Відстеження відкритій воді плавання брасом відстань

Я не знаю, якщо я переїжджаю до маргінальної зони для розумних годин...

Мій смарт годинник (Гармін Фенікс) має додаток для відстеження плавання на відкритій воді. Однак, я плаваю breastroke з головою над водою. Зброя, ймовірно, бути повністю під водою весь час. У цій установці, навіть якщо рука знаходиться в декількох сантиметрах під поверхнею води, відстеження GPS не працює взагалі! Я навчилася, щоб зробити свою техніку ще більш аматорські, адаптуючи руху рук, так що вони з'являються в випрямлення фази. Це достатньо, щоб тримати годинник відстеження моєї діяльності, але я спостерігаю дивний Зіг-ЗАГС на карті діяльності, а також відстань трохи більше, як я очікував, так що я не отримати надійне спостереження.

Це проблема програмного забезпечення (за умови всіх кролем плаває) або апаратний бар'єр (ви не можете отримати GPS-сигнал 1 см під водою)? Є альтернативний пристрій для слідкування воді?

+203
Dona Larrimore 7 жовт. 2010 р., 07:55:37
31 відповідей

Немає. Марафони значно складніше, ніж половинки, і ви повинні отримати ваші довгостроковій перспективі до 32 км, щоб завершити. Ви врахуйте, що є пару місяців між ними. Це дасть вам достатньо часу.

+968
user226102 03 февр. '09 в 4:24

Розпад м'язів-це метаболічно спрацьовує при обставинах, коли організм починає розщеплювати білки для отримання глюкози як джерела енергії у відповідь на голодування. Хімічний розмітка, необхідна для запуску такий шлях складний, але, як правило, до цього, цілком імовірно, що ви б не перейшли на більш доступний джерело енергії для обміну речовин, таких як кетони з жирів, потенційно руйнує жирову тканину навколо ваших органів, таких як серце, яке може мати катастрофічні наслідки, коли ваш раціон не управляється професійним.

В цілому, це може бути легко сказати, що якщо у вас є живлення ви не повинні бути стурбовані. Що сказав, Якщо ви бути зменшити легкодоступних джерел енергії, може викликати різні хімічні шляхи, які можуть почати регулювати м'язові клітини гинуть і розібраному вигляді (у відповідь на пошкодження, наприклад), яка може бути бажаною при обставинах, хоча ці питання краще спрямовані на біохіміків, навчання дієтологів, але, звичайно, не фітнес-тренери.

Якщо ви хочете втратити рекомендації, то переконаєтеся, що у вас є стабільне споживання калорій з вуглеводів, які легко проковтують і що у вас є здорову флору кишечника. Я не рекомендував би занадто покладаючись на білки, навіть якщо вони можуть бути перетворені в глюкозу, а вони поганий джерело калорій, і ви можете спокійно вживати тільки обмежена кількість, як частина здорової дієти.

+930
Camilo Nova 15 квіт. 2018 р., 10:27:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б почав з короткою фразою "трансформації цілей:Тайлер Дерден". Мені 31 років, 6 футів і 91 кг. При сидяча робота.Мій розпорядок такий:

-Понеділок : спина + кардіо(ВИИТ) -Вівторок :груди + кардіо(ВИИТ) -Середа :біцепс +трицепс + АБС+ кардіо(ВИИТ) Четвер :плечі + АБС + кардіо(ВИИТ) -П'ятниця :ноги+ АБС + кардіо(ВИИТ) -Субота :повне з'єднання тіла вправи+ кардіо(ВИИТ)

Я прогрітися протягом 5 хвилин з біг або стрибки через скакалку розтягнути на 5 хвилин, а потім почати з обтяженням. 10-12 повторень по 3 підходи, я намагаюся робити принаймні 3 тренування в частину тіла. Дієта-це майже нормально і з білків, жирів і вуглеводів, як основних компонентів. Мені потрібно, що відсутній додатковий фактор, який міг би допомогти мені добратися до моєї мети, або, принаймні, майже доходячи до нього.

+928
user58977 9 лист. 2013 р., 16:41:15

Чому рекомендується бути в змозі зробити 10 повторень, перш ніж додавати вагу? Я ніколи не розуміла, що.

+915
Adrienne soares 26 квіт. 2011 р., 19:28:14

Коли я перед присадкуватим я, як правило, намагаються виконати ту ж секунду, як ззаду на корточках, але з передньої завантаженням. Єдина відмінність, яку я зробив з моєю спиною присідання є у мене "перерва" на стегнах, а не на коліна - коли я кажу це, я маю на увазі спробувати та ініціювати перерву на стегнах по-перше, не ізолювати його. Я намагаюся робити те й інше одночасно.

Я також намагаюся підштовхнути мої коліна, як мене завжди вчили робити зі спиною присідати. Кий я використовував (який я думаю, я взяв з відео Кріс Даффін був 'гвинт п'ятами в підлогу. Я передав це Передні присідання. Для ясності у мене не багато паскудив, це новий рух для мене. Я читав, ви повинні ставитися до передньої\задній навприсядки хвилини те ж саме (що стосується руху навприсядки).

Що я роблю у мене незначні болі в коліні, відчуття таке, ніби вона знаходиться на внутрішній стороні коліна. Чи маю я право бути штовхає мої коліна? Я намагалася не концентруватися на цьому і я думаю, що було краще (але це було в кінці сесії, так що у мене немає даних). Сьогодні вранці я прочитав кілька статей, які пропонують по колінах не більше сенсу, ніж 'коліна".

Можливо, я перебільшую 'коліна", і це викликає у мене питання, але це більш помітно, тому що коли я завантажую з передньому сидінні навпочіпки?

+914
buggermann 16 груд. 2011 р., 13:15:48

Які оцінки ви б порекомендували брати до ви (або хтось вам тренувань) займає до тренування? У NASM рекомендує пар-м, виконуючи накладні присідання, віджимання і Step аналізи...які аналізи у вас брали і/або рекомендувати, так що людина знає, що вони в хорошому стані і досить добре уявляю, в яких областях працювати на (сила, гнучкість

+856
MrJohns 27 жовт. 2010 р., 05:29:11

Я використав, щоб почути те ж саме від своїх батьків, бабусь і дідусів, коли я був приблизно твого віку. "Що порошок не може бути добре для вас", "Ти товста", "це як допінг, вистачить", "ти отримаєш камені в нирках"...ви отримаєте точку.

Я думаю, що це важливо, що ви не просто приходять на такий сайт і сліпо слідують відповіді, які ми даємо вам, але що ви насправді зрозумієте весь процес і зрозуміти логіку і причини його для себе. Я спочатку деякі факти, висловлюю свою думку, і ви можете прийти до висновку самостійно. Якщо ви не вірите, що я кажу, дайте мені знати в коментарях і я напишу кілька статей/журналів, але я буду тримати його щодо "технічний термін дружні", так що ви можете зрозуміти.

Насамперед, ви повинні зрозуміти, як насправді може призвести до затримки їх росту в першу чергу. Найпоширеніша причина, з-за недостатнього харчування. Подумайте про це, якщо ви не їсте вітаміни, мінерали, жири, білки, що ваше тіло буде використовувати, щоб побудувати його самостійно, щоб бути більше і сильніше? Нічого. Це схоже на спробу побудувати будинок без цегли або дерева, як ви збираєтеся його будувати ? Ви просто не можете. Зверніть увагу, що це також зазвичай спостерігаються в дуже ранньому віці, як і в будь-якому місці, від народження і приблизно до 7-8. Оскільки у вас не було до цих пір низькорослі зростання, це досить безпечно у вас було добре (принаймні не жахливо) харчування на сьогоднішній день.

Так говориш, як здоровий підліток (без серйозних захворювань), ми можемо виключити серйозний дефіцит імунної системи від народження, а значить у тебе все добре в цьому плані.

Зараз найбільш поширені інші причини затримки росту із-за генетики, серйозних захворювань, ускладнень під час пологів, і зараз мій улюблений, а той, який все зіпсує, з-за ваших гормонів.

Гормон частини вище, де в основному кожен батько отримує свої міфи. Бачте, в той день, коли мої батьки були підлітками, вони звикли дивитися Олімпійські ігри і Олімпійська важка атлетика. Одну загальну тему між усіма гиревиками сталі, що вони були дуже короткі спортсменів, принаймні в порівнянні з деякими іншими спортсменами на Олімпійських іграх. Протягом багатьох років, дружин казка після казки дружин пізніше, люди якось прийшли до висновку, що ці важкоатлети короткі, оскільки вони піднімають важкі ваги. Тепер, що одна з найпоширеніших речей, пов'язаних з важкою атлетикою ? Добавки з протеїном!

В якості іншого прикладу, якщо ви подивитеся на культуристів 80-х-90-х, всі вони, швидше середнього росту, або менше (за винятком Арнольда). Що у культуристів є, щоб стати більше і сильніше? Білка!

Правда, купити гейнер це всього лише добавка. Він схожий на тих Флінстоунів вітаміни, які ми звикли брати як діти. Коли ми не можемо отримати достатньо поживних речовин з нашої повсякденній їжі (дієти), ми звертаємося до добавки, такі як сироватковий протеїн, вітаміни, риб'ячий жир, для того, щоб. Ви знаєте, що ще має велике сироватковий протеїн ? Молоко! Це трохи іронічно, чи не так? Але ми не чуємо, що вживання молока робить наші кістки сильніше і змушують нас рости? Але як це може бути якщо молоко просто мікс з сироваткового і казеїнового протеїну? Ну...так як я впевнений, що ви зрозуміли зараз, беручи сироватковий протеїн (або будь-якого відповідного доповнення з цієї причини), забезпечує організм додатковими поживними речовинами, які ви не можете отримати від вашого раціону..так що, якщо що, сироватковий протеїн допомагає зростанню. Подумайте про це , як щось, що дає вам додаткові поживні речовини, можливо, ти перестанеш рости?

А де міф походить від, як я згадував вище, культуристи і важкоатлети, як правило, короткі спортсменів, і, принаймні там, звідки я родом (Східної Європи), всі батьки вважають, що підняття тягарів зупиняє зростання зростання, як результат після протеїну пов'язана з Вагами, він отримує погану репутацію серед людей, які просто відмовляються думати...звичайно, вони просто турбуються про своїх дітей.

Реальна причина, чому ці спортсмени не з-за багатьох речей, і ніхто не може звузити її до одного. Я знаю для факту, що багато важкоатлети (особливо профі) почне доповнюючого з анаболічні стероїди зі своїх підліткових років, коли вони ще ростуть. Тепер, пам'ятаєте, як я сказав, що гормони грають величезну роль у зростанні? Ну анаболічні стероїди є Дід гормональні добавки, і вони будуть викликати ваші гормони, щоб бути дуже нерегулярним і незбалансованим. Це тому, що, коли ви приймаєте стероїди, ви проливаєте сім потів собі зайві гормони. Ваше тіло, відповідно думає: "хм, ну якщо у мене є всі ці додаткові гормони, я повинна перестати виробляти свій власний", і тому він зупиняє свій природний запас гормонів. І в результаті, якщо він використовується неналежним чином, ваше тіло ніколи не відновиться, і ваш уповільнює зростання.Є багато більше, що відбувається в цьому процесі, але цього достатньо, заради спору.

Наступного разу, коли ваші батьки роблять подібних заяв, показати їм весь цей відповідь, і продовжуй старанно працювати, не про що турбуватися.

+838
rodrigogp 26 груд. 2014 р., 12:13:33

Техніка корисна для бодібілдингу, спеціалізованих рухів, і роботи навколо конкретних травм. Для людей не робиш тих речей (а це більшість людей) машини не потрібні і відволікають від більш ефективних інструментів навчання.

Гантелі є простим інструментом. Вони розвивають усвідомлення тіла (проприоцепция) і краще, що переходять у легку атлетику і загального стану здоров'я.

Проте, люди, які повинні працювати дуже специфічний рух, який важко виконати з гантелями можна використовувати машини для ізоляції дуже специфічне рух. Наприклад, машини можуть створювати бічне опір, вниз, і по діагоналях, який не може реплікувати допомогою гравітації. Це може бути корисно для виділення дрібних м'язів, наприклад, при бодібілдингу або запобігання болю, викликаної травмою.

+837
Julien Mequish 1 лист. 2015 р., 06:50:38

Я настійно рекомендую YTW рутини:

Як це зробити: візьміть набір гантелей (3-5 кг) і стенд з вашої ноги на ширині плечей. Намалюйте ваші лопатки вниз і назад і тримати їх там протягом всього руху. Підніміть руки вгору у позицію, тримаючи їх прямо весь час. Пауза, потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

Щоб перейти на Т піднімає, Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Тримайте невеликий вигин в колінах, як ви переносите вперед на стегна. Тримайте спину паралельно землі і АБС займається. Підніміть руки на висоту плеча у положенні Т, долоні звернені вперед. Пауза, потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

Нарешті, для Ж піднімає, почати в тому ж зігнутому положенні, як ви були в Т піднімає. Зігніть руки в ліктях більше, ніж на 90 градусів і підніміть руки вгору на висоту плечей, стискаючи лопатки разом як рукою зніме. На вершині руху ваші руки повинні сформувати пауза У., потім повільно опустіть у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів.

+805
Lisa Y 10 серп. 2019 р., 05:40:26

Я тренував різні види спорту, такі як футбол, плавання, катання на лижах, і пізніше в університеті захопився важкою атлетикою. Я займаюся 6 місяців, спалювання жиру тренування, такі як марафон і т. д. (літо) і 6 місяців маса-жир-м'язи-підвищення кваліфікації (зима). Моя маса подвоюється при підйомі тягарів сесії. Я просто роблю те, що почуває себе добре: я намагаюся як симетричних м'язових груп, як можна тренуватися і не зловживайте ні одним м'язом. Мій вік 25 зараз, зріст близько 175см. В минулому циклі моя вага збільшився з 70 кг до 100кг так 30/70, 43% збільшення маси.

Моя мета-просто підтримувати здоровий фітнес-профілю, я відчуваю себе набагато краще, коли вирішив інвестувати в навчання. Тепер хотілося б зрозуміти її планування.

Хіба це нормально, що масовий парний 6 місяців для здорового чоловіка від тренувань до тренувань з обтяженнями? Є пропозиції на цей вид графік тренувань для маси?

Профіль

 • важкі тренування футболу, 65кг (2007)

 • припинити важкі тренування, 55кг (2008)

 • університет, невелике навчання, 70кг (2010-2012)

 • університет, біг, плавання, їзда на велосипеді і т. д. 65-70кг (літо 2012)

 • піднімаючись вага: біцепси, АБС, стегна, згиначі пальців соттишз, 100кг (зима 2012-2013)

 • марафон, Біг, трекінг, каноє, packrafting подорожі: 74 кг (влітку 2013 + грудень)

 • підняття тягарів (великих грудних м'язів, трапецієподібних, дельтоподібних, трицепсів), 82kg-->(ЕСТ. 120кг) 2014

+741
Jonathan Trenchard 25 серп. 2013 р., 21:09:11

Я хотів би подивитися на свій раціон і особливо природне вироблення колагену. Це для мене була проблема, яку я мав з хворобою Пертеса. Харчування з високим поживними речовинами продукти реально допомагають, особливо при високих інтенсивних видів спорту, як сквош, де ви повинні переконатися, що ваш організм виробляє багато мастила / синовіальної рідини на інший, щоб забезпечити нормальну роботу суглобів і, що більш важливо відновлення. Багато людей шукати інші проблеми, але їжа, яку ви їсте / паливо потрапляє у ваш організм, дуже важливо. Особливо для надання допомоги у виробництві колагену - високим змістом вітаміну З харчовими продуктами, та мінералів від насіння і горіхи, такі як насіння льону і pastachios і т. д. Також враховувати при прийнятті натуральний колаген добавки при таких високих важкі часи, особливо, щоб допомогти з відновленням. Ви знайдете ці природні здорові націленість на високі поживними речовинами продукти будуть природним чином збільшити ваші відновлення і регенерації суглобів коліна...

Швейцарський м'яч може значно допомогти у зміцненні ваших ніг помістивши м'яч за спину і до стіни і сидиш на корточках і тримати, випади і лежачи на спині, ноги на м'яч, а потім потягнути м'яч underneathe вам і назад - горить, як пекло, але фантастичний природний зміцнення основних вправ.

Також пам'ятайте, ваша сила шлунка і ядра - так багато дощок і знову живіт вправи зі швейцарським м'ячем.

+693
jb0hn 25 трав. 2011 р., 22:23:21

Я живу в дуже горбистій місцевості, і тільки що закінчили c25k. У мене в основному бігати по околицях протягом останніх 8 тижнів і в результаті переважна більшість моїх пробігів включили якийсь пагорб. Наприклад, піднесення на моєму маршруті в 5 км виглядає так:

Made by onthegomap.com

Сьогодні мені подумалося, що це може бути гарна ідея, щоб запустити ці пагорби кожному запуску (в моєму випадку, 3 рази в тиждень). Як я повинен структурувати мої пробіжки? Це нормально, продовжувати в тому ж дусі, або я повинен включити лестити нарватися на моєму маршруті на регулярній основі?

Як приклад, це в 6,2 км маршрут, який в основному спуск/квартири за перші 4,5 км Я зазвичай йду в гору за останні 1,2 км або близько того. Цей маршрут, коли я хочу, щоб легше виконати це більш плоскою або похилої.

thanks again to onthegomap.com

+673
Emily Batson 12 лют. 2010 р., 00:07:21

Ваш TDEE на чесно звучить, як вона повинна бути вище (2200 з того, що ви описали-це вирізати). Крім того, ручка з тією ж кількістю калорій кожен день, різати кожен день-це нерозумно. Наскільки періодичне голодування йде, якщо він працює для вас це нормально, продовжуйте робити це. Якщо це не так, то не роби цього. Це, здається, не має ніякого значення досліджень, які малює справедливе порівняння.

1.) Це не вигідно, ідея принаймні. Коли не працюєте, ваші м'язи відновлюються і відновлення себе. Ви хочете забезпечити свій організм паливом, необхідним, щоб зробити більшу частину цього процесу відновлення.

2.) РПТ і високий обсяг тренувань для побудови м'язової витривалості (тип сили), але вони не так корисні до вибуховою силою та ростом один реп вичерпаний. Щось на зразок п'яти сетів реп (поблизу провалу) буде краще підходити до створення більш одного ПМ, і 10-12 набору реп (поблизу провалу) баланс між витривалістю і максимальної міцності.

 • Щоб уточнити, будь-які силові тренування збільшить ваш один ПМ і м'язової витривалості. Навчання по-різному просто, як правило, воліють більше, ніж інші.

3.) Кардіо не зробить Ви втратите ваш виграш. Роблю ВИИТ два дні на тиждень (затиснутий між міцністю днів) буде вигідно. Або замість родових процедур ВИИТ, ви могли б зробити все, що отримує ваш пульс (спорт, походи, плавання тощо). Ви також можете зробити Лісс кожен день, якщо у вас є час на це. Щось на кшталт прогулянки в парку, або з природного стежці протягом години або більше. Незалежно від того, кардіо будь-якій формі може допомогти скинути жир (і це більш імовірно, щоб просто бути товстим, якщо ви годуєте правильно і робить силові вправи).

+666
Marc Jeffrey 26 серп. 2016 р., 09:58:17

Питання простий і ясний, якщо моє серце фунтів милостиво на одну годину, це допоможе схуднути будь-яким способом?

+666
For real doe 16 січ. 2020 р., 14:46:42

Таким чином, в загальній складності, у вас цикл/пробіг 22км, плюс 12 хвилин на еліптичному (5 км, я думаю).

Чи Не занадто багато? Це залежить від того, які ваші цілі.

 • Якщо ви хочете втрачати жир, цього недостатньо, враховуючи, що ви їсте шкідливу їжу (кожен день?). А ви не підкажете, скільки про інтенсивність тренування, яка також грає роль в цьому. Як сказав @cbll, перший крок щоб схуднути свій раціон. Якщо ти тренуєшся як спортсмен кілька годин на добу (більше 5 годин), не слід очікувати, щоб спалити більше калорій, ніж ваш фаст-фуд забезпечує
 • Якщо ви просто хочете зробити кардіо, це може бути трохи занадто багато, тому що ви не даєте вашому тілу досить відпочинку, тому ви відчуваєте втому. Але це також пов'язано з вашої дієти : якщо ви не їсте добре, ви не добре відпочити. Ваше тіло потребує хорошому "паливі" для виконання.
+617
Karam Jabareen 27 серп. 2011 р., 16:23:25

Ручка довжини гантелей відрізнятися, але приблизно 30-40см (11-16"). Важки кріпляться до стрижня або мінливий, починаючи від кількох сотень грамів до фізичних меж.

Питання про все, що пов'язано з гантелями, наприклад, питання обладнання та рекомендації вправи.
Пов'язані теги для довгої подвійний вручив типу бар або для типу вага з кільцем у формі ручки.

+590
Miguel Fontes 10 черв. 2012 р., 15:09:44

Я читав кілька разів, що організм звикає до певних вправ і адаптуватися до них, тому тренувальний ефект для робити те ж саме вправу мінімізує. І хоча дві дуже схожі вправи часто будете тренувати ті ж м'язи, вони використовують їх по-різному.

На даний момент у мене в основному дві групи вправ, які я включаю раз в тиждень. Я роблю перші групи вправ протягом тижня і наступного групи вправ в тиждень. Є деякі вправи, які я роблю протягом обох тижнів.

Я цікаво, якщо це хороший підхід до зниження адаптації. Я повинен переключитися на інший цикл, кожен день тренування, тільки кожні два тижні або навіть менше?

+549
Lal Dissanayaka 15 січ. 2011 р., 10:53:28

Ви повинні подивитися, як роблять деякі мобільності роботи. Є "передок 11" відео, хлопець по імені Джо DeFranco на YouTube. я почав робити це кілька разів на тиждень, і моя спина відчуває себе набагато краще на нозі.

+511
user3680669 6 лист. 2014 р., 14:05:02

Я 21-річний чоловік, з надмірною вагою з ІМТ 27.6, жиру 21.5%. Моя мета-схуднути і набрати м'язову. Я не фахівець у фітнес, тому я тут в надії отримати професійні знання.

Мій план:

Я ходжу в тренажерний зал Пн по пт.

Пн, Ср, Пт я використовую пелотона спина на велосипеді протягом 45 хвилин, де після їх класи я спалюю близько 500 кал. Потім я піднімаю гирі протягом 30 хвилин.

Потім я п'ю протеїновий коктейль: протеїн чистий білок молочної сироватки, молоко, один банан і одну чайну ложку арахісового масла.

У вівторок і четвер я просто спін байк за 60 хвилин (близько 600 кал) і зробити деякі Ab тренування. Немає протеїнові напої.

 1. Не пийте собі Шейк працювати проти моїх зусиль, щоб схуднути?
 2. Я буду про це правильний шлях? Це здоров'я-мудрих ОК?
 3. Взагалі кажучи, що ще я повинен зробити, щоб ефективно скинути вагу і набрати м'язову масу? Ви могли б порекомендувати наступне здоров'я-фітнес-мобільний додаток, наприклад, MyFitnessPal? Можливо, що більш докладна і точна?
+510
oformitel 31 лип. 2017 р., 19:04:18

Ломанувся. Навіть краще: біг в гору.

Ви можете зробити це на біговій доріжці чи на вулиці.

На моїй біговій доріжці, в мене вищого сорту (15%) та максимальної швидкості (10 км / год). На ці параметри, я можу навряд чи більше, ніж пару інтервалом 30 сек. Ви обов'язково досягати 90% від максимуму в 1 хв. насправді, я навіть не знаю нікого, хто може піти на повну хвилин на ці параметри.

Звичайно, це займе кілька разів, щоб навчитися правильно монтувати і демонтувати вже рухому бігову доріжку, так що вчимо на більш повільних швидкостях.

+501
katamayros 22 квіт. 2015 р., 13:45:39

Так, пальці піднімаючись з землі під час присідання-це поганий тон. Для стабільності (безпеки), ви повинні тримати всю підошву кожної стопи на грунт під час всього руху.

+443
Ramkumar 28 груд. 2014 р., 23:51:37

У мене схожа проблема, що розбудив мене від сну через thepain, але я міг ходити досить добре. У Чіро сунув його в місце, яке принесло деяке полегшення, але воно тривало менше двох днів.

Провівши невелике дослідження, я виявив, що кращий спосіб для мене, щоб поп хіп спина взагалі дуже простий.

 1. Лягти на спину, руки розчепірив. Ноги витягнуті прямо.
 2. Підняти ногу вискочив/криво кульшового суглоба, що він становить 90 градусів до підлоги. (ви можете зігнути ногу в коліні, якщо ви бажаєте)
 3. Нехай ногу повільно в бік, поки не почуєте/відчуєте суглоб встане на місце. Спочатку мені довелося робити це двічі на день, тепер у міру того, як м'язи отримали ще сильніше, мені потрібно зробити це тільки один або два рази в тиждень.

Простий і ефективний

+438
TheMechanic 10 вер. 2015 р., 21:03:08

Відзначимо, що ви не, щоб наші знання, відчувають дефіцит фізіологічних праска. Ваша програма повідомляє про дефіцит заліза у вашому раціоні. Це різні проблеми, і останні не передбачають необхідність у допаивании.

Перший і найпростіший кроки:

 • Збільшити свій раціон тварини, такі як м'ясо і молоко і яйця
 • Використовуйте праска посуд

Примітка: остання, я сподіваюся, не будуть реєструватися за вашою програмою.

Низ управління дієтичних добавок, відзначає різницю між гем і nonheme заліза:

Гем заліза є похідним від гемоглобіну, білка в червоних кров'яних клітинах, який доставляє кисень до клітин. Гем залізо міститься в продуктах тваринного походження, які спочатку містили гемоглобін, таких як червоне м'ясо, рибу та птицю. Залізо в рослинній їжі, такі як сочевиця і квасоля, розташованих у хімічній структурі, званій nonheme заліза [9]. Це форма додавання заліза в збагаченої залізом і збагачені залізом продукти. Гемового заліза засвоюється краще, ніж nonheme заліза, але більшість дієтичних залізо nonheme заліза [8].

Потім вони представляють таблиці, порівнюють гема і негемовое заліза, отриманих з різних продуктів.

Цікаво також мати на увазі кількість заліза, ви насправді використовувати, відрізняється від суми, яку ви вживаєте, завдяки ауторегуляції організму. У Вікіпедії:

Кількість заліза всмоктується порівняно з кількістю споживаного зазвичай невисока, але може коливатися від 5% до 35% залежно від обставин і типу праска. Ефективність, з якою залізо засвоюється варіюється в залежності від джерела. Взагалі найкраще-поглинених форм заліза з продуктів тваринного походження. Всмоктування харчового заліза в залізній солі (як і в більшості добавок) дещо змінюється в залежності від потреб організму в залізі, і, як правило, між 10% і 20% споживання заліза. Засвоєння заліза з продуктів тваринного походження і деяких рослинних продуктів, у вигляді гемового заліза, і є більш ефективним, дозволяючи Поглинання від 15% до 35% споживання.

+381
Fabian Wittingham 29 черв. 2019 р., 15:38:33

Я працюю на деякий час тепер і я зрозумів, що мої м'язи струсити всякий раз, коли я піднімаю вагу. Не схоже, що це із-за ваги. Я могла б зменшити вагу на жим штанги і я б все одно потиснув. Я все одно завжди отримую через роботу, але тряска є завжди. Що може бути пояснення цьому? Це проблема низького рівня цукру в крові в результаті не вистачає їжі?

Спасибі.

+379
Abigail 3 лют. 2017 р., 07:49:22

Якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, робив великі кроки під час бігу. Якщо ви берете дуже короткий успіхи у вас менше, вгору-вниз рух вашого тіла і рюкзака не відскочить так сильно.

+363
pogo2065 22 серп. 2010 р., 04:36:28

Мені здається, вони йдуть проти всіх про підйом! Піднімаючись із нижньої частини спини, а не ніг.

enter image description here

Джерело зображення

У кого які думки про безпеку і науки за ними?

+281
Nandan Subramanian 5 серп. 2019 р., 06:39:24

Я думаю про наступну програми Хела higdon, який включає пагорби. На жаль, визначення Хела з "пагорба" - це дуже розпливчасто. Тому що немає ніяких горбів, де я живу, я використовую бігову доріжку. Я можу встановити до 15 градусів нахилу. В даний час я використовую кілька повторів в наступному: працює до 9 нахил градусів протягом 4-6 хвилин, після 3-4 хвилин бігу на одній швидкості на нульовому ухилі. Чи є в цьому сенс?

+177
Elad663 4 жовт. 2019 р., 18:30:35

У "Чого чекати, коли чекаєш дитини" після народження дитини, він радить скоротити розрив у вертикальній м'язи, перш ніж повернутися до напруженої рутини. Мої питання:

1) Перевірка на розрив: я думаю, це буде досить легко відрізнити? Просто обмацувати мою АБС, щоб побачити, якщо є розрив (м'яке місце) в середині мого живота?

2) Опис роботи-для заповнення цієї прогалини є:

"У той час як на спині ("основні положення") вдих, схрестіть руки на живіт, використовуючи свої пальці, щоб малювати боків м'язи разом, коли ви видихаєте, втягуючи пупок всередину до хребта, піднімаючи голову повільно. Видихніть, опустіть голову".

Я переклав це: вдихніть, підніміть голову (так АБС стиснуті), масаж АБС всередину на видиху і опускати голову.

Це вірно? У кого-небудь є рекомендації для інших "розриву" вправи?

3) у мене було досить сильне ядро до вагітності, що якщо я не можу виявити розрив? Чи повинен я просто зробити деякі "закриття" вправи, просто щоб бути впевненим? Чи повинен я відвідати спортивного лікаря, щоб перевірити?

Спасибі за відгук!

+157
Jiri Sobotik 5 серп. 2014 р., 05:51:17

Мені недавно сказали, що потрібно купити взуття для бігу в кінці дня, тому що наші ноги будуть набрякати протягом дня. Мислення, якщо ви купили їх на початку дня ви могли отримати туфлі, які занадто малі. Це змусило мене думати, що, можливо щоденні пробіжки можуть вплинути на розмір ноги (а значить і розмір взуття), а також.

Перш ніж купувати взуття, я повинен пробігтися, щоб отримати мої ноги до потрібного розміру?

+152
Tai colon 6 груд. 2015 р., 10:43:21

Він має все, щоб зробити з людиною. Кращі спортсмени тренуються щодня, і багато годин. Зазвичай, вони провели кілька років, що робить організм здатний витримати безліч тренувань.

Я був найшвидшим працюючої молоді в Норвегії кілька років тому в 60-200м, і навчаються близько 20 годин в тиждень протягом декількох тижнів з найбільшою навантаженні. Це було, коли у віці від 15 до 18 років. У мене не було проблем з травмами, але знову ж таки, це часто індивідуально.

Якщо хтось хоче тренуватися щодня, як я роблю, фокус в тому, щоб мати багато варіацій у тренінгу. Один простий приклад, просто легко показати, що я маю на увазі це:

Понеділок: Біг Вівторок: верхня частина тіла важка атлетика Середа: нижня частина тіла важка атлетика Четвер: рухливості і розтяжки П'ятниця: Біг ...

+135
fathik 10 лип. 2019 р., 12:29:21

Кращий план харчування завжди буде той, який ви створюєте самі. Важливо, що ви станете власником планування харчування - вам буде легше дотримуватися і легше взяти на себе відповідальність, якщо ви не можете відректися від відповідальності на когось іншого зробити свій вибір їжі для вас. Послідовність є найбільш важливою частиною отримання результатів при зміні вашої дієти, і тим легше для вас, щоб бути послідовним, тим краще.

Одним з найбільш важливих факторів у прийнятті змін дотримуватися дієти в тому, що вони не будуть надто радикальними. Це ще одна причина, важливо, що ви створити свій власний план харчування - ніхто не знає, які продукти ви б краще, ніж ти. У тому числі, як багато продуктів, які ви вже знаєте, що ви, як важливо, щоб заохочувати приєднання.

Простий і зрозумілий процес для створення план харчування може бути приблизно наступним:

 1. Розрахувати свій приблизний калорій і макроелементів потреб.
 2. Склади список продуктів і рецепти, які ви вже знаєте, що вам подобається. Використовувати Google або реддита Р/Fitmeals знайти додаткові ідеї.
 3. Використовуйте ресурси, такі як мотивація і харчові етикетки в продуктовому магазині для розрахунку поживної цінності продуктів, починаючи з кроку 2. Якщо ви намагаєтеся зробити це на бюджеті, це також хороший час, щоб розрахувати вартість кожної їжі.
 4. Організувати ваші продукти і рецепти, поки ваш калорій і макроелементів повинен починаючи з кроку 1 виконані. Загальний спосіб зробити це ", якщо вона відповідає вашим макрос" або "гнучка дієта" спосіб.
 5. Насолоджуйтеся смачною їжею.

Нотатки про їжу те ж саме кожен день: це дуже простий спосіб, щоб переконатися, що ви завжди наїзд калорій і макроелементів вимоги, однак це не для всіх. Деяким людям буде нудно з цим методом і їх дотримання може постраждати в результаті. Не соромтеся створювати різні плани живлення для різних днів, щоб задовольнити всі ваші потреби в харчуванні.

+13
user2805392 10 жовт. 2018 р., 04:21:58

Показати питання з тегом