Максимальний пульс для ВИИТ з гантелями

Я почав робити ВИИТ з гантелями і з тим, що зробили багато читаю і досліджую. Одна річ, я читав, звичайно, з ВИИТ вам потрібно збільшити інтенсивність. При піднятті тягарів я повинен відправитися в анаеробну зону, яка становить 80%-90% вашого максимального серцевого ритму, і я повинен спробувати тримати пульс в цій зоні на час тренування. Я знаю, що 15-20 хвилин-це максимальна кількість часу, я можу залишитися в зоні.

І якщо я не відпочивати, я чекаю мого серця, щоб досягти нижньої зони, перш ніж повернутися в?

Я не особливо багато інформації з цього і потрібен якийсь путівник по інтенсивності для оцінки.

enter image description here

+18
vitdok16 16 трав. 2017 р., 06:36:49
25 відповідей

Мій метаболізм дуже швидко?

Насправді, це не так. Крім рідкісних і серйозних метаболічних умов, які повинні бути діагностовані лікарем, народна метаболізмом , як правило, знаходитися в межах 200-300 калорій один одного.

Оглядова стаття 67 наукових досліджень встановлено, що "з поправкою на відмінності у жировій масі, відпочиваючи витрата енергії значень у повних і страждаючих ожирінням людей, як правило, повинні бути співставні" і що немає "жодного зв'язку базових відпочиває витрати енергії, зміна ваги серед 775 чоловіків за 10-річний період". Огляд приходить до висновку, що "у відношенні метаболічних факторів, що наявні дані вказують на те, що хоча є варіації в спокої витрати енергії і термічний ефект продуктів харчування, існує мало доказів того, що ці відмінності вносять істотний внесок в спостережувані тенденції на збільшення ваги".

Ви не досить їсте.

З'їсти більше.

Вам потрібно відверто поговорити зі своєю родиною про харчування. Скажіть їм, що ви потрібні великі порції пісного м'яса і овочів, щоб допомогти вам оговтатися від тренування (Якщо ви працюєте, тому що вам сподобається).

Періодичне голодування-це дієта для зниження ваги. Більш дешевим варіантом є незбиране молоко. Галон молока в день обов'язково призведе до збільшення ваги (м'язової маси при поєднанні з фізичними вправами).

Протеїновий порошок може допомогти, але вони глутамінова, ви повинні знати, що ваш макроелементів і де ваші прогалини в харчуванні перед їх використанням.

+985
Specode 03 февр. '09 в 4:24

Деякі професії припускають багато ходити. Думаю, будівельників, менеджерів виробничих приміщень, двірників, біржові клерки, механіки, екскурсоводи і т. д.

Можливо, перевищить 10 000 кроків у роботі. За умови 100 кроків за хвилину, це більше 100 хвилин. Темп бігу майже вдвічі. Схоже, що еквівалентно більш 4 годин роботи (8 годин ходьби) якщо людина працює п'ять днів на тиждень. Чотири години бігу на 10 км/год буде становити 40 кілометрів. Якщо людина їздить на велосипеді на роботу, було б ще більш легкий пробіг. Відновлення та профілактика травм дуже важливі.

Для людини, яка тренується для перегонів, вони повинні зосередитися на інтервальні тренування з роботою і, можливо, переставляти вже має досить легкий пробіг?

Оновлення Відомо, що люди схильні робити їх легко днів дуже важко, тому що насправді працює легко, дуже легко, щоб бути корисним або хорошого тренування. Ті, хто поляризовані тренінгу проводять близько 90% свого часу на тренування в легкому темпі. Моє розуміння полягає в тому, що ходити на роботу також вважається вправою для відновлення.

Можливо, одним з аргументів є те, що 10 000 кроків поширилося на весь день надає різний вплив, ніж це зробити все за один раз.

+946
ohyes 16 трав. 2016 р., 00:39:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

ВФФ використовується, щоб бути трохи пунктик в ультра співтовариства. Ми бачимо людей з'являються з ними на лінію старту. На жаль, ми рідко бачимо їх на фініші, тому що вони падають раніше.

Я хотів би запропонувати, що якщо ви знайдете ВФФ боляче на далекі відстані, то ви вважаєте, сповільнюючи своє навчання і будівельні пристосування витривалість в ногах, перш ніж намагатися знову. Адже це ті пристосування, які ви хотіли в першу чергу. Шляхом уповільнення вашого навчання я маю на увазі забіг на дистанції ви можете, перш ніж ваші ноги болять, але зробити це відстань більш часто на цьому тижні.

Чесно кажучи, якщо ви не готові займатися, то тоді потрібно більш комфортною ВФФ на довгі дистанції називається башмак. Проводите більше часу тренуватися на відстані, які не болять і не здаватися і піти на взуття.

+910
Montagnik51 17 трав. 2011 р., 15:03:54

Сила програми, як 3х5, 5х5, або інших низьких і середніх реп програм важку роботу є добре підходить для підтримки того ж ваги, а робити рекомпозіціі тіла. Просто не їжте величезна кількість.

Інший варіант, який мені подобається зовсім трохи, щоб з'їсти якомога більше якісних продуктів (м'ясо, овочі, риба, яйця, молочні продукти), зберігаючи при цьому високу частку білка з додаванням двох або трьох зонний тренувань в тиждень силових тренувань для схуднення. Тренування кондиціонування не повинні бути довгими або складними: просто десять хвилин високої інтенсивності фінішер після силові тренування, плюс щось на зразок милі або два працювати в інший час протягом тижня, це багато. Я знаходжу цей підхід дуже потужний для тіла рекомпозіціі. Силові тренування стимулює м'язової маси, але і додаткові кардіо робота допомагає зробити ваше тіло позбутися від жиру, а не просто отримати більше.

Приклад тиждень таких тренувань:

  • Понеділок: присед важкий 3х5, станова тяга важка 1х5, 3 комплекти зважений суворі підтягування, зважений провали. Закінчити з п'ять хвилин берпи, спрямований на максимум повторень.
  • Вівторок: відпочинок, або відправитися на пробіжку
  • Середа: сила тренування в понеділок, можливо, з більш важкими вагами на деякі або всі вправи. Оздоблення з чотирьох раундів схема кондиціонування: 25 повітряних присідань, 10 віджимань, 10 підтягувань, 10 гирьового гойдалки.
  • Четвер: відпочинок або спринти (бажано в гору або по сходах)
  • П'ятниця: такий же силовий тренування, знову ж таки може додавати вагу.
  • Сб/Нд: відпочинок, або, може бути, піти в похід заради задоволення.

Точне кондиціонування тренування повинні часто змінюватися, і не потрібно включати біг або будь-яке інше конкретну справу. Справа в тому, щоб зробити себе втомленим, не ризикуючи і не несучи занадто великий обсяг тренувань. Для цілей дисертації, нескладну роботу гирьового великий, як і біг і плавання і веслування і вправи.

+908
adamrothman 10 січ. 2014 р., 11:39:21

Як тілом аналізатор складу тіла обчислити пристосованість результат?

Що стосується фітнес-результат:

За тілом результат-довільне кількість очок в залежності від вимірюваної м'язової і жирової маси для мотивації випробовуваних (Реф).

Ось зразок листа результатів на веб-сайті творця. Дивись нижній правий кут на фітнес-результат:

results sheet

+904
Jonathan Blackburn 11 бер. 2019 р., 08:53:18

Дієта-найважливіше при схудненні, навіть якщо ви робите багато вправ щотижня, якщо ваш раціон неправильно фіксується, то ви, ймовірно, просто м'язи, але не спалити багато жиру.

Кращий спосіб, щоб спалити жир, потрібно робити комбінації і аеробні (наприклад, біг) і анаеробні (наприклад, підняття тягарів) вправа. Роблять обидва типи вправ кілька разів в тиждень призведе до збільшення м'язів і більшої втрати ваги.

Як побічний Примітка: багато людей не роблять піднятті тягарів, тому що їх турбує, що вони можуть стати надмірно масивними і м'язистими. Це відбудеться тільки в тому випадку, якщо ви або приймають стероїди або підняти вагу в надлишку, як правило, це буде просто дати вам тоноване погляд.

Сподіваюся, що допомагає, удачі.

+892
yisiling 30 серп. 2011 р., 21:24:14

Я намагався схуднути на деякий час, але мали дуже обмежений успіх. Я втратила пару кг на початку року шляхом скорочення калорій, але нічого так. Подробиці нижче:

Мій останній режим в дві розвантажувальний день (чай і кава з молоком) та 4 днів 20 хвилин чайник дзвін урвати х 2 (40 хв. на добу) 15 хвилин на 15 хвилин відпочити. Моя вага зупинився біля 64 - 65кг (мета 56кг). Я була на новий режим протягом 4 тижнів без різниці, я намагаюся розібратися, що я можу робити далі, і чи варто мені просто трохи почекати і подивитися. Я виразно відчуваю себе краще, сильніше і більш пружною, я просто хочу, щоб рулеткою або Вагами буде рухатися! На стороні записки - може рулеткою зробив крок трохи - це насправді дуже важко точно виміряти і відмінності настільки малі.

Я б сказав, що на мій не пісні дні я зазвичай їм йогурт або омлет з сир на сніданок. Обід-несолодкий йогурт з яйцями некруто, омлет, індичка фарш з яйцями і капустою, кількою на житньому хлібі, зелений горошок і панір... що свого роду річ. Я повинен був з'їсти щонайменше гістаміну, але я з усіх сил, плюс я люблю рибу, так я думаю, може у мене запалення від реакції трохи.

Я їм кілька разів на тиждень - майже кожен вечеря в суботу і їду по буднях і іноді по неділях , алкоголю в якому становить не більше ніж два келиха сухого білого або джин-тонік 0 - 1 рази в тиждень.

Я не особливо добре сплю, я сплю чуйно, я намагаюся обмежувати час перед сном. Моя кімната знаходиться на шумній дорозі, і в мене чутливі вуха, тому не можу використовувати беруші. Я досить напружене обличчя, але працюємо над цим. Так я знаю, що ті не допомагають.

Будь-які поради або поради будуть оцінені. :)

+884
Alexandre Roux 25 трав. 2010 р., 19:05:26

@Едгар є пункт про ВСАА, але, беручи глютамін може не зробити багато для вас, якщо ви не приймаєте його правильно, і все одно може не допомогти, якщо ви берете достатньо.

Щодо глютамина полягає в тому, що переважна більшість того, що ви приймаєте всмоктується в кишечнику. Тому, якщо ви хочете, щоб зробити це на м'язи в день, Ви будете мати, щоб зробити багато, і багато я маю на увазі 20+ грамів в обстановці, пройти повз шлунково-кишкового тракту, так як це спостерігається поглинати до 40% загальної з'їдається глютамін.

Коротше кажучи, глютамін виробляється організмом, і при інтенсивних фізичних навантаженнях (наприклад, високий опір тренування або хірургії) рівні глютамина в крові може бути вичерпаний. Дебати, є чи не допомагає стільки, як його після це стверджує. Перевірте активний інгредієнт в тому, що один.

Джерела:

Роки бодібілдинг (частково приймаючи глютамин в дорозі, 20+ грам щодня), і начитаності по даній темі. Мова тут, а частиною 2 тієї ж статті

+847
user59839 13 серп. 2010 р., 21:46:40

На жаль, ви не можете вибрати, де ваш організм втрачає жир. Все, що ви можете зробити, це продовжувати позбавлятися від жиру, поки ви не комфортно з вашим вагою. Я виявив, що кожен 9-10кг втратила, мені довелося купити нову пару джинсів.

Доброю новиною є те, що ви втратили багато ваги (32 кг або 70 фунтів). Після того, як втратили понад 85 фунтів (38 кг) я все одно займаюся з трохи більше округлості в животик, чим мені подобається. Однак, це лестити зараз, ніж коли я вперше почав.

По-перше, я настійно рекомендую повернутися до фотографії, і порівнюючи його з фото, де ви зараз. Ви побачите, скільки ви втратили в цілому-не тільки в обличчя. Той факт, що вам доводилося купувати нові речі, бо інші були занадто великими, доводить, що ви втратили вагу на все тіло. Смачно нового ви, я можу сказати з усією впевненістю, що ви будете приємно здивовані тим, як хороший ви дивитеся тепер, і в жаху від того, наскільки великий Ви були раніше ви втратили вагу. Принаймні, це була моя реакція.

Далі, тримати на нього. Біг-це добре, але жир є найбільш контрольованої на кухні. Зберегти білок в свій раціон, і не зійти з розуму від усього іншого. Нарешті, ви можете розглянути питання про види вправ, які вимагають більше енергії від вас. Приблизно 1-1.5 годин підйому я спалюю десь близько 1000 калорій. Якщо мій метаболізм-це 2400 калорій в день, що складає в середньому 100 калорій на годину, так що мій Чистий сервіс в розмірі 900 калорій за годину. Якщо підніматися не звертаюся до вас, вважайте, плавання, кроссфіт, баскетбол і т. д. щось, що передбачає високий попит, і допомагає вам стати сильніше дасть вам більше м'язової тканини, яка в свою чергу спалює більше калорій, навіть коли ви відпочиваєте.

+843
Innokenty Min 18 жовт. 2016 р., 07:27:53

Я зробив швидку посилання тут , щоб подивитися на нервовій іннервації відбуваються нижче Л5. АБС не повинна давати через деградації і втрати іннервації. Якщо деградація викликає проблему набагато більш імовірно, що ваші сідниці будуть роздавати. Оскільки вони є одним з основних стабілізуючих м'язів це реальною можливістю. Вам обов'язково варто посилити ваш сердечник (АБС, спини, косі і т. д.). Не забудьте теж хоч і стрейч,. Маючи напружені м'язи, які кріпляться до тазу (стегна, грушоподібної м'язи, gultes і т. д.) можете витягти таз з вирівнювання. У свою чергу, викликає неправильне позиціонування спиною й стегнами (що потім позначається на решті частини вашого тіла).

Коли робиш присідання, може спробувати через штангіста пояса. У той час як ваше тіло з рівноваги, ви повинні спробувати, щоб допомогти собі при можливості. Все це час навчання тих, хто слабкіше м'язи менше покладатися на допомогу пристрою.

Пам'ятайте, що біль-це погано. Якщо щось викликає різкий біль, зупинити. І як завжди, зверніться до ПТ або до лікаря, якщо ви не впевнені, якщо ви повинні продовжувати вправи.

+731
FrancescoDS 18 лип. 2015 р., 14:48:59

Схоже, ви вже дуже гнучкий, який повинен полегшити цю задачу! У мене насправді та ж боротьба (тільки те, що я менш гнучка лол) але моя права сторона напевно більш гнучко, ніж мій лівий бік.

Тому я вирішив тепер працювати на мої слабкі боку з допомогою мого улюбленого стрейч - Вообщем після прогріву моєю спиною, я йду за постійного Скорпіона (або у вас може вже бути більш голки) просто для моєї слабкою стороною. Також можна використовувати стіни приміщення вашу ногу вгору, як в голку позі, поки ногу і коліном впираючись у стіну (ноги, спираючись на стіну) і натисніть ваше тіло вгору з руки на підлогу. Ви також можете практикувати позу голуба тільки з поганої сторони. Навіть роблячи свій спліт на підлозі, спираючись ззаду - майже кожен односторонньої спини вправи нагинати буде робити, поки ви просто зосередитися на деякий час, щоб вкладати більше часу і зусиль з вашого боку поганий, а не хороший!

+531
Gabby Newell 3 бер. 2012 р., 07:41:52

Висота 5' 2". Вага 96 кг Приймаючи ліки від гіпотиреозу за 13 років. Я хочу, щоб втратити жир і поліпшити витривалість. Пропоную мене Кардіо тренування або тренування з вагою? Чи можна знизити вагу при гіпотиреозі?

+493
Artur Pyszczuk 2 лист. 2011 р., 06:03:18

Я насправді запустити в vibrams, і коли я вперше почав мої ікри були дуже хворі протягом першого тижня або двох. Я думаю, що це пов'язано в основному з тим, босоніж змушує людей працювати, як задумано природою, на стопи, викликаючи литкових працювати більш міцно для того щоб підтримати вагу. Це також додасть більша напруга на ахіллове сухожилля, так як він надає ікрі ноги.

Але ви кажете, що працює на деякий час в vibrams, так що коли-небудь переживання, швидше за все, більш серйозно, ніж у розвинених м'язів і сухожиль звикають до нових ходової, я не лікар, але якщо б мені довелося гадати, я б сказав, що витягнув щось. Незалежно від того, що насправді відбулося, хоча одна річ, я дізнався за 10 років тренувань полягає в тому, що якщо дія боляче, не роби цього. Отримати його перевірили. Багато разів навіть невеликих болів і болів може перерости в сніжний ком і важких травм, які можуть тримати вас з гри на деякий час, і я кажу З особистого досвіду.

Кілька років тому я насправді скінчилося тим, що розірвав ахіллесове сухожилля, з п'яти мене, тому що я проігнорував всі попереджувальні знаки невеликі болі, що тягнуть, які я думав, я міг би просто пробігти. Дозвольте мені сказати вам, що був одним з найбільш болючих травм, які я коли-небудь довелося пережити, і це тримало мене від роботи протягом майже шести місяців.

Так коротше. побачити ортопеда і запитайте його, що він хоче сказати. Це може бути нічого, але краще перестрахуватися.

+480
JAIPAL SINGH 1 вер. 2017 р., 07:16:33

Пару речей:

Ти біжиш по тротуару, шляху або по узбіччю дороги? Це поверхня, або навіть косо на одну сторону? Якщо це дорога може бути злегка розкосі. Якщо запустити той же цикл в одному напрямку і це косо, він може з часом викликати проблеми. Ваші стегна і хода повинна бути запущена на рівні поверхні. Якщо поверхня похила спробувати змішати, як ви біжите, так що ви виконаєте половину свого часу з дороги нахилені в одному напрямку, а інша половина нахилені в іншу сторону.

Хтось вище казав, що хочеш купити взуття. Дуже важливо. Купити Кросівки в магазині. Ви могли б у кінцевому підсумку платити $5 більше за пару взуття, але хороші магазини товарів для бігу відповідати типу взуття типу бігунка ви. Є (зазвичай) 3 типу раннери там: нейтральний, більш-pronators і supronators. Добре працюючий магазин буде дивитися, як ти бігаєш, класифікувати, який тип бігунка ви і рекомендувати взуття, яка підходить для вашого тіла і стиль.

Нарешті, якщо жоден з цих способів не допоможе мануальника та/або лікаря. Ви може щось глибше відбувається. Я б спробувала вище, переконайтеся, що ви добре розтягуючи, а потім приступити до більш радикальних заходів, якщо не стане краще. Це може зайняти кілька тижнів, щоб побачити результати від змінного взуття.

+479
Raj kannan Iyyappan 12 лют. 2017 р., 15:58:17

Я припускаю, що ви використовуєте регулярні зчеплення, а не змішувати зчеплення, тому що в іншому випадку тобі доведеться робити разнохват в будь-якому напрямку, яке зробило вас сильніше.

Просто продовжувати працювати це. Якщо ви не в лівій руці, але впевнено тримає правою, це означає, що ваша ліва рука працює сильніше і тому повинні надолужити згаяне в кінці кінців.

Я не думаю, що хтось може піднімати серйозні ваги при регулярному зчеплення. Спробувати разнохват і альтернативний якій руці pronated.

+433
CharlesTBetz 19 бер. 2019 р., 17:20:17

Особисто я використовую біометрії Android-додаток для розрахунку коментар формула десятка з більш загальних оцінок, але BiranMac сайт є хорошим джерелом інформації для більшості фітнес-огляди формулою:

+364
Alexandra Smith 16 лист. 2017 р., 01:43:58

Я почав ходити по 3 км в день приблизно в жовтні 2015 року, до 2015 року я зробив паркінг , велосипед, бігова доріжка, crosstraining і додавши тягарців на ноги і всякі штуки для зміни ваги.

Я ще пішки 3 км в день. Так як я почав я дуже мало втратила у вазі, і я не їм вже багато. Я не торт, шоколад, хрусткий (чіпси), газовані напої і нездорову їжу наркоман. Я був вихований на овочі, м'ясо, фрукти, сік, і іноді печивом (печиво) для лікування і я чесно кажу іноді. Я не п'ю алкоголь, за винятком рідкісних соціальна подія у сім'ї, яке дійсно рідко і потім я п'ю тільки підпилих веселих більше немає.

Я кинув палити 6 років тому, але я боровся з моїм вагою всю мою чортову життя і я досить хворий докладає зусиль для істинної результати. Кілька разів моя щитовидна залоза не працює, лікар каже, що мій мозок не закликаю до щитовидній залозі, щоб працювати як слід. У мене теж залізодефіцитна, я не можу тримати праска так як він не вбирає, він залишає моє тіло і тому я повинен приймати препарати заліза у формі таблеток і я зараз 15-е,13 і 3/4 вага (близько 206 кг), Мені було 16 ст 13.

Хоча я ходила з жовтня 2015, мої ноги досі горять погано при ходьбі і я задихаюся, коли є ухил в асфальті!

В чому моя проблема чому я не можу скинути вагу, як інші, я бачу, вправи при ходьбі? Чому це все ще дуже боляче?

+356
Liz3 24 серп. 2018 р., 13:52:12

Незважаючи на поширене переконання, груди дійсно зростає рівномірно. Щоб виростити груди, що розмір та визначення вигоди важливо, у вас є більше варіацій у ваших вправ і більшу вагу. Просто поодинці вага тіла будь-який з 3-х базових віджимань буде недостатньо, щоб поставити на розмір грудей.

Особисто я вважаю, що ви повинні спробувати, дивлячись на гімнастику і робити різні речі, щоб змусити себе працювати і грудей. А також я рекомендую носити рюкзак наповнений книгами або чимось важким, коли ви виконуєте ці вправи, щоб забезпечувати більший опір.

+253
user324333 18 вер. 2016 р., 22:14:09

Один спосіб дивитися на аеробні функції, як здатність тіла спалювати жир в якості палива при заданій темп або швидкість. Потім анаеробні функція-це здатність тіла спалювати цукор для палива, коли ми вийти за межі темп, з яким ми можемо спалювати переважно жир. Пульс часто є хорошим показником того, в якому режимі ми знаходимося.

Інтервали і швидкість навчання, потім спалити в основному цукор у якості палива. Втрата ваги, коли займаються цим видом діяльності виходить з висоти метаболічний процес, що проходить довгий час після тренування, і в підсумку, як підвищений метаболізм, і як довго, і калорійності раціону необхідно цукор, щоб живити цей тип тренування.

Навчання в дещо меншій інтенсивності, де ми спалюємо жир в першу чергу на паливо, можна зробити дві речі:

  1. Тренуємо наше тіло, щоб спалювати жир більш ефективно. Жир насправді набагато багатше джерело енергії, ніж цукор, тому тіло буде щасливо спалювати жир, якщо тільки ми забезпечуємо це з незвичайним кількістю цукру або поїзді часто у розмірі, де неможливо спалювати жир.
  2. Збільшити темп, в якому ми зможемо тренуватися ще під час аеробних метаболічних діапазону. Наприклад: я використовувати монітор серцевого ритму, щоб уникнути введення анаеробного під час навчання. Спочатку мені довелося працювати дратівливо повільно для цього, десь близько 14 хвилин за милю. Шість місяців тому я був радісно біжить 9 хвилин-милі за тією ж ЧСС, за той же проміжок часу. Про це йдеться в професійний велоспорт, як "фундамент-будівля" навчальний етап, де вони їдуть годин довго, "легкий" миль зими ранньою весною підготувати для літнього гоночного сезону.

Це означає, що різниця між вами і вашим другом, що ви спалювати більше жиру, ніж він в тому ж темпі, що, хоча, здавалося б, дивно, враховуючи ваше твердження, що він є більш "худий і підтягнутим, ніж ви, принаймні, гіпотеза, яка не повинна бути відкинута. Якщо ви багато їздите трохи повільніше миль, ваша аеробна функція дійсно може бути краще, ніж твого друга, у результаті чого ваша здатність спалювати жир в суботу вранці їде, в той час як ваш друг робить ставку в першу чергу на цукор/вуглеводів для палива і, отже, щоб поповнити їх після поїздки.

Примітка: багато чого з того, що я сказав, засноване на Філ Маффетоне досліджень аеробної функції і фітнес (приклад тут). Філ займає кілька ексцентричний підхід до життя, навчання та медицини, але й аеробні фітнес-тренування працює для мене, так навіщо вихлюпувати дитину разом з водою?

+206
Bhuvanesh 23 трав. 2017 р., 01:09:18

На циклічного кетогенної дієти включає в себе завантаження карбюратора (зазвичай вимірюється саме тому вам не карбюратор перевантаження) для того, щоб дозволити вам виконувати в тренажерному залі. Це невід'ємна частина дієти, і якщо ви не карбюратор і ходжу в тренажерний зал, ви не будете робити ХХН.

Проте, це, звичайно, можливо (як це інша справа) на дієті, що викликає кетоз, який може бути будь низьким вмістом вуглеводів. Якщо ви не їсте багато (наприклад, в порядку 50г в день), вуглеводів, потім через 3 або 4 дні ви, ймовірно, бути в кетоз. (Є й інші речі, щоб уникнути, такі як лимонна кислота, але давайте не будемо вдаватися в подробиці тут.) Ходити в спортзал можна прискорити, але в кінці кінців ви будете в кетоз і навіть, коли ти на горбі, то не все так погано.

Тепер, перевірка реальності: ви знайдете його важко втратити вагу і зберегти його без зміни способу життя, що передбачає знаходження вправа вам сподобається. І якщо ви робите, це, ймовірно, не буде здоровим. На жаль.

+177
iamtodor 25 лист. 2012 р., 19:22:14

Ще один хороший спосіб збільшити швидкість-це робити те, що послідовність пробивання/яскраві ходи, які ви зазвичай робите з гантелями, повільно. Видалити ваги і зробити це якомога швидше. Стрілка терезів знову, повільно. Викл, швидка. Зробіть це три рази і ви будете вражені зміною.

Примітка: ми зробили це в моїй єдиноборства класу вчора, і він зробив різке поліпшення в швидкості.

Ще одне зауваження: я думаю, що цей метод буде ефективним з послідовністю ногами вправи.

+172
user248638 26 квіт. 2012 р., 10:29:01

Я б не покласти занадто багато уваги на частоту серцевих зон і числа калорій. Загальне правило для втрати ваги є двома крайнощами. Ходьба і біг. Joggingis середній рівень і він може отримати вас в біді, якщо ви робите дуже багато (наприклад. перевиробництво кортизолу, жиру гормон). Щоденні прогулянки ви робите звучить добре для ваших цілей.

Я б почав змішування в деяких високих інтервалами інтенсивності в кінці вашого силові тренування або на протилежних днів, час дозволяє звичайно. Ви можете спринт, робити вправи. Режим дійсно не має значення. Знайти щось інтенсивно ви можете зробити від 20 до 30 секунд, а потім дайте собі хвилину, щоб відновити і повторюють 7 або 8 разів. Калорій ви спалюєте, коли ви робите реальну роботу не так вже й важливо. Це інтенсивність, що вважається. Чим більше ви працюєте, тим більше калорій ви будете спалювати в період після тренування, і ось де реальна втрата жиру відбувається. Погуглите 'епос'. Є багато відмінних статей

Намагайтеся не загрузнути в роздуми. Я був там. Це контрпродуктивно.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+140
user9118072 28 черв. 2011 р., 09:03:32

Обважнювачі вплине на те, як ви рухати ногами і створюючи додаткове навантаження на коліна, що не дуже хороша ідея. (я.е: це жахлива ідея)

Обтяжений пояс є кращим способом, щоб додати вагу, але буде досить незручно. Зважене куртка забезпечує кращий розподіл ваги.

Однак, я б опротестувати причину, чому ви хочете, щоб додати ваги під час бігу.

Біг ставить вже досить багато стресу на ваших суглобів, збільшення ваги всього лише означає, зростає ймовірність травми. Не варто.

Ви повинні думати про те, що ви намагаєтеся досягти, і дивитися в твердих перевірені методи навчання для досягнення цих цілей.

Наприклад, якщо ви хочете спалювати більше, просто підняти ногу або зробити інтервали - ви будете спалювати більше, гарантовано.

якщо ви хочете поліпшити свій час спринту, набираю вагу при бігу-це не вирішення проблеми. Набагато краще була б ідея програми силового тренування з присідання, станова тяга, забирає з важкими вагами в поєднанні з гору, спринт та інтервальний тренінг - і звичайно регулярні спринти.

Щоб значно збільшити силу, вам необхідно важких вантажів, і, як важкі навантаження небезпечні, ви повинні звертатися з ними з безпечного контрольованого руху, як присідання і станова тяга, а не бігати і втомлюватися при перенесенні тягарів. Крім того, якщо ви можете зробити більше 10 повторень, це не досить важким, так що забудьте про бігу з вагою, просто робіть присідання, станова тяга і очищає.

Якщо ви наполягаєте на працює з вагами, хорошим рішенням є упряжні роботи. Йти близько 10% маси тіла для спринтів і ви буде набирати швидкість.

Що ви не повинні робити щось, що ставить суглоби під загрозу. Поранити коліно і ви будете протягом 6 місяців. Абсолютно контрпродуктивним.

Ваш перший крок-прояснити ваші цілі, чого ви хочете досягти, і наукові програми для цього.

+106
Ping Pep 15 черв. 2012 р., 23:04:19

Я зазвичай намагаюся бігати на 8 хвилин міля. Сьогодні я kayaked для близько 2,2 км і це зайняло 40 хвилин, так що я думав про це питання.

Наскільки важко буде подивитися записи тренінгів і сказати: "я краще, ніж я в г"? Якщо ви вирішили, біг, плавання, їзда на велосипеді, і гребля, що б співвідношення швидкості або темпу бути для кожного виду діяльності для "нормального" спортсмена і які проблеми з дивлячись на це з іншого боку? Що б бути краще (після навчання не менше або менше) діяльності на інший кажуть про чиюсь фізична форма або тип тіла?

+82
April Geinert 12 лист. 2016 р., 17:54:00

Висока інтенсивність інтервал підготовки піднімає ваш пульс дуже високий, і мені було цікаво, якщо це безпечно. Це нормально, для кого-то, щоб стрибати прямо в ВИИТ, як ожиріння або люди, які не тренувалися довго?

+33
Lauskin 12 жовт. 2018 р., 01:03:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil