Це нормально п'ятою-удар при ходьбі?

Я знаю, що під час роботи, люди, не призначених для земель каблук-перше, а, навпаки, земля на подушечках ніг. Я спробував це при ходьбі, але це набагато важче зробити, і я не впевнений, що він навіть нічого не допомагає.

Це нормально п'ятою-удар при ходьбі? Це доцільно тим чи іншим способом?

+912
Neyra E2 16 квіт. 2016 р., 17:15:24
35 відповідей

Кілька місяців тому я думала, що грижа міжхребцевого диска в моїй нижній частині спини, але виявляється, що диск просто трохи витрішкуваті. Ура!

Я пішла до нейрохірурга, який взяв на подивитися на мої результати МРТ і в основному сказав мені, що я нічого не можу зробити, аби ситуацію краще. Ні фізіотерапія, ні ліків (крім знеболюючих) без хірургічного втручання, ніщо не може допомогти. Я можу тільки чекати і сподіватися на краще, і є шанс, що нічого не покращиться. Він сказав мені, що травма не так вже погано на всіх, і в деякій мірі він правий—я можу ходити, бігати, грати в деякі випадкові спортивні. Але нічого серйозного.

Отже, три речі:

1) будь-які ідеї щодо поліпшення травми? Я знаю, хірург сказав, що я нічого не можу зробити і я знаю, ви, хлопці, не всі лікарі, але я ціную будь-які ідеї, що я можу заглянути.

2) Як мені впоратися з цим морально? Мені просто сказали, що я не можу зробити нічого про це, нічого.

3) будь-які ідеї для спорту, я можу спробувати забрати? У мене цикл до і думав про те, щоб повернутися до нього, можливо, що.

+903
Vencorr 03 февр. '09 в 4:24

Ви говорите, що ви робили присідання в Сміт-машині і є, по праву, дивився в бік з гантелями, як найкращий спосіб зберегти хорошу форму. Тоді питання запитує, чи палиця з машиною Сміта або "просто" зробити краще з вільним вагою.

Моя відповідь: обидва

Мій особистий підхід у дуже схожій ситуації полягає в тому, що я роблю, але дуже важкий набір вільних ваг. Роблять розминку і наблизитися до максимальної з гантелями, але за останній сет, де ви, чесно кажучи, не знаю, чи ти зможеш вразити всі п'ять повторень, це не гріх користуватися машиною Сміта.

1) важливо постійно підвищувати вагу і кинути виклик собі, щоб збільшити міцність. Робите, що при збереженні ваги ви можете абсолютно 100% обійтися без допомоги не може.

2)Присідання і жими на лаві єдиний (основний, капітальний і т. д.), ліфти, де цей бар знаходиться над вашим тілом в потенційно важко уникнути позиції, так що безпека-це головне.

Коли у мене немає коригувальника я роблю саме це: всі розминки і приріст здійснюється безкоштовно-вага (ви повинні отримати близько до ваш максимальна вага таким чином), те, що останні налаштовані тільки на Машина Сміта. Це дозволило мені розширити свій максимум майже щотижня протягом року, а мій Макс вага більш ніж у два рази, коли я почав - все, не пошкоджуючи сам на тих (не рідких) випадках я просто не можу прийняти, що в минулому реп.

Це дає вам, що критична стабілізації м'язової маси насправді використовувати свої сили, при цьому забезпечуючи підвищену безпеку Машина Сміта на останній набір. Безпеки першого (і, звичайно, це не все, що вам потрібно зробити, для безпеки, тільки що стосуються мого методу, який може допомогти вам)

+880
Brando Bro 17 квіт. 2017 р., 08:41:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо у вас виникли невирішені питання, робити те, що Грег запропонував.

Працюємо над отриманням попереку сильніше і загальне ядро. В іншому випадку, ви просто налаштовуєте себе на катастрофу на що.

Здійснювати більш важкий бар тримає без бретелей і якої-небудь спеціальної підготовки захоплення.

Ви можете спробувати обертати рушником, присадкуватий майданчик або що-небудь, що може збільшити товщину бруска, щоб отримати деяку гарну тренування зчеплення.

+861
hotohoto 31 серп. 2010 р., 23:27:12

Спосіб налаштування ваших програм залежить від того, що є найбільш важливим для вас. Якщо ви хочете бути сильним і обумовлене, як правило, ви виконуєте свій тренувальний вага в першу чергу. Якщо ви хочете бути бігун на витривалість з деякою силою, ви ставите на перше місце свій біг.

Періоди часу, які застосовуються для підйому і дійсно кондиціонування залежить від того, що ви хочете зробити. Особисто моя програма підйому бере мене між 60-90 хвилин. На більш коротких днів я буду лавірувати на 20-30 хвилин кондиціонер.

Ви можете зробити свої власні висновки, але я хочу звернути увагу на деякі моменти, які будуть суперечити інший відповідь на ваше питання:

 • Що більш небезпечно: отримання, прикріплені до підлоги зі штангою і важкою вагою на спині, або падають тільки з вашої ваги? (обидва ці пов'язані втоми)
 • Що простіше зробити: підняти 200 фунтів від грудей, або вибрати незаряджений ногу від підлоги?

Суть в тому, що чим важче ваги, тим більше ймовірність того, що ви можете мати проблеми з-за втоми. Тепер, якщо ви навчитеся не правильно, ви можете підняти слабкість держави і у разі невдачі. Однак, вартість не правильно, не йде вгору з вагою.

Коли ви робите телефон, і піднімаючись в той же день, ви дійсно повинні керувати відновлення. Відпочинок дуже важливий. У дні, коли у мене є 60 хвилин кондиціонер подальшим важку роботу, я відділяю ці заняття не менше 1.5 години і отримати їжу між ними. У ті дні, коли я відлип 20-30 хвилин кондиціонер до кінця підйому, я продовжую інтенсивність (частота серцевих скорочень), але дозволяють досить відпочинку між інтервалами так, що мої м'язи стають еластичними. Я виявив, що з достатньою підставою силу, кондиціювання після підйому, з не більш ніж 5-хвилинним відпочинком між ними-це прекрасно.

Знову ж таки, пріоритети навчання, що є найважливішим у той день. Якщо кондиціонер є більш важливим, зробити це першим. Якщо сила є більш важливим, зробити це першим. Якщо у вас довга сесія попереду вас обох, поділяючи їх за часом і з'їсти між ними. Ви будете мати потребу в додатковій енергії.

+814
user1473091 10 трав. 2012 р., 15:41:03

Я починаю знову будувати свої м'язи після тривалого часу, але проблема, яку я завжди чув про те, що мої лати починають хворіти при спробі зробити підтягнути.

Що я зробити, це повністю зависнути, не пручаючись, щоб дістатися до моєї стартової позиції. Потім я буду тягнути мої лопатки разом і намагаються майже не біцепс сила як можна більше, як я намагаюся взяти себе в руки, як задіяти правильні групи м'язів. Але те, що тут відбувається, що я відчуваю, що моє латів відчувати себе дуже натягнуто і я міг би спробувати змусити себе, але мені здається, що мої лати порветься. Тому я ніколи не проштовхнути з одного тягнути вгору. Я роблю підтягуючі неправильно? Або робить тягнути ДБЖ потрібен певний рівень біцепс участі, тому він не буде перенаправлено на латів?

+810
pzartem 23 квіт. 2011 р., 20:45:25

Просто цікаво, якщо є який-небудь інформацією про тренування на порожній шлунок і закушуючи проти тренування на повний шлунок? Я чув (немає джерел), що є правильне збалансоване харчування після тренування є "оптимальною".

Коли підтискає час, я часто відкладаю їсть навіть коли дуже голодна на користь під час занять і після готування / їжі пізніше.

Чим краще ситуація?

 1. Тренування, коли активно голодний, (можливо, з протеїновий коктейль перед тренуванням) потім приготування і прийому їжі на годину пізніше

і

 1. Навчання протягом години після нещодавно з'їденого, (можливо, з протеїновий коктейль після тренування)
+808
user41286 13 лют. 2019 р., 07:52:34

Якщо ви були тренувати кожен м'яз у тілі, я тільки порахувати "показати м'язи" тут, як і біцепс, трицепс, ABS, і т. д. Не все в організмі, ти б тренувати кожен м'яз один раз в тиждень, якщо не менше.
Загальновизнано, що м'язам потрібен відпочинок після того, як ви тренуєте їх, але для досягнення найбільш м'язового зростання ви повинні навчити їх, коли вони знаходяться у фазі відновлення. Коли ця фаза починається, залежить від того - наскільки я пам'ятаю - на обличчя і м'язи, але, як правило, говорять про двох днів.

В залежності від того, які результати ви хочете отримати, це може бути гарною ідеєю, щоб використовувати вправи ізоляції замість складних вправ, що робить наголос на конкретні м'язи, а не великі групи або всього тіла. Але навчання тільки один раз в тиждень, ймовірно, не отримаєте результати, які ви хочете.

Мій підхід, якщо я ходжу в тренажерний зал двічі на день або будуть думати, що чотири групи м'язів я хочу тренуватися (наприклад, ABS і спина, плечі, руки, ноги) і чергувати ці підплани, якщо моєю метою був не надто конкретною, я хотів повернути їх щотижня.
Інша можливість полягає в тому, щоб робити кардіо вранці і тренування м'язів ввечері, два з яких орієнтовані набори.

Знову ж таки, це сильно залежить від ваших конкретних цілей, як ви показуєте організувати ваше навчання.

+807
jontya1 28 квіт. 2010 р., 00:51:20

Жилети вага, зап'ястя і щиколотки Ваг і т. д. Це дозволить вам змінити вагу не змінюючи форми. Замість того, щоб утримати вагу, вага тримається з цих засобів навчання.

Це, звичайно, можливо, щоб тримати тарілку, гантелей або опір групи, щоб помістити додаткову напругу на м'язи живота, але ці речі вимагають, щоб ви змінити рух (який не є поганою річчю, але це просто не те, що питання просить).

+806
mzimmerman 16 лист. 2014 р., 21:01:02

Сходження сильно тренує верхню частину спини, передпліччя, біцепси, ноги і верхній частині спини. (http://healthyliving.azcentral.com/muscles-worked-during-rock-climbing-3416.htmlоднак, якщо ти не звертаєш уваги на навчання зусиль, ви можете отримати альпініст спині або страждаєте іншими травмами через незбалансованої м'язової структури.

Які м'язи вам потрібно тренувати додатково для сходження, щоб уникнути дисбалансів?

+768
Keerthana S 21 груд. 2014 р., 09:19:51

Працювати по 2-3 години. Якщо не працює з прямою поставою ви отримаєте болі в шиї або спині. Довгий час дозволяє зосередитися на залишаючись прямий як. Рух дозволяє запрограмувати цю позу на ваш склад розуму більше. У мене проблеми з поставою, які я ігнорую і більше у мене не працює, тим гірше стає. Я знав, що його не так погано, коли чат працював, а зараз знаю це, так як я отримав коментар типу "Вау, ви дійсно Встаньте прямо, коли ваш хід". Читання і роботи на комп'ютері, здається, скасувати гарну поставу, я отримую від роботи. Сподіваюся, що допомагає.

+767
Sadia Habib 15 жовт. 2019 р., 19:27:39

Вітаємо з вашими досягненнями досі! Я згоден з @Олексій, що ви, ймовірно, потрібен професіонал (або псевдо-професіоналів), щоб зробити наступний крок. Схоже, у вас є основи покриті. Йти далі буде брати налаштування режимів або режимів, ви, ймовірно, навіть не знаю. Якщо я хотів додати одне, що ви, можливо, захочете або проконсультуватися з лікарем або дієтологом. Втрата ваги в основному про дієту. Це звучить як ваш поточний дієта досить худий. Якщо ви зробите які-небудь додаткові зміни, ви хочете переконатися, що ви не недолетів на важливі поживні речовини і небезпечні для здоров'я.

+725
4va1anch3 18 груд. 2014 р., 21:56:30

В інтерв'ю, Кіліан Джорнет сказав, що під час гонок в кінці він набрав 1 кг, за все, що він їв під час гонки.

- Півлітра до одного літра на годину.
Капсули кожні 30 хвилин від КПП світлофора до фінішу. 
- Я приймав їжу Лікід [рідкої їжі] два рази.
- Соляні таблетки в один або дві години для більшості гонки. 
- І кілька бутербродів на станції швидкої допомоги з помідорами, шинкою і сиром.

Скільки б я ні їсти, ні пити під час бігу?

+684
coneroxer 5 жовт. 2015 р., 17:06:42

Щоб розрахувати кількість калорій ви спалюєте на щоденній основі, ви можете додати вашу БМР і активності, витрати калорій.

Базальний метаболічно тариф (BMR) це кількість енергії, ваше тіло потребує спокою тільки для підтримки функцій організму. БМР виражається в калоріях. Ви можете приблизно розрахувати свій BMR з онлайн калькулятор BMR , використовуючи ваш стать, вага, ріст і вік.

Активності, витрати калорій - такі ви можете використовувати калорії активності калькулятор, ввівши свою вагу і кількість хвилин "вивчення", щоб визначити кількість калорій який ви витрачаєте, сидячи за столом.

Наприклад, 35 років.Про. О., 5' 7" людина вагою в 150#, буде мати БМР від 1597 до 1611.0 калорій в залежності від використовуваного калькулятор. Робочим столом по 8 годин або 480 хвилин) додає ~ 1,008 калорій на загальну суму 2619 калорій в день (якщо моя математика є правильним). Для метричного значення, тут є метрична калькулятор BMR.

Розумію, що ці калькулятори є приблизними і не враховують відсоток жиру.

+681
Alihan 11 вер. 2014 р., 04:48:30

Я використовував С4 зовсім небагато разом з креатином, а також. В залежності від вашого креатину, С4 не даватимемо вам стільки креатину (я вважаю, що це був 1г на ложку). Деякі люди стверджують, що креатин потрібен "фази завантаження", але це не було доведено.

Справді, "фази завантаження" була спопуляризована компаній, які хотіли б продавати більше своєї продукції. Вони припускають, у фазі завантаження, а споживач буде більш використовуючи протягом перших тижнів (без будь-яких практичних результатів).


Креатин-природна амінокислота присутній в організмі людини і тварин. Людське тіло має 100-115 грам креатину у формі креатину фосфату. Ніяких негативних побічних ефектів не було зазначено в дослідженнях з рекомендовані рівні добавки.

В залежності від вашої ваги, тут представлені креатин повітрозабірники в день:

 • Менше або дорівнює 140lbs = 5-6grams в день ремонт
 • 141lbs в 168lbs = 6-7.5 грам в день-це ремонт
 • 169lbs в 199lbs = 8 грам в день-це ремонт
 • 200lbs для 242lbs = 8-10 грам в день-це ремонт
 • 242lb+ = 10-12 г на день

Отримав від bodybuilding.com

Вам буде добре, якщо ви використовуєте креатин і С4 разом. Просто пити воду з-за рівня креатину. Коли я цикл на креатин я використовую близько 5 г в день, навіть якщо я 170фунтов.

P. S: Якщо вам сподобався С4, ви могли б любити пошесть. Мій новий перед тренуванням.

+671
Lanni 18 лист. 2013 р., 15:47:44

Відсутня система навчання, яка працює для всіх, але я, як правило, робити, та, яка працює для мене, щоб зробити три набори дощок в день. Використовуючи таймер, утримуйте планку протягом хвилини (або близько 10 секунд менше, як довго ви можете залишатися), а потім інші. Дізнатися про те, скільки відпочивати, потрібно і працювати ваш ядро рівномірно, зробити стороні планки (як показано тут) на лівої, а потім правої сторони протягом половини часу, ви робите вперед планка. Ви можете вибрати, щоб повернутися до дошки відразу після твоїй стороні дошки, або нехай ваші основні відпочити і зробити це пізніше в той же день.

Я буду намагатися робити три підходи в день, два або три дні поспіль, перш ніж приймати в день відпочинку, щоб дозволити вашим м'язам ремонт. Після того, як одна хвилина планка стає легше, спокійніше приростити, як довго ви залишаєтеся, або виклик собі з варіацією планки (як показано тут).

Свого страху опинитися в лікарні, це дуже малоймовірно, що дощок буде вітер тебе туди. Помірний дискомфорт-це добре , а робити планку: це означає, що ваші м'язи працюють. Навіть якщо ви спробуєте тримати її дуже довго, найстрашніше, що може статися, - це ваш основний "схлопывается" (видача) і закінчуючи лежачи на землі. Якщо у вас є сильна біль протягом кількох днів, не повинно бути жодних причин для паніки з дощок.

Удачі у ваших тренуваннях!

+626
Berta 11 черв. 2016 р., 03:55:54

Різниця в 0,3" (трохи більше чверті дюйма) знаходиться в межах допустимої похибки вимірювань на щось подібне.

Відповідь на ваше питання:

ІМТ не має значення для фізичних осіб

Відмінний приклад, чому з двох квитків, які ви включили в ваше запитання:

 • По 4 березня 2014 у вас БФ% на 16,2% і ІМТ 25.5
 • На 23 березня 2014 у тебе був БФ% на 13,3% і Бім на 25.4

З різницею всього лише на 1 кг маси тіла, це досить вражаючі трансформації. Вітаємо! Проблемою є ІМТ не відображає важку роботу ви поклали ст.

ІМТ був розроблений в якості статистичного пристрій для визначення середньої огрядності населення. Він ніколи не був призначений, щоб бути застосовані конкретно населенням. Проблема в тому, що жиру дуже важко виміряти або навіть оцінити (точно), і ІМТ вимагає тільки початковій школі математичні навички для розрахунку.

На жаль, страхові компанії і лікарі прагнуть застосовувати цю просту міру, тому що це дійсно не вимагає яких-небудь думок. Вони просто намагаються визначити ризик, і для більшості людей ІМТ є досить хорошим.

+606
user77676 21 жовт. 2012 р., 03:36:55

Якщо ви подивіться на список, там є 364 калорій на 100 грам, з 78.2 грама цукру. Так що ви переважно отримуєте 312 калорій безпосередньо з субстратів цукор (декстроза та сахароза, а також maltodextrose).

Крім того, рекламний слоган свідчить, що він призначений, щоб бути легким в рот "під час занять спортом", а не після. Під час, необхідно достатню кількість калорій для підтримки своєї діяльності, яке ви повинні мати багато за короткий термін, наприклад, 30 хвилин.

Після того, як ви хочете, щоб поповнити запаси і полагодити, і на витривалість, а 3:1 карбюратор співвідношення білка-це ідеал, який, як не дивно, це співвідношення для молока. Молока було доведено в дослідженнях, щоб бути великим після поповнення витривалості.

+603
user3423572 8 серп. 2018 р., 23:01:56

Одна остання спроба. Сподіваємося, ця стаття допоможе.


Це велике питання, бігун і найгірший страх: як швидко я можу вийти з форми? Після здачі в навчальних годин і сотні миль, більшість атлетів турбується, все буде марно, якщо вони зупиняються.

Це тільки частково вірно.

На жаль, багато працею зароблені фітнес-можете піти протягом двох тижнів. Більшість досліджень показують, що у спортсменів VO2 Max, максимальний кисневий він або вона зможуть поглинання та використання, занурює в перший місяць простою, за словами д-ра Едвард Койл, директор Лабораторії можливостей людини при Університеті штату Техас в Остіні. VO2 Макс продовжує знижуватися, хоча і більш повільними темпами, за перші три місяці після припинення діяльності. У високо тренованих спортсменів, VO2 Макс зменшується на 7% за 12 до 21 днів після припинення тренування і ще 9% за 21 днів до 84. У спортсменів, які тренувалися протягом декількох місяців, і збільшення максимального споживання кисню VO2 з допомогою вправ, ці зміни повністю перевернуть з кількох місяців не навчання.

“Це все про попиту і пропозиції. Якщо ви зупинитеся, вас заберуть попит", - говорить Джейсон Короп, тренер і автор марафон для чайників.

Всі біологічні системи, які вступають у гру, коли ми біжимо тісно пов'язані, тому поки максимум VO2 може бути одним з найбільш помітних і важливих змін, це не єдиний. Об'єм крові також швидко падає, що впливає на поглинання кисню. Мітохондріальної щільності, поріг лактату, і здатність окислювати жирові запаси зменшуються. Навіть ферментів, залучених до метаболізм зниження енергії і стають менш активними.

"Те, що змінюється-це можливість споживати і переробляти кисень", - сказав Карпо. Після того, як витривалість і серцево-судинну здатності спочатку взяти великий хіт, м'язової маси і сили також починають атрофуватися. На практиці, бігуни часто помічаю, що при можливості збільшує витривалість по-перше, можна повісити на швидкості трохи довше.

Хороша і погана новина: все це залежить від конкретної людини. Енн Alyanak, хто виграв марафон 2011 Колумба і був великим 2002 року десять чемпіонка в бігу на 10 000 м, бачить широкий спектр detraining ефекти з її спортсменами, особливо коли вона була тренером в коледжі. Деякі спортсмени будуть в порядку через тиждень або два не працює і інші спортсмени втратять фітнес в ті ж терміни.

Як швидко це відбудеться, також може залежати від того, де спортсмен навчання. "Якщо ти в хорошій фізичній формі, то він йде дуже швидко," сказав Alyanak, часто тому, що ти вже звужується. "Ти все одно тримаєшся за нього, в кінці мотузки".

І, якщо ви тренувалися протягом тривалого часу, то ви можете довше зберегти деякі фітнес. Довгостроковий спортсмени часто знаходяться в кращому становищі, ніж ті, хто працює або працювати на більш короткий період часу. Це може бути вірно, навіть після місяця простою.

"Якщо ви зробили це в минулому, воно повернеться швидше", - сказав Alyanak.

Елітних спортсменів або тих, хто постійно навчаються понад 10 років можуть ознайомитися з швидким зниженням спочатку, ніж люди, які не працювали так довго. Елітні спортсмени просто продовжує падати. Але висококваліфіковані спортсмени не знизиться до рівня менш підготовлених фахівців, навіть після трьох місяців і, в більшості заходів, вони, звичайно, не знизиться до рівня людей, які ніколи не здійснювали.

"Витривалість спортсменів, однак, не регресувати до рівня, що відображаються на людей, які ніколи не тренувалися", - написав Койл в науковому огляді даної теми.

Якщо повернутися у форму після перерви, будь то травма або психічний розлад, здається, що це займає набагато більше часу, ніж виходить з форми, це не просто ваше сприйняття.

"Це займе як мінімум в два рази, якщо не більше, щоб набрати фізичну форму, щоб втрачати форму", - сказав Карпо. "Це займе набагато більше часу, щоб побудувати будинок, ніж його збити."

Багато Ваші системи повинні бути побудовані з клітинному рівні, синтез білка і збільшується кількість мітохондрій. Півосі зниження мітохондріального ферменту становить 12 днів, 12 днів detraining потрібно 36 днів на повторне навчання, щоб повернутися на той рівень, за даними Койл.

Багато, якщо не все, скорочення у фітнес-можуть бути полегшені, через крос-тренінг і через більш короткі інтенсивні зусилля. Якщо інтенсивність зберігається до двох або трьох разів на тиждень, то загальний обсяг тренування може знижуватися без екстремальних зменшується у фітнес. Коли спортсмени конусності до гонки це саме те, що вони роблять: підтримання фітнес через короткі, жорсткі зусилля, але дозволяючи своїм тілом, щоб відпочити з меншим об'ємом тренувань.

"Вам не потрібно стільки навантаження для підтримки спортивної форми", - сказав Карпо. Втративши фітнес-це не привід, однак, щоб не взяти перерву — страх Alyanak каже, що надто багатьом спортсменам не до відпочинку. Річний міжсезоння дуже важливо для фізичного і психічного здоров'я може дозволити спортсменові повернутися сильніше. Відпочинок під час травми або хвороби, особливо якщо вони дозволяють деяким крос-тренінг, набагато краще, ніж поганою підготовкою і заподіяти собі шкоду.

"Ти не збираєшся вийти з форми через кілька днів"

Статті з competitor.com

+600
Kim Williams 8 бер. 2018 р., 23:39:22

Я чув різні думки про те, як довго людина повинна дотримуватися важкої атлетики рутини, перш ніж змінювати його. Деякі згадували 8 тижнів, решта 12 тижнів. Скільки повинна бути тривалість? Крім того, повинні рутинну кардинально зміниться? Так може деякі з штапелю підйому як плоских лава для преса будуть зберігатися в рутину?

+546
Aftab Virtual 22 черв. 2010 р., 22:03:23

Я худий хлопець (6:2 145lb) і я намагаюся набрати м'язову масу. Я почав гімнастику і мені підтягуватися зараз. Я роблю половину суми максимум повторень кожен день, і я їм більше білка, але я не бачив ніяких результатів взагалі. У кого-небудь є поради?

+542
Damelon 28 черв. 2014 р., 08:06:43

Крім того, що вже згадувалося вище, у моєму власному досвіді, підтягування у передпліччях.Вони досить корисні в будинок передпліч, оскільки руки не працюють.

+516
john msimi 6 серп. 2018 р., 01:01:53

Кращий спосіб навчитися це робити. Звичайно, ризик з сальто це) якщо ви не зробите їх правильно, можна серйозно травмувати себе і Б) робите їм неодноразово ризиковано, адже в кінці кінців ви втомитеся, і це робить шанси робити сальто і не ризиковано. Ви можете скоротити захворюваність у першому випадку на відпрацювання сальто в більш безпечному місці, наприклад, на батуті, в установі, гімнастику, в басейн, з корректировщик і т. д. Це не гарантія безпеки , але знижує ризик. Що стосується останнього, ключ до практики, поки ви не почнете відчувати себе вичерпав і поки ви не відчуєте себе краще.

Є кілька методів, які ви можете зробити, перш ніж намагатися перевернути, то для зміцнення себе або подолати страх. Для колишнього, рекомендації включають в себе заняття як можна вище, стрибаючи і відзначити вершини стрибка і практикуючих стрибати складок (підтягування стрибки і без відображення). Для останнього відео у мене пов'язані певні пропозиції, що стосуються речі, як практикуючий neckbridges подолати страх, що посадка на верхній частині спини і вбиватимуть вас, і практикуємо в стрибках і приземлятися на карачки (на м'якому ґрунті), щоб переконатися, що ви можете зловити себе midfall. Як завжди, ваш кращий вибір включає в себе досвідчених людей, щоб допомогти вам дізнатися.

Є схожі вправи на перевороти. Я знаю, що на сальто назад, акробатика класу я відвідував використовується великий піни циліндр, над яким ми виконали назад-зігнути досить повільно і рівномірно, і підперши ноги вгору, щоб kickover легше.

+490
Robis54 11 бер. 2015 р., 14:57:40

Є багато продуктів на ринку, яка орієнтована на людей, які хочуть бути більш обізнані/контролювати їх підготовки. Найпоширеніший з таких інструментів є датчики пульсу, або як годинник або пристрої, які прикріплені на грудях (під час роботи (наприклад). Я натрапив на два нових пристрої, які, думаю, візьмуть концепцію на один крок далі; щелепи і браслет Найк. Оскільки у мене немає намірів рекламувати будь-який продукт, я залишу його для зацікавленого читача, щоб отримати більше інформації про них.

 • Що мені цікаво, які змінні використовуються в такого роду продукти? Або, швидше, те, що є хорошим показником підготовки дії/інтенсивність?

 • Пульс і кров'яний тиск очевидні відповіді, і більшість з нових використовувати матеріал 3D акселерометри для вимірювання руху. Є занепокоєння з приводу точності цих датчиків в навчанні, однак у зв'язку з проблемою локалізації (тобто якщо пристрій знаходиться на вашому рука, все тренування, не пов'язаних з рукою йде більш або менш незареєстрований)

 • Я чув про "оксигенації крові" (не знаю, чи це правда правильне слово) бути цікавим/важливим параметром, але це ще, мовляв, неможливо виміряти його з допомогою неінвазивної обладнання. Може хто-небудь підтвердити або спростувати це?

+409
rickyduck 4 лип. 2011 р., 13:15:41

Швидко втратити занадто багато ваги може бути шкідливий для здоров'я, не буду перераховувати всіх побічних ефектів, тому його краще зробити контрольованої втрати ваги.

По вашому опису схоже, що ти худенька жиру, і єдиний спосіб виправити це, щоб схуднути. Я б рекомендував додати силові тренування, щоб ваш режим для більш естетичний вигляд.

+400
Dineshkumar Ponnusamy 13 вер. 2017 р., 21:41:05

Я згоден з JohnP і пости Санчо, я просто хотіла додати, що я спеціально знайшов, що за допомогою калорій відстеження додаток на мій смартфон зробив підрахунок калорій і запису мої страви практично.

Я відчуваю удачу за допомогою підрахунку калорій додаток на моєму смартфоні. Я використовую сайт Армстронга додаток /. Я не знаю, що краще або гірше, ніж інші підрахунок калорій додатків / веб-сайтів там, але він, схоже, гідний користувальницький інтерфейс. Він має щоденні цілі калорій на основі вашого поточного ваги тіла, і дозволяє вам входити їжа, яку ви їсте, і кількість калорій ви спалюєте, щоб побачити, наскільки близько ви знаходитесь до вашої щоденної мети.

Я використовую його з лютого, і в мене було досить успішного запуску втрати ваги. Я 6'4", 185фунта, порівняно з 209... так що я знаю, що не дивлячись на важкий бій, але я виявив, що маючи базової системи діловодства (для iPhone), здається, були набагато більш корисні відповідно мене усвідомлює, як багато я з'їв і здійснюється. Його дійсно змінила моє ставлення до їжі. Краще з обліку, я можу бачити, коли я, як правило, їдять, як я повинен регулювати мою дієту і т. д.

Удачі!

+378
slayerbot 16 бер. 2015 р., 08:05:47

Щоб запобігти пухирі і таке відчуття, що ваші ноги пошкоджені після декількох годин ходьби, вам взуття з товстим і міцним на вигин підошви. Більше схожі на легкі кросівки. Не думаю, щоб вам якимось м'яким і "затишним", але щось здорове. Я кажу з досвіду.

Пухирі можуть виникати зробити, щоб взуття занадто туго або занадто вільно, який змушує ноги рухатися взад і вперед під час ходьби.

Я згоден з викладанням захисту, як молескін, на ногах перш, ніж йти, як запропонував в одному з коментарів.

+358
Sheshen Lim Leongson 13 груд. 2013 р., 15:10:27

Я працюю через набір пластин на пулдаун машини (Ш/ в лещатах), намагаючись дістатися до тієї стадії, коли я можу підтягтися. На 90кг зараз, не далеко від мого вазі 102кг.

Але пулдаун машина в моєму залі зараз, і речі не виправляються швидко.

Так що залишитеся без машини і без плану резервного копіювання, я нахилився над рядами (штангою) цієї сесії, 2х5, потім 1х5+, думаючи, що це буде в значній мірі спрямовані ті ж м'язи, я думав, що підтягування будуть використовувати, тобто, найширших і біцепси.

Загинаються відповідних рядків і якщо це так, у форматі 3х5? Підйом на верхню або нижню грудну клітку?

Одна річ, я не люблю про це зігнуті рядків, хоча я не горбит плечі, я відчував пастки напиватися на шиї, і мені не подобається гірськолижного схилу плечей.

+351
Mohrschild 9 груд. 2017 р., 18:56:29

Будь-який тип фізичної активності несе в собі певний ступінь травми, і це ризик, який ви повинні свідомо бути в курсі, коли займатися якою-небудь команди або окремого виду спорту. Кліп Ти бачив, це напевно крайній випадок або випадковість. Якщо кліп був більш часта травма, то я думаю, що ви, ймовірно, потрібно вирішити деякі психологічні бар'єри.

Якщо ви берете участь у командних видах спорту, можливо, що вам потрібно, щоб перейти до більш доброзичливими або більше казуальних ігор, якщо ваш поточний sportsmates є більш конкурентоспроможними і агресивними. Ви повинні брати участь з людьми, які знають правила і мати хорошу спортивну майстерність. Якщо середовище вашої футбольної діяльності не є здоровим, я пропоную знайти іншу групу людей.

Замість того, щоб йти прямо в футбол, що ви, можливо, захочете спробувати з низькою віддачею вправи. Низькою віддачею вправи покласти меншу навантаження на ваш організм, ніж інші напруженої діяльності. Вони не тільки для літніх людей, які відчувають проблеми з суглобами або м'язами. Низькою віддачею вправи корисні для здоров'я серцево-судинної системи, не піддаючи навантаження на травмовані частини тіла. При низькою віддачею вправи не повністю вільна від ризику травми, ймовірність менше.

Деякі низькою віддачею вправи включають в себе:

 • Плавання:
  Він працює кожен м'яз у тілі і має дуже низький вплив на суглоби через знаходження у воді.

 • Ходьба
  Це самий простий і легкий, Що ви можете зробити. Ви можете збільшити темп і перейти на більш тривалі прогулянки, щоб отримати найкраще тренування, і це хороший спосіб подорожувати.

 • Скандинавська ходьба
  Це вправа, яка є, по суті, ходьба зі спеціально розробленими палицями. Скандинавська ходьба включає в себе застосування сили до полюсів і через верхню частину тіла, щоб просунути себе вперед. Його вплив є не інакше, ніж звичайна ходьба.

 • Йога
  Покращуючи свій баланс, сила і гнучкість може бути зроблено за допомогою йоги. Зверніть увагу, що ви не хочете занадто сильно себе тиснути, якщо які-небудь асани або вправи за межі своїх фізичних можливостей.

 • Тай-Чі Хоча це не має великого серцево-судинної складової, то вона, безумовно, допомагає з поставою і сила. Він виглядає повільним, але я можу сказати з особистого досвіду, що це працює з ваших м'язів при балансуванні і переживає рухів.

 • Танці
  Ви можете отримати досить активно займаюся різними танцями, і це гарне тренування для м'язів і ядра. Зумба-це досить популярна зараз програма в латиноамериканському стилі танцю для фітнес. Ви можете перевірити деякі з Зумба питання на цьому сайті.

Якщо ви хочете працювати на силу, але не мають доступ в тренажерний зал або набір ваги, ви можете тренуватися, використовуючи вправи. Вправи використовує свій власний вагу в якості опору для руху. Деякі вправи включають в себе:

 • Віджимання
 • Підтягування
 • Присідання
 • Прогулянки випади
 • Дошки

Оскільки ви намагаєтеся повернутися в футбол після шести місяців бездіяльності, було б гарною ідеєю, щоб почати з малого і повільно. Як тільки ваше тіло адаптується і стає більш знайомі з тим, що ви робите, ви можете потім повільно збільшити інтенсивність шляхом збільшення ваших сесій тренування або навантаження більше опору. Через деякий час, ви повинні бути в змозі дістатися до якого рівня ви були раніше і далі вдосконалюється і росте в цій області.

+348
bayological 27 квіт. 2018 р., 22:55:58

Припускаючи, що ви здатні генерувати кетони із запасів жиру, це все-таки погана ідея, щоб під-їдять сало, бо кожна жирова клітина може поставити тільки певну кількість енергії в день, коли ваш дефіцит калорій виходить за межі цієї точки, ви почнете розщеплювати м'язову тканину (яка значно нижче щільність енергії, ніж жирова тканина), що призводить до швидкої, але поганий втрати ваги.

+279
dragon21century 14 квіт. 2012 р., 10:05:52

Хоча я не можу надати вам сортування "базі повнота-фактор" - ось точно, як я хотів би отримати список продуктів, які ви шукаєте...

По-перше, вам потрібно сортувати список і ви можете завантажити з USDA поживна база даних в Excel тут: http://www.ars.usda.gov/Services/docs.htm?docid=23634

Ви можете почати із сортування всіх продуктів за зростанням кількості калорій, і ви швидко зрозумієте, що ви можете жувати через фунт після фунт з різних овочів та фруктів кожен день (поки легко триматися в рамках калорій).

Тепер, так як клітковина (http://jn.nutrition.org/content/130/2/272S.short) і білків (http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/07315724.2004.10719381#.VRSVZ_nF98M) було доведено, щоб збільшити ситість...

Ви також можете спробувати сортування за клітковини або білка, колонок або навіть зробити обчислюваний стовпець, як волокна/калорій або білка/калорій і сортувати стовпці - придумати список "дуже ситні продукти" (які тільки приносять мало калорій в таблицю).

+231
keylin lapaix 22 січ. 2017 р., 01:23:02

Вам потрібно з'їсти багато жирів, у відсутності вуглеводів. Немає необхідності, щоб скоротити кількість споживаних калорій, ви будете втрачати вагу. Ви повинні будете з'їсти 70-80% жирів,20-25% білка і 5% вуглеводів, (Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно їсти овочі). Якщо ви вірите, що насичені жири шкідливі, а потім зробити більшу частину вашого споживання жирів моно-ненасичені, оливкова олія, авокадо, але пам'ятайте, ліпідний теорія була доведена, оскільки заснована на брехні і обмані, і буде доведено в найближчому майбутньому. Перевірити д-р Джеймс Карлсон, деякі хороші, експертна думка, на ваш низьким вмістом вуглеводів подорож. Ура.

+154
user15602 10 лют. 2014 р., 14:49:15

Після моєї розминки, у мене відносно низький рівень дихання. Коли я починаю спринт я повинен почати швидко і глибоко дихати відразу або почекати, поки я просто кисню?

Якщо я почну відразу глибоке дихання, я, як правило, стають легковажними. Якщо я почну пізніше, я, як правило, швидко захекався і змушений зупинитися, щоб віддихатися.

+141
nachteil 13 лип. 2013 р., 10:11:16

В кінці дня, калорії < калорій = втрата ваги. Є деякі змішані дані про кількість калорій, і підручник "3500 калорій = 1 фунт" є чомусь підозрюють згідно з більш сучасними дослідженнями, і спосіб, яким різні люди реагують, але всі дослідження сходяться на думці (том Аткінс, палео, грейпфрут і т. д.), що дефіцит калорій є основним фактором.

На споживання білка рекомендується .8 грамів на кілограм ваги тіла в день. Так що для вашого ваги, теоретично 54.4 грами білка повинно бути достатньо. Однак, це малорухливий дієта, тим більше ви активні, тим більше ви повинні підняти, щоб підтримувати/нарощувати м'язи. Ви повинні бути в безпеці, перебуваючи близько 1-1.5 г/кг на добу. Це 408 калорій вашим 2000, або близько 25%.

Що стосується складу раціону, я хотів би підкреслити білка і здорових вуглеводів, таких як фрукти, овочі і зерно як можна ближче до нерафінованою, як ви можете отримати. Пшеничний хліб (справжній хліб, а не просто незабарвлений білий хліб), кіноа, кус-кус, щось на зразок цього. Жири повинні складати 10-20% від вашого раціону в цілому, з акцентом на здорові, ненасичені жири.

Для тренування, Кардіо це добре, але я хотів би подивитися на додавши щось на кшталт-небудь 5х5 або схожі, щоб додати компонент нарощування м'язової маси, які також допоможуть прискорити втрату жиру, так як м'язи спалюють більше калорій, а також підтягує місцях. Я рекомендував би проти цього, якщо у вас є плани для будь-якого виду змагань на витривалість (наприклад, 5к/10k працює) в якості додаткової м'язової маси буде працювати проти вас.

Нарешті, я хотів би звернутися до вашого курсу жиру. Я підозрюю, що ваш жир-це, напевно, менше, ніж на 23.6%, що ваше портативний пристрій вам кажу. Біоелектричні показники похибка в діапазоні +/- 5-10% в залежності від моделі і використовуваного алгоритму. Я б перевірити його на зважування у воді, або шкіри супорта тест, зроблений досвідчений тестер. У той час як я ношу додаткова м'язова маса з-за на велосипеді, я 5' 10.5", і в 170ish фунтів (~77 кг), я правий близько 10% жиру. Я схильний сумніватися, що ви перебуваєте на 14% більше жиру, ніж у мене, на 20 кг менше ваги.

+103
AndreyTT 27 лист. 2018 р., 05:59:01

Я б запропонував емпіричне правило тут-це небезпечне керівництво.

Чому, тому що він може працювати для однієї або двох ітерацій, але на третьому повторі, якщо ви додали 60lbs для вашого присідання в 3 місяці це може бути дуже багато.

Це те, що ви повинні слухати те, що ваше тіло говорить вам і тренером.

+85
eoinmullan 16 трав. 2012 р., 08:08:14

Єдина відповідь-це зручне взуття. Цілком можливо, що це єдиний відповідь для альпініст, на будь-якому рівні, але, звичайно, для початківців. Ви не хочете, щоб взуття, яку буде ковзати навколо, але більшість місць буде сказати вам, щоб отримати їх туго, як ви можете терпіти. Це підробка. Зробити їх зручними. Якщо, як ви Прогрес, їм здається, що вони не досить щільно, ви отримаєте ту пару і ще є зручна пара для носіння на всі ваші підігріви і легше вилазять. Суть в тому, що тісне взуття не гарні для вас.

Існує кілька типів конструкції взуття, які впливають на визначення того, що посадка буде. Для першої пари отримаєте взуття, яка є синтетичною; ці черевики не змінюють розмір з плином часу, як шкіряне взуття. Дуже важливо. Вони підходять як вони вписуються в магазині.

Крім того, не всі орієнтовані на експлуатаційні характеристики черевик. Наприклад, донизу пальці і радикально асиметричні триває. Ви, можливо, захочете злегка асиметричним останні в залежності від форми вашого взуття. Якщо ваш великий палець є найдовшим, ви хочете злегка асиметричні взуття. Якщо один з ваших середніх пальців ніг є найдовшим, ви хочете, тип взуття, який є симетричним, тобто в лонг-Пойнті в кінці по центру, а не великого пальця частина найдовша.

+32
kostanv 28 серп. 2012 р., 23:43:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil