Як мені зміцнити моє помилкове зчеплення робити вихід силою?

Я вчуся робити м'язи за останні тижні і досі не можу зробити. За останні кілька тижнів я використовую мої ноги, щоб спробувати штовхнути мене, але досі не може зробити м'язи.

Я виявив, що моє помилкове зчеплення є слабким і не може зробити правильний підтягуючі використовуючи підроблені зчеплення.

Я повинен продовжувати тренуватися, використовуючи мою ногу або на моє помилкове зчеплення в першу чергу?

Як мені зміцнити моє помилкове зчеплення? Буде висіти на підтягнути бар, використовуючи неправдиві хватки допомогти?

+264
Viks 29 лип. 2013 р., 21:18:42
38 відповідей

Для активації LAT без участі біцепсів спробувати жорсткий (прямий) pushdowns руку за допомогою кабелю машини.

Для активації пастки, в основному трапецієподібної III та IV ("Нижнього" пастки) спробуйте лежачи обличчям вниз на похилій лаві і виконавської гантелі чи штангу піднімає руки прямі. Підніміть гантелі, поки ваші руки повністю у відповідності з вашої верхньої частини тіла (руки будуть прямо над головою). Ви також можете зробити це з машиною Сміта, використовуючи руки як "гаки", тримати абсолютно прямий і піднімати плечі.

Крейг

Автор культуризм: від важкої обов'язки сверхмедленных

+998
user104138 03 февр. '09 в 4:24

Ця ідея в гіпертрофії підготовки, періоди відпочинку повинні бути короткими, щоб тримати метаболічний стрес на високому м'язи, і що це сприятиме зростанню. Приймаючи ваш приклад, припустимо, що ви хочете, щоб зосередитися на трицепс. Ви могли б зробити лавки для отримання трицепс, а роботу грудей, потім суперсет з розширеннями трицепс, які ізолюють трицепс. Груди отримує трохи відпочити між лавці, в той час як стрес підтримується на високому рівні і відновлення менше на трицепс. Однак, є багато досліджень, де всякі змінні, такі як число наборів, число повторень в сетах та відпочинку у порівнянні з відносно збільшення сили і гіпертрофії. І здавалося б, раз інші не мають великого впливу. Набагато менше, ніж інтенсивність і обсяг, в будь-якому випадку. Ось мета-аналіз різних джерел по цій темі: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25047853 (ефект Інтер-сет з інтервалом відпочинку на опір вправа-індукованої м'язової гіпертрофії, Henselmans м, Шенфельд БЖ, Спорт мед. Грудня 2014, 44(12):1635-43). Він приходить до висновку, що немає ніяких доказів більш короткими інтервалами відпочинку забезпечує чудову зростання м'язів і справді знайшли одне дослідження, де більш короткі, інші чинять негативний вплив. Повний текст за плату, але деякі висновки (а також інші дослідження) наведено тут: http://strengtheory.com/hypertrophy-range-stats-adjustments/

Важко сказати, якщо суперсети робити якимось іншим способом збільшити метаболічний стрес або інші наслідки, які будуть впливати на гіпертрофію. З відсутністю доказів перерв для відпочинку що важливо (і насправді ознаки того, що більш інших може бути краще, адже це скоріше більш загальний обсяг може бути накопичений), я не можу придумати нічого, що могло б зробити їх всі необхідні для виконання вправ у певній послідовності, де ж м'язових груп. Якщо певні м'язи відволіктися на одну вправу, а в жимі/приклад розширення (грудної клітки).

Я взагалі схильний використовувати суперсети на прямо протилежне: краще використовувати свій час, даючи груп м'язів досить довго відпочивати між підходами. З цією метою я суперсети м'язи-антагоністи. Наприклад, жими чергувати з рядами, або накладні пресів з підтягувань. Під час відпочинку з набору одну вправу, я роблю інші. Тому що рухи використання додаткових м'язів на втому, не переноситься значно, а значить, вам довго відпочивати між сетами у той час як насправді робити що-то в цих. Він може відрізати зовсім небагато часу від тренування загальної. Це маленький поштовх для спалювання енергії, коли ви різання, тому що ви тримаєте пульс вище, ніж повний спокій.

+994
anonym 26 черв. 2017 р., 19:29:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли rehabing після травми він завжди розумніші скидати вагу і працювати назад. Ви зробили одну процедуру, і, хоча вона була малоінвазивна, ваше тіло все ще потребує, щоб зцілити.

Програма або не дуже гнучка. Він призначений для початківців, тому тільки гнучкість у зниженні об'єму в якості ваг буде важче. Якщо ви після повільніше набирає силу, що дозволить вам покласти в багато роботи і затратити певну енергію, то я рекомендую 5/3/1 варіант називається 8-6-3. Інтенсивність (велика кількість ви ліфт) йде тільки щомісяця, але ви поклали в багато роботи на основному підйомі і допомоги.

Вендлер 5/3/1 побудована навколо принципу отримую багато роботи зроблено у як можна менше часу. На думку Вендлер, збалансована програма буде піклуватися про:

 • Сила-більше вага на штанзі з плином часу
 • Гіпертрофія--більше м'язів на вашому тілі
 • Мобільність-можливість переміщення з правильного вирівнювання тіла і виконувати вправи
 • Кондиціонер--аеробні можливості, так що ви не захекався, просто піднімаючись по сходах.

Частина сила програми є одним з основних ліфт в день (Жим лежачи, станова тяга, присідання, армійський жим), і цикл повторень тиждень за тижнем. У вас є тільки один набір у верхній ваги за день. Гіпертрофія частина забезпечується за рахунок роботи допомога, яка, як правило, 5х10 (вага повинен бути достатньо світла, ви можете робити 5х10, але досить важким, що ви насправді зробити певну роботу).

Мобільність піклуються, як ви зігрітися, а кондиціонер здійснюється або на вихідні дні або після тренування.

Все у всіх, коли я побіг 5/3/1 я був зроблений з підйомом в 45 хвилин ... що було менше часу, ніж я витрачав на стартової сили/або.

+979
Jose Pedroza 28 серп. 2015 р., 09:13:06

Я, нарешті, досягли точки, де це важче для мене не проявляти. Природно, шукати інфу, я знайшов те, що раніше була мені відома: відновлення від тренувань не тільки відновленню м'язів, а й відновлення від стресу, і відновити деякі ресурси виснажені (наприклад, глікогену).

Я теж читала, що наш організм не адаптується, і зменшує час відновлення, але я не міг знайти нічого, що допоможе мені з'ясувати:

 • Як швидко ми адаптуємося? робить помітні зміни з'являються протягом кількох тижнів? кілька місяців? кілька років?
 • Наскільки ефективні такі речі, як контрастний душ/насіння чорного кмину і т. д. в вкорочення часу відновлення? (Я не зацікавлений в сон і дієта, як є багато доступних за цією інформацією, і я не вважаю їх шляхів прискорення відновлення, а не невід'ємною частиною відновлення)

(Я не вказую конкретного типу тренувань або частоти, тому що мені насправді цікаво дізнатися, як це залежить від різних типів тренувань, а не тільки як це відноситься до моєї конкретної тренування)

+930
Sumanpal Singh Saggu 25 бер. 2019 р., 22:47:33

Для нарощування м'язів необхідно 3 складових:

 1. Досить Якісний Відпочинок
 2. Сталий послідовне Програмування з прогресивної перевантаження.
 3. Достатнє харчування (зокрема протеїн).

Давайте подивимося на всі ці:

 1. 6 разів на тиждень тренування Triathalon за це вже багато, додайте силові тренування, на що і ви схиляюся до перетренованості. 6 днів на тиждень тренування-максимальний рекомендований і що включає в себе тренажери.
 2. Щоб отримати удар для вашого долара, ви повинні дивитися на складні вправи нижче. Ви хочете, щоб прагнути для більш високих повторень в діапазоні 10-15 для більшості ваших вправ, як витривалість цього діапазону повторень буде допомогти ваші зусилля з триатлону. Необхідно прагнути до збільшення лінійно вага на невелику суму щотижня.
 3. Ваша дієта здається здоровим, але я сумніваюся, що ви їсте достатньо білка для розвитку м'язів, якщо ви вже навчений штат. Ви повинні ретельно контролювати свій раціон, особливо напередодні три.

Основний Режим:

Додати інші вправи, які ви хочете, але ви повинні зробити ці. Я б
рекомендую хочете додати підтягування і провали першого.

Вибрати з 2 вправи з групи А і 1 вправа від групи до кожної сесії
потім просто поверніть вибирає кожен сеанс збільшення ваги
найменший приріст у вас кожен раз, коли ви повернутися до цієї діяльності.

ГРУПА A
Лава для преса (використовуйте гантелі)
Накладні прес (використовуйте гантелі)
Поспіль (гантельний ряд буде добре)

ГРУПА B
Станова тяга (подивіться один ногою Румунська станова тяга)
Присед (подивитися гоблет присед)
+919
Pavan Kumar Rao 20 квіт. 2018 р., 20:35:41

Ви правильно вважаєте, що дефіцит калорій за певний період часу призведе до втрати ваги. Не слухай нікого, коли кажуть, що це складніше, ніж це, тому що це не так. Єдине, що складніше, як вами маніпулюють ваші макроси, щоб досягти певного складу тіла. Наприклад, якщо ви не їсте білка, ви втратите більше ваги, через втрату м'язової маси, або якщо ви не їсте вуглеводів, ви втратите відносно більше жиру через кетоз, але кінцевий результат той самий...втрати ваги. Я бачу те, що ти описуєш все час...чи це хтось худий чоловік, кажучи: "я їм багато але не можу набрати вагу", або хтось злегка повненький "я їм менше тепер, чому я ще не худа". Як правило, найпоширеніша помилка, ви насправді не знаю, скільки ти їси. Ви також повинні грати з вашої дієти, все трохи по-іншому. Вашу здатність втрачати вагу технічно визначено калорії проти калорій, але як ви так впевнені, що ти насправді дефіцит без урахування ? Я зробив цю помилку на тверду 3 років, повірте мені, це робить величезну різницю. Ти 200 кг, так що це означає, що ваш метаболізм це десь близько 2800-3000 калорій (ця кількість може бути значно нижче, якщо ви не маєте достатньої м'язів, щоб почати підніматися частіше і не піднімати "світло"). Тепер, знаючи цей показник, для того щоб втратити близько половини фунти в тиждень, ви повинні споживати 2800-3000 мінус 500-600 калорій на щоденній основі, тому десь від 2000 до 2500 калорій, щоб бути безпечним. Використовувати MyFitnessPal або щоденний журнал і насправді записувати калорії на все, що ви їсте, насправді ти постійно об'їдаючи це багато калорій? І, будь ласка, не попадіться в пастку, думаючи, що ви спалити 400-500 калорій з цих кардіотренажерів, його було доведено знову і знову, що цифри, які ви дотримуватися ці машини настільки далекі від істини, це навіть не смішно...повинна бути легалізована.

Ще однією великою помилкою, яку я тут бачу-це надмірне кардіо, що ви робите. Потрібно пам'ятати, що більше м'язів, тим більше калорій і, отже, більш високий метаболізм. У поєднанні з невеликими вагами, це рецепт, щоб втратити м'язову масу. Якщо ви втрачаєте м'язову масу, ваш метаболізм сповільнюється, відповідно, і, отже, кількість їжі, яку ви звикли споживати, перш ніж руки, тепер може бути дуже багато для того, щоб досягти дефіциту. Виправити: почати підняття тягарів послідовно (не легкий, але не занадто важкий Тільки поки що), перестати так багато робити кардіо і якщо ви збираєтеся не перестати робити це кардіо, споживати більшу частину калорій навколо нього.

Отже підведемо підсумки:

 • Насправді підрахунок калорій, і переконайтеся, що ви споживаєте менше, ніж цифри, про які я сказав вище.

 • Почати підняття тягарів частіше і кардіо рідше. Відомо, що надмірне кардіо (майте на увазі, я маю на увазі низьку інтенсивність кардіо) може привести вас до втрати м'язової маси і, отже, знизити ваш метаболізм, в результаті ви повинні споживати менше калорій, ніж ви звикли.

 • Намагайтеся споживати приблизно грама білка на кг ваги для того, щоб максимізувати синтез білка і, отже, отримати більш високу швидкість обміну речовин з допомогою нарощування м'язової маси, це допоможе вам підтримувати дефіцит легше.

 • Не будьте занадто суворі на алкоголь, пиво, звичайно, можете зв'язуватися з вашими спалювання жиру гормонів як алкоголь є відомим спалювання жиру апетиту. Подумай, чому цей термін існує пивний живіт?

+859
morontech 18 жовт. 2016 р., 03:21:18

Я не думаю, що щось подібне може нормалізуватися, і ось чому:

 • Вправа є специфічним-тип навчання ви робите диктує відповідь вашого тіла
 • Абсолютний генетичний потенціал будь-якої людини, у даний час не можуть бути визначені кількісно, і якби він міг, було б дуже складно з нашим нинішнім знанням, щоб застосувати ці величини в якій-небудь діяльності
 • Більшість спортсменів працюють на рівні набагато нижче їх генетичний потенціал (верхні 2% у будь-якій сфері буде винятком).

Коротше, ти хороший у тому, що ви доклали зусиль. Є люди, які здаються природними спортсменів, які досягти успіху без зусиль. Ці спортсмени, як правило, лінуватися, тому що вони набагато краще, ніж середня людина в початку. Деякі мають хороший трудової етики, але після того, як середній людина вкладає в роботу, вони зможуть перевершити талановитого спортсмена.

Тепер, обдарований спортсмен, здається, бути обдарованим один вид діяльності. Якщо ваш питання про те, щоб знайти те, що обдаровані заняття для вас, я так і не знаю, що й відповісти. Це дуже добре, може бути, ви один з багатьох нормальних людей, які змушені працювати за те, що вони хочуть зробити.

Деякі види спорту і організації встановленим стандартам. Стандарт відрізняється від "норми". По суті, в залежності від досвіду людини, вони зможуть , принаймні, вміти виконати стандартну. Там, швидше за все, не достатньо даних, щоб встановити, що норма буде для кого-то такий же досвід. Багато речей можуть прийти, щоб грати, такі як стать, фізіології, зростання, координації і т. д.

+751
Adam Kotrys 5 бер. 2015 р., 00:46:33

З Джамаром ручний динамометр може бути використаний для вимірювання міцності зчеплення і я вважаю, що був використаний у минулому році в ході відбору британської команди боулдерінг.

+699
Ruben Morales 11 вер. 2016 р., 10:24:21

Я хочу знати приблизно, скільки калорій я приймаю кожен день. Як я можу це зробити? Спасибі.

+684
Guillaume Duchemin 26 жовт. 2011 р., 20:28:31

Припускаючи, що ваш раціон на точку, то так, ви повинні змінити програму, щоб уникнути адаптації до неї.

Намагаючись схуднути, це дещо інше, намагаючись зробити сильне (хоча, так, ви можете зробити обох в той же час певною мірою). У той час як міцніють все про збільшення ефективності фізичних вправ, будь то хитрощі, щоб ваша форма або можливості набору більше быстросокращающихся м'язових волокон, через ЦНС адаптації, втрата ваги більше про неефективність.

Цитувати Ден Джон, чим більше ви смокче, тим стрункішою ви отримуєте (блін, це схоже на кнопку-приманка, якщо я правильно зрозумів...)

Коли ви робите неефективне вправа, ваш організм бореться, тому що він не знає, що кращий спосіб реагувати на завдання, поставлені перед ним, так що ви будете використовувати більше енергії (спалити більше калорій), тому що ви будете використовувати більше м'язів у незнайомій способами (думаю, коли Ленс Армстронг пробіг Нью-Йоркський марафон. Незважаючи на те, що, можливо, один з найсильніших хлопців на планеті, він закінчив 856-м).

Ви тренуєтеся і стає сильнішою, що є фантастичним, і це, само по собі, у вигляді неефективності (додавання додаткових зовнішніх навантажень змінює вимоги на вашому тілі), так що при збільшенні ваги ви піднімаєте, ви будете стає все сильніше і спалювати більше калорій (м'язи має більш високий метаболічний попит, ніж жир).

Отже, якщо ви зміните вашу програму, щоб уникнути адаптації? Це залежить...

Оскільки ви стаєте сильнішими і худну по вашій поточній програмі, і їм це подобається, то я б дотримуватися це на час. Задоволення це часто упускається з виду фактор у втраті ваги і отримання потрібне; це дуже важко наклеїти на що-то, коли тобі не подобається, ваша мотивація просто зникає, незважаючи на найкращі наміри.

Якщо ваша втрата ваги починається до плато, то ви можете грати з додаванням обробники в кінці тренування (гирі гойдалки або скакалка інтервали великі для цього), або спробувати змінити вправи роблять, щоб збільшити неефективність вправ (своп від штанги до гантелей, наприклад). Міняємо вправи в цьому випадку не буде мати більший вплив, як кидання в чому-то ви абсолютно не знайомі з, але вона може ледь трохи більше з програми ви насолоджуєтеся.

+672
Yee Sern Tan 14 лист. 2015 р., 21:19:30

Через те, що я бачу, з тих, у тренажерному залі я зазвичай їжджу, 20-30 кг гантелей, найчастіше використовують ті, важкоатлет, хто хоче мати гарне тіло. Ті напружені штангіст буде тиснути набагато важче, наприклад, я бачив одного разу хлопця pushng 50кг гантелями для його гантелей, прес. тобто для гантелей, прес, а не те, що тип вправ ви шукають.

+664
Christian Sanjaya 13 січ. 2013 р., 23:33:12

Мені цікаво, що наука відстає від міцності на непрацюючий ліфт і, коли він ідеально підходить, щоб перестати працювати за схемою 5х5 реп і переключитися на щось нижче, так низько, як можливо, 1х5.

В даний час я можу мертвого підняти 325 5х5 і досі ставлять у роботі на інших частинах мого щотижневої рутини. Однак, коли я додати вагу я в кінцевому підсумку опускаючись до 5х3 з мого останнього робочого мертвий ліфт комплект досягнувши 355 фунтів Х2. Мені цікаво, якщо це допоможе мені з моєю силою всі цілі, щоб перейти в одиночному або парному розряді на 5 комплектів, або це фізіологічно краще змінити роботу піраміди, скажімо 5x5x4x3x2x1RM. Спасибі.

+626
Shrinivasom 15 січ. 2010 р., 23:39:42

Це можливо і ефективно, але я рекомендував би йти на міцність, використовуючи перші рухи суміші і більш конкретні гіпертрофія другий. Основною причиною цього є боротьба з втомою. Від втоми, викликаної важким комплектом впливає на більш легкі набори менше, ніж навпаки.

Програма Вендлер 5/3/1 будується такий підхід. Частина сил першого та особливості 3 робочих наборів 1-5 повторень, де верх, набір для як можна зробити на запрограмований вагу. Після того як ви робите силові тренування, ви додаєте в 5 наборів 10 для гіпертрофії. Щоб завершити програму, ви також буде працювати на мобільність і кондиціонування.

Ви знайдете цей підхід працює набагато краще, з важкими рухами з'єднання, що використовується для міцності роботи, чим менше рухів типу ізоляції.

 • Руху суміші, такі як лавки, присідання, станова тяга, підтягування, віджимання на брусах, все зачіпають кілька груп м'язів. Завдяки цьому, він більш ефективний на зміцнення всіх м'язів активізується.
 • Ізольованість рухів, таких як завитки, розширення трицепсів, грудей мухи, краще зробити обсяг для гіпертрофії вплинути і/або здоров'я суглобів.

Суть в тому, що чим менше м'язи, що беруть участь у рухах ізоляції тільки збирається зробити такий сильний самостійно. Для того щоб ваш розум і тіло, щоб погодитися на більш важку вагу, розум повинен бути впевнений, що інші частини тіла можна впоратися. Це одна з причин, що станова тяга обмежені тим, що ви можете зчеплення. Розум ставить і рве, якщо він думає, що ви не можете тримати планку, а це мимовільний рефлекс. Оскільки з'єднання рухів подбати про декількох групах м'язів, коли ви повернетеся на роботу ізоляції ви зможете зробити це на більш високих Ваг.

Альтернативний підхід теж працює. Це подібно до того, як Хепберн процедури розбиває речі. По суті, за кілька місяців ви працюєте на силу, в першу чергу, і коли ви не можете зробити більшого прогресу, таким чином, ви перемкнетеся на гіпертрофію протягом декількох місяців. І альтернативний.

Я особисто віддаю перевагу робити сила і гіпертрофія роботи в тій же сесії. Обидва вони необхідні, щоб стати сильніше (мої цілі), і це тільки питання регулювання частка роботи, яка входить в те, що я хочу підкреслити в будь-який момент часу.


Просто додаткова примітка: не варто зациклюватися лише на одному наборі схеми/Докл. Іноді, коли ви в'їхали на плато, ви повинні змінити свій підхід. Іноді вам потрібно додати кількість підходів, або повторень. В інших випадках ви урізати комплектів/повторень і збільшити вагу.

Простий і ефективний спосіб збалансувати цю систему-почати з базового набору схеми/Докл. Це може бути 3х8 наприклад. Просто продовжуй в тому ж вазі і намагатися працювати до 4х12. Коли ви натисніть, щоб збільшити вагу, який ви використовуєте, і почати з 3х8.

+618
Matt Hamilton 20 квіт. 2011 р., 08:11:14

У цей момент, я здатний плавання 3км за breathstroke без відпочинку.

Але кожен раз, коли я плаваю з вільного удару, я з працею можу пройти 50м сесії, і мої ноги стали літати і втому, особливо на останніх 10М, і я насилу можу підтримувати позицію, яка може тримати мене плаваючою і рухатися вперед.

І це, як я намагався. Для перших 20М, я беру один вдих на кожні 4 до 6 ходів, Після 20М, м'яз слабшає, і потрібно більше дихання. Я спробував зітхнути кожні 3 ходу..але це змушує мене відчувати себе дуже важко і не зумівши зберегти гарне положення тіла, отже, до уповільнення швидкості і важче рухатися...

Так що моя мета-завершити 50м сесії більш спокійно, не відчуваючи себе так сильно, що я трохи не тонуть: як я повинен поліпшити, так що я кінцівок може бути трохи розслабленим і спалюють менше кисню , на швидкості момент це не моя турбота.

+602
Maeher 20 бер. 2015 р., 03:32:49

Я дав вам багато інформації про те, що навчання, як єдиного засобу створення втрата ваги, порівняно неефективними або навіть контрпродуктивними. Ось кілька кроків, які ви повинні зробити, щоб забезпечити ваш успіх.

 1. Визначити, скільки калорій ви витрачаєте кожен день. Ви можете скористатися калькулятором ExRx по. Для кращої точності, обчислити цей відсоток жиру в організмі. Якщо ви не знаєте свій поточний відсоток жиру, ви можете використовувати цю корисну статтю чи пив.

 2. Зменшіть споживання калорій на 20% від вмісту калорій. Будь-який раз, коли ви зменшуєте споживання калорій, це допоможе одночасно збільшити кількість білка для того, щоб залишатися ситим. (Білка також має більш високий термічний ефект їжі з будь-яких макроелементів, означає, ваш організм повинен затратити більше енергії, щоб переварити, порівняно з вуглеводами або жирами.)

Скільки білка ви повинні бути їдять на дефіцит калорій? Дієтолог Алан Арагон також рекомендує з'ясувати ваш цільовий вага тіла та отримання цієї суми в грамах. Наприклад, якщо Ви 200 фунтів жінці, яка хоче отримувати за 120 фунтів рекомендується випивати не менше 120г білка в день.

 1. Як тільки ви звикнете з підрахунком калорій, розглянути питання про перехід до замість того, щоб підраховувати макронутриенты. Орієнтуючись на макро поживних речовин, а не калорій, калорії, хороший "хак", щоб зірвати те, що люди (я в тому числі) дуже часто переклад фізичних вправ і їдять в одній і тій же валюті: калорії. Ви можете дізнатися все про засади, як вважати макроси.

Ви помітите, що вищенаведена рекомендація втрата ваги не згадує вправ. Але поки ви не повинні здійснювати Факторинг на ваш витрата калорій або споживання, ви все одно повинні включити його як можна більш практичним.

+597
peacekeeper 13 трав. 2011 р., 03:20:53

Я роблю додаток, щоб покласти на мій розгинання ніг машини і зробити його відстежувати мої вправи (Рухи вгору і вниз) і зберігати їх в мій спортивний трекер (підключення Garmin). У мене є всі необхідні дані (кожен рух, кг/фунтів ваги я поклав на мій вага), але я не знаю як розрахувати, що калорій було спалено? І як мені розрахувати ватт (спортивні трекери, як зберігати ват)? Я б волів, щоб обчислити його на основі руху (1 рух = один вгору + вниз)

+589
Behnam 22 трав. 2013 р., 05:21:44

Цей відповідь передбачає, що ви стурбовані об'ємом в живіт, а не підшкірного жиру враховуючи ваші скарги накачаної відчувати себе і ваш чоловік (не підлягає гормональні цикли, що впливають на затримку рідини).

Завищені (здуття живота) почуття може бути через повітря (газу) або рідини. Газ може бути викликано дієти, такі як харчова алергія або непереносимість. Вік і раса є важливими міркуваннями, як лактозу (цукор у молоці) засвоюваність може зменшуватися з віком, а деякі етноси менш терпимі, ніж інші. Скорочення споживання молочних продуктів або добавки з ферментом, таких як таблетка може допомогти визначити, чи є метеоризм із-за незначних непереносимість лактози.

Затримка рідини в черевній порожнині, як правило, натякає на більш серйозні проблеми для чоловіків, і ви повинні звернутися до лікаря, якщо ви відчуваєте, що це так. Електролітний дисбаланс, захворювання нирок або інфекції, і проблеми з печінкою можуть призвести до утримання рідини (пиво живота або асцит).

Якщо ви бачите здуття в іншому місці, як опухлі ноги або ноги, зверніться до лікаря. Початок diabeties

+588
Sid Stefanescu 8 квіт. 2017 р., 20:23:44

У той час як є кілька травм, пов'язаних з зв'язки надколенника, найбільш вірогідним є те, що у вас перемичка коліна (по суті, це просто запалене), який потребує відпочинку, щоб відновитися, як і все розумне сказати.

Однак, є кілька речей, які ви можете або повинні зробити, щоб запобігти травми від повернення:

 • поїзди баланс ваших нижніх кінцівок. У той час як можна було б припустити, у вас є тільки, щоб зміцнити своє коліно, тому що там проблема, швидше за все, ваше коліно компенсувати іншій нестабільний суглоб. Виконавши присідання або йога, вимагають побудований комплексний стабільність і поліпшить Ваш баланс.

 • збільшити стегна діапазон руху. Припустимо, ви програміст, ви, ймовірно, сидіти весь день. Це означає, що ваш тазостегновий суглоб проводить більшу частину свого часу в зігнутому положенні, а не розтягуються. Якщо ви починаєте танцювати і спробувати розім'яти стегна, чотириголового чинити опір, тому що її до цього не звик. Це тому, що ваш квадріцепс (частково) Бі-суглобових що означає, вона працює як через стегно і коліно і кріпиться до вашої колінної чашечки. Напружуючи ці м'язи означає, що ви також напружуючи ваші сухожилля. Так що робити деякі вправи (знову ж йога можливо), щоб збільшити діапазон руху суглоба, будемо сподіватися, а також поліпшити ваше коліно.

 • спробуй попрацювати на техніку стрибка. За допомогою Google я знайшов тебе любив народні танці, що означає, що ваш стрибкової/стрибки досить багато. Ви можете уявити, що це ставить цілком певне навантаження на коліно. Намагаємося працювати на посадку 'м'якше' і/або тренуйте свої м'язи більше з присіданнями або обіди, щоб протистояти цим навантаженням краще.

 • зміна вашого взуття. Можливо, у вас немає особливого вибору, враховуючи обмеження на одяг під час танців, але краще надіти туфлі або отримати пару ортопедичних. Я підозрюючи, що у вас є якісь пронація в гомілковостопному суглобі, який у поєднанні з напругою танцями може викликати внутрішнє обертання хвостовика. Хоча це не вирішити вашу проблему, принаймні, це може допомогти запобігти проблеми гірше і повертаються швидше.

Зверніть увагу, що це лише загальні принципи і не може дати найкращі результати. Зрештою, вам доведеться або втратити більше ваги або збільшити ваші сили і дасть ваш час коліно для відновлення (що означає боляче бути не повинно при працювати). Більшість моїх порад вимагає, щоб ви працювати, щоб зміцнити своє коліно, яке ви, очевидно, не може зробити, поки це боляче. Мета однак ці вправи, також, щоб навчити вас, як використовувати ваше коліно правильний шлях, так що, сподіваюся, він більше ніколи не повернеться.

+580
daniel blanco 9 лип. 2012 р., 05:22:29

Я був очний моєї поточної сесії з грудня, тобто близько трьох місяців.

Якщо я вважаю, мою всього 3 роки занять очний я б сказала, що цей найкращий. Я дізнався деякі нові ідеї, особливо в частині харчування - маючи більше Protien кожен день, їсть кожні 3 години і т. д..

Я наступний план я зробив сам, який базується на :

1. Тренування :

 - Груди/Біцепс
 - Спина/Трицепс
 - Плечі/Ноги

2. Етапи тренування: (5-6 днів на тиждень)

 - Неділя : Груди/Біцепс
 - Понеділок : Спина/Трицепс
 - Вівторок : Плечі/Ноги
 Четвер : Груди/Біцепс
 - П'ятниця : Спина/Трицепс
 - Субота : Плечі/Ноги

Я відчуваю втому від цієї тренування, хоча 3-4 сироваткового Protien та інші Protien джерел кожен день дозвольте мені відновити досить швидко.

Я також хотів би сказати, моє навчання дійсно важко, дуже важко. Я змушую себе до межі, а також додати 30 хвилин кардіо і невеликий підйом в кінці тренування - в той час як робите АБС я теж роблю одночасно на кожному тренуванні жим лежачи з 60кг (просто для стимуляції грудей все більше і більше) і 10 військових штанів. Тобто кожен 50 вправ я роблю жим лежачи, армійський жим, який нижній прес, біг(швидкість 15, 1 хвилину і заспокоїтися), штовхаючи мотузку і повернутися в іншій 50 вправ - цим 3-4 рази в кінці тренування.

Кожне тренування становить 1:30 - 2:00 години.

Я сьогодні вирішив припинити тренування на тиждень, тому що я вважаю, що я маючи плато, і це дратує. У мене є кілька запитань про те, як я повинен продовжити, коли я повернуся в мої найближчі 3-4 місяці підготовки сесії.

 1. Одну важливу річ я хочу зробити як я повернуся, щоб змінити свої тренування якомога більше, я подумував про цієї статті (http://bodybuilding.about.com/od/weighttrainingprinciples/a/advbuildroutine_3.htm). Вона включає в себе деякі вправи, які я не використовую, нові мікси і нові важливі частини тіла розділі.
 2. Згідно з цим arctile у мене 2 етапи : етап завантаження і етап зростання. На якомусь етапі я повинен збільшити wights і на якомусь етапі я повинен зменшити вартою.
 3. Ця стаття включає в себе Deloading? Це хороша річ? Він використовується тільки, щоб уникнути плато або як метод навчання? Я просто ненавиджу ліфтинг нижній wights і я хочу знати, чому це добре, і якщо так, то коли......
 4. В 1:30-2:00 години тренування-це дуже погано? Я просто хочу тренувати свій прес на кожному тренуванні і в тому числі в 1:00 Годину моєї тренування + ABS воно становить 1:30 - 2:00.
 5. Що я можу зробити, щоб уникнути плато в наступний раз?.

Одне важливе зауваження я хотів би порадитися з вами. Я вважаю себе досить сильним хлопцем (за шт.) і поки мої м'язи не такі великі.

За даними @Джеремі Likness, "і з цієї причини у деяких людей може бути дуже сильним без великих м'язів - це тому, що їхня нервова система реагує на тренування шляхом поліпшення координації рухових одиниць, пучки нервів, що вогонь контракту м'яз (коли ви піднімаєте важку вагу або маленький, мотоблоки допомогти вам зробити це і це просто питання того, скільки активуються відразу)"

Може хтось пояснить мені, що робить Джеремі? Одна річ, я хочу змінити мої м'язи, я ненавиджу, що у мене є сила, але м'язи не великі. Я можу підняти 100-110 кг на жим лежачи і 32 кг в кожній руці по Sholdurs прес і т. д. А ще мої руки і груди недостатньо великий і м'язи не великі, як я exepect їм бути. Як я можу змінити його?

Це досить довгий пост з великою кількістю плутаєте поняття з мого боку, я був би вдячний, якщо б ви могли відповісти на деякі питання і зробити деякі поняття чіткіше.

Спасибі всім!

Хлопець

+558
Nicholas H 25 серп. 2010 р., 16:42:05

У мене був такий досвід, як ви вже нехай не з пропуску, але з бігом. І через це випробування, я знайшов рішення цієї проблеми через аналіз власної та тріал-Н-помилки, яка в кінцевому підсумку роботи. Я сказав " я " аналізу, тому що різних консультацій, щоб лікарі не приведе мене до правильного висновку, хоча їх протокол був абсолютно правильним. Сучасна медицина прагне не бути бідним "здорового".

Так як близько 2 років тому у мене почалися проблеми, виснажлива біль в щиколотці при великому хвилюванні, почервоніння та біль, що так погано, я не міг поворухнути ногами, навіть перебуваючи в ліжку, ні встати, щоб попісяти. Пішов до лікарів, здав кров перевірив і виявив, що у мене висока сечова кислота, яка в них була укладена викликає у мене біль подагра. Посадили мене на таблетки і сечова кислота пішов у межах нормального діапазону. Але я як і раніше виникають ті сильні болі.

"Самоаналіз" - як сказала, моя біль картина була точно як у тебе. Коротше кажучи, я зрозумів, що виною всьому був "впливу", я відчув при роботі на твердих грунтах, таких як гудронированные дороги, майданчики і т. д. Удару в ноги найскладніше, але й не так погано, на колінах, які зробили виставку " шум " і невелика біль проходить після. До речі, я також тренувався з пропуск на деякий час зупинився в найкоротші терміни після першої відчуває ваш тип болю. Я вважаю, що 'стрибати' дія у пропуск ставить величезне навантаження на нижній області ноги [колінах і нижче], з допомогою яких сухожиль і зв'язок вам легко перевтомлюються. Це також має багато спільного з тим, як важке тіло, що ці нижні м'язи ніг повинні "підняти" під час весняної акції підстрибуючи вгору.

Лікарі - вони не могли зрозуміти, чому я до сих пір біль при сечова кислота бути нормальним і лише направив мене до більш фахівців з МРТ і т. д. Я не хочу йти по цьому шляху, як вони, напевно, можуть тільки запропонувати фізіотерапію і, можливо, спробувати операцію.

Що я робив і роблю - 1. Продовжити сечовий ліки, так що немає високої сечової кислоти причиною майбутніх пошкоджень суглобів і кісток [це тільки для тривалого запобігання можливих наслідків у зв'язку з високою УА] 2. Зупинив мій біг всі разом і перейшли на плавання для кардіотренувань досі. Здивований посібник включає - більш інтенсивне тренування серцево-судинної системи, ніж біг. Плавання обмежує дихання [під водою] і це тренує легені краще, ніж вільний потік повітря під час роботи. Вона навчає і перетворює верхню частину мого тіла, яка дала мені більше трицепс, хлопці і дельтовидних. Це гарна частина - коли я пропустив тренування, я міг бігати на бігові доріжки - "плаваючі" пояс забезпечує гарне поглинання удару, або використовувати еліптичний тренажер, який прибирає ноги стукати на поверхні і у мене ніколи не було біль повернулася негайно.

Так ось мій досвід про те, як я вирішив цю [буквально] боляче 2 років плюс агонії - без медичного втручання. Можливо, ви теж можете розглянути цей підхід.

+523
Martin Chobanyan 6 квіт. 2015 р., 21:04:43

Саркопении. П'ять складів слова, а інакше кажучи, використовувати їх або втратити їх. Тобто, люди, які не працюють останні 35 років можете очікувати, щоб втратити 1% або близько їхні тіла м'язової маси на щорічній основі. Важка атлетика і біг не потрібне. Підняття тягарів і біг підтюпцем, з віком будуть тримати вас з інвалідних візках та престарілих центрів поки не настане момент, коли ви зустрітися зі своїм творцем.

+518
merito 26 бер. 2016 р., 23:27:20

Коли я чую, ви говорите "замку", які змушують мене думати про людей, які мали силу операції, де зв'язки, де умисне кріпиться таким чином, щоб зменшити рухливість плеча для того, щоб прискорити відновлення і зменшити шанси травмувати плече знову. Я не знаю нічого про тему операції на плечі.

Збільшуючи діапазон руху в суглобі не обов'язково робити її менш схильні до травм. Правильна гнучкість повинна бути обрана база на фітнес-цілей індивіда. Для мого власного частину плечей повинні бути досить гнучкими, щоб зробити накладні присідання. Головним чином зберегти цю гнучкість у виконанні присідань.

Я б порекомендував накладні присідання з багатьох причин. Для того, щоб накладні присідання правильно, ви повинні пристойна гнучкість у ваші щиколотки, стегна і плечі

+476
MrChief 13 жовт. 2017 р., 12:32:57

Класифікація кросівок може здійснюватися різними способами, як показано нижче:

 • управління рухом туфлі компенсувати пронація, коли ноги "рок" на щиколотці
 • демпфірування взуття компенсувати супінація, коли ноги "відірвись" на щиколотці
 • нейтральна взуття є нейтральними по відношенню до пронації і супінації
 • стабільність взуття пропонуємо додаткову жорсткість внутрішня підошва

Всі вони можуть бути розділені по біговій стиль:

 • підборах яскраві туфлі додати додатковою прокладкою під п'ятою
 • середньої/передньою ногою вдаривши мати мінімальний каблук, щоб уникнути його контакту з землею спочатку

І, нарешті, складається без штучної підтримки категорії:

 • мінімальний взуття, з тонкою, гнучкої підошви для близько-до-босоніж почуття (це взагалі індукує середньої/передньою ногою впадає в очі), і додаткова кімната для природного поширення пальцями ніг (або з окремим носком кишені)

Але це було тільки про ваше здоров'я і вашого стилю бігу. Тепер, який тип ландшафту ви прагнете?

 • траса взуття легкий з шипами в нижній частині для кращого зчеплення
 • дорога кросівки, з амортизацією, забезпечують додаткову зносостійкість на твердих поверхнях
 • слід взуття на пересіченій місцевості, бездоріжжя, з агресивним малюнком підошви, іноді з шипами, зазвичай з кращої водонепроникності

І яка довжина треку?

 • спринт взуття, як правило, жорсткий, легкий, і знову з шипами (в основному кросівки)
 • середні відстані черевики розрізняються найбільш, вага не важливо, вибрати на місцевості
 • марафон і за його межами, м'який і легкий черевик, як вага стає важливим ще раз

Більш вичерпне керівництво ви можете знайти за адресою:

http://www.rei.com/expertadvice/articles/running+shoes.html

+425
jtpereyda 4 вер. 2012 р., 19:05:07

Я мучуся з врослим нігтем в результаті досить недавні і постійні балетні танцювальні номери. У мене їх урізати по педикюру, але все одно боляче. Що я повинен робити ? Різати їх або отримати їх видалити ?

+412
Eduardo Mapurunga 23 трав. 2019 р., 00:30:52

часто ці "проблеми" не прогрес в реалістичному режимі, і це звучить, як там може не бути відповідних днів відпочинку.

Може бути використаний на корточках, але майте на увазі, що будинок займає 24 години, щоб подіяти, і 48 годин, щоб потім виїхати (у середньому), без вихідних, що дуже багато тренувань на ваш будинок.

Що стосується холодного душу, ви пробували гарячої до холодної, вони обидва мають свої переваги, гаряча розслабляє м'язи, головне, так буде жарко, як почати відчуває себе дуже добре після тренування, холодно після цього, щоб отримати кров тече і закрити пори і т. д.

+412
Stick Moves Official 16 лип. 2016 р., 06:41:02

Я не експерт, але я тренувався Оли ліфти на деякий час. Чисто моя найкраща влада була 265lbs на 6'1", 190 фунтів. Я можу дати вам анекдоти та поради, для чого вони варті.

Це займає деякий час, щоб почати отримувати комфортно з чистими. Минуло кілька місяців для мене, можливо, 3 або 4, перш ніж я почав намагатися поступово перевантаження. Я не хочу йти за 135lbs довгий час. Будьте терплячі, це дуже складний рух. Як тільки ви отримаєте його, це буде мати сенс, але насправді це займає деякий час.

Кожному новачку я бачив любить, щоб спробувати зловити вага в свої руки з руками hyperextended, так що ви не одні там. Щоб отримати відчуття, що вага повинен по-справжньому відчути себе в положення передньої стійки, зробити зомбі присідання:

zombie squat

Улов-це тяга вгору з передньої стійки. Ви вловлюючи вага на передню стійку. Ваші руки не повинні бути там взагалі за прикол-дійсно, деякі люди з поганою гнучкості зап'ястя або травми залишають своїми руками з улову в цілому. Наприклад, див. тут Келлі Старретт:

wrist omitted from catch

Це займає деякий час, щоб отримати гнучкість зап'ястя для правильного улову. Розім'яти зап'ястя. Зробити Оли-стиль присідання стійка замість кросоверів, навіть якщо це незручно. Використовуйте гумки. Особисто, улов завжди був точкою руху, що я найчастіше не вдасться (з-за страху, тому що промах може нашкодити).

Як тільки ви навчитеся дійсно відкрити ваші стегна, потрійний розширення другий ривок буде відчувати себе природно. Практика метання важкого набивного м'яча назад над головою. Я не знайшов нічого більш корисними для відчуття, що повністю відкриті стегна і потрійний розширення відчуття:

backwards medicine ball throw

Я настійно рекомендую це рух, щоб відчути, як другий ривок повинен відчувати. Я не "дістати", поки я не почав робити це. Мої стегна ніколи не відкриваються повністю.

Краща репліка Я чув, коли я почав було думати про своїх руках як кабелі. Це дійсно допомогло мені отримати уявлення про лові вага з руками з голови. Руки дійсно не повинні бути залучені в ліфт на всіх, вони тільки для того, щоб нести навантаження від ваги. Обертаючи руками так, що лікті повністю відкритою вперед може допомогти вам мати це на увазі.

Сподіваюся, що допомагає. Не поспішайте.

+354
Sivakumar Ramaswamy 4 бер. 2016 р., 12:31:55

Для програміста, який не реалізує за довгий час, я б порекомендував щось на зразок дивана в 5К план, або будь-подібний план, який отримує вас бігти 5 кілометрів (3 миль) протягом двох місяців. Як Іво Flipse вказав, що з управлінням ви спалюєте багато калорій і використовувати багато м'язів, але ви не хочете переборщити, як Новачок. Біг-це те, що можна зробити скрізь, все, що вам потрібно-це схема і хорошу пару взуття, щоб не поранитися (неправильна взуття є важливим фактором в управлінні травм). Піти в магазин, де вони можуть аналізувати ваш стиль (з камерою) і порадьте, яку взуття потрібно виходячи з цього. Особисто я знаходжу це дуже мотивує, щоб мати план на моєму iPod: музику і тренер говорить, коли бігти або йти поперемінно. Я такі тільки в Голландії, але, можливо, є й англійську, щоб знайти в інтернеті.

+345
Ruthi Mcpherson 27 бер. 2015 р., 16:27:12

Схоже, що ви шукаєте уздовж ліній німецький обсяг навчання якою ви працюєте в 10х10, починаючи з 60% від вашого 1ПМ. Більшість GVT є лінійної прогресії і тому ви пропустите на потенційні переваги роблять періодизації.

Особисто, виходячи з поточного рівня підйому ви, ймовірно, користь від читання деяких більш просунутих програм (жиму), написані тренерами і вибирати той, який вам подобається:

Я б реально дивитися на отримання тренер особистого підйому.

+316
user3386111 3 вер. 2018 р., 22:41:39

Мені потрібно зробити три вправи на руки, B і C. Для кожної вправи, я виконую 2 серії з 10 повторень. Я можу працювати тільки з однією рукою в той час. Яка з наступних послідовностей є кращим, щоб збільшити м'язи і зменшити ризик отримання травми?

 • Виконувати всі вправи А, B, і C з лівої руки. Потім виконайте всі вправи А, Б, і з правою рукою.
 • Альтернативний руку між кожної вправи, тобто виконати дві серії вправи з лівої руки. Потім виконайте дві серії вправи з правої руки. Зробіть те ж саме для вправи B і C.
 • Альтернативний руку між кожної серії, тобто зробити першу серію вправ з лівої руки. Тоді перша серія вправу з правої рукою. Потім виконайте другу серію вправ з лівої руки. Тоді другий першої серії вправи з правої руки. Зробіть те ж саме для вправи B і C.
+314
Owi 26 груд. 2011 р., 12:44:26

Я думаю, що базове припущення в розрахунок військово-морського флоту полягає в тому, що жир не накопичується, якщо взагалі, на шиї. Так що якщо ваша шия стають все більше, потім ти ставиш на м'язи, і тому ж вимірювання талії повинна виходити від більше м'язової маси і менше жиру. (Будь то м'язи дійсно будує на шиї, або вимір шиї є проксі для загального масштабу вашого тіла, це вище мого розуміння.)

+313
RenatoIvancic 31 серп. 2017 р., 13:55:42

Чому я навіть подумати про це не могли мати ніякого впливу: може бути, коли в організмі є дефіцит кисню, реакцію горіння змінює спалювати більше цукру/жиру/що (т. е. замість спалювання кожна молекула повністю спалюючи їх тільки до певного моменту і перейти до наступного)? (чув щось подібне, але хотіли б отримати деякі тверді факти :) Якщо є якась різниця, скільки це коштує, а варто задуматися під час тренувань?

+308
Salman Molla 22 бер. 2016 р., 04:55:25

Мені 22 років, і вже 4 дні як я почав тренуватися в тренажерному залі. Моя вага 60-61 кг.

В даний час, я займаюся на різних тренажерах, але найголовніше для мене-важка атлетика. Коли я тренування, набори, як правило, мають 8-8-8-7 повторень.

Моє питання: чи має значення, якщо я не можу зробити 8 повторень у всіх чотирьох наборів?

Я також працюю на підтягування, віджимання, вправи на ноги, біцепси і трицепси.

+298
Everafter 28 черв. 2010 р., 04:05:26

Важливість відпочинку складно переоцінити. Ваш випадок є прекрасним прикладом того, чому потрібен відпочинок. На початку книги, я вважаю, що автор заявив, що навіть якщо книга називається "Стартова сила", він розраховував на читача, щоб бути в гарному фізичному стані. Навіть якщо ви перебуваєте в гарному стані, можливо ваше тіло не використовувати для типи вправ, які ви робите. Крім того, книга носить виключно рекомендаційний характер і не будуть працювати точно так же для всіх.

Якщо ви опинитеся застряг на плато, потрібно щось змінювати. У вашому прикладі, відпочиваючі допомогли. Ви також можете пропустити присідаю на пару днів і зосередитися на різних вправ, як жим ногами або інших вправ для ніг. Ви також можете спробувати перемикання на Передні присідання, так як це може допомогти вам подолати важкі моменти.

Мораль прислухатися до свого організму і отримати достатній відпочинок. Якщо ви отримуєте досить відпочинку і все-таки знайти ваш прогрес гальмую, щось змінити.

+280
debbie franklin 24 серп. 2011 р., 07:39:38

Часто можна почути нижній рахунках тіла на 40% від загальної маси м'язів. Йдучи далі, можна оцінити в середньому тіло даної групи м'язів відсотках від загального?

Є сайт, на якому буде список всіх м'язів в організмі у відсотках?

Наприклад: Чотириголового м'яза складають 23% від загального м'язів. Біцепс-це 10%....

Середнє, не точно, звичайно, це буде широко варіюватися, які шукають середніх.

+226
DADi590 8 серп. 2014 р., 16:06:10

Це дійсно залежить від того, що ви після цього. Якщо при запуску програми Сила або яка-небудь інша програма для початківців, вони приймають позицію займе стільки відпочивати, скільки вам потрібно-навіть на 10 хвилин між підходами! Метою цих програм є збільшення ваги на турніку, як швидко, як ви можете.

Компроміси для відпочинку

 • Довше тримається забезпечити більш відновлення між підходами
 • Занадто довго відпочивають, і ви можете "охолонути" достатньо того, що ви не будете готові для наступного набору без додаткової розминки. Наприклад, раз решта 30 хвилин або більше, ймовірно, знизить вас.
 • Коротше інше забезпечує додаткову підготовку стресу/втоми
 • Збільшення щільності тренування (більше роботи за менший час) є ще одним способом стає сильнішою

Застосування до ваших цілей

Якщо ваша мета на даний момент-збільшення ваги на турніку з заданим кількістю підходів і повторень, беріть стільки відпочивати, скільки вам потрібно. Просто переконайтеся, що ви не охолонути в процесі. Ви штовхаєте себе досить складно, і потрібно внести ці зміни.

Якщо вашою метою є розмір м'язів або спалювання жиру, скоротіть відпочинок між підходами стільки, скільки ви можете. Ви, ймовірно, повинні залишитися в тому ж вазі, поки ви працюєте на скорочення часу відпочинку. Деякі дійсно сильні люди поїзд таким чином. Сем Берд (lifter сили) виконує присідання 5 сетів по 5, і працює на них швидше, поки він не зможе все це зробити менше ніж за 25 хвилин. Потім він збільшує вагу і повторює процес. Його навпочіпки над 700lbs.

Якщо ви відчуваєте себе трохи зношені, збільшити час між підходами. Граючи з щільністю навчання (обсяг / час) - це один із способів боротися з втомою і відновлення.

Якщо у вас є обмежений час, щоб тренуватися, скоротіть відпочинок між підходами і скоректувати вагу на турніку на те, що ви можете зробити в той час. З плином часу, як ви збільшуєте вагу, але зберегти той же час, вона підштовхує ваш бадьорим максимум ще вище. Можливо, доведеться відмовитися 10-20 фунтів при першому включенні з короткими періодами відпочинку (1 хвилина або менше), але складають тільки різниця.

+157
Mariya Antyanetta 20 трав. 2013 р., 19:31:12

Так що це питання, як я лежу в ліжку, ноги ломить, нездатного заснути. Я працював сьогодні ввечері, так як я не міг потрапити в тренажерний зал вранці, і успішно станова тяга та присідання сесії. Однак мої ноги все ще болять, і це досить помітно, що я не можу отримати комфортно в ліжку. Будь-які пропозиції про те, як заснути після вечірнього тренування?

+98
V3K3R 29 трав. 2019 р., 12:19:45

Хоча стрес може мати великий негативний вплив на ваш настрій і рівень енергії, багато з цих ефектів не безпосередньо викликані стресом.

Замість це дії, які стрес викликає, які мають масу негативних наслідків.

Загальна картина:

Поганий вплив (я.е стрес) -> погане дію (тобто поганий сон) -> поганий результат.

Важливо розрізняти це, тому що ви не просто намагаються зменшити стрес, але і навчитися справлятися і контролювати його вплив.

Дій, викликаних стресом:

 • Дієта і харчування

  • Нерегулярність прийому їжі: Багато людей перестають їсти регулярно, коли вони підкреслили. Це зазвичай означає, їдять 1-2 рази на день, що призводить до нестійкий рівень цукру в крові, особливо в поєднанні з поганим харчуванням і неякісними продуктами.

  • Низька якість їжі: звичайна скарга для кого-то, хто підкреслив, що вони не мають багато часу, що означає, що вони покладаються на фаст-фуд/винос/автомат закуски і т. д. Знову ж низька якість їжі викликає низький рівень ситості, рівень енергії, рівень цукру падає в крові, проблеми з травленням і загальне нездужання.

  • Не вистачає калорій: деякі люди закрили в стані стресу і майже не їм нічого. Це в той час, коли ваше тіло насосних гормонів стресу, які можна знайти на аварії пізніше. Результатом є почуття примхливий, дратівливий, негативні, виснажених і т. д.

  • Зневоднення: підкреслив людина, як правило, повинні бути зайняті з тим, що викликає стрес і зневага здорового способу життя, як правильне зволоження. Це знову-таки може мати безліч проблем, особливо настрій, рівень енергії і фізичної працездатності.

 • Активності та способу життя

  • Малорухливість і сидячий спосіб життя: оскільки ви багато працюєте, ви, ймовірно, сидять багато. Це призводить до порушення кровообігу, м'язові закріпленість/дисбаланс, і загальний настрій/енергетичного рівня збурень.

  • Розбалансування діяльності: схожий не дуже, але більше, як витрачати надмірна кількість часу на певні види діяльності та ігнорування інших. Це можуть бути речі, як бути в передній частині комп'ютера весь день, чи навіть просто зневага гігієною або відпочинку/дозвілля.

  • Недолік фізичних вправ: можна було б пояснити браком часу або енергії, але гіподинамія сама по собі може призвести до низької енергії/настрій. Це також робить це важче, щоб повернутися до тренувань, оскільки ви не тренувалася в пару днів або більше.

 • Сон (найважливіше)

  • Кількість: підкреслено = немає часу = жертвувати сном. Це насправді дуже погано, тому що вся ваша система повністю звільняється від води, коли ви підкреслили і вимагає більше сну, щоб відновитися. Але замість цього ви урізати сон, який означає, що ви ще менш оговтався, щоб справлятися з майбутнім стресом.

  • Якість: очевидно, що стрес викликає негативні почуття/занепокоєння, які можуть вплинути на сон. Додайте до цього погіршення спосіб життя, погана дієта, недолік фізичних вправ і, ймовірно, багато стимуляторів (кофеїн або інакше), і ви в кінцевому підсумку з дуже поганий сон.


Рішення

Найголовніше-розробити структуру або план і дотримуватися його. Це може бути щось на зразок:

 • Сну: встановити час відключення від роботи/комп'ютер, принаймні годину або два перед сном. Витратити останні півгодини в ліжку, читання в умовах низької освітленості. Якщо у вас є жорсткий час сну ви можете подивитися в мелатонін , який можна взяти ~1.5-3мг години або двох перед сном. Встановіть Ф. ЛК. Зробити заспокійливий і слабкому освітленні заходів у вечірній час. Ось моя відповідь на сон.

 • Дієта: дати собі калорії і дотримуватися його. Вирішіть, скільки їжі ви зможете реально зробити в день і встановлення точного часу для них. Так що якщо 11 годин крени, ви кинути все і просто піти поїсти. Переконайтеся, що для вирішення будь-якого питання якості їжі, а також.

  Для максимальної гідратації тримайте заповнену пляшку води з вами у всі часи. Уникайте сечогінних, як кава і алкоголь.

 • Діяльність: рассортируем речі. Робити ту ж задачу протягом кількох годин поспіль робить одну людину відчувати себе нещасним і ваше виконання йде в унітаз. Робіть часті перерви і робити щось інше. Піти на прогулянку, прийняти душ, приготувати що-небудь, поговорити з ким-то і т. д. Навіть 2-3 коротких перерв може зробити величезну різницю.

  Також дізнайтеся, що ви дійсно хочете зробити ваш день і знайти спосіб, щоб зробити це. У вас є 16 годин неспання в добу і ніхто тобі не може працювати так багато.

 • Вправа: не встановити високі очікування для себе. У вас стрес, ви втомилися, ви багато робите. Це означає, що ви не зможете виступати на ваш кращий, це нормально. Зробити легку розминку, розігріти велику, просто робити найкраще, що ви можете, не повинно стати ще одним джерелом стресу. Також не чекайте, що вправи, щоб позбутися від усіх ваших стресу, це не морфій.

 • Стрес-менеджмент : знайти те, що вас турбує і контролювати його. Не дозволяй стресу підштовхнути вас навколо, а замість цього ви натискаєте її навколо. Знайти проблеми і вирішити їх, зробити списки справ, скласти план, писати речі вниз. Якщо ви просто йдете вперед зі скрипом стресовій ситуації ви просто потоне. Але якщо ви структура і план і добитися успіху, він може стати еустресс.

+87
lmz0l 17 лип. 2011 р., 01:39:02

Залежить - якщо ви, як правило, сидять протягом тривалих періодів часу без руху, сидячи на гімнастичному м'ячі (частина часу) може допомогти, даючи вам більш динамічні пози, як ваші м'язів тулуба частих коригувань. Я думаю, що того ефекту, як підвищення контролю над м'язами, так що в цьому відношенні ви могли сказати, що це зміцнення вашої основної і постуральні м'язи.

Для мене, сидячи на здійснення м'яч утримує мене від падіння. Я сиджу з поставою, і я відчуваю, що у мене є деякі перенести, коли я сиджу в звичайному кріслі. Я використовую тільки мій м'яч з перервами.

Деякі негативні сторони використання фітболу в якості робочого крісла:

 1. Це може викликати дискомфорт або біль, в залежності від вашого стану, особливо якщо ви використовуєте його занадто довго, коли ви починаєте. (Сторона-те, що може зробити вашу спину відчувати себе краще.)
 2. Ви можете впасти :(
 3. Ви можете знайти сидячи на пластик не так комфортно, як на м'якому стільці.
 4. Крім того, є дослідження, яке говорить, по суті, переваги збільшений багажник рухів та м'язової активності, сидячи на здійснення м'яч, може бути компенсований недолік збільшився хребта усадки порівняно з сидячи в звичайному кріслі. (Це може бути вивчення Sparafusile згадав.)
 5. Якщо ви сидите на м'ячі до точки, де ваші м'язи втома, ви не залишилися без підтримки спини, на відміну від вас би з ергономічним стільцем.
+10
user296398 29 бер. 2018 р., 12:30:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil