Наслідки носіння рукавичок

Я тільки що купив підтягнути бар і набір гантелей. З того що я читав є люди, хто носить рукавички в тренажерному залі, а деякі ні.

Які наслідки і причини рукавичках? Чи є якісь ефекти крім пом'якшення мозолів зростання я, можливо, відсутній?

+652
salahuddin 26 лип. 2015 р., 07:14:14
40 відповідей

Питання про те, наскільки це "стояча" - це дуже суб'єктивно. Що стосується питань безпеки і як заспокоїти їх:

Більшість вправ на міні-батуті вимагають від вас, щоб підтримувати свій баланс. Якщо у вас є проблеми з рівновагою, ви можете впасти на раму або пружини або вимикання обладнання і нашкодити собі. У вас є кілька варіантів. Ви можете сидіти на міні-батут і підстрибнути, але ви не отримаєте інтенсивності стоячи, ходьба, біг і стрибки на ньому. Ви можете встановити бар стабільність, яка легко кріпиться на два міні-батут ніг, і хапайтеся за поперечину, щоб зберегти рівновагу. Барі стабільності може отримати деякі вправи, але це збільшує фактор безпеки.

Покопавшись трохи, схоже, імітуючи ходьбу виглядає Рібок відео. У разі, якщо посилання гниль призводить до відео дівається, він менше, як ходьба, і більше схоже на "топтання на місці" в оркестрі, переносячи свою вагу з боку в бік, згинаючи в коліні ногу, що не підшипник, як багато ваги. Крім того, деякі лікарі пропонують просто "відскакувати", або підстрибуючи на міні-трамп, в місце вигулу.

+982
Gabriel Glauber 03 февр. '09 в 4:24

NipGuards мають зовсім інший спосіб, щоб запобігти натирання, краще, на мій погляд, ніж пластирі або гелі. Вони у формі восьмикутника, з порожнистим колом посередині, який

дозволяє кінчик соска, щоб залишатися захищеним, не володіють подразнюючою клей намазаний на найбільш чутливу частину соска. NipGuards® безпечний, медичний клей, який наноситься безпосередньо на підставу соски, а не груди – так піт не впливає на клей і волосся на грудях просто необхідно відштовхнув.

Вони водонепроникні, так що ви можете носити їх в дощ, і зручні під будь-який одяг. За даними сайту, вони були розроблені і запатентовані марафонці, використовувані тріатлетов, і

100% гарантовано працювати в найбільш виснажливих випробувань людської витривалості і в самих екстремальних погодних умовах.

Ні мій чоловік або я працювати більше, ніж на кілька миль за раз, тому я не можу поручитися за це, але там можуть бути деякі тут читачів, які можуть. Як жінка, я точно знаю, що ти маєш на увазі чутливість, і хоча вони відмінно підходять для чоловіків і жінок, я вважаю, що вони точно відповідають критеріям потрібно.

+975
nathanlord 1 квіт. 2013 р., 22:03:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Станова тяга 1х5 тільки тому, що ви повинні рухатися значно важче вага з ними, ніж з чим-небудь ще. Становий є найбільш ефективним підйомників і дозволяє найбільше навантаження. Це здорово, за винятком того, що робить набори по взагалі не варто з наборами новачка з п'яти, і робити додаткові набори з будь реальний вага робить для брутального відновлення, а також більш високу ймовірність отримання травм із-за неправильної форми від втоми.

Всі, кого я знаю, хто-небудь, починаючи міцність, або інші програми 5х5/3х5 немає проблем з додаванням ваги тяга 1х5 протягом досить тривалого часу. Я націлився на подвійні ваги станова тяга з одним набором роботи.

+968
Scott Van Aartsen 22 груд. 2011 р., 01:47:44

Це так само безпечно, як здійснювати все це. Ви все ще можете тягнути м'язи. Ви все ще можете розірвати сухожилля. Обидва вони, як правило, більш імовірно, відбудеться якщо ви не звертаєте увагу на своє тіло або намагатися проскочити через. Вправи мають тенденцію бути трохи більш безпечним, тому що всі ви підтримуєте свою вагу, що ваш організм звик в першу чергу. Крім того, оскільки кожна частина вашого "ваги" надійно кріпиться і має датчики, там менше шансів, що ви будете мати ваги зісковзує, чи вибуху в рамки, відправивши вас з рівноваги.

Одна важлива річ, щоб зробити, це не поспішати через фізичні вправи, навіть якщо ви думаєте, що ви будете в змозі до влади ще один представник, якщо ви це зробите. Ви чули розповіді людей, піднімати автомобілі в кризу, але пошкоджувати їх організм в процесі? Істерична сила не обмежується часи криз і деякі люди малюють на неї з більшою готовністю, ніж інші. Якщо ви не звертаєте увагу, ви можете заплатити один реп з ледь будучи в змозі рухатися на наступний ранок.

І нарешті, не бійтеся відпочивати між сетами. Мій особистий досвід показує, що якщо я почекаю кілька секунд після того, як повністю вичерпавши себе на зйомках, я можу відразу робити більше 1-2. Якщо я даю собі 30 секунд, я взагалі можу зробити майже стільки ж у наступному сеті, не напружуючи себе. Якщо ви будете ігнорувати час відпочинку, ви більше правоподобны для того, щоб втратити фокус і нашкодити собі через коряві техніку або занурення в істериці сила, і ви, ймовірно, тільки один або два представника у будь-якому випадку час.

Що стосується ефективності, я мав змішаний успіх. Я один з тих людей, хто вважає, що занадто легко натискати занадто сильно, так що програма, як це з великою кількістю повторень, я, мабуть, закінчу одну ніч, а потім доведеться чекати тиждень, щоб повернутися до нього. Що сказав, Я знаю, що це працює для інших людей. Це психологічний або що-небудь ще, "довівши" собі, що ви можете зробити багато повторень в одному сеансі, якщо не один набір. Тому що немає фіксованої суми, рекомендується продовжувати натискати трохи далі кожен раз.

+954
Martin Benninger 16 бер. 2012 р., 14:43:04

У мене інтенсивні футбольні ігри приходять на неділю, тепер в понеділок в мій час і у мене близько 6 днів, щоб підготуватися до гри. Пару речей про моєї нинішньої ситуації, мені потрібен ваш рада як краще зробити моє тіло готове:

 1. Я роблю пробіжку і останній раз, коли я бігаю, була 4 дні тому.
 2. Мій останній футбольний матч був 3 тижні тому. Це означає, що я не в кращому стані для гри, якщо я запустити деякі прості тренування для себе.
 3. Немає гра + навчання віднині і до того дня (неділя).
 4. Я взагалі підходять.

Тепер, що я намагаюся зробити, це найкращим чином використовувати цей період 5-6 днів, щоб підвищити свій шанс мати хорошу продуктивність. Що ви порадите мені робити? Які стратегії слід використовувати? Будь-який хороший рада дієта?

Спасибі заздалегідь.

+944
iMisanthrope 17 трав. 2012 р., 07:16:14

Згідно LarissaGodzilla зауваження, це швидше за все вправи, пов'язані з транзиторною болем у животі, широко відомий як "бічний шов". Як не дивно, ніхто не знає напевно, чому вони трапляються, але в статті Вікіпедії, посилання на яку дана вище дає кілька порад, як їх уникнути.

Також: що викликає побічні стібки? і що робити на болі в боці? на цьому сайті.

+934
vericule 4 черв. 2018 р., 05:13:18

З Вікіпедії:

Точка перегину лактату (а.до.а. Поріг лактату), це інтенсивність тренування, при якій концентрація в крові лактату та/або молочна кислота починає експоненціально зростати. Часто виражається як 85% від максимального серцевого ритму або 75% від максимального споживання кисню. При фізичних навантаженнях або нижче ЛТ, будь лактат виробляється м'язів видаляється організмом без її нарощування.

З метою поліпшення велоспорт/час роботи при роботі на цьому пороговий рівень лактату, може спеціальну підготовку, допоможе поліпшити мій поріг лактату з плином часу? Якщо так, який тип навчання краще всього підходить?

+932
user2442496 24 черв. 2018 р., 15:16:04

Я шукав те ж саме, і в залежності від ваших цілей, ви могли б отримати вигоду з дослідження я зробив досі. Отже, по-перше, давайте для початку бути чесним із самим собою. Ви зовсім новачок у піднятті тягарів, так ви хочете, щоб ці дві речі перша:

 • Хороший початківець тренування, які будуть тримати вас мотивованим. Або як стартову силу Rippetoe і Мехді програми 5х5 відмінні програми.
 • Ви повинні знати про правильній формі або ви будете нашкодити собі. Незалежно від того, яку вагу програми ви починаєте з, початкова сила книга вам Rippetoe по. Він має все, що потрібно знати про техніку, і того, як ваші м'язи дійсно працюють.
 • Ви коли-небудь потрапити в олімпійську ліфти як чистої енергії або поштовху та ривку (подивіться їх, якщо ви не впевнені)?

Починаючи з базових силових тренувань: як Rippetoe і Мехді сила програми ви використовуєте Повільне з'єднання, ліфтів в той час як ви отримуєте всі ваші успіхи початківців. Для цієї мети, будь-який набір ваги буде працювати. Тепер, програма Rippetoe ви робите очищає влада. Для того, щоб провернути це, вам потрібен бар, де рукава обертаються так, що Терези залишаються нерухомими і ти не вбиваєш себе свої обороти.

Коли ви тільки починаєте, це може бути гарною ідеєю, щоб отримати свій стартовий набір, використовуючи поради у відповідь @Грега. На самому початку вам просто потрібно почати рухатися праска. Це буде трохи часу, перш ніж почати максі, що ваш стартовий набір може зробити для вас. Я особисто робив це мій абонемент в спортзал, і я шукаю для домашнього спортзалу зараз, що я цілком серйозно.

Тримайте такі речі на увазі:

 • Скільки місця у вас є? Ваш ресторан буде 7-7.5 футів в довжину, вам потрібен стелаж, верстак і т. д. Вам знадобиться достатньо місця, так що бар не зловлять на чому-небудь, і ви можете, лежачи на лаві і т. д. 10'x10' або краще було б ідеально, але розглянути 8'x8' мінімуму.
 • Яка висота вашого стелі? Підйомників як в накладних друку вимагають, щоб у вас є достатньо місця для вас, щоб встати зі штангою повністю витягнута над головою разом з пластинами. Припускаю, що ви б використовувати повнорозмірні листи 45lb при плануванні. Ваше обладнання (типу силова рама) повинен відповідати.
 • Де ви тримаєте свої тарілки? Ви можете укладати їх поруч з силою/стійки для присідань, але в свій зскрібаючи для шестерні хорошим шафи плити або два зробить ваше життя простіше.

Примітка: якщо у вас є які-небудь прагнення робити Олімпійських підйомників, вважайте, що ви, ймовірно, потрібна платформа, яка, як правило, 8'x8'. Ви можете зробити свої платформи, але ваша влада для одягу ніяк не сидіти на ньому. Переконайтеся, що у вас достатньо місця.

Більш просунуті силові тренування і Олімпійські ліфти: коли ви починаєте рухатися важкі заліза, або вам потрібно зробити деякі додаткові Олімпійських підйомників ваш перший бар не буде до завдання. Він, ймовірно, гнутися і деформуватися буде встановити після того як ви перевищений, що ваш бар може зробити. Це в цьому пункті, що ви повинні зробити деякі дослідження на кращий комплект обладнання.

Коли ви перебуваєте на цьому рівні, ви дійсно повинні придбати хороше обладнання. Є кілька речей, щоб виглядати:

 • Хороші Олімпійських та пауерліфтингу бари використовувати рейтинги псі. Хороші рейтинги псі 155к і вище. См http://muscledriverusa.com і http://rougefitness.com для місця цього списку псі оцінок. Ваш Pendlay бари близько 165К psi і є пара в Rougue, що на 215 тис. фунтів на квадратний дюйм. Згідно маркетинговим інформація Компанія Eleiko ви хочете, щоб смуга понад оцінкою псі 195 тис. Якщо ви не гублячи бар (дуже важкий очищає влади і станова)
 • Підшипники і втулки: підшипники потребують більшого догляду, але необхідні для цих Олімпійських підйомників. Втулки міцний, але рукави не обертаються вільно. Якщо ви робите підйомна сила просто зробити втулку бар.
 • Бампери і залізо/вкрасти пластини: незалежно від вашого смаку, це може бути добре мати пару відбійні плити для вашої мертва тяга або штанга рядків. В основному, відбійні плити мають однаковий діаметр і розрізняються по товщині. Вони також призначені, щоб пом'якшити удар при падінні барі. Ваш прогріву наборів не буде в 135lb, тому пара 10 фунтів бампери і пару бамперів 25фунтов, що ви отримаєте потрібну висоту бар для прогріву набори.
 • Слово про крила: вони не всі створені рівними. Деякі бампери як Hi-темп бампери в Rougue може змінюватись в межах 10% на зниження ваги. Іншим дуже точним (як Pendlay бампери або будь-які сертифіковані бампери).
 • Шафа харчування будуть необхідні в подальшому. Ви хочете один, який є розрахункової навантаженні на 1000lb або більше. Ви можете не піднімаючись, що багато, але ви не хочете, щоб ваш шафа для того щоб впасти, тому що ти ненавмисно штовхнув вашого присідання в стійці, коли вона була завантажена на ваш 500lb навпочіпки. (Це можливо! велика мрія)

Припускаючи, що ви платите за нове обладнання ви можете зробити свій домашній тренажерний зал близько 2500 $з хорошим баром, бампери, стійки живлення, вага стійки, лавка, крейда.

Я б рекомендував починати з серкой, а ви як і раніше тестування води. Витративши всього кілька штук на те, що просто займає місце-це погана інвестиція. Навіть якщо ви купили базовий набір від Amazon, ви можете отримати комплект 300lb кулькового штанги і залізні пластини близько 300 доларів США. Якщо ви дотримуйтеся його, ви переростете цей набір. Тоді ви будете мати краще уявлення про тип обладнання, що вам дійсно потрібно.

Насамперед: використовуйте його! І отримуйте задоволення.

+931
user73516 19 квіт. 2013 р., 10:30:03

Мій основний упор робиться на підняття тягарів - великий п'ять: станова тяга, присідання, прес, лава і підряд - я також додати аксесуар вправ і спробувати (правда-правда), щоб отримати 1-2 кардіо тренування ст.

Мій нинішній підхід , щоб вести щоденник, записуючи все, що мої щоденні тренування був, темп, що я їла до/під час і як я себе почував після цього. Я наступну програму з Вендлер 5/3/1 - в даний час на 15 місяців (реально отримувати великі результати).

Моє питання: чи є кращий спосіб відслідковувати свої тренування, ніж блокнот і ручка - я пробував різні телефонні додатки і всі вони займе більше часу/зусиль, ніж ноутбук. Я б хотів, щоб мати можливість переглядати прогрес, шахта великі, суб'єктивна інформація я відстежую, і т. д.......будь-які ідеї? Мені потрібно, щоб бути портативний, легкий у використанні, можуть бути дуже холодною, витримують падіння з висоти і т. д........

Також - яку інформацію я повинен тримати?

+892
Yannna 20 черв. 2016 р., 11:40:31

Я зараз близько 200 фунтів на 5'10"... але я хочу зняти 30 фунтів

Звучить як розумна мета.

Я збираюся почати ходити в басейн (год інтенсивного плавання) вранці знову.

Звучить як розумний шлях для досягнення цієї мети.

Я повинен додати більше калорій до моєї дієти, щоб тримати рівень енергії?

Небезпека! Ваша дієта виглядає прекрасно, як це, ви хочете схуднути, а не підтримувати його. Так що додавання більше калорій буде тільки сповільнювати ваш прогрес. Зайдіть в інтернет і обчислити ваш загальний щоденний витрата енергії, то відстежувати, що ви їсте і переконайтеся, що ваше щоденне споживання калорій менше ніж витрата енергії.

Їдять, щоб компенсувати фізичні вправи зазвичай контрпродуктивні, оскільки люди переоцінюють кількість витрачених калорій на фізичні вправи і недооцінюють кількість калорій у тому, що вони їдять.

+804
Mathguest 20 черв. 2018 р., 19:15:12

Я хочу сказати спалити 500 калорій за 30 хвилин. Але я не хочу будувати якісь м'язи в процесі, я хочу мати тонкий тип тіла, а не будувати з товстими м'язами.

Трохи досліджень сказав, що гирі спалити 400 калорій за 20 хвилин. Тим не менш, вона включає в себе Ваг. Я не хочу мати товсті руки або ноги насичених в м'язах.

Я думала про бігу вгору і вниз по сходах протягом 30 хвилин. Або, можливо, ходьба вгору по сходах нести важку вагу. Однак я турбуюся, що це додасть товсті м'язи моїх ніг.

Що ви пропонуєте як хороший спосіб для спалювання калорій і зберігаючи тонке тіло?

+797
elkiwy 14 січ. 2015 р., 12:04:19

Там ніколи не було ніяких наукових досліджень про те, як повільно росте швидко калорії проти збільшення калорій ефект посилення м'язів і жиру в організмі для людей, які тренуються вага / статура? Поступово збільшувати калорії, я маю на увазі близько 25 до 50 калорій раз в 2 тижні.

Якщо припустити, що поступово збільшується кількість калорій-це ефективний спосіб покласти на м'язову масу, де то зайві калорії будуть надходити з (білків або жирів або вуглеводів), і як довго це займе, щоб покласти на 1 кг ваги? Кардіо повинно бути обмежено, якщо ви збільшуєте калорії це повільно?

+796
shrideep 19 черв. 2018 р., 01:04:53

У мене фізична проблема вже близько 4 років, що робить прогулянки або просто стояв нестерпний (навіть на кілька секунд). Я не можу зробити будь-які фітнес-і це дійсно псує моє фізичне здоров'я (наприклад, я навіть мати важкий час йти спати, тому що я до сих пір не вичерпані в кінці дня). Так що я пішов на багато лікарів за ці роки, і я запропонував для зміцнення певної галузі ноги, роблячи розтяжку.

Моя проблема полягає в тому, що незалежно від того, скільки часу проходить в який я роблю тягнеться, мій фізіотерапевт сказав мені робити, я не бачу ніяких поліпшень б то не було.
Так що ходьба не менш боляче, ніж раніше, і я не можу витягнути ноги більше, ніж я міг би рік тому або навіть раніше, ніж я почав.

Для того, щоб уникнути моє питання занадто локалізована, так що ви повинні робити, коли ви тренуєтеся і бачите ніякої користі, і чому це могло статися.

С. П. Це важливо: кілька годин після розтягування я відчуваю, що я куточок розтягла це насправді дуже напружена. Це нормально чи я роблю щось неправильно?

+781
Jitendra Soni 22 трав. 2014 р., 00:23:19

Розтягнути його. Носок торкань і нахилів вперед-це відмінний спосіб, щоб розтягнути назад. Є також купа поз йоги, які можуть допомогти вам розім'яти спину різними способами (я рекомендую перевірити yoga.about.com, який має купу поз, які ви можете фільтрувати по анатомії). Ви можете зробити це до, під час і після концерту, щоб допомогти вашій спині відчувати себе краще.

Стежити за своєю поставою. Багато людей мають тенденцію до за арки або розігнути їх назад занадто багато, і возитися з їх вирівнюванням хребта. Кожен так часто, перевірте і переконайтеся в тому, щоб виправити поставу. Якщо у вас є біль в попереку, не нахиляючи стегна до крайності в одну сторону або іншу.

Зробити стегна нахили. Припускаю, що це біль у попереку, роботу спиною кожен так часто робити тазостегновий нахиляється. Тобто, нахилити таз вперед або назад, щоб подовжити і стискати нижню частину спини. Працює це збільшить кровотік і змушує вас змінити свою позицію трохи великий.

У довгостроковій перспективі, зміцнити спину. Більшість болів в спині викликається або ускладнюється слабкістю м'язів спини. Навіть коли люди працюють, Вони думають, що "ядра" як АБС, але ваша серцевина-це всі м'язи, які допоможуть вам тримати себе у вертикальному положенні (а там їх багато!). Дуже часто спина болить знехтувати, що призводить до болю. Для того щоб допомогти запобігти його, зміцнити м'язи, щоб вони могли забезпечити хорошу підтримку для хребта, ребер і всієї верхньої частини тіла, і, в кінцевому рахунку, зменшити або усунути біль.

+781
Ras Dama 5 бер. 2019 р., 20:59:06

Через управління таймінгами (від 1 до 10 годин вечора) я роблю тренування/йога пізно вранці близько 10:00 ранку і лягати спати пізно вночі, близько 1 або 2 ранку. Так само цей слот має ніякого вплив на фізичну форму або зробіть тренування менш ефективні? Якщо є вплив на це те, що може бути ідеальним/кращий час для виконання цих activitis, щоб отримати найкраще з нього?

+754
Victor Beltran 28 січ. 2011 р., 02:22:43

Я роблю кардіо і силові вправи, так як останні два місяці. Крім того, я іду строгій дієті звички (більше білка і овочів). Те, що я спостерігаю, це те, що мій живіт став м'яким/губчастий, але її розмір не зменшується, а здається більш опуклий.

Це правильно чи неправильно?

Я розумію, що це займає багато часу, щоб зменшити розмір живота, але я хочу знати, які ознаки є в черевній області, які з'являються протягом цього періоду.

+715
oppsblock 28 квіт. 2011 р., 20:12:14

щоб зробити довгу питання короткий, я нині роблю Вендлер 5/3/1 з допомогою Тріумвірату. Я після тренування він в своїй книзі як частина тріумвірату, тому що мені цікаво стає сильнішою в деяких галузях(наприклад, потягування, доброго ранку тощо).

Програма рекомендується для 4 рази в тиждень, тому я роблю 4 основних підйомників на Пн/Пн/Ср/Пт і 30 хвилин HIIT кардіо на велотренажері в середу я їду.

Проте зараз з першого тижня 5/3/1 відносно легкий, я зміг до влади через основні ліфти, дві мої додаткові вправи, а ще 20 хвилин HIIT кардіо після скасування приблизно через годину. Я цікаво, якщо це буде просто занадто пізно і якщо я повинен замінити повністю аксесуара вправи з кардіо?

Спасибі.

+631
Riccardo Gorza 17 трав. 2016 р., 19:34:41

Від сюди:

"Тім Ферріс розповідає, як там повинно бути більше причин, ніж регенерації тканин для сну. За даними Sapolsky (2004), багато вчені і лікарі вважають, що потрібно спати, щоб мозок може поповнити свої запаси енергії. Мозок важить всього близько трьох відсотків від загальної ваги тіла, але споживає 25 відсотків всієї енергії тіла витратами! Глибока хвиля сну, коли відновлення енергії відбувається (етапи три і чотири РЕМ)".

"Дуже важливо, що ви не дивіться телевізор або зробити речі прямо перед сном, які стимулюють нервову систему (СНР). Раз в деякий час, ви можете зупинитися в кінці гри, але ви не будете мати ніяких пострілу при вступі глибока хвиля сну в той час як СНР провертається. У мене завжди є мої спортсмени стрейч, медитувати, ходити на легку прогулянку, або послухати заспокійливу музику перед сном. Ці види діяльності допомагають активізувати парасимпатичну нервову систему (ПНР). Для того, для одужання приймати, ви повинні бути в домінуючому режимі ПНР".

"Якщо ви або ваші спортсмени позбавляють себе сну, зниження гормонів стресу не відбувається. Замість цього, вони збільшують. Щоб зробити справи гірше, недолік сну буде викликати обох гормонів росту і статевих гормонів у бік зменшення".

Від сюди:

"Як сон ділиться на етапи, ролі сну, швидше за все, залежатиме від етапу. Не швидкого руху очей (повільного) сну, здається, відіграють важливу роль у відновленні нервової системи та енергозбереження. Швидкий рух очей (REM) сну представляється важливим у місцевих регенерація мозку і модулює емоції. Швидкий сон з'являється, щоб підготувати тварин до поведінки наяву; тварини пробудилися від сну NREM продемонструвати порушеннями сенсомоторної функції порівняно з тими, пробудившись від сну (Хорнер і співавт. 1997)."

"На початку роботи припустили, що позбавлення сну може вплинути на змінні, пов'язані з складом тіла. Від одного до двох днів повного позбавлення сну було пов'язано з підвищеними 24-годинна екскреція азоту (Скримшоу і співавт. 1966), який можна було б очікувати, щоб послабити м'язової маси тіла. Позбавлення сну також з'являється, щоб викликати зміни в апетиті, пов'язаних з гормонами, які можуть вплинути на раціон харчування і склад тіла".

"Чотири дні продовження спати до десяти годин на добу зменшується денна сонливість (Carskadon і Дементьєв 1982), який можна було б очікувати, щоб знизити продуктивність. Kamdar і колеги (2004) також виявили це, а також більш швидкий час реакції і поліпшення настрою після розширення сну".

"Позбавлення сну було показано, щоб послабити імунну та ендокринну системи (Рейлі і Едвардс 2007), які мають вирішальне значення для відновлення після тренувань. Гостре позбавлення сну було показано, щоб знизити тестостерон і агресія у чоловіків (кіт і співавт. 2012), що призведе до зниження мотивації у навчанні та адаптації тупити з-за стимулюючого ефекту тестостерону на синтез білка в м'язах. Порушується сон був пов'язаний зі скороченням ЧСС і температуру (Ваар і співавт. 2009), аеробної ємності та аеробної активності ферментів (Вондра і співавт. 2001)."

"Національний фонд сну пропонує наступні загальні рекомендації:

•У віці 1-3 років, 12-14 годин на добу •У віці 3-5 років, 11-13 годин на добу •У віці 5-10 років, 10-11 годин на добу •У віці 10-19 років, 8.5–9.25 годин сну за ніч •Дорослі, 7-9 годин сну за ніч"

Також шукати Aichs Чад. Він написав багато на сон і підйом.

Можливо, друга стаття закриває кращою, "сон-це те, що ми всі повинні прагнути до поліпшення, якщо ми цінуємо наше здоров'я і продуктивність."

+614
Kudrjashka 21 серп. 2019 р., 22:48:19

Курку необхідно готувати, я ненавиджу тунця або подібне. Будь простої Альтернативи для стабільного постачання протеїном під час сну після дня тренування?

+525
elgaucho 12 жовт. 2019 р., 17:27:12

Для втрати ваги, ваш перший винуватець буде ваш раціон, а конкретно споживання калорій. Вправи корисні для вашого здоров'я, і є докази того, що воно дозволяє бути здорове харчування різноманітні продукти, але якщо ви тренуєтеся протягом декількох годин кожен день, ви краще дивіться на те, що ви їсте і скільки. Я готовий тримати парі, що якщо ти записав все, що ви з'їли або випили (включаючи алкоголь) протягом тижня, ви будете здивовані тим, скільки їжі ви навіть не усвідомлюєте їжі. Закуски додати, і було підраховано, що більшість ваги відбувається за святкові і вихідні дні, коли ви не звертаєте стільки уваги.

Якщо вас більше турбує ваша нездатність повернутися на тренування, так як ваш другий абзац, здається, вказує, що ви відчуваєте труднощі навіть починати, розглянути ваші очікування вашої минулої діяльності, а не нинішні. Не турбуйтеся надто багато про те, як довго ви можете бігти, або скільки ваги ви можете підняти. Подивитися щось роблю помірної інтенсивності як мінімум три рази в тиждень протягом приблизно 20 хвилин. В залежності від вашого фітнес-рівня, це може бути так просто, як брали прогулянку по околицях, особливо якщо мова йде сходів і пагорбів. Мета мати підвищене серцебиття, але щоб тримати себе дихати так важко, що ти не можеш говорити. Ви могли б піти на іншу вправу, або більш інтенсивні тренування, але, чесно кажучи, дуже часто люди висувають себе занадто важко і тихо, як результат. Якщо ви не можете вийти на вправу, потім гімнастика, такі як віджимання, підтягування, провали, і просто роблю дурні речі, на зразок стрибків на місці-не поганий спосіб, щоб отримати ваш метаболізм вгору.

Найголовніше, коли справа доходить до дієти та фізичних вправ, не намагаюся бути святою. Без малого індульгенцій (які ви запишіть у свій журнал їжі), ви ніколи не збираєтесь тримати дієту довше декількох місяців. І якщо тобі не подобається твоя форма фізичних вправ, ви навряд чи будете дотримуватися його в довгостроковій перспективі. Знайти продукти, які ви не повинні давитися і міняйте тренування кожен раз, коли стає нудно або занадто обтяжливим.

Удачі! І будьте реалістичні про ваших цілей. Стійкої втрати ваги, як правило, повинні бути на 1-2 фунти в тиждень рівень для більшості людей, і ваш вага буде трохи коливатися протягом тижня в залежності від того, що ви їсте і п'єте.

+506
Brian Chitumba 27 лют. 2013 р., 16:30:00

Стрибки через скакалку є відмінним координації та здійснення кондиціонування. Ось моя думка з вашим параметрам (грунтуючись на незліченні годинник його..)

Матеріал. Як можна більш світлими і тонкими, що нейлон або шкіра. Шкіра хороша, але дорожче.

Довжина. існує ряд методів для знаходження потрібної довжини. Е. Р. встаньте на мотузку, тягнути ручки в бік пахви, для досвідчених він повинен бути трохи нижче, для недосвідченого трохи вище, побачити це в Google: правильна довжина для скакалка. Мій спосіб-тримайте ручки, виправити назовні руки з боків, якщо мотузка трохи вище колін, це правильно для мене.

Зважене зчеплення. Я згоден з вашим власним аналізом, тобто не повинні.

Кульові підшипники. Добре мати для швидше крутиться.

Критий відкритий проти. Не повинно бути фактором. Ви можете використовувати той же для обох.

+505
Betsy Treman 9 квіт. 2016 р., 16:16:15

Обважнювачі вплине на те, як ваші ноги рухатися, як ви бігати, і, ймовірно, привести до травми. Зважений ремені не змінить вашу Муч біомеханіки, але більш сильний вплив може призвести до травми, а також. Навіть якщо ви прискорити спринт, зважений щиколотки буде тримати ваші ноги рухатися нормально. Обтяжений пояс, з іншого боку, не сильно впливають на вас на всіх у спринті.

Якщо ви зацікавлені в отриманні швидше (обидва на дистанції або біг на довгу дистанцію), я б рекомендував інші методи навчання.

+472
user66785 4 вер. 2010 р., 17:54:18

Якщо ви піднімаєте настільки важкі, щоб робити набори 5 (як у стартовому складі), швидкість не дуже швидко. Ви повинні спробувати, щоб перемістити бар як можна швидше, зберігаючи при цьому хорошу форму і контролювати, але як тільки ви дійсно починаєте наближається свій 5-реп максимумів (після кількох тренувань СС), бар не буде рухатися дуже швидко. Ваш остаточний повторень, ймовірно, буде досить повільним, але не по своїй волі. Переміщення вантажів більш повільно, ніж ви здатні заради переміщаючи їх повільно тренується м'язова витривалість, а не сила і влада, а буде витрачати енергію краще витратити на наступний респ.

Спуск повинен бути керованим трохи більш ретельно. Rippetoe каже, "Бар швидкість занадто повільно, коли спуск виробляє втому. Бар швидкість дуже швидко, коли він насправді надає імпульс навантаження на турніку на шляху вниз, так що ви повинні сповільнитися по відношенню до ваги на штанзі і ефект від її надмірної швидкості." Що слід застосувати в жимі лежачи, прес, і присідання. Для тяги, він говорить:"налаштування бар швидко насправді добре... встановлює планку вниз повільно використовує занадто багато газу, що може бути краще використаний у виборі вашого наступного реп."

Якщо вашою метою є розвиток сили (збільшує швидкість розвитку сили, а не тільки масштаби розвитку сили), тоді це ще більш важливо, щоб швидко переміщатися в бар. Це обговорюється в Mark Rippetoe в практичному програмуванні для силових тренувань. На проміжному етапі, деякі ліфтери вибрати, щоб зосередитися на енергії, включаючи швидкість набору в легкій ваговій категорії (щоб переконатися, що вони можуть рухатися швидко вагу за весь набір).

+449
Kunal Chandani 4 квіт. 2016 р., 16:03:55

Однієї з різновидів кардіо-тренінг - фіксованою або змінною набори відстань і час - це "фартлек" (гра швидкостей), див. Вікі запис на фартлек. В основному, це суміш низько-і високошвидкісних тренувань.

Формою навчання розроблений в 1930-х роках у Швеції. У Вікіпедії є приклад типової тренування, його історичні передумови та приклад де воно використовувалося в США.

Ось приклад футуристичного "швидкість відтворення" тренування, фартлек Вт "Google окуляри"

"Швидкість відтворення" може бути підходящим для вас, коли ваша мета схуднути, так як частина концепції-працювати на повній швидкості на частини сесії. Це допоможе вам стати ближче до високої інтенсивності тренувань, який, здається, краще для схуднення, ніж тривала тренування з низькою інтенсивністю.

Особисто я зробив це навчання у школі в Швеції, на військовій службі та частиною фізичних тренувань, коли грав у баскетбол. Тепер, коли я старший і мають більше проблем з коліна - що зупиняє мене від виконання яких-небудь великих відстанях - мені подобається поняття "швидкість відтворення", оскільки воно робить мене більш свідомим про те, як я відчуваю і не звертаю уваги на відстань і час.

+435
Muneeb ul Hassan 25 лист. 2012 р., 16:45:51

Я прочитав статтю про вуглеводи , і було цікаво, що я повинен вжити до початку тренування.

Прості вуглеводи чи складні? І чи це дійсно важливо, чи щось піде? Це залежить від того, які є найшвидшими, щоб отримати перетравлюється?

+375
ng0323 28 січ. 2019 р., 18:37:34

Для того, щоб отримати правильні вправи для вашого сина, я б запропонував оцінку фізіотерапевтом, щоб подивитися на нижній вирівнювання кінцівок, включаючи таз, стегна, коліна й щиколотки.

Обмеження Myofacial можуть бути звільнені (наприклад, вузькі стегна або литкові м'язи позиціонери) і слабкі м'язи можуть бути посилені (наприклад, м'язи кора або сідничні м'язи), щоб поліпшити вирівнювання та поліпшення ударної поглинання при ударі. Терапевт може дати вашому синові домашні вправи для усунення проблемних областей. Вони також можуть виконувати запуск аналізу і допомогти виправити можливі помилки у формі.

Якщо у вас є чітке розуміння, що є причиною вашого сина є біль з керуванням, і є конкретні коригувальні заходи для вирішення проблем(и), то ми можемо дати вам кращу інформацію з Q/А як цей про те, як домогтися безболісні працює.

Враховуючи, що йому 13, Ви праві, допомогти йому раніше, ніж пізніше. Болючий біг може призвести до травм, заважати його бажання і вміння грати у спортивні ігри, і навіть вплинути на його світогляд. При виборі терапевта, зателефонувати навколо і спробувати знайти спортивний фізіотерапевт, який має особливий інтерес в управлінні. Сподіваюся, що допомагає.

+367
Daniel Afloarei 10 вер. 2017 р., 21:23:33

Як gastronemius і підколінні сухожилля хрестом задньої частини колінного суглоба, так як можна щільно сидіти 10 годин в день. М'язи можна підтягнути, але фасції також можете застрягти і перестати ковзати добре. Гідратація має важливе значення для фасциальная рухливість. Ось деякі пропозиції:

 • Гайструк - прості стіни тягнуться буде цільової м'язом. Переконайтеся, щоб вирівняти п'ятки з пальцями ніг, щоб запобігти ваші арки від колапсу як ви покладаєтеся на стіні. Розтяжка повинна відчуватися під коліном або у верхній теляти. Ви можете також використовувати сходи стрейч , де ви опускаєте п'яти через край.
 • Стегна - стегна являють собою два спільних м'язів означає, що вони перетинають тазостегновий і колінний суглоби. Коли ви розтягнути підколінні сухожилля ви можете відчувати стягнутість в будь-якому місці вздовж м'язи. Спробувати різні сухожилля розтягується , щоб знайти той(ті), що найкращий ізолят, де ви хочете розтягнути. Ви можете розтягнути їх з ніг прямо на сходинку або лавку, як ви нахиляєтеся вперед. Ви можете розтягнути їх, лежачи на спині або сидячи, використовуючи рушник або ремінь для надання допомоги розтяжки. Або ви можете розтягнути їх на нахили вперед в положенні стоячи з однієї ноги схрещені перед іншої, або на підлозі з ногою(и) витягнув. Додавання стиснення м'язів на кілька секунд може допомогти вам розтягнути далі, як ви відпустите стиснення (ПНФ - договір/відпочити).
 • Подколи - там теж є дрібні м'язи називається уколів , які можуть обмежувати розширення коліна. Ця м'яз буде трохи розтягнути як розтягнути підколінні сухожилля. Однак, якщо це симптоматична вам потрібен масаж або фізіотерапевт для роботи на ньому, так як це глибоко і близько нерви і судини.
 • Масування напружених м'язів можна зробити за допомогою піни валик для стегна і gastrocs.
 • Профілактика має важливе значення. Випрямити ваше коліно так часто, як ви можете під час роботи. Якщо ваш робочий стіл має ззаду до нього, покладіть ногу на спину і зробити швидкий підколінного сухожилля розтягнути. Потім робиш інше. Або ви можете використовувати розтяжку ремінь або рушник, щоб робити розтяжку сидячи за робочим столом. Ви можете скачати маленька кулька і назад під стіл, щоб тримати м'язи і суглоби змащуються. Намагайтеся уникати статичному положенні протягом тривалих періодів часу і вставати і ходити, коли ви можете.
+356
Abdellah Lachgar 12 серп. 2010 р., 17:40:27
Болі в спині-це біль у спині, яка зазвичай виходить з м'язів, нервів, кісток, суглобів або інших структур у хребті.
+353
Vandenman 6 трав. 2012 р., 17:41:27

Я страждав кілька тижнів тому невелике ушкодження, і пляма все ще трохи болить, але не біль. Я повинен чекати, поки я не відчуваю ніякого болю на всіх, чи це ОК, щоб перезавантажити працювати?

+340
jennylie villanueva 25 серп. 2016 р., 18:54:09

Для того, щоб звести до мінімуму активацію верхня пастка у цій вправі я розтягнути мою верхню пасток, перш ніж робити особа-тягнути

Я не витримую цієї вправи два різних руху.

1-Спочатку я ущипнути мене за плечі

2-зробити зовнішнє обертання і sqeeuze моїх лопаток і задніх дельтоподібних.

Як звести до мінімуму активацію верхніх пастку на facepull?Яка форма є найкращою мінімізації верхній активації?

+333
Heliostatic 22 серп. 2010 р., 18:57:16

Білкові добавки існують з однієї причини та однієї причини;

Якщо ваш звичайний раціон не забезпечує достатню кількість білка, щоб належним чином сприяти досягненню ваших цілей, ви можете додати білкові добавки для досягнення цільового кількості білка в день/тиждень.

Як вона стоїть, питання не у відповідальності через відсутність інформації. Вам потрібно

 1. дізнайтеся, скільки білка ви повинні споживати в день, щоб досягти своєї цілі

 2. дізнайтеся, скільки білків ви можете отримувати з їжі

 3. дізнайтеся, якщо #2-це менше, ніж #1, у цьому випадку, ви можете розглянути питання про включення білкових добавок, якщо ви не можете покрити різницю, просто їдять більше

+243
Kyran Gough 3 лип. 2011 р., 20:47:21

Я зробив багато тренування, а також намагалися всіма можливими способами досі я не набирала вагу. Мій зріст становить 5,7" та вага 50кг всього. І зараз мені 23 років. Я і мій друг записався в тренажерний зал і робила вправи протягом 6 місяців. Ми обидва одного розміру, коли приєднався, але зараз він 66кг важче, і я ще на 50 кг. Навіть я їм більше, ніж він. Досі не може набрати вагу. Одна важлива річ полягає в тому, що я вегетаріанець. Будь ласка, запропонуйте мені, що я повинен робити. Я також повідомив, ця проблема до мого сімейного лікаря, і він запропонував мені повідомляє, що всі повідомлення були нормальні. Я не розумію, що я повинен робити. Будь ласка, запропонуйте мені найкращий спосіб,

+221
Iddi 24 лист. 2019 р., 20:09:54

Я думаю, вам краще просто продовжуй підніматися. Як було сказано вище, ви не потрапили в таку ж числа, але завжди є технічний недолік можна було б спробувати попрацювати.

Ви також можете використовувати час, ви тепер не піднімаючись навчитися новим рухам. Я не можу сказати, як ви досвідчений а ви могли б спробувати інші види присідань як приклад:

 • гоблет присідання
 • передній присед
 • присідання коробка
 • goodmornings
 • і т. д.

Сподіваюся, що я допоміг вам і рости сильніше!

+180
user252947 1 лют. 2016 р., 20:08:32

Ніякого руху є безпечним для всіх. Віджимання, безумовно, фантастичний кондиціонування вправа час для мене, але вони безумовно не хороший вибір для mordbidly брюзглых діабетичних курця паморочиться голова, коли вони встають зі стільця. Це означає, що вони не праві для вас? Ми поки не знаємо. Це складне питання, який залежить від великої кількості факторів. Ми можемо говорити тільки смутно в загальному випадку.

Як правило, низької кваліфікації рухами за допомогою низьких і помірних навантажень ідеально підходять для кондиціонування роботи по часу.

Високу майстерність рухів, таких як штанги Олімпійські ліфти слід уникати, особливо з високим навантаженням. Менш кваліфіковані варіантів, як гантелі версії Олімпійських підйомників, зроблено з помірною навантаженням, іноді може бути доречний.

Більш надійну відповідні рухи включають в себе основні ваги гімнастику, але не гімнастичні руху. Основи ніколи не старіють. Так що для мене, і, можливо, для більшості людей, які не зовсім непридатні, я б сказав, берпи, віджимання, планки, присідання, спринт, присідання повітря, та інші основи, великий вибір.

+176
Tijtij 12 лют. 2012 р., 02:10:46

Посилаючись на зображення нижче, рука бере участь у вправі згинається до 90 градусів протягом тренування, а якщо роблю кучері молотком, тільки, що рука залишається в цьому положенні протягом виконання цієї вправи. Рукоятка обертається на плече, щоб зрушити гантелі до грудей і потім від нього кілька разів. Немає вертикального руху; рух по горизонталі.

Мені здається, м'язи рухати гантелі до грудей являють собою комбінацію плече і груди, і відійшовши кілька антагоніст м'язи плеча і м'язи спини. З цього, отже, здається, що сума гантелі вага впливає в основному на біцепс, тримаючи його догори, не стільки м'язи, що беруть участь в обертанні гантелі.

Так, що це вправу, його мета і вага (при використанні гантелі) значно впливає на що-небудь ще, крім біцепса?

enter image description here


Оновлення

Ця вправа має сенс, якщо через горизонтальне опір, наприклад, при використанні кабелю, як показано нижче, тому опір на плече, груди або спину, в залежності від сторони, що ви тягнете з. Але з гантеллю, здається зовсім зайвим...

enter image description here

+149
ycwan9 11 бер. 2011 р., 05:02:11

Як я можу тренуватися бігати/бігати/березня при проведенні 50 до 100 фунтів? Такі, як навчання зробити вентилятор танець (САС березня) танець з віялами

На моїй першій спробі в поїзд, я поставив дві 10 фунтів щиколотки вага і деякі важкі книги в рюкзаку (на загальну суму близько 25 фунтів), при запуску у мене були болі в rhomboideus основний області.

На наступний день я біг без рюкзака, і я відчував себе легким, як пір'ячко, але болю в спині мене турбує.

Як я можу збільшити вагу без шкоди моєю спиною? Рюкзак не відскакує, і я завжди переконайтесь, щоб розтягнути, є якийсь секрет в армії біг/бег з важкими вагами?

Погода, де я тренуюся нерівна, холодна й сніжна. Я використовую 5.11 Раш 24 рюкзак і Блэкхок чоботи.

Пов'язана інформація

 1. Каталог, що містить деяку інформацію про чоботи тут, мабуть, нейтральна (без інверсії підтримка) взуття (хороша річ) і мобільний (легкий тощо).

 2. Деякі каталог інформація про рюкзаку (розслідування)

+135
EbuCode 13 квіт. 2016 р., 08:49:40

Пов'язана з анатомією плеча, я думаю, вам треба зосередитися на тому, щоб виконувати вправи, які дозволяють "підкрутити" вашу руку, а також забезпечує певний рівень опору. Маючи це на увазі, ви могли б розглянути:

Двері шлях рядки з однією рукою.

Перевернуті рядки з нишком зчеплення , якщо ви можете пристосувати стіл або якась інша структура, щоб підтримати свою вагу.

Передній подвійний біцепс позувати (фронт Flex) - поки не масовий будівельник, форма ізометричного скорочення, що може допомогти сформувати і визначити зброю. Ось чому культуристи витрачають незліченні години занять пози.

+130
user4485 25 груд. 2018 р., 04:18:42

Я роблю сильні ліфти 5x5 програми протягом 4 тижнів, і я починаю до деякої значну вагу. Я дотримуюся, що з кардіо роботу і закінчити з купою розтяжок. До тих пір, поки я роблю розтяжку, я відчуваю себе добре. У мене немає ніякого болю після того, як я роблю присідання, станова тяга або штанга рядків (витягів, які можуть вплинути на мою поперек більше якщо я зроблю їх неправильно).

Однак, після того, як я роблю свою розтяжку, що у мене є біль у попереку. Він йде, перш ніж наступного разу я підніму, але за півтора дня все болить. У мене відчуття, що я роблю щось неправильно, або, принаймні, слід уникати одним з відрізків (і я знаю хто це). Тим не менш, я хочу переконатися, що у мене є деякі гідні гнучкості в цілому.

У мене є кілька розтяжок, які рекомендовано робити правильно присідання і вони залишаться:

Однак, коли я доберуся до розтягування наступні:

 • Підколінні сухожилля
 • Тому
 • Чотириголового
 • Стегна (саме стегна aducters)

Я відчуваю, що мені потрібно деяке поліпшення. Мої підколінні сухожилля більш гнучкими, ніж у моєї нижньої частини спини. В результаті, коли я сиджу і нахиліться вперед, єдине місце, де я відчуваю себе розтягнути поперек. Коли я тримаю мої ноги, щоб поглибити розтяжку я отримую біль в попереку, як я тягнулася занадто далеко назад. Він йде до кінця другий день, але це стрейч, що я думаю, що треба видалити.

Так як необхідна гнучкість дисбалансів, які у мене є?

Примітка: моя мета-збільшити діапазон рухливості (ПЗУ).

+82
Julien Tanay 11 вер. 2017 р., 01:07:20

Відразу після (як протягом 30 хвилин або раніше) вивалити купу білка у вашій системі. Я люблю молочний шоколад, але нічого з білків і вуглеводів і рідини-це добре. Це допоможе вашому організму швидше відновитися, так як він починається все сировина він повинен.

Якщо ви можете впоратися з цим, і зробіть холодний компрес (крижаний оптимально, але дуже важко прийняти) може допомогти зменшити будь-негайний набряк.

Адвіл-це дуже добре для болю в м'язах, як тільки ви мали якийсь час для відновлення, оскільки це може знизити функцію нирок.

Крім цього, змирися з цим. :) На жаль, це позначиться на нарощуванні м'язів. Це боляче. Шкода, що немає чарівної кулі, щоб виправити це.

+49
Antonio7 20 січ. 2014 р., 19:32:37

Я їздити на роботу на велосипеді щодня, крім вихідних 12.6 км і назад (в загальній складності 25.2). Я цикл цей маршрут низької інтенсивності між 60%-70% МНС. Я хотів би додати деякі вправи, як мій живіт трохи більше, ніж слід. Моя подруга рекомендувала мені деякі вправи (скручування, підйоми ніг, планкен тощо). але я трохи переживаю, що це може бути занадто багато для тіла, щоб обробити і я можу нашкодити собі або зупинки втрати ваги почати набирати вагу. Я навіть не впевнений, якщо мій стандартний комутуючих довжина не надто довго і, отже, контрпродуктивно.

Це добре поєднати велоспорт (з урахуванням довжини) і вправи в один день?

+41
Alex Burdan 1 вер. 2016 р., 06:32:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil