Болі в лівій руці при виконанні віджимань

Я дуже худий хлопець, 180 см зростанням, важу 63кг. Навіть будучи худий, як я, я почав розробляти пузо. Тому я вирішив зробити невеликий турів працює близько 10 днів тому, коли я можу, в який увійшли тільки дві речі - віджимання і присідання.

Це тривало досить добре на тиждень - я робила їх обох поперемінно, принаймні, один раз в день, іноді і більше, з перервами.

Але, приблизно з трьох до чотирьох днів, я відчуваю невеликий біль в своїй лівій долоні. Я докладаю картинку нижче, щоб вказати конкретно, яку частину долоні. Так завжди буває, коли я йду вниз, щоб зробити пуш-ап, а не коли я натискаю. І це свого роду відчуває, як нерв, додані в тій точці З всередині долоні тягнуть.

Хто-небудь знає, чому це може відбуватися? Це надзвичайно неприємно, що я на рівному місці, не можу зробити віджимання тепер з-за цього і я міг би просто 10 днів тому.Я дійсно хочу залишатися у формі, наскільки я можу.

Це зображення: http://i.stack.imgur.com/LEDIZ.jpg

+549
railsdancer 28 лют. 2016 р., 05:59:51
36 відповідей

У мене проходить реабілітація після операції колінного, ліктьового і плечового травми прямо зараз за те, що використовував поганій формі і, що більш важливо змусити себе важко занадто мало м'язової маси, що у мене є. Раніше я робив відео тренування Джилліан Майклс і деякі DVD йога.

Я думаю, настав час, щоб набрати м'язову масу після того, як я відновити. Раніше я використовував для тренування з дуже легкими гантелями, не піднімати важкого і раніше. Я допоможу з починаючим ефектом, роблячи або 5х5?

Я не можу собі дозволити лавці/потужність клітці, так що я можу замінити присідання зі штангою Кубок присідання і жим лежачи з підлоги гантелей, прес, не роблячи програми неврівноважених в будь-якому випадку?

Теплі набори лише розминка перед тренування?

Відредагований, щоб додати: Я 25 років жінка, стою 5' 4.5" у висоту і важить 100 фунтів (я ектоморф в основному). Я, як правило, їдять 1600-2000 калорій, коли я активна. Зараз менше, так як я все сидяча, за винятком реабілітацію. Я працюю з 1,5 років. Був активний (бойових мистецтв) протягом 3,5 років до цього, але зупинився через напружений графік/лінь/відмазки...

+958
user470909 03 февр. '09 в 4:24

Я подумую створити режим, де я вдарив мій місцевий тренажерний зал 3 години в день 6 днів на тиждень. Я 5'7" з помірним будувати і я важу 65кг. Я хочу наростити м'язову масу і втратити жир.

Перші 1годину включає в себе силові навантаження, (працювала в іншій частині тіла щодня)

2-й год схема кондиціонування callisthenic вправи, борючись з мотузками, махов гірей, болгарські мішки, станова тяга, жим присідання і т. д. (30 секунд на кожен 15 секунд відпочинку між підходами, 2 хвилини відпочинку між ланцюгами).

3-й годину мій клас змішаних бойових мистецтв, зосередившись на боротьбі і padwork.

При правильній дієті, це зробило б мене мої цілі? Або це перевтома і може призвести до канібалізації мої м'язи самі по собі? Мені дуже подобається ММА і схеми роботи, тому я хочу включити їх в своє навчання.

Дякую

АДЕ+

+944
PL J 8 серп. 2011 р., 04:33:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для початку, тяга не вважається роботою АБ. Упевнений, що вони можуть включати в себе АБС, але вони також пов'язані різні інші групи м'язів. Ви не тільки станова тяга, Якщо ви хочете більше латів наприклад.

Дві найпоширеніші причини для переднього нахилу тазу (що я бачив особисто), або тиждень АБС порівняно з більш нижній частині спини або слабкі сідничні м'язи.

Я б запропонував заново-в тому числі і піднімає ногу, але, переконавшись, підняти ноги досить високо, щоб перемістити їх за межі діапазону рухів, що ваші згиначі стегна здатні (для гарантії участі АБ). Дошки Ваалвейк (дошки, де ви стисніть як можна сильніше м'язи живота) це ще одна прекрасна вправа для сили АБ. Я персональний фанат л-сидить як можна довше або в наборах близько хвилини кожен.

Зміцнення глют трохи легше вирішувати, так як там більший вибір і легше інтегрувати в існуючу програму. Помовчав АТГ присідання, і на негнущихся ногах станова тяга або rdl (або навіть сумо станова тяга), або глют мости / хіп-насуви все більше складних рухів, які пов'язані з сідниць в значній мірі.

Це часто легше просто почати працювати на ваші можливі слабкості і переоцінка вже через пару тижнів, так що, чим намагатися здогадатися, що одне ваше слабка ланка і зосередитися лише на цьому.

+934
user2733 26 квіт. 2014 р., 09:04:42

Мені 22 роки, я нормальний у висоту майже 5.9, але моя вага становить близько 56kgs, я дивлюся худий. Як я можу бути сильніше?

+925
BO KANG 30 квіт. 2013 р., 09:00:03

Коротка відповідь на ваше питання-ні, їжею жир не викликає у вас, щоб зберігати більше жиру.

Що відбувається з даної їжі, коли ваш організм перетравлює це насправді дуже складний. Дивись, наприклад цей і цей. Так що важко сказати, чого "їдять х викликає y" або "не їж X викликає у". Крім того, існує велика різниця між особами.

Хороші новини, однак, є те, що в хорошому наближенні є два основних речей, які ви можете зробити, щоб спалити зайвий жир: 1) Їжте на дефіцит калорій 2) Їжте менше вуглеводів. Крім того, що ви їсте не буде мати значення занадто багато для цілей контролю ваги. (Ви, ймовірно, слід турбуватися про те, мікроелементи і деякі інші речі, але це окрема дискусія.)

Що являє собою дефіцит калорій варіюється в залежності від особистості, але це досить легко з'ясувати. Спочатку ви повинні знати, що ваш базальний рівень метаболізму. Наприклад, використовуючи цей калькулятор. Ось скільки калорій, ваше тіло потребує, щоб функціонувати-він не враховує діяльності, якою ви займаєтесь. В залежності від вашого рівня активності люди кажуть помножте ПОВ на 1,2 (не дуже активно) до 1,5 (дуже активний). Щоб бути дефіцит калорій, ви повинні з'їсти менше калорій, ніж та кількість, БМР*активність-множника, кожен день. 600 калорій в день виливається близько 1 фунт жиру в тиждень.

Друга річ, є менше вуглеводів, дуже проста. Відстеження їжі, яку ви їсте на кілька днів і спробувати їсти менше ніж 100 г вуглеводів на день. Через кілька днів запаси глікогену в організмі закінчиться і ваш організм перемикається на спалювання жиру замість. Це принцип, що лежить в основі всіх низкоуглеводной дієти (Кето, Аткінса, повільно Carb, ...).

Експериментувати з самим собою, щоб з'ясувати, що працює. Існує значна варіабельність між індивідуумами.

+866
Seeman Kujinga 27 бер. 2012 р., 04:30:37

Редагувати-просто перейдіть за цим посиланням. Це набагато краще, ніж моя відповідь, який слід

http://junkfoodscience.blogspot.com/2008/10/first-law-of-thermodynamics-in-real.html

Я худий чувак, "хардгейнеров" тип тіла, взагалі я в змозі з'їсти багато і залишайся такою ж вагу. Навіть якщо я в депресії і ліниве протягом часу, як кілька тижнів тому. (було кілька років, коли я набрала вагу і розтовстів, з тих пір я повернулася до нормальної, і це було єдиним дійсно важливим винятком мого дорослого життя, що я пам'ятаю.)

Насправді я хочу отримати зараз м'язової маси, і я бовтався тут в інтернеті, намагаючись розібратися в даному питанні. Відповіді тут як і скрізь бувають відверто неадекватні і навіть не пройти елементарний здоровий глузд тестування, як ви пропонуєте з логікою у вашому питанні. Очевидно, що зайвих калорій не зберігаються у вигляді жиру завжди. Вони не можуть бути. У нас занадто багато емпіричних доказів зворотного, як ви пропонуєте у вашому питанні. Майже всі знають кого-то чи багато, хто може з'їсти все, що їм хочеться, а не вправи, а ще не набрати вагу.

Я починаю думати, що вчені та інші "освічені" про харчуванні насправді немає ні найменшого поняття про деякі із самих основних і найпростіших питань, що відносяться до прав людини систему травлення та метаболічні функції.

Я думаю, що багато калорій просто нажремся у разі переїдання для багатьох людей. Тіло не спалити їх максимально ефективно. Він просто не зупинятися на півдорозі, і ваші poo/сечу має різний хімічний склад. Це як наполовину спалений ліс або щось дуже замість тонкого золи. Напевно дослідивши табурет тісніше призведе до кращого розуміння. Будь добровольці? :-)

+864
prabha karan 15 лип. 2012 р., 14:47:33

Epulse 2

Без бретелей, що перезаряджаються, безперервний пульсометр. Не знаю, якщо вона зберігає дані для вас, хоча.

+864
Miguel Carreto 23 жовт. 2017 р., 19:11:56

Якщо у вас немає ваги і просто бажаючи, щоб залишатися здоровим у себе вдома без походу в тренажерний зал я рекомендую робити базові віджимання, присідання, берпи, альпіністів і зоряні стрибки.

Прості вправи, як це правильно зробити ступінь інтенсивності може бути дуже добре, щоб отримати ваше серце накачування і включати свій рекомендованих 30 хвилин в день вправи.

+850
zenl0ord 21 черв. 2013 р., 16:22:00

Я хочу купити новий велосипед, який я хотів би використовувати, щоб піти в офіс і іноді для тривалих поїздок. і моя мета, щоб зменшити вагу, а також насолодитися велосипеді, йдучи з групами в різних місцях, джунглі, гори, дорога, екскурсії і т. д.

Як купити велосипед, де я можу сидіти з правильної постави? Моя вага становить 115 кг, а висота становить 5 футів 11 дюймів.

Чи варто купувати зачепив або не зачепив велосипед?

Чи варто купувати велосипед з тонкими або думаєте шин?

+836
gwestdev1 16 черв. 2019 р., 11:43:12

Отже, по суті питання все сказано.

Це питання вискочить сьогодні на роботі, колега намагається збільшити рельєфність м'язів і думав при цьому...

Я читала, що це може призвести до недоїдання та зневоднення, але можна пити його протягом періоду (3, 5, 10 днів?) допоможе з визначенням.

Так що будемо пити дистильовану воду, поліпшити м'язовий визначення?

І ще, скільки часу можна його пити, будучи здоровим?

+789
Miri7 2 черв. 2016 р., 17:00:04

Жінки слабкіше, ніж чоловіки, з-за чого-біологічного, культурних, або як? Чоловіки мають схильність бути вище і важче, але давайте порівнювати в рівних вагових категоріях (70 кг осіб проти 90кг людини бувають проблеми).
Культурні причини, які могли б зробити жінки слабкіше:

 • м'язи вважається негарно на жінок (або, принаймні, вони так думають і бояться робити фізичні вправи)
 • чоловіки мають велике соціальне тиск, щоб мати більше сили в дитинстві і в підлітковому віці, тому вони часто починають проявляти рано
 • жінки дійсно фізично легше працювати, коли допомагаю вдома (брат допомагає рубати ліс, а сестра прибирає в будинку) та на протязі багатьох років. Це триває у дорослому житті, де чоловіки мають більше шансів працювати у фізично більш важке.

Жінки набиратися сил повільніше, з тією ж інтенсивністю тренування? Припустимо, не було б двох людей з однаковими фізичними даними (зріст, вага, міцність, вік), але різної статі. Вони обидві починаються на підняття тягарів (наприклад) і вони працюють з такою ж інтенсивністю та тривалістю і їв ту ж їжу. Вони закінчуються однаково сильно?

+769
mrwhythat 6 лист. 2013 р., 18:59:31

Ми, індійці, дуже схиблені на їжі, хоча ми знаємо, що може вплинути на наш організм. Я хочу знати, що буде Кращі дієти і тренування в залі для індіанців, щоб отримати хороші м'язи і плоский живіт.

Існують різні схожі пости про втрату жиру, але мені потрібна відповідь, особливо для індіанців.

+743
Ssurge 2 трав. 2014 р., 00:05:08

Ваша математика-це добре. Проблема в тому, що ти задумував свій поточний прогрес. Від Еймі Авайя Еверетт:

Приходять нові люди на сцені, їх ліфти постійно дорожчати кожну тиждень, і вони просто бомба! Їх впевненість в собі просто зашкалює! У нас є наступний чемпіон світу? [Вони думають], в якій я Прінг в моєму ривку і поштовху, 3-5 кг в тиждень, я буду бити всіх цих сук, всі ці топ-10 дівчаток або хлопчиків, і мені буде дивно! Я буду призер Олімпійських ігор точно... як їх порахувати, скільки ліфтів буде в 6 місяців до 3-5кг на тиждень збільшиться.

А потім реальність. Ви можете не піарити щотижня назавжди. Нових людей у спорт мати рівень сили і рівень техніки. Коли ці дві речі збігаються, вони потрапили в стіну. Нові люди піарять щотижня, тому що вони новачки, і вони збираються, природно, Прогрес, де їх межа, спираючись на свої спортивні здібності. Коли вони досягають своєї межі, вони знаходять ССБ не приходити щотижня. Або кожні два тижні, або може навіть не цілий місяць.

Ти додумуєш 2% збільшується до...коли саме? Свою власну смерть?

Ви збираєтеся отримати травму, ви збираєтеся взяти відпустку, ви збираєтеся пропустити їжу або два, і навіть якщо ви не збираєтеся прийти з обмеженнями, фізики, оптимального розтягнення тканин людини, ваш генетичний потенціал. Ти стаєш старшим, і Ваше тіло стане слабшою, так як він перестав реагувати на тренування з причин, ми не розуміємо в повній мірі.

Навіть якщо ви робите все правильно, людський організм може отримати тільки таким великим, і тканин людини може тільки зробити так багато. У якийсь момент ви збираєтеся поставити п'ять фунтів на барі і ви просто не зможете його підняти. Від цього нікуди не дінешся, що. Ви отримаєте вигнали з проміжних програмування, тому що ви не найкращим. Якщо якимось дивом ви їсте кожен прийом їжі, сон кожен темний годину, зробити це для кожного тренування, і уникнути всіх травм, в результаті ваш організм буде просто не в змозі реагувати на стимул ви даєте йому.

+665
xotonic 6 лип. 2019 р., 04:43:16

Концепція 2 насправді є сторінки , які можуть допомогти вам. Деякі з кращих часів близько 33 -34 хвилині.

Сторінка генерується динамічно в залежності від критеріїв, які ви вводите. Нижче я підібрав кілька чоловіків у віці 19-29 важкій вазі (>75 кг) у світовому рейтингу по концепція 2 Гребний:

1 Ерік Мюррей 29 Кембридж, Нова Зеландія НЗЛ 31:17.2 IND_V Д
2 Едвард Budimier 21 Норфолк, штат Вірджинія США 33:43.5 IND_V я
2 Джон Мадура 21 Х'юїт NJ США 34:13.2 Інд я
3 багатий Коннелл 27 Дубліні, Нью-Гемпшир США 34:37.0 Інд я

Крім того, є деяка інформація на сайті про демпфер рівні 1 - 10 і гонки

Деяка плутанина панує тому, що веслярі, як правило, використовують значення 3-4. Це тому, що на цих налаштуваннях машина чітко відображає відчуття гоночна човен. Як вони проводять більшу частину свого навчального часу в цьому середовищі, тоді має сенс для них, щоб встановити машину вгору, щоб відчути, як на човні. Для внутрішнього веслярів, хто ніколи не був у човні, ти не повинен обов'язково дотримуватися стратегії веслярів.

+615
Faisal hijazi 13 черв. 2019 р., 10:44:26

Я просто купив собі applewatch 4 і я хочу використовувати його для фізичних вправ. Тому я вивчаю інтернет-ресурси. Однак, тренування програми дозволяють "поставити мету" і "показати звіт".

Те, що я хочу використовувати його для того, щоб допомогти мені постійно регулювати свої зусилля, так що я можу спалити необхідний рівень калорій, запускати потрібну відстань і виконати за потрібний проміжок часу **при збереженні ідеальних HR **.

Я пам'ятаю з занять з фізкультури, які ви могли б зробити краще-силові тренування насправді спокійний темп, так що аеробний метаболізм та обмін дихання був беззбитковим. Для кого-то, хто знаходиться не в кращій формі, це означало б, сповільниться до прогулянки превентивно.

Був цей міф? Чому це річ, всі розумні? Чому я повинен встановити цільовий пульс? Не тренування це з'ясувати шляхом вимірювання мої зусилля?

+610
MUHAMMAD S H A K I 8 лип. 2019 р., 20:37:33

Поки у мене не було цього досвіду, цього паперу на нюхові галюцинації не фізичні навантаження, як загальне.

Після першого і другого безсимптомний початок захворювання у всіх пацієнтів відзначено phantosmia був ініційований після кашлю, сміху, плачу, чхання, высмаркивания, гучну мова або крик, будь інтенсивний сплеск емоцій, фізичного напруження, фізичних навантажень, вимушеного носового вдиху та/або видиху або гіпервентиляція

Я не лікар, але схоже, що папір порівнюючи захворюваність цими нюхові галюцинації, щоб бути схожими на судоми (які також часто мають нюхові галюцинації до і після. Гарячі пір'я особливо поширені), які можуть бути викликані гіпервентиляцією, як з фізичними вправами. [4.1.3 вищевказаного документа]

Заради охоплюють всі основи, це може бути симптомом чогось більш злоблива , таких як епілепсія, мігрень або пухлини головного мозку, тому може бути добре рекомендується проконсультуватися з лікарем.

+555
devguydavid 1 лип. 2012 р., 11:33:35

Є верхні руху тіла, які задіяні біцепси, але ніхто не ізолювати їх конкретно, як можна з гантелями або машини. Приклади включають:

В основному все, що пов'язане витягати будуть задіяні біцепс, і тим більше, якщо ви робите це з suppinated зчеплення.

+530
momstouch 15 лип. 2019 р., 05:54:55

Якщо він грає на такому рівні, потрібно зробити рентген зробити не повинно бути проблемою, і варто було б робити в першу чергу, краще знати напевно.

Крім звичайних рекомендацій льоду, і беручи анти inflamatories.
Якщо у вас є оцінки до розміщення пояси, біг у воді-це здорово, особливо якщо використовувати разом з монітором серцевого ритму, щоб тримати ритм. Це дійсно допоможе для підтримки спортивної форми, не підкреслюючи травми.

+503
Danar Shwany 12 лют. 2014 р., 13:44:40

Моєму синові 13, 5'10", носить розмір 14.5 взуття і дуже високий батюшка і сестри. Він не вдарив його стрибок зростання, ще й мене турбує його хода і його бажання займатися спортом, але він вів боротьбу з ним.

Він ходить і варто з ноги вийшли. Він також в основному йде на передню або м'яч в ноги, трохи підстрибуючи, як. Його п'ятки не чіпай або якщо вони не сильно. Він може стріляти м'яч і зробити ці типи речей, але працює на будь-який період часу закінчує тим, що боляче. Він хоче грати, але намагається бігати і якщо дуже повільно. Він дуже засмучений і ми його бачимо педіатр, але вони дали нам вставляє і сказав нам не турбуватися про це. Його щиколотки і ікри дуже товсті, кістки великі, хоча він не є за дитиною ваги. Середня за його розміру, я б сказав. Але я турбуюся про своє майбутнє з ногами. Його батько 7 ніг, і він має високий сестер. Але його біг виглядає майже боляче дивитися. Він може стріляти і робити всі інші речі, просто намагається спуститися на підлогу.

Є якісь речі, які ми можемо зробити, щоб допомогти йому це виправити? Вправи? Будь-які думки можуть істотно допомогти. Спасибі.

+465
Rogib Amiri 22 груд. 2019 р., 07:47:23

Я у фітнес з 4 років і роблю багато спорту, а також ходити в тренажерний зал. Я пробував всі види вправ для грудей, будь то в тренажерному залі або будинку. Але я все одно не досягти ідеальної форми грудей з деякими м'язами. Можливо, я роблю неправильні речі. Будь ласка, поділіться своїми ідеями, досвідом, як отримати деякі м'язи грудей, а також приємні оку форми.

Спасибі заздалегідь.

P. S. : Я не хочу великий будинок, тіло, груди, але приємні атлетичної форми грудей.

+416
Zeno Raiser 27 жовт. 2014 р., 09:59:25

Мій час тренування в 7 вечора, коли я вийду з роботи і потрапив в спортзал. Моя мета-скинути вагу, тому я не хочу мати ніякої їжі після 7-8 вечора. Як я можу розмістити страви/закуски навколишні тренування для того, щоб зберегти здоровий графік харчування?

Який час стоїть у мене перед тренуванням перекус/їжу? Якщо після тренування закуски містять? Я думаю, що мій основний прийом їжі за день буде десь у другій половині дня. Я відкритий для будь-яких пропозицій, як для планування, коли є і коли, щоб з'їсти його.

+411
Pawel Michalak 6 трав. 2012 р., 07:03:15

На жаль, в той час як ви говорите, у вас є невеликий живіт, якщо ви не можете побачити ваш прес, ви не худий. Висунувшись до вашої дієти, а не вправ.

Найпростіша річ, щоб зробити, якщо ви хочете втрачати жир і пісне швидко (тут передбачається, що повністю здорові і нічого подібного діабет або що-небудь ще ) перестати їсти всі продукти з цукром в них.

Перевіряємо мітки, майже все, що ви купуєте упакованих має в ньому цукор. Якщо ви можете керувати, щоб виріз цукор зі свого раціону, ви будете висуватися в пару місяців, природно.

Скорочуючи прийом вуглеводів (тобі потрібно білка і жиру, щоб компенсувати втрату калорій) прискорить цей процес. Знову ж таки, якщо здоровою, ваше тіло не насправді потрібні вуглеводи або цукор. Він здатний робити глюкозу з жирів.

Якщо ви дійсно хочете вправи, які гарні для міцності АВ, розглянемо присідання і станова тяга. Всупереч тому, що наша культура повірите, ваш абс для підтримки внутрішньочеревного тиску на рівні, який компенсує навантаження на наш хребет, коли ми піднімати і переміщати. Іншими словами, вони змушують вас кишка тонка проти вашого хребта, так що ви не вистачати, коли ви піднімаєте речі.

Вони не змусить вас нагинатися, хоча вони дійсно допомогти з цим рухом, і беруть участь в наданні допомоги pelvice рухатися серед інших рухів тулуба. Однак, їх головна функція полягає в тому, щоб зберегти ваші кишки на місці, і підтримає вашу спину.

Таким чином атлетика вправи, які змушують вас підтягнути все тіло, щоб завершити ліфт дозволить значно зміцнити своє ядро.

 • присідання
 • станова тяга
 • накладні натискання будь-який вид стоячи
 • Олімпійські ліфти
 • і чим-небудь подібним
+382
Billy Jay Knight 22 груд. 2012 р., 07:59:56

Я хотів би знати, якщо при тренуванні в день зі швидкістю серії як 8x400 є більш важкою, ніж 18к лонгран. Тому що вчора я зробив свій перший швидкісний тренування серії і я спав весь день. Але коли я роблю довгий біг 18-20к моє тіло в порядок.

+363
Gregori Belisario 18 жовт. 2017 р., 11:13:26

Очевидно, я не знаю ваш тип кузова, тому у мене немає точних цифр для вас особисто.

Все залежить від того, скільки калорій ви спалюєте протягом дня. Якщо ви вживаєте 1900 калорій, але ви спалюєте 2000 наприклад, ви будете втрачати вагу. Вам доведеться знайти, скільки вам потрібно спалити щоб втратити 2 фунти в тиждень, якщо це ваша мета.

+324
Ginny Ghezzo 1 бер. 2014 р., 15:04:43

Я відчуваю вашу біль - я абсолютно заливаємо піт з будь-яких енергійні вправи, навіть в прохолодних умовах. Висновок я повинен зробити це, що я кидаю багато тепла і рясного потовиділення призначене, щоб позбутися від нього. Я також помітив, що мій піт має надзвичайно сильний запах аміаку, так як це змушує мене кашель у минулому.

Може бути, що люди, які сильно пітніють менш ефективно вивільняючи енергію з їх запаси і, як результат, скинути кілька тепло - і мабуть, немає нічого ви можете зробити про це, якщо тільки під керівництвом фахівця ЛФК.

+320
Salman Hider 4 січ. 2018 р., 12:59:08

Я новачок в цьому і я не розумію, що робити

Більшість фітнес-зал навчати свій персонал, щоб допомогти новим членам ставши акліматизувався з їх об'єкта. Кілька надати персональні тренери (іноді за плату), щоб допомогти вам в отриманні ваших цілей. Ви повинні не відчувати себе ніяково шукає допомоги від "тренера". Особливо якщо ви новачок у фітнес-тренування. На жаль, є деякі клуби, які не надають цю нову орієнтацію членів. Якщо ваш клуб не рекомендую вам шукати когось, щоб допомогти вам у використанні цього обладнання. Якщо нічого немає, допомоги ви не отримаєте, може допомогти вам уникнути травм із-за неправильного використання обладнання. Це важливо для кого-то нового, щоб дізнатися правильну техніку. І, навчитися використовувати нове обладнання дозволить забезпечити більш широкі можливості для вас, щоб досягти ваших цілей. Після деякого періоду орієнтації, ви повинні відчувати себе досить комфортно тренуватися самостійно. Це не означає, що ви не можете звернутися за допомогою в майбутньому. Якщо ви не впевнені в тренажерний зал, ви повинні шукати когось для допомоги. Якщо ніхто не готовий допомогти, це може бути час, щоб шукати новий спортзал.

+303
Clayton Crow 21 груд. 2017 р., 16:22:02

Я пропоную вам використовувати один із щоденник харчування додатки / веб-сайти для входу ваших щоденних калорій і калорійності, наприклад , як MyFitnessPal. Всі вони пропонують приблизно TDEE на (сумарний добовий витрата енергії = ккал) малюнок, виходячи з вашого віку, ваги, зросту та рівня активності. А також запропонував протеїну, жиру, клітковини, цукру, мінеральних, вітамінів і рідини повітрозабірники. У більшості є їжа / калорії / база даних по поживним речовинам, щоб допомогти спланувати своє харчування.

+292
Lilly Yorke 24 серп. 2018 р., 06:38:29

Мета для початку-це насправді просто отримати там і рухатися, зробити потієте, 4-5 днів в тиждень, щотижня. Все, що вам потрібно, це 30 хвилин в день 4-5 разів в тиждень і ви будете отримувати у формі.

Як Новачок, ваша мета буде намагатися робити 30 хвилин бігу по прямій не ходить.

Якщо ти не зовсім у формі, то відмінна мета-бігати 5 км за 30 хвилин. Та/або спробувати зробити 60 хвилин.

Якщо ти відмінний спортсмен, тоді можна спробувати 5км за 20 хвилин.

+217
Mooka 31 серп. 2013 р., 20:10:04

З того що я читав, проблема не в русі, як положення смуги. Коротше, зі штангою за шиєю, її дуже легко травмувати себе, і людей, які не мають належної гнучкості плеча, щоб викликати травми плеча.

У "пресі" у своєму загальному визначенні стоїть ресторан з баром в передній частині голови-це дуже безпечний ліфт і не приходять з додаткового навантаження на сухожилля і зв'язки. Це також дуже корисно у вирішенні всіх груп м'язів, на які посилається у своїй схемі.

+214
TheOlegikDit 20 трав. 2018 р., 23:05:42

Привіт у мене є питання з приводу добавок. Я жінка і 24 років. Я в даний час приймаю 4 капсули в день L-карнитин (левокарнітин тартрат) життєва сила я вірю, що кожна капсула містить 500 мг, я хочу використовувати новий протеїновий порошок, який володіє 100 мг L-Carntine за служити. Безпечно все-таки зробити обидва? Скільки це занадто багато? Спасибі!

+184
Felix Goldberg 16 трав. 2014 р., 00:37:20

Це фізично можливо, щоб мати дефіцит калорій за місяць і набрати 5 кіло ваги, перебуваючи на дієті?

Я їм близько 1500-2000 калорій в день, і мені слід брати з собою мінімум 3500 з урахуванням того, що я активно плавати по годині в день або більше.

Так що я повинен мати орієнтовно втратив близько 5 6 кг реально в цьому місяці, але замість цього я отримав п'ять кіло! Що саме це означає? Я набрала 5 кг м'язів? Та я використав, щоб зробити серйозне навчання, перш ніж і я думаю, що моя талія-розмір не збільшується в цей період і це може бути трохи знижена. Я 6 2 і був 100 кіло, коли я почав і тепер я 105.

Я трохи збентежений, тому що це досить екстремальний!

+179
tobby 4 черв. 2010 р., 13:17:57

Мені подобається вправи під час перегляду телевізора, і не особливо хочуть отримати більше тренажери для дому (наприклад, бар або стояти). Яке обладнання в мене стоїть в основному моя дружина використовується для занять пілатесом і ЛФК. У мене маленькі гантелі до 10 кг, йога ремінь, дошку балансу і надувний вправи/гімнастичним м'ячем.

Я зазвичай роблю Стрибки на місці, віджимання, хитання преса, різні ядра/ноги вправи і т. д. але я шукаю конкретно для вправ, які будуть корисні у навчанні для критий скелелазіння (в основному біцепс і широта вправи).

Я пробував:

 • Перевернуті рядка на стільці, і у мене немає стільця особливо добре працюють. (стільці занадто маленькі)
 • Біцепса кучері. Ваг у мене досить світла, і у мене немає багато зайвих грошей/місця, щоб зробити більш важкими.
+168
Larry Fitzgerald 9 бер. 2012 р., 19:11:37

По-перше, це мій перший пост на форумі так що вибачте, якщо я не роблю щось правильне.

Буду дуже вдячний за допомогу в пошуку гарної домашньої тренування. Я закинув тренування, тому що план не був хороший. Я можу купити бар підтяжки, якщо це необхідно.

 • Вік: 15 з половиною років
 • Обладнання: 2х0,7кг і мотузку, але я змогла купити іншого обладнання, якщо це необхідно для кращого поліпшення
 • Спорт: я не спортивний, я йду на моєму велосипеді щоранку в школу і назад, щось на зразок 8км в день.
 • Physich: я зробив деякі вправи в минулому, мій стан це нормально
 • Поточна висота: 5"8 - 174 см

Цілі: зміцніти і поліпшити витривалість. Та тому, що я занадто худий і хочете змінити це.

Я дуже ціную допомогу!

Тхом

+168
Andrius Bentkus 5 жовт. 2013 р., 21:59:31

Коротка відповідь: Йти так складно, як ви можете йти!

Довгий Відповідь: Рівень зусиль, які ви поклали в залежатиме від того, скільки ти їла. Мені здається, що простіше іноді, коли я піднімала вночі, тому що я з'їв кілька страв перед підйомом тягарів.

Деякі люди мають важкий час не багато їсть, ходить в тренажерний зал і піднімати тяжкості як доступність енергії і уваги стурбований.

Однак, якщо ви можете набратися енергії, харчуючись досить рано, ваш циркадний ритм і науки показує, що краще працювати в ранкові години. Особливо з високою інтенсивністю, як ваш тест і рівень гормону росту, природно, вище. Це ще більше збільшився, виконуючи важкі складові вправи, як присідання, тяги, жиму лежачи, плече пресування, або Бент-більше рядків.

+109
Creasixtine 19 черв. 2013 р., 09:01:22

Це дійсно залежить від ваших цілей і програмування. Відповідь може бути так чи ні.

З моєї нинішньої рутини, я, наприклад, мертва тяга, фронтальний присідання і жим лежачи три рази на тиждень, проте, я лише виконати 10 повторень кожного підйому протягом сесії (розбити на 2-3 підходу, рідко більше 85% 1 ПМ).

Не вдаючись у найдрібніші подробиці моєї програми, я в основному спрямованих міцності (запозичення з деяких основних концепцій Ден Джон "легка сила" - роздуми). В рутину, я міг піклуватися менше про гіпертрофії.

Якщо ваша мета гіпертрофія (зростання м'язів), виконуючи велику кількість повторень та/або підходять до провал під час набору, ви могли б знайти себе в "перебрали" стан досить швидко (хоча, як Деніел мається на увазі, ви, ймовірно, отримати травму першої). В такому випадку, я б настійно розглянути можливість виконання важких, складових ліфтів (тобто дл, присідання...) раз в тиждень, і працювати звідти.

Важко повністю відповісти на ваше запитання без деякі деталі, але якщо ви дійсно пов'язані з перетренірованностью профілактики, зробити собі ВСР (варіабельності серцевого ритму) моніторинг, вести журнал, і йти великий, коли ваше тіло говорить вам, що це ок.

Отримуйте задоволення!

Редагувати:

Я бачу, ти додав, що ти робиш 5х5 (вибачте, якщо я пропустив це в перший раз навколо).

Ви могли б зробити підхід 5х5 за чотири дні, якщо ви хотіли, і повні великі ліфти, як DLS і присідань, два рази в тиждень. Якщо ви використовуєте цей метод, одним з ключових елементів, щоб розглянути, як ви прогрес завантаження між сетами. Взяти програму Цей хлопець наприклад (друга програма з двох):

http://www.bodybuilding.com/fun/wotw56.htm

Він будує 10-15% кожен набір, поки він, нарешті, піднімаючись поруч зі своїм РМ 5 у вирішальному сеті. Він робить його більш 3 днів, але його можна легко поширити його на 4-5.

+91
Graan Khan 11 серп. 2013 р., 04:04:34

Важко сказати точно, скільки ви будете податок на суглоби, так як кожна людина індивідуальна, коли вони біжать - на основі вашого ваги, будете ви каблук-удар і т. д.

Однак, якщо ви хочете, щоб пом'якшити будь-які ефекти, що працює на суглоби, то ви повинні дивитися на отримання більш м'які кросівки - це допоможе пом'якшити кожен удар, за рахунок 'відчуття дороги'. Це може зайняти деякий проб і помилок, щоб отримати найкращу сукню для себе, але ви будете знати, коли ви знайдете правильні. Багато великі бренди "вікторини" чи запитальники, ніж може направляти вас до правильного взуття, що вони виробляють (наприклад, Мізуно, Брукс), в той час як існує цілий ряд інструментів порівняння на веб-сайти, такі як RunningWorld тощо.

У той же час, переконайтеся, що якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт в суглобах і м'язах, крім крепатура (презервативи), щоб ти відпочив. Якщо у вас є біль у м'язах, вам можуть допомогти для лікування, використовуючи рис (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), проте, це часто корисно чергувати потепління та зледеніння (наприклад сумку замороженого горошку і теплий wheatie мішок), щоб допомогти стимулювати кровообіг.

Також переконайтеся, що ви не підете прямо на бігу з холодним м'язи - тобто, скажімо, це вигідно прогріву з 10 хвилин бігу підтюпцем, швидка ходьба або біг на зниженому темпі. Той же принцип слід використовувати і в кінці біг, повільний темп за останні 10 хвилин або так (як ви не хочете, щоб ваші м'язи охолоджуватися і стискатися, коли Ви різко зупинитися). На одній хвилі, стає звичкою проводить статичний розтяг після кожного запуску допоможе тримати вас подалі від шкоди, і переконайтеся, що кров тече рівномірно по всьому м'язи (профілактика 'вузлів' від формування) - наприклад, мета квадрицепси, біцепси стегна, верхня і нижня телят в різні відрізки (моя особиста розтягування займає близько 10 хвилин, після кожного запуску).

Важливим способом, щоб уникнути травм, переконайтеся, що ви не надто значно збільшити пробіг за тиждень або збільшити свій темп різко - ваше тіло буде звикати біг кілька разів на тиждень, з певного пробігу, який дозволить вам збільшити пробіг або швидкість (ніколи не як на один прохід!). Ви повинні прагнути збільшити свій щотижневий пробіг не більше ніж на 10% минулого тижня.

Я думаю, інший спосіб, що б бути корисним для вас, щоб спробувати вийти з бетону - на місцевих полях, полях, у громадських місцях, лісу і т. д. Не тільки це буде сприяти зменшенню ударних навантажень на ноги (на поверхні більш м'якою, ніж бетон), вам допоможе наростити силу м'язів, які не використовуються так часто, коли дорога-біг (м'язи, які допомагають підтримувати протягом пересіченій місцевості).

Я сподіваюся, що це допомагає, і зберегти хорошу роботу - ви досягнете ваших цілей у найкоротші строки :)

+43
John Field 23 черв. 2011 р., 03:03:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil