Розширення ніг і кучері менш шкідливі для вашого коліна з легкими вагами

Я хочу змінити свій звичайної тренування трохи і зробити нарощування і скручиваемости ноги. Так як я вже піднімати важкі на інші вправи, я хочу зробити два відносно легких ваг, але thererfor велику кількість повторень.

Я чув про так багато людей скаржиться на біль в коліні або навіть травм після тренування з цими двома машинами. І часто цими людьми є ті, хто важкий на екстензіі ніг і кучері.

От і мені цікаво, при виконанні з малою вагою, який я можу легко проаналізувати скажімо 12-15 повторень з ці дві вправи як шкідливі або навіть шкідливі взагалі?

Моя головна мета-зробити відбувається гіпертрофія і побудувати деякі м'язи. Я не дискутую на weither ці вправи необхідні або корисні до своєї мети, тому що я виявив, що думки в таких випадках дуже сильно відрізняються. Я просто хочу знати про травмі/ризик болю, щоб відчувати себе в безпеці при виконанні цих, так би мовити.

+458
flickofthefedora 20 бер. 2018 р., 01:14:21
40 відповідей

Починаючи, приблизно, з тиждень тому, коли я повертаюся з роботи, я б це відчуття в моєї правої руки, особливо пальці (з боку долоні) і не стільки на долоню, і тиск було найбільшим на кінчиках моїх пальців. Дивна річ полягала у моїй лівій руці не було цієї проблеми. Він зазвичай зникає, коли я прокидаюся від сну, або після 6 годин. Це може статися тільки в ті дні я працював. Однак, він підійшов знову близько 3 днів тому, в день, коли я не тренування. З тих пір вона стала постійною. Я виділив причину проблеми, щоб бути загвинчування речі гайковий ключ для штанги, оскільки він застосовується великий тиск між моєю долонею і пальцями, коли я його вичавлюю. Я, не замислюючись, використовував свою ліву руку, щоб стиснути його, і тепер моя ліва рука теж така ж проблема.

Відчуття можна описати так: коли ви оберніть гумкою навколо пальця і стисни його частина це червоний і повний крові (оніміння), ось як мої пальці. Коли ваша нога засинає, дотику, і ти знаєш, що ти торкаєшся його, але навряд це відчуваю. Відчуття супер затупил. Так що мої почуття і відчуття в пальці дуже затупил. Я чудово можу рухати пальцями без проблем, це просто почуття, особливо на кінчиках.

Я зробив прийом до лікаря, але мені доведеться чекати близько 3 тижнів, тому що я хотів йти до лікарів для інших речей теж, але я повинен зробити як можна швидше консультації іншого лікаря, якщо це занадто небезпечно?

+957
Noradin Issedin Islao 03 февр. '09 в 4:24

Я не дуже впевнений, як або чому, але я опиняюся в положенні, коли я повільно отримувати більше травм з року в рік.

В коледжі я можу піти в спортзал 4/5 раз в тиждень, грати в футбол (футбол) або баскетбол в той же день.

Поки я не піднімаючи важкий, тоді як я зараз (прогресування ура!), я роблю набагато менше вправ, але відчуваю більше болю, і більше втомлюються.

Коледж/Університет:

Понеділок: груди + ноги (вранці), баскетбол (2 години перейми/навчання)

Вівторок: спина (вранці), баскетбол 40 хвилин максимум (вечір)

Середа: руки + інтенсивний базовий (ранок), Футбол 2 годин дня до заходу в залежності від числа (День/Вечір)

Четвер: плечі + ноги (ранок, легкі ноги), футбольний матч максимум 40 хвилин (вечір)

П'ятниця: баскетбол (1 година 30 перейми)

Субота: Нічого

Неділя: раз в 2 тижні, тренування баскетболу (бійки, стрілянина свердла, опір)

Зараз працюють:

Неділя: Груди + Ноги

Понеділок:Відпочинок, можливо, легкий основний тренування вдома, скакалка

Вівторок: плечі і спину (в залежності від того, наскільки зайнятий тренажерний зал)

Середа: футбол або тренажерний зал (рук і торсу, якщо я піду)

Четвер: спина або плечі (в залежності від того, що я не робила у вівторок)

П'ятниця: баскетбол (2 години)

Субота: відпочинок або в залежності від того, як я відчуваю, я забрала все, що я відчуваю, не було зроблено добре протягом тижня (груди, ноги, плечі, спину, руки залежно від того).

Я 2 роки відсторонили від коледжу, і я ніколи не скалічив моє тіло, тільки іноді розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба.

Я боюся, що мені не вистачає спокою, але моє тіло може зайняти заздалегідь більше битися, я боюся щось серйозно не так.

Може хто-небудь порадити або внести корективи у свій розклад тренування або пролити світло на їх досвід?

Тл;ін

Як ви баланс вашого робочого життя, спорту, і піднімаючись в тренажерному залі.

+935
UrkoM 13 трав. 2017 р., 20:30:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є величезний розрив між прийомами їжі. Розділити харчування на 5-6 невеликих прийомів їжі. Я не експерт, але це допомогло мені. Може бути, ви можете почати робити деякі вправи - планки, віджимання, присідання. Включають близько 10 хвилин в день для цих вправ. Це моя скромна думка. Сподіваюся, що це допомагає

+927
Phred 20 груд. 2013 р., 23:52:15

Після цього на деякий час, я дізнався, що справа доходить до калорій. Його досить просто, коли ви думаєте про це. Всі калорії-це енергія. Якщо ви отримуєте більше енергії, ніж організм витрачає, ви набираєте вагу. Якщо ти споживаєш менше енергії, ніж ваш організм витрачає, ви втрачаєте вагу. Поки ви перебуваєте в дефіциті калорій, ви будете втрачати вагу. Я гарантую це :) тепер що стосується плану харчування, ви можете їсти все, що ви хочете, як довго, як ви тримаєте себе в калорійному дефіциті. Якщо ви хочете дотримуватися вегетаріанської дієти, то погляньте на цю посилання:

http://www.mayoclinic.org/healthy-living/nutrition-and-healthy-eating/in-depth/vegetarian-diet/art-20046446

Найбільш важливою частиною будь-якої дієти є мікро-поживних речовин. Будучи збитковим в якихось важливих мікро-поживних речовин може бути шкідливим для вашого здоров'я! Добавки можуть бути корисні, але вони ніколи не бути замінники їжі. Так що не більш ніж зробити це! Постарайтеся зробити своє харчування якомога більше з усього, багаті поживними речовинами, харчовими продуктами.

Всю ідею метаболізм сповільнюється сміття. Перевірити які-небудь достовірні дослідження, проведеного на ньому, і ви побачите самі. Цьому сприяє індустрії харчових добавок, так що ви можете купити більше продуктів, так як ми всі знаємо, штангісти будуть нічого купувати. Немає ніякого чарівного втрата ваги їжі, ні трава, яка може допомогти вам спітніла або щось подібне. Будь-який продукт ви бачите в інтернеті чи по телевізору, що стверджує, що ви будете втрачати вагу це фігня. Хитрість-це просто важка робота. Активний відпочинок, відстежувати Ваші успіхи і бути наполегливим. Результати будуть слідувати :)

Удачі!

+897
mrmashal 5 квіт. 2017 р., 04:37:24
Конкретні питання підготовки або марафон (42.2 км/26.2 миль).
+874
distributed 17 жовт. 2017 р., 08:01:38
 • Я думаю, що стандарт міцності для rdl повинен бути поруч з ЕБ. Як ви вже може підняти 130 кг в ЕБ : після прогріву, починаю з 60 кг в цілому, щоб подивитися, як ви відчуваєте (або взяти 60% від дл 5RM). В залежності від вашої програми, ви не повинні робити обидва вправи в один день.
 • По-перше, ви починаєте стоячи (взяти штангу зі стійки). Ноги повинні бути трохи вужче, ніж на дл, то ж зчеплення. Розблокування коліна, штовхніть стегна назад, опустити планку, запобігаючи коліна занадто сильний вигин (протягом всього руху, вони не повинні виходити вперед). Звичайно ваш сердечник кріпитися і випрямити спину. Як тільки ваша спина паралельно підлозі (в барі повинні бути тільки під коліно, в залежності від довжини ваших кінцівок), зворотний рух, і не забудьте натиснути ваші п'яти до Землі.
 • Хапай і біжи : важливо мати на увазі не зупинити, коли в барі внизу, так що ви повинні "приходити в себе", небагато, тому що висить важковаговик в повітрі на кілька секунд у такому положенні-не дуже гарна ідея для вашої спини. Однак ви можете зробити паузу у верхній дихати наприклад.
+866
user112641 2 квіт. 2011 р., 06:24:23

Якщо ви хочете вправи кожен день, зосередитися на тренуваннях різних груп м'язів. Зосередьтеся на вашій планки, присідання і випади в один день і верхню частину роботи тіла (віджимання, підборіддя злети, провали) на інший день. Вашим м'язам необхідно не менше 48 годин, щоб відновитися і зростати в залежності від обсягу виконуваних Люк.

Схеми чудово підходять для втрати жиру. Звести до мінімуму перерви і тримайте себе рухатися. Більше роботи ви можете впихнути в короткий проміжок часу (наприклад. 20-30 хв), тим краще ваш загальний результат буде в плані приросту м'язової маси і втрати жиру.

Я сподіваюся, що допомагає,

Майк

+848
johs32 21 січ. 2019 р., 19:34:05

Зробити підборіддя злети і підтягування на турніку з більшого, ніж зазвичай діаметра. Це дозволить зробити його трохи важко утримати планку, а ви спробуйте підняти свою вагу тіла.

+791
killermoehre 13 трав. 2010 р., 14:35:06

Їздив 200 км. Мої долоні трохи оніміла і немов слабкий електричний шок проходив через мої долоні.

Може хто-небудь запропонувати які-небудь вправи для релаксації моїй долоні?

+759
stefbmt 30 груд. 2018 р., 12:00:44

112.5 кг майже 250lb, який в залежності від вашої ваги тіла може бути зовсім небагато. Наприклад, якщо ви 75кг (~165lb) це 1.5 х ваш вагу тіла. У цьому випадку ви дійсно не можете вважатися новачком.

Є кілька способів боротьби з кіосками і такі:

 • підступ і відновлення (збільшує інший час як і раніше активно будують сила)
 • менший об'єм (якщо ви не можете зробити 3х5, можливо, доведеться знизити до 1х5, щоб рости)
 • програми зміни (Вендлер 5/3/1 або Техаський метод визнає, що додатковий час необхідно для відновлення в якості проміжного склопідіймача)

Ви можете спробувати комбінації з перших двох куль, поки ви не спустошив всі ті вигоди, які ви можете отримати від цього. Пам'ятайте, що ви вже не новачок, якщо ви можете присідати 1,5 х вага тіла.

+754
Zettez 5 квіт. 2013 р., 04:44:06

Чи має вплив температури на працюючому підвищити продуктивність з відстані? Це буде означати щось на кшталт 5к може бути зниження на 3% у СР темпі, але на напівмарафон знизившись на 8% середн темп. Ці цифри є лише випадковими значеннями, щоб спробувати прояснити питання. Також я прошу стосовно гарячій стороні ідеал 50-60F працює великі.

+727
Patillac 31 лип. 2016 р., 23:17:53

Я використав, щоб піднімати тяжкості, і я любив його. Я б хотів повернутися в нього. Проблема, у мене всі симптоми, які приходять з розширеними роботу комп'ютера. Передня (і бічного) нахилу тазу, пов'язано м'язів у плечі, деякої кривої в нижній частині хребта. Я ходжу на йогу трохи і бачить лікар. Мені потрібно працювати, всі ці проблеми повністю до початку тренувань вага (так як не зміцнить їх)?

+687
Fernando Cezar 2 жовт. 2012 р., 18:03:47

Присідання робити активувати всі групи м'язів на ногах до деякої міри. З урахуванням сказаного, я не думаю, що це єдина вправа, яке повинно бути зроблено для ваших ніг. Я помітив, що ви сказали Пауерліфтинг. Навіть пауерліфтерів не спеціалізуються тільки на корточках. Вони також тренують їх нижньої частини тіла/спини з тяги.

Більшість пауерліфтерів також включають варіації присідань у своїх програмах (фронтальні присідання, присідання пауза тощо).

Ступінь, в якій вона потрапляє кожної м'язової групи буде залежати від глибини і ширини вашого розміщення ніг. Вузькі позицію присідання вдарить своєму каре трохи більш широкої позиції присідання, яка дозволить більше зосередитися на вашому заднього ланцюга.

Навприсядки два рази в тиждень буде нормально. Обсяг у вас трохи висока для моєї симпатії, але це можна зробити, якщо вага не нереально. Ви сказали, що ви могли б зробити жим ногами після присідань. Я б не став. Замість цього, я хотів би зробити деякі Румунська станова тяга на цільові м'язи більше, що я відчуваю, не менш активовані з присіданнями, крім ікри. Телята можуть бути підготовлені з деякими простими підвищення ікри вправи викинути після присідань і Рфлс.

+677
Jimini Cricket 20 січ. 2020 р., 03:23:37

Це дуже схоже на те, що я мав, коли навчання мій третій напівмарафон після довгого-бач перерву від бігу. У моєму випадку, це дійсно не виглядати ні в які "звичайні" опис таких як ІТС-пов'язані проблеми. Це була хронічна біль у передньому і трохи на зовнішній стороні стегна, орієнтовно в районі суглоба між стегнової кістки і стегна, але більше в бік від цього.

Що працював для мене було досить просто, щоб розтягнути до і після запуску на ногу на ногу і спершись на стороні ноги що це, схрещених позаду прямою ногою, так, щоб відчути розтяжку в бічній частині стегна. І крім того, я зробив кілька повторень, стоячи на невеликій височині, і опустивши одну ногу вниз, а як він може піти, поки ще не торкаючись землі і тримаючи спину прямо - 10-15 повторів на обидві ноги.

Знадобився тиждень для мене, щоб відновитися. Після продовжуючи вище, ще на один місяць, у мене ніколи не було більше ніяких проблем з болем протягом решти частини моєї програми навчання (4 місяці).

Редагувати: Ось розтягнути - один праворуч:

enter image description here

+673
Narcisa Caraza 28 лист. 2012 р., 21:08:06

На мій погляд, ви повинні слідувати курси PTaGlobal. Це дуже хороші курси і відомі у фітнес-індустрії.

http://www.ptaglobal.com/

+658
user9586 28 лист. 2013 р., 03:28:11

Це було довгий час, так як я в останній раз провів жодного серйозного часу. І худий і підтягнутим дитиною, я використав, щоб бути тепер злегка надмірна вага і непридатним людиною. Я важу 12st (на 5' 7") і довелося купити новий одяг, тому що мої старі не підходять більше :(

Я, нарешті, почав знову, і я роблю зовсім небагато (equimentless чотири тренування на тиждень, 2 Сила, 2 ВИИТ, велоспорт півгодини два рази в день, і працювати ваш шлях через 50 віджимань виклик)

Я раптом знаходжу себе голодним весь час. Я не їм "шкідливу" їжу, наскільки я знаю, у мене були горіхи і банани і багато води, тому я думаю, що це природно.

Що я хотів би знати:

 • Я повинен спробувати і не їсти іноді? (Майте на увазі, я хочу втратити трохи ваги)
 • Я повинен обмежитися тим, що я їм?
 • Це піде або я повинен звикнути до нього?

Оновлення
Такі коментарі з приводу перетренованості, я подумав, що краще згадати про те, що мої вправи, спочатку залишила мене болить і жорстка, але що тепер пішла. Я багато працюю, але я не відчуваю (фізично), як я переборщую.

Я роблю Нейла Рей 50 пуш-ап виклик, і я виразно роблю успіхи (плюс мій комір сорочки не роблять більше :( ) прогрес-це добре, мене турбує розрізняти голодний, тому що мені потрібно їсти і голодний, тому що моє тіло не хоче використовувати свої жирові клітини.

+636
unnamed777 9 бер. 2016 р., 05:55:01

Я дуже хочу щоб мої права шпагат так само 'спліт-тест' також працювати правильно? чи це тільки для ближнього? Я намагаюся зробити мій шпагат на час і все, що я зробити мій шпагат за один день, то у мене болять ноги і я втрачу його, я роблю вправу подушку', щоб отримати їх, це гарна ідея? тому що це стає мені дуже близький, я теж його прогрівання і охолодження, але я не можу тримати мій шпагат так працював би розділити тест на моє право на шпагат??

+596
MARANCANO 22 серп. 2013 р., 07:54:45

Давайте зробимо це ясно, і чиста.

Перш за все, ви також можете уникнути прийому їжі відразу після тренування, Якщо ви не голодні ( це дуже часто), почекай годину або два, може бути, і тоді їжте, якщо у вас немає другої тренування в той же день.

Ваше тіло насправді використовує енергію з попередніх страв, щоб поповнити те, що ви скористалися ( переважно глікогеном ) під час тренування. Це називається надмірне послетренировочного споживання кисню. Повільний компонент цього явища відбувається насправді близько 1 години після навчання ( в основному на високих intesities ). Ваше тіло насправді споживають більше кисню, ніж при нормальному стані спокою і спираючись в основному на окислювальний тип енергії. Це поки ваші запаси енергії поповнюються.

І це дуже важливо з однієї причини: ви повинні поповнювати ваші енергетичні рівні першого і потім, починаючи адаптаційного циклу з точки зору синтезу білка.

Синтез білка-це дуже об'ємний процес, який, як правило, не відбувається, коли у вас низький рівень енергії, з-за деяких молекулярних сигналів.

Тепер, коли я залагоджу, ми продовжимо поради по харчуванню.

Перш за все я хочу навести найбільш повний огляд літератури по темі ( в міру моїх знань ) у ставленні до теми.

Детермінанти послетренировочного синтезу глікогену під час короткострокового відновлення.

Це стаття опублікована на спортивній медицині, так що я не знаю, якщо у вас є повний доступ ( якщо ви цього не зробите, ви можете запитати у статті тут ), я буду намагатися цитувати теми номеру статті з посиланням на ваше питання:

 • Терміни:

[...] цікаво відзначити, що недавно це було показано, що все тіло і ноги синтез білка, як ну як чистий білок, осадження, посилюється при поживні речовини відразу ж після тренування на відміну від 3 годин.[97] ці дані і ті Плющ і співавт.[43] вказують, що терміни пост вправи, споживання поживних речовин може вплинути на швидкість МКС СДЗ синтезу глікогену, а також вартість всього тіла і синтез білка нозі. Таким чином, можна зробити висновок, що спортсмени повинні споживати чо відразу після фізичних навантажень як це може збільшити рівень глікогену в м'язах зберігання.

 • Поживні речовини:

Нещодавно ми досліджували буде додавання инсулинотропный білка суміш амінокислоти для більшої кількості чо (1,2 г/кг/год) призвело б до додаткового збільшення м'язового глікогену темпи синтезу.[86] Це дослідження показало, що коли загальна чо паркану дуже великий (1,2 г/кг/год), наявність білково-амінокислотна суміш робить не збільшувати рівень глікогену в м'язах синтез, незважаючи на набагато більш високу інсулінову реакцію. Результати цього дослідження,[86] і іншим,[17,94] припускають, що інсулін не обмежуючи фактором синтезу м'язового глікогену, коли загальна Споживання чо високою (1,0–1,2 г/кг/год). У авиалюбители ти чо пост-вправа, з іншого боку, здається грати більш важливу роль при максимальних швидкостей м'язовий глікоген синтез потрібні.

 • Синтез Білка:

Вона повинна бути зазначив, що хоча протеїни та/або амінокислоти inges ція не завжди може мати вплив на м'язи глік синтез покоління, є свідчення того, що амінокислоти при прийомі внутрішньо у комбінації з,[109] та без, Чо[110] може збільшити після тренування протеїн сінто SIS і чистого м'язового протеїну (білка синтез мінус деградації білків). Крім того, дослідження було показано, що збільшення рівня інсуліну, коли плазмові амінокислоти високих концентрацій може подальшого збільшення чистого залишку білка.[111,112]

 • Тип карбюратора:

Однак, дані чітко вказують на високу м'язи ціни на синтез глікогену протягом перших годин після фізичного навантаження може виникати при високому гі чо дієта всередину. (Високий глікемічний індекс)

На вершині, що є кілька інших факторів, які розглядаються ( але не у відповідності зі строго те, що ви просите ), що я не збираюся цитувати тут, але ви можете знайти в статті:

 • Статус підготовки
 • Графік годування
 • Величина виснаження м'язового глікогену
 • М'язові волокна типу
 • Режим тренування

Я дуже раджу вам отримати цей документ і прочитати його. Це не складно, і на мою думку є кращим Лексус прямо зараз.

+592
Taras Kulyk 30 серп. 2011 р., 03:59:57

Мені потрібно готуватися до 10К в тиждень. Це мій перший 10К і досі я можу тільки запустити 4К безперервно.

У мене є проблеми кислотністю, яка впливає на мою запустіть щотижня один раз. Як мені випередити все це? і все-таки вдасться завершити 10К. Я дійсно хотів би зробити це.

+558
Brano 18 лист. 2014 р., 03:32:39

Здебільшого це домисли, засновані на тому, що я дізнався від моїх класах коледжу біо (який я недавно пройшов, як я просто закінчив як біоінженер).

Очевидно, існують обставини, при яких змішування білка в Шейк може призвести до втрати ефективності. Наприклад, коктейль з високим вмістом бактерій, таких як якщо ви покладете йогурт або що-то в ньому, може призвести до більш швидкого розпаду білка. Крім того, присутність білка, ферментів, до складу коктейлю призведе до втрати деяких potencty. Як ці ферменти отримали б у свій коктейль, я не впевнений, але вони могли бути присутніми на те, що ви ще ви змішуєте в ваш коктейль. Крім того, майте на увазі, що протеїновий порошок вже в змозі швидко деградувати. Так що час деградації білка в Шейк набагато нижче, ніж у інших джерел білка.

Accourding до цього, період напіввиведення із сироватки через 3-4 години після прийому і casien становить 6-8 годин. Тому залежно від того, який тип білка, який ви використовуєте, половина її впала в 3-4 години, або 6-8 годин, коли він знаходиться в травній середовищі. Я не знаю, що половину життя ваш коктейль буде, але я думаю, це буде набагато більше, ніж це.

Тому білок обов'язково деградувати, але в якій мірі, залежить від того, що ваш коктейль. Щоб уникнути попередніх речей, що може призвести до втрати потенції.

Це, як кажуть, Я думаю, що ви не втратите багато енергії, якщо змішати в порошок і зберігати його в холодильнику протягом кількох годин. Думаю, що готових качає... скільки потрібно сидіти на продуктових полицях магазинів? І вони досі "ефективні" не так?

+495
javed 30 бер. 2017 р., 08:19:40

Мені 22 років, вагою близько 70 кг і 5 футів 11 дюймів у висоту. Я хочу набратися сил в цілому і в мене на виборі ваг для досягнення цього деякі побоювання.

Я почав тренуватися в ММА і у мене є обґрунтовані швидкість і гнучкість, як зараз, і я очікую, щоб збільшити їх подальшої підготовки. Між тим я також хочу збільшити міцність, не впливаючи на швидкість і гнучкість. Мене турбує, що я втрачу швидкість і гнучкість, якщо я роблю підняття тягарів, щоб збільшити свою силу. Я отримаю більшу вагу з важкої атлетики? Як це вплине на мою швидкість і гнучкість?

+472
aldjazir 20 лип. 2014 р., 23:18:01

Це видання стверджує, збільшення поширеності алергії у елітних спортсменів і "[про]Вер 80% алергічних [еліта] спортсмени Полі-сенсибілізованих". Але це не тільки проблема спортсменів, фізичним навантаженням (ЕІ) алергічні симптоми також можуть виникати в recretional атлетів.

Чому існує збільшення поширеності алергії і Полі-чутливості у спортсменів? Як recretional атлетів порівняти для елітних атлетів?

+460
Otis Whorms 29 січ. 2015 р., 13:04:43

Історія:
Я абсолютний новачок у світі фітнесу та харчування. Я класичний технар, який проводить більшу частину часу перед комп'ютером написання коду, виправлення речі.

Я придбав набір гантелей 15кг сили і барі " Z " 120 см розмір. Це виглядало як ідеальний початковий комплект для підняття важких предметів.

Я звертав увагу на те, що я їм, але у вигляді "давайте не їж багато, їж тільки 3/4 від неї", так там дійсно немає калорій і вуглеводів. вимірювання.

Мета:
Я хочу покращити свою загальну форму, побудувати деякі м'язи на руках і грудях.
Вони обов'язково повинні будувати трохи, і я повинен позбутися мого живота жир.

Питання:

 • Тепер для зовсім вже новачка, які саме вправи потрібно робити?
 • Яку практичну техніку для кухні можна застосувати?
 • Слід уникати деяких продуктів в цілому, як майонез і яйця?
+442
Niknight2000 15 лист. 2017 р., 18:26:51

Ігнорувати негативні коментарі тут. Це відмінний інструмент для протискиваюсь плато! Але я думаю, що ви може бути занадто екстремальним. Нерівномірні навантаження повинні лише злегканеврівноважений. Наприклад: 20кг на одній стороні, 19кг з іншого. Очевидно, будьте впевнені, щоб перейти на іншу сторону, щоб обидва працювали рівномірно.

Найкраще тут це подумки зосередившись на світлій стороні ліфта, намагаючись ігнорувати той факт, що інші трохи важче. (Розум над матерією).

Що стосується 8кг з одного боку і з іншого? Звучить, як травма уповільненої дії.

+439
Ava Wilson 29 квіт. 2015 р., 15:37:02

Я завжди хотів спробувати постити протягом 1 - 2 днів (але не з водою!) для релігійних цілей, але я завжди боялася, що може призвести до уповільнений обмін речовин або якісь проблеми зі здоров'ям.

Буде 2 дні швидко впливають на метаболізм здорова людина? Коли я починаю їсти я почну стрімко набирати вагу? Що ще я повинен бути стурбований? Я ніяк не можу знайти однозначної відповіді в мережі.

+419
VoblinB 29 груд. 2018 р., 10:16:01

Як ми всі знаємо, що краще мати фіксований час спати та фіксованого прокидатися час, щоб не відчувати себе втомленим. Проте життя не завжди дозволяє це.

Якщо вам потрібно скоротити час сну (або навпаки збільшити час сну у вихідні дні, щоб наздогнати) краще перенести час вашого лягаючи спати або прокидаючись час ? Один з двох варіантів рішення цих варіацій часу, відведеного на сон краще чи це без різниці ?

Редагувати : це питання задають, тому що у мене інтенсивні спортивні тренування (танці+гімнастика(акробатика)) в певний час кілька днів, і я повинен працювати певну кількість годин (сума може змінюватися) за свою роботу, але я можу змінити свій графік (спати/прокидатися пора) поки я роблю свою роботу годин. Ось чому я питаю, коли у мене є варіація на годину роботи, є одним з двох кращий варіант для того, щоб бути менше втомлюються для занять спортом. (Однак це правда, що він може застосовуватися також в цілому за межами фізичної підготовки, так може це не по темі)

+408
Joelsy Porven 22 жовт. 2014 р., 00:32:11

Взагалі кажучи, здається, що квасоля і багато овочів з високим вмістом клітковини. Більшість фруктів я шукав були в 10-20% діапазону. Ось мої перші висновки:

 • Броколі (~46%)
 • Чорні Боби (~37%)
 • Пінто Квасолі (~34%)
 • Горох (~34%)
 • Капуста (~34%)
 • Висівки (~23%)
 • Ячмінь (~23%)

  • Відсотки, засновані на харчові волокна / вуглеводів на етикетках продуктів харчування
+389
ktf 12 січ. 2011 р., 15:18:46

(Спорт) фізіотерапевт міг би відповісти на це питання краще, тому я хотів би закликати вас, щоб знайти один і задати їм питання. Якщо ви можете собі це дозволити, інвестувати у гарною парою рукавів (як для тренажерного залу і для гри в сквош), як деякі Rehbands може бути гарною ідеєю. Вони можуть допомогти блокування коліна в місці та тримати його теплим протягом ваших тренувань. Якщо ви плануєте тримати його протягом тривалого часу не купує ніхто, що занадто туго.

Цікаво, що мені вдалося своїми біль у коліні шляхом зміцнення навколишніх м'язів, сенс робити багато скручиваемости ноги (щоб підсилити мої стегна) і присідання/присідання стійка (для зміцнення чотириголового). Я уникаю розширення верстати нога вони можуть бути погано для колінного суглоба (це залежить від ваших пропорцій ноги, але я вважав за краще не ризикувати).

+385
AHMET ZIYA YAVUZ 19 трав. 2016 р., 03:23:09

Це дуже часто, щоб отримати біль/біль/Домс, коли ви робите те, що ви не зробили деякий час (катання на лижах або лавка) - навіть при роботі далеко від Макса.

Це тому, що з м'язами, або це більше пов'язано з тим, що ми робимо?

Навчання менш ефективним на даний момент або ви будете вигравати більше в порівнянні з тим як важко ви працюєте (тому що нетреновані м'язи легше готувати)?(По відношенню до максимальної).

Це "regularness" ефект тривати до регулярних тренувань? (Якщо ми порівнюємо щось роблю регулярно/часто порівнюють з менш регулярно/часто)

Якщо ви, наприклад, порівнювати програму з багато комплектів (початкова міцність), щоб одним кілька комплектів (4 год тіла)?

Це дія іррегулярних є ім'я? Є деякі методики, як звести його до мінімуму?

Практично для речей, які я люблю Ваг, походи, пілатес, йога з деякою силою я хочу мінімізувати цей ефект (бути незаперечним "досить регулярні")

+380
MiGrieves 25 бер. 2010 р., 00:23:32

Вертикального стрибка-це все про владу і вибухонебезпечність. Традиційна повільно, взяти його і покласти його вниз дозволить поліпшити деякі просто з-за підвищеної м'язової маси і сили, але ви будете щось втратити, якщо ви не покривають вибухонебезпечність. Крім того, якщо ви не гнучка в області згиначів стегна (м'язи, які рухають вгору коліна), то вам можуть заблокувати розширення сідниці і стегна.

Основні елементи ви хочете подивитися на це:

Гімнастичний зал/силові вправи

 1. Присідання стрибок - ні бару, присадкуватий, як ви б з баром. Спина пряма, коліна над носками і т. д. Коли Ви дійдете до нижньої частини присідання, вибухають вгору і високо стрибати. 2-3 підходи, 4-6 повторень у сеті.
 2. Пастка-бар тяга - 2-3 підходи, 4-6 повторень. Тут ви хочете присяд зі штангою на міцність.
 3. Болгарські спліт присідання - це також допоможе з балансом. Поставте одну ногу позаду вас на лавці, зробити гантелі і присідати на передній нозі. 2-3 підходи на кожну ногу, 4-6 повторень.
 4. "Великий 3". Чисту силу, станова тяга, присідання. Знову присяд зі штангою на міцність.
 5. Скорочення литкових м'язів гомілки часто нехтують, але це допомагає в носок pushoff від підлоги.

Тягнеться

 1. Згиначі стегна - Як вже зазначалося, якщо ці щільно він може перешкоджати не тільки сам стрибок, але й можете сприяти переднього нахилу таза. Існує кілька різних відрізків, стек має хороший сторінки основних з них.

Є й інші ділянки, які можуть, можливо, сприяти, такі як теля тягнеться і стегна, але вони будуть мати менший вплив, ніж згиначі стегна будуть.

Пліометріка

Пліометріка, ймовірно, найбільш неправильно і жорстоко форм фізичних вправ (в основному із-за підйому CrossFit і подібні). Пліометріка контрольованих і так швидко, як ви можете зробити це, не повторюється знову і знову. Тим не менш, правильно зробили, вони дійсно можуть сприяти збудливість і сили, і ви отримаєте хорошу прибавку на вертикальну висоту.

Основні з них, які, як відомо, вікно стрибає (Стрибки на коробку), бічних стрибків, стрибки в довжину, стрибки з ножицями. Знову на стек (я не маю ніякого відношення, мені просто подобаються багато їх підручники) є список з 10 плиометрических вправ з відео демонстраціями.

Обережно Будь ласка, зверніть увагу на попередження у нижній частині сторінки plyo вчення про правильної форми, посадки і т. д. Ви можете зробити багато шкоди з неправильно зробили plyo вправи. Якщо ви не стрибати у коробці і ваші стегна знаходяться нижче колін, вікно занадто високо. Крім того, я б особисто драїти штангою стрибки у присяд. Ви не перевантажуючи хребет, і помістивши велику вагу подалі від тіла, обидва з яких легко може привести до досить серйозних травм. Враховуючи широкий спектр вправ, ви не втрачаючи нічого, приймаючи це.

Додати до тренування вправи у вашої звичайної рутини, додати пліометріка 1-2 рази в тиждень, стрейч на постійній основі, прибуток.

+323
Mesh boy 10 жовт. 2015 р., 21:39:03

Перше, що потрібно знати при створенні програма силових тренувань є те, що вам потрібно працювати всі групи м'язів, щоб запобігти травми або невміло пропорціями тіла (ви не хочете виглядати як Халк нагорі, коли ти схожий на фігурку внизу). У цьому випадку, є два способи підходу побудови тренування:

 1. Зробити повну процедур для тіла на кожному тренуванні.
 2. Зосередити увагу на певних м'язових груп на кожному тренуванні.

Особисто я думаю, що "повне тіло" підхід краще для новачків в силових тренувань. Є дуже хороша стаття на ботанік фітнес-сайт, який розповідає про будівництво власного повного тіла рутини. Важливий уривок зі статті:

 • Квадрицепси – присідання, випади, одноногий присідання, стрибки коробки.
 • Сідниці і стегна – стегно піднімається, станова тяга, тяга прямою ногою, доброго ранку, крок злети.
 • Натискаємо (груди, плечі, трицепс) - верхній прес, Жим лежачи, жим на похилій гантелі, прес, віджимання, Віджимання на брусах.
 • Тягнуть (спина, біцепс і передпліччя) – підборіддя UPS, підтягування, зворотні вага тіла рядків, гантелі рядків.
 • Основний (ABS і нижньої частини спини) – планки, бічні планки, вправа з м'ячем хрумтить, альпіністи, стрибки підвертається коліно, висить ногу піднімає.

Виберіть одну вправу з кожної категорії вище для тренування, і ви будете працювати майже кожен мускул у вашому тілі. Це лише кілька прикладів того, що ви можете зробити, але ви дійсно не потрібно, щоб зробити речі більш складними, ніж це.

Почавши, ви захочете зробити тільки 2-3 повних тренувань тіла щотижня, залежно від бажаного рівня інтенсивності. Ви також хочете, щоб покласти один або два дні відпочинку між кожною тренування, щоб ваші м'язи встигли відновитися.

+302
AmauryPi 5 вер. 2012 р., 10:51:44

Я не вірю, що ви збираєтеся знайти ресурс краще, ніж ви вже зазначили у своїй відповіді, на блозі постійного струму зв'язками. Його сайт досить великий і Партизанському (тобто він не робить гроші від виробників за рекламу або зазивав оцінок). Якщо ви не знайдете його на своїй ділянці, ви, ймовірно, не збирається знайти його. Я особисто не знаю жодного сайті, де ви поклали у свій "потрібні функції" і він випльовує моделей.

Що ви можете зробити, це працювати з рідкісних компонент, який ви хочете (тобто функцію, скорочуючи трекери активності), і що отримує вас свій вузький список. Звідти, ви можете перевірити інші функції трекера, і подивитися, який(а) підійди ближче.

+259
Pablo Dones 29 бер. 2015 р., 09:50:33

Чим ви молодші, тим більше вірогідність вашої шкіри, щоб повернутися до "нормального" або "жорсткій" держави. Однак, в залежності від довжини часу шкіра була розтягнута, якою мірою він був розтягнутий (думаю про дуже поганих розтяжок) він не може повернутися в "нормальному" стані навіть у молодому віці.

Одним з небагатьох рішень, які я знаю-це операція. Я сподіваюся, що хтось може відповісти на це, що, можливо, чув, менш інвазивні рішення.

+237
Hakuri Daniel 5 вер. 2012 р., 12:51:51

Я зробив деякі дослідження в інтернеті на моє питання я спробую відповісти на своє питання, але я не прийму це як офіційні відповіді, поки це отримує відповідну кількість голосів.

 • Табата позайматися спалює близько 12 калорій/хв до 16 калорій у хвилину.
 • Загальна формула включає в себе 2:1 співвідношення періодів роботи, наприклад, 30-40 секунд напруженою спринті чергувалися з 15-20 секунд бігу або ходьби. (Джерело)
 • Приклад табата тренування дещо нижче, це дійсно не дуже сильно впливає на те, що тип вправ ви виберете саме про те, скільки зусиль ви покладете в неї.

enter image description here

 • в залежності від інтенсивності тренування, з'являється ефект спалювання калорій більше на "після опіку", це насправді подібно будь-тренування ВИИТ тренування. додаткові 150 калорій спалюється протягом 12 годин після ви робите 4 хв Табата.

таким чином, математично (при середньому розкладі)

4 *15 = 60 (4 хв тренування)
 + 150 
------------
 210 калорій

enter image description here

Стилю тренування може зайняти від 4-20 хвилин. Примітно, що Табата не слід виконувати протягом тривалого періоду часу (тобто > 20 хвилин).

Я все ще шукаю того, хто зможе після вимірювання реальної калорійності, вимірюється за допомогою обладнання, як улр

[Не пов'язані з Питання]

Просто тому, що я читав про це і я відчуваю відповідальність, щоб відправити його в мою відповідь, який може виявитися корисним для новачків і допоможе їм уникнути зайвих травм і втрат

У будь-якому випадку, ви повинні отримати дозвіл від лікаря перед початком повномасштабної тренування Табата, або який-небудь формі ВИИТ на те пішло, якщо будь-який з наступних відноситься до вас:

 • Ви старше 40 років
 • Ви палите
 • У вас високий кров'яний тиск
 • Ви або хтось у вашій родині є історія будь-якого типу серцево-судинні захворювання
 • У вас астма
 • У вас є історія будь-якого роду проблеми з диханням
+148
Eshwar Prasad Yaddanapudi 20 лип. 2013 р., 04:45:48

Є це відмінне навчання за програмою , яка отримує вас зробити 100 віджимань. Він добре продуманий, добре представлені і працює.

Ключ до успіху силових вправ-це розділити тренування для набору. Кількість сетів і повторень багато в чому залежати від ваших цілей навчання.

На стороні записки, Ι б припустити, враховуючи, підтягування.

+118
Kareemtun Loveless 12 лют. 2018 р., 10:27:52

Я б порекомендував хорошу кардіо поряд з іншими рекомендаціями, які були зроблені. Я вважаю, що просидівши весь день (як я теж розробник) моє тіло дуже добре реагує на потрапляння крові, що протікає через нього і стає пульс. Це не тільки допоможе очистити мій розум, але це дає мені витривалість сидить весь час протягом всієї моєї робочого тижня.

Розтяжка теж важлива, щоб зменшити ймовірність отримання травм від повторюваних рухів. Ви можете зробити багато з цих прямо на вашому столі для зброї/руки/пальці. Виконувати інші розтяжка в тренажерному залі для спини, шиї і ніг.

+107
Cyrex 20 січ. 2012 р., 08:03:00

Довідкова Інформація:

Зріст/вага: 5'8, 150 фунтів
Стать/вік: М, 24 роки

Я цілий день на роботі перед компом (програмування), тому я знаю, що я для тренування, як тільки я зробила за день, я подумки йду. Перебуваючи в тренажерному залі розслабляє мене, і в основному моє притулок.

В даний час, я тренування/сауна 6-7 днів на тиждень, і поїзд єдиноборств ММА 3-4 дні. Оскільки я конкурувати в ММА, дзюдо і джиу-джитсу, я не хочу набирати розмір! Мені потрібно, щоб залишитися нижче 155 кг, для мого ваги-скорочення (я борюся за 135 фунтів в ММА, наприклад). Підвищена міцність-це завжди ласкаво просимо, звичайно.

Приблизний розклад може виглядати приблизно так:

Понеділок: Груди/біцепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
20 хвилин на еліптичному
Дзюдо/боротьбі (1 година)

Вівторок: Ноги/плечі (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Тае Квон-до (1 година)

Середа: День Відпочинку

Четвер: Спина/трицепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Тае Квон-до (1 година)

П'ятниця: груди/біцепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
20 хвилин на еліптичному
1-2 години тренувань ММА

Субота: ноги/плечі (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Інтервальні Спринти

Неділя: Спина/трицепс (3 вправи на кожну, 3 підходи по 12-14 повторень)
АБС (2 рази, в середині і в кінці тренування)
Інтервальні Спринти
Отже, мої питання полягають у наступному:

 • Я повинен змінити моє підняття тренування, щоб краще працювати 6-7 днів на тиждень (сети, повторення, групи м'язів)?
 • Чи повинен я змінити свої кардіо тренування (концентрат у кілька днів, через тиждень)?
 • Що я повинен додати в мій нинішній режим відновлення протеїнові коктейлі після тренування?

Майте на увазі, я не шукаю, щоб отримати розмір (хоча сила-це добро), і я не хочу бути в тренажерному залі не менше 6 днів в тиждень. Спасибі заздалегідь.

+93
Laurence Lurio 7 лют. 2019 р., 22:43:45

Я розумію, що для того, щоб отримати результат від тренування необхідно викликати перевантаження прогрес в тренування. Один із способів зробити це, щоб мати менше часу на відпочинок, та ще один спосіб збільшити кількість ваги поднимаемого. Хоча у мене питання, якщо, скажімо, я зроблю 2 комплекти біцепса кучері з гантелями 25 кг за сім повторень корисно робити ще один набір або це просто краще, щоб піднятися у вазі або вирізати мій час відпочинку? Деякі речі я відчуваю, я повинен відзначити, щоб допомогти вам відповісти. По-перше мій барометр, щоб знати, коли його час, щоб піти вгору у вазі, коли я можу зробити 7 повторень, на мій останній набір (я знаю, деякі з вас можуть зробити більше повторень в сеті до збільшення ваги, але зараз я намагаюся стати сильніше, отже, низького діапазону повторень). Ще одна річ, я повинен відзначити, що я не тільки 2 комплекти біцепса кучері Я теж роблю 2 комплекти завитки молотка в загальній складності 4 комплекти. Маючи це на увазі, чи є користь, щоб додати ще один набір?

+82
Brian bp Phillips 15 серп. 2016 р., 09:53:38

Хоча я згоден, що більш докладно буде корисний для складання конкретної відповіді, я бачу це питання так, як просять про допомогу в широкому сенсі, від кого-то з багатьма перешкодами, хто хоче отримати і зберегти програму вправ, незважаючи на їх.

На це я кажу, маючи на увазі, що це все загальні поради, щоб відповісти на загальне питання:

 • Вибирайте малотравматичні види вправ, які вам подобаються (такі як плавання або ходьба), і тримати його в руці кілька днів, що ви не можете зробити щось ще. (Коли я дуже болять від чогось ще, я роблю дошки на основі аь тренувань, наприклад.)
 • Почніть з кардіо-та/або маси тіла вправи: Ті може бути зроблено так часто, як вам подобається, не вимагає часу відновлення. Зберегти вагу-підйому, коли ви знаходитесь в більш загальній формі.
 • Включають в себе те, що працює вашому ядро: плаванням, танцями, бігом і т. д. - і намагаюся робити це кожен день , принаймні - щодня буде краще. Цим шляхом ваше тіло буде звикати до вправ, і ви знайдете тренуватися легше зробити пізніше, не нашкодивши собі.

Розумово, почати думати про себе, як хтось вправи (хто плаває, бігає, танцює, або що вам найбільше імпонує), і встановити свій розум в бік, що робить його частиною вашого повсякденного життя. Це допоможе фізичні і розумові переваги приходять швидко. Він буде також отримати вас в правильному настрої, щоб вирішувати такі речі, як ваша дієта, яку ви будете хотіти зробити, але в кінцевому підсумку, які набагато легше вирішувати, коли ти звик думати про себе, як посадка, спортивний чоловік.

Удачі, і головне, ні на що інше, тримайте підборіддя вгору! Краща тренування з усіх, що. ;)

+79
Milt Aldiniz 22 серп. 2018 р., 04:08:33

Ніколи не думав, що почую БДР назвати високої інтенсивності. Для бразильського джиу-джитсу зокрема, шукати інший клуб, який має більш розслабленим і зосередженим безпеки атмосферою, і ви могли б це зробити у 90 років. Якщо ви тренуєтеся в клубі, де тупоголові думають бразильського джиу-джитсу і ММА це одне і те ж, і вважають це швидше "Бійцівський клуб", ніж де-небудь в поїзд, навіть якщо тобі 25, ти поранишься.

+39
zattacks 20 трав. 2012 р., 03:47:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil