Як побудувати складові тренування рух, в тому числі супер сетів?

Я роблю суміш тренування рух за 3 місяці, можна побачити результати в загальну міцність, і втрата ваги, але як тепер мені включити якийсь супер комплектів в тому, що тренування для тоновані? Я прагну до 10% жиру(в даний час 18%). Наприклад, я зараз на графік 4 дні в тиждень робити складові руху, такі як присідання, станова тяга, жим лежачи,зігнувшись поспіль,підтягування, віджимання, ВИИТ, поштовху, плече преси. Я можу включити якийсь супер набір для вправи ізоляції, як трицепс магазинної, завити гантелі, капкани вправи і т. д?

+329
Dark Droid 24 бер. 2016 р., 13:19:46
28 відповідей

Я намагаюся вибрати штанги для силової підготовки піднімаючись.

http://www.worldfitness.com.au/images/72-Barbell.jpg

Я прошу вас як фахівців.

Ви знаєте, є кращі бренди скрізь, коли ви щось купували.

Е. Р.

 • Техніка - це en.wikipedia.org/wiki/Robert_Bosch_GmbH Босх
 • Смартфони - це компанія Apple. en.wikipedia.org/wiki/Apple_Inc.
 • Сноуборд - це сноуборд К2 К2 Спорт en.wikipedia.org/wiki/K2_Sports
 • Гантелі - ?

Ви знаєте, схожі на гантелі?

+818
larshson 03 февр. '09 в 4:24

Тоншають можливо 1 підтягнути. Що я можу зробити, щоб поліпшити мій підтягуючі розраховувати реп, крім як "робити більше підтягувань"? Які групи м'язів використовуються для підтягувань?

+803
The Schimn 6 лют. 2018 р., 03:30:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для домашнього використання я не в курсі всього, що треків на ніч, і клінічно (це був би перебір, так як це серце монітор трасування) є холтерівський монітор, який стежить за своїм серцем кальки і їх запис для подальшого перегляду та аналізу. Холтер також потрібен лікар, щоб ставити, якщо ви поговорите з кардіологом про те, чому він може бути заінтригований достатньо, щоб брати участь.

+743
Syncret 29 жовт. 2015 р., 09:30:54

Це гарне відео про те, як це зробити: Як почати гімнастика - підтягування | THENX

Деякі рекомендації про те, як домогтися підтягуючого може бути трохи повна, На мій смак. Вони включають різні захоплення, негативи і т. д. Я не сумніваюся, що це ефективно, але це теж багато роботи і нудно.

Ось більш або менш я отримав одне підтягування (з деякими покращеннями в ретроспективі): Почати робити австралійські підтягування (перевернуті ряди): https://www.youtube.com/watch?v=sJe5xLbxaxg

Сказати вам вдалося зробити 3 з них. Потім пауза протягом 3 хвилин і не більше 3. Повторюйте, поки не зробите 10-15 в цілому. 2 або 3 днів ви повторіть цю тренування.

Коли ви можете робити 8-10 австралійських підтягувань поспіль; перейти на розігрів з австралійських підтягувань, а потім підтягуватися.

Коли ви можете зробити 3 Підтягування у рядку, ви повинні бути в змозі зробити 1 підтягування. Відсутність об'єму-це практична проблема, коли справа доходить до силових тренувань. Це означає, що ви, ймовірно, краще дотримуватися підтягувався, поки ви не можете зробити 3 Підтягування.

Незалежно від того, наскільки сильним ви станете завжди добре робити комбінацію з Австралії і звичайні підтягування. Це тому, що австралійські підтягування краще для постави, в той час як підтягування є більш корисними (функціональними).

Також не забувайте їсти достатню кількість білка, а також вуглеводів і жирів. Краще набратися трохи зайвий жир, коли набирає сили. Цей жир можна буде легко знову втратити пізніше, так як свій трохи більше, м'язи будуть споживати більше енергії.

Нарешті; поки робиш одне підтягування-це велика мета, я також думаю, що ви повинні тренувати інші частини тіла. Я рекомендую вам перевірити запуску програми Сила. В якості альтернативи ви могли б також робити віджимання + присідання.

+732
Glenn Ragan 6 груд. 2013 р., 10:56:33

"Піднімати ногами, а не спиною" - це slapshod вирішення реальної проблеми, яка полягає в тому, що люди слабкі. Їх спини, зокрема, є слабкими. Які виправлення слабкий, схильний до травм спини? Тяги виправляє їх. Станова тяга дозволяють людям повільно, спокійно прогресувати до сильної, травми-стійкий тому.

Один із способів станова тяга може зробити це шляхом фіксації хребта у безпечне і нейтральне положення, потім піддають цю структуру для опору. Тіло може бути розроблений, щоб підняти і підтримати багато ваги в правильному положенні приготувався.

В реальному світі, я "станова тяга", і я "на корточках" речі. (Вони, як правило, більше схожа на Атлас кам'яні ліфти або картопляний мішок присідання зі штангою, ніж їх еквіваленти.) Що тримає мене травм при підйомі речей у реальному житті 1) я піднімаю важкі ваги в тренажерному залі як частина прогресивного опору програми, і 2) при підйомі дивні об'єкти в повсякденному житті, щоб використовувати ще один афоризм, не відкусити більше, ніж я можу жувати.

+718
Jesper Martin Schumacher 20 серп. 2016 р., 10:50:27

Знайти спеціалізований магазин. Онлайн є великим і все, але не для такого роду речі.

Також в деяких магазинах ви зможете випробувати взуття на біговій доріжці, принаймні.

+709
mitro 8 вер. 2010 р., 06:29:32

Блокування гантелі не стандартизовані, тому вага буде варіюватися від виробника до виробника. Це, як правило, буде близько 2,5 кг з ручкою, включаючи комірці для фіксації ваг, але бути впевненим, що вам дійсно потрібно, щоб покласти їх на кухонні ваги, камера масштабу, і т. д. і зважити їх.

+669
user17830 8 вер. 2010 р., 14:56:19

Тренування-це великий стрес Buster і позбавляє вас від нього під час бігу або у піднятті тягарів (моя улюблена робите важкі присідання, дещо символічно, штовхає все, що стрес із-за всіх сил!). Однак, це не життєздатне в офісі під час роботи, коли стрес починає вкрадываться і ти дивишся на завдання Gazillion в комплекті (так ні, я не можу просто вийти з офісу, пробіжку і потім повернення).

У моєму випадку, коли я під стресом мій лоб відчуває себе "повної" або контракти безконтрольно, навіть якщо я намагаюся свідомо розслабте. А є які-небудь вправи, які будуть перешкоджати цьому, або дозволяють контролювати це? Я маю на увазі той момент, коли це відбувається не після (з здійсненні операцій з наслідками просто чудово).

+664
sunhsiv 9 лист. 2013 р., 16:27:53

Є різниця в тому, що ви міняєте навантаження на ядра. Присідання не "просто вправа на ноги", як багато людей вважають, що це. Існує кілька варіантів присідань, і у кожного з них є своє місце.

Якщо ви вирішите зробити гантелі присідання, я настійно рекомендую гоблет присідання. Замість ваги з боків, він перед вами. Це вирішує дві речі:

 • Допомагає поліпшити присяд форму і глибину-з краще, переходить на спині, присідання.
 • Допомагає збільшити основний компонент гантелі сидячи.

Інший варіант - "чисті" гантелі до плечей. Тобто, використовувати ваші стегна, щоб запустити гантелі вгору до плечей. Це допоможе зберегти ваші ядра, а також. Такий підхід має більше пробросом Передні присідання (де бар на передній частині дельтоподібних м'язів передньої частини шиї).

+622
user341460 28 лют. 2013 р., 15:58:16

Як говорить Цвєтан, ви не можете вилікувати tireness. Але ви можете вилікувати стрес, який ви отримуєте від роботи типу речі...

Моя тобі порада - покласти трохи грати у вашу тренування. Зробити це весело. Не тільки нудна рутина одноманітних рухів, але спробувати додати гру до нього характеристиками.

Перемога не повинна бути вашою головною метою. Грати сам є.

Він приносить свій розум і тіло в тут і зараз. Це звільняє ваше тіло від стресу, ви принесете додому з роботи. Після тренувальної гри ви зможете відчути багато різних і більш розслабленим. Я роблю це вид тренування, коли мої клієнти перебувають у стресі за нормальну особисту тренування, і вона працює дуже добре.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як покласти більше грати у ваші звичайні методи навчання погляньте на ці імена в інтернеті: -Френк Forencich -Марк Сиссон -Ерван Ле Korra -Іан О Двайер -PTaGlobal Грати

Інший варіант - це біг на 3км бігати босоніж. Це займає ваш розум повністю роботи на деякий час, тому що ви повинні бути на 100% попереджень за гострі камені та інше.

Він також покращує вашу техніку бігу, так що два за ціною одного, якщо ви запитаєте мене :)

+567
Zachary Brady 14 вер. 2014 р., 19:38:07

Вправи після їжі є безпечним. Інших відповідей тут на основі особистої думки.

Коли ви їсте, процес травлення здійснюється з допомогою парасимпатичної нервової системи (відпочивати і перетравлювати). Коли ви тренуєтеся ваш симпатичну нервову систему, вивільняє адреналін, який пригнічує через шкіру в твоє нутро. Цієї точки зору робить їжу рухатися повільніше через свій кишечник і викликає розлад. Деякі з наслідків цього є печія, здуття живота і пронос. Однак, це дуже індивідуально, так як залежить від співвідношення активації симпатичного та парасимпатичного нервової системи при фізичних навантаженнях. Деякі люди можуть поїсти прямо перед ним і нічого не відчувати, в той час як інші необхідно принаймні 2 години перед тренуванням. Просто потягніть UPS не отримаєте ваш адреналіну стільки, скільки робить тренування всього тіла, такі як біг або занять контактними видами спорту.

Спробуйте зробити тягнути ДБЖ після їжі і подивитися, як ви відчуваєте. Чисто з медичної точки зору немає ніяких небезпек роблю підтягування після їжі.

+546
Mohan Acsl Rimal 15 серп. 2010 р., 12:41:56

Я читала, що чоловіка погіршився фітнес під дефіцитом тестостерону. Є способи, щоб підтримувати його в нормі. А що говорити про жінку. Як вони можуть залишатися такими яскравими, більш низький рівень тестостерону? У них є різні (мозку, м'язів) чутливість тканин до тестостерону?

+543
jahin07 14 вер. 2016 р., 20:31:55

Я зробив багато досліджень по належній формі, і наскільки я можу судити тяга задня ліфт. Хіба це йде повністю всупереч розхожим?

Немає. Існує розхожа думка для звичайної людини.

Звичайної людини не:

 • ходжу в тренажерний зал, щоб регулярно тренуватися вага
 • поїзд ортез спині і зберегти міцний хребет
 • є гнучкість, щоб торкнутися пальців ніг, не округлюючи спину

Тому, коли проста людина йде, щоб підняти з підлоги, не згинаючи коліна, вони будуть арки спиною і поклали їх тіла у відносній слабкості і ризики травми. Тому порада для звичайної людини.

І коли я виходжу в світ, як я повинен бути підйомно меблі і мішки з добривом? Самозахоплення або тяги?

Присадкуватий, завжди присідати. Коли тяга йде погано, ви можете зайти в бар і йти про вашому дні. Коли ви переміщаєте щось, якщо його досить важким, щоб потрібно кинути, його досить важким, щоб заподіяти шкоду. Присадкуватий тримає вагу виключно в межах свого центру тяжіння і дає стійкість, що "потяг-як підхід" до підйомно б дати.

Аналогічно, присадкуватий ставить вага ближче до тіла, де ви можете тримати і стабілізувати його краще, що дуже важливо, коли ви переміщаєте щось м'яке.

+524
Haron Tennant 3 вер. 2018 р., 22:02:44

Дуже швидкий відповідь полягає в тому, що пауерліфтинг-це більше стояти на одному місці й переміщенні важкої ваги через діапазон руху (будь то станова тяга, присідання і жим лежачи). Є певний елемент техніки, щоб ці ліфти, які можуть дати великі стрибки у вазі (тобто вигинаючи спину на жимі лежачи, тому діапазон рухів / відстань переміщення бар зменшується).

Крім того, Пауерліфтинг вимагає великих зусиль для одного реп (хоча ви дійсно отримуєте кілька спроб).

Силач зводиться до переміщення великих мас, іноді досить незвичайної форми великих ваг (тобто камені Атласу). На відміну від пауерліфтингу, є локомоції аспект багато подій силач. Підібравши важкі "речі" і несучи її на відстань або вантаження його на щось загальне в силач подій (тобтофермерів, прогулянки).

Багато подій силач також зроблено для повторень, дистанції або часу. А Пауерліфтинг все про загальна сума ваги. У журналі чистою і прес - заходу, у вас буде щось на зразок 75 секунд, щоб очистити і натисніть a, вага якомога більше разів, що вимагає дивного кількості працездатність / кондиціонування.

Також, пауерліфтинг та конкурси для ліфтерів, використовуючи Пауерліфтинг шестерні (приземкуваті костюми, лава сорочки і т. д.) і RAW ліфтерів. Наскільки я знаю, силач не мають ті ж обмеження.

Обох видах спорту є вагові категорії, хоча за загальним визнанням самих відомих подій силач відкриті ваги.

Для кого-то починаєте, я рекомендував би зосередитися на одержує сильний у великій 3 powerlifts, а також накладні преси, а також кидали в кондиціонері у вигляді сани штовхає / тягне і багато піднімаючи важкі речі і носити її.

+504
digitai 30 серп. 2018 р., 01:36:09

Я подивився на багато Гребні тренажери в Інтернеті. Зараз я багато ходити і деяких велоспорт (на відкритому повітрі у гарну погоду), але хочу мати альтернативу біговій доріжці і за її межами знаходишся вдома, зокрема, що вправи тіла, а також кардіо-тренування. Я 75, були в кардіологічної реабілітації протягом року тепер, але я в доброму здоров'ї і здоровіше, ніж я був рік тому. Ціна-це питання, але все, що менше, ніж 1000 $буде рахуватися.

+334
Markus Reiter 23 квіт. 2012 р., 01:46:54

Я пробував якусь швидкість ходьби (~8км/год, 5миль / год) як доповнення або заміни для тренування. До моменту внесення деяких м'язи болять. І тут, безумовно, є зв'язок , що м'язи і працює.

Тільки прогулянки повинні зміцнити м'язи і поліпшити вашу спільну роботу, але я сумніваюся, що це-ефективне навчання для 5K або навіть марафон. Тим не менш, для гірських гонок, де круті пагорби, які майже неможливо запустити більш поширені, і більшість людей просто їх вигулювати, хороший темп ходьби може змусити вас заробляють значний час. Принаймні, це працювало для мене в ультра-марафонів.

+331
juggernauthk108 29 вер. 2010 р., 15:12:52

Я плаваю 3-4 рази в тиждень. Іноді, набагато рідше, ніж ~1 рік тому, я отримую надзвичайно роздутим після купання. Мій шлунок повністю заповнений повітрям до такого ступеня, що я не можу стояти прямо. Це може нашкодити.

Я намагаюся знайти причину цього. Я думаю, що це тому, що я не правильно дихати у воді (заковтування повітря на відміну від повітря), або, можливо, з-за те, що я їв Раніше в той же день.

Я не роблю звичку тільки плавання після того, як я їм. Мій плаває являють собою суміш легкій, невимушеній ударів до анаеробного набори залежно від дня.

** Оновлення ** Я змінив свій патерну дихання від дихання кожен третій хід (вліво, вправо, дихати вліво, вправо, вліво, вдих праворуч) на 2-2-3 (зліва, дихати вправо, вліво, дихати правою, лівою, правою, вдих ліворуч, праворуч дихати зліва). Це трохи допомагає.

Я також почала брати газ-X таблетки або два близько 20-30 хвилин до жорсткі тренування. Це, здається, найкраще рішення для мене, щоб усунути дискомфорт після купання. Якщо я отримую роздутою від заковтування повітря, газ-х, здається, щоб допомогти мені позбутися від нього легше.

+330
keerthy 15 вер. 2011 р., 20:01:14

Є багато даних, щоб підтримати вправ, що сприяють покращенню фізичного здоров'я та психічного здоров'я. У 2005 дослідження з Бразилії орієнтовані на літніх людей, і держави:

Порівняння груп після періоду дослідження, ми виявили значне зниження депресивних та оцінки тривожності і поліпшення якості життя в експериментальній групі, але без суттєвих змін у групі контролю.

У клініці Майо заклинання це досить чітко , а також:

Дослідження тривожності, депресії і вправ показує, що психологічні і фізичні переваги вправа також може допомогти зменшити тривожність і поліпшити настрій.

Зв'язок між тривогою, депресією і вправи не повністю зрозуміло — але і іншими формами фізичної активності можете напевно полегшити симптоми тривоги або депресії і змусити вас почувати себе краще. Вправа також може допомогти зберегти тривоги і депресії приходити повернувшись, ти відчуваєш себе краще.

Цікава концепція зустрічається в ще одне дослідження з позитивна кореляція результатів між фізичними вправами і психічним здоров'ям (на цей раз при раку молочної залози вижили):

Легкої до помірної аеробних вправ можуть мати терапевтичне значення вижили раку молочної залози щодо депресивних і тривожних симптоми, але не самоповагу. Рекомендації лікаря вправа є важливим фактором у здійсненні пацієнта дотримання.

Дотримуюся Цього

Кожна річ, яку я бачив, і що у мене посилання показує, що існує чіткий зв'язок між фізичною культурою і позитивні результати психічного здоров'я. У першому дослідженні випробовувані піддавалися впливу ~30 хвилин аеробної активності протягом шести місяців. В останньому дослідженні наголошується, що сила лікаря рекомендації, необхідні для пошукової, просто з-за приєднання.

Чи Так це про бодібілдинг результати або тримати депресію в страху, то вирішальним фактором є послідовність. Старий тренер з бігу сказав мені, що навчання це як намагатися завалити ванної одній чайній ложці, з кожним днем представляючи собою ложку: немає ніякого способу, щоб пришвидшити процес, і це сукупний вплив з плином часу, що важливо.

Види фізичних вправ

В даний час даних свідчить про те, що ефективні тренування ви дотримуєтеся є вирішальним чинником впливу. "Більш ефективної діяльності, що ви не як по маслу в результаті менш ефективною.

Я великий прихильник силових тренувань. Можливо, можна поставити ще одне питання разом з викладенням ваших цілей, фізичної підготовки і те, що ви повинні працювати з (абонемент в спортзал, каток, живу в лісі тощо).

+275
epoch 29 бер. 2016 р., 20:26:07

Почніть з простих вправ і навчитеся виконувати ті добре і навчитися відчувати м'язи. Я не думаю, що вам потрібно знати м'язових груп, тому що є елементарні excerscises для зброї/основних/ніг, яка легко, не заморачивайся на цьому. Він йде разом з почуттям м'язи, ви можете прочитати все в інтернеті, але якщо ви витрачаєте багато часу на виконання аналітичної роботи ти нічого не знаєш. Я думаю, що 3-4 тижні має бути достатньо, щоб побачити, як фізичні вправи впливають на вас і підберуть саме ті, які вам не подобаються, тому що ті, ймовірно, де у вас є слабкі місця. Якщо ви відчуваєте слабкість, з'їсти більше і спати більше або менше, тренажерний зал, пропустити день або два, або два тижні відпочинку від тренажерного залу.

Не дуже наукова відповідь, але "як знайти тренування для себе" - це про похід в тренажерний зал і намагається що працює, а що ні. Здійснивши пошук плану по мережі, ви не будете ставати сильнішими, пробуючи різні речі в тренажерному залі ви, який підготує вас для подальшого поліпшення тренувань.

+264
solidbeats 27 серп. 2010 р., 21:09:51

Якщо ваші піклуються про своє здоров'я, то ви повинні бути дуже обережні у відношенні калорій, що ваші щоденні.Насамперед, ви повинні знати, що, скільки калорій вам потрібно в день, щоб підтримувати своє здоров'я.Її стара приказка, що здоров'я-це багатство.Тому потрібно підвищувати свою обізнаність про те, що ваше тіло потребує.Ви повинні мати знання про те, скільки калорій в їжі та напоях, прийнятих на кожен день.Втрата ваги ресурси є інструменти для підрахунку калорій вам потрібно в день.

+259
DePro 26 жовт. 2017 р., 08:09:08

Це безпечно? Це дещо менш безпечним, ніж один басейн на задньому дворі басейн без рятувального жилета.

Це все про вашому власному особистому прийняття ризику. Ви досвідчений плавець і (приблизно) досвідчений яхтсмен. Ви плавати в рятувальному жилеті. Ви вжили заходів, щоб звести до мінімуму які фактори ви можете.

Є безліч речей, які можуть піти не так, починаючи від судом на катер відходить в раптова літня гроза. Будь-який з них може мати наслідки від "ай, боляче" до смерті.

Що ви хочете, щоб ми зробити, це сказати вам "так, йди, розважся", які ми не можемо реально зробити. Як колишній конкурентоспроможний плавець (17 років), я відчуваю себе чудово робить саме те, що ви робите, але я усвідомлюю ризики, і буде вважати так само, як ви повинні їх мінімізувати як можна більше кроків. Якщо вам подобається, що ви робите, і не мають проблем з прийняттям потенційних мінусів, я не бачу причин для зупинки. Якщо, однак, ви починаєте нервувати і/або страшно про те, що ви робите, зупиніться. Це дійсно про ризик ви готові прийняти, щоб щось вам сподобається.

+257
Upsilon42 6 черв. 2016 р., 04:22:47

Я згоден з усім, програма md5sum говорить, але є кілька річ, яку я хотів додати.

Посилання вказує, що, в той час як аеробне тренування спалює більше калорій протягом тренування (і незабаром), анаеробні тренування продовжує спалювати калорії і після тренування (до 38 годин), оскільки ваше тіло використовує багато енергії в період одужання (зі зміною залишкової впливає на анаеробні вправи).

Важливо знати, як відрізнити аеробні/анаеробні вправи. Перевірити це серце графіку ставки.

Heart Rate Chart

Примітка: зображення з Вікісховища і потрапляє під УК-СА-ліцензія

Отже, беремо цю таблицю в якості загального керівництва, а не факт. Ваш VO2 Макс буде збільшуватися, як ви в кращій формі, і ви, ймовірно, краще, ніж цей графік Штатах, якщо ти в хорошій формі.

На що ви орієнтуєтеся-це анаеробна зона. Анаеробні тренування, в основному, інтенсивними тренуваннями, що штовхати своє тіло за здатність забезпечити енергією тільки за допомогою нормального аеробного метаболізму. Я кажу про підняття тягарів, спринтерський біг, важка кардіо і т. д...

Так що, якщо ви тільки збираєтеся для максимального спалювання калорій, не має значення, чи є ви в поодинці або змішувати його з іншими високої інтенсивності вправ (наприклад, віджимань) до тих пір, як ти мучиш себе в анаеробну зону.

Я кажу це, тому що працює набагато більше м'язів (особливо вашою основною), ніж просто ваші ноги, і так робити вправи, як віджимання (трицепс, плечі, ядра і т. д...).

Якщо ви робите хід, зосередитися на короткий проміжок часу важко розганяється. Для віджимання і підняття важких речей, звести до мінімуму час відпочинку між вправами (30-45 секунд замість 3-5 хвилин). Крім того, виконуючи менше число повторень при більш високій інтенсивності краще (як 3 комплекти з 5 на більшу вагу замість 2 комплектів 10 на меншу вагу).

Це не стільки те, що ви тренування, але як ви робите ваші тренування.

+153
newyorkpizza 4 квіт. 2010 р., 02:45:45

Припущене психічні моделі Т у вашому тілі перебуває в омані і приводить вас до невірних висновків і припущень. Це не субстанція, яка звикає, як бензин в двигун автомобіля. Це гормон, який циркулює в крові і, коли він займає рецептор, стартує інших процесів в органах і ваш мозок. У вас завжди є багато цієї речовини циркулює. Є механізми зворотного зв'язку для цієї і всіх гормонів у вашому організмі, який викликає кількість гормону збільшується, коли він низький і зменшується, коли є достатньо. Ви не можете осмислено ефект, що механізм зворотного зв'язку, за допомогою дієти або фізичних вправ, принаймні, не достатньо, щоб зробити різницю, щоб ви ні в чому ви помітите. Зокрема, не можна робити все, щоб "використовувати його", так що ти не вистачає.

Деякі штангісти приймають анаболічні стероїди, які є синтетичними, екзогенні ( тобто зовнішні для вашого тіла, зокрема, яєчок, які роблять тестостерон) джерело тестостерону. Коли вони роблять це їхні яєчка припинити вироблення тестостерону, з-за того, що механізм зворотного зв'язку я згадав. По суті, самі по собі ін'єкції з зовнішнього джерела тестостерону, вони кажуть датчики зворотний зв'язок свого тіла, що тіло має достатньо і не треба більше робити ніяких. Так що це не так. Кількість вони впорскують в дійсності більше, ніж їх тіла, природно, зробити. Проблема в тому, що зменшуються яєчка (оскільки вони не є вироблення тестостерону більше) і як тільки вони перестають впорскувати собі, вони мають дуже низький рівень тестостерону протягом довгого часу, тому що вони не отримують будь-якого з їхніх тіл, і вони не впорскувати його теж. Потім їх сила знижується і вони втрачають м'язову масу.

Я також мушу сказати, що ваші м'язи ростуть, м'язи, клітини і рецептори не розмножуються. Великі м'язи тільки більше і товщі м'язових клітин, але не більше. Гіперплазія-це термін, використовуваний для опису м'язових клітин, яка розкололася. Це хвороба або травму стан м'язів, не те, що ви після цього. Ти не "ранити" ваші м'язи, коли ви піднімаєте тяжкості , або, принаймні, ви не хочете! Викликають гіперплазію в м'язові клітини більш або менш руйнується, тому що окремі м'язові клітини мульти-ядерні (вони мають кілька ядер) і вони не можуть функціонувати довше, якщо вони рвуться навпіл таким чином, щоб кожна половина має тільки одне ядро.

"Гіпертрофія" - це назва природного, non-хвороба процес, за допомогою якого ви більше і сильніше у результаті підняття тягарів. Це не з-за травми і зцілення, як люди часто думають. Це річ сама по собі - природний процес, специфічні для ваших м'язів, ваші м'язи відбувається у відповідь на сигнал він отримує від вас, що це не досить сильні, щоб управляти у вашому середовищі. Як ви посилаєте сигнал на підняття важких предметів. Ваші м'язи зрозуміти вашої напруженої діяльності, як певний сигнал, що вони повинні рости сильніше.

Це як дублення. Засмага є природною причини-у відповідь з боку шкіри у відповідь на сигнал він отримує, що він повинен зробити більше меланіну, щоб захистити вас від ультрафіолетових променів. Сонячні опіки-це травми стан вашої шкіри від занадто великого ультрафіолетового. Дублення-це непотерпевших відповідь на вашій шкірі мало ультрафіолетового випромінювання. Ви хочете загар. Ви ніколи не хочете, щоб спалити. Гарячі заважає засмагати. Опіків хвороб пізніше в житті. Горіння-це погано. Те ж саме справедливо і для підняття важких предметів. Ви не хочете викликати hyperlasia, ви хочете викликати реакцію гіпертрофія. Занадто багато вправ викликають гіперплазію. Потрібну кількість високої інтенсивності викликає гіпертрофію.

Ось що з тестостероном. Ви, природно, завжди було більш ніж достатньо, щоб стати більше і сильніше від кожного нападу вправи. Якщо вам не стає більше і сильніше, то ви, ймовірно, або тренування занадто багато, або не досить сильно, або обидва.

Не турбуйтеся про ваших гормонів; якщо було що-небудь в цьому відділі не так, ви б уже знали про це з інших причин. Ваш організм знає, скільки потрібно і постачає потрібну кількість. Не можна заважати цьому процесу (на щастя), якщо ви берете участь в якомусь дуже екстремальну поведінку протягом довгого довгого часу (голод, хронічні перевтоми) , але тоді у вас більше питань, ніж бути низьким, т.

Сподіваюся, що це допомогло. Удачі вам!

+132
RubCaMo 27 бер. 2014 р., 10:38:22

Я інженер-програміст (середина 30-х), який жив своїм життям, не будь-яка фізична активність (не спорт взагалі). Фітнес-рівня == -1. Я намагався зробити у два рази тренажерний зал в моєму житті і припинилися через деякий час (з різних причин). У мене завжди був нездоровий недостатньою ще рік тому, коли я почав багато є і набрав 10 кг.

Я почав близько двох місяців тому знову в зал, я купив програму тренувань з фітнес-тренером, який складається з тяги, присідання в машині Сміта, біцепс/трицепс суперсети і т. д.

Тим не менше, я завжди помічав/відчував, що моє тіло перестає відповідати на запити після двох-трьох місяців. У мене трохи прокаченный біцепс, майже неіснуючий трицепс і прокачується груди. Після тренування я відчуваю втому, але мої м'язи більше не болять. Коли я починав, мої м'язи боліли пекельно, але що змінюється протягом двох тижнів.

Я знаю, що моє харчування не ідеально, але я працюю над збільшенням здоров'я їжа. Чого я не розумію, чому я отримую жиру на животі.

З деяких причин, мої трицепси відмовляються рости. Додати більше ваги на трицепс тяга вниз змушує мене втратити мою позу, і я не відчуваю, що я роблю вправу правильно.

Цей цикл навчання, але ніякого результату це боляче. Моє тіло відмовляється реагувати, так як я ніколи не був у активному житті, або я не можу зробити м'язи так як я перебуваю в моїх середині 30-х років?

+66
Booper 15 вер. 2014 р., 09:41:31

Я вишиванку працювати 5 місяців тому. Досі я не використовував нічого, що не виходило з мого кухонного столу. Вчора я замовив з bodybuilding.com за 5 фунтів золота білка і 15 квест протеїнові батончики. Їм трохи погарячкував, так це після рішення питання. Вони шкідливі для зростаючого підлітка. Їм до речі 18. Може вони Каус проблеми. Мій батько, здається, вони будуть але все ж...?

+41
johanna Gobbin 10 вер. 2012 р., 18:21:02

Зсипати і вирізування штапель бодібілдинг співтовариство, і на форумах, в основному, присвячена естетиці ви знайдете багато інформації підтримуючи їх.

Хоча і менш часто говорили, циклах зсипати і вирізування досить красиво з користю анаболитного стероїду. Щось на зразок дека/трен, 12-тижневий цикл зазвичай використовується, і ви помітите, що більшість зсипати циклів, як правило, в ті ж терміни. Наївно думати, що незалежно від стероїди і бодібілдинг: вони були з'єднані протягом тривалого часу.

Що ви не побачите багато довгострокових здорових і сильних людей (3+ років), які постійно зсипати і вирізування. Методи будівництва тіла (наприклад, зсипати і вирізування) оптимізовані для короткострокового збільшення і фокус природи на естетику. Це розвага, але від тіла будівельників Ходжа Твінс навіть поставити свої два цента на пошкодження постійно зсипати і вирізування.

Особисто близько десяти років навчання для силових видів спорту я добрався до цієї реалізації:

 • Це досить легко, щоб бути в надлишку калорій. На середньому або вище програми, я за замовчуванням до їжі більше. Це не наукове, а тому, що я відстежив макроси досить довго, у мене є досить гарне почуття для того, скільки мені потрібно з'їсти. І як я сказав, я за замовчуванням до їжі трохи більше.

 • Коли я хворію, подорожі, перерву або відновлення від травми червоною ниткою йде, що, напевно, в режим обслуговування, а не поступово додаючи силу чисел. Таких як я дивитися мої калорій трохи ближче тому що я просто не потрібно стільки.

 • Скрупульозно підраховувати калорії і макроси кожен зараз і потім. Тільки ви можете зробити швидкі здогадки на дієти, якщо ваша думка базується на реальності, і ви можете тільки пізнати реальність, якщо ви вимірювали і дивилися свій раціон. Кожні кілька місяців я відслідковую все на тиждень або близько того. Це хороша перевірка, щоб упевнитися, що я не потрапила в погані звички або забути щось важливе.

 • У мене сім'я, і я ніколи не кажу своїм дітям "Прости, дорога, папа не може поділитися, що морозиво конуса з вами, тому що я з цього зараз і хочу, щоб мій прес, щоб виштовхнути." Для мене важливо, що мої фітнес-цілей добре підходять з відносно нормального життя. Точки фітнес для мене-це для підвищення мого життя, не стало моїм життям. Це хитрий баланс.

 • Деякі періоди часу, як свята славляться багатим і калорій щільної їжі. Не будь тим хлопцем, показуючи на різдвяну вечерю з куркою і овочами на грилі в яку-небудь посуд. Піднімати важкі через свята, і дивіться ваш шлунок-Гуі-Несс в самому кінці весни-це досить простий спосіб, щоб переконатися, що ви не боретеся реальності.

Якщо ти хочеш перемогти бодібілдинг конкурсах або бути розвиненою мускулатурою з <8% жиру в організмі, ви будете потребувати, щоб Навальний і вирізати, і, ймовірно, приймають стероїди, щоб бути чесним, особливо якщо ви хочете, щоб залишитися там.

Якщо ви хочете добре виглядати без сорочки, бути сильним, і розвивати здорові моделі, яка прослужить вам усе ваше життя, ви повинні збалансувати всі фітнес-методики в реальному житті і подивитися навколо на людей в їх пізні роки, які не вмирати від серцевих нападів і бачиш, що вони роблять.

+33
HSI 21 лист. 2016 р., 00:16:23

Це загальне питання:

Як часто і як довго потрібно робити м'які аеробні вправи літній чоловік у свої 40 років, за умови, що він здоровий, але з форми? Якщо можна, будь ласка, фокус вашої відповіді конкретно на швидка ходьба як фізична вправа


Тепер, після того, як загальне питання, я хотів би додати деякі конкретні деталі, які можуть допомогти читачеві краще зрозуміти, що я хочу знати:

Мені 41, зовсім у формі, але у мене є дозвіл від лікарів робити аеробні вправи. Тому що кілька місяців тому я повернувся до тренувань вага неправильно після 18 років сидячої роботи за комп'ютером, а потім посилив його неналежним чином, розтяжка грудей і носить мою дочку 16 кг завжди на одній руці, я ще не оговталася від декількох тендиніт в обох плечах.

У той же час, я роблю деякі аеробні вправи кожен день. Але, після того, як поранився так сильно, на цей раз я хочу бути впевнений, що я роблю аеробні вправи правильно і що я не помру, раптом посеред вулиці, тому що я був підкресливши, моє серце занадто багато, або хто знає, що може трапитися на цей раз...

Це саме те, чим я займався останні 11 днів:

Я почала ходити дуже швидко, буквально в темпі, коли здається, що я повинна почати працювати. Але я не тікаю, я всього зупинитися пішки. Я роблю це безперервно до 45 хвилин. Я ношу досить хороші кросівки. Я перевірити мій пульс, принаймні, двічі під час прогулянки, і він завжди залишається між 120 і 150 ударів в хвилину (я ніколи не відпускати більше 14 ударів за шість секунд). Я правильно дихання. Я не відчуваю, що це втомлює, але трохи складним. Я думаю, що я міг би сказати кілька фраз вголос під час ходьби, доки вони були короткими і їх було достатньо пауз, щоб дихати між ними. Я потію трохи, але не надто багато. Зрештою, я розтягнути мої квади небагато.

Я записав, як довго я роблю це кожен день. Це час до вчорашнього дня: 25, 30, 36, 45, 45, 41, 45, 45, 43, 42 і 45 хвилин.

Що не так? Я повинен вставити решту днів або що-то?

Якщо це питання здається занадто локалізовані, оскільки деталі, які я дав, будь ласка, не соромтеся відповісти тільки на загальні запитання на самому початку, і я постараюся, щоб отримати адекватну адаптацію до моїх особистих обставин. Тим не менш, я думаю, що, пояснюючи правильний спосіб почати м'які аеробні ходьба програма для середнього віку безумовні люди спільні інтереси, і особисті дані, які я додав, є цінним прикладом, як треба (або не має) бути зроблено.

+33
Ynka xxx 23 вер. 2015 р., 05:25:27

Причина різниці в цих двох результатів полягає в тому, що друга формула, яку ви приводите-це не зона прямої серцевого ритму, але це швидше є оцінка резерву серцевого ритму (hrr) (формула Карвонен).

ГРР-це різниця між вашою максимальної частоти серцевих скорочень (МНС) (або передбачити або виміряти) і ЧСС в спокої. Теорія полягає в тому, що, як ви стаєте здоровіше, ваші млр зросте, і ваш спів зменшиться, і в результаті ГРР зон буде змінюватися, щоб відобразити ваш фітнес-рівня. В реальності Карвонен був поганий приклад, на основі менш 10 чоловік, якщо я правильно пам'ятаю, і він не бере до уваги VO2 від значення.

Я не великий любитель працювати зони серцевого ритму, з тієї простої причини, що є занадто багато змінних, які можуть вплинути на частоту серцевих скорочень у різні сторони. Наприклад, візьмемо Ваш млр, і ваш розрахункову зону 114-134. Сьогодні ви втомилися, коли ви прокинулися, так що у вас є кава, для різноманітності, а також збезводненої і напруженої роботи. Всі вони об'єднуються, щоб підняти нормального серцевого ритму на 10 ударів в хвилину в цілому. Тепер, коли ви тренування, ви, ймовірно, не працює так складно, як ви думаєте, що ваш HR підвищено з причин, не залежних від вашого рівня тренування.

Ваш найкращий вибір є просто вибрати один спосіб, вирахувати свою зону і використовувати. Як довго, як ви послідовні, ви повинні побачити результати. Організм-це дуже складна система, і звалюючи речі по зонам і загальний передбачали формули, як правило, має неоднозначні результати, тобто це працює для деяких, але не інших.

+27
Experts2U 5 груд. 2018 р., 09:50:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil