Поліпшення Гольф-силових

Я раніше ставив це питання в "спорт" бета - поліпшення їзди, але їм здається, що це більше підходить для цього сайту і потім закрутили питання, щоб зосередитися на обладнанні.

Мені подобається хороша техніка для гольфу - я вдарив по м'ячу прямо і правда - але я не вдарив його особливо далеко. Я цікаво, якщо там були якісь ключові групи м'язів, я повинен концентруватися, щоб підвищити довжину моїх пострілів, і будь-які відповідні вправи для них?

Примітка: Я є постійним відвідувачам тренажерного залу, я просто більше фанат кардіо, ніж вага штовхача.

+263
simonJones 25 трав. 2012 р., 02:23:15
37 відповідей

Ми знаємо, що вуглеводи використовуються для негайного і запасу енергії (глікогену) перш, ніж бути перетвореним в жирові відкладення.

Ми також знаємо, що білок використовується для відновлення тканин, головним чином м'язів для бодібілдерів, перш ніж перетворюється в жирові відкладення. Перетворення білка в жир 20 разів менш ефективно, ніж перетворення вуглеводів на жири, тому організм не легко почати це перетворення.

Так що харчовий жир використовується для Перш ніж перетворитися в жирові відкладення? З якою готовністю тіло робить це перетворення порівняно з вуглеводів і білків, і при якій відносній швидкості вона робить це? Я задаю це питання, тому що слово "жир" може бути помилковим, як "холестерин". Я дізнався з попереднього питання тут, що харчовий холестерин не обов'язково підвищує рівень холестерину в крові. Може бути, цей же принцип стосується і жиру...

+970
Sarah Stevens 03 февр. '09 в 4:24

Що цукор і алкоголь мають у загальному? Вони порожні калорії; не мають ніякої поживної цінності, тому слід уникати їх, коли ви можете.

Чому я не чув хто-небудь зробити такий же аргумент про інших типах карбюраторів? Я розумію, що негативний вплив цукру-він викликає стрибків рівня інсуліну з-за того, як швидко організм може їх обробити, але крім цього, вони нічим не відрізняються з іншими видами вуглеводів.

Складні вуглеводи вважаються здоровими, тому що вони не викликають стрибків інсуліну, але вони так само порожні калорії, як цукор. Чому б не уникати складних вуглеводів і отримувати ваші калорії з здорових жирів замість протеїну?

+871
Asrar 10 бер. 2010 р., 09:40:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я проходжу два рази в тиждень програма тренування включає в себе біг на довгі дистанції, спринт, кроль на грудях, верхній частині тіла складних вправ і розтяжки. Я думаю, що мій метаболізм і потреби білка варіюється в залежності від тих видів діяльності, так що стратегії на терміни і суми я повинен прийняти, щоб спробувати оптимізувати споживання білка в кожному випадку?

Різних видах діяльності мене цікавить є:

 • біг на довгі дистанції (наприклад, 7.5+ милі)
 • бігаючи спринти (наприклад, 12 хвилин Купера або 5K)
 • повільним кролем (наприклад, від 45 до 60 хвилин)
 • з'єднання верхніх вправ тіла (наприклад, 45 хвилин)
+854
1100101 2 груд. 2017 р., 10:22:26

Увійдіть у місцевої раси, бігти в свій ритм, дивись, кого запустити свій ритм і приєднатися до своїх клубах. Тоді ви можете переконати їх використовувати Endomondo і подружитися з вами. Не дозволяйте технології вибирати друзів :)

Трохи більш серйозно, я добре ледь. У RunGPS ви можете знайти людей з легкістю, але років я використовую його, я ніколи не зверталися або писали spontaenously іншими людьми. Я не думаю, що це за програма, але для культури бігуна. Потім, я не думаю, що дружба людей з допомогою програмного забезпечення, як це кращий спосіб знайти помічників. Тому я пропоную вам ще раз перевірити місцеві клуби і просити їх, щоб дозволити вам тренуватися з ними до приходу.

+790
Sinuhe 18 жовт. 2012 р., 11:56:37

Час, в який ви розвивається толерантність, і якою мірою можна терпіти це, і час, в якому бере вам скинути ваш допуск все значно варіюватися від людини до людини.

Коли ви відчуваєте, як сума, яку ви щодня приймати більше не впливає на вас, чи не впливає на тебе так сильно, як раніше, ви можете взяти відгул. Може бути, починаючи з тижня, а потім почати приймати його знову і перевірити, якщо ваша толерантність зменшилась або повністю відновити.

Якщо ви берете тиждень відпустки, а ви до сих пір не відчуваю себе сильно впливають від суми, яку ви зазвичай приймаєте, займе більше часу, або наростити споживання.

По суті, просто йдуть почуття.

+766
William Hellmuth 29 трав. 2016 р., 14:18:38

Я б почала робити велику кардіо вправи. За даними останніх досліджень, дефіцит ваги люди, як правило, мають більший відсоток жиру, ніж середні люди, в деяких випадках вони насправді товста, помірно огрядних людей. Цей жир прихований в організмі, вісцерального жиру (жир, який оточує органи). Людина тоді недовага, тому що він/вона має менші органи. Це ставить цих людей на більш високий ризик розвитку діабету і серцевих захворювань.

Тому рекомендується нарощувати кардіо фітнес і працювати в напрямку будучи в змозі швидко бігати більше півгодини, від 4 до 5 разів на тиждень. У той же час дієта повинна бути скоригована, щоб обмежити втрату ваги, але ви втратите трохи ваги за рахунок позбавлення від зайвої вісцерального жиру.

Приблизно через рік ви повинні були зробити великий прогрес у розвитку кардіо-фітнес. Тільки тоді ви повинні почати робити силові тренування. Тоді ваше тіло буде краще пристосована, щоб робити важку роботу. Навіть якщо ви як і раніше будете мати, щоб побудувати ваші м'язи, ваш пульс не буде підніматися вгору, майже так само, як якщо б ви зробити це прямо зараз, і ви будете почувати себе менш втомленими після важких фізичних вправ. Проблема з втомилися після exericise полягає в тому, що ваше тіло прагне зберегти жирові запаси. Тому, їжа, яку ви їсте потім використовується менш ефективний спосіб зміцнення тіла.

+766
Baribal31 14 лют. 2011 р., 03:42:54

Литковий М'яз Гнучкість М'язів

Важливо пам'ятати про ікри і п'яти дріт, що є насправді 2 м'язи , які повинні бути розтягнуті, литкового і камбаловідной.

 1. Перший робиться з коліна прямо і
 2. Другий робиться з коліна зігнуті.

  Коли робить розтяжки переконайтеся, що ваша п'ятка була поєднана з ніг так, що ви насправді розтяжка ваші ікри, а не просто валиться арки.

  Питання і відповіді, які мають високий каблук шнур і литкових м'язів Вправи на розтяжку для присідання включають в себе:

Хіп-Згиначів Гнучкість:

Як клубово-поперекової і прямого м'яза стегна, частина чотириголового м'язи, перетинають тазостегновий суглоб.

 1. Поперековій - розтягувати клубово-поперекового м'яза на 1/2 коліна позицію випаду хороший стрейч.
 2. Квади - квади Хреста обох тазостегнових і колінних суглобах. Щоб розтягнути квадрицепси, ви повинні зігнути коліно і розширити стегна , щоб розтягнути обидві частини м'язи.

  Щоб бути найбільш ефективним у набутті діапазон руху, тягнеться найкраще робити на щоденній основі після розминки або діяльності.

+757
Mahmoud Shepl 31 серп. 2016 р., 17:21:33

Вже говорив, але:

 1-8 Повторень Силове Тренування

 9-12 повторень гіпертрофія навчання <--- ти хочеш бути тут...

 12-15 Повторень Для Тренування Витривалості`

В принципі будь-вага-мудрий прогресії, використовуючи різні гіпертрофії реп буде поступово розвивати ваші плечі, як ви хочете їх.

Не повинні дійсно повинні зробити це для вас (якщо використовувати вашу ініціативу)

Проте ось список з плеча вправи http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/12/muscle/shoulders

+740
Plab aspirant 23 трав. 2011 р., 23:50:34

Які заходи слід приймати при роботі в зимовий час (від -2 до -10 за Цельсієм, 28 до 14 Ф)? Я хочу знати в плані одягу: що є найбільш підходящим? Я повинен закінчити працювати поруч з будинком, так що я не простудиться з-за сильного потовиділення? Є список того, чого слід уникати, і чому слідувати при запуску взимку?

+735
John Page 4 вер. 2017 р., 14:48:07

Кращі процедури для природного ліфтери 5x5 процедури по більшій частині. Або, стартову силу і Білл Старр підпрограми виділяються над іншими для досягнення максимальних результатів в найкоротші терміни. Якщо ви натуральний атлет, переконайтеся, щоб триматися подалі від частини тіла, розпадається, це марно на мій погляд. Що стосується набирає розмір профіциту калорій, на мій погляд, але якщо ви не обережні, ви зможете зробити це з мінімальним приростом жиру. Можливо, для новачка, щоб наростити м'язи на дефіциті, але тільки до точки, і я б не радив.

+699
n206 13 серп. 2019 р., 03:04:50

Я наполовину марафонець-і було це зовсім недавно, це те, що я зробив:

 1. Пакети з льодом на 10 хвилин, кілька разів в день.
 2. Займає кілька тижнів біг і гонки на події.
 3. Побачити хороший мануальний терапевт (мої стегна і таз були нерівно) щотижня протягом 4 тижнів, потім раз в місяць, поки проблема повністю зникла.
 4. Ви все ще можете скористатися, щоб зберегти сили і основні сили, це життєво важливо для відновлення низької інтенсивності плавання, велоспорт, йога і боді-баланс класів, присідання без ваги, роботи черевного преса, обважнювачі для верхньої частини тіла і т. д.
 5. Поролоновий валик двічі на день протягом великогомілкової групи, що охоплює Бурса до коліна.
 6. Пити, видобуваються з фруктів / овочевих соків кілька разів в тиждень з великий шматок свіжого імбиру в суміші (імбир хорошим протизапальним)
 7. Капсули риб'ячого жиру і капсули глюкозамін також хороший для відновлення травми і здоров'я суглобів.

Я не приймати будь-які знеболюючі, я не хочу, ін'єкції кортизону і будь-якою ціною хочете уникнути якихось дорогих непотрібних перевірок.

Відпочити від роботи і приймаючи речі трохи легше є ключовою, так як проблема стане набагато гірше, якщо ви продовжувати працювати на нього, і ви будете робити більше шкоди, ніж коштує. Обледеніння зоні краще, ніж будь-яке знеболююче і результати практично миттєво, у зниженні запалення і болю. Тепер я розумію, чому кращі марафонці роблять "крижану ванну" після гонок і важких тренувань, щоб зупинити будь-які травми на своєму шляху. Я в кінцевому підсумку з зимовим комашкою посеред цього так це був хороший привід, щоб повністю відпочити протягом 10 днів і нехай зона зцілити.

Удачі, і зайві перевірки ДП марна трата часу і грошей, якщо проблема не піде те, що я запропонував. Тоді іншої гидоти повинна бути виключена.

+697
user23708 23 вер. 2015 р., 17:16:20

З точки зору дизайну продукт як великі ваги можуть люди в 95-й процентиль (чоловіки і жінки) ліфт у кг за одну руку, без надмірно напружуватися? Це стосується anthropometrics, і ці дані будуть використовуватися з 95-го процентиль розмірів руки і т. д.

Що стосується визначення надмірно напружуватися, я б сказав в плані того, щоб тримати об'єкт протягом тривалого періоду часу, не проявляючи помітних ознак з точки зору біології, вони робили це, наприклад, пітливість, відчуття дискомфорту. Наприклад, телефон нижче цього підйому, нормального телебачення вище.

+650
nalzok 26 бер. 2015 р., 01:15:55

Найбільш правильним рішенням буде проконсультуватися з лікарем перед початком будь-якої програми тренування.

Але деякі щільні колготки стиснення може допомогти.

+625
user377340 2 жовт. 2011 р., 15:38:15

Я кинула гімнастику з-за екзаменів у коледжі. Це займе 3 місяці, перш ніж я повернуся. Будь ласка, дайте поради на підтримку м'язової маси. У мене є доступ до Вагу тіла вправи і, якщо є в будь-якому випадку для підтримки ваги, який я використовував, щоб підняти будь ласка, скажіть.

+584
sekond 12 квіт. 2014 р., 06:28:45
Вегетаріанець-це той, хто не їсть м'яса.
+579
Jias 2 лют. 2018 р., 15:20:21

Важко сказати, не знаючи ваших фізичних атрибутів, ваша методика та програма навчання....Але голити 10С в 9 місяців-це велике завдання для будь-якої людини.

Я можу тільки взяти ці пропозиції, засновані на моєму власному досвіді - навчання (багато), хороший тренер, і ставлення/завзятість. Сну і харчування теж допомагає.

Я виступала на державному та національному рівні в молодості, і моя найкраща в 16 був 54.9 за 100м безкоштовно. Я не високий хлопець - 175см, важила близько 55-60кгс в 16, так не великий хлопець небудь.

Я тренувався близько 8-9 разів на тиждень, вранці і ввечері, як в клубі і школі. Кілька сеансів вдарив би 10км Марк. Клуб перегонів на уїк-енд. Моє навчання складалося з серії спринт працювати, серця якої, на деякій відстані/робота на витривалість, і на суші сила роботи. І хороший період конусності перед державною/національної задоволення.

На дистанціях 50м та 100м підривних рухів - вам потрібно, щоб покращити свою техніку, свою ефективність гребків (відстань за один хід), але, ймовірно, більш важливо, ваш удар (як сила і витривалість). Важко досконала форма в спринті, але для мене зрив був такий:

 1. Дайв - встановлює вас на хороший спринт. Працювати над тим, щоб швидкість і відстань від Блоку, і ваша раціоналізація/швидкість під водою до максимальної правової відстань. Не впевнений, що саме в ці дні, але коли я його пройшов, щось на зразок 15м під водою...покращення вашого метелик/Дельфін пипець ось це важливо пам'ятати, що ви швидше подорожувати під поверхнею, що ви на ньому. Не дихайте, як ви поверхню - Ви різко втратить швидкість.

 2. Перше коло - вибуховий, але не поспішай. Це де ви зможете зосередитися на техніці - вам знадобиться енергія для всіх сил на останньому колі. Нанести якомога більше ударів, перш ніж приймати перший вдих, а потім як можна більше в перервах між вдихами - не менше 4 ударів/дихання було моєю метою. Постарайтеся отримати як можна далі з кожним ударом. І удар - використовуйте ноги.

 3. У свою чергу, - швидкий і ефективний, і створена для отримання хорошої потужності зі стіни для швидкої підводного рух до правової відстань - те ж, що пікірування. Знову ж таки, не прийми вправо вдих перед поворотом, ні як поверхня виходу з повороту.

 4. Останній етап - всі зусилля. Немає часу, щоб зосередитися на техніці (і ваші конкуренти) ось, це все або нічого. Знову, як багато ударів, як ви можете між вдихами, і отримати ці ноги рухатися.

 5. Потрапивши у стіни. У буквальному сенсі. Влада через свої останні штрихи і готова з всемогутнім досягти пробити цю стіну. Не відступити - нехай стіни вас зупинити.

І останнє зауваження - я завжди сточити на ранок зустрітися. Все тіло. Ці порізи гоління служити в якості реальних мотиваторів, щоб дістатися до фінішу!

+569
Rasmus Fisker Bang 23 вер. 2012 р., 01:29:51
Міцність-здатність тіла надавати силу. Питання про методи навчання для підвищення міцності.
+566
Legen Azarman 25 лют. 2011 р., 08:51:05

Мені 20 років і не потрібно багато місця або часу для більшої частини обладнання або абонемент в спортзал. Коли я був у школі близько 10 кг тому у мене 6 кубиків, але так все працює я поставив на 10кг сидячи за столом весь день. Я звик бути дуже активним під час навчання в школі (бокс, гирі, бігова доріжка і завжди вставати і ходити), але зараз я просто не можу отримати все це.

Це було неприємно, мене на деякий час так що я пішов і купив грушу, щоб почати тренування після роботи. Я повільно відбудований мою витривалість (перший день я отримав його, я отримав зношені на 30 секунд - до близько 45 хвилин до години). Я також почав робити деякі вага (я при 65кг я використовую 6кг гантелі) і багато основної роботи (різні види вправ на прес).

Мета для мене в першу чергу, щоб втратити жир навколо моєї талії/живіт/поперек, що я збудував.. я перестав пити алкоголь, який, ймовірно, зробив велику частину війська. У мене немає бігової доріжки і я не дуже хороший бігун (я так і не зміг побудувати витривалість для бігу більше ніж на 15-20 хвилин). Я спробував пропустити, але це також, здається, мене зношується дуже швидко.

Це можливо, щоб отримати мій прес (і добре) в основному (напевно тільки) нижче:

 1. Поки я можу на важку сумку (поки я буквально не можу качати ще один удар).
 2. Хрумтить / велосипедів хрумтить / зворотний хрумтить.
 3. Деякі реп вільними вагами.

Або бокс не дуже хороша Жиросжигающая тренування у порівнянні з роботою на біговій доріжці?

Я використовую мішок близько години щоночі з ще 30-40 хвилин на ваги і основної роботи протягом приблизно 2 тижнів, і там, здається, видна різниця навколо моє чуття - просто цікаво, якщо є щось краще, ніж бокс, і якщо це смішно поступаються інші речі, які я міг зробити.

Я люблю врізався у важкий мішок і кожен день після роботи, так чи є спосіб я можу зробити це і домогтися дійсно хорошою втрати ваги / АБ працює, то дайте мені знати! Будь-які вправи з вільними вагами або власним тілом (віджимання / хрумтить), що максимальної ефективності в бокс-сумка-орієнтованої тренування також будуть оцінені.

Дійсно цінуємо будь-яку зворотний зв'язок та поради.

+529
insaneshow 29 серп. 2016 р., 12:11:42

Ви можете робити віджимання, Віджимання, Присідання, Присідання повітря і т. д. з різними схемами реп (наприклад, 5 раундів 10 віджимань, 25 віджимань, 30 airsquats час, або як можна більше раундів за 20 хвилин від 20 берпи, 100 розуміння скакалкою, 15 вікна).

Ось відмінний путівник для обладнання HIIT тренування: http://reebokcrossfitone.com/wp-content/uploads/2013/06/Travel-WODs.pdf

+509
mobilion1 5 лют. 2010 р., 12:34:27

Чотири години тіло передбачає стек називають дані:

 • Поликосанол (20-25мг) - мабуть для посилення спалювання жиру ефект іншій частині стека
 • Аля (100-300 мг) - підвищує засвоєння глюкози в м'язи, і в результаті менше буде відкладатися у вигляді жиру; пригнічує тригліцерид виробництва
 • Екстракт зеленого чаю (325 мг ЕГКГ) - інгібує зберігання глюкози у вигляді жиру; підвищує запрограмована смерть клітин у зрілі жирові клітини
 • Екстракт часнику (200 мг) - компонент алліцин блокує жир повернути

Взяти "ог" перед кожним прийомом їжі і "ПАГ" (немає зеленого чаю) перед сном. Додаткову пильність у зв'язку з споживанням достатньої B-комплекс вітамінів рекомендується з цим стеком.

+503
frcake 12 лют. 2011 р., 17:07:51

Я працюю в тренажерному залі за останні 3 місяці.... [ 4 днів в тиждень , 30 хвилин на добу ]

Я хочу м'язи , форми і хочете бути підійде....

Я не бачу якихось серйозних поліпшень, як я не тренування інтенсивно і не приймати достатню кількість протеїну. (максимум я приймала це 50 г білка з їжі за день (ніяких інших білкових добавок) , але мені потрібно як мінімум 120 грам протеїну в день для моєї ваги.)

Також, з іншої причини, я не можу взяти більше, ніж 50 грамів протеїнів в день протягом наступного місяця. Після одного місяця, я можу взяти більше 120 г білка в день.

Так, що краще піти і позайматися в тренажерний зал на наступний місяць, або краще пропустити тренажерний зал на наступний місяць? Чи є вигода в тренажерний зал на наступний місяць ?

+501
Nathan Fox 26 груд. 2010 р., 05:51:34

Я співчуваю вашій проблемі. Мої ноги отримати дійсно жарко, коли я так само добре працює. Моє рішення проблеми був перехід до мінімалістської взуття, в моєму випадку, набір Ксерите взуття сандалі. Вони не працюють для всіх — і вони потребують вивчення різних техніка бігу для більшості людей як ви більше немає штучного амортизацію навколо вашої п'яти, але особисто я знаходжу їх набагато зручнішими.

Поза цього, мій імпульс-що ви могли б спробувати додати вентиляції для вашої взуття, різання отворів, хоча і за втрату структурної цілісності та гідроізоляції.

+461
aloisdg 3 січ. 2017 р., 06:56:03

Мені потрібно було скинути 6кг за мій медичний тест, я вже втратив 2кг, але я застряг і не втратити вагу.хтось будь ласка, скажіть мені швидше і ефективний спосіб зробити це, я повинен втрачати стільки ж ваги як можна тимчасово для тесту, так як я можу це зробити? Також хотілося б додати, що я 25bmi і моя мета-23bmi і мій hieght є 5feet 2 дюйма

+398
yak 12 серп. 2012 р., 13:50:18

Я працюю в його компанії, тому я повинен витратити 8 & 1/2 годин в день перед комп'ютером. Чи Можете ви запропонувати деякі вправи, які допоможуть очам відпочити?

+333
mari14122 29 вер. 2019 р., 19:20:57

Багато було сказано тут. Я WLL додати кілька думок:

1) Ви повинні отримувати 100 грамів білка, розклали протягом дня.

2) Ваша остання повторень кожної вправи має підштовхнути м'язи до провалу. Якщо ви можете зробити інший реп, зроби це.

3) думати про довгострокову перспективу. Якщо ви вітру до додавання 1 кг в місяць протягом року, ви проробили колосальну трансформацію тіла. Думати про довгострокову перспективу.

+313
Canmalish 12 черв. 2014 р., 22:15:10

Вендлер не вказати коли кондиціонер повинен статися, просто це має статися. Я не думаю, що він думає, що це важливо. Насправді, він називає тебе "Ваг" якщо ти думаєш, що це важливо:

З книги 5/3/1:

Мене не хвилює, коли і як вам цей кондиціонер зробив, і я не чи хвилює це відбувається на вихідних чи ні. Це єдиний раз це важливо те, коли ти живеш в країні Ваг. Робіть це, коли вам є час. Виділити для цього час. Просто зроби це. Ніхто ніколи не стане сильним чи отримали у формі, думаючи про це. Вони це зробили.

Варто відзначити:

На тижні підступ, підступ! Ви все ще можете зробити кондиціонер працює, але тримати його обмежується без ланцюгів, таких як злодій штовхає, біг/спринт і т. д. Нехай ваше тіло відпочивати.

Особисто я, коли бігав 5/3/1 варіантів я завжди їздив на пагорбі відразу після виходу з тренажерного залу, щоб отримати деякі кондиціонери в (Я думаю, це робить так, ніж робити це безпосередньо перед). У вихідні дні я піду до тієї ж горе в мій обідня перерва з роботи. Але, як він каже, Просто зроби це. Зробити це будь-який зручний для вас.

+298
user2649644 25 серп. 2011 р., 10:06:39

Зрештою, я натрапив на це пояснення на Concept2.com сайт, якому вони витягуються з кінезіології гребного хід Томас Маццоні. Як ви можете бачити і Барбі також пояснила, єдиний момент, коли ви використовуєте м'язи живота, під час відновлення. В інший час ви використовуєте багато м'язів, але в основному розгиначі спини і ніг і згиначів рук. Так ні, гребний тренажер є поганим способом животі вправи.

 • Улов

  enter image description here

  • Диск, упор на ноги

  enter image description here

  • Диск, упор на хитання тіла

  enter image description here

  • Диск, упор на руку тягнуть

  enter image description here

  • Оздоблення

  enter image description here

  • Відновлення

  enter image description here

Додаткові пояснення, прочитайте сторінку Concept2 або оригінал статті.

+279
Marco Correnti 3 черв. 2013 р., 20:29:33

Я б сказав ваш тренер, де ви не болить то попросіть їх дати вам спеціально стежити за собою під час тренування і під час гонок. Можливо, що ваша форма-це здорово, коли ти сильний, але як ви утомляете вона деградує і ти надто на одній нозі. Це призведе до іншій нозі, щоб працювати менше. Це могло б пояснити дисбаланс.

Я також хотів би додати, що багато шкіл бігунка почнеться в серпні і іноді за поїзд. Якщо ви не виконаєте все літо, то я б сказав ваш тренер, щоб вони знали, що треба будувати якусь базу, щоб отримати готовий для вас сезон цієї осені.

+213
RPK 26 лип. 2015 р., 03:47:47

Різні плани і різні тренери будуть робити тиждень відпочинку означати різні речі. Плюс вони також можуть означати різні речі, засновані на тому, що ви просто виконати.

Відпочивали тиждень під час навчання для мене падає мій пробіг на 10-20% і працює в більш повільному темпі. Я міг би в кінцевому підсумку приймає більше гуляти з собакою/сім'ї.

Тиждень відпочинку після довгої гонки [марафон/ультра] це щоб не працювати, але нормально ходити. Хела higdon є план для цього.

Тиждень відпочинку в основному час для вашого тіла, щоб відновити, ви поклали ваші м'язи через багато і їм потрібен час для відновлення. Якісь виродки можуть працювати без залишків, подивися на Майка Wardian , який керував 50 Мілер [5год 33мін] два тижні тому і тільки що закінчив 2-й в марафоні в неділю [2ч 23мін].

+205
Krystian 17 лист. 2019 р., 01:05:56

Підрахунок калорій-це одне, але намагаюся відстежувати такі речі, як жир, білок, клітковина, і вуглеводи так само важливі в хороший загальний план тренування. Це не те, що важко знайти інформацію про харчування на оброблені харчові продукти, але коли ви купуєте свіжі продукти і як набагато складніше знайти інформацію. Примітка: мова йде про повсякденної їжі (фрукти, овочі, м'ясо тощо), не фаст-фуд.

Хто-небудь знайшов хороший ресурс для (а) з'ясувати, харчова цінність продуктів, які зазвичай не приходять в упаковці з цією інформацією, і, можливо, (б) вміти відслідковувати цю інформацію для дієти цілей (або їх поєднання для рецептів, щоб знайти загальну інформацію)?

Я подивився на http://nutritiondata.self.com/ раніше, але я знайшов велику кількість здорових рецепти Інгредієнти, що у нього немає або важко знайти. Також намагається будувати із рецепт досить трудомісткий, якщо є більше декількох інгредієнтів (особливо якщо ви повинні пройти через процес перетворення одиниць, щоб відповідати вимогам сайту).

+182
Sander Snauwaert 25 трав. 2012 р., 13:25:27

Якщо ви починаєте працювати і тебе нудить, потрібно довше чекати наступного разу.

До речі, ви, ймовірно, не намагаюся "схуднути", ви намагаєтеся втратити жир. У будь-якому випадку, подивіться на підняття тягарів, це трохи більш ефективним з точки зору результатів за час, проведений здійснення.

+152
magicianiam 3 жовт. 2016 р., 14:10:28

Звичайно, це почасти засноване думка, але я можу ставитися до вашої ситуації, хоча трохи більш серйозному ключі. Я був тим, хто змагається культуристом протягом багатьох років. Спочатку мені був поставлений діагноз грижі міжхребцевого диска, але пізніше діагностований з трохи більш серйозним захворюванням, яке, в кінцевому рахунку, потрібне хірургічне втручання нейрохірурга. Отже, на ваші запитання....

Мені теж сказали нічого не робити. Я думаю, МДС, як правило, помилку на стороні застереження. Однак, у мене була хороша ПТ, хто вселяв мені, що з будь-якою травмою спини, це важливо для підтримання сильного ядра і виконати вправи на розтяжку і гнучкість я дізнався за все моє життя. Це може звучати як тягар, але, насправді я отримати з цього користь в багатьох інших відносинах. Найважливіший висновок-не квапитись і не поспішати. Бути консервативним. Дайте йому час, щоб залікувати навіть якщо ви відчуваєте себе відмінно. Я також пропоную вам отримати другу думку. Я зробив.

Подумки, принаймні в моєму випадку, було відчуття втрати. При виконанні вид спорту або діяльності, що ви любите протягом такого довгого часу, і ви раптом не здатний, це може бути неприємно. Я навчився тренувати розумніші. Я зрозумів, що я не міг більше конкурувати, але це не означає, що я не міг ще позайматися. Це зайняло якийсь час, але я дізналася, що вправи/руху були протипоказані і уникати їх, в той час як досі пожинаємо благо фітнес-спосіб життя.

І, нарешті, зіткнувся з такою ж думаючи, що ви в даний час переживаєте, я вирішив, що мені потрібно щось, що б кинути мені виклик і фітнес вигоди. Я вибрала спорту з веслування. Це може здатися нелогічним для людини з травмою спини, але, на відміну від більшості людей розуміння, Веслування-це "штовхає" активності (наприклад. привід ноги), а не "витягати" діяльності. Гребти можна проводити круглий рік як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, на воді і вимикання, і забезпечує не тільки аеробні благо, але, анаеробного, а також. Якщо ви зацікавлені, я хотів би вказати вам на Concept2 веб-сайті.

Що б ви не вирішили робити, це Вашого док. Удачі, та ж розумний!

+131
Luis Martins 14 серп. 2010 р., 08:26:41

Давним-давно, коли вони тільки з'явилися, я отримав, що працював на mucels тон. У мене було 6 пакетів під мій жир. Я тільки знаю, що це було правдою, тому що я міг бачити їх під час кризи. Коротше. Так визначення mucel буде там, але втрата ваги мінімальна.

Додатковий факт: я не фізичні вправи або дієти. Минуло близько 3 або 4 місяців. Тим не менш, я був 150 і я жінка. Може бути, втратив більше 10 фунтів. Може бути, перетворюючи жир в mucels. Не впевнений.

Вони припускають, щоб бути краще. Я кажу дати йому спробувати.

+130
P thompson 9 бер. 2016 р., 12:16:37

Всякий раз, коли я намагаюся зробити ногу піднімає (або будь-які інші вправи, які вимагають одних і тих же рухів моїх стегон), мені дуже незручно, а іноді і повністю дратує відчуття, прям там, де мої тазові кістки мого таза.

Я 15-річною дівчинкою, і я досить гнучкий (можу зробити мій передній шпагат, але не моє друге шпагат). Це не стільки біль, скільки роздратування - іноді він отримує так дратує до точки, де я не бачу сенсу продовжувати цю вправу, оскільки я не отримую нічого з неї (я не відчуваю опіку вправу, тільки дискомфортне обмацування тазу постійно з'являються!).

Наприклад, при виконанні підходи по 20 підйомів ніг, тазу буде як мінімум 10-15/20 разів. Чи є спосіб я можу зробити це зупинити? Мені б дуже хотілося вміти робити ці вправи без цього постійно відбуваються!

+127
vetos 18 вер. 2017 р., 19:22:30

Користуватися додатком MyFitnessPal. При налаштування свого профілю, скажіть, що ви хочете збільшити або підтримувати свою вагу в залежності від того, де ви перебуваєте зараз. Це дасть вам загальний бюджет калорій за день, а також білка, цукру і жиру бюджету в цілях підвищення або підтримання вашої ваги. Ви отримуєте більший бюджет калорій, якщо ви робите більше вправ у цей день.

Відповідь Барні вище схожий, але якщо ви користуєтеся пристроєм він буде робити складно calcuations для вас, крім того що дозволяє здійснювати, і дати вам хороший спосіб відстеження калорій ви отримуєте з їжі.

+74
user230682 15 січ. 2012 р., 09:03:36

Дієта. Не піддавайтеся на низкоуглеводной БС, їжте тільки кавун у повню, коли крім темного шоколаду і начарував чаклун дієті. Ці дієтичні системи можуть працювати, але вони важко підтримувати в довгостроковій перспективі. Те, що ви шукаєте... що хтось повинен бути шукаю.... зміна способу життя - не короткострокові рішення.

Їж, що хочеш. Єдина заковика полягає в тому, що ви фанатично лісозаготівлі ваші калорії. Якщо вона потрапить тобі в рот, ти зарегестрировалась. Потім спробувати, щоб спалити менше 500 калорій в день, тоді ви берете на. Ви будете втрачати близько кілограма на тиждень, і ви швидко зрозумієте, де ви, ймовірно, приймаючи зайвих калорій. Як правило, це газовані напої і латте. Для інших це "чіт" бублики у них щоранку на сніданок.

У Fitbit, який я використовую, і інші фітнес-монітори, допоможе вам відстежувати Ваші калорії спалити і споживання. Як довго, як ви готові зробити, щоб відстежити, що ви їсте, втрата ваги не так складно. Ходьба 2 милі, в той час як добре для вас, не збирається робити багато для втрати ваги, особливо якщо ви говорите "Я сьогодні добрий, я ходила 2 милі. Я можу з'їсти піцу". Я не кажу, що ви це робите, але це менталітет у більшості людей.

Простіше кажучи: бути дисциплінованим про вашої дієти і фізичних вправ.

+42
Graham Reid 9 жовт. 2015 р., 13:39:08

В першу чергу, ви після досить нездоровий підхід. Ви повинні мати сніданок або поїсти протягом години після пробудження. Це дозволить дати поштовх ваш метаболізм протягом дня. Пропуск сніданку Google, щоб зрозуміти, що я маю на увазі.

Що стосується вашого питання, це дійсно залежить від того, що і скільки ви їсте на обід. В ідеалі ви можете потрапити в спортзал підлога близько 45-60 хвилин після їжі.

-- Оновлення -- Сніданок-найважливіший прийом їжі

+27
EverydayGourmet 19 лист. 2016 р., 05:38:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil