Лава для преса з гантелями менш ефективними?

Лава для преса з гантелями менш ефективні, ніж жим зі штангою, якщо так, то чому?

+377
Azuna 15 трав. 2010 р., 09:35:00
37 відповідей

Мою нижню частину живота (область пупка і нижче) стирчить небагато. Я не товста. Я дуже тонкий; справді моя груди-це просто тонкий і нормальний, але низ живота випинається небагато.

Будь ласка, запропонуйте мені якесь рішення для цього.

Спасибі.

Оновлення : спасибі всім вам за ваші відповіді. Я оглянув себе, і, здається, моя проблема не є ні пухкої сполучної тканини, ні переднього нахилу таза. Наскільки це був тонкий, то це зразок того, що я не дуже тонкий, але просто нормальний хлопець, не худий і не товстий. Я програміст, тому я сиджу за комп'ютером весь день програмування, менше фізичної активності, так що я теж думаю, що може у мене товстий живіт з-за їжі і відсутність тренування.

Будь ласка, запропонуйте мені хороші вправи для жиру на животі, особливо навколо пупка.

+977
Ricardo Amundaray 03 февр. '09 в 4:24

Коли я тренував станову тягу, мені порадили, що перший дюйма це найважливіше, потім-відстань до лінії коліна. Останнє, що ти взагалі у відкритому вигляді. Це анекдотично, але це було вірно для мене та більшості людей, з якими я говорив. Відповідаючи на ваше питання показав мені, що на (або близько) посилання, квадроцикли стають менш очевидними і навантаження переноситься на біцепс стегна і сідниці.

Якщо ви подивитеся на exrx сторінку на становій тязі, вони перераховують купу м'язів, які беруть участь, і це правильно. Але підбір і змін участь як смуга рухається на північ. Це запозичене графік з 1999 дослідження в журналі міцності і кондиціонування дослідження показує миограф результати негнущейся ноги станова тяга. Верхнє поле-це набір біцепс м'язи стегна, знизу - полусухожильная (а.до.а. підколінні сухожилля). Кожна вертикальна лінія сітки півсекунди, так що приблизно п'ять секунд станова тяга.

enter image description here

А потім ось це з червня 2013 року журнал фізіологія тренування (ВЛ будучи латеральної, а.до.а. квадроциклів):

ВЛ м'язи мають пік активності протягом перших 20° с фаза піднесення його ролі в гомілці і побічно стегна розширення (в тому, що рух-замкнута кінетична ланцюг вправ).

Це графік того ж дослідження, але, коли її прочитання усвідомити, що точка знаходиться у вертикальному положенні і завершується станову тягу, дальній правий кінець траси спуск і розстановка вага назад на підлогу. Це ясно показує, що VL (квадроциклів) дуже цікавим, коли кут тазостегновий суглоб-це найширший (перші кілька сантиметрів), і звужується.

enter image description here

Так що відповідь на твоє питання, я думаю, ви повинні розуміти, що взаємодія м'язів дуже різні і кардинально зрушень в барі ходи. Ваші сідниці і підколінні сухожилля працюють протягом усього підйому, але на початку це ваші квадрациклів і поперекового як головної рушійної сили. Знаючи, що це вправа, яка змінює її основною рушійною силою (в більшу сторону) протягом усього підйому, він робить повне відчуття, що певні аспекти ліфт будуть більш складними, ніж інші.

Від потенційного безпеки я все-таки радив би кожному, щоб зосередитися на першому дюймів, якщо ні з якоїсь іншої причини, ніж, щоб зафіксувати форму і центрування.

+968
user311395 16 лип. 2012 р., 05:05:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оскільки це питання трохи стара, мені було б цікаво почути, куди вам піти.

Відповідаючи на питання, для кого-то це побачить, я думаю, що в Техасі спосіб мій улюблений, щоб перейти на. Білл Старр / Madcow / 5/3/1 як правило, добре структуровані та номера, який є великим, тому що проміжні штовхачі потрібно угробити ідею просто з'являтися в спортзал і робити все, що заманеться.

У Техасі спосіб мені подобається, тому що це більше рамок, ніж фіксована програма. Так як він сидить дуже здорово на свій власний, але ви можете підключити вправи і якщо ви хочете і навіть додати четвертий день. Це не для людей, які не зазнали проміжні підйомники, але якщо ви знаєте своє тіло і спостерігайте, як ваші тренування, як яструб ви можете вичавити трохи більше результатів, що спосіб і мета все краще.

Я ніколи не був на "передовій" або "елітних" рівнів підйому до, і, ймовірно, ніколи не буде, але я уявляю, що Техас є хорошим шлюз до цього, а також тому, що він у тебе складніше, ніж просто такі таблиці Excel протягом 12 тижнів після того, як ви підключите чотирьох чисел.

Практичне Програмування ~100 сторінок, присвячених Техас методу.

+897
Marina PDG 27 вер. 2011 р., 15:24:42

У мене порвана зв'язка приблизно на півдорозі, і розповідали, в свій час я буде на милицях протягом мінімум шести місяців, так що було більше 30 років тому. Я працював з вогнезахисту на 8-му найвищою будівлею в світі в той час, і з 6 місяців не був у картах. Так я почав працювати до знемоги, і лікуєте свій вихід з гіршого.
П'ятнадцять років потому, я, нарешті, вивихнув гомілку і дістав те, що залишилося від ACL і самого хряща. Так що в мене щеплення зроблене тоді. Я йшов ООН-допомога з лікарні в той день.
Таке перевагу жити довго, медичної техніки є краще швидше, ніж моя здатність ламати речі. Чувак, три травму коліна в 19 означає, що ви попрямували вниз по темній дорозі, прокинутися і привести себе в порядок, перш ніж документи не можуть виправити. В якості першої травми, я страждав з проблемами коліна протягом 40 років, і тепер, нарешті, я отримую моє ліве коліно замінив у віці 62 років. Я продовжую думати, що у мене розігрівається до спорту, якщо б я носила бандаж, коли гра, я думав, що я б не бути в положенні, коли страждав від болю в коліні все це час. Дитина, це означає, що у вашому віці, вам доведеться потерпіти 43 років херовый коліна за те, що ти робив у 19 років тільки, щоб отримати, де я перебуваю! Якщо ви вважаєте, що ваш Джерсі йде в Зал слави куди-небудь, краще звичайно міняти!

+868
Beyza 7 груд. 2019 р., 10:41:12

У Карвонен формула показує, як розрахувати свій цільовий пульс з урахуванням ЧСС і ЧСС резерву.

Карвонен Формула: (млр - відповід) х _% + відповід = чет

Млр - це ваша максимальна частота серцевих скорочень і розраховується за наступною формулою: МГр = 206.9 - (0.67 x вік) (це нова формула, ніж старий 220 - вік).

Відпо-ваш ЧСС.

THR є вашою цільовою частотою пульсу.

+797
AlexSandra4 17 трав. 2016 р., 01:50:05

У зв'язку з моєю новою роботою, що становить 9 годин сидіти і дивитися у комп'ютер з 10 ранку до 7 вечора я буду сумувати за моєї звичайної 5 годин тренування в тренажерному залі. Я хочу почати з StrongLift 5*5 ще раз, але роблю це вранці протягом двох днів. У вівторок і четвер з 7.30 до 8.30 ранку і в суботу з 5 до 6 вечора. Тому що я не робив тренування вранці, перш ніж я хотів би знати про правильне харчування вранці до і після тренування, плюс будь-які додаткові поради ви хочете поділитися. Спасибі.

+769
user36656 10 лют. 2013 р., 21:51:41

Це називається Відновлення, що означає, що ваші м'язи відновлюються від пошкоджень і втоми від підйому. Їм потрібна перерва, щоб бути готовими до наступного підйому. Що люди зазвичай кажуть, коли у тебе дуже напружений день?Це, "мені потрібна перерва". Проблема з м'язами, вони не можуть говорити самі за себе, тому є керівні принципи, щоб слідувати, щоб тримати їх у хорошому стані і допомогти їм відновитися і рости. В цей перерву, вони проходять ремонт і підживитися і міцніти. Якщо ви продовжуєте напружувати їх сильно кожен день, що б утруднити процес ремонту і, як наслідок, вони зазнають невдачі. Те що ви називаєте травмою.

+759
Danielle Harman 15 трав. 2016 р., 14:42:07

Я шукаю якісь різні продукти для сніданку, які мають більше білка, так що я можу залишатися, поки ближче до обіду. Мій типовий сніданок складається з якоїсь крупи (цільні зерна, типу, не нудотний роду) плюс мигдальне молоко (звичайне молоко засмучує мій шлунок, і я не люблю американське соєве молоко). Я не фанат випічки (Як смачно, як вони), як бублики, кекси та круасани.

Останнім часом, хоча, у мене не було багато вільного часу в продуктовий магазин, щоб я їв якийсь бутерброд для сніданку (деякі комбінації ковбаса, яйце, сир, і булочку/круасан/булочка) з мого офісного комплексу, кафе або ресторан поблизу. Вартість і відсутність різноманітності, пов'язане з цим і те, чого я хотів би уникнути.

В ідеалі, я б хотів м'яса, але я не хочу витрачати час вранці на моїй кухні, щоб приготувати речі. Я волію, щоб залишити рано вранці, щоб дістатися до роботи, щоб уникнути пробок. В плані обладнання в мене є плита, мікрохвильова піч, тостер і вдома. На роботі у мене є доступ до тостером, плитою з невеликий горщик, мікрохвильова піч, гаряча і фільтрована вода (з кавоварки). Є кілька ринків поряд з роботою, що відкрити просто, як я отримую на роботу, так що я не проти водіння, додаткове відстань ранок.

Які пропозиції продуктів я можу купити або мінімально готувати, що буде тримати мене повний протягом тривалого часу?

+735
assetazh 12 бер. 2010 р., 02:57:18

В даний час працює 6К, але планую піти на 10К. Я роблю його на бетонну поверхню 5 разів на тиждень і немає ніяких варіантів для мене відносно поверхні.Я буду піклуватися про своє тіло відносно хорошу взуття, гарну поставу,заздалегідь після розтягування і інші, коли справа доходить до бігу по бетону. Тепер, щоб збільшити своє довголіття мені цікаво, що буде кращий сніданок для мене, так що мої суглоби рідин і суглоби працюють в ідеальному стані. Я новачок в світі працює.

На даний момент я маю : - 1 склянку соку лайма (прямо Outta вапна). - 2 половина-смажити яйця - 500мл молока

+643
Dawei Geng 5 лип. 2011 р., 05:43:58

Є багато рослинних порошків на основі білка. Конопель, рису, гороху, сої та ін. Є дослідження, які порівнюють ефективність таких порошків з точки зору нарощування м'язової маси? (Наприклад, пенька і рисова пудра)

+545
Jonas Amsamoto 29 лист. 2018 р., 16:36:30

Все це дійсно залежить від ваших цілей, відповідно, що важливо для вас. Є певні цілі можна досягти не тільки гімнастику і навпаки.

Якщо ви просто хочете використовувати своє тіло і іноді турнік я можу рекомендувати не Gymless Росс Enamait або засудженого кондиціонер підлогу Уейд.

Робити деякі станова тяга і жим-клавішею (якщо робити як на все тіло рух у пауерліфтингу мода) не зашкодить... напевно, було б навіть вигідно.

+541
walbuc 12 жовт. 2016 р., 15:50:45

Ви говорите, що вам робити віджимання, але ти робиш якісь підтягування і зворотні ряди?

Як правило, це не рідкість, щоб крепатура (презервативи) за рахунок зміни інтенсивності (ваги) або об'єму (комплектів * кількість повторень). На перший погляд це звучало, як це може бути вашу проблему. Цей будинок може бути досить інтенсивними і тривати протягом декількох днів, якщо ви дійсно працювали все старанніше, ніж звичайно.

Ваші м'язи спини беруть участь у віджимань, але не до такої міри, що правильна тренування спини використовує їх. Як результат, вам може бути наїзд ромбами більшою мірою, ніж навколишні м'язи спини, щоб вони не активно допомагати в процесі. Шлях до навіть речі є введення вправ на спині.

  • Підтягування/потягування- один з золотий стандарт ваги тіла вправи. Вони вражають своєю латів, пастки, біцепс, ядра, і т. д. Проблема в тому, що вони дуже важко зробити для багатьох людей. Якщо ви можете зробити хоча б один, ви можете швидко додати більше.
  • Зворотна рядків--дуже доступним і корисним вправою. Вони як протилежність пуш-ап. Ваше тіло прямо, як і віджимання, але ви не лежачи на спині і тягнути до себе перекладині або столі. Вони мають багато з тих же м'язів, як і підтягування, але з іншого ракурсу. Навіть якщо ви не можете зробити один підтягнути, більшість людей буде в змозі зробити це. Ви можете покласти ноги на стілець, щоб зробити його більш важким, якщо це необхідно. Використовувати той же об'єм, як ви використовуєте віджимання.

При роботі однієї групи м'язів, ви повинні також працювати антагоністів (протилежних) м'язів, щоб допомогти вашому тілу залишатися в рівновазі. Нездатність зробити, що призводить до затяжної болю і болю, запалення суглобів або м'язових спазмів. Оскільки ви говорили про вправі вага тіла, я надав кілька варіантів, які повинні допомогти також вагу тіла вправи.

+530
maksima79 6 черв. 2019 р., 22:16:03

Цей процес піднесення важкої ваги в кілька разів, потім відразу ж робите те ж саме вправу з меншою вагою на багато повторень, називається смугою або краплею набори. (Вони йдуть на деякі інші імена, перераховані тут.) Це в першу чергу спосіб культуризмі, так як вони направлені на тренування м'язову групу до відмови з метою збільшення об'єму м'язів, а не сила або потужність. Як bodybuilding.com ставить його:

Штангісти є унікальними серед спортсменів, тому що вони займаються суто косметичні поліпшення, а не спортивні результати. Ось чому культуристи воліють дроп сети - тому що вони явно спрямовані на збільшення розміру м'язів (гіпертрофія). Навпаки, ви не бачите багато футболістів, спринтерів і інших спортсменів, використовуючи падіння набори, тому що падіння набори не сприяють сила, потужність або швидкість набирає. У насправді, більшість спортсменів хочуть сили і влади без Навального, тому падіння набори, як правило, не їмо. Однак, якщо масово те, що ви після, тоді кидайте комплекти ідеально!

Тим не менш, вони, безумовно, може виробляти набратися сил. Майже будь-яка вправа зможуть. Якщо хто-то досить непристосовані для тренування, щось же просто, як ходьба може зробити массивнейшие збільшення сили. Це означає, що ходьба є оптимальною силового тренування? Може бути, для них (а може і ні), але не для більшості людей. Воно може бути ефективним протягом обмеженого часу у частини населення, але це не максимально ефективне використання часу та енергії.

Наприклад: віджимання менш ефективні для збільшення сили, ніж гімнастичні вправи жим лежачи, але якщо хто-то з допомогою віджимань призначений, вони можуть стати дуже великий і дуже сильний. Це не означає, що віджимання є кращими для тих, хто шукає силу і розмір, але це не означає, що він не буде працювати. (Примітка: суб-оптимальної міцності або програма гіпертрофія дотримувався старанно, перевершує оптимальну програму, виконувану з низькою прихильністю, або недостатній відпочинок або харчування.)

Один конкретний варіант падіння встановлює, що може бути оптимальним для вас низько-реп падіння набори (там же):

Це був улюблений метод Ларрі Скотт, перший Містер Олімпія. Скотт використовував цю техніку, щоб розвивати жахливий дельтоподібних м'язів і руки, навіть на менш генетично оптимальні рамки. Ларрі вважає, що важка вага і низьке число повторень (шість повторень) - найкращий спосіб розвивати розмір і сила одночасно.

У цьому діапазоні повторень дозволяє використовувати більш важкі ваги, який може допомогти зберегти ваші рівні сили і товщають до тих м'язових волокон без особливих насосного ефекту. Почніть з шести повторень максимум, то падіння ваги близько десяти до п'ятнадцяти відсотків з кожною краплею. Повторіть з більш легкої ваги для більш шести повторень на потрібне число крапель.

Якщо ваша мета-розмірах і силі, як і вам подобається цей метод (з високою повторень або низький), зберегти на неї. Я підозрюю, що ваша сила збільшується знизиться досить швидко, оскільки крапля більше покладаються на силу, витривалість, ніж сила. Але навіть у той момент, коли набирає силу зменшиться, ви все одно, напевно, стає все більше.

Один нюанс, що я з цим погоджуся, так як я побоююся незмінно високої інтенсивності програмування для більшості людей (там же):

Використовувати Краплі Набори Скупо, Як Висока Інтенсивність Методу. Дроп сети інтенсивних і вони вимагають обережності й здорового глузду. Якщо ви використовували їх весь час, ви б швидко вигоріти і перетренуватися. Один відмінний спосіб використовувати краплі наборах-3:1 спосіб: ви виконуєте трьох сетах вправи, потім один набір крапля.

+524
Va As 10 жовт. 2011 р., 18:16:08

Якщо ви працюєте ABS з важким вагою, то м'язи будуть більше.

Якщо ви хочете 6-пакет, трюк легкий вага з високим числом повторень.

Дізнайтеся про рок просто стояв там. Немає АБС.

standing

Тепер, перевірити камінь в сміх, згинання пресом.

laughing

Так, велика кількість повторень з малою вагою.

Крім того, схоже, що у вас є відносно високий відсоток жиру в м'язову масу, так що ви могли б хотіти розглянути більш здорової їжі. Менше жирів і цукрів. Більше білка і складних вуглеводів.

+507
chux 19 жовт. 2011 р., 11:59:34

Штангу над головою прес використовується, щоб бути одним з ліфтів розіграні у важкій атлетиці, і конкурентів натиснута більше 200кг над головою без будь-яких випадків травматизму. (Прес пізніше був видалений з олімпійської важкої атлетики тільки тому, що вона була визнана занадто складно судити. А може тому, що Поради були дуже добре виходить.)

Я б вам порадив просто закрити спортзал Бро, сказавши, "Так, дякую. Я буду тримати це в голові", а потім повернутися назад на натискання.

+495
Utkarsh Tyagi 6 трав. 2013 р., 09:56:34

Я відповім зі свого особистого досвіду як я почав працювати приблизно рік-півтора тому я використовував особистий тренер протягом і буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому.

Мої причини в порядку від найбільш важливих:

Мотивація - якщо у мене призначена зустріч з моїм тренером я обов'язково піду, тому що хто-то чекає мене. Я піду на моєму власному десь, але це рідко, тому що завжди є робота, яку потрібно зробити.

Правильна методика і вибір вправ - навіть якщо я читаю в інтернеті або дивився відео я не зможу адекватно оцінити мою техніку і я б, напевно, проблеми, з'ясовуючи, що саме я повинна працювати. Також я б ніколи не намагатися Ваг він дає мені повірити, що я не міг керувати ними. І для багатьох це було б вірно в будь-якому випадку, без коригувальника.

Модифікація вправи "на льоту" - одна з причин, чому я почав тренування були болю в плечі, які не захотіли виїхати на пару років. Мій тренер зміг придумати вправи, які працювали навколо них, і врешті-решт вдалося від них позбавитися повністю. У мене немає великою рухливістю, в загальному, хоча так часто, коли я отримую біль від кілька вправ, які шкідливі і пов'язані з рухливістю, ніж вправи мій тренер придумує різні вправи для однієї і тієї ж м'язі (групі), де моє відсутність мобільності це не проблема.

Час і різноманітність - мій тренер має ступінь бакалавра в галузі фізичного виховання і працює на своїх господарів. Я не знаю, скільки часу йому знадобилося, щоб встановити сеанс для мене, але я б, звичайно, зайняти значну кількість додаткового часу для кожної сесії, напевно, півгодини або більше. Таким чином, я просто ходжу в тренажерний зал і привітатися, ніж пройти через вправи він підготував. Економить мені час і дає більше різноманітності. Я б, звичайно, ніколи не вважайте, що робите присідання на медичний м'яч або фітбол буде можливість і тепер я в змозі залізти на один без рук.

Все це дуже важливо для мене і я впевнений, що без спаринг-партнера якогось-то я б не тренуючись майже як старанно або як добре. Таким чином, вартість тренера добре освітлена результати, які він приносить.

+482
Beverley Farquharson 25 жовт. 2011 р., 21:05:34

Я не тренер, але як людина з аналогічною проблемою обміну речовин (раніше), можливо, я можу поділитися з присутніми своїми думками:

(1) перший безкоштовний порада: краще бути худою і швидше, ніж громіздкі м'язи, перетворюючи в жир. Я думав навпаки, коли я був у школі, але тепер я розумію, що худий-це краще для здоров'я в довгостроковій перспективі.

(2) 6 днів силових тренувань звуки, що заблукали, навіть небезпечно, якщо ти не культурист з кондиціонером. Ймовірність травми надзвичайно висока. Крім того, ваше тіло буде будувати м'язи чергами, змушуючи думати, що це працює. Але ви незабаром обрушилися на плато засмучувати, тому що ваше тіло може підтримувати тільки певну кількість нарощування м'язової маси.

(3) Ви згадали трьох місяців - що відбувається після цього? Інтенсивне навчання за короткий період з подальшим бездіяльність може вплинути на ваш організм дуже негативно, і я маю на увазі не тільки м'язи, перетворюючи в жир. Я кажу про навантаження на серце, коливання артеріального тиску, стрибки інсуліну. Вважаю, підібравши декілька вправ форма, яку ви можете продовжити пізніше, може бути, на більш низьку частоту/інтенсивність. Чим більше функціоналу, тим краще.

(4) моя особиста і суперечливе почуття, що легкі люди виграють від ексклюзивного навчання ваги, тому що багато варіантів більш доступними для них. Оскільки ваша вага-це мінімум, поріг входу набагато нижче. Ці досягнення, ймовірно, буде більш тривалим, і це більш "природним", хоча, що можна закручувати в будь-яку сторону насправді.

+478
Dharmvir Tiwari 23 лип. 2013 р., 09:32:32

Я згоден з Доком, ви могли б працювати ваш вертикальних рухів в плечі більше. Якщо ви абсолютно не може включати силові вправи у вашій тренування, ви могли б спробувати більш просунуті плеча вправи, як нахил віджимання (починаючи з ноги на піднятій поверхні, як ліжко, поступово збільшуючи нахил аж до стійку на руках пуш-ап стіну (відео: http://www.youtube.com/watch?v=JGhdSLkf-8o).

Я також рекомендую один присідання нога, Коли ви починаєте відчувати, як присідання занадто легко (з мого досвіду, трапляється досить швидко), однак крива навчання різко. Я рекомендую вам перевірити http://www.beastskills.comхлопець, що пости тут є дуже хороші інструкції форма і як полегшити ваш шлях у більш складні вправи.

+475
mother brain 19 серп. 2013 р., 07:33:47

Якщо я тренуюся в сауні Для щось на зразок Маратон-де-Сабль, це може мати побічні ефекти в довгостроковій перспективі? Як щодо парилки? За освітою я маю на увазі розтяжки, віджимання, присідання, АБС - близько 10 разів кожні 30 або 60 секунд. Звичайно, час, проведений в залежатиме від усіх сил.

+462
Cynthia Avishegnath 2 вер. 2012 р., 19:18:33

Я зазвичай бігати 10-15 км тренувань. Моя розминка завжди була не більше, ніж починаючи дуже повільно - у мене перші 3 км в обхід, насправді. Кілька місяців тому я перейшла на "босоногого" бігу, і я вже прогрівається однаково. Але потім мені вдалося поранити себе (як я докладно це питання), незважаючи на моє нормальне розминки.

Є два відмінних питань про виконання розминки - одне питання, і про це інтенсивності розминки.

Моє питання полягає в наступному - ніяк (довгі дистанції) босоніж вимагають різних розминки від регулярного бігу? Хто-небудь тут вносити зміни у свої розминки в результаті переходу на Босоніж?

+454
The Password Cracking Guy 25 черв. 2014 р., 21:07:43

Я йду в спортзал від 3 днів.Я роблю в потоці стану на 15 хв і на велосипеді 15 хв ,інша машина хрест на 15хв і деякі вправи.Я також роблю АБС всього за 5 хвилин .повністю я витрачаю 1 годину часу в спортзалі, а також я дотримуюся дієти за дорученням мого тренера. Тепер я 67kgs Н мій зріст був 5.2 Це вправи досить Р..мені потрібно покращити ? Я також хочу знати, які вправи робити в тренажерному залі, щоб спалити більше калорій. Скільки часу новачки можуть провести в тренажерному залі ? Сьогодні я зробив за 1год 45хв,ще я хочу зробити..я можу зробити ? Робити АБС щодня необхідно ? Плз дайте мені знати ThnQ

+442
user304935 19 вер. 2018 р., 07:33:26

Правило великого пальця полягає в тому, щоб мінімізувати гору працює на 1% від вашого гору працює. Таким чином, якщо ви робите Хілл тренування ви повинні підбігти і прогулянка або пробіжка вниз.

Звичайно, це не дуже практично для трас, на яких ви не мають ніякого вибору. Але ви хочете працювати над загальної фізичної підготовки першого (предреабилитационный), а потім зробити кілька вправ на узвозі в місяць до "сезону" ваші ноги.

Крос-тренінг і вправи настійно рекомендується

Є кілька методів для спусків на слід, який залежить від фундаменту і схильності, які не можуть бути вилучені. На сайті iRunfar.com є розділ під назвою "ультра запуск мішок трюків, які охоплює багато методів, які життєво важливі для слід працює, не тільки для ультрас. Тут всі плями статті про:

https://www.irunfar.com/2014/03/your-ultra-training-bag-of-tricks-dont-let-downhills-be-your-downfall.html

Побачимося на трасах ;)

+441
Fitch 17 трав. 2013 р., 08:16:18

Джонні болю, автор програми ЛП GreySkull, не рекомендую робити допомагав підтягуватися, щоб побудувати самостійно і близьких, стверджуючи, що всі вони будуть робити вам добре допомагає підтягуватися. Наприклад, на своєму форумі (потрібна реєстрація), він згадав у минулому:

Так, угробити групи допомагали підборіддя інакше ви станете дуже добре робити група допомогу підборіддя і трохи ще.


Група допомогу підборіддя гарні для однієї речі, що робить вас реально добре робить група допомогу підборіддя.


Якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, які допоможуть підтягуючі машини, вони, напевно, підстава пулдаун. Мені подобається V ручки pulldowns важкий і з хорошою технікою.

Тому він рекомендує в лещатах pulldowns і підборіддя-вгору негативи поширення протягом усього дня, замість того, щоб допомагати підтягуватися. Є обґрунтування цього?

+435
Cooking nerd 3 бер. 2017 р., 19:22:01

У мене була історія з раком, залишивши мене без лівої клубової і мінімальний лівої сідничної м'язи. З-за операції у мене сколіоз , а також.

Мені 20 років і я хочу подбати про себе, але я до сих пір знайти вправи, які не заподіюють біль на неправильний шлях, особливо вправи. Я хотів би працювати на моїй основі, і сідничні м'язи у мене залишилося. Будь ласка, допоможіть.

+401
Sreedhar 21 черв. 2012 р., 03:52:06

Коли я був дитиною, у мене не було проблем з походом на рукоходе. Звичайно, мої руки були зазвичай болить потім (скільки завгодно, тому що за межами бари мають тенденцію окислюватися і утворювати відкладення на їх поверхні), але я міг би зробити це. Нещодавно Я спробував, просто щоб показати мої племінники це може бути зроблено, і я зробив мій шлях через, Але мої плечі і плечі були в багато інтернет потім болю. Я знаю, що вам краще, мені просто потрібно продовжувати робити це, але я теж 35, так що я добре знаю, як легко можна поранити себе, і плечі, як відомо, легко пошкодити. Зрештою, в ідеальному світі, я хотів би працювати, щоб бути в змозі зробити гойдалки і недбальство, але це в майбутньому, звичайно.

Отже, є хороші прогресії або вправа для мене, щоб слідувати? Я повинен почати з просто висить протягом тривалого періоду часу або я краще піду прямо в руках?

В якості додаткового оновлення, підкріплені радами, що я не витримав би серйозної шкоди, швидше за все, я пішов вперед і вдарив майданчик. Робимо рукоходе складно, але я впораюся. Мої плечі і лікті потім трохи боліла, але було терпимо. Найжахливіше, це те, що мої руки починають швидко хворіти, але мозолів, безсумнівно, поліпшити.

+375
Ronald Voyage 3 лют. 2015 р., 07:23:37

Ось гарна посилання з ілюстраціями і відео для виконання віджимань.

Деякі прості речі, щоб пам'ятати:

  • широкий позиції сили = робоча зовнішня грудей/Печ
  • закриття позиції сили = робоча внутрішню груди/Печ.

Ви можете варіювати інтенсивність, піднімаючи руки (легше) чи піднімаючи ноги (важче). Є багато пуш-ап варіацій у тому числі:

пікіруючі бомбардувальники, які чудово підходять для рук і плечей:

dive bombers

ploymetric, за владу

ploymetric push up

і однією рукою, для ядра:

one arm push up

+371
Carlos Pinho 20 лист. 2017 р., 16:02:19

Це одне з тих питань, де правильна відповідь залежить від вашого бажання різноманітності у ваші тренування. У той час як є багато анекдотичних причин, щоб відрізнятися присяд позицію, не так багато реальних досліджень, щоб рекомендувати зміни як ключ до успіху на корточках.

Було, однак біомеханічні дослідження, проведеного у 2001 році:

Тривимірне біомеханічний аналіз присідання при різній позиції ширини, по Эскамилло, Fleisig, Лоурі, Barrentine і Ендрюс, в медицині і науці в спорті і вправи, 2001

результати яких узагальнені в міцності і кондиціонування досліджень пост. 39 пауерліфтерів, де вивчаються і рухи їх були записані (з декількох камер, забезпечуючи свого роду 3D-вигляд) за 1ПМ. Були вивчені вузькі, середні і широкі стійки. В результаті дослідники виявили багато ключових моментів. Той, що стирчить для мене:

Не було суттєвої різниці у виконаній роботі між трьома позиція Ширін хоча спостерігалася тенденція до більш широкого присідання залучати більше роботи.

Це передбачає...

... атлетів хочете зробити якомога більшу частину робіт в комплекті період часу, ймовірно, краще вибрати найбільш зручна позиція.

Хоча я згоден з вищевказаною заявою, Я все ще твердо вірю зміна вправ в якості засобу, щоб уникнути плато. Так, в кінці кінців, змінюючи свою позицію до вас, і буде істотним, якщо ви думаєте, що це.

+328
shanawaz ahmad 16 квіт. 2017 р., 16:07:45

Схоже, що ви почали занадто низько, чи ви дійсно Новачок, засновані на подальший прогрес за програмою. Ви тільки вичерпавши свій початковий виграш у програмі лінійної, як це. Ви зможете піти набагато сильніше для Олімпійських підйомників.

У той же час, щоб не втратити технічні навички, я почала прогріву кожен день з деякими варіаціями про-ліфти. Навіть якщо вони не є максимум зусиль (ймовірно, для кращого на даний момент, Ви зможете зосередитися на підтримці техніки, так що вам не доведеться перевчатися, коли ти повернешся в свій тренер.

Я б особисто зробити зміна урвати на тязі днів, і чисту варіацію на тязі днів. Ви також можете додати у деяких придурків, після цього натискає, щоб допомогти зберегти, що техніка сильна.

Майте на увазі, що коливання про-ліфти не просто включати повний і варіації потужності. Є також позиції висять з різної висоти, блок тягне і т. д. Використовуючи всі з них (не всі відразу) допоможе вам зберегти або поліпшити вашу техніку підйому.

+324
Brant Highers 16 жовт. 2014 р., 04:01:23

Мені 43 і я практикував бойові мистецтва за останні кілька років. Мої стегна сильні м'язи, але я не думаю, що вони досить сильні. Деякі з практикуючих в моїй бойове мистецтво стегна, сильні як залізо 'буквально'.

Сильні стегна мають важливе значення, оскільки ми вбираємо потрапляє через них.

Що є кращим способом, щоб сила стегон в домашніх умовах з мінімальною обладнанням і мінімальними витратами часу (у мене є гантелі та праска спортзал тренування верхньої частини тіла)? Існують деякі вправи актуальні для тіла метод науки (велика 5)?

+260
Jean Smith 24 серп. 2019 р., 01:19:45

Як тато двох бігових бігунів я бачив в кінці літа ентузіазмом переходимо до гомілки і переломи. Я б порекомендував уповільнення додавання працює гучності. Пам'ятайте, що швидкість-це мала частина вашої звичайної тренування і швидко бігати не єдине. Ви повинні мати легкий днів після важкі дні, а також в один прекрасний день ви провести деякий час робиш довгий повільний відстань. Це дозволить отримати ваше тіло звикли до обсягу і допомогти запобігти травми в майбутньому.

Ви повинні попросити вашого бігових тренера, якщо ви можете приєднатися до команди зараз, вони повинні дати вам деякі рекомендації і структури, щоб допомогти вам наростити і ви також отримаєте, щоб конкурувати! Якщо ви вже не 8К за 30 хвилин ви будете робити 5к в 18 хвилин, що означає, що ви буде лист!

+222
user151960 22 січ. 2013 р., 14:18:06

Якщо ваш організм здатний витримати напругу вправи на травми без погіршення вашого стану, то ви повинні проявляти. Як ви змогли визначити, чи дійсно ваше тіло може витримати напругу? Єдиний спосіб-це фізичні вправи і спостерігати за результатом.

Є очевидні ризики в цьому. Ніхто не може порадити вам, чи дійсно ви повинні взяти на себе ці ризики. Тільки ви можете вирішити для себе, чи варто відновлювати тренування, щоб уникнути втрати фізичних здібностей варто ризикувати зробити подальше пошкодження до вашого тіла.

Якщо ви вирішили спробувати здійснити з вашої травмою, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ризики ведення подальших ушкоджень.

Починайте кожне вправу дуже повільно. Дістатися до початкової точки напруги на тілі і визначити, чи дійсно ви відчуваєте себе в безпеці продовження. Якщо напруги ви відчуваєте не знайомий, ви можете вибрати на стороні безпеки і стоп.

Всі ваші повторень повинно бути дуже повільним і контрольованим. Виконуючи їх, ви більше правоподобны для того щоб бути в змозі відчувати біль і зупинити рух, перш ніж біль приходить; будь-які швидкі або різкі рухи можуть призвести до миттєвої болю.

Зверніть увагу, як ваше тіло відчуває себе після завершення набору. Іноді напад болю затягується. Аналогічно, зверніть увагу, як ви себе почуваєте після всього тренування, і протягом декількох годин і наступні дні. Зробити це допоможе визначити, як ваш організм витримав стресу фізичних вправ.

Це ітеративний процес; необхідно постійно контролювати своє тіло після кожного тренування. На додаток до оповіщення вас, коли ви штовхнув себе занадто далеко, цей процес також допоможе вам дізнатися рівень дискомфорту, з яким ви можете спокійно продовжувати працювати.

+142
zbearwrestler 3 жовт. 2011 р., 19:24:21

У мене завжди було трохи жиру на моєму тілі. Я ніколи не була товстою і навіть повненький, але завжди 4-5кг занадто багато на себе. Я просто думав, що це будуть мої гени, тому що все моє життя я зробив трохи спорту. Буду bycicling іноді, йдучи купатися, кататися на ковзанах, лід-кататися на лижах. Я зробив все.

Не регулярно, але іноді. І в моїх батьків, хоча я їла солодощі приготовані вони досить здорові. Так що, як кажуть, я просто подумав, що це в моїх генах, щоб отримати жир, трохи швидше.

Але в останні 4-5 місяців я почав ходити боулдерінг регулярно 2, іноді 3 рази в тиждень по 2-4 години кожен раз. Я не думаю, що це дуже багато спортивної активності, але досі я втратив 6 кг за останні 4-5 місяців, хоча я побудував Хелла багато м'язів, які насправді набагато важче, ніж жир. Так що я, мабуть, втратив як мінімум 10 кг жиру(зараз 72кг при 176см).

Але справа в тому, що я їла майже те ж саме. Кожен зараз і потім кебаб або гамбургер чи вчора, наприклад цілий стакан 0,5 кг, як Ben&jerrys. І кожен раз після боулдерінг я п'ю 1-2 кухлі пива (нагорода звичайно ;) )

Я тренувався в спортзалі раніше в моєму житті і помічав жодної реальної втрати ваги.

Як його бути? Робить щось регулярно так сильно впливає на організм? Може бути, боулдерінг такий хороший спортивний втратити вагу, тому що ви повинні всім тілом за нього, на відміну від тренування в тренажерному залі? Якщо так, то як це працює? Це обмін речовин так повернулася або що є причиною мого досить значну втрату ваги?

Це мій перший раз тут в FitnessSE і я сподіваюся, що це питання входить у сферу його :) якщо не дайте мені знати, і я буду відповідно змінювати питання

+133
Bishnu 1 груд. 2018 р., 23:47:03

Почніть з більш коротких відстаней і працювати ваш шлях вгору. Змусити себе пробігти всю дистанцію, навіть якщо ви біг в дуже повільному темпі (очевидно, не змушуйте себе, якщо ви починаєте відчувати біль).

Якщо ви хочете трохи більше структури, можна погуглити "навчальний план 8К" або "напівмарафон навчальний план" і так далі. залежно від раси. Що приємно про плани підготовки полягає в тому, що вони спроектовані так, що ви "пік" в день гонки, і часто вони рекомендують крос-навчальних днів.

+76
abruzzi26 3 лип. 2016 р., 06:19:37

Мені 20 років, жіноча стать, і моя вага тіла-це нормально. Я зацікавлений у починати тренування на тонкий Мій всього тіла (ноги, підборіддя, руки і живіт в основному, і в такому порядку...) без побудови виряченими АБС. Я також хотів би поліпшити свою спритність. Мене цікавлять конкретні вправи, які можуть зробити це (наприклад, присідання, ходьба) або фізичні вправи (наприклад, йога). Врахувати, що я роблю це вдома, без спеціального обладнання. Будь ласка, поясніть докладніше, чому ці режими допоможуть мені досягти моєї мети, або розміщувати посилання на сайти, які повністю пояснюють режиму і переваги.
Вам не треба пояснювати мені , як робити ці вправи, просто якісь вправи і чому.

Я знаю, що дієта повинна йти разом з вправ, щоб повністю досягти своєї мети, і я в даний час перебуваю на дієті. Я припускаю, що всі вправи зміцнюють м'язи, і це добре, звичайно. Я не намагаюся уникнути цього. Це тільки здається, що всі вправи я подивився вгору, концентруючись на тонування ті АБС , що це не моя мета взагалі.

Я повний новачок в цій області, тому постарайтеся, щоб розробити якомога більш ясно, і якщо моє питання переплутали або незрозуміло, будь ласка, коментар і я буду це виправити. Спасибі всім!

+70
TopConnector 17 лют. 2011 р., 15:21:18

В один із Вас, Ви згадали про варикозному розширенні вен.

Протягом багатьох років в тренажерному залі, я бачила багатьох людей, що мають проблеми з варикозне розширення або варикоз.

Єдине, що, здавалося, працювали, незалежно від того, що їх лікар сказав їм, що це вправа, яке ви вже робите, і постійне тривале вживання вітаміну С.

Переконайтеся, що ви не купуєте будь-які доповнення, які мають велику суму "аскорбінова кислота", тому що це насправді не вітамін, це всього лише невелика складова і не найкращий компонент, це просто зовнішній шар цього вітаміну.

Кращі продукти з найбільшим вмістом споживати вітаміну С є ківі, папайя і перець, перець краще, якщо ви не хочете, щоб з'їсти занадто багато цукрів, які надходять від плоду.

+59
Wendel Ribeiro 13 січ. 2015 р., 18:31:07

це нормально, якщо я не відпочивати між велосипедними і біговими діяльності ... ось мій розпорядок

  1. перші п'ять днів : біг ( 30 - 35 км )
  2. сб,вс : велоспорт ( 80 - 100 км )
+43
daps022 6 черв. 2013 р., 18:10:16

Я не хочу обговорювати правильність прийнятого відповіді, чим важче, тим більше енергії потрібно вкласти, щоб створити і підтримувати швидкість. Однак, сказавши, що велика частина роботи робиться проти тертя не є правильним взагалі.

Опору Повітря

На рівній дорозі, аеродинамічний опір є найбільшою перешкодою для швидкості велосипедиста, на який припадає від 70 до 90 відсотків опір відчувається при педалюванні

Джерело

Велосипеди є дуже неефективними, коли справа доходить до аеродинаміки, як ця Вікіпедії статтю ілюструє.

+20
Mike Onder 12 квіт. 2016 р., 22:01:00

Показати питання з тегом