Точність співвідношення макро

Я набрала в цьому році 30 фунтів, їдять багато і багато тренуватися. Тепер я хочу поставити ще на 20 фунтів до кінця року. Щоб бути впевненим, що я не збільшую відсоток жиру в організмі, я намагаюся ретельно планувати харчування.

Коли я входжу в свою вагу, вік і рівень активності у ці онлайн калькулятори макрос, він видає різну кількість макросів, у залежності від Чи я хочу отримати або зберегти:

Збільшення:
149 г білка
113Г жирами
445g вуглеводів ~52%
загальна калорійність: 3,389

Зберегти:
165г білка
99г жиру
354 гр вуглеводи ~47%
загальна калорійність: 2,965

Я розумію роль вуглеводів у забезпеченні енергії і протеїну в нарощуванні м'язової маси... але мені цікаво:

1) Чому відносини трохи міняються між вигравати проти підтримувати

2) ці суми визначаються на основі об'єктивних наукових методів? Чи це просто спосіб "найкраще припущення" з-за обговорення вуглеводи проти жирів / значення "калорія" / і т. д.?

+913
Cris Esta 26 серп. 2019 р., 22:54:36
38 відповідей

Я поняття не маю, де ви отримуєте ваш імідж тіла від чоловічого балету виконавців (як приклад) бути нічим іншим, крім гігантів. Вони не готують для гіпертрофії, але багато чоловічий танець (контемпорарі, балет тощо) мають дуже кремезної статури.

Я ризикну припустити, що хлопець нижче (сучасний танцюрист) має набагато кращі показники міцності і м'язової маси тіла, то ваш типовий дурня в тренажерному залі з бейсболкою на. Фунт за фунт, спортсменів, які вимагають багато сил на різних посадах, як правило, оптимізувати свої потужності до ваги, наскільки це можливо.

enter image description here

Більшість чоловіків гімнастів короткі, але м'язи і сила мудрі, вони феноменальні. Якщо ви тусуватися з якимись сучасний танець, хлопці, ви починаєте помічати, що хороші хлопці біса розірвав. Естетика відіграє важливу роль у цій області, так що бути товстим-сигнали не працюють, Вони танцюють протягом декількох годин в день, і якщо їх зіпсувати хід вони можуть поранити себе або когось іншого.

enter image description here

+998
user1612 03 февр. '09 в 4:24

Беручи початкової душ, я поставив рідкого мила в них і воду, і прожити на них протягом 1 хв. Потім я ретельно промийте їх водою, і намагайтеся не торкатися внутрішніх справ з моїми пальцями. Будьте обережні, якщо ви чутливі до рідкого мила, потім промити їх добре.

+993
Larry McDonough 17 січ. 2016 р., 07:16:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Зазвичай, коли люди запитують, Як збільшити свою швидкість бігу, відповідь просто "працювати більше". Однак, незважаючи на те, що частина дуже хороша, травм.

Є два поняття, які вам необхідно додати у вашу програму на регулярній основі, наскільки швидкодію, а ось поріг і інтервал підготовки. Інтервальне тренування підвищує ваш верхній кінець швидкість, поріг тренування збільшує кількість часу, який ви можете витратити на такій швидкості.

Інтервальні тренування високої інтенсивності, висока швидкість, тривалий відпочинок тип навчання. Оскільки у вас є 5:44 милі особистий рекорд (PB), тобто 2:51 темпами. Хороша інтервальне тренування для вас буде 1-2 км розминки, 8x800 @ 2:30, 2-5 хвилин відпочинку між ними, 1-2 warmdown милі. Ви можете грати з іншими і ПАРЄ, мета полягає в тому, щоб бути в змозі зробити кожен інтервал. Якщо ви не можете зробити інтервал, або ви біжите досить швидко, або вам не вистачає спокою. (не більше 4-5 хв максимум, хоча).

Поріг навчання, або майже гоночному темпі, короткими інтервалами відпочинку. Якщо ваш темп гонки в 6:51 (1:30 1/2 ногу), то ви повинні робити відрізки бігу на 7:00, на короткий відпочинок.

Ви також можете зробити основні фартлек, успіхів, типу пікап, працює так само.

Тепер для вирішення ваших, здавалося, стіни у повний марафон. Велику частину часу, якщо ви можете зробити роботу, і гонка стає нудною, це зазвичай одна з двох речей: йдеш занадто швидко, або харчування. Ви повинні бути на вашому зволоження і живлення з самого початку, якщо ви чекаєте, то ви закінчите. Для стимуляції, це набагато краще, щоб запустити 2-й половині трохи швидше, ніж раніше, ніж вийти, і міцно тримайтеся. Ви також повинні звернути увагу на умови.

Один остання порада: більшу частину часу, бігунів, з їх легкого дня, і дуже легко їх важкі дні. Якщо каже, що план виконати легко, працювати легко. Якщо він говорить складно, вбити його. Якщо вам потрібен день відпочинку, візьміть день відпочинку.

У вас є що запропонувати ви можете запустити відстань і час, схоже, її виконання, що повинен працювати. Повернутися назад і переглянути всі ваші гонки, і подивитися, якщо є загальний обмежуючий фактор. Удачі!

+990
Fabio Pierani 5 вер. 2015 р., 03:56:26

Я в такій же ситуації. Я тільки почав працювати в якості інженера-програміста. Це від 9 до 6 стаціонарні роботу як у вас. Я не можу сказати вам, що ви повинні зробити, так як всі люди різні, що я можу сказати-це те, що я роблю.

Перша річ по-перше .. я опустив калорій (я знаю, ти не хочеш цього робити), але я почав їсти більшість моїх вуглеводів до тренування, щоб не втратити свою силу. (Він працював)

По-друге, більше білка і менше вуглеводів - дешевий джерело? Біле яйце мультики в Costco, один мультфільм має близько 50 г білка, немає вуглеводів і обійдеться вам в один долар

Я теж почав пити більше кави, так що я можу підвищити мій метаболізм, навіть коли я сиджу на столі ..

Більше кардіо-це інша справа, ти міг би спробувати, як це, як правило, сприяє зміцненню вашої основної

Це мої .2 центів, але знову ж, це повністю залежить від вас, як ви хочете змусити його працювати.

+989
user327961 29 жовт. 2019 р., 21:17:04

Ей я зробив 5 жорстко mudders в 2011 році і один воїн тире і носили підошва Vibram 5 пальців у всіх з них. Його єдиний спосіб, щоб зробити це. Вони не тримають багато води і ви відчуваєте, як ніндзя. М'ятний

+984
Mohammad Almusaddar 22 бер. 2011 р., 22:59:14

Я шукаю безкоштовний додаток, яке можна використовувати для створення звичайного тренування з моїм рівнем фізичної підготовки (12 підтягувань, 40 віджимань..), мої ресурси (будинки з гантелями & підтягаючий бар), мої цілі (мають гарні руки і плечі), кількість часу, який я можу витратити на тиждень(200mins, 5 днів у тиждень)і так далі.

Я хочу, щоб додаток, щоб бути в змозі змінити своє майбутнє програм за кількістю комплектів і кількість повторень я робити на ранніх тренувань.

Які є програми, які можуть зробити таку річ?

+983
Anjan Baradwaj 27 лип. 2014 р., 19:40:38

Arthlete , 3 дні не є правильним для всіх. Для новачка це займе близько 1-2 днів для супер компенсації, щоб вони могли почати процес атрофії після 3 днів. Ланок не супер компенсувати з тренування протягом 3 днів, і додатково зайняти близько тижня, або навіть довше, щоб компенсувати супер.

Немає ніякого способу, вдосконалений підйомник atrophizing в 3 дні, а вони ще навіть не супер компенсуватися за посилання, і вони не atrophize поки супер компенсації. https://en.wikipedia.org/wiki/Supercompensation

+950
Tuelho 8 лют. 2017 р., 08:38:07

Я 33-річний чоловік, який нещодавно зайнявся скейтбордингом для фізичного і психічного здоров'я.

Протягом перших декількох тижнів я став cardiovascularly і respitorially втому, перш ніж стати втома у м'язах і рами. Через місяць або близько того, моя серцево-судинну і дихальну витривалість сильно зросла, і я можу часто кататися, поки мої м'язи стають слабкими, і часто тому, що я чудово проводжу час.

Після катання я завжди дуже болить. В основному це мої м'язи, яка насправді досить приємним, мій мозок використовує болючість як мотиваційна тактика (ти стаєш сильнішим, краще, так тримати!) Я також іноді розвиваються болі в колінах, особливо після енергійних занять. Коліно болю не біль. Це не турбувати мене, коли я гуляю, але стоячи з положення сидячи навпочіпки і в положенні навпочіпки виробляють тупу напружені відчуття в колінах. Я теж іноді відчуваю біль в гомілках, але це тільки рідко notiable. Всі хворобливі відчуття, які я описував досі, завжди пішов через день або два.

Я хотів би продовжити це захоплення, тому що воно надає велику користь, але я не хочу ранити себе хронічно або гостро. Я намагаюся повільно, я обережні, щоб не намагатися маневри я не готовий вчитися, і я завжди ношу на зап'ястя, лікоть і коліно подушечки.

Так що, враховуючи, де я перебуваю, мої запитання:

 • Є тут ознаки того, що я ризикую травми, довгий або короткий термін?
 • Які стратегії я можу прийняти, щоб краще запобігти/знизити ризик нашкодити собі?
 • Це тягнеться до або після того, як хороша ідея? Якщо так, то мені слід зосередитися?
 • Інші вправи хороша ідея? Якщо так, то що допоможе?
+930
Bloodless 28 лют. 2013 р., 12:04:36

Враховуючи, що ваш травний тракт складає величезну частину вашої імунної системи, він може з активним культурами допомагає сприяти поліпшенню здоров'я кишечника. Проблема з цим доповненням є те, що вона містить невелику кількість активних культур.

Від Amazon:

Кожна таблетка містить мільйони лактобактерій ацидофільних клітин.

Домашній кефір або йогурт продукти можуть містити трильйони куо (колонієутворюючих одиниць) на чашку. Ось реальний документ по темі.

Підіб'ємо підсумок: навіть якщо активних культур допомагають поліпшити функцію імунної системи, то ці таблетки дуже сильно 'гомеопатичний' в їх дозування -мільйон до 1 порівняно зі свіжим кефіром. Тому економте свої гроші та з'їсти замість свіжих ферментованих молочних продуктів.

+926
Jeeva Nagarajan 3 трав. 2014 р., 10:19:23

Не отримуючи достатню кількість сну до півночі або суспільства в цілому сон може зменшити метаболізм, а також призведе до збільшення бажання перекушувати, щоб підвищити енергію і витривалість протягом дня з-за втоми. Запропоновано матеріал для читання: консультації по дієтам і продуктів харчування Е. Уайт.

+922
Karen Hoch 12 серп. 2015 р., 11:27:16

Дві проблеми, які я мав з таким підходом 1) складність у правильному прогріву для кожної сесії і 2) незначне підвищення управління навантаженням.

Спліт тренування означає, що ви або проводите багато часу прогріву для кожного окремого сеансу, або ви не повністю прогрівати іноді. Це легко пропустити повного прогріву в такій ситуації, але це все-таки потенційна проблема.

Я також виявив, що нарізка моїх тренувань означало, що я повинен був більш чітко відстежувати, скільки об'єм я отримував, і коли. Це була звичайна для мене, щоб над - або під-роботу собі, тому що або я б план тренування, що б не трапилося, або я буду працювати більше, ніж я міг відновитися і не помітите, тому що я відновлювався мою енергію в період між сесіями. Це призвело до незначних надмірне травми в суглобах.

+853
buggedcode 28 лист. 2010 р., 18:17:56

Коли я побіг мій перший 20км (майже тю, а це ~21.1 км), я раніше бігати 5-10км, і двічі 12км і ще 17 км, приблизно 1-2 рази на тиждень протягом 1,5 місяців. Плюс я тренував акробатику 3 рази в тиждень. Мені вдалося закінчити, всього за 2ч (приблизно 10км/год), але ледве міг підніматися по сходах два дні після.

Через півроку, мій перший Хм, я закінчив навчальний план з 4-кратним бігу на тиждень протягом 3 місяців, включаючи 4 траси 20, 22, 22, 24 км відповідно. Я побіг у HM з другом, який був завзятим гравцем в теніс, але тільки 2 рази на тиждень за минулий місяць з Макс. відстань 10км. Ми закінчили приблизно 1h45 (приблизно 11,5 км/год). Я був дуже радий, що поліпшив свій час, і трохи прикро, що, хоча я бігав набагато більше, мій друг, здавалося, так само добре керувати. Він захворів у той день, і тільки повернулася на роботу через 3 дні.

Я думаю, що мораль мого досвіду, полягає в тому, що обсяг конкретної роботи, навчання, безпосередньо залежить ваше самопочуття після запуску хм. Якщо ви, як правило, підходять і бігти 10км, ви повинні бути в змозі, щоб закінчити, в той же час цілком вичерпав днів після. Якщо ви хочете фінішувати з посмішкою - ви повинні запустити напівмарафон відстань один або два рази на дуже повільній швидкості (3ч), хоча краще всього працювати ваш шлях до, що відстань при послідовних запусках і не відразу.

+837
iopq 28 бер. 2012 р., 09:44:37

Якщо ви працюєте і у бразильського джиу-джитсу і хочете збільшити ваші сили, особливо вибухової сили, однозначно , кращим варіантом є, щоб почати використовувати зовнішній опір інструменти: гантелі, штанги або гирі.

Олімпійські ліфти (у ривку і поштовху, з будь-якого з цих інструментів) та їх асистентів (присідання, станова тяга, прес покачати прес і т. д.) - кращий засіб для розвитку сили і вибухонебезпечність.

Методи тренувань для вибуховість включають спринти вікно стрибки, стрибки, удари і віджимання. За загальною силі, використовуючи вагу тіла, ваш план виглядає нормально, хоча я б додати діпи для підтягування, віджимання, планш, і стійки на руках.

+767
Jason Anderson 8 груд. 2013 р., 12:28:50

Якщо ви займаєтеся бодібілдінгом, або powertraining ви повинні обов'язково поїсти протягом двох годин після тренування. Ваше тіло, м'язи, дуже потрібен білок, яєчний білок, і -так - навіть калорії, щоб відновити. Він буде приймати будь-яку постачає енергію у ваш організм, щоб відновитися.

Якщо ви тренування багато, і не їдять достатньо, ви не поставити на будь-яку м'яз.

Що вам потрібно задуматися про те: скільки калорій/білка/яєчний білок робить моє тіло потрібно - наскільки важко було працювати? Нормальний дорослий чоловік повинен мати споживання від 2000 - 2300 калорій, залежно від щоденної активності. Потрібно збільшити до 2800 - 3000 якщо у вас серйозні тренування, як будувати тіло.

Якщо у вас довгі дистанції біг або плавання, то проблем у вас, швидше за все, буде мати кілька біль у м'язах і судоми. Щоб уникнути цього, ви можете їсти банани і пити молоко. Крім того, приймаючи дуже легка додаткову дозу ( випускається у вигляді порошку ) креатину допомагає. Креатин тримає воду в м'язах, а значить, зменшує судоми і болючість.

Якщо ви знаходитесь на заняття з йоги, я б порекомендував уникати важких м'ясних страв, як стейк, ... і переключитися на курку, яка легше засвоюється, і не дасть вам, що "надутий живіт" почуття. Також подивитися, які ви їсте овочі. Деякі овочі дадуть вам більше газу, ніж інші.

+763
dymmeh 30 серп. 2019 р., 03:34:20

Підтягування є, як і будь-який інший з'єднанням вправ як присідання, станова тяга, накладні преси, або випад.

Я думаю, що ви повинні почати ознайомлення з перевантаженням програмування. В принципі, ти питаєш "як мені стати сильніше?" задавали багато разів, перш ніж і є тверді відповіді, які перевірені часом. Є також багато людей, витрачати час, не використовуючи хорошу програму. Це включає в себе процедури, яку ви зібрали самі і які доступні в більшості журналів.

А не намагатися перевершити всесвітньо відомих тренерів, я макет стартову силу початківцям програми:

В понеділок

 • 3х5 присед
 • 3х5 жим лежачи / прес (чергувати)
 • Підтягування: 3 сету до відмови або додати вага при заповненні більше 15 повторень

В середу

В п'ятницю

 • 3х5 присед
 • 3х5 жим лежачи / прес (чергувати)
 • Підтягування: 3 сету до відмови або додати вага при заповненні більше 15 повторень

Я не думаю, що хтось збирається бути в змозі дати вам програма відрізняється від зазначеного вище, що зробить вас сильніше в будь-який момент часу. Я припускаю, що це має відношення до вашого попереднього питання про виважені підтягування.

+735
KetDan 17 лип. 2017 р., 15:24:43

Під час як фізичні вправи і гіподинамії організм генерує тепло. Для того, щоб підтримувати потрібну температуру, цей надлишок тепла повинен бути винесений з організму.

Як правило, в періоди малої активності, конвекції навколишнього повітря навколо не спітнілій шкірі досить, щоб відвести тепло. Проте в періоди високої активності, тепло генерується швидше, ніж він може бути винесений через взаємодію повітря і сухої шкіри. В цей час, автоматичну температуру тіла система регулювання переходить в робочий режим і викликає піт накопичується на поверхні шкіри. Це збільшує швидкість, з якою тепло може бути відтягнута з організму через повітря.

Є тільки два способи, щоб запобігти потовиділення:

 1. Уповільнюють швидкість, з якою тепло генерується в організмі.
 2. Збільшити швидкість, з якою конвективного тепло від тіла.

Кількість (1) досягається за рахунок зменшення інтенсивності вашої діяльності. Кількість (2) досягається за рахунок зменшення температури навколишнього середовища, в якій ви працюєте.

Ось деякі практичні поради, що стосуються обох цих варіантів:

 • У гонитві за фітнес, сталість набагато важливіше ніж інтенсивність. Отже, набагато краще робити легко приємних тренувань, що один сподівається на завершення, ніж робити вбивчі тренування, що одна боїться. Це тому, що з колишнім, один, ймовірно, дотримуватися його протягом тривалого часу, не пізніше, швидше за все, перегорить, і тільки за кілька сеансів. Це звучить як проблема "страху", тому що в вашому пості ви сказали, що "важко зробити мій сам робити роботу".

 • Я часто тренування в підвалі на тренажері, їзда на велосипеді. Перед початком тренування, я поклав змінного струму на 65 градусів, включити вентилятор, і поклав велосипед прямо під вентилятором. Це допомагає.

 • В залежності від того, де ви живете, температура може бути такий, що ви можете комфортно працювати на вулиці без потовиділення. 35 - 45 градусів йде лише про право не паритися, якщо ви збираєтеся на легку пробіжку. . . це буде холодно для першої милі.

 • Ви повинні обійняти поту. Є й інші корисні побічні ефекти пітливість, крім того, тримав холодне тіло. Вони включають очищати пори шкіри, що сприяє здорового стану шкіри, захищаючи організм від нирок (наприклад, сечокам'яної хвороби) шляхом продування надлишок солі викликає один, щоб бути пити і тим самим питної води (що дуже добре), і навіть захисту від захворювання (людський піт містить природні протимікробні, який бореться з туберкульозом, мікроби та інші небезпечні патогени).

 • Ви можете насправді пот в басейн. Ви просто не помітите, тому що ви вже промокли.

-Удачі.

+649
katerishka89 4 жовт. 2014 р., 00:10:46

Фактично ви відпрацювали трохи менше, ніж Снікерс. Якщо мета-спалити калорії, потрібно підібрати темп. Навіть легка пробіжка буде спалювати більше калорій, ніж підйом пішки. Якщо ви не звикли до високої інтенсивності кардіо роботи, ваше тіло буде адаптуватися досить швидко, особливо якщо ви використовуєте інтервали, щоб зробити це. Що сказав, Більш висока інтенсивність роботи не впливає, що можна робити з обтяженням. Це все-таки варто включити.

Найкращий підхід полягає в тому, щоб накреслити свої цілі та планувати відповідно:

 • Активне відновлення: ви відчуваєте себе побити, так ви просто хочете, щоб отримати кров тече. Ходити в такому темпі, коли ваша температура тіла підвищується, але це не впливає на вашу здатність підтримувати розмову.
 • Alactic потенціалу (спортивні результати): зазвичай включає в себе спринти, мародер роботи, фермера або жовток прогулянок. Це високої інтенсивності на відносно короткі відстані. Мета збільшити вашу працездатність alactic ... який допомагає при багатьох видах спорту, а також підйому.
 • Аеробна працездатність: як правило, припускає дистанцію проходить з легкої пробіжки або швидкої ходьби, іноді інтервали.

Якщо ваша мета-спалити калорії, або Alactic професійної підготовки або аеробне тренування протягом 60 хвилин буде те, що ви хочете. Активного відновлення (в якому ви провели більшу частину часу) - це не дуже корисно для цього.

+630
karliatto 23 серп. 2011 р., 11:50:13

Я шукаю кращий домашній спортзал/обладнання для заміни займатися в тренажерному залі.

У мене є дитина інвалід, який потребує багато догляду, тим самим заважаючи мої заняття в тренажерному залі. Мені б дуже хотілося, щоб збільшити свої сили, як моє здоров'я і моя дитина завжди буде потрібен догляд і він вже пройшов повз мене у вазі і зростанні.

Зараз мій домашній тренажерний зал складається з трансивера, який я люблю, але так як вона використовує свій власний вагу тіла є тільки так багато ви можете зробити, і комерційні моделі степпер, який я використовую для кардіо.

Я 28-річна жінка, 5'0 (1,52 м), 100фунта (45gk) і практично відсутній м'язовий тонус (так званий "худий жир"). Я обговорювали між собою все-в-одному тренажерному залі або штангою набір лава і стійки для присідань. Зараз я в жаху, використовуючи вільні ваги до н. е. як маленький і нескоординовані я. Величезне спасибі, я дуже ціную будь-які поради!

+557
Sagar Chandarana 4 квіт. 2017 р., 13:07:08

Біль не має ніякого відношення.

 • Ви відчуваєте, що ви отримали хороший тренування?
 • Коли ви дивитеся в дзеркало ви подобається, що ви бачите?
 • Ви зустрічаєтеся і перевищення розумні цілі?

Ці питання ви повинні запитати себе, якщо ви хочете знати, якщо у тебе була хороша тренування. Не турбуйтеся про те, що масштаб (ви можете набрати вагу, але виглядати краще) або супорти (можна збільшити жир, але сильніше сказати, використовувати свої власні психічні дані, щоб судити про успіх.

+504
Good Luck 12 січ. 2011 р., 13:23:06

Якщо вони веселі, вони більш ефективні, тому що ви більше правоподобны для того щоб зробити їх.

Наскільки їм бути більш ефективними в реальному нарощування м'язової маси, все залежить від форми. Якщо форма правильна, то вони не є більш чи менш ефективними, ніж будь-які інші вправи ізоляції АБ зробили з правильної форми (з застереженням, що кабель хрумтить часто легше робити з великими вагами рівні).

Основна функція прямої черевної м'язи є згинання Нижньому (поперековому) відділі хребта. Залежно від якоря тазу або грудної клітки, він буде рухатися в одну або іншу сторону навпаки. (Якір тазу, він буде рухатися грудну клітку назустріч тазу в напрямку, і навпаки). Все, що збільшує опір цьому руху матиме сприятливі наслідки.

+503
sai kumar Sura 22 лист. 2011 р., 04:03:34

Всякий раз, коли бігом на довгі відстані через якийсь час я відчуваю, що моє дихання дуже утруднене. Єдине рішення полягає в тому, щоб уповільнити мій темп на деякий час, перш ніж продовжити. Я перевірив з моєї ДП і у мене немає астми.

Є якісь вправи або методи я можу використовувати, щоб поліпшити дихання або життєву ємність легенів, що буде користі, поки я бігав?

+488
Cindy Test Osborne 26 жовт. 2012 р., 21:11:11

Ну як йдеться в статті, вам більше, якщо ви сидите на корточках і підтримуючи високий рівень жирів. Якщо ви на велосипеді, але є менше і не підняття тягарів ноги стануть міцнішими і стрункішими

+473
user54331 26 вер. 2018 р., 20:14:14

На прямий м'язи черевної працює скручування тулуба, і принести нижню частину грудної клітки вперед і вниз. Це одна м'яз, і таким чином, будь-які вправи, що кучері тіло працює вся м'яз. "Верхній та Нижній" Віра черевної порожнини-в значній мірі міф. Ви завити вниз до ваших ніг і вгору до голови, вся м'яз скорочується.

Різниця між situp і хрускіт, що situp дуже мало активну роботу в животі, якщо тулуб керлінг в той же час. Присідання набагато більше уваги на згиначі ноги. Нічого, де тіло вигинається і тулуб не працює згиначі, і м'язи живота стабілізатора більше нічого.

+457
iPhoneKid 16 серп. 2017 р., 12:45:58

У мене немає авторитетного джерела, Але так, швидше за все, можна навчитися робити позу лотоса навіть будучи дорослим. Набравши позу лотоса прогресії в Google отримує вас кількість поз і позицій для роботи в повний Лотос. Ось дещо:

П'ять поз, щоб підготувати для Lotus:

 • Пов'язаний Кут Поза (Баддха Konasana)
 • Повернені голови до коліна позі (Parivrivritta Яну sirsasana)
 • Голуба (Ека Пада Rajakapotasana)
 • Корова Особи Поза (Gomukhasana)
 • Полулотос поза (Ардха Падмасана)

Як Lotus: керівництво для негнучких

 • Вправа 1: Ноги на стегно
 • Вправа 2: Метелик
 • Вправа 3: Підвищені Метелик

Є також відео-уроки там, але це зажадає від мене, щоб записати зміст, і я ледачий.

+442
Prasanth Lade 24 серп. 2015 р., 05:03:30

Я повністю обізнані про користь для здоров'я того, помірна кількість солі (натрію) у збалансованому харчуванні, а також нижнього боку занадто багато. Проте, я бачу, що, так багато здорових кулінарних рецептів вони згадують, щоб використовувати мінімум солі, без додавання солі і подібного роду інгредієнти для приготування їжі.

 • Як любитель культурист, яку вигоду я шукаю, шляхом скорочення кількості споживаної солі в моєму раціоні?
 • Я повинен знизити споживання солі, ніж рекомендоване добове споживання (RDI) / %ДВ в якості культуриста, який робить регулярні силові тренування і утримує його жиру менше, ніж прибл. 10%?

Дякую

Сіль Таблиця Харчування

+343
user3909 21 лют. 2011 р., 07:52:21

Один день відпочинку між тренуваннями-це взагалі нормально. Не беручи днів відпочинку протягом п'яти або шести днів поспіль може працювати, якщо ви будете обережні. Два дні відпочинку між тренуваннями зустрічається рідше і може бути менш ефективним, але зате може працювати.

Болючість не є хорошим показником того, ви повинні працювати знову.

+301
user83725 11 лют. 2016 р., 14:21:46

Давайте подивимося тут... мелатонін синтезується такий:

Триптофан (ТРП) --> 5-гідроксітріптофан --> серотонін (5-НТ) --> Н-Acetylserotonin (НАН) --> мелатонін

В результаті, будь-яка їжа, яка містить триптофан є хорошим кандидатом.

Продукти, що містять ГТО: яйце, Спіруліна та тріски є хорошими джерелами триптофану.

Як це відбувається, 5-ПОТ також є хорошим кандидатом, так як ви можете купити його в якості харчової добавки. Майте на увазі, що якщо ви форсуючи ГТО або 5-HTP, вам загрожує безліч лімітуючих ферментів, так що ніхто не знає, наскільки сильний ефект дійсно буде.

Звичайно, ви можете просто приймати мелатонін напряму, оскільки він доступний в якості харчової добавки. Якщо вам потрібно що-небудь більш потужний, ніж це, йти шукати свого лікаря.

+288
Richards jonathan 14 жовт. 2019 р., 03:02:39

Якщо ви живете недалеко від узбережжя, а потім висушеної чи свіжої риби може зробити вас досить далеко. Сушена тріска, наприклад, 80-85% білка і коштує близько 30$/кг, у більшості районів - швидше за все, набагато дешевше біля рибальства! Хоча це зажадає від вас зовсім небагато варити (або пити багато води, якщо сухі).

+272
user3002411 21 жовт. 2014 р., 12:45:21

Якщо ви не можете бігти 10 км без зупинки, то ви або занадто далеко, або занадто швидко для вашої поточної фітнес.

Я б рекомендував програма, створена тренер з бігу на ім'я Баррі Поллака, що отримала назву 3:2:1 програма. До цього, у вас є 6 рейсів на тиждень, 3 коротких, 2 середніх і один довгий. Ваш середньостроковій перспективі є подвоїти свої короткі тиражі, і ваша довгостроковій перспективі 3х вашому короткостроковій перспективі.

Щоб зробити це, вийти на вулицю і бігти в більш повільному темпі, ніж ви зазвичай робите, і подивитися, як довго ви можете запустити. Зазначити відстань, де ви повинні зупинитися, і це буде вашою довгостроковій перспективі. Проте довго що взяв тебе, то є час для довгої траси. Якщо вам знадобилося 20 хвилин, потім ваш 3 коротких накладів буде 7 хвилин кожна (приблизно) і 2 середніх тиражів буде 14 хвилин.

Навіть якщо це не звучить як багато, це хороша відправна точка і неухильно збільшується з плином часу дасть вам великі переваги. Ваша мета повинна бути, щоб додати близько 5% щотижня. Так що, якщо довго працювати на цьому тижні-20 хвилин, на наступному тижні він має бути 21-й, і так далі. Не забудьте додати час на інші траси, а також ваші довгостроковій перспективі збільшується.

Не турбуйтеся про те, як швидко ви працюєте, щоб почати. Більшість людей надто важко на їх легкі дні, і не досить важко на свої важкі дні. Я підозрюю, що ви намагаєтеся працювати дуже швидко, саме тому ви завжди повинні зупинитися. Повільно вниз, і зробити вашу мету проходження повної дистанції, не як швидко ви можете зробити це. Швидкість працює на витривалість приходить від здачі в послідовний навчальний день за днем. Ваш раз впаде природно, і як тільки Ви дійдете до точки, де ви можете запустити повну 10к без зупинки, то ви можете подивитися додавши додаткову швидкість роботи при необхідності.

+240
TBrendle 8 лют. 2018 р., 07:08:53

Я не впевнений, що ваш стан, але вправи не дуже невибаглива на хребет для ядра (в основному АБС) буде складати: кабель хрускіт (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/cable-crunch)

Правка: але ви повинні проконсультуватися з лікарем обов'язково!

Слідкуйте за хорошу роботу!

+228
BilboBagins 2 трав. 2016 р., 19:28:00

Без певної спортивної на увазі, є хороший общецелевой вправ або рухів, які можуть показати мені, що груп м'язів або областей потрібно більше працювати?

Я намагаюся переконатися, що моя загальна сила знаходиться в рівновазі, щоб збільшити його практичну користь у вирішенні повсякденних проблем.

 • Що базові процедури для тестування такі речі?
 • Є тести-до невдач, які можуть викрити цих (наприклад, ліфти або руху)?
+219
Seledkoff 21 лип. 2018 р., 03:36:29

Я боюся, що це майже занадто просто, щоб бути відповіддю, але я додам ще деталь, якщо у вас є конкретні питання.

На кетогенній дієті я припускаю, що ви повинні скоротити щодня грамів вуглеводів в низьких двозначних цифр, або <10% від загального числа калорій. Макаронні вироби і рис, очевидно, недорогих джерел живлення і ви хочете щось, що дає таку ж кількість калорій, без вуглеводів і, не витрачаючи більше грошей. А капуста-це зазвичай один з найдешевших варіантів овочевих і не важких вуглеводів, я б дивитися готові капусти як це зазвичай має багато цукру додавати разом з капустою і маслом.

Ви можете поміняти пасту і рису такі речі, як рибні консерви, жирне м'ясо, яйця, сир, вершки, масло, Кокосове молоко. З-за високої калорійності жиру і нинішні тенденції щодо продуктів з високим вмістом жиру, я думаю, ви знайдете ці речі будуть задовольняти свої потреби в калоріях досить економічно.

Баланс поживних речовин-це інше питання, але ви не можете піти набагато гірше, ніж макарони і рис. Якщо ви дійсно в оптимізації низька вартість і плануєте відповідати певним поживних елементів, ви могли б спробувати цей аркуш Excel: http://excelcalculations.blogspot.com/2011/05/diet-problem-linear-programming.html

+104
OpaCitiZen 16 трав. 2013 р., 15:33:24

На жаль, це може бути дурне питання, але я 20-річний чоловік, тільки 170см, я знаю, що у мене тільки 1-2 роки, для вирощування, і я намагався все, щоб допомогти мені рости у висоту. Я тільки нещодавно почали тренування в тренажерному залі, і мені цікаво, чи є можливим обладнанням/метод, який може допомогти мені рости трохи більше? Спасибі!

+89
Mauricio Pastorini 15 жовт. 2017 р., 01:42:54

Ваш поточний досвід має велике значення. Я, як правило, Почніть із зосередження уваги на основних з'єднань - присідання, жим, мертва, підтягування, прес-накладні - перше для того, щоб побудувати силу і, щоб не втрачати час в тренажерному залі. Це три рази в тиждень. В основному стартова програма Сила Марк Rippetoe (я б дав прочитати якщо новий), але з деякими невеликими відмінностями.

Коли ви вперше почати, ви будете отримувати дуже хороший лінійної прогресії від вашої ваги якщо ви їсте прямо і прибиваючи кожне тренування так це ідеал. Як прогресування сповільнюється, я перемикати людей на верхній/нижній спліт два рази на тиждень для кожного. Як і раніше, орієнтуючись на прогресування і переконавшись, що форма-це здорово. Ви можете почати, щоб додати більше обсягу тут, але зазвичай, якщо ти б'єш більше, ніж 10 повторень набору, вона занадто легка.

Якщо ви новачок, є приблизний план, щоб стежити за своєю перші 6 місяців до року.

Якщо ви більш досвідчений, я хотів підкреслити, бити все, два рази в тиждень, але обсяг виходить. Я виявив, що це дозволяє мені залишатися стрункою, переконайтеся, що м'яз отримує мало, а потім ще 48 годин на відновлення (а це приблизно скільки синтез м'язового протеїну посилюється в будь-якому випадку після тренування) і зробити більший прибуток.

Я послідовно додають близько 5 кілограмів м'язів через рік після першого курсу, куди я поклав близько 20-25 кг м'язової маси. Я в даний час 6'3" 225-230 фунтів і досить худий. Я міг би дати вам і показати вам всі вправи, які наука вивчає, що я базую свої тренування навколо від читання, але я знайшов, що так довго, як ви послідовні у кулуарах, як велика різниця, що одне тренування не проти ще незначна.

Дотримуватися програми. Вам важче або більше обсягу кожного тренування/сауна. З'їсти багато. Рости.

Ви можете вередувати скільки завгодно, але я знайшов більшість людей, які занадто сильно переживати з-за дрібних деталей, як повторень і ваги і частоти ті, які в кінцевому підсумку кинути або майже немає приросту в будь-який пристойний час. Ви можете бути різними, але це від 5 років досвід реального світу.

Сподіваюся, що це допомогло!

+72
perpetual 21 квіт. 2012 р., 18:04:11

Як людина, яка в даний час реабілітувати третю запчастин управління доступом (повторно розриву трансплантата)... Однак я не експерт скажу, що я через 3 ACL операції, тому в мене є певний досвід. Не можна зміцненню сполучної тканини, але ви можете захистити його, і кращий спосіб зробити це, зберігаючи м'язи, які підтримують суглоб сильна і активна. У мене мезіальний нахил тазу, яка суттєво псує мій розклад від талії вниз, викликаючи додатковий крутний момент на колінах. Я 4 рази більш ймовірно, розрив зв'язок. Я дізнався, що на цей раз його не тільки про підготовку квадрицепси, сідниці, підколінні сухожилля і сили. Я перестав робити баланс процедури, які, по суті, зв'язати воєдино всі і зміцнити сферу в цілому.

Мій вам рада, щоб не відставати від ПТ і залишатися активним. Якщо у вас є артрит в суглобі, тримайте себе рухатися і запобігти більше пошкодження при артриті біодобавки.

Також він допомагає прислухатися до свого лікаря, і не робити дурниць після операції - як висока жаба стрибає. У мене зараз склалася репутація необхідності нагляду дорослих, коли я працюю лол. :)

+59
jackhab 26 квіт. 2011 р., 12:01:38

Я планую робити HIIT і хочу купити один (найдешевші, по $100) обладнання для всього тіла.

Я не можу спринті, тому що я живу в галасливому місті мало відкритих просторів, однак я буду в порядку з обладнанням, як тренер призупинення або скакалка.

Я не новачок, і не проти високих фізичних навантаженнях.

Будь ласка, не рекомендують вправи — вони просто не для мене (я пробував), а не те, що це питання не про що.

Якщо ваше обладнання має якісь інші переваги (наприклад. портативний масштабовані), будь ласка, покласти, що ваша відповідь, як добре!

+40
ananas 30 бер. 2014 р., 01:03:22

Ось пояснювальна п. від того, що, мабуть, Стіва оригінального сайту:

Щоб пояснити це, я наведу деякі приклади, використовуючи гіпотетичні значення лактату. Якщо спортсмену, перш ніж він починає підготовку до Мілі і анаеробної потужністю 16.0 ммоль (його максимальне значення лактату) і ЛТ темпі 5 хвилин на кілометр, то він тренується, використовуючи велику кількість ЛТ працювати в наступному може трапитися. ЛТ роботі може знизити його темп в 4:55 на милю, яка була хорошою, але це також може знизити його анаеробну потужність, або максимальне значення лактату до 12,0 ммоль. Так що якщо він вийде і побіжить він може гонки насправді гірше, ніж раніше, навіть якщо його аеробна система краще, тому що його анаеробної системи не приділялося належної уваги і не "піти як високо."

Посилання на конкретну сторінку

Так що твердження про те, що він пускає, що навчання у нашій біля вашого порога протягом тривалого періоду часу "знизити планку", так би мовити, лактату толерантності. Так що якщо вам менше лактату толерантності, або точки, де аеробні та анаеробні почати нараду, це негативно впливає на продуктивність.

Зверніть увагу, це не на що не вплине 400м, і сильно не впливає на 400. Він також не справляє ніякого впливу більше, ніж на милю, за винятком, можливо, в спринті обробки. Основний вплив на це буде йти в 4-800 метр вгору через милю (іш). (Якщо вірити теорії, я не досліджував достатньо, щоб побачити, якщо є підтверджуючі дослідження з зазначеним вище позовом).

+24
Az Ze 10 лют. 2019 р., 18:29:02

Вендлер 5/3/1 будується навколо певних припущеннях, і поки ви не знаєте, як ваш організм реагує на стимул, що програма надає вам дійсно не має основи знань про те, що програма не робить для вас. Там вже більшу гнучкість у програмі, але навчання 7 днів в тиждень не входить в ці обмеження. Вендлер рекомендує вам зробити програми, як написано принаймні 4-5 циклів, перш ніж почати робити це самостійно. У нього є книга під назвою "Після 5/3/1" , яке являє собою набір варіацій для різних цілей.

Отже, варіант, який дуже сумісний з орендарями 5/3/1, що б ви робити що-то кожен день буде що-то за наступним графіком:

 • 4 рази на тиждень: 5/3/1 силових тренувань
 • 2 рази в тиждень: кондиціонер (після присідання та станової)
 • 1 раз в тиждень: активне відновлення

Кондиціонер може робити штангою комплекс, використовуючи волоцюгу, біг пагорб спринти і т. д. Це важкий кондиціонування, і воно повинно бути коротким за тривалістю. Наприклад, 20-30 хвилин буде більш ніж достатньо. Якщо силові тренування страждає, зменшити інтенсивність робіт.

Активне відновлення робить легкі фізичні вправи, що підвищує частоту серцевих скорочень небагато, але тримає його низько. Наприклад, прогулятися по околицях, де серце не билося набагато вище 120 ударів в хвилину.


Чому 5/3/1 силових тренувань не працює 7 разів на тиждень

Проблема з прийомом чогось розрахований на 4 дні в тиждень максимум, а потім прикладати його до 7 днів в тиждень є те, що він скидає в загальний обсяг роботи на тиждень, що вам потрібно зробити. Якщо у вас занадто великим обсягом, ваш організм буде отримувати занадто втомленими, і ви будете, ймовірно, бачити ваш прогрес у зворотний бік. Це особливо вірно, тому що 5/3/1 ви робите AMRAP (як можна більше повторень) на важкий набір. Це означає, що ви будете збільшувати обсяг кожної сесії. Він призначений, щоб дозволити вам нормально відновлюватися з 4 дня тренування в тиждень, але не більше того.

Навчання 7 днів на тиждень-це досить поширена на Олімпійських важкоатлетів, і є одним з орендарів болгарський спосіб. Це важливо для керування наступними:

 • Загальний обсяг за тиждень.
 • Відновлення (харчування, сон, відпочинок, зволоження)
 • Ваші мінімальні і максимальні цілі на день

Це дуже легко почати стомлюються тренування кожен день. Коли ви починаєте мати психологічно налаштуватися, щоб потрапити в тренажерний зал (який), що вам потрібно зробити планову мінімум день. Потрібно робити мінімум днів, поки ви не будете морально відпочив і з нетерпінням чекаємо знову в тренажерний зал.

+20
Durga Dev 6 квіт. 2018 р., 04:35:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil