Ви повинні тренування кожен день АБС або включати дні відпочинку, як і інші частини тіла?

Суперечка з одним, де він каже, що ви можете зробити, Ab вправи в основному кожен день (дошки, піднімаємо коліна, вправа з м'ячем присіданнятощо) та інші сказали, що ви сказали ставитися як і інші частини тіла, де ви повинні відпочивати днів між ними, щоб отримати кращі результати.

Шукала в Інтернеті, я бачу, як думки, так хотів подивитися, що люди думали, був більш ефективний підхід до розробки АБС з метою отримання шість пакет?

enter image description here

+343
JoaoBotelho 10 бер. 2017 р., 05:12:55
40 відповідей

Доводи про низкоуглеводной і низькокалорійної дієти, бік, набагато нижче рекомендованого щоденного споживання калорій дозволить відправити ваше тіло в режим голодування. Це погано і контрпродуктивним для ваших цілей.

+997
Cedric Philippe 03 февр. '09 в 4:24

У мене є підстави БМР близько 2200 калорій без мультиплікатора, використовуючи цю формулу:

66 + (6.23*240) + (12.7 * 70) - (6.88*31)

Я курую автомобільному магазині і, як правило, вважають ходьбі, сидячи, і стоячи, як моєї повсякденної діяльності (приблизно 1500 калорій, використовуючи вагу рази Мец). В контексті втрати ваги і споживання калорій і спалених калорій, б мені сказали повсякденній діяльності бути множник (1.2) або це множник додано Незалежно від того, що щоденна діяльність?

Я питаю, тому що 2200 х 1,2 буде 2640 спалених калорій + робота = 4140, яка здається високою. Без множника 2200 + 1500 = 3700 раніше здається високою. Якщо я вирахування 500 на добу, 3200 калорій здається дуже високою. Я 240 фунтів з 5'10" рамки і це дійсно не має сенсу для мене. Я щось пропустила? Моя оцінка на калорії для моєї повсякденної діяльності далеко? Я споживати десь від 2000 до 3000 калорій в день в середньому.

+826
Adeel Zaman 18 лип. 2019 р., 05:07:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як я розумію це питання, необхідно знати, як встановити ваші цілі.

Що розумно для вас не має ніякого відношення до того, що інші люди домагаються. Ваші цілі повинні бути засновані на вашій власній мотивації та потенціалу для зростання.

Почнемо з "Скільки м'язової маси ти набрав в минулому місяці за вашою програмою?"

Якщо ви зробили як ви могли б, в точності виконую свою програму і досягти поставлених цілей калорій/харчування/сон, то розумна мета на наступний місяць буде становити близько 60-80% прибутку за цей місяць.

Якщо замість цього ви розслабилися в минулому місяці, то можна порушувати правила я дав, але він вимагає від вас міняти свої звички і встати на вашу програму, і їсти, і правильно спати. Ви повинні бути в змозі відповідати або перевищувати цей місяць приріст якщо в цьому місяці було особливо недисциплінованих місяць.

+768
LadyKsiu 25 груд. 2016 р., 02:32:02

Почати навчання ваги, як тільки ви знаєте, як робити руху. Ви, напевно, можете почати досить спокійно з речами, як вага тіла присідання і віджимання. Я б вам тренера або кого-то, хто знає, як ліфт, перш ніж я почав речі назад, як присідання, жим лежачи, накладні Преси і т. д. Силові навантаження, в додаток до кардіо і їсть помірно, допоможе вам схуднути. Самі вправи будуть спалювати калорії і як вони ремонтують вони будуть спалювати більше калорій.

+757
zell 5 лист. 2015 р., 12:59:22

Я прагну бути значно пітливість після моєї розминки. Ви можете зробити це за 5 хвилин з кілька високої інтенсивності руху.

+690
user27958 30 лип. 2018 р., 11:46:09

Почніть з повного ваги тіла програми тренувань. Або 5х5 прекрасно працює для тих, хто в нормальному здоров'я. Програма є простою, збалансований і пропонує великий прогрес, в той час як лише близько години три рази на тиждень.

Підняття тягарів поліпшити поставу, силу, рівновагу і витривалість. ІМО, це набагато краще, ніж просто робити кардіо.

Слід зазначити, що правильне харчування так само важливо для досягнення ваших цілей, як проводити час в тренажерному залі. Як новачок, я думаю, що ви повинні прагнути збільшити свою вагу приблизно на 0,25-0,5 кг/тиждень протягом не менше 6 місяців. М'язову масу, що ви будете набирати робить його легше втратити зайвий жир, коли ви відчуваєте, як знову схуднути.

+652
giovanirf 16 бер. 2010 р., 21:42:07

Яку ти носиш взуття? У вас є які-небудь вставки? Якщо ваша хода або біо-механіки не можна правильні би підкреслюючи м'язів і сухожиль, які стабілізують нижньої частини ноги, як ви Прогрес через рух природну ходьбу. Звучить, як ви на ногах якщо ви ходите 1-2 години в день. Ви повинні переконатися, що ви або 1) мати допоміжний склад м'язів/сухожиль, зміцнити або 2) мають належної підтримки у вашій взуття. Це звучить як це може бути підошовний фасциит, але я точно не впевнений, де ви говорите, що це боляче. Чи Можете ви уточнити, що ви маєте на увазі під "лезо" вашої ноги.

+649
Edys 30 вер. 2010 р., 08:22:40

Це точні слова від Арнольда Шварцнеггера в липні 2007 року м'язи і фітнес:

[...] ви можете нарощувати робити повний діапазон-з-руху підборіддя на багато повторень. Почнемо з лат випадаюче машина. З плином часу збільшувати вагу, поки ви робите pulldowns з вашим еквівалентні ваги близько восьми повторень. Потім залиште машину і вільно висять підборіддя.

Я приблизно до 210 фунтів протягом приблизно 6 повторень. Я важу близько 215, так що я повільно, але вірно встає.
Єдина порада, яку я можу сказати вам, щоб просто потрапити в тренажерний зал і фокус, як профі: не базікати, листуватись, не більше 1 хвилини відпочинку між повторення.

+647
user9124834 12 груд. 2016 р., 08:30:07

Існує взаємозв'язок між ЧСС з плином часу і спалених калорій, або це просто тривалість? Щодо номера-кардіо тренування?

+572
Sweetcharge 30 лист. 2013 р., 16:21:10

Я виявив, що, використовуючи мазі Деситин або інші 'попрілість' допомагає зняти біль і набряк. Нанесіть на уражену ділянку рясно і протерти його. Я пропоную застосування двічі на день.

enter image description here

Попередження: ці висипання мазі є активні інгредієнти, а, отже, переконайтеся, що у вас немає алергії і припиніть використання, якщо шкіра стає гірше. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій точно.

Ви напевно хочете, щоб переконатися, що ваша шкіра перестає тертися матеріал, який викликав КАФ.

+568
iphoner 5 трав. 2010 р., 10:15:42

як сироватковий зроблені, різні типи сироваткового протеїну і скільки сироваткового протеїну треба доповнити.

+552
Fabrizio 1 трав. 2018 р., 17:54:45

Я не можу нагнутися і торкнутися моїх пальців,я міг дотягнутися тільки до гомілок...я регулярно 21,5'6 і займатися спортом.Я навіть не можу дістатися до моїх ніг, коли сиджу. Це не нова проблема, я завжди не міг досягти пальцями.Я відчуваю напругу в мої стегна, коли я все-таки спробую.

+545
amieiro 2 груд. 2018 р., 00:25:56

Я за груди летить як Епплбі запропонував.

Я додав гантелі вправи як модний Мур описав.

Крім того, я додав на роздільний день (зазвичай на наступний день після жим - не добре, я знаю) трицепс вправи - в основному закритим хватом, Жим лежачи (10 комплектів 10 повторень 100кг) і соуси (вага тіла - на даний момент 110 кг).

це закритий хват жим: enter image description here

це трицепсів провали:

enter image description here

Але те, що я вважаю, це дійсно робить різницю, і у мене ніколи не було проблем з плечима, додаючи цю вправу в перед і в проміжках між жим лежачи сети:

Я роблю це так, як показано на зображенні нижче

1 - повна тягнуться латерально - в передній, як показано на кулак нижче Рис

2 - тримаючи з боків повністю розтягується пройти весь шлях до задньої (або там, де є своя межа, почати з малого і повільно і прогрес відповідно)

3 - Мета полягає в тому, щоб групи опору повністю розтягується на всьому шляху до задньої

Я роблю це 10 разів перед кожною лавці натисніть Set, і вона працює дуже добре в моєму нинішньому стані.

enter image description here

+498
Hidayat Halim 23 груд. 2019 р., 19:55:44
На питання, що стосуються використання гімнастичних кілець у вправі.
+467
Steve Trawley 9 жовт. 2016 р., 10:59:55

Взяти перерву.

Основне питання тут-чому ви ходите в тренажерний зал? Особисто я ходжу для зняття стресу, тому що я хочу стати сильніше, а тому що мені подобається навчання і зйомки риб!т з людьми, яких я тренуюся.

Сказати, що я взагалі іноді вражають періоди, коли навчання здається клопітно, і коли це станеться, я взяти тиждень або два.

Важливо відзначити, що я не просто сиджу на дивані в трусах і запою дивитися Netflix (ну, може іноді неділю...), я зупиняю своє регулярних тренувань, але все ж щось робити, щоб тримати мене активним.

Як вислизав у коментарях, стає "я", раз важливо, те, що ви можете зробити самостійно, не відчуваючи тиску ні від кого. Тренажерний зал іноді дають, але якщо ти той чоловік, який прекрасно розуміє людей навколо вас, він може відчувати себе, як ви повинні працювати на піку кожен раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі, так що ви не судили занадто строго оточуючих (хоча, чесно кажучи, більшість людей дуже рідко хвилює, що інші роблять в тренажерному залі, поки вони не заважають, або не робити що-то дурне або забавне (або тупо кумедно)).

Я трохи вагається, щоб згадати його, але це також можливо, що ви за навчання. Якщо ви удару тренажерний зал і кроссфіт заняття на інші дні, то в залежності від того, що ви робите, що має потенціал, щоб бути дуже багато роботи і стресу на вашому тілі. Якщо ви не повністю відновлюватися між кожної сесії, потім системна втома буде накопичуватися протягом довгого часу, поки не досягне точки, де ваше тіло просто потребує відпочинку і не хоче тренуватися.

Ви можете шукати симптоми з-за освіти (або під відновлення, зазвичай, що це таке), але з пам'яті вони включають такі речі, як брак мотивації до тренувань. Якщо вам не вистачає мотивації, щоб тренуватися, але все одно надіти тягар на себе, щоб потрапити в спортзал кожен день, тоді ти будеш сама собі душу рвеш за сприймається переконання, що ви повинні тренуватися щодня, навіть коли ви дійсно не хочете.

Тому, щоб повернутися до початкової точки, зробіть перерву. Взяти тиждень відпустки на навчання, то час, коли ти повинен бути на тренуванні ввечері після роботи, гуляти і слухати подкаст, або йти і акуратно плавати протягом години. Побалуйте себе спа-день, взяти уроки йоги, або навіть просто 30 хвилин на розтяжку для тих частинах тіла, які потребують в цьому.

Я не знаю, які ваші цілі, або Чому ти бив його так сильно, але беру тиждень відпустки не означає, що всі ваші м'язи раптом чахне, або що всі жиру ви втратили чарівним чином з'являється відразу. Що це може означати, що вам розпалити свою пристрасть до неї, і домогтися прогресу.

+457
Ravsimar Sodhi 28 січ. 2013 р., 04:11:54

Роблячи "прогрес" - це дуже індивідуальна річ. І, всупереч тому, що деякі на цьому сайті будуть мати вас вірити, немає "чарівної" методики навчання для отримання надбавки/прогрес. Скоріше це результат синергії серед оптимальних тренувань, харчування, відновлення і генетики. Якщо один аспект вашої підготовки недостатній, це вплине на інших.

З урахуванням вищесказаного, я хотів би запропонувати вам зробити крок назад і почати з самостійного огляду. Спробуйте визначити, що вас стримує. З цією метою, ви повинні розглянути можливість записувати свої тренування і харчування. Це досить важко виправити проблеми, якщо ви не знаєте причину.

Нарешті, як би банально це не звучало, я порівнюю навчання на фондовому ринку. Більшість з нас хочуть короткострокові вигоди, коли, насправді, реальні доходи приходять в довгостроковій перспективі. Те ж саме справедливо і для фітнес-спосіб життя. Очікуючи швидкі успіхи досить реалістично, якщо ви не генетично обдарований. Роблячи прибуток/прогрес вимагає напруженої роботи, самовідданості і довгострокові зобов'язання. Дізнайтеся, що працює для вас і дотримуйтеся його.

+450
Jacqueline Buckner 19 жовт. 2011 р., 16:18:33

Я просто потрапити в біг, моя перша справжня пара вчора кросівки. Я повинен спробувати їх сьогодні. Вони почував себе чудово протягом перших 20 хвилин або близько того, але потім я помітила, що вони натирають мої великі пальці ніг. (Зверху, прямо на першій кісточки.)

Це те, що можна виправити щось просте, як, скажімо, затягуючи шнурки? Чи це знак, що мої туфлі не дуже підходять? (Якщо це друге місце, я отримав їх з дуже щедрою політики повернення.)

+438
Joab 28 бер. 2015 р., 07:09:15

Я навчаю людей всіх віків, як плавати протягом 5 років, і все, що JohnP сказала правильно. Однак, є одна річ, яку більшість людей не розуміють, що це займає час, щоб створити заплив на витривалість та витривалість (від декількох тижнів до місяців в залежності від людини/тренувань/тощо). і єдиний спосіб збільшити плавати витривалості і витривалості є плавання.

Так що вам оцінювати, як JohnP сказав, щоб ви знали, що частина техніки потрібно працювати. Але, не засмучуйтесь, коли ви не бачите негайних результатів.

+420
Stamps1986 13 лип. 2016 р., 11:09:03

Змішаний хват сильніше і дозволяє нести більш важку вагу. Це взагалі "за замовчуванням" ручка для тяги і запобігає зчеплення з обмежуючим фактором з точки зору якоїсь вагу можна підняти. (Зауважимо, що це гарна ідея, щоб перейти на разнохват навіть для розвитку.)

Зверху ручка слабкіше в цілому, але може бути використаний для посилення складання зчеплення і за такий "тюнінг" роботи.

+404
Eleanai Miguel 6 груд. 2011 р., 09:01:55

Нещодавно я почав роботу з програмування і зауважте, мої плечі почали раунд. Я намагаюся сидіти з гарною поставою, але моя постава перерви через певний час і я не помітив.

Я тренування 5 разів на тиждень і слідувати хороший план тренування (включаючи всі складові ліфти). Що деякі хороші тренування або тягнеться, я можу додати виправити округлення плечей?

+403
user280930 13 лист. 2010 р., 20:14:30

Я вище ампутантів коліно, і вже протягом 8 років. Я шукав більше вправ робити, але можу дати кілька порад, як добре.

Плавання-відмінна вправа для всіх згаданих причин. Єдине застереження я даю, щоб переконатися, що ви розробляєте план для отримання В і з басейну, перш ніж зробити його. В басейн я використовувати ліфт, але я віддаю перевагу не використовувати його.

Руки велосипедом-це круто! Будьте готові до боляче перші кілька днів. Майте на увазі, що велосипед з ручним приводом дуже низькою посадкою, так що ви хочете поставити прапор на ньому для видимості, а також освітлення. Велосипеди коштують дорого, тому гарною альтернативою є стаціонарний велосипед з ручним приводом. Я помітив набагато більше, тренажерні зали, які мають у даний час.

Також для мене, я можу використовувати в якійсь мірі звичайний велосипед, а також. Це залежить від типу коліна у вас на протезування (у мене 3R80) третій варіант-це лежачий велосипед, який був тим, що змусило мене поглянути на звичайний велосипед. (Я не їздив на велосипеді, напевно, 20 років)

Ходьба-це завжди плюс. Пілатес в додаток до Йога-це хороший виклик.

Особисто я б не рекомендував скакалка, крім як додаткове вправу. Ви будете бити свого реального коліно, і що-то, щоб уникнути. Усіма засобами, ви можете зробити це, але я хотів би зробити це один раз або два рази в тиждень тренування, а не основний.

+394
Tiana Marie 19 лют. 2018 р., 12:11:47

Я хотів би знати, як антиоксиданти впливають на обмін речовин і необхідні для процесів метаболізму.

+394
bestheart 31 серп. 2016 р., 13:58:30

За останні два тижні, я помітив близько 3-4 фунта посилення маси тіла, без будь-яких помітних змін у зовнішності (наприклад, визначення м'язів, або те, що вени видно, де). Здається, у мене неясне враження, що я трохи більше м'язів. (Не пояснити вправи на опір: я не робив ніяких ваг взагалі на два місяці через перелом променевої кістки на лівій руці.) Я не зміню своє споживання калорій або зменшити свою активність. Це може бути для зберігання води з-за підйому температури?

Я перенапрягаетесь на вулиці, п'ять днів на тиждень або більше: це сім миль в одну сторону на велосипеді на роботу і назад, плюс я бігаю. В останній час погода стала спекотніше. Зведення погоди кажуть: "спека", але я не відчуваю це на всіх (моя реакція була, так? яка спека?) Насправді, я відчуваю себе більш комфортно на вулиці, ніж, скажімо, місяць тому.

Наприклад, я їздив на 8-мильного забігу в запалі першій половині дня, несучи лише 750 мл пляшка води. Тільки місяць тому, незважаючи на прохолодну погоду, мій рот і горло були сухі, особливо після того, як вода закінчилася, але ще до цього. Сьогодні я помітив, що мій рот ніколи не вичерпалися, навіть протягом останніх двох миль, коли у мене не було більше води в пляшці. Я обливався кров'ю; я міг би легко скрутити капає вода з моїх шортів до кінця пробігу. Однак я не відчував спраги під час або після. Це навіть не приходило мені в голову що-небудь випити, коли я повернувся в офіс!

Взагалі люди звертаються до верблюдам, коли вони використовуються для нагріву, несучи зайвий літр або два води десь?

Немає жодних ознак будь-яких горбів, хоча, так що якщо це дійсно так, я припускаю, що ми ніколи не будемо вирішувати питання, чи Правильно я Дромадер або бактріан.

+393
Alexei Gudimenko 15 серп. 2012 р., 18:53:34

Тертя між штангою і стегон ефективно збільшує опір смуги для руху. Я припускаю, що гантелі не помітно тертися про твої стегна, коли ти сприймаєш їх. Таким чином, ви повинні працювати важче, щоб потиснути штангу вагою, ніж потиснути гантелі однакового номіналу загальна вага.

Так як штанга знаходиться перед вами, його центру мас (com) є горизонтально зміщена від вашої ком, в той час як гантелі' кого ж (майже) співпадає по горизонталі з COM. Штангу на COM горизонтальне переміщення вимагає від вас, щоб нахилитися тому, щоб збалансувати штангою на COM і ваш COM на віртуальному важіль біля щиколотки і вище середини ноги. В іншому випадку, ви будете перекинутися вперед, з рівноваги. Це збільшує проблему балансу, і збільшується тертя між ваш thights і штангою.

+344
MixturaDementiae 21 квіт. 2019 р., 17:00:11

Пам'ятайте стандартні поради на всі речі працює: ми один експеримент, і ви повинні знайти те, що працює краще для вас.

Ви не сказали якої відстані ви на розігріві або якщо ви говорите про гонках або просто навчання.

Розтяжка

Так, дослідження на це бентежить або, в кращому випадку, змішані. Однак, багато працівників охорони здоров'я виступають за це - заснований на досвіді. Особисто я знаю свій організм і знаю, що якщо я зроблю те-стрейч до цього я біжу, я не герметичність хромових. Я ігнорую більшість інших розтяжку безпосередньо перед або після запуску. Я, однак, розтягнути вранці, щоб тримати спину вільною.

Гонки

Якщо ви готуєтеся до гонки, то тривалість прогріву обернено пропорційна довжині перегонів. Тому, якщо ви збираєтеся гонка 5км можна зробити 1-2км легенів в якості розминки. Це так ваші м'язи в робочий стан прямо на старті і вам не доведеться чекати хвилину або дві, перш ніж вони на повній швидкості. Однак, на ультра у тебе багато часу для речей, щоб йти так що ніхто не заважає.

Навчання

Якщо ви знаходитесь поза для того щоб зробити тренування швидкості, то, як правило, ви хотіли б кілька км легкого бігу, щоб ноги працюють на піку. Ти швидкість тренування, щоб швидко бігати, коли ваші ноги знаходяться в такому стані, так що ви повинні потрапити в цей стан в першу чергу.

+316
ptia 19 лист. 2014 р., 22:28:14

Кращий спосіб я знаю, як вести щоденник. Запишіть, скільки повторень ви зробили і спробувати поліпшити його в наступний раз, коли ви тренування. Або відповідати йому, або перевищувати його. Один з найбільш важлива річ у фітнес-встановити чіткі та реалістичні цілі. Є багато інструментів, які можуть допомогти вам контролювати ваш прогрес.

Називаючи одне є додатком , яке відстежує і аналізує ваш тренувальний прогрес. Важливим інструментом для використання моніторами серцевого ритму серця.

Вони коштувати близько $35 ось наприклад один. Але я вірю, встановивши реалістичні цілі є кращим способом, щоб відстежувати свій прогрес.

+293
joebeans 2 серп. 2016 р., 20:10:22

Чесно кажучи, я не думаю, що є будь-якою зручною спосіб носити великий і досить важкий шматок електроніки на ваше тіло, якщо ви про підстрибуючи.

Для запуску і підйому, у мене є маленький MP3-плеєр , що я підключити деякі навушники. За крихітний профіль, мені теж подобається, тому що я не відволікаючись на повідомлення. Мої тренування-це моє, якщо що-то, що це важливо, хтось може їхати в тренажерний зал або вистежити мене на вулиці. В іншому випадку це може почекати.

Для інших видів спорту, де мені потрібен телефон для використання в надзвичайних ситуаціях або залишатися на зв'язку з друзями (сноубординг і т. д.) Я парк мій телефон в кишені куртки і використовувати бездротову Bluetooth-контроллер. Мій телефон залишається захищеним від аварій і навколишнього середовища, і я можу керувати речами за допомогою пальця в рукавичці.

+287
fares bouriachi 15 січ. 2015 р., 12:03:27

Це вкрай складно для більшості людей, щоб схуднути без відстеження свого раціону, особливо при фізичних навантаженнях. Довгі і короткі його полягає в тому, що людський організм розвивався протягом тисяч років, де ви їли, що ви могли, коли ви могли, бо були шанси, що вам доведеться йти не на час. Тому наша природна реакція на спалювання калорій з'їсти, щоб поповнити ті запаси енергії, і вони довели, в одному дослідженні за іншим, що люди схильні споживати більше, ніж вони горять, якщо вони відслідковувати його.

До цього додається, що більшість заходів, скільки калорій спалюється у вправах надмірно оптимістичним. Дайте людям Fitbit і вони набирають вагу , навіть коли вони рухаються більше. Це, здається, почасти тому, що вони говорять, що вони спалили калорій Х, яка перекладається як "я можу з'їсти набагато більше". В якійсь мірі, це те ж саме, без відстеження. Пробігти милю, і Ваше тіло буде говорити вам, що ви заслуговуєте гамбургер для нього, незважаючи на величезні відмінності в калоріях. Це просто взагалі не життєздатна?

Так, що тоді? Ну, як кажуть в k88 на їх відповідь, ви повинні почати відстежувати свій раціон харчування. Можна обійтися і без ваг — я знаю, що я не використовую один — але це добре, щоб почати записувати, що ви їсте і скільки його, і для початку на суму до калорії. Більшість людей вважають, що вони їдять набагато більше, ніж вони думали. Дані краще, тому що а) багато компаній брешуть, або, принаймні, що вводить в оману про те, що "розмір порції" на їжу і Б) знову ж таки, ми, як люди погану оцінку речей, і ми схильні недооцінювати кількість калорій, які ми приймаємо. Де я не згоден, це кількість калорій. Ви досить по-справжньому активним, що збільшує кількість калорій в день. Занадто далеко не скоротити його, і ви будете втрачати доходи з-за вашого тіла недостатньо підживлюється. Робити швидкий Google дасть вам уявлення про те, скільки калорій ви спалюєте при певному вправі. Я б порекомендував різати близько 100 калорій з кожним виміром тільки через труднощі в отриманні точних значень. При цьому ваш BMR (базальний метаболізм), і відняти з свого споживаних калорій. Він позитивний? Тоді ви, ймовірно, будете набирати вагу. Якщо він негативний, ви, ймовірно, буде втрачати вагу. Це дійсно так просто.

+286
kam127 28 черв. 2018 р., 11:32:10

Вибухонебезпечність= сила+ швидкість

Швидкість типу II м'язових волокон і сила про прогресивної перевантаження. Використання ваги поїзда типу I та типу II м'язових волокон, висока інтенсивність поїзда, як у колективному порядку, так і високий обсяг, як у поїздах кумулятивним способом.

Тренування на витривалість або сила пасивно поліпшити свою техніку і швидкість, багато олімпійські бігуни використовують ваги для залізничного збільшити їх швидкість.

Якщо ви хочете стрибати вище нормального тренування і гімнастики достатньо, якщо ти дійсно хочеш неймовірно елітний рівень, то лікувати стрибає як навик.

Щоб зробити краще навик, ви більше практиці.

+277
Yaiel Jones 10 січ. 2020 р., 17:47:47

У мене була проблема з КСВ та логотип на великому пальці ноги. Я взяв його ніж EXACTO і віддалена підтримка з логотипом. Дивлячись на вашу фотографію, схоже, не мають такої розкоші.

У мене є постійний червоний слід на моїй нозі, де логотип був.

+229
Mewys 5 квіт. 2015 р., 13:42:34

Я роблю повну тренування тіла (ноги, груди, спина, біцепс, трицепс, ABS). На наступний день я завжди відчуваю себе трохи болить в цілому. Однак, нізвідки всякий раз, коли я поїзді я відчував біль в моєму біцепс або трицепс. Для тренування, я роблю наступне:

  • Straightleg станова тяга
  • Штангою, Жим Лежачи
  • Кабель LAT Витягає Вниз
  • Кабель трицепсів опустіть
  • Кучері штангою (біцепс)
  • Хрусти

Це мій основний режим. Я роблю 3 підходи по 8 повторень кожної вправи. У разі біцепс/трицепс, я не можу ледь пройдіть повз мого 8-го представника 3-го набору, так що я думаю, я досить за допомогою ваг.

Крім того, я ніколи не бачив гарну надбавку в розмірах руки. Я якось пов'язати це з тим, що я ніколи не відчуваю болю, так що я не вистачає підготовки. Чи є в цьому сенс? Я повинен робити somethinig різних? Чи є щось "погане" в моєму житті, або що можна покращити?

+228
rbb220 17 квіт. 2016 р., 01:08:24

Які ви носите кросівки? Маючи неправильну пару взуття на будь пробіг може бути жорстким на ваші суглоби!

Якщо ви відчуваєте таку біль, з починаєте, ви можете хотіти почати з деяких основних силових тренувань, особливо вправи з власною вагою (присідання, випади, віджимання тощо). Це дасть вам відмінний вибір, щоб почати з, так як ваші ноги не звикли до вправи просто немає.

Сама вправа не повинно бути болючим! Це одна річ, щоб протягнути в звичайний штам, але болем це не добрий знак.

Ось що докторів говорить на гомілки:http://www.webmd.com/fitness-exercise/shin-splints Коли у мене були проблеми з ними, я йшов за мною по п'ятах протягом декількох хвилин кожен день, і вони пішли за кілька днів.

+223
Santosh Hegde 5 квіт. 2019 р., 11:01:26

Мені от цікаво, якщо тулуба / спини скручування вправи (наприклад, скручування з боку в бік, з вагою або без ваги) можуть бути шкідливі для спини. В основному, якщо б у вас грижа міжхребцевого диска - б скручування, вправи погіршити стан? Якщо ви здорові, чи можуть такі вправи створюють травми?

Приклади вправ:

http://www.mmmglawblog.com/wp-content/uploads/2013/03/10.-Spine-Twist.jpg

http://urbanwired.com/health/wp-content/uploads/sites/2/2014/08/Kettlebell-Workouts-for-Russian-Twist.jpg

спасибі!

+204
Evgeniy Ilyushin 19 груд. 2012 р., 15:33:02

Складне питання, тому що він широко відкритими. Я використовую різні установки для різних груп м'язів. Кожна настройка має свій власний набір стандартів, з того, що ви намагаєтесь працювати.
З іншого боку, я побіг у деяких родових речей не робити.
Коли ви намагаєтеся тонкий, не використовуйте дошку ухилу. у них на квартирі.

+191
Gabriel Rodriguez 21 черв. 2016 р., 12:13:41

Мені подобається myfitnesspal.com

Це в першу чергу калорії трекер, але він також веде журнал харчування, тренувань, і вага. Це безкоштовно і для iPhone/Android/ожина додатків.

Розрахунок калорій їжі використовуйте відмінну базу даних продуктів і адекватну базу вправ. Продукти є більшість продуктів, популярних ресторанів, і рецепти з популярних кулінарних книг і сайтів. Ви також можете додати свої власні рецепти.

Вправи використовуються для розрахунку спалених калорій. Це засновано на вашій тренування і вашої ваги. База даних достатньо повний, але є деякі обмеження, і багато припущень, які не завжди дають точні оцінки, але це може бути притаманне якомусь підрахунку спалених калорій (у мене немає можливості перевіряти їх оцінками).

Є відмінні можливості соціальних мереж. - ви можете чірікать, розмістити на facebook, або створити спільноту на сайті. Я не використав ці.

Ви можете завантажити їжа і журнали тренувань. І є якісь зачатки зведення даних, які надаються сайтом.

+175
aorlando 9 бер. 2019 р., 01:32:53

Я намагаюся схуднути, точніше я намагаюся втратити вага навколо мого живота (в цілому я здоровий вага), і я взяв на себе зважування вранці і ввечері. В основному для своїх штучних цілей.

У всякому разі я помітив, що у мене вага менше вранці, ніж ввечері! Це зазвичай близько 0,2/3 каменю різницю. Це загальне? Чим це викликано? Якщо він є загальним, що це правильний час, щоб зважити?

Та!

+122
Khuy Borey 16 груд. 2016 р., 17:16:42

Я другий відповідь Камара. Це одна з причин, чому є солодощі взагалі не дуже добре, якщо ви знаходитесь на дієті, тому що цукор-перший у "гарячий замовлення" речей. Вуглеводи, як правило, по-друге, жир-це третій, і останній протеїн купити дійсно не є джерелом енергії, але використовується для ремонту.

Вуглеводи і цукор дуже близько до такої ж, але цукор є простим вмістом вуглеводів, він горить/ламається швидше і створений легше прагнули після першого бо тіла.

  • Цукор
  • Карбюратор
  • Жир
  • Білка

Читати це відмінно: http://idealfitnessofct.com/idealfitnessofct.com/Protein,вуглеводи%26_Fat.html

І це теж добре: http://ezinearticles.com/?How-Long-Does-it-Take-to-Burn-Off-Carbs-Before-Burning-Fat?&id=2142117

* Цукру є прості молекули вуглеводів, так це просто вуглеводи (галактоза, фруктоза, глюкоза), білків (амінокислоти, oligosaccaride, monosaccaride), жирів (вільні жирні кислоти, моногліцерид), не "цукор і вуглеводи" **

Організм спалює вуглеводи і жири разом і ефективно. Глікоген Oncethe організму вичерпаються, організм почне спалювання жирів і білка, щоб тримати її вимогу.

+94
Sean Newell 22 груд. 2012 р., 17:57:38

Не Technoshape роботи обладнання? Хіба хто-небудь пробував?

Я чула, що це дуже дорого і машина використовує паузи пресотерапія для ліплення шлунка.

Яка альтернатива йому?

http://technoshape.net/

+53
Melissa grady 7 квіт. 2018 р., 09:26:34

Я в 18 років чоловік і я почав ходити в тренажерний зал. У мене тільки 3 дні на тиждень для роботи. Я поєднання худий, жир і м'язи:)) я стою на 1,76 метра, а у мене вага 68 кг. Я вирішив зробити: -1-й день: спина; -2-й день: ноги і ABS; -3-й день: плечі, пастки і передпліччя; як ви думаєте, цього достатньо для побудови м'язів? Або я повинен додати день груди? Або, може бути, я можу включити тільки віджимання будинку як вдень груди?

Редагувати: у мене сколіоз, і кіфоз, і мій лікар порекомендував мені зробити або плавання або легкі фізичні вправи в тренажерному залі. Отже, я хочу зміцнити спину, а також отримати гарне мускулисте тіло, але не з важкими вагами...

+51
MaienM 17 бер. 2016 р., 06:39:09

Я говорив Літта трохи зі старим культуриста і він мені каже : "Якщо ви дійсно хочете набрати вагу, ви повинні припинити їсти цукор і молоко до близько 5 вечора," цукор він мав на увазі фрукти і т. д.

"тому що цукор і молоко розбудити вашу щитовидну залозу і вона буде витрачати свій доход ккалорій для підтримки вашого риси обличчя і т. д."

Він сказав, що тому що я такий ектоморф.

Хтось знає, що і допомагає глибше зрозуміти, що він мав на увазі ?

+43
Xander Dunn 5 вер. 2012 р., 18:31:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil