Який приріст можна очікувати, якщо будь-який, від дуже коротких тренувань протягом дня?

У мене є офісна робота з лава і набір гантелей поруч, і було цікаво, якщо я міг би очікувати будь сили або м'язової маси з дуже короткими тренуваннями інтервал протягом дня, скажімо, 1 Набір з 5-10 повторень біцепс завитки. Ідея полягає в два рази: відпочити від сидіння і трохи сили і/або м'язової маси. Я не питаю про конкретних м'язових груп. Чи можу я чекати якихось результатів від дуже коротких (тобто один комплект) тренування протягом дня?

+418
tomas 25 серп. 2017 р., 23:17:19
34 відповідей

Великі групи м'язів в першу чергу. Переваги

 1. При отриманні роботи, прогріває дрібні групи м'язів, які ви могли б тренуватися.
 2. отримує перекачування крові.

Потім руху ізоляції.

Однак зміна режиму завжди корисно шокувати тіло.

+984
Stev 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви біжите, ви отримаєте сильніше стопи, ваші згиначі стегна називаються в гру набагато більше, квадрицепси і підколінні сухожилля обидва мають дуже активну роль, а також свої Кальве м'язів. Ви повинні махати руками і принести своє ядро в рух. Існує величезна увага на приземлення і відштовхування, ваші туфлі мають важливе значення, так само як і хода вашої стопи, вашої позиції, і буде вам overpronator або underpronator.

Я б сказав, що біг-це негативний вплив на коліна і суглоби.

Якщо ви хочете велосипед, ваш велосипед буде більш важливим, ніж взуття, однак взуття буде служити своєї мети (спробувати без шнурівки, якщо ви серйозно). М'язи та сухожилля обидва активовані, а також ікри, але не до такої міри, що в бігу.

Ваше ядро набагато менш активна, ваші руки не активований, якщо ви відкриваєте, то вона мінімальна. Ви отримуєте місця швидше, ви можете покрити більше Землі, а на велосипеді. Він менш навантажений на коліна. Більше амортизації для всього тіла, але я б сказав в цілому менше повноцінних тренувань, ніж біг.

Я можу зрозуміти вашу любов до природи і особисто я виявив, біг продовжував, що любов на вістрі мого бігу, де, як, коли на велосипеді я більше орієнтований на не працює на великих об'єктах, ухиляючись від дітей, і коли я можу я зайняти хвилину, щоб насолодитися моїм оточенням.

Я не вчений, я не можу виправдати мої міркування, я просто знаю, що відчуває себе добре для мене.

Кращий друг удачі.

+922
Doji 27 січ. 2017 р., 07:31:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Після дворічної перерви нещодавно я знову почав пауерліфтингу. Хоча я стримався, щоб сміховинно низькою вагою, перші сеанси дали мені значну болючість.

Я чув, що спортсмени, які повернулися з довгого звільнення ризикуєте починаючи з жадібності, а в результаті біль може стати причиною серйозних м'язових пошкоджень.

Які ризики таких екстремальних болючість?

+909
Jeff Kontur 31 серп. 2018 р., 14:23:26

Я підрахував трохи і другий розрахунок повинен бути правильним. Це тільки здається смішним, тому що у вас є 172080 калорій, який 172.08 ккал. Він як і раніше дуже низька, за годину їзди на велосипеді, хоча.

(Деякі зауваження з приводу мого розрахунку: 200 Вт за 1 півріччя становить 0,2 кВт / год = 0,72 МДЖ = 172 ккал)

Ви можете використовувати цей калькулятор для подальших розрахунків, так як він досить простий у використанні і набагато швидше.

+865
Mich Rong 23 квіт. 2013 р., 06:25:58

Ось ще посилання з деяких вправа м'яч тренування відео.

Я думаю, що вправи/швейцарські кулі є відмінним доповненням до будь-якій програмі, але не потрапити в 'нова іграшка' синдром і зосередитися тільки використовуючи які, ви будете ставати нудно, ваше тіло буде звикнути до розпорядку(З) і решті частини вашого тіла не залишиться без уваги. Визначити, що ваша мета та використовувати всі інструменти, має сенс.

+853
user3344977 15 серп. 2013 р., 06:13:22

Сироватковий протеїн раніше кращі добавки для відновлення після тренування. Аналогічно, якщо ви періодичне голодування, казеїн може допомогти втамування голоду перед першим прийомом їжі, а його досвід, сприяє ситості — відчуття повної.

+836
Nur Roni 12 лист. 2011 р., 13:05:46

Бэрин Loritsch розмістив цю статтю кілька разів - 3-ї Світової присед - положення, ви можете бути в той час як вдома грати. Що я дійсно рекомендував би балансує ваші роботи і домашньої гри з регулярними вправами. Навіть якщо ви сидите прямо, сидіти весь день не здорового впливає на ваші стегна, АБС і т. д. буде боляче вам в більш пізні роки. Кожні 1-2 години 45 хвилин потрібно вставати і ходити в протягом декількох хвилин. Немає ніякого способу, щоб компенсувати недолік фізичних вправ, нічого не роблячи, але будучи активним і фізичних вправ. Поратися, працювати і насолоджуватися.

+761
Subhash Chander Gupta 5 груд. 2013 р., 14:07:14

Це було сказано багато разів, але варто повторити: втрата ваги досягається головним чином за допомогою дієти, а не вправ. Якщо ви намагаєтеся схуднути, зосередьтеся на тому, скільки і як часто ти їж в першу чергу.

У будь-якому випадку, що ви хочете зробити, це, щоб тримати ваш метаболізм відбувається і не давайте вашому тілу бачу, що він голодує. Їсть рано вранці після пробудження є хорошим способом, щоб отримати його початку. Якщо ви можете, з'їсти їжу або невеликі перекуси кожні 2-3 години. Горіхи, фрукти, деякі сирі овочі, або що там у вас. Після тренування, трохи натурального цукру (наприклад, фрукти) протягом 15 хвилин і білок (наприклад, знежирене молоко) протягом 30. Молоко насправді багато хто після вечірнього тренування їжу, тому що білки довго ламатися і будуть присутні у вашому тілі для хорошої порції сну.

+754
Peachy 1 груд. 2013 р., 09:33:41

Hitchmo дуже добре округлені відповідь для вас. Я б хотів в основному підкреслити і доповнити його.

Переконайтеся, що ви чітко розумієте, що відпочинок і фітнес/спортивне плавання абсолютно різні. Вас просять до занять плаванням для фітнесу. Це означає, що ви повинні вміти робити правильно удари з двох причин:

 1. Неналежних методів хід не дозволить вам застосувати свої м'язи, імпульс, тіло, упорядкувати, достатньо часу, щоб зробити використання вашого часу у воді для ефективної тренування. Коли ви отримаєте свою техніку до певного рівня ефективності, ви зможете побудувати на здійснення частини його набагато більше. Це не означає, що ти не "просто поплавати". Це просто означає, що ви повинні звернутися за допомогою до вас ваші методи правильні і ефективні, як ви можете, тому що вона окупається сторицею і швидко.

 2. Якщо ви новачок в цьому, ви не зможете "бачити" краще, ніж натреноване око, і тому шукати тренерів, щоб пояснити тобі. Плавання включає в себе багато елементів, з свого власного тіла фізика/гідродинаміка переміщення його ставлення до води. На щастя, ці питання не складний і дуже вже добре вивчені на даний момент. Знання є, солідно. Майже всіх конкурентоспроможних плавців вчать ці речі, або, принаймні, навчені на них їх тренерів. Немає ніякого виправдання, щоб не шукати його і вивчіть їх добре, якщо ви збираєтеся використовувати плавання як фітнес-інструмент.

Плавці повинні доповнити сила і спритність навчання на землі. Вони часто дуже хороші руху calisthenic, що ви також можете використовувати, щоб поступово адаптуватися до тренування. Плавці не ізолювати руху, такі як штангісти, але швидше об'єднати динамічних вправ.

Як ви досить заживе, можна спробувати підтягування бар. Цей простий бар-це неймовірно корисна для плавання, ядра, а просто про одного з кращих річ, яку ви можете використовувати для плечей і лат.

+708
BlueSialia 8 квіт. 2018 р., 18:29:24

Тому відповідь-Ні, це не вплине на вас негативно будь вообразімие чином.

Чому ти так дбаєш про співвідношення макро харчування в першу чергу ? немає жодних реальних доказів, що 10% або 15% більше, що робить ніякої різниці на ваше здоров'я, що оцінювач буде більш корисним, якщо ви перестанете мірятися макроси та насправді почати вимірювання мікро-поживних речовин, споживання води і сну.

"Коли ви їсте збалансований раціон заснований на свіжих та оброблених харчових продуктів, вам не доведеться турбуватися про вашому макроси"-Олександр Леонідас

Єдине реальне розходження ви будете отримувати від макро поживних речовин, коли ви намагаєтеся схуднути, тому що високий білок змушує вас почувати себе більш повними, так що ви їсте менше. Будь-який інший мало користі або побічного ефекту ви отримаєте від гри з макросами-це суто особиста і саме likelly просто плацебо.

+610
user48091 20 січ. 2013 р., 07:15:42

Ви можете дізнатися більше, ніж ви дбаєте, щоб у examine.com'статті про ВСАА. Там, здається, деяка допомога на витривалість, якщо приймати натщесерце перед тренуванням, але не більше того. Ефекти незначні всі навколо, незалежно від.

+597
WaxL 28 січ. 2013 р., 16:24:38

Я думаю, що помилка, яку ви робите у вашому питанні полягає в тому, що ви приймаєте сироватковий протеїн-це не їжа. Сироватковий протеїн-це їжа як і все інше, це зазвичай згадується як добавки, тому що це зручно Великої макроси для культуризму (якщо ми беремо це як загального прикладу 20г білка на 100 калорій в совок).

Ви можете замінити 2 мірні ложки (40г білка) з чимось ще, тобто курка, риба, і т. д., Але це не так зручно.

Якщо ви важите 150 фунтів, ви повинні були б з'їсти 150г білка в день з'їдати по 1 г на фунт ваги тіла, він не робить різниці, якщо ви отримуєте білок сироватки порошок або щось інше (але сироватка зробить ваше життя простіше).

+591
Thomas Vincent Cianci 6 лют. 2019 р., 12:00:54

Я працюю майже 5 років і я вегетаріанка(навіть яйця) . Хоча я в хорошій м'язової формі, але мені цікаво, як культурист переробляти майже всі жири зі свого тіла і виглядають так розірвав. Я знаю, що вони знижують всмоктування води і деяких добавок, щоб отримати, що Макс статури, але все одно має бути щось інше.

Я спробував купити протеїн,ВСАА, креатин і т. д., Але як і раніше отримувати ті рвані м'язи дивитися неможливо

Ми не можемо зробити таку статуру, без використання жиру пальники і т. д. ?

+535
maria Fuentes 3 січ. 2015 р., 08:23:43

Залежить від генетики, гормонів і точне харчування. Ви хмара знайти рівновагу. Або ваш організм може використовувати жир і виробляти м'язи, або чим ще він може голодувати ваші м'язи і годує ваші жирові клітини і залишити вас вразливим для травм. Немає простої відповіді. Є багато змінних в грі.

+463
user1900901 3 трав. 2016 р., 11:02:14

Нещодавно я натрапив на безліч варіантів навчання, методів і стилів, і так як я намагаюся побудувати припустимо, "древо життя", але і для фітнес-категорії та їх структурні підрозділи.

Я хочу знати, якщо ізолюючі вправи такі ж, як і односторонніх і складних тим же двостороннім? чи може як ізоляція & суміш включають Універу і бічній вправи Бі?

Так може бути "ізоляція односторонніх" і "двосторонніх ізоляції"?

Я знаю про односторонньому будучи одній стороні тіла, а не однієї конкретної частини тіла, тому маючи це на увазі, я думаю, ізоляція яких одна частина тіла, наприклад, біцепс, може працює тільки один біцепс "ізоляції одностороннім" і обидва біцепса без роботи sinergist або "допомагати м'язи" як сполук, не...

Також маючи на увазі попередні, ніби як ізоляція & з'єднання може мати балатируюсь, але може посилити вже одностороння?

Їм плутати.

+444
PixelHunter 7 черв. 2014 р., 17:32:25

У підготовці до марафону ходить (я зробив 2, і кілька інших ненавмисно) я зробив 32К ходить на підготовку.

Він може отримати трохи нудно, тому я пропоную взяти з собою подругу, щоб тримати вас в компанії і поспілкуватися. Якщо вони не зацікавлені в 30к ходьби, можливо, попросити трьох друзів, в 10к блоків приєднатися до вас.

Я ходила в 5:09 марафон як раса і як повільно, як в 9:24 у 2011 році в Нью-Йорку, направляючи спортсмена-інваліда. (На жаль мої інші марафони, як і раніше містять занадто багато ходьби).

+431
Pappu Kumar 24 трав. 2013 р., 06:37:11

Дітей з малозабезпечених сімей не може дійсно бути в порівнянні з людьми, які швидко мети. Діти з сімей з низьким рівнем доходу не мають багато, щоб поїсти(навіть коли вони хочуть і тому ніколи повністю не зарядитися їх тіла). Я припускаю, що ви досить благословив мати багато, щоб поїсти.

Наступні дослідження в місяць Рамадан і як це впливає на студентів-мусульман (у країнах, які не дотримуються/змінити свій розклад іспитів за місяць). http://personal.vu.nl/b.vander.klaauw/ramadan.pdf

"Найбільш вірогідним поясненням зниження успішності мусульманин 
Студенти з-за Рамадану впливу є дотримання посту. Попередні дослідження документів 
що дотримуючись "піст у місяць Рамадан, призводить до зниження активності, менше бажання вчитися і менше 
здатність до концентрації у більшості випробовуваних.(Афіфі, 1997)

Однак з особистого досвіду:

Багато хто з кращих бомбардирів (академічно) я знаю особисто, у тому числі і деякі члени сім'ї не їдять сніданок. Я думаю, що це залежить від людини (і вам знадобиться час, щоб звикнути до нього.)

+422
faustus 27 серп. 2010 р., 23:48:11

Щоб увійти в подробиці цього є дві речі, які я раджу прочитати/подивитися:

Перевірити цю статтю: кофеїн, стрес і здоров'я: є кофеїн ваш друг або ворог?

Фрагмент з він вказує на один конкретний гормон:

Кортизол - можуть збільшити тіла рівень кортизолу, “Стрес гормон", який може призвести до інших наслідки для здоров'я від набрати вагу і примхливість до серця захворювання та цукровий діабет.

Звичайно, це не тільки гормон стресу, але кофеїн підвищує рівень гормонів стресу в організмі. Щоб зрозуміти деякі дослідження про вплив стресу на ваше тіло, дивитися Нешнл Джиоґрафік документальні якщо у вас є Нетфликс (або не використали свій 1 місяць безкоштовної пробної версії):

Це досить пізнавально і цікаво, і привели мене до переоцінки власного споживання кофеїну, а також взагалі підкреслює в моєму житті. Подбайте і удачі!

+358
Giridharan 19 бер. 2011 р., 20:30:08

Я зацікавлений в отриманні більш визначення в животі та в області грудної клітини. Я припускаю, що я хотів би працювати у напрямку, що мають чітко визначені фаст-фуд, хоча це не так важливо для мене, як набирає якийсь визначення в цілому.

Я взагалі вважав худий трохи більше 6 футів (183 см) у висоту і 175 фунтів(~70 кг) плюс-мінус. Я не надмірна вага, але я також не мають будь-якого визначення.

Які вправи можна починати робити кожен день, щоб поліпшити це і як довго?

На яку кількість часу я починаю бачити результати?

+337
Vimos 18 трав. 2015 р., 07:21:06

Я тренування в офісі з 11:45 до 12:30. Це допомагає мені не порушувати офіційні робочі години. Зараз 12:30 вечора-це час для обіду. Але що, якщо я беру протеїновий коктейль в 12:30 замість обіду? І відкласти свій обід до двох-трьох годин. В обід в наш офіс не може вважатися збалансувати харчування так боюся, якщо я візьму одразу обід після тренування, я, може бути, позбавляючи моє тіло від деяких ключових поживних речовин і протеїну, коли це найбільш необхідно (після тренування).

+318
Hacknightly 3 жовт. 2011 р., 06:44:49

Як я повинен налаштувати її порції і продукти, щоб допомогти їй зробити втрату ваги вона хоче?

Зниження 4кг, просто змінивши дієту не легко, і може зайняти тривалий час. Отже, для початку, скоротити ваші цілі в половину і подивитися, чи ви задоволені швидкістю ходу після цього. Майте це на увазі.

Перш ніж поглянути на вечерю, переконайтеся, що це не залежить від шкідливих звичок перекушувати в першу чергу. Під час перекусів можна частково компенсується активний спосіб життя, алкоголь, цукерки та інші шоколадки може зовсім зруйнувати дієту.

Після цього, почати замінювати жирне м'ясо для компактної кухні. Свинина, як відомо, погано для вашої дієти і просто замінити, що для курки, особливо курячі грудки, ви могли б відштовхуватися.

Є ще більш простий підхід, що ви могли упустити. Ви пробували що станеться, якщо ви просто покладіть менше їжі на тарілці, невеликими кроками по часу? Просто, не намагайтеся морити її. Це не конструктивно і школи може зайняти багато енергії. Ця енергія повинна звідкись прийти.

Хоча в кінці, ви, здається, в основному зацікавлені в жиру у відсотках. Тренування (спалювання жиру і придбання м'язи), робить це досить добре.

+303
mbeltagy 6 квіт. 2015 р., 16:46:37

Напевно думаєте, ви можете піти суб 25 хвилин. Ключ з біг-це "накопичені фітнес". Чим частіше ви бігаєте і більш послідовно (скажімо 4 дні на тиждень протягом усього року), тим краще ви станете.

Так що як ви там?
1) Часто - мінімум 4 дні в тиждень, але повільно дивіться, якщо ви можете поміститися 5 або навіть 6 днів в тиждень свого розклад
2) послідовно запустити через кожну тиждень. Не пропустіть.
3) додати різноманітність - змінюйте темп, варіювати відстань, додавання інтервалів, додайте відстань, і т. д.
4) розширити довгостроковій перспективі - спробувати дістатися до 90 хвилин, додаючи по 5 хвилин на тиждень. Як тільки ви отримаєте до 90 хвилин, намагаємося зробити швидше. Один тиждень робити останні 5 хвилин середній. На наступному тижні робимо останні 10 хвилин середній і т. д.Удачі! Дайте нам знати, як ви прогресу.

P. S. Я працював з бігунів всіх вікових груп. У кого що є 1) бажання поліпшити 2) дисципліни, тренувань та дієти і 3) навіть невеликий шматочок спортивних талантів може поліпшити. Я бачив такі хороший вік для чоловіка цілей "не беруть участі"
у 30 - 21:00
30 - 40 - 24:00
40 - 50 - 25:00
50+ - 26:00+291
rhkarls 1 груд. 2016 р., 03:47:38

Примітка: Так я їм також, тільки не вправа :)

Я читав багато питань, Де вправи були згадані для початківців (є) набрати вагу.

 • гантелі присідання
 • гантелі випади
 • гантелі присідання
 • гантелі теляти піднімає
 • гантелі кроком ДБЖ

Це годиться для початку? І де я можу знайти керівництво як їх робити з гантелями? Я нічого не знаю про це!

Наприклад, для присідання, я думаю, що це просто вправу без якого-небудь устаткування, як сидіти і вставати швидко! Але я думаю, що це неправильно!

+277
ToonKaboom 23 лют. 2017 р., 14:00:24

Як краще всього дихати при бігу на довгі дистанції? Можна дихати через ніс, тільки в рот, або як ніс і рот. Те ж саме стосується і видих. Є дослідження, порівнюючи переваги та недоліки різних методів?

+238
sladdkova 18 вер. 2018 р., 19:28:03

М'язовий тонус може грати значну роль в різних скутість м'язів проти вашого друга:

У фізіології, медицини, анатомії, тонус м'язів (залишкова м'язова напруга або тонус)- це безперервний і пасивний часткове скорочення м'язів, або м'язового опору пасивному розтягуванні під час стану спокою.

Це досить близько до атрибуту "твердість", які ви описали. Як підвищити його? У Rippetoe і практичного програмування Кілгор, стор 42, боковій панелі:

тонус описані електрофізіологічні явища, виміру іонних потоків через клітинні мембрани м'язів. Це можна розглядати як готовність м'язи робити анаеробну роботу. Чим більше "підходять" м'язів, тим більше электрофизиологическая активність проявляє в спокої. Гіподинамія призводить до зниження тонусу, аеробні вправи покращує тонус трохи, низької інтенсивності навчання ваги, покращує тонус більше, і навчання високої інтенсивності підвищує тонус швидше. Як випробування, піти тикати пастки або квади елітного штангіст в стані спокою, якщо вона тобі дасть. Вони будуть твердими, як камінь.

Виділено мною. Зверніть увагу, що термін "інтенсивність" в даному контексті означає "як близько-ліфтинг в 1-повторного максимуму", а не "як важко тренування", або ж один пішов у відмову. Вони, ймовірно, припускають навчання ваги у три або п'ять повторень, важкий, як це можливо.

Інші фактори, що впливають на "твердості" ваших м'язів може включати в себе, як інші, зверніть увагу, що щільність м'язів і наскільки повно в м'язи з кров'ю або глікогену. Щільність м'язів буде поліпшуватися з силових тренувань, використовуючи комплекси вправ. Наповненість м'язів, ймовірно, не варто оптимізувати поза конкуренцією бодібілдинг, так як він є тимчасовим.

+233
Squidward Fancypants 13 квіт. 2011 р., 21:10:21

Є кілька хороших додатків Для Android безкоштовно, як підніматися журналу і Fit77 загальної ваги навчання; LiftBig спеціально для SL5x5, або ВИИТ, що також допоможе вам з вашим кардиотренировкам.

Крім того, тут, у EXRX є деякі хороші таблиці колод готовий до використання.

У будь-якому випадку, яке б рішення ти знайдеш, я хотів би знати про це (спеціально будь-якої програми Linux), тому я закликаю вас, щоб розмістити його в якості коментаря, наприклад.

+226
DannSVK 10 трав. 2013 р., 17:52:30

Як ви написали ядро, це буде означати також косі м'язи живота і т. д.

Тим не менш, ось деякі вправи, які ви могли б зробити:

піклуватися і робити вправи з обережністю.

+225
Ingrida Lavrinovica 31 січ. 2015 р., 08:53:08

Є кілька речей, які можуть вплинути на здатність робити правильно присідання, і це напрочуд важко підняти робити. Мужайтеся, всі проблеми можна подолати. Вони варіюються від:

 • Питання гнучкості--стегна, підколінні сухожилля, сідниці і литкові м'язи, все це може обмежити діапазон руху
 • Питання скелетної структури-якщо ваша позиція занадто широкий, ви будете боротися свій скелет, щоб отримати глибокий
 • Положення тіла і питання техніки--використання посібника може допомогти вам виправити це.

Я був би не наважувався повірити, що ваша ахіллесова сухожилля винні. Єдиний дитина, я знаю по-справжньому, що проблема була постійно навшпиньки перед операцією. Навіть зараз йому складно змінити те, як він ходить і бігає, тому що йому було так довго.

Однак гнучкість може бути проблемою. Ця стаття пояснює приблизно те, що я зробив , щоб виконати якусь скарлючену клініку сам. У підготовці ремонту присідання, я рекомендую отримати пару одиниць навчального обладнання:

 • Знайди собі TUBOW (дуже корисний блок з дерева)
 • Знайти платформу або коробку, які можуть підтримати ваш вагу, який на глибині ви хочете, щоб дістатися до. Примітка: правильна глибина дійсно повинно бути виміряна в той час як під напругою. Я дізнався, що нижче паралелі, коли я розслаблена, не те ж саме, коли мої ноги напружені.
 • Трохи ручної відеомагнітофон, щоб подивитися свою форму для себе.

Ви можете працювати на вашому розтяжка відразу, але коли ви йдете у вашій присідання ви будете мати, щоб зробити деякі роботи:

 • Знайти глибину ви відчуваєте, що ви можете зробити, щоб на поле через порожній бар, як ви сидите на ньому. Можливо, вам доведеться укладати яку вагу на нього, щоб отримати трохи вище, ніж паралельно.
 • Сидіти на поле і налаштуйте TUBOW так, що він зачіпає ногу і коліно.
 • Для кожного прогріву встановити і вашої поточної роботи вирівняти ногу на TUBOW, а присідати вниз на платформу.

Ви будете повторювати цю вправу, видалення шару ваг, поки ви не можете потрапити на потрібну глибину. За цей час, не піддавайтеся спокусі, щоб додати ваги. Кожен сантиметр глибини додає набагато більше роботи, що ви повинні зробити.

Нарешті, на замітку структурних питань, якщо ви відчуваєте біль у стегнах і так не здається великою натяжкою, можливо, занадто широке позицію для вашого тіла. Я виявив, що я повинен тримати мої ноги не більш ніж на ширині плечей, і штовхати мої коліна , як я заходжу та з отвору, щоб робити присідання правильно.

Я був в змозі виправити свої проблеми в чотирьох сеансів, але це тому що я вже поклав в багато роботи з розтяжками. Тут ви можете побачити мій прогрес:

 • Перша спроба: досі не достатньо глибоко, але краще, ніж я робив з іншого 60фунт на турніку
 • Друга спроба: був дуже близький, але цей зайву вагу на платформі була трохи вище паралелі.
 • Третя спроба: ні відео, де я виявив, що мої питання скелетної структури і біль від цієї спроби змусила мене затримати. Мені було так гидко, я спалив відео і навіть не хочете отримати зворотний зв'язок за нього.
 • Четверта спроба: нарешті, натисніть нижче паралелі, і відчував себе дійсно добре робити це.

Хоча деякі люди краще з піднятою п'ятою правильної важка атлетика взуття, вам не потрібно, щоб виправити ваші проблеми. Тепер, якщо ваш діапазон руху обмежений жорсткості, це може зайняти від 4-6 тижнів, щоб побудувати інтервал руху вам потрібно. Це можливо, але бути розумним про те, як ви робите це.

+152
pavel3484 5 вер. 2011 р., 11:32:26

Я зробив деякі досить тривалі події (Залізної людини кілька разів і за весь час навчання це бере, щоб дістатися там), і я виявив, що гіпонатріємія є ключовим питанням для мене.

Мене завжди цікавило простий у зверненні способів отримати сіль під час тренування.

Я просто несуть пакети солі зі мною, і їсть одну годину, і виявив, що працює досить добре, але було цікаво, якщо є кращі альтернативи.

Та й просто, щоб бути складним, що б це не було, повинна бути кошерною.

+144
Lovito Assumi 22 трав. 2010 р., 07:10:03

Перевагу

Я комір мого присідання, станова тяга і накладні преси тільки тому, що це дратує рис з мене, якщо пластини ковзання навіть на дюйм або два. Шум і асиметрія дратують мої естетичні уподобання.

З присіданнями, тільки один раз я бачив, що плити рухаються більш ніж на дюйм або близько того, і це був хороший показник, що мій набір був недбалий. Тим не менш, я часто знаходжу, що під час важкого сету станової тяги, плити можуть ковзати навколо достатньо, щоб помітно розбалансувати бар, якщо я не використовую нашийники.

Необхідність

З Олімпійським ліфтів, плити будуть значно рухатися без нашийника. Якщо ви робите кілька повторень, це буде проблемою.

+102
schorschel 19 трав. 2017 р., 04:00:56

Я просто почав ходити в тренажерний зал (3 рази). Сьогодні вранці в 7 ранку, я взяв участь у хід; це 30 хвилин роботи сесії. Протягом 10 хвилин, я втратив всю свою енергію і трохи не знудило, тому я вирішив зупинитися сьогодні на сесії. Я прокинулася близько 6 ранку, з'їла яблуко і банан до роботи з сесії.

Я можу знати, як я можу уникнути такої ситуації і причини виникнення проблеми?

+78
highly oscillatory integrand 19 бер. 2015 р., 07:17:43

Вживання вуглеводів (цукрів і складних вуглеводів, а не волокон) буде перешкоджати, паморочиться голова, слабкість, або втома під час тренування. Найчастіше одну цукерку або печиво достатньо для відновлення і підтримки енергії. Грати навколо і визначте суму, що краще для вас, але не беріть більше, ніж потрібно, або ви будете втрачати вагу-втрати/допомоги на утримання навчань.

+77
diaol 1 трав. 2016 р., 02:51:31

Спробуй динамічну розтяжку. Є відео на букіністика посиланням.

http://www.runnersworld.com/stretching/dynamic-routine

НОГА ЛІФТИ Гойдалки одну ногу в бік, потім поверніть його назад через ваш організм перед іншою ногою. Повторити 10 разів на кожну сторону. Почувати себе слабким? Тримайтеся за стійкий об'єкт.

СТИКОВОГО НОГАМИ Поки стояв високий, йти вперед з перебільшеною замаху так, щоб п'ятки приходять у ваші сідниці. Коли це легко, спробуйте його під час пробіжки. Зробіть 10 повторень на кожну сторону.

ПАЙК СТРЕЙЧ Потрапити в "Щуку" позиції (стегна в повітрі). Поставити праву ногу позаду лівої ноги. Витягнувши ноги, прес п'яту лівої ноги вниз. Відпустити. Повторити 10 разів на кожну сторону.

HACKY МІШОК Підніміть ліву ногу, зігнувши коліно так що вона вказує. Спробувати выстучать зсередини ліву ногу до правої рукою, не нахиляючись вперед. Повторити 10 разів на кожну сторону.

ІГРАШКОВИЙ СОЛДАТИК Спина і коліна прямі, йти вперед, піднімаючи прямі ноги вперед і згинання ноги. Заздалегідь шляхом додавання пропуск руху. Зробіть 10 повторень на кожну сторону.

ПРОГУЛЯНКИ ВИПАДИ Крок вперед, використовуючи довгий крок, тримаючи переднє коліно або відразу за пальцями ніг. Опустіть ваше тіло, опускаючи спину коліном до Землі. Підтримувати вертикальне положення тіла і тримати м'язи живота жорсткі.

+65
dzmel75 5 лют. 2017 р., 12:06:35

Ви знайдете, що є кілька варіантів програмування (комбінація і планування вправ, серій і повторень, які ви робите), і всі вони досягти поставленої мети. Багато успішні програмування включення концепції як багато повторень, як це можливо (AMRAP), який відрізняється від провалу, зберігши репутацію в баку.

Великий обсяг роботи по наданню допомоги, як кучері, жими ногами і т. д. дуже благотворно впливає на розмір м'язів і суглобів. Пол Картер пропонує 5 наборів 8-12 для верхньої частини тіла допомоги ліфтів або 5 сетів з 12-15 для нижнього підйомника допомогою тіла. Але у нього також є програми, який ви збираєтеся на провал, намагаючись побити свій номер минулого тижня, а потім після його спроби отримати половину повторень знову до відмови. Високий репутація роботи по наданню допомоги отримує кров тече через стики і зміцнює сухожилля, яке допомагає запалення засіб і запобігти його.

Іншим загальним підходом є підхід піраміди щось схоже на те, що ви описали. Ви працюєте до топ-сет, а потім назад вниз.

Ось деякі їжу для роздумів переганяється з книги від Джим Вендлер, Пол Картер і Марк Rippetoe:

 • Сила встановлює вимагають серйозних зусиль, так що відпочивай стільки, скільки потрібно
 • Втома додає складності, тому намагаюся зберегти решту, як короткі, як ви можете впоратися, особливо на роботу
 • Повна програма буде вирішувати сила, гіпертрофія (розмір), кондиціонер та мобільність. Нехтувати нічим, але підкреслити те, що ви хочете, щоб зосередитися.
 • Велика кількість повторень хороший за розміром, витривалості і здоров'я суглобів
 • Біцепса кучері допомогти запобігти тендиніт в лікті (для всіх ви щасливі люди)
 • Виконуючи допомогу як схема може допомогти полегшити нудьгу і пройти тренування швидше.

Пам'ятайте, що розмір-це результат обсяг роботи ви поклали ваші м'язи через. Ви повинні прагнути стати сильніше, так що у вас є можливість збільшити свій обсяг.

 • Обсяг вага х повторень х комплектів
 • Росте всього 5 фунтів у вазі може мати помітне збільшення об'єму.
 • Є план, виконати план, і піти.
 • Оцінити після того, як ви зробили свій план пару раз, щоб побачити, якщо він потребує корегування.
+46
nyameko 5 лист. 2014 р., 23:11:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil