Є рекомендовані вправи, щоб допомогти керувати розірваної обертає манжети плеча?

З розрив ротаторної манжети плеча, що досить не погано досить, щоб виправдати операцію, але все одно досить боляче, що моя мама може займатися з рукою, там всі рекомендовані вправи, принаймні, тримати рука і плече сили, або щоб зменшити біль?

+17
Marana 12 серп. 2014 р., 01:35:38
37 відповідей

Однією з причин голоду може бути те, що ви робите багатогодинні кардіотренування. Наприклад, біг на еліптичному протягом тривалих періодів часу може дійсно позбавлять вас стільки енергії, що ви в кінцевому підсумку надмірне споживання після їжі. Це не зовсім здоровий в будь-якому випадку небудь. Один зі способів уникнути цього (і стати сильніше і стрункішою за менший час) можна обмежити такі кардіо-інтенсивні тривалі тренування 1-2 рази в тиждень, і робити більш короткі та інтенсивні тренування ВИИТ стиль для решти пару раз в тиждень. Метаболічні тренування-зонний весь гнів у ці дні - вони економлять час, більш ефективні, і не залишу тебе голодний, як побічний ефект, або.

Звичайно, моя відповідь передбачає багато про те, як ви в даний час працюєте.

+1000
WCarm 03 февр. '09 в 4:24

CLA доступний в порошкоподібної формі. Це може бути організм просто змішувати з водою і пити.

Приклад тут

+936
microarm15 25 бер. 2010 р., 04:18:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Задайте собі питання:

Яка ймовірність повторного поранивши палець?

Палець буде брати стільки, скільки потрібно, щоб видужати, і тікати не збирається змінювати, що істотно достатньо, щоб турбуватися про це, якщо на всіх. Поки існує низька ймовірність того, що ви збираєтеся хворіти палець знову робить якої-небудь діяльності, немає ніяких причин, щоб уникнути цього.

Ви можете відчувати незначні болі від удару ноги, з іррадіацією вгору до пальця, або ви не можете. Я не думаю, що це повторно поранивши його, але він не може відчувати себе добре. Трохи льоду протягом 20 хвилин, ймовірно, змусить його відчувати себе краще після завершення тренування.

Ви, ймовірно, повинні бути обережні, якщо ви не хапають воду з такою рукою під час роботи.

Тільки ці дві речі я можу думати, що могло б викликати у вас будь-яких проблем.

+833
Maciej Golkowski 8 січ. 2014 р., 02:26:39

Це брехня, що 30 хвилин постійної роботи, необхідні для поліпшення кондиціонування. Це міф, заснований на сталих тільки кардіо тренування, і вірно лише в деяких випадках, навіть при тренуванні в цій модальності. Наприклад, це може зайняти значну кількість часу (близько години!) для досвідченого довгі дистанції бігун, щоб почати дзвінок їх кондиціонер в низькій інтенсивності стійкий-державні. Однак, менш досвідчених бігунів може зайняти набагато менше, і що стайерами може оскаржити їх (загальні) кардіо робити коротше, швидше розганяється.

Навіть дуже короткі високоінтенсивні зусилля (наприклад, 4 хвилини) довели свою високу ефективність для поліпшення кондиціонування.

Росс вже ближче до істини. Він, ратуючи за 20 хвилин високої інтенсивності, високої щільністю зусиль з вбудованим тримається для того, щоб кинути виклик всі метаболічні шляхи.

+805
Mr Guest 18 серп. 2018 р., 12:14:48

У статті Вікіпедії про виконання державами:

Холодну ванну є популярним лікування підгострого травми або запалення, м'язові навантаження і загальну м'язову болючість, але його ефективність спірна.[14] Деякі стверджують, що для бігунів, зокрема, крижані ванни пропонують два різних поліпшень в порівнянні з традиційними методами.

По-перше, занурення дозволяє контролювати, навіть перетяжкою навколо всі м'язи, ефективно закриваючи мікроскопічних ушкоджень, що не може бути відчував оніміння та біль, яка може. Можна ступити в ванну, щоб полегшити біль у литках, квадроцикли, шинку і сполучної тканин від стегон до пальців буде отримати ті ж переваги, що робить гідротерапія привабливою профілактичний режим.

Друга перевага включає в себе фізіологічні реакції, спровоковані великою кількістю м'язів під водою. Якщо подолати початкову реакцію втеча розуму в ці перші болісні хвилини, тіло пручається, викликаючи "прилив крові". Ця швидка циркуляція передачі скидає збиток-заподіяння відходів з системи, в той час як холодна вода зовні зберігає скорочення.

Посилання: [14] огляд достойний About.com

Однак, дослідження Селвуд і співавт "лід-вода занурення і уповільненої м'язах початку: рандомізоване контрольоване дослідження" знайшли ніяких істотних змін в параметри болю, ніжності, ізометрична сила, набряк, хоп-для-відстань або рівень креатинкінази у сироватці крові (СК) з плином часу.

Але Вейл і співавт. знайшли у своєму дослідженні "Вплив гідротерапії на відновлення від втоми", що: спринт (0.1 - 2.2 %) і в цілому 9 хвилин безперервних зусиль (часу судового розгляду - ТТ) (0.0 - 1.7 %) показники були на рівні п'яти-денна пробна версія після холодної води занурення (ЦТД) і контрастні водні процедури (Ц), порівняно з гарячої води занурення (Хві) і пасивне відновлення (ССА).

Тому я припускаю, що ефект холодної води ванна може залежати від типу тренування і їх інтенсивність. Враховуючи, що ти спринтер, можливо, це може бути корисно, коли ви зробили тренування високої інтенсивності, де ви, ймовірно, мають мікроскопічні пошкодження, ніж під час тренування на витривалість. Але знову ж таки, це лише моя гіпотеза.

+804
Serghei Bujor 31 трав. 2015 р., 13:55:03

Коротка Відповідь: Це Залежить

Що я планую мати здоровий щоденний раціон, зробити деякі біг і тренування з обтяженнями на мій власний. Я думаю в правильному напрямку або я занадто впертий, щоб приєднатися до тренажерний зал?

Залежить від тренувань і скільки працює ви будете робити.

Взагалі, біг зробить вас втратити масу. Ви будете ставати сильнішими, особливо якщо ви робите спринт, а біг не допоможе вам набрати вагу.

Визначення "Опір"

Навчання опору є широкий термін. Це може означати, силові тренажери, гантелі, штанги, вправи з власною вагою, гирями...

Я думаю, ви знайдете його важко й повільно будувати маси за допомогою вправ, як ізоляцію трицепсів відкати і завити машини ноги. Вправи з власною вагою (віджимання, гімнастика), все зроблено правильно, буде Вам щось сильніше, але не додають, що велика маса. (Частина їх привабливості полягає в тому, що оскільки опір, як правило, настільки незначні, потрібно робити багато повторень, перетворюючи більшість вправи в кардіо частини, частини витривалість, і тільки невелика частина силових тренувань). Робота гирьового допоможе вам сильніше і трохи більше. Але штанги ... ох, штанги--Вам буде великим і сильним швидко.

Ефективний Опір

Присідання і тяги велику вагу, поряд з достатнім харчуванням допоможе вам найбільш ефективно досягти вашої мети набрати вагу. Я набрала близько 12 кг в 4 місяці на початкову міцність важку програму.

+760
netotz 2 лист. 2011 р., 22:36:52

Гаразд - ти ставиш важке питання, без діагностики і т. д. важко відповісти, незалежно від того, я дам йому шанс:

Давайте ви тверде ядро перший: порожнистий корпус тримати, дощок (задню, передню і бокові), л-підняти прогресії (цілився наїжджати піднімає за стегна і поперекової стабільності)

Давайте відкриємо ваші стегна і пов'язані з ними зв'язки: сидячи, схрестивши ноги грушоподібної м'язи стрейч, стрейч метелики, фронтальний випад, диван, стрейч, варто щука.

Давайте зробимо свій мозок і нейронні зв'язки в курсі, що ваші стегна можуть бути повернені: поза кішки, поза верблюда, половина король голуб (це все йога до речі)

Отже, тепер ви фізично можете мати кращу поставу, ви повинні зробити це, і потім, в кінцевому рахунку, ви хочете, щоб ваше тіло зробить це за вас. Це має зробити ваш ґрунтований.

До речі, як я ненавиджу цей сайт... якщо ви дбаєте про активації, а потім перевірити цю статтю.

+743
HvLippe 15 черв. 2013 р., 02:32:02

По-перше, пара покажчиків:

 • Коли вперше приступаючи до роботи, краще мати простий повній програмі тіла, щоб побудувати силу, так що ви можете мати достатньо стимулів для нарощування м'язової маси.
 • Є кілька хороших програми для новачків, але розумний прогресії реп може зробити їх краще.

Грег Nuckols була гарна стаття про оформлення вашої початківців програма навчання більш ефективним. Існує два основних порад:

 1. Periodize. Все це означає, що надає певний час на тренування, де вам підкреслити конкретну мету. Прикладом може бути, я збираюся поліпшити свої сили на 3 місяці, потім я збираюся підкреслити гіпертрофія за 3 місяці і т. д.
 2. Коли ви плато, додати об'єм. У нього є посилання в статті на наукові дослідження, які пояснюють чому. Довгі і короткі його, Тому допомагає вам стати сильніше і сильніше.

У статті він має простий набір/прогресування реп для вашого першого періодизації. Ідея полягає в тому, що ви берете основну програму, як Greyskull або стартову силу, або навіть обриси, що @LarrissaGodzilla дав тобі. В основному, зміни підходів/повторень, коли ви ларьок (не може закінчити приписаний роботи). Потім ви можете змінити набори повторень до прогресування Грега, щоб допомогти закласти хорошу основу:

 • 3х8
 • 5х5
 • 5х3

І коли ви не можете отримати, що 5х3, ви будете втрачати вагу, в якому були змінені від 3х8 до 5х5 і додати об'єму:

 • 5х8
 • 6х5
 • 7х3

До цього часу ви повинні бути дуже сильні для вашого статури, і ви можете розширитися і орієнтуватися на те, що ви хочете зосередитися на наступному.

Харчування:

Загалом, ви хочете, щоб з'ясувати, що ваше вміст калорій (кількість їжі вам потрібно з'їсти, щоб підтримувати свою вагу). Є кілька калькуляторів, які допоможуть вам потрапити на стадіон, так що ви не повинні занадто турбуватися про це. Не забудьте відрегулювати для вашої діяльності. Якщо ви тренуєтеся 3 дні в тиждень, використовувати "злегка активний". Якщо ви тренуєтеся більше того (тобто з кардіо сесії у вихідні дні), використовувати "помірно активний" в якості відправної точки. Якщо ви хочете наростити м'язи, відрегулювати його так, що ви додали в середньому 0,75 фунтів (35 кг) на тиждень. М'язи не будуть рости швидше, що природно.

 • Білки: 1,8 г/кг (0,8 г/кг). Це дає вам сировина, ремонт і будівництво нових м'язів.
 • Жир: не менше .35 г/кг (.75 р/фунт). Це абсолютний мінімум, щоб тримати своє тіло функціонує належним чином. Більше-це добре, але мета приблизно 20-30% від усього, що ви їсте, допоможе зберегти його від основної маси все, що ви їсте.
 • Вуглеводи: всі інші ваші калорії приходять від цього.

Як вегетаріанець, це може добре працювати, враховуючи, що рослинної дієти, засновані, як правило, з високим вмістом складних вуглеводів. Важка частина, щоб отримати всі ваші білка, не підірвавши свій ліміт калорій, тому ви, можливо, доведеться приймати добавки з сироватковим протеїном (на основі молока).

Існує цілий ряд відносно високим вмістом білка для вегетаріанців, такі як:

 • Qinoa
 • Вівсянка
 • Рис
 • Сир/Йогурт/Кейфера
 • Насіння гарбуза
 • Чорні боби
 • Соєвий
 • Арахісове масло

І далі за списком. Деякі з цих продуктів мають пристойну кількість жиру в них, як і більшість твоїх горіхових масел. Якщо ви не розберетеся в меню, яке відповідає вашій цільової макроси після того, як ви можете продовжувати їсти те ж саме. Якщо вам потрібно якесь розмаїття, ви можете використовувати такі інструменти, як з'їсти стільки , що має план харчування варіанти для вегетаріанців і веганів. Ви також можете видалити інгредієнти зі списку продуктів, які ви знаєте, які вам не подобаються. Є й інші планувальники харчування, але це один призначений бодібілдерів, так це зазвичай працює краще.

+731
Bruno Buccolo 22 січ. 2010 р., 12:37:53

Йога для зцілення, і, щоб зробити вас внутрішньо сильним. Це для лікування деяких захворювань, і я ніколи не чув таких вимог, де він говорить, що минулі проблеми знову з'являються. Хоча західна медицина і фітнес-індустрії не може стверджувати те, що стверджує йога, але якщо ви подивитеся на своє походження, він виник на Далекому Сході і людей з тією частиною світу, отримати багато користі з нього. Це все про використовуючи природні способи, щоб зробити краще, поліпшити кровообіг, дихання, гнучкість, стати сильніше і вище всіх, досягти внутрішнього миру і спокою.

Сказавши, що все є спосіб, щоб отримати речі зроблено і способів зробити їх права. Перший ярлик, який може принести певні вигоди, але ризики завжди є, коли це не зроблено правильно. Тому коли ви починаєте речі через деякий час, переконайтеся, що ви робите, а потім вправо. Може бути це те, що їх турбує те, що ви, можливо, втратили правильний спосіб зробити речі, які можуть створити проблеми для вас. Крім цього, я не розумію, як речі можуть піти не так, якщо все зроблено правильно.

+654
Gartou 1 серп. 2010 р., 19:24:59
 • Може бути, вам потрібно, щоб уповільнити? Чи зменшити навантаження?
 • Вони самі так що ви можете побачити , що ви робите неправильно. Тренер торкаючись помилковою зоною , як це відбувається може допомогти теж. Мій пропріоцепції йде через дах з невеликим візуальна або тактильний зворотний зв'язок.
 • Можливо, ваша сила в плечі є бідним, у цьому випадку Pendlay рядків і підтягувань буде викликаний.
 • Книга Грега Еверетта підсадив мене на сегментовані тягне. Ви тягнете, як ніби чищення або вихоплення, але зупинятися на 1 дюйм від підлоги, коліна в середині стегна, а у верхній частині ви виконаєте максимум-тягнути чи ви є пауза. Він сприяє правильному позиціонуванню всій тяги.

Ви більше згинання і випрямлення спини зверху вниз (Rippetoe-стиль), або на корточках приклад-до-телят і випрямляючи спину, як ви встати (Burgener-стиль)? Ви можете мати успіх, намагаючись як би ти не робив.

+612
yoyonut yoyonut 17 квіт. 2019 р., 01:52:34

Так, ласкаво просимо в людський досвід. Вітальня сучасний простеньку життя це злети, але й падіння теж де вартість для розумової слабкості щодо досить низько, щоб зберегти її.

+592
Wandi Wae 21 лип. 2018 р., 00:53:27

Я не можу піти спати одну ніч, але я старалася. Але 2 з моїх друзів стверджували, що вони сплять близько 30 днів без перерви! Ніщо не може бути важче вірити, що зі мною!

Я знаходжу це важко повірити, але їхні обличчя виглядали так, ніби казали правду.

І ще сказав, що він спить близько 2 годин на день.

Чи це можливо?

+578
Bosswalrus 22 квіт. 2015 р., 00:04:45

Я дуже сумніваюся в цьому. Загалом, коліки викликані електролітний дисбаланс і зробить ваші м'язи скорочуються безконтрольно протягом періоду часу. Довгостроковій перспективі збиток буде не більше, ніж те, що станеться, якщо ви захворіли м'язи на те ж саме кількість часу. Тепер вам потрібно виправити електролітний дисбаланс повноцінний відпочинок і зволоження.

Згідно статті, на яку я вже посилався, єдиний раз, коли ви повинні бути стурбовані, якщо ви хронічно вам судоми в одній групі м'язів, не викликаючи судому по вашій тренування. Це ознака нервового корінця захворювання. Однак, це не відноситься до описаної вами ситуації тут.

Кращою профілактикою від спазмів-це хороша гідратація рутини. Коли ви робите великі відстані на велосипеді або біг, ви повинні, ймовірно, тримати деякі Gatorade і інші спортивні напої на вас, так що ви можете залишатися зволоженою протягом вашої поїздки. Спортивні напої допомагають підтримувати правильний електролітний дисбаланс, тому вам не випробувати сильний біль, що ти зробив.

+535
sdale1930 27 жовт. 2016 р., 09:00:51

Мій перший марафон в ці вихідні. Багато місяців підготовки позаду мене, і я відчуваю себе досить добре, як гонки підходів. Але я трохи не впевнені про те, як підготуватися протягом наступного тижня. Наскільки тренування йдуть, я беру його легко; довго біжить за мною. Але що я повинен з'їсти? Що я не повинна їсти? Які ще питання я повинен ставити?

Спасибі за Ваш внесок! -Нейтан

+517
Alfonso Mendez 18 квіт. 2019 р., 00:19:42

Прям як у дні

Тому, коли я намагаюся зробити situp це абсурдно для мене складно. З моєї ноги прямі, а не зігнуті трохи легше, але все одно складно. Однак 2 тижні тому в четвер я почав програму кондиціонування з вагами. У наступний понеділок був основною день тренування і я запізнився на 35 хвилин і супер-встановити все це. Це був перший раз, коли я працював мій основний такої. Я наздогнав всіх і покінчивши з ними в 15 хвилин. Моє серце болить весь тиждень до понеділка. (З-за кондиціонування подяки був скасований на цьому тижні.)

Прям Перед основною день тренування я можу викачати присідання з легкістю. Але тепер я не можу їх робити. Мої м'язи живота ще не оговталася, навіть якщо вони не болять?

+511
luke12 3 лист. 2010 р., 10:51:41

У мене є кілька сумнівів з приводу калорій. (3 питання)

Мої виміру : Зростання 5 футів 11 дюймів, Вага: 75 кг

Інші, ніж на моїй нижній частині живота, я не сильно видимий жир в моєму тілі. Давайте для прикладу, я обмежуся 1200 калорій в день

Я повинен спалити > 1200 калорій в день, щоб зменшити живіт жир? Це практично можна втратити > 1200 калорій в день на місяць або два, хіба це може вплинути на мій організм?

Крім того, я почав займатися

 • Присед (100 за один раз - один раз у день )
 • Стрибки через скакалку (75 за раз - два рази в день)
 • Віджимання (внутрішній, зовнішній, широкий = 30 за раз - раз у день)
 • Регулярні фізичні вправи АБС (різні типи хрумтить = 40 - один раз у день)
 • Нормального режиму роботи (наприклад, ходьба протягом 10-15 хв, працює на комп'ютері протягом приблизно 6-7 годин, нормальний будинок робота близько 20 хвилин у день)

Моя дієта включає в себе

 • Ранок: 1 л молока (6% жирності) з мульти зерна вівса
 • Обід: деякі овочі і бобові (індійська їжа) - сума до 300-400 калорій
 • Вдень : Яблуко
 • Ніч: 1 яблуко, 1 апельсин, 2 банана і 1 нутрилайт мультивітамін і мультиминерал таблетки

Я почав робити це протягом тижня, і я бачу невеликий прогрес на моїй верхній частині живота (схоже, частина з шести кубиків - не дуже дивно, тому що у мене немає багато жиру там)

Я бачив людей повністю перетворена в програмі 30-60 днів. Що я втратив у моїй тренуванням або в моєму раціоні?

Крім того, це правда, що більше м'язів спалює більше калорій? Як машина з 1000 кінських сил двигун спалювати більше газу, ніж 200 кінських сил двигун.. Чи повинен я дійсно потрапити в спортзал і робити інтенсивні тренування?

+463
Srinu Sri 23 серп. 2011 р., 02:58:43

Вони називають падіння набори.

М'язи Та Фітнес

ЯКІ КРАПЛІ ЗАДАЄ?

Падіння задає по суті методика, в якій ви виконуєте вправу, а потім падіння (зниження) ваги і більше повторень, поки не досягнете відмови. Називається 'мульти-загальна вага системи цей метод був виявлений в 1947 році Генрі Аткінс, який був редактором журналу" Культура тіла.

Падіння набори гарні, але більш орієнтовані на проміжних або просунутих ліфтерів. Якщо ви Новачок, то шукайте програму новачка, яка скористається перевагами ваших відсутність досвіду, щоб стати сильніше, швидше. Цей відповідь дає вам більш глибоке розуміння початківців вправи / як розпочати в тіло будівлі.

+383
Susie Queue 9 лют. 2014 р., 15:03:59

Деякі люди стверджують, що ранок-найкращий час, щоб вразити тренажерний зал, але для мене особисто це не спрацювало. Я не ранковий людина, коли я встаю я зазвичай голодна і після сніданку я не думаю, що я можу потрапити в спортзал відразу. Мені здається, краще енергію до обіду, але це час, так що не можу ходити в тренажерний зал протягом цих годин.

Після обіду енергія опускається вниз і до вечора я дуже втомилася після тривалої їзди. Я дійсно намагаюся з'ясувати, кращий режим, але нічого, здається, працює.

Хто-небудь в подібній ситуації? Як ви дізналися, що ваша рутина?

Редагувати: Це для тренування ваги тільки, я не намагаюся схуднути, але і набрати трохи.

+377
Ritthisakdi Tetasuvun 31 жовт. 2018 р., 19:34:00

Я взуття за 1000км до заміни і я ultrarunner.

Є ультра бігунів, я знаю, що не почну, як пару туфель , поки вони зробили 100км в них.

Нормальний рада на відстані. Я ніколи не бачив яких-небудь фактичних доказів, щоб підтримати це - за винятком того, що виробники взуття буде достатньо часто міняти взуття.

Я б порадив вам прислухатися до свого організму і зрозуміти це звідти. Ви помітите, коли ваші більш низькі ноги починають скаржитися - ви отримаєте болі в гомілці, гомілки біль або схожі. Це гарний посібник для взуття потребувати заміни.

+359
Matt Ford 8 січ. 2016 р., 04:07:58

Я тримаю регулярної рутиною тренування, і через живуть обмежень я намагався використовувати якомога більше тренування з вагою власного тіла, з якомога менше обладнання. Досі мені вдалося знайти вправи на майже всі групи м'язів без використання обладнання, проте мені так і не змогли знайти обладнання-безкоштовні тренування для біцепсів. Є біцепс Вправу можна робити з абсолютно ніякого обладнання (в тому числі бари, еспандером і т. п.). В ідеалі я хотів би щось, що я можу зробити, використовуючи тільки своє тіло і підлогу або стіни, якщо це необхідно. Спасибі!

+357
jakaro dejong 31 груд. 2011 р., 23:00:05

Ну так, ваші математичні виглядає добре, якщо ти просиш ти шкали поживних поломок геть калорії.

Набагато більший питання, чи буде ця рекомендація стоїть нижче. Що виглядає як жахливо багато цукру для мене, особливо якщо ви хочете схуднути!

+348
charliehayes 3 лют. 2014 р., 06:14:22

Я показую всі ознаки низького тестостерону, хоча мені лише 23. Який тип фахівцеві мені потрібно побачити, щоб пройти тест на низький рівень тестостерону і отримати лікування у разі необхідності?

+345
Patricia Sandoval 4 жовт. 2011 р., 06:37:53

Просто кажучи, ні. Для того, щоб зрозуміти чому, потрібно розуміти метаболічних шляхів, використовуваних у вправі. Якщо є незначні відмінності в кількості спалюваних калорій, це просто з-за різниці в енергії, необхідної для переміщення легких.

По суті, ваші м'язи використовують аденозинтрифосфат (УПС) для виконання їх роботи. Різні метаболічні шляхи, в результаті генерації АТФ. Три основних шляхи:

 • Оксидативний: результатом аеробної активності. Жирні кислоти перетворюються в АТП з молочна кислота в якості побічного продукту у присутності кисню. Це може тривати декількох хвилин до декількох годин.
 • Гликолитическая: в результаті анаеробної діяльності. Глікогену і молочної кислоти, які об'єднуються, щоб створити АТФ у відсутності кисню. Це може тривати від декількох секунд до хвилин.
 • Фосфаген: результатом дуже високої активності інтенсивності. АТФ і креатинфосфату (СР) швидко виснажується, щоб справлятися з раптовим високої активності інтенсивності. Це може тривати тільки протягом декількох секунд.

Тільки один з цих шляхів використання кисню. Слід зазначити, що метаболічні шляхи перераховані в порядку кількість калорій, спалених за даний вид діяльності. У той час як аеробна активність спалює більш високий відсоток жиру під час фізичної активності, енергетичних потреб досить низькі і немає ніяких "відчуттів", пов'язаних з цією діяльністю. Слід також зазначити, що метаболічні шляхи є накопичувальними. Ви працюєте оксидативно навіть якщо ви не переважно працюють в гліколітичних чином. Анаеробні шляху, в той час як вони негайно спалювати більше вуглеводів, вони також вимагають більше калорій. Коли Ви, нарешті, приїхали відпочивати, організм повинен заповнювати енергію звідкись. При відсутності їжі, це означає, що організму доводиться спалювати жир, щоб створити запаси глікогену-це те, що "догорання" високої інтенсивності інтервальних тренувань приходить.

+321
jaya gopal 23 бер. 2010 р., 16:13:42

Гарна ідея, щоб оживити ваші дощечки, щоб поширювати свої лікті трохи з тобою руки вперед (не всередину).

+317
Ruslaaaan 5 бер. 2016 р., 06:13:54

Таких програм може бути гарною ідеєю, тому що він тримає вас у відповідності і за розкладом, але я особисто не роблю нічого з цього.

Я хотів би запропонувати вам станова тяга та присідання стільки разів, скільки можливо, враховуючи, що ви відпочиваєте належним чином. Як правило, дають 24-48 годин відпочинку між кожною тренування. Приклад плану (знову ж таки, підбирайте за вашим інші рівні і графіка) будуть повторювати: {тяга | відпочинок | присед | інше | інших}.

Це за умови, що ви націлені на високий вага, низьке число повторень (сила ака будівлі/обсяг) набори.

+275
Kemika 6 серп. 2019 р., 22:56:15

Нещодавно я почав використовувати безліч рухів, які напружують на ліктях все відразу — підтягування, підтягування тримає, я-сидіти на paralletes і т. д.

Мої лікті болять потім — так що я розсудливо викинув більшість вправ (я новачок для багатьох лікоть важка вправ).

Тепер після розтягування і масажу м'язів передпліччя, через тиждень, мій лікоть більше не болить. Однак, коли я закриваю їх і крутять вони тріскаються як божевільний — то я ніколи не відчував раніше. Я повинен хвилюватися? Я повинен відпочити довше, або повільно включати більше вправ? Останнє, що я хочу-це тендиніт. Спасибі.

+253
Stacy Kelley 7 жовт. 2015 р., 10:46:10

Є багато гарячих пояси, доступних на ринку, який стверджує, що носіння такого поясу можна схуднути і зробити собі гарний і фізично, натискаючи живіт ст. Вони пояснюють, що як носити гарячий пояс, він швидко викликав потовиділення, то в цьому випадку ці гарячі ремені втрачені калорії і жирність навколо нашого тіла. Перш ніж купувати цей жаркий пояс я хочу задати ці ремені виробляють такі ж результати як йдеться на ЗМІ.Є побічні ефекти від цих гарячих пояс на наше здоров'я???

+225
Aurelius 21 трав. 2016 р., 15:54:58

Я футбол коледж гравця, я граю у футбол з раннього віку, але я не роблю якоюсь присідання і силові вправи, тому що всякий раз, коли я роблю, я стаю нерухомим протягом 15 хвилин. Так що якщо ви можете будь ласка, запропонуйте мені деякі вправи, і те, що може допомогти. Я не думаю, що тільки втеча допоможе мій футбол

+224
Tommy York 11 квіт. 2016 р., 15:17:04

Гідростатичне зважування-це ваш кращий ставку. Приблизно вартість масажу (зазвичай менше) компанія скаже вам ваш точний БФ %.

Вам доведеться Google навколо, щоб побачити, якщо є компанія поруч з вами, але якщо ви можете принаймні отримати базові, а потім перенести на наступні.

+224
ace7047 1 січ. 2013 р., 03:32:06

Нещодавно Я намагався йти з моєю швидкістю-ходьба рутинну, але я отримую багато шия/біль у щелепі. У мене бруксизм і зазвичай прокидаюся з реальною напруженою щелепи/шиї (незважаючи на носіння кап, а також намагаюся робити вправи для розслаблення). Тому, як тільки я почну, я відчуваю жахливий зростаючу напругу в шиї, я чую, як пульсує і моє власне дихання в моє вухо, і коротше, це відстій. Це, як правило, призводить до головного болю напруги.

Так, я живу з високим рівнем стресу, але це було з цієї причини, що мій лікар запропонував робити щоденні вправи як спосіб боротьби зі стресом. Але шиї/щелепи вкрай складно відпочити і ви не можете працювати, коли ви відчуваєте, як ви носите броню м'язів.

Є дуже багато різних книг і уявлень про те, що робити і я заплуталась і я не хочу зробити боляче. Будь-які пропозиції, книги, сайти, статті, відео, що завгодно для щелепи і шиї, що ви знаєте з особистого досвіду або знань, які працюють, дуже цінуються.

+213
mturchin 26 черв. 2015 р., 06:42:19

У чому різниця між протеїном і добавки з розгалуженою ланцюгом амінокислот добавки? Не білка складається з амінокислот? Є наукові дослідження, що показують переваги ВСАА, порівняно з білковими добавками?

+177
Tenor 26 черв. 2013 р., 00:13:30

Повторень в діапазоні від 12+ схильні бути орієнтована більшою мірою на м'язову витривалість, ніж гіпертрофія (більше м'язової маси) або сила.

Величезна кількість навчальних програм для учнів 1-ПМ (1ПМ на увазі, це сама, що стажист може підняти один раз до відмови.

enter image description here

Як показано на малюнку, робота в нижньому діапазоні повторень буде надати ваше тіло з різних стимулів, які будуть сприяти в цілому набирає силу. Це не означає, що ви повинні працювати в нижньому діапазоні повторень, але прогрес буде повільніше, якщо ви будете дотримуватися 15 повторень для всіх ліфтів. Ця сторінка надає різні посилання, що дозволить вам вивчити вплив різних респов діапазонів. Ви можете також використовувати ExRx сайт, щоб допомогти оцінити ваш 1ПМ краще планувати свої підпрограми / загальна програма.

Зрештою, що ви вирішили зробити в плані збільшення ваги для присідання з одночасним зменшенням числа повторень, в кінцевому підсумку, від того, які ваші цілі. Якщо ви шукаєте максимальна сила потім дотримуватися набори з 3-5 повторень буде краще, а буде на розмір буде отримати вигоду з наявності комплекти з 8-12 повторень.

+152
Divin Honnappa 30 серп. 2018 р., 07:13:18

Мені 15 років і я працював протягом 4 місяців і плавання на рік. Я застряг на пошуку ідеального звичайної тренування, так як у мене поєднувати гирьовий спорт і плавання.

Моє повсякденне життя:

 • Понеділок: тренування
 • Вівторок:плавання
 • Середа: тренування
 • Четвер: плавання
 • П'ятниця: тренування

Моя рутина-це АБА - баб, де в перший тиждень я роблю(передній корпус) - Б(задній корпус) - а, а в другий тиждень я роблю Б - А - Б програму, але мої результати близькі до нуля.

Що б бути кращий спосіб, щоб оптимізувати м'язовий зростання? Я думав про повний тіла поділ, хоча м'язами спини і плечей не отримати достатній відпочинок.

+78
Zubair Afzal 27 вер. 2013 р., 11:39:05

Реплікація передпродажної перевірки умови є життєво важливим. DEXA денситометрія трактує воду як орган (або м'язової маси)

Змінних, Що Впливають На Результати

 • Рівень гідратації (або дегідратації)
 • Рівні глікогену (вуглеводів навантаження проти посту)
 • Час доби
 • Останні тренування (інтенсивність, терміни і т. д.)
 • Недавня активність (просто ходити по кімнаті призвело до 7% зміни)
 • Положення пацієнта (базовий проти повторного тестування)

Дексу результати сканування
До vs після випитого літра води:

 Перед Водою Після Води 

Загальна маса (кг) 179.6 186.0 6.4
Жиру (%) 14.6% 13.6% -1.0%
Жирової тканини (кг) 26.2 25.2 -1.0
М'язової тканини (кг) 145.5 152.9 7.4
Щільності кісткової тканини (кг) 7.9 7.9 0.0

Жирові відкладення вимірювання змінюється тільки 1% (здавалося б, невелика різниця). Це не так.

Він також додає 7.4 кг м'язової тканини" результатами.

Основна Проблема

Скажімо, після зміни дієти / тренувань м'язів режим повторного сканування і знаходить ти набрав 15 кг м'язової тканини".

 • Ти набрав 15 кг м'язів?
 • Або ж ви отримуєте тільки 5 фунтів і прийти в 10 фунтів зберегти воду?

DEXA денситометрія в буквальному сенсі не бачу різниці.

Без розуміння, що Дексу це "вода = м'язи" обмеження - ви можете легко в кінцевому підсумку креслення неправильні висновки про вашому фітнес і дієти.

Відтворюваність

Щоб отримати точні результати, це життєво важливе значення для контролю як багатьох змінних, як можна протягом базового і всіх наступних перевірок. Простий набір умов для реплікації надає всі скани зробили насамперед з ранку не їж і не п'єш.


Джерело: http://courses.washington.edu/bonephys/opBMDp.html

+72
Liiiiiiind 30 лип. 2016 р., 05:03:45

Важливість рівного хіп-сила на двосторонній основі

Цей огляд клінічних досліджень знайшли слабкі місця в хіп-викрадачі, зовнішні позиціонери і згиначі стегна на стороні по відношенню до сторони в стороні бігунів з пателлофеморальные больовий синдром (ПФПС) і iliotibial синдром групи (ІТБС). Тому важливим фактором є сила одного стегна по відношенню до іншої, переконавшись, що ви в рівній мірі зміцнювати обидві сторони. І я хотів би підкреслити, викрадення за приведення. Я був здивований згиначі стегна слабкість проти розгиначів в огляді.

Ваші машини адреси розширення згинанні/і Абд/відведення. Хіп викрадення машини також будуть охоплені латеральних (зовнішніх ротаторів). Для більш чіткого латерального (зовнішнього) позиціонери можна використовувати кабелі , щоб ізолювати або усувати як внутрішні, так і зовнішні м'язи функціонально стоячи.

+55
santoshdhraj 11 груд. 2016 р., 03:23:44

Ви показуєте занадто багато увагу на найдрібніші деталі. Не зациклюйтеся на якийсь аспект, і ні в якому разі не відволікайтеся на дрібниці. Нехай ваше тіло диктувати, скільки ви робите і скільки ви піднімаєте. Перейти до вдосконалення техніки, а не спроба дуже важких ваг. Дослідження встановили сайтах, яким можна довіряти. Подивіться, що ви їсте, і пам'ятайте, ні ковзанів, ні срібні кулі. Просто гарне збалансоване харчування, з великою різноманітністю. Забув доповнити, таблеток і енергетичних напоїв. Вода-це добре і недорого. Пам'ятайте, що є дуже багато чудових процедур з використанням тільки ваги тіла. Не нехтуйте аеробної елемент, і тримати від масштабу. Ви отримаєте у формі, сильний, і будувати м'язи, потрібно в гарний час, використовуючи різні вправи. Сподіваюся, це не дуже багато інформації, щоб переварити за один раз. Давид Ш Корнуолл

+53
LukStorms 30 черв. 2017 р., 09:17:22

Незважаючи на те, що ви додали багато деталей, немає можливості чесно відповісти на онлайн. Ви працюєте ритми не погано. Але aerobical опір-це те, що залежить від дуже багатьох фактів: ваше серце сила, Ваш aerobical відповідати вашому типу стопи, біг крок, вашої м'язової припасування, погодні умови, де ви тренуєтеся, де ти тренуєшся і т. д. і т. д. і т. д. Це нормально мати інші довідки особи, але не морочитися з цим. Кожна людина має свої фізичні умови, більшість з них генетичні, і вони можуть тренуватися в різних умовах. Якщо ви хочете, щоб покращити себе час, просто порівняйте з вашою власною особистістю. Якщо ваші щиколотки відчувати себе наголосив, Це може бути із-за багатьох причин: неправильне харчування, незручне взуття, свій слід, не маю звички бігати 10км і т. д. Я просто можу порадити вам здорову дієту і регулярно тренуватися, і прогрес повільно під час тренування (час, і т. д.) якщо ваші умови дозволяють зробити це. 48.5 хв може бути менше часу, ніж в середньому у населення.

+27
abinaya 21 черв. 2010 р., 14:48:11

Показати питання з тегом