Вправи для нижньої/сидіння/сідниці

Я за вагу (1,85 м/6 футів 1" і 105 кгс/231-ОЗ). Я почав працювати 8 місяців тому і я втратив 25кгс/55 фунтів. За останні 2 місяці я зосереджений на м'язи вправи стільки, скільки кардіо і аеробного характеру. Моє запитання таке: які вправи ви могли б запропонувати для верхньої нижньої/сидіння/сідниці. Я роблю присідання. Але крім цього, є додаткові вправи, які можуть допомогти тонізувати цій області?

+432
ed Zawaki 8 трав. 2011 р., 19:05:32
34 відповідей

Я читав, що краще еліптичний тренажер пристрої пропонують більше маса маховика з 5кг мінімум.

Тепер я знайшов одне речення , яке говорить мені, що є маховик з 9кг маючи робочу масу 24 кг.

Як це можливо?

+999
rnwood 03 февр. '09 в 4:24

Фон

Важка атлетика створює мікро-розриви в м'язі. Білок та інші поживні речовини відновити сліз, так м'яза зростає ще сильніше і більше.

Питання

Відновлення м'язів впливає дефіцит калорій під час тренування? Я думаю, що з цих трьох сценаріїв:

 1. М'язи як і раніше має потенціал, щоб рости ще сильніше і більше, але набагато більш повільними темпами. Він терпляче чекає, що прийде мало поживних речовин в день.
 2. М'яз залишається тією ж - є рівновага.
 3. М'язові почуття він не має необхідних поживних речовин і дає. Він не повністю відновити і стає менше і слабкіше.

Який з них правильний? Або є інший сценарій, що відбувається?

Додаток

Я намагаюся скинути жир, їж менше (включаючи білок). Я ще кожен день займаюся спортом. Мені подобається важка атлетика, але ненавиджу кардіо. Мій мускулистість бути скомпрометовані з-за цього поєднання важкої атлетики і їсть менше?

+973
vboctor 6 січ. 2013 р., 06:19:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це різні вправи. Цитую Марк Rippetoe (стартову силу, С. 68):

... гантелі версія ... це, напевно, найкраща вправа для всього інших цілей, крім змагань з пауерліфтингу.

Він також говорить, що стає на місце, і вставати з гантелями після набору "велика частина задоволення", і що вони вимагають свідомого контролю і складніше порівняно зі штангою версія.

Я не розумію, чому це повинно бути менш ефективними, за винятком жиму лежачи як конкурентна ліфт.

+958
Utsav Kesharwani 19 жовт. 2014 р., 16:00:37

Мені 22 1,75 м та 85 кг. Я почав тренуватися близько чотирьох місяців тому, починаючи з вправи на масу і один раз, коли я намагався зробити повний 'прапор'. Після цього я помылась і побачила розтяжки на мої пахви. Я переїхав на тренування в спортзалі і ці знаки дістали тільки більше і більше. Тепер у мене є мітки з обох сторін, виглядає як яскраво-червона лінія. Вони починають рухатися в область грудної клітини в одному напрямку і на біцепс у другому напрямку.

Я читав, що вони зникнуть, але вони тільки погіршили. Я можу жити з ними в мої пахви, тому що ніхто не бачить їх, але, якщо вони перейдуть на мою груди і біцепс я буду виглядати як мутант. Чи є спосіб для мене, щоб зупинити їх поширення, інші потім, зупинивши моє навчання?

Треба сказати, що за цей час, я сиділа на дієтах, і мені вдалося скинути близько 4 кг драмів отримати їх назад.

+912
Darth Egregious 23 груд. 2015 р., 09:56:05

Мені 42 роки і працюю на 2 місяці моя головна мета-накачатися я працюю кожен день, і кожен день я роблю груди, Бі, спина, плечі, я витрачаю від години до півтора до 2 годин в тренажерному залі

на моє запитання, які дієти і тренування план я повинен використовувати, щоб скласти мій 42-річне тіло, тому що я не бачив результатів я б хотів подивитися на обсяг роботи, я вклав за останні 2 місяці?

+903
Antonius Gavin 29 бер. 2017 р., 20:14:03

Насичені жири вкрай важливо, щоб поїсти. Ось довга стаття про різні види жирів, і як вони впливають на ваш організм, з посиланнями на медичні журнали: http://www.coconutoil.com/truth_saturated_fats.htm

Коротка версія:

 • Гідрогенізовані олії-це дуже погані речі, натуральні, насичені жири хороші
 • 50% клітинних мембран виготовляються з насичених жирних кислот, це невід'ємна складова людського тіла
 • Насичені жири не ті, які забивають твої артерії
 • Насичені жири необхідні для обробки жиророзчинні вітаміни (А, D, E і K)
 • Їсть мінімально оброблених масел-це найкраще, що можна зробити, як кокосова олія, пальмова олія, сало, оливкова олія і т. д.
 • Гомогенізованими молочного жиру не так добре для вас в цілому (так як він окисляє легше)

Так що в принципі, в вашій цитаті є зовсім навпаки; споживання насичених жирів є істотним, поліненасичені жири не є (і не може бути шкідливим).

+901
Aaron Renoir 28 серп. 2012 р., 05:26:43

Якщо ви знаєте, який він високий, ви могли б зробити деякі розрахунки. Цей сайт обчислює базального метаболізму, враховуючи вагу, ріст і вік.

А 30yr старий чоловік 110 кг і заввишки 1,8 м, буде мати БМР від 9500kJ/добу. (Формула є просто приблизними, і фактичне БМР буде залежати від багатьох інших факторів)

Далі, зверніть увагу, що 1 кг жиру магазинах 37000kJ енергії. Це означає, що для того, щоб втратити 1 кг жиру, 30yr старі вище людина буде постити протягом 37000/9500 = 3,9 днів. Після двох тижнів голодування, він втратить (14*9500)/37000 = 3,5 кг. Це якщо він не їсть нічого вже 2 тижні і не роблячи вправи. Якщо б він був до тренування крім того, він може втратити 7кг жиру в двотижневий термін.

У вашому випадку людина-це тільки голодування 2 дні в тиждень. Тому я думаю, навряд чи він би втратив 6 кг жиру в двотижневий термін. У наведеному вище прикладі, якщо білок був спалений замість жиру, він втратив 14кг білка, так як 1кг магазинах протеїн половину вмісту енергії, що 1 кг жиру магазинах.

Тому я припускаю, що його втрата ваги може бути обумовлено поєднанням води, жиру і білка, але не все в жир. Також вага тіла змінюється протягом дня, так що, можливо, він не зважити себе в те ж саме час дня, коли він підрахував свої втрати 6кг.

+873
Mustafa Nasafi 7 серп. 2014 р., 18:00:58

Пройшло більше місяця, що я ходжу в тренажерний зал, щоб схуднути і побудувати деяку силу. Загалом, у нас є кондиціонер в залі, але в моєму залі не було кондиціонера і не стельовий вентилятор, тільки деякі любителі стіл для епізодичного полегшення.

Мій брат пішов зі мною в залі і виступав, що це хороший тренажерний зал — не люблю наворочені з кондиціонером — і ось вам втратити більше ваги.

Я перебив його, сказавши, що спалювати калорій залежить від тренувань, а не від зовнішньої температури, але мій брат сказав, що я нічого не знаю.

Тому я хочу запитати, чи є температура в тренажерному залі питання щодо кількості спалених калорій. Я кажу про якийсь суттєвої різниці.

+851
Mike Tocknell 16 вер. 2012 р., 10:23:59

Я почав бачити потенціал, що я маю в перегони після того, як я зайняв третє місце в дивізії з кросу з тільки 1 тиждень підготовку заздалегідь і не маючи ніякого попереднього спортивного досвіду. Я хочу почати навчання і побачити, де що бере мене і я знаю, що інші теж!

Я шукаю хороший розкласти навчальний план з прольотом близько 10-30 тижнів (з обома працює [не на всі дні] і силові тренування). Мій особистий рекорд на 1.6 км/1mile бігти 5:34 і я хочу зробити його на 3 км по пересіченій місцевості 15-річних хлопчиків державної команди.

Я зовсім підходять, і я можу працювати всі дні, крім вівторка. Якщо тренери або досвідчені бігуни добре, жорсткого плану навчання/програми, які я можу використовувати, будь ласка, не соромтеся розмістити його внизу.

Спасибі!

+798
amlaberry 2 січ. 2013 р., 13:05:51

Як і будь-який інший м'язи, ви будуєте більше АБС на навчання і годувати їх. Три основних механізми, які стимулюють ріст м'язів перші - механічні напруги, другий - метаболічний стрес, і третій - шкоду для м'язів. Ви повинні прагнути використовувати кожен з них для тренування АБ. Крім того, з-за анатомії і функції АБС, можна чітко націлені на верхній і нижній прес при тренуванні.

Крім того, при виконанні будь-якої вправи (не тільки АБС) переконайтеся в тому, щоб побудувати і зосередитися на думці-м'язові зв'язку з цільових м'язів(и). Це може бути важко, коли ви тільки починаєте, але ви повинні бути здатні відчути і напружити м'язи. Крім того, переконайтеся, що ваша форма є як можна краще, коли робите вправи, щоб досягти максимальної вигоди.

Так що деякі приклади, як це виглядає на практиці?

 • Загальна Підготовка АВ
  • Механічні Вправи Напруга: Кабель Хрускіт / АБ Пулдаун
  • Метаболічний Стрес Вправи: Велосипед Кранч
  • М'язи Вправи Шкоди: Впровадження Колесо Ab
 • Навчання Верхній АБ
  • Механічні Вправи Напруга: Зважені Хрускіт
  • Метаболічний Стрес Вправи: Хрускіт Physioball
  • М'язи вправи шкоди: АБ закатати ж/ексцентричні фокус.
 • Нижче Ab Підготовки
  • Механічні Вправи Напруга: Висить Ногу Підняти
  • Метаболічний стрес вправи: флаттер ногами або ножиці
  • М'язи Вправи Шкоди: Прапор Дракона


Примітка: мета кожного механізм росту м'язів полягає в наступному; механічне напруга прагне до максимальної стійкості, що м'язи активно працюють проти. Метаболічний стрес прагне створити насос/спалити середині вправи і проштовхнути, щоб як можна більше. Пошкодження м'язів прагне перевантаження м'язів, насамперед, через ексцентриковий перевантаження, але це може статися і в інших відносинах.

+783
Will Moore 21 черв. 2017 р., 10:08:03

Ви повинні бути втомився після інтервального тренування. Це займе у вас кілька днів, щоб відновитися.

Інтервальні тренування-це здорово, але щоб отримати максимальну користь від них ви повинні дати собі досить часу між тренуваннями, щоб реально відновити. Я рекомендую тільки два рази в тиждень, не частіше, щоб дати собі досить часу, щоб відновитися. Якщо ви перемкнетеся на роботі кожен день, я б все одно рекомендують тільки два рази в тиждень. Не вийде занадто жорсткий дні, що залишилися, або ви не відновитися досить добре.

Ще одне зауваження з приводу інтервалів - тренування повинні бути дійсно високої інтенсивності, але короткий. Якщо у вас є час, я б сказав, що 15-хвилинного прогріву, 20 хвилин інтервального тренування, а потім 15 хвилинна затримка.

Такий підхід здається нелогічним на перший, але він працює.

+780
Sean Dangerfield 10 бер. 2017 р., 11:25:12

Я не пішов би з ізолентою, так що швидше за все боляче, коли ви видалите його. ;) Kinesio стрічка зазвичай використовується, щоб допомогти підтримати постраждалих районах.

Я думаю, що краще було б піти по цьому шляху: http://myfiveminuteyoga.com/303/take-your-shoulders-back-with-a-long-strap/

enter image description here

Причини:

 1. Це не скотч, так що не рвуть шкіру і не клей
 2. Це багаторазові
 3. Він регулюється після того, як ви покладете його на, що клейка стрічка не. (Ви дійсно хочете зрозуміти, що ви зробили це занадто туго, зніми його, потім доведеться робити це знову?)

З особистого досвіду, йога ремінь є напрочуд комфортною.

+766
Babita kumari Sahu 23 лист. 2011 р., 05:40:49

Є багато варіантів, які у спортсменів при виборі шкарпеток. Більшість з цих шкарпетки вухо до вологи whicking матеріал. У мене питання, невже ці типу спортивні шкарпетки внести зміни в загальний догляд за нога і, отже, продуктивність athelete?

+739
ishavarmas 25 вер. 2019 р., 07:38:55

Я стала дуже гнучкою протягом двох місяців після зміни мого присідань, сходили вниз з повільним негативи/агресивний вгору-вниз, це поліпшило мій вертикальним поділом масово. Сторони oversplit виглядає, як показано нижче, але це також може бути зроблено на поверх, по вулиці танцюристи, хокеїсти бомбардира, танцюристи, військовий художниками і так далі. Це питання не є специфічним для будь-якого конкретного виду спорту замість того, щоб зосередитися на гнучкості і як поліпшити його. Коли я тренуюся на гнучкість, глюкозамін з черепашок харчовими продуктами, допомагає мені швидше відновитися і робить успіхи швидше.

Як можна поліпшити горизонтальний шпагат?

enter image description here

+732
Matthew Higgs 7 лип. 2019 р., 06:56:40

Гімнастика (тіло вага вправи), мій друг, є одним з ваших кращих варіантів. Більшість calisthenic вправи не вимагають багато обладнання і дуже ефективні, оскільки вони поєднання кардіо і силового тренування.

Не тільки ви можете виконувати їх вдома, ви можете навіть зробити деякі з них на роботі, прямо на ваш робочий стіл.

Звичайно, найбільш відомі з них підтягування, віджимання, присідання, стрибки, стрибки, стрибки коліно, хрумтить і т. д.

Я можу дати тобі цілий список режимі здійснювати; однак замість того, щоб робити це, я дозволю дати вам лише приблизний список; дайте їм спробувати і вибрати ті, які ви любите.

Виконуючи гімнастику не робити громіздкі (через обмеження ваги); однак, виконувати їх часто (і поліпшення вашої дієти) буде тримати вас від усього зайвого :).

+697
Rodney Cardwell 11 лют. 2015 р., 23:46:57

Я перебуваю у непоганій фізичній формі, але у мене не виконується протягом 2-3 місяців. Я записалася на 5к в десять днів. Яке навчання я можу зробити це в короткий час для кращої продуктивності в 5К?

Як далеко я повинен бігти? Я повинен швидкісний поїзд (швидко 400М) або це занадто пізно? Я повинен практикувати біг 5К або щось коротше? Скільки днів відпочинку потрібно перед змаганнями?

Я розумію, що я повинен пройшли навчання раніше, але, на жаль, я не. В наступний раз я збираюся. Я сподіваюся, що це питання буде розглядатися всерйоз, тому що є багато людей, які мають і велике, хто побіжить 5 кілометрів, всього кілька днів навчання.

+681
B Jama L Maka 20 жовт. 2019 р., 06:42:41

Я б рекомендував вам заплатити хоча б кілька сесій персональні тренування для того, щоб дізнатися правильного стереотипу рухів, особливо присідання і станова тяга. Коли ви платите особистому тренеру, вони проводять весь сеанс з вами, і не треба турбуватися про кого-небудь ще в залі. Ви також можете диктувати тренеру, що саме ви хочете працювати.

Так що, якщо ви вирішите, що ви хочете зробити стартову силу, як пропонували в іншу відповідь, купіть кілька занять з тренером і сказати йому, що ви хочете дізнатися правильну техніку присідання, жим лежачи, станова тяга і верхній прес. Тренер не потрібен, щоб зібрати для вас програму, їм просто потрібно показати вам правильні рухи. Ваша перша сесія буде, ймовірно, практично без ваги, просто показую вам суть кожного руху. По мірі проходження занять, ви повинні почати додавати вагу і як тільки ви опануєте можливість безпечно робити рухи, ви можете перестати платити за індивідуальні тренування.

+649
wellsaid 11 квіт. 2011 р., 03:52:20

Ні дійсно здорово для ваших плечей. Справді, деякі з найбільш підбитих плечах я бачив людей, які жим лежачи весь день і нехтування їх спини і дельтовидних м'язів (передній, верхній і задній частині, які становлять м'язи плеча).

Я б дуже рекомендую використовувати постійний накладні преси. Для ваги, вважаємо пікіруючі бомбардувальники.

+647
Ilya Shamuratov 7 лист. 2012 р., 03:06:06

Це працює для мого плеча (надостной) тендіноз. Він тримає мене за плече в потрібному місці і дати мені більше сили, також alivates біль, активувати м'язи і дати мені більше movility, які покращують мій стан. Творець доктор Кэнсо на KASE запевняє, що стрічка обережно піднімають шкіру та інші тканини, що покриває м'язи і покращує кровообіг.

+616
Shane Swank 4 бер. 2015 р., 10:11:27

Я не згоден з відповіддю Тома Грея. Не слідуйте план харчування. Всі люди різні і мають різні потреби. Вам належить побудувати план харчування, який може допомогти вам з вашими потребами. Цей план харчування може бути ідеальним для когось, або (що більш ймовірно) дійсно недоречно для людини, яка володіє такою ж активністю, спортивністю.

Просто, щоб додати деякі поради для вашої проблеми :

 • Не голодувати собі. Їм достатньо, але хороші корми. Якщо ви їсте занадто багато або погано аліментів, ви будете приймати ваги. Але якщо ви не досить їсте, ви втратите трохи жиру тільки тимчасово. Як тільки ви з'їсте трохи більше, ваше тіло буде укладати більш товстий, як раз на випадок чергового голоду. Просто харчуючись правильною їжею, можна позбутися від своєї проблеми. Вегетаріанець чи ні, ви потрібні білки, тому не забудьте додати деякі. (тофу, зернові і т. д...)

 • Будьте розумні з вашими цілями. Бути вмотивованим, як це добре, коли ви хочете почати щось нове. Але якщо ви хочете зробити 1,5 год в день тренування, ви можете легко втратити мотивацію. Це моя справа. Кожний раз, я хочу зробити так багато. І через 2 тижні, я пропустив день, тому що у мене немає мотивації цей день, сказав Я зроблю це завтра. І 1 місяць, я розумію, я кинув все. Таким чином, встановити розумні цілі, наприклад 30М і 45м, і продовжувати робити це !

Якщо ви хочете, щоб деякі програми, ви можете почати дивитися на фокус T25, P90X3, маразм або P90X (в компанії Beachbody продуктів). Робота для людей досі, якщо це здається, може вас зацікавити.

Удачі !

+600
Patrick Hund 24 трав. 2010 р., 13:32:28

Ви могли, ймовірно, домогтися їх, роблячи машину для жиму від плечей, Жим від плечей гантелями, штангою армійський жим, бічних піднімає, піднімає передні, і зниження літає 3 рази на тиждень протягом 2 років, щоб дійсно отримати їх "гарматне ядро" зовнішній вигляд.

+549
KRISHNA TIPS 18 лип. 2012 р., 04:02:38

Концентричні і ексцентричні

Я згоден з @JustSnilloc тут. Те, що ви описуєте-це не зрада. Це спосіб. Перемикання між упором на концентричні, ексцентричні і ізометричні частини ліфт-це фантастичний спосіб, щоб включити різноманітність в ліфтах.

В якості прикладу візьмемо жим лежачи. Ви можете завантажити бар з Вагами трохи вище, ніж ваш 1ПМ, і корректировщик допомогти вам на концентричні частини, а ви пожинати плоди повільно і під контролем ексцентричного частина.

Ексцентриковий частина стимулює м'язи в іншу сторону, і є одним з ключових варіантів прогресує. Крім того, управління великою вагою стимулює центральну нервову систему, яка має вирішальне значення для досягнення більш важкі підйоми в довгостроковій перспективі.

"Накрутки"

Коли ви чуєте термін "обман" на реп, це, як правило, відноситься до акту порушення правильній формі для завершення концентричній частини ліфта. Приклади включають піднімаючи свій зад швидше, ніж груди навпочіпки, або навідліг надмірно ноги на підтяжки.

Приклад підтяжки може бути нормально, якщо ти робиш це, щоб досягти більш ексцентричним повторень, а присідати приклад буквально шкідливі і їх слід уникати.

В обох прикладах, з допомогою коригувальника є кращою альтернативою.

+503
sg30 31 серп. 2019 р., 18:53:15

Спробуйте поглянути на прості і зловісні програми Павла (не пам'ятаю, якщо це безкоштовно чи ні).

По суті, це гойдалки і турецької вставай на основі програми, яка використовує гоблет присідання як частина розминки.

З пам'яті, періоди відпочинку заснований на тому, як ви відчуваєте, так що якщо ви отримаєте через першій гойдалками і відчувати себе трохи захекався, потім зробити друге. Павло також рекомендує не зупинятися під час відпочинку, прогулянки, стрибки зі скакалкою і бій з тінню, щоб тримати себе рухатися, що має запобігти деякі з нудьги :)

Як тільки я звик до цього, я думаю, це зайняло у мене близько 20 хвилин, щоб пройти через процедуру щовечора після роботи. Тому що він використовує суб-максимального навантаження зі збільшенням частоти тренувань (щодня або через день), є елемент мастила в паз, особливо з турецьким отримати бонуси.

+503
Arasu P 17 вер. 2016 р., 20:33:09

В залежності від того, як ви робите їх ви не будете повністю тренування нижньої частини преса і в основному верхній частині. Я б не робив її, як ви кажете "за регулярні хрусти", але крім. Для того щоб отримати повну тренування АБС зроблено, ви повинні щось на зразок цього:

Розминка
Присідання, Макс можливу суму

Тренування
Висить Ногу Піднімає
Висить Ударів Ногами
Висячі Стороні Ноги Піднімає
Висить Ліфт V
Дерев'яний чоп, від високої до низької
Дерев'яний чоп, від низького до високого
Скручування присідання, нахил
Хрест Ноги Хрускіт ЗакруткиРобити це раз на тиждень, щоб почати з, і ви будете мати повні тренування.

Проте підсумок, якщо ви думаєте, що вправи ви робите це весело і ви бачите результати, немає причин змінюватися.

+425
Khen Vergara 15 бер. 2019 р., 18:07:51

Якщо б я тяги і накладні пресування в якості свого основного вправи, Перше, що я сподівався на допомогу буде підтягування, віджимання на брусах, або влада прибирає. Підтягування допоможуть верхній частині спини для ЗНМ, провали допомогти трицепс і плечі для ЗНМ, і очищає силова швидкість і вибухонебезпечність для станової тяги.

+334
user271767 24 лип. 2010 р., 15:18:32

Я бігун. Я використовую Гармін з GPS, щоб відслідковувати мої маршрути, які мені подобаються. У мене хоч проблем з нагрудного ременя. (Не тільки компанії Garmin.) Я знайти ремені на грудях буде дуже незручно носити, вони застряють під оркестр мій ліфчик і натирати, або вони крутять, або вони проскакують. Неважливо, наскільки добре відрегулювати це, я просто не люблю їх.

Я пробував Fitbit і кілька інших гаджетів, але оцінити кількість спалених калорій на основі ваги і віку.

Є така річ, як точний пульсометр, який не використовувати нагрудний ремінь? Я знаю, що є деякі годинники, які мають датчики, які сидять на зап'ясті пульс. Ці де-небудь близько до точної?

Зверніть увагу, що я не шукаю постійного моніторингу; я хочу тільки HRM для використання під час тренування.

+311
Dardarin 14 вер. 2016 р., 06:36:46

Я займаюся Джефферсон ліфт протягом багатьох років. Я страждаю від частих сіднична біль внаслідок невеликої сколіоз, і я знаходжу цей ліфт, самий доброзичливий назад в присяд/становій тязі вправи типу. Хотілося б побачити "Delavier" порівняння між звичайними дл і Джефферсон, але я знайти його в хід я можу зробити з маленькою або спини.

+229
TonyShok 25 трав. 2010 р., 10:28:20

Ти ж висоти, як і мені. Я знаю, що це трохи короткий, але 63 кг-це здоровий вагу на такій висоті.

Тепер, що ви хочете, це трохи більше ваги, але з хорошим розподілом. На жаль, ви не можете вплинути на розподіл жиру в організмі. Куди йде генетично детерміноване. Для чоловіків, жир має тенденцію накопичуватися більше на нижній частині живота. Це збільшення вашого животика ви бачите. Він отримує жиру в першу чергу, а також втратити його. Для вашого тіла, це ваш "запасний" він тримає на випадок, якщо ти сумуєш.

Що ми можемо впливати на це розподіл ваги тіла на м'язи. Набирає м'язи набагато складніше, ніж набирає жир, але це також розподіляється набагато більш красиво і змусить вас виглядати набагато краще. Оскільки ви готові з'їсти достатньо, ви могли б зробити дуже добре на програмі новачка на міцність. Дивитися в термін "лінійної прогресії", дізнатися про складових рухів (присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні прес, підтягування, підтягування, рядки,...) і перевірити деякі програми, наприклад, Стартова сила і stronglifts 5х5, які мають право ідея для початківців сила програми.

Вага набираєш на силові тренування буде набагато більш корисним. Там буде деяка кількість жиру, але і м'язової маси. Жир може бути скорочений пізніше.

Що стосується форми вашого обличчя, там не так багато ви можете зробити про це. Мені не подобається говорити людям: "будьте щасливі з тим, хто ти є", тому що я вважаю, що це хороша річ, щоб Хочете поліпшити. Але не витрачайте час нещасний і тривожно за речі, які ви не можете змінити. Якщо ви можете отримати деякі м'язи і виглядати менш худий, більш "заповнити", ви будете виглядати краще в цілому. Люди помітять, повір мені. Крім того, я не впевнений, якщо це правда, і його тільки анекдотично, але у мене були люди говорять мені, що моя форма обличчя виглядає краще, так як я почала силові тренування.

+214
Nate 8 25 трав. 2015 р., 23:31:02

Я новачок в бодібілдингу та я знаю, що я повинен розминки перед підйомом. Так звідки мені знати, чи є у мене достатньо прогріта.

+212
Rafal 24 вер. 2011 р., 05:53:40

Я 19-річний чоловік, 5' 7", 135 фунтів. До минулого року я був зосереджений виключно на гімнастику, так як мої тренування тіла і як результат, що я дуже підтягнутою і худий, але у мене худе тіло. В цьому році я вирішив почати піднімати вагу і підкачатися. Перехід пройшов відносно легко, тому що я вже мав сили для цього, але я відчуваю, що не всі мої зусилля в цій новій план підготовки з-за страху, що я буду набирати багато ваги (жирової маси). Моє питання дійсно зводиться до цього: як набрати м'язову масу і масу, зберігаючи свою "toneness" мого тіла? (Питаю як про їжу аспект і аспект професійної підготовки) Спасибі!

+212
itsmetheperson 14 груд. 2016 р., 06:42:44

Після великої події (в моєму випадку тенісний турнір вихідного дня), ніж відповідний час для відновлення, перш ніж знову продовжити тренування?

+125
huynh cao 13 трав. 2014 р., 21:07:21

Як згадувалося в коментарях, ви повинні дивитися на ваші основні сили і сходи до хорошим фізіотерапевтом або особистим тренером, щоб отримати оцінку і подивитися, якщо вони можуть рекомендувати деякі вправи.

Також, Схоже, ви страждаєте від досить відірвана передня тазовий нахил (це лише припущення, засноване на читанні вироку, який ви виклали в інтернет, не читати занадто багато, це не діагноз, потрібно побачити декого в обличчя, за що). Якщо так, то це пояснило б випинаючи живіт, чому він відчуває, як ви постійно відкинувшись і мають вигнуту грудного відділу хребта, так що ви можете бачити перед собою. Ви також отримуєте коліно / стегно / спину / плече проблеми? Якщо так, то це ще один можливий ознака.

Ви говорите, що ви добре присідань, але в залежності від того, як ви робите, ви могли б бути значною мірою спираючись на ваші згиначі стегна, щоб тягнути себе вгору, змушуючи їх напружуватися і зменшуватися, яка може тільки посилити проблему.


Я почав мій відповідь, написавши це, але зрозумів, що це більше історія, ніж відповідь, але я залишаю це, тому що я завжди думаю, що особисті історії часто набагато ефективніше, ніж ряд фактів.

Давним-давно у моєї подруги було щось коротке замикання в головному мозку, що призвело до набагато більш швидкому, ніж планували спуск по сходах. Вона провела деякий час у лікарні, а потім в колясці, і коли вона вийшла з коляски вважається більш або менш стабільною, і сказали віднести на З лікарні фізіо просто щоб переконатися, що все ок.

Проблема була в тому, як вона йшла на кшталт розмахуючи однією ногою вперед, викидаючи її вагу на ногу, робить те ж саме з іншою ногою, і ми сподіваємося, що робить його куди вона цілилася, щоб йти не спотикаючись ні на що.

Її ноги були сильними, реабілітація бачив, але вона все ще не могла нормально ходити. Сеанси з нею в лікарні фізіо складалися з одних ніг зміцнення на віджимаючи прилад, і ходьба на біговій доріжці на час. Це тривало протягом місяця, перш ніж вона остаточно набридло і я знайшла інший фізіотерапевта, щоб спробувати допомогти їй.

Другий лікар зробив кілька аналізів і зазначив, що вона "забула" як її ядро, коли вона ходила, сенсу не було ніякого балансу там і дуже мало контролю, тому їй довелося здатися, або померти стиль, гуляти по кімнаті.

Як тільки вона почала працювати на її основні сили, все різко покращився, ходити стало легше, вона більше не спіткнувся. Вона може взяти собаку на прогулянку, не турбуючись, що збирався витягнути її, вийти в сніжну погоду і не турбуватися про ковзання і падіння. Швидке перемотування вперед кілька років, і не тільки вона може нормально пересуватися, вона ж фітнес-інструктор поляк, вчить інших людей, як стати сильніше і поліпшити, як вони рухаються.

+64
happyburnout 8 жовт. 2014 р., 09:04:33

Коли моя дружина вирушає в далеку поїздку на велосипеді вона вважає, що її навскоси болить, в той час як її не залишили. Хто-небудь знає можливу причину цього, як неправильна форма або сідло підійде?

+27
swhevj 26 трав. 2014 р., 17:52:17

Яку кількість тренувань/відпочинку/їжа вам потрібно для досягнення ваших цілей, не однакові для всіх. Є один-розмір-підходить-всім без плану, що говорить "робіть ці вправи, спати х годин, і їдять саме ці продукти", яка буде працювати для всіх.

Коли ми чуємо, хто тренується щодня, він говорить нам це: вони досить відпочивають на протязі усього дня (Не каламбур), і вони їдять потрібну кількість їжі. Це не буде перебільшенням думати, що будь-яку кількість часу вони проводять навчання, іншу частину дня чистого відпочинку і прийому їжі.

Той факт, що вони перебувають у відмінній формі, зовсім опосередковано, в тому, що років і років вони витратили на навчання підготувало їх тіла на цей стрес. Їх тіла просто навчилися процвітати в цій рутині.

Я розумію, деякі з них знаходяться в незвичайній формі, але чому б у "важливо інше" правило відноситься і до них?

Він зовсім не застосовується. І вони витратили багато часу, з'ясовуючи, яку саме суму навчання вони можуть робити щодня, поки ще вистачає часу і їжі, щоб повністю відновитися.

Цілком ймовірно, що в процесі калібрування, у них були періоди, коли вони страждали від хронічної втоми з-за занадто багато тренувань і занадто мало відпочинку, і ступив вниз кілька надрізів для того, щоб знайти своє особисте ідеальне співвідношення.

+20
renz 20 жовт. 2017 р., 11:36:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil