Як розрахувати м'язову масу і кг потрібно отримати ваш тип тіла ви хотіли

мені 23 років.У мене таке тіло https://imgur.com/a/GXDYbTj .Я 1,81 дюйма,72 кг. Я хочу отримати такий https://imgur.com/a/6cxeV7t.Скільки кг м'язів я повинен додати?Як я можу його обчислити?

+446
Suhas Srivats Subburathinam 30 бер. 2010 р., 00:53:24
25 відповідей

Поради, що містяться на ряді об'єктів охорони здоров'я (наприклад, NHS у Великобританії або Гарвардської Медичної школи) позитивно рекомендую прогресивного "опору" по два тренування кожну тиждень (крім тренування серцево-судинної системи) - з-за користі для здоров'я він приносить.

Ви не тільки підготовляти ваші м'язи, але і протидія втрату щільності кісткової тканини, а також зміцнення і підтримки суглобів з підвищенням м'язового тонусу.

Я читаю поради, трохи більше року тому і взяв навчання ваги у віці близько 61. Я виявив, що вона принесла всебічного поліпшення для мене особисто, з точки зору міцності, баланс, статура, рухливість і навіть з точки зору самоповаги. Я також звернувся до вегетаріанській дієті, в той же час, і природно, що теж допомогло.

+964
NtonBala 03 февр. '09 в 4:24

Ну в основному для нарощування м'язової маси потрібно піднімати важкі, якщо ви можете зробити більше 10 повторень, піднятися вагу. щоб дійсно порвати м'язи і рости, тренувати біцепс twixce тиждень. зробити exefcises ізоляції, такі як біцепс кучері, зробити 5 підходів по 10 повторень, а потім продовжити з іншими вправами.

головна причина того, що люди, які піднімають не м'язи, тому що вони не їдять достатньо білка... не вистачає білка.. неможливе для нових musxcle рости? як ви 190 фунтів ви повинні харчуватися 190 г мінімальне білок... тунець-17г, склянку молока становить 8,5 р.... як ви можете бачити, це важко, щоб задовольнити вимоги, спробувати білковий коктейль, щоб допомогти цьому. і переконайтеся, що у вас це відразу після тренування. піднімаємося категорії кожні 3 тижні і завжди змінити режими

+925
einundswanzig 20 вер. 2014 р., 20:31:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я 1,83 м (6 футів) у висоту і моя вага 100кг.

Я почав бігати в минулому місяці і зараз я можу пробігти 2 милі з 10 хв зазор гуляє між ними. Тиждень тому Я записалася в тренажерний зал. Проблема в тому, що в перший день мене попросили зробити віджимання 10 повторень 3 сети. Я зробив це. На другий день я спробував зробити це знову, але відчув, як у мене рвуться мої тканини і був в болісної болю. Потім на наступний день я знову спробував зробити віджимання і не міг зробити навіть одному. Сьогодні шостий день (один день проміжок між ними ) і я все ще не можу зробити навіть один пуш-ап.

Мені соромно за мене, соромно, що не так ? він відчуває, як ніби всі її замкнув. Я просто не можу зробити пуш-ап. все інше відбувається. У мене немає більше болю в моєму тілі, але все ж не віджимання, я зараз не ходимо в тренажерний зал, я відчуваю себе погано про себе. що робити ?

+876
Waterboy 19 бер. 2013 р., 19:21:20
Швидко рухається пішки. Питання про правильне запущена форма, підготовка дистанції, вимірюючи переваги та уникаючи пасток працює.
+845
dave friesen 28 серп. 2012 р., 01:06:40

Я роблю штангою рядків зверху, як exrx рекомендує і як Арнольд робить і як це-або-робить хлопець. Я думаю, що нишком б перетворити їх в кучері, коли вони складні.

Конкретно рекомендує нишком зчеплення.

+758
alanjesq 13 груд. 2015 р., 09:20:10

Так, і є більше, щоб розглянути, ніж просто м'язової маси.

Близько 70% від загального людини, витрачання енергії відбувається за рахунок базального життєвих процесів в органах тіла (див. таблицю). Близько 20% з витрати енергії відбувається від фізична активність і ще 10% від термогенезу, або переварювання їжі (термогенез після прийому їжі).[6] Всі ці процеси не потребують споживання кисню разом з коферментами, щоб забезпечити енергію для виживання (зазвичай від макронутриенты вуглеводи, жири і білки) і вигнати вуглекислий газ, з-за обробки в циклі Кребса.

На БМР, велика частина енергії витрачається на підтримання рівня рідини в тканини через шкіру, і лише близько однієї десятої витрачається на механічну роботу, такі як травлення, серцебиття і дихання.[7]

Джерело: Вікіпедія

Ключова річ, щоб відзначити, що РМР є, по суті, ваш загальний витрата калорій, якщо ви повинні були лежати, нічого не роблячи весь день. Додати якусь активність, і це число зростає.

Як BMR і РМР представляють тільки відпочиває витрата енергії, коригування повинні бути зроблені з урахуванням вашого рівня активності. Це робиться шляхом множення ваш BMR або RMR на коефіцієнт активності (Макардл і співавт 1996). Зверніть увагу, що наступні чинники активності також враховувати термічний ефект продуктів харчування:

Фактор Активності

1.2 сидячий спосіб життя - мало або немає вправу і робочий стіл робота

Злегка активний 1.375 - легкі фізичні вправи або спорт 1-3 дні на тиждень

1.55 помірно активний - помірні фізичні навантаження або спорт 3-5 днів на тиждень

1.725 дуже активний - жорсткий фізкультурою або спортом 6-7 днів у week4

1.9 надзвичайно активні - важкий щоденний фізкультурою або спортом та фізична робота

Джерело: CaloriesPerHour.com

В основному, помножте ваш ПОВ по одному з вищевказаних чисел, засновані на ваш звичний рівень активності. Спалених калорій під час тренування насправді менш значні, ніж більшість людей вірить, тому що люди не знають, що вони також повинні коригувати свої РМР їх поточного рівня активності (тобто лічильники калорії, які використовуються на більшості машин для розрахунку калорій спалювати дати лише частина картини).

Є й інші фактори, щоб розглянути. Таких як тип вправ і енергії, необхідною допомогою. Наприклад, у той час як ви будете спалювати більше калорій під час аеробного тренування, ваш організм буде спалювати більше енергії в цілому від анаеробної тренування, Якщо ви не забули включити відновлення (так, це вимагає енергії, щоб оговтатися від тренування). Я б пішов у більш докладно, але я вже адресував ці деталі з цією відповіддю.

Якщо ваша кінцева мета, щоб втратити жирові відкладення, то є багато інших факторів, щоб розглянути. Найважливіше час сну (баланс гормонів) і дієта.

Якщо ви шукаєте, щоб втратити жирову масу за рахунок збільшення м'язової маси, вважають кондиціонування вашого тіла, використовуючи все більш складні анаеробні кардіо вправи в першу чергу. Таким чином, ваш кровообігу, дихання, збільшення анаеробного порогу зробить підняття тягарів значно більш ефективним, а період відновлення набагато коротше. Побудувати здатність вашого організму, щоб перемістити ресурси в м'язи по-перше , перш ніж починати вимагаючи максимальних зусиль від них.

Коротше кажучи, збільшення м'язової маси дозволить збільшити витрату калорій вашого організму. Але, не звузити фокус до того, що ви зневажаєте іншими факторами (харчування, сон, фітнес).

+736
qbik89 28 лист. 2017 р., 00:43:06

Загальна умова, яке відповідає вашому опису тендиніт надколінка. Це, звичайно, могли бути інші захворювання, а також.

Ви можете спробувати приймати НПЗЗ протягом декількох днів. Я зазвичай беру максимальну дозу док (naproxsen) до 4 днів перед зменшенням дози протягом наступних максимум через тиждень. Ви не хочете зупинитися на НПЗЗ протягом тривалого періоду часу.

В доповнення до медикаментозного, можна лід, після траси, або пройти кілька днів повного спокою.

ВИ поточний стан, хвороба повинна піти через тиждень або 2, особливо з ліки, відпочинок і льоду.

Ці типи травм, як правило, від надмірного використання, і в разі бігу - ймовірно, занадто багато занадто швидко, занадто швидко.

+716
xasan maxamed 7 бер. 2018 р., 08:50:00

Як правило, теми "Як присідати" і науково-обгрунтованих досліджень навпочіпки зберігаються окремо. Люди пишуть "Як присідати" матеріал і вони пишуть науковий матеріал в іншому місці.

Я бачив деякі речі, які трохи як від Брет Контрерас, наприклад тут. Стартову силу (і, можливо, практичного програмування) за Rippetoe & Кілгор вдаватися в біомеханічних деталь присідати при обговоренні "на корточках", як це роблять деякі олімпійські піднімаючись текстів. Працює, на жаль Rippetoe дуже зміщена в бік конкретного варіанта (низький-бар тому в присяд), так що повинно бути взято з зерном солі.

+711
ludmar 25 трав. 2013 р., 18:08:38

Якщо ви робите 1-7 повторень і ви їсте 100-500 калорій більше, ніж ви спалюєте, ви будуєте силу. Те ж саме відноситься до 8-15 повторень, тільки в цьому випадку ви будете будувати розмір. Якщо ваша тренування складається з більш ніж 15 повторень, ви, швидше за все, готується до вступу тренування на витривалість, або що-то вздовж тих ліній. Для того, щоб побудувати силу, я хотів би запропонувати перевірити madcow 5х5, такого плану: http://stronglifts.com/madcow-5x5-training-programs/

+620
harrypatellfc 15 вер. 2011 р., 21:21:12

Зміцнення/будь-які м'язи рідко буває погана ідея, так довго, як ви баланс посилення сказав м'язи подовження/розтягання м'язів, які працюють всупереч сильних м'язів.

Без оцінки це дуже важко встановити дійсну причину болю, але я підозрюю, що його пізно природою. Впав над клавіатурою, з задньої трохи кіфотичної позі, тобто з вигином в поперековій і грудної областей.

Одна річ, ви повинні зробити, це виправити, що постуральні звички сидіти "прямо", тобто з нейтральним спинальна форма (Google його). Це все одно зміцнюють постуральні м'язи, але додавши деякі СЧ/НЧ вправи для спини разом з плечовим поясом втягуючи руху (ну, як більшість середини спини рух передбачає пояс втягування вважаю, що заява є надлишковим) мотузка, як особа стягує. Плеча зовнішній/бічного обертання. Група Тягни повертає...

Низьке заднє піднімає теж вказано.

Робити грудей тягнеться, тягнеться живіт, задня поверхня стегна вправи, чотириголовий м'яз стегна, згиначі тягнеться.

+585
Tracey 2 вер. 2012 р., 20:57:45

Коли я роблю присідання, коліна йти вперед, далі, ніж мої пальці. Також, коли я встаю я, як правило, рухатися більше ваги в бік ніг. Мені сказали, що цей метод неправильний, але здається, що я не можу робити присідання без коліна рухатися вперед, навіть без ваги. Чи може це бути пов'язано з плоскостопістю?

+543
Varun Janga 27 лист. 2019 р., 16:13:41

Після використання мої рукавички на деякий час, вони починають смердіти. Я не намагаюся відмити їх занадто багато, оскільки це їх руйнувати. У мене було вже протягом 2 років, і вони все ще придатні до вживання. Я не хочу витрачати їх, кидаючи їх геть. Це не варіант для заміни, як я намагаюся зберегти як можна довше.

Будь-які ідеї?

+468
Owais Khan 26 лют. 2012 р., 13:55:55

Я 14 річна жінка, трохи більше 5'4 (162 см), і важить близько 175 фунтів (79 кг).

Нещодавно я зрозуміла, що мені потрібно прийти у форму і бути здоровим. У мене є багато фізичних проблем, щоб подолати, але я мотивований, щоб зробити це.

Я знаю, що потрібно працювати на тренуванні моєму серці і м'язи навколо моїх легенів, а також мої м'язи ніг і розтягувати мої стегна, тому я зробив рутинну з легкої пробіжки/біг кожен день, і це була велика допомога.

Однак, я хочу зробити більше, ніж виправити мою кардіо. Я не кажу про якісь 6-АБС пакет або мега підтягнуте тіло, я маю на увазі мати пристойні м'язи, особливо в животі. У мене дуже велика груди, проте (32dd продають), тому вправи, особливо віджимання і віджимання дуже важко і боляче.

Хто-небудь може запропонувати хороший режим для цього, і якщо мої рутини насправді мені добре, коли іноді я не можу поворухнути ногами або стояти?

+405
Dustin Jefferies 5 лип. 2017 р., 01:30:24

Єдині дослідження, які я бачив не в підтримку обледеніння травми, як правило, є непереконливими, але інша сторона медалі полягає в тому, що є документально підтверджені і недоведені факти на користь. У 2001 році дослідженні говориться:

Зроблено висновок, що лід-це ефективний, але має застосовуватися в повторне застосування 10 хвилин, щоб бути найбільш ефективним, уникнути побічних ефекти та запобігання можливих подальших ушкоджень.

Це важливо, тому що "обледеніння травма" - це не просто покласти лід на ньому весь час. Нинішні консультації я працюю під лід вивихів і розтягувань як можна в перші 48 годин після травми, протягом приблизно десяти хвилин (не більше 15), і повторно наносити після того, як добився нормальної температури тіла.

Багато досліджень я читав, здається, вказують, що там просто не дуже добре подвійне сліпе рецензування дивиться на кріотерапії.

Мета, як у ваше запитання, щоб зменшити запалення і полегшити біль. Як посилатися на них:

Як бурсит і тендиніт лікується?

Лікування фокусується на зцілення травмованої Бурси або сухожилля. Перший крок в лікуванні обох цих умов для зменшення болю і запалення з іншими, стиснення, висоти і протизапальну ліки, такі як аспірин, напроксен або ібупрофен. Лід також може бути застосовується при гострих травмах, але більшість випадків бурситу або тендиніту є вважається хронічною, і лід не допомагає. Коли знадобився лід, крижаний оновлення можна застосувати в постраждалий район протягом 15 до 20 хвилин кожні 4 до 6 годин від 3 до 5 днів. Більше користі льоду і програми стретчинга може бути рекомендовано лікарем.

+387
user14667 10 груд. 2012 р., 07:05:14

Я зробив чотири починаючи силові тренування і помилуватися лінійний поступальний характер і дійсно з нетерпінням чекаю кожного тренування. Я не впевнений, однак це кращий вибір для вирішення моїх завдань розширення верхньої частини мого тіла, щоб компенсувати мої дітородного стегна і великі стегна (я чоловік до речі). Хотілося б також знизиться з нинішніх 25% БФ, принаймні, зробити талію більш вузькою.

Я відчуваю небудь з його зігнутому рядки у якості основного вправи замість очищає влади було б більш доречно (але @3х5, а не 5х5). Я хочу, щоб моя стегон і литок, щоб отримати менше, не більше, і м'язами спини, дельтоподібних і біцепсів більше. Постійний прес в СС піклується про них, але як я думаю з приводу вправ, це лише допомога, вправи, які дійсно нападають на латів і трицепси.

Або є ще одне популярне, не broscientific програма розрахована більше на естетику, ніж загальна сила?

Оновлення

Три дуже корисні відповіді і мені багато чого з кожного і я не можу вибрати галочку на цьому етапі. Я збираюся тримати на СС, але тримати калорій на мої тренування дні за TDEE замість 500 додаткових я роблю для зростання. Я спробував зігнути сьогодні по рядках знайшли їх досить важко підтримувати хорошу форму, тому я буду дотримуватися тяга/очищає. Програма ЛВ GreySkull приваблює мене найбільше, так що я почну читати і побачите, що я можу витягти з неї.

+366
neoscribe 30 бер. 2012 р., 13:55:12

Особисто я б сказав не "погана" думка, скоріше навіть хороша ідея, особливо якщо це вміння ви хочете стати сильніше на. Коли ви говорите повний тренування тіла є дещо розпливчастим, я повинен припустити, що це не означає, бив цілеспрямовано утяжеленним серцевиною вправи, потім годину з дощок 3 рази в тиждень. Як вже згадувалося вище, ядро використовується практично в будь-яку вправу, але важче конкретно на провал, як і інші групи м'язів.

Я міг би почитати про це трохи багато, але цікаво, що ви відчуваєте, що вам не вистачає звичайної, тренування 3 рази на тиждень, і хочете робити більше вправ на інші дні. Я не впевнений, що ваш розклад, але якщо ви хочете ще й добре себе почувати, я впевнений, що ви могли б додати планкен або більше в тиждень.

Якщо ви турбуєтеся про цієї додаткової роботи віднімаючи від чого-то, я б сказав, що зробити його більш структурованим. Кажуть, вперше за кілька тижнів зробити щось на зразок 3-5 комплектів 1 хв планки (більше або менше часу в залежності від вашого поточного рівня). Потім починайте просувати його як додати в бічні дошки, ще раз, підняття ніг під час планки, чергуючи прямі і гнуті дошки, лікоть і т. д. Таким чином, ви можете сказати, якщо ви стали сильнішими, на настилі, але і звернути увагу, якщо ви відчуваєте, що це додаткова робота віднявши від повного тренування днів.

Тепер, якщо ви шукаєте для інших речей, щоб зробити для активного відновлення днів це вже зовсім інша тема, ви могли б зробити йоги (згадується вище), динамічний стретчинг, цільових прокатки, лайт кардіо (наприклад, ходьба), які працюють на вчення або напрямки ви хотіли б поліпшити (наприклад, дошками чи ваги тіла навички), вид спорту або діяльності ви любите, і т. д.

+321
Wittyfish 9 черв. 2011 р., 18:29:16

У той час як більшість тренерів всі свої м'язи тіла, можна пропустити кілька м'язів і зосередитися на інших. Кращий приклад-це все хлопці, які не дбають про ногах і може в кінцевому підсумку дивлячись, як кури. Що я шукаю-це більше приклад для цієї нерівності.

Як хлопець, який робить тільки груди-прес, але не груди-літати виглядаю?

Як би хлопець, який робить тільки вправи, але не плечі виглядають?

Як би хлопець, який робить тільки трицепс вправи, але не біцепс виглядає?

Чи є де-небудь фотографії таких випадках?

Хоча мені цікаво про предмет в цілому, а конкретно я трохи більше зацікавлений у першому прикладі (груди-прес без грудей-мухи), тому що це мої поточні тренування з сверблячки плечі.

+288
Yash89 14 вер. 2012 р., 07:19:27

Відпочинок та відновлення є невід'ємною частиною будь-якої звичайної тренування. Після тренування для відновлення надає великий вплив на ваші успіхи Фітнес і спортивні результати і дозволяє більш ефективно тренуватися. Деякі способи, щоб йти про це:

  1. Стретч: після жорсткої тренування, розглянути розтяжки. Це простий і швидкий спосіб, щоб допомогти вашим м'язам відновитися.
  2. Замінити рідини: ви втрачаєте багато рідини під час тренування і в ідеалі, ви повинні замінити його під час тренування, але заповнювати після тренування-це простий спосіб підвищити ваше відновлення.
  3. Правильно харчуватися: по закінченню запаси енергії з допомогою вправ, потрібно заправитися, якщо ви хочете, щоб ваш організм, щоб відновитися, відновлення тканин, зміцніти і бути готовим до наступного випробування.
  4. Інше: час, є одним з кращих способів відновлення (або зцілити) від майже будь-якої хвороби або травми, і це також працює після важкої тренування.
  5. Уникайте перетренованості: один простий спосіб відновлення швидше, полягає в розробці смарт-тренування в першу чергу.

Є й інші, такі як отримання крижані ванни і масаж, але робити те, що найбільш підходить для вашого контексту. Ви можете прочитати/дізнатися більше тут і тут

Щасливий відновлення!! :)

+258
JasperHonda 12 груд. 2011 р., 18:31:36

У мене дуже плоскі ступні, і я почав босоніж/ВФФ запущена пару років тому. У мене немає проблем з запуском 10-15 миль на бетоні або асфальті. Насправді, це легше для мене, після зими, коли ноги болять і відчуваю надто багато всі ці маленькі камені і коріння. Я можу нести мій VFFs або Альтра Адамс в мою сумку у випадку, якщо поверхня дуже гаряча або занадто холодна.

Єдина проблема, яку я продовжую отримувати знову і знову, що мої підошви зробити досить складно, і іноді вони тріскаються небагато. Керасал розм'якшує їх у кілька днів.

Також я думаю, що всякий раз, коли ми повинні бігати босоніж в темряві, це безпечніше бігати по твердих поверхнях, навіть якщо ми носимо фар.

+225
DJ LIN B 25 вер. 2019 р., 05:49:56

Ви можете вибрати тип залежно від ваших цілей, таких як сітки, для фізіотерапії, половина ролика, ручки, і вібрує. Вам 24-дюймовий поролоновий валик для рук/ніг і 36 дюймів для вашої спини.

+161
tobip 5 бер. 2018 р., 23:19:23

Чесно кажучи, там дійсно не курс Майстер-гнучкість. Це все, що тягнеться, що вам потрібно зробити для вашої конкретної проблеми. Розтягувати після тренування, коли м'язи знаходяться в теплі, а не на початку (коли ви просто хочете бути розминка). Розтягуватися до точки легкого дискомфорту (не болю, затримайте в ній близько десяти секунд, повернутися в 90%, а потім пульс м'язи ви розтягування в 10 разів. Повторіть цей процес двічі, і перейти до наступного стрейч

Спеціально для ногами вгору, не вперед, піднімає ногу, роблячи крок і розмахуючи жорсткої задньою частиною ноги, в невимушеній манері, встановити його, зробити це з такою ногою. 10-12 повторень забезпечує хороші динамічні розтяжки.

+61
user2443088 11 черв. 2014 р., 17:52:14

Оскільки у вас немає місця для велосипеда, ви не будете мати номер для еліптичний тренажер, який, як правило, хороший спосіб, щоб спалити калорії і просто на коліна. Веслування і бокс хороший і вже згадувалися.

  • Водних видів спорту: навіть якщо ви не вмієте плавати, ви все рівно можете працювати у воді (з або без смуг опору), або брати участь у водних заняттях фізкультурою. Навчитися правильно присідати у воді є одним з кращих способів, щоб побачити, як ваші коліна переносять присідання, тому що плавучість води дозволяє знизити вагу і навантаження на коліна. Ви також можете використовувати опір води, щоб зміцнити квадрицепси, біцепси стегна і м'язи стегна.

  • Скандинавська ходьба: палиці для скандинавської ходьби можуть допомогти вам спалювати більше калорій, ніж звичайна ходьба, до 20% більше калорій, за словами Купер інститут. Кожен раз, коли ви посадите полюса використовувати великі групи м'язів тулуба, АБС, найширші, плечі і руки. Скандинавська ходьба полюс-це хороша альтернатива біжу, бо поляки допомогти зменшити деякі з стресу на ваших суглобів коліна. (І поляки не займають місця.)

  • Присідання і силові тренування: ви можете ефективно зміцнити основні групи м'язів, щоб спалити калорії з тренуваннями без обтяження коліна. Зміцнення і використання сідничного м'яза дійсно допомагають захистити і поліпшити ваші коліна. Ось деякі приклади способів, щоб сідниці не напружувати коліно: 1) з допомогою роликів - ви можете також зробити це опір групи будинку. 2) використовуючи вагу тіла, і стабільність м'яч. Якщо ви можете терпіти колінах, ця вправа також задіює ваше ядро, і ви можете додати щиколотки ваги, щоб збільшити ваші тренування. Для присідань, стіна присідання може бути простіше на коліна.

Приклади вправ, призначені для інших великих м'язів з гантелями є: жим від грудей, рядків, і пуловери

  • Вправи: ви можете зробити вагу тіла вправи як ланцюг і отримати ваш пульс в цільову зону для спалювання жиру. Тим не менш, ви повинні триматися подалі від вправ з повною згинанні коліна, як альпіністи , які можуть бути важко на коліна.

Крім того, ви хочете, щоб зміцнити м'язи коліна (квадрицепси і підколінні сухожилля), щоб захистити ваші колінні суглоби, але ви можете проконсультуватися зі спортивним або ортопедичної фізіотерапевт, щоб дати вам адекватний режим тренування, який врівноважує силу і діапазон руху, і працює на вирівнювання нижніх кінцівок. Хороший інструктор тай чі може також допомогти вам з вашою вирівнювання нижньої кінцівок.

  • Харчування: Також пам'ятайте, що дієта є ключовим фактором у втраті ваги. Якщо ти не той, хто готує їжу, почніть з невеликих порцій.

Сподіваюся, що це допомагає.

+46
RevMoon 18 черв. 2018 р., 01:11:01

Хто що організованого проведення заходу займався ткацтво В і з повільних заквасок, які наполягають на просуванні вперед. Це нелогічно для більшості подій, як вони є чіп-тимчасовий, коли ви перетнете стартову лінію, і тоншають грубі. У великих турнірах сотка може тривати весь час.

Дісней працює (напівмарафон і вище) спроба дещо пом'якшити цей, як ви покладете Починаючи загони основі разів в інших поточних подій, які повинні бути доказові онлайн. Звичайно, там будуть якісь спроби обману, але там, здається, системна організація повільні бігуни, починаючи з першого.

Колеги почали диснеївський марафон у загін з, еліта, Б дуже швидко. Він навіть почав на початку C, а ще пройшов огрядний чоловік ходить марафон. І ще кілька повільних бігунів. Як вони туди потрапили?

Моя дружина побігла Принцеса половиною, і я була в шоці з приводу повільних бігунів, які йшли тільки в півмилі від гонки. Вона провела всю гонку ткацтво і з людей, і додав більше однієї милі до її раси з-за біг боком (на основі Apple спостерігати і "мої роботи" на її телефоні).

Найстрашніше полягає в тому, що було кілька груп пробігу-ходунки, які, здавалося, будуть організовані Дісней. Ці групи були великі (понад 50 осіб) і очолював людина, що несе табличку з рекламою темпи мети. Незважаючи на їх темпи значно повільніше, ніж моя дружина, всій групі потрібно запустити попереду її. Найшвидшим з групи вона пройшла їхав в темпі півтори години повільніше, ніж її. Наскільки це розумно?

Проходячи повз цих великих груп може бути досить проблематичним, оскільки вони, як правило, займають всю дорогу.

Так що моє запитання чи Є ви, що є системна проблема з загороди розміщення RunDisney це? Людина може просто заплатити, щоб бути поміщені у більш ранньої загін?

+45
shaysquared 11 лип. 2019 р., 16:10:02

Для силового тренування, ви завжди повинні зробити повний діапазон руху (ROM) віджимання. Частковий вправи диска підходять тільки для проміжних або просунутих ліфтерів, які необхідно виправити проблемну зону зваженого вправу, де відновлюється від повного диска буде проблематично. (Наприклад, тяги величезна кількість ваги може зайняти тиждень, щоб відновитися, тому елітний deadlifter може робити стійки тягне в один день і зупинити потяг інший.) Так як віджимання не зважений тренування, відновлення не буде проблемою, і тому немає ніяких причин, щоб не тренуватися на повний диск. Якщо людина настільки слабкий, що не може зробити один пуш-ап, жиму лежачи мітлі або світла смуга через весь діапазон руху може бути вище робити частковий диск віджимання, так як м'язи тоді вам сильніше всього диска. Навчання часткового диска не буде достатньо сильною, щоб зробити повний диск.

Можуть бути й інші причини для навчання частково-диска віджимань, такі як маса/гіпертрофія або кондиціонування. Схоже, що для цих цілей є всі необхідні методи: біг, злодій чи боксера грушу на витривалість, і різні преси для гіпертрофії. Не схоже, що частково диск віджимання корисні тільки тоді, коли людина не має доступу до більш відповідного обладнання.

+40
Gary G Pelow 23 черв. 2012 р., 13:52:09

Подивіться на те, що ви зазвичай їсте, і скільки калорій додає, що до. Якщо ви хочете наростити м'язи, працюючи, ви, як правило, потрібно більше калорій.

Якщо ви трохи жиру почнемо з того, що ваше тіло, ймовірно, не використовувати всі калорії ви даєте йому. Замість цього він кидає калорій, як відходи (так, какашки). Якщо ваш організм не використовує всі калорії, що ви даєте йому зараз, немає ніяких причин, щоб додати більше калорій. Замість цього, ваше тіло почне використовувати більше калорій, що входять в при додаванні вправ.

Для втрати ваги, я читала, що видалення 300 калорій в день призведе до втрати 1 фунт жиру в тиждень. Якщо JustSnilloc інформації раніше про набирає 1 кілограм м'язів в місяць-це точний, то ви можете спробувати додати близько 300 додаткових калорій до вашого "нормальне споживання калорій", Якщо вам потрібно більше їжі.

Здорове харчування, поставивши якість калорій (пісне м'ясо і овочі) в ваше тіло, безумовно, буде краще, ніж вживання непотрібних калорій (піца і гамбургери).

Записувати, скільки калорій ви берете в кожну тиждень, а те, що ваш вага в кінці кожного тижня. Якщо ви набираєте вагу занадто швидко, вважають, що вага і скоротити ваші калорії.

Якщо ви йдете 3 до 5 тижнів, без будь-яких збільшення ваги, що не може бути погано. Подивися на себе в дзеркало або на те, як штани/пояс сторона. Ви втрачаєте жир? Якщо ви отримуєте стрункішою, а набирають м'язову масу, ваш загальний вага може не змінюватися.

+29
Arun Xavier 13 жовт. 2015 р., 05:31:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil