Зберігання Ваг зовні

Я живу в Новій Англії, є багато ваг, і мало місця для їх зберігання. (Звільнення від них-це, звичайно, немислимо :) я шукаю дешеві способи, щоб зберегти їх зовні, але і захистити їх від пошкодження снігом.

У теплу погоду, я просто залишити їх там, з дощовиком на моє дерево вагу, але я не думаю, що це буде працювати на фут чи більше снігу. Також я не хочу бігати навколо рухається мій вагу, коли сніг починає падати.

Будь-які ідеї?

+637
Bill Moniz 21 січ. 2020 р., 14:34:51
35 відповідей

"Битися об стіну"- це не стільки плато як "обвальний втома і втрата енергії" (Вікіпедія). Це відбувається, коли ви біжите з глікогену (зберігання вуглеводів в організмі). Коли я готувалася до марафону пару років тому, я вийшов на 16 км пробіг без приведення джерела вуглеводів разом. За мої перші 10 миль (~1год 20хв) я мав середній темп 8:21 хвилин/милю. Після цього мене почали бити по стіні і мій темп знизився до 10:40 хв/миля. Приблизно через 3 км, я був повністю виснажений довелося пройти останні 3 км до будинку. Просто не було більше енергії. Вживання вуглеводів перед (і під час, якщо це дійсно довго) це допомагає запобігти шляхом поповнення глікогену. Багато спортсменів навіть карбюратор завантажити за тиждень до події, щоб максимізувати запаси глікогену.

Кожен харчування підручник я читав і рекомендував високим вмістом вуглеводів, як остаточно кращий план для витривалості спортсменів (туту відповідному розділі в харчуванні підручник мій університет використовує). Однак, я знайшов статтю з іншої точки зору. На думку автора, люди на високопротеиновой дієти можете зберегти свою витривалість продуктивність , якщо дано достатньо часу, щоб пристосуватися до використання кетони. Це може зайняти 3-4 тижні. Однак, судячи з усього, якщо ви віск та відлітатимуть на вашому кетогенної дієти (іноді є вуглеводи, іноді ні), ваш організм не буде адаптуватися, ви повинні бути послідовними. Автор також пояснює, що є кілька речей, які ви повинні бути обережні, коли тренування на кетогенній дієті:

 • Кетогенної дієти викликають діурез (втрати води), який може приймати мінерали з ним. Якщо ви знаходитесь на такій дієті, ви, можливо, буде потрібно доповнити ваш електролітів. Страшний біг-пов'язаних зі здоров'ям проблема, яка з'являється в ЗМІ кожне літо гіпонатріємія, який викликається втратити занадто багато електролітів.
 • Якщо вам не вистачає білка в раціоні, щоб задовольнити ваші тренування, ваше тіло буде почати малювати білок зі своїх "магазинах", тобто ваші м'язи (обговорювали тут). Просто тому, що ви знаходитесь на дієти з високим вмістом білка не означає автоматично, ви споживаєте достатньо білка, оскільки часто, щоб зменшити кількість калорій, так що ви можете втратити вагу. Автор рекомендує вам споживати 1,2 – 1,7 г білка на кілограм маси тіла, і говорить, що якщо споживання білка перевищує 25% від калорійності раціону є і негативні побічні ефекти (білка дає 4 кал/г, тому, щоб зрозуміти про те, скільки грамів білка ви дозволили, розрахувати 0.25 * [загальна кількість споживаних калорій] / [4 кал/г]).

Враховуючи всю цю інформацію, я можу думати одне додаткове занепокоєння. Щоб запобігти ваше тіло від натиснувши ваші м'язи, щоб отримати енергію під час тривалих тренувань на витривалість, ви повинні з'їсти білок під час тренування. Білок , як відомо, затримка випорожнення gastic (воно залишається в шлунку довше), так це не приємно їсти під час тренування.

Автор також стискає в один останній нюанс в кінці:

Анаеробні (тобто, підняття тягарів або спринт) показники товариства низький рівень глікогену в м'язах, індукована кетогенної дієти, і цього буде всіляко перешкоджати його застосування в більшості умов змагальної легкої атлетики.

Якщо я правильно пам'ятаю, ви робите інтервальні тренування, які можуть підштовхнути вас в анаеробній зоні. Якщо це так, це звучить як кетогенна дієта може негативно вплинути на вашу продуктивність. Мені важко знайти джерело, щоб пояснити, чому це так, але може це тому, що анаеробні вправи використовує глюкозу в якості основного джерела енергії (ви в більшій мірі покладаються на жири під час аеробної фізичної навантаженні і в спокої), тому у великих кількостях він повинен бути синтезований з білка; може, тіло не може встигнути за попитом.

+977
Paula E Payton 03 февр. '09 в 4:24

Ваше тіло потребує стимул для зростання. Потім він повинен продукти харчування для росту. Працювати без збільшення споживання їжі призведе до вас, щоб отримати більш компактною і трохи більш потрібним. Збільшуючи споживання їжі без труднощів зробить тебе найбільше, тому що ви більше жиру. Жоден з цих є гарною ідеєю для ваших цілей.

Ось що я зроблю. Я б з'їсти набагато більше їжі , ніж ви в даний час: не менше трьох великих прийомів їжі в день, кожна з яких в значній частині тваринного білка. Стріляти принаймні десяток яєць і пів літра молока в день.

Але ваш організм не буде голодним, і не збирається робити що-небудь корисне з додатковим харчуванням, якщо ви не говорите йому, що робити. Я почну піднімати важкі три рази в тиждень: присідання зі штангою, станова тяга, підтягування, жими над головою.

+935
Novice17 18 січ. 2017 р., 01:48:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваші кісточки і "плоскостопість" , є причиною при надмірній пронації під час роботи. Здається, ви казали протилежне.

Плоскі арки і кісточки на основи великого пальця стопи свідчить про "більш-pronating" (ноги вивертає або рулонах всередину). Якщо ви подивіться на малюнок протектора на підошвах пари кросівок, які ви використовували на якийсь час - ви помітите, більше носити на медіальної сторони (або всередині).

enter image description here

Як пронація тисне на внутрішню частину стопи (там, де болючий бурсит великого пальця стопи є) ця біль може призвести до компенсації або спробувати знизити тиск / Біль при ходьбі на зовнішній частині стопи або супінація.

Не плутайте відповідь на біль або компенсації (супінація щоб уникнути болю) з фактичною причиною , яка залишається тією ж "надмірна пронація"

Надмірна пронація скидає на всій хода циклу і може призвести до не тільки ногою проблеми, але і проблеми кінематичного ланцюга (наприклад, остеохондроз, хондромаляция надколінка і т. д.).

По суті те, що ви шукаєте-це подтаранного суглоба нейтральним. Це положення подтаранного суглоба, в якому нога не pronated, ні супінації - де п'яти, є нейтральним. Крім того, нормальна хода лінії або центру тиску при переході через позиції фазі ходи потрібно (червона лінія нижче показує звичайний приклад).enter image description here

Надмірне або тривале рух або відсутність руху може призвести до виникнення різних вад та патологій. Правильної біомеханіки дозволяють людям ходити, бігати, стрибати, і рухатися вільно, без болю або дисфункції.


Пару взуття з полиці не може бути "нейтральною" як рельєф усіх ніг відрізняється. Крім того, щільність (твердість) вашого взуття вставки може змінюватись в залежності від ваших унікальних вимог.

Для досягнення цієї нейтральної позиції, ти повинен бути оглянутий ортопедом і виготовлена на замовлення ортопедичні (вставка черевика) casted і створив.


http://www.wefixfeet.ca/sites/default/files/biomechanics.pdf

+935
Dean Dolloff 10 груд. 2011 р., 00:43:06

Найбільш важливе правило при отриманні/втрати ваги, є те, що це відбувається на кухні.

Dietting

Вага втрачається, коли калорій ви споживаєте менше калорій ви спалюєте протягом періоду. Так що якщо ви витрачаєте 2500 ккал на день, споживання їжі повинно бути менше, ніж це. Але коли я кажу "день", що я дійсно маю на увазі будь-який більш тривалого періоду часу. Це ваш #1 джерелом зміни ваги. Дієта.

Розробка

Виходить, всупереч поширеній думці, не є основною причиною для втрати ваги. Однак, хороший звичайної тренування зроблять ваше тіло стосується втрати ваги безпечним шляхом. Ваше тіло звикає до різного ступеня зміни ваги, регулярно переносячи активність.

Мій особистий фаворит затягує сніданок в користь 30 хвилинах ходьби вранці. Я мав великі результати з цього. Ідея тут полягає в тому, що ви розкрути свій метаболізм шляхом отримувати ваше тіло рухатися перед сніданком. Звичайно, сніданок би зробити ваш метаболізм почав, але мені простіше з ним, коли я вже виходив і якийсь час.

Крок від цього можна повністю пропустити сніданок, але це залежить від ваших власних звичок і потреб.

Загалом, гуляти недооцінений, на мій погляд. Є багато, щоб бути сказаним для діяльності, де ви рухаєтеся навколо, і тримати у вертикальному положенні, поки повністю не обтяжена зайвою вагою. Розглянемо прогулянок по різним типам місцевості, а також, для додаткового залучення вашого балансу та основних м'язів.

(Я можу редагувати цей пост не пізніше, як я пам'ятаю інші речі. Не соромтеся задавати уточнюючі питання.)

+788
Common sense Logic 10 лист. 2014 р., 17:39:41

Інтро:

Я 3-денний спліт, і виходить 3-4 рази в тиждень, тобто, якщо я працюю 4 дня в одну тиждень, мені доведеться повторити тренування я почав. Тобто ніяких допоміжних рутинних днів, тільки що повернувся на ротацію.

Днів моїх ніг, як правило, складалася з присідань, потім тяга, потім деякі допоміжні вправи. Тоді я вирішила чергувати вправи, які я дивився. Сенс, в перший день ноги, я би робити присідання після станової тяги, на наступний день ноги, я буду робити станову тягу після присідань.

Нещодавно, я помітив, що все, що я роблю-друге, це буде помітно поменшало, тому що моя нервова система вже смажені з попередньої вправи, і я відразу не вийти на Репс на 70-80% від Макс.

Моя нова ідея, що мені потрібен вхід на це може, я повинна зробити одна з них, кожну ногу в день. Тобто, якщо я роблю присідання в перший день ноги, тоді я буду робити станову тягу на наступному.

Моя аргументація полягає в тому, що дві вправи як займатися в поперек і ноги, так це не так, якщо ці дві групи м'язів будуть відпочивати на 2 тижні в будь-якому випадку.

Я подумав, може бути, просто відокремлюючи присідання і тягу в різні дні в Спліті всі разом, але я виявив, що робота цих місцях два рази в тиждень-це дуже багато, коли я піднімаю гантелі так близько до мого Макса.

Будь зворотний зв'язок або інші ідеї?

Заздалегідь спасибі!

+785
user43280 8 вер. 2013 р., 18:07:46

Я хочу купити дерев'яні гімнастика кільця для будинку фітнес-центр. Я знайшов моделі з 2.8,2.9,3.0,3.1 та 3.2 см в діаметрі. Так як у мене маленькі руки моя перша ідея була йти з 2.8 кілець див. Однак мої гирі мають 3.3 см діаметр ручки і він працює добре. Причому товщі кільця ручок повинні мати кращий розподіл тиску на руки, коли роблю соуси.

Чи є якісь мінуси, якщо я беру 3,2 см, навіть якщо у мене менше руки? Будь-які інші моменти, які слід враховувати?

+780
XCell 180 3 січ. 2011 р., 00:52:22

Так, ви можете перетренуватися робити надмірна кількість вправ ще і кардіо. Перетренованість "- це фізичні, поведінкові та емоційні стан, який виникає коли обсяг і інтенсивність окремих вправ перевищує їх відновлення потенціалу". Ви можете отримати травму, і ви можете показати ознаки емоційних і поведінкових змін від перетренованості.

Всі люди різні, тому ні один-розмір-підходить-всі правила, але є загальні керівні принципи, щоб допомогти людям уникнути перетренованості під час кардіо: дивись попереднє питання, є емпіричне правило для визначення поточних цілей

"Занадто багато занадто швидко" - це загальна фраза, щоб описати, чому чоловік отримав травму. У прохолодному працює сайт описує етапи фізичної форми ви повинні бути в якості застереження, перш ніж намагатися їх ретельну підготовку програми (показана половина-марафон навчальних етапів):

Новачок- Для бігунів, які в даний час працюють 15 до 25 миль на тиждень і чекати, щоб запустити напівмарафон за 2 години.

Проміжний- Для бігунів, які на сьогоднішній день бігти від 25 до 50 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:45:00.

Додатково- Для бігунів, які в даний час працюють 40 до 60 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:30:00.

Низьким- Для бігунів, які в даний час працюють більше 60 миль на тиждень і плануєте пробігти напівмарафон за 1:20:00.

Кардіо-це все, що м'язи можна використовувати більш ефективно. Кажуть, що ви бігати 3 км в день, ваш організм отримує в рутину. Ваш тренують м'язи продовжують працювати, що відстань і, природно, ваша витривалість буде збільшуватися і працює, що відстань буде відчувати себе "легше" на вас. Ваш пульс не такий високий, як, коли ви почали тренуватися; ти тіло краще управляти кисню. Як ви натискаєте себе, збільшуючи свої милі, ви штовхаєте свою витривалість і збільшити з вами.

Так, буде більше кардіотренування роблять ваші легені і серце працювати більш ефективно.

В сторону: я знаю, що це не запитала, Але важливо відзначити, що зміна вашого режиму для більшості серцево змінить вашу м'язову композицію повільно скорочуються (довгі і тонкі) м'язів, які є більш ефективними для підвищення витривалості. Якщо ви хочете пристрелть ваші швидко скорочуються м'язи у тебе від підняття важких речей, ви повинні робити високоінтенсивна інтервальне тренування (ВИИТ) в поєднанні з силового тренування.

+773
Hasan Shaikh 26 лют. 2019 р., 22:10:43

При налаштуванні будь звичайної тренування, я часто натикаюся на процедури, які складаються з двох або більше фізичних вправ в день тренування на квадрицепси і підколінні сухожилля (наприклад, присідання і болгарські спліт присідання і румунська тяга і скручиваемости ноги, відповідно). Порівняно з верхнім робочим тілом, що здається набагато більшим.

Спрощений, пуш день з такої звичайної тренування (що змушує мене задатися питанням, і тому задаю це питання може виглядати наступним чином:

 • Тому В Присяд
 • Болгарський Спліт Присед
 • Підвищення Ікри
 • Лава Для Преса
 • Накладні Прес
 • Бічний Підйом
 • Згортуваність Біцепса

Наскільки я бачу, це призведе до набагато більший об'єм для ніг (в даному випадку каре), ніж на грудях, плечах. Це свого роду рутину, будуть поміщені в двотактний тренування для людей з О 1 рік навчання досвід.

Так що це міркування за що? Це тому, що четверняшки великі м'язи, потім груди або плечі? Буде одне тренування з вищевказаними рутинну побачити більший ріст м'язів, ніж одне лише навчання присідання на пуш день 1, а потім-болгарський спліт присед на 2 день наприклад?

Щоб уточнити, основна мета-це наростити м'язову масу і тому hyperthrophy у найбільш ефективний спосіб, але в відшкодовується основі.

+751
Cynthia Saha 1 черв. 2018 р., 04:07:16

Примітка: це трохи довго, тому ТЛ:ІН, найкраща дієта-це те, що вписується в ваш спосіб життя і допоможе вам підтримувати дефіцит калорій.


Говорячи простою мовою, ваш вага тіла-це еквілібристика між калорії проти калорій (калорій в тому, що ви їсте / п'єте, калорії з того, що ви спалюєте за допомогою фізичних вправ, повсякденному житті, або пройти природно від вашої системи), можливо, ваш склад тіла є симптомом якістю їжі, яку ви їсте, але це зовсім інша тема.

Для того, щоб схуднути, вам доведеться перекласти калорій рівняння праворуч (тобто калорій більше, ніж калорії), щоб набрати вагу, ви повинні піти іншим шляхом. Немає ніякого шляху навколо цього, це просто, як ми розуміємо* тіло для роботи.

Розуміючи це, відповідь на ваше питання

Чи низкоуглеводная тип дієти Аткінса дійсно працює, коли справа доходить до втрати жиру?

так, як довго, як ви підтримувати дефіцит калорій.

Для вирішення основного питання

Це LCHF дієта кращий і простий спосіб, щоб втратити жир?

Відповідь: це залежить.

Багато людей читають про останніх дієта ФАБ, з низьким вмістом вуглеводів / високим вмістом жирів, високим вмістом вуглеводів / низьким вмістом жиру, вегетаріанські, веганські, вага-спостерігачів, зоні дієта, без глютену, slimfast план, і відразу вважати це чарівним чином допомогти скинути вагу, вони вдарив його важко, протягом тижня або двох, потім вони повертаються до своїх старих звичок, тому що вони вважають, що бути вегетаріанцем-це дуже важко, коли твоя родина запрошує вас на барбекю в сонячний уїк-енд, або з низьким вмістом вуглеводів / високим вмістом жиру або без глютену-це дуже важко, коли хтось приносить коробку пончиків в офіс, або високим вмістом вуглеводів / низьким вмістом жиру дуже бентежить, коли люди говорять вам, лососем і авокадо є здоровою їжею (але вони так високо в салі!).

Кращі дієти можна дотримуватися.

Я хочу, щоб ти прочитав це знову. Потім подумайте про ваше життя, вашої повсякденному житті і дійсно вважаю, я маю на увазі насправді серйозно розглянути, якщо ви зможете дотримуватися її.

Припустимо, ви збираєтеся піти з стиль Аткінса з низьким вмістом вуглеводів / з високим вмістом жиру (я не читав дієті Аткінса, але, сподіваюся, це не дуже далеко від істини), розглянемо звичні щоденні страви

Сніданок - ви не можете з'їсти пластівці, тости, булочки, печиво, або майже все, що поставляється в коробці. У багатьох людей є яйця на сніданок (хороший вибір, до речі), але яйця насправді не взяти і їжу, якщо ти не забув варити напередодні ввечері, що означає, що ви зараз повинні встати і приготувати сніданок перед роботою. А що якщо у вас є діти, ви повинні отримати їх готовими до школи, у вас є час готувати для себе? Що робити, якщо ваша сигналізація не гасне, ви проспали і поспішаєте на роботу?

Обід - ви не можете вийти і схопити бутерброд, або запечена картопля, або сосисок, або що-небудь з рисом або пастою. Значить, або салат, ресторан, де можна замовити стейк та овочі (без сколів і зараз!), або що-то готові, які ви привезли з собою (треба любити тих, ділову зустріч сендвіч "шведський стіл", де ви залишаєтеся з морквою).

Вечеря - це, як правило, легше, принаймні, так як більшість людей мають часу, щоб приготувати, але це також, де ви знайдете, що поїсти з друзями або родиною може бути складно, особливо якщо ваш партнер має любов до італійської, китайської або індійської кухні.

Пустеля - Ха. Ха-ха. Хахахахахахаха. Почекай, ти серйозно? ОК... Є кілька пустель ви можете зробити самі, і вам може бути добре з деякими йогуртами, але більшість пустель не так вже й Аткінса доброзичливий.

Я їм безглютенової дієти, який я вважаю, допомагає мені підтримувати відносно здорового статури (це разом із регулярні силові тренування, і, незважаючи на робочий стіл робота), тому я, як правило, повернути до низьким вмістом вуглеводів / високим вмістом жирів, так багато вищеперелічене з особистого досвіду.

Мої страви виглядають приблизно так:

Сніданок - риба або омлет, авокадо, обсмажити овочі і коктейль (з більше овочів плюс банан і трохи порошку протеїну). Іноді я treatmyself в миску клейковини мюслі, і я зберіг трохи в шафі для надзвичайних ситуацій (про ваші тривоги не йдуть? Так, це вважається аварійної ситуації).

Обід - недоїдки зі вчорашнього вечора, як правило, рагу типу куховарством (люблю це медленноварка), яка зазвичай тільки м'ясо і овочі, або омлет. Якщо, з якоїсь причини я не приношу обід з собою, тоді це банку рибних консервів з рисом і помідорами (так, рис є високим вмістом вуглеводів, так що вам доведеться поміняти його на салат).

Вечеря - пам'ятаєш, коли я говорив про любов до мультиварці? Так, це, як правило мультиварці тушкована тип речі, що я приготувала, або в ніч перед або вранці, або м'ясо і овочі, іноді з рисом, якщо я тренувався в той вечір.

Пустеля - Ні.

Якщо ви не думаю, що ти так живеш, і там, чесно кажучи, нічого поганого в цьому, якщо ви не можете (я не їм безглютенової дієти на вибір, я їм це тому що мені треба), то немає, LCHF дієта не найкращий і найлегший спосіб схуднути для вас.


*на даний момент, у всякому разі, поки ми розуміємо, що все це насправді контролюється Літаючого Макаронного Монстра

+732
liberforce 13 квіт. 2016 р., 21:55:19

Це більше питання про встановлення точного підрахунку калорій. Є калькулятор на моїй сторінці у www.GoodLookingBody.co.uk на сторінці "безкоштовно" Звідти встановіть ваш цільовий білок близько 2,2 г/кг

Жири

Вам потрібен жир для отримання енергії, гарної шкіри, і загальний стан здоров'я у вашому тілі.

Якщо ви їсте рибу кілька разів на тиждень, кілька горіхів і використовувати соус або оливкове масло в салати, не турбуйтеся про додавання зайвого жиру ніде і напевно не зіпсувати свою каву, додаючи масло до нього.

Вуглеводи

Вони є вашою фізичної і розумової енергії блоків. Ви потребуєте в них, і вони на смак добре.

Ви повинні з'їдати близько 3 до 5 г вуглеводів на 1 кг ваги тіла в день. Переконайтеся в тому, щоб з'їсти суміш волокнистих овочів (спаржа, брокколі, морква, квасоля), щоб відчувати себе більш повними і мають більший обсяг в їжу від калорій, які ви отримуєте, фрукти для смаку і вітаміни, і крохмалисті вуглеводи, такі як зернові і картопля.

Дотримуючись наведених вище рекомендацій і, переконавшись, пити достатньо води, щоб відчувати себе зволоженою, необхідно викликати ваш жир зникати в повітрі (в буквальному сенсі).

А для кето дієти це чудова цитата "Лікувальне застосування кетогенної дієти не повинні передбачати обмеження більшості форм фізичної праці або активного відпочинку, з одним застереженням, що анаеробні (тобто, підняття тягарів або спринт) показники обмежена низький м'язовий глікоген рівнях, індукована кетогенної дієти, і цього буде всіляко перешкоджати його застосування в більшості умов змагальної легкої атлетики." від Фінні СД. Ketogenic дієтхарчування і фізичної працездатності. Metab Нутро (Лонда). 2004 17 серпня;1(1):2. іншими словами, Не турбуйтеся

Посилання: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23645387 і більше

+714
user24507 31 бер. 2016 р., 16:03:19

Ви, мабуть, чули про людського гормону росту (HGH), гормону, який підживлює зростання м'язів і відновлення. Ну, цей гормон виділяється під час сну, особливо під час глибокого сну.

Це хороша коротка інформація про сну і м'язового зростання ссылке з посиланнями внизу. Як правило, ви потрапляєте в фазу швидкого сну 90 хвилин після засипання. Оскільки лейцину і гормон росту є ключовими для синтезу білків і їх випускають під час фази швидкого сну, яка триває приблизно 1,5-2 години (дорослі можуть витрачати до 20% свого сну в БДГ-стадії) 2x4hours також був би варіант. Схоже, як мінімум 3-3.5 годин поспіль спати-це треба.

"Гормон росту сприяє зростанню і відновленню м'язової тканини, тому вивільнення гормону росту під час сну має вирішальне значення для нарощування м'язової маси.[2]

Гормон росту також відіграє важливу роль у вуглеводному обміні, впливає енергопостачання м'язів. Позбавлення сну може уповільнити зростання м'язів шляхом зміни поставку енергетичного субстрату в м'язовій тканині.[3]

Якщо глибокий сон переривається, вивільнення гормону росту припиняється.[4] таким чином, гарний нічний відпочинок має вирішальне значення для переваги гормону росту, щоб отримати повний ефект."

+678
Oyebamire Adesoye Oluwakayode 27 лист. 2016 р., 14:43:14

За даними основи фізіології фізичних вправ (2011) Ст. Л. Кэтч, У. Д. Мак-ардл, і Ф. В. Кэтч, економічність споживання енергії для ходьби на низькій швидкості вище. Біг стає більш практичним (вимагає менше калорій), коли потрібна висока швидкість передачі даних:

Швидкість ходьби відноситься до лінійно поглинання кисню між швидкостями 1.9 і 3.1 км / год; ходьба стає менш економічний на швидкостях швидше, ніж 4.0 миль.

Це пояснює, чому ходьба 10 км (з урахуванням нормальної швидкості ~3 км / год) витрачає менше енергії, ніж біг на ту ж відстань.

+649
little pootis 8 лип. 2010 р., 19:38:19

Рот проти носа

Деякі видих через ніс, через рот і через обидві одночасно. Обидва дещо краще (швидше, глибше і запобігає воду приходячи в), але, можливо, потрібно більше практики, щоб бути зроблено правильно.

Ритм

Що-небудь від 1:1 до 5:1 Дуже часто, але 3:1 є найбільш ефективним* (3:1 становить 3 ударів за 1 вдих). При використанні навіть удари (2:1, 4:1 і т. д.) Дуже важко зберегти прямий шлях, але крім цього (наскільки я знаю) це питання стилю і особистих переваг.

*Я думаю, що Олімпійські фрістайлери використовують 2:1, хоча

Дихання стороні

Завжди вдих в сторону руки, яка виходить із води.

редагувати: я не впевнений, що ви просите, але ви повинні обов'язково дихати, перебуваючи під водою; зазвичай прямо вниз.

+636
user350753 1 квіт. 2014 р., 11:26:19

Я тенісист. 23 М УЗТА 4.0. Я досить багато форму (висота:6'00" вага:170 фунтів).

Я хочу, щоб поліпшити свою витривалість. Я бігаю 3 км(на швидкості близько 9 хвилин/миля) три рази в тиждень. Я можу бігати 5 км без зупинки, перш ніж моє тіло закликає зробити перерву. (Я намагаюся працювати так, як я один раз кожні два тижні). Моя проблема-це кількість (5 миль) не поліпшується за останні 6 місяців. Це означає, що навіть якщо я працюю, моя витривалість не поліпшується. Будь ласка, запропонувати деякі методи.

Редагувати Я біжу, щоб поліпшити свою витривалість в цілому. Так, я хочу покращити мою витривалість для гри в теніс. Мій досвід - близько першої години, я можу розділити крок, кожен постріл. Після однієї години, моя здатність розділити кроком поступово зменшується. В 3 години, я роблю разножка тільки близько 20% пострілів, я все ще можу вдарити мої знімки. В 4 години, я не відчуваю ніг взагалі, але я все ще можу вдарити по м'ячу. Що я можу зробити з точки зору теніс. Цей вид витривалості є низьким. (Мої перерви дуже короткі).

+635
zapdroid 3 черв. 2013 р., 01:56:25

Неважливо, якщо ваше тіло отримує охолоджується під час плавання. Важливо те, що кількість калорій, які ви спалюєте під час будь-якої вправи. Втрата жиру відбувається, коли ви витрачаєте більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Просто.

Плавання насправді дуже хороший спалювач калорій. За даними NutriStrategy, плавання в спокійному темпі протягом однієї години можна спалити до 354 558 калорій в залежності від вашої ваги.

+605
Shafeeque 3 серп. 2015 р., 13:30:24

Щоб додати додаткові тренування в тиждень для відбивання свою вагу і він повинен бути безпечним,то ви повинні зробити важку роботу для цього.На початковому етапі, коли ви почати працювати, будь ласка, покрити меншу відстань.Повільно збільшіть розмір бігового полотна,так і з-за цього ви можете додати додаткові тренування в тиждень дуже легко.Біг-це найкращий спосіб для розтушовування фунтів, отриманих вами.Так що додати сеанс в бігу, але повільний процес.

+603
Aderinsola Oladaiye 26 лист. 2012 р., 01:42:14

У мене є пара п'ять пальців, так що це не альтернатива це. Я цікаво, якщо є взуття там для загальної фізичної підготовки (в тому числі підйому), схожими на безкоштовній Найк. Я дуже хотіла їх, але вони не підходять мої ноги, щоб вони вийшли.

Я спеціально хочу щось, що трохи підошва, і тому їх можна використовувати взимку на гострий лід/скелі, або на реальні піших прогулянок/пробіжок. VFFs і правда "мінімальний" взуття дуже мінімальний. Я пробував.

Не шукають відгук на взуття, просто якщо є альтернативи з Nike вільне взуття.

+586
Anatol Zolotusky 25 серп. 2013 р., 22:32:01

Для комерційних тренажерних залів висота стелі не повинна бути менше 14 футів і стеля будинку тренажерні зали повинні бути достатньо високими для обладнання спортзалу і все, що ви могли робити на ньому (тобто біг або стрибки). Мінімум 8 футів рекомендується.

+586
Roboron3042 19 серп. 2013 р., 07:32:06

Як уникнути травм в ногах при кікбоксингу? Спеціально великий палець і маленький?

Я чув про плівку, але є зміцнення вправи, щоб запобігти травми або таких? Якщо ви пропонуєте стрічкою, я хотів би знати, як конкретно.

+558
Matt Haynie 18 лип. 2016 р., 18:19:04

Я припускаю, що ви тільки почали працювати? Оскільки це ваш перший 10к ніколи.

Як ви вже зазначили - травма неминуча. І як люди в коментарях вже сказали - організм кожної людини індивідуальний.

Ви наростають дуже різко і швидко ваш пробіг якого є більше занепокоєння, не так багато, як швидкість. Ваше тіло буде зламати в якийсь момент десь з цими 5 разів на тиждень працює. Взяти весь цей галас трохи вниз і не збільшити тиждень пробіг більше ніж на 15-20%.

Я розумію, що ви переживаєте, що це "друге дихання" і він може дати вам божевільний настрій, але бути об'єктивним про неї. Як колега бігун, я зробив помилку швидко збільшити відстань в тиждень багато разів, і це завжди приводило назад до 2-3 тижнів відпочивати не запускається з-за якоїсь травми.

Ви можете спробувати і переключитися на якийсь момент з 5 днів навчання по 3, тому що організм не почне з відновленням і не міг впоратися з настільки швидким збільшенням відстані. (також розганяється, читайте нижче)

Як ви хочете, щоб збільшити вашу швидкість, вам потрібно зробити швидкість вправ і не стільки пробіг. Ви повинні дивитися навколо в Інтернеті для підготовки програми швидкість для 5K і 10k, але загалом те, що вам потрібно зробити:

Спринти, спринти, спринти!!!

Для початку ви могли б включити 10x50m спринт після нормально працює. (ви повинні спробувати і працювати при інтенсивності близько 80% у спринті, так що ви не будете вмирати і кидати на другий результат :Д)

Зігрітися, я маю на увазі це! Обов'язкові 5 хвилин. розминки до початку бігу. Також перед початком будь-якого роду спринтерський забіг як мінімум 1к для початку, що тіло і переключитися в режим бігу - це після обов'язкової розминки.

Кілька днів можна повністю пропустити час тривалих пробіжок (чесно кажучи, вам знадобиться всього один довгостроковій перспективі щотижня 10-12-15км.) і після 5 хвилин. розминка та 1к. запустити просто почніть спринт. Ви можете зробити кілька видів спринти, на якому ви отримаєте більш кращого часу, як ви прогресу.

По-перше, спробуйте 10x600m з 3 хвилин. відпочинок між спринтами (під час відпочинку ви могли ходити і дихати, не стійте на одному місці) з інтенсивністю близько 80%.

Тобто 5x1km. спринти, але це трохи більш просунутий, і ви повинні спочатку зробити 600м ті. Знову 3 хвилини. решта з інтенсивністю 80% і більше.

Тобто 10x100m спринти з ухилом, на якийсь пагорб чи щось, і ви даєте все у вас є, йдіть вниз по схилу і повторити.

Відновлення після бігу буде дуже погано, ви побачите. Так що не працює на наступний день.

Отже, давайте підведемо підсумки, що можна зробити за 4 дні тренувань в тиждень:

 • Перший день - спринт

 • День відпочинку

 • Другий день - Відновлення запуску з зручним темпами, можливо, дещо збільшує швидкість (без спринту) близько 100 м на кожен кілометр. Близько 8-10 км.

 • День відпочинку

 • Третій день - спробувати запустити 5к дуже швидко, так швидко, як ви можете, завжди розминка перед що і робити 1к-2к пробіжку, потім відпочинок 1-2 хвилини. і почати швидкість 5K перспективі.

 • Четвертий день - довгостроковій перспективі день, повільне відновлення працює приблизно 10-12км, немає швидкості.

 • Інше, Повторюю

Відмова від відповідальності: я зробив все це, і ви повинні помітити збільшення швидкості, але не отримати ваші надії вгору, тому що це може зайняти у вас від 6 місяців до року, щоб запустити 10к за 40 хвилин. Також залежить від вашої ваги і вашого запущена форма, взуття, травми і т. д.

Джерела: я - ультра-марафонець, в даний час почне працювати на швидкості 5к знову, тому що я вдосконалював його в минулому році, як раз коли я дістався до 4:00/км.

+543
Shanthanu 8 лист. 2016 р., 09:54:11

Я тренувався протягом декількох місяців для того, щоб досягти своєї мети у сто віджимань поспіль. Щоб зробити це, я повільно збільшував кількість віджимань кожен раз, коли я тренувався. Я не робив тренування з віджимань поспіль, це був просто гол.

Тепер я можу це зробити, я хочу підтримувати свій рівень. Як мені це зробити? Будете робити 100 віджимань часто бути достатньо, або я повинен знову розділити моє навчання ?

Просто щоб бути ясно, я не хочу збільшити кількість віджимань (я не хочу занадто великі м'язи), просто щоб бути в змозі зробити 100 віджимань в майбутньому.

+467
funkatron 5 вер. 2014 р., 21:39:21

Простіше кажучи, ви не надто багато тренувався. Не існує і ніколи не існувало людини у всій людській історії, яка дуже старанно тренувався. Що змушує вас думати, що ви будете першим, щоб побити цей рекорд?

+427
user166847 9 бер. 2019 р., 23:11:07

Причину кольки не обов'язково від зневоднення.

Швидше за все, ви відчуваєте нервово-м'язової втоми.

Хоча це може бути зневоднення, що, звичайно, не означає, що ви не повинні залишатися на вершині своєї гідратації, але причина швидше за все просто тому, що ви не в достатньо хорошій формі, але, щоб зробити роботу ви хочете зробити.

В обов'язковому порядку до початку кожного сезону плавати в басейні палуба буде забита плавців судоми, тому що вони поверталися після довгої перерви.

+408
AlanJennings 15 лют. 2010 р., 05:45:19

Будь ласка, будь ласка, не давайте ваш вага вас біг або будь-який вид спорту. Я побіг, коли я був приблизно вашої ваги (я почав в 148kg але не бігає поки я трохи схуд) і схудла робити це. Ця стаття показує, як я керую 10k перегонів і, як ви бачите, я не стереотипний біг розмір (якщо є таке поняття).

http://www.wirralglobe.co.uk/news/8484391.Wirral_runner_s_inspirational_battle_with_weight/

Я приєднався до групи і так був лідер, який зміг вивести мене і переконайтеся, що не перестарайтеся, заохочуючи мене одночасно. Установіть прапорець запустити в Англії або в ваш місцевий центр розваг, щоб побачити, якщо є які-небудь початківців груп працює поряд з вами.

Я спробував пропустити і я зробив це кілька разів, але було дуже складно, тим більше з-за поганої координації та балансу, ніж з-за мого ваги/суглобів.

Я знайшов різноманітність в тренування допомагають, так що я, як правило, різняться між їздою на велосипеді (або довга поїздка на відкритому повітрі або інтенсивні заняття спінінгом в приміщенні), біг, плавання і т. д.

Я не буду відкладати на вагу чи розмір, щоб робити якісь вправи поки (як хтось згадує раніше) ви відповідь: за допомогою належної формі, навіть з велоспорт своя важлива для того, щоб переконатися, що ваше сидіння і ручки на потрібну висоту. б: працюємо, щоб ваші здібності (не роблячи занадто багато і занадто швидко, не перестаратися) з: зупинитися, якщо ви відчуваєте біль у суглобах д: розігріти і зробити багато розтягування після е: залишитися гідратований.

Удачи з яким би видом спорту ви вирішили зайнятися :)

+263
Oneeyedman 15 січ. 2011 р., 03:40:45

З допомогою вправу з м'ячем допоможе зміцнити ваші основні і м'язи спини?

Є якісь проблеми чи брак з допомогою вправ тіла м'яч як стілець?

+247
user8430 21 трав. 2016 р., 22:28:24

Я працюю над моєю власною структури тренування на деякий час тепер, намагаючись знайти правильне поєднання розминки і вправи.

Я завжди починаю з розминки, працюючи на м'язи я буду бити цій сесії.

Потім переходьте на вправи я повинна бути свіжою, наприклад. будь-які стрибки, стрибки коробки і т. д.

Тоді я буду працювати на вправи опору, закінчуючи біговій доріжці або працювати на велосипеді.

Є наукова теорія побудови тренування у правильному порядку?

+234
HmmNian 20 жовт. 2011 р., 04:20:24

Те, що я думаю, що могло статися-це легке потягування деяких сухожиль в лікті, З-за неправильної форми здійснення. Мав те ж саме трапилося зі мною близько 3 тижнів тому, у той час як робити деякі вправи плеча.

Спина почала боліти відразу після тренування, прийшов додому, поспав, прокинувся, потягнувся і не міг рухатися взагалі. Потім під час руху - реальна сильний біль.

Тримаю парі, те ж саме сталося з тобою.

Розчин - інше. Єдине, що може допомогти вам зараз відпочиває, може, якусь мазь, щоб полегшити біль, але це не допоможе його зцілити.

ІМО, просто відпочити.

+228
J A R O T H I 26 бер. 2016 р., 04:48:36

Взяти мішок замку застібки-блискавки і 4 столові ложки соди. Покладіть рукавички в сумку, після тренування і збовтайте його як змішувач фарби.

Ну бактерії процвітає від твого поту, так що випічки соди буде поглинати вологу і зупинити сморід.

Ох, і я забув, але іншого шляху, щоб кинути свої рукавички в морозилці вона вб'є бактерії, які викликають запах.

+207
JJZ 30 бер. 2019 р., 09:37:14

Який сенс використовувати кофеїн/ментол для схуднення гелі? Існує безліч продуктів для жінок, а також деякі (Я бачив животі гель від Shiseido). Робити такі гелі роботу? Ви рекомендуєте якісь?

Редагувати Що я маю на увазі під світлофільтри роботи: дійсно вони збільшують втрату жиру в тих місцях, де ви їх використовуєте?

+200
dubu2 29 черв. 2017 р., 17:13:38

Я хотів би знати, якщо існує зв'язок між крепатуру і терпимості до болю.

У мене завжди була висока терпимість до болю і ніколи не відчував до цих пір більш низьку терпимість до болю. Моє тіло дуже болить після вчорашнього тренування і деякі мої рухи трохи обмежені, але це нічого, що я не відчув після тренування перед. Що нового я більш швидко і чутливо реагувати на больові подразники (різкий тичок, фірма щіпка) сьогодні, через добу.

Цього ніколи не траплялося раніше, так що я цікаво, якщо є зв'язок.

Я би вдячний за будь-яку введення.

Спасибі!

Примітка:

Я не регулярно років (я ходила в спортзал 3 рази в тиждень на персональні тренування з тренером, але це було у 2012 році). Останній раз, коли я здійснював досі був близько півроку тому, і я зміг тільки зберегти рутини на пару тижнів.

Минулої ночі, я вперше за деякий час, після пару фітнес блендер відео тренування (приблизно у 1,5-2 години кардіо Новачок, Новачок, HIIT і Табата, з трохи йоги/пілатесу в кінці до охолодження).

Я відчував, що це було досить енергійні тренування для кого-то просто почати знову так що я подумав, можливо, це і є причина зниження переносимості болю?

+154
Mstack 6 груд. 2011 р., 03:46:06

Якщо у вас є 3 місяці і в даний час не роблять ніяких силових тренувань, просто запишіться в спортзал і проводити програми, або 5х5. На вихідних, сходити на пробіжку і зробити кілька віджимань.

Для новачка, програма є дуже ефективним і дуже легко слідувати. Три місяці, і ви будете вражені, наскільки сильніше ви.

+106
Yuriy Rusinov 3 серп. 2018 р., 10:13:09

Це питання складається з двох частин.

По-перше, можуть затягувати м'язи багаторазово збільшити свою силу точно так само з вагами? По-друге, якщо це правда, може електричну стимуляцію м'язів, щоб це сталося автоматично?

+86
Petr Dudko 28 черв. 2013 р., 12:11:50

Середнього віку чоловік у його ранніх 40-х років. Його єдиною метою вправи, щоб зберегти здоров'я. Добре виглядати і мати привабливу фігуру-це не турбота. Надмірних тренувань може призвести до пошкодження частин тіла, особливо якщо чоловік уже не молодий. Як літній чоловік знає, коли він закінчиться-вправи до такої міри, що він носить його частин тіла? Ломить тіло?

+65
user2813687 31 лип. 2017 р., 04:40:05

Так, між 40 і 50 років, гірський байкер вагою близько 90 кг. Без проблем роблю 100км на МТБ або вимкнути місцевості в розумно швидкі терміни. Недавно (пару тижнів тому) почав робити віджимання щодня. Правильна форма, повна віджимання і стрибок, і спочатку здавалося, що я вмираю, робить більше, ніж 5 або 6 з них в наборі. Я зараз в змозі зробити близько 25 в наборі буквально перед почуття не в змозі стрибати чи правильно дихати. Тоді я піду на фініш після 30 хвилинної паузи.

Чи припустимо це прогрес? Я трохи з жалем відзначаємо, що багато людей в інтернеті кажуть робити 100 віджимань в один набір, як ніби це не було проблемою, і, мабуть, не мають досвіду робити берпи. Полягає в тому, що рівень прогресу занадто низько, що я повинен бути дивлячись на деякі можливі проблеми, наприклад, дієта і т. д?

+46
dawinot 4 серп. 2013 р., 10:09:26

Ви випиваєте протеїновий коктейль, щоб доповнити ваш споживання білка, незалежно від тренувальні дні або раз, якщо ви не дуже досвідчений ГРМ не має значення.

+17
rcollyer 5 жовт. 2011 р., 18:30:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil