Різних між біцепс і трицепс?

За моїм знанням, біцепси маючи 1/3 м'язів рук, щоб побудувати і трицепс, маючи 2/3 м'язів рук для створення. Коли я роблю вправи в спортзалі, це трохи важко робити трицепс, а не біцепс. Поясніть, будь ласка, це питання в глибину?

+795
Alisson 14 трав. 2019 р., 16:16:22
40 відповідей

Я не лікар, але наростання тиску і лопнув капіляр не здоровий. Може ти робиш занадто багато віджимань в одному наборі? Якщо ні, ви могли б спробувати деякі прогресивні інверсій, а потім перейти в стійку на руках віджимання.Це допоможе вашому тілу звикнути до тиску, а не заподіяти шкоду.

Мою пропозицію було провести в позу собаки і широкий-стоячи нахил уперед на 30 секунд і 15 секунд кожен, і як тільки ви відчуваєте себе комфортно, перейти в стійку на руках протягом 10 секунд. Поступово, протягом деякого часу, збільшити тривалість. Після того, як ви добре в стійку близько 20-25С, то спробуйте одне віджимання. З часом можна збільшувати кількість, але дає вашому тілу час є ключовим. Не робити занадто багато занадто швидко. Я не знаю, якщо ви після деякого тренування на стійку на руках віджимання, але це дуже важливо дотримуватися нахил вперед із зворотним загином, багато з яких - поза верблюда.

Якщо ви робите цю вправу з тренером, стежити за ними. Якщо ні, то ви повинні знати, що все тіло інверсій може викликати високий кров'яний тиск і агресію, якщо це робиться занадто довго/не роблячи контр-позу. Дуже спортивні люди можуть піти з ним, але для простої людини ризик є реальним.

Я можу зробити плече стендах і стійках на голові близько 5 хвилин, але ніколи не більш 3 стійка на руках віджимання в наборі. Це не стандартний будь-якими способами, просто вказують, скільки нормальний тіло може прийняти.

+994
anatinus 03 февр. '09 в 4:24

У мене є набір регульований гантелі в підвалі, що я не використав деякий час і кожен раз, коли я починаю вправа полку, він ніколи не триває. Я хотів би почати використовувати їх знову, мінімально. Але, якщо я просто використовую їх мінімально, це навіть варто мого часу?

Наприклад, якщо я буду використовувати гантелі, щоб робити різні верхніх і нижніх тіла вправи три рази на тиждень, 20 хвилин за сеанс, це те, що збирається зробити що-небудь на всіх?

Я не хочете зробити більше, просто загальний фізичний стан. Я сиджу за столом весь день і просто хочете отримати деяку користь з м'язів, які, як правило, не використовується протягом дня.

+973
discopatrick 8 січ. 2019 р., 05:35:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Звичайно. Частина гнучкості фітнес-м'язи, тому що мозок заважає рухам, яке може бути небезпечним. Нарощуючи м'язи, ви тренуєте свій мозок, щоб визнати, що ви можете підтримати себе у таке становище. Як, наприклад, випадках, типу "гнучкий культурист" в YouTube і ви знайдете безліч випадків.

Тим не менш, є деякі аспекти культуризму, які можуть працювати проти того, щоб бути дуже гнучким.

 • Екстрене велика частина - у верхні діапазони, ви можете виявити, що м'язи можуть стати на шляху, набагато таким же чином, що невелика зайва вага навколо середньої може заблокувати нахили вперед.
 • Час - стає дуже гнучкою вимагає часу. Тіло-будинок займає багато часу. Вам доведеться або розширювати свій фітнес-режим, щоб включити обидва, або скупитися на одну або іншу.
 • Порядок операцій - це одна з тих складних бітів, коли розім'яти в здійснення плану. Зробіть це, перш ніж піднімати тяжкості, і ви можете послабити ваші м'язи. Робити після цього, і ви ризикуєте через розтягнення, поки система повного ендорфінів. І ще, якщо ви будете чекати занадто довго між вправами, вам доведеться знову грітися, і ви можете просто пропустити його, тому що ти займаєшся, щоб викликати мотивацію, щоб зробити дві окремі тренування. Я особисто рекомендую протягувати потім, але не покладаючись на біль, щоб визначити коли потрібно зупинитися.
+909
Kenny Wendy Maria 29 вер. 2014 р., 20:35:04

Додаткова інформація: все на планеті можуть використовуватися як ліки і як отрута одночасно. Ту тонку грань, яка змінюється, коли справа доходить до дозування. І як ми знаємо, ніколи немає певної дози ні до чого, оскільки кожна людина індивідуальна і реагує на різні ліки або отрути. Читайте пост нижче, зберігаючи це на увазі.

Існує багато різних думок про їсть сіль (NaCl + йод) в неорганічній формі. Будь ласка, не змішуйте його з натрій в органічній формі, як дали в їжу листи або ярлики.

Багато різних солей необхідні для вашої нервової системи та ендокринної системи. У зв'язку з цим, його відсутність може негативно позначитися на вашому навчанні і відновлення.

У більшості досліджень солі робить негативний вплив і рекомендованого споживання виробляється в основному на тих людях, які вже страждають на хворобу, знаходяться pysically не активний, стара (вік 45+) і про країнах, де люди споживають вже досить натрію в різних формах в оброблених харчових продуктах у формах, таких як добавки, консерванти і стимулятори (думаю, чому поїдаючи чіпси/Чіпси ніколи не закінчується, поки сумка не спорожніє? Це пояснюється Soduim моно-глутамат, який теж давали худобі, щоб підвищити свій апетит, коли вони годують їх взимку з несмачною, сіно).

Солі в цілому (поєднання молекули лужного металу елемент і елемент хлор) є в загальному випадку використовується для оцінки і гормональної діяльності та балансування рівня води вашого організму. Бо наша кров повинна бути трохи alkalined (базальний замість кислого) на життєво важливі ферменти на роботу. тому потрібно солі. Брак на це може мати безліч негативних наслідків, якщо ви вже на здоровий бодібілдинг дієта, з якої я маю на увазі здорова їжа, яка виходить за рамки цього посту. Але надлишок це погано, якщо у вас брудна дієта і малорухливий спосіб життя. Тому що ви, що ви поклали в ваше тіло набагато більше, ніж те, що ти викидаєш.

Одна річ, багато людей забувають про те, що вам потрібна сіль Для багатьох речей. Причина, що вживання солі менш порадив чисто виходячи із середніх статистичних за групами, де ризики для здоров'я вже високим, що може виявитися навіть гірше, за рахунок використання надлишкової солі.

Доки ви п'єте достатньо води (дуже слабо-жовтого кольору сеча під час сечовипускання в будь-який час, крім раннього ранку - дух), надлишок солі буде викинути або ваш піт або сечу. Але це не означає, що ви можете споживати 1 кг солі на добу. Просто використовуйте потрібну кількість, щоб зробити ваше харчування смачним і пити достатню кількість води. Це так просто.

Крім того, сіль не зробить вас хворим, якщо ви здорові і немає ніяких медичних протипоказань, що загрожують вам, які ви успадкували генетично, як проблеми з серцем, підвищений кров'яний тиск або проблеми кров'яного тиску. У тих випадках, споживаючи все, що регулює осмос кров буде погано. /редагування: це, наука показала, що люди, які схильні до захворювань серцево-судинної схильні отримати негативні наслідки споживання йодованої кухонної солі. Для тих, калійні солі рекомендується в хлоридній формі (Касл). Щоб спростити його, якщо ви страждаєте від хвороби серця в даний момент і/чи доведено, що прямий член сім'ї, як батько/мати/брат має проблеми з цим, рекомендуємо вам перевіряти, перш ніж застосовувати мої рекомендації. Якщо ваше кров'яний тиск і напруга ОК (який можна виміряти з недорогими пристроями на свій власний в ці дні), ніж вас більше шансів залишитися в порядку, якщо прислухатися до свого організму, пити і рухатися трохи більше, ніж тобі :)

Але у вашому випадку, дуже солону і гостру дієта може викликати затримку води і зробити вас виглядати товстункою. Я б порадив вам збалансувати вашу безсольова дієта протягом тижня. Найпростіший спосіб зробити це полягає в наступному: кожен день ви їсте досить солоний, що робить ваші страви на смак просто чудово, і кожен день вам використовувати половину солі. Таким чином, ви можете зменшити ваш загальний протягом тижня, яка дасть вам показник того, наскільки сильно тобі це потрібно.

Немає загальних рекомендацій щодо споживання солі. Адже кожен людський організм є унікальним, коли справа доходить до харчування. Вам доведеться перевірити це на собі і експеримент. Знову ж таки, як довго, як ви тримаєте себе гідратований правильно, вам буде добре, і зволожує зробить вас і ваші м'язи сильніше.

P. S.: Я висловив деякі з своїх посилань в коментарях нижче. Моє переконання використання стека біржі залежить від того, що це стек-це обмін знаннями спільноти і не престижну рецензування портал ракетобудування. Тому, якщо ви хочете більше про це дізнатися, нехай мій пост буде для вас, щоб піти, побачити світ і поділитися з нами відчинені двері, що ви знайшли в додаток до того, що я можу сказати. Я люблю дарувати те, що у мене в плані досвіду і мудрості, і мої щирі вибачення за те, що не пишу наукову статтю на цьому районі, який я не сертифікований експерт.

+874
Yash Bhardwaj 24 січ. 2018 р., 07:31:24

Я пропоную наступне навчальне техніка для штанги станова тяга і просто передати, що точна форма з гантелей станова тяга.

Ви можете практикувати техніку з мітлою, так що ви можете отримати правильне початкове положення (ви не зможете поставити його на землю, ви повинні будете представити підйом днища з мітлою близько 8 дюймів від Землі, на гомілці).

Для вивчення механіки, ось дві гарні статті:

Ноги трохи вже ніж на ширині плечей, в такому положенні вам буде стрибати від. Місце в барі близько 8 дюймів від землі, прямо над вашою стопи (не серединою стопи, а середину всю ногу). Перемістити ваші ноги так, що вони проти бар в такому положенні. Не рухаючись барі або гомілки, принесіть вашу груди вперед, плечі назад, і назад до розширення. Це вихідне положення. Встати, розширюючи коліна, поки шина не передає їх; потім продовжувати випрямитися за рахунок розширення на стегнах, зберігши планку якомога ближче до ваших ніг як можна весь час. Повернутися у вихідне положення при згинанні в тазостегновому суглобі до тих пір, поки Бар проходить на колінах, потім на колінах, поки індикатор знаходиться внизу, на гомілки, прямо над вашої стопи. Бар ніколи не повинні йти від прямо над вашою стопи в будь-який момент під час підйому.

Для цього буде потрібно трохи уяви, щоб зробити з пером, але це допоможе вам дізнатися, якій формі повинен відчувати себе. Це дозволить вам перенести це відчуття на гантелі версія.

Потім ви можете спробувати повторити це з гантелями. Це займе ще більше уяви і контроль спільного з тієї ж формі, як зі штангою, але він може бути точно таким же рухом. Можна використовувати невеликі осередки, щоб переконатися, що в початковій позиції гантелі ігор вихідне положення, що ви хотіли зробити з правильною штангою з бампером пластин.

Використання гантелей дозволяє також альтернативну форму, тому що коліна не вставати на шляху, коли ви встаєте. Це призведе до зміни вправи, щоб зосередитися більше на квадрицепси і в меншій мірі на спині.

+852
sagdi 2 груд. 2016 р., 12:03:47

Негативні підтягування або лопаткової підтягування допоможуть вам самі швидкі результати, і будь-хто може зробити їх, навіть дітей і людей, які страждають ожирінням.

Щоб зробити краще підтягування робити тягнути ДБЖ.

Щоб краще пересуватися ваги ви повинні робити саме це.

Не слухайте людей, які навіть не знають суть та, що можна робити в тулуба від сідниць до шиї, включаючи всі проміжні. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Core_(Анатомія)

Або люди, які використовують термін "стабілізуючих м'язів" Всі м'язи тягнуть суглоби і ніхто стабілізує це єдине, що вони роблять... там немає такого поняття, як "стабілізатори" або "стабілізуючих м'язів"

+848
Dair 2 трав. 2010 р., 00:04:42

Я просто відповім на це з власного досвіду.

Для моєї роботи мені часто доводиться їхати на кілька днів і не можу отримати доступ до будь силового тренування зал. Гірше (або краще?) моя робота пов'язана з фізичними навантаженнями, тому я повернуся в місто і я сильно втомився, хочеш спати, і не так добре їдять. Це було круто, тому що я не можу підтримувати прогресивні сили розклад тренувань хочу. Як мені впоратися з цим:

Я повинен був зрозуміти, що фізичне здоров'я (для мене) - це означає мати своє тіло в хорошій досить формі, щоб робити все, що я кинути на неї. Я дійсно не втратити розмір або сила влітку. Єдиним недоліком є те, що два тижні відпустки і потім 80% моїх 5RM змушує мене зла болячка за пару днів. Все одно, це того варто.

+810
Shantelly Cartagena 19 лют. 2019 р., 22:10:43

Якщо хтось хоче бути ультра бігун з нуля, за скільки часу потрібно тренуватися для тіла, щоб отримати в ідеальній формі 80к ультра гонки... 6 місяців? 1 рік? 2-3 роки?

+776
BD FR13NDS HACKER 2 лист. 2017 р., 23:32:56

Я недавно купив деякі (різні для моєї звичайної) важка атлетика рукавички з додатковою прокладкою на долоні, дійсно для ведення провали трицепсів на брусах. Між пальцями є деякі ремені, тому перші два пальці з'єднані, як останні два. Моє питання... чому? Я бачив це на деяких інших рукавичок, але я не розумію, як це допоможе з чим завгодно. Ремені тільки заважають.

+770
Justin Finkelstein 4 лист. 2016 р., 10:08:56

Я в даний час за допомогою програми Runkeeper для відстеження мій працює, але я не щаслива з точність він забезпечує. Навіть коли я біжу в ідеально прямій лінії, то записаний трек має досить багато відхилень. Я також виявив, що нинішніми темпами змінюватися масово, хоча я тримати стійкий темп.

Є додаток, яке є більш точною, ніж чисто GPS трекер, наприклад, з використанням картографічних даних, щоб виправити становище GPS до найближчій дорозі/стежці або значення акселерометра і компаса, щоб визначити, що я біжу по прямій лінії?

+715
Logrhythmic 30 серп. 2017 р., 15:52:51

Вашої проблеми зі спиною Ваша спина болить, тому що міофасциальний лінії на спину не справляються. Це викликано щоденного руху. Я думаю, що ви знаєте професії з великою кількістю сидячи або стоячи легкими працювати? Одна річ, ви повинні не зробити, це розтягнути їх ще більше або робити деякі вправи, як присідання або хрусти. Це зробить біль у спині ще гірше!

Замість цього, ви повинні робити вправи, відкрити свій лобової м'язи так, що ваша спина м'язи можуть розслабитися. Хороший рух, щоб зробити це [кроль][1]. Є багато варіацій цього руху. Але моя порада буде почати робити це проти стіни. Таким чином, вплив сили (сили тяжіння) на вашому тілі менше, ніж коли ви почали б на землі. Погляньте на ці обходу, вправи я роблю з моїми клієнтами:

Повзти по стіні

Наповзають для одягу

Ці рухи поліпшать вашу проблему назад. Але вашу проблему це довгострокова річ. Не чекайте, що він швидко зникне. Ви повинні дати йому деякий час і робити багато вправ. Ви повинні відчути покращення і менше болю після декількох тренувань.Залишити тих Терезів, де вони знаходяться. Сила тяжіння більше, ніж вага достатньо. Прислухайтеся до свого тіла. Запустити в стіну і взяти його звідти. Якщо ви відчуваєте, що ваш рух вільно ви можете вибрати, щоб піти ближче до Землі.

Ваші проблеми з вагою AtlasRN прав. Палео-це безперечно шлях! Ось кілька порад, які допоможуть вам почати Для успішної втрати ваги подорож:

 1. Не налягайте на цукор.
  Цукор робить вас жир. Ось як це. Намагайтеся уникати його як можна більше. Це отрута. У цій лекції д-р Роберт Люстіг для більш конкретна інформація][1].
 2. Не їжте оброблені харчові продукти.
  Вони упаковані з отруйними речовинами, такими як барвники, консерванти і т. д. Також вони насичені солями важких рафінованих пшениці і цукру. Зробити свою власну їжу і з'їсти реальну їжу.
 3. Дотримуватися гарних і здорових жирів.
  Це означає: багато омега 3 рибні масла і добре насичені жири з трави годували яловичиною.
 4. Їжте багато овочів.
  і я дійсно маю на увазі багато.
 5. Пити воду, чай або кава.
  Пропустити соки і пропустити соди.
 6. Перевірте ці джерела інформації:
  Щодня Марка Яблуко
  Дієта Палео
  Робб Вулф
  Здоров'я Предків (В Vimeo Канал)
  Гері Taubes
  Безкоштовний Тварина
  Останній в Палео (подкаст)


Перевірити цю інформацію, і ви будете на вашому шляху. Успіх.

+710
The Ray of Hope 19 лют. 2019 р., 14:25:10

Це має бути багатосторонній підхід, але в погоню за відповідь "ні". Я чомусь трохи. По-перше, вам доведеться боротися з проблемою з декількох областей:

 1. Отримай свій раціон в порядок: принаймні, отримати загальну кількість калорій і макроси, де вони повинні бути
 2. Пріоритети схуднення: ваша мета-зберегти м'язову масу не збільшити силу, потужність, розмір і т. д.
 3. Зробити кондиціонер важливою частиною вашого плану.
 4. Місце розумного початку і час закінчення для втрати ваги-бажано десь між 1-2 місяців, але не більше 3 одночасно.

Є причина для всього цього. Дві речі будуть відбуватися, коли ви знаходитесь на дефіцит енергії, що вам потрібно, щоб схуднути:

 • Ви не зможете продемонструвати свою силу, тому він буде почувати себе, як ви втрачаєте сили.
 • Ви не будете мати тонну енергії, щоб робити довгі сети або великим обсягом

Головне, що ви правильно ваші очікування перед початком. Якщо у вас є тверде початок і закінчення, це робить його легше планувати і легше протистояти спокусі, знаючи, що у вас є родич, відстрочку, коли ви зробили. Якщо ви не втратите все, що ви хотіли програвати, дайте собі місяць, щоб підтримувати вага, перш ніж йти на нього знову.

Ось що програма повинна виглядати так:

 • Підняття тягарів 3 рази в тиждень, акцент на великих складових ліфтів.
 • Чергуйте присідання, накладні жим, станова тяга, жим
 • Виберіть вагу, який ви можете легко зробити З 10, і дотримуватися його весь час. Розминка і роби, як багато повторень, як ви можете. Для станова тяга 3 набори 3 з швидкою швидкістю-бар, як ви можете зібрати
 • Продовжувати роботу по наданню допомоги до мінімуму, просто достатньо, щоб тримати ваші суглоби щасливим чи не бути нудно.
 • Зробити кондиціонер 6х тиждень: важка робота (пагорб спринт, важка сумка, кувалда і т. д.) з гирьового днів, і легка пробіжка або навіть спортивна ходьба для активного відновлення на вихідні дні.

Ось компромісів і винятків:

Робити обсяг роботи, що культуристи не житлова площа, але що станеться, якщо ви досить натреновані, що ви робите для того, щоб підтримувати вагу, а м'язи стають більше. Так, ви втрачаєте жир і замінити його м'язами, а якщо ваша мета-зменшити жирові відкладення і як можна швидше вам потрібно зосередитися на втрати жиру. Це значить, зробити достатньо, щоб зберегти свої м'язи, але упор на спалювання жиру. Коли ви потрапите на ремонт, перейдіть по бодібілдингу працювати, або будь-який тип навчання ви віддаєте перевагу.

Орієнтуючись на інтенсивність залишать вас бити вниз і скребущее почуття весь час. Ви будете сердиті і засмучені, і поставити свій організм під великою напругою, ніж це було б інакше. Це збільшує рівень кортизолу, і закінчує тим, що працює проти втрати жиру. Це набагато складніше, щоб оговтатися від важких ваг, коли у вас є менше їжі, щоб зробити його, і ви не можете дійсно викликати досить стимулу, щоб спалити калорії, який входить у рівняння для схуднення.

Мета силового тренування, як описано вище, це лише для того, щоб зберегти свої сили таким чином, що легко вилікуватися від... навіть з дефіцитом калорій. Тепер, для того, щоб тягнути такої програми, не опускається нижче 10 калорій на фунт загальної ваги тіла. Кондиціонер і силових тренувань зробить все, що необхідний баланс, щоб втратити жир. Насправді, 10 калорій/фунт на світло дня і 12 калорій/фунт на важкі дні є розумним терміном, під час програми втрати жиру.

Винятком з цього є новий склопідйомник. Новий підйомник знаходиться так далеко від істинно таксувати собі, що вони дійсно не вимагають стільки одужання, щоб вони могли проте ж вони як на дефіцит. Просто знаю, що ви дуже добре можете бачити ніякого руху по шкалі, навіть якщо одяг підходить краще. Якийсь час. Коли це більше не працює, або ви зробили все, що можна в нові підйомники, ви будете мати, щоб змінити стан речей.

+704
Ade Kurniawan 13 січ. 2012 р., 03:29:45

Він може бути на фітнес, спорт або просто повсякденному житті.

Все, що я чую й знаю про ектоморфів є:

 • Вони з усіх сил намагаються набрати вагу (будь то жир або м'язи), і вони схильні легко втрачати завойоване.
 • Вони мають дрібні кістки, поклавши їх на "слабкі сторони" спектру і на більш високому ризику остеопороз.
 • Вони, як правило, мають низький рівень жиру, тому його важче для тіла, щоб регулювати температуру.

Тому здається, що людей з таким типом тіла (в тому числі і я) "програв" в генофонді і вся життя коту під хвіст. Може хто-небудь пролити світло на мене і скажіть мені, якщо є що-небудь хороше з такий?! :(

+676
paersona 4 бер. 2012 р., 07:38:57

Одна з речей, яка мене дуже мотивує, коли плавання, їзда на велосипеді або біг на гоночну себе.

Однак, всі таймери на колінах я знайшов до сих пір нормальної функції колі вимірювання часу кола, а не на самому справі 'скинути' години кожного кола. Так сказати, я намагаюся тримати на 90 другий поворот і я 83 секунд і натисніть кнопку коло, потім продовжується на 84, 85, 86 ... і т. д.

Я б хотів що-небудь скидає години кожен раз, коли я натисніть кнопку коло, щоб потім я міг насправді бачити мій нинішній час у порівнянні з моїм попередньому колі, проти того, щоб обчислювати подумки його кожен раз. Таким чином, я можу розраховувати свої сили більш ефективно і мотивувати себе працювати важче, якщо я скажу, що зазвичай б'ють на півдорозі на 40 секунд, але я просто зробив це в 43 цього кола.

Будь-які додатки смартфон або можливо фактичне секундомір і т. д. Було б добре.

+640
aaaaaaaBlair 18 жовт. 2013 р., 13:31:00

Перед тренуванням я вперше беруть ВСАА та креатин, після мого навчання, я вперше приймати меншу кількість BCAA і після сироватковий протеїн.

У мене питання, якщо можна змішувати ВСАА & креатину порошок в одному флаконі, замість того, щоб брати його окремо? Для BCAA і сироваткового протеїну. Чи варто приймати їх separaterly?

+613
Stevel Stephens 10 квіт. 2019 р., 13:09:01

Як звичайно, я висловлю мою відсутність професійного досвіду, але я займаюся мостами, так як я був дитиною, тому я можу говорити з особистого досвіду.

Якщо я правильно зрозумів, ваша мета збільшити зворотний гнучкість для більш суворої арки. По-перше, гнучкість в цілому є, в деякій мірі, властива. Можливо, вам доведеться визнати, що там може бути верхня межа того, що можна дістатися туди. По-друге, в той час як це всього-на-рух тіла, існує три основних точок гнучкість, щоб працювати, і кожна людина розвивається по-різному на них. Дві фотографії, які ви насправді забезпечують хорошу посилання.

The two bridge images

По-перше, у нас є і найбільш очевидним проявом гнучкості і, на жаль, один з найбільш обмежених, спині. Ви помітите, що в образах, спина має досить схожі арки. Це тому, що є деякі досить невід'ємним аспектом гнучкості людини. Є деякі люди, які мають велику гнучкість, але більшість з нас може тільки вам так далеко перш, ніж ми обмежені у структурі хребта. Основна зона, де ви зможете поліпшити там насправді на іншому боці, на животі. Проведення правильного мосту вимагає основні сили, і спочатку один з ваших обмежувачі, особливо для постійного Chakrasana, буде динамічної гнучкості, живота і здатність, щоб сповільнити рух, використовуючи, що основні сили.

По-друге, існує гнучкість кульшового суглоба. Це може в першу чергу розглядатися як закрити стегна вам в положенні "стоячи". На другому малюнку, ви можете побачити, де ноги виглядають майже як людина стоїть. Це справа штовхаючи стегна вперед у напрямку до кісточок.

По-третє, і той, де багато людей всього суспільства, є гнучкість плеча. Зауважте, як на першому малюнку, плечі вибиті останні грудну клітку. Для порівняння, друге зображення має руки, плечі, грудну клітку і все в одну лінію.

ТЛ;ІН

І ось тут я прошу вибачення, тому що я відповідала на всі, але ваше запитання, тому що я відчував, що ви потребували у фоновому режимі. Для створення гнучкості, ви будете в першу чергу робити "спальних" Chakrasana, з упором на робочі руки ближче до ніг, при цьому ваш основний фірми. Як я вже говорив раніше, два основних напрямки можливість працювати на плеча і стегна. Спеціально для роботи на тих, Ви будете в основному альтернативний плече і стегно згинань, спочатку штовхає ваші стегна до ваших ніг, як ви збиралися переламати "стоячи" рух сидячи, і штовхають свою грудну клітку на плечі і плечі за руки так, ніби збирався підняти і знову. З особистого досвіду, це добре мати друга допомогти вам, тримаючи однією рукою під поперек, щоб забезпечити підтримку. Рух відноситься більше напружують, ніж ви думаєте, і ви особливо не хочете втратити ваші руки і опустити собі на голову.

Так, що приводить до питання про те, де будуть "стояти" Chakrasana допомогти вам з вашої гнучкості? Насамперед, тому що ви повинні контролювати свій спуск, це добре для побудови динамічних міцність і гнучкість сердечника. По-друге, тому що він має свою вагу тіла несе вас, іноді це може бути корисно, щоб прорватися через невелике плато у вашій гнучкості. Я особисто рекомендую "стоячи" версія для спільні вправи, тому що це більше всього тіла, рух, що вимагає комплексного і проти руху, тому що його легше "починати" з руками і ногами близько один до одного в порівнянні з "сну", де цілком штовхаючи вгору в арку, і важко починати з рук і ніг близько один до одного так, як ви починаєте літати на спині.

+606
LFish 29 трав. 2018 р., 06:58:41

Так що через пару років робити деякі вправи ізоляції і звертаючи увагу на механіку жим лежачи я вже визначила, що мої передні дельти були винуватцями. І тому, коли я спочатку роблю жими, я думаю, що мої дельти не активуєте. Але тепер після деякого часу працюючи над ними, я, нарешті, відчувати їх працювати при натисканні. Я не отримав перепустку на плато, але працюємо над цим.

Я зараз роблю зважений діпи для того, щоб збільшити кількість ваги, я можу штовхати з моєї дельтовидних і сума ваг я вводив різко збільшився за короткий проміжок часу. Тому сподіваюся, що зможу вийти за 185 фунтів.

+577
Florian Glatz 22 трав. 2012 р., 13:33:42

2 школи думки про запущені напередодні.
1) відпочити і зберегти ваші запаси глікогену за день гонки.

2) розминки, а потім провести кілька хвилин у гоночному темпі. Це може виглядати як 10 хвилин легко, потім 10 хвилин 30 секунд на 10к темпами і 90 секунд біг підтюпцем.

Якщо ви сплющенного за тиждень до цього, я волію 2. Якщо ви не урізати пробігом, вибрати 1. Не думаю, що ви помилитеся або хоч.

Їли раніше? Знову ж таки, особисті уподобання, але вибрати щось легкозасвоюваним і що ви зазвичай їсте. Виберіть високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом білка, низьким жиру. Мій особистий фаворит-це здобні булочки з трохи арахісової олії приблизно за 2 години до часу гонки. Менше часу? Вибрати ложкою меду.

Якщо гонка в неділю, пізно по-справжньому подзаправиться. Вам потрібно за кілька днів до. Але вечерю макарони на ніч, перш ніж буде вигідно за умови, що це не завантажується з сиром. Крім навантаження Карбо, напевно, не потрібно 10к.

Ну і підйом, крос-тренінг, ядро і т. д. - напевно пропустити, якщо це гонка, мета. Удачі і дайте нам знати, що ваш новий піар!

+568
chrissidtmeier 9 бер. 2010 р., 22:53:03

Я біжу 5 хвилин повторюється по колу, з відпочинком після кожною хвилиною, і мені сказали, щоб запустити їх послідовно, замість того, щоб виходити швидко на перший, а потім все більш повільно протягом довгого часу.

Якщо я цілюся на 1:38 на колі треку, що вважається 'послідовний'? Я припускаю, що в ідеалі потрібно робити кожен коло рівно о 1:38, але це, здається, неможливо (якщо нічого іншого, непослідовного часу).

Так як близько повинен бути кожен коло до ідеального кола? Це протягом 1 секунди достатньо, або я повинен бути більш жорстким?

Ось графік за останні два рази я робив це; в перший раз це менш послідовно, ніж друга (ну, я отримав стабільно повільніше, швидше, перший раз я спробувала це) але я не впевнений, де я повинен прагнути, щоб затягнути речі - коли це я перестав бути послідовною вистачить на другу спробу?

Graphed lap times, 400m laps

+566
user232107 7 вер. 2019 р., 01:07:46

Я 22-річний чоловік і я розробник програмного забезпечення.Я займаюся в тренажерному залі вже кілька місяців, але у мене мало жиру в животі.Так палити, що я почав робити кардіо вранці і тренажерний зал у вечірній час.

Мій графік такий:

7:00 - 7:45 ранку кардіо

9:30 ранку - 8:30 годин роботи(в тому числі одну годину на дорогу)

9:00 вечора -10:30 тренажерний зал лічку

12:00 вечора спати

6:30 ранку прокинутися

Після цього протягом декількох тижнів я почав втрачати м'язи руки не мій жир на животі. Я не хочу втратити м'язів рук, тому що його вже занадто слабкий..

Ось що я їм п'ять разів на тиждень(крім суботи та неділі):

2 банана після кардіо і 1 склянку вівса з молоком (мед, цукрозамінник)

О 12:00 я їм омлет(2 яйця)

На обід 1 склянку рису і Даль

До тренування їм 2 банана і 1 склянку гранатового соку

Після тренування я їм 4 яйця 1 склянку домашнього протеїнового коктейлю

У мене 12 дюймів зброї, які знижують до 11,5 дюйма тепер і мій живіт такий же. Я не відчуваю якусь слабкість в руках. Все, що я відчуваю маленький біцепс.

Спасибі заздалегідь

+542
Larb 21 жовт. 2018 р., 15:41:09

Я вважаю себе досить зайнятий, щоб там, де я не відчуваю, у мене є час, щоб позайматися. По суті, я дійсно тільки поодинокі вправи. На другий день я думав, що я повинен бути в змозі дати собі принаймні 5 хвилин. Очевидно, я трохи не в формі, тому я не зможу сам супер важко, але думала, що у мене є, що я можу бігати з дітьми, і особливо біг, щоб дійсно отримати максимальну віддачу в короткі терміни.

Це здавалося правильним, або буде робити короткі інтенсивні вправи бути гірше/не так добре, як роблять більш помірними фізичними навантаженнями, за цей же період часу?

Моя головна мета-просто бути, як правило, більш підходять. Було б непогано збільшити свою силу (яка працює не збирається допомогти багато звичайно), але я точно хочу, щоб не так втомлюються, коли я займаюся фізкультурою.

+538
wisemonkey 4 серп. 2019 р., 01:37:38

У певному сенсі, так, це робить. Це не остаточне підвищення, ви просто тримати на спалювання більше калорій, ніж ваше пульсу, поки ваше тіло повертається до вихідного рівня. Тип вправ (короткий, високої інтенсивності тренувань краще) також впливає на те, як довго це відбувається.

В даному дослідженні : http://www.mendeley.com/research/postexercise-energy-expenditure-response-acute-aerobic-resistive-exercise/ вони використовували 90 хвилин, високоінтенсивні силові тренування, і ще після 15 годин, підвищений метаболізм. Однак, це лише перекладені близько 150 спалених калорій.

Тут: http://biomedgerontology.oxfordjournals.org/content/52A/6/M352.short це дослідження показує БМР збільшення літніх чоловіків, і ось: http://jap.physiology.org/content/75/4/1847.short це ще одне дослідження, показуючи БМР зростання після тренування.

Багато досліджень показує цей ефект.

+523
Jaakko Luttinen 30 вер. 2016 р., 04:24:40

Я чоловік, 28 років.Про. О., близько 100 кг і 6 футів висотою. Я хочу, щоб уникнути вагу, якщо можна за кілька місяців початкової підготовки. Я худа види жирів

+520
Brian Beba 24 жовт. 2015 р., 03:50:48

Напевно, інші. Важливість відпочинку в останні тижні перед марафоном-це вже дуже круто. Ви також ризику більш серйозних проблем всього за пару днів. Спокій!

Кілька дуже легка миль має бути ок (вони можуть навіть допомогти), але не більше того, поки ви не відчуваєте, у вас все в порядку.

У вас ще є достатньо часу, щоб наздогнати (може бути, кинути в деяких інтенсивних тренувань пізніше, протягом останнього місяця, щоб Спайк тебе).

+509
yumi277 7 жовт. 2017 р., 01:12:43

Як @Raditz_35 заявила, що вона нижче середнього зросту (і важить приблизно стільки ж, якщо не менше) чоловіків і є багато людей, хто бігає просто відмінно.

Щоб помістити це в перспективу, я 5'11" і важить 250 фунтів (в основному жир), і я бігаю близько 3-5 разів на тиждень з працею болі в суглобах. Що сказав, це анекдотичний момент, щоб взяти з зерном солі.

Я ніколи не чув більш високий ризик травм при бігу, але чув важкі люди більш схильні до ризику, але нюанс-це, як правило, для людей, що страждають ожирінням (з ІМТ 30 або вище), а у вашої дружини є ІМТ близько 25.1, вона ледь надмірної ваги. Якщо є сумніви, звернутися за медичної консультації, так як вони можуть сказати вам, якщо біг-це занадто ризиковано. Вони навіть можуть направити вас в правильному напрямку для покращення вправи.

З верхньої частини моєї голови, хороші варіанти машин циклу, Еліптичні тренажери, і плавання. Ці три є низький вплив на суглоби.

+488
Al Sessions 25 січ. 2015 р., 01:45:12

Мій особистий метод, який є способом, щоб зробити його простіше , щоб згадати, в якій стороні басейну було спочатку (ліворуч або праворуч).

Потім, припустимо, при вході в меню по правій стороні, так що кожен раз, коли вам досягти назад це право сторони, ви, безумовно, за "навіть" кількість кіл (або 2,4,6,...).

Так що вам ще належить зробити зараз, щоб порахувати кожного по 2 кола (тобто плавати на іншу сторону, потім повертаючись до "Навіть"), а один коло. Коли ви закінчите, ви помножите ці круги на два(бо "навіть") , і ви отримаєте реальну кількість кіл.
Перевага цієї техніки полягає в тому, що:

 • ви впевнені, принаймні, що ви зробили "навіть" НБ кіл (кожен раз, коли ви повернулися на "стартової" стороні басейну)
 • підрахунок 2 кола як один, зменшиться ваша потреба для підрахунку кіл на 2 , що робить його трохи легше.
+434
Damon Tian 13 черв. 2016 р., 09:41:21

За даними Міністерством охорони праці Квінсленда, апарату уряду, відповідальних за регулювання безпеки та гігієни праці в австралійському штаті Квінсленд, такі даються поради про те, як налаштувати ергономіку робочої станції для запобігання виробничого травматизму, як ті, які ви зараз відчуваєте:

Прийнятний і добре підтримується сидячому положенні означає:

 • сиджу з тіла близько до столу
 • голови і шиї в передній і положення середньої лінії (тобто без зворотного вигинаючи шиї вперед або продовження підборіддя)
 • плечі розслаблені і симетричні і лікті трохи ближче до сторони тіла
 • використовуючи бажану позу ключа, залежно від стилю кодування (наприклад, традиційний стиль або з підтримкою передпліччя – см 'Кращий маніпуляція набір стилів' на стор 9 даного керівництва)
 • спина спирається на спинку стільця спинка. Вигнута нижня частина спинки має вписатися в нижній частині спини або поперекової кривий
 • маючи відкритий кут 100-120 градусів (трохи більше, ніж правий кут) на стегні. Це може бути досягнуто шляхом регулювання нахилу тулуба і спинка
 • маючи колінах на висоті нижче або на одному рівні з стегнами
 • зробити зазор в 2-3 пальці шириною між передньою частиною стільця і задній частині коліна
 • маючи ступень стояти на підлозі або підставці.

У той час як правила питання, ймовірно, не законно застосувати до вас в університет, вони представляють кращі практики про те, як йти про настроювання робочої станції. Документ, який я посилався вище переходить у більш докладно про те, як налаштувати окремі частини обладнання, наприклад, моніторів, клавіатур або мишей, а також містить рекомендації про те, як йти про зміну пози протягом дня. Вони також мають сидячу роботу інформаційний листок , який включає в себе пропозиції, які ви можете знайти актуальні, а також.

+431
MDFK 23 лист. 2014 р., 05:39:23

Уявіть собі, що у вас є два ходових страв з точно такими ж відстань, скажімо, 2 км. У вас точно такі ж умови навколишнього середовища, так само температури повітря, сонце і т. д. У вас також є той же ухил і все. Один курс запуску 7 км/год, а іншого на 10 км/год. Б один курс спалювати більше енергії, або вони обидва те ж саме, але швидше, заощаджуючи час?

+397
Mike Spiegelhalder 24 лист. 2019 р., 09:33:43

Сподівався, що хтось може допомогти мені з цим,

Я розумію, що гліколіз-це розщеплення глюкози(цукру) в піровиноградну кислоту, яка потім окислюється серію реакцій, робити те, що ми знаємо, як АТФ (аденозин три фосфат), або енергетичної "валютою" в біологічних системах. Оригінальна молекула цукру, очевидно, не випливає із вуглеводів (якщо я правильно пам'ятаю), який не буде у велике достаток, у зв'язку з кетогенній дієті, яку я планую почати завтра.

Моє питання під час кетогенної дієти, я можу доповнити початковий глюкози 4-вугілля, приймаючи D-рибоза протягом моїй дієті? Це в теорії, зберігає всі переваги кетогенній дієті, поряд з просуванням синтезу АТФ і значно збільшивши свої тіла, анаболічний потенціал і зростання м'язів, які зазвичай були б там, якби я мав достатнє споживання вуглеводів.

Ефекти кето на силові тренування

 • Відсутність "насос"
 • Виснажуються запаси глікогену в м'язових волокнах
 • Відсутність витривалості
 • Загальні втрати м'язів
 • Втрата міцності

Може D-рибоза допомагає позбутися від цих проблем ?

+395
Scott Dorman 7 бер. 2010 р., 15:24:44

Я бачу суперечливу інформацію про використання ВСАА перед тренуванням. Один ресурс каже, що приймати їх перед тренуванням вуглеводи, щоб допомогти вам, що BCAA в м'язи за рахунок посилення інсуліном. Ще один ресурс каже, щоб уникнути вуглеводів як мінімум за 2 години до тренування (не скажу чому).

Якщо мета для BCAA supplimenting-це додаткові втрати жиру і м'язової вигоди, яка є правильною відповіддю? Воно відрізняється низькою інтенсивності проти високих інтенсивності тренувань?

+344
Aurey 23 лют. 2017 р., 07:34:56

Я роблю вправи глечики для АБС, але мої верхні і біля грудей болять тільки при нижче я не бачу ніякого ефекту взагалі. Чому це АБС розробляються окремо для нижнього, середнього і верхнього ? Крім того я відчуваю біль у спині, роблячи хрумтить лише за верхній АБС-це нормально

+279
julianhatwell 20 трав. 2013 р., 20:13:42

Я чув, що їсти після тренування втрата ваги знизить ефект схуднення. Я чув, що я повинен чекати, принаймні, за 2-3 години до їди що-небудь або не споживати жир або щось подібне.

Є в будь-якому випадку це може бути правдою?

+239
Simon Rice 20 лист. 2014 р., 14:45:37

Плавання-це хороші вправи, так як він буде працювати більшість груп м'язів, але якщо ви просто хочете працювати ваш ядро спробувати поєднання: присідання, опалубка, і кілька хрускіт варіації.

+167
bungdito 25 вер. 2010 р., 10:17:52

Відпроситися поки ви свербіж, щоб повернутися в тренажерному залі. Іноді тобі просто потрібен перерву психічного, а також фізичної перерви. Не ставити обмеження часу на це. Протягом цього часу, ви не будете спалює стільки калорій, так що просто зосередитися на підтримці ваги. Зберегти ваш протеїн такий же і міняти якомога менше про вашій дієті.

Світло кардіо, такі як ходьба-це добре. Основна увага має бути зосереджена на активне відновлення, і чим довше прогулянки-це шанс, щоб очистити свій розум, думати про інші речі, ніж навчання, і т. д.

Коли ви повернетеся, ви можете вибрати інший спосіб навчання. Ви можете піти довше тягнеться і нарощування сил у 70-80% від вашого 1ПМ. Це не звучить дивно, але це працює. Найсильніші люди я прямував, як правило, роблять більше обсяг з меншими вагами, щоб побудувати свої сили. Є кілька повторень з плином часу більше 90%, але тільки трохи. Переважна більшість роботи виконується у 70-80%, що набагато простіше відновитися.

+161
Ihsan Haikal 28 черв. 2018 р., 02:45:25

Нещодавно я дізналася, що для запобігання "роздутий" живіт, ви повинні договір поперечна м'яз живота при фізичних навантаженнях.

Не зовсім...

Ви не повинні намагатися активувати (ізоляції) поперечна м'яз живота (ТВА) безпосередньо, а робити нічого, крім прямого ТВА роботи.

Смоктати, як, що, намагаючись робити присідання або випади і станова тяга або жим лежачи або підтягування або що-небудь подібне, що це погана ідея.

Я не буду вникати, чому. Замість цього, я просто посилання на відео доктор Стюарт Макгілл (в основному у світі авторитетом у галузі болі в попереку і хребті), чому ви повинні готуватися, а не смоктати прес ст. Коротше, бадьорить, захищає ваш хребет, всмоктуючи дестабілізує хребет і збільшує потенційний шкоду якщо ви насправді намагаєтеся навчити вправ під навантаженням.

Якщо ви переслідуєте профілактики роздутий вид і ви намагаєтеся навчити ТВА безпосередньо, ви повинні тренувати його прямо на четвереньках (чотириноге положення) або на спині (швидше за все в deadbug позиції).

Однак, я не можу з'ясувати, якщо я дійсно роблю скорочення правильно. Є вірний спосіб, щоб відчувати, що звуження і знаю що це поперечна м'яз живота, а не просто легким стисненням прямий м'язи живота?

Так, ліг на спину і знайти нутрощі вашого тазової кістки відносно низько. Біля твоєї промежини майже. Покладіть ваш вказівний палець і середній палець всередині м'ясистої частини тазу. І спробувати вакууму (смоктати) або тягнути пупок до хребта. Це теж майже як вправи Кегеля (як ваші м'язи тазового дна роботи-скорочення з ТВА), так воно і буде таке відчуття, що ви намагаєтеся не писати.

В кінцевому рахунку ви повинні відчути стискання пальцями, по суті, позаду прямого м'яза живота (РА, 6 кубиків м'язи). Ви повинні відчути сильне/фірма звуження за ними без особливої активації, але ви швидше за все не зможете зробити ТВА прямої роботи без активації РА. Вони зазвичай працюють разом, щоб ступінь.

Це добре усвідомлення вправа, перш ніж ви зробите які-небудь інші ТВА-орієнтованого навчання, як пилосос або deadbugs.

Все це, як мовиться, чесно кажучи, я знайти конкретні ТВА навчання застаріла і переоцінюють. Я до сих пір користуюся час від часу, з нагоди. Може, що-небудь, щоб періодично повертатися. Однак, багато досліджень, що ТВА речі з 2000-х була заснована на деяких хибна логіка. Було встановлено, що ТВА був затриманий у його звуження в нижній частині спини пацієнти болю, але це було більш ймовірно, що ТВА був відкладений із-за болю в спині і не болі в спині, які були викликані ТВА затримується.

Якщо ви робите це, це не повинно бути багато. Як тільки ви отримаєте повісити відчуття і дрібна моторика, швидше за все, можна перейти на інші речі і зовсім крапля ТВА роботи від рутини. Може бути, повернутися до нього один або два рази в рік, див. Якщо у вас ще є управління двигуном.

+160
denormalizer 23 трав. 2015 р., 23:11:44

Мда. Хороше питання. Було б краще бути в ситуації життя і смерті, як ваші інстинкти виживання, і ви можете отримати надбавку в силі, швидкості і реакції, щоб вижити. Він був свідком. Але так само, як ви, у відсутність небезпеки взагалі не розраховувати на можливість використання найближчим часом свою повну потужність. А я б зосередитися на своїй основній формі сильніше (так, я сказав, що). Просто зробити себе сильніше, і ви будете добре, ви могли б досягти піку фізичної сили і просто бути сильним без того, щоб повністю використовувати можливості ваших м'язів. Може бути, одного разу ми будемо розвиватися, але зараз, якщо ми спробуємо пройти повз наших кордонів, як люди наші тіла будуть рвати на частини. Ось чому у нас є неврологічні обмежувачі на наші мізки. Вони там, щоб переконатися, що ми не випадково вбити себе. Тварини повинні використовувати свою повну силу, тому що вони повинні вижити і таким чином народжуються без обмежувачів у нас немає. Так що швидше за все ні це не можливо, щоб використовувати повною мірою свої м'язи. Сподіваюся, що допомогла.

+123
T04435 10 лют. 2017 р., 20:36:14

Кардіо вправи-це вправи, які підвищує частоту серцевих скорочень. Очі наші тіла були зроблені, щоб рухатися. І ми всі знаємо, що, щоб тримати наші м'язи в тонусі нам потрібно переміщати їх. Це рух робить їх сильніше і міцніше м'язи для більш ефективного та здорового тіла. Ваше серце-це м'яз. Тому роботі це робить його сильнішим. Зміцнення серцево-судинної системи означає більше капілярів, доставляючи більше кисню для клітин у ваших м'язах. Це дозволяє ваші клітини спалювати більше жиру під час фізичних вправ і активності.

+100
Linuxer 14 серп. 2016 р., 02:46:58

Можливо, ви захочете спробувати один (або більше) з цих альтернатив:

Штангою комплекси

Це те, що я використовую для розминки. Мій улюблений ведмедик комплексу. Відео коштує мільйони слів, але коротше кажучи, ви починаєте з БАР перед вами. Вам силу очистити його в переднє положення присідання, робити Передні присідання, покачати прес в задню присідання, зробити задню навпочіпки, потім натиснути опустіть її на підлогу перед вами.

Я використовувати відносно легкий вага, тому що я зазвичай з 8-12 повтореннями вправ у важкій атлетиці після. Однак, ви можете використовувати трохи більш важкі вантажі змішувати кардіо і підняття ваги в той же час.

Схема

В кругову тренування, ви робите один сет однієї вправи, потім відразу ж робимо ще один набір різних вправ і т. д., Поки ви не повернетеся до першого вправі, потім повторіть. Наприклад, ви могли б зробити один сет присідань, потім один набір жимі лежачи, то один комплект підтягувань, потім один комплект стояв прес, потім знову присідання, і так далі, поки ви не зробили 3 підходи на кожну вправу.

Типове рішення вагами+кардіо

Іншою альтернативою є зробити типової програми навчання ваги, який триває 45-60 хвилин за тренування, як і стартову силу, і додайте 30-45 хвилин кардіо після. Це відокремлює Ваг і запчастин кардіо, але це те, що робить більшість людей.

+79
asadnwfp 18 трав. 2019 р., 13:46:26

Я знову почав підніматися силові тренування після паузи в 5 років. Я почав дуже повільно, завжди хороший розігрів (10 хвилин кардіо + перші набори із зменшеною вагою). Після двох місяців навчання у мене з'явився біль у плечі після поштовху День (жим лежачи, віджимання на брусах). Він стає краще після двох днів.

Я зробив деякі дослідження і з'ясували, що я, можливо, доведеться тренувати позиціонери плеча окремо.

Тепер мої питання:

 • Я повинен повністю припинити своє навчання протягом деякого часу? Або я можу робити вправи, які не підкреслюють плечі, що сильно люблю підтягування (якщо болі пройшли звичайно).

 • Я повинен негайно почати підготовку обертач з дуже легкими вагами? Або я повинен чекати, поки біль повністю пройшла?

+47
Gunda G 4 лют. 2015 р., 09:25:42

М/18/5'5"/105lbs (1.6 м/48кг).

Я новачок, коли справа доходить до роботи, але я хотів би наростити м'язову масу.

Я хочу зробити щоденний розклад для тренувань будинку, де кожен день я працюю на різних частинах тіла, ніж напередодні. Я думав:

 • Понеділок: Біцепс
 • Вівторок: АБС
 • Середа: Груди
 • Четвер: Біцепс
 • П'ятниця: АБС
 • Субота: Груди
 • Неділя: Ноги

Що ви думаєте? У тебе є інша пропозиція?

+40
Marirmngham 1 жовт. 2010 р., 11:18:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil