Як схуднути в близько 32 годин

Можливі Дублікати:
Хитрощі, щоб схуднути 48 годин

У мене фотосесія в суботу вранці і я шукаю способи схуднути для мене, щоб бути в змозі вписатися в моє плаття. На жаль, сьогодні був День подяки. Я намагалася не є стільки, але я досі не вкладається в моє плаття. Я хочу схуднути на 5-10 кілограмів... будь-яка допомога?

+59
Mrinmoy Roddur 4 вер. 2015 р., 14:21:06
28 відповідей

Мені 19 і хочете наростити м'язову масу і сили для вступу в СРР. Я намагаюся піти в спортзал три рази в тиждень: неділя, понеділок, середа, і, очевидно, як 19 я люблю свою соціальну життя і підеш в п'ятницю пити і танцювати. Тепер я був цікаво, якщо це варто йти в тренажерний зал в четвер теж? Буде алкоголь, і поганий сон на наступну ніч просто зробить безглуздим будь-які поради будуть дуже вдячні.

+968
Andrew V 03 февр. '09 в 4:24

Я б сказав, спробувати різні комплекти і побачити, що працює краще для вас. Всі люди різні і різні процедури призводить до різних результатів у різних людей. Спробувати і перевірити результати. Що ви вважаєте ефективними, дотримуйтеся його.

+922
user220201 24 бер. 2012 р., 21:11:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я збираюся як тренажерний зал і CrossFit додаткових днів для регулярно останні 3-4 місяці. Останнім часом я почав відчувати наголосив про ходити в спортзал. Я відчуваю, що я зниклих решта після приходу з роботи і готується піти в тренажерний зал тренування\ - це схожий на регулярні заняття і нервують. Це нормально, що люди проходять? Є хороший спосіб впоратися з цим?

+887
Joe Shock 14 серп. 2014 р., 09:35:23

Чесно кажучи, у мене була така ж проблема, висока терпимість болю, і у мене немає остаточної відповіді. Половина часу, я розтягую і біль на наступний день, навіть якщо це не боляче при розтяжці. Однак, я знайшов кілька речей, які допомогли.

 • Завжди розігрітися перед розтяжкою - це не повинно бути багато. Ходити в тренажерний зал кілька разів, поки розмахуючи руками це робить.
 • Ідіть повільно і ніжно в стрейч - це дуже заманливо, особливо, коли ви "знаєте" як далеко ви можете йти у відділок, щоб просто впасти в неї. Це хороший спосіб нашкодити собі, навіть не усвідомлюючи цього.
 • Будемо вважати по напруга, а не біль - Якщо ви не відчуваєте біль при розтяжці, будемо вважати за стягнутості м'язів і сполучної тканини. Коли вони відчували себе туго, пауза у вашій розтягнути і тільки вперед повільно, звертаючи увагу на те, що відчувають себе міцніше. Якщо ваші м'язи починають тремтіти, відійди трохи, тому що, з мого досвіду, це означає, що вони нападуть на момент збою.
 • Дізнатися свої межі і тільки трохи відсунути повз них кожен раз - це складно, оскільки воно, по суті, заохочуючи вас не прагнути до цього з усіх сил, але коли ви знаходите глибину розтяжки, що не тягне за собою напружені м'язи на наступний день, не змушуйте себе далі, ніж на наступний день. Це повільніше, але це дозволить скоротити збитки.
 • Будьте обережні, тримаючи себе в тривалій стрейч - це одне, у чому я винна. Нинішня мудрість PNF розтягнення, відбувається в меншому ступені розтягування, а потім згинаючи є. Особисто я знаходжу себе в поєднанні з глибокою натяжкою, змусити себе тихо, а потім змусити себе протриматися "всього кілька секунд". Адреналін змушує себе тримати часто позиція не залишає мені невтямки, що я дійсно останні мої межі.

Я сподіваюся, що ці поради допоможуть вам. Дайте мені знати, якщо є що-небудь ще я можу зробити.

+877
user46744 10 лист. 2013 р., 02:58:44

Багато рад мені робити вправи для плечі, широкі, груди, а потім зробити руку специфічні (біцепс, трицепс) і черевного ті. Приміром повний тіла тренування від exrx сайті. Є причина, чому це треба підтримувати цей порядок?

+832
Keith Devens 17 серп. 2017 р., 00:29:26

"Я волів би не реп, ніж реп половину-мені, половину-вам, тому, будь ласка, тільки допоможи мені з вішалки і unracking. Дай мені секунду, якщо у мене є важкий час з реп-я буду кричати про допомогу, якщо мені це потрібно. Спасибі, пап". Широкої доброзичливою посмішкою.

Якщо їм треба "допомагати" з реп в будь-якому випадку, і я думаю, я збираюся знову потрібна їх допомога у майбутньому, я тип, який знайде спосіб відзначити свої переваги навскоси. "Так, це останній реп був жорстким. Шкода, що ти стрибнув у ... Я хотів побачити, якщо я міг би розтерти його. Твоє здоров'я, друже. Вам потрібно місце для чого-небудь, просто дайте мені знати".

Частина цього може бути зіткнення культур: традиції бодібілдинг не заперечує форсовані повторення, тому що це м'язова втома вони після. На відміну від штангістів, як правило, розглядати як ліфт святе, ймовірно, тому, що Олімпійські ліфти потребують стільки розумової концентрації та фізичної точності. В Олімпійських піднімаючись, він часто стосується навіть ходьба або шум занадто близько хтось сидить на ліфт значна нетактовність.

+768
lisaw 30 бер. 2017 р., 16:34:00

Зсипати на СЛ для вас проблематично

Перш ніж відповісти на ваше запитання, Ваша проблема-ви намагаєтеся Навального/вирізати на масово-подпаритет програми під час минулого етапу початківця. Для зсипати і вирізування, свій обсяг і акцент на гіпертрофії. Я раджу прочитати наукові принципи силового тренінгу з Israetel, Хоффман і Чад Уеслі Сміт для отримання додаткової інформації. Щоб було ясно, або не хороша програма для більшості людей після їх первинного впливу піднімаючись з розумом.

Судячи з вашої ваги/росту і вирізати/оптом результатів на міцність, ви, ймовірно, потрібно свій обсяг і зупинити упором на мінімалістський сила програм, Якщо ваша мета-сила і розмір.

"Але я можу відрізати, поки я не вдарив мою 5RM?"

Щоб відповісти на ваше запитання: якщо ви починаєте на дефіцит і продовжувати йти, поки ви натиснете свій 5RM, ви витрачаєте весь цей час між ними не робить великого прогресу (ви отримаєте деяку невелику техніку переваги, деякі роботи нервової системи на міцність, можливо, трохи з м'язів, але не більше того). Або це не магічні програми. Як вже згадувалося, якщо ви не свій, Ви знайдете його складно заробити на свою вагу і зріст.

Чесно кажучи, як тільки ви натиснете ваш 5RM на СЛ у вас вже є накопичена втома від програми забудована. Ви не зможете просто почати невеликій масі і ще раз прогрес. Я припускаю, що ви неодноразово ларьок, і навіть після багаторазових повернень, ви б далеко не заїдемо на СЛ після удару свій 5RM.

Зверніть увагу на ваші цілі

Зі свого відрізка, і цикл Bulk здається, що ваш образ тіла є досить важливим для вас. Якщо ваша головна мета-сила, на ваш зріст потрібно просто навалом вправо вгору (при додаванні всього 5 кг BW-це, напевно, не в достатньому обсязі). Я б також порекомендував перемкнутися на більш високу програму обсяг.

Якщо ваша головна мета-естетика, то ваша частка/масова їзда на велосипеді-це добре, але якщо вам потрібно потрапити на програму, яка відображає ваші цілі. Що програма не є небудь.

+766
larry quan 14 вер. 2016 р., 10:56:27

Отримання протеїну на дієті досить простий. Ви можете зробити його з темпі, тофу, сочевиця, горох, різні види бобів, харчових дріжджів, соєві продукти та багато іншого.

Що стосується збільшення ваги. Вона дивиться на мене, неначе ви тільки почали додавати тренувальні ваги на свій в першу чергу серцево плановій основі. Це в поєднанні з тим, що ви знаєте, що ви споживаєте більше калорій, ніж потрібно для того, щоб втратити вагу додає той факт, що ви наберете вагу досить логічним.

Якщо ти додала у вазі, а в м'язовій масі, що, ймовірно, причина, чому ви набрали вагу. Якщо ви в основному набирав жир, є ще одна проблема під рукою.

+763
user165927 27 вер. 2012 р., 16:56:20

Я на програмі або 5х5 близько 4 місяців. Я не новачок на тренування сили. Я використав, щоб зробити kalisthenics (я закінчив програму кондиціонування засудженого), гімнастики, гирьового Ваалвейк, марафон та напівмарафон біг і деякі культуризму. Зараз мені дуже подобається робити SL5x5. Мій план полягає в тому, щоб зосередитися тільки на траинг міцність (компанія 4Life). Моя вага становить 78 кг (172lbs).

Ось моя проблема. 2 тижні тому у мене тиснули на 142.5 кг (314lbs) штанги під час присідань. Дійсно нічого поганого не сталося, тому що у мене є стійки для присідань, але я відчув невеликий укол голки в лівій верхній живота (під ребрами). Я проігнорував його. Але це змусило мене замислитися "Може, прийшов час купити пояс powerlift". Так що я купив його. Дві наступні тренування пройшли досить легко з-за пояса, але з'явилася біль. Моє останнє ліве ребро було дуже погано і погіршується. Я не міг завершити черговий тренінг 147.5 кг (325lbs) з-за надмірного болю і проблеми з диханням. Я повинен зупинити, але я думав, що це б зцілити себе швидше, так як я буду навчати. Це було великою помилкою. Я вирішила продовжувати ходити на тренування.

Три дні тому (17 лютого 2014) я була морально підготовлена до болю і психував до важких підйомників. Мені вдалося завершити цей день - присед 5х5 147.5 кг (325lbs), накладні прес 5х5 70кг (154lbs), станова тяга 1х5 175 кілограм (386lbs) і все це здавалося дивно світло, наче я можу підняти. Одна хвилина після тренування біль був нестерпним. Я не міг взяти глибокий вдих, я не могла поворушити лівою рукою, я не міг поміняти одяг, взуття, вигин, роблять поворот. Коли я натиснув нижню ліву груди правою рукою, вона відчула, як ножем, коли я випустив тиску біль була набагато гіршою.

Кілька годин потому, вже вдома, я брала парацетамол. Це не допомогло. Масажувати і робити теплі компреси трохи допоміг. Я всю ніч не могла заснути із-за надмірної болю. Сьогодні (20 лютого 2014) це трохи краще. У мене все ще є проблеми з переодягання, зміна взуття, піднімаючи мішок з моїй лівій руці, що йдуть з моєї лівої руки, і я можу дихати тільки неглибоко я не можу взяти великий глибокий вдих.

Я пішла до лікаря (товстий звичайно) і він сказав, що я повинна кинути тягарів і інші (зрозуміло).

Мій план полягає в тому, щоб зробити 1 тиждень перерви і після цього 20% підступ на всі підйомники (буде це боляче чи ні). Але я боюся, що вся історія повториться. Я не хочу, щоб ситуація повторитися. Що я повинен робити. Я не думаю, що тривалий відпочинок (на місяць наприклад) гарний. Я тренуюся, щоб бути сильним і здоровим, щоб не бути калікою і stronglifts 5x5 є дійсно гарним.

Я думаю, що моя форма хороша (у мене був попередній досвід). Я не використовую будь-які стероїди, я не використовую ніяких добавок. Єдина нормальна проста їжа. У мене немає проблеми з серцем, я не учасник, я не п'ю алкоголь, не палю. У мене низький рівень жиру в організмі. Я 173 см (5 футів 8), 72кг (172lbs) та 34 років. Я не можу уявити собі не навчання. Я тренуюся, щоб бути сильним і здоровим, щоб не бути калікою. Що я повинен робити. Будь ласка, допоможіть мені.

+759
Samuel Oldridge 5 лист. 2014 р., 18:00:58

Я намагалася шукати інформацію в інтернеті, і в реальному житті, за правильне харчування, але кожна стаття, книга, персональних тренерів і ентузіастів, схоже, абсолютно різні думки про те, що являє собою правильне харчування. Багато інформації навколо неї будується навколо маркетингу, який залишає мене неосвічений, як і де я можу знайти потрібну інформацію, і що більш важливо, звідки мені знати, що інформація вірна?

Одна з речей, які я хочу знати, чи правильне харчування залежать від того, яким видом спорту ви займаєтеся, і зокрема, як моє харчування буде для оптимізації мого виступу в бадмінтон? Це повинно дотримуватися такої схеми харчування, як для підняття важких речей? (Я насправді робити кілька видів спорту, а також підняття тягарів, але увагу зосереджено в основному на бадмінтон)

+759
WoZ 18 груд. 2019 р., 08:14:56

Ви вказали, що ви втратили вагу навмисне з початку тренування, і що ви їсте на колишньому рівні зараз. Це несумісно з довгостроковим придбанням сила.

Пояс Пауерліфтинг, ймовірно, допоможе вам у ваших ліфтів, але він не може замінити належне факторів відновлення (наприклад, достатньо білка і профіцитом калорій).

Правка, щоб відповісти на питання. ;-)

Поради Мехді це ... "відразу стає складніше додавати вагу кожного тренування, починайте носити пояс" - це розумно. Я почав використовувати пояс, коли я почав боротьбу (як мені здалося) досить багато з моєї присідання і станова тяга.

Немає жодних підстав припускати питома вага в вправа цифри в процесі прийняття рішень, якщо тільки за вашими особистими перевагами.

+715
hypervisor666 26 січ. 2012 р., 05:59:30

Я хороший спортсмен, я не знаю, якщо я дійсно хороший спортсмен, але принаймні я намагаюся. Я плаваю, бігаю, граю у футбол, і я роблю регулярні тренування в тренажерному залі. Я практично визначилася, не м'язистий, але кожна зона є загальнозміцнюючим.

Моя проблема-це живіт! Є невелика кількість жиру на ньому, але проблема в тому, що він надувається, коли мого живота розслаблені. Якщо у мене живіт напружений, живіт виглядає єдиним з іншою частиною тіла.

Схоже, що є проблема повітря всередині мого шлунку, а не проблема жиру. Я думаю, це тому, що мій шлунок іноді бурчить і іноді мені потрібно викинути це повітря. Як я можу уникнути цього?

+620
Gaurav Chaudhari 6 серп. 2012 р., 03:08:29

Я зробив пошук в Google грамотій "найкращий час для тренування", найактуальніші статті начебто час дня і фізичних вправ. Коротше кажучи, ти виглядаєш трохи краще в другій половині дня.

Мій власний досвід, що стосуються тренування високої інтенсивності полягає в тому, що 1) це необхідно в круглий навчальної програми, так що іноді вам доведеться робити це вранці, щоб відповідати всім іншим вимогам. 2) Якщо я можу вибрати, я намагаюся робити їх вечорами вихідні дні.

+579
Gustavo Grisales 7 черв. 2011 р., 00:55:15

Розширити трохи на мої коментарі:

Починаючи звичайної тренування проста. Ходити в тренажерний зал, підібрати вагу і бінго, ви почали. Ключове слово у першому реченні, проте, це рутина. Набрати форму, будь то м'язова, серцево-судинні, деякі сполучення, є результатом планування та послідовного застосування, що план день за днем.

Так, ви будете мати дні, коли ви не відчуваєте, як працює, або шарф вниз цілу піцу, тощо. Це не заподіє вам шкоди, якщо тільки це стає звичкою. Це сильно залежить від особистості та їх професійної підготовки, але загальне правило я засвоїв у фізіології класи (і бачив своїми очима в багатьох випадках), що ви можете зайняти від 3-7 днів повністю, перш ніж "detraining" (втрата фітнес) починає заволодіти, і кожен день після того, як пройде цей період двох днів тренувань, щоб отримати його назад. (Це, ймовірно, трохи більш застосовно до витривалості, ніж м'язова сила).

По-перше, вирішіть, чого ви хочете домогтися, що це звучить, як ви, і ви також почали проводити дослідження на ньому, що теж добре. Зараз сісти і написати план для досягнення ваших цілей. Оцінити ваше харчування. Розуміти, що все не зміниться відразу, і якщо ви спробуєте змінити все відразу, це, швидше за все, розвалиться. Якщо ваша дієта-це жахливо, поміняти щось одне (наприклад, упаковка в обід замість їжі фаст-фуд, або салат замість картоплі). Зробити це в звичку, а наступна зміна буде легше. Кожен крок повинен спиратися на попередній.

Якщо вам незручно або незнайомих з вправами у тренажерному залі, скористатися послугами тренера. Отримати інструкцію про те, як робити ліфти, вправи і машин. Отримати оцінку тіла (хоча ваші найкращі друзі будуть ваги і дзеркало). Якщо вас лякає щось, ви, менш імовірно, щоб зробити цю річ.

Насолоджуйтеся цим, отримуйте задоволення! Якщо ви цього не зробите, ви, ймовірно, не буде робити це. Якщо ви не бігом, щоб прийти у форму і знайти що ви ненавидите біг підтюпцем, спробувати велоспорт. Плавання. Футбол. Що завгодно. Знайти те, що ви можете насолоджуватися і обходитися довгий час.

Одна остання річ, ви згадуєте розтяжка перед тренуванням. Динамічні (рухомі) розтяжка-це добре, але традиційний "сісти і дотягнутися" тип розтяжки не повинно бути зроблено на "холодні" м'язи (наприклад, перед тренуванням, або більше ніж через 30 хвилин після тренування). Це легко розтягнути/деформації/розриву м'яза таким чином.

Я б не надто турбуватися про Ваш апетит, підвищена активність також дозволить збільшити ваш апетит. З'ясувати, де ваші теоретичні споживання калорій повинно бути, і прагнути до цього. Він повинен бути рівний базальної швидкості + щоденна активність (робота, і т. д.) + Вправи. Якщо через місяць або два ви виявите, що ви не набираєте вагу, додайте пару сотень калорій в день. Якщо ви купуєте і хочете втратити, відняти пару сотень. З деяким надбавки за типи калорій і інсуліну, ефекти і т. д. майже будь-дефіцит або профіцит в кінцевому підсумку призвести до втрати або виграші.

Ласкаво просимо в новий світ. :)

+553
pythinker 20 вер. 2019 р., 14:02:34

Давайте почнемо з питання, і у своїх підозрах.

Наскільки Важливий Кондиціонер Для Штангістів?

Важкоатлет, я думаю, ви маєте на увазі людину, яка працює з обтяженнями для збільшення сили.

Ось воно! Якщо ви дбаєте лише про те, що кондиціонер, а саме кардіо, не дуже важливо і не впливає на приріст сили.

Стартова сила книга розповідає про нього, і це, як правило, гарним джерелом для зміцнення для початківців (і якщо ви насправді сила змагання - ви новачок).

Зараз, тут дуже багато невідомих. Ми не знаємо вашого програму, вашого діапазону повторень, ваш графік, ваші робочі ваги і т. д. Це може бути те, що ви робите неправильно деякі руху, або працювати в діапазоні повторень, що не йде на користь міцності в певних місцях. Ви також згадали, що у вас є проблеми підняти більшу вагу з латів, але добре з "верхня частина спини". Це трохи заплутаним, тому що, взагалі кажучи, дозволяє є частиною вашої верхньої частини спини.

Тим не менш, я підозрюю, що ви піклуєтеся не тільки міцності, але і для інших речей, таких як гіпертрофія, здоров'я, мобільності, загальної фізичної підготовки і т. д. Кардіотренування можуть бути корисні в деяких з цих напрямків фітнесу та благополуччя. Але це інше питання :)

Для того, щоб виправити будь-які плато, які ви можете мати в силовому тренуванні, я настійно рекомендую цю книгу в засланні. Це дуже докладний і грунтовний з основною стійкою рухів і програмування.

Удачі!

+441
Henrygale 20 лист. 2013 р., 19:31:25

Коротка відповідь:

Якщо ви піклуєтеся про своє здоров'я, ви повинні бути стурбовані.

Довгий відповідь:

Заснований на:

Маффетоне п. Велика книга тренування на витривалість і гонки. Skyhorse Публікації, Інк.; 2010 22 вересня.

Відпо-важливий показник загального здоров'я. Це показник вашого рівня аеробної функції.

Загалом, чим менше співвідношення краще. Як здоровий співвідношення можна розглянути нижче, ніж 60. Світові стандарти вище, оскільки він заснований на вибірці людей, де багато нездорових людей (зверніть увагу на різницю між "здоровим" і "вміти працювати").

Багато людей підходять (може закінчити марафон або станова тяга 3xBW), але вони не є здоровими. Деякі люди також є винятками. Якщо ви дбаєте про здоров'я, не слухайте виключення або нездоровий, але підходять люди.

Примітка: переконайтеся, що ви виміряти ваш спів правильно. Краще вранці, прямо в ліжку, перш ніж встати. Повторіть не менше 10 днів і в середньому. Також це негативно впливає будь-який стрес у попередні дні (навчання, стрес на роботі, нездорова їжа...). Це може бути також впливає (в будь-якому напрямку) на деяких серйозних проблем зі здоров'ям.

+410
Sava2000 7 квіт. 2017 р., 06:44:39

Ударами, як вільним стилем, на спині та брасом використовувати ваш прес, сідниці, біцепси, трицепси, квадрицепси, та радіоаматори. Це повна тренування тіла, яка є відмінною кардіо. Як сказав Eelvex, переключити його вгору. Якщо ви робите ті ж вправи в басейні або поза його, ваше тіло буде адаптуватися, і ви не будете спалює стільки калорій, скільки ви потенційно могли б.

+393
Ion Sme 21 серп. 2015 р., 14:19:19

Я думаю, ваш кращий вибір, щоб зробити погуглити. Дослідження різних типів планів і цілей кожного з них і чи збігаються вони з тим, що ви хочете. Особисто я Bodyweight тренування шанувальника як за рахунок зниження ризику травмування і зручність. Незалежно від того, хоча ключі повинні скласти план, який є збалансованим включає в себе всі групи м'язів, і дотримуйтеся цього плану.

Тепер деякі рекомендації (відмова від відповідальності я використав деякі з цих і я компенсуватися жодна з цих)

Тренувальний клуб Найк має вагу тільки версія плану через їх застосування. Це дасть тиждень план саме те, що ви повинні зробити, і включає в себе досить різноманітні тренування і цілі.

AthleanX-це фітнес-програма управляє хлопець на ім'я Джефф Cavaliere, який є також фізіотерапевтом. Він тренується багато спортсменів і, як правило, вважається, щоб знати, що він робить. Він пропонує вага тіла тільки версія його планів на їх сайті.

Фрилетикс-це додаток freemium, яка працює, щоб побудувати співтовариство навколо навчання та орієнтується на свої власні версії "функціональної" фітнес. Я особисто знайшов успіх з ним.

Є кілька скоб будь-якої програми тіла. Підтягування/віджимання/віджимання/присідання-все це допоможе вам поліпшити свій фізичний стан. Знайти щось, що включає в себе все вищеперелічене, і ви повинні бути добре.

+386
por4por 30 серп. 2010 р., 15:09:11

Я гляну на безкоштовній напівмарафон навчальних планів від Хела higdon. Плани доступні для всіх рівнів кваліфікації. Загальна формула планів початківців виглядає наступним чином:

Понеділок: Відпочинок
Вівторок: від 3 до 6 км біг
Середа: половина довгих дистанціях 
Четвер: від 3 до 6 км біг
П'ятниця: відпочинок
Субота: довгостроковій перспективі (поступово збільшуючи до 20 км)
Неділя: поїзд хрест 

Трьома елементами цього плану є критичними:

 • Поступово збільшуйте довгостроковій перспективі. Схоже, що ви вже у свій план. Це важливо, щоб збільшити ваші довгі, так що ваше тіло пристосовується, щоб витрачати стільки часу працює.
 • Запустити половину довгих дистанціях, принаймні, один раз в тиждень. Цим досягається дві мети-підвищити свій загальний тижневий пробіг, і отримати ваше тіло звикли до довгостроковій перспективі на більше, ніж просто один день в тиждень. Обидва вони мають важливе значення для запобігання травм.
 • Конусність на кінці. За тиждень до гонки, ви хочете, щоб зменшити свій пробіг, і план, принаймні, два повних дні відпочинку. Це допомагає переконатися, що ви добре відпочили в день гонки.

Все, що говорив, схоже, основна зміна, ви захочете зробити це з одним з ваших працює протягом тижня поступово збільшувати відстань за час тренування.

+374
Aubrey Koma 21 черв. 2016 р., 18:15:37

Щоб бути здоровим, ми повинні здійснювати не менше х годин на тиждень, можна прочитати тут і тут. Але це залежить від людини? Воно повинно бути розбити на шматки або вона може безпечно бути упаковані, наприклад, в суботу + неділю? І якою б найбезпечніший показник для мінімальної щотижневої ефективність вправ для забезпечення оптимального здоров'я?

+361
ram shrivas 30 бер. 2019 р., 17:56:24

Моя подруга і я використав вашу форму (на Xbox360 з Kinect) і в її випадку калорії, зазначених у грі насправді були занадто низькими, порівняно з тим, що її Полярні зазначенням. Зараз ні в якому разі це наукові або відкалібровані, але, принаймні, це означає, що вони добре оцінюють.

Я б сказав, що є три речі, які важливі:

 • Гра змусить вас повертатися? Адже, зрештою, будь-яка дієта заснована на тому, щоб дотримуватися його, так що якщо тренування проходять весело і тримати вас мотивованим, це плюс.

 • Це змушує тебе регулярно тренування? Не тільки ви повинні працювати, ви повинні зробити це принаймні три рази, щоб бути трохи ефективним. Особливо якщо ви хочете стати краще в чомусь, вам доведеться регулярно підкреслюють ваше тіло і дозвольте йому відновитися, так ви станете більш потрібним.

 • Це робить тренування більше? Ваше тіло потребує близько 30 хвилин, щоб отримати ваш спалювання жиру, тому, якщо ти будеш тренуватися по 15 хвилин, а потім кинути курити, а потім ви тільки спалили цукру ви не повинні їсти;) якщо ви можете знайти тренування, яка тримає вас зайнятий протягом 30-60 хвилин, то це стає дійсно ефективним. Зверніть увагу, що ви можете включити нагрівання і охолодження, так довго, як він тримає вас в русі!

І, звичайно, Кронос абсолютно правий: якщо ви їсте більше, ніж ви спалюєте під час тренування, ви нічого не втратите... але! як ваш фітнес поліпшується, так буде ваш метаболізм, так це нормально-іш, щоб з'їсти трохи більше, але тоді ви повинні пообіцяти мені, що зробиш два додаткових комплекту теніс на Wii!

Це зображення показує різні ігри та їх метаболічних еквівалентів (мет):

enter image description here

+299
Nahashon Njenga 19 черв. 2013 р., 08:12:16

19-річна жінка 5'8" 137 фунтів. 22% +/-3% БФ (випробування регулювання), мезоморф, грушоподібну форму

Хочете отримати близько 130 і мають досить тугі м'язи живота. Готуємося до весілля одного, і я повинен поставити танцювальний спектакль (наряд відкриває талію і більше).

У мене завжди були вільні зони, але верхня частина мого тіла-це безперечно краще, ніж моя нижня частина тіла. Я намагаюся харчуватися так чистий, як я можу і, мабуть, я дуже параноїк і строгий про те, що я їм за іншим. Але я не можу працювати стільки, скільки я маю намір (я ходжу раз в тиждень..також Їжте 5-6 невеликих прийомів їжі в день).

Я знаю, що я не можу визначити, знизити, але на цей раз в моєму житті, я хочу мати живіт, що виглядає пристойно квартира, і яка не має помітних кренів, коли я сідаю.

Я думаю, що я такий зараз: http://myhealthtips.in/wp-content/uploads/2013/05/7-Day-Flat-Belly-Diet-Plan.jpg

Це моя мета: http://www.womenfitness.net/img2012/articleimages/aug/Trim-Torsos.jpg

Ви рекомендуєте більше кардіо або більше силових тренувань? Я завжди думав, що я повинен зробити більше С. Т. к. у мене немає занадто багато ваги, щоб програти, і я чув, як СТ збільшує ТОЦ. Теж думав зробити більш важку вагу, повторень до знемоги, але тренер сказав мені, що жінки повинні робити меншу вагу, більше повторень...?

Поради цінується. Велике спасибі!

+256
user3325754 20 черв. 2012 р., 18:11:07

Обидва.

Вони обидва різних рухів, які використовують у поєднанні або м'язи для кожного. Ваше тіло буде навчитися пристосовуватися як просто, як швидко, як якщо б Ви були не один раз. Все про сила, контроль і баланс. Все можна поліпшити, виконуючи обидва вправи.

+189
rajat404 18 квіт. 2011 р., 02:48:48

Його було півтора місяця, так як я почав стежити за СЛ 5*5 після розриву близько 6 місяців з спортзалу.

Почавши з порожній бар, я досяг:

Присед - 110 фунтів ВР - 75 фунтів Рядки - 80 фунтів ПОГ - 55 фунтів Дл - 165 кг

Як ви можете бачити, штангою рядків і ЗНМ відстають на рядки, кожен раз в тренажерному залі який тренер приходить і запитати, що ти робиш, це зіпсує вашу спину і т. д., Так це вже деморалізував мене і зробив мене свідомим, щоб перевірити мою форму (я зняла відео, але виглядав добре).

І в ці дні, присідання трохи складною, я що менше енергії для решти двох вправ.

Так що моє запитання, чи не пора нам залишити цю тренування і перейти на звичайну рутину, як робити машини рядами, лат пулдаун і т. д.? Якщо так, то будь ласка, допоможіть мені побудувати. Якщо ні, то як успіхи з сл? Або я повинен просто змішайте два?

Мій нинішній вага становить 56 кг, Зріст 180 см, Тренажерний зал має всі стандартні машини та обладнання.

Спасибі.

+175
Machin 14 груд. 2011 р., 14:50:36

Крім порад від @Фриз також розглянути питання про зміну вашого "сидить" звички.

Е. Р. зробити таблицю, яка дозволяє стати на пару годин кожен день, і використовувати енергетику м'яч стабільності (або аналогічних) для решти дня. Протягом перших двох тижнів, ви, мабуть, дуже втомилися в спину, але він, швидше за все, допомогти.

І ви ніколи не використовуйте ноутбук на дивані або іншому місці, де ви не зможете сидіти до протоки! Це смертний гріх і одна з головних причин, навіть дуже молоді люди починають вставати проблеми...

+158
czbg 17 вер. 2018 р., 12:04:57

У мене є доступ до біговій доріжці, яка має швидкісні тренування і тренування нахилу. Існує два типи кожного - інтервалів і пандуси. У проміжку, він поєднує між швидкістю відпочивав або відпочиває нахилу і швидкості обертання робочих або робочої похилій поверхні, з кожного інтервалу досягає 1-2 хвилин. В рампі, швидкість або нахил починається з низькими і зростає до максимуму приблизно на півдорозі через тренування, а потім починає зменшуватися. Є також поєднання пандус, що зміни, як швидкість і кут нахилу під час тренування.

Я припускаю, що немає одного правильного вибору - є переваги інтервали і переваги пандусів. Я зазвичай роблю два тренування на біговій доріжці в тиждень - один з акцентом на швидкість і одна орієнтуючись на підйомах. Я буду робити інші легкі траси чи довго біжить по біговій доріжці, якщо погода погана (або зимовий) або я в часі.

Я знайшов деяку інформацію про швидкості проти нахилу інтервалів і заслуги обох, але це не обговорити швидкість і кут нахилу рампи, де всі тренування є накопичення з подальшим зниженням. Ще одна стаття згадує "пагорб підготовки" для використання при відкритих майданчиках, як правило, повинні бути рівні (що вірно для мене), що звучить як ухил пандуса, але не порівняти його з інтервалами. Інша стаття розповідає про загальні переваги від ухилу навчання. Нарешті, є багато статей, які передбачають, що ви повинні мати ухил близько 1% на біговій доріжці, якщо ви тренуєтеся, щоб бігати на свіжому повітрі.

Як я можу вирішити, якщо я повинен робити інтервал або пандус? Мій інстинкт полягає в тому, що я повинна змішувати їх, але я не впевнений, якщо я повинен користь одного або іншого.

Я повинен продовжувати окремої швидкості і тренування похилій чи я повинен, як правило, у бік рампи, що збільшує швидкість і нахил?

+120
thebilly 30 лип. 2018 р., 09:01:52

є хороше розуміння рівня міцності, або коефіцієнт підсилення, при якому людина може сказати, що вони роблять стільки, скільки можуть принести користь здоров'ю

Я можу тільки повторити те, що розумні люди в barbellmedicine говорять на своїх семінарах (можна знайти в інтернеті).

Людина, яка може присідати 200 фунтів не обов'язково сильніше або здоровіше, ніж хто-то навприсядки 300 фунтів. Що є більш важливим є регулярний, інтелектуальне навчання, щоб стати сильнішими. Це, як кажуть, "як гуманно можна сильніше" може відбиватися на інших аспектах життя. Якщо ви хочете підняти 1000+ фунтів, ви, ймовірно, доведеться набрати купу зайвої ваги, приймати наркотики, тренування по кілька годин в день-все це збільшить ризик травми.

Інший крайній випадок: ви так поглинені виходить, що страждають ваші стосунки, ви забули про дітей і дружині не сподобався ваш результат, намагається підняти смерть-розвивати депресію і покінчити життя самогубством, накладні преси.

Але якщо ви хочете бути в змозі вести продуктивний і здоровий спосіб життя, силові тренування повинні бути частиною вашого способу життя. Ви також не можете досягти певного рівня сили і залишатися там, поки ти мертвий, це буде контрпродуктивно. Ви хотіли б тримати стає сильнішою. Спочатку за 5 фунтів в тиждень, потім по 5 фунтів в місяць, пізніше може бути, 5 фунтів більше у рік. Але цей процес стане новий "Ви повинні ходити більше" або "пити воду регулярно" рекомендація.

Деяка інформація від БМ людей:

+99
user10725 31 лип. 2012 р., 12:49:37

Стрес є цікавим, занадто мало стресу і у нас не викликає звикання до нього, так що насилу справляються коли він потрапив; занадто багато стресу , і ми хочемо, щоб скласти, Для запуску місце, щоб сховатися, згорнутися калачиком і рок повільно назад і вперед, обіймаючи коліна до грудей, нам стане погано, тривожно і фізично страждати, але вірно сума на стрес, зоні Златовласки, і ми могли розвиватися і досягти багато чого.

Такий стрес, про який ти говориш буде падати твердо в таборі занадто багато поганого стресу.

Коли рівень стресу дуже високий, ваш настрій і темні, не спати, не їсти прагнення правильно харчуватися або піклуватися про себе.

У різних людей різні копінг-стратегії як раз для таких випадків, деякі знаходять втіху в тому, щоб знищити себе в тренажерному залі, штовхаючи себе до краху, метання важких на турніку і присідаючи, поки тільки думки проносилися в їх голові-один зі збережених на наступний респ. Я бачив, як люди звертаються до тренування, як речі, які вони можуть контролювати, коли все інше, здається, розвалюється, і зробити великий прогрес з-за цього.

Я не кажу, що це найкращим варіантом для здоров'я, замінюючи емоційний стрес фізичний, але це теж варіант, і може мати вигляд очищення вогнем підхід.

Я завжди обробляються важкі часи в моєму житті-з більш спокійним підходом.

Коли я лазила регулярно, я вважаю, що перехід (переміщення боком уздовж стіни для скелелазіння, а не вгору) у повільному і контрольованим чином відмінний спосіб, щоб заспокоїти мене і допомогти мені зосередитися і зрозуміти, що викликає стрес. Я раніше чув про такого роду речі називають пам'ятаючи руху.

Ідея полягає в тому, що ви втрачаєте себе повністю в те, що ти робиш, зосередившись на русі, що ти можеш втратити фокус на причину стресу і увійти в стан потоку.

Обхід, піднімаючись, деякі види йоги, тай-чі, турецька зробити ДБЖ, в основному все, що змушує вас зосередитися на чомусь викликають стан потоку, може бути дуже вигідно при боротьбі зі стресом.

+48
Uddeepa Dilshan 12 лип. 2014 р., 10:28:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil