Бігом обладнання для підрахунку калорій, відстань і pulsrate

Я хочу купити собі обладнання для бігу.

Зараз у мене немає мотивації для пробіжок з ряду причин:

 1. Я не люблю біг
 2. Я не знаю відстань, я бігом, так що я не можу відслідковувати, як далеко я стрибала, як швидко я бігла, скільки калорій я спалила і т. д.

Тепер я хочу зробити марафон більш привабливим для мене, купуючи якесь обладнання, як годинник з GPS і т. д. Але я не знаю, що я повинен шукати.

Мої питання: Може хто-небудь показати мені що-небудь хороше для початківця або просунутого обладнання, такі як годинник для бігу?

+254
MightyMouse 15 лип. 2019 р., 09:05:52
28 відповідей

Рутинну вас в курсі, як і в засланні, яку ви вказали в коментарі, візьму деякі ідеї з високої інтенсивності тренування (натисніть), щоб зробити один задає роботу.

Загальна ідея, що лежить в натисніть буде так складно, як ви можете, часто використовуючи методи інтенсивності. Як тільки набір буде зроблено, ви дали йому всі ваші і більше нічого не робити, так що ви переходите до наступної вправи. Це дає вам максимальний результат в мінімальні терміни, або так виходить на поле, але це теж дуже важко на вашому тілі і розумі.

Хоча я чув від людей, прогрес на таку рутину я ніколи не бачив повний-тіло в тому ж дусі. Майте на увазі, мета натисніть, щоб перейти як можна інтенсивніше, роблячи відновлення довго і наполегливо. Однак повний рутини тіла, призначений, щоб бути зроблено 3 дні в тиждень, так що відновлення тільки через 48-72 години.

З що сказав, він відчуває, як потроху (натисніть і всього тіла), без використання переваг якого-небудь одного повністю. Я б, напевно, дотримуватися більш традиційних для всього тіла рутина, як мені здається, це може бути важко, щоб вдарити досить інтенсивним, щоб працювати і в той же час тримати частоту вгору (із-за повільного відновлення).

Якщо ви вирішите дати пропонованого рутинну спробувати, хоча, я б запропонував досліджувати заздалегідь удар, а це зовсім інший підхід, ніж звичайні силові тренування. Використання методів інтенсивності натисніть може бути важко зробити правильний і дуже невибаглива, як на ваш організм і центральну нервову систему, так що ви повинні дійсно знати, що ви робите.

+943
user206420 03 февр. '09 в 4:24

Немає значущих стандарт для гнучкості гомілковостопного інше, ніж "я можу робити те, що я хочу зробити?" Я впевнений в тому, що можна їсти проблемно-надмірна гнучкість щиколотки.

"Ми присідаємо в першу чергу, щоб набратися сил, в першу чергу не на практику "реальної" діяльності. Відмінність це важливо".


Я не міг погодитися з цими двома заявами і засновані на високу якість деяких ваших відповідей я здивована, що ти пишеш, що. Я пишу це не для вас позлити, але, сподіваюся, показати вам величезний шматок головоломки ти хоч в чомусь не розумієте...


Нижче було написане сірим готувати. Ні, я усвідомлюю вища в сфері спортивний рух.

"Якщо ти навпочіпки не так, і це не вбиває вас, він може зробити ваші стегна згиначів спазм сильніше. Це може зробити ваш м'яка гірше. Він може зробити ваші округлі плечі важче повернути.

Коли ви йдете на тренування з базових дисфункції (тобто суспільства ДФ як оригінальної опубліковано запитали про), пам'ятайте:

Вправа-випробування вогнем. Ми хочемо, щоб оптимізувати ситуацію, а потім гартувати сталь. Ми не робимо все навпаки.

Це що за заяву. Це не протиріччя. Коли я кажу коригуючі вправи, є не велике зусилля або навантаження, тому що ми повинні навчитися керувати власною вагою. Управління балансом без навантаження природно. Все це, як вони вчаться ходити.

Що неприродне завантажити на корточках, що не має ніякої цілісності в ньому. Там немає ситуації, де дитина буде думати, 'я не можу присідати, що добре зараз. Може бути, поставити міні-рюкзак на мене і подивитися, якщо це допомагає мій баланс?'

Це інша форма того, що ми робимо в тренажерному залі, коли ми кидаємо на кількість, щоб очистити якості. Якщо ви хочете очистити якість, чисте якість. Якщо ви хочете підсилити якості, то киньте на кількість.

По ідеї якщо у вас менше, ніж оптимальна цілісність у свій наряд, йде світло, поки ви не повернути цілісність. Потім знову важко, тому що це кращий спосіб побачити, якщо ви можете утримувати цілісність і управління якістю.

Коли якість має прийнятне базу, приступити до вивчення більш високих рівнів кількість—сила, швидкість, витривалість, витривалість—і подивитися, якщо ви можете підтримувати мінімальний рівень якості".

https://www.functionalmovement.com/articles/Philosophy/2013-12-02_movement_principle_7

+930
Sihem Sih 13 серп. 2017 р., 10:28:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Журі в даний час, так що кращий відповідь зараз або "це залежить" або "ми не знаємо".

Загальні знання є те, що він робить три речі

 • Очищає відходи з м'язів через обмеження/виділенням холоду, а потім потепління
 • Зменшити набряк і впливу на тканини
 • Уповільнити після травми, метаболічні ефекти.

Досліджень з цього питання неоднозначні. Одне дослідження на велосипедистів робиш етапу гонок (висока інтенсивність зусиль протягом кількох днів поспіль) показали збільшення нафтовіддачі і переваг, ще одне дослідження на штангістів повідомили про збільшення другий день болю.

Там не було переконливих досліджень, так чи інакше, так що я хотів зробити, це знайти будь-які дослідження, що проводяться на обледеніння та спорту, та/або спробуйте самі, щоб побачити, як це працює для вас.

Мій N=1 полягає в тому, що я використовував його досить широко, коли відновлюєшся розрив ахілла, і це допомогло багато з обліку набряк і висока мобільність наступних сесій.

+885
sha256 14 груд. 2019 р., 18:36:38

Будьте обережні питної caffine після тренування, особливо якщо це кава з собою. Подумайте про це. Ви просто тренувалися, а пульс вже високий, то у вас є caffine, що піднімає ваш пульс навіть вище. Я знаю, що це не ваше питання, але я б не рекомендував кави або будь-який напій з caffine як після відновлення напій.

На основі молока напої прекрасні, як і складні вуглеводи.

Наука в спорті пропонуємо великий вибір відновлюють напоїв. http://www.chainreactioncycles.com/science-in-sport-go-energy-sports-fuel-1-6kg/rp-prod31230

Вони також називаються Рего, який я чув, дуже хороший(шоколадний смак)

Крім того, шоколадне молоко було б здорово.

В залежності від погоди ви можете подивитися на ізотонічні напої, які замінять електроліти, втрачені через піт, так як влітку це може бути більш проблематично, ніж вуглеводів.

Сподіваюся, що допомагає

+825
twoputt 30 серп. 2018 р., 14:35:07

Мій досвід роботи з клієнтами, в основному чоловіки на це питання, вони переоцінюють 1) наскільки важкими вони повинні бути 2) наскільки сильними вони повинні бути, щоб виглядати м'язистими, але вони недооцінюють як худий вони повинні зробити.

Жир може значно поліпшити зовнішній вигляд людини. Це відомий приклад мережі З років тому:

Dave Gulledge before and after

Це Дейв код. Зліва він на щось подібне 312 фунтів. Праворуч він приблизно на п'ятдесят фунтів легше.

Деякі більш запам'ятовуються приклади:

З ~210 фунтів до 190 фунтів:

Jason Before and After front https://b-reddy.org Jason Before and After side https://b-reddy.org Jason Before and After back https://b-reddy.org

(Зображення кредит: https://b-reddy.org/2017/06/12/quick-tips-for-sustainable-cheat-days/ )

Від 150 фунтів до 130 фунтів:

Calvin before and after https://b-reddy.org

(Кредит: https://b-reddy.org )

Хотів дати широкий спектр ваг, щоб показати Пізанської може змусити людей виглядати більше / більш м'язистим майже незалежно від вихідної ваги (за умови, що людина піднімаючись, звичайно).

Людина регулярно силові тренування, регулярно намагаюся стати сильніше, на худий 190 фунтів, за розумною висоти, буде виглядати м'язистими. Але коли людина важче жиру може приховувати криві, великий живіт може зробити руки виглядають непропорційно менше, і так далі.

Принаймні, для підлітків, на початку 20-х років, населення на них звертають увагу, як гравців НФЛ і культуристів - дали серйозні спотворення, як важко людині потрібно, щоб виглядати м'язистими. Пара це з тим, як важкі більшість з них, щоб почати з, і це часто губиться в порожню.

Більшість звичайних людей захоче йти, що я називаю "б'ється" маршрутів. Зсипати через вирізування!

+821
dooookieee 28 бер. 2013 р., 05:09:30

Я можу сказати одне: не експериментуйте !!!

Ви не згадали, довжина, смію припустити, спринт (750 м/20/5)

Гонки (якщо це ваш перший) досить важко. Підготовка до нього повинна ти якийсь використання енергії.

Ідеал не повинен бути в день гонки, це відбувається за кілька днів до

 • Пити багато рідини на 3-4 дні до гонки
 • Їжа на ніч перед - в основному легко засвоюваних вуглеводів - макаронів - без соусу, без сиру, без задоволення. Немає салат - вегс займе багато часу, щоб переварити - потрібно зробити легкий на шлунок.
 • На ранковій гонці 1-2 скибочки хліба з джемом/інші цукру або 1 банан повинен бути досить

Як для фруктового салату - це багато про кількостях. Якщо ви приймаєте 1/2 чашки - його може вистачити і замінити банан.

Насолоджуйтесь і отримуйте задоволення !!!!

+802
Johnny Rockex 27 серп. 2012 р., 16:55:11

Дуже відкрите питання. Я почну з додатковою інформацією.

Розминка:

 • Приносить додаткової рідини для суглобів, допомагаючи їм більш плавно рухатися
 • Розігріває сухожилля і зв'язки, роблячи їх більш гнучкими
 • Збільшує приплив крові, як правило, прогрівання організму
 • Активує м'язи, зробить їх готовими до більш високої інтенсивності

Це ази (принаймні для сили зору навчання).

Розминка Набори Все перед початком підйому, або просто розминка перед кожним вправою? Чи як?

Технічно ви могли б зробити або/або. Як тільки ви починаєте підніматися все ваше тіло почне зігріватися в якості побічного продукту посилення кровообігу і серцевого ритму.

Однак це не обов'язково збільшить гнучкість суглобів (що є важливим аспектом щоб уникнути каліцтва) в областях, які ви не торкнулися зокрема.

Розтяжка між сетами? Або після пару вправ? Або після всіх ваших підйому?

Я читав дослідження, які стверджують, що краще не розтягувати на все перед тренуванням. Просто розминатися, робити деякі вправи мобільність. Тримати статичний розтяг для охолодження (або коли ваш зроблено, піднімаючись з цієї групи м'язів).

Ще одна причина, щоб тримати "кардіо" в кінці силового тренування тренування, полягає в тому, що аеробні вправи допомагають прискорити відновлення і зменшити хворобливість. (хоча деякі дослідження показали, що перед тренуванням розминка є більш ефективним у зниженні болю у м'язах)

З іншого боку, я не думаю, що вам потрібно турбуватися про короткої 5 - 10 хвилин Розминка кардіо рутина втомлює м'язи, які ви хочете зняти с. Накопичена енергія в м'язах (СПС,СР) швидко заповнюється (а не в легені кардіо), плюс невелика кількість цукру спалили також може бути поповнений, якщо ви відчуваєте, що це необхідно.

Є багато, щоб сказати. Це повинно допомогти прояснити деяку плутанину і направити вас на правильний шлях.

+788
Andy Xu 17 лип. 2011 р., 18:30:36

Поєднання куленепробивного кава і зелений чай хороший?

Я в даний час швидко і зелений чай добавки в якості ранкової добавки і, можливо, одну або дві чашки кави в день, в дні тренувань я використовую до тренування ВСАА. Я читав про переваги Куленепробивний кави перед тренуванням, але думаю, що це може бути переборщив з кофеїном.

Я недавно тільки оговтався від тонзилектомії за два тижні відновлення без фізичних навантажень і я повернувся стрільби на всіх циліндрах, але вже помітив, що я втратив чинність на моєму пресів [BP і ЗНМ]

Зелений чай дійсно використовується для спалювання жиру [прийматися у таблетованій формі вранці] під час голодування і в мене є пара чашок чаю сніданок, ведучий до розбиваєш мені швидко

Завдяки Бэрин Loritsch за відмінний відповідь, схоже, не може вплинути на мій сон з суми, я беру, але це як і раніше стурбованість з приводу відновлення після б/н

Якщо є якісь альтернативи, які я міг би використовувати замість Куленепробивний кави я вітаю пропозиції

+788
Diya Roy Roy Diya 25 бер. 2019 р., 20:41:15

Я проходжу працює ривками. Я вирішую, щоб отримати абонемент в спортзал, досягти пристойних результатів за шість місяців, а потім, з якоїсь причини в той час, я зупинюся і не буду тренуватися протягом декількох років, перш ніж я вирішу, щоб знову потрапити в спортзал. Не дуже хороший план, я знаю, але це те, що є.

Однак я помітив, що коли я повернуся до роботи, я накачався дуже швидко, набагато швидше, ніж коли я вперше почав працювати. Біцепс, трицепс, передпліччя, груди і все, здається, ростуть на помітний швидкості і я зможу збільшити свою вагу на значну частку в короткий проміжок часу, перш ніж я в кінцевому підсумку стійкий вихід.

Атрофія-це, очевидно, на роботі тут, але що, власне, відбувається, щоб мої м'язи, коли я регрес до осілого способу життя, що досі дозволяє їм Навального назад на швидкими темпами коли я повернуся на роботу?

+776
Eugene Ikechukwu Akpeh 18 жовт. 2014 р., 04:43:47

Подумайте про це так:

Картина м'язи, як цегляна стіна. М'язові волокна цеглу та сполучної тканини в ступці. Тепер біля стіни, у вас є величезний шматок глини, яка є еквівалентом білка.

Для білка, щоб бути корисним, він повинен бути перетворений в цеглу. Це те, що ваше тіло робить з білками, це денатурує їх, їхню розбивку на амінокислоти, які проходять через печінку до м'язів, які потребують ремонту. Як тільки він туди потрапляє, конструкцій в м'язові клітини беруть амінокислоти і сплести їх в м'язові волокна (цегла), які вони потім використовують для відновлення стінки (м'язи). Все це вимагає енергії (глюкози), а інші елементи (вітаміни, мінерали тощо) Також використовуються, щоб допомогти побудувати/зберегти сполучної тканини.

Так в найсуворіших, самих елементарних сенсі, так, білка-це те, що використовується для ремонту/Ремонт/будувати собі м'язи. Однак все це відбудеться без інших елементах.

+726
Tejas Tarawade 3 квіт. 2013 р., 22:02:49

Я поставив дуже детально на цей пост, тому що мене турбує ваш вагу, і харчові переваги, ніж просто цукор з содою.


Відповідь Лего є досить повною, але для мене це звучить занадто болючим, непотрібним і неприродним. Неприродним, тому що ваш метаболізм буде як і раніше мати справу з вуглеводами, не важливо, наскільки складна або що глікемічний індекс у них. Просто як багато калорій-обмеження з низьким вмістом жиру дієти протиприродні. Поки високий рівень вуглеводів є, інстинкт залишиться, і вам доведеться мати справу з виведенням на століття, це тортури.

Рішення Лего передбачає особистісно-зонний, особистість-кондиціонер в особі вашого тіла, виробляючи зняття і туга. Ви можете тільки стан вашого тіла, зовсім безболісний процес.

Низький-Carb дієти є відповіддю на ваші проблеми, зміна метаболічних процесів і механізм голоду, ваше тіло повністю змінилося, одна зміна інсуліну і цукру в крові більше не в петлі, так що ваше тіло буквально забуває про цукор. Вам не доведеться дотримуватися дієти назавжди, 2 тижні буде достатньо, щоб подолати залежність, я вважаю. але ти сильний чувак зразок мене), і, ймовірно, прямуючи до типу 2 діабет, хвороби серця і високий кров'яний тиск :(, так що варто її дотримуватися довше.

Там швидше всього буде розрив у вашому житті, якщо ви усунете ті речі, які ви отримали величезне задоволення від. Я рекомендую вправи на витривалість, щоб заповнити цей пробіл :Д

Програма Аткінса-це непогано для початку.

Ось що ви робите :

Перестати їсти вуглеводи і цукор, 60% жиру + 35% білка і 5% комплекс рослинних вуглеводів. Ні хліба, ні макаронів, ні фруктів. Ваша залежність буде буквально провалитися крізь підлогу 6 днів ст. Ви будете мати 2 дні або так туманностей, після чого ваш набір. Додати більше солі в їжу, тому що ви виділяти більше солі, коли ви їсте, як це, якщо ви не ви могли б почати відчувати себе слабким, їдять більше солі, особливо під час тренування.

 • Голод в загальному-то врівноважується: жир. Повільно перетравлює, а потік введення жиру в потік крові пригнічує відчуття голоду.
 • Туга для цукру/вуглеводів нейтралізується: ліквідації інсулін шипами і стабільний рівень цукру в крові, викликані кетони та адаптації більшість ваших клітин жирового обміну.
 • Ні, вживання великої кількості жиру не погано: (тільки оману, я буду звертатися). Як тільки ваше тіло адаптується, існує насправді пільговому порядку, як ваше тіло поглинає жир. Небезпечних видів жирів згорають до більш здоровими одними. Це означає, що з плином часу людина на це має значно кращі результати, ніж ті, на карб дієті.

Мій Досвід

Я використав, щоб поїсти коштує 1-2к з обробленого цукру майже кожен день. Я думаю про цукрі, коли я не їм. Вона була майже залежність. Я перейшла на Аткінса і почав тренуватися на велосипеді, я схудла на 9 кг через шість тижнів, і, ймовірно, втратив би більше, якби я не набирають м'язової маси. Я їм 1.8-2.5 до калорій в день.

Деякі Моменти:

 • Після перших 3-4 днів я перестав думати про цукор повністю/складних вуглеводів.
 • Я можу під ем на 1к калорій (збереження 100 г білка), не відчуваючи ніяких мук голоду.
 • Я п'ю подвійне скло кави з 3-4 ст. л. вершків і 2 столові ложки цукрозамінника вранці, я сумніваюся, що сода ніколи не пробував так добре.

П. С., в цих стереотипних ненауково негативних уявлень про carbless дієти я маю тут, і тут.

+719
Snehal Hosmani 23 лют. 2014 р., 16:55:46

2 дні поспіль відпочиваю, безумовно, буде достатньо, але оскільки ви працюєте принаймні 2 або більше м'язів в день, я пропоную вам зосередитися на харчування дуже добре для того, щоб не відчувати себе вичерпав весь час.

+714
user522219 29 груд. 2015 р., 23:47:34

Я бачив в ту хвилину, цифра досить послідовно. Що робити далі залежить від того, хто ви говорите, але багато людей, здається, припускаючи, що динамічна планка техніки , де ви починаєте в колоду або дошку-як положення і перехід назад і вперед з допомогою різних рухів.

+701
Yacoub Kureh 25 вер. 2019 р., 04:05:19

Крім Алека хороший відповідь і коментарі, я хотів би додати, що є багато різних dodyweight тренінги доступні сьогодні. Починаючи з різних популярна книг, як

Марк Лорен - ви самі собі тренажерний зал https://www.marklauren.com/

або, можливо, у вашому випадку краще: Підлогу Уейд укладений, кондиціонер http://www.dragondoor.com/b41/

які доставляють величезну кількість займають передові позиції і як збільшити свою силу і "здоров'я" без гімнастики/обладнання. (Також є авторів, як Росс Enamait, Павло Tsatsouline, Келлі Старретт... щоб не тільки дати вам два імені і незліченну кількість форумів і сторінок в інтернеті, Гугл програма сто віджимань).

Особливо Підлогу Уейд програма для збільшення вашої здатності робити віджимання, підтягування, присідання і підняття ніг з дуже простий у перший крок до екстремальних жорсткий (один варіантів АРМ) в останній крок. Просто погляньте на одну з цих краще планувати тренування/розширити свої знання.

Тепер повернемося до вашого першого питання. Необхідний відпочинок між тренуваннями сильно є на суму відпрацювання у вас є і ви виконуєте, а також генетика. Є кілька спортсменів, які можуть тренуватися кілька разів в день без конкретного відпочинку та інші, які треба планувати дуже ретельно, щоб не перетреновані їх підготовки/отримати достатній відпочинок. Якщо чесно, просто спробувати лох для тебе. Якщо ви можете виконувати віджимання кожен день, зробити це (в кращому змішати в деяких інших вправ для тренування всього тіла). Якщо ви відчуваєте себе млявим або ви відчуваєте біль при trining зупинити і збільшити ваш відпочинок. Намагайтеся прислухатися до свого організму. Він knost більшу частину часу, що добре для нього.

+686
JaneLee9970 22 бер. 2014 р., 14:04:34

Вона насправді має його назад. Тепло буде викликати білка до денатурації і розігніть. Цей процес буде піддавати гідрофобної частини молекули білка. Цей новий гідрофобні якості білка призводить до сукупності разом і утворювати грудочки.

Джерело: http://www.degruyter.com/view/j/ijfe.2012.8.issue-3/1556-3758.1265/1556-3758.1265.xml

+638
Marti157 26 жовт. 2010 р., 00:12:54

Це може бути якась проблема з рідиною баланс частина гомеостазу. Спробуйте пити воду перед тренуванням або трохи потягувати, коли ви відчуваєте, що це відбувається. Якщо нічого не зміниться, ви повинні, ймовірно, піти на прийом до лікаря

+596
Kiahn Vaishnav 26 квіт. 2011 р., 21:47:21

Від сюди:

"Тім Ферріс розповідає, як там повинно бути більше причин, ніж регенерації тканин для сну. За даними Sapolsky (2004), багато вчені і лікарі вважають, що потрібно спати, щоб мозок може поповнити свої запаси енергії. Мозок важить всього близько трьох відсотків від загальної ваги тіла, але споживає 25 відсотків всієї енергії тіла витратами! Глибока хвиля сну, коли відновлення енергії відбувається (етапи три і чотири РЕМ)".

"Дуже важливо, що ви не дивіться телевізор або зробити речі прямо перед сном, які стимулюють нервову систему (СНР). Раз в деякий час, ви можете зупинитися в кінці гри, але ви не будете мати ніяких пострілу при вступі глибока хвиля сну в той час як СНР провертається. У мене завжди є мої спортсмени стрейч, медитувати, ходити на легку прогулянку, або послухати заспокійливу музику перед сном. Ці види діяльності допомагають активізувати парасимпатичну нервову систему (ПНР). Для того, для одужання приймати, ви повинні бути в домінуючому режимі ПНР".

"Якщо ви або ваші спортсмени позбавляють себе сну, зниження гормонів стресу не відбувається. Замість цього, вони збільшують. Щоб зробити справи гірше, недолік сну буде викликати обох гормонів росту і статевих гормонів у бік зменшення".

Від сюди:

"Як сон ділиться на етапи, ролі сну, швидше за все, залежатиме від етапу. Не швидкого руху очей (повільного) сну, здається, відіграють важливу роль у відновленні нервової системи та енергозбереження. Швидкий рух очей (REM) сну представляється важливим у місцевих регенерація мозку і модулює емоції. Швидкий сон з'являється, щоб підготувати тварин до поведінки наяву; тварини пробудилися від сну NREM продемонструвати порушеннями сенсомоторної функції порівняно з тими, пробудившись від сну (Хорнер і співавт. 1997)."

"На початку роботи припустили, що позбавлення сну може вплинути на змінні, пов'язані з складом тіла. Від одного до двох днів повного позбавлення сну було пов'язано з підвищеними 24-годинна екскреція азоту (Скримшоу і співавт. 1966), який можна було б очікувати, щоб послабити м'язової маси тіла. Позбавлення сну також з'являється, щоб викликати зміни в апетиті, пов'язаних з гормонами, які можуть вплинути на раціон харчування і склад тіла".

"Чотири дні продовження спати до десяти годин на добу зменшується денна сонливість (Carskadon і Дементьєв 1982), який можна було б очікувати, щоб знизити продуктивність. Kamdar і колеги (2004) також виявили це, а також більш швидкий час реакції і поліпшення настрою після розширення сну".

"Позбавлення сну було показано, щоб послабити імунну та ендокринну системи (Рейлі і Едвардс 2007), які мають вирішальне значення для відновлення після тренувань. Гостре позбавлення сну було показано, щоб знизити тестостерон і агресія у чоловіків (кіт і співавт. 2012), що призведе до зниження мотивації у навчанні та адаптації тупити з-за стимулюючого ефекту тестостерону на синтез білка в м'язах. Порушується сон був пов'язаний зі скороченням ЧСС і температуру (Ваар і співавт. 2009), аеробної ємності та аеробної активності ферментів (Вондра і співавт. 2001)."

"Національний фонд сну пропонує наступні загальні рекомендації:

•У віці 1-3 років, 12-14 годин на добу •У віці 3-5 років, 11-13 годин на добу •У віці 5-10 років, 10-11 годин на добу •У віці 10-19 років, 8.5–9.25 годин сну за ніч •Дорослі, 7-9 годин сну за ніч"

Також шукати Aichs Чад. Він написав багато на сон і підйом.

Можливо, друга стаття закриває кращою, "сон-це те, що ми всі повинні прагнути до поліпшення, якщо ми цінуємо наше здоров'я і продуктивність."

+585
petehern 14 бер. 2016 р., 16:45:42

Бо рейки обмежити сани з одним ступенем свободи, я думаю, не варто: завантаження машини асиметрично не повинно привести до яких-небудь помітних змін в силах користувача або зусилля, необхідні для виконання вправ. Це, звичайно, припускає, що тертя саней на рейках не значно змінилися внаслідок асиметричної навантаження.

Можна виконати досить просто експеримент. Просто завантажте одну сторону з двома або трьома 45-ЛБ. Ваг та іншого без ваги. Сама машина дуже важка, щоб перекинутися на такий маленькою різницею, та загальна вага яких не достатньо, щоб зробити вправу особливо ризикованих або складних для дорослого чоловіка середніх сил. Можна навіть вдатися до допомоги одного і проводити експеримент засліплені: попросіть друга, щоб завантажити машину симетрично або асиметрично, без вашого відома. Дивіться, якщо ви можете сказати, різниця.

Що сказав, там можуть бути й інші причини, щоб не робити цього: для однієї, дуже великий дисбаланс, можливо, ризик передчасного зносу машини (так, наприклад, я б не спробувати навантажувати одну сторону з 360 фунтів. а нуль на інший). З цієї причини, він може бути не схвалюється управління тренажерним залом.

+456
dimin 27 квіт. 2014 р., 22:04:46

Для тих з нас, які не можуть дозволити собі бак з водою, але все ще хочете, щоб деякі відносно легко оцінити відсоток жиру в організмі, ви можете отримати цифрові ваги жиру тіла , які посилають невеликий електричний струм через ваше тіло, використовуючи биоимпедансный аналіз (БІА). Оскільки це займає більше часу, щоб пройти через жир, ніж м'язи, вони можуть дати вам грубу оцінку складу вашого тіла жиру.

Вони не так точні, як кронциркулем або цистерни з водою з точки зору абсолютного значення, але вони є гідною показує відносні значення з плином часу.

Відповідно до цієї статті на тіло жиру Ваги: Вони дійсно працюють?

Такі фактори, як тип тіла, температури тіла, зволоження, і остання вправа може надавати помітний вплив на цифри, які ви бачите на вагах. Навіть мокрі або спітнілі ноги можуть призвести до спотворення результатів. Ви отримаєте точний аналіз, що ви можете зробити, це використовувати це число, щоб оцінити ваш прогрес. Але ви повинні бути послідовними, коли ви важите себе, так що він в той же час дня, випити/з'їсти приблизно така ж кількість, не робіть цього відразу після тренування, і використовувати його в приміщенні, яке є в цілому стабільної температури. Використання жиру шкала як засіб відстеження тенденцій, а не зосереджуватися на якийсь номер або порівнюючи це число до того, що ви вважаєте, що ваші жирові відкладення повинні бути.

У мене є Арія від Fitbit , які будуть автоматично синхронізуватися з WiFi, але йде на здоровенний $130. Якщо ви подивіться навколо ви можете знайти багато інших моделей за ціною від 60$.

+436
Nicoley 18 черв. 2013 р., 15:48:01

Я тут збираю матеріал і ключові слова, пов'язані з цією темою.

Я розумію горизонтальним роз'ємом, вимагає гнучкості, таких, як підколінне сухожилля гнучкість і гнучкість кульшового суглоба. Я розумію цей відповідь так, що користувач рекомендує присідання сумо, щоб поліпшити гнучкість суглоба, де спина пряма, як нижче

enter image description here

на це відео і цей приклад не цільового стегна, що набагато

enter image description here

де самобуд цілі більш нижньої частини спини, квадрицепси і деякі люди називають це "поганий тон" , але я бачу це як форму, яка буде мати додаткове навантаження на спину і ABS, так що ви повинні бути дуже обережні. Якщо ваша мета-потрапити в горизонтальний спліт, потрібно постаратися сумо-присед більше схоже на перший самобуд. Друга активує набагато більше нижній каре, як ви можете бачити на другому знімку. Неправильно присадкуватий вигляд тільки зробить вас розчаровані, так що вибирайте ретельно, погана форма викликана жорсткість наприклад в стегнах вимагає часу і терпіння-щоб поліпшити свій активний діапазон руху використовувати різні навчальні: дуже легка вага, щоб ваш діапазон руху до межі і більш важкими вагами, щоб зміцнити м'язи. Моя рекомендація полягає в тому, щоб поєднувати тренування, так що ви отримаєте підтримку м'язів одночасно, як кращого діапазону руху. Це дозволить вам уникнути нещасних випадків, викликаних слабкими м'язами і божевільні статичний діапазон руху. Підтримка м'язів є важливою частиною здорового тренування.

Наведені нижче класифікації, присед сумо може бути зроблено декількома способами. Активна розтяжка-це коли ви тримаєте позицію 10-15 секунд. Я не можу зрозуміти, як класифікація дійсно працює, тому я не буду коментувати більше. Я використав слово "активний" раніше в контексті "діапазон руху" , на який я посилався не на "активний стретчинг". Я розумію, що активна, так що ви тримаєте вашу позицію за короткий термін 1-4 секунд, а нижче слова в контексті "стретчинг" означає більше часу, як 15 секунд.

Розтяжка

 1. балістичний стретчинг
 2. динамічна розтяжка
 3. активна розтяжка
 4. пасивний (або відпочинку) розтяжка
 5. статичний розтяг
 6. ізометрична розтяжка
 7. PNF розтяг

на цей джерело.

Можливо, відповідні інтересам

 1. Як збільшити гнучкість для досягнення повного розколу?

 2. Хороші вправи для вищого бічні удари

 3. Вправи для поліпшення балансу, коли штовхається

 4. Безпечний режим тренувань, щоб працювати в напрямку центру та передній шпагат

+408
CPittner 21 черв. 2017 р., 16:38:55

На цьому сайті клієнт StackExchange часто закриває питання, тому що люди задають питання, які вимагають кваліфікованого лікаря.

Нещодавно, у мене є своє питання, який я думаю, підпадає під цю категорію. Я говорив з моїм лікарем загальної практики і ясно, що вона не спортивний лікар. Вона б мені пом'якшити мої амбіції, а не допомогти мені.

Між фізіотерапевтів, спортивних лікарів, і що б там не було, що я повинен шукати і як я повинен йти про пошук хороший спортивний лікар медицина?

У мене фітнес-цілей, я хочу, щоб переслідувати їх, і мені потрібен лікар, в моєму кутку, який має досвід роботи з людьми, штовхаючи їх тіла міцно безпечним способом. Будь-які плями, доктор медицини робити? Є речі, які я повинен питати або шукати?

+380
Aiyeki Osadebamwen 30 трав. 2019 р., 14:06:17

Фон: я працюю програмістом, тому я, напевно, кілька пов'язаних з поставою проблеми. Я намагаюся сидіти як можна сильніше і розслабте плечі і голову, який допоміг позбавитися від болю в спині, але, коли я приходжу додому я не звертаю на це особливої уваги, наприклад я лежу на одній стороні багато. Я працюю більше, ніж зазвичай в цьому році, яка, здається, вивели цю проблему.

Підходить до моєї проблеми, м'язи на шиї нервує більшу частину часу, амплітуда рухів зменшується незначно порівняно з 1 рік тому-за зазначеного напруги, чи то піднімаючи голову або повернувши її на один бік (одна сторона більше, ніж інша). Я відчуваю, що більша частина напруги в грудинно-ключично-соскоподібного, а іноді і болісні відчуття, потрапляє у верхній частині трапецієподібних, а також. Віджимання або невелике підняття тягарів, як правило, достатньо, щоб змусити мене відчувати себе його ще більше.

Є все, що мені треба виключити з тренування хоча б протягом короткого періоду часу? Що я можу зробити, щоб запобігти це від траплятися і розслабити ці м'язи?

+306
joe hernan 13 січ. 2012 р., 09:22:05

Розширення на шиї-це, природно, пов'язано з розширенням в спину (навпаки - розгинання спини і шиї згинання, або навпаки - теж можна, це просто неприродно).

Так зазвичай буває, коли люди розширюють шию (тобто дивляться вгору), вони також розширюють хребта.

Що стосується хребта і положення тіла, є два основних варіанти ви можете робити підтягування:

 • Порожнисте тіло: хребет нейтральним або навіть трохи зігнуті, підкреслюючи м'язи передньої. Це має ту перевагу, що АБС більше займаються.
 • Вигнута спина: хребет розширеної і м'язи задньої підкреслити. Це має ту перевагу, залучити більше заднього ланцюга, який є, чому ви відчуваєте більше енергії в підтягуючі.

Обидва правильні способи робити підтягування, це питання переваг.

+285
lester grey 17 серп. 2019 р., 01:09:06

Йдіть до терапевта / лікаря. Якщо ви не хочете - спробуйте тести, як цей один - для ідентифікації вашої проблеми. Тоді читати/дивитися/дізнайтеся, як усунути проблему. Як правило, лікар є набагато кращим варіантом - як, що два з відео. В разі проблем я б вибрав їх, замість того, щоб намагатися виправити щось для себе.

+272
user1763723 26 серп. 2017 р., 15:10:47

Вау, VFFs настільки екологічно недружній, якщо вони так часто потребують миття машини, плюс всі ці зусилля після миття. Я пот набагато вище середнього, і відчули ті ж самі питання, сморід з моїми спортивними ВФФ Комодо. Я потрапив на екологічно чисте рішення, яке дійсно працює, дякую бабусі :)

Я просто мити їх у проточній воді після кожного використання, як сонце, сухий, а потім поп одна половина використовується (видавлюється) лайм або лимон в кожен черевик на ніч. На наступний ранок, сморід на 95% пішов, і черевики готові. Працює кожен раз. Добра стара бабуля!

+131
Wayneo 5 трав. 2016 р., 02:55:29

Ваш другий варіант, з невеликими змінами, що часто називають інтервал швидкості роботи. Від бігуна в світі стаття "швидкість роботи для чайників":

Інтервали: вони можуть складатися з більше (800м-2000м)[0,5 до 1,2 M] або коротше (200м-400М) інтервалів. Інтервали виконуються близько 85-95% від максимальної ЧСС. Більш тривалі інтервали: біг близько 5 км темп гонки, Час відновлення дорівнює або трохи менше, ніж інтервал часу. Більш короткі інтервали: бігти трохи швидше, ніж 5 км темп гонки, з більш тривалих періодів відновлення, 2-4 рази довше, ніж час повторення.

Відновити час є основною відмінністю від того, що ви описали -- продовжував він трохи коротше, ніж проміжок часу, і не відпочинок зовсім ... бігати або ходити повільно. Якщо ви не знаєте свій "5к темп" (максимальна швидкість можна підтримувати без зупинки 5 км / 3.1 миль) просто бігти з усіх сил на першому відрізку, потім відрегулюйте швидше або повільніше в залежності від того, як це відбувається.

Є численні переваги для цього типу тренування. З іншого у світі бігун статті "10 переваг для здоров'я швидкість навчання, які виходять за швидкий час":

 1. Сильний крок
 2. Більше м'язів
 3. Краще спалювати жир
 4. Зниження ризику отримання травми
 5. Зміцнення кісток і інших сполучних тканин
 6. Поліпшення економічності бігу
 7. Більш анаеробної витривалості
 8. Кращого балансу і пропріоцепції
 9. Покращена маневреність
 10. Простіше успіхів

Ось кілька ключових пунктів за краще спалювати жир:

В якому темпі ви отримаєте 100 відсотків своєї енергії з жиру? Це підступне запитання, бо відповідь така: ви спалюєте 100 відсотків жиру, в той час як варто після спринту, вправи на опір, або іншої високої інтенсивності зусиль. Коли ви бігаєте, тільки близько 70 відсотків своєї енергії жиру. Під час пробігу, це близько 50 відсотків. На милю темпами і швидше, ви використовуєте 100 відсотків вуглеводів для енергії. Але після цих високоінтенсивних зусиль, ваш організм запасних вуглеводів з допомогою 100 відсотків жиру, щоб поповнити запаси вашого першого відповіді анаеробної системи і відновлення палива.

Так що під час перерви ви будете спалювати більше калорій, то після цього ви будете спалювати більше жиру. Крім того, інтервали збільшити м'язову масу вашого тіла, що збільшує кількість калорій ви будете спалювати, а робити ніякої фізичної активності. Так що в цьому сенсі, інтервал роботи є безпрограшною.

+95
user36677 26 черв. 2019 р., 06:54:45

Почніть з катання на лижах близько 3 або 4 років, нехай самі вибирають, що вони хочуть зробити з 8 по. Це має кілька причин:

 • Я не знаю жодного катання на лижах чи сноуборді школи, які приймають дітей віком до 3 уроки катання на лижах або молодше 8 для сноуборду.
 • Діти молодше 8 як правило, не мають необхідних почуття балансу, необхідного для катання на сноуборді.
 • Катання на лижах можна навчити як природний перехід від ходьби. Маленькі діти просто ходять на короткі біти на незручну взуття і слайд, коли він стає все крутіше. Це дозволяє їм звикнути до високої швидкості на лижах (проти ходьба) дуже природно.
 • Крім загального почуття, як сніг відчуває себе під дошки/лижі я не бачу конкретної користі від спорту на інший, так що я не думаю, що є логічне замовлення на два (крім одного віку).
+66
JRJurman 20 вер. 2010 р., 17:53:51

Сьогоднішня парадигма видається Рег Парк тренування в різних смаків, як і стартову силу і stronglifts 5х5. Кілька складних вправ з вільними вагами, використовуючи гантелі, на відміну від лихоманки 80-х спеціалізованих машин і божевільний комплекс вправ, комбінуючи багато ізолюючих вправ, які плутають новачків.

Я хотів би побачити живої ваги-тільки рутина, яка випливає аналогічним принципам, таким чином, використовуючи лише кілька складних вправ. Я уявляю щось на кшталт:

 • Присідання (без ваги)
 • Віджимання
 • Провали між двома стільцями (?)
 • Підборіддя UPS, якщо вам потрібно кудись повісити. Якщо ні, то що?

Що ще? Спеціально для плечах, я можу уявити, що є якась робота з Індійські віджимання, а ?

ОК, сила-це тренування з штангою або гантелями, але якщо ви ледь можете виконати одне або два віджимання на початку, і додати трохи щотижня, ніхто б не сумнівався, що ви набирають чинності. В результаті буде досягнута точка, в якому ви в змозі виконати, скажімо, тридцять з них. Після цього, я згоден, що будуть додаткові кошти ви тренуєтеся на витривалість, а не сила.

Це може бути корисно для просунутих слухачів, просто як програма для підтримки форми під час відпустки в подорожі або схожі.

(так, починаючи з однією тільки штангою в програмі 5х5 приведуть вас теж набирає силу, і так, хай живе Марк Rippetoe! Ок, але це не питання)

+44
Ye Cine 28 вер. 2016 р., 05:33:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil