Кращі способи, щоб додати вибухової сили штангою навчання/програма Хіт?

Я 45-річний чоловік. За 2 місяці я тренувався Ваг згідно стартової програмі сили два рази в тиждень. Тобто, крім потужності чистий, що я не робив ще. Моя сила була покращена зовсім небагато. Однак коли я був молодшим, я міг стрибати вгору і кладу руки навколо обода баскетбольного кільця. Я спробував це сьогодні і не було і близько. Тому я хочу, щоб поліпшити мій вибухової сили. Тому я шукаю деякі прості, але ефективні вправи для розвитку вибухової сили з упором на стрибки і біг.

Я розумію, влада Clean-це один із способів зробити це. Однак коли Марк Rippetoe написав свою прекрасну книгу він вибрав для обмеження самого себе в підзаголовок: "основні штангою навчання". Так що може бути краще способів тренувати вибухову силу, але він не міг включити їх у свою книгу.

Інший спосіб може бути коробка стрибає і медицина м'яч кидає на стіни. Ці вправи здаються менш технічно складною, ніж чиста сила. Я читав цю статтю: повісити очищає і зважений стрибає , у якій автор Джо Defranco стверджує, що зважений стрибки безпечніше і більше ні чим влада прибирає. Здається, вона легко болить зап'ясті робить очищає влада.

Я припускаю, що я буду робити ці вправи, перш ніж я роблю присідання і тяги?

Я теж роблю інтервальний біг протягом 30 хвилин два рази на тиждень. Моя сила сеансів вже приймати по 1 год. Тому я не хочу пролонгувати їх багато. Я міг би додати ці вправи до кінця мій відлік часу? Я експериментував з додаванням спринти до кінця мій працює сьогодні. Здається, досить добре тренувати м'язи.

+46
KerimRock 17 серп. 2013 р., 09:40:23
30 відповідей

Отже, що я роблю це:

На біговій доріжці, біг .1 миль в годину швидше і .05 миль далі, ніж я зробив в минулий раз, кожен день.

Проблема в тому, литках часто біль протягом кількох днів; в 210, я, напевно, кваліфікувати як важкий бігун.

Хто-небудь знає, якщо це безпечно/ефективно для мене, щоб використовувати цей пандус план? Я повинен чекати, поки я не болить продовжувати? Я повинен працювати кожен швидкість/відстань комбінацію більше одного разу?

+989
cag51 03 февр. '09 в 4:24

Я вважаю, що це можна вирощувати м'язову масу і мають тип-2 мочеизнурение. (У мене тип-1 мочеизнурение і я спортсмен, який також виконує деякі міцність і кондиціонування робота в тренажерному залі.)

Основне припущення я хочу кинути виклик полягає в тому, що вам потрібен рівень обмеження калорій це звучить, як ви могли б мати. Споживання вуглеводів буде мати набагато більший вплив на ваш рівень цукру в крові, ніж протеїн (який має дуже малий ефект) і жирів. Ви повинні бути в змозі палива активний спосіб життя з вуглеводами і містять достатню кількість білка для нарощування м'язової маси. Може бути, варто говорити з лікарем-дієтологом або дієтологом для деякі плани живлення, що допоможе з вашими цілями.

Крім того, якщо дієта та фізичні вправи поодинці не достатньо, щоб зберегти ваш рівень цукру в крові, де ви хочете бути і робити інші речі в житті ви хочете досягти, то рекомендується додати інсулін або усні ліки, щоб ваш план лікування. Очевидно, що ви повинні робити це під керівництвом лікаря, але немає ніяких причин, чому ви повинні обмежувати себе в терапії, що обмежує вас в деякому роді.

+972
thriqon 6 груд. 2015 р., 05:14:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відмова від відповідальності: я не bodybuild і не пробував ці.

Нудно, Але Великий

У 5/3/1 варіант назвати нудним, але великий отримує хорошу пресу. Ідея в тому, щоб зробити 5 підходів по 10 на одному великому ліфт кожен день, потім закінчити тренування з ліфтами допомогу.

Початківці маса отримати Кілгор/Хартман/Lascek за

Доктор Лон Кілгор (співавтор Стартова сила), д-р Міхаель Хартман, і Джастін Lascek 70-х років великий подарунок починаючому маси-збільшення прогресії у своїй книзі підходить. Рекомендується 3 підходи по 10 на кілька версій основних підйомників, а також невелика кількість бодібілдинг-спеціальні вправи. Автори добре шанована в суспільстві з&C, тому я даю цю вагу програми.

 • Понеділок: присед, ікри підняти, накладні преси, лат пулдаун, знизує плечима
 • Середа: жим лежачи, рядків, віджимання на брусах, станова тяга, зважений хрускіт
 • П'ятниця: передній присед, розгинання спини, кучері, французький жим, підтягування

Вправи курсивом чергувати штангу і гантелі версії щотижня. Присідання і підтягування виконуються на провал, якщо людина не може зробити 10 повних повторень, і використовувати додатковий вага якщо можете зробити більше ніж 10 в наборі. Станова тяга отримати тільки 1 комплект, а не 3, на важкій вазі.

GreySkull Лінійної Прогресії

Ви могли б також виглядати в GreySkull ЛП: новачок прогресії, схожі на стартову силу, але з великим акцентом на верхній частині тіла, збільшення маси і естетики.

+968
JayUnt 10 серп. 2017 р., 14:54:48

Багато програми Марафон буде мати такий запуск відновлення запуску, як багато людей вважає це допомагає.

Для ультра-бігунів, ви часто знайдете, що вони спина до спини довгі. Великий довгостроковій перспективі на один день, великий перспективі найближчих дня. Це допоможе освоїтися з керуванням на втомлених ніг і збільшує витривалість без того, щоб зробити один величезний довгостроковій перспективі. (Повірте мені, робити 35км подальшим 45км робить ви дуже втомилися).

Мій тренер сказав, що відновлення запуску не є обов'язковим - це з приводу відновлення, так що ви повинні побачити, як ваші ноги відчувати себе і прислухатися до свого організму, щоб зважитися. Звичайно, чим більше ви працюєте, без травм, тим швидше ви будете.

Нарешті, молочна кислота. Так, більшість людей звинувачують в м'язах молочної кислоти. Наскільки нам відомо, молочна кислота не має нічого спільного з ним. Болі в м'язах-це тому, що є крихітні мікро-розриви в м'язових волокнах. Ваше тіло буде повертатися і виправляти ці сльози, але зробити їх трохи сильніше - це те, що робить тебе краще.

+957
FenorFR 5 січ. 2013 р., 01:56:55

Ви збільшили споживання води, так як ви почали використовувати ѕиррѕ протеїн? Білок може накопичуватися в печінці і може досягати токсичних рівнів - це, ймовірно, не викликає у вас головний біль, але це добре знати в будь-якому випадку.

Багато білкові порошки містять аспартат, які можуть викликати мігрені і головні болі. Аспартат-це підсолоджувач, який багато разів сильніше, ніж у цукру, (100 раз або більше) це збуджує нейрони в вашому мозку до того, що він справді може вбити клітини.

+939
RicarMeer 31 лип. 2011 р., 22:53:27

Загальне правило великого пальця полягає в тому, що для вільних ваг, гирю, яка призначена, щоб бути взаємозамінними має свою вагу зазначила, а вага, який фіксується будуть представляти загальний вага об'єкта.

Для некурящих, гантелі, вага, який знаходиться на стеку в машині буде вказати вагу і вагу штанги зверху; тобто, це має значення, що відображає зусилля, щоб підняти його і гирі покладені поверх його. Однак, якщо він підключений до системи шківа, фактичне зусилля, необхідне для підйому його буде залежати від розташування шківів і може бути істотно менше, ніж номінальний вагу.

Є звичайно винятки (сподіваюся, рідкісних) до цих Правил.

Тому що ваги показали на картинці фіксованого типу--панель не знімна з кінця Ваг--зазначений вага-це загальна вага об'єкта, включаючи бар. Навпаки, табличка вказує на вагу самої плити, а не бар, який може бути прикріплений до нього, так як панелі можуть бути нестандартними.

Я не буду обговорювати очевидне розповсюдження підроблених пластин, що деякі важкоатлети використовують при розміщенні фотографій і відео в соціальних мережах, щоб дати враження, що ліфтери сильніше, ніж чемпіон світу.

+884
Flouse 22 груд. 2017 р., 12:29:19

Які вправи будуть повною, але мінімаліст, загальні фітнес-тренування? Це буде включати в себе сила, кондиціонуванняі мобільність. Я шукаю швидкий тренування, використовуючи найменшу, найпростіші вправи.

Я очікую, що він буде зосередитися на вправах, які активують безліч різних м'язів.

Будь-яке обладнання, необхідне має бути мінімальним, але нічого ... гирями, гантелями, Вправи з власною вагою-це діє.

+819
Ken Lee 21 квіт. 2010 р., 03:57:54

Я перерахую кілька речей, які могли б допомогти, але в кінці дня це дійсно зводиться до вашої власної здатності вирішили харчуватися певним чином.

Журнал страви/закуски

Записувати, що ви їсте, робить його легким, щоб з'ясувати загальну кількість калорій в кінці дня, а також допоможе вам знайти почуття, скільки ви повинні їсти протягом дня. Якщо ви пишете речі вниз, перш ніж з'їсти їх, немає бажання писати щось нездорове, іноді може бути достатньо, щоб запобігти себе від їжі його. З плином часу, журнал може допомогти вам побачити довгострокові тенденції у вашому раціоні і краще визначити області, ви, можливо, захочете змінити.

Їмо вдома

Коли ви виходите, щоб поїсти, чи то фастфуд чи ресторан, його набагато легше переконати себе розоритися. Крім того, навіть коли ви купуєте щось здорове, його, ймовірно, буде набагато менш здорова, ніж їжа, яку ви зробили самі. Коли ви йдете в магазин, переконайтеся, що йти в с мислення готує себе, щоб забезпечити здорове харчування; якщо ви не купуєте їсти нездорову їжу, ви запобігти себе від їжі погано вдома. Крім того, магазинах, поки повністю можуть допомогти тримати свій розум на здорові продукти, а не ті, які ви хотіли б, щоб поїсти в той час.

Встановити короткострокові, досяжні цілі

Короткострокові цілі (займе пару тижнів) може допомогти мотивувати вас під час тренування, але вони також служать для підтримки здорової дієти. Коли ціль знаходиться в межах досяжності, ви, ймовірно, зможете легко подумки асоціювати здорову їжу з досягненням цієї мети. Ця асоціація може дати вам душевних сил, щоб відмовитися нездорової їжі, як ваше бажання досягти своєї мети переважує тягу.

Розкажи людям про своїх цілей

Це може мати неприємні наслідки, якщо ви говорите неправильні люди (тобто ті, хто не хочуть, щоб ви досягли успіху), але обмін з одного або тренер може дати вам більше причин, щоб не обманювати. Якщо ти скажеш одному ти намагаєшся харчуватися здоровою, ваше бажання не здатися лицеміром допоможе вам не замовляти картоплю фрі або пюре. Ще краще, якщо ваш нагрудника буде на дієті також, ви можете працювати, щоб підштовхнути один одного в правильному напрямку.

Як я згадував на початку, ці речі можуть допомогти, але незалежно від того, що ви робите, щоб полегшити зусилля, здорове харчування зводиться до мислення. Буде потрібно якийсь час, щоб визначити причини, чому ви хочете, щоб харчуватися здоровою, і переконайтеся, що ви пам'ятаєте ці причини. Якщо у вас виникли проблеми, спробуйте їх записувати і розміщувати їх на вашій стіні або тримати їх у кишені. Зрештою, ці причини те, що буде тримати вас на шляху.

+818
Andriy Ivaneyko 27 січ. 2012 р., 21:09:05

Щоб допомогти покласти його в перспективі:

Ваш середній 8 унцій чашка чаю містить кофеїну, реакція 26mg; приблизно так само, як 12 унцій може соди, який містить 29mg кофеїну.

3 кубики цукру становить близько 7 г цукру (27 ліцензій), а може соди має близько 33 г цукру (138 ліцензій).

Отже, 5 чашок чаю з 3 шматочками цукру кожна з них буде приблизно одна варто сода цукру і 5 банок вартістю газовані напої' кофеїну.

Зазвичай рекомендується вживати не більше 25 г цукру в день (або 5% від вашого щоденного споживання калорій, що настане раніше), але краще обмежити його, наскільки це можливо. Високий рівень цукру в крові викликає стрибків інсуліну, який може викликати ваше тіло, щоб зберігати надлишки жиру і запобігти збільшення м'язів.

Найкращий час, щоб споживати цукор після тренування, оскільки він допомагає відновити рівень глікогену. Це також допомагає оптимізувати поглинання креатину якщо ви приймаєте добавки.

Одну чашку чаю з 2-3 шматочка цукру. після тренування повинна бути відносно нешкідливою і навіть може допомогти вашому одужання, але якщо ти будеш пити багато чаю протягом дня, я б рекомендував використовувати менше цукру і некалорійні підсолоджувачі, такі як стевія (тобто Truvia).

Навпаки, якщо ви намагаєтеся схуднути, чашка чаю (бажано зеленого чаю без додавання цукру) прямо перед тренуванням показано, щоб підняти ваш метаболізм і помічник у спалювати жир.

+795
Sandeep Pattanaik 21 лист. 2019 р., 04:54:35

Не можна вибрати якийсь певний ділянку тіла для втрати жиру. Тіло видаляє жир з областей, які він відчуває, як треба бути зменшений. Правильного харчування і фізичних вправ допоможе вам зменшити жир в організмі в цілому, і в кінцевому підсумку ваш організм буде отримувати до цього.

См. також:

Все це також відповідь. Просто продовжуйте працювати втрата ваги в цілому і в кінці кінців ви побачите результати, які ви шукаєте.

+771
oxigen87 3 трав. 2014 р., 14:10:44

Не змішувати гарячу рідину з порошком білка, з мого досвіду це "вариться" і стає дуже брудно і відокремлює. Що я знайшов, щоб бути дуже смачно змішувати кімнатній температурі кави з шоколадом протеїновий порошок.

+766
Kosades 10 січ. 2016 р., 06:06:49

Завжди є штам на коліно, коли ви використовуєте його для чогось. Насправді цей режим є, ймовірно, безпечніше, ніж повний присед олімпійський стиль унаслідок: діапазон руху зменшується, а відправна точка в нижній частині руху фактично інерції безкоштовно.

В дешевше слова, Його відмінність від "Малишок", тому що, коли ви знаходитесь в самому нижньому положенні ви сідайте на козла і тому напруга на коліно і гомілковостопний суглоб heavly знижується.

Так що, так, він збирається покласти навантаження на коліно, але нічого страшного, до тих пір, поки ти правильно виконувати рухи.

+739
Vaishnav M 27 черв. 2018 р., 03:21:57

Інтервальне тренування будь-якого роду буде вважати: плавання, спринт, штанга, вправи, і так далі. Так би високої інтенсивності вправ, виконаних протягом коротких періодів, будь то повтор чи ні.

Двадцять реп штангою Присідання, наприклад, звичайно, зважати високої інтенсивності кондиціонування. Так що упор присівши і гирьового гойдалки, прибирає, або обривки виконуються на час (наприклад 5 хвилин) або повторів (наприклад, 20 з важким дзвоником або більш легка).

Куплети, триплети і більше

Інший спосіб додавання інтенсивності переключити вправи, як ви йдете. Це дозволяє продовжувати вимагати від вашої активності серцево-судинної системи без уповільнення занадто багато або не з-за локального м'язового стомлення. Це може виглядати як набір підтягувань відразу після набору повітряних присідання. У цьому випадку, оскільки існує дві вправи, це назвали б куплет. Триплет є чергуванням трьох вправ, наприклад, віджимання, мішок з піском очищає, і спринт. (Більше трьох вправ не отримує певне ім'я.) Як правило, ви повторюєте кілька разів.

Кроссфіт-це великий на такого роду речі. Наприклад, mainsite тренування в минулу п'ятницю було чотири тренування інтервалу:

"Ральф"

Чотири раунду на час:

 • Станова тяга 250 фунтів, 8 повторень
 • 16 берпи
 • 15 ноги лазіння по канату, 3 підйомів
 • Біг 600 метрів

Якщо всі вправи задіють один вага, скажімо, мішок з піском, штанга, гирі або гантелі ... це називається комплекс. Люди роблять комплекси з тієї ж причини, як інтервали, але в основному акцент робиться на силу і міць.

Мій улюблений штангою комплекс чистий, кілька разів натисніть, Передні присідання кілька разів, потім повторити. З гирями, я люблю гойдалки, чистий, і урвати (одноразово, повторюють, або кілька разів і кожного повторюючи). Я теж люблю чистий, натисніть, поки я не можу, покачати прес, поки я не можу, потім рвонути кілька разів, перш ніж повторювати в іншу сторону. Я хотів би інтегрувати з піском комплексів з іншими роботами, такі як спринти.

+729
useprxf 15 квіт. 2011 р., 01:01:28

60 хвилин-це магічне число, коли виснажені запаси глікогену, як правило (залежить від умов кондиціонування) і жир згоряє в якості джерела енергії. Це повинно бути нашою метою, але давайте спочатку крок назад і подивитися на чотирьох ідей.

 1. Різноманітність важливо
  Працює в той же час кожен день-це шлях до катастрофи. Вам потрібно змінювати час/відстань.

 2. Відновлення важливо
  Для того, щоб м'язи росли, вам потрібно простіше днів. У weightlighting, це зазвичай вихідні дні. У runnng, спочатку ці дні, але з часом вони стають легкою днів. Для чого це коштує, ніколи не бігаю по 20 хвилин, так як це дійсно не допомагає ваше тіло, але це повідомлення само по собі.

 3. Швидкість не важлива
  По-перше, просто турбуватися про рух. Не турбуйтеся про вашого часу за милю/км. Просто ваш організм звик бути в русі.

 4. Швидкість важлива
  Коротше швидкість дуже важлива для навчання правильної форми, б) відновлення; в) набирає біг питомою міцністю.

Покласти все це разом, ось короткий 4-тижневий прогресії. Я буду використовувати 3-дні на тиждень база з 1 короткий, 1 середнє і 1 довгостроковій перспективі. Ідея в тому, щоб поступово побудувати на повільний, але тривалий термін адаптації. Це буде у формі людини з обмеженими середній досвід роботи. Відрегулюйте тривалість фізичну форму, але зрозуміти принципи.

Тиждень 1 - звикати бути в русі
1 - короткий - 20 хвилин легко
2 - викл
3 - середній - 30 хв. легко
4 - викл.
5 - довга - 40 хв. легко
Тиждень 2 - збільшити тривалість, додайте трохи швидкості
1 - короткий - 20 хв. легко з останніх 10 секунд швидко
2 - викл
3 - Середній - 35 хв. легко з останніх 5 хвилин середній, не більше 85% зусиль
4 - викл.
5 - довга - 45 хв. легко
3 - я тиждень - збільшити тривалість, додати ще один день
1 - короткий - 20 хвилин легко. Інше. 2 повторень 10 секунд швидко, бажано в гору (для запобігання травм) з 3 хвилинами відпочинку між.
2 - Відновлення - 20 хвилин легко
3 - Середній - 40 хв. легко з останніх 5 хвилин середній, не більше 85% зусиль
4 - викл.
5 - довгі - 50 хв. легко
Тиждень 4 - збільшити тривалість
1 - короткий - 20 хвилин легко. Інше. 4 Повторень, 10 секунд швидко переважно гору з 3 хвилинами відпочинку між
2 - Відновлення - 20 хвилин легко
3 - Середній - 45 хв. легко з останніх 5 хвилин середній, не більше 85% зусиль
4 - викл.
5 - довгі - 55 хв. легкий
Протягом наступних тижнів продовжуйте будувати в довгостроковій перспективі на 5 хвилин в день, поки ви не дійдете до 90 хвилин. Як тільки ви отримаєте до 90 хвилин, спробуйте працювати швидше.

 • Середніх днів
  Побудувати до 60 хвилин і потім спробувати збільшити суму середнього до 20 хвилин. 85% зусиль-це аеробний поріг, що допоможе з втратою ваги.

 • Легкі дні
  Додати до 10 повторень в цілому короткі витримки і зосередитися на хорошій формі, можливо навіть босоніж. Можна додати 10-20 хвилин легкого охолонути, потім виконується як вам дійсно прогрес.

 • Відновлення
  Можете додати стільки днів відновлення, як вам подобається, але рекомендую тримати легко і за 20 хвилин, поки всі інші траси розвивали їх рекомендовано вище Максів.

P. S. Все вищезазначене стало відомо з статей та DVD-диски тренер працює сайт і кілька інших працює науково-сайти.

Редагування: 1-ий вирок був відредагований, щоб бути більш правильним за підсумками обговорення нижче.

+700
Yemper 8 черв. 2010 р., 14:32:51

Коли я зробив це тренер сказав бігати інтервали з постійною цільової темп. Припускаючи, що ви на трасі з 1 відновлення колінах ви б 12000м з 8000м в ПАРЄ, я очікую, що темпи зростання вашої мети 10000м темпі, хоча він має тенденцію працювати трохи швидше.

Я не спринту, за винятком фіналу 200м останнього інтервалу. Кожного інтервалу в ідеалі повинні бути однакової темп, останній може бути швидше в спринті.

Біг протягом кожного інтервалу, ймовірно, щоб уповільнити вас на кожному наступному інтервалі.

+678
Lapushkaksu 9 трав. 2017 р., 06:45:06

Я не розумію, якими темпами і як це відноситься до бігу/коефіцієнти ходьби.

Наприклад, на Джефф Галлоуей сайті,

8:00 4 хв 30 сек (або 2/15)

Чи означає це, що якщо я вже можу працювати 8 миля хвилину, що я проводжу 4, пішки 30? ОК. Але що, якщо я можу запустити 4 прогулянка 1 (або 30 сек), але мій темп не 8 хвилин. в милі.

Я думаю, я кажу, якщо я можу працювати протягом чотирьох хвилин і в один і потім знову працювати чотири, всі без шкідливих втоми, перетренованості, травм, захекавшись, і т. д. але, мій темп не в 8 хвилинах милю, що я реально виконує? Я "роблю не так"?

Мій час закінчується 39 на 5к на 4/1 або 12:33 милі. Я дійсно не хочу робити,

12:15-14:30 30/30 і 20/20 або 15/15

Я відчуваю, що всі переваги кардіо і втрата ваги піде. Ніяких доказів, тільки розумову.

Я відчуваю, що не потрібно зупинятися методу Run/ходьби, і я не хочу, щоб дістатися до повного запуску без прогулянки, але я досі не знаю, що я отримую тут з 4/1. Я хотів би зробити більше, ніж 5к, в кінці кінців. Я просто роблю 4/1 тому що я можу.

+525
bagerard 22 лист. 2010 р., 11:50:10

У мене є питання, який катався навколо мого розуму на деякий час тепер..... У мене немає доступу до тренажерний зал, тому я вирішив про виконання вправи вага тіла, але я не знаю, що робити!?! Я не товстий, але я не худий, я трохи менше жиру на животі, а я бачу трохи менше АБ, чи потрібно мені робити кардіо перед ваги тіла? Або я не повинен робити кардіо взагалі?

+496
copyninja 1 груд. 2017 р., 16:15:11

У вас є два основних питання:

 1. Набирає вагу

  Можливість отримати (або втратити) вага йде до споживання вихідний - просто, так? Висновок (запис) складається з Ваш рівень активності, включаючи як ваш метаболізм працює. Метаболізм кожної людини індивідуальний і може змінюватися в залежності від віку, генетики і т. д. Харчуючись 6 разів на день, ви, ймовірно, штовхати ваш метаболізм в самому розпалі (хто хоче схуднути насправді можна втратити, вживаючи частіше). Я б порекомендував програму вага разом з ще більш здорової їжі - білок сам по собі не може бути достатньо, переконайтеся, що у вас збалансоване харчування.

 2. Силові тренування і бойові мистецтва

  Я в бойових мистецтвах вже більше 25 років, зробив багато читати і мати певний рівень досвіду з обліку ваговій категорії. Цілеспрямована (для бойових мистецтв) вага програми навчання дозволить підвищити швидкість, гнучкість і вибухову силу. Я схильний дотримуватися процедури пауерліфтингу (станова тяга, присідання, рядків і лава для преса) і знайшов їх дуже корисними.

+488
voidsp 7 квіт. 2014 р., 18:43:31

Я помітив, що я схильний відступити, коли глибоке присідання(без ваги) і якщо я розширю свою позицію трохи більше, ніж мого плеча ширина я можу стверджувати, що положення присідання з більше стабилности. Тепер повертаючись до сидіння навпочіпки Barbell тому,буде тримати такий широкій стійці свого роду обман, так як сідничні м'язи теж беруть участь, і таким чином перешкоджають своєму розвитку м'язи ніг? Я 168см хлопець,61 кг,максимум 90кг і мій робочий набір-80кг х 5,з моїм нинішнім короткострокові цілі, як робить 100 кг 5 повторень.Довгострокова мета-зробити 2*ЧБ тому в присяд Х5 повторень.(Також варто відзначити, що 8 місяців тому у мене була пахова грижа операція, так що я хочу зберегти мій повільний прогрес,стійкий і безпечний.

+427
Jon Gloria Eiswerth 29 жовт. 2017 р., 00:14:15

Крихітні картини

Поширена помилка полягає в тому, що більше пітливість означає більш інтенсивного тренування. Це брехня. Пітливість просто означає, що організм хоче охолонути. В іншому випадку людина може повністю розірвав, сидячи в сауні.

Я чув, стверджує, що потіючи більше вага знижується, це правда. Це просто вода і сіль. Це все повернеться в наступний раз.

У тренажерному залі може зробити невелика різниця в спалюванні калорій, оскільки додаткової енергії це бере, щоб виробляти більше поту. З іншого боку, заморожування спортзал може зробити невелика різниця з-за додаткового тремтіння. Якщо всі речі дорівнюють, в теплий спортзал б втримати перевагу.

Велика картина

Єдиним вирішальним чинником успіху в тренажерному залі чи будете ви виконувати в повну силу здібності кожного тренування і сталість. Роблю половину роботи, тому що вам незручно буде в результаті менше прогрес незалежно від температури тренажерному залі. Пропускати заплановані тренування, тому що це дуже неприємно буде зупинити прогрес.

Деякі люди можуть позайматися в супер-гарячої тренажерні зали, а може навіть краще. Це здорово, поки вони практикують прогресивної перевантаження і не знижуючи гучності, щоб компенсувати додатковий стрес. Деякі люди можуть працювати краще фізично або розумово у більш помірній температурі. Це нормально, як довго, як вони практикують прогресивну перевантаження. Люди, які залишатися послідовним-це люди, які прогрес.

+406
Sarah Arebi 28 лют. 2011 р., 14:39:54

Якщо ви відчуваєте себе добре в кінці сесії, то немає ніяких причин не продовжувати це робити. Також величезна причина, щоб змінити темп, але загалом це гарна ідея, щоб або збільшити дистанцію, можна запустити в певний час або зменшити час, необхідний для виконання певної відстані. Для стійкості, прагне до чого-то, як різання 5 секунд від кожного дня, або по черзі, може додати 20 метрів в той же час.

Якщо ви дійсно хочете повідомити про себе, купуючи пульсометр допоможе, таким чином, ви можете відпочивати, поки ваш пульс наближається до ЧСС у спокої, і знову запустити замість установки досить умовно 5 хвилин.

+398
user30356 5 черв. 2017 р., 03:07:17

Якщо ви маєте тільки один прийом їжі в день, і якщо ви дійсно хочете використовувати протеїнові порошки замість здорових натуральних продуктів, то вам обов'язково потрібно вибрати яйце білий протеїновий порошок, тому що він перетравлюється повільно, випускаючи стабільний рівень незамінних амінокислот протягом кількох годин у вашій крові. Казеїн протеїнові порошки-це другий найкращий варіант, вони як і раніше повільне переварювання білка, але навіть не як повільне переварювання білка, як білі яйця.

Ви хочете уникнути сироватковий протеїн, тому що він буде diggested швидше, даючи вам швидкий надлишок амінокислот, які будуть витрачені даремно, тому що ваше тіло має мало можливостей їх зберігання.

У будь-якому випадку, маючи один прийом їжі в день є нездоровим, і ви повинні спробувати уникнути цього.

Зауваження

Ось деякі посилання про різне поглинання відсоток протеїнів. За даними дослідження, цитується там, амінокислоти з яєчного білка всмоктуються у розмірі ~1.4 м/ч, казеїн на ~6 р/год і сироватки в ~9 м/с. Ви не знайдете багато посилань як і що, із-за потужного маркетингу біодобавки компаній, які зацікавлені в продажу вам казеїну в якості еталону "повільний" білок, а не яєчний білок (легко знайти скрізь).

+353
Josephine Mary Violet Francis 17 груд. 2016 р., 14:02:45

Я намагаюся домогтися "один здивований погляд у воду" бічне дихання, але навіть використовуючи ласти і три удар дошки, щоб тримати моє тіло так високо, як тільки можливо, основна особі Анатомія підказує, що якщо очі під водою, половина рот знаходиться під водою. Тепер я прочитав, що "руки створити кишені повітря в районі пахви, як ви досягнете вперед і інсульту. Плавання навчання, щоб перетворити їх голови в один бік і дихати з кишені". Це означає, що підхід Ради пипець неможливо і єдиний спосіб, щоб практикувати боку дихання, поки ви робите мазки? Я думав, що це слід від вашої голови, що створюється повітряний кишеню, який є, чому я використовував ласти, щоб рухатися вперед як можна швидше, утримуючи дошка стусаном.

+310
user231153 2 квіт. 2013 р., 13:03:55

У мене є жорсткі згиначі стегна і так є гіперлордоз. Я займаюся багато стоячих поз йоги (як Воїн - 1\2\3 з половиною Місяця поза, поза трикутника) за останні 2-3 місяці, але прогрес іде дуже повільно. Скільки часу згиначі стегна зробити, щоб підвищити гнучкість? У мене є ця тіснота на ліву сторону тільки.

Чи це інші м'язи стегна, який викликає згиначів стегна втратити гнучкість.

Чи є кращий спосіб зрозуміти анатомію? Є програмне забезпечення, яке імітує рухи м'язів у певній позі йоги..?

Я сиджу довго, так як мої вимоги роботи.

+241
user281421 15 лист. 2017 р., 13:40:34

так як рік ходжу у фітнес-центр, спочатку раз на тиждень, починаючи з 4 місяців я намагаюсь строго йдуть 2 (або 3) рази на тиждень. там я тренуюся кілька речей (біцепс, трицепс, спина, живіт, плечі, ноги). Навіть якщо я регулярно може збільшити вагу, я дійсно не бачу різниці в обсязі м'язи. Я ще більш тонкий людина (181см -> ~71 дюйма | ~63кг -> ~140 фунтів). Мені треба набрати вагу, щоб поїзд більш потужний? Я знаю, що є спеціальні засоби для цього, але я не дуже довіряю і не хочу їх використовувати. Є інший потужний метод, щоб набрати вагу або збільшити результат тренувань?

Основна мета : збільшення обсягу (м'язи)
Друга мета : збільшити вагу я можу підняти

+224
CADKO 1 лип. 2013 р., 19:49:17

Суть проблеми полягає в тому, що люди, як відомо, погано, коли справа доходить до зору, і в результаті ми можемо бути імпульсивним. У Прінстоні психології дослідження пояснює,

Імпульсивний вибір або переваги для короткострокового винагороди результат від емоцій, пов'язаних з частині мозку домінують над абстрактно-мотивувальної частини. "Є дві різні системи мозку, і один з них помирає, як ви отримаєте дуже наближену до нагороди."

Ми знаємо , що активність є всякі дивовижні переваги, що ми хочемо, чи то довголіття, здоров'я, сила, фітнес, або краще зовнішній вигляд; проблема перемоги над нашої емоційної схильності до короткострокових задоволень, як телебачення, ігри, і т.д.. Існує кілька популярних способів, ви можете підійти до цієї проблеми і "обдурити" свій мозок у виборі фізичних вправ.

Зробіть вправи гри. Оскільки ми схильні до цьому безпосередні насолоди, знайти форми діяльності, які вам дійсно подобається робити (у вашому випадку туристичній стежці) і взагалі їх багато. Це найчастіше види спорту, як баскетбол або футбол, але можуть сильно відрізнятися в залежності від індивідуальних.

Альтернативний, але подібний підхід до ігровий аспект, використовуючи щось на зразок фітнес-сайт fitocracy не. Вони роблять фітнес в соціальні ігри, де ви конкурувати проти ваших друзів, отримаєте негайне винагороду (у вигляді досягнення/піктограми), і відповідати на ваші дії, показуючи їх громадськості (див. Наступний пункт).

Тримайте Себе Відповідальність. Якщо ви тримаєте себе відповідальність і ставитися до вправи як до фактичного вимогу (а не те, що "приємно робити"), ви набагато більш імовірно, щоб виконати свої зобов'язання. Покладіть ваші тренування на календарі, покарати себе, коли ви пропускаєте тренування (без телевізора на добу), і зробити ваші цілі відомі громадськості. Якщо ви скажете своїм друзям, що ви працюєте, угробивши на ваші цілі тепер має додатковий тягар виглядати боягузом перед друзями. Отримати тренування приятель, який тримає вас до відповідальності, той, хто буде витягувати тебе з ліжка вранці на пробіжку.

Зменшити "короткострокові витрати". Чим нижче Вправа тягар знаходиться на вас, тим менше ви схильні відкладати. Почніть з малого, побудувати великий. Зробити жменька віджимання тут або там протягом дня, і зробити це ваша справа. Як час іде, додати більше повторень / сетів. Більше часу йде на додайте нові вправи в рутину. Перш ніж ви це знаєте, ви робите реальних тренувань.

Реалізувати Короткострокові Цілі. Оскільки ми так погано бачити довгострокові цілі, вам потрібно почати дивитися на вправи з короткостроковій перспективі. Встановити щоденні цілі (зробити ще одне віджимання, ніж вчора). Подивися на себе в дзеркало перед/після тренування. Дивитися мотиваційні відео, щоб зміцнити свої довгострокові цілі і тримати вас мотивованим. В принципі, якщо ви опинитеся про те, щоб пропустити тренування, зробити все можливе, щоб переконати себе дотримуватися його.

+210
4lun 7 лют. 2012 р., 00:05:50

Ґрунтуючись на інформації, яку ви в цьому питанні (не впевнений, що він натхненний інший), є невелика перевага на протяг перш, ніж ви почнете свою прогулянку. Ходьба сама по собі не представляє колосальне навантаження на організм і серцево-судинну систему. Інтервал руху не більше, ніж те, що зараз потрібно для звичайного життя. Коротше, розтяжка для підготовки до ходьбі не буде надавати вам які-небудь значення, чи є ви прогріте чи ні.

Що значить розминка? Як ви зігрітися?

Коли ваші м'язи не готові до роботи, раптове збільшення зусилля може привести до травми. По суті, м'язи та сухожилля не поступливих і якщо ви просите більший діапазон руху і/або додавання більшої ваги ваші м'язи можуть бунт судоми. У деяких крайніх випадках, де є навантаження на спину, то це може викликати хребет прогинається більше, ніж він призначений.

Щоб вирішити цю проблему, ви повинні підготувати свої м'язи, щоб підготуватися до роботи. Частина процесу, щоб отримати кров тече через ваші м'язи, яке здійснюється за рахунок збільшення частоти серцевих скорочень. Прогулянку може зробити це за вас. В деяких випадках потрібно підготувати для більшого діапазону рухів при одночасному захисті вашої спини, таких як важка атлетика. У цьому випадку, виконуючи рух техніки без навантаження на турніку буде зробити те ж саме, а також поліпшити свій діапазон руху за роботу, яку ви збираєтеся робити.

Якщо ви збираєтеся висунути набагато більше зусиль, ви повинні наростити свої розминки. Наприклад, якщо ваш намір полягає в тому, щоб запустити чверті (біг з одного кінця в інший баскетбольної площадки 16 разів) можна почати розминку з пробіжки навколо поля. Потім зробіть кілька повільних спринтах, щоб отримати почуття для основної частини роботи.

Ви повинні зробити розтяжку, перш ніж ходьба або ходьба і розтяжка?

Ходьба сама по собі є розминка. Ви не хочете розтягувати холодні м'язи, так як це рідко дає те, що ви хочете. Після прогріву, то можна розтягнути. Легкоатлети побіжать на колінах або два, щоб підготуватися, потім виконайте розтяжки їм потрібно, щоб вони могли мати повний діапазон руху вони хочуть, а займатися своєю головною справою. Вони будуть робити більш суворий розтягнути після тренування, як частина їх "перезарядки" рутини.

Щоб відповісти на ваше запитання прямо: спочатку прогулянка, стрейч після того, як ваші м'язи теплі. Якщо ваша мета підвищити гнучкість і діапазон руху, що у вас є зараз, зберегти більшу частину тягнеться до після того, як ви ходите.

Ви не питали, але я все одно включати в себе:

Що значить вгамуватися? Як ти заспокоюєшся?

Після того як ви зробили м'ясо з ваших вправ, це гарна ідея, щоб привести свій пульс до норми і м'язи спини в стані спокою поступово. Багато анаеробні вправи (біг, підняття тягарів, спорт), і в результаті ви, можливо, створив деякі молочної кислоти у ваших м'язах. Це частина того, як м'язи отримують енергії під час анаеробних навантажень. Холодний процес допомагає зберегти кров тече, щоб змити надлишки молочної кислоти, без додавання.

Бігунів буде остигати поступово зменшує їх темп, принаймні, поки їх пульс в аеробній зоні (ви зможете говорити в пропозиціях). Багато спортсменів використовують більш повну розтяжку, щоб збільшити їх діапазон руху та допоможе їм краще виконувати свою техніку до наступного тренування.

Відповідь я дав-це основна структура, як я тренуюся. По-перше, я роблю розминку деякі легкі підйому вантажу (так як я піднімати тяжкості), поки я не отримаю свій ідеальний вагу роботи. Далі, я роблю вправи, я мав намір зробити. Нарешті, я охолонути на розтяжку, щоб поліпшити свій діапазон руху. Ця базова структура працює для мене, і він буде працювати для всіх, незалежно від типу вправ вони роблять. Тип роботи, яку ви використовуєте, щоб нагріти або охолодити залежить від основної тренування ви хочете зробити.

+138
MrDeanosupreamo 13 січ. 2016 р., 04:37:22

На основі наданої Вами інформації, ви робите правильний пробіг, щоб бути конкурентоспроможними у вже 10k раси. Ви говорите, що ви стомлюєтеся до фінішу і треба пригальмувати. Це (з мого досвіду) з-за не мають серцево-судинної системи вам потрібно, тобто ваше тіло ще не досить ефективні при перетворенні О2 в легенях енергії у ваших м'язах.

Я буду тримати ваше відстань таке ж (або навіть трохи зменшити його) і розглянути дві речі. По-перше, я хотів би додати плавання (або, можливо, на велосипеді - але це буде менш корисно, з мого досвіду) в свій щотижневий режим. Плавання протягом 45 хвилин (кроль) 3 або більше разів на тиждень (у поєднанні з бігом біг і басейн для максимального ефекту) дозволить поліпшити вашу серцево-судинну систему, не збільшуючи ризик отримання травми. По-друге, я хотів знайти пагорб, щоб використовувати для збільшення інтенсивності одного або декількох траси без збільшення пробігу.

Ви також повинні розглянути ваше харчування. Переконайтеся, що ви приймаєте на борту достатньо вуглеводів і рідини протягом тижня, щоб підтримати витрата енергії і не "битися об стіну" занадто рано. Нарешті, переконайтеся, що ви їсте достатньо білка для підтримки зростання і відновлення м'язів, щоб знизити ймовірність травми.

Джерело: мій власний досвід. Я вже був запущений на 38 хвилині 10к і не був на піку продуктивності.

+123
Khan Nur 22 груд. 2019 р., 12:13:10

Ліфти зокрема, немає порядку:

 • Зап'ястя Кучері
 • Зворотний Зап'ясті Кучері
 • Прогулянка фермера
 • Ролик Зап'ястя
 • Зворотний кучері (ці встряну зовнішній стороні передпліччя майже так само, як біцепс)

Інші речі, які допомагають:

 • При бігу, робіть це з тенісними м'ячами в руку, щоб змусити себе тримати весь час. Приріст номінального, але це ще один шанс на роботу передпліччя під час тренування
 • Коли на роботі, періодично видавлювати на стрес або тенісний м'яч, коли не друкую/пишу, або інакше, використовуючи ваші руки.
 • При підйомі, переконайтеся в тому, щоб вичавити бар/вага якомога більше, неважливо, який ліфт ви робите. Якщо це машина, стисніть як можна сильніше ручку. Це змусить вас затягнути не тільки руки/formarms для роботи, але також робить вас затягнути решті частини вашого тіла. Насправді немає такої речі, як ліфт, який працює тільки частини тіла - якщо ви робите їх правильно.
+103
TW Sosibo 31 серп. 2019 р., 06:13:29

Я 25-річний чоловік в даний час вагою 235 фунтів (~106 кг), і я 5'9 (~175 см). Для більшості моєму житті був сидячий, я ніколи не послідовно здійснював протягом будь-якого значного періоду часу.

Я на велосипеді по 1-2 години в день 4-5 разів на тиждень вечорами стабільно 13 м/год (20 км/ч) з середньою стійкістю.

Я приймаю в 700-900 калорій в день. Я приймати полівітаміни вранці, їж один 110 в'ялена калорійність Джек ссылке снек-пакет на обід і один напій Сойлент 400 калорій на вечерю. Протягом дня я п'ю 1-2 дієтичну колу. Інша частина калорій складені з рідкісними закусками Ранок, який зазвичай банан або пончик.

Досі я втратив 15 фунтів (~7 кг) (від 250 кг) протягом останніх двох місяців, але я боюся, що моя дієта не може бути стійким.

Це адекватний план чисто для здорової втрати ваги? Якщо ні, то які зміни повинні бути зроблені?

+71
Elina Alavirad 24 трав. 2017 р., 08:06:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil