Буде невелика перерва від моєї тренування надають негативний вплив?

Я на низькокалорійній дієті, а робити вдома силові вправи кожні 2 дні. Я робив це протягом декількох тижнів, і приблизно через 2 тижні піду у відпустку на тиждень.

Під час відпустки у мене не буде доступу до ваг, і буде подорожувати по всьому стиль для піших туристів, так що не доведеться відвідувати тренажерний зал. Дієти теж можуть бути проблеми тільки тому, що здорові продукти не будуть широко доступні, і я не завжди є час і можливості для підготовки таких продуктів сам.

Буде кидаєте свою дієту і режим тренувань на тиждень гальмувати мій прогрес? Наскільки сильно пошкодження бути?

+460
user3677182 13 трав. 2010 р., 03:17:05
38 відповідей

Є два ключових поняття, щоб зрозуміти, коли намагаються стати сильніше:

 • Перевантаження. Порушення гомеостазу, коли організм повинен адаптуватися і hypercompensate для того, щоб впоратися з цим попитом у майбутньому.
 • Відновлення. Решта, поживних речовин і калорій, ваше тіло потребує підтримки гіперкомпенсація.

Так що Так, ви повинні продовжувати збільшувати вагу, щоб порушити гомеостаз і привести ваші м'язи адаптуватися (ставати сильніше). Низька репутація, високий вага є дуже ефективним засобом для цього, особливо для новачків, які дуже легко адаптуються.

Однак, це тільки половина проблеми. Якщо ви не тягне це може бути через відсутність спокою (вночі, або між сетами). Це може бути із-за нестачі калорій і поживних речовин (дефіцит білка, вітамінів, мінералів, води і т. д.) щоб побудувати м'язи.

Також розумію, що, як ви прогрес, ваша швидкість адаптації буде гальмувати, особливо по мірі наближення до свій генетичний потенціал. Стандарти розуміють тренери підняття тягарів:

 • Ненавчені: адаптація протягом 24 годин
 • Новачок: адаптація в 48-72 годин
 • Проміжний: адаптація в 1 тиждень
 • Додатково: адаптація в 1 місяць
 • Еліта: адаптація в 1 рік

Тепер, якщо ви ще новачок у цій справі (або недосвідченого або початківця рівня), ви можете подивитися на змінні, які впливають на відновлення, перш ніж припускаючи, що ви вже пішли проміжний вже.

Іноді ви застрягли, навіть коли робиш все правильно. Є кілька способів боротьби з цим:

 • Не прогрес, поки ви виберіть ваш програми ви очікуєте
 • Збільшити відпочинок між підходами, якщо ви зупинилися. Наприклад додати 30 секунд більше за інших.
 • Якщо ви не можете прогресувати через три дні, підступ. Або беруть 15-20 фунтів в барі або з-за меншої кількості наборів.
 • Якщо ви до цих пір не можу забути, який навантаженні може бути наближається до проміжного рівня.

Проблема відновлення, і робити більше роботи буде викликати більше втоми. За рахунок зменшення кількості роботи, ви можете допомогти своєму організму швидше відновитися. Наступного разу, коли ви працюєте, щоб ви зупинились на перед є хороший шанс, що все пройде зараз.

Якщо ваша мета-зробити сильніше, я рекомендую вища ваги з відносно низьким числом повторень. Наприклад 3 підходи по 5 повторень-це хороша схема/реп для початківців. Робота буде досить інтенсивним, щоб порушити гомеостаз, але досить короткою, щоб не за-втоми.

+999
BaselSayeh 03 февр. '09 в 4:24

Рутини:

 • Мертві підйомників (традиційний) 1х12
 • Штангою Присідання 1х12
 • Випади 1х12
 • Військовий прес 1х12
 • Вертикальні ряди 1х12
 • Штанга жим лежачи 1х12
 • Підтягування 1х8
 • Кучері штангою 1х10
 • Французький жим Гантелями 1х10
 • Діпи 1х8
 • Сидить розширення литкових 1х12
 • Хрусти 1х12

Я завжди тренував за допомогою спліт підпрограми, які працюють два або три м'язів кожен день, у мене був прогрес, але не на стороні посилення м'язової маси. Я вважаю, що ця процедура повинна бути абсолютно особлива, тому що вона працює все тіло 3 дні в тиждень (через день), проте я знаходжу це підозрілим, що тільки один набір кожної вправи виконується, я боюся, що м'язи не стимулюються достатньо, щоб рости (за умови правильного харчування звичайно).

Хто-небудь використовував рутину, подібні до цього, і спостерігається прогрес?,

або що вже пробували і мали успіх в рутину з більш базових вправ з великою кількістю наборів в кожному з них? (аналогічно - небудь 5х5)

+990
anusha dharmasagar 3 груд. 2016 р., 04:30:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Раз-під-напруги, коли ви рухаєтеся, тримати і в іншому випадку робить роботу для того, щоб тримати вагу в певному положенні. Думаю, зробити повільний ваги присідати, це буде вам важко, якщо ви повторіть його, тому що ваші м'язи знаходилися в постійній напрузі, нарощування молочної кислоти і створення кількох мікро-сльози. Цей принцип, чому робить дошку розробляє м'язи живота, вони перебувають під постійною напругою і, отже, робить роботу, яка (ефективність дошку вбік) розвинути м'язи.

Щоб розвинути силу і потужність, раз-під-деформація невелика деформація зад відмінний, на витривалість і естетичного розвитку, ваше напруга буде менше, і раз-під-напруги буде більше.

На міцність (здатність переміщати важкі предмети) і потужність (здатність переміщати важкі предмети, що швидко) ви хочете, щоб дійсно зосередитися на вашій формі і вибуховою драйв. Для обох цих видів діяльності багато ліфтерів використовувати дихання сигнали, щоб допомогти побудувати темпу. Ваша увага для цього завжди повинна бути під контролем рух ваги, щоб переконатися, що ваша форма не зламатися і завдати травму.

Використовуючи станова тяга як приклад:

 1. Комплект: перевірити форми правильно перед ліфтом (1-2 секунди)
 2. Вдих: оточити своє тіло (1 секунда)
 3. Привід: підняти вагу (1-2 секунди)
 4. Провести: перевірка форми на вершині підйому, нейтральний нижній частині хребта і т. д.
 5. Нижче: контрольоване зворотний рух диск (1-2 секунди)
 6. Видих: повертаємося до 1.

Там повинен бути ритм рухів, але який налаштований на фізичні вправи, але більшість великих підйомників (мертві, жим, присідання, прес, рядку) має слідувати вище каденції. Розширений підйомників (Олімпійський) мають свій ритм і, що краще вчили професіонали.

На витривалість (уміння тримати буду) і що я припускаю, що ви маєте на увазі гіпертрофія (підйом по естетичним тільки), ви будете мати більше часу під напругою, виконуючи більше послідовних повторень вправи. (3-4 комплектів 10 на відміну від 3 комплектів 5 для міцності).

Для них, як правило, можна об'єднати деякі з кроків вище, дозволяє поглянути на завиток:

 1. Комплект: перевірити форму і вдихнути в ортез ядра (1 секунда)
 2. Ліфт (1 секунда).
 3. Нижній (1 секунда) та видихніть.
 4. Повернутися до 1.

Знову ж таки, форма-це найважливіше, якщо ваша форма ламається, робити локони, знизити вагу (а не повторення) і закінчити ваші набори.

Однак, немає нічого поганого у зміні вище, щоб менше повторень і збільшуючи час, витрачений на підйом і опускання. Немає нічого поганого з робити дуже повільні завитки для набору 5. Це все про часу-під напруги.

ТЛ:ІН

Це залежить від вправи, відповідати вашої каденції на дихання. Раз-під-напруга і напруга-суму визначає ваш розвиток.

+948
Lebann 30 лип. 2016 р., 11:55:18
 1. Так, є натуральний генетичний межа, що кожен досягає. Це відрізняється в залежності від віку, статі та генетичної.

 2. Стероїди дозволяють ваше тіло, щоб вийти за межі свого природного генетичного межі і підхід свій фізіологічний межа - точка, де ваш організм просто не може функціонувати в заданий розмір. Наприклад, Андре Гігант (який не приймав стероїди) виросла до таких великих розмірів, що його органи і скелет не міг догнати.

 3. Правильно. Я чув, що всіх видах спортсмени можуть отримати вигоду з ефектів стероїдів, навіть бігунам на довгі дистанції, який, очевидно, не дуже мускулисте. Стероїди мають великий вплив на організм, в тому числі швидкого відновлення. Бодібілдери використовують це для нарощування м'язової маси, але й інші спортсмени використовують це, щоб тренуватися довше і частіше.

Суть в тому, що стероїди не чарівна кнопка, яку можна натиснути, щоб стати річка. Навіть якщо ти на стероїдах вам все одно доведеться витратити багато часу в тренажерному залі або на доріжці, щоб досягти своєї мети. Ви отримаєте там швидше і піти далі, ніж ви б без стероїдів? Звичайно.

+909
Jaybrin 11 січ. 2018 р., 19:51:33

Враховуючи вашу історію, я хотів би запропонувати, що ви думаєте про себе як нездійсненну, хто починає бігати. Ваше тіло втратило ряду конкретних адаптацій, і ви повинні відновити їх.

Є хороші навчальні програми в інтернеті, які беруть вас від прогулянки по 30 хвилин, з чергуванням ходьби і бігу насправді працює протягом 30 хвилин. Наприклад, це 8-тижневого початківців програма від бігуна світу. Ходьба є кращим способом, щоб почати, тому що він отримує тіло на адаптацію без наслідків і серцево-судинних стресів працює.

Якщо ваші литкові м'язи відчуває, що боляче, то ви робите занадто багато і занадто швидко. Відступіть і зробіть це повільно, щоб дозволити вашому організму звикнути.

+906
Christopher J Poor 21 квіт. 2010 р., 03:58:22

Правильна назад у нору використовує (приблизно) на ширині плечей позицію з ніг злегка нахилені назовні, що полегшує викрадення ("відігнувши") стегнової кістки під час руху. Так, це дійсно використовує стегон/сідниць; це бажано (не "обман"!) адже це дозволяє тренуватися більше м'язової маси. Воно також запобігає наброс тканин між стегновою кісткою і передній остей клубових і дозволяє ваш живіт між стегон, щоб швидше досягти правильної глибини.

Прочитайте більше про присяд.

+886
Allan Sanchez 7 лип. 2019 р., 14:20:45

Я був на LeanGains за останні 3 місяці, на те, що починалося як дієтхарчування вирізування (але чомусь опинився в recomp). Отже, тепер у мене є наступна статистика:

 • 72 кг (до 76 кг)
 • 162 см
 • 88 кг станова тяга
 • 80 кг жим
 • 86 кг присед
 • 60 кг накладні преси

Я тренуюся за звичайною програмою ЛГ, зворотна піраміда:

В понеділок
Жим лежачи та підтягування

В середу
Станова тяга та підтягування

В п'ятницю
Присідання і накладні преси

В даний час я почав включати спринт в свою програму, по середах і неділях ( в основному із-за необхідності кращого кондиціонування ). Крім того, я твердо вважаючи переходу на анаболічні дієта, щоб досягти своєї мети 65кг. Справа в тому, що хотілося б (наскільки це можливо), принаймні, підтримання або підвищення міцності я зробив за останні місяці. Тому я читав про те, вуглеводів-до їжі в середині тижня (наприклад, середовище).

У мене питання, якщо я їду в середині тижня, я повинен скоротити вихідні карбюратора-до одного дня? Я думаю, що, як в суботу і неділю, а вуглеводів-до днів, що це може зашкодити процесу схуднення.

+865
Borey Roth 22 лип. 2010 р., 13:39:03

Швидкість піт ставка поту, ви не можете реально контролювати його. Краще всього, щоб експериментувати з різними режимами рідини та електролітів в тренувальному, і подивитися, що працює краще для вас. Я в тому ж човні, на 4 годинах їзди на велосипеді (у Феніксі влітку), я п'ю майже 80 унцій в годину і ще втратите 4-5 кг ваги.

Одна річ, щоб пам'ятати, що це не тільки вода, але, коли ви працюєте, ви також використовуючи запаси глікогену, які доводиться частину ваги, а також. Крім заміни рідини, ви також хочете думати про заміну калорій. Витривалість спортсменів, таких як міжміські тріатлетов прагнути нікуди від 250-400 калорій на годину в різних формах (ГУ, вони тощо)

Працювати з ним на практиці й навчання, намагаються повторити те, що ваші умови гонки будуть, і знайти те, що працює краще для вас. На жаль, немає чарівної формули, яка буде застосовуватися.

+840
Amarjargal Sanduijav 2 лист. 2019 р., 05:09:06

На жаль, ви не можете зменшити жир на одному місці, ви повинні зменшити вашу загальну жиру. Це дозволить зменшити живота жир, а також у довгостроковій перспективі.

Це могло б допомогти, якби ви пояснили, які вправи ви робите, але узагальнений підхід буде робити більше кардіо тренування, так як ці тренування спалюють більше жиру порівняно з підняттям тяжкості. (Завжди бути обережним при підрахунку калорій, вони є не більш ніж груба оцінка).

В залежності від ваших здібностей і загального рівня фізичної підготовки я б рекомендував вам, можливо, спробувати зробити деякі біг крім того, щоб ваші заняття в тренажерному залі. Інші види діяльності будуть їзда на велосипеді або плавання, але вони більш трудомістким, ніж простий біг. Спробуйте додати деякі незначні спортивні у вашому повсякденному житті. Якщо ви їдете на автобусі, може виходити одна або дві станції раніше і йти пішки.

Я думаю, що рис і риба-це хороша їжа, але може спробувати змінити його трохи. Деякі люди стверджують, що вживання вуглеводів у вечірній час, це не добре. Чи це правда, може змінити вас вечеря, щоб містити більше овочів замість рису. Якщо ви смажите рибу, спробуйте використовувати менше жиру.

Що ви п'єте протягом дня? Багато людей не розуміють, що вони питної соди (наприклад, Кокс) весь день, і скільки цукру вони споживають, таким чином, перейти на воду або чай.

Принаймні, зробити деякі вправи для черевній області. Вони могли б бути разом зі спинкою і вправи плеча, найприкріше вправи робити, як ви не бачите швидких результатів тут, але вони є дуже важливими для постави і загальну міцність.

+795
bayinso 4 трав. 2015 р., 15:36:58

JudoFitness стверджує, що три шляхи плавно перемикати передачі, коли тренуватися протягом тривалих періодів часу:

Metabolic pathways

Зверніть увагу на значну схожість в одному шляху виснажує себе, а наступний займає його місце.

Автор використовує приклад довгий підйом сходи, виконані з вибухом тих пір, поки шлях phosphagenic може витримати, то менш бурхливо, але все одно важко поки шлях гликолитического може витримати, потім, спираючись на окислювальний шлях для інших.

Незалежно від того, автор пропонує робити шлях-спеціальне навчання на додаток до спорт-спеціальні заняття. Я підозрюю, що це тому, що мульти-шлях тренування буде важко піддається до гліколітичні або окислювальні, залишивши phosphogenic шлях недостатньо підготовлений.

+781
Jack Brown 31 груд. 2014 р., 06:39:04

26yo. 183см 73кг. Чоловік. Художня гімнастика. Рутина: компанія BWF рублів Почали в жовтні. Вже нічого не міг вдіяти. Я прогресував в силі, звичайно. Але порівняно з іншими, прогрес йде занадто повільно. 6 місяців повинно бути багато, щоб зробити 3х12 у всіх базових вправах з художньої гімнастики. Як підборіддя, поштовх, віджимання на брусах, перевернуті рядка. Але я далеко від нього. 2 підборідь я можу зараз зробити. Коли мій Макс був віджимання 3х10. Потім раптом він опустився до 3х5. ВТФ. Ймовірно, БКС. Я видалив прийому креатину? Я набрала вагу в перші 3 місяці. Був просто жир. Немає м'язів. Я б навіть сказав, що я втратив багато м'язів, так як я тренуюся. Як деякі люди роблять БКС важкі запалення. Для реального. Сон, харчування відмінне. Якщо я не наберуть достатньо сил, в місяць мені не доведеться думати про набір ваги. Коротше: я заробив хоча сила, в 100 разів повільніше, ніж інші. Я не наберуть гарне кількість м'язової маси. 20 фунтів в перший рік... я бажаю.... Я міг би, що.

Редагувати: Програми від компанії BWF рублів: 3 комплекти, 5-12 повторень Негативні підтягування, початківець креветки присідання, діпи, перевернуті рядки, нахил віджимання

Останні тренування записано: https://photos.app.goo.gl/KtY9tVvih6MzDi8i7

Дієта: https://i.imgur.com/QbUy2Kg.png це веганські я знаю. Але за даними сучасної науки, це не порушить міцність і розмір прибутку.

Я теж думаю, що я втратив м'язову масу, так як я почав тренуватися.

Редагувати: Ось останні тренування.

розминка: 5-10 палицю суглоба, 5-10 присідати неба сягає, 10+ зап'ясті пізнання, 30-х років deadbugs, 10 арки висить, 10 присідань

 1. негативні потягування, 1 повний, 10 сек 5x4x3

 2. початківець креветки присідання(значить коліно не йти до Землі, але землі вище на щось) 10x12x8

 3. провали негативний, 6 сек 4x6x5

 4. перевернуті рядка, 6x9x6x4

 5. нахил віджимання, 7x5x6x5

Я намагаюся додати лінійно повторень, але це не можливо. Я просуваюсь, як культурист, який тренується з 3 років. Дуже повільно. Допоможіть мені, будь ласка. Я читав і дивився майже всі в інтернеті. Нічого, це мені не допоможе.

+775
user239887 7 черв. 2015 р., 19:04:14

Є таке поняття, як "навчальний стрес". Коли ви ставите акцент на вашій системі, а потім дати вашому тілу час, щоб відновитися, ви поліпшите.

Коли ви починали, це було легко для вас, щоб покласти навантаження на вашу систему, але з плином часу, ваш організм пристосувався, і тепер залишилося лише докласти достатнє зусилля на вашій системі, щоб залишитися, де ви знаходитесь.

Рішення змінити те, що ви робите, щоб знову забезпечити підготовку стресу. Для цього вам буде потрібно збільшити інтенсивність роботи, яку ви робите. Ви не можете зробити це з вашої поточної тренування, так що ви повинні змінити ваші тренування повинні бути важче (при високій інтенсивності частин) і легше потім в інший час тренування. Я б початку зі скорочення кількості тренуваннями двічі на тиждень.

Ви можете знайти багато хороших біг інтервальні тренування онлайн. Я також хотів би запропонувати, що ви вважаєте фартлек тренування; вони, ймовірно, будуть більш цікаві.

Виконайте інтервальних тренувань на пару тижнів, робити одну легке тренування, щоб переконатися, що ви добре відпочили, і потім повторно проходить зараз. Ви побачите поліпшення.

+711
Stacy 22 груд. 2012 р., 22:31:06

Я серце станова тяга і гарний ранок. Станова тяга-це досить природний рух тіла ми, ймовірно, більше, ніж ми про неї думаємо (без ваги для початку, як правило, звичайно) - зняття дітей з підлоги, підбираючи те, що ви впали, відкривши нижні дверцята шафи, поставивши/забравши речі з багажника вашого автомобіля...

Вправа-це всього лише спосіб зміцнити ці м'язи кожен день з правильною формою.

+687
PraveenV 25 лют. 2012 р., 21:19:35

Щоб дати певний контекст, я танцівниця. Мені потрібно, щоб мати можливість виступати на танцювальних конкурсах, де наші комплекти не менше 7-8 хвилин. Як зараз, я можу тільки танцювати до 5 хвилин, але моя форма ламає трохи в кінці бо я втомлююся.

Я знаю, якщо я продовжую навчання і практикуючий в мій потенціал і поступово збільшувати хвилини я займаюся, то я безумовно можу танцювати протягом 7-8 хвилин.

На моє запитання, чи є біологічне обмеження, яке обмежує витривалість людини може мати? Іншими словами, якщо я продовжую навчання, я можу теоретично танцювати протягом 20 хвилин безперервно? Може бути, година?

+658
bitshaper 22 лист. 2015 р., 08:36:02

Мені 21, 6'4 і 19 камінь (266 фунтів) і за моєю оцінкою БМР є 2545.58

Минулої ночі я зробив 90 хвилин ходьба в повільному темпі. Цієї оцінки я спалила між 319-440 калорій. http://www.freedieting.com/tools/calories_burned.htm

Я також робив 65 хвилин інтервального тренування на еліптичному, на машинах оцінку я спалила 850 ккал.

Я споживав 1485 калорій, що день, не рахуючи кардіо цифри, тому що я не знаю, як точно вони є насправді.

Я теж горите достатню кількість калорій для втрати ваги?

+519
Tab Gre 20 січ. 2012 р., 15:31:10

Тиждень це перебір, я б сказала, що трьох днів, якщо немає травм. Ваше тіло міцніше, ніж ви думаєте. Якщо у вас з'являються ознаки перетренування, то так, я погоджуся, відпроситися. Якщо немає, то немає ніякої необхідності відпрошуватися.

Хороша стаття про нього: http://www.bodybuilding.com/fun/fawnia33.htm

Спробуйте змінити свій раціон, я б порадила краплі-установка. Це дає вам відмінне поєднання пауерліфтинг і бодібілдинг.

Загалом суть падіння набори http://en.wikipedia.org/wiki/Drop_set

+503
Tanmay Balwa 17 квіт. 2015 р., 00:53:24

Перше, що відрізняє спортсменів-екстремалів від більшості з нас-це кількість енергії, яку вони потребують. Це правда, що коли ви повинні споживати 12,000 калорій, щоб йти в ногу з вашої тренування, ви просто не зможете поїсти в чистоті. Це легко зробити всіх білок тіло потребує те, що кількість калорій, тому ці спортсмени можуть з'їсти досить багато, що вони хочуть, і ще бути худою і здоровою.

Є кілька речей, які потрібно зрозуміти про їжу, які можуть бути не одразу очевидні:

 • Їжа-це сировина ваш організм використовує для перетворення в енергію і поживні речовини, необхідні для відновлення правильно і функції.
 • Якщо організм не функціонує належним чином, що в їжу не безпосередньо в кров. Організм переробляє його в нирках, печінки і кишечника, щоб розбити його на потрібні частини.
 • Чим більше попит на ваше тіло, тим більше потреби в сировині та енергії, що означає, вуглеводів і жирів буде карлик потреба в білку. Це знаходиться в штарковском контрасті до того, хто вже надмірна вага і потрібно скинути жир.
 • Рівень холестерину в крові та інші показники здоров'я знаходяться під контролем гормонів у відповідь на потреби вашого організму.
 • Чим більше ваша кров вільно циркулює, тим менше ризик наліт, артеріальні пошкодження та інші проблеми зі здоров'ям. Це також означає, що ваше кров'яний тиск в межах нормального діапазону.
 • Їжа (сну) є основними інструментами відновлення. З сировиною, щоб відновити розбиті м'язи в достатку, організм може відновити досить швидко, сама колись це вчили робити так.

Якщо ви візьмете Майкл Фелпс і продовжувати годувати його в тому, що дієти, не дозволяючи йому тренуватися, він стане великий дім. Поки він тренується так старанно, як він це робить, він може харчуватися, як він. Екстремали, як Фелпс також працювати з тренерами і отримати регулярні огляди, щоб переконатися, що вони можуть продовжувати працювати при оптимальної продуктивності.


Щоб більш об'єктивно оцінити здоров'я спортсменів, ви повинні дивитися на ваші показники здоров'я. Вони включають (але не обмежуються):

 • ЧСС
 • VO2 Макс
 • Артеріальний тиск
 • Рівень ліпідів крові
 • Вміст в крові холестерину ЛПНЩ
 • Рівень цукру в крові
 • Відсоток жиру в організмі

Тільки фізичні вправи справляють помітний вплив на майже всі ці фактори. По суті, організм навчиться використовувати всю їжу якісно, штовхаючи енергії, де це необхідно. В цій роботі бере участь у здійсненні протягом декількох годин кожен день будуть розглянуті перші три показника само по собі. Отримуючи рівні жиру тіла в межах здорового діапазону (не занадто низький або високий) адреси інші питання. Супер спортсмени їдять 12,000 калорій в день, як правило, мають жирові відкладення в межах здорового діапазону.

Важливо мати регулярні огляди та оцінку, щоб гарантувати, що все залишається в робочому діапазоні. Спортсмени, які можуть досягти рівня, про який ми говоримо, не пішов у себе. Між їхніми тренерами, лікарями і т. д. кожен аспект їх здоров'я постійно контролюється. Це включає в себе здоров'я суглобів і моніторинг спортсмен за навчання чи ні. Це ключовий момент. За допомогою регулярного моніторингу показників здоров'я, тренери можуть прийняти коригуючі заходи, перш ніж це стає проблемою. Багато разів, коли показники здоров'я йдуть на південь, це означає, що спортсмен робить занадто багато, і вони повинні відступити якийсь час. Всі ці зміни робляться людьми, які знають свою справу.

+478
Depechie 18 лист. 2017 р., 08:50:25

Отже, я зазвичай на велосипеді приміські. Крім того, я завжди спізнююся, так що я спринт через власність компанії (іноді карав), щоб дістатися туди вчасно.

На жаль, у мене діагностували тендиніт (уявляю, як від бігової доріжки.) Тому мені сказали, що я не повинен намагатися бігати або кататися на велосипеді два тижні!

Тому, моє питання: що можу я зробити для підтримки кардіо? Мій доступ до басейн обмежений, але він існує.

Редагувати: дивлячись, в основному, за те, що кардіо я можу зробити, що не пов'язано з моєю нижньої ноги підтримують велику вагу або приймати побої. Характер обмеження до іншим моїм лівим Ахіллом, якщо це можливо.

+420
jawira 11 черв. 2018 р., 02:48:54

Якщо ви подивіться на вартість харчування в барі, схоже, їх претензії багато в чому БС. Продукт має високий вміст цукру і, здається, впишеться в середині-високий ГІ/ГЛ кронштейн так не буде забезпечувати повільне споживання енергії (низький ГІ продуктів пов'язаний з цим). І відчуття повної фактором є, швидше за все, від 500мл води ти п'єш з ним, а не в барі.

Facts

Секрет почуття повного поєднання білків з вуглеводами, що також дає вам додаткову перевагу, допомагаючи транспорту збільшився триптофан від білка. Є тонни досліджень , щоб підтримати це, цитую одне:

Результати цього дослідження демонструють, що макроелемент склад їжі впливає прийом їжі на вечерю і самооцінка заходів від голоду, задоволення і хвилювання з приводу їсть. Ці дані підтверджують попередні висновки про те, що заковтування вища білкової їжі може призвести до збільшення ситості. Як високопротеїнових обід і збалансований обід призвело до зниження споживання їжі в вечеря, ніж високо-вуглеводний equicaloric обід.

+410
Steve Weet 1 черв. 2014 р., 11:25:19

Минулого тижня я був в змозі бігати на біговій доріжці за 2 км з постійною швидкістю 6.0 (який знаходиться в 10 хвилинах милю ПАРЄ) в сер висоті 3 (я почала в 4 і впав, як я все більше і більше втомлюється).

Сьогодні я змогла пробігти 2 милі за постійне 6.0 і Kaspersky 4.0 (я почав у 4,0 і витримують 4,0 висота).

Значить, все інше постійно (тобто так само гнучкість, силу і серцево-судинної витривалості), що я набрала лише м'язову витривалість (в моєму каре) вірно?

Що більш важливо, я ставлю це питання, коли справа доходить до бігу я в курсі бігунів, які хочуть, щоб збільшити швидкість або відстань. У бігунів коли-небудь намагалися збільшити їх нахил/відстань по вертикалі? Чи є якась певна причина чи вигода?

Єдина причина, що приходить на розум, якщо хтось намагається бігати вгору великий пагорб або гору (не дуже крутий).

Примітка: Я додав на велосипеді в якості тега, як я в рівній мірі зацікавлені і питання ідентичний. Зазвичай велосипедист, спробуйте збільшити швидкість і відстань. Чому велосипедист буде спеціально тренувати на ухилі (наприклад, на машині, велосипедист до редуктора, але тримати темп і відстань фіксоване). І навіть є якась різниця чи це відповідь на велосипедиста збільшенням висоти ідентичні бігун збільшенням висоти. Мене цікавить як мені подобається користуватися біговій доріжці машина і велосипед, але більше-тому я використовую бігову доріжку.

+401
Nick Gerakines 13 черв. 2014 р., 08:31:36

Гаразд, почнемо з того, що моя статистика:

Вік : 22
Висота : 172см
Вага : 95кг

Я просто хочу, щоб втратити вантаж в найбільш ефективним способом. В даний час я працюю (не менше 3-4 разів на тиждень). Я пропускаю кожну ніч їду.

Мені потрібна порада, як зробити це в найшвидшою, але правильний шлях.

Те, що я роблю правильно? Якщо ні, то які методи слід використовувати?

І.. чи можете ви дати мені цілі? (наприклад, скільки ваги повинна одна втрата в тиждень/місяць) Спасибі!

+369
Anatole Swindlehurst 25 серп. 2018 р., 01:21:25

Потовиділення-це природна реакція на вправу. Це побічний ефект від тривалості та/або інтенсивності, а також умови навколишнього середовища. Так що, якщо ви не хочете, щоб піт, спробувати щось низьке вплив. Але, якщо ви це зробите, ви ризикуєте не отримати реальну користь від ваших зусиль. Що стосується аспекту мотивації вашого запитання, спробуйте знайти партнера, який розділяє ті ж цілі. Потім, ви можете мотивувати один одного в ті дні, коли ви дійсно не хочете працювати. Насамперед, намагайтеся, щоб переконатися, що вам сподобається ваш час вправ.

+358
Wolfy87 7 лют. 2013 р., 09:00:01

Я курив з 14 років. Мені виповнилося 27 в липні. Я курив суміш тютюну та інших речей. Я в середньому близько 15 пачок в тиждень.

Зараз у мене цикл приблизно 100 миль на тиждень.

Я помітив, що мої легені одержують уизи і виховують трохи вершкового масла легенів. Я хочу кинути , це не варто мого здоров'я і я активно відчуваю, що груди важка і звужені днів після того, як я курю.

Як довго він буде приймати для моїх легенів, щоб повернутися до 100% після того, як я пішов? Я можу що-небудь зробити, щоб допомогти процесу?

+351
Alex Lizz 14 жовт. 2014 р., 20:58:26

Більшість штангетки призначені для важкої атлетики - поштовху та ривку. Ви можете прочитати про це в інтернеті, в тому числі історії та еволюції взуття. Загалом, ви абсолютно потрібен каблук для виконання Олімпійських підйомників, будь реальний вага на штанзі.

З урахуванням сказаного, я не вірю в носінні взуття для пауерліфтингу - без взуття дійсно допомагає вам краще сидячи або станова тяга більше ваги. Ви повинні бути в змозі отримати ваше тіло в правильному положенні без допомоги взуття, яка є аргумент про те, що люди використовують для чому ви повинні носити взуття для великовагових влади.

Я беру в мінімалістський підхід і тут - швидше за все, якщо мені потрібно рухатися в один прекрасний день якийсь важкий вага, я не буду мати пару взуття, призначена спеціально для нього валяються скрізь.

Тепер, якщо ви все ще зацікавлені у взутті я настійно рекомендую вам перевірити WLShoes.com. Вони ведуть базу даних всіх важкої атлетики та кросівки і люди пишуть коментарі та відгуки на них.

+322
Dominic Laporte 23 черв. 2015 р., 17:42:44

40 грамів жиру буде 360 калорій, що становить трохи більше 10% від 3200 калорій. Це не поганий асортимент, щоб бути, Хоча це може бути трохи на низькій стороні.

Жир подають багато різних цілей в організмі, у тому числі ізоляції, амортизації і зберігання енергії. Найголовніше про сало, однак, полягає в тому, що вітаміни A, D, Е і к є так звані жиророзчинні.

Це означає, що єдиний спосіб цих вітамінів може переноситися в тіло через товстий транспорту, тому, якщо у вас занадто мало жиру, то ви ризикуєте розвивається гіповітаміноз.

+316
ThatGuy77 3 груд. 2016 р., 01:16:55

Я відчуваю багато різних проблем з декількох хвилинах ходьби. Наскільки я бачив, химерна взуття або устілки не робить особливої різниці. У деяких випадках ця допомога ЦС допомогти, але в деяких випадках це просто зменшити симптоми більш глибоких проблем.

Зверніть увагу, що. Може бути, ви не звикли до обсягу і вам просто потрібно більше часу з меншим об'ємом ходьбі.

Ще є шанси, що у вас не досконала техніка ходіння (для великого впливу тертя). Ви можете зробити дослідження на цю тему в Google і YouTube. Проте оптимальним буде найняти професіонала, який може розслідувати це і поради.

Деякі речі, які ви можете спробувати:

 1. якщо ви ходите barefood в офісну будівлю, ви можете почути ваші кроки? Якщо ви чуєте вплив або "тертя" ви, ймовірно, є простір для вдосконалення.

 2. якщо ви ходите barefood на тонких гострих гравій кілька ціни сотень метрів (або кілька кілометрів), це біль? Якщо так, ви, ймовірно, може практика (не звикати до цього, але для зменшення тертя).

 3. такий же як 2., але на тверді гладкі поверхні (бетон).

+257
ragenarok 8 серп. 2017 р., 08:30:09

Тіло може використовувати близько 31.4 кал / кг жиру / день. Ця ключова статистика говорить вам багато про вашому максимальну швидкість втрати жиру, тому що втрата ваги відбувається тільки тоді, коли організм використовує калорії з ваших жирових запасів. Таким чином, максимальна швидкість втрати жиру, і цей показник залежить від того, скільки жиру у вас є.

Якщо у вас є 25 кг жиру на вашому тілі, то ви можете метаболізувати близько 31.4*25 = 785 жиру калорій в день.

Між тим, фунт жирової тканини людини складає в магазині близько 3500 кал. Це може бути трохи вище або нижче, але це число, яке часто кидали навколо.

Якщо ви оцінюєте свій щотижневий жиру калорій в 785*7 = коеф 5495/тиждень і розділіть це на 3500 кал/фунт, тоді ви отримаєте максимальну швидкість втрати жиру близько 1,57 фунтів/тиждень.

Щоб уникнути втрати м'язів, ви ніколи не повинні мати дефіцит більше, ніж ваше тіло може виділяти з жиру, інакше ви гарантовано втратите м'язи просто щоб залишитися в живих. Крім цього, ви повинні тренуватися з вагами і їжте дієти з високим вмістом білка, щоб запобігти катаболізм - руйнування м'язів. Невеликі і часті прийоми їжі, щоб тримати рівень інсуліну постійно вважається також, щоб допомогти. Інший метод, який підозрюється допомоги, але не було доведено, збільшує рівень вільного тестостерону, такі як добавка з цинком, або шляхом утримання від онанізму.

Очевидним показником того, що ви втрачаєте м'язи, що ваші м'язи стають менше і слабкіше. Я не знаю ні іншим.

+233
Saram Han 9 жовт. 2018 р., 10:15:09

Це може бути трохи пізно, як ви сказали, це "кілька днів", однак це хороші поради.

Я припускаю, що ви пройшли навчання і працювали до 75-мильної поїздки, і під час цих поїздок, коли ви повинні випробувати різні стратегії харчування і гідратації, щоб побачити, що краще працює з вашим тілом і смаки.

Їжа на ніч перед не сильно відіб'ється на поїздку на наступний день. Під цим я маю на увазі, що один прийом їжі не спокутувати погане харчування протягом декількох тижнів до поїздки, і якщо ви їсте і правильно заправляти паливом під час тренування, це не багато додати в суміш.

Що ви хочете робити заміну калорій в залежності від вашого рівня фізичної навантаження, і зрозумівши, що більшість людей на більш високому зусиллі не більше 2-400 калорій в годину при навантаженні. "Точне" кількість дійсно залежить від людини, а також пов'язані з зусиллями і умов навколишнього середовища. Є багато різних стратегій для цього.

Деяким подобається використовувати гелі енергії або енергії жує, яке становить приблизно 100 калорій на порцію, а води запити їх. Інші воліють мати пляшки з водою, змішаної з речами, як Gatorade, або Carbpro, щоб забезпечити обох електролітів і калорій. Деякі вершники здатні переносити тверду їжу, і є такі речі, як crustless ПБ&J бутерброди. Я люблю рисові коржі (Аллен Лім є чудовий рецепт з використанням реальних інгредієнтів. Це все, про що ви можете миритися, а як ви це з'ясували на практиці під час навчання.

+221
breakpoint 20 лист. 2019 р., 12:14:31

В Лат-Пулдаун, це має докорінно змінити свою лопатку, перш ніж починається рух і зберегти його таким чином всі вправи або для того, щоб затягти у верхній частині руху, прибрати, а потім знову роби сам механізм? Які з цих прав, і особливо, чому?

Я бачу багато неоднозначних порад про те, що лопатки повинні зробити Лат-Пулдаун. Головний аргумент для ПРО - і знову втягує"-Група, що це просто є частиною руху. Просто як підряд.

З іншого боку, "не прибрано"-група припускає, що це, тому що вони говорять, що це легше на суглоби і просто в цілому безпечніше. Деякі навіть піти так далеко, щоб сказати, що, якщо ви не можете тримати ваші лопатки забирається протягом усього вправи ви піднімаєте важкі навантаження.

+202
Dominnion 10 лист. 2010 р., 18:03:18

Трохи більше року тому я був в перший день другого місяця божевілля і відчув, як щось хруснуло у лівій нозі. Це боляче, як пекло на тиждень і залишилася короткочасні болі досі.

Я зневажаю його, тому що я не можу здатися, щоб зробити будь-яке навчання і покласти на багато ваги. Чесно кажучи, я ненавиджу, як я виглядаю, і, оскільки я також був лисіючий за останні кілька років, мій соціальної тривожності зріс надзвичайно, і моя самооцінка настільки впала. Я ненавиджу моїх фотографій. Я ненавиджу відео мене. Я навіть не можу розмовляти з жінками. Я маю на увазі, це просто дуже, дуже шкода і я це знаю.

У будь-якому випадку, я знову намагаюся. Я купила нові ваги, нові кросівки, компресійні панчохи(що дуже допомогло), я змінив свою дієту і записалася в nutrisystem. Я отримую принаймні сорок п'ять хвилин кардіо і півгодини Ваг на кожен день.

Моя проблема полягає в тому, що, незважаючи на компресійні панчохи допомогти багато, іноді, коли я прокидаюся нога болить дуже сильно і триває декілька годин для того, щоб відчувати себе досить нормально, щоб навіть розглядати біг. Це проблема, тому що я люблю бігати рано вранці і ввечері, чесно кажучи, тому що там практично нульовий шанс, що хтось бачив мене на стежки.

Чи є якісь вправи, щоб допомогти з болю або будь-яких рекомендацій, які можуть допомогти мені, щоб полегшити напруга в нозі по ранках? Я вибачаюся за довжину питання, спасибі за читання.

+173
furicle 17 груд. 2014 р., 17:05:34

Кілька років тому я був наступним за P90X і спостерігаємо хороший прогрес до близько 2/3rds через перший раунд, коли я вивихнув кісточку грати в алтимат. Коротше кажучи, життя відбулося, і я не дуже активно працював з тих пір. Швидко вперед до Сьогодні, я в дуже різних ситуаціях. Я P90X-3 на руки, але мені не вистачає простору від мого нинішнього будинку до роботи в (яке включає в моїй вітальні - це набагато менше, ніж мій попередній).

Моя дружина вже член в місцевий тренажерний зал, який дійсно пропонує деякі переваги. Однак, доступ до особистим тренерам коштує додаткових грошей, що я насправді не зацікавлені витрачати. Оскільки мені подобається ідея тренування для наслідування, я думала просто після P90X-3 в тренажерному залі, але освоєння вправ можливе лише після багатьох повторень і дотримуючись разом з ними, звичайно, корисно для того, щоб іти в ногу і порівнювати мою форму, щоб переконатися, що я все роблю правильно. Що я можу зробити, щоб продовжувати йти з P90X-3, але з використанням наявних ресурсів в моєму місцевому тренажерному залі?

+149
marcantoinefortier 2 вер. 2018 р., 10:33:29

Чи Можете ви допомогти мені з м'язів, що беруть участь в русі вниз в МСН?

Вниз буде дивак, а те, що м'язи є основними движенцами?

+126
Wade Menard 4 черв. 2013 р., 08:49:22

Після розвитком технологій у нас є ряд рис гаджетів з різними типами дисплей(led, РК, діагональ і т. д.). За рахунок яких ми в основному схильні бути приклеєні до екранів і напружують очі Очі-найважливіша частина тіла, яка отримує знехтувати всім(в тренажерному залі, ми націлені тільки на конкретні м'язи тіла, яка не поліпшується, але як щодо очей ,а жалість до тих, чия робота вимагає очі, щоб побачити своїх екранах). Не існує будь-яких вправ, щоб отримати полегшення від напруги очей і поліпшення нашої здатності ока.

Наочне вправа для очей буде додатковою перевагою.

Примітка:-будь ласка, не давайте ліки, так як це питання є строго restrticted ока та його удосконалення, а не ліки проблеми. Я чисто хочу позайматися

+114
kelvin123 27 черв. 2016 р., 19:39:04

Якщо припустити, що я подорожую одному і тому ж маршруті між двома точками, як ходьба, біг і велосипед порівнювати одне з іншим?

Мій інстинкт полягає в тому, що калорій за кілометр (метр, кілометр, або що там у вас) працює збирається спалити більшість калорій, але я правильно розумію?

Чи є для цієї формули?

+98
michael melena 12 трав. 2018 р., 08:05:11

Існує багато дезінформації і страху, які поширювалися про газовану воду всіх видів.

Дійсно, питна дієта соди не повинно вплинути на низкоуглеводная дієта для більшості людей.

 • Є 0 калорій дієтичне соди.
 • Дієта сода становить 99,8% води (не посилання на посилання сайту Міністерства сільського господарства США за припинення роботи уряду)

Основні ризики, від дієти соди

 • Зубна емаль карієс
 • Втрата кісткової маси

Обидва з них з-за ортофосфорної кислоти. Не пити надмірна кількість, практикуючи хорошу гігієну і отримання достатньої кількості кальцію може зменшити ці ризики.

Там було дослідження, проведене в Техасі, спостерігаючи за людьми протягом певного періоду часу, які показали, що люди, які пили газовану воду, були більш схильні набирати вагу, ніж люди, які не. Ці дослідження були тільки спостереження, тому вони не змогли виявити причину.
WebMD має додаткову інформацію: дієтичні газовані напої викликають збільшення ваги? Не так швидко

Ймовірно, що ви все чуємо ризиків для здоров'я, пов'язаних з аспартамом. Що по суті сталося те, що дослідження, проведене на щурах була підхоплена ЗМІ і повідомив, як аспартам викликає рак у людей.

Цього дослідження була спростована, і немає ніяких досліджень, що зв'язують аспартам в якості причини яких-небудь шкідливих стану здоров'я, у сумах, подається з дієтичної содової. У Вікіпедії є хороше резюме на аспартам суперечки.

Коротше, це прекрасно, щоб пити, особливо якщо ви живете здоровий спосіб життя.

+62
Hector Ramos 2 серп. 2017 р., 08:22:54

При відвідуванні моїх батьків у мене є доступ до їх степпер.Я лише відвідувати їх кожен зараз і потім - припустимо, раз на місяць я можу використовувати степпер.

У мене немає конкретної мети, я нормально їздити на велосипеді і бігати, як основну кардіо-діяльності, але на степпере я не повинен намагатися підтримувати цю діяльність, це більше схоже на довгоочікуване розмаїття.

Я намагався зробити щось інтервал-бач сьогодні, я задаюся питанням, якщо є які-небудь хороші керівництва або рекомендації, як використовувати цю машину. Я провів багато часу і хочете витратити 30 хвилин, я зазвичай роблю один сеанс між пауерліфтинг і сауна.

В якості прикладу, інтенсивності тренування я зробила сьогодні:

stepper intensities

Інтенсивностей перевести на ряд кроків 20см в хвилину:

кроки лвл 
14 138
10 104
 6 69
+39
dhaval9989 24 жовт. 2019 р., 22:19:06

Я надмірна вага, і втратити як мінімум 18 фунтів. Незважаючи на всі мої зусилля, які я визнаю, не дуже відповідає, я не зміг зробити багато відмінностей. Мій лікар каже мені, що це може бути пов'язано з моїми проблемами, гіпертиреоз, а також.

Є в будь-якому випадку я можу прискорити процес?

+38
Connor Liu 24 лист. 2011 р., 09:42:07

Коли я роблю вправи, як висить ногу піднімає або кабель хрумтить, або просто взагалі будь хрускіт або Ab тренування, я дійсно не відчуваю, що я отримую хороший черевної порожнини/сердечника активації і так після того як я зробив 3 комплекти я просто відчуваю, що я даремно енергії, так як я дійсно нічого не відчуваю до моєї АБС.

Я отримую різні активації в моє серце, коли я роблю з'єднання піднімає, як станова тяга, присідання, жим, і ОНР. Я беру помірний ковток повітря, не надто багато, і відчуваю, як моє ядро зібраний і щільно, щоб тримати все стабільно, але це все, що я дійсно відчуваю.

Я відчуваю, що моя сидить і стандартна поза відмінно вже і я згадую це, тому що я читав, що якщо ви змушуєте себе, щоб мати гарну поставу, то ваше ядро буде підтримувати його. Ну моя постава це нормально я просто не можу здатися, щоб активувати або контракт мого живота, що і під час звичайного тренування.

Будь-які поради або рекомендації?

+16
Goutam Kumar 9 черв. 2012 р., 05:02:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil