Як збільшити гнучкість з основи?

Я дуже спортивна, і я регулярно тренування і грати у футбол, але я набагато менш гнучкими. Я навіть не можу зігнути і покласти руки поруч з моїми пальцями (доходять до моєї гомілки, коли я відчуваю tighness від стегна). Також я не можу робити підйом ніг, тримаючи ноги (я можу робити багато повторень зі складеними ніжками). Також при грі у футбол я не можу поставити мої ноги вище, ніж моя талія стріляти без бійки. Будь-яка базова тренування/гнучкість рутини, щоб виправити ці проблеми, які гальмують моє розвиток гімнастики, а також спортивні результати.

+510
maestro057 24 лист. 2018 р., 08:45:51
33 відповідей

Я намагаюся зрозуміти причину для кута в пліє/сумо присед:

enter image description here

де я думаю, я отримую більше кут, ніж дівчина тут.

До чого може призвести кут в сумо присідати? Це з-за поганої гнучкості стегна та/або паху гнучкість?

+987
adynura 03 февр. '09 в 4:24

Загалом, нейтральним хватом (долоні звернені один до одного) тиску набагато легше на твоєму плечі. Це стосується і жим гантелей, підтягування і т. д. По легше, я маю на увазі меншу навантаження на сполучну тканину (зв'язки і сухожилля), обертає манжети плеча, а також більш механічно вигідно. Це означає, що ви можете завантажити його важче з нейтральним хватом (долоні звернені один до одного), ніж відкрити хватом (долоні звернені вперед).

Як що вигідніше, залежить від того, що ви після цього.

 • Культуристи воліють долоні зчеплення з-за способу побудови м'язів плеча. Вони також, як правило, використовують діапазон повторень 8-12, а значить інтенсивність підтримується нижче, де це може бути проблемою.
 • Якщо ви намагаєтеся допомогти побудувати силу, щоб покласти більше ваги над головою, долоні звернені один до одного підхід будуть найкращим вибором. Що дозволяє захистити стабілізуючої мускулатури і мінімізуйте навантаження на плечовий суглоб.

Деякі форми конкуренції або силового тренування включають в себе багато накладних робота. Наприклад, сильна змаганнях людина буде мати як нейтральний натискає зчеплення і відкриті натискає зчеплення. Наприклад, пресів журнал нейтральним хватом над головою, поки міст жим з відкритим зчеплення накладні преси.

Як lifter сили, я віддаю перевагу нейтральний варіант зчеплення на всі мої гантелі насущних потреб. Наскільки мускулатури підкреслював, існують відмінності. Приблизно стільки ж різниця, як між підтягування і підборіддя UPS (долонями назовні і долоні звернені до вас). 90% цієї вправи таке ж, але решта 10% можуть бути естетика або більше стабільності плеча.

Іншим варіантом є, щоб повернути гантелі, як ви натиснете. У нижній частині, гантель в безпечне нейтральне положення. У верхній, гантель повернена у відкрите положення. Такий підхід дозволяє отримати найкраще з обох методів: зниження навантаження на плече і естетику (а також зміцнення обертальної м'язи). Якщо ви використовуєте цей підхід, почніть з легких ваг і високих повторень, щоб звикнути до руху краще.

+969
superJustin 28 січ. 2017 р., 16:58:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спосіб збільшити ємність легень (VO2 Макс) - виконувати інтервальні тренування і біг на короткі дистанції, один метод відомий як Fartleks. Чим більше ви штовхати свої легені (і вийти з дихання для коротких періодів), тим більше можливостей буде, принаймні до певного моменту.

Одне цікаве пристрій, яке є досить дешевим, що претензії, щоб поліпшити свої инспираторных м'язів є Powerbreathe. Він працює на вас дути в прилад, і він чинить опір на обох. Як віджимання або віджиматися, ви збільшуєте суму, яку ви робите кожен день, а також збільшити опір.

powerbreathe

Вона має різні дослідження, щоб підтримати це, але з досвіду-це трохи болю, щоб очистити - треба купувати дитяче молоко sterializer пляшки, щоб очистити їх.

+956
Bhawana Daswani 5 квіт. 2012 р., 15:49:05

Для аеробних вправ, що мало б значення-це інтенсивність/тривалість/частота, немає, якщо вона виходить від бігу чи їзди на велосипеді.

Тому коротка відповідь-ні.

Було б краще, якщо ви могли б об'єднати його з проставленням на м'язову масу (якщо "втрачати вагу" насправді означає "втрата жиру")

Також краще, якщо ви робите те, що ви дійсно можете робити регулярно.

+891
BWiatrowski 15 черв. 2014 р., 13:59:34

Кейт дав вам велику статтю, щоб прочитати. Я згоден з цією статтею також.

В якості спортивних ПТ, я можу сказати вам, що люди не розуміють, скільки вашою основною насправді працює, коли ви робите вправи, як присідання, станова тяга, чистий і ривків, чистий і преси, і т. д.

 1. Якщо ваш тренер говорить вам, що ваш сердечник слабкий, ви повинні попросити вашого тренера, щоб дати вам деякі вправи, щоб зміцнити своє ядро. В кінці кінців, ви платите йому/їй навчити вас вірно?

 2. Однак, ви повинні мати на увазі, що "ядром стабільності" має багато спільного з весь ланцюжок, а не тільки черевної області. Це йде від лопаткової стабілізатори в підколінного сухожилля м'язів глибокого міжреберна/діафрагми, а також.

 3. Один спосіб зміцнити ваш основний стабільності, щоб спробувати зробити більше вправ з однієї позиції ноги або на нерівних поверхнях відтепер. Наприклад, спробуйте стоячи на одній нозі і робити біцепса кучері, стоячи плече Преси, і т. д. щоб зробити своє ядро, щоб більше займатися. Крім того, ви можете спробувати стоячи на нерівній поверхні, як м'яч босу, коли робиш вправи.

Іншим способом підвищення стабільності ядра є виконання гантелі вправи (віджимання і т. д.) на кулі стабільності. Ви повинні бути дуже обережні, так як ви можете втратити рівновагу в першу чергу.

Майте на увазі, що якщо ви збираєтеся тренуватися тільки для стабільності ядра, можна втратити можливість отримати справжню силу, тому що ви не можете бути в змозі виконувати важкі підйоми ваги, в той час як ви знаходитесь на нерівних поверхнях.

Ось деякі з кращих вправ, щоб зміцнити весь "ядра стабільності"

 1. На Колінах Куля Стабільності Сувої
 2. Стабільності М'яч Підколінного Сухожилля Завиток
 3. Гантелі Сидячи Гойдання
 4. Гантелі Гольфіст Гойдання

Попросіть вашого тренера дати вам конкретний основну програму стабільності. Удачі!

+886
Robert Grant 20 вер. 2017 р., 02:00:38

Є приблизно стільки ж "способи" поліпшити віджимання, як там веб-сторінок, які говорять про поліпшення віджимання. Більшість з них "це спрацювало для нас" і "здається здоровий глузд" типу методів.

Що наука скаже? Які наукові дослідження, що порівнювати вимірювати різні способи, щоб поліпшити віджимання?

+857
rafaelbco 31 бер. 2015 р., 22:57:24

Якщо ви використовуєте Fitbit або Withings масштаб (або просто відслідковувати свою вагу на Fitbit сайті ви можете використовувати TrendWeight сайт, щоб відслідковувати свою вагу. Це допоможе вам поліпшити ваші щоденні коливання ваги і дає вам уявлення про те, що ваш жирової маси та м'язової маси робите.

Я вважаю, що в деякі періоди я не втрачаю вагу, але я набираю м'язову масу і замість втрати жирової маси.

+826
benichka 24 лют. 2019 р., 11:57:31

Зап'ястя і щиколотки розмір більше схожий на генетичних особливостей залежить, крім як кістки і м'язи рости розмір зап'ястя стає більше, а суспільства. Тобто ніяких секретів, щоб зробити розмір зап'ястя більше :-)

+825
Jaeyoung Chun 18 серп. 2016 р., 22:40:44

Якщо ви починаєте взагалі програма силових тренувань спрямовані на тренування всього тіла за допомогою штанги (присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні преса), і годувати себе, щоб підтримати цей ріст м'язів, ви можете одночасно додати м'язи, жир, і тримати свій нинішній вага. Починаючи міцність і або два популярних прикладів такого роду програма. (Більш детально про ці програми в інших відповідей, тут і тут.)

Це може зайняти деякий тонкої настройки вашої дієти, щоб рівно утримувати вагу, так що ви можете впасти або злегка збільшити вагу якщо ви не їсте саме ту кількість, але ви повинні бути в змозі отримати близько, але ваше фізичне тіло жиру % повинні продовжувати зменшуватися незважаючи на ці невеликі зміни.

+717
user4098326 21 серп. 2017 р., 11:30:51

Ваші легені може або не може коли-небудь відновитися до 100%, так що це трохи нерозумно відповіді. Однак, терміни відновлення проходить швидко за деякі речі, давно для інших.

Протягом приблизно 72 годин, майже весь нікотин і метаболіти нікотину буде очищений від вашого тіла. Протягом приблизно 2 тижнів, більшість кровообіг ясен відновив себе і будь-яку тягу залежність у вас психологічна, а не фізична.

Десь від 1 місяця до року, більшість війок (маленьких виступів, вузьких у свої легені, які допомагають рухатися слизу та інших рідин) буде відновлено і/або відновити себе.

Після цього, більшість поліпшень у факторах ризику, які простягаються аж до 20 років після відмови від куріння. Це включає в себе ризик пов'язаних з курінням, втрати зубів, серцевий напад, інсульти і т. д. Ви завжди будете мати трохи більш високий ризик, ніж некурящий, але набагато менше, ніж той, що продовжує палити.

Наскільки допомагає, просто зупинки-це найголовніше. Дивитися свій раціон харчування, так як куріння підвищує ваш метаболізм, щоб, коли ви кинути, він впаде і може коливатись трохи, перш ніж він стабілізується. Не піддавайтеся спокусі замінити сигарети їжею, яка є звичайним явищем.

Удачи з кинути палити, і ласкаво просимо в здоровий спосіб життя!

+651
Peter Cadwell 27 жовт. 2018 р., 21:03:08

Я за шість тижнів до мого першого марафону і останні два з половиною тижні підготовки були сильно постраждали, як я страждаю з поганою зимових холодів.

Я до сих пір досить регулярно кашлю і не відчуваю себе повністю за це, але я починаю турбуватися, що мій фітнес-рівня починає по спіралі вниз, якщо я не почну знову і мучачи милі. Мій останній довгий пробіг 19.5 миль була більше двох тижнів тому зараз і я тільки пару легких 4-6 км з тих пір.

 • Я повинен продовжувати відпочивати, поки Я відчуваю, що повністю відновився і прийме що я, ймовірно, не досягти своєї суб 4 години мета або я можу почати, щоб отримати мій розклад тренувань на рейки, як я відновити?
 • Фактично працює допоможіть мені ясно, моя груди і допомогти відновленню чи я може в кінцевому підсумку викликає більше проблем для себе?
+645
Father Ted 5 трав. 2013 р., 20:53:49

Це найбільше, що я сказав За що-небудь інше. Ви повинні взяти повний контроль свого тіла, розтяжки, медитації, практикуючи вправи на баланс і т. д. Вам також може знадобитися, щоб побудувати всю свою верхню частину тіла на силову частину. Однак, навіть після виконання всіх перерахованих вище, деякі люди можуть знайти його складно(занадто важкий, занадто старий і т. д.) і не може бути в змозі зробити їх. Стійка на руках віджимання реально міг мати тебе, якщо ти не зможеш їх правильно, або якщо ви не можете підняти свою вагу, так що я б сказав, Не роби їх, якщо ви впевнені, що ви можете підняти ваш вагу і підніміть його правильно. Черепно-мозкові травми, травми шиї і травми плеча може привести в іншому випадку.

+602
Davyd Geyl 10 серп. 2017 р., 20:30:32

Я використовую SportCount 100 Він дуже простий у використанні і може управлятися однією рукою. Я дуже рекомендую його.

+601
Dilip Raghunathan 19 лип. 2010 р., 18:51:53

Вправа № 2 Перемог.

Схильний шлях (г на швейцарський м'яч, був би ідеальним).

За даними Maenhout і співавт 2016, найвищий середній трапецієвидна і нижні трапецієвидні м'язи активації на лежанці вправи.


Примітка:

Вправа № 1: Як правило, верхня пастка пересилює середня і нижня пастки, так як він зазвичай дуже міцний і гіперактивний.

Середні і нижні трапецієвидні однак ще дуже важливо під час повітряних вправ, що сприяє оптимальному механіки.

Важливо дізнатися, як активувати низький / середній пастку в стабілізатор, а не мобілізації, в ході накладні плече рухів.

Це були схильні г прийшов ... вони допоможуть зробити це (зміцнення при корекції дисфункційних робочої моделі).


Джерело: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26894494

+565
Marine World Aquatics 19 бер. 2017 р., 06:47:50

У мене був випадок здавлення ротатора плеча, і він отримав 85-90% краще з фізіо, але потім знайшла цю вправу в інтернеті, які, як видається, допоможе закінчити моє одужання:

enter image description here

Він дійсно відчуває, як він робить свою справу... але мені просто цікаво, які м'язи він насправді працює?

Я вважаю, що цілі навколо обертає манжети плеча?

+565
qnsi 4 груд. 2018 р., 17:20:26
Ергономіка пов'язана з анатомією людини, а також деякі антропометричні, фізіологічні і біо механічні характеристики, як вони ставляться до фізичної активності.
+551
heyy 7 трав. 2012 р., 14:04:59

Я великий шанувальник пальця відтискання:

enter image description here

Вони, здається, щоб побудувати біцепс, а також більш стандартні віджимання, і вони будують рук, пальців та передпліччя.

+546
eminor 10 груд. 2013 р., 01:11:38

Я недавно почав отримувати біль у плечі від підтягування. Я намагаюся, щоб отримати 50+ тягне ДБЖ раз в тиждень, але останні два тижні, після 10 біль достатньо, щоб змусити мене зупинитися. Що я можу зробити, аби полегшити біль або що таке хороший короткостроковий заміна для підтягування, поки плече не відновиться. Біль по блату і з полегшенням на узвозі.

+434
Jeanne Parrish 21 серп. 2018 р., 10:56:11

Суть буде в залежності від активності вам більше сподобається, ви будете в кінцевому підсумку робить більше. Це, як мовиться, ось деякі порівняння велоспорт проти працює.

 • Час: ви отримаєте більше бігати за проведений час. Ви працюєте важче в управлінні, так що ви спалюєте більше калорій, приблизно стільки ж часу витратила (при тому ж рівні зусиль. Якщо ви дійсно провернути його на велосипед порівняно з прогону можна зробити поруч з такими ж витратами.)
 • Вартість - Велоспорт будете мати набагато більше первісної вартості. Очевидно, навіть початкового рівня велосипед буде працювати кілька сотень, в той час як ви можете отримати пристойні кросівки за $80 (Всі ціни долара США).
 • Час, щоб бути зручною - спочатку, якщо ви не звикли до цього, біг може бути дуже жорстким на тілі. Це займає час, щоб побудувати до якого ви можете працювати протягом 30 хвилин за один раз. Велосипеди ви можете стрибати на і йти.
 • Погода - Ви можете працювати практично в будь-яку погоду. Ви можете переміщатися в будь-яку погоду з належної одягу, але це набагато більш небезпечним циклу в дощ, ніж на одного. Поки у вас є правильний одяг, в більшості кліматі можна бігати або їздити майже цілий рік. (Припускаючи, що мова робить розчищення дороги/оранка).
 • Нарощування м'язової маси - велоспорт буде навалом більшість з нижньої частини тіла, як воно втягує в роботу всі м'язи від того, де АБС підключитися до ребер вниз. Працює також, але він не має типу стрес на м'язи, які будуть масово виробляти. Ні біг або їзда на велосипеді буде дійсно займатися груди/руки.
 • Показники травматизму - я не перевіряв це протягом тривалого часу, але в останній раз я подивився велоспорт бігав по 5-7 травми на 1000 годин, де працює 10-12 на 1000 годин.

Зверніть увагу - це досить багато для перспективи велоспорту на шосе. Якщо у вас велокрос або гору/с типу дороги на велосипеді, буде трохи більше участі верхньої частини тіла, і обладнання будуть різними.

Що стосується фітнес-виходить, будь-які аеробні вправи послідовно допоможе вам досягти ваших цілей тіла і вага, так що знайти діяльність, яка вам сподобається. Якщо вам не подобається і "робити це тільки для ваги", то ви скоро знайдете відмовки, щоб не робити це. Якщо вам подобається, ви знайдете виправдання для продовження.

Разом з вправи ви повинні чесно поглянути на свої харчові уподобання, і переконайтеся, що вони підтримують і не заважають вашому фітнес/вага мети. Це не добре для тренування, Якщо ви продовжуєте харчуватися фастфудом або подібних небажаних елементів. Отримуйте задоволення і удачі!

+419
Corni 30 груд. 2010 р., 12:01:26

Я працюю, щоб отримати шість пакетів і як у приказці "Все починається з кухні", тому я почала шукати дієти на Google. Дивно знати, що різні сайти мають різні плани дієти.

Один сайт стверджує, що яєць, купити протеїни та варені овочі достатньо.

У той час як інший сайт стверджує:

Але якщо ви не досить їсте протягом дня, ваше тіло переходить в режим голодування і уповільнює його метаболізм, що робить його ще важче втратити вагу.

Мене бентежить що дієта хороша, щоб втрачати жир так само допомагають мені синхронізувати з моєї тренування в тренажерному залі для набору м'язової.

Отже, що таке правильна дієта для зниження жиру і набрати м'язову масу?

 • Менше жерти й більше зосередитися на білок (за посиланням на сайті 1)
 • Достатньо харчуватися так, що обмін речовин організм може працювати належним чином ( згідно посиланням на сайті 2)

Інформація

Я додаю нижче у розділі, Якщо хтось може допомогти мені визначити правильний план для мене
Я вегетаріанець, я відкритий для овочів, фруктів і молочних продуктів. але не для яєць [причина: це не вегетаріанське - з мого попереднього питання]

+401
Andre Bariani 19 серп. 2015 р., 00:27:01

Я сумніваюся, що ізометричні вправи можуть поліпшити швидкість пробивання – може бути, ви мали на увазі вправи? Ізометричні вправи-це ті, де м'язи це робота проводиться в постійному стані скорочення, як в дошку.

Ось деякі вправи для поліпшення пробиваючи швидкість і сила, які ми використовуємо на уроках боксу:

 • Пуш-уколи: тримайте набивний м'яч, так що він торкався грудей. Потім швидко виштовхнути по горизонталі з тієї ж швидко, клацаючи руху рукоятки ви будете використовувати при кидку удар. Побудувати до декількох хвилин. Ви також можете працювати на ваших ніг в той же час.
 • Опір перфорації: приєднати опір групи к-каркасний або схожі на навколо плечей. Особа далеко від точки кріплення. Тримаючи ручку в одній руці і кинути швидко, клацаючи удари проти опору.
 • Вибухові віджимання: Як і звичайні віджимання, але ви вибухоподібно оттолкнешься від землі в кінці кожного повторення. Найкрутіші (не я) примудряються плескати в повітрі.
 • Важкий мішок тренування: ми робимо інтервали, чергування тривалого, злегка вдаряючи по швидким, наскільки це можливо з набагато більш короткий термін вразити якомога сильніше.

Для нижньої частини тіла (ногами):

 • Виточки стрибки: стрибок вертикально, намагаючись наблизити коліна до грудей. Повторити. Відмінно підходить для тренувань Табата. Якщо у вас є коробки plyo, ви міг би заскочити на що замість.
 • Міні-стрибки перешкода: ми використовуємо невеликі перешкоди (близько 12 дюймів), але уявні перешкоди буде працювати так само добре. Комплект 4 або 5 перешкод на лінії і стрибати через обидві ноги одночасно. Вони повинні бути чистими, сильними хоп-стрибки без пауз або бігових кроків між ними.
 • Віджимання: просто обалденно все навколо. Якщо ви робите їх з вибуховим ефектом пуш-ап внизу і виточки, стрибати на вершині, що це дуже непогана тренування.
+376
dingjun 16 лист. 2015 р., 22:33:14

Що станеться, якщо ви працюєте тільки руки в тренажерному залі?

+337
Mr Argent 22 серп. 2010 р., 22:11:52

Є деякі зв'язки з твоїм коментарем , що не вистачає в цьому пості:

Я не вважаю калорії. Я просто намагаюся дотримуватися протягом усього життя звичку не швидкі вуглеводи або рафінованої пшениці, без цукру, ніякого алкоголю, багато фруктів і овочів, оливкова олія, риба, пісне м'ясо, і я намагаюся, щоб включити деякі додаткові білка в їжу (пару зайвих яєчними білками і шинкою на сніданок, сардини на вечерю, м'ясо або риба на обід, після тренування із знежиреним молоком з медом, і трохи йогурту). Я стежу за вагою і різати трохи вуглеводів, коли вона піднімається. Але останнім часом з силового тренування важко не бути голодним і не набирати вагу в той же час.

Це думка, поряд з іншими ваші питання, змушує мене думати, що ви не досить їсте. Для одного, єдиним джерелом жирів є риба і оливкове масло, і ви врахуйте, свідомо уникаючи як жири і вуглеводи кілька разів. Крім того, з попередніх постів зрозуміло, що ви натрапите на величезну перетренованості травмах, коли ви працюєте більше, ніж один раз у три (!) днів. Це незвично навіть для когось 40.

Я хочу повторити: я не професіонал в якомусь сенсі. Я не тренер, я не лікар. Що ще більш важливо, я не можу бачити, що ви робите. Але людина, схоже, не достатньо їжі може бути серйозною причиною не оговтавшись від сесії до сесії.

Ваше тіло потребує жирах. Якщо ви силові тренування, потрібно з'їсти багато в цілому, і білкового зокрема (що це звучить, як ви робите). Якщо ви робите кардіо або чого-небудь високої інтенсивності (такі як деякі види силовій роботі), необхідно отримувати достатньо вуглеводів.

Навіщо позбавляти себе? Ти нічого не отримаєш, спостерігаючи за шкалою. Що б це значило, наприклад, якщо у вас купа перевернутих рядків тіла, з'їсти купу, а потім побачити ваш вага не піде вгору? Швидше за все, це буде означати ваше тіло побудовано декілька м'язів. Це нічого, щоб спробувати запобігти недоїдання.

+332
NKL 1 жовт. 2017 р., 09:18:55

Та це possile, з хорошою генетикою і певні важелі тіла перевагу. Подивитися Джессі Норріс і Ларрі Вільямс.

Він не може бути добре в інших речах.

+277
Violeta Boneva 2 груд. 2015 р., 11:19:08

Щоб поліпшити сон, є багато інших речей, які ви можете зробити, які набагато більше впливають на якість вашого сну.

 • Розробити послідовний режим сну
 • Менше світла в нічний час
 • Зменшити споживання кофеїну в другій половині дня
 • Менше екранного часу
 • Зменшити шумове забруднення, коли збирається спати
 • Менше/ні алкоголю в нічний час

Якщо ви дійсно хочете скористатися перепад температур - прийняти гарячий душ у вечірній час.

Намагаюся час порівняно короткого сеансу тренування для того, щоб мати кращий сон, ймовірно, не справить відчутного результату.

+238
Daniel Elessedil Kjeserud 21 трав. 2017 р., 19:29:14

У Швидше шосейні, за Pfitzinger і останнім, є розділ про підготовку хрест. Вони роблять точки, коли ваш MaxHR для різних видів діяльності-це по суті різні. Якщо я правильно пам'ятаю, вони також відзначили, що MaxHR, досягнуті на велосипеді не була такою високою, що для бігу - ви можете розраховувати на "МАКС" за більш низькою ЧСС.

+225
KFleischer 24 лип. 2019 р., 14:02:55

Я шукаю загальні рекомендації, як я купити вправа-м'яч онлайн. Згідно цієї статті:

Коліна повинні бути на рівні або трохи нижче тазу, створюючи кут 90 градусів або трохи більше на стегнах і колінах (стегна паралельно землі або трохи вниз).

Вони також дають загальні рекомендації по вибору м'ячі для вашого зростання, якщо ви не важче, ніж в середньому ви повинні враховувати це теж: (додано см від мене).

45 см 5 і під | до 152,5 см
55 см 5'1"– 5'8" | до 172.5 см 
65 см 5'9"– 6'2" | до 188см
75 см 6'3"– 6'7" | до 200.5 см 
85 см 6'8" і вище | вище 200.5 см

Ви не повинні купувати м'яч, який занадто великий для вас:

Майте на увазі, випускаючи повітря з фітболу призведе до втрати тиску повітря. Як м'яч ущільнюється, це буде насправді зробити його більш стабільним, так як має велику площу контакту з поверхнею і опір тіла. Це означає, що стабілізації та балансування вправи стане легше і втрачає деяку ефективність.

+218
Richard Burnham 19 груд. 2013 р., 10:13:46

Коли ви говорите "тренування", я вважаю, підняття тягарів, тому що ви говорили про ваших м'язах. Хоча підйом дійсно допомагає ваш метаболізм, це не реально допомогти вам втратити вагу, якщо ви не додати кардіо тренувань у вашій звичайного тренування. Як і в деяких попередніх коментарях, ви не можете дійсно скоротити доступ жиру в конкретних областях тіла. Швидше ви втратите % жиру протягом вашого всього тіла. Ліфтинг це, звичайно, чудово, але спробуйте додати біг, їзда на велосипеді або інші форми кардіо у ваші тренування. Можливо, ви захочете спробувати запустити 1+ миль до або після підняття важких речей. Це дозволить отримати вашу кров накачування і допоможе вам втратити зайвий жир. Якщо ви тільки ліфт, він просто додасть м'язів вашого тіла під усім цим жиром. Біг, плавання, їзда на велосипеді і т. д. може допомогти вашої серцево-судинної системи, що в свою чергу може допомогти зменшити груди платна, проблеми з серцем, і ви помітите, що ваше дихання значно покращиться.

Редагувати: я кажу з досвіду. Моя груди завжди буде відчувати себе некомфортно і я б багато біль у грудях. І я позбувся свого живота, виконавши...повільно повертатися, хоча так мені треба ці бігові доріжки! Удачі!

+181
NavaStha 3 черв. 2011 р., 00:14:36

Я в досить дивній ситуації. Я займаюся гантелями вже близько року; вона була добре з-за хорошого тренера (мій брат), хороше ставлення та інше. Я був в змозі продовжувати йти 4 дні в тиждень з дуже небагатьох затримок інші, ніж напружені періоди роботи, таких як іспити. Я роблю все моє тіло, груди і руки, ноги, плечі, спина, за тиждень. В цілях стислості, я зазвичай роблю близько 8-10 повторень будь-якого вправ, і я виразно стала сильнішою, наприклад, відбувається з ~40 кг, до 70 кг у жимі лежачи за останні кілька місяців. Тон збільшилася, груди тепер видно, пояс Адоніса, тоновані ноги і т. д. Це добре... вірніше, була до недавнього часу.

Істина полягає в тому, що у мене були деякі гендерні питання протягом досить довгий час. Вони довго ховатися у фоновому режимі, оскільки кілька років тому, але вони дуже швидко в цьому році (з липня 2013), тим більше в останні пару місяців. Я почала своє навчання ваги у вересні минулого року. Це значно допомогло з моєї депресії; я завжди хотів, щоб мати можливість тренуватися, але коли я був молодшим, я мав масивні психологічні проблеми, роблячи це, і тепер це для мене легко. Однак, незважаючи на моє зростаюче бажання виглядати як дівчина, я тримав на верхній частині тіла вправи, які точно не допоможу (я не дуже дівчатка природно), тому що:

 • Я не хочу, щоб скасувати мої труди, хоча я не впевнений, якщо я хочу більше... сил корисно (я займаюсь іншими видами спорту, як бокс і фехтування), і навіть якщо це не так, як я хочу виглядати зараз, вона добре виглядає на хлопця, і я виразно пишаюся цим. Я розумію, це, напевно, хороший приклад неповоротні витрати оману, але все-таки це заважає прийняттю рішень.

 • Це тільки недавно (тобто в останні пару місяців я відчула сильне невдоволення своїм тілом. В минулому році, я хотів відчувати себе дівчатка, але я не звертав на моїх руках стільки. Мені просто подобається одягатися в дівчину одяг і з допомогою макіяжу тощо. Я дійсно не думаю про те, щоб пройти так багато, як зараз, так як я ще дуже багато думав про себе, як хлопець, і я не був упевнений, що це був лише етап або, якщо я серйозно про це або ж я буду більш серйозно ставитися до цього в майбутньому, я зробив план на отримання в корсет, так що моя талія буде вже, але я не наважилася видаляти мою руку тренування, тому що я вже був дуже хороший, але жорсткий режим, і я відчував, що це все одно не вплине на мій зовнішній вигляд, що багато (порівняно з іншими речами). Однак, зараз я дивлюся на фотографії себе і засмучуючись, що на моїй верхньої частини тіла виглядає; мої руки виглядають масивними, груди занадто велика, це просто не красиво взагалі. І це навіть раніше, ніж я думаю про моєму обличчі, але це вже зовсім інше питання.

 • Я також в даний час навчання з моїм братом (він не був тут протягом більшої частини року, але тепер він повернувся), і я не збираюся кидати половину моєї тренування повністю перед ним; я не хочу, щоб він почував себе розчарованим або щось.

Це починає ставати для мене напряжно, частково тому, що він передбачає таке складне рішення, як можна бачити вище. Як час іде, будь перехід стане складніше, інші речі можуть виникнути, і в будь-якому випадку буде більше прогрес пропаде, якщо я не зупинити його (тренування верхньої частини тіла тобто) повністю. Я б краще почати робити прогрес я віддаю перевагу виглядати як можна швидше, але це глухий кут, це нерішучість.

Проте подальші дослідження показали мені, що силу м'язів без збільшення Навального можна (мінімум повторень, велика вага). Особисто я думаю, що це буде хорошим компромісом для Тепер, я не відчуваю, як ніби я втратив прогрес, якщо я не моя сила, а мені потрібні мої руки, щоб бути в хорошій формі (для боксу). Я запитав навколо і, мабуть, якщо б мені довелося почати ходити на повністю міцність будівлі, тобто будівлі м'язи швидше себе, ніж саркоплазма, що збільшує розмір якщо не помиляюся - моя зовнішність просто перестануть рости, а не стає менше... що, звичайно, небажано.

Я повинен також зазначити, що я, ймовірно, буде відбувається гормональне лікування на якийсь час у майбутньому, яке, звичайно, гальмують ріст м'язів (зниження тестостерону), але я не впевнений, який ефект це матиме на поточні м'язи.

Моя ідея про зменшення розміру зберігаючи деяку силу утримувати воду? Чи є інші способи зменшення розміру, зберігаючи при цьому деякий прогрес? Я про це повною неправильний шлях? Мені потрібно просто все зупиниться повністю? Я просто ще одна жертва канула оману коштувати? Будь ласка, допоможіть, мені вже дуже переживали з цього приводу і я дійсно не знаю достатньо про всі входи і виходи з цього прийняти рішення у строки, я хотів би, тим більше, що це досить дивні ситуації, викликаної швидкою зміною обставин.

+152
TheCatInTheClock 26 бер. 2010 р., 03:09:41

Я в своїй середині 30-х років. Я завжди була худою і дуже високий метаболізм. Я роблю або 5х5 трохи більше 3 місяців. Я збільшив свою вагу в кожній вправі справедливу суму за цей час. Я взяв перерви після запуску 10к, а поки трохи нудить, але здебільшого я дотримуюся програми.

Я їм яйця і салат на сніданок, випити протеїновий коктейль перед обідом, з'їсти квасолю і картоплю на обід (або щось подібне). Я намагаюся, щоб з'їсти гамбургер на вечерю, але моя дружина-вегетаріанка, "що робить мене вегетаріанцем", як Семюел Л. Джексон висловився. Я їм йогурт і сир перед сном.

Я набрала кілька фунтів, так як запуск програми. Мої м'язи відчувають себе здоровими і твердими, але вони, здається, не більше. Однак моя інтуїція достатньо виріс, що це очевидно для інших. Що відбувається зі мною?

Редагувати: коментарі увазі, що моє запитання сприймається як "як я можу зупинити набирає вагу з цієї дієти". Мій реальний питання, чому я не одягну відчуватися м'язи, хоча я після тренування і поради по харчуванню тренування (що, для худий чоловік, по суті "речей в собі білок і калорії")? Мої м'язи не ростуть, але мій шлунок, що справа доходить до. І я збільшення ваги досить часто, що тренування стає досить складно.

+128
Greg Rudd 23 квіт. 2018 р., 14:27:13

Багато відбувається тут.

По-перше, поняття "правильно" присідати відкрито для деякій інтерпретації. Ніхто не скаже З) правильно, АЛЕ Б) і В) є спірними.

Наприклад, якщо вашою метою під час присідань, щоб вдарити на каре, то а) більш правильно, ніж B). Зверніть увагу, як А) має більший вигин коліна. Обух ближче до п'ят:

squat knee flexion comparison

Якщо вашою метою є потрапляння в ланцюг задній (нижньої частини спини, сідничні м'язи, підколінні сухожилля), тоді Б) є більш правильним. Зверніть увагу, наскільки більш вертикальне тулуб). В присяд, поперек не працювати, якщо він не рухається!

squat form comparison lower back

Аналогічним чином, якщо ваша мета-підняти найбільшу кількість ваги, то ви звичайно хочете, щоб піти з багажника-більш-подався вперед підхід, так як він включає більше м'язів = більше вантажопідйомність.

Ось чому люди можуть Тому в присяд більше, ніж вони можуть перед присадкуватою. Фронтальний присед більш вертикально, таким чином, більш квад домінуючим і менше задній ланцюга домінуючим. Крім того, важко нахилятися вперед в передній присадкуватий - ви будете втрачати планку!

front squat back squat comparison

Кредит: Стартова Сила.

Я використовую зелені та червоні лінії на хороші і погані, але зверніть увагу, як все це може бути скасовано.

 • Для кого-то з історією болі в коліні, присед з більш зігнути коліно може бути менш правильне для них.
 • Для кого-то з низькою спинкою історії болю, присідати з більш багажник згинанні може бути менш правильне для них.

Структура

Історія травми є одним із способів індивідуалізації присідання. Меншою оцінили елементом є зміна кісткової тканини.

Мабуть, найвідомішим є важелем довжини. Зауважте різницю:

lever length comparison femur torso squat

Коли у вас довгі стегна відносно тулуба, це важче залишатися у вертикальному положенні. Ці стегна штовхати свої стегна назад, як ви йдете вниз. Нахилившись тулубом вперед-це зрозуміло компенсації: якщо ви намагаєтеся залишатися у вертикальному положенні, ви набагато більш імовірно, щоб впасти.

Це велика причина Олімпійських важкоатлетів короткі ноги відносно тулуба. Так, короткі ноги, значить не мати, щоб перемістити планку так далеко, але це також означає більш легке час залишатися у вертикальному положенні. (Пам'ятайте, якщо ви падаєте вперед в присед -положення засувки в поштовху - ви набагато більш імовірно, щоб звалювати з бару.)

Ми можемо прийняти це далі. Зверніть увагу, як більш низька заднє орієнтованих присед включає в себе більш згинанні стегна. Колінах більше в груди:

squat comparisons hip flexion angle

(Це особливо вірно, якщо глибина залишається незмінною. Зверніть увагу, як правильний імідж-це не самозахоплення, як глибоко. Якщо ви присідаєте ту ж глибину і дозволить більше багажник згинання, ви отримуєте багажник навіть ближче до колін.)

Ну, точно так само як не всі можуть сісти на шпагат, не всі можуть нагинати їх стегна тієї ж

Наприклад, якщо людина має глибоку вертлужную западину, головку стегнової кістки вдарить стегнової кістки рано:

                     hip impingement squatting

Це одна з версій стегнової кульшової наброс (ФАІ). Якщо хтось стає біль в передній частині стегна при присіданні, такі як щипати, це зазвичай справа. Часто вони біжать з кімнати. Кісток стикаються.

І, навпаки, дрібне тазостегновий суглоб означає, що легше присідати глибше / вигин стегна. Танцюристи балету славляться дрібної тазостегновий суглоб. Але...більше мобільності не завжди добре! Танцюристи балету горезвісної дисплазії кульшового суглоба. Або подумати про когось з хронічними вивихами плеча. Коли з'єднання не так затишно в гнізді, він більш мобільний.

Є навіть більше, щоб розглянути. Чим більше у вертикальному положенні присідання також потребує більшої гнучкості щиколотки.

                                                  ankle movements up and down

ankle comparison squat

Це також пояснює, чому Олімпійські важкоатлети будуть носити взуття з великим підбором ліфти. Піднімаючи п'яти по відношенню до пальців, ви plantarflex щиколотки. Таким чином, тепер ви маєте більше можливостей для dorsiflex, перш ніж потрапити діапазоні термінал щиколотки руху. Як і стегна, намагайтеся занадто багато dorsiflex щиколоток, і ти відчуєш себе блокуючий або щипати, від кістки стукали один на одного.

Однак, стегнах, як правило, основною проблемою при вирішенні "правильний" навприсядки. Ось детальніше про те, як вони можуть варіюватися від людини до людини:

 • Стегні ретроверсия- ми тільки говорили вперед і назад руху. Це пов'язано з обертанням.

 • Хіп-адаптація обмеження- це великий. Перша реакція на такого роду інформацію завжди "ОК, як я можу це змінити? Що робити мені?" Справа тут, хоча це є структурною. Так само, як наш зростання, як тільки воно встановлено, кістка не змінювати орієнтацію.

 • Розуміння компромісів- як ці структури можуть бути корисні.

+119
Ryan Hayes 11 лист. 2011 р., 19:05:35

Хто-небудь читав "чому ми товстіємо і що з цим робити"? Тут є книги на Amazon.

Його основний аргумент це мої слова):

Автор стверджує, що інсулін в велика частина відповідає за регулюючі, скільки жиру у вас є, більше інсуліну, тим більше жиру. Інсулін каже ваші жирові клітини поглинати і підтримувати їх запас жиру, а не випустити його в потік крові. Інсулін виробляється у відповідь на наявність і кількість цукру в крові в ваше тіло, коли ви почнете їсти свій підвищує рівень цукру в крові. Фруктоза і вуглеводи швидко збільшити рівень цукру в крові, що призводить до сильно підвищений рівень інсуліну. Їжі багато фруктози і кожен день вуглеводів призведе до стан, відоме як інсулінова опір. Це призведе до вашої тіла, що мають підвищений рівень інсулін у всі часи, що робить вас практично нічого не використовуючи але глюкоза і вуглеводи як енергії. Тому що клітини в інших ваше тіло швидко закінчиться енергія ви зголоднієте швидше, тому що ви просто за інерцією від вуглеводів ваш останній прийом їжі.

Моє питання, є Гері Taubes правильно?

+88
VictoryForYou 14 січ. 2017 р., 18:31:46

Він не тільки більше, ніж ти: ти слабкий, він сильний. Ви окреслити рівно нуль кваліфікації для перемоги. У вас немає шансів, крім Його милосердя.

+20
Bilo 6 черв. 2012 р., 08:31:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil