Як дихати при нахилі УР шиї під час купання

Я новачок в плаванні і брати уроки, але я не в змозі зробити "підняти підборіддя вгору, щоб зробити вдих і повернутися", мій інструктор каже мені, просто нахилити УР шиї, тому, коли підборіддя знаходиться над водою, так що ви можете дихати або тримати УР підборіддя над водою. Я знайти його дуже важко зробити це, і відчуваю, що я не в змозі зробити це і якщо я роблю, мої ноги починають тонути.

На даний момент, я йду у воду глибоко вдихніть і затримайте дихання, поки я хочу дихати знову, для чого мені довелося встати, коли я спробував підняти на шию, я вам дроселювання води

+567
Stijn De Lathouwer 8 бер. 2018 р., 16:27:30
40 відповідей

Я бодібілдер, і може дати вам деякі поради щодо форма в пресі руху грудної клітки, що допоможе вам зосередитися на роботі до Печ. Звичайно, в актуальній рух не можна строго ізолювати груди, але ці поради допоможуть вам звести до мінімуму залучення плечі і трицепс і лат.

Ізолювати як культурист, ви хочете робити протилежне тому, що спортсмен-пауерліфтер робить. Пауерліфтери намагаються набирати якомога більше груп м'язів, як це можливо, щоб перемістити велику масу можна.
Вигинаючи спину дозволяє набирати свій латів в рух. Щоб не через спину, тримати її рівно на лавці. Якщо у вас є проблема, роблячи це, підняти коліна і покласти ноги на лавку, і це дозволить згладити низький назад. Ви навіть можете підняти ноги вгору і принести коліна до тулуба під час виконання вправи. Вузьким хватом на турніку дозволяє набирати трицепси. Щоб зберегти вашу участь трицепс до мінімуму розширити свою владу, поки передпліччя не опиняться в стані залишатися перпендикулярно землі протягом більшої частини руху. Втопивши свій лопатці і рухомого плече вперед дозволяє набирати плечі м'язи більше. Щоб уникнути цього, вам потрібно зробити дві речі. По-перше, почати кожен комплект стискаючи ваші лопатки разом. Залишити їх разом протягом всієї партії, і зберегти ваші плечі назад. Не штовхайте плечем вперед, як ви витягніть руку. Інша річ, ви повинні звернути увагу на ваше положення ліктя. Лікті повинні бути злегка підвернені на ваш торс, більше відповідно до вашої грудей, ніж твоє плече. Це також дозволить вам покласти ваші позиціонери в скрутне становище.

Інший метод, який можна використовувати для попереднього вихлопних грудей з рухом ізоляції (машина летить) перед складене рух (жим лежачи). Не звертайте уваги на кількість ваги ви піднімаєте, а звертати увагу на те, що ви відчуваєте Піч працює.

Одна вправа, яке сильно недозавантажені-це гантелі пуловери. Лежать перпендикулярно до лавки з вашої грудній клітині підтримується на лавці, ноги на землі, і коліна напівзігнуті. Ви можете ковзати вниз так, щоб край лави підтримує частина вашої шиї, Якщо вам потрібно. Дозвольте ваші стегна, аби скинути пару сантиметрів нижче грудей. Тримаєте гантель вертикально на один кінець вище грудей з витягнутими руками. Перемістіть гантель назад на вашому обличчі і до землі, поки ваші руки паралельно землі обертання в плечі і тримаючи лікті прямо, потім підніміть гантелі назад у вихідне положення. Пуловер цілей в області грудної клітини, які кріпляться на ключиці, виділений у другому м'язи картинки. Він також націлений на малій ДВК, і зубчаста.

+968
matthew Kirlin 03 февр. '09 в 4:24

Я новачок в тренажерному залі, я тренувався протягом 4 місяців.

Я купила весь пакет в тренажерному залі, тому у мене є особистий тренер і дієтолог. Справа в тому, що я худа, я 1,83 м (6") висотою, і я почав вагою 73 кг (160.9 кг) ми почали різати, для жиру, я з'їв близько ~1800 калорії/день; я був втратити вагу і жир одночасно, мої м'язи індексу повільно (дуже повільно) стає краще.

Я тренуюся 5 днів в тиждень, близько 1:45 хв: 10 хв. потепління, 1 година підйому і 15 хвилин легкої кардіо в кінці.

Зараз ми добиваємося для збільшення ваги тіла (сухий) і перший цикл дієти я скинула вагу і м'язи. Мій споживання калорій становить близько ~2400 кал. Зараз у мене вага 70 кг (154 фунтів), що мене хвилює.

Я не був задоволений результатами моєї першої зсипати дієта і я відчував, що я був втратити занадто багато ваги після тих місяців, мої джинси більше не підходять мені, і я відчуваю себе стрункішою.

Вся моя мета полягає в тому, щоб відповідати краще в одязі, я занадто великий для маленького розміру і худий, середніх розмірів, і я втомився від цього. Ну, принаймні, я був останній раз я купувала одяг (в ці вихідні) мені довелося купити маленькі розміри, зараз я їх... ось що викликало моє розчарування.

Мій особистий тренер, трапляється надто дієтолог, я спілкувався моє розчарування, і він порадив мені дотримуватися дієти, він збудує для мене абсолютно протилежний результат моєї попередньої дієтолог ідей, це йде як це (5-їжі залежить):

Живлення 1:

 • 8 яєчних білків, приготований з цибулею і помідорами.
 • 2 скибочки хліба, підсмаженого якщо вам подобається).
 • 1 коп зеленого чаю або кава (без цукру).

Після тренування:

 • 500мл молочний білок

Їжа 2:

 • 250 г (8 унцій) курячої грудки.
 • 2 смажених середнього напалис з фіолетовим цибулею.
 • 1 чашка рису.

Їжа 3:

 • 250 г (8 унцій) стейки з яловичини.
 • 1 картопля.
 • 1 тортілья.
 • 1 маленька чашка легкого фруктового желе.

Їжа 4:

 • 250 г (8 унцій) риби (тунець або тілапії)
 • 1 тарілка салату, помідор і огірок.
 • 2 nopal тости.

Їжа 5:

 • 250 г (8 унцій) курячої грудки.
 • 1 пластина 2 напалис і білий лук.
 • 1 середній шматочок арабського хліба.

Мене турбує величезна кількість м'яса є в цьому плані, 1 кілограм щодня. Також немає ні фруктів, ні бобових, так як вони були на моїх попередніх дієт.

- Мій особистий тренер правильно чи я повинен поговорити з ним (або повне його кинути і прилипнути до попереднього дієтолог)? Я не думаю, що дієта є здоровою.

+963
Fllprbt 23 лют. 2015 р., 19:51:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я підозрюю, що незручні питання буцатися буде вам спочатку, перш ніж їхати досить далеко, щоб зробити що-небудь на ноги. (Цікаво, мені сказали, що це насправді маленькі волоски на дупі тягнуть і рвуть як ти сидять, які викликають дискомфорт. Я завжди вважав, що це було там будувати м'язи, щоб сісти на проти кісток/жиру).

Тим не менш, абсолютний пробіг не має сенсу, оскільки він буде залежати від вашої бази, які ви почали. Якщо вам трапиться бути в 2:45 марафонець, потім пішла на першу поїздку, ймовірно, не буде проблемою.

Я не думаю, що вам зашкодить ваші ноги достатньо, щоб полагодити за тиждень, майже все, що ви могли б зробити.

Спробуйте їзда по околицях, так як найбільшою проблемою буде отримувати свої зручні місця на місце.

+958
Top 24 квіт. 2016 р., 04:59:44

Отже, я 5'4" і важить 90 фунтів (20 років). Я ходив в спортзал в перший раз сьогодні і добре, для присідань я не можу навіть підняти сам бар. Що стосується жиму ногами, я можу зробити це, але не з будь-якими вагами на. І на інших машинах я можу зробити їх, але не з додатковими вагами. Я думаю, якщо я ходжу часто, може бути, я міг би працювати себе до ваги? Я думаю, якщо я наростити м'язову масу, я важу більше. Я на все це, так що будь-які поради або рекомендації або процедури буде хорошим. Я робив присед машині, де бар не відривається, але я пошкодив спину, що робити. Я не думаю, що я цілком готовий до цього? :/

Може бути, я міг би робити присідання з гантелями або що-то? Будь-яка допомога з вдячністю.

+951
dabide 29 черв. 2010 р., 22:59:15

Я намагаюся створити план тренування для одного. Він не має жодного доступу до будь-якої техніки, і, на жаль, живе в парі сотень миль від мене, тому не можу поділитися своїм. Він зацікавлений в роботі, але нічого про це не знає. Він має хороші базові навички, наприклад, може тримати стійку на руках, робити підтягування, віджимання і т. д.; Він також висловив зацікавленість у спробі йогою, вислухавши мене марити про це. Я хотів би зібрати чотирьох тижневий план для нього, використовуючи вагу тіла/мінімальні вправи обладнання. Я ще не знаю, що його фітнес-цілей інтересів, і я також не знаю, якщо він взагалі зацікавлений в управлінні.

Зміни: Він має тільки один інтерес: гімнастика. Його єдина обладнання-це вага 5лб. У нього немає мети, і не бачить себе в якості спортсмена на всіх. Саме це відсутність мотивації, і все-таки бажання спробувати, що я трохи втратив. Він маленький для свого віку, не більше 5'5", а швидше на вагу боку.

+919
hlmc 27 серп. 2015 р., 22:21:38

Є два різних відповіді на ваше питання. Для друзів, які говорять, що вони спали протягом 30 днів без перерви на сон, ці друзі, очевидно, тягне ногу. Щоб зробити речі більш ясно, неможливо спати протягом 30 днів поспіль, не вмираючи, так що якщо ваші друзі, ймовірно, "живий", то вони брешуть. Я повинен також зазначити, що світовий рекорд за кількістю днів без сну дзвонить близько 11. Якщо хтось пройшов повз 2 або 3 тижні без сну, вони помруть. Побічні ефекти від нестачі сну зберігаються більш ніж один день може бути галюцинації, сплутаність свідомості, нечіткість зору, імунної системи закриття(я не вірю, що це назавжди, хоча, як і інші речі), невиразна мова, іншими словами, людина, який був не вистачає нормального сну буде відчувати поруч симптомів, що чоловік, який був напідпитку. По-друге, друг, який говорить, що він спить близько 2 годин на день теоретично можна це робити, але він в кінцевому рахунку вмирає від серцевого нападу після того, як близько 10 років тому я раджу вам запропонувати йому додати близько 5-7 зайвих годин сну на його нинішньому рівні, з тим він становить близько 7-9 годин в день. Якщо ваш друг хоч і спав 2 години на добу, він, ймовірно, в даний час дуже дратівлива людина, а також показувати ознаки виснаження і плутанина постійно, припускаючи, що він займається цим вже протягом 4 або 5 днів. Він також буде мати чорні або фіолетові кола під очима.

+908
Andy Jackson 25 лип. 2010 р., 17:32:54

Там дійсно немає "межі", скільки калорій, які людина може поглинати в день. Використовуючи їх, однак, тут вступають у гру й інші фактори, які дуже сильно залежать від людини. Наприклад, під час важких тренувальних днів, Майкл Фелпс повідомив, споживати між 10-12,000 калорій в день. Однак, якщо ви не працюєте, щоб задовольнити, що рівень споживання, буде зберігатися у виді жиру.

Є кілька факторів, які визначають, як довго/далеко ви можете піти в похід. Перше-це фітнес. Якщо ви тільки коли-небудь поїздом до 3 або 4 годин для піших прогулянок, то ви, мабуть, не зможете значно походу за межі, що, перш ніж ваші м'язи втомилися, щоб продовжувати. Хто-те, що поїзди на 1/2 марафону, наприклад, напевно, не зміг би просто взяти і пробігти 100 миль ультра. Якщо ви не можете тримати піший туризм/альпінізм в певному місці, порівняйте його з тренування і подивитися, якщо це харчування або фітнес.

Що стосується їжі/поглинання, більшість людей може поглинути між 250-400 калорій під час тренування. Скидання 1800 калорій у вашій системі два рази в день не може бути оптимальним для вас. Це те, що ви працюєте у вашій професійної підготовки, скільки ви можете з'їсти "на ходу", і як ваш організм реагує на великий приплив їжі/калорій.

Існує безліч калькулятор калорій і активності вартість калькуляторів в Інтернеті, я б взяв приклад з декількох, щоб отримати "загальне" керівництво для вашої діяльності витрат, і якщо у вас є 5 годинний робочий день запланована, розрахувати сходження витрати за ті 5 годин, прагнете до години прийому певний відсоток, що і відпочити від їжі.

+865
Harby 23 бер. 2012 р., 02:50:19

На максимум днів, коли я піднімати тяжкості на ~95% або більше все, що я досягти в цей день, я не можу тримати моє дихання в середині концентричних частина.

Недавній замах на 130 кг @ 87 кг, де я задоволена своєю формою, але ви можете почути фарт губи, ледве-ледве на межі своїх сил утримувати повітря.

Враховуючи різницю в зусиллі від 120 кг і 130 кг, я чекав, щоб мати відносно легко 140 кг і швидше за все шліфувати 145 кг підйомник. Тим не менш, мої 140 кг спроба прийшла до повної зупинки. Після видиху, якщо б не ремінь, впираючись мені ребра, я знаю, що б скласти навпіл. Правда, коліна зрушені назад і мої стегна піднялися вгору, так що я можу оцінити як "Добрий ранок" посада поставили сильний тиск на серце.

Ось стара замах на 125 кг @ 82 кг. Я не вірю я в добрий стан, але це все-таки відбудеться. У мене відносно довгі ноги для мого зросту, так що я тільки отримати трохи торс худий.

Мій дл по смішний 190 кг з відмінній формі, але ніяких ознак навіть близько до мого межі втрачаючи кріплення.

Я знаю, що бандаж трохи по-різному між двома підйомниками. Для присідання, я намагаюся знайти якомога більше повітря і тримати все міцніше, в той час як для дл я беру менше, дихання і тиск і загальне почуття, щоб підірвати мене нудить.

Так, що це дає? Я просто взагалі слабо в присяд і мій камінь спотикання розбиває моє бланк? Це моя основна слабкість? Якщо там можуть бути різні причини, як я можу йти про з'ясовуючи, що це таке?

Я не знаю, чи важливо це, але коли моя низька планка була на 120 кг, Мені довелося молоти 3х5 @ 80 кг стійка присідання і я майже впевнений, що не було ні одного на 90 кг. Я не роблю часто перед присіданнями, але тим не менш, зусилля були на зовсім іншому рівні.

Я не займався безпосередньою роботою АБ назавжди, тому що я помітив, що мої основні сили покращився просто присідання.

+844
Mad Man 16 лист. 2011 р., 08:05:58

Одним з факторів, щоб розглянути, що якщо ви встановили собі високу калорійність і споживання білка, який кидає виклик ваш нормальний апетит, відновлення трясти відразу плюс їжу кілька годин після цього може бути легше для того, щоб вразити ваш споживання мета, ніж просто один великий прийом їжі годин після цього.

+822
nekrodred 20 трав. 2017 р., 17:33:44

Як вже було сказано іншими плакатами, калорії кошторису на верстати, як правило, тільки дуже грубе припущення і, ймовірно, неточними. Питання: ви відчуваєте, що ви досить потрудилися? Ваша здатність, щоб збільшити інтенсивність і тривалість різко зросте, можливо, протягом кількох тижнів, і оскільки обмежуючим фактором є не те, скільки ви думаєте, що потрібно, але як багато можна зробити, я думаю, що це розумніше приділити більше уваги. Працювати так складно, як ви можете так довго, як ви можете, і оцінити, скільки відмінності, які він докладає. Якщо ви задоволені прогресом через кілька тижнів або місяців, це хороша новина; в іншому випадку, може поставити додаткові рекомендації додаткові знання про себе, або вважають особистим тренером.

+807
Hugo Prudente 14 груд. 2010 р., 12:41:04

Ви пробували Bodyrock тренувань? Багато не вимагають ніякого обладнання, інтенсивне кардіо і все досить короткі і ефективні (ідеально підходить, Коли ви знаходитесь на дорозі).

+782
samueldr 19 бер. 2016 р., 23:20:43

Це відповідь на питання, яке ви задали по інглішу раніше... Навіщо ви ставите один і той же по-іспанськи? Гугл транслейт: Піти на поступки fácil Ес перо, але більшість людей ла-де-лос-духовні тінен за nombres МЮИ descriptivos, м algunos де ellos в cubrir уроків enteras-де-духовні.

Ель фунтів-де-ла-cuestión

Pulsando підлозі в que estés pulsando / empujando алго lejos де вик., Комо прес де банк про прес де hombros.

Примітка УНА везь за дие Лас галу палабрас син досить descriptiva también. "Банко" г "gastos палат", ayudan ambos в describir-Ель-руху.

Tirar про Ремо підлозі ки машиніст вик. tirando алго пункт вик., Комо підтягувань р розкривних, так Комо филас-де-кабелю, филас verticales, филас гантелями і т. д.

Лас extensiones син духовні Дондует ampliarse пр ambos Minshew про piernas контра УНА Ресистенсия. Ejemplos ось син extensiones де tríceps пр y кабель extensiones де-ла-плеерная. Вик. encontrará máquinas де extensión-де-ла-плеерная Ан Ла, але більшість людей-де-лос-gimnasios, так Комо компанія equipos де-кабелю. Ло sabrás Квандо Ло веас.

Rizos син Ло навпаки extensiones де лас. Тут, на SE La cierra articulación дель Кодо про la rodilla контра Ресистенсия. Ejemplos-де-Элло син flexiones де bíceps р Доблар в las piernas. Ел приїде Primero Ан Гран variedad.

Moderadores

Сіно ООН в Gran Número de movimientos пункт mencionadas тодас Лас-уроки, перо де Нуево, Ла, але більшість людей де ellos в тинене за nombres МЮИ descriptivos.

Tomemos пр наприклад Ел прес де банк inclinado. Тут estamos, obviamente, utilizando ООН Банко, ки inclinaba ЮВ поко ООН, досі Ло ке мас estamos вертикальний (henceincline). Р estamos де Нуево presionando алго. Перо не кістки Ло дие в presionando, пр Ло дие podría Ser, що УНА о Барра ООН номінальної де mancuernas. Всі дие Сі вух кістки "Вамос прес-Хаджер-де-банк inclinado", Ес perfectamente природних preguntarse "Барра про mancuernas?".

Ті всі дие ООН номбре-раніше sería mejor в inclinar прес де pecho кон-Барра, перо acostumbrarás а УНА-де-Гран кількість эстос cortos-Манос.

За nombres индепендьентес

УНА-де-Гран розведіть духовні тінен за nombres propios Сус simplemente тому що describirlos sería demasiado Tiempo в р. п. llamar в номбре ООН.

Tomemos пр наприклад Ел Trituracráneos ки tendría que з сер nombrado Банко Сірка extensiones де tríceps кон Барра хапай Планас пункт сер descriptivo. (Пр звичайно, деякі палабрас де Эстас están abiertos пункт Ель Камбіо з цивільної службі власною персоною дие-де-ла-Ло-зайці.)

Кожен ва pensar меносов де ти пр preguntar ну ЄС-саме так ООН "прес-Францес" про "Різо concentrada ООН" Ес. Перо sabed Есто puedes ver з відео де cualquier ejercicio simplemente googlear Ель номбре Комо Ло oyes.

Де hecho, ті sugiero в que hagas Есто п. Ла, але більшість людей-де-лос-духовні ки він mencionado Ан Еста respuesta.

Спасибі Автор оригіналу англійською мовою!

+748
Sathish kumar 15 черв. 2018 р., 14:31:30

Це трапилося зі мною багато років. Я виявив, що це викликано герметичність піднімає лопатку і середні і верхні трапецієвидні і слабкою нижній трапецієподібної і зубчастої. Все багато в чому відсортований по ремонту м'язового дисбалансу, використовуючи суміш випуск власної міофасциальний і цілеспрямовану роботу опору на слабких місцях. Зняти напругу у великих ДВК/неповнолітніх, поліпшення рухливості грудного відділу хребта і зробити багато потягнути коливання і зовнішні роботи ротатора. Коли ти розслаблена у ваші пастки і levators, накладні знизує плечима зі штангою може бути корисною вправою. Це звучить як багато, але просто зробити трохи кожен день, проходить довгий, довгий шлях.

+719
Bksmiley Garcia 19 груд. 2011 р., 07:10:29

Це, як я чищу свої п'ять пальців, це мій маленький секрет, і він потім не пахне.

Після кожної шкарпетки на п'ять пальців, я завжди дути на нього вентилятором. Це допоможе висушити піт набагато швидше і призведе до уповільнення росту бактерій. Як тільки він почне смердіти або мати запах. Зазвичай 1-2 місяців носити. Я роблю наступне.

 1. Я поклав мило для миття посуду на дно, щоб очистити від мастила, грязі і т. д.

 2. Я поклав гарячу воду в 5 пальців, потім з допомогою Марти Стюарт чисті миючі засоби для очищення всередині. Я хотів, щоб тримати речі, як органічні, наскільки це можливо.

 3. Я кип'ячу гарячу воду і налийте її в свої п'ять пальців і дайте йому сидіти, поки всю воду в Сток взуття. Гаряча вода вб'є всі бактерії.

 4. Я нехай це сидіти сухе повітря під кутом.

Це допоможе мені зберегти мою нюх як новий знову і не пошкоджує взуття.

+715
maestro19888891 3 січ. 2019 р., 08:27:08

Так. Те, що він, здається, робить це поєднання Капалабхати дихання і в шлунку вакуум. Він в основному смокче в шлунку таким чином, що його плющить. Він також смокче в сторони живіт, натискаючи АБС, щоб вона виглядала, як він контролює свої косі і зубчастої.

+701
Stephen Ellis 2 трав. 2019 р., 07:11:10

Мені 35 і, по суті, ніякої попередньої підготовки досліду (тільки ходьба і їзда на велосипеді). Я тільки почав намагатися працювати на більш систематичній основі, щоб зробити своє тіло більш підтягнутим; я був не в формі через хвороби та інших проблем. Я теж хочу збільшити верхню частину тіла, нехай не на багато, просто достатньо, щоб бути нормальними.'

Я боровся з початку тренування за звичайною причини. Я прочитав більшість питань тут для початківців. Тепер я знайшов новий трюк, щоб спонукати мене продовжувати, і почав із звичайною наведений тут. У мене два питання:

 1. Програма переговорів робити деякі базові вправи з гантелями. Але я завжди чув (у моєї повної безграмотності), що вам не слід робити фізичні вправи кожен день, але слід робити перерви між днями. Це поширюється навіть на ці базові вправи?

 2. Взагалі, які проблеми можуть виникнути з цими вправами? Я повинен стежити за напругою від гантелей?

+670
Dustin Scott Coombs 3 лют. 2014 р., 11:04:24

З ваших коментарів:

Моя дієта не має ніякого відношення. Я просто шукав вправи, метою яких є не випинаючи АБС, але зниження ваги тіла.

Але я не хочу, щоб рельєфність м'язів теж.

Якщо ви хочете знизити вагу тіла, дієта не має ніякого відношення. Тим не менш, два зауваження, які ви робите не в ладах друг с другом.

Основні функції м'язи повинні рухатися тіла, щоб виконати завдання, такі як ходьба, бачачи, живлення, травлення, сидячи і т. д. і т. п. Ваші м'язи будуть адаптуватися до всі вправи, які ви робите, щоб бути більш ефективним на виконання вправи. Частина цієї адаптації включає в себе збільшення розмірів і щільності. Це буде відбуватися лише в тій мірі, в якій Ви робите вправи. Причиною надлишкової ваги, шматочок відео гри наркоман дивиться, як вони роблять це, вони не користуються взагалі, і рухатися тільки в разі необхідності. Частина причини конкурентоспроможної культурист виглядає, як вони роблять це вони спеціально, щоб виглядати саме так. Твій образ десь у середині.

Частина проблеми-це ніхто не може бачити , що ви маєте на увазі стрункішою, що ви вважаєте "випинанням АБС" і т. д. Це може допомогти, якщо ви могли б розмістити картину того, що ви хочете виглядати.

У мене біцепс почав демонструвати більше, ніж хотілося б, і я міг чітко бачити АБС визначальним у моєму животі.

Тут або робити легким вагою або менше повторень/сетів. Як я вже говорив вище, ваше тіло адаптується до навантаження, розміщені на ньому. Якщо ви робите вправи, А, B, C і D в 3 підходи по 10 повторень кожен, і ви почнете одержувати більш "м'язистий", ніж вам хотілося б, зробити 3 підходи по 6 повторень в кожному, або 2 підходи по 10 повторень або використовувати меншу вагу. Знайти те, що зберігає зовнішній вигляд ви хочете, і продовжуйте робити це. Якщо вам подобається, як ваші біцепси і подивися ти робиш 3 підходи по 6 повторень на кучері з 10 кг гантелями, робити це знову і знову не стимулювати новий м'язовий зростання.

+667
wadilgo 6 бер. 2010 р., 20:34:37

Я хочу купити тренажер, щоб почати плавальний сезон на велосипеді. Приїжджають різні тренери з різних максимальний опір, як правило, починаючи від 800-950 Вт. Моя головна мета закінчує Айронмен 70.3 максимально швидко. Зараз я роблю 90 км трохи менше ніж за 3 години, якщо це трохи горбисте, швидше, якщо плоский. Я хочу збільшити свій піднімаючись здібності, а також загальну швидкість на плоскому ходу (один з тріатлоні-це дуже горбиста).

Це 800 Вт опір достатньо, або я повинен йти на один з 950 Вт?

+646
Grumps 27 лют. 2012 р., 01:39:18

Я практикую бойові мистецтва і я хотів би попрацювати над витривалістю. Для цього більшість людей, але у мене були проблеми з коліном, тому я б вважав за краще забрати замість купання (мені подобається більше, якщо чесно...). Я б сказав, що у мене вже є техніка пристойне плавання.

Моє питання : як я повинен тренуватися ? Я повинен піти для інтервальних тренувань з коротким, швидким відстані в обхід з періодами відновлення сил, або просто плавати на великі відстані в обхід ?

Враховуючи, що моя основна мета-не прогрес сам по собі басейн, а точніше для роботи на кардіо (в першу чергу) і, можливо, по дорозі бафф небагато.

Я думаю, що я буду робити крім плавання два, може три практикуючих сеанси мого бойового мистецтва в тиждень, і якщо у мене є час ходити в тренажерний зал раз у тиждень.

Що ви, хлопці, рекомендую ?

+611
Pimp Juice IT 20 січ. 2018 р., 05:13:51

Так, люди використовують цю взуття: http://blogs.militarytimes.com/pt365/2013/06/11/review-hoka-one-ones-stinson-trail-shoes-look-like-clown-shoes-but-laugh-at-punishing-terrain/

Сара Девідсон побіг Лорел Хайлендс 70-Мілер в них.

Загалом, вона бігала близько 400 миль в них і вони починають мати потребу в заміні. Таким чином, вони не зробили його до 800 миль, заявлених виробником.

+597
Aryeh Armon 20 жовт. 2012 р., 05:15:39

Швидкість бігу є ще одним фактором, щоб спалити калорії. Згідно вашого сценарію, я думаю, що хід його гідним. Однак, якщо ви хочете спалити більше калорій від бігу. ви повинні змінити шаблон працює, принаймні, два рази в тиждень.

+576
user3057470 14 трав. 2015 р., 04:30:30

Це дійсно не має великого значення - ви піднімаєте один і той же вага незалежно від того, скільки (або мало) ви переносите свій центр тяжіння, переміщаючи ваші ноги. Надмірні заокруглення нижній частині спини можуть бути інші наслідки, але я не знайшов жодних посилань на це. Тим не менш, зберігаючи ваші ноги прямо активує м'язи живота (особливо верхній прес З мого досвіду) більше, а значить краще тренування. По суті, ця стаття порівнює АБС м'язової активації для різних вправ з використанням ЕМГ. В показує, що досить дивно, що вага тіла chinup активоване пряма м'яз живота (основна "АБС" м'яз) найбільш з усіх вправ. Це також доводить, що висить ногу піднімає (відкосити від бар і підніміть ноги на 90 градусів) є хорошим вправою живота теж. Так, для максимальної тренування ви можете спробувати, щоб тримати ваші ноги під кутом 90 градусів (тобто паралельно землі) при виконанні підтягування (я бачив це називають "л-сидіння підтяжка"). Це хороший, майже повний тіла тренування, але я не буду цього робити, якщо ви не готові. Будьте обережні, щоб підтримувати правильне напругу протягом усього руху, в іншому випадку ви ризикуєте травми.

Коротше кажучи, суворої форми підтяжка, коли ваше тіло знаходиться у прямій лінії протягом всього руху. [той факт, що кожен робить їх в певному сенсі не означає, що вони мають рацію, наприклад. у посиланні, яку ви дали, цей хлопець у ролику насправді не отримує підборіддя над поперечиною, він просто торкається до нього в кращому випадку]

Звичайно, якщо ваш бар не досить високий, ви будете мати, щоб зігнути ноги.

+558
Aussiesmurf 5 бер. 2013 р., 21:34:57

Дешеве гарна взуття, щоб почати в Адідас спеціал. Він знаходиться близько до Землі, дуже міцна і не буде коштувати багато, як спеціалізована взуття.

+522
Brown Shirley 20 лют. 2018 р., 16:09:10

Якщо у вас є що бар, ви можете зробити три цінних ліфти. Не всі з них: будівлі одна частина вашого тіла і ігноруючи інші зробить вас слабкими, схильними до травм, і фанки постави.

 • Штангою накладні преси. Будьте обережні, як ви отримаєте його до "шафи положення", прибирання насправді трохи учасників, щоб встановити штангу закінчується на двох драбин або чогось подібного, якщо ви можете. Це буде плече/підйому грудях і в моїй свідомості набагато цінніше, ніж жиму лежачи. Тримати свій зад і АБС туго.
 • Передній присед. Штовхати через п'яти, ваші ноги плоскі.
 • Штангою рядків. Не завжди це вдається, але є дзеркало на вашій стороні чи відео запис (краще, так як ви можете тримати голову прямо) і дивитися на стрибають і без плоскою задньою (обидва погано).

Якщо ви робите все через день, 3х10, ви будете робити дуже добре для себе. Це не ідеальна програма, але це краще, ніж більшість. Єдина інша річ, щоб розглянути, що вага буде відрізнятися через всі з них, верхній прес легко ваші слабкі ліфт.

У якийсь момент подумати про переїзд у більш набирається в навчальну програму , але знову ж таки, якщо ви можете дотримуватися вище, і уникнути спокуси, щоб зосередитися на "дзеркало заднього виду м'язів" (ті, що ви бачите в дзеркалі, коли ти прогинаєшся) ви будете виглядати і відчувати себе великим протягом декількох місяців.

+469
Emalsha Rasad 9 вер. 2018 р., 15:38:22

Для квадрицепси і сідничні м'язи, ви можете варіювати свій присадкуватий позицію між близькими шириною від тижня до тижня. Додавання зважені випади буде рух, який буде працювати сідниці трохи більше. Пліометріка також відмінний спосіб, щоб мета швидко скорочуються м'язових груп, і ви можете натисніть великою кількістю різних сторін таким чином.

Я теж думав, що рух рядка для спини не вистачало.

Що ви розумієте під "похилій гантелі піднімати" за зубчастої?
Ви мали на увазі гантелі пуловер?

+396
987654r 12 лист. 2017 р., 08:28:53

1. Поміряв

По-перше, якщо ви серйозно про втрату ваги і подальшого зсипати, ви можете розглянути можливість покупки тіла жиру супорта. Ви отримаєте набагато більш точні значення, і ви зможете більш точно виміряти прогрес. Якщо ви не готові витрачати гроші або не впевнені, чи можна використовувати супорт, інше рішення надає професійні виміряти до і після. Ти не зможеш побачити прогрес, тільки кінцевий результат. Ваш тренажерний зал повинен надавати цю послугу. Дозвольте мені висловити сумнів у жирові відкладення вам забезпечені. Ви відносно невелика вага для вашого зростання і тіла жиру, що високі незвичайна для такого ІМТ.

Потім, ви повинні використовувати деякі веб-форми для розрахунку добової потреби в калоріях. Ви можете використовувати кілька і середні результати. Форми повинні задати для вашого віку, росту, ваги, статі та рівня активності. Спробувати http://www.medindia.net/patients/calculators/CalorieResult.asp і http://www.active.com/fitness/calculators/calories.htm

2. План вашого дефіциту калорій за допомогою дієти...

Потім ви можете почати будувати плани на дефіцит калорій. Ви повинні витрачати більше, ніж ви їсте. Культуристи в ріжучої фазі часто карбюратора циклів. Процедури різноманітні, але вони часто 3 або 4 дні циклу 1 день з великою кількістю вуглеводів (скажімо, 200 г сухого вуглеводів, наприклад, 100 г яблуко не вважається 100 г вуглеводів), 1 день з дещо менше (допустимо 100 гр) та одного або двох днів виснаження з 50г вуглеводів.

Тримайте споживання жирів від 20 до 30% від загальної кількості калорій, насичених жирів менше 7% від загального числа калорій. Ваш споживання клітковини добре виглядає.

Намагайтеся їсти багато невеликих прийомів їжі в день, з рівномірним розподілом вуглеводів. Це допоможе забезпечити стійкий потік енергії і уникнути стрибків інсуліну, які сприяють накопиченню жиру, якщо тільки після тренування. Перейдіть на складні вуглеводи цільного зерна, starchs. Уникайте цукру, безалкогольні напої і співавт який, знову ж таки, провокувати сплески інсуліну.

Часто на етапі різання включають в себе обдурити день замість того, щоб сказати-200г вуглеводів у день, протягом якого Вам дозволяється з'їсти що-небудь у будь-якій кількості. Це важливий мотиваційний рельєф з повсякденного контрольованої дієти швидко стає важко слідувати. Ви не можете фізично з'їсти достатньо, щоб завдати серйозної шкоди вашій дієти, так що розслабтеся і насолоджуйтеся. Просто не обманюй більше, ніж раз в тиждень !

Так як ви не працюєте ще, ваше споживання білка може становити 1 або 1,5 г на кг маси тіла на добу. Я не впевнений, як відсоток жиру в організмі впливає на це, однак.

Обмежувальні дієти часто не вистачає поживних речовин. Якщо ви плануєте слідувати їй протягом більш ніж кілька місяців, ви можете розглянути питання про прийняття більш-позабіржовому вітаміни і мінерали добавки. Ви можете перевірити ваші вітамінні і мінеральні споживання на http://nutritiondata.self.com/mynd/mytracking. Побудова списку займає деякий час, але ви будете знати, що відбувається.

3. ...і вправи

5 км 3 рази в тиждень здається занадто низьким. З цієї суми ви ледь вибравшись з "сидячою" категорії. Робити більше кардіо, ймовірно, знизити м'язову масу, яка, як я розумію, не те, що ви хочете. Що приводить нас до наступного пункту:

Навіть якщо вашою метою є втрата ваги, вам обов'язково слід піднімати тяжкості. Побудова м'язової маси насправді допомагає втратити вагу, так як підтримка м'язової маси потрібно більше калорій, ніж на підтримку жиру. Підняття тягарів також є хорошим способом, щоб спалити калорії. Просто біг цілком може зробити абсолютно нудно. Наповнювачі також допоможе вам відчувати себе краще і виглядати краще, що є хорошою мотивацією. Довіртеся професіоналам у вашому тренажерному залі, щоб придумати хороший і безпечний план тренування.

Постарайтеся, щоб вирахувати, скільки калорій ви використовувати під час кожної кардіо-сесії і тренування, потім додати значення в ваші щоденні потреби калорій.

Примітки

Якщо ви боїтеся за свої коліна, яка цілком вагома причина для занепокоєння, ви можете розглянути можливість переключитися на орбітрек або велотренажер для початку. Вони безпечніше.

Останню крапку. Вимірюючи споживання натрію, і фактично всі поживні речовини, що є складною і трудомісткою завданням. Читати факти харчування, перейти на ведення журналів і зробити все можливе !

+380
glojz 7 квіт. 2015 р., 05:52:37

Я зазвичай 8-900 км в туфлі...

Після 100 км я вимірюю єдиним глибини і коли вона на 10-20% дешевше - зазвичай 3-4 мм після 8-900 км - я починаю шукати нову взуття...

Дуже ненауково... але це працює для мене :-)

Редагувати: До речі: В основному я використовую нормальний правитель. Я поклав всередину взуття і виміряти висоту до наступної полиці у книжковій шафі... легко :-) я роблю це кожні 100 км або близько того.

My shoe in the bookcase

Зверніть увагу, що я зазвичай застосувати трохи тиску на правителя, щоб переконатися, що моє замовлення устілки в правильне положення.

Також я нічого не виміряти перші 100 км дозволяє взуття, щоб "оселитися в" першій..

+374
malleYay 25 черв. 2016 р., 21:35:52

Майте на увазі, що профілактика є кращою стратегією тут. До того часу ви розпізнати симптоми зневоднення, ваш організм вже зневоднений протягом деякого часу. Ваше тіло насправді можуть бути зневоднені без прояву симптомів зневоднення.

Ось кілька порад для запобігання зневоднення:

 • Пийте багато води.
 • Розклад занять фітнесом вранці/ввечері, щоб уникнути денної спеки.
 • Спробуйте виконати оздоровчої роботи в затіненій області.
 • Якщо людина не може змінити графік діяльності або тренування в тіні, пити більше води, ніж зазвичай для боротьби з наслідками зневоднення.

Джерело: http://www.medicinenet.com/dehydration/page5.htm#toch

Тепла, пов'язаних з Умови: знати ознаки та симптоми теплового коліки, пітниця, тепловий ударі тепловий удар. Запобігаючи зневоднення-це один крок, щоб уникнути цих умовах.

Я хочу підкреслити, наскільки важливо, щоб запобігти зневоднення. Хоча це здорово, що ви питаєте як лікувати зневоднення, важливо, що ви не покладатися тільки на лікування. Люди, які мали раніше термічної травми понад правоподобны для того щоб мати спеку травми в майбутньому. Таким чином, те здоровіше ви залишитися зараз, тим менше ймовірність стати жертвою теплового травми в майбутньому.

+362
ameer 25 лют. 2019 р., 08:29:09

Вау, тобі пощастило! Престижність вашого спортзалу для придбання одного з цих. Я хочу, щоб мій спортзал теж.

Що це?

Це зазвичай згадується як "бамбук бар" через його схожість. Це насправді пластик, як я впевнений, що ви вже здогадалися, якщо ви вже пробували це.

Ерік Спото (один з кращих лавці Преси у світі) є активним прихильником включення барі Bamboo жим у вашому повсякденному житті, із-за нестабільності його причин, які, в свою чергу, змушує вас активувати велике балансу м'язів, які зазвичай не отримують багато уваги.

Як я можу його використовувати?

Він виступає за використання досить низькою вагою, і будемо протягом 3-5 сетів по 10-15 повторень. Немає сенсу намагатися виміряти свій 1-ПМ на такі допоміжні вправи. Це для Тома, і навчати тих, хто важко задіяти м'язи.

З точки зору "звідки я?", ви використовуєте його, як ви робите звичайний жим лежачи. Установки, ті ж ДКП, то ж виконання. Це просто більш нестійким.

Ще одна перевага полягає в тому, що якщо ваша техніка лавці не дуже добре, він дозволить вам дуже швидко дізнатися, що у вас є деякі недоліки в вашій установці. І що ще більш важливо, працювати на цей варіант допоможе вирішити ці проблеми.

Я настійно рекомендую дивитися це відео, де сам Ерік Спото займає час, щоб проінструктувати і продемонструвати цей рух. https://www.youtube.com/watch?v=5AHCpJecV2U

+323
catarinaz 16 черв. 2018 р., 03:59:02

Припустимо, що ви хочете набрати м'язову масу за допомогою пари гантелей, які не так складно для тебе.

Ви могли б, ймовірно, збільшить опір з більш важкими вагами, але ти ж вдома і не мати більш важкі гантелі.

А що щодо стратегії?
Виконання кожного набору в діапазоні 8-12 повторень, поки ви не приїдете в комплекті (може бути, шостий-сьомий), де 8-12 складною і виробляє провал.

Я не знаю, якщо я зрозуміло: я в принципі хочу підтримувати в діапазоні 8-12 повторень, і просто збільшити кількість комплектів. Тому, якщо ви добре навчені і вправа буде легко для вас, у випадку всього 3 комплекти, ви збільшуєте кількість замість реп кількість, щоб досягти бажаного відмови. Ваші перші 8-12 повторень множин не буде достатньо для досягнення провал але, напевно, ваш дев'ятий набір буде складним.

Мене дивує, що ніхто, здається, щоб стимулювати цю стратегію я тільки що говорив.

+294
Ahmed Mabrouk 15 січ. 2016 р., 22:45:07

Якщо ви склалося відразу після пробудження і проблема в тому, що ви зголодніли під час роботи, то це не має великого значення, що ви їсте. Не оптимізувати дурницю.

Продукти, які швидко готуються і не заповнювати розчином. Банани, попередньо зварені яйця, або фруктами все добре.

+277
Mason240 15 вер. 2010 р., 03:05:14

Я відновлювався потягнув підколінне сухожилля, так що я роблю підняття ваги в перший раз, за дорученням фізіо.

Вона змушує мене робити і "добрі ранку" і "румунська тяга".

Здається, що дія в обох цих точно так само? (крім рук/ верхньої частини тіла, очевидно?) Воно повинно бути точно таку ж дію? Чи це моя неправильна техніка для одного або іншого?

Припускаючи, що це одне і те ж дію, то я припускаю, що різні позиції вага змінює біомеханіку дії, тим самим надаючи навантаження на різні групи м'язів / різні частини тієї ж м'язи / і т. д.

+276
Bilal Akil 12 трав. 2013 р., 10:39:05

У мене було багато успіху, роблячи навчання ваги за пару років, що я був більш або менш змушений, живучи в країні, що розвивається без варіантів реальних тренажерний зал.

Якщо ви їдете по маршруту ваги, я б рекомендував ці стратегії:

 • Розумію, що "деякі віджимання і підтягування" не збирається скорочувати його. Просто як і більшість людей в тренажерному залі поняття не мають, що вони роблять, більшість людей робить навчання ваги втрачаємо час.
 • Вам потрібно ефективно пристрелть ваші основні групи м'язів, підтримувати баланс розвитку, і прогрес через все більш і більш складних рухів.
 • Багато люди вид вправ з власною вагою більш спрощеним потім ваг, але в реальності вони обидва мають схожі завдання: забезпечення максимальної (у вашому випадку) сили і виробничі сили по всьому тілу в ефективний спосіб.
 • Вправ з власною вагою, для мене, включає в себе такі речі, як гімнастичні кільця і пліометріка. Збільшення сили робити пліометріка і важелі з кільцями дійсно гра-чейнджер на ви і Ваше тіло. Як не крути, жижки і розвиток бідний в кращому випадку тільки з вправ з власною вагою.
 • Це один з моїх кращих ваги книг. Для кілець, і зовсім інші великі джерела-тренажерний зал-менше, beastskills.com розглядається практично будь-який спортсмен, як приголомшливий ресурс.

Якщо ви йдете штангою маршрут, я не бачу ніяких причин, чому ви не повинні почати щось на зразок стартовою початківців програма Сила. Якщо ви вже пройшли це, Техас метод-це шаблон, ви можете в кінцевому підсумку змінити, і спочатку він був розроблений для олімпійських будівельників.

Я б сказав, що стрибати прямо в Олімпійських підйомників, але фон місяця правильно виконувати різких рухів штангою дійсно необхідно.

У будь-якому випадку, ви збираєтеся хочете, щоб прагнути до влади і сили. Олімпійські ліфти, полі скаче, стабільності плече, пістолет присідання зі стрибком у кінці, і т. д. Є багато вибір там, щоб вибрати з, Але який би шлях ви йдете, переконайтеся, що ви орієнтуєтеся влади.

+270
user9057714 2 жовт. 2016 р., 22:36:38

Сумна істина полягає в, якщо ви можете зробити так багато, як 25, ти не міцність будинку, роблячи його більше. Ви будуєте витривалість. Ви не будете стає стрункішою, або побудувати більше м'язів.

Але якщо ви робите це, зробити 25 раз в дві години, а не, тому що ви повинні приймати міні-паузи в сидяча робота-добу незалежно від. Чорт, раз на годину буде навіть краще.

Але мій найкращий порада: щоб боротися з будь-якими негативний вплив на поставу через сидить дуже довго (і я повинен знати, я розробник програмного забезпечення за День, завзятий тренажерний зал-ходок по ночах), ви повинні робити вправи на розтяжку. Є тонна тягнеться ви можете зробити, не залишаючи свого робочого місця.

Я перерахую деякі, але якби я це зробив, мені б довелося описувати їх словами, і я буду перераховувати дуже багато, тому що є так багато хороших, але я знайшов деякі фотографії тут: http://www.healthline.com/health-slideshow/deskercise

Я особливо любив той, кого вони називають пошук свободи (і тепер я шкодую, зв'язавши його, тому що це неймовірно жахливі імена). Ця ділянка майже як по годинах скидання-кнопка для вашого зсутулившись постави. Тримайте його протягом хвилини або так, спина вигнулася тому через спинку стільця, голова подалася ще далі назад, відкрити рот широко, і робити гарні, глибокі вдихи. Це трохи підсилювача енергії, а також. Дає хороший приплив кисню.

На рисунку він показує їм, сидячи на краю свого місця, але я віддаю перевагу дійсно перекинуті через спинку стільця. Якщо Вам пощастить, ви можете отримати кілька соз, а також.

+237
Vamshi Chintu 11 вер. 2017 р., 11:06:06
Типу боби класифікуються як олійних культур, які використовуються для задоволення потреби в білку.
+195
Betsy Dupuis 30 груд. 2010 р., 09:26:20

Якщо ти біжиш, ламаючи рутину на короткочасний біг і ходьба-це відмінна ідея. Це схоже високої інтенсивності інтервал тренування.

Однак, якщо ви бігаєте підтюпцем, виконувати пробіжку, перш ніж ходити. Ваша мета-збільшити вашу витривалість, так що ви можете бігати всю дорогу без прогулянки. Це досягається ця мета для вас.

По мірі збільшення витривалості, ви можете просто продовжити дистанцію бігом. Єдине, що гуляти-це добре для того, щоб ви могли перевести подих.

Тепер ідіть пробіжіться ще :).

+162
FKrauss 27 серп. 2013 р., 16:56:23

Ні, його не слід уникати. Як і будь-яка машина, це інструмент, і у нього є мета.

У статті, здається, посилаються на те, що при сидячому жим ногами, вага тисне на ноги, і каскади в ногах і в нижній частині спини, яка притискається до сідла.

Вони забувають згадати, що у всіх силових вправах є ця проблема, так чи інакше. Особливо важкі підйоми, таких як присідання або станова тяга, вага в кінцевому підсумку повинні поширюватися через вашого заднього ланцюга і в поперековому відділі хребта.

Але ми забуваємо ці вправи? Звичайно, ні! Вони є інструментами, і в них є мета.

Всі вправи мають ризики, і 90% того, що ми робимо в тренажерному залі варто зосередитися на формі, так що ризик травми зводиться до мінімуму.

У статті дається список лава для преса, штангою, станова тяга та присідання як "найбільш руйнівних навчань", і це дійсно ставить цвях в кришку труни наскільки я можу судити. Мені плювати, які "доктора" це Іван Русин. Він чітко написав цю статтю, просто щоб замутити якесь лайно.

В кінці дня профілактики травматизму не досягається шляхом виключення вправи, які зміцнюють вас. Це досягається шляхом робити ці вправи правильно.

Наскільки сидить жим ногами йде, я скажу, що я вважаю, що це допоміжний механізм, і я завжди пріоритети freeweight альтернативи, як присідання. Але це не означає, що це погане вправу. Інструмент, цілі і т. д.

+137
High Performance Mark 27 січ. 2013 р., 07:30:35

Ще 500-1000kcal приїжджає з натуральних неопрацьованих продуктів харчування навряд чи матиме негативних побічних ефектів. Я б більше переживав кількості калорій, які ви збираєтеся почати вводити в свій раціон. Якщо ви не скоротіть все інше (що ви, ймовірно, підсвідомо), 500-1000kcal досить величезний зростання. Почніть з 50-100гр і ще більше збільшити, якщо здається, щоб допомогти вам наблизитися до ваших цілей.

Якщо ви дуже обережні - майте на увазі, що арахіс містить велику кількість лінолевої кислоти (омега-6), які повинні бути обмежені у споживанні (враховуючи, що більшість продуктів їх містять, при цьому не надаючи ніяких омега-3). Це нормально, у них в деяких партіями, але стирчить більше на мигдаль в довгостроковій перспективі краще.

+126
Abdul Hameed 2 серп. 2010 р., 13:16:59

Якщо ви хочете набрати м'язову і силу, тоді вам потрібно

Їдять

Не купуйте в 'хардгейнеров' не має сенсу.

Калорій В > Калорій = Збільшення Ваги

Це найпростіший спосіб я можу поставити його. Якщо ви їсте, як худий чоловік, то ви будете набирати вагу, як худий чоловік (практично немає). Правильне харчування-це звичайно поруч, але трохи виходить за рамки цього питання. Досить сказати, що 1к-2к калорій вище, ніж ви спалюєте протягом дня гарний початок. Щоб було легше спробуйте пити по 1/2-1 літр молока в день і/або маленьку баночку арахісового масла в день. Крім того, майте ласунів у вузді.

Піднімати Важкі

Є простий план на підйомі, щоб отримати великі: комплексу вправ, і насправді піднімати важкі. Ці вправи, які працюють кілька груп м'язів одночасно (думаю, присідання, станова тяга, прес), на відміну від ізолюючих вправ, що тільки концентрат або ізолят, одну м'яз або групу м'язів за один раз (біцепса кучері, наприклад). Ізоляція вправи мають свої цілі, але не в цьому конкретному додатку.

Коли я кажу піднімайте важкі, я не маю на увазі піти і нашкодити собі. Я маю на увазі кожен раз, коли ви піднімаєтеся, ви повинні додати трохи більше ваги, ніж використовувані вами раніше, коли ви зробили це тренування. Це, як ви оцінюєте свої сили прогресу. Ви не повинні спробувати і йти в ногу з хлопцем, який піднімає на 10 років.


Ви можете приєднатися до тренажерний зал і вільні ваги, або якщо у вас є кошти і місце, ви можете побудувати свій власний тренажерний зал' який має все необхідне, і це буде тільки коштувати близько одного року членства у звичайний тренажерний зал, де я ($360-$600/рік на нижньому кінці).

Для практичного застосування і більш докладно з цим підходом, є книга під назвою Стартова сила Марк Rippetoe, хто говорить про це дуже річ.

+113
blueBlubb 3 квіт. 2014 р., 03:39:36

Всі мікроелементи, які ви перерахували, розчинні у воді, але це не означає, що це безпечно приймати будь-яку суму. Але це значно менш небезпечно, ніж споживали надто багато жиророзчинних мікронутрієнтів. Було ясно вчених показують, що вітамін-таблетки на рівні дози, де небезпечно, вони б не продали, з іншого боку, не припустити, що у кожної речовини на кожному рівні, в поєднанні з будь-яким іншим речовиною, була випробувана на людях. Є безліч речовин, яких у нас немає чіткого знання про вплив.

Однак, питання, яке ви повинні задати собі, якщо вони не небезпечні, але якщо вони вигідні. Відповідь, в більшості випадків, немає. Найбільше вітаміну suplementation це абсолютно не потрібно і немає ніякої різниці, що так завжди для вашого здоров'я. Але вони як і раніше продають на мільярди доларів, тому що ніколи не знаєш, вірно?

+10
Cofyc 16 лют. 2017 р., 20:01:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil