Для глибокій тепловій або глибокої заморозки, ось в чому питання

Після запуску довгострокові ікри-м'язи, поранивши в ногу під час недавнього бігу, я пішов до моєї місцевій аптеці, щоб зробити кілька глибоких тепла, щоб застосувати до нього, поки ми чекали лікарів, щоб мене пропхати.

Однак, як глибокотепла і глибокоїзаморозки були доступні для покупки; як пропонуючи, здавалося б, те ж обіцянку полегшення болю в м'язах і я не певен, хто з них краще застосувати в даній ситуації.

Є хороше правило для того, щоб застосувати заморозити або нагріти розчин?

Тобто це не той випадок, що різке похолодання рішення повинні бути застосовані до травм і тепла рішення просто туди відпочивати біль/ ниючий (але не травми) м'язів (або щось подібне?)

+269
Nabelle 11 бер. 2010 р., 05:26:22
25 відповідей

Було б корисно отримати трохи більше інформації тут, щоб дати більш корисний відповідь.

Яка ваша причина, що ваш вік, і ви плануєте продовжити кар'єру?

Що в довгостроковій перспективі залежить від відстані, яку ви тренуєтеся, щоб бігати. Якщо ви тренуєтеся для 5k, в 5 км пробіг можна вважати довгостроковій перспективі. Якщо ви тренуєтеся для марафону що-небудь близько 13-20 миль вважатиметься довгостроковій перспективі.

Від 30 хвилин до години-це більше робити це. Це знову ж таки залежить від вашого фітнес-рівня/віку та мети?

Якщо ви просто робите це для фітнесу і ви насолоджуєтеся нею, я б сказав, що ви робите добре, якщо ви не дуже молоді. Якщо ви хочете отримати швидше, то, можливо, варто додати деякі інтервальні тренування. З задоволенням відповім, якщо ви можете надати більш детальну інформацію.

+948
Raf 666 03 февр. '09 в 4:24

Виконання комплексу вправ рухів , як було показано, щоб викликати гіпофіз , щоб випустити инкреть людського зростання. HGH не дискримінувати м'язові клітини його мети. В документі під назвою гормон росту і серце, показано, що

СТГ надає пряме вплив на ріст і функцію міокарда. Доказів з лабораторних моделей показує, що GH (або IGF-I) індукує мРНК вираз для специфічних скорочувальних білків і гіпертрофії міоцитів.

І,

Дані також підтримують роль гр у підтриманні нормальної будова серця і продуктивності.

У самому справі, серцево-судинні дослідники також дивилися на гормон росту в останні роки в якості потенційної користі для людей з хронічною серцевою недостатністю (ХСН).

В резюме, все більше існує наукових даних, припускаючи, що біо-ідентичні замісної гормональної може мати вирішальне значення в підтримці адекватні здоров'я серця та покращення життя людей вже страждаючим серцево-судинними захворюваннями.

+927
Natalia Sabbadin 19 трав. 2019 р., 04:12:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я можу порекомендувати одну вправу, яке не займе багато місця і буде працювати всі ваші м'язи:

У берпи буде спалювати найбільшу кількість калорій за короткий час, так як ви повинні перемістити свій центр мас тіла від нуля до максимуму високо ви можете досягти в стрибку. Спробуйте зробити 10 в ряд, і ви відчуваєте, що це важке вправу. Спробуйте зробити 100 і ви також будете почувати себе це відмінний кардіо вправи, які змусять вас попотіти в найкоротші терміни. Якщо це ще не достатньо робити віджимання з жилетом вагу. Я ніколи не робив вправи будинку, що було більш складним.

+862
Narendra thapa 24 серп. 2015 р., 05:09:46

У 37,000 номер правильний, але це може ввести в оману кількома способами.

Кг жиру міститься 7700 калорій з їжею енергії, щоб втратити 1 кг жиру, потрібно спалити 7700 калорій більше, ніж ви приймаєте всередині. Це добре зрозуміли і погодилися.

Коли ви починаєте говорити про KJ, це стає трохи більш складним і заплутаним. КДж-це міра кількості виконаної роботи - наприклад, у мене є вимірювач потужності на велосипеді, і він може виміряти кількість роботи, яка робиться в кДж. Припустимо, я виходжу на свій велосипед і робити 1000 кДж роботи. Отже, калорії-це приблизно в 4 рази більше, ніж в кДж (див. Примітку 1), так що буде означати, що я використовував тільки близько 250 кілокалорій харчової енергії. Однак, люди близько 20-25% ефективніше в перетворенні їжі енергію в механічну енергію, а значить, він займає 250 / 25% = 1000 калорій енергії з їжі, щоб зробити 250 калорій в механічну роботу. Так... що все не просто вважають їх еквівалент.

Якщо у вас є спосіб визначення витрат енергії, це робить набагато більше сенсу, щоб просто розібратися з калоріями, а не кДж.

Примітка 1: Коли ми говоримо про калорії щодо їжі, ми дійсно говоримо про кілокалоріях в сенсі фізики, але ніхто їх так не називає.

+783
felixdv 16 бер. 2013 р., 11:49:08

Чому Так Багато Повторень Вправи?

Коротка відповідь: щоб відчувати себе "спалити"

Багато людей помилково вважаю, що більшість вправ є кардіо вправи. Як наслідок, вони прагнуть виконати якомога більше повторень в максимально короткі терміни.

По-перше, тому, що м'язи живота виконують безліч функцій,вони здатні підкреслити довше, ніж більшість м'язів. Як наслідок, опік зазвичай не відчувала тільки після великої кількості повторень.

Вправи Повинні Мати Так Багато Повторень?

В ідеалі.....Неа.

Вправи слід виконувати в повільному, методичному моди; тут повинна бути пауза у верхній і нижній частині руху. Не менш важливо, вправи повинні бути орієнтовані на конкретні м'язам.

При виконанні цих міркувань, "опік" буде відчуватися як мінімум повторень, а між 10 і 15.

Ще Одне Зауваження Варто Врахувати

Жоден АБС вправ, мета кожної частини м'язи живота; вам буде потрібно виконувати різні вправ, які націлені на кожен сегмент м'язів живота.

Нарешті

Без низький відсоток жиру в організмі, вправи не означає естетично. М'язи можуть бути сильними і опухлі; однак, без низький відсоток жиру в організмі, ви не зможете показати їх (це може бути одна з причин, чому люди використовують вправи на кардіо).

+728
DarkLite1 8 лист. 2015 р., 17:22:52

Чесно це просто схоже на те, що Домс. Що це? "Крепатури", це побічний ефект від тренування м'язи більше, ніж зазвичай. Домс є ознакою того, що ваші м'язи руйнуються, і якщо ви забезпечите свій організм достатньою кількістю білка, то вони будуть перебудовувати себе, щоб бути сильніше і більше. Домс не є необхідним для росту м'язи, але це може бути дружнє нагадування.

Як позбутися від Домс? Коли ваші м'язи були досить відновлений, біль пройде. Домс-це не знак для зупинки, проте, виходить, це абсолютно нормально. Біль з іншого боку-це знак перестають працювати. Якщо ви раптом відчули різкий біль під час тренування (або під час фізичної активності), цілком можливо, що ви могли б напружив м'язи, і напружувалися м'язи повинен відпочивати. Це може бути важко розрізнити два новачка, але спробувати, щоб оцінити, чи є м'язів, втома і "слабких", або порушена і болючим.

Харчування і відпочинок є ключовими, хоча відновлення. Наскільки решта, виходить, постарайтеся обмежити ваші тренування на годину або менше в день, 5 днів на тиждень. Наскільки їжа йде, намагайтеся споживати 1,5-2,0 рази ваші кг маси тіла в грамах білка, це буде гарантувати, що ваше тіло має багато працювати. Ваш баланс жирів і вуглеводів не дуже важливо, як довго, як ви їсте з здорових джерел і їдять достатню кількість калорій для ваших цілей (див. TDEE калькулятор). Харчові добавки існують для того, щоб доповнити ваш раціон в областях, які ви могли б втратити. Самі корисні добавки протеїновий порошок, Омега-3, вітаміни, креатин і. Хоча перевірити свій раціон і зробити своє власне дослідження, щоб визначити, скільки з кожного ви хочете/повинні (ні одна добавка не є 100% необхідною, але вони, безсумнівно, виявляться корисними).

Нарешті, переконайтеся, що ви прямуєте грамотний бізнес-план. Після добре продуманий план, створений кимось, хто знає, що вони роблять, буде гарантувати, що ваші м'язи встигали відновлюватися й рости між тренуваннями. Не тільки це, але він буде також переконатися, що ви зробити більшу частину часу, який ви проводите тренування. Удачі!

+721
Giel Berkers 5 лют. 2011 р., 06:41:36

Я прочитав статтю про SimplyShredded , який стверджував, що тип вуглеводів не має значення, а тільки кількість вуглеводів важливо для бодібілдерів. В наступному уривку автор стверджує, що виконання вправ не відрізняються вуглеводів різного глікемічного індексу.

Неа, навіть не тренування на витривалість впливає на гі їжа, з'їдена перед тренуванням. Ні бета-ендорфіну рівні, швидкість сприйманого навантаження, частота серцевих скорочень, вентиляція, лактат, співвідношення дихальних і швидкість окислення субстрату. Для анаеробних силова тренування, гі вуглеводів ви їсте робить абсолютно нуль різниця в тренажерному залі. Вся потребують вуглеводів для енергії мислення' у будь-якому випадку у вашій голові.

Це, здається, йти проти інших книжок, які я читав і відео про бодібілдерів я бачив. У цих книгах і відео, вони завжди говорять, щоб з'їсти низьким глікемічним індексом продуктів харчування (батат, цільне зерно) протягом дня, стабільний рівень енергії і висока їжа GI (фрукти, цукор) після тренування для відновлення і перехід в анаболічну стану.

Так хто ж правий? Гі карбюратора справу чи ні для бодібілдерів?

+694
Noob For Life 14 лист. 2016 р., 16:45:24

У мене скоро 10к на 4 липня і кидали в деяких швидкість інтервальне тренування за останні кілька тижнів. Поки я роблю 1 милі погрітися на 1хв повільніше, ніж моя бажана швидкість перегони, а потім 1 милі х 6 повторів або права на рівні або трохи нижче швидкість перегони, після 1 милі відновлення з тією ж швидкістю, моя розминка.

Нещодавно я прочитав, що я повинен спробувати 2ми х 3 повторюється, і що якщо я можу зробити всі три гонки на швидкість, тоді я повинен бути добре йти.

На моє запитання, коли конкретно розглядає 10К, є ідеальне відстань для повторів, або розбити по 1 милі або 2 милі х х деяке число деяке число?

6mi повинно бути добре, або я повинен спробувати 8 миль повторів?

+669
NWprema 9 лип. 2019 р., 00:19:07

Образок Підтягування


Я хотів поглянути на це просто, щоб очистити всі:


Остання річ. Я не впевнений, як ви робите ваші зважені підтягування (або провали на те пішло) , але тримаючи ДБ між ніг, особливо якщо ви робите вага 45lbs ІМО шлях (швидкість, легкість, немає-в затримці з / без подразнень і т. д...).

Я особисто не можу витримати вагу жилет / ремені. Удачі!


enter image description here

+597
aene 23 жовт. 2016 р., 04:41:21

Мені буде 21 рік в січні 2014 року. Висота=5.8 футів приблизно вага= 65кг / 143.3 фунта прибл.

Я роблю 100 віджимань по 4 комплекти = 25+25+25+25 і 80 підйомів ніг у 4 комплектів = 20+20+20+20 
(Я її за 40 до 45 хвилин). 
Я роблю це 5 днів на тиждень, з понеділка по п'ятницю і відпочиває в суботу і неділю
щоб розслабити м'язи. 

Це ОК, щоб побудувати хороші біцепси і 4 або 6 АБС пакет? Я студент інформатики, тому мені доводиться витрачати багато часу, сидячи перед комп'ютером і не отримаєте багато часу, щоб погуляти або пограти в будь-які види спорту.

Я думаю, що я ходити майже півмилі або трохи більше цього в моєму повсякденному житті.
Я сплю 6 годин або 6 з половиною годин щоночі. 
+546
Katherine G 27 лют. 2012 р., 06:36:00

Як дуже грубий гід я, як правило, працюють на близько 100 ккал на милю. Очевидно, що це +/- якийсь певний вага осіб, але лише порівняно невелику суму. Швидкість не занадто важлива, щоб спалити, її просто в тому, скільки ви можете зробити в даний момент часу.

+531
Jair Zamorano 9 вер. 2018 р., 02:01:24

До винаходу сільського господарства люди жили в різних кліматичних умовах, екосистем та середовищ. Так, точно, що таке "палео" дієта?

Наприклад, в якийсь момент часу до зародження землеробства, там були "печерні" люди, які їли зерна. Оригінал пожирачів зерна, безсумнівно, були мисливці-збирачі, яким довелося жити в регіоні, де зерна були "зібрані" джерела живлення. Інший приклад-знайомий, який дотримується дієти Палео, але їсть велику кількість кісток, без шкіри курячі грудки. Це здалося мені дивним, тому що, наскільки я розумію, мисливці-збирачі не обмежувати себе в грудку.

Чи є зв'язок, можливо, з хорошим роз'яснення про те, що дієта палео?

+512
Sadni Abdelghafour 18 лист. 2013 р., 07:11:57

Так шпагат це можливо, але це питання того, наскільки комфортно ви робите вправи. Борці сумо в Японії (і всього світу), як правило, вміє сідати на шпагат, як це переважно глибинні м'язи, який має розтягнутися на шпагат.

Найкорисніша посилання я коли-небудь знайдених був тут , і я використав його успішно на основі бойових мистецтв. Головне, щоб бути в курсі, коли ви розтяжка для шпагат ви також розтягування суглобів, зв'язок, шкіри, сухожиль і т. д.

Я рекомендую робити шпагат на колінах, схожі на практикуючих Тхеквондо, щоб уникнути [майор] спільні проблеми пізніше в житті. У той час як не повний стримуючим фактором для проблем з суглобами, розподіл ваги не буде на колінах і гомілковостопних суглобах, а в основному на ті частини, які потрібно розтягується (спочатку).

Деякі кінцеві точки:

  1. Завжди зігрітися
  2. Не прорватися
  3. Ви також повинні зміцнити і підвищити гнучкість підтримки м'язів
  4. Використовуйте дихання, щоб розслабитися, видихнути, поки 'застосування' стрейч

По пункту 2: спочатку ваші м'язи повинні навчитися розслаблятися перед натяжкою (я вважаю, що це називається стрейч-рефлекс на заслання, де тіло напружується до стресу/наслідки).

Якщо у вас є які-небудь болі або інші проблеми, ніж трохи жорсткості в розтягнуті м'язи, проконсультуйтеся з лікарем. Люди, які вважаються "умістити" більше нашкодила собі, ігноруючи те, що їх тіло говорить їм.

+507
Shuheng 20 бер. 2016 р., 04:30:54

Марна трата часу і грошей.

Якщо вам це дійсно цікаво, ваше фізичне тіло жиру % і хочете що-те, що відбувається, щоб бути як можна більш точним, у Дексу скан зробити або гідростатичного зважування.

+458
Sergio DomingoHernando 6 квіт. 2018 р., 09:21:45

Я 47yo чоловік, який був по сходах на 3 роки. (Досить осілий спосіб життя) Моє кардіо сесій йти близько 45 хвилин ,20 хвилин з яких близько 165-175 Марк БПМ, який приблизно так само складно, як я можу піти. Я роблю це 3 рази в тиждень Я оговтатися від вираженні до 170 млрд. до 120 до 2 хвилин, але від 140-100 в 2 хвилини також Вранці ЧСС 55 Я, здається, не має яких-небудь успіхів, якщо мій годину менше, ніж у цьому, насправді, навіть якщо я заспокойся я все ще досягти 150-160bpm. Я розчарований з моїм фітнес, є літні люди, ніж я, хто надерти мені зад такий же курс. Я розриваюся між навчанням за більш низькою ЧСС, де я можу говорити (140 ударів в хвилину), який відверто хотів би бачити мене весь день, щоб закінчити курс, або дотримуватися того, що я роблю і штовхати сильніше. Я припускаю, що мій максимальний пульс може бути 180 груди болить (герметичність), коли я встаю останні 170, але я думаю, що це просто подих. Якщо я дихаю агресивно вдома я отримую ту ж біль, так що я сумніваюся пов'язана з серцем. Я хочу, щоб штовхати сильніше, але я хочу заробити і мені цікаво, якщо я дійшла до межі. Якщо так, то як я можу бути впевнений?

+449
Thomasso 3 черв. 2016 р., 07:26:49

Подібні речі будуть відбуватися зі мною, коли робити кардіо взимку. Для мене, це сталося через гаймориту. Мої пазух буде горіти, коли я вдихаю порівняно холодне і сухе повітря швидше (як в збільшення швидкості дихання під час вправи). Це викликає у мене слабка головний біль у додаток до слизу і нежить.

Я виявив, що за допомогою певних масел (вони називають це 'Нася' в аюрведі, не хочу рекламувати бренди тут), щоб прищепити в ніс допоміг зволожити носові ходи і мої ніздрі і носи більше не вередувати. Я виявив, що робить Нася відмінно підходить як відхаркувальний засіб і допомагає мені робити нормальний перебіг cardios без мокротиння та інше.

Тим не менш, ви хочете бути впевнені, що це з-за гаймориту, перш ніж ви вирішите випробувати Насья.

сподіваюся, що це допомагає....

+347
Titusz 2 жовт. 2014 р., 12:51:30

я не згодна, що вам потрібно вступити в боксерський зал і потрібен інструктор. Це може бути правдою, якщо ви хочете потрапити в кільце, і насправді боротися. Я дізнався, пунші та різні вправи на YouTube. Є багато цікавого - просто почни робити це. Я втратив 20 кілограмів вдома і я люблю це. У мене є 100 фунтів пробиваючи мішок, лава для пресу і гантелі будинку.

Це хороший початківець процедуру, яка працює для мене 1. Розминка - 5-10 хвилин (включає в себе розтяжку, дихальні і т. д.) 2. Пропуск або стрибки - 10-15 хвилин. 3 раундів з 30-секундним перервами. У перервах віджимаюся. Збільшити інтенсивність, як ви звикнете до нього. 3. Ваги - 1-2 частин тіла в день. Займатися інтенсивними,і відчуваю біль кожного повторення і закінчити його швидко. Не повинно займати більш ніж 15-20 хвилин. 4. Грушу режим (дивіться на YouTube). 20 до 30 хвилин в залежності від процедури. Раз на тиждень я замінити сумку з тінню бокс процедуру, яка включає в себе безліч кардіо 5. Ось саме. Робити це 4-5 разів в тиждень вдома. Харчуватися - білки, знежирене молоко, овочі, фрукти і деякі вуглеводи, а також. Такі як: А. Сніданок - 3 яєчних білка, 1 жовток (омлет з дуже невеликою кількістю масла, 1 склянка знежиреного молока, 1 тост з цільнозернового хліба. Б Обід - 1 куряча грудка, печена, смажена(масла трохи, купити хороший антипригарне вок) і т. д. з 1-2 овочів. Такі як квасоля, морква, брокколі, шпинат, капуста, все по суті.Додати імбир, часник, щоб зробити страву більш смачним. За порцією вуглеводів - я їм з маленької чашки рису іноді. С. вечеря - схожий на обід, можна їсти курячий бульйон, суп із сочевиці, квасоля, червоне м'ясо іноді і т. д. Для закуски - тільки якщо дуже голодно - додати фрукти або сухофрукти(мигдаль і т. д., не солоні) Уникнути БС продукти, такі як йогурти, ароматизовані, будьте обережні з енергетичні батончики, пластівці на сніданок, карбюратор або крохмаль завантажений харчовими продуктами, не газована вода, картопля фрі і контролювати споживання алкоголю.

Насолоджуйтеся чит днів!

+314
Jay mae 2 вер. 2016 р., 00:14:49

Я відправляю складеного профілю хронічної Дітера, який, здається, не виберешся з мого власного досвіду та інших.

Я читав про BMR, калорій, і я зрозумів. Менше калорій, більше калорій спалюється. Так як мій базальний метаболізм становить близько 2400 калорій, я повинен бути в змозі втратити близько двох фунтів в тиждень, якщо я урізав до 1600 калорій. І якщо я працюю, я повинен бути в змозі втратити ще швидше.

Так що я зробив це "середземноморської дієти, де ти їси, як людина в Середземному морі робити. Ти ніколи не бачив огрядного людини, вірно? Я їм 1600 ккал у день і я просто зла, щоб бути навколо. У мене немає енергії, я ледь можу сформувати зв'язне думка, і мені платять, щоб використовувати мій мозок. Це просто не працює.

Минуло три місяці, як я зробив середземноморської дієти і я важче, ніж я був тоді. Що це дає? Я їм на 2400 калорій в день для підтримки, але я неухильно стає все важче.

Це, мабуть, доля багатьох лічильники калорій там. Мій друг був насправді їй сказав доктор, що вона занадто багато вправ і занадто мало їм. Термін "Середземноморська дієта був мій власний досвід. Там має бути якийсь чарівною формулою на це право?

+311
ReMinoer 4 вер. 2017 р., 11:31:00

Намагаюся зрозуміти ваше питання, Ви стверджуєте, що існує план харчування з p90x, але ти не хочеш йти, тому що:

Я не хочу нічого готувати

і

У мене немає доступу до деяких із запропонованих продуктів

Так що все, що ми можемо запропонувати (якщо бути дієтолог і робить вас повний план конкретно для ваших потреб) є:

1 - замінити всі продукти харчування у вас немає доступу до з іншими продуктами схожої харчовою цінністю.

2 - не лінуйтеся. Якщо вам потрібно приготувати їжу / закуски протягом дня, щоб досягти правильного споживання їжі / калорій, то зробіть це. Там немає коротких шляхів до правильне харчування або покласти на м'язи.

Я намагаюся готувати на 2-3 дні роботи обіди і закуски під час і зробити його частиною моєї рутини / розклад з допомогою програми харчування.

Ви все ще можете з'їсти їжу з вашою сім'єю, але ви, можливо, буде потрібно підготувати деякі речі окремо, щоб поїсти з ними, поки вони їдять їх їжу, або змінити свій план, щоб врахувати різні продукти, які ви будете їсти.

Але найголовніше, якщо ви збираєтеся витратити час, щоб зробити тренування розуму, а також витратити час, щоб зробити пліч живлення від речей або ви не будете отримувати потрібні результати. Дієта-це ключ до змін у будові тіла.

Удачі вам з вашою програмою!

+292
Jose C 20 квіт. 2012 р., 03:09:13

Які можливі способи, щоб підвищити свою вагу з правильною формою тіла??

+274
MiKo 4 лют. 2011 р., 08:05:50

Ось кілька речей, які допомагають мені прямо перед жорсткою тренування набір, автоматичний підйомник, або працює. Я дихав глибоко і грунт кілька разів і зробити кілька підскоків на місці. Потім протягом наступних 30 секунд до 1 хвилини, я б вам дуже тихо, дихати дуже повільно, дивитися прямо, не дозволяй нічому відвернути мій зір або розум, тоді роби, що я збираюся зробити. Коли я роблю це, я можу більше підняти і бігти швидше, ніж можу я без нього. В принципі, ключ повинен зосередитися тільки на те, що ви збираєтеся робити, і поклав його в своєму розумі, що ви можете зробити це, і ви будете робити це. І ніщо інше не має значення.

+197
Bailey Kahn 12 лип. 2018 р., 03:28:50

Те, що я дізнався від здавлення ротатора плеча в обох моїх плечах в той же час:

1) особа тягне: напевно, одна з кращих речей, які ви можете зробити для ваших плечей. Відмінна вправа для зміцнення як задніх дельтовидних і зовнішні позиціонери плеча. Він також працює дуже добре для реконструкції та prehabbing ваші плечі.

2) рядки: додайте деяку форму рядки для кожної сесії і відповідати або перевищувати клавішею гучності з ваших рядків. Я пішла робити тільки Pendlay рядків і нахилився над рядами один або два рази на тиждень, щоб гребти принаймні 6 разів на тиждень (за 4 заняття в тиждень). Це не тільки виховання мого знехтувати, але це робить його більш природним для мене, щоб тримати спину в потужне положення при натисканні.

3) динамічна розтяжка: між кожним набором надавлюють рухами (накладні, на лавці, з гантелями або штангою, не важливо), я роблю або група пулл-апарт, або плечового суглоба, іноді обидва. Обидва ці допомогти послабити туго плеча, розтягнути грудні м'язи, і сприяти витягнув лопаток.

Все це показало мені, що плеча (принаймні мій) добре реагує на високі частоти тренінг / курс. Тільки реабілітувати вправами, так як сяють буде дуже низькою, вона повинна бути безпечною, робити їх на початку або в кінці більшість або всі ваші тренування.

+196
Anand S Kumar 1 квіт. 2012 р., 16:54:20

Я хочу займатися бойовими мистецтвами, але я дуже фізично слабким, я з усіх сил намагався робити 15 віджимань за один раз. У мене дуже худенька і кістлява тіла (це допомагає в боях, тому що у мене є більше, ніж звичайний скелет). Мій розмір талії становить приблизно 28-30 дюймів в окружності. Вага 50кг. Я не знаю ще інформація вам може знадобитися, але запитати, якщо ви робите.

Я в даний час, починаючи з невеликої розминки, бігу протягом приблизно 1 хвилини навколо саду, що простягнувся на інший, а потім я почну працювати мої м'язи. Я роблю 10 віджимань і 20 присідань і повторіть 5 разів, зробіть 2-3 хвилинну перерву, а потім зробити це знову. після цього я кидати удари з мій вагу і м'язи за кожний 150 разів і відразу перейдемо до... я не знаю, що там називаються, я думаю, що хрумтить? руки за голову, лежачи і підніміть себе з животом до коліна чіпати коліна, я зробити це тридцять разів, перерва 1 хвилина, а потім ще 30. Я знаю, що є, але мені потрібно підтвердження, якщо це добре чи ні, сам зробив тренування і у мене Ваг немає так що я роблю, що я можу.

Я також хочу, щоб поліпшити мій час реакції, шахта може зайняти близько половини другого в гіршому випадку і 250 мс в кращому вигляді і я чула, що є вправи, які можуть покращити, що я граю в ігри багато часу, тому що мені більше нічого робити. Що ще я повинен робити?

+182
user9972785 26 лип. 2010 р., 15:02:51

Немає.

Немає ніяких причин, чому це вправа зробить вас повільніше.

Насправді, роблячи цю вправу, яке впливає на квадріцепс (і трохи біцепс стегна), дозволить вам швидше на пагорбах.! Ви повинні зробити це вранці! або для розминки !

+68
G12350 16 трав. 2013 р., 15:02:56

Я почав довгий шлях з майже патологічним ожирінням з тестом близько 320 нг/дл, де я зараз-худий, 13-14% жиру і перевірки зафіксовані в 800 -- рекордна рекордну для себе рано вранці. Я помітив нуль різниці від 320 та 800, коли справа доходить до побудови м'язів. Наприклад, важка атлетика на низькому рівні тест показав такий же строк і доходи, як вони роблять тепер з більш високих. Я тренування свято і роблять все правильно ... але я нарощування м'язів болісно довго-менше 6 фунтів стерлінгів в рік-і дуже inconsisent результати (сильний як чорт, за один тиждень-дуже слабка наступна). Наприклад, я можу підняти 315 2 рази менше, ніж за місяць ... зараз я борюся, щоб зробити 275 двічі. Я вам добре відпочити і відчувати себе втомленим або стомленим-я просто погано наростити м'язи здається. Я вважав, що високий тестостерон б зробити величезну різницю, але це не ... принаймні не для мене. Майже 500 нг/дл, збільшення і практично ніякої різниці у синтезі білка/і т. д. Я дуже швидко відновлюватися, велика не велика маса. Я отримую неймовірне насоси, але через 1-2 дні я повертаюся до нормального розміру. Мої руки застрягли в 13.5 дюймів на 2 роки, хоча я додав 10-15 кг. на мій біцепса кучері в ці терміни. Я спочатку припустив, "генетика", але і всі користувачі стероїду високої проби, і вони легко набирають розмір, так що я подумав, природним чином підвищуючи мій рівень тестостерону буде працювати те ж саме-тільки на більш низькому рівні. Я помітив, що мій підборіддя видно ... я неймовірно високим лібідо ... моя самооцінка покращилася, все по суті. Мені не потрібен ТРП, як бета-самець, і я виразно альфа-самець ... я просто не можу виглядати ідеально одне з мускулистість.

Я просто приймаю генетики? Я намагаюся до мого тестостерону природним шляхом? Я можу переглянути раціон харчування і більше відпочивати або займатися сексом ще й боротися (всі речі, які нібито підвищують тестостерон).

Я просто хотів би подивитися як ідеальний альфа-самець, коли справа доходить до м'язи. Я дивлюся занадто малий для моєї худорбі і я намагаюся зробити рвані, але я не можу поставити на великий розмір навіть в профіциті протягом декількох місяців. Я відмовилася від наповнювача, коли я просто розтовстів і сканування DEXA показують практично ніяких змін в м'язової маси протягом місяця постійно перевіряючи час зсипати. Я вобще стійкий ре-комп і спробувати втратити/придбати, але, здається, я продовжую втрачати вагу, але навряд поклав на м'язи, зсипати або немає. Які у мене варіанти?

У моїй нинішній мускулатури я буду виглядати миршавий марафонського бігуна або велосипедиста на розірвані стану.

Я намагаюся зробити (щось подібне) це кузов, але з трохи менше жиру, природно:

enter image description here

Може генетики дозволив мені добитися успіху? Я можу порушити якісь генетичні обмеження, я і без наркотиків?

Чи це можливо?

+41
Djellel Eddine 13 січ. 2016 р., 07:33:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil