Це вигідно, щоб не замерзнути після тренування, щоб підтримувати м'язи?

Я працюю 1 годину в день вранці. Мій тренер сказав мені, щоб зігрітися, тобто тримати м'язи в теплі, протягом дня (або хоча б більшу частину часу) тому, що він допомагає набрати м'язову.

Тобто, він хотів сказати, що після робити вправи, замість того, щоб носити половину сорочки, я повинна носити повний сорочки або куртки, щоб уникнути прямого контакту з холодним повітрям так, що мої м'язи будуть залишатися тепліше, що мене підтримають набирає м'язи.

Коли я попросив уточнити, він сказав мені, що його тренери порадили йому подобається. Таким чином, це дуже корисно і чи є якась різниця, чи це просто черговий міф?

+762
YourAverageComputerGeek 9 груд. 2011 р., 22:57:53
36 відповідей

Багато вправи в цьому відео також доступно на маразм або P90X і вони зроблені таким чином, що не тиснуть на шию.

Змініть свої вправи або шукати ці відео і подивитися, як вони зроблені.

+969
Stephani Rivera 03 февр. '09 в 4:24

Біг-це не тільки фізична витривалість, але включає в себе побудову і підвищення гнучкості м'язів, правильна форма, строки, та розвиток розумової витривалості.

Що ви можете зробити, це почати знизу і будувати себе. Нарощувати ноги, ікри і ступні/щиколотки міцність. Розширюватися в спину і з боків, тому що при бігу ваше тіло також буде трохи рухатися.

Коли ви починаєте будувати себе, біг-це, напевно, останнє, що прийде.

1) просто почати ходити на біговій доріжці. Зручному темпі. Подивіться, як довго ви можете йти. 5 хвилин? 10? Спробуйте ходити на прогулянку, як ти намагаєшся не дивитися, як ви в поспіху, але ви хочете отримати де-то швидше.

Якщо ви на самому початку і навіть не спітнівши, тоді можна перейти на наступний рівень.

2) пробіжку. Просто побігати. Якщо порівнювати ходьби до бігу коліна піднімаються вище.

Цього повинно бути достатньо часу, щоб отримати деякі базові кондиціонер вам для роботи. Є вправи, щоб хвалити будувати, в тому числі, але не обмежуючись: стрибки, присідання, і п'ята піднімається. Присідання і п'яти піднімає, ви можете триматися за поручні або стілець, щоб зменшити вагу. Зрештою, ви можете переміщати їх без допомоги.

При бігу ви повинні контролювати ваш час (ака ПАРЄ). Не турбуйтеся щодо 12км/год. Автомобілі спалюють більше палива, тим швидше ви намагаєтеся йти, те ж саме з вашим тілом. Все це повільно, щоб збільшити швидкість, але для цього ви повинні почати повільно.

+933
arsyyace 8 груд. 2014 р., 14:58:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете виправити цю проблему, просто концентруючи увагу на обидві руки рухаються з тією ж швидкістю. У разі лат пулдаун і вправ зі штангою, де є один бар, який утримується в обох руках, це легко, ви просто зосередитися на збереженні бар в строго горизонтальному положенні протягом всього руху. Гантелі вправи буде трохи складніше, оскільки вона менш очевидна, коли одна рука рухається швидше, ніж інший, коли це не правильний бар в передній частині вашого особи для вас, щоб спостерігати.

Якщо ви виявите, що ви просто не можете зрушити вагу при збереженні рівня бар, то вам може знадобитися, щоб зменшити вагу, поки ви можете. В іншому випадку ви дозволяєте собі підняти більшу вагу, ніж ваша ліва рука зможе впоратися, маючи в правій руці допомогою лівої, яка тільки посилить дисбаланс.

+912
narek 16 квіт. 2014 р., 02:26:02

Дозвольте мені привнести певний контекст. Я впевнений, деякі з вас бачили мій пост про геморой. Я пішов і дізнався, що це був тромбованих і сьогодні вранці у мене був згусток крові видаляється. Лікарі сказали, що у мене не було, щоб зупинити підйом сьогодні, але сказав, Звичайно, підйом може викликати ще один геморой(я припускаю, що я отримав його від напружених тиск на мене ззаду, сидячи).

Я відчуваю себе добре, але моя дупа трохи болить. Я все ще хочу продовжувати ліфта, але я не хочу, щоб піти і зробити випадкових виділень і я хочу бути обережним повернуся в робочих наборів.

Зараз моя статистика виглядає наступним чином:

Присед: 225lb Станова тяга: 225lb лавку: 180 рядків: 105 ЗНМ: 105

Зараз є кілька причин, я роблю або на відміну від розколів та інших процедур. Це легко слідувати і дотримуватися. Він не приймає мене так довго, у спортзалі. Це досить вичерпний і збільшення міцності неймовірною. Однією з головних причин, мені подобається те, наскільки вони ефективні в короткий проміжок часу(наприклад, витрата калорій).

Може інтенсивність(вага) скоротиться, і обсяг за комплект(повторень) збільшені, щоб дати мені таку ж калорій або тією ж інтенсивністю, що тренування, де я роблю все на мій робочий вага би так не напружуватися або покласти непотрібне тиск на мою дупу, поки вони заживають бути випотрошеним?

Це лише тимчасове зміна, поки я відчуваю себе більш впевнено, щоб повернутися в мої робочі набори. Спасибі.

+895
user6537157 14 серп. 2014 р., 21:45:30

Є численні обговорення в інтернеті, припускаючи, що нам потрібні вуглеводи після тренування (наприклад тут і тут). Друга посилання також показує прямо протилежні відповіді: складні вуглеводи проти простих цукрів.

Також, є пропозиції , щоб пити молоко, шоколад або домашні напої для відновлення (вода, цукор, сіль і лайм). Обидві ці напої містять цукор.

Я на велосипеді щодня до мене на роботу (близько 10км в кожну сторону), і я починаю гирьовий наступного тижня. У мене теж є здорові і великі сніданки.

Питання

Пропоновані моя мета-спалити жир і відновити свої м'язи після їзди на велосипеді, я можу пити каву з цукром в пост велоспорт пити? Або як після пробіжки пити по вихідним? Мене більше хвилює білий цукор аспект, ніж кофеїн.

Я не відмовлюся від кави, але я можу легко відмовитися від цукру.

+874
user256123 12 січ. 2012 р., 16:45:50

Джерела

При цьому П=36 дослідження, оптимальної зони спалювання жиру - тобто точка, в якій має найбільший окислення жирів ставка - відбулося в середньому на 54,2% інакше VO2max.

Однак велика різниця між що беруть участь осіб робить його важко визначити це як в зони спалювання жиру.

Цікаво, ця стаття Алана Арагона, припускають, що під час спалювання жиру здавалося б, вище під час низькоінтенсивного кардіо, після тренування окислення жиру було вище після високоінтенсивного кардіо, і що якщо заходи впливу двох після 24-годинної пероид, він вирівнює.

Вона також дає деяке уявлення про різницю між попередньою тренування, харчування, і відсутність таких.

Потім він говорить наступне, що я буду цитувати напряму, щоб уникнути помилок, викликаних тлумачення:

У довгострокових дослідженнях, як лінійні, високої інтенсивності і HIIT тренування перевершує більш низьких інтенсивностей в цілому для підтримання та/або розширення серцево-судинної системи і м'язову масу, і не менш ефективні, і згідно з деякими дослідженнями, набагато краще на зниження жиру

Обговорення

Я думаю, що ці дані лише зміцнюють те, що ми вже знаємо про фітнес-індустрії; індивідуальність-це дуже поширені, щоб дійсно зробити будь-надійний вимог про яка схема лікування краще для тих цілей, які ми прагнемо.

Особливо, той, хто стверджує, що бути-все кінець-все частина інформації, повинні рідко, якщо коли-небудь, бути прийняті всерйоз.

Тільки ви, спробувавши обидва/всі схеми, можете виявити, що працює краще для вашого тіла, яка дивно відрізняється від всіх інших.

Пропозиції

Якщо ви хочете отримати результати, ви повинні почати з вибору схеми, яка робить вас найбільш схвильований. Не тільки здається він буде настільки ж ефективним, як і інші, але це може бути ще більше, якщо вона вам сподобається, і вміють тримати мотивацію на високому рівні.

Спробуйте один режим протягом декількох місяців, і виміряти ваш прогрес як можна краще. Ви можете спробувати інший режим на той же термін, і подивитися, як ви відчуваєте про виконання і результати.

Навіть якщо найприємніший не найефективніший протягом короткого проміжку часу, він, ймовірно, тримати вас мотивованим довше, і дають кращі довгострокові результати.

+873
Kerrawesome 21 серп. 2018 р., 07:31:52

Що таке правильна форма для бігу? Я знаходжу, що коли я біжу, навіть на коротку відстань, я в кінцевому підсумку шкодить моїх ніг. Іноді гомілку болить, але більшу частину часу після того, як трохи забігаючи нижній частині у мене болить нога і я змушений зупинитися. Області, де біль у Праворуч внизу, де кулі ваших ніг і всякий раз, коли я зробити крок і пройти через руху виникає різкий біль. У мене немає спеціальні кросівки ще, я просто біжу в деякі патрони у мене.

Я не впевнений, що я шукаю в запущеній формі і техніці. Але я просто знайшов раду, щоб тримати мої стегна вгору, і це трохи допомогло, в тому, що це займає більше часу, перш ніж моя нога починає хворіти.

Редагувати: я зараз працює в Вібрам п'ять пальців.

+814
AsItWasB4 12 лют. 2012 р., 18:15:05

Наскільки я зрозумів з семінару штангою медицини, є два міркування: 1. Обсяг є основним фактором гіпертрофії, коли ви піднімаєте у 60-80% діапазону. 2. Вам потрібно збалансувати ваші тренування з рекуперацією. Тобто ви можете зробити так втомилися від 10х10, що ви не зможете зробити наступний тренування. В такому випадку було б наказано робити два дні, 5х10 кожного

Потрібно враховувати, що однією тренування в пост-новачок сцені не сильно змінюється. Ви будете прогресувати від тижня до тижня або навіть з місяця в місяць. Таким чином, необхідно постійно тренуватися.

+741
mathphd 4 січ. 2015 р., 03:16:47

Я хочу уникнути ситуації, коли приходить до мене або бути готовим. По-перше,ми всі дуже бояться мене.Проблема-це коли я боюся, мої ноги трусяться, я думаю, що заповнити, що у мене є і думаю, думаю, що ті, страх думки без зупинки. Я втрачаю контроль над тілом. Я не звичайний хлопець я тренування моє тіло на щоденній основі, і я розробив багато моїх тіла,тобто м'язів.Крім того я граю в футбол 3 рази в тиждень,крім тренування тіла.Як я можу контролювати з деякими прийомами, коли приходить страх? (Особливо для мене, я відчуваю моїм контролем шию все, але я хочу, щоб ви загалом пишіть, як управляти тілом у такій ситуації).Дякую

+729
zlon 10 груд. 2013 р., 00:53:00

Акцентом на приріст сили, є кілька хороших варіантів. Основний нюанс (призначені для випадкового читача тут) полягає в тому, що всі ці проміжними або додатковими програмами. Це означає, що вигоди програми буде повільніше, ніж з новачка програми, але якщо ви середній або просунутий атлет ваші вигоди повільніше в будь-якому випадку. Те, що відмова від шляху, на цьому форумі є багато хороших програм як стрибки, точка роси: IronStrong - наступний крок.

Я думаю, один з варіантів на цій сторінці, це може бути ваш союзник по Вендлер 5/3/1 програми (посилання на коротку інформацію). Є відповідна книга , яка допомагає краще зрозуміти, що допомоги вправ включити і як адаптувати програму до ваших потреб.

Інший ресурс, який може стати в нагоді в практичному програмуванні доктор Кілгор і Rippetoe як це більш універсальний текст про те, як налаштувати свою персональну програму.

+721
Palani Kannan 10 черв. 2016 р., 16:19:48

Google перетворюється суперечливі результаті цього і ось чому я, хоча це краще запитати Тут. Я сказав одному, що не обідав допоможе у втраті ваги. Але потім хтось сказав, що це було неправдою; вона сказала, що це зробить тебе слабким, тому що ви спите на голодний шлунок, що може бути шкідливим для вашого здоров'я в довгостроковій перспективі. Я цікаво, якщо будь-який з цих міфів є правдою.

+678
McKeene 2 жовт. 2014 р., 21:30:24

Цей відповідь тут зазначити, що "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції. Я використовував Адідас Супернова протягом дуже довгого часу з інверсією підтримки (ОФК міняв їх кожен рік або так, пробувала інші, але завжди повертався до них -- назва можуть бути змінені, але вони мають інверсія -підтримка річ і великий річ у передній частині взуття, в основному причина, по якій я люблю їх). Тепер я стараюся більше часу тривали кілька годин, і я відчуваю, що наднові не добре для них, вони роблять мою зовнішньої частини болить нога-до неприйнятного рівня болю. Тому я зараз шукаю деякі нейтральні туфлі. Це, звичайно, важче перевірити "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції, тому що потрібно купити їх усі до суду з ними! Деякі загальні поради або інструкції? Я біжу на асфальті.

"нейтральна взуття"? Мабуть, це один з напрямків досліджень, цікаво, що люди придумають "нейтральна взуття". Вони ні-інверсія-підтримав черевики, підошва Vibram-стиль босоніж взуття, кросівки Nike вільна взуття або щось ще? Принаймні, ця тенденція зараз навіть у дешевих магазинах, як тут, буду оновлювати, коли я знаю більше про цю проблему.

+662
murshidakifzogby 2 лют. 2018 р., 20:14:46

Я пережала мій один-ногою Румунська станова тяга в ці вихідні. Я був у поспіху і не виконуючи вправу з належним контролем, що призвело до мене, перекриваючи їх небагато. Я повернувся до точки, де я можу ходити, не шкутильгаючи, але вони досі болять деякі. Чи безпечно робити біг і верхньої частини тіла тренування (віджимання, трицепсів провали, дай мені модулі, а давайте де-небудь) на даний момент?

+650
Jitesh Motwani 2 трав. 2014 р., 03:32:50

Біг на довгі дистанції-це природна людська діяльність і не inherintly погано для колін

Я не можу знайти пристойного журналу статтю, але загальний консенсус полягає в тому, що працює не погано за коліна. Він припустив, що витривалість полювання (я.е біжить за твариною, поки він не помирає від виснаження), була першою формою полювання на людей.

Погана взуття призводить до поганих коліна, призвести до гіршого взуття, і т. д...

Є велика різниця між тим, як ми бігли в далекому минулому, і як ми тепер працювати. Зростання травм коліна відбулося незабаром після того, як "вестернізації" і комерціалізації довгі дистанції, таких як марафонці. У фітнес-манії в 1970-х і 80-х все більше і більше непідготовлених дорослих стали робити весело-і бігає марафони.

Однак, оскільки вони не були використані для бігу, що вони будуть бігати з важким п'яти, викликаючи високий тиск і пошкодження суглобів ніг. Це призвело до еволюції працює сучасний 'взуттєві'. Це в свою чергу призведе до більш тяжких каблуком удари, і раптове тиск їх підвищення кульшового, колінного і гомілковостопного процідити. Потім взуття дивилася на усунення щиколотки рулону і пронація, щоб зменшити пошкодження щиколотки, що знову приводить до більше шкоди. Причиною цього було мало сенсорної зворотного зв'язку від стопи і м'язів, щоб знати, що він робив, було небезпечно, поки не стало надто пізно.

Знизити ризик ушкодження, використовуючи мінімалістський взуття.

Щоб запобігти ризик довгострокового пошкодження суглобів Ви можете розглянути мінімалістський взуття. Його тільки недавно, що сучасний 'мінімаліст' взуття зазнала зміни, що, як ні парадоксально, безпечніше. Змушуючи всю ногу активно валик ноги падати, це призводить до більш безпечного, більш м'якого середнього удару ногою. Якщо ви шукаєте на дистанції незалежно від типу взуття, почала повільно, з точки зору темпу і відстані, і поїзд про те, як виконати хороший середній удару ногою.

Є багато нових доказів, що свідчить про те, що мускулисте adapatations для роботи мінімалістський взуття забезпечить підтримку і захист для суглобів, заохочуючи безпечніше бігу, що зменшує силу вбитих в землю. Якщо ви прислухаєтеся до цієї науки, і власне тіло, ваші ризики пошкодження коліно від бігу, ймовірно, буде не більше, ніж ризик комусь іншому.

+621
user322797 5 лют. 2014 р., 21:46:57

Я пауерліфтер я почав голодування 10 днів тому, я швидко від обіду до обіду 2 рази на тиждень (з понеділка обіду до обіду вівторка, а у четвер в обід у п'ятницю обід) я не їм нічого, тільки вода, чорна кава і багато чого, я ще ліфт на розвантажувальні дні без проблем, я просто втратив жир і нічого більше. В той час як ви 'повторно в голодному стані ваш організм буде створювати гормони росту, щоб зберегти м'язову масу недоторканою. Не турбуватися про втрату м'язової маси, тому що ти не виграв! Сподіваюся, що допомагає, поговоримо наступного разу.

+607
dbernt 5 лип. 2019 р., 14:26:53

Я знайшов сторінку , в якій перераховані зв'язки і хряща, пошкоджень, але можливо, що перерозгинання суглоба може залишити кісткових фрагментів в суглобі?

+597
John Paul Morrison 30 груд. 2016 р., 12:33:16

Після важкої штанги може бути проблематично в квартирі я постійно шукаю, знайти деякі альтернативи для традиційних вправ зі штангою, які я можу робити вдома. На цей раз я хочу запитати, які можливості я б отримати з допомогою (важкий) обважений жилет і якщо є якісь ризики при цьому.

Для прикладу можна розглянути робити присідання з утяжеленним жилетом (можливо і з гантелями, а також, можливо, одноногий). Однак зважений жилет, а для масового поширення, так сили, особливо сили зсуву на хребті можуть бути різні за допомогою штанги. Те ж саме може бути вірно для колін.

Так, що я можу зробити з допомогою weigted жилет (стосовно до пошуку альтернатив класичних вправ зі штангою) і як виконати запропоновані завдання щодо хребта і колінних безпеки порівняно з відповідним штангою вправи (робив з тим же вагою для порівняння причин).

+592
taipan666 9 черв. 2010 р., 12:12:07

Замість того, щоб купувати анти-туман захисні окуляри (які не плавають Goggle є воістину анти-туман ... вони всі так кажуть, але це одна з найбільших жартів серед плавців), переконайтеся, що ви купуєте окуляри для плавання, які:

 • Світло для використання в приміщенні. Темні тоновані окуляри виглядають круто, але не супер функціонально для слабо освітлених басейнів. Особливо коли анти-туман зрештою зношується.
 • Темне тонування для зовнішнього застосування. Здається очевидним, але ви будете здивовані, як часто плавці з'являються у відкритому колі плавати чіткі лінзи окуляри. Вони в кінцевому підсумку мружачись крізь їх плавати, можете пливти на спині, не закриваючи очі (і плавання на смугу мотузки і інших плавців як наслідок).

Найкраще, що ви можете зробити, це тримати руки подалі від внутрішньої частини лінзи--витираючи піт, воду, що буде очистити від плівки анти-туман.

+590
jabu 24 лют. 2016 р., 03:24:37

Можна отримати пік пристойний біцепс, навіть якщо у вас довгі руки. Я 6'2 з дуже великим вильотом і люди часто говорять, що мої біцепси виглядають пристойно.

Багато питань, працюють біцепси не отримують повної усадки через вправи ви виберете - такі речі, як стоячи або сидячи, гантелі кучері насправді не що добре, бо як тільки гантель у верхній частині реп (передпліччя вертикально), то ваш біцепс не під напругою більше, тому що весь вага йде вниз по руці і ефективно його плече і м'язи тулуба, утримуючи його на місці.

Які краще вправи для підтримки напруги на піку скорочення:

 • Стоїть кабель кучері.
 • Тісне зчеплення підтягування
 • Бент-за концентрації кучері
 • Однією рукою кабель кучері

Ви також можете спробувати робила кучері з лікті далі назад (не в перед або всередині вашого тіла) так як це буде гарантувати, що у верхній частині реп ваші біцепси як і раніше займається.

Крім того, обертання зап'ястям може допомогти підкреслити коротка головка біцепса - ви, напевно, помічали, коли ви напружуєте їх, що, якщо ваші долоні вгору пік більш помітні, ніж якщо долоню вниз або вбік. Коли робиш кучері можна зробити "молоток кучері", де гантелі збоку (долонею всередину, великий палець вгору), який працює довга головка біцепса, або ви можете завити долонею вгору великий палець від тіла). Якщо дуже постаратися і зробити вашу долоню минулому горизонтальна у верхній частині реп, ви відчуєте додаткову вичавити на піку.

+511
Ramonsterrr 10 груд. 2018 р., 20:51:31

Я думаю, що основним стримуючим фактором для більшості людей є те, що ми не маємо можливості рекрутувати всі м'язові волокна в м'язі одночасно. Це властивість "електромонтаж" від мозку до м'язів і не додати розміру. Лише деякі люди народжуються з цим вибухові здібності. Він не може бути навчений.

Тип м'язових волокон також відіграють важливу роль; осіб, переважно швидких м'язових волокон буде мати більше влади, ніж інша людина однакового розміру, переважно повільні, але витривалі м'язові волокна.

Нарешті, я думаю, що "вибуховий удар" - це лише частина сили. Це також способу і часу.

+490
Paul Reynolds 20 трав. 2015 р., 13:15:53

Просто погуглити, мій базальний метаболізм становить ~1500cals, тому я намагаюся тримати своє щоденне споживання цього. Я буду прагнути, щоб поїсти ~80-100г білка в день, ~100-150г вуглеводів і поширення страв з 2-4 години з кожним прийомом їжі ~300 ліцензій.

Зразок план харчування на день (поза приміщень 2-4 години, я не макроси):

Вівсяна каша, омлет, полуниця (200cal, 25г вуглеводів, 10 г білка) - 2 грецький йогурт чашки (160 кал, 20 г вуглеводів, 24 г білка) - Orgain протеїновий порошок, фрукти (200 кал, вуглеводів 30г, 25г білка) - Варена курка, овочі (350 кал, 15 г вуглеводів, 30 г білка)

Я розумію, що мені не вистачає мого харчування макроси/ліцензій, але я буквально не можу думати про будь-яких інших продуктів, які легко зібрати/зробити на напружений графік студента і бюджет. Пропозиції?

Для роботи я планую зробити або сила/кардіо на змінному днів. Досить стандартний. Я планую час з високим вмістом білка після тренування.

+487
fragon 11 січ. 2020 р., 08:55:04

Так, поєднуючи силові тренування з non-силові тренування дозволять знизити ефективність тренування сили. Звичайно, це має бути прийнятно, якщо ваша мета ширше, ніж чиста сила.

В науці Тома Курця' спортивного тренування, стор 174:

Поєднання силових вправ і вправ на витривалість в одну тренування знижує набратися сил без шкоди для прибутку в аеробні... (Хіксон 1980; продаж і співавт. 1990). Додавання відносно короткі аеробні вправи на витривалість (а 3.2 до [2 км] запуск) в кінці силового тренування знижує міцності на 10% порівняно з робити силові вправи тільки (Hortobagyi і співавт. 1991).

Однак, Rippetoe і Кілгор зазначити, що існує спосіб вирішення цієї проблеми:

...витривалість робота заважає всі параметри [сила і міць] спортсмени займаються розвиваються. Останні дослідження в області втручання угод з тенденцією аеробні тренування для зменшення величини анаеробного поліпшення, коли двоє разом або в безпосередній послідовності.... Дослідження показують, що поділ на два на годину притуплює негативний вплив тренування на витривалість.

(Стор. 72, практичного програмування) (зверніть увагу, що сила і влада, хоча і пов'язане з розміром м'язів, не є синонімом атрибута.)

Просто піднявши зробить вас більше і сильніше, ніж якщо поєднувати ліфтинг з керуванням, але працює як ліфтинг-це прекрасний спосіб для поліпшення складу тіла (позбутися від жиру) в той же час як нарощування м'язової маси.

+453
Emanuele Pavanello 25 бер. 2017 р., 02:19:42

Я не згоден з твердженням, що "...майже всі повороти ноги трохи". Я, як правило, змінюють розташування ніг, і я знаю інших людей, які також. Це включає в себе "нейтральною" (пальці вперед) розміщення.

Є кілька причин, щоб присідати з різних ніг розміщень. Дослідження, 2013, наслідки ноги положення при самозахоплення чотириголового м'язи стегна: в электромиографические дослідження показали, що нога розміщення впливає на активацію певних груп м'язів. Були вивчені чотири ноги розміщень і наслідки кожного з них були записані з використанням електроміографії. Дослідження показало, що розміщення ноги активізуються ті групи м'язів по-різному в залежності від розстановки ніг.

Крім того, у присіданні кінематики і кінетики та їх застосування для тренувань, подивився:

“...вивчення кінематики і кінетики динамічний присед щодо щиколотки, коліна, стегна і хребта, суглобів і, по-друге, забезпечити рекомендації, засновані на цих біомеханічних факторів для оптимізації виконання вправ".

Зокрема, щодо розміщення ніг, стаття може дати вам деяке уявлення порада, яку ви дали:

“Це говорить про те, що вузька позиція може бути потрібна більш широка позиція якщо мета полягає в тому, щоб звести до мінімуму стискаючої сили по коліно. На іншого боку, вузький присед позицію привело до приблизно 4 6 см більше чекаю перекладу коліна і, отже, більшого зсуву порівняно з помірною або широкої позиції. Тому більш стійку позицію може бути переважно для тих, хто шукає, щоб звести до мінімуму зрушення в колінах (18)."

Далі в статті говориться:

“Деякі дослідження показують, що різні присідання позиція змінює м'язову рекрутування. Эскамилло і співавт. (18) знайдено активності литкового був 21% більше у вузькому і широкому позицію. Маккоу і Мелроуз (45) повідомив широкій стійці значно збільшилася активність ГМ і призводить м'язи з найбільшою активність проявляється в 140% ширина плеча. Нинос і співавт., Paoli і співавт., і Эскамилло і співавт. (20,50,53) також повідомили про збільшення м'язової крутного моменту кульшових розгиначів і привідних м'язів присідання в широкій позиції. Ширина позиції не було показано, що зміни м'язової активності в чотириголового і підколінні сухожилля, проте (20,42)."

Враховуючи коментарі вище, я, як правило, змінюються мої розміщення ногу на рухи ніг. Сюди входять присідання, жим ногами і розгинання ніг. Я вважаю, що варіація дозволяє мені оптимізувати ноги на тренуванні.

+443
Danny Ray Grantham Jr 8 січ. 2015 р., 18:10:38

Їх відповіді тримати вагу... я помітив, що тягнути або рвати, коли вага була трохи важкий або багато важкого. Також кожен раз, коли ви насправді рухаєте головою вперед, або вниз, щоб зробити вагу, його можна процідити або розірвати його. Тримати правильну поставу, очі дивляться вперед і голову прямо. Стабілізувати або не використовувати вашу шию під час переміщення ваги.

+441
gty3310 1 бер. 2010 р., 07:59:31
 • Цинк - 30 мг на день для поповнення тестостерону. Цинк легко зменшується допомогою тренування.

 • Білка - вага тіла у фунтах х 1 грам. Ex якщо ви важите 150 фунтів взяти 150 грам білка в день. природно, або у формі доповнення. КОЖЕН ДЕНЬ, НАВІТЬ НА ВИХІДНІ ДНІ.

 • Омега-3 - здоров'я серцево-судинної системи

 • B-комплекс вітамінів - метаболізм жирів, білків і вуглеводів

 • Магній - 400 мг для м'язів і кісток. У поєднанні з вітаміни групи B (В6) і цинк, він створює ЗМА або природний підсилювач тестостерону.

 • Вітамін Е - 200iu в день для здоров'я антиоксидантів.

+432
Reidsy 30 лип. 2013 р., 18:41:08

Просто, щоб забезпечити певний фон, блискавка є реальною проблемою і викликає багато жертв. Від медицини для альпінізму, 6-е видання:

Блискавка була друга найбільш часта причина пов'язаних з погодою смерті за сорокарічний період з 1962 по 2002 рік. Тільки повені, багато з які також виробляються з-за грози, загинуло більше людей під час на цей раз. Блискавка вбиває більше людей, ніж урагани і торнадо у поєднанні. Протягом десятирічного періоду з 1940 по 1949 приблизно 330 людей щорічно гине від удару блискавки в США. Зараз, близько ста людей втрачає своє життя, що шлях кожного рік. Рівних зауважимо, проте, лише близько 10 відсотків людей від удару блискавки гинуть. Решта 90 відсотків можуть страждати тривалі травми або інвалідність, і блискавка може навіть вплив тривалості життя.

Коли блискавка навколо, ви дійсно не скрізь:

Місце, де блискавка вдарить не визначено поки болт знаходиться приблизно в 30 метрів від землі або об'єкта. Коротше об'єкти може бути вражений хоч який об'єкт вище знаходиться поблизу. Відповідний крок напруг і поверхневих дуг може бути смертельно більш ніж в 40 метрах від початкова точка удару.

Зокрема, пов'язані з Флориді, журналу здоров'я і навколишнього середовища була стаття, яка пішла в деякі державні та регіональні статистичні дані:

Род-Айленд, Північна Дакота, штат Гаваї, штат Делавер, і Аляска не зафіксували жодних інцидентів за період. Двадцять два Штатах зафіксовано п'ять смертей; 14 держав зафіксовано від шести до 10 смертей і 10 держав зафіксовано ≥10 смертей (Таблиця 2). Техас (32 людини) і Флорида (49 смертей) разом становили 22 відсотка фаталіті.

Найбільший порада, яку я можу запропонувати-це 30-30 правило. Блискавка рухається 1 милі за 5 секунд. Якщо від спалаху до вибуху становить менше 30 секунд, ви знаходитесь у активний блискавкоприймач області і слід шукати підходяще укриття, поки буря вщухне протягом більше ніж 30 хвилин. Більшість смертей і травм відбувається після дощу і небезпечний шторм, здається, пройшов.

У таких місцях, як Флорида, Нью-Мексико, і скелястих гір, де блискавка-це спосіб життя це не рідкість для людей, щоб бути розслабленим і complacement. Але знову ж, це ті місця, де більшість людей будуть вбиті або серйозно поранені на все життя, так тільки тому, що комусь зійшло з небезпечна поведінка не означає, що це хороша ідея.

Кілька пристойних притулків для кого-то біжать по дорозі і пересіченій місцевості:

 • Під мостом, естакадою або тунелем. Не стійте на будь-який метал.
 • У машині із закритими вікнами. Тільки з жорстким дахом, не кабріолет / м'які вершини.
 • Під високовольтні електричні лінії напруги. Зберегти принаймні 50' далеко від металевих веж. Вежі і лінії призначені для обробки ударів блискавки і струму в глибоке підпілля.
+420
Ricardo Beas 21 трав. 2012 р., 12:17:33

Я пропоную дивитися в ютубі спеціально "пневматичну зброю" і "Athleanx", як і більшість матеріалів є досить інформативним і безкоштовним. Також ви можете легко зробити гантелі і вага плити бетонні і багато дешевий :P

+394
Isaque 24 жовт. 2015 р., 01:53:00

Тому я зацікавлений у використанні мастила ПАЗ(ГТГ), щоб збільшити кількість підтягування і віджимання. Я новачок в силовому тренінгу, тому я вирішив розмістити моє питання тут. Моя мета-збільшити силу, а не розмір м'язів. Я намагаюся з'ясувати, як збалансувати ГТГ регулярні силові тренування. Іншими словами, якщо я продовжувати робити силові тренування 3 дні в тиждень, я б просто додати короткі ГТГ сесій протягом дня на дні тренувань і дні відпочинку? Крім того, можна здійснювати ті ж м'язи на моєму ГТГ сесій, а в моїй повній тренування тіла? Іншими словами, якщо я роблю підтягування ГТГ протягом дня чи тиждень, я можу ще зробити задні ряди або аналогічні вправи під час моїх регулярних тренувань?

Звичайно, я не хочу перетренуватися. Я думаю, це може бути процес проб і помилок, щоб побачити, що працює для мене. Які-небудь пропозиції?

+376
AHA 22 серп. 2011 р., 18:55:14

Це помилка, що для здоров'я краще всього виходять виключно через довгий, повільний серцево-судинні вправи. Біг не тримає патент на здоров'я.

Силова тренування дає вам здоров'я:

 1. Сила, яка корисна у всіх сферах життя, в тому числі всілякі завдання
 2. Покращена щільності кісткової тканини, що особливо важливо, оскільки ми старіємо
 3. Поліпшені захисні сили у м'язи, зв'язки, сухожилля і інші тканини, що оточують наші суглоби, що дозволяє більш безпечно займатися спортом
 4. Незалежною і зворотного зв'язку "зі смертю від усіх причин і від раку у чоловіків, навіть після поправки на кардіореспіраторну витривалість та інші потенційні втручаються фактори" (BMJ в; аналогічне дослідження з майже ідентичним висновків JPAH).

Що сказав, Я не знаю, чому ти дурієш проповідник кучері і трицепсів пуш-Даунс. Зробити важку штангу на спину і присідати. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг.

Мій особистий досвід показує, що силові тренування, у зв'язку з його прямолінійно продуктивної і вимірний характер, є найбільш плідним методом не-бойових фізичної активності в моєму житті. Силові тренування неминуче призводить до мобільності, високої інтенсивності метаболічних кондиціонер, і всі інші незліченні аспекти оздоровчої фітнес-тренування. Працює просто привести мене працює.

+361
MrBroccoli 12 лют. 2017 р., 02:42:47

Це те, що ви зараз їсте, що ви знаєте, мабуть, занадто багато. Так просто увійти те, що ви в даний час їжі, відрегулювати співвідношення макроелементів, а потім регулювати споживання вниз.

Журнал ваш раціон на тиждень. Не роби нічого особливого, просто те, що ти зазвичай їж.

Зверніть увагу на співвідношення вуглеводів/білків/жирів і прагнемо, щоб принести його більше в відповідності з прийнятим співвідношенням. Ось деякі варіанти:

Для дорослих, білків повинно бути від 10 до 35 відсотків раціону харчування, жири від 20 до 35% і вуглеводів від 45 до 65 відсотків. (Від Армстронга.)

Або палео-тип дієти:

20% вуглеводів, 65% жиру і 15% білка (за каллориям) (від тут.)

Як тільки ви створили добре збалансовану дієту, ви можете почати доведення суми. Трохи зменшити свій раціон і збільшити свій рівень активності для просування жиру (не обов'язково вага) втрати. Як довго, як ви помітили поліпшення в обраному активність (важка атлетика, біг, плавання тощо) і втрата жиру, ви рухаєтеся у правильному напрямку.

+361
jun lu 16 трав. 2015 р., 22:45:01

Якщо ви хочете знати, якщо ви робите прогрес, спробуйте виміряти не тільки вагу тіла. Виміряти свій відсоток жиру, а може і розмір речі, як груди, руки і ноги. Якщо вони стають більше, і м'язи стають більш помітними, ти безумовно робиш успіхи.

Справа в тому, що у всіх різна генетика, і що визначає, чи ти будеш рости чи ні, тому ви можете не порівнюйте себе з іншими відносно вашого прогресу.

Якщо ви бачите результати, зробити важче, і помітите, що ваша сила росте, я не думаю, що ви повинні турбуватися, щоб багато про те, як ти виглядаєш в порівнянні з іншими.

+310
Hao Li 4 квіт. 2018 р., 05:43:13

Вдарилася коліном в ДТП і я не зможу велосипедів протягом декількох місяців. Я б хотів, щоб тримати мій кардіо і спалювання калорій як можна у свій вільний час. Які речі можна робити в тренажерному залі або будинку, щоб спробувати повторити те, що їзда на велосипеді дає мені? Я, звичайно, знадобляться речі, які не надто сильно залучати моє коліно.

Я вмію плавати, але не мають доступ до басейн зараз. Я можу використовувати моє коліно трохи. Я навіть на велосипеді. Але, навіть маленька подорож (близько двадцяти миль) призведе до болю в коліні і слабкість протягом декількох днів, до тижня.

+306
BARSiK39 11 лип. 2010 р., 05:02:31

Прохолодний період після тренування є дуже важливим і не повинно бути зведено до мінімуму. Тренування-це навантаження на організм, так як суглоби і м'язи не справлятися з проблемою. Після цієї задачі, над тілом потрібно заспокоїтися, тому що він має час, щоб змити і втомлені м'язи, тримати суглоби в теплі і гнучкий і повільно охолодити вниз температуру.

Хороший рада, щоб використовувати 10-15 хвилин після тренування, щоб розтягнути під час періоду релаксації і дайте організму заспокоїтися в своєму власному темпі.

Я б порекомендував вам статтю про користь охолоне exercise.about.com

+297
Miles Mason 20 квіт. 2015 р., 01:54:09

Мій джерело інформації на цю тему Whole9:

Ваш риб'ячий жир повинен бути без сої (в тому числі лецитин), молочні продукти, пшениця, рис, підсолоджувачів та інших штучних інгредієнтів.

Що риб'ячий жир бренди не Whole9 порадите?

Відповідь: Абсолютно ми особисто OmegaMaine сильніше, швидше, здоровіше це. Ми спробували багато інших брендів, і чимало (включаючи Карлсона і Нордік Натуралс), але ми вибираємо OmegaMaine з трьох причин.

 • По-перше, інгредієнти чисті – без сої, молочних продуктів, пшениці, підсолоджувачів та інших штучних інгредієнтів.
 • По-друге, він має більше ЕПК і ДГК на чайну ложку (1,8 р!) ніж інші високоякісні бренди, і приймаючи в купу тендітних крім ПНЖК ЕПК і ДГК не найкраща ідея. Пріоритети ЕПК і ДГК, а також звести до мінімуму споживання ПНЖК в цілому.
 • По-третє, він приходить в п'ять смачними ароматами (лимон, мандарин, м'ята, шоколад і ваніль), і смак біса добре... для риб'ячого жиру.

У них багато більше, в тому числі рекомендації бренду і часто задаються. Їх загальними доповнити перелік є і хороші речі теж. Деякі витримки:

 • Продукт конструирован для того щоб замінити справжні, якісні, свіжі продукти в свій раціон?
 • Претензії продукт занадто добре, щоб бути правдою?
 • ...це дорогим задоволенням їдять якісних продуктів?
+156
Ted Wang 23 лип. 2016 р., 14:31:32

Я ніколи не використовував ні анаболічні препарати/і т. д. але скористалися багатьох добавок.

Я не в змозі успішно досягти "насос" без добавок, однак.

Я використовую дуже високих доз оксиду азоту стимулятори, креатин, бустери тесту (не стероїди-в основному все просто плацебо), цукор (так, цукор), кофеїну і високим вмістом білка/калорій ... потім почала підніматися і штовхати так складно і довго, як це можливо. Я отримую "насос" такий, але без попередніх згаданих матеріалів, я не можу зробити справжній насос. Я знаю, насоси не дуже показовим є багато, але я люблю знаючи, що я можу отримати стероїдний насос без стероїдів/прогормоны, але я хотів би отримати його без будь-яких добавок.

Я тренувався близько 8 років і я дуже, дуже далеко від початківця або навіть проміжними.

Я перепробувала дуже велика кількість повторень, низьке число повторень, повторень, середніх і низьких і високих повторень-кожне комбо, кожен кут, і не може зробити "насос" неправильно, якщо я не приймати добавки і т. д.

Я не прошу конкретних порад тренування-більш того, тільки про те, як я можу отримати насос професійно-Санс.

+124
user232768 1 серп. 2015 р., 08:24:54

Як тренувати біцепс і мінімізувати стрес від латерального надвиростка плечової кістки? (правильні рухи, використовувати гумову грушу, ліктьовий Брейс і т. д.)

+123
Enalb 27 жовт. 2012 р., 17:22:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil