Як відрегулювати незалежно від того-небудь?

Я повинен взяти два тижні перерви з моєї програми-небудь, і мені не доведеться відвідувати тренажерний зал або будь-обважнювачі. На перерву я буду робити випадкові вага тіла тренування, але здебільшого я буду не активний.

При виході з програми після двох тижнів простою я можу просто повернутися туди, де я зупинився, або мені підступ 10-20% від моєї останньої тренування?

+753
user1513196 2 груд. 2017 р., 18:27:37
32 відповідей

Присідайте з ногами на землю, спиною ледь повівав в нейтральному положенні, а лікті на м'язи на кілька сантиметрів вище вашого коліна. Не змінюючи положення стегна або руки, повільно розігнути ноги в коліні.

Спробуйте це...це працює.

+992
V02460 03 февр. '09 в 4:24

У прагненні зробити регулярній основі для розробки, і як продовження мого попереднього питання*, я шукаю простий план, який задовольняє наступним вимогам:

 1. Ніяке обладнання не потрібно, або простою обладнання, що я можу знайти в моєму будинку.

 2. Нехитра формула працювати важче кожен день. Наприклад, завтра я зроблю більше, ніж одне повторення для кожної вправи, ніж те, що я роблю сьогодні. Маючи набір моїх уподобань. Я просто хочу зосередитися на одній вправі, потім зробити перерву, потім переходити до наступного.

 3. Мають мінімальну кількість вправ, щоб заощадити мій час, але достатньо, щоб уникнути м'язового дисбалансу.

Більшість програм, як це один дуже хороший, але він не задовольняє 2, так як я повинен подивитися його. Якщо мені доведеться шукати його кожен день, тоді мені не доведеться ставити це питання. Я також розумію, що цей план буде настільки простий, що це триватиме рік(и), щоб побачити будь-які візуальні поліпшення, так що я зробив мій розум про це. Я не впевнений, якщо зміна харчування не потрібно, тому що зазвичай я не їм багато жиру або звільнили їжі. Я не думаю, що стать не потрібен, Але якщо він коли-небудь потребував, я чоловік.


*Тільки робити вправи на регулярній основі, не турбуючись ні про що інше, допомагають нарощувати м'язи?

+959
Philips545 15 жовт. 2019 р., 22:13:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я 5' 6.5" і важить 200 фунтів. ІМТ високий. Морський жир % становить 10. Якщо я пропускаю один прийом їжі я можу втратити 5 фунтів. М'язи є хорошим вправою. Я почав з підсилювача і працював. Випади хороші. Почніть з вагою тіла і додати гантелі після 200 випади. Збільшити ваші гантелі 5 кг кожна гантель як вам досягти 200 марок. Я просто почала burbees. Почав з 55. Попередження при запуску випади і м'язи піднімає ваш вага може збільшитися в кілька разів, однак, що це м'язова маса. ІМТ найменш точний спосіб вимірювання жиру % за даними медичних вузів. Я почав м'язи ДБЖ після того, як я міг зробити 100 повторень за день.

+918
user68659 28 лют. 2017 р., 07:56:17

Це можливо, щоб отримати деякі м'язи з поганим харчуванням, але це, ймовірно, буде повільним, з високим вмістом жиру і проц не на повну потужність тіла. Їсть добре-це життєво важлива річ, щоб повністю розвинути своє тіло.

+874
dsua 1 груд. 2011 р., 12:30:37

Менше ніж за три хвилини два рази в день навіть не вистачає часу, щоб зігрітися, щоб зробити який-небудь формі силового тренування. Якщо ви не можете навіть розминку, ви не повинні нічого робити. Витрачати менше часу на туалет, в душ, і скрізь, де. Якщо це пріоритет, зробити час.

Якщо ви просто хочете, щоб рухатися навколо протягом тих трьох хвилин, використовуйте гирі і робити однією рукою, вистачає на хвилину, потім гойдалки, потім підтягування. Але ви жартуєте себе, якщо ви думаєте, що ви можете зробити що-небудь віддалено ефективної менш ніж за шість хвилин в день.

+861
Mahu 2 черв. 2012 р., 02:47:50

Що може зробити 15-річний хлопчик, який важить 145 фунтів і 6 футів висотою зробити, щоб набрати м'язову масу і розмір без використання ваг?

Я шукаю результати в два місяці і я працюю півгодини в день.

+858
user1623521 23 черв. 2018 р., 00:33:18

Втрата ваги в кінцевому підсумку спускається на дієті. Дуже важко надомної погана дієта. Так що я б циферблат, в перший, а потім просто насолоджуватися на відкритому повітрі з вашою дружиною, як ви розтопити жир від дефіциту калорій.

+818
Gunnlaugur 3 лист. 2010 р., 03:11:21

Для початку, я не знаю наскільки ти висока, але якщо ви 160lbs ви, напевно, могли б мати набагато більше м'язів запаковані, перш ніж почати турбуватися про те, що розпатлане.

Це чудово, що ви відслідковуєте вашу їжу. Вам потрібно використовувати сайт, як dailyburn.com або myfitnesspal.com для відстеження поживних речовин ви споживаєте. Якщо ви їсте багато одні і ті ж речі день за днем, ви швидко підберете на те, що макроси приходять від чого їжу.

Білка виглядає добре; я уявляю, як ти на півночі 160 грамів на добу, що є гарним правилом великого пальця (1 грам білка на 1 фунт ваги). Овочі теж відмінно виглядати. Я канаву пластівці, і 4 шматочка хліба. Замінивши їх чим-то, що не очищене борошно.

Але насправді вам потрібно, щоб відстежувати всі і переконатися, що ви отримуєте достатньо білка і жирів, і вуглеводів, як правило, проникнути в більш, ніж вам потрібно в будь-якому випадку. Лайл Макдональд є відмінним ресурсом для фітнес-харчування, читайте на деякі з його статей, які підкріплені поточним дослідженням.

Єдина річ, яку я хотів додати, що хоча я думаю, що багато людей (включаючи мене) вважають, що корисно на початку стежити за своїм харчуванням, як яструб і вимірювати все до грама, ви можете виявити, що це стає трохи старим через деякий час. Шукати "нормальну" їжу, що ви можете з'їсти, який має приголомшливий макроси. Чим більше ви можете зробити свій звичайний раціон нагадують оптимального харчування, тим легше він буде дотримуватися (в довгостроковій перспективі).

+813
BEDPODO6PA 31 груд. 2019 р., 21:05:00

Ці два підходи розрізняються в одному важливому відношенні: в сидячому варіанті, як ви бачите на малюнку, людина згинається вперед в попереку. Тепер, через вправа Всесвіту, вперед, згинання значно більше представлені. Чи ми говоримо про підняття тягарів або йоги або їзди на велосипеді, люди проводять більшу частину свого часу вправи зігнуті вперед. Якщо ви вважаєте, що люди теж зігнуті вперед, коли вони дивляться на свої телефони, по три години на день, у вас є проблема. Де можна видалити вперед зігнуті рух або позиція від вашої тренування, ви повинні робити це, на мій погляд. Саме тому я практикую підлогу версія. У підлозі версія, ви можете зберегти нейтральну криву вигину.

ПС. Підлогу грушоподібної м'язи розім'яти працює набагато краще з ремінцем. Я намагався відправити вам зображення, щоб показати, як ви будете використовувати ремінь в цій ділянці.
Однак, коли я зробив швидкий пошук зображень Google, я не зміг знайти жодного зображення, як це робиться. Так що, боюся, я не можу показати це тобі. Якщо ви приїжджаєте в одному з моїх класів в Портленді, або, я міг би показати вам в обличчя.

+812
Zhia Chong 18 лют. 2010 р., 22:00:06

Що стосується "АБС" просто втратите достатньо жиру, щоб "побачити" свій прес в такому разі... немає вправи по itelf дає вам певні АБС потрібно просто схуднути за допомогою дієти і фізичних вправ (кардіо і інтервали)

+812
0980879079 29 жовт. 2011 р., 17:54:10

Більшість господарських магазинів буде продавати силіконову змазку спрей, це той самий матеріал. Спробуйте погуглити 100% силіконову змазку і залишити слово на біговій доріжці або запитати у вашому місцевому обладнанні для силіконове мастило-спрей. Це сумісність з бігової доріжки, не спробувати не-силіконові мастила в разі, якщо вони їдять на поясі.

+806
Grant Thomas 5 лип. 2017 р., 15:29:50

Спеціально для швидкості, пліометричні Стрибки на щось хороше (почніть низько і вам вище), і робить свій 40 ярдів спринт, тягнучи щось на зразок шини або зважене санки; що отримаєте свій розгін йде.

Для витривалості, напевно інтервалів. Зробити круглий таймер для вашого телефону, таким чином, ви можете слухати музику, і отримати сигнал таймера, як ви запустите.

Вийшовши на кінцівки, 40 двір лихі напевно як goldsprinting (500м ролик гонки на стаціонарних велосипедах), так що хороша доза гіпер вентиляції перш ніж допомогти, як ви не будете мати часу, щоб дихати між 0 і 40 метрів!

+766
Vex Mage 13 січ. 2019 р., 02:09:45

Мій клуб і гребний тренажер. Персонал не дати нікому про те, як використовувати машину, тому я хочу знати правильний шлях, щоб використовувати машину, і, як зробити ефективної тренування. По ефективності, я маю на увазі один, який підкреслює все моє тіло і моє серце.

+746
Jingtao Yun 1 січ. 2015 р., 12:27:07

У мене є передній нахил тазу, що є проблематичним, оскільки воно призвело до зниження біль у спині.

Я вирішив виправити цю проблему, роблячи необхідні вправи і підтримувати гарну позу.

Однак, зберігаючи нейтральну позу-це досить утомливо, тому що мій основний м'язи скорочуються, в даному випадку?

+678
FlashCactus 20 серп. 2014 р., 08:28:40

Я працюю над своєю здатністю навприсядки прямо зараз — серед іншого — використання ваги тіла вправи. Gaddour БЖ має відмінну книгу, яка є супер дешево через Киндл. Вона називається "твоє тіло-це твій гантелі". Ось що я використовую. Для присідань, він починає навпочіпки спиною до стіни. Він вчить правильному позиціонуванню, наприклад, зробити ваші ноги три-точка з'єднання з масою: п'ятка, великий палець, мізинець. Він також вчить, як зробити свої вправи більш складні. Справді не можу рекомендувати його достатньо.

+646
necromos 18 січ. 2011 р., 05:01:54

Є дослідження, що ґрунтується на даних з Міннесоти експеримент голоду, що говорить про те, що максимальна швидкість втрати жиру становить близько 31.4 калорій жиру в жиру в день. Так що, якщо ви не в 200 фунтів осіб з 15% жиру, у вас є 30 фунтів жиру в організмі і може дозволити собі дефіцит 900 калорій в день, який ваші жирові запаси можуть забезпечити. Але я не розумію, як це узгоджується з низькою інтенсивності вправ, яка в першу чергу використовує енергію з жиру. Наприклад, припустимо, що цей же чоловік ходить по 5 годин (думаю, він в парк розваг, торговий центр тощо) І він спалює 1200 калорій, причому 60% з жиру. Він спалюється 720 калорій з жиру, але це навіть не враховуючи дефіцит калорій. Що, якщо він був на 10% жиру, тому він міг спалити максимум 600 калорій з жиру в день?

Деякі проблеми з вивченням: -Я читав деякі статті, які аналізуються в дослідженні та предметів проводиться "помірні фізичні навантаження", який не скаже мені, є чи не вони зробили тяжелоатлетическая програма для збереження м'язової маси і закликаю більше калорій буде спалено від жиру.

-Піддані були ситі, їжа схожа на те, що солдати їли би у ВВВ, так що хліб, картоплю та інші крохмалисті продукти, які з низьким вмістом білка. Це призведе до втрати м'язової маси, і потенційно менше жиру спалюється.

Ось посилання: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15615615

+629
Ithar 25 січ. 2010 р., 12:47:35

По-перше, ви повинні оцінити ваші здібності тіла завдяки тренуванням з власною вагою і гімнастику. Ці види навчання засновані на моделі природного руху чистою і природні вага тіла сила. Як новачок, ви повинні зосередитися на засадах, які є підтягування, віджимання, присідання, планка, підборіддя UPS. Я особисто рекомендую ставити перед собою цілі для кожного з цих вправ.

Суворі підтягування: 15/20 повторень Строгий підборіддя UPS: 15/20 повторень Діпи: 30/40 повторень Віджимання: Репс 60/70 Планк: 3/4 хв

Якщо ви можете зробити вже там, добре! Потім рухатися далі.

Кожне з цих вправ з прогресією, Арчер віджимань і підтягувань, алмазні віджимання, підвищені віджимань, негативи і т. д. Вам потрібно побудувати міцний фундамент, перш ніж перейти до більш складних рухів, таких, як Бланш,-присісти і т. д.

Ви можете виконати цю тренування , щоб побудувати свій фундамент. Якщо ви вже можете виконувати перераховані вище вправи, і ви хотіли б отримати більш докладні поради я настійно рекомендую, дивлячись на Алекс і сайт руху Свен гімнастику.

Є також кілька способів, щоб "зламати" і прискорити ваше навчання художньої гімнастики. Наприклад, ви можете використовувати опір смуги для підтримки вашого тіла під час планш, м'язи ДБЖ, спереду, ззаду важелі і т. д. і т. п. Дивитися це відео https://www.youtube.com/watch?v=cDwBcVlfRRY.

Відновити, побудувати фундамент спочатку прості рухи, а потім рухатися далі.

Дайте нам знати, що це поточний рівень, використовуючи вищезгадані вправи. Ура.

+627
Lowkey 22 вер. 2019 р., 07:10:05

Як довго ви були виконувати ці вправи? Вони інтенсивно для вас? Чому я запитав, Якщо ви хочете додавати нові процедури в суміш, або хочете щось інше.

По-перше, так! Не включають працює програма. Жоден з ваших нинішніх вправ включають чисто кардіо вправи. Ви також можете замінити біг з деякими пліометричні вправи. Скіппінг, стрибки в коліні, і т. д. є хорошими прикладами.

Судячи з поточного списку, я б змінити порядок вправ для цього:

 • Дощок. Це, насамперед, тепло вашого тіла в бік залишилися вправ. Крім того, якщо ваші заняття так інтенсивно, як їм слід було, звичайно, ви не повинні бути в змозі обробляти 1-2 хв. планка сесії, тому що руки, груди, і ядро повинно бути болі (якщо у вас є тонни пауз).
 • Присідання. Ну, якщо ви виконуєте це з належною формою (і поступово збільшуючи вагу), це повинно збільшити ваші ноги і плечовий масою.
 • Віджимання. Оскільки ви виконуєте короткі реп, ніж наступної вправи
 • Підборіддя UPS. (Є різниця між підборіддя злети і віджимань, хоча. Виконуючи їх окремо принесуть велику користь вам. Цікаво, підтягування роботу латів, і плечима більше, ніж потягування). Так це на провал.
 • Станова тяга (поступово збільшуючи вагу). Тому що поки ви не почнете підйом великих ваг, ви не будете відчувати себе цю вправу. Але коли ви робите, він відчуває себе добре знати, що відпочивати в межах видимості.

Якщо ви хочете нову процедуру, просто у мене є 2 для затравки:

 • Сильний Ліфти. Це безкоштовно і ви можете виконати його в домашніх умовах (звичайно, це завжди безпечно, щоб мати коректувальник, як ваш тягарів збільшують. Або ви можете купити присідання в стійці). Все, що вам потрібно-це штанга, гирі, жим-жим і присідання для одягу
 • Допомоги вправи. Якщо ви не висмоктана з вище вправи, вправи додати в суміш. Знову ж таки, включати в себе деякі пліометріка вправи в суміш, а також.

Я впевнений, що є безліч вправ, які можуть бути запропоновані. Але зберігаючи кількість вправ до мінімуму, значно дозволить вам зосередитися на декілька вправ, щоб досягти своєї мети швидше.

Удачі!

+583
WeldFire 7 трав. 2018 р., 09:17:38

Одна з найбільших бід для програмістів-це явище називають програмісти назад.

Ми сидимо по 8-10 годин в день, іноді і більше, мабуть, найгірше, що ви можете зробити для вашої спини. Люди просто не були призначені, щоб сидіти протягом тривалих періодів часу.

У статті, яку я згадував рекомендує розтяжку. Зокрема, нижньої частини спини розтягування. Сидіти тисне на поперек, зменшує приплив крові до ніг, і може привести м'яза до скорочення і атрофії.

Розтяжка допомагає зменшити ці проблеми м'яз-слабшає, допоможе вам таку необхідну гнучкість, і розганяє кров по всьому тілу.

Я особисто намагаюся, щоб розтягнути принаймні один раз в день. Якщо я йду на роботу раніше за всіх, я використовую близько 5 до 10 хвилин, щоб зробити деякі тягнеться в офісі, щоб допомогти почати свій день.

Крім того, ще одна корисна порада полягає у використанні постійної реєстрації. Самий швидкий сервіс та Ікеа Фредрік два дуже доступних варіантів. Люди, які використовують стоячі парти кажуть, що вони відчувають себе більш активної, продуктивної та оповіщення. Крім того, вони стверджують, що вони відчувають менше болю від сидячого.

+580
Wolfgang Krauss 1 лип. 2013 р., 01:13:08

Перекомпонування насправді це тільки можливо, або видимим, коли ваше тіло знаходиться в певних фазах свого життя.

Новачок: Новачок поки ненавчені, що будь-які регулярні тренування зробить істотного впливу на їх м'язову масу, навіть коли ви їсте для схуднення.

Ожиріння: надмірна вага людини стільки жиру, що яких-небудь серйозних змін в раціоні призведе до їх використання жиру енергії під час тренування регулярно.

Майже худий: як тільки людина потрапляє під 15% жиру, вони можуть підходити до своєї їжі і втрата ваги в результаті дуже повільної втрати жиру. Калорій на велосипеді є ефективним способом, щоб отримати з 15% жиру, 10% жиру, в той же час збільшення сили і/або м'язової маси.

Прикол: ви тільки початківець раз у житті, тому більшу частину часу Святий Грааль рекомпозіціі тіла-це компроміс. Стратегія є відносно простим. Вам потрібно вживати достатню кількість їжі та робити досить вправ для нарощування м'язової маси, в дні тренувань, під час їжі, менше їжі і кондиціонування до роботи у вихідний день, щоб спалити жир. Вам потрібно більше "інших" днів, ніж дні, щоб витягнути його.

Вам потрібно тримати білок високий. Як мінімум 1 г на фунт загальної ваги тіла, може і більше. Їжте більше вуглеводів в дні тренувань, коли ви потребуєте них, і більше жирів у вихідні дні, коли вам не потрібно вуглеводів. Ви будете мати, щоб з'ясувати ваше вміст калорій, або скільки потрібно їсти, щоб не набирати і не втрачати вагу на ваш поточний рівень активності. Звідти, ви їсте ремонт +20% в дні тренувань і ремонт -20% у вихідні дні. Якщо ви тренуєтеся 4 рази в тиждень, ви будете в чистий дефіцит у розмірі пару сотень калорій.

Це означає, що втрата жиру буде дуже повільним, і ріст м'язів буде дуже повільний. Якщо ви не 15% або менше жиру, ви зможете побачити зміни з плином часу і залишатися мотивованим. Однак, якщо ви брюзглы це займе дуже багато часу, щоб побачити результати.

Рекомендації: Якщо ви не вище 15% жиру, забудьте про рекомпозіціі. Підтримувати вашу м'язову масу, вживаючи достатньо білка і робити вправи, але їм менше, ніж вміст калорій, щоб схуднути швидко і безпечно, як ви можете. Ви не помітите рекомпозіціі, і ви можете ще трохи набратися сил під час схуднення.

Якщо ви знаходитесь між 10% і 15%, перейти на рекомпозіціі. Коли ви перебуваєте в або нижче 10%, ваш організм знаходиться в кращому становищі, щоб набирати м'язи без зайвого жиру майже так само легко. До тих пір потрібен підхід, який може дати вам деякі вигоди, в той час як ви починаєте зробити свій прес більш помітним.

Якщо ви знаходитесь в або нижче 10%, навалом. На даний момент у вашому житті, ви самі стійкі набирає жир. Ви можете з'їсти набагато вище технічне обслуговування і, як і раніше залишатися худий. Вуглеводів буде вашим другом. Якщо почати шукати знову м'яким, трохи урізати. Якщо ви повернетеся на 13-15% жиру, або пройти через рекомпозіціі знову, або коротку стрижку, щоб отримати назад до 10%.

+572
DxZ 14 груд. 2016 р., 18:23:52

Вода не тільки ваша турбота

Для зволоження правильно важливо для відновлення води і електролітів. Особливо якщо ви робите фізичні вправи в гарячій середовищі, де ви потієте.

Електроліти важливі для поповнення, тому що, якщо ти не можеш стати водою п'яного і потенційно померти.

З допомогою електролітів я маю на увазі сіль і калій. Енергетика є популярним спортивним напоєм, тому що він наповнює не тільки вода, але і солі і калію (навіть якщо він робить занадто багато цукру). Ви можете знайти інший порошок суміші для того щоб замінити електроліти, такі як Эмерджен-c мікс виборець або ви можете зробити свій власний з сіллю і mortens дієтичне солі (а це чистий калій). Google навколо, щоб знайти правильні співвідношення.

Зневоднення, як правило, починається виховання потворну голову, він з роздратованою особистості і головний біль супроводжуватися запаморочення-Несс. Якщо ви отримаєте, що далеко ви потрапили в біду і повинні зробити все можливе, щоб знайти джерело води для пиття.

Це не тільки, скільки ви п'єте, а скільки ви п'єте

Важливо також, щоб випити води, коли ви п'єте його. Якщо ви пити занадто багато занадто швидко, ваше тіло не має часу, щоб належним чином поглинати, так що ви мочитися багато його. Я завжди чую, як люди використовують 8 склянок як жорсткий і швидкий правило. Якщо випити 8 склянок води в день, вам не обов'язково отримувати переваги. Плюс, скільки води вам необхідний, багато в чому залежить від вашого оточення. Занадто багато в холодному середовищі зробить вас мочитися багато, тому що ваше тіло-це збереження енергії, яка в іншому випадку буде даремно гріти зайву воду в сечовий міхур. Щоб трохи гарячої навколишньому середовищі і ваша шкіра не зможе правильно perspirate провідних до теплового виснаження і зневоднення. Занадто багато в будь-якому середовищі, і ви можете померти.

Іноді зневоднення пов'язано не стільки з водою, а що ще ви п'єте

Те, що більшість людей не розуміють, що кава, чай і що-небудь, що містить кофеїн є сечогінними. Сечогінний-це в основному суміш, яка змушує вас мочитися багато, і тому втрачає більше вологи по масі, ніж зазвичай.


Ось такі жорсткі правила, як мене вчили мої вчителі пустелі до 25-денного пакету походу по пустелі забобон (пустеля) і Національний ліс Тонто (пустеля), що я жив протягом останніх 9 років.

Якщо ви здорові і не страждаєте від будь-яких несприятливих умов (таких як астма) вправи повинні відчувати себе добре (можливо, важко, але все одно добре). Якщо ви відчуваєте будь-якого болю або болю, пити воду. Якщо ви перебуваєте в поганому настрої, п'ють воду. Якщо ви відчуваєте на всіх ненормальних або немає нічого поганого з вами, пити воду.

Ви зроблені з води і вода лікує всі (в межах розумного). Ковток його, так що ви не витрачайте його і не прийняти це як даність і все буде добре.

Крім того, не забувайте свій електролітів. Навіть якщо ви отримуєте їх від жують на кілька зневоднені бананові чіпси.

+523
cbullard 18 бер. 2019 р., 12:10:13

Те, що ви хочете, не існує. Якщо ви розумієте основи живлення, треба певну кількість білків, вуглеводів і жирів у вашому раціоні. Крім цього, вітаміни і мінерали. Ось тільки для життя, так як щодо нарощування м'язової маси?

Підсумок: якщо ви хочете наростити м'язову масу, вам доведеться гарувати і піднімати важкі речі. Ваше тіло буде адаптуватися до стресів ви надягаєте його (вправа), і на його відновлення буде supercompensate, щоб обробляти те, що ви сказали їй зробити плюс трохи вільних потужностей. Якщо ви хочете побудувати м'язи ви повинні багаторазово збільшити те, що ви просите ваших м'язів.

Якщо ви приймаєте протеїнові добавки, креатину, L-глютамин, і т. д. без введення в роботу, яка викликає ваше тіло, щоб наростити м'язову масу, вони будуть витрачати. Що ваше тіло не потрібно, це зайве, і всіх зайвих або відкидаються (як відходи) або зберігатися у вигляді жиру.

Коротше, немає болю, немає вигоди.


Додаткову інформацію про конкретних харчових добавках, які ви перерахували:

 • Креатин: спеціально моногідрат креатину дуже добре вивчена і випробувана добавка, яка допомагає вашому організму відновитися швидше. Рекомендована доза для дорослих становить приблизно 5 г в день, ніяких досліджень або рекомендації для дітей. М'язи використовують АТФ для енергії, яка при вживанні дає АДФ і лактату. Креатин допомагає перетворювати ADP назад в АТФ швидше. Якщо у вас є велика кількість червоного м'яса або риби в свій раціон, ви можете не побачити жодної користі з-за високої кількості креатину в цих продуктах харчування. Однак якщо ви вегетаріанець, ви побачите велике поліпшення. Креатин викликає затримку води, і правильна гідратація є ще більш важливим, коли ви доповнюєте.
 • Риб'ячий жир: зокрема ЕПК і ДГК Омега-3 також дуже добре вивчена і випробувана добавка, яка допомагає зменшити запалення. Якщо ви їсте все органічне, натуральне харчування з місцевих продуктів, вам може не знадобитися добавка. Однак, більшість агротехнічних прийомів (включаючи рибальство) включають неприродні дієти (зазвичай крупи) та інших стресових факторів на тварин, що робить ці джерела живлення більш запальні. Запалення є нормальною частиною тренування, і є попередником великих і сильних м'язів. Однак, занадто багато системного запалення викликає проблеми для вашої імунної системи і може зробити вас більш схильними до запалення тип травм, таких як тендиніти та бурсит.
 • Глютамінє незамінною амінокислотою, що означає, що організм може виробляти те, що йому потрібно. В катаболічних держави, такі як травми і захворювання, приймаючи його в якості доповнення можуть поліпшити вашу імунну систему і здатність до відновлення.
 • Ацетил L-карнітинє незамінною амінокислотою, знову ж маючи на увазі, що організм може виробляти те, що йому потрібно. Він допомагає організму виробляти енергію, і, ймовірно, також допомагає мозку краще функціонувати. ТДВ використовується у деяких методах лікування хвороби Альцгеймера.

Якщо ваш тренувальний стимул м'яка, запалення, викликані навчання знаходиться в межах нормального організму засобу відновлення. Крім того, якщо у вас є здорову дієту, ви будете отримувати всі креатин, Омега-3, глютамін, і ALC ваше тіло потребує, щоб нормально функціонувати.

Однак, якщо ви висуваєте себе в якості тренування спортсмена для свого виду спорту робить ваші потреби для цих елементів можуть випереджати свої можливості з'їсти їжу, яка містить їх. Під цим я маю на увазі тренування кілька разів в тиждень при високій інтенсивності для отримання краще, сильніше і швидше в обраному виді спорту. Я не кажу про зумбой або йогою (в той час як вони є складними дисциплінами, вони не мають ті ж вимоги відновлення як комусь тренування у складі баскетбольної команди).

+511
Valentina Varga 19 квіт. 2010 р., 23:16:29

Я беру вимушена перерва (приблизно 2-3 тижні) з важкої атлетики після кількох місяців тренувань. Скільки моя сила і гучність буде падати і в якому темпі я повинен почати тренуватися після повернення? Також це вигідно, щоб тримати споживання білка те ж (2г на 1кг) під час перерви або я повинна зменшити його? Я можу використовувати цей час, щоб схуднути і перейти на дефіцит калорій без втрати м'язів?

+408
P Colin 29 бер. 2012 р., 04:29:20

Немає. Діарея-це симптом того, що відбувається всередині вашого шлунка. Ваші черевні м'язи знаходяться зовні, і не робить ніякого впливу на травну систему.

Якщо у вас є проблеми з діареєю, ви повинні поглянути на те, що ти їси, як погане харчування є основною причиною проносу.

Якщо ви впевнені, що це не дієта, зверніться до лікаря. Ви могли б мати інфекції, такі як гастроентерит, що дуже дратує і до того ж дуже заразна.

+392
shivam12393 17 груд. 2015 р., 19:05:24

Наскільки ефективна черевної вакуум? Мені подобається тренуватися, тому що я можу зробити в будь-якому місці, сидячи на стільці, ходьбі, сидячи в автобусі, але я не відчуваю ніякого болю, як я роблю в інших м'язах після тренування, тому я скептично ставлюся, якщо він має ніякої користі взагалі. Хіба хто-небудь виграє від цього?

Чому ця вправа не заподіює біль?

+349
dabonda 2 квіт. 2012 р., 09:32:52

Я глянув і не зміг знайти жодних доказів шкоди від сходів сходження. Навпаки, підйомі по сходах позитивно корелює з хорошою здоров'я серця у раніше сидячих жінок і після коледжу самців.

Якщо ви схильні до ризику серцевих проблем, помірному підйомі по сходах не більш небезпечна, ніж інші види діяльності.

+346
Sandeep Pai 2 черв. 2015 р., 07:06:45

Підступ і відпочити тижні два дуже різних способів забезпечити своє тіло і центральну нервову систему (далі-ЦНС) тайм-аут.

У вашому прикладі ви пішли б усі на 3 тижні з 4. Тому, природно, ви хочете порізатися деяку слабину протягом четвертого тижня, так що ЦНС не зламатися і не піти в перетренованість (суглоби будуть вам вдячні, теж). Що саме ви робите протягом цього тижня, хоча залежить від вашого статусу навчання. Давайте подивимося на двох крайніх прикладах:

 • ліфтер новачок вирішує почати з того, що ви запропонували. Він насправді не мають техніки, щоб досягти її максимальної м'язової продуктивності, і у нього немає достатнього набору ЦНС. Він, напевно, думає вона, але він ніколи не щосили.
  У цьому випадку підступ (близько 50% від 1ПМ на нормальній реп/комплект-граф), ймовірно, буде кращим. Як атлет насправді не досвідчена і ні тілом, ні його ЦНС пристосовані для підйому, він схильний до навчання форма і програвши підбір ЦНС.

 • досвідчений пауерліфтер працює над планом 5/3/1, щоб підготуватися до зустрічі. Він, напевно, з усіх сил на кожен ліфт, а він має на це матеріальної можливості, вербування КНБ і техніку, щоб змусити останніх вийти з нього.
  У цьому випадку, поза тижні, ймовірно, має сенсу, так як він, швидше за все, зможете досить вичерпати себе, щоб запросити до травм або перетренованості, Якщо б він просто продовжував йти.

Як я вже сказав, це екстремальні приклади, так що більшість з нас, ймовірно, десь у міксі. Що вважати, я б сказав, що людина має в основному тільки підступ. Зниження інтенсивності та/або об'єму, повинні забезпечити достатнє відновлення для будь-якого non-про штангіста, враховуючи у вас все інше в порядку.

Ви могли б хотіти розглянути, щоб ще більше зменшити навантаження чи дійсно прийняти деякі вихідні дні/з-тиждень, якщо ви страждаєте від порушення сну, підвищений тиск або інші проблеми, які перешкоджають подальшому відновленню. Це йде в зворотному напрямку теж. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно від тижня кожен місяць, ви повинні розглянути можливість освіжати свій спосіб життя.

Якщо ви дійсно хотіли провести хоч тиждень на дивані, не хвилюйся. Якщо ви не робите це кожен місяць (тобто кожну четверту тиждень ваших програм) ви не будете страждати від будь-яких критичних збоїв.

+307
zardus 28 січ. 2017 р., 12:40:28

Як ваша форма збільшується, серцево-судинна система стає все більш і більш ефективної доставки кисню і поживних речовин до м'язів по всьому тілу - так що ви витривалішими, тим більше "зусиль" (як у фізичній роботі), ви можете помістити в той же серцебиття.

Якщо ви купите пульсометр і завжди працювати точно в свій "оптимальне спалювання жиру" ЧСС (скажімо, близько 110 ударів на хвилину), ви зможете працювати швидше і швидше в той же ЧСС з плином часу (тому що ефективність вашої серцево-судинної системи продовжують удосконалюватися).

Це, як кажуть - спроба, або я повинен сказати, сприймають зусилля-це абсолютно суб'єктивна річ. Що може відчувати себе як всі-з-спринт для непідготовленої людини, може здатися легкої розминки, щоб навчений професіонал - хоч вони і вказавши точну ж кількість "зусиль".

+188
Anup Sharma 7 лип. 2010 р., 10:56:16

Я ходжу в тренажерний зал 3 дні на тиждень у вівторок, четвер і субота (груди, плечі, біцепс/спина, трицепс/ноги). У цю п'ятницю, однак, я збираюся покинути місто до наступного вівторка. Краще перенести суботню тренування в п'ятницю, або збільшити кількість тренувань в четвер? Або, я повинен зробити якісь вправи під час подорожі? Які загальні поради для неминучого тренування прогулює?

+132
Martha Longfellow 9 вер. 2010 р., 06:04:32

В присяд, позиція барі на спину диктує кут нахилу вашої спини. Якщо ви присідаєте висока планка, спинка більш вертикальна, а якщо ви присідаєте низька планка задня кутового. Ідея в тому, що вага штанги повинен бути за середину підошви вашої стопи для правильного балансу і тримати бар рухається у вертикальній траєкторії.

У "сквоті бар" знижує центр ваги схоже на те, що ви отримуєте на низькій перекладині присідання; однак, бар сидить на пастки (висока планка), яка тримає навантаження на хребет більш вертикальною. Низький центр ваги допоможе вам приділяти більше ваги на штанзі, і більш вертикальний хребет щасливішими хребта.

Маючи паскудив обидва перекладині та низькій перекладині, я можу виразно свідчать про те, що ви можете підняти нижчу планку. Ви повинні бути інформовані про вашому положенні коліна і установки панелі, коли ви знаходитесь в отвір, тому що це простіше в бар, щоб вийти вперед, який змусить ваше тіло перетворюється в "Доброго ранку" вправа. Це велика напруга на спині за просту помилку. Нещодавно я перейшов на високу планку (в останні пару тижнів) у першу чергу тому, що він більше ні на Олімпійських підйомників. Це важче зробити резервну копію, але моя спина залишається в більш вертикальному положенні і я можу вдарити паралельно трохи легше.

Моя особиста рекомендація-дотримуватися правильного бару. Це насправді більш комфортно, ніж у барі "безпека", особливо з великими вагами. Навіть з баластом, спосіб спрацьовує захисний бар ваші пастки по обидві сторони від вашої шиї робить їх нещасними. Маючи навантаження йдуть в тому ж напрямку, що ваші пастки дозволяє обробляти більшу вагу і більш зручна.

+72
Prinvresse2011 4 черв. 2018 р., 05:56:55

Що найкраще положення для ваших рук при виконанні віджимань?

Мені цікаво, кут руки, і вперед (вбік голови) і вбік (як широко розпростертими обіймами). Крім того, руки повинні бути спрямовані прямо вперед? Пальці тягнулися відкрити або закрити разом?

Я помітив, що всі ці фактор з точки зору того, скільки віджимань я можу зробити і руху плечей і ліктів.

+32
TeYoU 12 серп. 2010 р., 17:42:36

Я працюю в лікарні і мені носити обважнювачі на мою повну зміну іноді 4, 5, 6 днів поспіль. Я іду по сходах, а я ходжу швидко. Я втратив 12 фунтів на 3 місяці просто додати щиколотки ваги, навіть без дієт. Я теж п'ю багато кока-коли (дві баночки в день) і я знаю, що це не здорово, але я не п'ю алкоголь і не їжте шкідливу їжу і я вегетаріанець.

Але, я також покататися на конях і пострибати на батуті та використання ваг зап'ястя. У мене ніколи не було однієї проблеми носити їх так довго, як я ношу дуже хороша тенісне взуття. Я ношу чорні скетчерс високі, так що вага насправді відпочивати на мої тенісні туфлі не на моїх щиколотках. Ваг ніколи не чіпай моїх кісточок.

Я каталися на конях і стрибали на батуті років, перш ніж використовувати обважнювачі для ніг, тому я точно знаю, Ваг щиколотки, що працював. Я ношу їх тільки на роботі і якщо мої ноги починають відчувати себе втомленим, я просто зніму їх. Я, напевно, пішки 5 до 10 миль під час мого чергування по всій лікарні.

Насправді у мене дуже тверді ноги і не потрібно більше верхній. Я люблю носити і якщо я не ношу їх, я відчуваю себе з рівноваги зараз.

Вони ховаються під кущі, так що ніхто не знає, що я ношу їх. У будь-якому випадку, обважнювачі були успішними для мене. Мені 47 і в мене єдиної дитини в 40, а у мене тіло краще, ніж я зробив, перш ніж я мав дітей. Мій живіт плоский, а у мене криві, ніж я коли-небудь мав у моєму житті, і взагалі у мене талії.

Це мої особисті результати. У мене теж є друг-перукар, який носить їх кожен день, і я почав носити їх, тому що вона стала набагато сильніше і стрункіше в ногу і область сідниць.

Я думаю, що вони можуть працювати для деяких людей. Вони напевно працюють на мене. Я люблю любов люблю їх.

+32
user2649233 21 вер. 2010 р., 20:09:48

Показати питання з тегом