Перемігши голод і управління калорій

Після того, як я працюю (6-7 вечора), я їм після тренування прийом їжі, який буде у значній мірі складаються з вуглеводів з низьким ГІ (наприклад, макарони з цільного зерна або солодка картопля), овочі (цибуля, перець, помідори і шпинат зазвичай) і білок (курка/тунець/яловичина). На вершині цього я буду протеїновий коктейль і через годину після, що я, ймовірно, є сир.

Близько 9.30 я завжди знову відчую голод, і тому, що його починають дрейфувати до час лягати спати, я не люблю брати в іншому навантаженні вуглеводів. Я впевнений, що велика чаша макаронних виробів досить вуглеводів після тренування, але моє тіло, здається, бути постійно голодним.

Варто відзначити, що до того часу, я працюю, я вже з'їла 4 невеликих прийомів їжі, так що мій пост тренування їжу і сир-це мій 5-й і 6-й прийом їжі в день, ну у впускний 3000 калорій.

Я повинен просто слухати свій організм і їсти, коли він голодний, або я повинен зупинити, коли я вдарив моя норма калорій?

Я 6 футів 1, 140lbs бач... так я не те, що ти думаєш про те, щоб бути великим хлопцем з допомогою будь-яких коштів, але моє завдання-додати м'язів для баскетболу. У тренажерному залі я роблю 20 хвилин кардіо інтервальні тренування і через 30 хвилин все тіло тренування з вільними вагами і кабелів.

+884
Polak 27 черв. 2010 р., 08:35:54
39 відповідей

Я намагаюся зробити мій шпагат; я добре на моєму шляху, але я все ще є довгий шлях, щоб піти. Як часто потрібно розтягуватися, щоб поліпшити свою гнучкість при оптимальному темпі (і не травмувати себе)? Гнучкість як сила, в тому, що мені потрібні дні відпочинку для мого тіла, щоб відновити?

+954
Kemi 03 февр. '09 в 4:24

ВСАА містять 4 калорії на грам, як і білки, тому вони не ймовірно, сприяють схудненню. Крім того, ВСАА використовуються в якості стимуляторів апетиту у пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, і у хворих на рак. Джерело: Nutrientsreview.com

Також я виявив, що немає якісних досліджень, які б показали, що ВСАА в м'язи.

Єдина вправа, пов'язаних із ефект від ВСАА, здається, зменшується болючість м'язів після тренування. Джерело: В PubMed

+925
The Leviathan 26 січ. 2010 р., 14:42:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

@BenCrowell якщо ви після кількох газетах читати погляньте на: використання GPS для прогнозування витрат енергії для прогулянки на свіжому повітрі, Джеймс Майкл Маккензі, 2007, с. 12-13 конкретно:

Бразі і співавт. (2003) відзначено, існують істотні відмінності в Ч між суб'єктами, які повинні контролюватися з калібруванням Годину-VO2 від кривої для кожного предмета для даного виду діяльності. Інші змінні також можуть впливати персоналом, такі як напруги, температури навколишнього середовища, відносної вологості, зневоднення і хвороб (Шютц & Deurenberg, 1996; Сперр та співавт., 1988). Частота серцевих скорочень може дуже добре оцінює УО від помірної до тренування високої інтенсивності (ЧСС від 110 BPM до 85% від максимального серцевого ритму) з-за лінійного взаємозв'язок між ЧСС і VO2 в цьому діапазоні. Пульс не оцінка ее ну при низькій інтенсивності фізичної активності за невеликі зміни в HR по відношенню до VO2 з іншої низької інтенсивності діяльності (Ейнслі і співавт., 2003; Hiilloskorpi і співавт., 2003; Лівінгстоун та співавт., 2000; Шютц і співавт., 2001).

 1. Бразі, С., Бразі, Н. Френкс, Р., Экелунд, У. Вонг, М., Андерсен, Л., Froberg, К., & Вэрхэм, Н. (2004). Гіллясті моделювання рівнянь синхронного accelerometry і моніторинг серцевого ритму покращує оцінку безпосередньо вимірюваної фізичної енергії витрат. Журнал прикладної фізіології, 96, 343-351.
 2. Шютц М, & Deurenberg П. (1996). Енергетичний обмін: огляд останні методи, що використовуються в клінічних дослідженнях. Аннали харчування та Метаболізм, 40, 183-193.
 3. Сперр ГБ, Прентіс АМ & Мургатройд пр. (1988). Витрата енергії з хвилини на хвилину серцевого ритму запису: порівняння з непрямі calorimetery. Американський журнал клінічного харчування, 48, 522-559.
+922
Xinyu Zhang 28 квіт. 2014 р., 10:42:18

Прогулянки, важка атлетика

Ходьба є прекрасним відправним пунктом для загальної фізичної підготовки, і для боротьби з проблемами, пов'язаними з сидять за столом протягом тривалих періодів.

Якщо ви новачок, просто про будь-яких тренувань буде вам результати. Після того як ви вже кілька десятків сесій, ви можете почати перегляд у більш повної ліфтингових програмах.

+899
user20561 3 черв. 2015 р., 09:50:04

Часто, коли сперечаються про машини для згинання ніг погано (наприклад. болять коліна у багатьох випадках), люди ставляться до глют-Хем-рейз як краще (менше шкідливо) альтернативи.

Для мене поведінка машини згинання ніг і глют-Хем-рейз виглядає дуже схожі. Доводи машина скручиваемости ноги погано для колін також може частково застосовуватися для глют-Хем-рейз:

 • коліна фіксовані -> суцільне сил на коліна
 • стегна не бере участь в русі (залишається прямою у разі лежачи згинання ніг)

Єдине помітне відмінність для мене особисто, що в глют-Хем-рейз, ти піднімаєш своє тіло і згинання ніг тягнути руку з автоматом у бік своєї дупи. Так, ще раз для мене, вони дуже схожі.

Де одеситам різниця між цими двома, і чому глют-Хем-рейзи часто говорять, що набагато краще варіант?

+885
vasisht pranav 6 лют. 2019 р., 22:32:50

В якості подальшої діяльності в розвиток цього питання і відповіді, є якісь причини, чому я не повинен виконувати пліометріка тренування босоніж? Я пробував обидва, і я виразно відчуваю велике навантаження на ноги, якщо босоніж, але я змогла зловити підлогу краще на перегонах, і я думаю, що з часом мої ноги будуть пристосовуватися. Це зайвий стрес для суглобів (якщо є) значне?

+812
Viktoria0007 6 груд. 2010 р., 01:54:49

Ви можете підняти 16кг-КБ хоч раз? Потім ви повинні отримати 12 кг дзвін, він буде почувати себе набагато легше.

Припускаючи, що ви можете підняти це, ви також могли б просто змусити себе з 16 кг. Робота ваш шлях від набору 1 представник кожного цілком можливо, але це займе більше часу. Безпека від концентрації, напруги і правильне дихання. Ви повинні бути в змозі спокійно підняти дзвін, навіть якщо ви можете зробити це лише один раз, але спочатку навчання правильній техніці з запальничкою дзвін, як і раніше хороша ідея.

+788
Vseznayka 18 лип. 2012 р., 06:16:22

Коли я бачу когось ще робити віджимання, це здається таким простим. Я пробував робив це сам багато разів, але я знайти його дуже важко.

Це важко. Ось чому варто робити!

Є поступове, крок за кроком процес, щоб навчитися робити віджимання?

Є багато способів, щоб навчитися робити більше віджимань. Все, що ви спробувати майже напевно допомогти.

Ось (дещо комічно) метод, який я використовував, що мої учні, схоже, подобається:

 1. Початок в положення віджимання. Зокрема, положення віджимання, яка працює для вас. Це може бути коліна, торкаючись землі або коліна прямі, ноги разом або нарізно. Все, що працює для вас. Важливою частиною є те, що ви і використовуючи правильні м'язи.
 2. Тепер почекайте деякий час. У класі, де я проговорилася про "Чому ти скаржишся? Ми навіть не зробили жодного віджимання ще?" Ваші м'язи будуть втомлюватися.
 3. Тепер нижче тієї точки, де ваші лікті перебували під прямим кутом. Це наскільки треба перейти на віджимання.
 4. Тепер знову чекати. У класі, де стогони починається. "Ти скаржишся тут віджимання?!"
 5. Тепер повернутися до початку.

Вітаю! Ти один віджимання. Велику справу, вірно?

Насправді, так, це велика справа. Ось деякі з речей, які цей навчить вас:

 1. Правильне положення (працює для вас). Ви не повинні впасти, ти не повинен бути болісним спину і т. д. Віджимання здасться вам простіше, як ви прийшли до думки, що ви можете тримати Ваш баланс.
 2. На дихання (це те, що ті чекають рази). Затримавши подих страшно для такого роду вправ. Ви повинні отримати, що вуглекислий газ. Коли я роблю це з мого класу, я кричу заохочення за ними весь час. Ви повинні не соромтеся кричати, що видається відповідним (тобто, нецензурної лексики вітається ;-).
 3. Правильний перехід (що, знову ж таки, працює для вас). Не заходьте занадто далеко, як (а) це не варто і (Б) це буде дуже важко повернутися назад.
 4. Що ви можете зробити одне віджимання. Довіра має вирішальне значення: якщо ви можете зробити один, ви можете зробити дві. Може не прямо в цю хвилину, може бути, пізніше сьогодні, але це може бути зроблено (доказ існування).

Нюанс: у кожного з нас є свої обмеження, і ви повинні з'ясувати, що це таке і адаптуватися до них. Наприклад, я дійсно не повинен робити долоні віджимання показано в цей відповідь. Скручування і згинання зап'ястя роблять мої руки болять, коли я намагаюся ввести і використовувати мишу. Так ось як я заробляю на життя, я лише зрідка долоні віджимання.

+776
Chip Shadd 1 трав. 2019 р., 07:53:45

Я чув, що підвищення пасивної статичної гнучкості можна тільки для дітей, а для дорослих це більш або менш встановлено камінь, тому що це не можливо, щоб подовжити зв'язки, як ви віку.

Так що за цією логікою, це безнадійно для дорослої людини із середнім і нижче середнього гнучкість, щоб спробувати зробити спліт.

Чи існують якісь дослідження, що б підтвердити або спростувати ці твердження? Якщо це не правда, які вправи можуть поліпшити пасивної статичної гнучкості у дорослих?

+704
MLud 16 черв. 2014 р., 19:19:46

Я шукаю, щоб поліпшити свої будинки, маси тіла тренування. Це свого роду кругового тренування, що я винайшов, щоб збалансувати моє скелелазіння. Альпіністи, які не роблять додаткової підготовки в кінцевому підсумку з більш розвиненими спину, запалі груди і погана постава.

Моя мета полягає в тому, щоб розтягнути і зміцнити все тіло з різного роду вправи. Що включає в себе великі групи м'язів, в основному, груди, прес, руки і ноги. Ключовою частиною цієї рутини, щоб уникнути захоплення і що-небудь потягти, тому що сходження на.

Процедура виглядає наступним чином (не включаючи розминку і розтяжку):

 1. 10 віджимань з високою ніжкою, 10 присідань
 2. повторити
 3. 20 скручувань, 20 теляти піднімає
 4. повторити
 5. 5 пістолетів на кожну ногу, 10 "1.5 відтискання"
 6. повторити

Я цей цикл 3 рази з 1-хвилинними паузами між кожним номером. Це нормально чи я насправді контрпродуктивним?

+660
user4432 25 бер. 2012 р., 12:38:30

Це всі продукти з високим рівнем ситості, не підвищує інсулін, який робить вас більш голодним. Наприклад, 300 калорій шпинат буде тримати вас повний довше, ніж 300 калорій газованої води. Навіть їжа більше жиру, такі як повний жиру йогурт або м'ясо більш ситні, ніж продуктів з високим вмістом вуглеводів, такі як хліб чи макарони, а не сплеск інсуліну. Особисто, я виявив, що відмова від вуглеводів означає, що я не доведеться турбуватися про калоріях або що-небудь підраховувати, я відчуваю себе повним і раніше залишатися повним довше. Я іноді навіть пропускати прийоми їжі, не усвідомлюючи цього.

Спробуйте погуглити "зелений коктейль" на гарне місце, щоб почати, щоб збільшити споживання максимум ситості харчовими продуктами смачний спосіб. Просто уникнути рецепти з цукром, але не бійтеся жирів.

+633
Shaun McClure 11 лист. 2013 р., 11:54:17

Я 180 см і 94 кг і я бігаю щодня близько 5 км з темпом 5:00-5:30 хв/км і по вихідних бігаю 10+ км.

Це здорово для мого організму в цілому?

+629
user3461959 7 січ. 2011 р., 05:12:44

Якщо ми хочемо, щоб росли м'язи, потрібно дати йому привід для зростання.

Цієї причини (тобто стимул) може бути 185 кг жим лежачи або 400 фунтів у жимі лежачи - це все залежить від людини.

Якщо стимулу не вистачає, ми не будемо рости. Якщо це занадто багато, ми не буде зростати або. Однак, якщо це тільки право, і ми дозволимо на правильне відновлення (сон + поживні речовини), ми будемо рости.

Переконайтеся, що ви кидаєте виклик собі, але не переборщити. Якщо ви сумніваєтеся, тримати газовий балон заповнений на 10-20%. Залишити зал, стимулюються не знищений.

Тепер ми можемо давати нашому організму правильні стимули (тобто потрібний рівень підготовки), але як і раніше не росте.

Що це таке?

Ну, тренування-це стрес для організму. І в залежності від нашої спільної стресового навантаження, це може бути гарною чи поганою.

Коли ми спимо 5 годин, провести весь день пити каву, а потім вирішили зробити 1.5 тренування годину - це погано.

Є просто занадто багато стресів для нашого організму для вироблення позитивного адаптації.

У більшості випадків, коли люди не будують м'язи так швидко, як вони хочуть, їм потрібно навчитися керувати всіма стрес за межами тренажерного залу, так що організм може зосередитися на адаптації, що один стресор (тобто м'язових пошкоджень).

Так як тихо всі інші стреси?

 • годі спати
 • їжте достатню кількість калорій, натрію і вуглеводів і не обмежувати макроелементи
 • переконайтеся, що ви не з дефіцитом вітамінів та мінералів ( більшість людей, особливо спортсмени, відчувають дефіцит цинку і магнію)
 • управління психологічним стресом і уникнути конфронтаційної людей
 • тримайтеся подалі від отруйних істот (алергії)

Повторення:

1) надавати гострий стрес (тренування)

2) скоротити всі хронічні стресори

3) сидіти і рости

+612
Colton Boyer 17 лют. 2013 р., 14:55:21

У мене часто бувають болі в коліні. Я вже до лікаря і, на щастя, я не маю якихось серйозних заворушень. Але мені потрібно зміцнити м'язи навколо коліна, щоб уникнути травм і болю. Які кращі вправи для цього?

І крім того, на питання, які вправи, які я повинен уникати?

+591
shanonburke 29 бер. 2013 р., 20:38:42

Ви не "почати", поки ти не перестанеш підніматися протягом декількох місяців. Справа в тому, щоб завжди бути сильним для іншої частини вашого життя. Справа не в тому, щоб підняти вагу, а потім прикинутися, що ви не можете підняти важку вагу.

Якщо ви пропустили повторень на одну вправу, воно не впливає на інші. Вони відстежують окремо.

Якщо ви пропустите один представник, скажімо, присідання, повторіть, що вага на наступному тренуванні. Якщо ви ще раз пропустіть, потім відступити на 10% у наступному тренуванні (або "перемотати" на тиждень), потім продовжувати прогресувати. Ніколи не повертайся в 1 тиждень, Якщо ви зовсім кинути і перезапуск програми місяців після того, як ти знову слабкий.

+579
Surgeon94 14 січ. 2019 р., 22:06:21

Зазвичай я можу контролювати свій артеріальний тиск (120/80), керуючи мати здоровий спосіб життя, дієта керівництво мого дієтолога, досить виспатися, без стресу і регулярні фізичні вправи. Але сьогодні вранці (Gmt +8 / Малайзія час) я з'їв лише маленька ложка з баранини на весілля мого друга. Не дивно, що я отримав головний біль, так що я просто задрімав, як тільки я був удома. І відчував себе краще, коли я прокинувся. Сьогодні, коли я перевірив моє кров'яний тиск 140/90.

Я зазвичай роблю вправи вагу тіла на ніч і прогулянку/пробіжку вранці. Я вже ходив по 5,5 км в цей ранок і зробив 36 класичних віджимань і 10 віджимань з ногами вище на лавці, поки я брала решти біля гарного озера йшов додому. Я просто відчуваю що зараз вистачає, правда. Це безпечно, якщо я займаюся зараз? Я зазвичай роблю сходів: 3 підходи по 6 повторень віджимань, 2 підходу по 4 Повторень сидить вмочує в, 2 підходи по 5 повторень глибоких віджимань, 2 підходи по 6 повторень ведмідь ходить.

Я шукав і гугл, але не знайшов нічого про це. Що я знайшов від Google були завжди нудні посилання речей, які я вже роблю регулярно, як збалансувати харчування, регулярні фізичні вправи і т. д. і т. п.

+575
kamrun nahar 24 серп. 2016 р., 20:27:32

Ось мій "хронологічному втрати ваги": коли мені було 23, я важила 103 кг, потім я почав ходити на великі відстані (іноді 10 км в день і 3 рази в тиждень). Я також знизилася продовольчих пайків (1/3 з того, що я їв раніше), ні з колою (немає коли за Реал), без цукру в моєму кави, і т. д. Після цього я втратив 35 або 40 кг (я важила 67 кг через 2 роки, так що мені було 25 років), але зараз мені 28 і 75 кг. Що я бачу, коли я обличчям до скла це, що у мене товсті стегна! Якщо ви бачите тільки моє обличчя або ноги і ти просто бачиш мої стегна окремо можна сказати, що це не одне і те ж тіло! Так що я скінні фет.

Якщо я і мій брат ми їмо те ж саме, я набирати вагу, а не йому! Навіть якщо ми їмо щось не багато жиру!

Мені не вистачає м'язів, це очевидно.

Мені цікаво, який же вид "спорту" я можу зробити, щоб отримати м'язи і втрачати жир стегон?

Я відкритий для будь-яких пропозицій.

Зверніть увагу, що я "хороший" бігуна-любителя (я можу бігати 30-45хв і приблизно 3-4 рази в тиждень). Я гуляю багато (7-8 км в день).

Спасибі.

+568
John Arlen 29 трав. 2012 р., 20:25:25

Ви повинні зрозуміти дві речі:

 • Багато людей думають, що жирові плями скорочення може бути зроблено, що це брехня
 • Місця, де ви почати додавання/видалення жиру з перших генетично визначені. Кожна людина індивідуальна, деякі люди починають з живота, з стегон...і т.д... Так що місце вам "покласти" товстий перший - це останнє місце з якого жир буде видалено. І жир видаляється з організму в цілому, як ми сказали, де він починається/йде, генетично визначені.


Оновлення (6/20/2012):

На основі запитів на цьому сайті, щоб додати наукові дані, є стаття про цю тему:

Джерело: Єльський науковий журнал:цільові втрата ваги: міф чи реальність?

У статті наголошується, що цільові втрата ваги - Це міф, що жир втрачається зі всього тіла, як я вже згадував вище. Журнал розповідає про двох досліджень, проведених в Університеті Коннектикуту в 1971 році з тенісистами і в 2007 році з:

104 учасників, які завершили дванадцять тижнів керував опором-навчальна програма, в якій їх не домінантною рукою, був вибірково здійснюватися.

Про дослідженні 1971, науково-пише журнал:

Пристрелнная втрата жиру, також відомий як "місце скорочення," є популярною ідеєю, почасти тому, що він апелює до нашої інтуїції. Адже він, здається, цілком розумно припустити, що ви спалюєте жир під час тренування виходить з області навколо м'язи, які ви використовуєте. Ще в 1971 дослідження, проведене в Університеті Каліфорнії в Ірвіні на тенісистів виявили, що це не насправді. Тенісисти складають населення, чиї правої і лівої рук постійно піддається дуже різна кількість вправ протягом декількох років. Отже, якщо зменшення плями були дійсне поняття, можна було б очікувати гравців домінуючим зброї мають більш тонкі шари підшкірного жиру порівняно з їх домінантної руки. Коли дослідники виміряли товщину підшкірного жиру у певних точках вздовж руках гравців, однак, вони не знайшли жодних статистично значущих відмінностей між правою і лівою руками.

Про дослідження 2007 року науково держав журналу:

Зовсім недавно, в 2007 році дослідження під керівництвом Університету штату Коннектикут, 104 учасники пройшли дванадцять тижнів керував опором-навчальна програма, в якій їх не домінантною рукою, був вибірково здійснюватися. Оцінку МРТ підшкірного жиру до і після проведення програми показав, що втрата ваги, як правило, для узагальнення, а не тільки відбуваються в підготовлені руки.

Важливим пункту пояснюючи втрати жиру:

Жир, що міститься в жирових клітинах існує у формі, відомій як тригліцериди. М'язові клітини, однак, не можуть безпосередньо використовувати тригліцериди в якості палива; це буде аналогічно спробі запустити автомобіль на сиру нафту. Замість цього жир повинен перетворюватися на гліцерин і вільні жирні кислоти, які потім надходять в кровотік. В результаті, жир розбивається, щоб використовуватися в якості палива під час тривалих тренувань може прийти звідки завгодно у вашому тілі, а не тільки ту частину, яка розробляється найбільш.

У 2007 дослідження офіційного опублікування (який Єльського наукового журналу згадувалося) згадує в своїх тез висновок:

Висновок:
Результати шкірної складки свідчать про те, що зменшення плями відбулося у чоловіків, але не у жінок. На відміну від МРТ знайшли узагальнене підшкірного жиру залежать від статі, підтримуючи поняття, що зменшення плями не відбуваються в результаті силового тренування.

отже, МРТ- дуже точний метод, виявили, що втрата ваги у цілому від тіла і не цільові (плями).

Особистий досвід:
Крім наукових досліджень, це завжди добре, щоб поділитися особистим досвідом про тему (іноді це більш ефективно, ніж на наукові дослідження).
6 років тому я придбав величезну кількість сала, а потім я повернувся в тренажерний зал і дієту, щоб скинути їх. Я втратив близько 60 фунтів, щоб повернутися у форму. Велика частина жиру у мене був жир на животі.


У той час як мій дієти і методики тренажерний зал були дуже ефективні, я помітив, що я був втратити жир звідусіль, крім мого живота (від живота).

 • На деяких етапах у мене були дуже скіни ніг, верхній жиру.
 • Тоді скіни ноги і руки, але жир тому і АБС.
 • Потім тільки жир АБС.

Поки два роки тому, коли я позбувся від 90% мого жиру на животі і тепер я знову в формі.

З мого особистого досвіду, втрата жиру-це генетично визначено, але як я не лікар, я не можу стверджувати це загальне правило. Проте наукові дослідження я згадав стверджувати, що я кажу.

+539
Quan Zhang 20 трав. 2019 р., 01:32:55

Мотивується цій темі Цікаво, якщо це вигідно для торгівлі менший обсяг за менші дні відпочинку. Зараз у мене тренування три рази на тиждень, кожен день дві групи м'язів. Наприклад, середовище-це мій день груди 3 вправи 4х10 повторень у вправі і один тиждень відпочинку. Чим відрізняється, щоб робити тільки 2 вправи, але тільки з 4-5 днів замість 7 ?

Зверніть увагу, що я тільки взяв мене в якості прикладу, я не шукаю особистої консультації.

+525
baskirtseva 31 серп. 2013 р., 00:27:01

Тривалий тиск (тобто, як свій заду відчуває після 9 годин у кріслі) останнім часом було виявлено, щоб зменшити приплив крові та призвести до зниженої метаболічної активності в окремих жирових клітин в ураженій області. Якісь домисли, але немає переконливих доказів того, що зниження кровотоку в адипоцитах (жирових клітинах), зменшується швидкість, з якою їх ліпідного магазинах згоряють на відміну від добре перфузируемых клітинах. Сподіваюся, що це корисно.

+516
bigLarry 27 жовт. 2017 р., 17:18:41

Схоже, ваш організм не (в даний час) побудований для роботи. Відмовитися від нього і стріляти по яким-небудь інша форма фізичних вправ замість того, щоб, принаймні, на час.

Я б обрав або 5х5. Присідання для ніг і колін, припускаючи, що ви використовуєте правильну форму і слідувати програмі (тобто початок світу і отримати належне реституція). Можливо, через кілька місяців ти будеш підходять для бігу.

+489
Sean Raleigh 19 січ. 2010 р., 09:39:14

Пити багато води, це дозволить зберегти систему гладко.

Ви можете помістити його в рідини категорії, якщо вам потрібен.

+454
Shaun Rowe 23 жовт. 2011 р., 00:21:41

Я також зробити деякі досить сильні болі в шлунку після запуску, його, як правило, зранку, а іноді ввечері після особливо тривалій перспективі. Я бачив мого лікаря кілька разів, тому що спочатку я не співвідносити болю з бігом. Вона побігла шквал аналізи і все було добре (крім мене анемія з низьким рівнем вітаміну D), тому я ламав собі голову, намагаючись з'ясувати, що могло б стати причиною болів, а іноді і здуття живота після довгого бігу. В моєму випадку я думаю, що це частково проблема гідратації. Я п'ю до і під час бігу, але не багато, а якщо я не змушую себе пити, коли біль посилюється. Я не знаю, якщо це має значення, але я виявив, що спортивні напої (Gatorade, як), здається, щоб допомогти зменшити ймовірність болю, опосля, як добре, але я не впевнений, чому.

Я зараз експериментую з типом їжі, яку я їм до і після бігу. Здається, що якщо я їм що-то з великою кількістю вуглеводів до або після того, як я буде ще болючіше. Горіхи і йогурт, здається, досі бути в порядку, щоб поїсти до або після бігу. Такі речі, як протеїни, батончики, схоже, не пройде.

Я не знаю, якщо це допомагає на всіх, але це те, що я роблю, тому що я точно не збираюся припиняти біг.

+429
jansteytt 27 жовт. 2014 р., 19:06:56

на питання про, здавалося б, суперечливої практики відновлення, але також часто ГТГ, в цій статті є деякі хороша інформація:

http://breakingmuscle.com/strength-conditioning/greasing-the-groove-how-to-make-it-work-for-you

Це може здатися нелогічним, так як ми часто чуємо, як нам треба уникнути перетренованості. Однак, якщо ми не навчання на відмову наших тіл може дозволити собі робити ті ж вправи, або в той же день або наступний день.

...двох завжди бути: 1) зменшені навантаження (один тягнути) не тренуйтеся до м'язового відмови або привести до одужання. 2) ГТГ частково неврологічних -- ви тренуєтеся підтягуючі нервової системи та центральної нервової системи, в додаток до м'язи спини.

+393
Vealor 9 лют. 2011 р., 11:33:25

Може мій організм виводити більше енергії/сили, коли моя воля сильніша?

Так.

Якщо ви не можете втримати щось, ви не можете його забрати. Rippetoe & Кілгор в початкову міцність зазначити, що є також несвідомий ефект зворотного зв'язку, де якщо зчеплення починає глючити, інше тіло відмовляється нормально ліфт:

Сила зчеплення має вирішальне значення для станової та становій тязі працює сила стиснення краще, ніж будь-які інші масштабні навчання. Це є обмежуючим фактором для багатьох ліфтерів з маленькими руками чи короткими пальцями, або ті, які занадто покладаються на свої погони при навчанні.

...

Спину не буде тягнути з пола те, що руки не втримати, з-за пропріоцептивної зворотного зв'язку, що говорить ззаду вага занадто важкий.

(стор 207, 2-е видання)

Сильне зчеплення з дорогою має першорядне значення для підйому важких речей із землі.

Якщо ваш 1ПМ в тязі не в змозі через зчеплення, то я б рекомендував використовувати багато крейди (який вимагає деякої практики, щоб правильно застосувати) і гачок хват (великий палець всередину пальців рук). Якщо це не допомагає після кількох сеансів практики, а потім розглянути питання про включення зчеплення-специфічні роботи як статичної топ-оф-станова тяга або фермер ходить.

+389
Mesuti 3 лют. 2014 р., 10:26:20

Спалювати не вказують на позитивний або негативний подразник. Ви часто будете отримувати відчуття печіння, якщо ви робите вправи, де час під напругою для м'язів є постійна. Наприклад, кабель локонів може принести більше палаючого почуття, ніж гантелі кучері, тому що ваші м'язи скорочуються до деякої міри протягом реп (поки ви не підступ кабелю, але скинувши вагу весь шлях назад в стек).

Але, знову ж таки, спалювати себе не зовсім показник ефективності навчання. Коли ви вперше почати, насправді є дві речі, на: центральною нервовою системою деформації і крепатуру. Хоча ці два теж не чіткі показники позитивні результати, вони часто корелюють з інтенсивністю. Так що якщо ви підкресливши ваші м'язи в значній мірі, ви виявите, що управління двигуном встановлюється за час нашої тренування. Це не тільки тому, що ваші м'язи болять, але й тому, що саме ваше тіло вогневі сигнали, як божевільний, щоб координувати м'язові скорочення, щоб задовольнити вимоги ви покладаєте на нього. Ви напружуєте вашу ЦНС тренувати ваше тіло, щоб більш ефективно набирати м'язи для подальших тренувань. Якщо ви дійсно важке з'єднання, таких як присідання або станова тяга системного навантаження на все ваше тіло може залишити вас тремтять не з-за м'язового виснаження, а тому, що ваша нервова система потребує відновлення.

М'язи болючість може бути трохи страшно, особливо на початку тренування, де відверто все, що може нашкодити рано і часто. Але це досить характерно для дуже невибаглива тренування, щоб привести м'язи навантажуєш болить 1 до 3 днів після. Це часто є хорошим показником, що ви забезпечуєте важкий адаптивний стимул. Справа не в тому, що біль-це добре (і, звичайно, не болів), так як ваше тіло говорить вам, що він був перевантажений і потребує ремонту та адаптації. Як ви продовжуєте тренуватися, то крепатура (презервативи) стане менш шокуючими і простіше справлятися з, якщо ви прямуєте прогресивні схеми навантаження (тобто свою вагу на 5 фунтів на тиждень).

Сам опік не дуже фактором у досягнення ваших цілей навчання. Це не те, що багато сигналів у порівнянні з вами, роблячи ваш відновлюватися між тренуваннями (ЦНС і м'язового напруги).

ТЛ;ІН:

 • Піднімати більшу вагу і менше повторень. Ви хочете стимулювати ваше тіло рости не просто, щоб відчувати себе втомленим.
 • Зосередитися на моніторингу відновлення. Чим вище інтенсивність, тим довше потрібно відпочивати і зціли між тренуваннями.
 • Спалювати дійсно не означає багато у порівняння.
+323
Myong Hwan Eiselstein 10 лют. 2015 р., 22:21:05

Після більш ніж місяця ходьба в швидкому темпі кожен день, моє тіло, здається, адаптації і тепер мені потрібно ходити по неймовірно змушений висока швидкість для того, щоб відчувати це свого роду виклик. Тому я хочу почати працювати.

Але я роблю тільки присідання повітря кожні три або чотири дні або близько того. Кількість присідань неухильно росте, і я планую обмежити їх раз на тиждень.

Біг може викликати певний стрес на коліна, тому я хочу, щоб запустити тільки один раз в тиждень так само, принаймні перший місяць, поки я не переконаний, що все йде добре.

Отже, моє питання, який же з двох альтернатив краще, для того щоб мінімізувати ризик травми коліна?

 • Біг і присідання в цей же день. Добре: це дозволяє цілий тиждень на коліна, щоб відновитися. Погано: навантаження на коліна, введеної дві речі в той же день може додати і збільшити ризик отримання травми.

 • Працює, скажімо, в понеділок і присідати в четвер. Добре: обидва виду діяльності не перетинаються в той же день, зменшуючи кількість стресу в той же день. Погано: тільки два/три дні для відновлення між діями, які ставлять навантаження на коліна.

+296
Arash Payan 6 серп. 2012 р., 21:31:57

Стартова сила-це відмінний ресурс для загальних силових тренувань і безцінний для пауерліфтерів. Однак, я відчуваю, що для більшості людей, які є новими для фітнесу, Стартова сила-це неймовірне керівництво. А більше натискає власною вагою лави та подвійного ваги станова тяга гідні захоплення досягненнями, зусилля, потрібне для них-це більше, ніж більшість людей поставить.

Також, незважаючи на докладний опис в книзі про те, як правильно і безпечно, виконати три основні рухи не без їх ризиків (особливо коли вони виконуються без контролю або корректировщик):

 • Штанга жим лежачи може призвести до плеча наброс і бідних плечового пояса розвитку, якщо в барі приносять занадто близько до підборіддя.
 • Станова тяга вимагає відмінній формі, поки не недостатністю, в іншому випадку існує серйозний ризик грижі диска. Це дуже важко самостійно діагностувати, як ліфтер рекомендується дивитися вперед, що обмежує можливість побачити форму під час руху.
 • Присідання тому знову вимагають відмінній формі, і не просто відмова техніки без обладнання. Знову ж, із-за руху ліфта важко побачити в русі, а якщо ліфтер застряг в нижньому положенні, без безпека відновлення рейок може бути важко або небезпечно.

Це можна перевірити за кількістю роликів (в тому числі Марк Ripptoe), які посилюють як ліфт з хорошій формі. Цей факт, а також той факт, що багато людей потребують форма перевірки цих рухів показує, що вони є кваліфікованими-завдання, які у новачків виникають проблеми з отриманням праворуч від письмового настанови.

Нарешті, тільки сила заради сили (яка є прекрасним самоціль), початкова сила пропонує швидко зменшується віддачі. У той час як сила важлива в повсякденному житті, хтось, хто може тяга власної ваги (який є новачком або нижче в багатьох інтернет-спільнотах), сильно програють своїм одноліткам і більш ніж імовірно, досить сильна для повсякденної діяльності.

Враховуючи, є деякі мінуси для безконтрольного фітнес-новачків, чому починаючи сила вважається онлайн фітнес-спільноти як найважливіший фітнес-режиму?

+293
sunzheng 25 серп. 2010 р., 03:43:34

Хто-небудь знає, як знизити ставку поту? В даний час я втратив близько 3lbs поту на годину, коли я бігаю, навіть помірні дні, де темп. становить близько 60-70 градусів. Як я готуюся до ультрас, я хотів би знизити цей показник, якщо це можливо. Я вважаю, що я можу взяти електроліт таблетки, але не знають, наскільки вони ефективні і як вони впливають на інтенсивність потовиділення.

Оновлення: хтось згадав, що електроліт в таблетках може зменшити кількість поту, що ви втрачаєте під час тренування. Це правда чи у тих, тільки допомогти вам зберегти ваш рівень натрію?

+272
user3451560 8 лист. 2018 р., 12:22:02

Волейбол не поліпшити вашу силу. Єдине, що може трохи збільшити ваш ноги (в залежності від позиції). Однак, якщо ви хочете поліпшити вашу силу удару: роботи на груди, спину і трицепс.

+247
Zon 20 лют. 2010 р., 23:05:14

У мене були дуже сильні головні болі після тривалих поїздок, тому я пішов до лікаря. Вони рекомендували мені пити спортивні напої під час їзди, щоб замінити втрачені електроліти, або готові суміші з аптеки, що я можу ложкою в мою пляшку. Сьогодні у мене була поїздка, і так як я забув купити готові суміші, я вирішила погуглити, як зробити її самому.

У мене є 2 пляшки напою. Я поставив просто вода в одному, і в іншому. Для цього, я заповнив пляшку з водою, додав близько 8 ч. л. цукру (я почитала кілька сайтів, всі вони рекомендовані 15 чайних ложок на 1 літр, що, здавалося, божевільною, тому я вирішив почати з малого), 1/4 чайної ложки солі, лимонного соку і кілька шматочків лимона, що я можу випити те, що.

Моя сьогоднішня поїздка була не так далеко в порівнянні з нормальними, але я помітила, що у мене виходить краще і почував себе краще під час їзди і після.

Це нормально для мене, щоб продовжувати робити це? Я подивився, і літр "Пауэрэйд" має близько 70г цукру, в той час як мої домашні міксу 32г. Очевидно, менше, але я не очікував, щоб напій "Пауэрэйд" кожен раз, коли я їжджу небудь. Так що я повинен робити?

+201
vishnulphb 26 черв. 2017 р., 11:42:17

Опускаючи груди нижче, ніж ваш живіт, ваш центр ваги залишається нижче. Це робить його легше.

В цілому ти не стрибнеш вище, тільки ваші ноги. Коли ваші руки потрапили, ви повинні штовхати землю від грудей знову ж таки, досить високі, щоб не ниць.

+159
Beamer180 24 лист. 2018 р., 18:03:17

Зробити дві речі:

 1. Взяти це питання до професіонала, який зможе побачити свою дочку в реальному житті (лікар, дієтолог, навіть особистого тренера). Безкоштовний і загальний рада або більше, або жахливі наслідки, в залежності від дуже багатьох факторів. Лікар може коштувати стільки ж, як добавки і мають кращі результати, ніж які-небудь поради тут.

 2. Вправи з вашою дочкою, або переконатися, що вона має постійний партнер тренувань. Тиск з боку однолітків має великий вплив на більшість людей, як це буде не тільки мотивувати на тренування, а також дотримуватися відповідну дієту, яка краще, ніж добавки (як згадано іншими).

+132
santamur 24 серп. 2014 р., 09:08:09

Мені 43 роки , Зріст 166 КМ , вага 75.8 кг , ІМТ 27.5 , жиру 32.8% , на дотик 10% , що б бути ідеальні розміри для мене.

Які кроки / дії, які повинні бути прийняті для досягнення фітнес.

+101
user3393929 21 черв. 2018 р., 22:04:17

Якщо ви дійсно хочете поправитися, то працює 5 днів на тиждень-це контрпродуктивно. Ви повинні отримати ваше тіло, щоб supercompensate і ви не отримаєте там без відпочинку.

Я збираюся припустити, що ви ізолювати різні групи м'язів у різні дні, щось на зразок

Пн: Груди/Трицепс
Вт: Спина/Біцепс
СР: Плечі/Передпліччя
Чт:Ноги
Пт: Ядро/АБС 

тому що кожен читає в журналах і розповідають люди інших подібних програм, не розуміючи, чому вони навіть слідують за цими графіками...

Тепер я буду тягнути деякі Rippetoe/матеріал Мехді на вас :) що ви хочете робити (якщо ви хочете стати сильніше і більше за футбол) є складовою ліфти. Ви хочете бути присідає 3 рази в тиждень. Ви хочете отримувати ваші тяга і цифри лавочку. Падіння будь-вправа, яка має слово "завиток" в ньому. Крапля тисне на ноги. Падіння розгинання на трицепс, лат тягнути падіння, і т. д... з'єднання піднімає дитини!

В принципі, ідеальним графіком буде один день, один вихідний, і кардіо на вихідні.

Чесно кажучи, для досягнення вашої мети, ви можете зробити це за 5 простих вправ.

 Присідання 
 Жим лежачи 
 Штанга Рядків 
 Підтягування 
і найголовніше, станова тяга

В основному я рекомендую 5х5-небудь. Я стежив за цим на хокей, і в 3 місяці з допомогою правильної дієти, я поправилась на 25 фунтів, і, судячи з моїм БФ%, 12-14 з цих фунтів чистих м'язів.

Слідувати цій схемі навчання, зробити 200+ грам білка, 3000+ ккал у вас за день, і ви будете набирати м'язи. Почніть з малого, збільшувати вагу кожного тренування. М'язи плутанина-це міф. Якщо ви хочете стати сильніше, піднімаючись все вище і побудувати до більш вага, ваше тіло буде розвиватися природним чином, щоб впоратися з додатковим тягарем. Ось як ви стаєте сильнішими.

+94
megerka 19 лют. 2018 р., 19:15:25

На жаль, як це часто буває в пустки наук ніколи немає точної відповіді, а таку відповідь вимагатиме досить велику кількість відомостей про особу, яка є функціональною nonpragmatic. Однак, це не означає, що немає відповідей на різні питання, які можуть бути задані. Один такий питання може бути

Якщо я отримую дуже мало сну, як це вплине на мене морально чи фізично?

У досить поглибленому доповіді, опублікованій в Клінічному огляді м. Вони співавт. (знайшов тут), вони дивилися на різні ланки щотижневу тренування на сон і сон-то впливають на різні аспекти їх фізичного здоров'я. Багато чого з того, що було повідомлено було, що фізичні вправи (менш інтенсивний, але схожий на ваш), здавалося, збільшили повне час сну, що ви, здається, суперечить. Однак вони також стверджують, що гостра втрата сну вплине на ваш метаболізм і запалення, яке, в свою чергу, впливають такі речі, як бадьорість, настрій, тепло терпимості, і деякі інші запропоновані з'єднання. Все це може бути переважною, але справа в тому, щоб запитати себе, якщо ви в середньому нічний сон зачіпають аспекти вашого повсякденного життя. Є багато невідомих у цій галузі науки і ще викиди в типові фізичні поведінки. Це може бути так, що ваші умови, ви піддаєте свій організм через такі, що 4-5 годин здорового сну оптимізації. Я б настійно рекомендуємо розчісувати через це дослідження і, бачачи, якщо він відповість на всі ваші запитання. Також якщо проблема досить високий завжди розглянути консультації з лікарем або фізіотерапевтом.

+62
Shrikant Kakani 3 трав. 2016 р., 05:05:14

Цілком можливо міцнішають м'язи, працюючи два рази в тиждень. Переконайтеся, що ви тренуєте кожну м'язову групу один раз в тиждень (не більше). Ваші м'язи потрібно час, щоб відпочити. Продовжуйте ваші тренування до 30 хвилин.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:
Двох різних вправ кожен, тільки один набір в групи м'язів.
Не зупиняємося більше ніж на 1,5 хвилини між сетами.
Вони згоряють! Йти на все. Ви повинні важко дихати протягом 30 хвилин після тренування.

+38
kari 27 квіт. 2018 р., 07:47:54

Хороший старт буде зареєструватися на цьому сайті та завантажити журнали тренування тут. Це все про циклу обсяг THT і натисніть тренувань — для збільшення сили і росту м'язів. Журнали тренування є вбудовані посилання, які показують, як виконувати кожну вправу для кожної частини тіла. Він також повідомляє вам, скільки комплектів ви повинні зробити, скільки хвилин тобі потрібно відпочити, і скільки тижнів, ви повинні продовжувати тренуватися, перш ніж їзда на велосипеді від ТНТ вдарити навчання. Ви також будете отримувати додаткові "повинні знати" інформацію/оновлення під час навчання по електронній пошті.

Кілька прикладів інформації, яку я отримав це:

Набагато більше буде посланий до вас час від часу.

+32
Praveen Reddy Satti 13 серп. 2010 р., 15:52:11

Я помітив, що коли я простягаю мою шию в ліву сторону, я відчуваю стрейч в моїй правій ромбовидної (де болить). коли я роблю пуш - або підтягування зараз, я не відчуваю болю.

Ви впевнені, що це ваш ромбами? І не ваші пастки або піднімає лопатку, або щось ще? Ви не повинні відчувати багато стрейч на паралелограми, просто витягуючи шию до протилежної сторони. Дрібні ромбоподібні чи прикріпити до С7, але це початок вашої шиї і ви, як правило, повинні мати (про)зчеплення на лопатки розім'яти ромбами. Вони знаходяться досить глибоко між лопатками і хребтом, важко розтягнути.

Тому я роблю віджимання протягом більше шести років, і перші п'ять років він був досить простим комплектів, 6 цв по 20 віджимань, без будь-яких ривків. Тепер, за останні півтора року я збільшив телеапаратури і кількість, і додано підтягувань на мої тренування.

Я не знав про ваше загалом на даний момент розпорядок, якщо ви робите більше, ніж 6 цв по 20 зараз (і навіть 120 повторень в день-це трохи надмірно велику частину часу) цілком можливо, ви просто занадто багато повторюваних гучності на віджимання. Регулярно робити сотні повторень одного і того ж руху знову і знову, з невеликою різноманітністю, як видається, збільшити потенціал для надмірного пошкодження.

Я зазвичай роблю розминку пробіжку від 5 до 8 км, але вчора я закінчив тільки 4 км і пішов на 2км. Тим не менш, я закінчив повний тренуванні. Тому я вважаю, що це від віджимань.

См. мою думку вище. Ви не повинні знати, що фізичні вправи "викликають" його, неважливо, чим вона викликана, ви повинні з'ясувати, чому він вередує, так що ви можете виправити це. Багато ці м'язи беруть участь в обох пуш-ап і в будь-якому випадку підтягнути, тому, незалежно від причини, обидва могли продовжувати створювати біль з різних причин.

А також, розминки на 5-8 км бігу? Чому? Це не розминка, це тренування сама по собі. Розминка для вправ з обтяженнями як 5-15 хвилин, і я б сказав, Ви, ймовірно, хочете щось більш конкретне, щоб ваші тренування в якості розминки, а не просто працює.

Якщо метою навчання є особливо біг і віджимання/підтягування схаменувшись. У цьому випадку, віджимань, безумовно, надмірний обсяг. Це, як кажуть, втома завжди впливає на продуктивність. Немає ніякого способу, ви не втомлюватися навіть після 4 км пробігу. Так що це може дуже легко бути проблеми з технікою в результаті занадто багато втоми.

Цілком можливо, що або фізичних вправ може призвести до таких травма або, принаймні біль. Біль не завжди корелюють з фактичним травм і серйозних травм не завжди дають болю. Біль-це скоріше система попередження і схильні до несправної проводки іноді.

На даний момент, Ви повинні прийняти деякий час від всього, що обтяжує його і, ймовірно, фізіотерапевта, щоб визначити, що насправді відбувається. Вони можуть допомогти вам розробити план дій для повернення у свій раціон.

Тепер, що ромбовидна (якщо це ромбоподібні) вередує обидва вправи, ймовірно, в будь-якому випадку посилюють її. Йому потрібен час, щоб залікувати.

Коли вилікуємо, тоді розглянемо деякі з перерахованих вище пунктів. Вашій режиму не вистачає руху, ритму, чіткої прогресивної перевантаження (6 цв по 20 досить статична), ймовірно, хороша розминка, там можуть бути деякі питання техніки і більш ніж імовірно, ви просто надто неефективно.

+15
Yuri Borges 7 січ. 2016 р., 04:05:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil