Не змінюючи швидкості під час кардіо тренування справа?

Тут представлені два випадки:

Випадок 1: за допомогою запрограмованих кардіо тренування на біговій доріжці. Вона проходить за півгодини, і починає повільно. Після перших п'яти хвилин бігу на 4, 5, 6 км/ч. На наступні 20 хвилин, він починає чергувати між 10 і 11 км/ч. Потім протягом 5 хвилин, вона сповзає вниз на 5 на 4 км/ч. До кінця тренування в мене близько 4 км.

Так досить багато, я біжу з середньою швидкістю 8 км/ч.

Випадок 2: біг на 8 км/год протягом 30 хв.

Я питаю це тому, що у мене проблема з підтриманням період перемикання між 10 і 11 км/ч. Однак, я можу підтримувати 9 км/год протягом 10 хвилин. Я хочу знати, чи є випадок у кого-небудь очевидних переваг у випадку 2. Тому що я б краще робити справу 2.

+762
user6093993 20 лип. 2014 р., 17:44:05
28 відповідей

Я можу вам сказати з досвіду, що якщо ви підняття тягарів з юних років і зробити важкий підйом ваги, що ви могли б серйозно пошкодили сухожилля і суглоби. Якщо така біль не проходить, Вам може знадобитися, щоб зменшити навантаження.

Беручи суглобах і сухожиллях, добавки, такі як глюкозамін хондроітин може допомогти багато. Я почала приймати їх за порадою аптекаря після скарг на болі в коліні під час бігу (болі в суглобах, сухожильних) і він дуже допоміг.

Мої коліна були поранені з-за надмірного підняття тягарів з важкої навантаженням в дуже молодому віці. Я робив 500-600 фунтів нога натискає на ~12, і підірвали обидва коліна через падіння в ~14 років.

+987
Crazysid 03 февр. '09 в 4:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У той час як "мінімальна комплектація" проти "немає обладнання", індійський клуб вправи з участю руки добре для розвитку вашого зап'ястя і передпліччя. Без формального клуби, будь палиці. Я використав, щоб зробити Ескріма, і коли у мене не було реальної палички, я б пішов на якісь більш вагомі циліндричний об'єкт я міг обернути мою руку навколо і поворотів. Я підозрюю, що ти отримаєш ті ж самі переваги, з більш гнучким інструментом, як гиря на мотузці.

+828
mattblissstar 16 бер. 2014 р., 01:03:30

Який тип вправ? Якщо це короткий сплеск навчань, таких як анаеробні тренування будівлі тіла, то прості вуглеводи краще: печена картопля з сиром. Для тривалих аеробних вправ, таких як біг марафон, повільне горіння складні вуглеводи працюють краще, Піта хліб, макарони.

Ця книга йде в набагато більш докладно:

Варто вживати в їжу з високим і низьким ГІ ГІ їжі перед вправами вже давно спірна ділянка. Багато фахівців рекомендують низький GI їжі на основі ідея про те, що така їжа буде поставляти сталої енергії під час тренування. Дійсно, цілий ряд добре розроблених дослідженнях, проведених в Університет Сіднея підтримали цю рекомендацію. Наприклад, дослідники виявили, що, коли група велосипедистів з'їв низьким ГІ перед тренуванням прийом їжі сочевиця (гі = 29) 1 годину до тренування, вони вдалося продовжувати йти 20 хвилин довше, ніж коли вони споживали високо ГІ продуктів харчування (напої глюкоза, ГІ = 100; або печена картопля, гі = 85) (Томас співавт., 1991)

[...] Це не обов'язково правило, як інші дослідження знайшли що гі попереднього тренування прийом їжі мало впливає на продуктивність, з велосипедистів керуючий на той самий строк чи вони їли сочевицю або картопля (лютий & Стюарт, 1996).

Дослідження у Великобританії підтвердили, що спортсмени спалювати більше жиру під час фізичних вправ з низькою Гі їжі висівок зернових, фруктів і молока порівняно з високим ГІ їжі кукурудзяні пластівці, білий перерву, джем і спортивний напій (Wu і співавт., 2003). В переваги пипець на початку при фізичному навантаженні, різниця в жир окислення проявляється навіть після 15 хвилин.

Як ви не професійний спортсмен (я припускаю), або навіть якщо ви були, це дійсно все, що працює краще для вашого тіла, заснований на спорті і їжі, яка займає кілька місяців проб і помилок.

+776
Afrida Anzum Aesha 17 лют. 2019 р., 07:49:26

Щоб залишатися мотивованим-це дуже корисно, щоб встановити короткострокові цілі. Більше часу, більше БПМ, складніше..

Поговорити з іншими людьми, які займаються спортом, як ти, відвідувати соціальні сайти фітнес, допомагає вам залишатися мотивованим.

+758
oatcrunch 18 трав. 2015 р., 01:30:01

Кожен день я піднімаюся на 8 поверхів по сходах. Мені 23, і мої друзі кажуть, що якщо ми щодня піднімаємося 8 історій, які в майбутньому будуть проблеми з колінами і все.

Чи мають вони рацію? Якщо так, чи Можете ви запропонувати який-небудь кращий спосіб.

+745
shekeine 8 груд. 2013 р., 14:56:04

Залежить від того, яка ваша мета. Якщо ви просто хочете схуднути, або деякі тіла/ваги тіла звичайних нормально. Частина вирішальним фактором є, якщо немає інших цілей ви хочете досягти, якщо у вас є які-небудь обмеження по здоров'ю, обмеження часу і т. д. Погляньте на fitdeck (www.fitdeck.com) для прикладу деякі тіла/ваги тіла вправи, які можна робити в обмеженому просторі.

+726
Jonas Mechtheim 21 груд. 2016 р., 00:33:15

Там це вже давно поняття, що не можна повторно формувати м'язи через навчальні: що ви думаєте про це?

+707
TaylaWalder 31 серп. 2018 р., 12:25:40

Сила допоможе у всьому. Отже, присідання і станова тяга збираємося, щоб допомогти вам у будь-якому виді спорту існує.

Ви впевнені, що ваша форма-це добре або відмінно? Відео буде допомагати нам аналізувати, якщо є які-небудь проблеми.

+657
Wathoni Hizboel 18 лип. 2018 р., 08:18:46

Як правило, ваша ліва нога слабкіше правою. Біль і судоми ви відчуваєте занадто велика кількість молочної кислоти. Спробуйте зробити деякі щиколотки кола будинку або всякий раз, коли ви сідаєте, на роботі, просто щоб зробити ваші ікри, щоб позбутися від кислоти, пийте багато води, щоб позбутися від кислоти в сечі а потім в тренажерному залі, спробуйте використовувати штангу усаженное підвищення ікри машину, щоб розігріти м'язи, дати собі розтяжку до тренування і після, прийняти ванну, де можна і масаж литок 5 хвилин кожного теляти.

+630
jolati 26 квіт. 2019 р., 18:46:50

Ви робите зовсім протилежне, що ви повинні робити. Ви повинні почати працювати, викинути протеїнові коктейлі та отримати білки з фаршу індички, лосося і курячі грудки.

+621
spiralup 31 серп. 2013 р., 19:27:10

Яке рекомендований час для роботи, щодо часу прийому їжі і голод (кількість цукру в крові)? Якщо відповідь залежить від мети вправи, поясніть, будь ласка, для втрати ваги.

+615
Paul Warner 12 лип. 2015 р., 11:32:12

Я мав цю проблему протягом багатьох років і років, а також. Я намагався зміцнити м'язи спини, щоб натяжний їх щодня, плавання, займатися йогою... і хоча всі ці техніки змусило мене відчувати себе краще (звичайно!), проблема була все ще там.

У моєму випадку, мені дуже допомогло, що я був країн, що моє вміння розпізнати напруга на м'яз або ділянку і звільнити його. Легко сказати, я знаю : )

Я думаю, є багато способів і методів досягнення цих цілей. Справа в тому, щоб працювати на вашій пропріоцепції і вчитися (жити в своєму тілі), як м'язи в багатьох ситуаціях напружені, тому що ми напружуючи їх, навіть якщо ми не усвідомлюємо цього. В більшості випадків це не фізіологічна проблема поза межами нашого контролю.

Після декількох місяців щотижневих сесій diafreotherapy (інші дисципліни роботи на цій конкретною метою, як я сказав, Не обов'язково включати емоційну роботу) я поступово зміг зрозуміти, що у мене наприклад плечі блокується при ходьбі будинку. Як за помахом чарівної палички, як тільки ви відчуєте, що саме ви зробили, що ви знаходитесь в змозі випустити. Це було, наче забув своє пальто, і я просто видалив його. Що блокування плеча повернувся через кілька хвилин, але це був початок.

Одного разу вночі на ліжку і тільки перед сном я відчував те ж саме з моєю спиною і зрозумів, що це я автоматично напружився кожен раз, та що я міг відчувати себе комфортно, не напружуючи спину. Мені знадобилося кілька тижнів, щоб інтегрувати цю процедуру, так що я не напружилася моя спина, як я вважав. Зараз я відчуваю тільки спина затекла вранці деякі рідкісні дні.

+611
Dactyllo 30 груд. 2011 р., 05:23:30

Проблема

5кг це waaaaaay занадто багато, щоб додати в одного стрибка для більшості підйомників для більшості людей після самого початкового етапу. Це іноді доречно, але багато разів це надто значне зростання, щоб бути готовим до високих вагою з хорошу форму.

Деякі Рішення

 • Часткове або інакше невеликих тарілок. Дві пластини 2.5 кг не повинна бути самі маленькі речі навколо. Купити, знайти або зробити менше пар пластин: не менше 1 кг, 0,5 кг є хорошою ідеєю, і навіть 0,25 кг для підйомників (наприклад, верхній прес).
 • Досягти більш високих повторень з поточним вагою, перш ніж додавати вагу і прагнете до меншої кількості повторень. Якщо я був змушений зробити 5кг стрибає, потім за велику ліфти я б комплектів п'ять, потім шість, потім сім, потім вісім, потім додати 5 кг і перейти на набір з трьох або чотирьох або п'яти. Я б не став просто робити одне тренування з наборами з п'яти з 25кг, а потім просто перейти до комплекти 5 до 30 кг, якщо я новачок в ліфт і швидко легкий прогрес.
 • Залишитися при такому ж вазі і повторень, поки це легко. Вона також може працювати, щоб просто продовжувати робити ту ж вагу при однаковій кількості повторень, але прагнути до повторень з кращою формою. Прагнемо бути в змозі зробити ці повторення швидко (доводячи, вага не максимальний), а також повільно (на повірку у вас є повний контроль над ним) і, можливо, навіть з паузами (щоб довести, що ви не використовуєте імпульс, щоб обійти жорсткі частини). Може бути, мій перший раз, присідання 60кг п'ять він був повільним, моя форма була сумнівна, і мені довелося відпочити кілька хвилин між підходами, але як тільки я можу присідати 60кг п'ять разів по п'ять в ряд, тільки одна хвилина відпочинку і кожен реп-це чистий і швидкий, то я відчуваю, що готовий перейти до 65кг. Я б очікував, що моя швидкість і форма деградувати, звичайно, але поки моя форма в рамках безпеки, то я б не хвилювалася.

Скільки поганий тон це нормально?

Є прекрасні представники і є хороші представники. Є сумнівний повторень і є погані представники. Хороша форма листя буферну зону, де ти такий про-точка, всі рамно, а саме позицію вона повинна бути з силою і рухливістю і швидкістю, щоб заощадити. Таким чином, коли ви повинні кинути виклик собі з великою вагою або більше повторень або навіть просто поганий день тренування, Ви можете дозволити собі не перевіряти кожну коробку з ваших зусиль.

Іншими словами, є різниця між "що" реп "не є ідеальним" і "реп, що був небезпечний".

+599
Paul Cutler 1 січ. 2019 р., 14:28:21

Своп медитація і біг і у тебе все добре.

Біг збільшить ваш серцевий ритм і поліпшити кровообіг. Тому його найкраще робити перед тренуванням в якості розминки або після того, як охолоне якщо тренування була інтенсивною.

Медитація може бути зроблено раніше, коли при більш низькою ЧСС, щоб розслабитися і морально підготуватися або після відновлення в поєднанні з розтяжкою (йога?).

+523
BNK13 6 лип. 2012 р., 00:06:47

Я був набирає вагу/підйому близько 5 років тому на дієту, що складається з курки, яловичини і тунця.

Однак, я зупинився, і з тих пір перестав їсти завод вирощуваних м'ясо, і тепер раціон харчування схожий на пескетарианец (вегетаріанське + риба)

Я шукаю, щоб повернутися в набирає вагу/зняття з моєю новою дієтою, але міг зробити з деякими порадами/посиланнями на хороші дієти рутини, щоб мати.

Я в даний час приймати сироватковий протеїн трясе (2 столові ложки в одному шейкері) в день.

Однак, я не знаходжу моя маса зростає, і я з усіх сил намагаюся знайти поради на пристойний збалансований раціон для моїх вимог. Я дивлюся на споживання 3500 калорій в день.

У кого-небудь є хороші поради/посилання на те, що я повинна їсти, щоб цього досягти?

+509
blimpage 29 серп. 2017 р., 00:38:50

Я бачив, нахил, падіння, і горизонтальні приземкуваті машини в тренажерному залі. Кожен активувати різні м'язи або вони фактично те ж саме?

enter image description here

enter image description here

+485
Rex Kerr 22 лист. 2019 р., 00:04:56

Я впевнений, що це було запропоновано незліченну кількість разів, але я не можу зробити повноцінне тренування. Я концентруюся в основному на силові тренування, так що я швидко скорочуються включення вправ, більш важкі ваги з меншою кількістю повторень, і вправи. Здається, що в будь-який час я роблю вправу, це звичайний сценарій, у всякому разі:

 1. Я не розумію, біль або біль, але я не помітила якогось покращення в силі протягом тижня, і я ніколи не відчуваю, як ніби мої м'язи відновити 100%.

 2. Я вам болючість і біль, не помітили приріст сили, відкласти тренування на кілька днів, а потім усвідомив, що я втратив чинність, коли я намагаюся поліпшити вагу.

 3. Я менше ваги, звертати більше уваги на Репс, але налаштовую себе, щоб знизити вагу, отже, більш важкими вагами починають відчувати себе важче.

 4. Я ходжу дуже важким, щоб підштовхнути себе, але в кінцевому підсумку отримати Домс, болі і болі, і після очікування в декілька днів/тиждень, я прийшов, щоб знайти, що один і той же вага дещо складніше.

Так чітко у мене є кілька проблем:

 1. Я тренування, відпочити, але не роблять будь-яких значних успіхів, що ніколи не повернутися до того, що вони були.

 2. Незалежно від зміни процедури, я або натиснути важко, йти крайньому разі подальшого падіння назад вниз, щоб моя сила держави, або йти дуже легка, і доведеться працювати мій шлях назад важче, знову поправляючи нервової системи з гирками (і чому я не люблю аеробні/будівлі м'язи режимів).

Я роблю так:

 1. Спати не менше семи годин щоночі.

 2. Їжте 1,900-2700 калорій в день.

 3. Тренування кожні два-п'ять днів або так.

Моя мета-бути сильніше, але я застряг на плато, яке, здається, ніколи не кінець, буду я більше відпочивати, змінити раціон харчування, фізичні вправи і т. д. В будь-якому разі я не поліпшується, а часто почувають себе слабкими і втомленими більшу частину дня, кожен день.

Я не знаю в чому проблема ... у кого-небудь є які-небудь ідеї?

+465
Akbar Ardiansyah 18 лип. 2011 р., 04:30:54

Люди отримують болю у м'язах з трьох причин:

 • Вони не звикли до тренувань.
 • Вони використовуються для різних фізичних вправ.
 • Вони занадто тиснути свої регулярні тренування.

Ви сказали, що ви нещодавно ходила від 30 хвилин до 40 хвилин. Ваші болі скоріше всього від свого тіла, пристосовуючись до нових пробіг.

Хоча ви повинні переконатися, що ви робите вашу частина:

 • Гарантуючи, що у вас є правильні кросівки.
 • Даючи собі досить відпочинку.
 • Даючи собі достатньо води і їжі/харчування.

Також слід враховувати поверхню , на якому ви працюєте. Завжди на дорозі або велосипедній доріжці? Бігова доріжка або трава? Ви можете спробувати біг на різні поверхні для того, щоб змішати ваші тренування і дасть ваше тіло легше/важче тренування в залежності від самопочуття.

Я хотів дати собі день повноцінного відпочинку і подивитися, як ваші ноги реагувати. Відчувати себе добре? Повернутися в біг по 30 хвилин в день. Якщо ви відчуваєте себе добре, наступний запуск робити 35 хвилин. Подивитись, як ми працюємо наш шлях до 40 поступово? Можливо, ви збільшили час/пробіг занадто багато і повинні скорочуватися.

Якщо хворобливі відчуття не проходять після 2 днів відпочинку, я виразно розгледів би бачити лікаря тільки, щоб переконатися у відсутності пошкоджень.

Ви також можете слідувати навчальній програмі, як Хела higdon 5К , так що ви можете варіювати ваші тренування/бігу.

+395
rapunzel 27 лист. 2016 р., 17:59:29

Спробуйте проконсультуватися з лікарем, може можна використовувати електричні пристрої, такі як комплекс, щоб стимулювати свій паралізованій стороні.

для ніг і ядра, можна робити повітряні присідання, присідання пістолетом (якщо це можливо тримати рівновагу, якщо немає, спробуйте допомога), розгинання ніг, жими ногами, спина розширення, хрумтить.

Як я розумію, ви можете зробити дуже обмежене коло вправ. Моя порада така, не треба спліт-тренувань, робити концептуальні чотири рази в тиждень.

+340
alan samson 28 вер. 2011 р., 20:30:55

У мене форма перевіряється тренером сьогодні, він зробив пару хороших точок:

1 - не арки нижній частині спини занадто спускаючись.

Я дивилася в інтернеті, і ця стаття ніби його підтримує, хоча у мене немає болю в спині прямо зараз, збільшення ваги може привести її в майбутньому. Як я можу підтримувати нейтральний хребет по всій? Немає нерівномірного навантаження, і я не подався вперед, але я порівняв свою анкету на дзеркалі, що я помітив, він був трохи пряміше, ніж у мене. Я постараюся, хоча велика техніка дихання в наступний раз.

2 - тримайте невеликий вигин на коліна, коли ви придумали, чи це викличе надмірну навантаження на коліна. Це взагалі правда?

3 - йдуть лікті назад, це може бути причиною болю, хоча я помітив, мій правий лікоть трохи вперед, ніж лікоть лівої. Як я можу поліпшити це? Прямо зараз я використовую середнім хватом з ліктями штовхаючи вниз і вперед (але я йде, коли я навпочіпки).

З нетерпінням чекаю, щоб поліпшити свою форму на наступному тренуванні, всі ваші пропозиції вітаються.

+241
Brittney Montgomery 12 серп. 2018 р., 08:44:36

Виходячи з поставлених вами цілей в першому пункті, я хотів би запропонувати вам зробити силову раму, досить ваги для присідання та станової тяги і поглянути на новачка Мехді в 5х5. Це три дні в тиждень, три основні вправи в день. Вона заснована на корточках, який однозначно краща вправа ви можете зробити, якщо ви робите це правильно. Тренування залишає простір для підтягування, віджимання, і інші вправи. Я просто продав свої стійки для присідань, вага і бари за $200, тому що у мене є безкоштовний тренажерний зал по роботі. Цифра стоїть між $60 і $100 в місяць за хороший тренажерний зал, 200 або 300 баксів коштує.

Я без стуку вправи, але якщо ви не в змозі зробити багато хто з них легко турбуйтеся і не отримати результати, які ви шукаєте.

+232
snehalj251 11 січ. 2020 р., 04:48:58

Спорт фітнес-консультант - це хороший сайт для ABS/основні вправи. Ось кілька прикладів з їх сайту:

enter image description here enter image description here

Перевірте їх сайт для отримання додаткових вправ!

Моя особиста рекомендація: отримай швейцарські/вправи м'яч, почніть без ваги і зосередьтеся на напруженості в сердечнику. Я припускаю, коли ви говорите, більше м'язів ти маєш на увазі, шість пакетів - шість пачок дуже важко і не видно на людей, у яких дуже мало жиру в організмі, АБС переплітаються м'язи, які є одній невеликій частині активної зони.

Ваше питання про те, щоб нашкодити собі - так, як і будь-які інші вправи, ви можете собі нашкодити, якщо не зроблено належним чином. Техніка першого, то додати інтенсивності. Хороший, послідовною, повною рутини організму-це те, що акцент повинен бути на.

+217
EmciK 8 квіт. 2019 р., 02:50:19

Я зараз роблю прогресії вийти в стійку на руках віджимання. Одним з прогресій є щука пуш-ап. Я читав на сайті, що цих вправ працює тільки на передніх і бічних дельтоподібних.
Це правда ? і якщо так, то які ваги вправи потрібно робити, щоб цілі задніх дельтоподібних ?

+209
MattieTK 23 груд. 2012 р., 15:05:07

Після вашого пробудження, ваше тіло буде в його низький потенціал, щоб зробити що-то відразу інтенсивно. Все, що вам потрібно зробити, це зробити перший готовий. Це, як кажуть, я б сказав, просто швидка ходьба на вихідні дні буде допомогти. Або бігом, але і не працює. Інші дні означає, що ви даєте вашим м'язам відпочити. Ходьба також допоможе вам після сну чи дрімоти, ваша система готова для вас на наступний.

+136
Tobby Sun 4 лип. 2011 р., 20:24:49

Прямо зараз, ви вагу, тому перша порада має бути, що ви повинні з'їсти більше. Для цього ви, можливо, захочете, щоб відслідковувати все, що ви їсте на тиждень або дві, щоб з'ясувати, скільки ви їсте зараз. Звідти, швидше за все, ви хочете збільшити споживання калорій, щоб забезпечити надлишок калорій (в залежності від роботи/спорту ви займаєтеся, що може бути 2500-4500kcal в день).

Далі ви хочете, щоб почати програму навчання. Я пропоную стартову силу, яка є вага тренування. Якщо у вас є доступ до студії, я пішов би з цим, оскільки вона працює і працює швидко.

Якщо у вас є тільки ваш будинок, можна подумати про ваги рутини. Вам не знадобиться ніякого устаткування для цього, і ви можете додати вправи всякий раз, коли ви хочете (перерв на обід або будь-який інший).

Який би ви не вибрали (там набагато більше там, так що, можливо, ви виберете зовсім іншій програмі, ви повинні з'їсти більше. Ви не можете побудувати м'язи або сила без надлишків калорій.

Вам також може знадобитися, щоб позбутися від ідеї шести-пакет на наступні 12 місяців. Коли ви будуєте м'язи, ви неминуче будувати жиру. Ви можете втратити жир пізніше, але в початку краще багато їсти, тренуватися і турбуватися про жиру пізніше.

+126
21Shura21 29 вер. 2011 р., 22:32:46

Так, ви можете. Вам треба лікувати м'язи живота, як і будь-який інший м'язи. Будівля АБС і показуючи їх одне і те ж, м'язи преса(особливо косі м'язи живота і зубчаста) видно навіть на 20%-25% жиру, дивитися до жиру силач, пауерліфтерів і важкоатлетів вони можуть не мати рельєфний прес, але вони величезні і явно проглядається за всім, що жиру на животі.

Так що так, робіть сто, як він буде будувати свій живіт, але є більш ніж один спосіб, щоб наростити м'язову масу, якщо ви отримаєте м'язи в напруженому стані вона буде зростати незалежно від того, як ви це робите.

+38
Ken Zein 10 черв. 2012 р., 12:34:44

В основному, якщо ви не набирає розмір, а не Маса, що означає, що ви або не вистачає калорій або білка, або не робити розминку досить сильні, щоб виробляти мікро розриви і заново побудувати.

Маркер кількість білка для нарощування м'язової маси є 1 г на кілограм ваги тіла.

Я Вага 145 фунтів, для нарощування м'язової маси я повинен прагнути до 145. Це дуже важко досягти цього, отже, багато людей, які тренуються не ростуть так, як вони хотіли б.

Наприклад, склянку молока 8г, тунець 18г і т. д.

Це добре, що ви беручи протеїн відразу після тренування, як після того, як піднімати тяжкості, є вікна 20 monute "" як вони його називають, де тіло виступає в якості губки і потреба в білку як можна швидше. отже, протеїновий коктейль з близько 30г після тренування-це добре. Використання сироваткового протеїну для цього.

Тепер ви знаєте, протеїн дозволяє покрити калорій. Якщо ви не досить худий хлопець, то це буде дуже важко для вас, щоб порахувати, скільки калорій ви їсте, і я сумніваюся, що ви все одно хочете... В принципі, якщо у вас поки трохи жиру.. якщо ви хочете наростити м'язи, ви повинні з'їсти! їжте кожні 3-4 години з білком їжі. Якщо ви хочете подивитися хоча калорійність добова потреба для хлопчиків складає близько 2000-3000 і дівчаток близько 1500-2200. ви можете покласти ваше ім'я і вік, і всі розрахунки в Google, і він буде з'ясувати це для вас. і зі зняттям робити так на 8 або 9 повторень ви не могли б зробити ще один респ за своє життя, відчути опік! і переконайтеся, що ви йти в ногу з вашої води беруть :) сподіваюся, я зміг допомогти!

Якщо ви вже піднімаючись якомога сильніше і піднімаючись ваги кожні кілька тижнів, то у тебе все добре. коли я не досить сильні, щоб піднятися ваги, але хочу, щоб тренування вбивці. Я зроблю це: (його для біцепса - наприклад, біцепс завиток)..

початок в absoulute максимальна вага (для мене 7кг - я-дівчина) Я роблю 5 з них, або навіть 3 (все, що я можу зробити), потім без перерви підібрати вага 5кг, потім робити 10 повторень підібрати вагу 3 кг і зробіть 15 повторень. звідси musxcle знаходиться під напругою тривалий час, і Ви маєте різноманітний діапазон реп/weighjt для м'язів розбрід і підняв важче, ніж зазвичай! його називають супер набори дуже добре для м'язів

+21
Alfonso Lamadrid 16 трав. 2018 р., 13:16:14

Показати питання з тегом