Коли для розтягування та піни крен

Я повинен розтягнути або крен піни після тренування або тільки коли відчуваю біль у м'язах. Допоможіть Плз

+55
losemind2findself 13 лип. 2011 р., 16:55:24
33 відповідей

Частина мого особливого дискомфорту шлунка є, ймовірно, кислотність. Використовуючи невеликі за обсягом уколи кофеїну, як "5 год енергії" та генеричні еквіваленти працював набагато краще для мене.

Я тестував декілька варіантів в жорсткому темпі зусилля і малих рас, перш ніж знайти рішення, яке працює добре протягом декількох цільових рас.

Мораль цієї історії в тому, щоб трохи поекспериментувати в зусилля важкої тренування і тестові заїзди.

+972
n r kendhale 03 февр. '09 в 4:24

Ну, ви можете спробувати присідання повітря(Google його перед дзеркалом, наприклад).Що стосується форми , то кількість "Орлів" з квад залежить від того, як нашинковали ви . Перші два видно два ви вже назвали . Моя думка, що присідання-кращі вправи для квадрицепсов.

+927
user12341234 13 вер. 2017 р., 10:28:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Існує безліч суперечок про ефективність розтяжки (див. "вплив розтягування на спортивні травми і ризик: систематичний огляд літератури"), але в загальному пропозиція полягає в тому, що ви повинні (мені) робити деякі легкі вправи, щоб збільшити приплив крові до м'язів/сухожиль (ходьба, легкий біг, масаж, застосування тепла), перш ніж ви працюєте, (II) і зробити деяке світло розтягування, а також (III) вправа, а потім (ІЖ) робіть розтяжку після тренування (ось деякі пропозиції про те, як запобігти травми: "травми ахіллового сухожилля профілактика.

+917
PHANI 433 26 вер. 2013 р., 09:59:52

Підібрати чоловіче здоров'я найкращий вага-тренування безкоштовно. Він містить 10 простих і коротких силових тренувань, які відмінно підходять для початківців. Виберіть один, як 22 хвилини всього тіла план і робити це три рази на тиждень разом з кардіо достатньо, щоб зробити його 45 хвилин.

Що рутина не Навального хто-небудь, але легкі тренування з обтяженнями буде поставити деякі м'язи, що допоможе з вашими цілями і ваш пульс має бути в хорошому асортименті протягом всього часу.

+913
Michael Fulton 24 січ. 2015 р., 21:55:22

В першу чергу, проконсультуйтеся з лікарем.

 • Ви відчуваєте багато змін, що лікар може допомогти вам в рішенні. Ви набрали багато ваги в 3 місяці. Ви пішли в "алкоголь-індукованої депресії". І ця нова робота і майбутня весілля може бути причиною якесь лихо. Ваш лікар може зробити заміри, допомогти вам знайти хорошу дієту, допомогти вам з вашою депресією, а також проконсультувати вас по цим коктейлем вкладок, які ви приймаєте. Також ваш лікар може визначити, якщо ви чітко здійснювати або якщо вам потрібно приймати які-небудь заходи обережності.

Дієта та фізичні вправи

 • Для втрати ваги, дієта і вправи є способом піти. Хірургія може бути ваш останній вибір, і тільки якщо дієти і вправ не вийде. Дієта у поєднанні з регулярними фізичними вправами є ключем до втрати ваги. Ваші результати від послідовного, правильного харчування і фізичних вправ буде бити будь коктейль вкладок. Найбільший недолік коктейлю думає, що це буде робити трюк.

  Вступати в тренажерному залі-це відмінний крок. Запитайте тренера, щоб встановити Вас з хорошою програмою, яка включає в себе кардіо з інтенсивними інтервалами, опір або силові тренування і розтяжку. Але спочатку порадьтеся зі своїм лікарем, особливо, перш ніж намагатися високих інтервалами інтенсивності.

 • Для депресії, інтенсивні, регулярні фізичні вправи можуть допомогти.

Відстеження Вашого Прогресу

 • Відстежувати Ваші успіхи, приймаючи вимірювання. Вони гарні для мотивації, коли ви відчуваєте свій прогрес застоялося. Вони можуть бути корисні в попереджаючи вас, коли вам потрібно внести зміни в вашу програму.

Порвати Тривалому Сидінні

 • Потрібно робити короткі перерви руху на роботі. Дивіться , що відбувається, коли люди сидять 8-10 годин/день. Для ідей на вправи, які ви можете зробити на або поруч з вашим столом з ваги або опору трубопроводу див. В цій позі відповіді.

  Коли ви вдома нічого робити, окрім як сидіти. Якщо вам доводиться сидіти, то придбайте гімнастичний м'яч і відмов або повалятися на ній. Погуляти. Знайти вид спорту або діяльності, які вам рухатися. Знайти активних людей.

Один рік дає вам гарні терміни, щоб створити більш здоровий спосіб життя, які допоможуть вам нормалізувати свою вагу. Збільшення ваги для певної події-це хороший мотиватор. Однак, стає здоровим для іншої частини вашого життя ще важливіше.

+848
Georgy0 14 серп. 2018 р., 07:06:50

Подумайте про те, що п'ять хвилин, можливо, вихід у салон. Очевидно, вам доведеться оформити виклик вашого серця і легенів прогулянок не збирається допомогти вам.

Припустимо, ви зробили все навпаки ходьби. Припустимо, ви зробили вітер розганяється за п'ять хвилин, тобто, ти пробіг 40 метрів в одному напрямку так швидко, як ви можете - повний аут спринт на кожному етапі шляху, потім відразу повернувся і зробив це знову в зворотному напрямку.

Те, що ви хотіли знайти, ви не могли б зробити це протягом п'яти хвилин. Насправді, ніхто не може, тому що так складно, як ви можете вправи є скороченням для анаеробних і ніхто тіло може обробляти продукти життєдіяльності анаеробних вправ достатньо швидко, щоб тримати тіло працює в анаеробних умовах протягом п'яти хвилин. В результаті, ви зупиніться і ваше серце і легені працюють так складно, як вони можуть.

Отже, тепер у вас є формула для відпрацювання працею в п'ять хвилин. Немає сумнівів, що ваш кондиціонер буде поліпшуватися за те, що він зараз, справа в тому, що незрозуміло, це поліпшило б стільки ж, як якщо б ви змогли присвятити 20 хвилин або жорсткий тренування чергуються з більш низької інтенсивності вправ. 20 хвилин 3 рази в тиждень-це мінімум часу, як правило, цитується по мірі необхідності поступового поліпшення свого серця і об'єм легенів і ефективність.

Згідно з цим припущенням, повторні запуски на досягнення неможливого - повного 5 хвилин безперервних ривків, - не буде настільки ефективною для кондиціонування. Що сказав, Я не в курсі будь-яких дослідників, які досліджували наслідки такого конкретного та обмеженого режиму.

Ви можете потрапити в зовсім складною (м'яко кажучи) тренування в п'ять хвилин. Будь то тренування, що призведе до поступового збільшити придатність і якщо так, те, що фітнес може дати в плані потужності й витривалості за межами влаштував забіг, я не впевнений. Я не раджу вам цього робити (проконсультуйтеся з лікарем), я просто натякаю, що 5 хвилин-це насправді досить часу, щоб дати ваше серце і легені, реальні тренування.

Є про що подумати.

+799
ramedju 30 лип. 2012 р., 10:50:49

"Слухати" свій організм. Якщо ви відчуваєте біль під час тренування (не молочнокислого накопичення в м'язах), З або без травм, то краще негайно припинити. Переконайтеся, що ви правильно робите вправи і що у вас немає основного умови, що обмежує можливість безпечного виконання вправи.

Це, як кажуть, я іноді роблячи зигзаги, починаючи з нижнього діапазону руху, перш ніж почати, щоб підштовхнути себе або використовувати вага (для російських наворотами). Я час від часу відчувають біль у попереку від всіх сидячих Ab вправи, таким чином, я віддаю перевагу вправи, як "висить щука", АБ-колеса (які також можуть бути невибаглива в попереку, якщо не виконана правильно) і повний діапазон руху-підтягування (які активізують більшість м'язів черевного преса)[1].

Моя порада, враховуючи, що у вас є фактичний стан здоров'я - будьте дуже обережні, завжди починайте робити повільно крутить, добре прогріватися і залишатися на безпечній стороні. Не ігноруйте будь-які болі і в разі сумнівів - проконсультуйтеся з лікарем.

[1] https://www.t-nation.com/training/inside-the-muscles-best-ab-exercises

+786
ctzdev 23 серп. 2017 р., 16:56:42

Мені просто дали набір ваги - регульований вага гантелі в подарунок, але я поняття не маю, який вага/скільки повторень я повинен робити для того, щоб досягти найкращих результатів.

Я шукаю, щоб збільшити силу рук і зап'ясть (м'язової сили?), і сподіваюся, що він може збільшити свої сили, розіграші види спорту, як теніс, сквош і так далі.

Є емпіричне правило для Ваг/повторень я повинен бути метою?

+774
Shyam Prasad Murarka 30 трав. 2012 р., 00:55:40

Скористатися порадою Едді Меркс, "перехоплюючих парковках".

Більше ваги == більше роботи, прості і зрозумілі, якщо ви накатом з гірки весь час. Скільки користі (наприклад: втрата ваги) додаткові роботи будуть вам залежить від безлічі факторів.

На верхньому рівні конкурентів екскурсії, в одному відношенні, в "грамах на велосипед" конкуренції. Полегшуючи навантаження вони повинні рухатися по дорозі або в гору, тим менше енергії витрачається дістатися до фінішу, що означає більше шансів на подіум, при всіх інших рівних умовах (яких вони ніколи не ... люди змінюються).

Їзда з цим зайву вагу раз на тиждень протягом короткого періоду, ймовірно, просто отримати вас хворі ноги один раз в тиждень. Їзда з цим зайву вагу протягом тривалого періоду кілька разів в тиждень (3 чи більше?) повинні принести більше втрата ваги. Ваше тіло реагує на вимоги, що пред'являються до них.

Якщо споживання калорій не змінюється, а навантаження збільшується, так, ваше тіло стане більш ефективною" і зберігати більше споживання як "готовий калорій", тому що він передбачає необхідність їх доступними. Протягом довгого часу, "прийом на роботу" рівновага може бути досягнута, але це не применшує благо зайва вага/додаткові роботи.

+690
Sourabh Jain 27 серп. 2018 р., 01:53:02

Ця відповідь (якщо відносно часткових повторень насправді ефективна, коли м'язи просто не можуть використовувати повний діапазон руху) передбачає використання часткових повторень з метою більш слабкі м'язи і "зловити їх". Відповідь пояснила, що мені потрібно визначити слабке місце респ і робити повторень часткові. Це питання покликаний зламати, як саме я можу це зробити.

Особисто, після набору біцепса кучері, Я не можу зробити повний набір, використовуючи весь діапазон руху. Замість цього, я в кінцевому підсумку відбувається тільки близько половини шляху (рука робить близько 80 градусів вигин). При кріпленні цього з часткових повторень, що моя початкова і кінцева точки будуть? Нижче наведені деякі варіанти я можу придумати:

 1. Почніть з повністю витягнутою рукою і спробувати підняти трохи вище мого краю (~100 градусів)
 2. Почніть з злегка зігнуту руку (~45 градусів?) і підняти трохи вище мого краю.
 3. Почніть з злегка зігнуту руку і закінчити завиток до вершини

 4. Почати в точці розриву і закінчити завиток до вершини

 5. Щось зовсім інше.

Який варіант звучить краще?

+647
user258396 18 січ. 2014 р., 19:46:42

Я вже бачив відео з YouTube на гирі , але ніхто не робить як Тайлер (персонажа) в ніколи не здавайся (2008) Фільм:

enter image description here

Чи можу я використовувати гирі як це?

+584
Clafou 7 серп. 2018 р., 07:38:37

У мене вже є основна сила і кондиціонування програми, і я граю в бойові види спорту. Тому давайте вважати, що основи присідання, тяга, підтягування, віджимання, біг, і спорт-особливі кондиціонер вирішуються.

Тепер я переконався, що сила обертання є одним з основних компонентів міцність, особливо для спорту. Отже, які вправи я повинен додати до моєї звичайною ручкою обертання сила?

Міркування: мені потрібно, щоб полегшити в нього, але я хочу тренуватися важко. У мене немає багато місця в моїй програмі, так це взяти з собою хороший удар для долара.

Кандидати в даний час включають, але не обмежуючись цим:

 • Росія викручує (говорить Росс Enamait)
 • Хрест відбивні (говорить на західному узбережжі з&C)
 • Накладні присідання, випад-і-повороти, нахили в бік Саксона, і купа інших полегшених матеріалів (говорить Майк Резерфорд CrossFit журналу (у форматі PDF))
+542
Gabriel Reis 21 січ. 2012 р., 23:49:11

Найбільш ефективна форма танцю стане те, що вам подобається найбільше. Зумба виразно можете працювати до сьомого поту, але якщо вам не подобається і немає мотивації, то найбільш ймовірно дати його в кінці кінців або пропускати тренування.

Щось на зразок балету, можливо, не так швидко, але стрибки і баланс руху мають намір побудувати більш сильні м'язи ніг, яка допоможе вам спалювати більше калорій, коли ви перебуваєте в стані спокою.

Знову-таки, все залежить від того, який вид танцю ви, швидше за все, дотримуватися. Гарна ідея, може бути спробувати кілька різних форм. Потім ви можете вибрати улюблений або тримати кілька різних форм, так що завжди є якась різноманітність. Це може також допомогти у зв'язку з концепцією м'язи плутанини.

+533
d3cima 15 лют. 2011 р., 12:28:53

Я-людина! Я втекла, і я хотів би, щоб додати до своєї дієти протеїнові батончики або порошок [овоч] білка.

Так як я непереносимість молока і я можу розглядати тільки ті веганські.

Проте, я зрозумів, що деякі з них містить соєвий протеїн (це погано?) і велика кількість натрію? 1) я повинен уникнути цих? Або соєвого білка це нормально? 2) Як щодо натрію? Яке прийнятне кількість натрію?

3) представлена нижче є прийнятним?

enter image description here

4) Які найкращі протеїни для тих, які не можуть пити молоко?

+507
stas831 18 квіт. 2017 р., 00:45:06

Щоб відповісти на питання, які вправи підірвати вертикальний стрибок уміння, ми повинні спочатку обговорити, що потрібно для хороший вертикальний стрибок. По-перше, є два типи вертикальних перемичок: стоїть і працює. Постійний вертикальний стрибок, коли ви знаходитесь в нерухомому положенні на землі і стрибок вгору з усієї сили, корисний у футболі і важкої атлетики. Працює вертикальний стрибок, коли вам потрібно, щоб отримати високий у той час як ви працюєте, таких як волейбол і баскетбол вертикальний стиль. Так ти на питання про баскетболі, ви хочете зосередитися на наступних вправи або діяльності:

 • Силові тренування-це корисно, але ви не хочете штовхати для максимальної міцності або оптом. Тобто ви хочете високу міцність по відношенню до вашої масі тіла.
 • Все, що збільшує здатність вашого стегна для вироблення електроенергії
 • Все, що робить вас стрункіше.
 • Нічого, що може змусити вас втратити трохи стартова швидкість або прискорення не зашкодить вертикалі.
 • Все, що підвищує вашу швидкість (як в стрибках і бігу), наприклад, спринт.
 • Все, що збільшує реактивну силу, наприклад певні типи пліометричні навчання
 • Все, що підвищує ваш рефлекс розтягування (здатність організму до сопротивляя розтягується)

 • Потрібні великі ікри і виходу сухожилля

Силові тренування можуть допомогти вам поліпшити свою відносну силу, що є більш важливим, ніж ваша абсолютна сила для виконання вертикальних ... якщо ви зосереджені навколо вправи, які полегшують гарні стрибки і не заблукати в пошуках важче чисел. Грубі керівні принципи будуть орієнтуватися на такі речі, як ці:

 • Гирьового гойдалки (покращує вироблення електроенергії на стегні)
 • Постійний теля піднімає (покращує свій вихід ікри, можете допомогти з сухожилля в області гомілковостопного суглоба також)
 • Присідання повинні бути досить глибокими, щоб відбити рефлекс розтягування сідниць
 • Натискаємо клавішу включає в себе стегна, а також поліпшити вашу силу плеча. Накладних робота буде більш вигідним в цілому для баскетболіста, ніж жиму лежачи.
 • Зосередитися на кілька наборів з малим числом повторень з помірним вагою (наприклад, інтенсивність 6х3 @ 70%): мета полягає в тому, щоб побудувати силу не дуже великого обсягу.
 • Олімпійська важка атлетика: будує хіп харчування, і теля влади допомогою потрійного розширення під навантаженням

Цей список не повний, але це повинно дати вам уявлення про речі, які можуть допомогти вертикальною і комплімент баскетбол.

На протилежному кінці спектра ми хочемо уникнути міцність такої діяльності:

 • Загальні бодібілдинг (збільшення м'язової маси виглядає більш ніж функція)
 • Підйомна сила (цілився у важкий присед/жим/станову тягу можна)
 • Що-небудь, де ви повільно вимучує повторень через велике зусилля

Ці заходи можуть принести користь футболіста, але баскетболісти мають різні вимоги до них.

Плиометрической Роботи

Найбільший фактор з плиометрической тип роботи plyo ви використовуєте, уважно стежать за частотою. Ви хочете, щоб зосередитися на реактивної сили, а не сила стоячи

 • Не стояти коробка стрибає (від нижчого до вищого платформи)
 • Проаналізувати глибину стрибків (від 18 вікно до підлоги і відразу ж стрибати, коли ви землі)
 • Виконувати біг стрибки
 • Виконувати швидкі кидки у стрибку (допомагає вашій грі, і ваш реактивної потужності в той же час-подвійна перемога)

Як по частоті, це може бути краще мати один день в тиждень присвячений вибухові роботи, що дає вам достатньо часу, щоб відновитися до гри в кінці тижня.

Кондиціонер

Це той, на якому ви можете не погоджуватися зі мною. Виходить, кардіо робота перешкод з вихідною потужністю перебільшена. Коротше, поки є слабка гостра впливає (тобто в короткостроковій перспективі) у довгостроковій перспективі, тривалий повільне кардіо зробить вас кращим спортсменом. Мій тренер з баскетболу в школі завжди змушували нас бігти кілька миль, перш ніж практика навіть почав. В ретроспективі це була гарна річ.

 • Деякі низької інтенсивності стійкий державної (Лісс) кардиотренировку (біг, їзда на велосипеді тощо) допоможе вашій одужання від складних тренувань та поліпшення основних факторів, що впливають на здоров'я. 20 хвилин в день достатньо для цієї мети.
 • Розганяється відмінно
 • Самогубств також великий, особливо тому, що він також підкреслює, що рефлекс розтягування в литках, як можна швидко змінити маршрут

Навик роботи завжди важливі. Чим більше ви працюєте на навик, тим краще ви отримаєте на нього. Ваш тренер буде у вас працює дрилі, які призначені, щоб принести кращі з вас, як гравця. Ти завжди будеш робити те, що ваш тренер говорить ... або ви не будете в команді, і ваша вертикаль буде безглуздо. Тренер повинен бути пульс на тому, що робить його системі роботи, а де його команді потрібно більше працювати.

Найбільшою проблемою, ви будете мати, щоб переконатися, що ви робите за межами практики не завадить практиці або гірше гри. Якщо ви граєте раз в тиждень, навантаження на тиждень, так що ви зробити більшу частину ваших сил і плиометрической роботи через день або два після вашої гри, а потім звужуються ближче до наступної гри (можливо не за межами робочого дня перед грою). Якщо ви граєте два рази в тиждень, це ще складніше, але ті ж принципи застосовні. Можливо, в один прекрасний день сила і один день plyo тиждень.

+488
Jaernbrand 15 жовт. 2010 р., 13:45:04

В першу чергу, я не дієтолог, тому додають 0,2 ккал за зерном солі.

Це, як кажуть, є принаймні два різних видів голодних по моєму досвіду: одним з них є відчуття фізично дуже голодний шлунок, інший-низький рівень в подачі енергії (цукру в крові).

Колишній буде зменшуватися, якщо ви їсте більше (за обсягом, салат, воду, а ці пишні рисові крекери твій друг), незалежно від дефіциту калорій. Вона також повинна бути зменшена на м'язи живота, адже вони фізично обмежують шлунка.

Остання зменшується, отримуючи більше енергії у вашій системі, або більше, або здійснюючи свій організм до точки, де вона переходить в жирові відкладення, які простіше, якщо ви більш активні.

Так в основному, я думаю, що ваш дефіцит може бути легше зробити з більш активності та понад споживання, як за об'ємом і калорійністю.

+418
Monica 11 груд. 2017 р., 18:51:42

Варикозне розширення вен викликано клапанної в посудині у нозі не працює належним чином. Іноді це викликає прилив крові туди і робить його виглядати непривабливо і дуже незручно (ви говорите, що ви хочете, щоб відня "менше", ось тільки калюжа крові. Компресійні колготки допоможуть циркулювати кров, виштовхуючи її через. Спробуйте низькою віддачею спорту, таких як плавання або їзда на велосипеді. Важливо залишатися активним незважаючи ні на що.

Як і будь-які поради хтось дає вам в інтернеті візьміть його з величезною недовірою і поговорити з кимось надійним (як... лікаря). Просто втомився від них намагається продати хірургії.

+416
Prosanta Ghosh 21 лип. 2015 р., 10:19:50

Це помилка, що все людина повинна зробити, це регулярна фізична активність, щоб схуднути. Найбільший інструмент доступний для втрати ваги ваша дієта.

Фунт жиру становить 3500 калорій, щоб спалити це кількість калорій, що здійснює тобі доведеться пішки за 30 кілометрів. Однак, якщо ви були на дієті, вам доведеться скоротити 500 калорій в день протягом тижня.

+407
kittyboo 14 груд. 2015 р., 06:13:24

Спочатку переконайтеся в тому, щоб зробити медичне обстеження, щоб виключити обмінні захворювання, наприклад, проблеми з щитовидною залозою. Кількість їжі, яку ви їсте протягом всього дня схоже на те, що я їм на сніданок в самоті ( 5 футів 6 дюймів схожий на мій зріст, але я важу всього 55 кг), так що цілком можуть бути метаболічні проблема, яку необхідно вирішувати.

Потім, якщо немає базових медичних проблем, ви повинні збільшити інтенсивність аеробного тренування і продовжувати в тому ж дусі як можна довше. Ви повинні побудувати свій фітнес, так що ви можете підтримувати не менше 200 Вт протягом 45 хвилин або довше. Тоді ви спалите більше 500 ккал, і, крім того, фітнес вам буде будувати що дозволяє здійснювати на цьому рівні призведе до збільшення швидкості обміну речовин.

+398
duye 18 груд. 2011 р., 01:32:49

Я чув від старого приятеля, який стверджував, що він може агресивно знизити жиру, якщо необхідно (припустимо, він відчував себе трохи пухкі і хотів зробити як "тверде і худий" як можна швидше, сказати на пляжний день) протягом 3-5 днів. Він каже, що це можна зробити без втрати м'язів, якщо ви їсте надлишок білка і з'їсти вище TDEE на, а потім робити кардіо надмірно.

Він стверджує, що тіло буде Вам "обдурити", тому що він би був невеликий період, в якому він був надмірно упитаны (надлишки, щоб нагодувати м'язи), а потім ви можете наполегливо робити кардіотренування руйнують жирові запаси в той час як тіло, як і раніше використовує запас поживних речовин-і потім дати йому 6-12 годин Спліт і повторіть, або переверніть його на спину (тобто пропустити кардіо і їсти в міру ... наступного дня, не є і кардіо більше).

Він каже, що це працює і він підтримує м'язи і схуднути 1-2 кілограми за короткий термін, і приховати будь-які здуття живота/відсутність твердості від можливої великий день або два важкої їжі.

Болі в животі/живіт можна зменшити протягом 1-2 днів з кардіо та харчування на рівні або вище TDEE на з корисним додаванням кардіо і важкі абдомінальні зусиль, щоб затягнути/фірма живіт і спалити може 2 калорій в цільовому регіоні (так, зменшення плями в основному не працює, але при тривалому застосуванні все ще спалює жир локально).

В принципі, чи є в цьому сенс? Чи які-небудь докази показують, це взагалі може працювати (описано вище)?

Я питаю, тому що я міг би ходити на пляж протягом декількох тижнів, але я лінуюся займатися спортом і їдять занадто багато нездорової-і у мене зовсім поганий випадок живіт роздувається і хочете виглядати солідно/фірма.

+382
Nicholas Brogan 18 груд. 2018 р., 07:24:02

Можна спробувати очищення кишечника. Це досить радикальне. Але не зовсім впевнений, скільки часу це займе.

+355
Anton Chebotaev 1 лист. 2017 р., 15:01:43

У мене 3-4 дні на тиждень план тренувань вагу, кожен день акцентує увагу на присідання, жим лежачи або станова тяга, як основний і кілька допоміжних вправ (верхній прес, віджимання тощо). Я недавно додав дуже легких вправ в кінці основної тренування, щоб допомогти розтягнути м'язи і т. д. з надією робиш активним охолонути і підготувати тебе до наступного тренування. Наприклад, якщо сьогодні бенч прес день і завтра станову тягу, я можу зробити деякі дуже легка тяга або доброго ранку. Я думаю, що це допоможе в тому, що на наступному тренуванні я зміг підняти трохи важче. Питання: це після тренування, легкі тренування дійсно допомагаю, тому що це розтягнення наступну цільову групу м'язів або це в основному психологічний момент, коли мій розум зосереджується на наступному тренуванні рано?

+354
Pancho Delgado 21 січ. 2012 р., 05:10:16

В плавання калькулятор сайт говорить вам, скільки калорій спалюється під час плавання на основі формули в Університеті Вісконсіна.

Наш заплив спалили підрахунок калорій є приблизними, використовуючи на відстань, темп, час, вагу та інсульту. Формула калорій заснований на дослідженні Вісконсинського університету і наших власних досліджень.

Який університет Вісконсіна формули і публікуються на рецензування папери?

+348
Gabriel Otero 14 серп. 2012 р., 01:15:24

Я перестав жиму в поодинці, тому що я не вірив цей метод, щоб бути достатньо, але я використав, щоб кинути затискачі пластини. Таким чином, якщо я застрягну, я можу схилити бар з одного боку і, зсунувши тарілки з величезною аварії. Це, ймовірно, пошкодити підлогу і/або пластин, але я зміг би встати. Мені ніколи не доводилося реалізовувати цю стратегію.

Будь-яка система, яка здатна встановити фактичне планку безпеки, трохи нижче рівня вашої надутою грудей може бути вище. Ви повинні протестувати систему з незарядженим бар, щоб переконатися, що ви можете вичавити з між адвокатами та суддями.

+335
Shantanu Krishna 24 жовт. 2014 р., 06:23:40

Я роблю програму, коли-небудь 5х5 як ви, хлопці, мотиваційні і це було дивно. Я можу сказати, що я відчуваю себе чудово. Будучи повним новачком, як я починав, я поняття не мав, що є різниця між машиною Сміта і силовий рамою, так що я роблю всі мої присідання тренування на цій машині і йому вдалося досягти 65kgs.

Після додаткових досліджень я бачу, що більшість із вас погодяться Присідання зі штангою є набагато більш корисним, ніж Сміт машини, але це означало б, я повинен встановити штангу на моєму плечі, я не думаю, що я можу підняти більше ніж 40/50кг над головою і на мої плечі.

Тепер на моє питання, я повинен провести з машиною Сміта Присідання або я повинен зробити мій найкращий вага присідати зі штангою?

Існують прості способи, щоб отримати вага на мої плечі, ніж ніяково за голову тягнути?

ЗИ: сил немає партнера для тренувань немає силової рами поки зроблю все можливе, щоб змінити тренажерний зал)

+327
GloriaZ 12 лют. 2013 р., 00:11:37

Є така ідея, я просто чув/читав про це, зокрема бігу, де після того, як ви завершили дистанцію можна зменшити після тренування втому, занурюючи ноги в воді (гарячої та холодної), тим самим надаючи гідростатичний тиск на ноги і перенаправляє потік крові в біль в області попереку, до глибини душі. Цей процес затвердження, щоб дозволити для швидкого відновлення.

Що я знайшов цікавим є те, що тиск було більш важливо, ніж температура, хоча температура дуже важлива. Тоді я подумав, якщо є спосіб, щоб збільшити тиск на ноги.

Хто-небудь тут є досвід використання більш щільних рідин або, можливо, чоботи під тиском або інший пост-вправи для відновлення лікування болю в кісточках? Б чашки всмоктування терапія посилюють біль?

+292
tedlouie 10 лип. 2019 р., 10:33:41

Я додам трохи інший погляд на інший відповідь:

Так, ви можете зробити 2 або 3 години кардіо в день. Але ви повинні створити його. Ви знайдете, що багато велосипедистів і бігунів буде довше потренуватися або два на вихідні, але, може бути, всього годину в робочі дні більш швидкими темпами. День відпочинку не погана ідея небудь.

Головне, що ви визнали, що це займає багато часу, щоб спалити калорії за допомогою фізичних вправ.

Втрата ваги і фітнес йдуть рука об руку, але здорова дієта-найефективніший спосіб контролювати свій дефіцит калорій /. Вправа спалює калорії, але і прагне зробити вас більш голодним.

На мій погляд, найважливіша річ ви можете зробити, це почати робити свої власні страви. Якщо ви їсте не вдома весь час, це дуже важко зрозуміти, як речі були зроблені, або те, що вони дійсно містять. Почнемо з блюда, приготовані вдома, бажано зі свіжими інгредієнтами. Потрапити в цю звичку на кілька тижнів, поки вона повністю автоматизована. Ви можете почати аналізувати калорій більше після цього. Тримаю парі, ти вже хоча знайти поліпшення.

Фізичні вправи, як і раніше важливі і ви повинні тримати його. Але те, що ви поклали в ваш рот, матиме найбільший вплив на ваш щоденний дефіцит або вигоди.

Як Ерік Кауфман зазначив, повільний, стійкий, керований дефіцит це, швидше за все, щоб тримати вагу в довгостроковій перспективі.

+288
Hseb Notes 22 жовт. 2013 р., 23:38:20

Що є кращим гімнастичну вправу, щоб отримати V-подібну форму як можна швидше?

Заздалегідь спасибі!

+286
hitesh gohil21 7 груд. 2018 р., 21:50:44

В даний час я роблю програму, схожу занадто 5х5 stronglift, у яких міститься присідання.

Присідання стають важчими кожну тиждень і роблять мої м'язи болять(в хорошому сенсі).

Кожен день тижня я їжджу на роботу на велосипеді близько 20 хвилин і, що можна отримати досить огидно, коли я робив присед в день або навіть 2 дні до. Я помітив у м'язах палички набагато довше в ногах, ніж в мою груди або спину.

Мої ноги не достатньо відпочиваєте?

+281
Ian giestas pauli 3 січ. 2018 р., 11:43:08

Мій тренер говорить мені, що я не повинен поїсти перед походом на сеанс плавання. Але я відчуваю себе голодним під час сесії.

Рутинну я іду в сесії:
1 до 2 годин біг і вільні вправи(власна вага тіла або тренування з обтяженнями). Він в основному лежить в діапазоні від 90 хвилин.
Після чого ми спускаємося в басейн і плавати за 90 хвилин до 120 хвилин.

Що я їм тільки до початку сеансу?
Як важко мені з'їсти?
Я чекаю відповідей, пов'язаних з плаванням, як він включається і що є основною тренування в сесії.

+173
Seung Joo Han 20 вер. 2019 р., 04:06:39

У великій групі людей я лізу з, навпаки. Я повинен погодитися з Ліамом - в ці дні, альпіністська підготовка-це дуже добре збалансований, Більшість з людей, які поєднують високу ступінь кардіо-тренування з допомогою основних сил, і изометрию, разом з вагами для розширення і згинання.

Інтуїція, здається, були проблеми раніше, ніж десять років тому, коли люди не визнають ширше фітнес аспектів, але тепер всі знають, вправи в використанні - вони добре розрекламовані в інтернеті (і Бэрин відповідь був розумний стартовий список)

Єдині реальні проблеми, як правило, випливають із речей, як ушкодження пальця, а не дисбаланс. Стискаючи пальцями викликає накопичення пошкоджень, яке дуже важко пом'якшити.

+115
MATAU 1 вер. 2010 р., 08:42:17

Ви можете робити віджимання на ручках і подивитися, якщо це нормально з вашого зап'ястя.

Крім того, ви можете спробувати діпи маса тіла на початку а потім спробуйте додати деякий вагу.

Також для трицепсів ви можете зробити череп дробарки пошук на YouTube Якщо ви не знаєте вправу.

Я припускаю, що ви не хочете, щоб я вам рекомендую вправи, які включають підняття ваги, так що ці три мої поради.

+84
Jeffry Azman 2 квіт. 2017 р., 16:28:39

Немає. Коли ви перебуваєте в дефіциті калорій, ваше тіло повинно спалювати паливо, щоб заповнити цей дефіцит. Що паливо може бути м'язів або жиру. Коли ви піднімаєте вагу, ви зрозуміти ваше тіло не спалювати м'язи, і спалювати замість жиру.

Ваше тіло не буде створювати нові м'язи в дефіциті. Що б просто контрпродуктивно, використовуючи більше калорій, і створюючи ще більший дефіцит.

Мета піднімаючись, щоб викликати рекомпозіціі тіла. Замість того, щоб втрачати жир і м'язи як схуднути, піднімаючись зміщує рівновагу, так що ви спалювати більше жиру і менше м'язової. Ось реальна мета підйому на зрізі: щоб зберегти м'язи у вас, так пропорційно кажучи, у вас більше м'язової.

Крім того, поки ви не будете наростити м'язи на розрізі, ви можете набратися сил. І багато його. Ці сили прибутку, за рахунок поліпшення функціонування ЦНС і використання м'язи, а не додають м'язову масу. Ви знайдете силу допомогою вашого тіла, навчитися краще піднімати ваги.

+28
Ankush Chauhan 23 черв. 2016 р., 01:32:45

Показати питання з тегом