Пропозиції для програми по зниженню ваги ожиріння

Я програміст, і повинні сидіти за моїм столом протягом тривалих періодів часу. У мене немає ніяких хвороб, але моя вага збільшився. У віці 29 років, моя вага становить 89 кг , а мій зріст становить 167 сантиметрів. Я хочу втратити вагу, особливо на животі.

Так як я далеко не підходить, я прошу програму, яка починається з простих вправ, але стає крайнім у кілька тижнів.

Я знайшов найбільший лузер серії" на Amazon, яке здалося мені багатообіцяючим. Але я думав запитати тут, перш ніж щось купувати.

+366
Andy Peebles 1 черв. 2014 р., 19:32:05
35 відповідей

Залежить від вашої мети. Я б взагалі сказав, що ГТГ (змастити ПАЗ) має практичне застосування тільки при тих зважені підтягування є досить низькими ЗІЗОД (швидкість сприйняття навантаження) або у вас багато повторень в резерві (Рір) і ви тільки використовувати техніку за порівняно короткі проміжки часу (<2 місяців) для будь-якого даного підйому.

Як темно-Бегемот вказав, звичайно слід приймати близько половини кількості повторень ви могли б зробити і зосередитися на їх виконання з відмінною технікою. Повторень повинно бути дуже акуратним без шліфування. Шліфувальні повторень буде боляче ваш прогрес з ГТГ. Збираюся невдачі не працювати з технікою, ви будете спалювати досить швидко.

Наприклад: якщо ви можете зробити 6 зважені підтягування з 25 кг, ви могли б зробити набори 3 з такою вагою (3-4 Рір). Або менше, якщо ви почнете втомлюються після декількох наборів. Ви дійсно повинні звернути увагу на те, як чисто повторень виконуються, і переконайтеся, що ви не шліфувати. Довгі інтервали відпочинку доцільно тут. Часто трапляється, якщо ви розповсюджуєте викладені в протягом дня.

Це більш часто використовується в художній гімнастиці, коли розтягнути на весь день (тобто 20 повторень віджимань кілька разів в день, коли ваш максимум-це 40), але це тільки тому, що працюють до важких навантажень на скажімо присед/станова тяга без прогріву поставляється з ризиками. Це також більш зазвичай виконується на більш високій частоті, але меншого обсягу (тобто 2 комплекти 3 або 2 набору 5) Коли ви використовуєте важкі ваги. Програма Для прикладу Павла 2х5.

Колишній-це відмінний спосіб поліпшити техніку в художній гімнастиці і останній швидко поліпшити міцність. Взагалі вважається, посібники прив'язані до удосконалену техніку. Тим не менш, низький обсяг ~4 навчальних Рір дозволить зменшити втому, поліпшити відновлення і дозволяють частіше тренуватися теж результат.

Це взагалі не найкращий спосіб наростити м'язову масу зауваж, адже ви хочете отримати більше механічних напруг і ГТГ-це спосіб уникнути занадто сильного механічного напруги/втоми.

При використанні більш високих повторень, це можуть бути ефективними для спалювання жиру, так довго, як енергетичний дефіцит присутній, але я б не сказала, що ідеально. Важкий вага підготовки буде сприяти збереженню м'язової маси краще, але при використанні техніки з більш механічне напруження і втому щодня або 2 рази в тиждень, ймовірно, буде більш ефективним в цілому для цієї мети теж.

+992
mixasik007 03 февр. '09 в 4:24
Біль-це неприємне сенсорне і емоційне переживання, пов'язане з реальним або потенційним пошкодженням тканин, або описується в термінах такого пошкодження
+984
sloppycook 3 січ. 2019 р., 14:58:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знайшла інструкцію, що говорить використовувати побутові масла наприклад, WD-40, якщо він пищить.

+981
dforrer 23 вер. 2019 р., 12:14:59

Хто-небудь пробував дієта по групі крові. Я була худою все своє життя, протягом останніх 6 місяців, я працював в тренажерному залі і їв добре. Результати відмінні. Але разом з м'язової, у мене також накопичений жир. Я був дуже суворим з моєї дієті, абсолютно не обробленої їжі, без цукру, багато овочів, горіхи і фрукти, куряче м'ясо та яйця.

На основі дієта по групі крові, я повинен бути уникаючи бананів, сироватки і молочних продуктів (які я споживав). Я збираюся спробувати, що за пару тижнів. Просто хочу перевірити, якщо хто-небудь намагався цей тип дієти і не бачив ніяких результатів.

Дякую

+950
Jeff Lamb 29 черв. 2011 р., 13:15:34

Перетренованість-це хронічна проблема. Найкращий показник за перетренованості ваш прогрес в тренажерному залі. Це не можливо, щоб бути перетрудишся, роблячи добрі успіхи. Перший симптом, який ви описуєте, є абсолютно нормальним після інтенсивного тренування. Просто переконайтеся, що для зволоження, пити після тренування (білок + вуглеводи), інші і ви повинні відчувати себе добре протягом години або близько того.

Другий симптом, який не підключений до тренувань. Багато людей мають проблеми зі сном з різних причин. Просто тому, що ви не можете спати, не означає, що це прямий симптом перетренованості.

Перетренованість-це не конкретне захворювання, а це зонтичний термін, який описує різні симптоми, пов'язані з вправи занадто багато -стосовно інших факторів, таких як калорій, білків, сон, рівень стресу і т. д.

+933
Halfstop 17 квіт. 2015 р., 15:46:30

Так як це "милі", у питанні я погоджуюся з JohnP відповідь я просто хотів додати декілька порад

 1. Після прогулянки отримує легкий старт біг це дозволить переконатися, що ви тримати ваш пульс підвищений.

 2. Якщо у вас є Android або Apple і пристроїв існує додаток від Digifit називається Digifit або Ibiker або бігун вони все ж вибрати один із них, добре подумайте про те, що він працює в синхронізації з MyPalFitness і вона оновить вашу потребу в калоріях, і зверніть увагу, що це додаток тільки корисно, якщо ви купуєте їх монітор серцевого ритму необхідно, щоб отримати в додаток покупки близько $8 на пристроях Apple, причина цього в тому, щоб під час ходьби пробіжку ви можете переконатися, щоб тримати вас пульс підвищений приблизно в %до 55 %65 від максимальної ЧСС.

+896
Couture 23 груд. 2019 р., 18:01:04

Це поєднання речей, насправді.

Гнів викликає мигдалеподібне тіло в мозку, щоб піти трохи божевільний, і це викликає реакцію скидання адреналіну і норадреналіну в організмі. Це схоже на те, що відбувається, коли "боротьби або втечі" відповідь спрацьовує.

За цей час ви, як правило, здатні на великі фізичні подвиги, ніж зазвичай, що обумовлено перевищенням збудник хімічних речовин у вашій системі. (Зазвичай це називається "адреналіновий скидання" або адреналіну). Частиною це, однак, означає, що ваше тіло використовує себе складніше, ніж звичайний без тебе реально усвідомлюючи цього, і ви витратите енергію за більш високим тарифом.

Як тільки це відбувається, ваше тіло ніби вимикається, і ви отримаєте втому, тремтіння, минущі непритомність, і так далі (в залежності від характеру та тривалості аварійних/адреналіну). Зробити кілька пошуків на силу гніву і адреналіну, і ви знайдете безліч описів подібних вашим.

+887
deadvanya 27 груд. 2016 р., 12:19:44

REI має Вібрам п'ять пальців і Merrell босоніж/Bareform серії, якщо ви живете в США.

Я уявляю, що МПК має їх, якщо ви живете в Канаді, але я не був на північ від кордону протягом тривалого часу.

Ніде в світі я не знаю.

+857
Mauro Emiliano Ferrara 3 груд. 2017 р., 08:29:55

Я йду в спортзал і займаюся з тяжкістю і вправи за останні три місяці,моя мета набрати вагу і м'язи.На жаль, я не набрати вагу і мої м'язи не збільшуються(біцепсів і трицепсів, отримую форму, а м'язи стають все складніше).

Я їм достатню кількість їжі в день з м'ясом і овочами.Також приймати соєвий білок протягом декількох тижнів.

Будь-які конкретні поради для набору м'язової маси і ваги?

Я можу приймати протеїновий коктейль тепер,я припускаю, що я не отримую достатньо білка для організму.

Багато людей кажуть, що тренажерний зал новачок не може прийняти протеїновий коктейль,це правда?

Спасибі заздалегідь.

+842
Poorna Senani Gamage 3 лист. 2015 р., 15:03:58

Привіт я зараз роблю 4 тренування в тиждень.

Понеділок: боксингу (ВИИТ) навчання Вівторок: Вага Середа: Вага Четвер: заняття з боксу (ВИИТ) навчання Мій відсоток жиру в організмі складає приблизно 17%

Чи можу я поєднувати 2 види вправ і все ще бачити деякі м'язи і збільшує втрату жиру, якщо я залишу цього Дякую

+842
ganesh mogavira 1 січ. 2012 р., 18:50:00

Я справді шукаю деяку допомогу про те, як схуднути і збільшити свої основні сили. Мені 22 роки, важу близько 76 кг і мій ріст 5 футів 8 дюймів. В принципі я з надмірною вагою. Моя мета-досягти 65кг і побудувати м'язової. У мене є приблизно 6-8 місяців, щоб досягти цієї мети.

Я почав ходити в тренажерний зал в цьому місяці.Розклад я слідую наступним чином:

кардіо: біг на 25 хвилин (приблизно 2,5 - 3 км)(5 раз на тиждень)

нижня частина тіла - Присідання,Жим ногами,ікри підняти і т. д. (двічі на тиждень), верхній і нижній прес (5 раз на тиждень)

верхньої частини тіла - біцепси/трицепси/груди/плече(обидві машини та вільні ваги)(тричі на тиждень)

Я хотів запитати, якщо цей графік досить добре, або мені доведеться зробити деякі зміни. Також мені потрібна порада про те, що харчування брати.

В даний час я виконую цей план харчування.

 • Сніданок - 2 яйця або cornflaks
 • обід - хліб,бобові,овочі,
 • вечерю - хліб,бобові,овочі,
 • нічні закуски - фрукти
 • Я трохи гурман, тому я іноді объедаюсь.

Люди в моєму тренажерному залі прийняти деякі протеїнові коктейлі і запропонували мені взяти сироватковий протеїн(розширений myotein білкова матриця).Вони дають причина, що я не їм не-Вег будинку,мені потрібні білки.Чи допоможе це?

+820
Narkoman009 24 трав. 2012 р., 22:48:05

Якщо ви можете займатися виглядала як псих, то ви могли б розглянути несучої тільники:

enter image description here

Вони розподіляють вагу, і деякі люди використовують їх, щоб завантажити вага (добре для зваженого підтягувань, якщо ви поклали камені/випічки всякої всячини в кишенях). Вони тримають досить велика, але не підходить для паперу або книги. Деякі мають безліч ремінців, тому я міг собі уявити, такелаж ноутбук рукав до задньої частини одного.

Ви будете виглядати як якийсь бойовик на виживання, хоч і фантазер. Ви можете отримати чорний, якщо ви відчуваєте тактичні.

+753
komeentator 29 серп. 2016 р., 10:51:25

Є хороший ролик на YouTube під назвою Як зробити Азіатський присед. Саме відео трохи гумористичне, але тим не менш, це показує різницю між Європейським присед - на пальцях - і азіат - тримати ступні повністю на землі.

Настійно сперечаються про те, що глибоко навпочіпки шкідливо для колін чи ні, вони в основному говориться, що це найбільш природна форма навпочіпки і люди робили це впродовж століть.

Після звикання зробити кілька присідань, які вона може використовувати навчальний план двісті присідань. Він призначений для людей, які мають початковий здібності, але цілі для швидкого прогресування. У будь-якому випадку вам не потрібно просуватися так швидко, як цей план рекомендувати, скажи їй, щоб взяти його повільно і, можливо, повторити кілька тижнів.

+725
Dhara 26 лист. 2012 р., 02:11:06

У програмі C25K НСЗ, він конкретно говорить голос за кадром, що темп ходьби має бути розмовною. Ви повинні працювати досить сильно, щоб підняти ваш пульс і зігріти м'язи, але бути в змозі підтримувати розмову. Тому ймовірно, темп ходьби може бути трохи швидше, так як ви отримаєте здоровіше і менше захекався. Ти не повинен бути просто м'яким післяобідню прогулянку, але зберігаючи активний і домагаються хороших результатів. Це все ще має бути достатньо, щоб відновитися між тренуваннями.

+709
Jukka Lindgren 7 вер. 2014 р., 07:04:06

Я Смоллс scrony 18 років, і я хочу, щоб отримати розірвав! У мене немає власної проблеми довіри, я просто ненавиджу людей, користуючись мною, тому що я менше! Я ніколи не голодна, але їм я досить, щоб підтримувати моя вага. Я про 5'6" і важить 125 кг. Я знаю, де почати набирати вагу і перетворити його в м'язи. Я не займаюся спортом так що моя витривалість не великий небудь. Я хотів би знати, як побудувати це. З допомогою щоденного раціону харчування і 7 день виробити план, що я можу поступово збільшувати складність було б дуже добре! Конкретне питання у мене: Скільки калорій я повинен їсти кожен день для збільшення ваги? І не має значення, якщо це нездорова їжа? Я чула, що якщо вага набирає неважливо, ІДК, якщо це правда чи ні

Тіло: НТ - 5"6' Вага - 125 фунтів. Вік - 18

Потрібна допомога з: Дієта/скільки калорій потрібно щодня План нарощування м'язової маси тренування І план тренування на витривалість тренування

Я сподіваюся на тренування щодня

+666
Chris Wallace 21 груд. 2019 р., 06:31:59

Велику вагу, мало повторень полягає насамперед в адаптації до вашої центральної нервової системи. Тобто, ви стали краще договірних ваші м'язи і не обов'язково додавати будь значна кількість м'язової маси.

Якщо у вас більш світлий вага, з вищою реп рутинну одна з речей, що може статися, це те, що ви виснаження АТФ в м'язах, які потім компенсує тіла шляхом гіпертрофії.

Присідання-це відмінна вправа для різних причин (гормональних, сила, баланс тощо). Я б будувати свою програму навколо цієї вправи. Переконайтеся в тому, щоб проаналізувати її належним чином - це означає належну глибину (стегна повинні бути паралельно землі). Не загрузнути в гонитві за цифрами. у 80кг присед виконується на належну глибину, коштує набагато більше, ніж Малишок на набагато більшу вагу.

просто щоб бути ясно. Коли я кажу низьким реп, я маю на увазі 1ПМ - 3RM (повторний максимум). і високий представник незаперечним близько 8-12

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17255174

глибина присідання
Ефект об'єму рухів у важкій навантаження на корточках на м'язи і сухожилля пристосування
Вплив глибини навпочіпки стрибати
Ефект назад в присяд глибині на нижній пост-активація тіла потенціювання.


+652
Jeremiah Hunley 11 серп. 2011 р., 03:53:53

Я розглянув і відхилив ці на мій домашній тренажерний зал. Вони не забезпечують поручнями, на якого можна звалити невдалий респ. Вони не мають вертикальний стовп, на якому проїхався тільки що завершили майже Макс комплект. Цільова зона невелика, особливо на спині присідати, а не передньому сидінні навпочіпки.

Я б довірив окремостоячий навпочіпки варто, якщо я, використовуючи відбійні плити на підйомні платформи типу підлоги. Таким чином, якщо я відчув, що не може поставити бар назад у стійку спокійно, я міг впустити його на підлогу.

Однак, я б довірив їм багато ваги. Це не проблема. ПЕТ Мендес присів навпочіпки 800 фунтів і варто просто, здавалося, рок трохи.

+643
Suresh Raja 7 лип. 2014 р., 09:40:46

Вам потрібно зробити собі послугу і викинути з голови думку, що ви повинні максимально працювати, щоб досягти прогресу. Це допоможе вам не зробити боляче (що призведе до більш продуктивної підйому "кар'єра") і стати сильніше, прищеплення правильній техніці. Що я маю на увазі, що:

Коли ви робите підйом "свіжий", ви зможете підняти більшу вагу. Кожен раз, коли ви робите набір, вага ви можете підняти, зменшується. У цьому сенсі, ваш 5-й набір лавка не сильно відрізняється, ніж ваш 1-ий набір на ремені брюк: ваші м'язи втомилися, вони можуть піднімати менше. І це абсолютно нормально: дослідження показують, що насправді має значення-це загальне загальний обсяг (Це такий абстрактний образ, що описує обсяг роботи, виконаної м'язи, як правило, розраховується як набори х повторень х вага), що ви нанесли на ваші м'язи, а також середнє зусилля ліфтів (тобто якщо ви йдете близько до механічного руйнування). Обсяг частині рівняння затьмарювало те, що вам потрібно, щоб оговтатися від нього, так що 100 наборів груди вправи безглузда, якщо вона залишає вас паралізувало на 2 тижні, тому що ви могли б зробити 200 комплектів в ті ж терміни, якщо ви ріжете її на дрібні частини, які легше виправити. Зусилля частина рівняння є затьмарювало те, що вам потрібно, щоб залишатися досить далеко від нездатності підтримувати ідеальну техніку, щоб ви просто викорінити погану техніку, і це призведе до травми, яка є, чому це часто рекомендується, щоб залишити одне або два повторення в резервуарі на всі часи.

Що це означає для вас? Це означає, що якщо ви лавці по-перше, ви не завдавши трохи обсягу на груди, плечі і трицепси (тягачів в жимі). Коли ви плече преси, завдаючи їм певний обсяг на ваші плечі і трицепси, але це вже prefatigued з лавки. Замість того, щоб дивитися як негативний ("лайно, я не можу стільки, ліфт, повинно бути, я стаю слабшою/тягне") дивитися на це як позитивний (більше обсяг => більше прогресу), тому що ви виграєте з обох сторін:

 • Обсяг-мудрий, ви можете піти з використанням меншої ваги, тому що ваш стенд буде гнати плече, натисніть вгору, і навпаки.
 • Зусилля-мудрий, ви можете піти з використанням меншої ваги, тому що ви вже втомилися, і таким чином буде легше досягти високого зусилля (одне або два повторення до відмови) з ним.

Якщо ви турбуєтеся, просто зробити експеримент: взяти кілька днів відпустки клавішею (для того, щоб втому, щоб очистити), а потім тренуватися кілька тижнів по плечу натиснути і ви побачите, що він був сильніший за всіх разом без вас помічаючи його.

+641
brettfelts 29 серп. 2010 р., 15:29:40

Ніякої підготовки гіповентиляція-це не небезпечно для здоров'я, якщо ви не намагайтеся затримати дихання якомога довше. Цей метод не слід плутати з апное конкуренції! Видих і вдих підприємством повинні бути чітко визначено у той час як біг, їзда на велосипеді або плавання. Насправді, основні побічні ефекти, які можуть виникнути у деяких людей головні болі.

Однак, навчання гіповентиляція не рекомендується у деяких людей, схильних до ризику. Зокрема, осіб з помірною і тяжкою артеріальною гіпертензією або у кого є, або були, ішемічна питання.

Метод не представляє небезпеки або більш тривалий строк, якщо ви не тренуєте більше, ніж два або три (в більшості випадків) раз в тиждень з гіповентиляція.

Ви повинні прочитати книгу "навчання гіповентиляція, штовхати свої межі" (автор: Ксав'є Woorons). Ви знайдете цікавої інформації про цьому методі навчання. Ви канд знайти його (і інші деталі) на цьому сайті: http://www.hypoventilation-training.com

+634
Jonathan Holmes 19 лип. 2016 р., 01:23:54

Я не думаю, що це питання відповідає у науковій літературі. Це принципово невизначений, і як тільки конкретні числа значущих змінних занадто велике, щоб сформувати просту відповідь на це час.

Яка наша мета?

Що ми намагаємося виміряти? "Маса" - це корисний термін у повсякденні тренування-Програмування обговорення, але ми шукаємо для отримання м'язової гіпертрофії в конкретні м'язи, або все, або все більше, але в деяких областях більше, ніж інші? М'язової маси та загальної маси? Нас хвилює, як ми виглядаємо в цей момент, або в кінці поточного або на два роки?

"Сила" легше виміряти, але це суттєво відрізняється від маси. Це досить просте питання, щоб визначити силу різниці в часі з 1-повторення-максимум тестів. Я був би дуже здивований, якщо сила процедури (3х5 і 5х5) виконано гірше, ніж розпорядок бодібілдингу (спліт ізоляції) для використання сили. (Одна проблема в управлінні порівняння буде спеціалізація в виміряне рух. Сила людини, є аморфним і неможливо виміряти, але які-небудь конкретні випробування на міцність схильна спеціалізації. Наприклад, стандартні заходи включають 1ПМ жим ногами або згинання ніг, присідання 1ПМ (який? Спереду, ззаду і на якій глибині?), або станову тягу або жим або щось, і сила зчеплення. Процедури з пауерліфтингу буде мати явну перевагу в присяд і тязі просто з практики руху.)

Які відмінності релевантні?

Є так багато відмінностей між зазначеними 3х5 рутини і будь-бодібілдинг, що неможливо виділити й виміряти тільки один. Це використання комплексу вправ проти процедури ізоляції? Гантелі проти машини? Спліт проти всього тіла тренування? Приймаючи або не приймаючи днів відпочинку між тренуваннями? Загальний обсяг тренування, загальний тижневий обсяг, об'єм:співвідношення відпочинку, обсягу тренування, обсяг м'язів, обсяг руху? Або це інтенсивність, а не обсяг, у кожному з них? Щодо вибору вправ, порядок вправ і періодів відпочинку?

Кожний з цих питань принаймні трохи. Деякі важать більше, ніж інші. Одна з найбільших непоміченими відмінності в тому, що більшість спліт або ізоляції процедур використовувати різні кількості повторень в сеті. Інший є те, що вони не використовують лінійну прогресію ваги, який 3х5 початківців процедури робити. Це велика різниця в плані збільшення сили.

Відмінності між ними можна визначити і у багатьох випадках були вивчені. Однак, порівнюючи 3х5 рутини до розколу та ізоляції бодібілдинг потребує аналізу всіх їх, і як вони можуть працювати разом або протидіють один одному паралельно.

Важливо відзначити також, що найбільш важливим фактором для успіху в міцності і збільшення маси має мало спільного з будь-якої з цих відмінностей. Відповідність є найбільшим визначальним фактором успіху. Ти піднімати важкі ваги? Чи робили ви всіх ваших тренувань? Ти правильно харчуватися? Ти виспалась? Ви продовжуєте робити ці речі протягом декількох місяців? Років?

Шлях вперед

Оскільки порівняння "3x5 в розкол" - це просто неможливе в рамках одного дослідження, ми повинні дивитися на сукупність доказів та формування висновку на основі нашого судження. Також можна формувати висновки на основі експериментів, які використовують науковий метод, але які не можуть досягти наукової строгості: експерименти з самим собою, своїм одноліткам, один учнів.

В принципі, ми залишилися з евристиками. 3х5 комплексу вправ для всього тіла сила рутини працює дуже добре для збільшення сили в послушники, і масу, а також, якщо вони їдять достатньо (і правильно--це зовсім окремий мішок червів). Ізоляція-вправа спліт бодібілдинг працює дуже добре для збільшення сили і маси новачків, якщо вони їдять достатньо і правильно. Крім цього, у нас залишається безліч індивідуальних переваг, який розповість, як вибрати між ними: це їх пріоритет атлетизм або сподобалася? Сила чи маса? Як часто вони можуть працювати, і що на їх фоні?

Питання стає надзвичайно складною. Єдине, що я впевнений, що молитися в науці один безперечний важкоатлет чемпіон істинний відповідь світу-це не той підхід, який дасть нам розуміння. Правда є нюанси і приходить з помилками.

+624
Raxel 14 черв. 2016 р., 13:22:37

Оновлення 2:

Вдалося отримати всі поживні властивості правильної, і отримали калорій до 1000. Ще не вистачає 500 калорій. Якщо все інше ок, але калорій не вистачає 500, це нормально для здоров'я?

Ось таблиця: https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al-CN3-vjUYvdG9SNXgtcmVNcEUyRFdyWE5EZzdqNXc&hl=en_US&authkey=CJ_6xJ8G#gid=0

Оновлення 1:

Я не зберіг стару версію, але ось нова версія: https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al-CN3-vjUYvdHlHbTNHZnVvalRya0RkZmdhMloyTWc&hl=en_US

Це виходить близько 500 калорій менше, ніж мені потрібно, але занадто багато жиру.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ПИТАННЯ:

Грунтуючись на моєму ІМТ, мій GDA-це:

нуль тренування днів
калорій 1525
білок 34
вуглеводи (Макс) 183
- з яких цукру 73
- харчові волокна 24
жир (максимум) 58
- з яких насичені 18
натрію 3

Я перетворив це в 1 раз так далеко і грубо отримати потрібну суму всього в списку вище від протеїну натрію. Наприклад 35г білка, 100 г вуглеводів, 50 г жирів, майже 3г натрію і т. д. і т. п. Але це тільки працює близько 500 калорій...

Тому я не впевнений, що робити зараз. 500 калорій достатньо, якщо всі інші значення були досягнуті, або мені потрібно втричі всі значення, щоб зробити 1500ish калорій, або мені потрібно зробити 1500ish калорій без потроєння інші значення?

+567
elchinn 25 бер. 2014 р., 19:22:06

Я ходжу в тренажерний зал близько 4 разів на тиждень, розділяючи тренування між кардіо і силового тренування. Для того, щоб правильно підтримувати пульс для кардіо мій план, я повинен зробити це до силового тренування. Це не занадто напружені, але я роблю свою роботу кардіо 4 рази в тиждень і мої силові тренування 3 рази на тиждень. Обов'язково, один з моїх днів кардіо відразу після мого дня, а потім вихідний у обох після цього. Я просто почав сильний ліфти програму 5х5, так що по вазі нічого особливого, просто ще.

Однією з областей, я бракує гнучкості. Я працюю над цим, але із-за об'єму я використовую мої ноги, вони, здається, щоб залишитися жорсткою. Зокрема, я відчуваю, що моє чотириголового потягнувши мене за першу хвилину, коли я встану і почну ходити. Вони також є областю, я не досить розтягнути.

Мене цікавить більше, ніж просто розтягування чотириголового м'яза стегна, тому прохання представити деякі висновки, поради, тягнеться і т. д. це допоможе з моїм гнучкість ніг. Я хотів би ходити, щоб не відчувати, як мої ноги працювали проти мене.

Не соромтеся відправляти кілька розтягується в ваші відповіді. Додаткову престижність, якщо ви можете прийти з повним рутини.

+490
ool 6 груд. 2011 р., 07:20:20

Я борюся з тим, як товсті й великі мої стегна, і я дійсно хочу, щоб схуднути їх вниз. Як мені це зробити? Я ходьбою на біговій доріжці по годині в день і іноді я роблю на витривалість працює, але я поки що не бачу результатів. Також, як я повинен з'їсти? Я роблю періодичне голодування і намагаюся їсти менше білка і вуглеводів і більше клітковини, а також трохи здорового жиру. Будь-яка допомога буде високо цінується. Спасибі!

+479
oedwardc 24 квіт. 2014 р., 11:21:58

Як і ти, я біг кілька років і пробували різні бренди.

На мій погляд є декілька причин, ви не запропонували Nike кросівки в магазин.

Я впевнений, що хтось мене поправить, якщо я помиляюся, але іноді з великими брендами, як Nike вони можуть бути дуже метушливий про те, де їх взуття продається. Вони можуть сказати, що з магазинами у них вони будуть тільки прийняти замовлення від них, якщо вони витрачають певну суму грошей(велика сума). Враховуючи, що більшість магазинів-це невеликі незалежні магазини, а не ланцюг. Я підозрюю, що більшість не може собі цього дозволити.

Мої перші дні запуску я використовував повітряний Pegusus(запис черевика рівні, що досі навколо тепер), але я теж відчуваю, що багато їх взуття спрямовані більше на ринку моди більш спеціалізованим управлінням.

+465
Htwe Htwe 17 січ. 2014 р., 08:06:31

Більшість речей у фітнес-індустрії, коли нове, працювати на маятник популярності.

Коли вони знайомляться, вони краще, що є у світі; в один хід, кожен повинен робити, ангели співають, коли вони виконуються, а вони, як відомо, щоб вилікувати рак і вирішити проблему голоду в світі.

Потім, трохи пізніше, щось трапляється і вони стають поганим хлопцем; вони є причиною злиднів і страждань, і вони зроблять ваш хребет стріляти по кімнаті, вбити нещасну бабусю з усіх сил на біговій доріжці.

Нарешті, люди усвідомили, що вони лише ще одним інструментом в наборі інструментів. У деяких ситуаціях, вони дуже хороші, в інших, не так вже й багато.

Гирьового гойдалки фантастичне вправа, коли зроблено належним чином, і це проблема.

Гирі гойдалки, як вчив StrongFirst, шарнір стегна вправи, які допомагають розвинути розширення вибухових стегна і збільшити міцність глют. Не кажучи вже пристойний вагу на станову тягу шляхом впровадження гирьового гойдалки на рутину, і я особисто використав їх, щоб поліпшити свою здатність відновлюватися між підходами, і я вважаю допомогти краплі жиру.

Те, що я бачив-це люди, розмахуючи дзвони, б'є над головою (я думаю, це стало відомо, як американський гирьового гойдалки, і дуже популярний в CrossFit. Це не погано, це просто інша вправа), я бачив людей, хитний навпочіпки так низько 'дзвіночок лягає на підлогу на зворотному шляху (округлення їх назад на шляху вниз), і я бачив людей, перетворюючи гойдалки в динамічній стійці підняти (балістичні плеча вправа може бути?).

Гирі гойдалки і раніше основу вправ гирьового, але як тільки люди виявили, це не вилікувати всі біди, він не дасть вам опуклі біцепси і шість кубиків преса на ніч. Я до сих пір використовувати його, більшість людей у моєму залі, як і раніше, використовувати його, але ми використовуємо його з певної причини у складі порядно округлі рутини.

+432
Adibas03 6 бер. 2013 р., 08:01:59

Медичної спільноти та громадськості в цілому зводиться до того, що силові тренування в загальній практиці вуду, що буде "боляче". На щастя, це вже стає розвінчаний безпробудно на протязі більше десяти років.

Незважаючи на колишні побоювання щодо безпеки та ефективності молоді силові тренування, поточні завдання громадської охорони здоров'я зараз прагнемо збільшення кількості хлопчиків і дівчаток у віці від 6 років і старше, які регулярно брати участь у фізичній діяльності, зміцнення і підтримка м'язової фітнес.

Американська академія педіатрії рекомендує силові тренування для дітей 8 років і старше. Як сам батько, не всі діти ростуть однаково і деякі діти, чесно кажучи, набагато більш фізично обдарованими, ніж всі інші.

Я не думаю, що хтось рекомендує кидати дитину в такій конкурентній Пауерліфтинг програма на 8-й день народження, і чесно кажучи, деякі діти у 8 (або 10, або 12, або 18) просто не вистачає уваги або піклування-фактор, щоб дізнатися серйозні силові тренування і виконати його безпечно.

Як я особисто виявив, що діти прагнуть займатися спортом набагато раніше, ніж вони можуть силові тренування. Ті види спорту і основної гімнастики вчать моторний контроль, дисципліна, і фізична підготовка. Як спорт продовжують розвиватися в 4-10 літньої серії, ви можете повільно почати впровадження цілеспрямованої діяльності маси тіла, що допомога у розвитку спорту.

Звідти, у вас є діти, які:

 • Спортивне.
 • Звик проводити час зосереджені на фізичній підготовці.
 • Використовується для переміщення свого тіла.
 • Використовується для дрилі/професійні навики: види діяльності, які не спортивно себе, але необхідні для надання допомоги спорту.

Це дуже хороша платформа, щоб розпочати силові тренування, і ви використовуєте фактичної кваліфікації і майстерності дитини, щоб оцінити подальший розвиток. Коли вони можуть спокійно робити 20 вагу тіла присідання, вони можуть зробити дещо менше десяти кілограмовою штангою на спині або тримаючи гантелі біля грудей.

+372
Tyrannogina 25 лют. 2018 р., 21:16:18

"Удар", яку ви описуєте, дуже своєрідний хіт, в тому, що вони спеціально пропагую один набір, як багато повторень, як ви можете стояти:

Майже всі високоінтенсивні методи тренування включають в себе тільки виконавши одне, всі роботи у вправі.

Це суперечить визначенню спортивної науки інтенсивності в контексті підйому, який я зазвичай бачив означає "відсоток від 1ПМ". Це теж не правда різноманітність високої інтенсивності тренувань протоколів, які використовують інтервали або кілька наборів для підтримки високої інтенсивності роботи. Незалежно від того, будемо використовувати привернув визначення Бая хіт для цілей вашого питання.

Зі статті ви використовуєте в якості основи:

Бодібілдинг або силові тренування?

Тренування високої інтенсивності-це не тільки для бодібілдингу або силових тренувань або яких-небудь один аспект фізичної підготовки. Тренування високої інтенсивності можуть бути використані для різних цілей тренування, правильно маніпулюючи відповідними навчальними змінних. На додаток до побудови м'язової сили і розміру, високої інтенсивності тренування є надзвичайно ефективним для поліпшення серцево-судинної та метаболічної кондиціонування, а також безліч інших показників здоров'я та фітнес.

Відповідна підготовка змінних для фокусування на міцність, а не бодібілдинг, вага, використовувані і кількість повторень. Я не переконаний, що час під напругою або енергетичним системам, відповідної змінної замість діапазони повторень. Контроль діапазону повторень, щоб зосередитися виключно на силу, а не метаболічний кондиціювання, витривалість, гіпертрофія або просто означає, що ви повинні зробити все встановлювати з допомогою ваг або вправи, для виконання яких ви можете зробити тільки п'ять або менше повторень. Я не думаю, що це буде досить навчання стимул з власною вагою працювати, навіть якщо вам вдасться знайти точні вправи, які точно досить важко, не будучи занадто важко.

Якщо ви хочете спробувати цей підхід, я б спочатку помітити, що майже всі вправи в рекомендованих програм на сайті Бая зважуються, а не тіла. Це тому, що велика кількість вправ з власною вагою зробити це важко, щоб отримати достатню тренування стимулом для подальшого збільшення сили і розміру з одного комплекту. Що сказав, один комплект на провал (при збереженні бездоганної форми) роботи здався мені досить і продуктивних, з станова тяга та підтягування. Я побоювався такий підхід з однією рукою підтягуватися, працювати стійку на руках, і на одній руці віджиматися. Ці вправи тренують навички роботи та зусиль по стабілізації обстановки, яка означає значну ступінь ризику травм при виконанні сетів до відмови.

+359
user79549 20 жовт. 2015 р., 12:35:35

Подивіться на Павло Tsatsouline це голий воїн. У двох словах, він рекомендує одноногі присідання і однорукі віджимання, з повним напругою тіла. Він описує правильну техніку і обговорює зміни, щоб зробити їх легше чи важче.

Також погуглите тренування в'язень може знайти для вас деякі цікаві посилання.

+331
hacket 16 груд. 2010 р., 21:05:10

Я думав, що ця стаття (з більш PubMed посилання) мали цікаву перспективу, а також. Основний момент полягає в тому, що нинішня наука не дає необхідних результатів, але велика кількість фіто-естрогенів в грудному віці - це, ймовірно, погана ідея.

Цей огляд максимум-соєвий впускного випадках відзначаються проблеми з фітоестрогенами, а також:

В одному дослідженні повідомлялося, що 19-річний чоловік розробив зниження лібідо, еректильною дисфункцією і низьким рівнем тестостерону після вживання дуже великої кількості сої як частина вегетаріанської дієти. Дослідники, проте, не повідомляти про наявність гінекомастії (а.до.чоловічий грудей). Слід також зазначити, що у пацієнта цукровий діабет 1 тип, який вказує на певний рівень метаболічної дисфункції, і покладалися на сою як основне джерело білка. Симптоми один рік зникли після припинення його дієті.

Ще одне дослідження повідомило, що один 60-річний чоловік розвиненими молочними залозами, а також сексуальної дисфункції, після вживання трьох літрів соєвого молока в день протягом шести місяців. Знову ж таки, проблема зникла після припинення прийому сої.

Екстремальні кейси в бік, споживання сої представляється безпечним при нормальних до помірно високого рівнів, навіть тих, хто відносно високий рівень споживання азіатських чоловіків. Проблеми тільки виникають, коли соя споживається на рівні 9 – 10 разів норму протягом кількох місяців за один раз.

Надзвичайно високий рівень споживання видається проблематичним, але, як наголошується у статті, "це доза робить отруту".

+318
Matthew J Barnes 25 лип. 2016 р., 15:18:28

Щоб спалювати жир, ви просто повинні їсти менше калорій, ніж ви споживаєте. Так що якщо вам потрібно 2000 калорій, їжте менше і ваш вагу (м'язи/жир) буде йти вниз. Використовувати опір, якщо ви хочете зберегти якомога більше м'язів, як це можливо. Це відповідь на опік-сало пов'язані тегом питання.

Що стосується кардіо, короткими чергами високою ЧСС буде добре. Тренажерний зал не найкраще місце для кардіотренувань. Це дуже дорого, якщо ви тільки там бігати. Спробуйте бігати або кататися на велосипеді на вулицю. Багато людей занудьгувати на біговій доріжці, через відсутність стимулу. На відкритому повітрі пропонує кращі декорації, якщо ви в це. Якщо ви живете в країні вічної зими, вам пощастило. Заощадити трохи грошей і почати розгрібати свій вхід, це досить добре вийшло.

Ще один варіант для кардіо HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки). ВИИТ шип буде ваш пульс протягом короткого періоду часу, а потім дати вам короткий час, щоб відновитися, перш ніж почати. Ці заняття можуть бути дуже короткими (моя тривати близько 12 хвилин, включаючи 2 хвилини прогріву і 2 хвилини, холодний-вниз).

Обговорюємо ВИИТ проти стійкого стану кардіо - це інше питання.

+177
Peter J Nawara 17 вер. 2019 р., 08:39:41

Ми можете прочитати тут:

Один з моїх основних видів діяльності виконується. Я закінчив в 2001 році Окружний марафон Монтгомері в парках і Токіо марафон 2010. Я закликаю всіх, щоб завершити марафон, так як це неймовірне почуття виконаного обов'язку. З-за хронічної болю в коліні, в травні 2011 року я почав перехід на мінімалістичні працює. Я завершений перехід в близько трьох місяців, і тепер більше не п'ятка-носок працює. Моя біль у коліні, досі значно скоротилося до того, що він тепер рідко турбує.

Мінімалістичний хід:

Босоніж, також званий "природний плин", - це біг без взуття. З появою сучасних взуття, біг босоніж став менш поширений у більшості країн світу, але до цих пір практикується в деяких частинах Африки та Латинської Америки. У деяких західних країнах, босоніж виріс в популярності з-за передбачуваної користі для здоров'я.1 Наукових досліджень у практику бігу босоніж не досяг чіткого консенсусу щодо ризиків або переваг. У той час як взуття може забезпечити захист від порізів, забитих місць, впливає і погода, прихильники бігу босоніж стверджують, що він знижує ризик хронічних травм (особливо повторюваних травм стресу), викликаного п'яти вражає м'які кросівки. Босоногий руху змусила деяких виробників представити на тонкій підошві і зручного взуття, такі як традиційні мокасини і huaraches для мінімалістського бігу.

Альтернатива ходити босоніж-носити тонкі черевики з мінімальною підкладкою. Це те, що люди носили протягом тисяч років до 1980-х років, коли сучасні кросівки були винайдені.

Характер статті анотація:

Люди займаються на витривалість біг протягом мільйонів років, але сучасні кросівки не був винайдений до 1970-х років. Для більшої частини еволюційної історії людини, полози, або босоніж або мали мінімальний взуття, наприклад сандалі або мокасини з невеликими підборами і трохи демпфірування щодо сучасні кросівки. Ми задавалися питанням, як бігуни впоралися з наслідками зіткнення ноги з землею до винаходу сучасної взуття. Тут ми показуємо, що звично босоніж витривалості бігунів часто приземляються на передні ноги (передня частина удару ногою) перш, ніж принести вниз на п'яти, але вони іноді приземляються з плоскою нозі (в середині удару ногою) або, рідше, на п'яти (заднього удару ногою). На відміну від цього, звичайно взуті бігуни в основному задньою ногою ударить, сприяє підвищеній і м'яка каблук сучасні взуття для бігу. Кінематичний і кінетичний аналіз показує, що навіть на твердих поверхнях, босоніж бігунів, які передньою ногою удар генерувати дрібні зіткнення сил, ніж взути задні ноги нападників. Ця різниця пояснюється більш plantarflexed ноги при посадці і більше вимог щиколотки під час удару, зменшення ефективної маси тіла, що стикається з землею. Передньою ногою - і середини стопи-удар аллюрах, ймовірно, були більш поширеними, коли люди бігали босоніж або у мінімальній взуття, і може захистити ноги і нижніх кінцівок від впливу травми зараз відчуває високий відсоток бігунів.

+160
shaofangcs 11 лист. 2011 р., 11:15:52

Я часто чув про себе, що пива як такого можна вважати ізотонічний напій.

Цитую деякі цікаві частини цього Королівського хімічного товариства статтю, може, дослідження в лікуванні раку говорить про тих, які пов'язані внизу.

[Пиво] високий вміст води більше, ніж компенсує його зневодненні.
[...]
Ще один факт про пиво, що може бути сюрпризом є досить високим вмістом білка і вітамінів. У пиві міститься близько 2 г білка [...] близько 4 м на півлітра води-розчинні вітаміни: багата на ніацин, пантотенова кислота, піридоксин і рибофлавін, пиво є відносно низьким тільки два вітаміни групи B, тіамін і біотин.
[...]
Один з інших переваг вживання пива полягає в тому, що на відміну від деяких інших напоїв, він має відносно низькі рівні натрію. Як правило, на : коефіцієнт k становить всього 1 : 4, порівняно з співвідношенні 29 : 1 для деяких спортивних напоїв.Якщо ви турбуєтеся, що алкоголь заважає відновленню м'язів, Є дослідження, які показують, що високе споживання алкоголю насправді.

споживання [а напій, що містить 1 г етанолу на кг маси тіла етанолу] після пошкодження вправа збільшує втрати сили пов'язані з напруженою ексцентричні вправи.

Але менші суми.

споживання [а напій, що містить 0,5 г алкоголю на кг ваги тіла] після пошкодження вправи, здається, не мають ніякого ефекту на втрату сили, пов'язані з напруженою ексцентричні вправи.

Якщо ви випиваєте 500 мл пива, яке зазвичай має близько 5-8% алкоголю, це приблизно 25г-40г етанолу. Ця сума дорівнює або нижче значення другого дослідження, в залежності від вашої ваги звичайно тіло.

Є, звичайно, дуже різні види пива і тим, що її зміст буде змінюватися. Крім того, безалкогольне пиво існує, що не приносить мінусів нормальне пиво, але він як і раніше приносить плоди. Деякі безалкогольне пиво насправді продаються як ізотонічний в Німеччині.

Як анекдот: "Ваттенфол сиклассикс", щорічний велопробіг в Гамбурзі, і Ердінгер (пивоварний завод Баварія) в якості спонсора, а як без алкоголю і нормальної Ердінгер Вайсбір добре прийнятий після гонки обидва натовпом і гонщики.

+100
coltech 31 лип. 2011 р., 09:59:28

Ви можете використовувати регульовані гантелі (до 100фунта або більше), а потім робити односторонні вправи з ним. Одноногий SLDL, болгарський спліт-або гоблет - присідання, ЗНМ, і одна рука поспіль. З тих вправ, які охоплюють найбільш важливі руху (за винятком вертикальний витягувати, вам потрібна підтяжка барі, але його не потрібно)

+79
viselyi7777 27 лют. 2013 р., 23:04:23

Коли я роблю дощок в тренажерному залі, я можу попросити кого-небудь перевірити мою форму і переконатися, що я не провисати або підніматися мій живіт до максимуму. Але я не можу завжди ходити в тренажерний зал, а потім я роблю дошками будинку. Я, здається, не мають гарне почуття для погоди я роблю це правильно навіть в тренажерному залі, а так як я часто не болить після того, як роблять дошки вдома я думаю, я роблю їх неправильно. Чи є спосіб, щоб сказати, якщо ви робите правильно дошку, не маючи когось ще подивитися?

+57
loren 12 лют. 2011 р., 05:27:24

Це, здається, були дуже поширене вправу в стародавніх цивілізаціях.

Які групи м'язів виграє від цього? Я б здивувався, якщо б це дійсно ефективні тренування, але я не проти цього.

+47
Chris Shirah 26 січ. 2015 р., 14:50:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil