Пошук за назвою тренажерний зал обладнання, яке дозволяє ноги прес

Тренажерний зал була машина, яка дозволяла користувачу сидіти на стільці і крутити педалі назад з його подвигом, педалі були змінними вагами.

це був прикріплений до дуже великих обладнанням з безліччю інших вправ,

Хотілося б дізнатися назву обладнання, яке буде пропонувати таких вправ, так що покупка може бути зроблена в місцевому магазині.

+927
dru8274 15 лист. 2017 р., 02:12:12
31 відповідей

Я бігав на довгі дистанції і розвинених скутість в моїх литкових м'язів. Я пробував розтягуючи і зволожуючи себе. Також я даю повноцінний відпочинок для свого тіла. Тепер жорсткість трохи слабшає.

У мене питання, який режим або заходи обережності я повинен дотримуватися, так що я не повинен розвивати більше жорсткості в моїх литкових м'язів? Знову біг на коротку відстань через 2-3 дні буде полегшити жорсткість, як би я звикаю до нього?

І те, що зазвичай є час відновлення?

+964
8909Katy 03 февр. '09 в 4:24

Я не фахівець у цій галузі, зокрема, але мене готували в якості пілота-інструктора з учнями того, щоб подолати страх невдачі або нещасного випадку. У мене були студенти, які були в жаху, на межі плачу, і я допоміг їм через нього їх успіху.

Я знайшов, що це хороший подкаст: http://www.peaksports.com/sports_psychology_blog/?p=1336 моя відповідь заснований на особистому досвіді і матеріалі, з цього подкасту.

Після травми (або свідком, у вашому випадку) подолання страху повторної травми є великою проблемою. Коли ви граєте з цим страхом, ви будете грати орієнтовно, ви будете вагатись, і ви будете грати тайтово, може бути, навіть збільшуючи ймовірність травми. Турбуючись про конкретну попередні травми змушує вас зосередитися на всіх неправильних речей, і відкриває перед вами інші травми і погана робота, ніж якщо б ви зняли занепокоєння.

Чим більше ви проводите час далеко від вашого виду спорту, відновлення довіри теж величезний фактор. Довіру важко підтримувати навіть без нагадування про травму. Вам потрібно якось позбутися від занепокоєння.

Щоб вирватися з цього циклу мислення, ви повинні знайти спосіб, щоб переорієнтувати свою увагу, коли ви граєте. Бути конкурентоспроможними, зробити в грі. Думати про п'єсу розвивається, бігає, вбиває захисника. Можливо, вам доведеться переробити цей фокус на практиці, перш ніж повернутися до змагальної грі. (Наприклад, кілька тижнів тому, я почав практикувати деякі пліометричні стрибки за межами мого спорту, і наступного разу я пішов грати, я просто інстинктивно стрибнув за блок я б не пішов раніше... реакція мого навчання просто взяли верх.)

Я думаю, що ви можете здивувати себе, як легко ваш змагальний дух може взяти на себе тільки ви починаєте грати і допомогти вам забути про травму.

+893
dgkan 12 лип. 2012 р., 19:32:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відповідь... це залежить.

У немногой до ніякому Carb підхід ви згадуєте називається кетоз після кетонів утворюється в печінці, коли організм використовує жирові запаси для отримання енергії замість вуглеводів і було показано, щоб бути корисним для різних речей від втрати жиру до допомоги уваги і концентрації для збільшення тривалості життя за рахунок скорочення запалення, викликаного вуглеводів.

Люди зазвичай ідуть високим вмістом жиру з низьким / нульовим вмістом вуглеводів, як спосіб контролювати калорії як жир має 9 калорій на грам на відміну від 4 на грам білка, так що, якщо одне збільшується жирів, вуглеводів повинно зменшуватися, щоб уникнути надмірного споживання калорій (Примітка: протеїн дуже рідко знизилися, за винятком тих, проблеми з печінкою), але і тому, що організм легко перетворює вуглеводи в енергію, ніж жири, тому їм дуже багато буде зупинити вашу печінку виробляти кетони, вибиваючи вас з кетозу.

Основна проблема з цим підходом полягає в тому, що якщо ви зробити дуже інтенсивний, дуже часті тренування (тобто кроссфіт тренування в день), то відсутність вуглеводів в організмі, в поєднанні зі стресом, такі високі інтенсивності тренувань, може призвести до зниження рівня тестостерону та підвищений вміст кортизолу а тренувальний стрес накопичується.

Висока вуглеводів, низьким вмістом жиру стиль дієти-це трохи повернення до традиційного бодібілдингу стиль дієти, і, я вважаю, вплинули кілька помилкова думка, що вживання великої кількості жирів веде до хвороб серця (примітка: Я кажу, помилково вважаючи, що, як завжди, все виявилося зовсім не так однозначні, чорний і білий, як ЗМІ та маркетингових компаній хотіли б змусити нас повірити).

Високе споживання вуглеводів допомагає у відновлення від інтенсивних тренувань, але, аналогічно після кето дієта і тренування високої інтенсивності, якщо жирів надто низький, то тестостерону та інших гормонів андрогенів впливає з-за обмеженого всмоктування харчового холестерину.

Таким чином, це частково залежить від вашої підготовки.

Крім того, необхідно враховувати, практичність будь-яка дієта впуск / карбюратор, що ви вирішите слідувати.

Особисто я знаходжу його набагато легше приготувати велику партію Чилі і рис і взяти на роботу в якості обіду протягом декількох днів, ніж я роблю, щоб приготувати щось, що володіє високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів профілю і тримає мене повний протягом дня.

Не знаючи вас, в якості загальної рекомендації, я б сказав, що вам вистачає білка (ви можете подивитися, скільки вони рекомендувати цей тиждень, але він має тенденцію бути близько 0,8 г на кг ваги), і зберегти вуглеводи / жири помірно.

Тримати при цьому протягом 6 тижнів і подивитися, як ви робите, тоді, якщо ви думаєте, що вам потрібно, спробуйте зрушуючи співвідношення вуглеводів / жиру вгору або вниз і подивитися, якщо це робить ніякої різниці.

+879
doggodoazoom 2 лип. 2014 р., 06:51:06

У вас є багато хороших інформація вже пропонується. Ось деякі з моїх пропозицій.

 1. Ви говорите, що ви 47 років.Про. О., з форми і жир навколо середини з задишкою при фізичному навантаженні - проконсультуйтеся з вашим лікарем перед початком програми вправ, і ви будете мати більший успіх. Ваш лікар допоможе вам відслідковувати поліпшення в результатах тесту, як вам повернутися в форму. І ваш лікар може дати вам здорова дієта. Якщо ви занадто різко скоротити кількість споживаних калорій, ви зможете налаштувати себе на довгострокові провал.

 2. Виміряйте окружність талії, щоб відстежувати свій прогрес. Розрахувати і відстежувати відсоток жиру в організмі. Ці 2 цифри будуть більш корисними при визначенні ваших успіхів, ніж просто контроль ваги в поодинці. Ваша мета для вашої талії становить приблизно половину вашого зростання. Здоровий відсоток жиру в вашому віковому діапазоні від 11 до 22%.

 3. Адреса Ваш раціон харчування і пиття. Вино калорії скласти. (85 кал за маленький стакан і більш як 150 за розміром окуляри більшості з нас подобається :). Дефіцит 3500 калорій = 1 фунт втрати ваги. Спортивною ходьбою спалює ~ 100 калорій. Так що ви можете бачити, що це займає набагато більше зусиль, щоб спалити 3500 калорій, ніж споживати таку кількість.

 4. Тренування) кардіо - звучить як ElliptiGO - еліптичний тренажер-велосипед. Ви отримаєте гарне тренування серцево-судинної та можуть відрізнятися інтенсивності. Немає ніякого впливу, як там з бігом так легко на коліна. Найкраще ви можете використовувати його на відкритому повітрі. І якщо йде дощ, ви можете встановити його в двері з нерухомим тренер адаптер. Носити монітор серцевого ритму, щоб збільшити ваші тренування і тримати з-за надає. (Мені подобається моє Timex T5G971).

  Ви також можете подивитися на пари палиці для скандинавської ходьби для ваших походів. Ви будете набирати більше м'язів, особливо через хобот. І вони можуть допомогти, якщо коліна вас турбувати.

  Мета Тривалість: 2,5 години помірної інтенсивності вправ на тиждень, як правило, з розбивкою по 30 хвилин в день більшість днів на тиждень, або 1,75 години енергійних вправ на тиждень.

  Мета інтенсивність: вміру інтенсивність буде становити від 55% до 75% і ваш максимальний пульс. Або рівень навантаження від 12 до 16 (у це важко жорсткий в стійкому темпі) за шкалою Борга при фізичних навантаженнях. Ви можете розрахувати свій цільовий серцевий ритм для оптимізації ваших тренувань. Ваш лікар може також дати вам цільових орієнтира.

 5. Поїзд хрест - ні, у вас немає ідей погань. Але ви хочете, щоб перетнути поїзд. Роблю ту ж програму тренування щодня, може призвести до надмірних травм, розміщення, нудьги і плато. Отже, змішайте його вгору. Ходити кілька днів, використовувати еліптичний тренажер або велосипед на інших і вважають плавання (або біг у воді) в інші дні. Вони використовують ваші м'язи і суглоби в різні сторони і дають максимальні результати.

 6. Інтервали - ви також хочете дізнатися про інтервального тренування, якщо у вас є хороша основа з кардіо або аеробні вправи. Інтервальний тренінг є більш ефективне використання вашого часу, як він піднімає спалювання калорій. Завжди розігрітися перед і після охолонути.

 7. Вправа б) опору або силового тренування - Навіть якщо ви не хочете, щоб м'язи ви хочете включити силові тренування 2-3 рази в тиждень. Це може бути у формі або еспандером, вага тіла вправи, вільні ваги або ваги машини. Вага тіла вправи , такі як дошки і бічні дошки допоможе ваш ABS і вирішувати животі і їх легко зробити вдома. Стіна присідання будуть працювати квадрицепси і допомогти захистити ваші коліна. М'язової маси допомагає спалювати більше калорій і забезпечує захист від старіння суглобів.

 8. Вправа з) розтяжка - це добре продумана програма, щоб повернутися у форму також повинен включати щоденне розтягування. Недостатня гнучкість є одним з найбільших факторів старіння на наші тіла. Дихання, спокій і розслаблення, рівновагу і поставу та інші аспекти, щоб тримати в голові.

 9. І останнє, але не менш - вітаю для початку. Ви зобов'язані своїх дітей, щоб бути хорошим зразком для наслідування і дати їм здоровий спосіб життя. Вправи з м'ячами і еспандером в кімнаті з телевізором зробити телевізор менш осілий спосіб життя. Вії Фіт чи вашої формі гри, весело для сімейних ігор. Активний сімейний відпочинок і спорт для всіх способів створення здорового способу життя.

Удачі.

+865
corl 26 серп. 2018 р., 02:06:18

Я хочу не тільки тренування тіла, але мої ноги так само.

Однак, коли я роблю присідання, я чую клацання лівим коліном".

Хтось написав, що плавання є хорошим вправою, але я не впевнений.

Я намагався плавати раніше, але знайшли біг і стрибок-троси, щоб бути набагато більш ефективним, коли я намагаюся схуднути.

Знову ж таки, у мене хворе коліно, тому я не можу просто бігати або стрибати.

+849
noutilius 17 лют. 2014 р., 03:22:52

Я помітив кілька разів, що моя швидкість думки значно знижується по днях після довгих (дуже важко) видів спорту. Я помічаю це, оскільки я працюю над моєї магістерської дисертації, таким чином, думати про багатьох складних речах весь день. У ті дні, я іноді вважаю себе просто не здатні вирішувати проблеми, які зазвичай не дуже цікаво для мене. Крім цього зменшується можливість думати, я відчуваю себе добре; я не застудився або що-то, і навіть мої м'язи добре за рахунок правильного витягнення і масажу.

Для повноти картини: я займаюся спортом (не менше 4-5 разів на тиждень) і вважаю себе цілком здоровим. Я зазвичай сплю близько 8 годин після таких виснажливих днів, і я їм здорову їжу.

Мене цікавлять пояснення, чому це так, а також поради про те, як я можу запобігти цьому.

+817
arithran 4 трав. 2011 р., 21:39:20

Це гарна ідея, щоб запустити в куртці, коли температура становить 25-30 градусів за Цельсієм. Я біжу 7.2 до (зроблю 10К за один день :] ) 5 разів на тиждень. Це корисно в зниженні ваги.

+810
SSSLeam 26 трав. 2016 р., 01:53:31

Автор Тревор Корсон має програми установки Office, який включає в себе бігову доріжку. Ви можете подивитися відео його в дії тут. Я думаю, що це остаточне рішення, тому що воно включає в себе різні позиції для роботи. Ходьби або стояння весь день буде так само погано для вас (хоча, можливо, з різних причин), як сидячи весь день буде. Ключ у тому, щоб змінити його протягом дня. Крім того, я повинен сказати, крісло Тревор використовує на відео-це свого роду величезна.

+791
seva Love kino 5 лист. 2016 р., 14:05:59

Якщо ви здорові, вправи, і особливо робити серцево-судинні вправи часто, ви не повинні мати серйозних проблем з кровообігом. Однак, є кілька інших причин для поганого кровообігу:

 • Стрес - це одна з головних причин, чому може бути погане кровообіг. (Джерело)
 • Куріння - Куріння призводить до хвороби периферичних судин, що перешкоджає циркуляції крові. (Джерело)
 • Бляха - холестерин і бляшки звичайно закупорюють судини і викликають порушення кровообігу.
 • Тісний одяг - ти хочеш сказати, що це особливо погано в зимовий час, особливо при катанні на лижах. Часто взимку ми в кінцевому підсумку покласти стільки шарів одягу, намагаючись зігрітися, що ми їх дуже міцно і знизити циркуляцію крові.

Є безліч інших причин, за яким можна було б знизили тираж, і ви, ймовірно, слід поговорити про це зі своїм лікарем. Ваш лікар може бути в змозі ідентифікувати деякі причину і запобігти щось більш серйозне в довгостроковій перспективі, такі як серцевий напад або інсульт.

+790
Valentin Gazzola 3 серп. 2019 р., 08:52:18

Ви хочете зростання розмір ваших м'язів, цей процес називається гіпертрофією м'язів і передбачає збільшення розміру скелетних м'язів за рахунок збільшення розміру його елементів.

Два фактори сприяють гіпертрофії: саркоплазматическая гіпертрофія, яка більше фокусується на підвищення м'язового глікогену; і миофибриллярной гіпертрофії, яка спрямована більше на збільшення міофібрили розмір.

Взагалі кажучи, наслідки вправи таким чином:

 1. 1-6 повторень (>85% 1ПМ) роботи є загальноприйнятим визнали в напрямку створення гіпертрофія міофібрили (фактичне гіпертрофія м'язових волокон). Також збільшує загальну міцність (яка впливає на #2 і #3) [1]
 2. 6-12 повторень (70-85% від 1ПМ) робота є загальноприйнятим визнали в напрямку створення саркоплазматическая гіпертрофія (тканин, оточуючих м'язові волокна). [1]
 3. 12+ повторень (<70% 1ПМ) розвиває мітохондрії і опір втоми м'язів, особливо I типу, переважно аеробних волокон. Також дозволяє терпіти загальної працездатності. Примітка: більш низькі інтенсивності, тривалості аеробних вправ, як правило, не призводить до дуже ефективної гіпертрофії тканини; замість цього, спортсменів, розвивають витривалість, підвищення запасу жирів і вуглеводів [2]

Так що, насправді, це не краще або гірше, щоб підняти легкі чи важкі, вони просто приводять до трохи різними результатами.

Ґрунтуючись на інформації вище, моя рекомендація полягає в тому, щоб підняти велику різноманітність реп коливається від високої інтенсивності (що означає низьке число повторень, велика вага) до середньої інтенсивності (традиційний 8-12 бодібілдинг підхід) до інтенсивності світла (витривалість волокна тренування/опір втоми в повторень від 15 до 50 років у деяких випадках) у різний час у вашій програмі.

ТЛ;ІН: Просто ліфт, і світло на велику кількість повторень і важких для менше повторень.

Зверніть увагу, принципи, що лежать в основі м'язового зростання все ще обговорюється

[1] Крамер, Вільям Дж.; М. Зациорский, Володимир Михайлович (2006). Наука і практика силового тренінгу. Шампейн, Іллінойс: людської кінетики. С. 50. ИСБН 0-7360-5628-9.

[2] ван Лун ЖЖ, Goodpaster BH та (2005). "Збільшення внутрішньом'язового зберігання ліпідів в Інсулін-упорних і витривалість підготовлених держави". Pflügers архів - Європейський журнал фізіологія 451 (5): 606-16. Дої:10.1007/s00424-005-1509-0. PMID 16155759.

+771
Gismo Ranas 26 лип. 2019 р., 21:01:19

Так! Самозахоплення-як частина правильного режиму фізичних вправ, харчування та відпочинку -- може привести вас, щоб підняти велику вагу, поліпшити ємність легенів, або зменшити вагу тіла. Присадкуватий вправи найбільших м'язів і є одним з самих основних функціональних рухів. До винаходу сидіння туалету, на корточках став щоденною необхідністю для всіх людей навіть у літньому віці.

Переваги ви отримаєте, буде залежати від того, як ви присідаєте. Це лише декілька варіантів, ви можете присідати з важкою штангою на спині, з гантелями проходить перед вами, або просто вагу тіла; ви можете зробити кілька повторень, повільно або багато повторень швидко.

+748
Deun 15 січ. 2018 р., 01:02:25

Це багато в чому залежатиме від того, як ви зігрітися. Починаючи з Макса з самого початку, як ви добре знаєте, не дуже хороша ідея. Підігріви мають важливе значення для запобігання травм. Нагріваючи на 30-60%, а потім стрибає до 90-100% збирається стати шоком для вашої нервової системи, тому що якщо ви неправильно оцінити, наскільки важкою вона буде, ви ризикуєте зіпсувати форму, витративши занадто багато енергії на перші кілька сантиметрів підйому.

Мій кращий рада, полягає в тому, що коли ви робите пірамід, йдуть від низьких до високих або невисоким, переконавшись, що перед першим мінімум, ви правильно розігріли.

Я знаю, ідея "стомлює сам, перш ніж я потрапив Макс" може здатися поганою, але якщо ти робиш серйозні гіпертрофія роботу, він не збирається відібрати у тебе самий важкий підйом. Навіть конкурентні пауерліфтерів йти з низьким і високим з якоюсь шалено важкий ліфтів до їх максимум. Не тільки для потепління, але також, щоб полегшити вагу, тому інтенсивність не стало сюрпризом.

Підсумок: робимо 3-5 повторень множин під час роботи свій шлях вгору, буде мати дуже незначний вплив на вашу продуктивність на вершині піраміди.

+666
Ruben Trancoso 23 груд. 2012 р., 08:32:26

Ваш особистий тренер, відео з YouTube і праві, але все залежить від контексту. Розтяжка допоможе вам досягти нових діапазон руху, але в якийсь момент ваше тіло потребує адаптації до нових набрала діапазон руху. І там, де силові тренування допоможуть. Тільки не перестарайтеся розтяжка перед тренуванням, це може призвести до травми. Зробити кілька простих тягнеться до тренування, ніж після того, як ви можете перевірити свої межі. Погане згинання в основному обумовлені напружені м'язи, тому розтягнення повинні працювати. Іншою проблемою для бідних присідання можуть бути погана рухливість стегна або слабкі м'язи сердечника (тому дошки іноді може допомогти). Щоб перевірити це, перед будь розтяжкою, спробуйте зробити легкий завантажується присідати з пластин під п'яти (це допоможе виключити погане згинання). Ніж робити які-стегно тягнеться, і знову тест, якщо ви бачите поліпшення, це означає, що ваші стегна колготки, Якщо ви не бачите поліпшення, значить швидше за все проблема в слабких ядра.
І іноді потрібно просто дізнатися, як присідати, для цього ви можете використовувати стіни перед присіданнями. Моя порада така, перш ніж ви не відчуваєте себе комфортно з присіданнями не stroglift програми 5х5.

+652
nutsiepully 26 черв. 2016 р., 23:54:46

Я не знаю стільки про біологічному складі м'язів, як я хотів, тому моя відповідь буде ґрунтуватися на результатах у мене і у багатьох інших фітнес-фанатиків було робити вправи, схожі на ті, що ви описали.

"Як ви можете бути повинні робити (вправи) правильно, коли ви просто вичерпали 
м'язові групи (вправи Б)?"

Просто - якщо ви не можете правильно виконати вправу, тому що ви втомилися, знизити вагу. Неважливо, скільки ваги ви використовуєте, як довго, як ви - 1. мати гарну форму 2. штовхають себе до потрібної межі.

З мого особистого досвіду, мої дні в грудях зазвичай складаються з декількох різних вправ жим лежачи, з деяких мух і деяких зубчаста роботи. До кінця тренування я зробив близько 5 різних вправ. Причина того, що я ще можу зробити, летить правильно після того, як я вичерпав свої груди від жиму лежачи, тому що я використовувати власний вагу і підтримувати хорошу форму під час навчань.

"Чому тренування ізоляції після виконання комплексу тренувань?"

Я не знаю, як багато про це питання, окрім того, що здається здоровим глуздом. Відповідь дійсно питання. Складові тренування відмінно підходить для ураження різних м'язів, але для того, щоб збільшити масу і визначення у вас є, щоб ізолювати різні частини ті м'язи, які не працювали в складних вправ. Жим лежачи не працюють ваші зовнішні м'язи грудей так сильно, як ізолювати їх з мухами. Ще використовують груди в якості прикладу, ваша груди не буде виглядати пропорційної і дуже хороший загалом, якщо ви тільки не плоский жим лежачи. Похила лава працює верхня частина грудей, в той час як зниження працює внизу.

Все це безпосередньо може зачепити інші групи м'язів, а також і не просто застосувати для тренування грудей.

На мій погляд, і я думаю, більшість людей погодиться, що бодібілдинг-це про зовнішність - кровопостачання, визначення, симетрія, борозенки, маси і т. д. Силові тренування-це просто стає сильнішою. Два дуже різних, так що не дивуйтеся, що ББ вимагає тренування ізоляції, а також з'єднання тренувань.

+651
varunsangal 20 жовт. 2013 р., 20:56:19

На подібне питання нижче вказано, але я читала в інтернеті, що 30 хвилин-це краще. Чи є які-небудь переконливі дослідження або дослідження за ідеальна довжина кардіо для тих, хто худне?

Десь від 30 хвилин до години за півтора вважається здоровий, як довго, як ви не перетруждаете себе при цьому рутини більше, ніж будь-який інший день.

Я роблю кардіо вранці з порожнім животом з-за роботи. Я знайти його дуже важко йти після 30 хвилин.

Я 100кг м 23. Год: 160. Еліптичний рівня 8/8 циклу. Добова доза: 1500. ПОВ: 1700. Робота в офісі та 30 хвилин кардіо кожен день.

+623
Andrew Kanev 6 черв. 2010 р., 05:51:39

Я займаюся 3 дні тренування і я хотів би залишити один день для того, щоб навчати інших речей, ніж м'язи...я практикую бойові мистецтва 2 днів на тиждень.

Є якісь вправи, щоб поліпшити свою готовність , рефлекси , увагу , опір, біль та інші психічні і пізнавальні навички, які можуть допомогти мені в моїх бойових мистецтв і на моєму повсякденному житті ?

Я живу в дуже небезпечну для країни так важливо, щоб бути готовими завдати удару швидко і, не замислюючись, і вміти помічати дрібниці, як хтось ховає ніж або після мене.

+609
Vijay Bhaskar 1 груд. 2010 р., 19:24:25

machine нещодавно моя сім'я купила цей.Я тренування мого тіла, щоб набрати м'язову.По-перше може хтось такої машини отримати м'язи на ногах?По-друге,скільки часу і скільки днів потрібно на худого хлопця зробити це.Третє питання має бути "нормальний режим" ,"м'який" ,"жорсткий"(я маю на увазі важко зробити це .Що є більш корисним з тих, отримати м'язи на ногах.Я уникаю посилатися на позначці без причини реклами.

+524
IvanMoreno 9 жовт. 2017 р., 16:49:18

Деякі дослідження показали, що протеїнові добавки можуть забезпечити деякі скромні полегшення від крепатура (презервативи) в той час як інші дослідження показують, немає такого ефекту.

Це може бути щось варте ваше розслідування, щоб побачити, наскільки добре ви відповісти на нього.

+504
Steve Midgley 8 бер. 2019 р., 22:29:19

Якщо ви сумніваєтеся, почати світло і працювати до важких. Наскільки окремих видів гантелей, щоб дізнатися, чим простіше використовувати, тим краще. Як МЗС Рубінштейн вказував, регульовані гантелі (набрати вагу стиль) дійсно не так простий у використанні ... і рухомих частин, які тільки додають складний характер цих ваг.

Тоді питання фіксована або регульована?

 • Фіксованою вагою є простим, легким у використанні гантелями
 • Фіксовані ваги буде коштувати дорожче в цілому, тому що ви повинні купити кілька пар
 • Регульований вага трохи складніше, особливо якщо у вас є, щоб поміняти вагу.
 • Регульовані ваги є менш дорогими, тому що ви можете просто придбати для них ще більш ускладнюється, а не всього гантелі.

Якщо ви вирішите піти для регулювання ваги (наприклад, що МЗС показано вище), я рекомендую отримати більше ніж одну пару ручок. Це дозволить вам мати всі ваги вам потрібно для вашої тренування, вже налаштований.

Загалом, чим більше суміші ви можете зробити ваші рухи, тим більше ви будете стимулювати ваше тіло для побудови маси. Чим більше ізольована ви робите ваші рухи, тим більше ви будете формувати маси у вас є. Наприклад, гоблет присідань буде стимулювати вашого тіла, ніж кучері. Те ж саме з гантелей стоячи станова тяга і накладні преси. Ви можете робити рухи в односторонньому порядку, що означає чергування сторін, що сприятиме зміцненню вашої основної і стабілізуючих м'язів, в той же час ви працюєте на інші м'язи.

Краще почати дуже легкий, так що ви можете зосередитися на техніці. Планую регулярно збільшувати ваги за графіком. Він приймає таємницю з "мені йти чи ні?", і це запобігає застій прогресу, тому що ваш організм звик до ваги. Якщо ви не можете отримати все бажане повторень в більш важкі ваги або повторень дійсно негарно, повторити вага на наступний цикл. Мета полягає в тому, щоб ставати все сильніше і сильніше.

+483
Hommer Smith 16 трав. 2011 р., 06:22:03

Ви коли-небудь пробували висхідні набори,де ви робите розминки набір від 10 до 12 повторень,завжди в хорошій формі,то наступний набір додати трохи більше ваги для 10 повторень,третій сет ще трохи додати і зробити скажімо 8 повторень,четвертий сет додайте більше ваги і робити від 5 до 7 повторень,п'ятий сет додати вагу ще раз і робити з 3 Повторень.Після розминки перший набір,додати достатньо ваги, що ви повинні працювати на фіналі 2 до 3 Повторень досить важко на кожного set.By по-п'яте, ви повинні бути дуже рохкання з 3 або так Репс.Завжди використовуйте хорошу форму на більш легкі комплекти,але кажуть, що якщо ви займаєтеся штангою кучері,які повинні бути вашим головним вправою на біцепс,четвертий і п'ятий набори можуть включати в себе трохи,трохи хитнеться,але не робіть занадто багато повторень чит в цілому.Якщо вашою основною метою є бодібілдинг,електронна.р ефектні м'язи,потім більш суворих повторень з трохи розкутості у вищих вагами працює добре для мене.Я побудував мої руки до 20 см в їх величині,в ці дні в 52-річному віці 18 років і півтора до 19 дюймів.Я не використовував стероїди, щоб зробити це,просто строга форма, а не навчання застосування зброї або що-небудь ще більш ніж у два рази в тиждень.Ви повинні нехай ваше тіло відновиться рости.Креатин коли він вийшов,старий добрий моногідрат,допомогло мені швидко поставити на розмір.Але бути в курсі це, як правило, потрібні роки, щоб наростити м'язову масу природним шляхом,так будьте послідовні і терплячі,дивитися на речі в довгостроковій перспективі.Ви також можете зробити за спаданням встановлює,що робиться таким чином:після важких 3 Набір респ,вага скину бар і зробити скажімо 5 повторень,то прокладки більше вага зі стійки і зробити скажімо 7 повторень,і так далі.Якщо ви вирішите робити обидві висхідні і низхідні набори на тренування,а потім на поїзд, що частина тіла не частіше, ніж раз на тиждень.Це високої інтенсивності,які будуть шокувати ваші м'язи,і повинні змусити вас достатньо біль у 24 години.Це може спровокувати зростання ваших залежалих м'язів.Вам може знадобитися, щоб зробити цей тип навчання кажуть, що дві з чотирьох тренувань в тиждень,все залежить від того, наскільки добре ви відновлюєтеся.Це стара школа рутинна,проста, але ефективна.Я думаю, це для зброї.Також включити станова тяга,присідання,жими в режим,як вам потрібно рух суміші, такі як ці, Щоб побудувати силу й міцну енергетичну базу.Будьте обережні і змусити кого-то з великою кількістю практичного досвіду, щоб навчити вас ці ліфти, якщо ви не робите їх,правильна форма допоможе захистити вашу поперек від травм.

Не робіть помилку, яку я зробив в 21 рік,і постійно їдять.Я поставив на 60 кг за 5 місяців таким чином,що я додала м'язової,але я також додав шар жиру, який буде переслідувати тебе до кінця твого життя.Я був дуже захищеною і вважає галас в журналах ,що все, що вам потрібно було заповнити і піднімати важкі і ви будете виглядати, як хлопці в журналах.Я не розумів, що це було стероїдів, вони взяли з надлишком їжі, яка справила величезну м'язову масу.Звичайно, є люди, які ставлять на швидко м'язи без препаратів,але, на жаль, це не часто буває. Дати висхідні набори рутинну спробувати, якщо вам подобається,сподіваюся, що це допомагає.

+479
Ioan Merches 20 лют. 2013 р., 03:08:14

Відновлення запуску не замінити день відпочинку.

Відновлення виконується найбільш ефективні, коли у вас вже є міцний фундамент міцних кісток, сухожиль і суглобів, побудований місяців постійного навчання + інших циклів. Якщо у вас немає такої бази, зайва пробіжка в тиждень може принести більше шкоди, ніж користі. Якщо ви сумніваєтеся, інші.

Щоб дізнатися, чи знаходитеся ви в небезпеці перестаратися, ви повинні переглянути свій графік бігу виглядав останнім часом. Останні 4 тижні включають також інтенсивний 3-денний блоки? Якщо це так, ваше тіло довело, він добре акліматизувався і відновлення запуску не може бути поганою ідеєю. Якщо цю інтенсивну тиждень це аномалія, ви, безумовно, ризик перетренованості для відновлення сьогодні.

+405
Princy Babu 7 трав. 2016 р., 12:18:36

подивитися ГВт (німецька обсяг навчання) як ви починаєте з ваги, який ви можете легко зробити за 20 повторень і зробіть 10 комплектів 10, в якому, як правило, не менш двох останніх наборів буде вам виклик.

+375
Rowan Woodward 21 вер. 2017 р., 05:16:26

Коли їжею проблема, є дві стратегії, які ви можете взяти:

 • Розділити кількість калорій на більше, менше їжі.
 • Включати більше калорій щільної їжі.

Наприклад, якщо ви їсте 3 рази в день, потім розділити необхідну їжу на 5-7 прийомів їжі в день. Можливо, вам доведеться почати з малого, а потім нарощувати.

Інший приклад буде включати більше жирів в свій раціон оливкова олія, Кокосове масло, горіхи і т. д. Ідея в тому, щоб упакувати більше калорій в меншому обсязі їжі. У той час як оброблена їжа відмінно робиш, що відіб'ється на вашому здоров'ї дуже погано. Ви можете додати столову ложку кокосової олії до коричневого рису, наприклад.

Ці стратегії працюють, є вегетаріанцем чи ні. Можливо, вам доведеться поєднувати обидві стратегії, поки ви не отримаєте правильний баланс. Як не дивно, я знаю хлопця, який знаходиться в тому ж човні, як ви. Поки він не веган, він не відчував себе хворим до живота, якщо він з'їсть занадто багато за один присід. Дізнайтеся, що ви можете зробити, і відштовхуйся від цього.

+340
achuth pv 21 жовт. 2011 р., 12:52:59

1 місяць не вистачить. Я змінив свою дієту в травні і я бачив досить великих результатів, але на це пішло 3-4 місяці. Але з цим рівень жиру у вас, я б сказав, що Ви повинні побачити щось. Перевірте свій раціон, не тільки калорії, але і % вуглеводів/плюси/жиру. Я бачу великі зміни, за вуглеводи, але немає ніякого реального способу довести це, ви повинні спробувати, щоб побачити, що % робота для вас (я б сказав знизити вуглеводів, принаймні). Вправа дійсно для багатьох людей не достатньо, дієта-це те, що може зробити різницю.

+295
Jhawk 24 черв. 2013 р., 11:00:40

Немає нічого поганого в тому, що ти робиш. Головна причина, по якій ти не маючи ті ж результати, що коли тобі було 15, просто тому що тобі не більше 15.

У підлітковому віці, ваш організм ще росте, і все, що ви продовжуєте навчання, буде впливати на те, як ваше тіло росте. У вашому випадку ви їхали на велосипеді, а ваше тіло зазнає величезні зміни, тому він був по суті для життя велосипедистів.

Кардіо і ріст м'язів

Є приказка у фітнес-індустрії; кардіо вбиває прибуток.

Це правило, але це половина правди в кращому випадку.

Нарощування м'язової маси-це пов'язано з набором ваги, але і сердечно прив'язаний до схуднення. Звичайно, є "м'язи, скинути жир" інтернет, яка є бажаною в цілій галузі, однак важко зробити. Якщо це ваша мета, ви повинні бути дуже конкретними у ваших починаннях.

Генетика

Ніколи не недооцінюйте силу генетики. Ваш друг, який не ходить в тренажерний зал, напевно, просто генетично обдарований.

+293
john kinyua 13 лют. 2010 р., 05:36:52

Я намагаюся зробити стійку завантажувані атлас камені, які мають точну вагу. Як, скажімо, 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs. Важко точно калібрувати вага атлас камені я можу уявити, як їх вага зменшується, коли цемент висихає з плином часу, але, звичайно, це можна оцінити по відношенню до обсягу. У будь-якому випадку, це бур'яни, а в ідеалі хотілося б зробити замовлення пресформа з 50мм діаметр циліндра, що проходить через центр, але те, що я-це суцільний атлас камінь, і я думаю, що я народила 50мм отвір з свердло кладки я взагалі-то вже є з моєї великої свердлильний верстат, але після того, як просвердлено отвір, то як я можу відкалібрувати вага повинен бути важче або легше точних гир у 50 фунтів, 100фунта, і 200lbs?


Тільки у випадку, якщо це не зрозуміло, що я описую:

enter image description here

+250
rix 13 серп. 2015 р., 17:14:13

Я граю у футбол на любительському рівні і хочу змінити свою міжсезоння програма для основної витривалості з усього працює поєднання бігу і плавання. Я зробив трохи дослідження про плаванні, але не знайшов вичерпної відповіді на моє питання, чи Може плавання (за даними вправою плану звичайно) може внести істотний внесок в свою загальну витривалість на суші.

Я можу скоротити мої бігають і роблять це з плаванням?

+200
user3129108 4 серп. 2019 р., 20:24:35

Я зробив невелике дослідження на нього і бачив кілька посилань про креатин заборонений в Австралії. Це правда? Мені потрібно взяти здоров'я-огляд, перш ніж я повернуся в Австралії, вони мають намір відмовити мені в цьому?

+90
techhunter 12 жовт. 2011 р., 23:43:10

Можливі Дублікати:
Курячі ніжки + сідниці вправи - відео-тренінг без обладнання (на дому) або з обладнанням?

Я новачок (чоловік) і хочете отримати насос масу на мій живіт, стегна і ноги (вони дуже тонкі в порівнянні з моєю верхньої частини тіла)

Я хочу зрозуміти, які основні напрямки цілі в кожному регіоні:

 1. Попки
 2. Стегна
 3. Ноги

для того, щоб набрати масу і м'язи?

У мене немає знань в якому б корпусі тіла, ні у мене немає знань про популярних термінів.

+79
sdamashek 9 черв. 2012 р., 13:13:25

Ви не дали достатньо інформації, а в тому, що ваше фізичне здоров'я і як давно ви цим займаєтеся. Також виконується на голодний шлунок, як правило, повинні відчувати, що більшу частину часу, якщо ви не спортсмен і робили це протягом деякого часу. Також не вік, навчальний план і яка ваша мета, навіть, як довго після 20 хвилин. ви бігаєте і з якою швидкістю і на якій відстані.

Коротше. Це точно, час - близько 25 хвилин. з початку пробіжки, коли організм перемикає ваш метаболізм, щоб спалювати більше жиру. Цей перемикач може бути досить відчутним, якщо ви ще новачок в бігу, який виглядає як він.

Джерела: http://www.dummies.com/health/exercise/busting-the-great-myths-of-fat-burning/

+75
Amber Cartwtright 12 лист. 2017 р., 19:46:05

Так , тай-бо досить добре, щоб зберегти ваші кардіо вгору.

Огляд:

Вправи Taebo-це всього тіла фітнес-тренування, яке поєднує руху бойових мистецтв, таких як удари руками і ногами.

Які переваги заготовки Taebo тренування?

Тренування високої впливу, яке є великим стресом для м'язів і суглобів, ніж низький рутинну впливу, хоча вони істотно спалювати більше калорій, ніж традиційна аеробіка. Високий вплив руху може також допомогти побудувати сильні кістки.

 • Будинок і тонування:

  Біллі каже, Taebo буде працювати на верхню частину тіла (руки, груди, плечі), нижня частина тіла (стегна, булочки) і м'язи тулуба (АБС, хребта, монтажників, косі). Одна з цілей Taebo було підвищення функціональних сила, яку Біллі описано як тип сили використовувати на щоденній основі.

 • Тренування Серцево-Судинної Системи

  Один з найбільших точок продажів Taebo-це тренування серцево-судинної системи, що Біллі сказав, що був у результаті танцювальних рухів додаються до вже високої енергії тренування. Благо гарною тренування серцево-судинної першим ділом Billynoticed, коли він ненароком створив Taebo в 1976 році. Біллі, присвячених тренажер, став швидко стомлюються при комбінуванні танцювальних рухів для його єдиноборства і тренування з боксу.

 • Втрата Ваги

  З-за високої енергії аеробного характеру Taebo, програма тренування буде спалювати калорії під час тренування, яка повинна перевести на втрата ваги.

 • Самооборона

  Штовхаючи і б'ючи зроблено під час тренування Taebo призведе до краще зрозуміти самооборони методами. Хоча він каже, що він сподівається, Taebo користувачі ніколи не ставлять в місці, де вони знадобляться самооборони навчання, Taebo дасть їм навички і впевненість, щоб впоратися з потенційні проблеми".

Обережно!

На Стусани й удари, особливо ногами, інтенсивні і може призвести до значним напруженням м'язів, якщо зроблено дуже агресивно на ранніх етапах, особливо якщо використовується неправильна техніка.

Висновок:

Численні переваги Taebo з-за того, що дисципліна є низький вплив і забезпечує загальну тренування тіла. Тому що це в основному це аеробні вправи, серця і легенів величезну користь. Він також може бути варто відзначити, що нудьга з Taebo, менш імовірно, щоб встановити, тому що є декілька форм навчання, змішаного в неї. Для тих, хто із задоволенням танцює, Taebo буде перша вправа курсу альтернативи. Люди, які виступають за деякі види самооборони сподобається, як карате та кікбоксинг також об'єднати в програму.

+60
Ozitiho 29 квіт. 2018 р., 00:48:45

Показати питання з тегом