Вправи, які добре працюють з робочого столу?

По вісім годин на день я маю можливість сидіти або стояти за моїм столом, поки я працюю. Хотілося б думати, що я можу працювати в багатозадачному режимі протягом цього часу і отримати повноцінний стретчинг або вправи в той же час орієнтуючись на комп'ютер...і стека обмін...які є хороші вправи, які можуть бути включені за допомогою цієї установки?

+796
MedicineMan 21 вер. 2015 р., 19:11:18
27 відповідей

Мій прогрес бар кучері впали. Я розумію будь-яку форму-бар завиток є основним біцепс тренування, тому мені цікаво, що це гарне зміна вгору або стратегії для поліпшення (збільшення) ваги я можу завити?

У мене немає окремий день для рук, так що я мішень біцепс зі спиною. Це, як правило, включає в себе починаючи з 4 комплектами підтягування, потім 2 вправи для спини (4 комплекти кожного), такі як рядки, станова тяга або широта тягне. Тоді я переходжу на біцепс і робите 4 сету широким хватом EZ бар кучері з подальшим 3 комплекти з вузьким хватом. До кінця мого передпліччя ломить і у мене є хороший насос мої біцепси. Однак вага не росте.

Як мій поїзд назад і біцепси разом я вирішуються в першу чергу зброї, щоб не втомити їх, а потім не потрапивши в спині досить складно.

Що я можу спробувати?

+980
Spring Monkey 03 февр. '09 в 4:24

ну, напевно, найкраще, що ви можете зробити, і я роблю це, щоб тримати в умі ваші цілі я відвідую кожні вихідні моя мама і вона любить готувати речі, які не зовсім безпечні, що я роблю, я обмежую себе і намагаюся взяти здорову частину того, що вона готувати (курка, брокколі і т. д.).

коли я не можу застосувати свою дієту для відпочинку або різних circunstancies я застосувати це до себе:

"якщо він зростає або ви можете вбити його, ви можете записати його "

+923
Lucas Alonso 15 груд. 2015 р., 03:22:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви повинні розглянути можливість споживати більше білків і жирів. Це допоможе з "тягу". Споживаючи низько-глікемічний їжа повинна допомогти з брейк-аутів, але вам доведеться експериментувати, самостійно.

Кожна людина по-різному реагує на одні і ті ж продукти, отже, ви повинні знайти те, що працює для вас, зберігаючи постійної дієти і потім регулювати деякі аспекти.

Для мене, скорочення вуглеводів, загалом, допомагає. Я замінити їх з більш високим вмістом білка і жиру.

+898
Noury 21 січ. 2019 р., 11:10:55

Відносяться до еректорів spinae або спинного монтажників, набір м'язів, що випрямляють і повертають назад.

+871
user189358 1 трав. 2018 р., 23:13:12

Вправи відомий як жорсткий на коліна жим ногами - не присідати. Якщо присідання робиться з правильними глибина (стегна, нижче коліна), так що зміна напрямку не робиться, а коліна під прямим кутом, він не повинен боліти коліна. Якщо ви отримуєте деякі м'які обгортання коліна, ви могли б переконати її присідати з ними.

Якщо немає - я дуже рекомендую випади, тримаючи гантелі. Вони ж схожі м'язів.

+818
OldJGSDev 19 квіт. 2018 р., 03:32:16

Коли я втомився,

  1. Мої тренування і смокче,

  2. Я дійсно не відчуваю, що виходить.

Кофеїн допомагає з #2, але я цікаво, якщо це впливає на #1. Тому що, мабуть, кофеїн вплив на мозок, а не тіло, як він "приховує" від втоми, а не виключати його. Так що, можливо, марно для бодібілдингу?

+724
johnhoward23 2 лип. 2017 р., 11:35:14

Я вважаю, потрібно тільки в дні відпочинку, якщо ваша розробка великого комплексу вправ. До того як я почав правильно присідання і тяги і після програми мені знадобляться практично ні дня відпочинку. Якщо ви робите ізоляцію машина вправи, це безумовно не вдарив тебе так сильно.

+708
sharleen 31 трав. 2012 р., 14:11:47

Я рекомендував би отримати ваш бланк ідеально. Тому що це так часто повторювалося, біг-це спеціально зроблено, щоб зробити довгостроковий, повільний з'являться, важко діагностувати біль і травми. Неправильна форма може бути добре зараз, але з часом це може призвести до біди.

(Я не можу поручитися за цих джерел.)

Денні Дреєр:

Якщо ваші ноги повернути в сторони, як ви бігати, його крутний момент коліно з кожного удару ногою. Ваша нога не призначений для роботи таким чином. Це дія заробляються зв'язок і сухожиль в колінних і в кінцевому підсумку призводить до болю. Він каже, що ключ до вирішення цієї проблеми, щоб уявити собі, ви працюєте на канаті, ноги бити вздовж лінії, витягнув на дорогу прямо перед вами.

Цей хлопець на працюючому форумі вказує на те, що поворот ступні-це не просто неефективно-воно викликало в нього біль у паху. Це, звичайно, анекдотично, і головний підозрюваний на ефект плацебо, але його рішення спрацювало:

Так важко виправити це, запитаєте ви? Ні, не на всіх. Я просто залишався у свідомості, його сьогодні й не давали йому розвернутися. Коли я біжу швидко і пішов вгору по горбах, я зробив так, щоб тримати мій палець, вказуючи прямо перед собою і дійсно, немає більше болю в паху. Так у весь мій біг, я почував себе чудово і свіжо. Я завжди був прискоренні і ніколи не був один з тих моментів, коли я про тасу. Мій спокійно залишався довго і спокійно.

Тренер Блейк Робінсон каже, щоб перевірити на герметичність глют:

[Я]е сідничного м'яза занадто туго ноги повернутий у бік, як ви запустите змушуючи вас бігти на зовнішній стороні черевика, також відома як качині ноги, що в свою чергу збільшує навантаження на внутрішню частину колін. Щоб перевірити, наскільки ваші ноги вивертати, як ви запустите знайти біговій доріжці, яка стоїть перед дзеркалом і дивіться під ноги просто як поштовх і відірвався від Землі.

Цілком можливо, що ваша хода прекрасна, але це напевно не завадить зробити діагностику. Я хотів знайти фахівців у предметних областях (тобто, особистий тренер, який спеціалізується на бігунів і чиї стажисти ви хочете наслідувати) і здати сесію з ним або з нею.

+696
Alysa weiner 21 лют. 2011 р., 17:31:18

Я б припустив, що ви робите трохи дослідження (Гугл), перш ніж йти у вашій поїздці. Ви будете здивовані, як багато міст мають спортзалів. Я знайшов тренажерні зали в таких містах, як Бангкок, Кейптаун, Амстердам ви називаєте його! Також перевірте з вашим готелем, щоб побачити, якщо він має тренажерний зал.

Пам'ятайте, що якщо ви збираєтеся готель, швидше за все, це буде тренажерний зал або хоча б басейн. Плавання є відмінним cadio. тренування і не робить ніякого впливу на ваші суглоби.

Або купіть собі скакалку - це ви можете зробити у вашому готельному номері.

Якщо в готелі немає басейну ви можете також плавати в морі. Якщо ви збираєтеся куди-небудь в Грецію, там практично немає хвиль, так що його відмінно підходить для плавання!

+653
legenda 31 лип. 2017 р., 21:25:43

Ось коротка стаття про те, як проблеми виникають із-за м'язового спеціалізації ми формуємо проводити весь день у кріслі. Побачити дно на короткий режим вправ йоги, розроблений спеціально, щоб допомогти компенсувати це.

Я не пробував це сам, але просто прочитати його 2 хвилини тому.

+653
mohmad qaoud 14 лип. 2014 р., 13:14:03

Я думаю, що це дуже важко для деяких людей до справи це не можливо. Особисто для мене я вважаю, що було б майже неможливо для мене, щоб зробити передній шпагат незважаючи на те, що вміє робити поперечний шпагат. Викривлення хребта не дозволяє на ділянках, необхідних для практики і проаналізувати фронт шпагат. це залежить, якщо ваш хребет природно більше підходить для згинання або розширення (форму вашого хребта оздоровча підходить нахилитися назад або вперед). якщо у вас не підходить для цього, то він повинен зігнути в слабкій позиції вдвічі більше, ніж нормальний і в залежності від кута стегон воно не може бути можливим.

+575
pankaj shastri 27 лют. 2013 р., 02:51:09

Деякі м'язи просто не можливо тренуватися тільки з вашого тіла. Як би ви тренуєте дельтовидні м'язи, пастки, косі, без використання будь-якого роду опір? Щоб створити естетичний вигляд, потрібно тренувати м'язи, ви не можете вибрати правильно, використовуючи тільки своє тіло. Як вже згадувалося, існує також обмеження на скільки ви можете стимулювати м'язи рости без збільшення опору.

+539
Peeter Vois 19 квіт. 2017 р., 06:54:22

Я б реалізувати якийсь час кардіо, а також хороший план частина дієти для схуднення. Якщо коліна дають вам неприємності, спробуйте еліптичний тренажер або велотренажер або навіть басейн, якщо у вас є доступ. Якщо ви використовуєте орбітрек або велотренажер я б пішла на інтервальні тренування, а не на відстані, як це буде краще дзеркало цикли швидко, потім повільніше, руху в реальний баскетбол. Я також хотів реалізувати деякі пліометріка разом зі зваженими вправи для нижньої частини тіла, щоб побудувати м'язи спини, повільно. Просто шукати нижня частина тіла, пліометріка вправи на Google для різних вправ і для зваженого свердел, я хотів би зробити речі, такі як присідання і теля піднімає, щоб дати вашого нижчого тіла додається сила. Також виробити свій розділ в животі вправи, як підняття ніг серед інших вправ. Нарешті реалізувати деяке світло верхньої частини тіла вправи, як кучері і різні жими.

+462
TheNextman 17 черв. 2014 р., 00:55:29

Гелі можуть бути проблеми; якщо ви не отримуєте достатньо води, з них, ви в кінцевому підсумку з дуже висока концентрація цукру у вашій травній системі, і вона не вбирає досить добре. Це може привести до проблем. Будь джерело, що має високу концентрацію буде мати цю проблему.

Деякі природні джерела мають вищу фруктозою. Чи є це проблемою, залежить від вашого тіла; Деякі люди змирилися з цим, інші питання.

Іншим варіантом є, щоб перейти до більш вуглеводні харчування, яке може забезпечити таку ж кількість вуглеводів.

Електроліти-це складне питання. Ви хочете їх з двох причин; вони покращують швидкість, з якою рідина всмоктується, і вони замінюють електроліти, що ви пітливість. Чи потрібен вам будь-який з цих залежить від того, як важко ви працюєте, як жарко, скільки часу ви працювали в спеку, і як довго ви збираєтеся працювати.

+462
Ian Cunningham 28 квіт. 2012 р., 14:14:12

@Бэрин дав вам дуже хороший відповідь, тому я просто додам, що цей питання/відповідь про те, щоб повернутися у форму, дасть вам деяку додаткову інформацію.

Наскільки ваші болі в коліні, можна знайти, що пара палиці для скандинавської ходьби можуть допомогти зменшити вплив на коліна. Вони також можуть збільшити ваші калорії спалити приблизно на 20% більше, ніж звичайна ходьба. Водні вправи можуть дати вам або кардіо або тренування опору (або обидва) не напружуючи коліна. Велоспорт й інший спосіб отримати хорошу тренування без наслідків.

Звичайна щоденна розтяжка програма буде йти довгий шлях до зменшення болю. Послідовність програми робить поступові зміни з плином часу. Якщо у вас є конкретні області, стягнутості або ниючі, використовуючи поролоновий валик після тренування може бути корисно.

Крім цього, як вже зазначалося, починайте повільно і продовжувати зусилля. Ви також можете вести журнал, що ви їсте і як це впливає на те, як ви відчуваєте. Для мене, скорочення вуглеводів/сахаров зробив великої різниці в тому, як моє тіло відчуває. І наскільки сім'я, намагаються об'єднати свої зусилля з здоровий спосіб життя для вашої сім'ї з активної зовнішньої і внутрішньої діяльності. Спорт, фітбол, Виї-фіт або Xbox фітнес-ігри можуть зробити весело та активно провести час з усією родиною. Удачі.

+427
leifcr 9 жовт. 2015 р., 19:44:49

Тому, коли я вправи не використовувати мій тестостерон, він виробляє більше? або нічого з перерахованого вище. Як я можу використовувати для зберігання тестостерон і видів речей може зменшити його?

+407
john dison 25 серп. 2017 р., 05:23:16

Я читав, що 180 кроків на хвилину-це "оптимальний" темп бігу, але, всі запущені дослідження, спрямовані на гонщиків. Якщо я запускаю виключно для фітнесу, і плювати на мою швидкість, я повинен вибрати метою більш спокійно (і, мабуть, повільніше, каденція)?

Я припускаю, що гонщики не хвилює, якщо вони обумовлюють їх м'язів в обмеженому діапазоні руху, якщо це дає їм більше фізіологічно ефективний крок, тоді як для загальної фізичної підготовки не ми воліємо, щоб максимізувати діапазон руху, які охоплюються під час тренування?

+397
Anwar Arbab Diky Diky 5 вер. 2012 р., 05:10:48

Вправи зонний спроба підвищити спортивні здібності та потенціал, але може також допомогти зменшити ймовірність травми.

Припустимо, що ви марафонець, ви не просто пробігти марафони на поїзд. Ви могли б зробити більш короткий проміжок часу, деякі силові тренування і т. д. І це поліпшить здатність вашого марафону, незважаючи на те, що ваша програма не включає в себе марафони.

Я поняття не маю, що застосування топчуться може бути. Вода чинить опір, і ви повинні координувати всі свої кінцівки, що це низький удар, і це стає стомлюючим, тому вона може мати значення в якості загального вправи.

+384
Aryan Gowda 23 трав. 2016 р., 14:27:58

Є 3 хороших програм я знаю, що гантелі зосередженим. Вони вимагають свої гантелі, щоб піднятися хоча б досить високий вагу.

Хороша програма, що ви буде робити послідовно.

+373
Neo 8 лист. 2012 р., 05:07:26

Позавчора і вчора. Я сидів протягом тривалого часу і тепер спина болить мені. Однак, у мене є графік бігу, яким я повинен слідувати. Я можу запустити ? чи працює би робить його гірше ?

+369
j014 12 груд. 2017 р., 05:32:26

Я думаю, що це досить добре відомий факт, що ви не можете позбутися від жиру на місці. Однак ви можете зробити м'язи там виглядають краще, створюючи видимість менше жиру.

Гарна груди вправи для наповнювача є: гантелі літати, жим лежачи (нахил,падіння і нормальні) і гантелей, пуловер.

Ще непогано б робити кардіо щоб схуднути.

+366
Mrunmesh 30 лист. 2012 р., 20:47:18

Має порожнисті, порожнисті скелі, зважений порожнисті тримає/порід (рюкзак або гантелі бовталися на ноги наприклад). Невдача-це коли ви не можете тримати нижню частину спини в контакті з землею. https://youtu.be/Ln4P4WQ7EWU

Проводить: одноногий л-сидіти, тук-присісти, л-ЗВТ в себе, манну (гімнастичне рух) . На підлозі, paralettes, і паралельні бруси. https://youtu.be/GbZeD4q_cSE

Коліно піднімає, ноги піднімає, пальці в барі, пальці в бар з щиколотки ваги (всі суворе, без замаху). Ви можете зробити їх в коло, а не тільки вгору і вниз, щоб націлені на косі м'язи живота теж

Передній важіль роботи ви АБС теж добре (крім латів, спину і сідниці)

Прапори Дракона, Людини Прапорів

+289
Marlon Stoops 21 січ. 2016 р., 23:36:32

Я хотів би запитати, що найшвидший спосіб відновити енергію або підтримання рівня енергії після розлад шлунка. Припустимо, що розлад шлунка-це одна річ.

Моє питання має відношення до запобігання втрати м'язової тканини після розлад шлунка.

Дякую

+211
MrDick47 1 трав. 2012 р., 11:21:36

Ви також відстежувати відсоток жиру в організмі і окружності талії? Якщо так, чи зміна?

Якщо ваша вага йде вгору, але ваше тіло відсоток жиру і талія зменшується, то ви знаходитесь на правильному шляху. Тоді ваше збільшення ваги буде відображати збільшення м'язової маси.

Однак, якщо ваша вага йде вгору, і Ваше тіло відсоток жиру і талія збільшується, то потрібно переглянути свою програму.

Довгострокові рекомендації для втрати ваги 1-2 фунтів в тиждень. Вітаю з початок.

+200
Gembong Piliyanto 22 лист. 2015 р., 08:21:34

Зазвичай ми дивимося на вправи на розтяжку, а потім йога, як шляхи підвищення гнучкості.

Якщо вам не подобається розтяжка і йога, потім збільшуючи гнучкість стає тужно. Які інші заходи корисні для підвищення гнучкості?

+178
martian 24 серп. 2016 р., 13:18:54

Якщо вона намагається наростити м'язи, самий вірний і перевірений спосіб з підняттям тяжкості. Є деякі речі, які жінки повинні приймати до уваги , щоб встановити свої очікування реально:

  • Підняття тягарів не означає, що ти починаєш бути схожим на людину-це унікальний набір культуристів, деякі з яких використовують стероїди, а не те, що я кажу.
  • Жінки не прогресують так само швидко, як чоловіки. Це фізіологічне розходження в кількості тестостерону-не Нічого ви можете зробити про це.
  • Зростає сила збільшити м'язову масу.
  • Ви потребуєте підтримки інших жінок, які ліфт працювати через ваші точки спотикання.
  • Той же план, який працює для людей може працювати для жінок

Спільнота у посиланням, яку я надав є пристойна кількість жінок-ліфтерів, і група дуже поважне. Варто перевірити.

Хорошою стартовою програми будуть стартову силу, або це нова спина на початківців програма виглядає багатообіцяючою: середній Ф-Н-програмі. Незважаючи на назву, він має кілька гарних пунктів до нього:

  • У вас одна нижня частина тіла і одну верхню частину тіла підніміть кожен день: присед і верхній прес і станова тяга і жим лежачи.
  • Вона призначена для того, щоб ваш час в тренажерному залі не більше години довго
  • Це те, що ви можете переходити на якийсь час.
+128
Lintor 3 лют. 2013 р., 16:35:41

Я працюю помірно, протягом 1 року, і останній рік я тренувався, щоб розвинути більшу силу (~85-90 максимальна вага, 5-3 повторень діапазону), але, здається, вдарила плато, де я відчуваю біль після кожного тренування, це добре, але після 2 тижнів безперервних тренувань болючість стає надмірним, і це забирає у мене ентузіазму і енергії, так що у мене так зупинитися і відпочити тиждень, болючість йде, і я можу тренуватися знову.

Я все ще отримую результати, але це, здається, дуже повільно швидкість(це займає близько 6 тижнів бути в змозі додати ще 5 кг). Так що моє запитання це хороший знак, кажу, Та мої тренування були ефективними або це ознака того, що я міг би бути перевантажуючи? Чи це викличе більше харчування та/або відпочинок? Чи це те, що я повинен чекати від такого навчання?

+107
PlanetUnknown 23 лип. 2016 р., 22:34:59

Показати питання з тегом