Фотографії для відстеження прогресу і змін

Я шукаю процедур/досвідом щодо використання камери, щоб відслідковувати поліпшення/зміни з плином часу.

Це може бути жир/м'язи, постава, зовнішній вигляд. (Пілатес, наприклад, це повинно змусити людей виглядати краще, не набираючи м'язової втратити жир, я б хотіла відстежити зміни).

Сайд-проект можна використовувати фотографії, щоб дати мені уявлення про те, де я (я припускаю, що є веб-сайти, де ви можете порівняти себе з іншими або бути оцінений)

+760
quietmedic 1 січ. 2020 р., 19:28:40
36 відповідей

Попередження, стіна тексту входять. На жаль, але є багато, щоб дивитися на. TL;доктор в кінці.


Давайте спочатку поглянемо на те, що, здається, впливу (базовий) рівень метаболізму найбільш. Для початку, коли ми дивимося на вигляд, здається, бути акуратним зв'язку між середньої маси предмета цього виду та його метаболізм. Лінійну залежність, по суті, між швидкістю метаболізму і масою тіла сила 3/4. Це відомо як закон Клейбера це. Нахил варіюється трохи серед одноклітинних організмів і холодно - і теплокровних тварин, але в цілому співвідношення в кожній групі.

Враховуючи, що Ваги метаболізму з масою тіла серед тварин, можливо, це не надумана очікувати, що це за предмети всередині одного виду, включаючи людину. Ось це приголомшливе дослідження, копати в те, що корелює з базальної швидкість метаболізму (BMR) для людей: http://ajcn.nutrition.org/content/82/5/941.full (фактори, що впливають на мінливість базального метаболізму включають безжирової маси, жирової маси, віку і циркулюючого тироксину, але не секс, циркулюючого лептину, або triiodothyronine1,2,3; Американський журнал клінічного харчування).

Всередині-предметними ефектами, тобто в межах однієї людини, становили мінливість лише 2% з 0,5% аналітична помилка. Більший інтерес представляють між-суб'єктні ефекти, дивлячись на те, що є кращими предикторами для BMR. Ми знаходимо наступні показники для пояснення БМР:

 • 63% для жиру маса (фактів)
 • 6% для жирової маси (ФМ)
 • 2% вік
 • 26% непояснених

Остання порція виявилася не пояснюється циркулюючого лептину (гормону ситості за кермом) або трийодтироніну (гормону щитовидної залози). Цікаво, тироксину (ще один гормон щитовидної залози) показав ніякого відношення до дисперсії для жінок, але і складають цілих 25% від залишкової дисперсії у чоловіків.

Це означає, що є більше, щоб наша BMR, ніж фактів і FM, але видно, що місія є одним з найбільших факторів і FM не нікчемна. Так що є деякі висновки, деякі люди не сподобається.

Перший полягає в тому, що нежировая маса важлива і висота відіграє важливу роль. Очевидно, що люди з однаковою висоти можуть мати важливе зміна в МСД в залежності від речей, таких як щільність кісткової тканини і мускулатури. Це підтримує поняття, що силові тренування і гіпертрофії може бути корисним у підтримці стійкого зниження ваги, так як він буде піднімати БМР. Тим не менше, кількість м'язів, які реально можуть бути отримані без застосування анаболіків, не без обмежень. Тому під час силового тренування може бути добрим стимулом для людини, він просто не збирається компенсувати різницю в МСД між двома людьми, які знаходяться на відповідно 60 кг і 90 кг на той же відсоток жиру в організмі. Ви можете очікувати більш високих людей, щоб бути в змозі піти з їжею набагато більше, ніж мало для підтримки схожі відсоток жиру в організмі, і навпаки, вони можуть також вимагають набагато більше, щоб наростити м'язи при тренуванні).

По-друге, жирової маси має істотне значення на 6%, але не настільки драматично, що він буде молоти ваш метаболізм зупиняється, коли значна втрата жиру відбувається, що деякі люди стверджують. Це має сенс з біологічної точки зору. Підтримка м'язової маси тіла, включаючи кістки, м'язи, внутрішні органи, шкіру і більше метаболічно дорогою. Це не мало б сенсу для утримання жирової маси, особливо метаболічно дорогим, так як це досить поганий джерело енергії, який є його основною функцією. Це було б дуже важливим чинником для витрати палива автомобіля, будучи палива присутній (має деяке відношення з-за ваги, але не , що багато) або з допомогою палива, коли воно просто стоїть в гаражі.

По-третє, циркулюючі гормони, принаймні з тих, що досліджували (які мають важливе значення для метаболізму) не буду робити-зараз або ніколи. Люди з діагнозом фактичне гіпотиреоз побачите значний ефект щодо втрати ваги і вигоди, але і в присутності нормального функціонування щитовидної залози та гормональної системи, часто чув претензії, що хтось просто не може втратити вага або набирає занадто легко через гормонів, коли вони ніколи не було ніяких випробувань, проведених у зв'язку з цим, слід розглядати як виправдання. Вибачте, хлопці, але ви не можете звинувачувати медичні питання без доказів таких питань, який був створений ВИ, і я боюся, що це вже не раз доводили нам всім дуже уміло брехати самим собі.

Нарешті, є й інші фактори, які можуть бути значними і можуть надавати певний вплив на чому з двома людьми такого росту можна іноді, здавалося б пожерти в волю, а інші будуть мати важкий час зберігаючи вагу тіла вниз. Але так як там може бути занадто багато супутніх факторів є і це відводять у бік від питання, ми будемо продовжувати те, що може бути визначена кількісно.


Так як вага знижується за рахунок втрати жиру, це призведе до деякого падіння БМР, безпосередньо пов'язані з жировою масою, але не достатньо, щоб гарантувати стверджує, що БМР різко гальмує, достатньо, щоб спровокувати зворотний ефект, коли після дієти відновляться, якою повинна бути загальна добова витрата енергії (TDEE на) споживання. Так само втрати ваги в якийсь інший спосіб зниження ПОВ?

Тут ми прийдемо на страшний "режим голодування". Багато людей вважають, що так менше калорій споживаєш, тіло в реакції сповільнить обмінні процеси і/або перерозподілити пріоритети, щоб продовжити функціонування перед обличчям того, що може бути криза. Це, звичайно, не здається неможливим, тому що є велика різниця в пікової продуктивності і "адекватні" показники. Тим не менш, це одна з тих унікальних речей, за які я бажаю що я мало ім'я. Одна з тих ідей, які відбуваються, з джерела, який в цей час цілком може бути надійною, але може бути неповною, стає недійсним перед обличчям нових доказів або просто відверта неправильно. Проста версія стає популярним, поширюється, і незабаром її часте повторення закріплює його в свідомості населення як "загальних знань". Але, як стає доступною нова інформація, і тих, хто на передньому плані збору він став розчарування у зв'язку з поширенням старих "загальних знань", вони починають називати це міф і представити контраргументи. Оскільки людям подобається відчувати себе розумними і передовими, зараз "міф" отримує люто напали, до великого незадоволення тих, хто жив і зараз теж відчуваю себе обдуреною, ввели в оману або особисто під ударом. Приготуйтеся побачити багато таких хитних маятників харчування і фізичні вправи ("калорій в/калорій", "калорії-це калорії", терміни харчування, штанги->верстати->гантелі).

Так що це міф? Перший його походження. Джерело, здається, в основному з Міннесоти голоду експеримент (https://en.wikipedia.org/wiki/Minnesota_Starvation_Experiment). У ході експерименту було встановлено, що фізіологічні процеси, які є важливими показниками для BMR були дійсно знижені. Однак, випробувані в дослідженні були фактично голодували, а не на будь-керована втрата жиру дієта. Гарний лічильник момент виходить з цього дослідження: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11010936 (повний текст: http://ajcn.nutrition.org/content/72/4/946.longенергетичний обмін після 2-х років енергії обмеження: Біосфера 2 експеримент, я Джей Клин нутро. Жовтня 2000;72(4):946-53). Коли справа доходить до досліджень на людях, він не стає набагато краще, ніж тримати їх у біосфері протягом 2 років, коли ти залишаєшся на юридичному аспекті справи. В дослідженні робиться висновок про те, що там є ефект, але давайте подивимося на масштаби. Втрата ваги в середньому склало 15% від маси тіла, і велика частина цього була із-за втрати жиру, тому що під час дієти був обмежений, це не поживно бідних. У середньому відповідь на TDEE на скорочення 180 ккал. Це не багато для початку. 60 ккал пояснюються втратою себе масу тіла (ФФМ і FM), 65 ккал від зниження соватися і 55 ккал відхиляється, як статистично незначимы.

Ідея про те, що ПОВ буде серйозно знижено в результаті дієти, і особливо поняття режим голодування, все частіше останнім часом помічені як міфи. У той час як є деякі правди, досить нігті були загнані в труну до висновку, що це не те, що змушує стількох людей добиванні після дієти.


Так що ж відбувалося у великій лузер? Я думаю, дві речі.

По-перше, обмеження калорій для цих людей, спонукаються до того, щоб втратити більше ваги, як це можливо, як можна швидше, був ближче до фактичної чисельності експеримент в Міннесоті, ніж те, що слід вважати осудним і сталого дієти. Доктор Хол, який привів цитату з інтерв'ю на запитання була опублікована стаття про серіал, який багато говорить (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3660472/). Дуже важливо, що радикальний підхід до втрати ваги не тільки впливають на жир. Деякі худої маси тіла також буде втрачено, зокрема м'язи, які ми раніше бачили б вплинути на швидкість метаболізму набагато більше. Так що тепер у нас є люди, які втратили жир, а також корисної м'язової маси тіла, має знижений метаболізм, а потім випустив зі своїх суворих краш дієта. Дві здогади щодо того, що відбудеться.

Це підводить нас до другого пункту: жахливе оману про "дієту" йде корінням в ідеї, які повинні бути застарілими. Ви бачили це у журналах... "банановій дієті", всі "детокс" дієти, низькожирова дієта, останнім часом кето дієти. Люди були підстави вважати, що дієта-це те, що ви робите для суспільства і некомфортне час, поки ситуація була "виправлено" і дієти, то можете бути припинена. Проблема в тому, що це не тимчасове помутніння судження про те, що заподіяли комусь, щоб стати надмірна вага, зазвичай це були стійкі звички до неправильного харчування, які викликали збільшення ваги, ймовірно, непомітних в масштабі тижнів або навіть місяців, які накопичуються з плином часу. Правильний підхід до "дієта" і створити кращі звички, в зменшений варіант того, що можна зробити після скорочення жиру в організмі була завершена так, що новий вага зможе зберегтися. Я не збираюся викопати подальші дослідження, але було помічено, що дієти, в цьому сенсі, насправді показник майбутнього ваги. Крім того, чим жорсткіше дієта, тим важче буде підтримувати його протягом будь-якого значного часу. Коли ви не стравлюючи інстинкти виживання, відточені за сотні мільйонів років еволюції від пізнавальних процесів, які є малюки в порівнянні, ваші "сили волі" не перемогти.

Доктор Хол також показано у вищезгаданій статті, якщо більш помірна калорійність дефіцит був збережений у поєднанні з фізичними вправами протягом тривалого періоду часу, не тільки ж втрата ваги у кінцевому підсумку було досягнуто, це було б так при збереженні м'язової маси тіла, залишивши суперників у кращій формі і краще оснащені, щоб зберегти свій новий вагу.

У цьому сенсі, так, програма є продовженням набагато більш широкої проблеми: що дієти раніше розглядаються в цій викривальної манері, а не розглядати як поступове зміна на краще, стійких звичок. Він торгує на нетерпіння людей, охочих результати відразу ж і той факт, що план, який займає роки, щоб завершити дуже непростий. Я думаю, після кого-то протягом 3 років, в той час як вони втрачають 0,25 кг в тиждень не дуже захоплююче телебачення, але що людина буде робити відмінні успіхи при рушанні з ожирінням.


ТЛ;ІН

 • Нежировая маса тіла є основним фактором базального метаболізму.
 • Жирової маси та сприяє ПОВ, але в набагато меншому ступені.
 • "Режим голодування" не відбудеться від простого обмеження калорій, якщо ви насправді голодувати.
 • ПОВ не різко гальмувати в результаті втрати ваги або помірний дефіцит калорій.
 • БМР може уповільнити зовсім небагато в результаті різкого дефіциту калорійності, які можуть хоча б частково бути із-за втрати м'язової маси тіла.
 • Вага може бути втрачений і утримувала при правильному підході.
+943
Nardog 03 февр. '09 в 4:24

У мене було багато травм у тренажерному залі, і я продовжував чути це з-за поганої форми. Я впевнений, що роблю правильну форму в половині з них. Не правильної форми і не завдати травму?

+907
David Lau 28 лист. 2011 р., 06:58:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Підняття тягарів-це робота. Робота вимагає калорій.

Подумайте про це так: просто бути живим спалює калорії.

Бути живим і піднімати важкі речі будуть спалювати більше калорій, тому що ви робите більше роботи.

Чи не ви повинні їсти більше калорій, залежить від того, що ти намагаєшся зробити.

Якщо ви намагаєтеся підтримувати вагу, і ви вже збільшили свій витрата калорій необхідно збільшити свої споживання калорій, щоб підтримувати темп. Якщо ви намагаєтеся скинути або набрати вагу, вам потрібно скорегувати ваш споживання калорій, щоб відповідати вашої цільової прибутку/збитку темпами.

+906
Mexanizator 22 черв. 2012 р., 19:00:17

Я скептично всього 7 хвилин тренування рух це почав - я знаю, що це не означало, щоб бути однією тренування в день, а це призначається, щоб використовуватися кілька разів протягом дня або в якості доповнення.

На підставі мого розуміння, хоча, збільшення м'язової маси або втрата ваги (незалежно від вашої мети), краще всього досягається в ній як мінімум 30 хвилин.

З цією метою я шукаю:

 1. Це 7 хвилин тренування ефективними?
 2. Скільки разів в день це має бути зроблено?
 3. Якщо він є ефективним, що ви віддали перевагу iOS-додатками за те, що їх з собою в дорогу?
+906
emj365 14 трав. 2019 р., 04:51:21

Ваше запитання є в основному те, що вирішує повний діапазон руху (ROM) і "чіт" рухів. Вправи на м'язи (м'язів) за рахунок її повного диска прагне забезпечити більш довгострокові вигоди, ніж "обман" на той простий факт, що повний диск, як правило, корелюють зі строгою формою. Повний діапазон руху також прагнуть забезпечити тривалий час під напругою. І нарешті, ті, які використовують "чіт" рухів, як правило, більше цікавлять "цифри" (набори, повторень і т. д.) замість того, щоб робити вправи(и) правильно.

На мій погляд, повний руху диска вигравати кожен раз.

+905
ASeaton 17 січ. 2020 р., 18:29:09

Я колишній курець (приблизно 8 років) і недавно, в останні 4 місяці почав досить інтенсивний режим кардіо, що я роблю двічі в день.

Я помітив під час роботи, що мені доводиться постійно прочищати горло. Немає phlem або слиз і я не кашляв, але я повинен "очистити" і як тільки я це зроблю, він повертається через хвилину і я роблю те ж саме.

Це схоже на мої легені чищення/ремонту самі або це може бути ознакою чогось іншого?

Хто-небудь стикався з цим раніше?

+902
righteous 3 жовт. 2010 р., 16:55:00

Найгірше, що п'яти робити, якщо важка атлетика-це компрес. Фактичне штангетки буде рок-тверді п'яти, так що ніяких проблем. Це питання compressability чому багато людей вважають за краще підніматися босоніж, щоб підніматися в "кросівки", або кросівок.

Піднесена п'ятка може бути корисним для присідання. Як твій друг сказав, штангетки дуже популярні серед Олімпійських підйомників, але це не має нічого спільного з ривка, як такого. Обидва Олімпійських підйомників ("ривку" і "поштовху") використовувати присадкуватий руху: оверхед присідання на ривку, та на корточках на поштовху. У будь-якому випадку, вага поднимаемого значно нижче станова тяга, що ці підйомники здатні. По суті, вони можуть дозволити собі "гірше" станова тяга в обмін на більш високу продуктивність навпочіпки.

Для новачка, кращі штангетки можна купити пару Конверс (я навіть ліфт цільової стук-офф). Вони мають плоску підошву і каблук досить не-compressable. Оскільки у вас вже є Вей-Руїс, йти вперед і носити їх для присідань, якщо вам подобається, але парою Converse буде чудово працювати і працювати для всіх ліфтів, а також.

+837
user255979 12 груд. 2014 р., 17:18:04

Я важила 331bs. За останні 10+ років бореться проти ожиріння.
Якийсь час я займався Кардо 1 годину в день . Ось мої питання

 • Я читав десь у минулому, що низька інтенсивність - тривалий cardios викликати виснаження м'язової маси за рахунок збереження жиру. В даний час ожирінням ( в даний час я перебуваю в 317lbs від 330lbs . 325-330 б моя вага, якщо я просто їв усе, що я відчував і зробив 0 тренування ) , я не ризикнула бігти на біговій доріжці, але замість цього я збільшити висоту до 9-10 ( здається 14 найвище) і пішки на низьких швидкостях ( 4.6 порівнянні з тим, що більшість людей працюють близько 8+ швидкість") . Я запевнив, що це не "низької інтенсивності", тому що я потім все ( навіть з 3 Кондиціонер в тій кімнаті ) . Я думаю, що моє серце ставка буде легко 90-100 у той час як я зробив це. Це вписується в "низької інтенсивності" виріз ? ( Я роблю це протягом 60 хвилин щодня. З перервами . Під час перерв я буду робити присідання по 2--30 повністю )
  ( Останнім часом я почав бігати на протектора млина, але я майже не можу управляти 1 хв в той час, перш ніж я почну задихатися - так що я можу збільшити мою швидкість пішохода близько 4,9-5 і зменшується нахил від 9-10 до 6,5-7 і я намагаюся давати частіше 1 хвилина спринт близько 4 хв. Біг на 60 хв. вийшло )
 • Незважаючи на те, що я бачу, що вага збільшується або зберігається статус-кво, але не підуть. Я цікаво, якщо це виснаження м'язової маси за рахунок збереження жиру. Перш ніж сказати мені це - і накинулися на мене: "Ах, ви все не так" палиця-враховувати той факт, що втрата ваги повинна викликати вкрай повільним зниженням ваги порівняно з м'язової маси виснаження. Жир легше і плаває у порівнянні з м'язовою. Так що мій приріст/ постійний вага - проблема. Що, здається, відбувається тут. Я засмучений.. я повинен продовжувати йти цим шляхом або змінити. У минулому я відскочив між 302lbs для 330lbs але такого роду вчення мене стабільно втратити вагу, навіть коли я не дієта серйозно тільки тому, що він змусив мене попотіти. Вік мій вже похилий (43) і я на дієті і кардіо. Ж / більш інтенсивної роботи + якась дієта - не втрата ваги. Я припускаю, що прямий шлях буде придбати ці ваги жиру - що змінилося м'язової маси , води і т. д. Я ЗРОБИВ . Але це буде (одні з Amazon - EatSmart маштаб тіла ) помилок після прочитання мого ваги , що це, мабуть, правильно ( для тих, хто 200lbs він добре працює )
+799
gboeing 12 січ. 2012 р., 01:48:48

Для цього, всі підігріви робити те, що вони мали намір зробити. Тебе зігрію.

Якщо ви робите їх за 5 хвилин помітну перевагу буквально не буде. Просто так довго, як ви отримаєте кров тече і ви робіть розтяжку потім робити те, що ви віддаєте перевагу :)

+749
Atene Chir 20 груд. 2019 р., 21:43:39

У вас була фізична, отримав зелене світло і вирішили оздоровитися. Наступне, що потрібно зробити, це просто..ну, вийти там і почати це робити. Це не означає, що ви повинні вийти завтра і бігаю 4 милі.

Почніть з малого і працювати ваш шлях вгору. Сьогодні ввечері йдемо на 1/2-мильна прогулянка. Зробити це знову завтра. І знову на наступний день. Продовжуй, поступово збільшуючи дистанцію. Поплавати. Відправитися на прогулянку на велосипеді. Спробуйте заняття по бойовим мистецтвам. Йога. Так, вам може бути боляче, і ти можеш відчувати себе нещасною, кілька разів, але повірте мені, ми всі були там. Він іде.

Зробити цілу купу речей, і з'ясувати, що дійсно мотивує вас. Багато людей ненавидять біг. Інші не можуть плавати. Що завгодно. Просто знайти собі заняття, де ви отримаєте те, що ви робите і хто ви робите це. Просто як ігор займає багато часу, щоб розібратися в цьому, ви не будете стрибати з ліжка завтра і бути в змозі пробігти марафон.

Їжте здорову, не слідувати який-небудь з "пунктиків" або по імені дієти (тобто Палео, північний пляж, грейпфрут), працювати ваш шлях до 30 хвилин (або більше) активної діяльності на день, і нехай дзеркало і один раз в день зважування буде вашим гідом.

+725
user10714010 26 серп. 2018 р., 08:16:21

Якщо метою є набір м'язової маси і план дієти, ви опинитеся в дефіцит в 800 ккал/добу, тоді ваша дієта неправильна.

Я не знаю, як ти придумав цей план, але при плануванні раціону зазвичай вибрати денний калорії спочатку, а потім визначити мінімальну щоденне споживання білка (зазвичай 1.5-2 г на кг маси тіла для non-брюзглым чисельність учнів), потім розподіляють залишилися калорії з жирів і вуглеводів.

Отже, давайте спочатку припустимо, що ваш розраховується TDEE на 3000kcal є точною. Якщо ви просто "ходити в спортзал", то може і 200 ккал/добу надлишок доречно. Або якщо ти чесний програму силових тренувань (тобто присідання, станова тяга і жими основні вправи вашої програми, і ви збільшуєте вага на них кожне тренування), 500+ ккал в день буде корисно. Почнемо з 3200 в Ккал/день.

На 80 кг ваги, якщо ви хочете з'їсти 2г/кг/добу білка, то це 160г, в якому міститься 640 ккал, так як 1г білка міститься 4 ккал. Що листя 2560 ккал для розповсюдження серед жирів і вуглеводів, як ви хочете. Це дійсно не має значення, яке співвідношення ви їсте жири і вуглеводи, тому ви легко можете просто зупинитися тут і зробити ваш щоденний план "3200 ккал, в тому числі як мінімум 160г білка". Але якщо ви хочете розділити жирів і вуглеводів, скажімо, 50/50 по вмісту енергії, що буде 1280 ккал кожен. Оскільки щільність енергії з вуглеводів становить 4 ккал/г, а жири 9 ккал/г, ваш вуглеводів і жирів споживання б виявитися 320g і 142 грами відповідно.

Далі вам потрібно визначити, чи буде розраховуватися 3000kcal TDEE насправді точний. До речі, для цього можна було б спробувати його на пару тижнів і Регулярно зважуйтеся, спостерігаючи, як ваша вага змінюється. На 500 ккал/добу надлишок зазвичай думав додати про фунт (454 г) ваги в тиждень. Так що якщо ви думаєте, що ви на 200 профіцит ккал і ви отримаєте 1 кг в тиждень, то ваш TDEE насправді набагато нижче, ніж ви думали, і ви повинні перерахувати свій раціон з більш низьким цільовим показником споживання енергії. Або якщо ви втрачаєте вагу або не набрати вагу, то вам необхідно збільшити споживання енергії. Якщо ви набираєте вагу, але це, здається, бути жир, а не м'язи, або якщо ви все ще набирають вагу, а ліфти не ростуть в тренажерному залі, то це означає, що ви не робите досить обсягу в тренажерному залі, і ви повинні робити більш тривалі і більш часті тренування.

+719
Oluwole Daramola 18 лют. 2016 р., 08:15:52

Я поставив професор хімії, який фактично зробив свій протеїновий порошок. Він сказав, що склад яйце не перетвориться в якусь гидоту — він залишається колишнім, і щоб йти вперед і покласти яєчного порошку в мій ранковий кава. Тепер моя єдина проблема полягає в тому, що порошок вариться в чашці!

+689
Zerberus 18 лист. 2019 р., 03:38:57

По-перше, давайте зрозуміти, що біг-це вид кондиціонера, який можна зробити або аеробно або анаеробно. Існує кілька способів стан, і деякі з них сумісні з пауерліфтингом а деякі і зовсім працюють проти нього. Перше, що я хочу зробити, це те, що ви маєте помилкове припущення: що біг буде спалювати м'язи. Ці дві статті, на які посилається у IronStrong кондиціонер форум допоможе пролити світло на цю тему.

Метаболічний Кондиціонування Джерел Енергії:

 • М'язи тягнуть з аденозинтрифосфату (АТФ) для всіх їх потреб в енергії
 • Коли попит низький (аеробні), енергії підтримується за рахунок окислювальних шляхів, таких як спалювання жиру
 • Коли попит високий (анаеробні), енергія приходить від гліколізу, таких як спалювання цукрів. Це відбувається без кисню.
 • Аеробні шляху до цих пір займалися, коли glycolitic шляху зайняті (тобто ви як і раніше отримувати аеробна робота)
 • Тривалий період аеробної роботи (біг) процеси накопичення лактату в анаеробних шляхів з допомогою аеробної роботи.

Коротше ваш вибір, спалювання цукру і жиру. Це не прохання, коли ви робите анаеробної роботи ви також спалювання жиру так само, як ви б з вашої аеробної роботи. Тоді різниця в адаптації на яких ваші м'язи виглядають для свого основного джерела енергії. Чисто аеробна робота змусить ваші м'язи адаптуватися до більш ефективним в аеробних--а це зовсім не те, що потрібно для важкої атлетики. Чисто анаеробна робота, як і раніше включає в себе необхідний обсяг аеробної активності, щоб підтримати більш високі вимоги.

У реальності, коли справа доходить до кондиціювання потрібно умова видах стресу ви стикаєтеся, або, принаймні, повинні бути готові. У 40-Ярд спринтер потрібен інший план-зонний, ніж реле гонщик. Майстер бойових мистецтв буде мати різні потреби, ніж футбол обхідник. Коротше кондиціонування повинна підтримувати роботу вам потрібно.

У "смерті мародер" статті Метт Рейнольдс дуже інформативний і дає кілька порад і підходів, щоб налаштувати свій кондиціонер програму для вашої кінцевої мети. У той час як він зосереджується на волоцюгу, як інструмент вибору, немає ніяких причин це не буде працювати для спринтів, кондиціонер кувалдою і т. д.

+665
user133160 8 серп. 2010 р., 18:57:22

А здається, що ви вже відповіли на своє питання. Ви набираєте вагу, так це добре, так що очевидне питання ви набирають жир? якщо так трохи скоротити, якщо ні, то подивитися, як вона йде в протягом найближчих декількох тижнів.

Я б порадив купувати Франко Коломбо бодібілдинг харчування бодібілдинг або вигравати, у них є все, що потрібно знати про правильне харчування.

Ось приблизний раціон з його книги для неконкурентних культурист, навчання 1-2 години, 3-6 разів на тиждень.

Сніданок: 3 яйця 1 скибочка хліба 1 порція фруктів Води / кава

Обід: 1/2 курки 1 печена картопля 1 скибочка хліба 1 склянку пива

Або

Стейк Невелика порція спагетті Невеликий келих вина

Або

Курка Коричневий Рис Овочі 1 Скибочка Хліба 1 склянку пива

Закуски Фрукти, горіхи, насіння

Вечеря Риби Овочі Великий Салат склянка води

Порада: Не їжте вуглеводи пізно ввечері, тому що менше їжі всмоктується пізніше в той же день

Тільки ви можете знати, що правильно для вас, як ми всі дуже різні, але це хороша відправна точка, я не можу досить підкреслити, хоча якщо ви серйозно купіть книгу, написану професіоналом.

+632
testangain testig 25 лют. 2014 р., 06:12:11

Квазар. Ваш режим не шкідливо, але не здивуюся, якщо це не допоможе вам досягти ваших цілей.

"Буде додавати більше на велосипеді... і біг/бег в рутинну допомогти?" - Напевно, немає, і основною проблемою тут є слово "більше". Їзда на велосипеді, біг, біг і хороші кардіо вправи, але, схоже, ви вже робите занадто багато (або відхиляються від своїх цілей, принаймні). Горіти 800-1000 калорій в день в одній вправі-це перебір. Якщо ваша мета в тому, щоб нарощувати робити марафон, Що буде по-іншому, але ваша мета, здається, стає замість форми. Спалюючи по 500 калорій за сеанс кардіо-це багато переваг від нього, і ще одне міркування буде включати 15-30 хвилин HIIT тренування в якій ви віддаєте максимум зусиль за відносно короткий проміжок часу. Біг та їзда на велосипеді-це теж дуже добре, але мати більш різноманітні тренування призведуть до більш збалансованого тілу.

“По-друге, я ніколи не робив силові тренування все життя. Не могли б ви запропонувати виключно базові вправи, щоб почати?" - Я відчуваю, що це питання є помилковим. Хоча є звичайно вправи, в які залучені досвідчені учасники руху рівня, більшість речей, з якими ви стикаєтеся, мають порівняно прості рухи. Навіть просунуті атлети, використовуючи базові вправи для нарощування м'язової маси і залишатися у формі. Ваш досвід силових тренувань не повинно вплинути, які вправи ви виконуєте. Замість цього, ваша поточна фізична сила (в будь-який час) повинен показувати відповідний рівень опору для ваших м'язів (загалом, скільки ви піднімаєте). Робити якісь вправи в належній формі-це теж дуже важливо, якщо ви можете ходити тільки до 5 фунтів при збереженні належної формі, то це все, що ви повинні зробити - 5 фунтів в хорошій формі краще, ніж 10lbs в поганій формі. Ніколи не его ліфт.

"Як я можу покращити основні сили?" - Як і будь-яка інша група м'язів, тренування з обтяженнями буде удосконалювати силу, витривалість і розмір. Деякі вправи є більш корисними, ніж інші, і це відео дивиться, в якому Ab вправи, як відомо, краще активувати черевної області. Пов'язані вправи зважений хрускіт, АБ розкачати, вертикальний хрускіт в нозі, стабільності м'яч, хрускіт, підняти коліно, і хрускіт велосипедів. А ці тільки й можуть дати вам пристойну кількість різних, я б не став вважати їх, як тільки Ab вправи ви повинні робити. У цьому відео розглядаються різні функції черевної області разом з пропозиціями про те, як тренувати їх.

Що б потім я пропоную? Перший полягає в розумінні цього; ваші дії визначать вашу фігуру, в той час як ваше харчування буде визначити ваш розмір. Так що якщо ваша діяльність того лежень, то ваша форма буде адаптуватися до лежень, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький лежень. Аналогічно, якщо діяльність спортсмена, то ваша форма адаптуватися до того, що у спортсмена, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький спортсмен.

Як тільки ви розумієте, що я б порадив знайти фітнес-програму, яка була зібрана кимось, хто знає, що вони роблять. Або програма 5х5-це дуже простий і безкоштовний варіант, і AthleanX має кілька програм, доступних для покупки в залежності від ваших цілей і рівня фізичної підготовки/досвід (вони також мають безліч безкоштовні пізнавальні відео на YouTube). Після грамотної програмою буде зробити світ різниці порівняно з придумую на основі обмеженого розуміння.

На стороні живлення речі, ви будете хотіти, щоб звернути увагу на свій "TDEE на" (сумарний добовий витрата енергії), що, скільки калорій ваш організм витрачає щодня (щоб зберегти себе) з урахуванням усіх видів. Якщо ви шукаєте, щоб схуднути, відніміть 10-20% від вашого TDEE на і з'їсти це кількість в день. Білок є дуже важливим, і ви хочете, щоб прицілитися для їжі 1.5-2 рази кг маси тіла в грамах білка, так зараз ви повинні прагнути до 121-162 грам протеїн для досягнення оптимальних результатів (розтягнути на весь день, бажано з декількох джерел). Їжею (приблизно) потрібну кількість калорій і протеїну буде достатньо, щоб тримати вас на правильному шляху, і більшість інших речей (терміни, макроси) просто уподобання.

Одне останнє зауваження. Важливо тримати свої очікування в узді. Втрати від 0,5-1% від загальної маси тіла на тиждень-це хороший стабільний темп, але коливання неминуче відбудеться. Зростання м'язів може зробити це, здається, навіть повільніше, але не чекайте, що зростання м'язів буде особливої причини збільшення ваги тому що ріст м'язів-це дуже повільний процес. Ви можете помітити різницю у ваше тіло через місяць (якщо взяти хороші фотографії прогресу), але не турбуйтеся, якщо це важко зрозуміти. Після двох або трьох місяців прогрес повинен бути помітним. Просто бути послідовним і робити те, що ви повинні і ви будете перевершувати ваших цілей. Удачі!

+626
evul 1 трав. 2019 р., 16:56:28

Дійсно велосипедах зменшити жир зі стегон і зробити їх не чіпати ? Або вона перетворює жири від стегна до м'язів, і тому вони залишаться в тому ж розмірі ?

Від цієї ссылке, здається, що їзда на мотоциклі-це марно:

Дослідження показують, Ви повинні горіти, принаймні 8,400 кілоджоулів (близько 2000 калорій в тиждень з допомогою вправ. Стійка їзда на велосипеді спалює близько 1200 кДж (близько 300 ккал) в годину.

Якщо у вас цикл два рази в день, кДж незабаром спалили додати вгору. Британський дослідження показують, що в півгодини їзди на велосипеді кожен день буде горіти майже п'ять кілограмів жиру протягом року.

+625
Patel95 12 серп. 2016 р., 23:28:18

Чим далі вниз ви йдете на жимі лежачи, тим більше груди(грудні м'язи), які ви використовуєте. Так що з дошкою жими ви будете використовувати менше груди і трицепс.

+533
sh999 18 черв. 2018 р., 11:21:45

М'язи не приходять, що легко. Отримання ripped значить, вам доведеться пролити багато жиру і отримати м'язи в той же час. Крім того, зовнішній вигляд вашого тіла залежить від генетики до деякої міри. Є деякі джерела, які стверджують, що деякі люди додали б 50 фунтів м'язів місяць. Це не правда, в тій чи іншій мірі. Це маркетингова пастка. Як би не намагалися хтось намагається природне прагнення організму тільки дозволить вам поставити на 6-10 кг м'язів в рік. Так, щоб побачити близько 20 фунтів м'язів вам необхідно, щоб тренування не менше 2-3 років, добре харчуватися і також тримати ваш відсоток жиру зберігається. Насамперед, я б сказала, що і відпочили більш ніж добре виглядати, але це моя думка.

+513
Named 28 лист. 2013 р., 16:05:41

Майк Ментцер, колишній "Містер Всесвіт" (тільки вищий бал), їли близько 100 грамів білка щодня. Він поставив під сумнів догми бодібілдингу (і був, напевно, найбільш скандальний культурист коли-небудь) і аргументовано немає сенсу жерти багато білка, тому що білка не використовуються для енергії, як вуглеводи і жир. Це означає, що не залежно від вашого рівня активності. Я пропоную прочитати , скільки білка Бред Пілон (автор жерти перестати жерти), де він проаналізував безліч досліджень на споживання білка. Серед іншого він згадує, що в наукових дослідженнях "високий вміст білка" означає 0,55 до 0,7 грамів на кілограм. У культуризмі "високим вмістом білка" - це 2-3 грами на фунт! Він каже, що споживання білка повинне становити від 70 до 120 грам в день в середньому, навіть для користувачів стероїдів. Ось ще одна стаття для вас, щоб перевірити: http://mennohenselmans.com/the-myth-of-1glb-optimal-protein-intake-for-bodybuilders/

Пам'ятайте, що це доповнення компанії, яким належать всі найбільші м'язи журналах, і що вони використовують ці журнали для реклами власної продукції. Індустрія харчових добавок-це мільярдний бізнес! Як ви думаєте, Джордж Hackenschimdt став одним з найсильніших людей, коли-небудь жили на початку 20-го століття, ніяких добавок взагалі? Все, що йому треба було важко працювати, гарне харчування і побільше відпочивати, і те ж саме відноситься до вам і мені.

+470
Grant Barrington 25 жовт. 2012 р., 23:53:30

Виконайте "Стартова сила" рутина Марк Rippetoe і ви знаходитесь на вашому шляху.

Я опишу кілька причин, чому я думаю, що це буде хороший режим для вас :

 1. Це хороший режим для новачка. Вона виховує більшість новачків на наступну складних вправ і робить їх сильними в цілому. Оскільки існує дуже мало вправ, форми цих вправ поліпшується швидко і освоїти їх, а також.

 2. Це хороший масовий Будівельник для такої худий хлопець, як він має багато часу для відпочинку. Тренуючись всього 3 дні в тиждень ви отримуєте достатні періоди відпочинку. Для EG. якщо ви худенька і ви працюєте 6 днів в тиждень ви можете бути залишилося дуже мало калорій, щоб наростити м'язову масу.

 3. Він створює загальну силу, які потім можуть бути перенесені на інші рухи. Розглянемо такий випадок, де ви жим лежачи зі 100 кг, гантелей, жим з 30 кг, та не летить з 25 фунтів. Шляхом робити так багато рухів, ви навряд чи зможете збільшити всі ці надавлюють рухами, щоб сказати 200 фунтів на 6 місяців. За додатковою адаптації як в один сила може також досягти цього. Для EG. Якщо ви можете жим лежачи 200 фунтів легко з гантелями Прес з 150 фунтів або навіть 200 фунтів.

У двох словах я відчуваю, що якщо слідувати Стартова сила це залишає вас достатньо енергії, щоб наростити м'язову масу і стати сильніше. Роблю кілька ізоляції рухів і витрачати години в тренажерному залі, не особливо добре для худий.

+440
gector 16 бер. 2015 р., 14:23:46

Присідання, станова тяга та жим лежачи допомогла мені в цьому відношенні. Якщо ви ще не зробили ті важкі, я б і уваги на них на деякий час.

+413
neostark 1 січ. 2016 р., 09:59:36

Я працюю на деякий час, моя вага близько 150 фунтів (68 кг) і я про 5'7 (1,70 м). Я в жимі лежачи про 135lbs (61кг) і я можу присідати 250 (113kg). Моє питання: які вправи можуть поліпшити мою жиму лежачи та присідання?.

Я хочу бути в змозі піднімати більшу вагу. Я б вважав за краще для exerices, що можна зробити без покупки якого-небудь спеціального обладнання чи йти в тренажерний зал.

+359
user3107338 24 жовт. 2019 р., 16:33:44

Дослідження

В кінцевій Бодібілдинг: майстер бластер принципи тренувань і харчування Джо Уайдера говорить наступне:

Я зрозумів, що найкраща повторення асортименті для нарощування м'язової маси 5-8.

У Вікіпедії стаття про м'язової гіпертрофії, рекомендованого діапазону повторень є 8-12 повторень:

Силові тренування, як правило, виробляє поєднання двох різних типів гіпертрофії: скорочення від 80 до 90% в одне-повторний максимум, на 2-6 повторень (повторень) причини myofibrillated гіпертрофія домінувати (як у пауерліфтерів, важкоатлетів Олімпійських та сила спортсменів), тоді як декількох повторень (зазвичай 8-12 для бодібілдингу або 12 або більше для м'язової витривалості) щодо субмаксимальної навантаженням сприяє, головним чином, саркоплазматическая гіпертрофія (професійних бодібілдерів та спортсменів на витривалість).

На відміну від навчальної програми ярлик розмір Джим Stoppani на bodybuilding.com використовується Репс в 12-15 діапазон:

Штанга Жим Лежачи - Середній Хват
4 сету з 12-15 повторень
Відпочинок-пауза на остаточний набір

На клієнт StackExchange себе цей пост посилання на діаграму, яка рекомендує 6-12 повторень для м'язового зростання. Плутанина тут полягає в тому, що стаття у Вікіпедії згадує 2-6 повторень для поліпшення міцності.

Почуття

Він відчуває, як ніби інструктори, культуристи, спорт і вчені не можуть домовитися про ідеальний діапазон повторень для росту м'язів. Це можна пояснити цю мантру, що "кожен організм індивідуальний", але це не дуже науково.

Питання

 • Існує ідеальний діапазон повторень для нарощування м'язової маси, і якщо так, то що це?
 • Скільки різниця в діапазоні повторень робити?
 • Чому так багато протиріч між джерелами?

Оновлення 1

Я не пам'ятаю назви, але я читав книгу пару років назад, що суперечить мантру, що "кожен організм індивідуальний", використовуючи передумову, що фізіологія людини-це здебільшого однакова для всіх людей, яка відчуває себе правдоподібно.

Оновлення 2

Один з коментарів змусив мене задуматися про інший мантрою: "ти повинен ліфт великий, щоб отримати великий." З цього випливає, що за рахунок збільшення повторень зменшити вагу, що в підсумку буде означати, що ви розбити цю мантру. Гадаю, правда, що мантра-це інше питання, але за моїми відчуттями в цьому питанні полягає в тому, що план Джо Stoppani ламає його.

Оновлення 3

Відповідь викликала у мене питання, чому коливається реп так багато уваги. Я почав думати про інтенсивності тренувань, який часто цитується в якості нужденних на високому рівні. Я почав задаватися питанням, якщо причина коливається реп так багато уваги, тому що це легко зрозуміти і виміряти порівняно з інтенсивністю.

+329
flacours 16 жовт. 2010 р., 00:45:29

Я намагаюся зробити досить простий тренування, щоб отримати більше у форму для місцевої неформальній футбольної ліги, і від того, що я читав, в 40 ярдів-Це хороший режим для практики, щоб допомогти поліпшити швидкість і витривалість. На цьому тлі, на моє питання:

 • Чи є "правильний" спосіб тренування за 40? Зараз я просто роблю деякі прості розминки (кілька швидких спринтів), запустити Даш стільки разів, скільки я можу поспіль з мінімальною перервою (до речі, 15 і 60 секунд) між кожним запуском, а потім програму вправ. Як я можу поліпшити це?
 • Які інші вправи я повинен працювати, щоб покращити свою витривалість? Швидкість?
 • Чи є який-небудь конкретної розминки процедури, специфічні для даної вправи?

Спасибі!

+291
Cybersupernova 8 трав. 2010 р., 15:18:20

Може хто-небудь пояснити, чому коли ви їсте рясний прийом їжі на вечерю або не дарма їдять занадто багато, ви прокидаєтеся з масивними голоду?

Минулої ночі був мій чит їжі, але я зробив це (більшість з дешева піца, коли мій звичайний раціон, як правило, риба і горох на вечерю)

+264
slashsbin 15 бер. 2012 р., 03:04:13

У мене були травми коліна, роблячи одноногий присед деякий час назад. Тепер, я можу спокійно підійти, але йдучи вниз по сходах-це велика проблема.

А пішовши, як я повинен орієнтувати свого тулуба, щоб мінімізувати навантаження на коліно? Я зігнути її вперед, чи назад?

Вперед призведе до збільшення тиску на коліно, а тому буде збільшити крутний момент, вірно?

+264
Davikx 24 трав. 2018 р., 04:36:06

Цікаве питання! Як правило, гнучкий починати з дитинства/підліткового віку. Тобто, коли м'язи/суглоби в ранній стадії розробки і можуть розтягуватися, щоб встановити гнучке тіло (думаю, гімнасти). Однак, це не означає, що будь-який дорослий не може поліпшити його гнучкість, виконуючи вправи на розтяжку/йогу.

Гнучкість-це не єдиний показник придатності. Тим не менш, це один з найважливіших критеріїв. Можна їли не будучи гнучким, але завжди повинен робити зусилля, щоб знайти гнучке тіло.Гнучке тіло-це як амортизатор, коли у нас тренування. Це дозволяє нам вийти за межі наших обмежень..

+253
Matei Radu 16 груд. 2013 р., 11:05:03

Гейнери не обов'язково "нарощування м'язової маси", вони просто калорійні бомби. Це те, що ви робите з калорій, що важливо. Такий продукт робить те, що вона рекламує, ви набираєте вагу. Якщо ви не робите вправи, щоб підтримувати таку кількість калорій, ви отримуєте його в жир. Немає "легко дістатися туди, де ви хочете, все це бере важку роботу.

Де він має перевагу, якщо ви робите величезну кількість тренувань, і на чому і коли ви можете з'їсти. Наприклад, Майкл Фелпс на піку тренування споживає в межах 8-10,000 калорій в день. Для більшості лікарів-дієтологів, вони важко бачити його щодня тарілці, але йому потрібні калорії, щоб живити його тренування і відновлення. Напевно, 95% населення просто не потрібно так багато калорій.

Крім того, слід пам'ятати, що переважна більшість режим тренування Фелп дуже низько кардіо впливає, я не знаю, якщо ви могли витримати 8,000 калорій стоїть прямо, вага тренування дуже довго не впадаючи в надмірне питань/відновлення.

+239
addaon 15 квіт. 2015 р., 10:36:41

Я багато поту. Коли моє зчеплення буксує через поту, я винен в поті, а не в барі. Цей підхід працює досить добре.

Я ношу піт смуги на моїх зап'ястях і нести крейда. Я витираю піт з обох сторін руки на рушник чи сорочку, потім крейдою долоні рясно. Це тримає хватку в основному сухий.

+219
Tymric 1 груд. 2019 р., 04:17:28

Точну причину вам потрібно більше часу для відновлення, як ви стаєте сильнішими, це легко зрозуміти, якщо врахувати різницю між непідготовлена людина з 12-дюймовою труби-штока для руки і добре розвинений культурист.

Р-н Пайпстем, коли він робить кучерях, змушуючи дрібні та слабкі м'язи напружено працювати. Р-н величезний, якщо він робить те ж саме викликає величезні м'язи працювати дуже складно. Для р-Пайпстем, вартість його відновлення системи мала, щоб містер величезні кучері являють собою великі витрати для його відновлення системи.

Ти здатність відновлюватися від тренування може піднятися на 50 або навіть 80% від своїх ненавчених базового, якщо ви станете дуже потрібним. Але youre можливість створити що вартість може подвоїти або навіть потроїти, як ви стаєте сильнішими. Ваша здатність генерувати більший стрес для вашого тіла, покращуючи силу своїх м'язів випереджає вашу здатність, щоб поліпшити свої здатності до відновлення.

Це питання в двох словах. Якщо ти великий і сильний, і працювати дуже важко, ти дійсно накладається дуже велике навантаження на основну систему обміну речовин, який Гейтс вашу швидкість відновлення. Ось велике навантаження, ніж ви робили, коли ви були не такі сильні, порівняно з тією ж швидкість відновлення.

НТН.

+215
danhbear 25 черв. 2013 р., 00:50:46

Ваш основний є шиї, живота, спини і стегон м'язів , які використовуються для стабільності. У самому прямому сенсі, ваша сила може бути обмежена вашим ядром. Насправді, більша частина виробничої потужності виходить від ваших основних сил.

Ядром навчання є зміцнення м'язів живота і спини, щоб забезпечити більшу стабільність для іншої частини вашої роботи. Це важлива частина навчання, і кожна людина повинна мати деякі базові тренування в їх раціон. Всім, хто вправи повинні тримати свої основні сильні, тому що робоча кінцівок без з використанням основних м'язів призводить до надлишкового навантаження на кінцівки. Дисбаланс основних і роботи кінцівок може призвести до основної (задній) і болі кінцівок або травми.

Що ж до конкретики, це залежить від іншої частини вашого навчання. Хто-то, хто працює над 400-фунтовий присідання і станова тяга 500lb потрібно більше основної сили, ніж той, хто робить упор на вправи вага тіла.

+180
C010011012 6 лип. 2011 р., 20:28:23

Вона залежить від інтенсивності і тривалості кардіо тренування. Картопля крахмалистый, який займає більше часу, щоб переварити і займає більше часу, щоб заповнити ці втрачені вуглеводи. Якщо ви робите спина до спини високої інтенсивності тренувань я пропоную спортивні напої для швидкого поповнення. Це стає фактор після нічного або денного відпочинку(або навіть близько 6 годин в залежності від того, що Ви читаєте).

Загалом: якщо вам зараз потрібні вуглеводи, спортивні напої. Якщо ні, то не важливо тоді. Як завжди, переконайтеся, що ваш раціон збалансований і поживний.

P. S. Якщо ви хочете отримати дійсно технічна про якість вуглеводів дослідити глікемічний індекс.

+145
xzhu 17 серп. 2015 р., 20:59:19

Ось чудова стаття з описом ваших симптомів, як перевірити і що зробити, щоб виправити: http://www.bodybuilding.com/fun/drryan26.htm

Я думаю, що # 1 бал (зі статті) вам правильний діагноз...без цього, ти не знаєш, ЩО ЦЕ ТАКЕ. Я б запропонував використовувати який-небудь підтримки зап'ястя руки, так як в довгостроковій перспективі це не виправити проблему, а тільки будівлі навколишні м'язи, сухожилля, і т. д. - що призведе в зап'ясті/передпліччя і навіть, що набагато більш слабкої ланки в ланцюзі. Старі поради - Якщо болить, не роби це - це плями на повну, що я б порадив, припинити робити його, поки ви не знаєте, як виправити проблему, щоб ви могли продовжувати правильно будувати ваше тіло. Погану техніку, приділити увагу на деякі слабкі зони, не усунути будуть результати, що не мають довгострокові задоволення, тому що ви потенційно робите довгострокові пошкодження. Я не знаю скільки вам років, але я можу сказати вам не з чуток - все це наздоганяє тебе.

+100
Raul Mateo 9 трав. 2012 р., 09:43:57

Єдиний спосіб дізнатися, якщо ви втратили вагу насправді вимірюють ваш вагу. Той факт, що ви більше не відчуваєте біль не прирівнюється до втрати ваги. Як ви сказали, це просто означає, що ваш організм адаптується до фізичного навантаження була під. Зберегти хорошу роботу, і ви будете втрачати вагу.

+97
Visruth 5 січ. 2020 р., 15:35:02

Я думаю, що ви втрачаєте важливий момент тут, "відпочинок". Хоча окремі частини тіла можуть бути всі інші, але тобі потрібно відпочити всьому вашому тілу.

Інтенсивні тренування, як у тебе, його ще важливіше. Відпочиває ваше тіло грає важливу роль, якщо ви намагаєтеся схуднути або набрати чинності.

+96
totally 28 вер. 2015 р., 15:56:03

Кілька днів тому, я раптом подолав свій страх попадання води в ніс, а в басейні, і з тих пір я собака-веслування, плавання під водою, і бовтається навколо без піклування у світі.

Всякий раз, коли я роблю це, вода потрапляє в ніс. Це трохи незручно, але для мене немає явних проблем—я все ще можу дихати через рот і не вдихати воду.

Так що моє запитання, чи є недоліки, щоб дозволити воді увійти в ніс? Буде це викликати проблеми зі здоров'ям або щось, або я чудово, просто продовжувати, як я робив?

+96
Avis 30 квіт. 2011 р., 15:52:39

Показати питання з тегом