Безкоштовні матеріали та книги про правильну поставу / Анатомія спинного мозку

Які кращі безкоштовні матеріали для початку вивчення про гарної постави і хребта Анатомія шнур ? Загальна м'язові і фізіології тканини книги також буде робити.

Фон: Я роблю різні вправи (в основному, тай-чи і qìgōng), щоб виправити свою поставу і компенсує багато часу проводите, працюючи на ноутбуці, але я не впевнений, як досягти максимального результату від цих вправ. Я хочу побудувати свою власну базу знань, що стосуються постави/спинного мозку/м'язів і аналіз вправи з точки зору науки. Я випускаю, що це займе багато часу просто, щоб створити ґрунт для знань, але насправді я готовий до цього.

Моя кінцева мета-узагальнити і застосувати свої (дуже специфічний для мене) комплекс, графік роботи, програма харчування для здорового хребта і гарної постави активно беруть участь в ЕО-розвиток промисловості (в моєму випадку 10-12год в день на комп'ютері).

Дякуємо за ваші відповіді.

+890
Soel 2 груд. 2011 р., 07:23:19
26 відповідей

Це багато в чому залежить від інтенсивності тренування. За даними органу з питань науки, в ~15 хвилинах щотижневе засідання надзвичайно високої інтенсивності, важкої атлетики може задовольнити всі ваші кардіо потреби; навпаки, ви можете провести весь тиждень робити щось дійсно низькою віддачею і не бачили особливого сенсу.

Про що ми думаємо як "кардіо" і "аеробіка" - це насправді тіла-широкий процес для метаболізму енергії на клітинному рівні, і це те, що особливо інтенсивно цілей тренування.

+999
Yadnik Kamble 03 февр. '09 в 4:24

Є кілька речей, щоб розглянути. Перше-це, де ви знаходитесь на міцність спектру. Новачок робить "5х5", хоча, ймовірно, не найкраща ідея в світі, не так шкідливі, як просунутий спортсмен робить "5х5". Чим сильніше ви отримаєте, тим більше шкоди ви можете зробити для себе і, як наслідок, тим більше часу потрібно, щоб залікувати.

Але навіть в самому популярному або 5х5 початківців програма, станова тяга обмежуються 1х5:

Ці набори і повторень ви робите на всі вправи, крім тяги. Станова тяга-це тільки один набір з п'яти повторень (1×5) тому що робити більше було бити вас.

Але навіть коли він ставиться до своєї програми, як за 1х5 станова тяга, а то як Madcow (Білл Старр змінено) 5х5 написано "5х5" для тяги, це фактично те ж саме: ви не нарощує через 4 прогріву встановлює на свій 5 ПМ.

Деякі реалії, які необхідно враховувати:

 • Хто-небудь з великим 5 ПМ (5RM) ніколи, і не довго, якщо вони роблять, ходьби і стійки на їх вага 5RM і їхати в місто за 5 комплектів. Якщо вони це зроблять, вони, швидше за все, не так вже і сильні, це не зовсім їх 5RM, або збираєтеся зробити найближчим часом хворіти. Пам'ятайте, 5RM означає немає ніякого способу, ви могли б зробити 6-й.

 • Деякі програми (наприклад, СЛ 5х5) не включають в себе розминку встановлює у своїх реп, який є, чому ви бачите 1х5.

 • Деякі програми включають в себе розминку (врізання) встановлює, який є, чому ви бачите 5х5.

Ви не вказали свою вагу, але якщо ви тягнете 325 5RM ви повинні побачити, де ви знаходитесь на міцність спектру. Розглянемо сідло з твердою програмою (Я великий прихильник Білла Старра / Madcow, але є інші) до просунутого рівня, якщо це, де ви на чолі.

+824
takahirom 8 груд. 2012 р., 21:59:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не спеціально. Широким захопленням підтягнути буде механізм врівноваження верхнього преса. Якщо ви хочете подбати про ваших плечах, я хотів би подивитися в яку групу тягне повертає і тягне з мотузкою на початку тренування. Особливо якщо ви плануєте робити кілька важких гострих рухів (лавки, над головою, віджимання на брусах і т. д.)

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+764
Jesse Reyes 25 квіт. 2010 р., 08:45:39

Урізання жирів зі свого раціону зовсім не означає, що ви в силу втрачати жир, насправді дуже зворотне справедливо! Хороші жири (полі - і мононенасичені жири) є добре для вашого тіла і великими джерелами поживних речовин і калорій. Деякі приклади включають авокадо, горіхи, насіння і жирну рибу, як лосось. В якості додаткового бонусу, багато з цих хороші жири також мають високий рівень білка, а також. Насправді, багато дієти (наприклад, Аткінса і палео) адвокат високим споживанням жирів і низьким вуглеводів, тому що вуглеводи часто поживно недостатнім і, ймовірно, погано для вас у споживанні рекомендованих продуктів і медикаментів сьогодні (думаю: харчова піраміда). Замість того, щоб думати про речі з точки зору вуглеводів, білків і жирів, я б запропонував набагато більш простий підхід до вашої дієті: їжте натуральні продукти. Готувати собі їжу і намагатися з'їсти всі продукти, коли це можливо.

Якщо ви будете слідувати здорової дієти і працювати в умовах дефіциту калорій (взяти в меншій кількості калорій, ніж ви спалили в той день), то в результаті ви будете спалювати жир в області живота. Ви можете підійти до цього трьома способами: менше їсти, більше кардіо, або обидва.

Є нюанс, правда, ГГГ вказав. * Набувати м'яз і втрачати сало певною мірою взаємовиключними. Для посилення м'язів потрібні три речі: тренування ваги для стимуляції росту, енергії, зростання, та інші, що сприяють їх зростанню. Проблема, при запуску на дефіцит калорій (що необхідно, щоб втратити жир), потім розширення ви голодуєте ваш організм необхідну енергію, щоб живити ваш ріст м'язів. Ваші м'язи все одно зростають, як ви продовжуєте ваші кардіо - /дієта, втрата ваги рутини? Так, але не так сильно, якщо вони були належним чином підживлюється (зазвичай калорійність перевищує 500-1000 калорій рекомендується).

+734
Ryan Sorensen 12 бер. 2013 р., 02:53:14

Переконайтеся, що ви даєте собі досить відпочинку та часу відновлення в проміжках між розігрівочних підходу, так що ви можете отримати до вашої істинної 1 ПМ. Ви повинні бути в змозі зрозуміти це після 3 спроби.

+707
dew200 29 січ. 2014 р., 08:25:35

Ви можете спробувати присідання зі штангою, дуже добре для балансу і гарної всім тренування ніг. Подивіться у Вікіпедії сторінку і перейти на пліометричні/тіла в розділі деякі варіації для

+670
Claude COULOMBE 23 вер. 2017 р., 22:25:31

Давайте почнемо з деяких основ:

 • Діанабол-це відомий анаболічний стероїд, а не вітамін
 • Креатин-це не стероїд, і він функціонує як один

У чудовій статті в Examine.com досліджує різницю.

Генетичні Відмінності

Навіть якщо ваш друг не вдатися до допомоги Діанабола, можуть бути генетичні відмінності, які впливають, як швидко ви можете отримати гарне в жимі або навіть наростити м'язову масу. Жим лежачи благоволить людям, з бочкоподібним грудьми і короткими руками, тому що вони не повинні рухати планку так далеко, як хто-то з довгими руками.

Крім того, генетичні фактори управління:

 • Як швидко можна наростити м'язову масу/чинності
 • Яку відповідь ви можете отримати від стероїдів

Коротше кажучи, деякі люди тільки потрібно трохи дозу стероїдів велика різниця, і інші можуть бути повними нон-респондеров (тобто стероїдів ніяк не впливає на продуктивність).

Існує багато ви можете зробити з просто навчання, а 5 місяців-це занадто рано в грі, щоб зрізати.

Як побудувати велику лаву

Основні напрямки для побудови великих стенду включає:

 • Техніка -- ремонт поганий метод рахунки для швидких покращень
 • Нейронна ефективність -- більше практики допоможе вам набрати більше м'язів у вас вже є
 • Розмір м'язи, більше м'язів означає, що ви можете в кінцевому підсумку більш ліфт

Більшість новачків і на початку напівпродукти дійсно стримується перші дві кулі. Поліпшення цих, ймовірно, мають найбільший вплив на ваш жим, як зараз.

Що сказав, Коли ти залишаєшся чистим і обліку від "передачі" (як з допомогою спільноти стероїд любить називати його), будьте обережні, щоб не перевірити свій максимум весь час. Сила побудована в 70-85% діапазону. Під цим я маю на увазі більшість ваших представників 70-85% від 1 ПМ. Просто щоб дати вам уявлення про те, що це означає, коли ви не знаєте ваш 1 ПМ:

 • 70% - це 10 ПМ (один набір, і ви можете зробити тільки 10 повторень)
 • 75% - це 8 ПМ
 • 85% - це 5 ПМ

Я знайшов Strengtheory.com щоб бути відмінним ресурсом для науки силових тренувань статті. Останнім часом, Грег Nuckols зробив 2 частину серії на свій препарат безкоштовно м'язи і сила потенціал.

 • Частина 1: як Великий можете ви зробити?
 • Частина 2: Скільки коштує у вас лавка і як туди потрапити

У частині 2 цієї серії, є план на 5 днів в тиждень програма, щоб допомогти вам зробити більшу частину м'язів у вас є. Це яскравий приклад того, що я маю на увазі, зберігаючи більшість своїх представників у 70-85% діапазону. Насправді, я б не перевірити свої максимуми частіше одного разу в квартал. Я особисто роблю це тільки коли я готую на конкурс, який я роблю раз або максимум два рази на рік.

+665
Ira Adams 3 жовт. 2015 р., 18:33:00

Відредаговано: Так віджимання стійка на руках дуже добре для плечей, але не для задніх дельтоподібних.

Якщо ви шукаєте якийсь маси тіла (гімнастика) Вправи для плечей Ось наш відео-підручник для частина тіла плечі вправи: Сильні плечі тренування

Якщо ви хочете додати ваші регулярні тренування, я впевнений, що ви побачите якісь результати Strong shoulders

І якщо ви цікавитеся:

прогресування вийти в стійку на руках віджимання

Ось моя відповідь на це: прогресування вийти в стійку на руках віджимання

І запалила натхнення, ось моє відео я зробила на минулий Новий рік: стійка на руках віджимання

+619
user216485 23 серп. 2012 р., 21:42:15

Багато фрукти з високим вмістом вуглеводів, зокрема фруктоза, яка не "гальмує" і має ряд ефектів, які можуть бути вважаються шкідливими для обміну речовин.

+597
Zaigham Waseem 15 вер. 2015 р., 18:34:08

5'9 і важить 139 кілограмів. Я вирішив Навальний і потрібна допомога на моїй дієті. Ось що я їла сьогодні, і мені стало цікаво, чи повинна я є більше, або менше, щоб наростити м'язи і при цьому не набрати стільки жиру. (Деякі жири, очевидно, можуть бути отримані в результаті зсипати)

Сніданок: мюслі з 2% молока = 400 калорій Обід: індичка/сир в булці з салатом і грецьким йогуртом: 600 калорій

Потім я пробіг 2 км і гойдався близько години, прямо.

Вечеря: з'їла дві саморобні квасолі та сиру буріто з чорною квасолею, Салат-латук, з цілісної пшениці тонкі коржі, і нежирного сиру. - (500-600 калорій)

Десерт: шоколадне морозиво " Баскін Роббінс (400-500 ккал) (шоколад-моя слабкість :'( )

Заздалегідь спасибі!

+573
dylanPowers 12 трав. 2016 р., 23:47:01

Я повинен скоротити моє повне повторень для станової тяги?

50-це забагато, особливо з синглами, але ти піднімаєш такий маленький вага прямо зараз. Нижній частині спини почуття ви описуєте може бути цілком нормальним, але ви все одно повинні перевірити три твої відео, і якщо можливо, тренер або знає тренажерний зал приятель.

Набори 3-8 завжди працював для мене, я зробив важкі сингли, але тільки після декількох повторень множин перестав бути корисним. У вас ще є багато місця, щоб зробити репрезентативні набори.

Якою б гарною мішенню вага, щодо ваги?

Півтора для початку. Двічі після деякого часу. Удвічі більше, ніж вимагає самовіддачі для силових тренувань, Що може бути непотрібним для інших цілей, таких як бойові мистецтва і здоров'я.

+516
HuShu 13 бер. 2019 р., 00:33:22

Я чув цей термін досить багато - "якщо ви працюєте, це буде стимулювати ваш метаболізм". Сенс взагалі в тому, що якщо ви зробити деякі вправи не тільки фізичні вправи спалюють калорії, але ви також будете продовжувати спалювати більше калорій протягом дня.

Це не має для мене великого значення. Ми зберігаємо калорій, так що у нас є певні резерви, коли це необхідно. Якщо ми спалюємо купу калорій, організм не просто думаєш "ну ок, я просто від навантаження більше, чорт візьми". Я впевнений, що було б навпаки, він би побачив тебе напружуватися, і думаю, що це було потрібно калорій, щоб використовуватися, коли ви знову напружуватися.

Так що підвищення ваш метаболізм насправді означає?

+490
SenatorForLife 28 бер. 2019 р., 13:34:14

Ця машина називається стійкою, і ви повинні це станова тяга.

Тяги не те, що ви можете почати робити без навчання, це по-перше, як ви могли з машиною. Але жодна машина не може навчити, як піднімати тяжкості, не зіпсувавши спині, навчитися тяга навчить вас саме це.

Знайти собі пауерліфтер або тренера у вашому спортзалі, попросіть їх показати вам, як тяга працює, і нехай перевірте і виправте форму. Основи досить легко дізнатися хоч, ви можете зробити це з книги або онлайн.

Звичайно, ви можете станової тяги все, що завгодно, як гирі, а не гантелі. Фермери прогулянка буде відмінно доповнювати вправи для станова тяга для ваших цілей.

+489
Joe Trinci 12 трав. 2010 р., 21:15:26

Оскільки останні два присідання сеансів я помітив, що я відчуваю, що моя нижня частина спини, коли я навпочіпки на 5х3. Тепер це пов'язано з добрим ранком відбувається у висхідній частині мого присідання.

Зниження ваги-це одне рішення, але тоді як я повинен прогресувати, якщо я знижую вагу?

(Я можу зробити 3*5 75кг тарілки, але сьогодні я зробив 80кг 3*4 Повторень відчув, що моя спина).

+472
Omar Mariotti 20 бер. 2018 р., 05:49:51

Мені подобається це питання. Якщо ви намагаєтеся створити метрики для цього, ви повинні дивитися записи - запис про подвиги, які вимірюють параметри, які ви шукаєте. Наприклад, якщо ви знайшли рекорд з жиму лежачи, можна консультантом фізик, щоб побачити, скільки сил,енергії і т. д. необхідні для виконання підйому, а потім з'ясувати, де ви хочете, щоб ваш 95% процентиль, якщо що запис на 100% рівні.

Ось кілька записів фр габарити підніматися http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_world_records_in_Olympic_weightlifting

А для цього 95% cuttoff. Може бути, ви повинні ґрунтуватися на населення світів. А це розмірі не менше 5% населення світу міг підняти без аспектів втоми, про який ви говорили.

+459
djsnowsill 22 квіт. 2014 р., 09:16:00

Я не експерт по цій темі, але от кілька статей/ресурсів, які можуть виявитися корисними:

 • Нью-Йорк Таймс блог - 27 липня 2011 р. - в основному фокусується на тому, як вправа позбавить від розумової деградації у літніх людей. Цитата зі статті:
  Але навіть якщо і так, то наслідки цієї скромної активності мозку були чудові, доктор Міддлтон говорив. У той час як повністю сидячий добровольців, і там були багато з них, набрав за ці роки істотно гірше за тестами когнітивної функції, найбільш активна група показала невелике зниження.
 • Американського фізіологічного товариства - фізичні вправи роблять благотворний вплив на здоров'ї мозку і пізнання -
  Розглянуті дослідження показують, що як аеробні вправи і силові тренування можуть зробити істотний позитивний вплив на здоров'я і функції мозку, але необхідні додаткові дослідження, щоб краще визначити ці наслідки.
 • Іскра: революційна нова наука вправи і мозок - це книга, і таким чином це коштує грошей. Я не читав його. Але це високо оцінена рецензентами і обіцяє обговорити безліч зв'язків між функцією мозку і фізичних вправ. Це цитата з другої коментар користувача перераховані на посилання:
  Наші лікарі завжди говорять, щоб отримати більше вправ. Ми завжди позіхнути і сказати: звичайно, ми чули це раніше. А потім ми бездарно у нашої подальшої діяльності. Після прочитання свічки вся моя точка зору змінилася. Фізичні вправи-головний ключ до функціонування мозку. Холестерин і інші системні проблеми, викликані відсутністю вправа трохи неоднозначним, так як ми часто не можемо безпосередньо відчути їх, поки ми проявляємо якоїсь хвороби. Функціонування мозку-це щось зовсім інше. Ми можемо відчувати себе майже негайну зміну після аеробних вправ. Після прочитання іскри, я напевно став шість днів в тиждень тренажер. Мені потрібно, щоб мій мозок функціонував як можна краще, і дані в цій книзі зробив віруючого з мене.
+433
user101597 17 лист. 2018 р., 05:15:01

Я аплодую вам за ініціативу, щоб поліпшити своє здоров'я і фітнес.

У моїй практиці як фізіотерапевт, я використовую присідання для клієнтів, незалежно від їх віку чи ваги. Сквот-це таке потужне вправа, яка поєднує в собі відразу кілька груп м'язів на нижніх кінцівках і ядро. Багато вибуху на диби!

Сказавши це, я часто сам роблю багато 'коучинг', щоб забезпечити присідання виконуються правильно. Бо якщо немає, він може заподіяти шкоду.

2 речі, щоб зосередитися на: форму і глибину присідання.

1) Форма - поставте стілець позаду вас і почати рух, як якщо б ви збиралися сидіти на стільці. Для цього необхідно зігнути в стегнах. Мета для сидіння. Занадто багато людей згинаються тільки в колінах з цим встановлювати багато стресу на коліна, а також потенційно перенапряга м'язи вздовж передньої частини стегна (чотириголового). Ви не повинні випустити з уваги ваших ніг протягом всього маневру. Намагайтеся підтримувати напругу в м'язах живота також.

2) Ви не повинні (і не повинні!) бути стурбовані тим, як глибоко ви виконайте присідання. Якщо сидячи в кріслі, я говорив про баланс, ваші стегна будуть позиціонуватися вище, ніж коліна, можливо, значно. це допоможе гарантувати, що ви не йдете занадто глибоко.

Заключні думки: * Втратити 10# вага зараз. Вага тіла треба багато, достатньо для того, що ви сподіваєтеся досягти в цій ранній стадії.

 • Я відповів виходячи з наявних знань, передбачений у ваше питання і з припущенням, що у вас немає ніяких ортопедичних проблем чи інші протипоказання для виконання присідань. В даному випадку, я б порадила звернутися з відповідним лікарем, щоб розглянути ваші варіанти фітнес.
+331
macaque 11 квіт. 2016 р., 05:35:53

Я зацікавлений у виявленні зміни способу життя, які є вигідними для верхньої частини тіла, а також бути практичним для виконання інших завдань. Іншими словами, діяльність яких вписується в типовий образ життя та служити іншим цілям, ніж просто сила.

Наприклад, їздите на велосипеді замість автомобіля-це приклад зміни способу життя, що стимулює нижньої частини тіла і серцево-судинної системи. Я хочу, щоб подібні ідеї для верхньої частини тіла.

Я шукаю ідеї, які будуть розглянуті практичні для середньої людини, щоб "побудувати свій будинок на дереві, і піднятися по мотузці на кожен день" - це не те, що я шукаю.

+272
hujunfeng 4 вер. 2012 р., 22:40:09

Я хочу почати роботу над побудовою м'язів і підтримувати спортивне тіло.

У ці дні я біжу за 2,8 Мі (~ 25 хв.) 5 днів/тиждень.

Я планую почати програму або 5х5 і 5х5 тільки 3 рази в тиждень, це нормально, щоб продовжити роботу (на 2.8 Мі) На днів я не роблю силових тренувань?

Програма сторінці вказується не робити будь-які інші програми з 5х5. Однак я насолоджуюся короткостроковій перспективі, як мій день закінчується.

+264
Melvin Abraham 8 січ. 2018 р., 11:27:44

Враховуючи додаткову інформацію, яку ви тут виклали, це звучить, як ви просто впертися в стіну. Це хороші цифри на присідання і станова тяга, Так що цілком можливо, що ти не відновлюється (можливо, від занадто мало сну?), але не схоже, що це так.

Я хотів би бачити, якщо перехід на 3х5 замість 5х5 дозволяє прогресувати. Коли я почав з 5х5, важкі приземкуваті набори повністю знищити всю мою тренування. Видалення останнього два комплекти відразу дав мені більше енергії для верхньої частини тіла ліфти. Моя тяга прогресу в силі. (Можливо, верхня частина тіла більш схильна втома на початку тренування?)

Робити додатковий обсяг у програмі 5х5 необхідний, коли при зниженні ваги. Так як вага збільшується, 3х5 багато обсягу. Ви говорите, як ви потрапили в тверде плато послідовно кілька deloads, і ви, ймовірно, достатньо їжі. Відведення на 3х5 (разом з невеликою підступ в пресі і рядки) повинні дати вам більше енергії під час тренування і в дні відновлення. Удачі.

+231
Cosmin Bonea 15 черв. 2015 р., 10:04:26

Моя тренування включає в себе вправи для збільшення м'язової сили. Я намагаюся набрати вагу, дотримуючись зазначеного раціону і працювати у відповідності з інструкціями.

Мої м'язи повільно ростуть, але у мене немає проблеми з цим. Проблема в тому, що я інженер, і мені доведеться сидіти весь день програмування. Напевно, з-за цього, у мене є невелике збільшення в розмірі живота в кінці дня. Чому це так?

Щоб зберегти плоский живіт протягом дня у разі якщо мені доведеться сидіти в одному місці довго, чи є спосіб я можу домогтися цього?

Також я хочу знати, до чого призводить збільшення розміру живота тимчасово і які способи, щоб зберегти плоский живіт протягом дня (як вона виглядає після тренування)?

+158
user89336 10 січ. 2016 р., 10:31:17

Скибки нутрі-це найкращий і найдешевший джерело білка (55gm. Білка на 100 г) в моїй країні (Індія) Вартість 1 кг шматки-це додаток. 2$ я не знаю про США . Але якщо курс такий же, то отримаєте в додаток. 500-550 г протеїнів за 2 $;-)

+157
rtaero 28 бер. 2018 р., 12:06:48

Це буде залежати від ряду факторів. Від того, наскільки великий надлишок вуглеводів, фізичні вправи, як довго до цього ви були насправді в кетоз і споживання білка.

Після виснаження запасів глюкози і глікогену, тіло буде перша спроба створення глюкози з білків шляхом глюконеогенезу. Саме тому споживання білка також повинні бути пом'якшені на кетогенній дієті. Якщо споживання білка недостатньо для цього, в магазинах тканини білка захищається шляхом перемикання на споживання кетон в мозок, поставлені запаси жиру.

Якщо ви доукомплектування деякі вуглеводи та/або білок, ви можете вийти з кетозу. Це буде залежати від споживання вуглеводів і білків. Шолома вниз бургер з фрі і зацукровані безалкогольний напій і ви, ймовірно, вже досить глюкози, щоб живити м'язи і сигнал вашого організму, що мозок може переключитися на споживання глюкози. Так що Так, один прийом їжі можна напевно зламати кетоз, якщо він є високим вуглеводи.

Більш обмежена кількість, це залежить. Якщо ви були в кетоз протягом деякого часу, з низьким рівнем глюкози і глікогену сильно виснажені, тобто 50 грам вуглеводів, шанси є не сильно позначилося. Навіть якщо ви були, щоб вийти з кетозу, він не буде довго, перш ніж рівень глюкози в крові кілька разів так низько, що організм повинен перемкнутися на кетоз. Якщо ви отримуєте будь-які кето грипу в цей момент він, ймовірно, буде менш глибоким, або, принаймні, коротше, ніж раніше.

Якщо ви з'їли деякий надлишок вуглеводів, а потім незабаром після цього пішов на тренування, чи то витривалість або силові тренування, ви будете мати дуже швидко глюкози, тобто її вплив може бути практично не помітно. Ваш рівень глюкози в крові та рівень інсуліну буде тимчасово збільшується, але кетоз модерується не тільки низький рівень інсуліну, але і високий рівень глюкагону, і розщеплення жирних кислот також сприяє епінефрин (адреналін), який збільшує фізичні вправи.

Не їжте надзвичайно низьким вмістом білка в поєднанні з низьким вуглеводів, щоб заповнити цей продукт харчування, хоча б тому, що захист ваших магазинах м'язового білка-це важливо, і кетоз також пояснюється високою глюконеогенезу. Просто повернутися до того, що ви робили раніше.

Якщо ви хочете, щоб ґрунтуватися на припущеннях з нього, ви можете купити деякі ketosticks, який може визначати рівень кетонових тіл через сечу (не впевнений, якщо це прямо або побічно через продукти життєдіяльності). Вони можуть дати зворотний зв'язок на ваш кетоз держави в різних контекстах, так що ви отримаєте найкращий почуття, як ваше тіло реагує на те, що ви робите.

+143
Mayanka 12 квіт. 2010 р., 10:01:39

Якщо у вас є штанга для інших підйомників (особливо присідання і станова тяга), тоді так, гантелі лава відмінно.

Для більшості ліфтів, гантелі занадто важкі, щоб правильно завантажити рух. Лава для преса-це особливий випадок, коли гантелі версія...

 • може бути просто важкий, як гантель версії для більшості людей
 • не потрібно коректувальник, який штангу версія, і
 • насправді трохи більш корисною для легкої атлетики, ніж штангу версія

Однак, потрапляючи в положенні жим з гантелями трохи складніше, коли вага стає важким.

Але вам все ще потрібно присідати або силову раму для присідань, і ви все ще потребують штангою на присідання і станова тяга.

+127
Arun A K 10 бер. 2017 р., 09:22:03

Я згоден, що треба напевно щось експерименті. Те, що працює для вас може відрізнятися від Те, що працює для інших. Деякі пропозиції, я чув, що досвідчені марафонці відзначити повні жиру грецький йогурт з мюслі і ягід, змішаних або трохи кокосового молока. Вони забезпечують хороше поєднання жирів, що ваше тіло може використовувати для отримання енергії, а також складних вуглеводів, але при цьому не настільки важкі, що ви відчуваєте це вирує у тебе в животі під час бігу. Трохи заряд енергії одне із самих природних джерел фактично чашку кави. Найголовніше знайти те, що працює для вас!

+79
Askar Hussain 11 серп. 2016 р., 14:04:36

Що таке правильний спосіб unrack штангу при жимі лежачи?

Якщо ви спробуєте майже посуньте її, а не просто піднімаючи його вгору?

Я знаю, що сповзати буде набагато легше, якщо гачки плоскі, але на деяких лавках гачки досить глибоко, так що робити в цьому випадку?

+44
Saheen 16 трав. 2013 р., 08:23:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil