Як я можу вилікувати/запобігти джампера (Пателлярный тендиніт) колінного суглоба?

Про мене: 29 років 170 фунтів Активний (катання на гірському велосипеді, катання на лижах, баскетбол)

В останній рік або близько того я почав розвиватися симптоми, що я думаю, що це коліно стрибуна (біль під колінної чашечкою, яка погіршується з діяльністю).

Я знаю, що інші, ймовірно, найбільш логічно "лікування", але біль не настільки погано, щоб повністю зупинити мене від перебування активною. І крім того, я пройшов через періоди відпочинку, тільки щоб це питання з'явиться досить швидко.

Прямо зараз я роблю наступне:

(а) приймати глюкозамін/хондроїтин (б) масажу в області трохи нижче колінної чашечки до початку фізичної активності

Що ще я повинен/міг би робити?

+638
chetan 11 трав. 2018 р., 11:38:33
26 відповідей

Коли роблю (стоячи, накладні) прес, як описано в стартовому сила, лікті повинні залишатися у вертикальній площині, під руки і в перед вашої руки (більше або менше), залишаючись на однаковій відстані один від одного, натиснути на прут? Або вони повинні виїжджати, подалі один від одного деякі, під час руху?

Коли я роблю це, мої лікті, як правило, щоб спалахнути деякі. Я думаю, що це змінює набір м'язів в даній вправі. Я не впевнений, якщо це помилка, яку я повинен виправити (зменшити вагу, якщо це необхідно), або якщо я повинен просто ігнорувати його.

Я не бачив цього в повній мірі враховані у стартовій сили, але я, можливо, пропустив його. Переговори Rippetoe про правильної вертикальної траєкторії, а всі фотографії людей, які роблять ліфти профілю пострілів, не прямо.

Спасибі.

+970
carlodurso 03 февр. '09 в 4:24

Клітка м'язи складається з
- волокна відомі як міофібрили
- цитоплазмі, відомі як саркоплазма.Це скорочення міофібрил, який генерує силу м'язів виробляє. Тому чим більше міофібрил, тим сильніше ви будете.

Саркоплазма являє собою рідину (в основному води), який може забезпечити поживні речовини для міофібрил. Можна "доходити" за рахунок збільшення кількості води в саркоплазма, яка змушує м'язи виглядати більше. Однак це не робить вас сильніше. Тому цілком можливо, сили, щоб не бути в пропорції до розміру м'язи.

Це була наука. Тепер для того, щоб збільшити рідина в саркоплазма, роблячи ваші м'язи виглядати більше, ви повинні зробити багато повторень, багато наборів.

Для того, щоб збільшити кількість міофібрил, ви повинні робити менше повторень і менше задає.

Немає кращий варіант. Це залежить, якщо ви хочете тренуватися на силу або на розмір.

+947
Hubert Newell 13 жовт. 2011 р., 00:49:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Один із способів-це побудувати більше м'язів. У стані спокою м'язи спалюють більше калорій, ніж жир.

При виконанні вправи, спробуйте і залишитися в 60%-80% від ЧСС Макс. Це жиросжигающие комплекс, а коли ви отримаєте за що ви рухаєтеся в глікоген метаболізм.

Якщо ви можете отримати більш високий базальний рівень метаболізму (BMR) за рахунок будівництва нових м'язів, потім спить, спалює більше калорій, ніж раніше.

Так багато аеробної активності, за розумною інтенсивності повинні допомогти.

Без монітор серцевого ритму є два простих прийомів, щоб знайти 60% і 80%.

60% легко розпізнати, коли ви помітите, звук вашого дихання. Спробуйте, його дуже акуратно. Піти на пробіжку, і в якийсь момент Ви починаєте чути своє дихання, що є хорошим показником ви знаходитесь в або понад 60%.

80% це точка, в якій ви будете мати важкий час з кимось розмовляє поруч з вами.

Залишитися в цьому діапазоні, він будує м'язи, зміцнює аеробні, і повинні допомогти збільшити базальний метаболізм.

+945
Michael Murchie 21 лют. 2014 р., 06:27:39

По більшій частині, наука досі незрозуміло на довгострокові наслідки таких речей, як біг на довгі дистанції на тілі. Деякі дослідження показали, що він може бути шкідливий для колінних хрящів (у початківців), але продовжує стверджувати, що їхні висновки були, ймовірно, не клінічно значущих з-за експериментальної помилки (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24045919).

Інші дослідження показали, що такі заходи, як бігти марафон, або ultramarathoning, в довгостроковій перспективі, може надати негативний вплив на роботу серця, таких як аритмія і вогнищеві фіброз міокарда (потовщення серцевого м'яза в поганому сенсі) (http://www.mayoclinicproceedings.org/article/S0025-6196(12)00473-9/абстрактні).

Однак обидва дослідження були непереконливими і зробив зауваження, що життя давно займається спортом, як правило, мають більш низькі показники смертності (хоча деякі інші дослідження показали, що марафонці мають більш високий ризик для відкладення кальцію в артеріях).

У Вправи при серцево-судинних захворюваннях: серцево-судинні ефекти фізичних вправ - молекулярні механізми (Стефан Гілен, д. м. н., Герхард Шулер, д. м. н., Фолькер Адамс, доктор філософії) є навіть зазначають, що "протягом усього життя фізична активність перешкоджає розвитку діастолічної [лівого шлуночка] дисфункцією в літньому віці."

Я також бачив досліджень, які вивчають нижній частині спини, біль у бігунів і виявили, що бігуни мають менше випадків болі в попереку, ніж звичайний населення.

От би мій винос від значної частини науки, яка є на даний момент: більшість зійшлися на тому, що вправа є дуже позитивним для здоров'я в довгостроковій перспективі (якщо ви гостро перевантаження серця/ тіла системи настільки, що він заподіює шкоду, тобто, якщо ви сідаєте в ультрамарафон після навчання, є потенціал для серйозної травми. Це може бути те, що багато досліджень ухиляючись в бік, пам'ятайте, що 1-ий один я говорив про тільки перевірених початківців бігунів). До речі, щоб знизити цей ризик буде поступово збільшувати інтенсивність тренувань з плином часу, даючи собі достатньо часу на роботу туди, де ви хочете бути. Маючи це на увазі, це не ясно, що ультра-довгі дистанції шкідливий для здоров'я.

Так що якщо вам подобається бігати, я буду продовжувати насолоджуватися спортом, і деякі позитивні переваги для здоров'я, як добре!

+938
sureshd 23 серп. 2018 р., 13:53:47

Немає нічого поганого в змішанні вправи для вашої звичайної. Років тому, це називалося "нестандартні вправи. Це означає, що ви не дотримувалися офіційної програми навчання. Швидше за все, ви пішли в тренажерний зал і працював на те, що ви відчували і потребували поліпшення. Звичайно, це буде залежати від мети ваших тренувань(и).

З цього типу рутини, упор робиться на окремі частини тіла, що потребує в поліпшенні, а не вправи. Такий підхід може допомогти запобігти нудьгу і тренувань, оскільки ви постійно плутаєте речі. Крім того, перемикання набору комбінацій/реп можуть бути використані для подальшого допомогти в досягненні ваших цілей.

Після певної жорсткої програми від тренера-це типова прогресія для кого-то нового фітнес-тренування. Знову ж таки, тренер повинен бути проектуванні рутинну задоволення цілей індивіда. Але, з часом, і з досвідом роботи, учень повинен взяти на себе відповідальність за його/її цілей і стати менш залежними від напрямку тренера.

+905
Alao 1 жовт. 2012 р., 14:29:25

Переміжної поста працює добре. Caffiene це appatite апетиту, тому чорний кава або чай може бути корисним.

Я знайшов наступний рада буде найбільш корисний:

"Якщо ви голодні, випийте склянку води, якщо ви все ще голодні, то вважають поїдання яблука. Якщо ви не досить голодні, щоб впоратися з їсть яблуко, то ви не дійсно голодні. Якщо ви, то з'їсти яблуко".

+884
user2722608 4 черв. 2018 р., 17:58:59

Привіт може хтось надати альтернативу шин махати кувалдою? В даний час у мене є кувалда, але не може вмістити покришку в моєму будинку.

Я думаю використовувати це - може хто-небудь прокоментувати?

https://www.titan.fitness/3-in-1-soft-foam-plyometric-box-20-24-30.html?

https://www.range-systems.com/shop/

https://www.clearballistics.com/shop/20-ballistic-gelatin-ballistics-air-block/

http://www.blackironrubber.com/

http://cumberlandrubber.com/blocks.html

+844
Michael Henry 15 лют. 2015 р., 08:58:53

Добре збалансований для всього тіла програма силових тренувань повинен брати в кілька факторів, тому вона буде виглядати трохи по-різному для всіх:

 • Навчання на поточному рівні: визначає тривалість тренувального циклу, а також впливає на набір/реп/вага рішення.
 • Втома управління: в залежності від зовнішніх життєвих стресорів, а також можливість виконувати роботу, що призводить до адаптації, ваш організм повинен мати можливість відновитися досить, щоб зробити наступний комплекс робіт. Тобто планування відпочинку/харчування/і т. д.
 • Тренування уваги: це впливає на основні вправи, які ви задіюєте, тим допомоги, а також впливає на набір/реп/вага рішення.

Це все речі, які багато людей пропускають, коли вирішували, що робити. Або вони уже знають, що програма, яка налаштовує хтось інший вони хочуть використовувати, або вони просто стрибають у навчання. Ви помітите, що я не зупинився на балансовому вправі, але я отримаю її.

Приклад хороший підхід для початківця до початку досвідчених слухачів буде наступним:

 • Одна головна складова тренування в день тренування.
 • Допомога 2-4 вправи в день тренування.
 • Вага визначається на кожен день або тренування Макс (один ви могли б ударити, навіть якщо Всесвіт вирівняні проти вас). Примітка: це не означає, що ви будете бити кожен день максимум кожен день. Це просто означає, що коли ви використовуєте відсоток це проти, що кожен день максимум.
 • Допомога може бути ізоляція працює, але спрямовані на зміцнення слабких місць у головному вправі, або забезпечення стабільності в суглобах. (наприклад, болю в ліктях і вас купа невідкладних робіт, тому необхідно додати в кучері для стабілізації ліктьового суглоба).

Новачок у проміжних склопідйомник може дотримуватися цього підходу з тижневого тренувального циклу і тренування 3 рази на тиждень. Це буде тримати їх зайнятий протягом досить тривалого часу. Я почав свою дочку на програму, яка орієнтована на пауерліфтинг. Схема РМЗ 6х4 близько 85% навчального Макс. Це тренінг максимум збільшився на 5 фунтів щотижня. Вона трапилося, щоб встановити кілька рекордів Федерації, коли вона брала участь кілька місяців потому.

Основна вправа: Вправа з'єднання, яке є основним напрямком для вашого навчання

Вправи допомогу: або сполук або ізолюючих вправ, які підтримують основне вправу

Суть в тому, що вам потрібно зосередитися на стає сильнішою. Що диктує іншим.

Як правило, роботи по наданню допомоги здійснюється за високої комплектів/повторень і малою вагою. Це стимулює їх на більш конструктивні шляхи, щоб допомогти основної роботи. Робота допомогу може бути циклічно по мірі необхідності в залежності від поточної слабкості або забезпечують стабільність суглобів по робочій м'язи-антагоністи.

Як правило, основна робота базується на головній меті. Якщо у вас немає фокусу конкуренції, як пауерліфтинг, стронгмен, або важкої атлетики, то ви будете мати потребу в деякій формі навпочіпки, деякі форми тягне, а деякі прессовочную форму роботи у вашій основній тренування.

Примітка про "оптимальної"

Все дуже часто, ліфтерів зробити це поняття в голові є, що є якась золота підхід, який краще, ніж всі інші. На жаль, з-за всіх факторів (див. Перший набір куль для деяких прикладів, і додати свої власні особисті генетика) неможливо визначити оптимальний спосіб для кожної конкретної людини в поїзді. Щоб зробити справи гірше, ніж сьогодні оптимальним не буде, як ви зрілим, як ліфтер. Міцність будівлі-це не лінійний процес. Пошук і усунення несправностей програма зовсім інша тема і занадто велика тема, щоб включити в цей відповідь.

У гонитві за міфічною "оптимальний" підхід до навчання, багато хлопців можуть бути продані на ідеї, що вони потребують спеціальних штанг, або деякі доповнення стек, або використати золотий спосіб. Люди, які продають всі ці речі на це. Поки є час і місце для всіх цих речей, це дуже рідко, що вони абсолютно необхідні.

Замість того, щоб турбуватися про "оптимальний" навчання, робити нотатки і оцінити ваш прогрес. Якщо ви починаєте мати проблеми і наметах, ці записки мають неоціненне значення для планування як для рішення цих проблем у подальшому навчанні. Ваші замітки повинні мати принаймні:

 • Вправи
 • Підходів і повторень виконано
 • Час в тренажерному залі
 • Приблизне уявлення про те, як ви відчували себе йти в тренажерний зал. У мене шкала від 1 до 4, де 1 є плачевним, і 4 є видатним. Це як індикатор того, як ви сприймаєте навчання пішов.
 • Рукописні замітки про тренуваннях. Хіба у вас виникли проблеми, тримаючись за бар? Це спільний боляче? Будь-яке місце, де ви відчували тижня під час підйому?

Якщо ви виявите, що ви використовуєте погану сторону в середньому на кілька тренувань поспіль, то це, ймовірно, час, щоб відступити гучності трохи, перш ніж вирушити у справді поганому тренування. Якщо ви працюєте на добрій стороні середні, це ідеальне місце, щоб бути.

Вам доведеться проходити етапи планування, виконання, оцінки і постійно протягом всього тренування. Це єдиний спосіб сказати, якщо ви робите успіхи і як правильні речі, як ви йдете вперед.

+765
Joie Young 21 жовт. 2014 р., 16:33:36

Що станеться з переднім присідань полягає в тому, що верхню частину спини і квадрицепси будуть ставати сильнішими порівняно з Тому в присяд (висока або низька планка). Це з-за трохи різних важелів, пов'язаних з ліфт. 225 фунт Передні присідання дуже добре.

Як для стиснення хребта, необхідно враховувати наступне:

 • М'язів ви будуєте брекети хребта на додаток до піднімаючи вагу. Це означає, що вага розподіляється так, що хребет не підтримувати весь вагу.
 • Хребет складається з дисків, поділ хребців, які призначені для обробки певним ступенем стиснення.
 • Тим не менш, є деякий стиск, але це має бути проблемою, якщо ваш хребет не здоровий, або ваша техніка неправильна.

Я б хотів уточнити, що я маю на увазі неправильної техніки:

 • Ніякі два присідання будуть ідентичні, так як окремі важелі впливають на те, як вони виглядають.
 • Поганий метод, де навантаження передається на хребет, а не підтримується м'язами.
 • Поганий метод, коли за рахунок м'язів барі ви причина розтягування або стиснення дисків за межі нормальної роботи.

Переднє сидіння на корточках має наступні переваги:

 • Назад у більш нейтральну позицію, яка вигідна для підшипника навантаження. Чим більше спинка вертикальна, тим менше шансів на травми.
 • Бар впаде з ваших плечей, перш ніж потрапити в таке становище, в якому спина буде в небезпеці.

В основному, як довго, як ви підтримуєте хорошу форму (що абсолютно необхідно для 225 фунтів передньому сидінні навпочіпки), там дійсно не так багато, щоб турбуватися про перспективу. Елітних важкоатлетів рівня здатні передній присед за 500 фунтів без побічних ефектів. Кількість пов'язаних травмах хребта залежить від силових видів спорту. Найбільший ризик бути спортом, що станова тяга, як з-за піднятої ваги і те, що він робить, Якщо назад пряжки ліфтера на всіх з-за втоми.

+756
dreamoo 15 груд. 2014 р., 00:52:46

Недавні дослідження показують, що розтяжка може бути більше перед тренуванням магічний ритуал, ніж дійсно корисною функціональної складової. Його вчили, як "правильний" шлях десятиліттями, і більшість людей ніколи не сумнівалися у цьому, знову ж таки, так "дієта з низьким вмістом жиру робить вас худий"), так що ви, ймовірно, все-таки зіткнутися з вчителів фізкультури і фітнес-тренери, тобто люди взагалі не особливо добре відомі за їх наукової строгості і критичного мислення. Не обманюйте себе ауру професіоналізму, більшість персональних тренерів функціонувати лише в якості зовнішнього джерела дисципліни, і забезпечити застарілі, давно розвінчаний інформації. Ви можете спокійно пропустити розтяжку.

https://www.painscience.com/articles/stretching.php

+748
Tholabul Ilmi 10 груд. 2015 р., 04:33:24

Це буде мій перший і напевно єдиний пост тут. У мене є фізичні випробування придатності для поліцейської програми в Квебеку, Канада, в Рівно 1 місяць і 10 днів, як говорить назва. Тести:

-2,8 км менше ніж за 12 хвилин (вийшло це легко) -Жим лежачи однієї плити 15 повторень (навіть не близько) -15 підтягувань (можна зробити) -100м плавання менш ніж за 2 хвилини (поради???)

Жим лежачи-це ось мій чіткий питання. Я ектоморф і жим 15 повторень 25 фунтів (не судіть будь ласка). Можна додати 20 фунтів в місяць? Як це зробити?

+733
PatFoster 4 лип. 2013 р., 14:33:05

Я думаю, найкраще, що ви збираєтеся отримати на це анекдотичний broscience. Не медичний професіонал в здоровому глузді не пораджу користуватися ЕК/ЕКА і ВИИТ, або навіть просто ЕК/ЕКА самостійно я представляю. Так що ви повинні зробити, це не використовувати ефедри/кофеїн від лейблу.

В анекдотичних broscience світі, я б не поєднувати ЄС/прийом ЕКА з чим-небудь нагадує ВИИТ. Це може збільшити втрату жиру, але це також збирається збільшити ваш серцевий ритм за межі безпечної. Ви можете прочитати на бодібілдинг форумах про люди роблять всі види речей до їх тіла і стає вбивцею естетики, але наука відносно ефедри та спортивне використання є досить ясно.

Використання ефедрину несе в собі ризик розвитку небезпечних для життя аритмії. ... Наш досвід роботи з повідомив, що пацієнт показує, що ефедрин поодинці, або в комбінації з речовинами, що підвищують його вплив на серцево-судинну систему, може також викликати пароксизми неишемических шлуночкової тахікардії. Використання ефедрину несе ризик розвитку життєзагрожуючих аритмій і повинно бути збентежені.

Прийом двох речовин, які підвищують кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень, тільки займатися діяльністю, яка різко збільшує ці показники також, це погана формула.

Ось приклад, що може бути навіть дуже близько до того, що ви робите:

Раніше здоровий 29-річний чоловік був госпіталізований з тахікардією, запаморочення і майже непритомність після того, як він недавно почав приймати таблетки для схуднення придбати в інтернеті. Таблетки, що містяться кофеїн та ефедрин. ... з сімейної історією серцево-судинних хвороби [здоровий 29-річний] був госпіталізований в реанімацію з-за серцебиття, запаморочення і майже зомліла під час важкої атлетики.

Пульс у хлопця був 147, просто сидів на лікарняному ліжку. Якщо ви збираєтеся робити в ЄС/ЕСА, зробити ваше серце ласку та не штовхати його далі, штовхаючи свої фізичні межі.

+696
techiechic 6 квіт. 2017 р., 02:30:17

У мене був вага-тренування протягом майже 2 років. Я роблю це тому, що я люблю його. Це була єдина причина, по якій я тренувалася, але у мене є нова мета: перемогти в місцевих змаганнях з пауерліфтингу. У мене немає інструктора або тренера. Як мені тренуватися, щоб збільшити свою силу? Я 63кг жінки. Мій 1ПМ у становій тязі-це 94kgs (минулого тижня). Поради по збільшенню сили від досвідчених людей цінується дуже високо.

+676
Shon1990 28 бер. 2015 р., 06:27:11

Я, як і більшість лікарів вважають, що хіропрактікі практика є фіктивним. (У мене був один стріляти миготливий лазер на різних частинах мого тіла, щоб лікувати серце аритмія, між іншим.) Є, ймовірно, деякі хороший мануальні терапевти, що там можна робити великі справи, а є ті, які в основному гомеопатія цілителі, але в основному посередині. Вони не хороші шанси, щоб грати ІМО.

Моя порада-забудьте, що маршрут і отримати другу думку від лікаря, що має бути зроблено, коли інвазивна операція рекомендується в будь-якому випадку. Інший варіант, це відвідати терапевта та отримати їхню думку. Особливо психотерапевт, який працює з літніми пацієнтами, так як вони знайомі з людьми, які пройшли величезні операції і побачити до/після. Я хотів би думати, що вони б все одно рекомендував операцію, якщо травма є важкою.

Я думав, що я повинен ендопротезування кульшового суглоба і операції на плечі в моєму кінці 30-х років або на початку 40-х років. Я пішла до терапевта і вони виявили, що деякі мої м'язи просто атрофувалися, щоб компенсувати свої травми і що суглоби в порядку. Вони з'єднали мене з еспандером і сказав мені, щоб зробити деякі спеціальні вправи і тягнеться. Тепер, коли я більш активно і в тренажерному залі, я вважаю, що біль набагато менше, припускаючи, що вони були правильними про операції занадто екстремальним. Хоча, це все анекдотично, так візьміть мій досвід з зерном солі.

+607
Tammy Leanne Peet 14 січ. 2012 р., 15:36:32

Я, здається, нарешті "налагодження" цієї.

Я досить впевнений, що це через нестачу натрію. Я їм дуже здоровим, уникаючи високим вмістом натрію та оброблених харчових продуктів, спостерігаючи за солі при приготуванні їжі. Як-то я не підозрювала, що в якості винуватця. Моя дружина займається з низьким вмістом натрію; вона робить добре, тому що я великий тренажер.

Кілька тижнів тому, за натхненням, я почав експерименти з більш високим споживанням натрію. В середу, четвер і п'ятницю, я випив чарку соєвого соусу. Проблема повністю пішла, я не маю дивну втому за вихідні.

Я з підвищене споживання натрію з тих пір і не бачив проблема більше в протягом декількох тижнів.

Крім того, різні інші проблеми, не кажучи вже прояснилося.

Ефект плацебо завжди слід підозрювати в подібних випадках, але це просто неможливо; позитивний настрій або віра просто не виправити це фізична проблема, яка робить майже кожен рух тужно.

Я страждав з цим протягом року, тому я сподіваюся, що інформація комусь стане в нагоді.

+593
noxabuj 27 серп. 2019 р., 04:54:05

Логічно вважати, що якщо я їм продукти з консервантами, в результаті чого жири в тому, що їжа може також зберігати в моєму жирові клітини з консервантами і тим самим зробити його більш важким, щоб позбавити своє тіло від цих тучних клітинах?

+563
rargh 18 лют. 2011 р., 06:49:04

Ви не, якщо у вас є хірургія, щоб перемістити їх. Точки вставки, як і все інше, генетично детерміновані.

+518
Prof Shafiei 2 серп. 2015 р., 04:41:55

Купуйте ваги або запишіться у спортзал

Як можна набрати багато м'язів в два місяці? Отримайте доступ зі штангою і стійки для присідань, присідати і прес-важкі три рази в тиждень, їм багато їжі, і багато сплять. Ваші обмеження (півгодини тренування, немає ваг) малоймовірно, що ви отримаєте набагато більше і м'язисті менш ніж за рік.

Почніть заощаджувати свої гроші, щоб купити гантелі чи штангу, тому що вони краще працюють. Використовуване обладнання дешево, якщо вартість є проблемою.

Додавання м'язи без штанги

Якщо ви категорично відмовляюся піднімати штангу (або навіть гантелі або гирі), то ви могли б побачити деякі результати від трьох до шести місяців для верхньої частини тіла роботи. Це означає, що багато підтягувань, підтягування, віджимання на брусах, і віджимання (включаючи divebomber або варіації стійки на руках). Для того, щоб уникнути повністю ігноруючи нижню частину тіла, зробити кілька присідань, Присідання пістолетом, і назад розширення, а також.

Я бачив скромні поліпшення мої плечі, передпліччя, і верхньої частини спини з чотирьох місяців робив 3 максимальна комплектів кожного підтягування і провали. Я тільки додала п'ять чи десять кг м'язів,. Три тренування на тиждень з мінімум 50 підтягувань і провалів було б добре почати з верхньої мускулисте тіло.

Їдять

Щоб отримати більше, ви повинні дати вашому тілу сировину з допомогою яких можна зробити більше. Їжте багато овочів і пасли м'ясо, молоко і яйця. Акцент на якість продуктів харчування--уникайте соди, сміття і смаженої їжі, вам трави годували яловичини та молочних продуктів, але не забувайте, що просто багато їм.

+465
Chenkie Bathan 2 січ. 2014 р., 13:34:46

Сьогодні вранці у мене почалися симптоми грипу, хворого горла, чхання і т. д.

Я повинен залишитися вдома або заняття йогою можуть поліпшити симптоми?

+368
katrina clayton 2 черв. 2015 р., 19:56:24

я читав про обважнювачі. І мені було цікаво, якщо вони реально допомагають вправи для сідниць. Також, якщо мої стегна будуть більше. Якщо у вас є досвід, поділіться!

+358
Suresh Indalkar 21 черв. 2013 р., 18:35:35

Загалом, подумайте про фізичних навантаженнях і стресі. Коли ви наносите стрес за допомогою вправ, ваші м'язи намагається адаптуватися і зміцніти. У якийсь момент вам потрібно більше стресу викликають адаптації. Наскільки більше, залежить від стану вашого навчання (для початківців і не початківців) і генетика.

Головне, що ні "так" або "ні" у відповідь на ваше запитання. У якийсь момент вам потрібно більше стресу, щоб стати сильніше, що в цілому показує, як обсяг тренування. Тому після 1 року важкою атлетикою я займаюся 1.5-2 години тренування 3 рази на тиждень, в той час як це нормально зробити 1 год 3 рази на самому початку.

Також важливо пам'ятати, що деякі вправи більш ефективними, ніж інші. Штангою навчання, як правило, вважається більш ефективним, ніж один-спільного руху ізоляції. Але ви, можливо, буде потрібно змінити деякі з них тимчасово працювати поруч з болем , якщо у вас є деякі

+354
Eran Egozi 28 січ. 2013 р., 17:40:28

Це, звичайно, можливо, я, здається, виріс мій BMR в останнє десятиліття, тренуючись важче, довше і частіше, а їсть багато більше. Моє тіло, здається, пристосувався до цього різко збільшується ПОВ.

Зараз я їм близько 3800 ккал в день, а БМР формула говорить, що мій БМР має становити близько 1700 ккал/добу. Немає жодних сумнівів про те, скільки я їм, тому що зважити і виміряти всі їжа, яку я їм кожен день. Мені потрібно зробити це, тому що я їм величезна кількість їжі для кого-то мій розмір; без вимірювань я б готуйте занадто багато або занадто мало їжі.

Я також знаю, що це ПОВ, що є надзвичайно високим, і не просто загальний метаболізм, тому що на канікулах, коли я, як правило, користуються набагато менше, я зазвичай трохи схуднути. А я тоді взагалі їм трохи менше, різниця становить всього лише кілька сотень ккал/день; вечеря в готелі ще близько 1800 ккал, це більше, ніж за даними БМР формула моєї всієї споживаної енергії на весь день має бути.

Можна стверджувати, що я може мати деякі проблеми з переварюванням їжі, але в мене всі ознаки людини з швидким обміном речовин. Е. Р. Я можу досить добре переносять екстремально холодних умовах.

Вім Хоф розробила ще один спосіб, не дуже, спрямованої на підвищення БМР, але у нього є такий ефект теж. Беручи щоденний холодний душ і певних медитативних вправ, ви можете збільшити ваш ПОВ за бажанням. Е. Р. Вім Хоф побив рекорд льоду на витривалість, під час його рекордної спроби він не тремти, пульс практично не збільшується. Таким чином, додаткове тепло від його тіла не за рахунок додаткового скорочення м'язів:

Р-н Хоф сказав, що він може витримати температури як у нього є здатність повернути свою температуру, з допомогою розуму.Саб-Зіро

+306
David Carraher 11 січ. 2014 р., 11:21:16

Більшість вагу, набрану під час тривалих пробіжок є вага води - задоволення то ви більш схильні пити занадто багато води в далекій перспективі, ніж не вистачить. (Це Вікіпедія, але там є багато хороших джерел.)

Швидкий пошук показує, що Кіліан Джорнет конкурує в Ultramarathons 100+ км, де підтримання адекватного харчування складно, в основному з матеріальних причин - їдять на ходу складно. Так він, напевно, тренувався, щоб з'їсти що він може, коли він може.

Скільки вам потрібно під час тренувань і змагань є те, що ви і ваш тренер повинні з'ясувати. Якщо у тебе немає тренера і дивіться на отримання в ультрас, зробити один. Кращі поради про те, що з'їсти прийде від кого-то добре навчені, хто може спостерігати за вами в процесі навчання.

Що стосується вашого питання, Що ви повинні з'їсти під час гонки - напевно, нічого. Більшість любителів бігати марафони на велику тарілку макаронів напередодні ввечері, деякі прості вуглеводи вранці і достатня кількість води під час гонки. Я хотів би запропонувати, що якщо ви ставите тут це питання, в тому, як ви цей рада буде адекватним для вас.

+276
Patrick Berkeley 24 січ. 2010 р., 18:44:06

Вчора я закінчив гонку щорічний байк - 100км крос-кантрі їзда з 6000м загальна висот, що багато любителів (понад 2000) тут спроба. Для більшості людей це займає від 5 до 12 годин, щоб закінчити, і вона досить невибаглива. Це мій 6-й рік це роблю і при цьому я завжди умудряюся відчувати себе цілком нормально протягом 24 годин, деякі з моїх друзів з менш шліфування скаржаться на біль і нудоту протягом 2-3 днів. Що б бути кращою стратегією, щоб відновитися після цього? У тому числі:

 • Як зменшити болі в м'язах і суглобах і судоми?
 • Як лікувати inflamated ноги / сідниці?

Я уявляю марафон тактика відновлення можуть бути схожими.

+126
Marc Grau 20 груд. 2012 р., 18:53:19

Механічне перемішування може призвести до денатурації білка, так що білки перестають правильно функціонувати в їх первісний стан.

Але, швидше за все, білки вже денатурованого як наслідок виробництво. І, ваша травна система буде в будь-якому випадку розщеплюють білки на амінокислоти, щоб відновити їх у нові білки.

Механічне перемішування (з допомогою блендера) не може розбити аміно кислотних компонентів, які є молекулярними.

Тому я не можу собі уявити, що змішування протеїну буде ніякої різниці в поживної цінності.

+82
j0h 10 серп. 2015 р., 00:16:32

Я часто чую про людей, які використовують кросівки з рівною підошвою (наприклад, патрони або щось подібне) для важкої атлетики. Які переваги, що, якщо є ще якісь?

Ці люди стверджують, що цей вид взуття забезпечує рівну поверхню, яка відмінно підходить для важкої атлетики. Але якщо це єдиний аргумент, можна навіть тренуватися босоніж і тієї ж плоскої поверхні (землі).

+14
Zig 25 трав. 2016 р., 02:12:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil