Тільки частини грудях відчуваю біль у після віджимання

enter image description here

Тільки м'язи в Червону відчувати біль після віджимань, чому у мене не вся груди болить відчуваю, що я роблю не так?

+41
Nicolas Aguirre 16 бер. 2018 р., 04:14:44
38 відповідей

Заняття на шиї у будь-яких інших цілей, ніж для спортивних єдиноборств та отримувати товста шия погляд (який я припускаю, бажано коли сильно зсипати так, щоб голова не надто маленька?)?

Наприклад, він може допомогти з головою вперед постави, знімають напругу в шиї, плечах, або бути бажаним для інших поширених видів повсякденної діяльності?

Я тільки починаю програму силових тренувань, яка зробить трохи для розширення шию, і я цікаво, якщо я повинен пропустити його.

+995
Austin Burbridge 03 февр. '09 в 4:24

постарайтеся позбутися від цукор зі свого раціону. може бути, звучить жорстко, але це допомагає знизити всілякі проблеми і регулярно. для цього не треба бути супер жорсткий фітнес програми, але деякі вправи(бігова доріжка, присідання, ходьба замість водіння якщо відстань розумне), без цукру робити і ІДК спробувати тримати ту ж їжу, що ви їсте на стіл. краще не брати занадто радикальних дій або дієти. терпіння і регулярні тренування я маю на увазі вправи кожен день.

без цукру означає відсутність коксу, безалкогольні напої, шоколад, сироп, солодкі подарунки і т. д. і не піддавайтеся на підсолоджувачі свою пастку. оголошення після того, як ви припинити використання його, не використовуйте його. адже навіть один шоколадний батончик пізніше змушує мене жадають більше.

+994
Lao 30 вер. 2014 р., 17:21:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я шукав в інтернеті небагато, але все, що я зробити онлайн-магазини, з дуже невеликою допомогою, так що я сподіваюся, хто-небудь зможе відповісти на моє питання.

Я хочу почати використовувати важкий боксерський мішок в тренажерному залі більше в цьому році, але як рукавички є старі з дірками і фарш виходить з них, і запах дуже погано, я хочу купити деякі з моїх власних. Моя проблема полягає в тому, що я не впевнений, що мені потрібно.

Я припускаю, що підтримка зап'ястя руки є дуже розумна ідея, але 10 унцій, 16 унцій... це важче рукавички для важкої punchbags, чи це для великих рук або для більш сильних людей? Може хто-небудь пояснить, що мені потрібно, будь ласка, і якщо у вас є деякі рекомендації, я ціную це.

Велике спасибі!

Редагувати: мій фон бойових мистецтв і я використовую боксерські рукавички вдарив мішок для відпрацювання техніки. Я використовую мішок з боксерські рукавички для роботи на силу і витривалість (Рапід потужні хіти).

+972
Ganatra 14 трав. 2013 р., 19:53:24

Зовнішні інструменти забезпечують простий спосіб, щоб застосувати більший опір.

+959
fachri nnk 22 черв. 2017 р., 20:27:16

Всі штангетки мають одне спільне: нестисливої підошва. Більш недорогий взуття використовувати жорсткий пластик, і більш дороге взуття з дерева. В один момент часу були пауерліфтингу взуття, яка має плоску підошву. Я не міг знайти будь-який з них останнім часом, і майже всі на підборах.

Буде каблук допомагає чи ні, залежить від ліфта, а також, скільки від каблука. Наприклад:

 • Станову тягу краще виконувати без каблука. Потягнути з каблуком збільшує відстань, яку ви повинні тягнути, і ви опинитеся в невеликому скруті кредитне плече-мудрий.
 • Присідання працюють краще з каблуком, особливо Передні присідання.
 • Лава для преса може використовувати каблук для поліпшення привід ноги, але це не обов'язково.
 • Будь швидко тягнути, як очищає і ривками, уривками і т. д. найкраще робити з п'ятою.

Зрештою, це справді може бути особистим перевагою. Я знаю багатьох людей, які знімати взуття для тяги. Поки ви знаходитесь на твердій поверхні, ви будете мати краще використовує цей спосіб.

Якщо вам потрібен каблук, використовуйте штангетки. Якщо ні, то ходіть босоніж.

Примітка: робити не використовуйте Ваші штангетки робити пліометріка і коробка стрибає. Підошва не повинна бути гнучким, і вони не призначені для цього типу роботи. Візьміть важка атлетика взуття і зробити це босоніж або з різним набором взуття.

+954
Alan Li 28 серп. 2017 р., 16:37:09

Також фахівці радять не існує альтернативного ранкова зарядка - ви прокидаєтеся з повним розслаблені м'язи то у тебе деякі здорові дієти з тренуваннями ваші м'язи отримали достатньо часу до вечора, щоб реагувати з роботи, яку ви виконували, даючи вам максимальні результати з здорового тіла і розуму.

Решта багато інструкторів, або фітнес-центр людей, які ви бачите на тренування у вечірній час, і це також нормально, якщо ви відчуваєте, що ваша робота не змусить вас дуже втомилися, і ви можете мати здорову дієту, принаймні за 30 хвилин до початку тренажерний зал з відпочити душею можна отримати практично будь-які результати, які ви хочете.

Висновок: немає альтернативного ранкова гімнастика, але навіть другий варіант.

+863
Michael Finger 2 груд. 2013 р., 04:53:45

Гарна ідея, щоб взяти кілька уроків, в основному, щоб отримати впевненість у воді, так як не боятися тільки навчання. Як тільки ви у воді, ви можете експериментувати з цими щипками, які зробили мої удари краще пізніше в життя у користь основних плавати інструкція класу.

Ці методи гальмують швидкість для спортивного плавання, але відмінно підходить для тренування.

Щоб уникнути попадання води в ніс наспівувати, коли особа знаходиться під водою, це дозволяє повільно виходив повітря, який зберігає подих, і вода не може потрапити всередину.

Руки:

Розслабленим ведмідь лапами замість напруженої чашовидний руки з закритими пальцями.... ви здивуєтеся, наскільки швидше ви йдете, з меншими зусиллями, щоб витягнути себе разом (як мені здається, більше груди і м'язи рук беруть участь).

Квартира на воді:

Інструкція для того, щоб тримати тіло навзнаки в воду трохи вводить в оману, і може бути однією з причин чому лікарі рекомендують особам з поганою спиною, щоб уникнути брасом і кролем (ці штрихи вигніть спину, незграбно стискаючи хребці в нижній частині спини).

Стривожені цією порадою я проаналізував мою позу у воді і зрозумів, що це не так багато, що ми повинні бути плоскими. Потрібно тримати тіло так, що поправляє арки, але також дозволяє розслабитися вздовж води в єдине положення для плавання. Як тільки я зробив ці постуральні я знайшов ще більше способів використовувати силу завихрень, зроблені удар батогом ноги.

Брасом:

Зробити половину серця з кожної сторони, а не робити широкі розмашисті мазки з прямими руками, які уповільнюють роботу з драг.

Удар батогом:

Удар батогом-це важко і займає час, щоб освоїти (набагато більш ефективним, як тільки ви отримаєте його, ніж жаба удар). Ви можете тренувати ноги і гомілки для цього будь-який час, навіть в лазні або в ліжку. Практика удар батогом у воді як на фронті, так і назад, використовуючи вісімку руху рук, щоб тримати на плаву. Тримаючи коліна і ступні як можна ближче совок ногах, нижній частині ніг, що рухаються в напівкола, пальцями малюючи половину серця.

З першої спроби це може бути важко рухатися, але після дня або двох нижніх кінцівок вам скоординованої і цей удар проникає у всі удари. Також тіло знаходиться в кращому становищі, щоб бути плоским, але розслабився на воді, спина підтримується.

Кроль:

Як при працюючому, хоча сканування швидким ударом він не може бути засвоєний швидко, або ви в кінцевому підсумку нікуди швидко і втомлюється. Або у спробі зберегти волосся сухими або для того, щоб запобігти воду вдихання люди часто роблять дивні повзати ударів з голови з води, перетворюючи її з боку в бік, плавання подбоченясь, заважаючи всім повзти. Конвульсії плавець швидко стає втомився від надмірного навантаження і відсутності дихання і згуртованості.

Щоб не вдихати воду, коли роблю обхід, не повертайте голову з води, замість того, щоб перевернути тіло на одну сторону. Голова слід за тілом, так що немає необхідності, щоб включити його. Немає необхідності, щоб ковтнути ковток, тому що ви контролюєте, як довго він приймає для іншої сторони ударом руки, щоб завершити свій цикл, до чого ви знову обличчям вниз у воду... робити більше ударів і вигнати на наступному вдиху.

Щоб уникнути болю в шиї, коли виходячи на повітря, звернутися до обох сторін, а не завжди з допомогою одній і тій же стороні. І тримайте плечі вниз під час купання. Тіло повинне бути розслабленим обличчям вниз поплавок, підборіддя вниз, щоб подовжити задню частину шиї і уникнути стресу і хрускіт.

Цівка дихання, непарна кількість граф і верхньої частини тіла:

Це означає, тримаючи голову в воді, поки вас непарна кількість АРМ ударів на час, необхідний для повітря, щоб повільно сочитися. Беручи короткими паузами затримувати подих, поки повітря виснажує дозволяє затримувати повітря як можна довше.

Щоб переконатися, що тіло їх заступників і час сторін вдихів з непарної руку Стокса (3,5,7,9). Меншу кількість більш повільних, більш високі цифри для швидкої оранки зброї.

Нижньої частини тіла:

Вивчаючи цей рада швидко зробили обхід можна зробити добре. Нехай ноги слід (а не швидко сильно штовхається). Штовхається-це не те, що рухає тіло, у верхній частині тіла, веслування руками, яка рухається разом з вами.

Після того, як верхня частина тіла розслаблена і в синхронізації з ноги удар самостійно в рух тільки ніжно вібрувати від стегна, що хлисти влада вниз ноги в ноги.

Як ви працюєте, кількість часу між прийомом вдихів ви в кінцевому підсумку гребти більше ударів. Коли вам потрібно дихати вам выкатят з води, і, при необхідності, відновити, роблячи інші Стокса з особою з води. Для більш інтенсивного кардіо ривками працювати до лягушатника 9 ударів швидше швидкості рукоятки.

Я прийшов, щоб побачити, що купання неминуче змушує нас використовувати дихальний апарат, як в йозі і медитативних вправ. Я був схвильований, щоб знайти цю статтю, він так добре описує це поняття.

http://www.universal-yoga.com/?id=65407

+861
Sumit Monga 9 груд. 2017 р., 22:35:06

Ви, можливо, захочете, щоб почати їх з ухилом віджимання (як на лавці), які легше, ніж горизонтальні віджимання. Він не повністю усунути дупи ростуть, але, може бути, тому що це легше працювати, вона дозволить їм зосередитися на правильному русі руки. Ця зміна також служить в якості вирівнюючого поле для тих, хто ще не було сил.

+831
Vanetta Wynn 9 черв. 2018 р., 08:08:26

Я концентруюся на серце-вимірювання швидкості.

Зазвичай ви могли б зробити один тест, і спробувати отримати як можна повторюваних умовах. Так що ви можете бігати на біговій доріжці з певною швидкістю, за певний час. Потім виміряйте максимум. Після цього ви лежите плиском, і після, скажімо, 2 або 5 хвилин, у вас є другий вимір. Ідея полягає в тому, що, чим швидше ваш пульс повертається в нормальне русло, тим краще ви підготовлені.

Сьогодні ми можемо постійно перевірити пульс. Це цікаво, оскільки ви можете сказати, якщо ваш пульс падає лінійно чи ні, і може бути, з плином часу, що може принести деяку проникливість.

Через проміжки часу, щоб перевірити це досить складно. Навіть якщо припустити, що ти це повторити... зауважте, що ваше тіло навчиться справлятися з конкретної вправи. Так що використовувати його весь час, і випробування не кращим чином. Якщо ви відчуваєте, що це не проблема для вас. Знайти значущі чинники. Я можу поділитися деякими:

 • зміна максимальна ЧСС за тренування. Чим краще ви підготовлені - ви повинні одержати максимум, і зберегти її на всю тренування. Навпаки, що від високої до високої, ви бачите вище, год - що значить - ви не здатні регенерувати.
 • зміна хв ЧСС за тренування. Щось на кшталт вище. Питання-якщо ви готові до наступного, в кінці низьких.
 • середній змінитися більш високої / низької. Як швидко ви потрапляєте в високі навантаження, і як швидко ви відпочиваєте.
 • нарешті, зв'язок між високої / низької.

У будь-якому випадку - я б дотримуватися деяких агрегатів. Справа про довгостроковій перспективі - скажімо, півроку - ти збираєшся перевірити кожної вправи? Може бути, графік може бути корисним. Є багато часу, різні графіки, з великою кількістю очок. Ось чому агрегатів. Мін./макс. + середня низька/висока - якщо ви хочете використовувати свічки.

+794
axelo 27 вер. 2013 р., 21:22:42

Я займаюся спортом, натхненні тіло науці за останні 5 тижнів. Я не можу всю книгу правосуддя в короткому пості, але в двох словах це рекомендує робити один набір з 3-5 вправ повільно, з високою інтенсивністю, і після провалу на тиждень. Мета вправи-вичерпати всі чотири типи м'язових волокон одночасно і злити їх glucogen резервуарів. Нібито це відтіняє різні каскадні ефекти в організмі для збільшення сила, загальна витривалість (включаючи "кардіо") і втрата жиру. Тренування з проміжком у тиждень, бо нібито вона бере час, щоб повністю відновитися і більш часті тренування шкодять. Пояснення в книзі є посилання і якщо є якась сумнівна наука, я пропустив його.

Я виявив, що він, схоже, зберігає свою силу, вагу, % жиру і т. д. тільки з короткою тижневої тренування, але я застоюється. Я не стаю сильнішою (як вимірюється час під навантаженням) або легше (як вимірюється падіння у вазі і % жиру). Я не змінив будь-який інший аспект мого життя; сон, харчування, добавки, рівень стресу всі були постійні.

Я хотів би допомогти діагностувати у чому проблема:

 • Недолік у приміщення чи наукові книги?
 • Вада в моєї тренування (опишу нижче)?
 • Вада в моїх вимірювань прогрес? (Можливо, моя інтенсивність зростає, тому я втомлююся швидше, роблячи час під навантаженням поганий показник прогресу)

Деталі тренування:

 • Раз в тиждень на тренування (всього 5)
 • 5 freeweight вчення, по порядку: жим лежачи, присідання, вертикальний штанги поспіль, стоячи штанги плече, жим, станова тяга
 • Я використовую вагу для кожного, що дозволяє приблизно на 1 хвилину часу під навантаженням, перш ніж я не роблю набори на прибл. в 5 сек. каденція
 • Я відслідковувати прогрес шляхом вимірювання часу під навантаженням (старт на провал) з секундоміром; я не в рахунок повторень
 • Досить відпочивайте між вправами, щоб перемістити бар/вага і створити наступну вправу. Я буду чекати трохи довше, якщо я важко дихав (мій пульс залишається підвищеним протягом, я просто відпочиваю отдышусь)

Я думаю, що я в дусі рекомендацій книги, але для повного розкриття ось кілька областей, я думаю, в який я йду (книги, здавалося, не свідчать про те, що це будуть значні проблеми):

 • Я використовую вільні ваги замість рекомендованих Наутілус машинах (в основному тому, що я використовую свій домашній тренажерний зал, і ось що у мене). Я використовую силову раму, так що я можу сміливо лавці & присідати справжнім провалом.
 • Я використовую 5 сек. каденція замість 10 сек. рекомендовані книги, в основному тому, що я не можу їхати повільніше, ніж 5 без відчуття, що я зупинилася.

Оновлення: Я вибрав відповідь, який я думаю, добре вирішує мою проблему, але я хотів би додати кілька додаткових елементів зверніть увагу, що я пробував (не здавалося вплине на мою продуктивність) у разі, якщо хтось піде по моєму шляху:

 • За даними подальшої ББС питання і відповідь книга (і один або два з відповідей нижче), 7 днів не може бути достатньо часу для відновлення, особливо для великих хлопців. Я пробував збільшити до 10-11 днів.
 • Почав курс креатин L-глютамін для поліпшення відновлення.
+783
Composed 20 груд. 2014 р., 12:39:52

Ось посилання на Вікіпедію http://en.wikipedia.org/wiki/Barbell - описувати різні довжини і ваги штанги. Якщо ти на Олімпіаді або деяких санкціонованих вага/потужність підйомного зустрітися - фактична вага штанги може незначно відрізнятися в залежності від виробника, нашийники і т. д. Типовий бар olymic є 45lbs і стандартний/універсальний 20 фунтів.

+761
rpi 10 лип. 2014 р., 15:54:11

Якщо ця кількість світла болючість, це хороший знак. Якщо це значна кількість болі, Ви зайшли занадто далеко. Цілком можливо, щоб зробити сила прогресу, без значних м'язову втому (Втома-це інше питання).

Є люди, які скажуть, що м'язова болючість є необхідним, нести марення, як ні болю, ні виграшу, але ці люди працюють самі на практично постійні болі в м'язах, в той час як застоялося.

Також, біль часто відчувається в районі суглобів, а не м'язів живота, яке болючість сухожиль, а не м'язів. Є менше приплив крові до сухожилля, так що ви дійсно не хочете їсти особливого дискомфорту на всіх. Якщо ви відчуваєте хворобливі відчуття близько суглобів, але не м'язів живота (що не рідкість серед деяких ліфтерів), ти нуль прогресу в силі при пошкодженні суглобів.

+720
Sabir Rohan Quazi 17 бер. 2011 р., 13:13:36

Я був підняття тягарів з січня 2010 року. Я звичайно дотримуюся одній процедурі протягом шести тижнів, а потім взяти тиждень (іноді дві) перед початком змінений розпорядок.

Я помітив, що коли я повертаюся піднімаючись після простою тиждень, я стаю неймовірно сонний чотири або п'ять годин після важкої сесії. Це триває близько тижня і тоді мені більше не доведеться боротися з цією сонливістю, поки я повертаюся підйому після прийому ще тиждень.

У кого-небудь є гарна ідея про те, що відбувається тут? Я думаю, що я насправді набрати більше м'язів під час мого першого тижня тренування після перерви, але я дійсно не впевнений.

Я повинен спробувати перемикання на 3 тижні зняття з тижневими інтервалами або я занадто переймаюсь з цим?

+710
user7683940 28 черв. 2014 р., 03:36:42

Як інші запропонували, ви повинні бачити лікаря, я б порадив фізіотерапевт або остеопат.

Я думаю, що це навряд чи бути запалення окістя, і більш імовірно, щоб бути синдром хронічної відсіку. http://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm?topic=a00204 Це коли ви збільшити обсяг тренування і м'язи ростуть швидше, ніж м'язи приладової панелі. Це може бути надзвичайно болючим. Але гарною новиною є те ви можете відновити набагато швидше, ніж від запалення окістя. Серія дуже глибокий масаж, допоможе багато. Остеопат дійсно допоміг з моїм. Це не слід плутати з гострого компартмент-синдрому, який є невідкладної медичної допомоги. См. посилання вище для кращого пояснення. У мене багато працює/працює тренерський досвід, але я не з медичною освітою, тому, будь ласка, отримати консультацію фахівця.

+699
Chuck Noxis 16 лют. 2010 р., 05:34:33

Я досить худорлявий хлопець, і я був підняття тягарів, займатися спортом і т. д., І я помітив деякі результати з моєї верхньої частини тіла, а я як курка по-турецьки, як ніколи.

Отже, які хороші, досить прості домашні вправи для тренування м'язів телитися?

+695
nhh 29 лист. 2016 р., 14:11:55

Додавання 20 фунтів в місяць можна, 5 фунтів в тиждень на жим лежачи насправді досить часто, але це сильно залежить від фону. Якщо ви працювали у вашому жимі лежачи сильно, а ви, де ви знаходитесь, то за винятком якихось дуже погане програмування з вашої сторони, це буде вкрай важко.

Однак, виходячи з того, де ви знаходитесь, це звучить, як ви, наприклад, недавно спробував подивитися, що ви могли лавку, зрозумів, що це було далеко від випробування, і тепер в режимі скремблювання?

Далі, чоловіки набирають верхні м'язи тіла сила набагато легше. Якщо ви жінка, то це буде набагато складніше.

Приклад програми я можу зробити в цій ситуації-це жим лежачи 3 рази на тиждень.

 • День 1: зосередитися на стає сильнішою. Наприклад, ліфт в діапазоні 6-10 повторень, мінімум 40 робочих повторень (що б 4-7 робочих наборів)
 • День 2: Упор на витривалість. Наприклад, у деяких сетів по 20 повторень.
 • День 3: Практика тест

Мінімум один день між днями.

Ідея тут у вас є один день, де ви звикли піднімати вагу важче, ніж вага. Це часто упускають з виду, але все просто: якщо людина може жим лежачи 100 кг на 1 повторення, але покращує, що до 120 фунтів, то 95 фунтів буде легше.

У вас є ще один день, коли ви звикнете до підйомно більше повторень, ніж день тестування. (Ви намагаєтеся просунути свою витривалість.)

Нарешті, у вас є день, коли ви практикуєте реального випробування.

Пам'ятайте, однак, що ці кілька днів ви будете мати, щоб підштовхнути себе. Справа в тому, щоб стати сильнішими / більше піднімати вагу, робити більше повторень, а робити більше повторень на вагу.

І нарешті, якщо ви відчуваєте, що хорошого в перспективі, ви могли б розглянути набирає вагу, що полегшує жим. Компроміс-це все інше буде отримати складніше, але, що може бути цінним на даний момент.

+630
Ivan Pestunov 25 лют. 2015 р., 22:40:19

Для мене це добре, якщо я зробив дуже важка сесія, і якщо я не я відчуваю, що я більш жорстка і болить на наступний день. Однак, за незначне або легке заняття я не думаю, що це необхідно, і не повинна бути щоденною справою. Я думаю, що після сесії теплий-вниз і розтягування є більш важливим.

+627
user26339 4 квіт. 2010 р., 19:14:06

Я рекомендую читати цю статтю на "третього світу сквот". Загальні принципи установки і т. д. хороші. По суті, це допоможе вам знайти гнучкість вам потрібно, щоб зробити будь-який тип з присідання в безпеці.

Тепер, це нормально, якщо коліна йти трохи - трохи вперед. Прийнятно до дюйма в передній частині ваших ніг. Якщо у вас є штанга на спині (за умови, що ви в кінцевому підсумку зробити це), ідея полягає в тому, що штанги будуть розташовані таким чином, що над вашою середині стопи. Єдиний спосіб, щоб зробити це правильно, щоб колінами піднятися на дюйм в передній частині ваших ніг.

Ви хочете зламати паралельно з вашою вагою присідання (або будь-присідання на те пішло). Паралельно визначається як, коли складки стегон розбиває площину верхньої частини коліна. Коротше це коли у верхній частині ноги паралельно землі, а не знизу. Це поліпшить вашу гнучкість, а також більш широко використовувати ланцюги задній (сідничні м'язи, підколінні сухожилля, тощо). і менше коліна, щоб підняти спину вверх. У самому справі, якщо ви відчуваєте її на коліна, ви, ймовірно, переносячи свою вагу занадто далеко вперед.

Марк Rippetoe є відео, де він робить в класі інструкція для присідання. Важливо звернути увагу, якщо ви плануєте використовувати штангу або схему на дошці і положення тіла під час присідання.

+558
Sahil Sood 4 черв. 2017 р., 14:44:58

Минулої ночі я бачив новини по телевізору. Хлопець біжить з Балтімора в Сан-Франциско. Він пропагує здоровий спосіб життя в кожній сім'ї на своєму шляху. Він сказав, що вночі він носить штани для більш швидкого відновлення. Я не розчув, що він сказав самому справі, так цікаво, які брюки, наприклад, може допомогти в одужанні? Спасибі!

+556
rossarian 24 лист. 2019 р., 12:38:17

Відповідь на ваше питання-так. Так, ви можете зробити 2/3/4/5 день розділити кожну тиждень. І, так, ви можете робити повну тренування тіла 2-3 рази в тиждень. Насправді, я б порадив робити як - тільки не одночасно.

Більшість людей, які ходять в тренажерний зал буде робити спліт рутини. Зазвичай у 3-денний спліт включає в себе:

 • День 1 - Ноги: окосту, квадрицепси, ікри, сідниці
 • День 2 - від себе: трицепси, груди, плечі
 • День 3 - Тяга: біцепс, спина

Ви також можете додати в основні м'язи на будь-яку або всі з цих днів. Крім того, ви можете провести повне тіло. Тренування такого типу передбачають вправи, які беруть участь більшість м'язів тіла:

 • Присідання
 • Станова тяга
 • Лава для преса
 • Жим/ривок
 • Гирі

Ви не можете робити обидві цих процедур у той же час, було б надто багато. Однак ви можете чергувати їх. Робити 3 дні розбити на пару місяців, потім перейти на повний рутинну тіло на деякий час, потім назад. Це буде оскаржувати ваше тіло по-різному і буде тримати вас від отримання використовувати для вправ і застоялося.

+467
Rajmie Ryan Baker 15 трав. 2014 р., 02:58:18

Люди, які можуть легко постраждати від застосування фітнес в дію, вони не звикли. Їх сила і двигун кондиціонер здатний впоратися з навантаженням, але їх рухливість і суглоби не можуть. У цих випадках потрібно щось подібне до дивана, щоб 5K для фігури: рампи-програма, яка кидає виклик вам поки не переходжу межі можливостей вашого кісток, зв'язок і сухожиль.

Я б спробувати різко скоротити експлуатаційні гучності-щось на зразок ~1км спочатку-перш ніж філософствувати, повільно відійди назад, можливо додавання кілометр кожен третій бігати, 10км. Спринти, якщо вони не посилювати проблему ще, може бути використаний для підвищення інтенсивності без додавання проблеми.

Я б також розглянути можливість, що ви могли б розробити більш жорсткі Конституції з допомогою силових тренувань. Вага-підшипник вправи відмінно підходить для кісток і зв'язок, коли зроблено в прогресуючій формі. Станова тяга, очищає влада, і присідання рекомендовані для бігунів.

+453
keith w 26 квіт. 2017 р., 03:39:20

Щоб схуднути, потрібно правильно харчуватися, і ви повинні слідувати їй протягом тривалого часу.

Ігнорувати будь-які претензії, як втратити 10 фунтів на 10 днів. Насправді втрата жиру (проти схуднення, що складається з жиру, води і інші тіла-зміст) - це відносно повільний процес.

Розумні цілі-стійке зниження ваги на 1 фунт на тиждень. Так що якщо ви хочете втратити 50 фунтів, це мінімум, я хотів би запропонувати для вашої ваги, готуватися приблизно за рік дотримання дієти (або чому не просто збалансовану дієту для життя?)

Ігнорувати будь-які поради, наведені в тренажерному залі. Частково правильні і частково неправильні. Ви не можете судити, які частини є вірними.

Я настійно рекомендую цю книгу: Чому Ми Товстіємо Про

При твоїй вазі, я б скоротити кардіо до 20 хвилин, замінить всі інші з підняттям тяжкості (тому що ви все ще потрібні м'язи, щоб виглядати і відчувати себе добре і бути здоровим).

+438
HooinKyoma 22 трав. 2016 р., 04:25:05

Повільні рухи повинні бути за межами траси. Скрізь, де я був (шкільні пісні, коледжу/університету треки, і спільнота треків) це була конвенція.

+431
konradowy 22 черв. 2015 р., 08:08:52

Якщо я правильно конвертовані одиниці, потім "8 каменю і 1,1 фунт" є 113.1 фунтів. В 5 футів 6 дюймів-це не "маленька", на мій погляд-ви явно недовага. Як @xCodeZone прокоментував: "ви не повинні скоротити ваші калорій"; навпаки, будь ласка, розглянути їдять достатньо їжі, щоб збільшити свій загальний вага тіла, скажімо, не менше 170 фунтів. Зверніть увагу, що ви не виключно отримати (або втратити) м'язи або жир: при цьому набираючи м'язи, ви отримаєте трохи жиру, і, втрачаючи жир, ви втрачаєте м'язи.

В доповнення до їжі більше, я пропоную важкі присідання, станова тяга і жими на один день в тиждень в тренажерному залі. Це буде стимулювати синтез білка в м'язах, так що ви будете набирати сили і м'язової маси тіла (знову ж таки, крім жиру, ви можете втратити після того, як стає сильніше і більше).

+428
Hubert Kubasiewicz 27 квіт. 2013 р., 14:10:47

У мене shakeweight як кляпу подарунок на Різдво. Насправді Я спробував це і він не відчуває, як ви отримаєте роботу з навчальним DVD.

Мені цікаво, якщо принципи, що лежать в основі продукту звук? Ви дійсно можете побудувати м'язи швидко, імпульси від м'язових скорочень, що пристрій вимагає? Я можу виглядати як хлопець на відео і робити Shakeweight?

+374
Alena Sochurkova 18 вер. 2015 р., 18:32:25

40 метрів тире х 3 комплекти - беремо 3-хвилинним відпочинком між ними -Хілл спринт на 30 секунд -Силовий стрибок (з повного присідання, стрибати так високо, як ви можете, наскільки ви можете протягом 15 повторень) за 3 комплекти.

Це все можна зробити зовні.

+360
Brad Hazuka 26 квіт. 2011 р., 07:23:24

Організм кожної людини трохи відрізняється. Присідання та станової тяги можуть використовувати ті ж м'язи, а якщо у вас руки довше і сильніше заднього ланцюга, є хороші шанси, що ви буде пропорційно краще станової тяги. Аналогічно, після жиму лежачи більше фокусується на грудях, в той час як верхній прес спеціалізується на плечі, в залежності від того, де ви сильніше, ви можете легко відключити.

Однак, як вже було проведено, то exrx норм міцності (також знайдені в різних Rippetoe книги), принаймні, відправну точку.

+324
T3hFX 21 лип. 2010 р., 06:36:18

Чому різні? Формула, як сказано: МФУ використовує останні Миффлин БМР формула, що Ваги краще для ожирінням, інші сайти використовують Харріс БМР на основі вивчення 1919, що навіть були перероблені в більш пізні роки. МФУ використовує фактор активності, засновані на більш пізні, які навчаються, інші сайти використовують той же Харріс 1919 дослідження факторів діяльності. МФУ зупиняється мінімум чоловік мета їж на 1500, не впевнений, що на інших сайтах.

Але навіть незважаючи на ці відмінності, вона не повинна призвести до >600 різниця між цілями, якщо вся інформація така ж.

Вибрала те, що дозволяє вам легко розібратися з їжею, так що ви насправді використовувати його.

Інший спосіб - зайти деякі спільні дні обжерливості як вірно, як ви можете бути - побачити, скільки калорій ви звикли їсти на поточному рівні активності. Якщо в даний час ви повільно набирає вагу - називаю це їжею більше 250, ніж ремонт. Відніміть від 500 обслуговування для втрати ваги, і використовувати, якщо активність залишається тією ж. Просто знайти деякі калорій, щоб вирізати з поточного стилю харчування. Якщо починати програму тренування, ну, а тепер горить, їсть менше, ніж новий обсяг.

+299
Veronica Archambault 15 трав. 2015 р., 15:06:40

У мене є колега, який є велосипедист, і вона скаржиться сторона в нормальних джинсах із-за об'єму м'язів.

В такому випадку, існує не так багато ви можете зробити, але перестати так багато на велосипеді, і переключитися на інші види фізичних вправ, як біг. Там будуть якісь атрофуються.

Якщо ваші стегна є жир, тоді вам просто потрібно спалити жиру або з допомогою дієти або фізичних вправ. Ця проблема з'являється зовсім небагато, але я дуже сумніваюся, що ти зміг набрати стільки м'язів, щоб стегна в кінцевому підсумку більше, ніж вони були, коли вони були "жирні". Якщо ви в кінцевому підсумку робить навчання ваги, тоді тримайте повторень вище 12 В комплект, щоб уникнути росту м'язів.

+251
masbro 22 лют. 2013 р., 01:40:41

Я володію Fitbit сили, і хотів би знати, якщо я повинен був носити його під час бігу, еліптичні або ступенькоход це конвертувати миль/підлога для спалених калорій? Якщо я буду використовувати платну милі/калорії двічі? Крім того, якщо я вручну ввести в дію і носити браслет воно також подвійний підрахунок калорій. Просто хотів побачити, якщо я повинен носити мій браслет, а на еліптичні та інші заходи, і просто вручну ввести дані. Спасибі!

+237
garden of eden 19 трав. 2018 р., 19:24:37

Для тих з вас, хто знає про 200 сидіти і 100 віджимань програма, це було б гарною ідеєю, щоб об'єднати дві програми в одну? Програма працює шляхом поділу тренування на 3 рази в тиждень, з днем відпочинку між кожною. Я думаю зробити наступне:
Понеділок, Середа, П'ятниця: віджимання
Вт, Чт, Сб: присідання

йде за їхнім планом, я повинен бути в змозі закінчити обидві програми близько 6 тижнів.

Це ефективне? Або однієї програми заважають один одному?

+224
Travis Lambe 1 бер. 2017 р., 19:55:11

Хтось маленький буде менший опір повітря, але взяти менші кроки, потім хтось, хто високий.

Давно люди краще в бігу на довгі дистанції,
маленькі люди краще на короткій відстані або це ще питання?

+200
user25517 1 лип. 2018 р., 12:53:44

В першу чергу, як ваш ABS виглядати-це чисто генетика. Якщо тут немає великого поділу між вашою АБС, ви ніколи не будете дійсно бути в змозі, щоб побачити його належним чином, це чому у деяких людей є 4 шт, деякі 6, в деяких-8.

Це, як кажуть, ви, ймовірно, доведеться витратити трохи більше жиру.

Вам не потрібно робити кардіо, щоб спалити жир, якщо ви не хочете. Якщо ви тримаєте свій раціон в узді, роблячи руху суміші досить. Вони спалюють багато калорій, а також нарощувати м'язи.

Присідання і станова тяга також буде працювати ваш ядром, так ви будете втрачати жир і купувати основні сили.

+180
RICHARD EDEM 9 черв. 2014 р., 05:41:50

У мене є певні фітнес-цілі, які я хочу досягти, і я хотів прийняти думку деяких фітнес.Члени ГП, щоб переконатися, що я йду в правильному напрямку, і якщо ні, які кроки я повинен зробити, щоб виправити це.

Мета: зменшити жир до прийнятного відсотка від ваги тіла (в даний час 23.6% на 150 фунтів ваги тіла, прагнучи довести його до 10-15% в залежності від генетичного потенціалу), перш ніж приступати на м'язи-програма збільшення (як я читав, що його важко робити і в той же час!)

План: я почав після C25K програма для бігу, і закінчуючи його після 6 тижнів (перебуваю в 3 тижні зараз). Коли я "закінчу" цю програму, я маю намір запустити 5К 3 дні/тиждень, у вечірній час. Я також почав вести свій харчовий журнал" (з використанням втрачати його додаток), який також відстежує мою тренування калорій. Використовуючи цей сайт (дайте мені знати, якщо є краще/більш точним), я визначила, що мій ідеальний калорійності вимога має бути (для того, щоб схуднути @1 кг/тиждень), і я вірно дотримуватися цієї мети.

Питання: є досить багато з них, але із-за особливостей мого запиту, я не можу розділити їх на кілька окремих, не повторюючи багато вище інформація:

 • Не працює [email protected] дні в тиждень (не менше 6 тижнів, перш ніж я шукати якісь зміни) являють собою хороший план тренування для втрати жиру? Я читав кілька статей в інтернеті щодо частоти/тривалості бігу для втрати жиру, і я трохи втратив на такий суперечливої інформації, що я отримав звичайний пошук Гугл!
 • У разі, якщо відповідь на 1-ні, що я повинен замінити мій звичний? Більше кардіо (в той же день/проміжних днів), використовуючи різні вправи, або довше сплески працює? Я боюся пошкодити спину/коліна занадто багато працює, тому хотів бути впевнений.
 • Дієта - по цьому посиланню на сайт ФДА, моя дієта повинна бути обмежена (на основі 2000 кал щоденний Треб, які я хотів звернути до моєї калорійності бюджету) :

  • >= 300г вуглеводів (>25г волокон, в яку включено)
  • Загальний жир <= 65Г, з насичених жирів <= 20г
  • < Натрію= 2400 мг
  • Істотно, не кажучи вже про білках, так що там втрати!

  Цей вид дієти допоможе мені позбутися від жиру в той час як я біжу? Якщо ні, то які повинні бути межі, я повинен прагнути, щоб в кожній з категорій їжа (якщо це занадто багато, щоб запитати, що я повинен зосередитися на самих, щоб переконатися, що я не беру занадто багато/мало) ?

Мій профіль

 • Зріст : 5'10" (1,78 м)
 • Вага : 150 фунтів (68 кг) (%жиру = 23.6% з допомогою портативного пристрою БІА)
 • Стать : Чоловік
 • Вік : 27

ТЛ;ІН: ідеальне поєднання-дієти/біг, щоб схуднути?

+180
Robert Grzelak 13 серп. 2017 р., 05:42:59

Що відбувається фізіологічно? Ваші м'язи скорочуються, і ви зменшуєте приплив крові і рухливості в обернутом області. Моя особиста оцінка полягає в тому, що це дурна ідея, і це ще один трюк, покликаний ватки людей з працею зароблені гроші.

Тепер, як кажуть, є деякі травми, які необхідно пов'язувати, і там може бути випадок для стабілізації суглоба, але і в тих випадках, я б звернутися до лікаря і зробити робочої расчалки зроблені спеціально для стан ви намагаєтеся виправити. Просто обмотки великий гумкою навколо ділянки може або не може допомогти, і насправді може перешкодити зціленню і підтримки.

+95
Debbie Yates 6 січ. 2018 р., 17:43:10

Спробувати варто. Серйозно. Попросіть свого керівника регульованою робочий стіл або на високий стіл і регульований стілець, або бурової установки самостійно. Я працюю стоячи принаймні годину на день, поставивши свій ноутбук на книжкову шафу. Я теж намагаюся робити без комп'ютера робота (наприклад, читання газети, конференц-зв'язок тощо). стоячи.

Я сиджу зовсім небагато, і часто з неоптимальною пози, але буквально через кілька годин стояння в день, здається, протистояти цьому досить добре. Ваш пробіг може змінюватись, але для мене це добре працює.

+73
Adam Felson 30 вер. 2010 р., 13:13:27

Якщо вам подобається робити це, продовжувати робити це.

Просто переконайтеся, що ви їсте багато здорових, поживними речовинами продукти, пити багато води і є деякі якості, добре обладнані кросівки.

Що стосується того, чи не ви б класифікувати 30-60 хвилин, як по межгороду, я не впевнений.

Десь за 15 до 20км я б назвав біг на довгі дистанції. Але я думаю, що це відкрито для інтерпретації в якійсь мірі.

+61
TheGear 9 квіт. 2010 р., 05:58:20

Я планую зняти підлокітник мого крісла, з-за цього я не можу збільшити висоту стільця, як він ударив по столу.

Це дійсно ефективним, щоб використовувати підлокітник стільця?

+45
kissaprofeetta 13 черв. 2017 р., 18:56:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil