Збільшується ємність легень неправильним?

У мене склалося враження, що людина не може збільшити свій об'єм легенів, це як співвідношення быстросокращающихся повільно скорочувальних волокон у м'язах, тобто це те, що ви народилися. Однак, я переглядав наукові статті, щоб підтвердити це, і я не можу знайти ніяких статей, які присвячені підвищенню загальної ємності легень.

Я знаю, що є кілька легких тренажерах, що там намагаються збільшити пропускну здатність, але те, що вони дійсно це потяг инспираторных м'язів, і що неоваскуляризація (збільшення капілярів і кровоносних судин розраховує на тренованих м'язи) також сприяє доставка О2 і збільшення О2 використання.

Хто-небудь може надати деякі дослідження, які безпосередньо стосуються збільшення життєвої ємності легень і вплив на них спортсменів? Я в курсі досліджень у астматиків, але вони не збільшуємо об'єм легенів, вони підвищують функціональні здатності легень. Мене цікавлять ті, де загальна ємність легень було показано, що підвищення.

Відредаговані, щоб прояснити, що я шукаю якісь дослідження, де реальний фізичний розмір легенів, як було показано, щоб бути збільшена. Об'єм легенів вимірюється безпосередньо (спірометрія і т. д.), Але здатності легень за необхідності є кінцевим значенням. Мене цікавить дізнатися чи є які-небудь вправи або інші втручання, які довели, щоб збільшити розмір легенів, а не ефективності, в якому ми її використовуємо?

+269
Mosquite 23 січ. 2016 р., 11:17:56
31 відповідей

Якщо ви не хочете купувати обладнання, то ви можете хотіти розглядати читав про так званих тюремних тренувань. Ви можете зробити багато вправ, не використовуючи нічого більше, ніж маленька кімната, і лава, і це не буде коштувати вам багато, якщо що.

+990
Richard Marais 03 февр. '09 в 4:24

Ви не зразу помітите це. Однак, якщо у вас є більше білкової дієти, зайвий кальцій допоможе вашому організму перетравити білок краще. Одним з побічних ефектів підвищений вміст білка в їжі, що ваше тіло може почати вимивання кальцію з кісток. Хоча Не йти вище рекомендованих дозах.

+986
Kaveti 15 січ. 2014 р., 14:45:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це залежить від ваших цілей, але якщо ви знімаєте для:

 • Збалансовані вправи, які не можуть заподіяти вам біль.
 • Найбільш продуктивне використання вашого часу.
 • Міцність будівлі, потужність і м'язові розміри.
 • Уникати надмірного використання травм.

Я б рекомендував наступну програму. Якщо ви були олімпійським тренером в минулому житті, реальність така, що інші люди (професійні тренери знають, що ви повинні зробити більше, ніж ви. Як такий, слідувати пораді, який був продуманий заздалегідь, безкоштовно, з допомогою цих фахівців.

Тому щоб відповісти на ваше запитання прямо, ви повинні не тільки відстежувати, що ви робите, але ви також повинні слідувати план, що саме треба робити. Які вправи, скільки разів, скільки сили/ваги, скільки часу і т. д.

Я б порекомендував починаючи сила або сильний ліфти 5х5; немає ніякого способу, ви збираєтеся отримати зіставні результати придумують свій власний план.

Редагувати, я знайшов старий план навчання, який я використовував протягом тижня на Madcow 5х5 програма (для проміжних ліфтерів). Для мене я ніс навколо з ручкою, і зробити невеликі замітки про травми, пропустив Ваг і т. д.

enter image description here

+985
claudio 7 жовт. 2013 р., 02:34:00

Я в даний час тільки в змозі здійснити право, перш ніж відправитися спати. Я трохи короткий на мій споживання білка, і я подумав про змішуванні в деяких протеїнових добавок в смузі я роблю сам. Однак, білок, в моєму розумінні слід вживати після тренування, не раніше. Але я також читав, що ви повинні перестати є принаймні дві години перед сном. Це залишає мені з вибором правильного харчування перед тим, як відправитися в ліжко, або не їсть, а вистачає білка, який допоможе мені після тренування. Я міг би наполягати, так що я почекаю 30 хвилин перед сном, але я не можу зробити його 2 години.

Так що, по суті, питання, що гірше, правильне харчування, як я збираюся спати, або не отримувати білок після тренування?

+948
Haribau Boyapati 1 груд. 2018 р., 22:27:30

Найбільш вичерпну відповідь, я знайшов це в BodyBuilding.com. По суті, стандартний креатин не змусить вас утримувати воду, як мікронізований креатин, і рівень креатину використовується безперервно, в той час як мікронізований креатин слід використовувати завантажити-зберегти-вивантажити циклу.

Відсутність утримання води буде змінити зовнішній вигляд м'язів ви будуєте, щоб бути менш м'якою, якщо ви використовуєте стандартний креатин, а також Як знизити вага/розмір.

+927
Bounce Manager 22 лют. 2014 р., 07:04:19

Перевірити передок 11 хлопець по імені Джо DeFranco. Це кілька вправ/тягнеться який дійсно допоміг мені з моїм присадкуватий вигляд. Раніше у мене була біль в передній частині стегна при присіданні, але я почав робити це 3 рази в тиждень і я помітила поліпшення вже через кілька днів. Нижній частині спини теж буде дякувати вас за це. Деякі вправи вимагають трохи обладнання, але це все досить дешево і легко знайти.

+873
TomRoche 3 лют. 2011 р., 17:20:19

Ви можете знайти багато творів про втрату живота жир в тиждень, але в реальності запустити тіло, щоб зменшити розмір жирових клітин (позбутися від жиру) в залежності від того, де він отримав перше. Оскільки ви не набирати вагу в тиждень, це займе деякий час, щоб втратити його. Тому, по-перше, будьте терплячі і дотримуватися дієти і регулярно займатися спортом. Не гуглите це, проконсультуйтеся з вашим лікарем дієтологом та дотримуватися їх рекомендацій. Зробити список досить довгий, але з часом вона перетвориться в ваш спосіб життя. Принаймні, дати собі 6 місяців, щоб побачити зміни. Будьте терплячі, і ви будете позбутися від жиру на животі ви напевно.

+829
Itzunique 13 черв. 2012 р., 18:05:52

Чи є у кого досвід з згадати polydac? Вони, здається, коливаються від 1 дюйма до 2 дюймів і від 2 фунтів до 7lbs? Я використовую, щоб, використовуючи стандартний і швидкість скакалка, але вони виглядають як цікавим доповненням до моєї звичайної (нічого не нагадує додаючи щось нове!). Мабуть, час/швидкість роботи традиційних скакалка пройшла, але на кардіо частина збільшиться...? Думки? досвідом? Будь-які потенційні травми плечей?

PolydacJumpRope

+785
Suraj M S 12 квіт. 2016 р., 17:44:04

Зберегти статтю в задній частині вашого розуму як застереження, щоб не під-годувати себе; крім того, немає ніяких підстав думати про це.

Якщо ви тренуєтеся ваше тіло на рівень втоми, ваше тіло буде попереджати вас, перш ніж досягти цієї стадії. Якщо ви звернете увагу на ваше тіло, ви можете легко визначити, коли ти перепрацював він.

Якщо ви все-таки впасти в цей стан (дуже малоймовірно, якщо ви звернете увагу), він, звичайно, не приймати 3 місяці для вашого тіла, щоб повернутися до свого природного стану. При достатньому харчуванні, відпочинку і нижній вправи, рівновагу, повинен повернутися приблизно через 2 тижні.

Продовжуємо свій раціон (більше турбуватися про безпеку ваших вправ), мають достатнє харчування і добре відпочиньте.

Ваш пісний, передбачає не за горами :).

+784
guym4c 3 лист. 2018 р., 04:44:55

Я був з допомогою БМР і Харріс Бенедикт рівняння. Я отримав негативний результат, коли я використовував наступну інформацію, просто цікавість:

 • Вік: 80
 • Висота :1feet 0 дюймів (тобто 12 дюймів)
 • вага :22 кг
 • Стать: чоловік
 • Рівень активності-->мало або немає вправа : з BMR х 1,2

Потім за допомогою формул у згаданих посилань:

Чоловіки: з BMR = 66 + ( 6.23 x вагу в фунтах ) + ( 12,7 х висота в дюймах ) - ( 6,8 х вік на рік )
 ==> ПОВ = -188.54 
 ==> Потрібна енергія = РУП * рівень активності = -188.54 * 1.2 = -226.248

Я знаю, що інформація, ймовірно, не часто (80 років, 1feet 0 дюймів, 22 фунти), але що це означає, коли ви отримуєте негативний БМР і негативну енергію потрібно?

Я не пробував всі можливі варіанти, де U може мати від'ємне значення (при від'ємному, в цілому потрібно: ліва сторона < права сторона , де права сторона - ( 6,8 х вік в рік ) ) але якщо припустимо дієтолог використовує цю формулу на клієнта і отримує негативний результат, що вони роблять?

+728
Pramod Karandikar 19 серп. 2016 р., 04:25:43

Кожен просто розповідає про вдиху, але ніхто і ніколи не вказує, чи потрібно дихання в грудях (поверхневе дихання, ключичній дихання, грудне дихання), ваш живіт (діафрагмальне дихання, черевне дихання, Дихання животом), а може і обох.

 • Один з цих методів мають перевагу над іншими?
 • Є консенсус щодо того, яку техніку використовувати?
 • Якщо так, то чому?
+716
SickSickPunk Failure 22 вер. 2014 р., 07:43:21

Для початку, я зазвичай тренуються спеціально для максимальної міцності. Як моя сила зросла, я тренувався максимально піднімати за допомогою ременя. На жаль, я нещодавно пошкодив кілька моїх плаваючих ребер. Носіння пояса зараз нестерпно, тому я не можу спеціально для моїх цілей. Однак, оскільки я теж зараз в моєму зсипати сезону (Спасибі, свята), хтось запропонував мені заглянути в гіпертрофії-конкретно-підготовки.

Основи цього протоколу (в моєму розумінні) полягає у виконанні кожного підйому (або для кожної групи м'язів) частіше, але мають менший обсяг за тренування (але еквівалентний об'єм за тиждень). Чи достатньо цього протоколу для підтримки поточного максимального рівня міцності (або мінімізувати збитки), або чи є кращий протокол для досягнення цієї мети?

Примітка: Я бачив лікаря з-за травми. Мені сказали, що потрібно просто уникати речей, які викликають болю (так без пояса) і враховувати мої звички підніматися. Мені не сказали, щоб зупинити підйом, поки мої ребра заживуть.

+716
Starice 23 січ. 2019 р., 02:17:16

Це ефективно для чого це робить, але якщо ви шукаєте чисті сили, воно не оптимально.

Це здорово при роботі ядра, стабілізатори, і вправи, і Імо вони варто мати.

Якщо вашою метою є підвищення Сирцевої міцності, тим не менш, ви повинні піднімати важкі.

Коли я зіткнулася з дуже обмеженим простором, все інше Selecttechs працював відмінно, потім доповнена, що з невеликим набором важких-бач гирями і мішками з піском. Оскільки вам доведеться тягти спорядження навколо, жилет вага може бути також приємно.

Все, що сказав, Я дуже твердо вірю у вагу і функціональні вправи на робочі місця; в той час як морські котики піднімати важкі і жорсткі, в основі їх підготовки-це точно, як видно на ТБ: віджимання, присідання та інші базові роботи, підтягування, біг, і тягати важкий лайно. Він працює.

+693
Steve Spieth 18 черв. 2010 р., 02:18:27

Як запалення уявити себе в програми навчання опору (в даний час я використовую стартову силу)?

Якщо це катаболічний (я питаю, бо підозрюю це), як можна зменшити його наслідки через планування, відпочинок, харчування, добавки, або інакше?

Будь ласка, поправте мене в коментарях, якщо я неправильно зрозумів запитання.

+678
Sergio Stempliuk 21 лют. 2013 р., 05:05:15

У мене ніколи не було ніяких травм зап'ястя в будь-якому виді спорту, але я знову почав підбирати велоспорт (близько 2 днів у тиждень) і коли я йду вже більше години мої зап'ястя починають хворіти.

Я використав, щоб зробити їзду на велосипеді, коли я був молодшим (змагання, тренування 6 днів в тиждень), також я використовував, щоб зробити поїздки більше 4 годин, максим близько 6 годин, я думаю. Я ніколи не мав цю проблему раніше, але зараз я вже починаю відчувати це через годину.

Є загальні поради, щоб запобігти?

+618
womh 7 лист. 2014 р., 12:59:27

this is my bar Мій прийом їжі є правильним. Я хочу зосередитися тільки на тренування :Д Привіт там ,я хочу отримати груди.У мене тільки цей фітнес-бар, як ви бачите.В образі є 10pounds кожної сторони.У мене є і більше фунтів.Що я хочу запитати Тут ,на цю ж тему.По-перше,я можу отримати через це тільки бар хороший видно груди?По-друге,я буду використовувати його в підлогу це погано для моєї спини чи ще десь?По-третє,я не роблю кожен день , я буду робити це в понеділок ,після wedsnday ,п'ятниця ,неділя ,або я повинен робити кожен день? Чотири ,я почну 20pounds Х3 ,після 24 Х3 після 26 Х3, а останні 28 X2 або краще б почати з 28pounds ,26 ,24,що буде краще? Останнє питання,в цей же день я повторно роблю цю програму ще раз або більше,буде давати мені більше результатів, якщо я роблю більше, ніж один раз?

+550
Marcelo Rodrigo 5 черв. 2016 р., 05:43:46

Я б рекомендував зберігати з тієї ж рутиною і зниження інтенсивності через легкі ваги або часу (аеробні), покласти трохи більше часу на розігрів і охолодження, і не соромтеся, щоб змусити себе трохи. Як правило, ви не втратите багато сили/витривалості протягом 2-3 місяців, але дуже багато пов'язано з тим, що ви взяли перерву і наскільки активно (або не дуже) Ви були в той час.

+541
Sha Yan 27 вер. 2018 р., 09:57:15

Тому Курц каже, що це помилка, що більшість людей фізично не здатний займатися до повного бічні спліт:

Є прості тести, які показують, що для переважної більшості людей структура суглобів і довжина зв'язок не є перешкодою для ведення шпагат. Ви можете використовувати ці тести, щоб визначити, якщо у вас є потенціал, щоб зробити передні і бічні розколи, перш ніж ви починаєте вашу програму на розтяжку. (Так, є люди, які не можуть зробити поперечний шпагат через кульшового суглоба деформація називається тазика вару.)

Ось ця сторона спліт тест: встаньте біля стільця або стіл покладіть ногу на його, як показано нижче. Переконайтеся, що обидва ваші стегна і ваш піднятою ногою все в одну лінію. Повторіть цей тест з іншою ногою.

Test of Flexibility Potential: Side Split Test

Якщо ви вважаєте, що довжина ваших м'язів і структуру ваших стегон не дозволить вам робити поперечний шпагат, спробуйте цей тест... нога відпочиває на стільці в позиції, яку він Спліт

Тепер, що ви зробили? Ви зробили "половину поперечний шпагат" з обох ніг!

Ви довели собі, що обидві ваші тазостегнові суглоби мають всі рухливості (діапазон руху), необхідних для повного розрізом збоку! Ви також доведено, що м'язи кожної ноги вже досить довго на стороні розділити. Ви знаєте, що жоден м'яз або зв'язка працює від одного стегна до іншого (або, якщо ви не знаєте це, ви можете попросити свого лікаря). Отже, що заважає вам робити весь розрізом збоку обидві ноги вбік, викладати одночасно? Твою нервову систему, ось що!

+501
Kuljeet Keshav 20 трав. 2015 р., 23:35:22

Зазвичай у мене є партнер по тренуваннях, так що це не проблема, але іноді мені потрібен хтось в тренажерному залі підстрахувати на жимі лежачи.

Я вимагають, щоб людина, щоб допомогти мені unrack стійки бару і в кінці сету, не допоможете мені завершити реп.

Після з'ясування на місці, я зазвичай кажу: "просто допоможи мені unrack і для одягу, не полегшує для мене реп", але всякий раз, коли вони бачать мене, пригальмовуючи через останні кілька повторень, я відчуваю в них підступ вагу. Тоді як мені віддячити, я повинен вгадати, чи я б завершив сам чи ні.

Чи є кращий спосіб? Я повільно, але вірно дістатися до верхньої частини плеча преса на інший день, коли хтось проходив повз і допоміг, так що я думаю, це може бути складно.

+455
Michael Wiedemann 1 квіт. 2010 р., 20:33:31

Немає нічого страшного у вживанні протеїну до або під час тренування. Деякі дослідження припускають, що це може призвести до підвищення результатів. Ось один з прикладів.

Інші дослідження, такі, як цей один, стверджують, що це не так, хоча, і це в той час, як ваше тіло реагує на тренування, коли навантаження на протеїни до тренування, ця різниця не в кінцевому підсумку призвести до збільшення синтезу м'язового білка. Він, здається, не мають негативних наслідків, хоча, так що роби що хочеш.

Підсумок: це, ймовірно, не робить великої різниці.

Що, ймовірно, все ж має сенс завантажити на вуглеводи до тренування. Це дозволить переконатися, що у вас є достатньо енергії, щоб виконати добре і уникнути стресової реакції (збільшення кортизолу) під час тренування. Якщо вам не вистачає вуглеводів у вашій системі під час тренування, ви будете відчувати підвищене навантаження, а якщо ви робите ваше тіло буде насправді заспокоїтися. Ваше тіло має більше шансів наростити м'язи в спокійний стан, ніж в напружений стан.

Так сказати, реакція на стрес не може тривати дуже довго, тому він не може зробити таку величезну різницю, якщо ви чекати, поки після тренування. З іншого боку, нестача енергії може вплинути на вашу продуктивність тренування, яка, в свою чергу, може вплинути, наскільки добре ви можете працювати ваші м'язи.

Ось науковий огляд , в якому обговорюється вуглеводів до, під час або після тренування. Загальний консенсус, здається, що вуглеводи до тренування може бути гарною ідеєю, і вуглеводи після тренування практично незамінним.

+406
aadravid 26 січ. 2012 р., 01:37:54

Я давно бігуна і просто ненавидів дротові навушники, плюс доводиться постійно замінювати їх, тому що кабель буде носити поряд з розеткою.

Всі відгуки про бездротові навушники були менш переконливими, як ви бачили.

Однак я зробив рішучий крок і купив Моторола С9. Я негайно повернув його, тому що він був підробленим. Тоді у мене є справжній.

enter image description here

Наскільки стабільність і комфорт, я не винен, але, можливо, я просто мав правильної форми голови. Проблема була втратити прийом, коли біг поруч з джерелом перешкод, як повітряні проводи. Тим не менш, я це рідко зачіпає мене, де я стрибала, так що єдиний раз, коли я піду назад на дротові навушники, коли я забувала заряджати Мотороли. У Мотороли повністю виключені, що величезне розчарування у мене було з проводами і шишки падають.

Нюанс: я слухаю тільки аудіокниги, а не музику, тому не можу прокоментувати їх відтворення звуку.

Зовсім нещодавно я придбала собі друга, деякі компанії навушники Plantronics BackBeat Держ, сказавши їй, щоб вона віддала їх назад, якщо вона не подобається їм, знаючи, що бездротовий дійсно потрапила справа.

enter image description here

Вона віддала їх назад.

Так що тепер я використовую їх разом з Мотороли. Їх прийому є блискучим, я їх використовую при прибиранні будинку, так як не потрібно носити телефон. Я використовую їх, коли гуляла з собакою, так як лінії електропередач не впливають на них. Я використовую їх в тренажерному залі. Я використовую їх там, де я, можливо, пізніше доведеться їх зняти і носити їх у кишені, як у Мотороли занадто громіздкі для привласнення. Однак Мотороли не відчувати себе громіздким, коли носити їх.

Я не користуюся держ. компанія Plantronics для бігу, вони просто не досить безпечно, щоб відрегулювати відскік. Ще серйозним недоліком конструкції з них є гумовий провід, що з'єднує нирки з-за високого тертя гумових кріплень на задній частині шиї при повороті голови і може витягнути суцвіття. Це могла б бути так легко усувається з гладкого пластику. Іноді я задаюся питанням, якщо будь-якої компанії насправді використовувати свої продукти. Маючи шнур спереду, а не ззаду це багато допомагає, Але зараз заважає більше заходів.

Ці два пристрої разом зробило б ідеальне пристрій. Може бути, більш пізньої версії Мотороли, С10, набагато краще, але коментарі досі здаються бідними.

Проблема з навушниками, через гігієни, я ніколи не знайшов місце, що дозволить мені повернути їх, якщо вони були нічого хорошого. Може пощастить в Штати, але ви можете просто взяти азартну гру, скуштувати їх, тому що здається, що люди любити їх або ненавидіти їх. Бездротові навушники мають довгий шлях, але, безумовно, здійснимо на даний момент.

+353
Feyissa Tekle 18 квіт. 2018 р., 22:26:55

Це здорово, що ви починаєте з вашої АБС, більшість людей не розуміють, але робота АБС також працює ваш основний, які ви повинні зробити, якщо ви хочете прогресувати на важких терезах.

Однак, виконуючи вправу для ізоляції біцепса є досить безглуздим, якщо все, що ви збираєтеся на це марнославство. Я дуже рекомендую починати з комплексу вправ з дуже легкими вагами: жим-жим, тяга штанги в нахилі та присідання поспіль для початку. Об'єднайте це з гантелями Вправи для плечей і деякі прості вправи для ніг, щоб дати організму відмінну базу для нарощування і поштовх вашому метаболізму.

Удачі!

Порада: не витрачайте час, роблячи зброєю. Комплекси вправ, як підтягування, станова тяга дасть вам набагато більше підвищеною міцністю, ніж ви могли б зробити окремо.

+278
user7298994 10 груд. 2014 р., 01:37:28

Я був бігун протягом майже 20 років. У старших класах я страждала іноді він (клубово-великогомілкового) групи травми, де він отримав так міцно, що навіть якщо б я спробував втекти через біль моя швидкість була сильно обмежена. І у мене був тренер, який запропонував бігти через біль :( якраз пішов на такі травми стають все більш частими і вимагають як мінімум місяць часу, щоб залікувати. Навіть з іншим, здається, в ці дні моє тіло дійсно не відновлюється і група важко відпускати взагалі. Здається, нога-довжина різниця (5/8") зіграло велику роль в цьому стані. 2 роки тому у мене з'явилася нова пара 1/2" митниця orthodics на спортивного лікаря, з яким я зустрічалася, але ті, не тримайте мене повністю вільний травми. Невже я приречений на все життя проблеми або ще щось, що можна зробити, щоб відновити пружність і гнучкість в мій групі?

+264
Sasquiha 5 лип. 2011 р., 19:45:04

Я цікаво, якщо є спосіб відпрацювати руками, схожими на підтягуючі вправи, але без використання турніків?

Критий вправи зручні. Я міг би просто віджиматися у вітальні. Правда, тут немає бару в моїй квартирі, а також не може використовувати турніків з-за кордону двері. Я боюся тільки віджиматися змусить моїх руках неврівноваженого розвинених.

Чи є спосіб, щоб розробити ці "підтягування м'язів"?

+263
Manav Gupta 18 трав. 2012 р., 19:50:29

Моя порада буде трохи відрізнятися, але є деякі попередні речі спочатку зрозуміти:

 • Визначити характер ваших болючість перше:
  • Задній насос (де є неприємне дискомфорту в нижній частині спини) це нормально, і турбуватися не про що.
  • Різка біль, або навіть тупий біль, яка відрізняється від загальної закріпленість є симптомом поганій формі, яка повинна бути виправлена, перш ніж розглянути можливість отримання пояса.
 • Навіть невеликі зміни в ваш набір може зробити великі зміни в суму, яку ви можете підняти, і відносний комфорт він.
 • Ремінь не безпосередньо надати допомогу, він просто пропонує щось для тебе хапаюся. Це бадьорить, що захищає спину.

Там немає правильних або неправильних відповідей, коли ви вирішите використовувати пояс, але є правильний і неправильний спосіб використовувати його. На основі досліджень, ви можете підняти більше з поясом, і міцність серцевини подібним займається, так і без пояса. Зрештою, ви повинні носити пояс для роботи набори. Головне, що ви дізнаєтеся, як правильно його використовувати як інструмент навчання, і не думаю, що це підстраховка. Правда, ви можете отримати травму ременем і ці травми будуть гірше, в основному тому, що ви можете підняти більше, ніж ти можеш без нього. Вам потрібно сильне ядро в будь-якому випадку.

При купівлі ременя, дивись на ці речі:

 • Однакової ширини по всьому периметру (близько 3-4").
 • Товщиною 10 мм має бути достатньо для всіх, крім самих сильних людей (більше, ніж 600 фунтів присідання/станова тяга).
 • Один зубець або ременя важіль робить його легше закріпити і зняти самостійно.

Ви побачите стрічок, які ширше в спині, але вони не надають більше ніякої підтримки. Вони також, як правило, не такі густі, як ремені, які зроблені для роботи, такі як те, що я описав вище.

Перш ніж купити ремінь, переконайтеся в наступні речі:

 • Ваш нижній частині спини є не надмірно округлення.
 • Для Станової Тяги:
  • Ваші плечі знаходяться в передній частині бар
  • Ваші стегна знаходяться між плечима і колінами
  • Ви дихання в хребет і лямками спину, перш ніж ви тягнете
  • Ви затримаєте дихання, доки ви знаходитесь у вертикальному положенні
  • Ви отримаєте нове дихання або тримати той, який ви стояли, коли ви кладете штангу вниз. (не йти повільно, але тримати її під контролем)
 • Для Присідання:
  • Бар знаходиться за ваші плечі
  • Ви дихання в хребет і лямками спину перед unracking
  • Ви можете зловити нове дихання, коли ви знаходитесь у вертикальному положенні, але тримати загальнозміцнюючий час на спині.
  • Ви дихання в хребет і лямками спину під час присідання. Кий "зігнути бар" може допомогти із збереженням герметичності необхідно.

Єдине, що змінюється, коли ви додаєте пояс, який ви намагаєтеся заповнити ременя з вашим диханням--ви все одно зобов'язані візьми себе в руки.

Нічого ви можете зробити, щоб зміцнити своє ядро і допоможе.

+200
Qwertford 8 черв. 2010 р., 20:35:26

Я сподіваюся, що це досить просто. Яка краща програма для як набрати м'язову масу/набрати силу і витривалість ? Буде краще частіше чергувати (через 1-2 дні) між кардіо тренування і підняття тягарів або перейти на меншу частоту (1-2 тижні) ? У випадку, якщо це має значення, у мене ІМТ близько 20, що я планую отримати близько 23 і я можу бігти напів-марафон, але я прагну до підлоги-Айронмен.

+192
Alexander Martin 19 лип. 2014 р., 09:11:13

Спробуйте Павло Tsatsouline "відпочити в розтяжку" і за розтяжку. Це хороші книги, які будуть вам гнучкий в найкоротші терміни.

У цих книгах йде через основи гнучкості. "Відпочивай в розтяжці" проходить через невимушений метод розтягування, який я думаю, Курц також сприяє. Це безпечний спосіб розтяжки.

"За розтяжку" проходить через деякі більш просунуті методи, як різні варіації ПНФ і деякі варіації більше сили-повну розтяжку, щоб пройти через плато.

Перша книга-це хороший старт, щоб потрапити в розтяжка для новачків, і це добре, щоб потім потрапити в іншій книзі, щоб збільшити результати.

Також Бред Епплтон розтягування чаво це хороший ресурс для розтяжки.

+156
Felipe Sousa Lopes 6 січ. 2014 р., 13:31:30

Робити кардіо зробить ваш пульс повернеться в норму швидше, якщо це виглядає як проблема (треба сказати, якщо ваше серце займає 5-7 хвилин, щоб повернутися до нормального ви не дуже в формі). Якщо ваші ноги-це проблема, я б запропонував розтягнути і бути добре зволоженою і харчується (очевидно, не їжте прямо перед тренуванням). Іноді після присідання набори я б зводить небагато і потрібно приймати досить довго відпочиває між підходами, я б сказав, що взагалі присідання потребує зовсім небагато часу відпочинку між підходами хоча б 3 хвилини, а не 7

+105
Julio Padilla 19 бер. 2017 р., 23:54:06

Палео-це поганий термін вибір, тому що сенс в тому, щоб харчуватися здоровою, а не тиражувати спосіб життя. Мета полягає в тому, щоб їсти те, що ми еволюціонували, щоб поїсти протягом мільйонів років.

Зерна були тільки широко доступний в нашому раціоні, коли ми почали сільському господарстві, кілька тисяч років тому. До цього вони не могли бути невід'ємною частиною раціону. Насправді, багато сучасні зерен, ймовірно, не існує в калорій щільна формат до недавнього часу.

Люди, які дотримуються палео дієти хвилюйтеся горіхів і курячого жиру (тому шкіра) з-за високої омега-6 зміст. Наш сучасний раціон набагато багатше омега-6, ніж те, що ми звикли їсти на мільйони років до того, як зародилося сільське господарство.

+101
joeytwiddle 6 жовт. 2013 р., 05:23:22

Я натрапив на це відео.

У ній він, по суті, змушує вас робити 10 присідань гантелі, потім аналогічна вправа, де ви махати рукою вперед, потім 10 половиною віджимань. Потім ви берете 15 секундну перерву і знову на 10 хвилин. Я повинен визнати, я був вичерпаний!

Мені просто цікаво, яка користь від таких вправ на відміну, скажімо, 30 хвилин бігу (крім очевидних акцент на різні м'язи).

Скільки можна спалити щось подібне? Або сенс це щось інше?

+60
mrQQ 15 січ. 2012 р., 10:40:18

Самий нормальний вагу для 4-річного хлопчика або дівчинки від 27 до 50 фунтів (або 12-22 кг).

Якщо дитина позбавлена звичайне харчування, нормальний ріст і нормальну життєдіяльність буде дівчинка (чи хлопчик) ви опишете в безпосередній близькості від 16кг без якої-небудь конкретної формули або інтервенції, як правило, рекомендується дієта/калорії для дитини цього віку.

У зазвичай рекомендується калорій, що, в середньому, 4-річний повинен зростати, як і очікувалося (тобто, до 16 кг діапазон ви не дивлячись в сторону) в районі 1500-1700 ккал в день.

+28
Aditi gaikwad 5 бер. 2016 р., 01:58:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil