Вивихнути Ногу під час бігу

enter image description here

Привіт всім, я помітила що в мене ноги вивихнути тільки з правого боку під час бігу. Чи є це проблемою або просто примха?

Хто-небудь ще випробувати це?

Спасибі всім.

+933
Ralf Hannemann 8 жовт. 2011 р., 01:41:23
40 відповідей

Частоти, ваги для використання, підходів і повторень всі точки по часу окремих конкретних параметрів. Те, що працює для вас сьогодні багато не працювати завтра, або для когось іншого. Що я б порекомендував це:

 • поступових поліпшень - почніть легкі і повільно і нарощувати
 • якщо ви не стомилися, отримати травму і бачити поліпшення, продовжуйте збільшувати інтенсивність
 • якщо ви починаєте бачити зниження бажаних результатів, виснажуються, починають відчувати травм, скоротити

Характерні для застоялося - є різні способи отримати над вашою поточною максимум:

 • злегка змініть вправа - рухати руками ближче, далі один від одного, у Т-ДБЖ, пікіруючі бомбардувальники і т. д....варіювати рутину і подивитися, якщо це отримує вас за 65 #
 • змінити кількість підходів/повторень - більше або менше часу між наборами
 • це табата - 20 секунд віджимань, потім 10 секунд відпочити і продовжити, поки ви не досягнете своєї мети
 • у 60 (не відмова весь час) - перерва на годину, а потім зробити ще 30

щоб дати конкретні поради, ми повинні знати, що відбувається після 65 - ти хворий? руки заніміли? просто втомилися?

+997
Pete Alvin 03 февр. '09 в 4:24

Сам 21-річний чоловік. Я раніше важила 76 кг (Зріст - 174 см, досі ж) раніше 3 або 4 місяці тому.

Як питання зниження ваги і тонізувати м'язи(особливо грудей і живота)...я почав робити невеликі фізичні навантаження щодня, який включений

 1. АБС розтягування убік і назад.
 2. Просто робити 100 + 80 + 70 стрибки..(всього 250)
 3. ABS Хрумтить
 4. Віджимання ( 15 х 2 нормальний , 10 х 2 ноги, підняті , 8 х 2, розміщуючи кулаки)
 5. Підборіддя UPS (4 комплекти)(максимум 3 євро)

Зараз. Що я помітив, що я схудла до 65 кг і стати худий і я не міг бачити кращі результати в інших аспектах(досконалий формувати або тонування в організм), інші, ніж просто втрата ваги. Я раніше сильно поїсти під час перерви швидкий , середній обід і вечерю набагато менше. Я уникав вуглеводів, більшою мірою.

Зараз я планую піти в тренажерний зал (пристрілювати ABS , руки і груди) ввечері і виконання основних йога вранці, в тому числі прості заходи, як медитація , пранаяма і т. д. Моя головна мета-зробити 70 кг тіло з досить багато м'язів, витривалості та гнучкості. Не масивні, кого ми бачимо в борці.

Так от у мене такі сумніви

 1. Я повинен з'їсти набагато більше і тренування, щоб зробити свій вагу тіла до 70 кг або я повинен розраховувати на мінімальні тренування вагами в тренажерному залі при правильному відпочиває в очікуванні мого м'язам рости, так як я чув зростання м'язів призводить до збільшення ваги ?
 2. Це добре, щоб включити йогу протягом дня поряд з тренажерний зал вечорами, як я вже згадував раніше ?
 3. Це дер, що я повинен розглянути, як я робив певні фізичні заняття щодня, як я сказав раніше ?

Будь ласка, не соромтеся пропонувати свої ідеї, за допомогою яких я зможу досягти своєї мети з мого поточного стану

+909
arnsholt 19 трав. 2010 р., 02:37:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як правило, я великий шанувальник гантелей, однак це може бути точка, де ви могли б розглянути питання про перехід на штангу.

Тому я пропоную, якщо у вас є доступ до волосіні 40lb і 45lb гантелі, я припускаю, що ви перебуваєте в тренажерному залі. Таким чином, я припускаю, що ви, ймовірно, є доступ до штанги.

У той час як гантелі чудово підходять для усунення дисбалансів, особливо на верхніх підйомників тіла, там менше переносяться на абдомінопластика. В залежності від вашої ситуації є два можливі варіанти для вас.

Розслідувати штанги

Коли ви тримайте гантелі, руки потрібно буде робити більшість stabilsation роботи, однак вони будуть виправлені до стегон. Аналогічно, великі м'язи в присяд працюють штовхати стегна вгору, і менше стабілізації буде потрібно на ці м'язи.

Так що якщо у вас немає особливих причин проти переходу на штангу, яка, ймовірно, буде легше і безпечніше впоратися з цією вагою, що може бути й альтернативний варіант.

Спробуйте інша вправа

Якщо ви не можете відкрити штангою, перегляньте інші вправи можуть відповідати вашим потребам. Люди часто упускають з виду одного-ноги присідання або подібні альтернативи, які дозволяють ще працювати ваші ноги з вагою нога.

Відмінним варіантом є болгарський спліт присед, в той час як не повністю односторонні вправи, вона отримує багато вигоди з них один.

По суті, ви стоїте перед лавкою, одна нога відпочиває на лавці, в той час як ви сидите на корточках з іншого вертикально ногу. Виконувати для бажаного багато наборів і поміняйте ноги. Переваги цієї вправи за гантелі стійки четв включають:

 • Так як ви повісити ваші руки в ваших сторонах, ви не повинні підняти їх на місце
 • Покращена прогресія потенціал, як ви рухаєтеся менша вага. З її майже один-рух ноги, не дивуйтеся, якщо ви впасти до 50-60% ваги ви раніше були рухатися.
 • Відмінна тренування стабілізаторів
 • Короткий час вправи, так як одна нога "відпочиває", поки інший працює, ви reuqire менше зазори між сетами.
+877
Lastweek 17 лист. 2012 р., 04:26:51

У мене астма з 3-і тренування в тренажерному залі регулярно; я теж живу у вологу погоду, а також. На початку, навіть без нападу, коли ви робите кардіо ви знайдете себе дихати трохи важко. Постійно тренування, я насправді відчуваю себе набагато краще з більш високої толерантності до стимуляторів (хоча ненавиджу весну); це дійсно допомагає мінімізувати наслідки астми і тепер я сплю краще. Ви завжди можете повернутися до вашого лікаря для інгалятора перед тренуванням. Це допомагає багато .

+874
user2350334 10 лип. 2015 р., 18:57:53

Я також позайматися в обідній час, і я часто занадто жарко потім.

Холодна питна вода повинна допомогти. Заливаючи те ж кількість по шкірі і дозволяючи йому випаровуватися повинна бути більш ефективною, враховуючи, разом з тим додаткова теплота пароутворення води.

Я також вважаю підтримання помірної серцевого ритму після періоду більш інтенсивне тренування змушує мене відчувати себе холодніше, швидше. Можливо, додатковий об'єм крові, що проходить через тіло більш ніж компенсує додаткове тепло, то підвищений метаболізм. Хоча це чисто анекдотичний з мого боку.

+855
Syndic 3 груд. 2016 р., 06:03:03

Розминка-це дуже хороша ідея, але вона не повинна складатися з того, що ви зазвичай думаєте про якості розминки. Прогрівання повинна складатися з непомітних наближень, що ви дійсно будете робити. Тому для Ваг, які можуть бути переживає рухів без ваги, потім з легким вагою, перед тим як йти на роботу. Для роботи що буде ходити першим. Для бейсболу це буде гра. І так далі.

Найголовніша причина для розминки ви зможете помітити які-небудь проблеми, перш ніж вони стануть серйозними. Якщо ви помітили якісь незвичні болю або проблем робить вага тіла Присідання, що це хороша ознака ви не повинні сидіти на корточках з важким вантажем на ваші плечі. Це може бути скутість, якщо у вас трохи більше розминки ви працюєте розслабляє, але також це може бути травма (від чого завгодно, може бути навіть просто погано спав), а ти краще просто не робити цю вправу протягом всього дня.

+853
iamsj 12 груд. 2017 р., 17:12:48

В теорії вперед Випади в основному будувати каре, а зворотного спрямовані переважно на стегна. На практиці це сильно залежить від того, як ви робите вправи.

Обидва вправи є статичними, так що робити їх повільно. Випади Вперед - просто перемістіть одну ногу вперед, а потім спуститися з задньої ноги до колін - повільно. Не забувайте зберігати спину прямою, не нахиляйтеся вперед. Почніть без ваги, і використовувати дзеркало, щоб побачити, якщо все йде ДОБРЕ. Є дві речі дивитися - Перший повернувся, другий - коліно передньої ноги. Тримати його за ногу, і не рухатися вперед за пальці ніг. Коли ви йдете, ваше коліно рухається вперед, а потім назад, що повинно бути рівним, повільним рухом, без шишка на зміну напряму. Як правило, це проблемний момент. Інші точки. Постарайтеся відчути, що відбувається, і не дуже покладайтеся на дзеркало. Щоб побачити, що відбувається - вам потрібно повернути голову, яка губить поставу.

Що не природно рухатися по коліно, так що дискомфорт-це нормально на початку. Якщо це незручно, то робіть 2-3 повторень від інших вправ. Просто переконайтеся, що немає болю, це гарна ідея, щоб попросити тренера у вашому тренажерному залі якщо ви робите це правильно.

+848
lyuds7 2 лип. 2016 р., 11:44:22

Я запитую себе, яким чином оптимізований графік сну для гарного фітнес-життя. Чим же так "оптимізовані" і наскільки важлива графіка сну?

+786
jmorrison 3 груд. 2013 р., 20:49:00

В даний час я бігаю близько 7 км щодня. Я відчуваю, що це занадто багато для мене, так як я теж займаюся фітнесом кожен день. Це просто занадто багато часу зі своєю новою роботою. Я просто хочу залишатися у формі і у мене немає бажання бігати марафони і т. д.

Моє питання: враховуючи мої м'язи і хрящі в довгостроковій перспективі (20-30 років). Що краще для мого тіла?

 • Біг 3-4 км щодня
 • Біг 7-8 км щодня
+768
Mr Toad 25 груд. 2015 р., 13:58:33

Вправи, які вимагають підвищеного серцево-судинної діяльності-все повинно допомогти поліпшити витривалість, і вправи, які вимагають вибухових м'язових рухів всіх має сприяти підвищенню сили, прискорення і швидкості. Наприклад, плавання є ідеальним для всього організму вправа, яка може поліпшити. Варто зазначити, однак, що інші вправи, ймовірно, не може допомогти вам поліпшити те, що може бути для бігу, такі як ходу, пози, дихання, ритми і т. д.

Тип навчання я рекомендую вам поглянути на це висока інтенсивність інтервал підготовки. Дослідження показали, що це має безліч переваг. Наприклад, якщо ви йдете надовго, повільніше бігає на великі відстані, ви зможете поліпшити витривалість, але не швидкість. Як не дивно, обернене твердження неправильне: якщо робити серію швидких спалахів спринт до знемоги, потім відпочиває, потім знову спринт і т. д., ви зможете поліпшити швидкість і витривалість, і в значно більш короткі тренування, ніж довгі.

http://www.sciencedaily.com/releases/2010/03/100311123639.htm

+748
Kim Maree 14 черв. 2013 р., 09:13:40

Кожна людина індивідуальна з точки зору того, скільки калорій вони спалюють кожен день і як швидко їх метаболізм.

 1. Люди магазин в першу чергу жиру в різних частинах тіла. Наприклад, людина може зберігати перший жир в живіт, а потім їх особи. Людина Б може зберігати перше сало в обличчя і потім їх живіт, його різна для кожної людини.

 2. Нехтуючи метаболізм, Люди, які кажуть, що вони багато їдять і не набирають вагу насправді не їдять достатньо, і навпаки. Кращий спосіб-це підрахунок калорій!

+740
Vladtn 23 лют. 2019 р., 07:09:32

Як у заголовок питання, чи є користь для справи і станова тяга, а не "повний скидання тяги? Тобто, не сенсорний-енд-гоу варіант передбачає будь-яких спеціальних посібників для навчання за рахунок скидання різноманітність?

+715
Joe Ellis 15 лют. 2018 р., 10:19:56

В першу чергу, це не має значення, якщо ви отримуєте білок з харчових добавок або з їжі. Це просто легше з'їсти велику кількість білків з добавками.

По-друге, підняття тягарів не "споживати" білка для створення м'язів. Незалежно від вашого рівня тягарів, вживання в їжу великої кількості білка, як правило, щоб підштовхнути ваше тіло до м'язів і жиру. Але він також залежить від Ваше поточне кількість м'язової маси і калорій. Якщо ти м'язистий і їдять мало калорій, ви не будете мати чистий магазин білка. Якщо ти не м'язистий і їдять багато білка, ви будете зберігати протеїн, як довго, як ви є.

+654
wwm 1 лист. 2016 р., 09:38:49

Наприклад, 1000 кроків може деньжищ від 40 - 80 кілокалорій в Lost, в залежності від ваги людини і одна висота.Продукти не показують розрахунки (які я думаю, що вона постійно оновлюється) використовується, щоб з'ясувати, витрачені калорії, це дійсно надзвичайно важко дізнайтеся точну вартість.

А також якщо калорій розраховує не на 100% вірні, вони порівняно зв'язний сенс, що у разі, якщо ви хочете зробити реальний завдань за 2 днів поспіль, ваш опік калорії слід читати як ідентичні. Це, звичайно, важливо, щоб ви могли спостерігати, як кожен день впливає ваш опік калорії і оцінити, наскільки добре ви прогресує.

Щоб відповісти на ваше питання, чи слід розглядати різні пристрої, найбільш близьким пристроєм того, що ви можете думати, як Wahoo tickr підтримує х (припускаючи, що ви використовуєте Полярні Н10), я маю на увазі Ваху є великим конкурентом для полярних, так що ви можете використовувати для будь-якого порівняння. Ви можете прочитати тут при будь-якому порівнянні чи коментар на обидва пристрої.

+650
Brandon Skerritt 16 груд. 2010 р., 07:29:52

Я буду чесний. Коли я працюю в тренажерному залі я не озираюся на інших людей, робите свої тренування. Я подумки-вітаємо нових людей, яких я раніше не бачив, особливо якщо є хтось, хто тільки починає те, що, очевидно, 5х5 або стартову силу програми. Я теж подумки-матюкати тих, хто его-ліфтинг (або, як правило, бути дратує/неповажне) або робити небезпечні вправи.

Реальність така, що майже всі в залі почали в одній точці, як ви. Всі вони почали з бару і слизьких моментів і невдалих повторень. Більшість людей часом поглядати по сторонах між підходами, але не хвилює, що ви робите, якщо її небезпечно.


Актуальні Поради

Почнемо з того, що на кардіотренажерах, щоб освоїтися в спортзалі, в середу, і якщо ви йдете ви будете регулярно бачити завсідників.

Після того як ви зручні с, перебуваючи в тренажерний зал, а потім піти і зробити машини. Вони легко ділитися з іншими людьми, і його важко отримати їх неправильно (як довго, як ви слідувати інструкції на стороні машини).

Після цього, додайте штангою рухів. Більшість людей починають з жиму лежачи, тому що кожен хоче, що хворий верхньої частини тіла. Я б порадив присідання (але я упереджений).

Зрештою, рухатися в основному або повністю штангою/гантелями тренування. Підібрати 5х5 або стартову силу. Дивитися YouTube для керівництва про те, як виконувати підйоми як мінімум-бар присідання, Передні присідання, станова тяга, чистий, все, що.

Речі, які люди будуть витріщатися на вас за це:

 • CrossFit вод в комерційному тренажерному залі: там не так багато простору, і все треба ділити обладнання. У киппинг підтягування також виглядати дивно, просто перейдіть в поле CrossFit і зробити це там.
 • Накопичення гантелями: ти не Голлум, брати тільки гантелі потрібно. Вам не потрібно 5 різних пар на всі часи.
 • Небезпечні рухи: все, що розкидання гантелями навколо. Використовуючи машини вони не були призначені, дико розмахуючи. Це не означає "небезпечні" руху, як позаду шиї преси, його речі, як босу-м'яч-штанга-присед (мабуть в цьому річ).
 • Его піднімаючись: все почалося з підйому тільки в барі (крім станової тяги), ніхто не вражений з вами святкувати "досягнення" 315lb жиму лежачи для всіх 2 дюйма руху.
 • Крекчучи як горила: велике, ви піднімаєте важку вагу. Я бачу, що. Я знаю, що це важко. Роблячи якийсь шум на реп, щоб допомогти гарне й глибоке дихання корисно підніматися, але ніхто не повинен чути кожен твій реп-рохкає, як ви Баш свій 4-й набір 20 фунтів гантелі кучері.
 • Не прибирати після себе: покласти свою вагу, я не хвилює, якщо у вашому будинку безлад, поставити вашу греблю Ваг назад у сховища.
 • Потрапляючи в народи особистий простір при підйомі: Якщо ви отримуєте waaaay занадто близько до мене, а я-начальник натиснувши або (Бог в допомогу) відсунути я піднімаю планку тоді вам краще бути готові вибачитися, як 10-річний, хто з'їв весь шоколад з банки і зловили. Просто почекати, поки вони закінчать свій сет в минулому.
 • Смородом: пітливість під час тренування, і його тренажерний зал це нормально. Однак, є якесь самоповагу і користуватися дезодорантом і носити свіжий одяг тренажерний зал. Бачачи завсідників в таких же, смердючі, пот-кіркою тренажерний зал передач щодня змушує мене хотіти блювати. Мені повідомили люди до керівництва по гігієні, як я дійсно відчував себе хворим і вони регулярно і, очевидно, не вжив жодних зусиль для боротьби з нею (однакова одяг, не витирати машин, не дезодорант).
 • Плювки: якщо ти плюнеш, я збираюся дати вам зурочить, сказати вам, щоб зав'язати з цим лайном, а потім доповідати в управління, як я покину. Взагалі, у житті: плюватися змушує вас виглядати гідно, не роби цього.
 • Чоловіків: носіння тісних Lyrca поножі: ви не добре виглядати в цьому, все буде в кінцевому підсумку дивлячись на твої причандали. Якщо це ефект, який ви збираєтеся, то, будь ласка, шукай психологічна допомога. Якщо ви хочете носити їх, палиці якісь шорти поверх.

Речі, які люди дійсно не піклуються про:

 • Зменшений діапазон руху ліфтів: це не его-ліфтинг, але можуть з'явитися як такої. Я помітив, що регулярно роблю 1/4 присідання на одній тижня з набагато більшою вагою, що він зазвичай піднімається. Я запитав його про це, і він сказав, щоб допомогти з блокуванням і вихід. Я спробував цей метод, щоб допомогти з моїм і мій Макс навпочіпки піднявся, і я відчував себе сильнішим, локаут. Зниження диска означає, що ви можете зосередитися на конкретній частині ліфта. Як новачок, ви не повинні турбуватися про це хоча.
 • Той факт, що ви маленькі: все почалося десь тільки в барі, навіть масивний хлопець. У мене набагато більше поваги до людей, які роблять, що я роблю людям, які не роблять ніяких вправ.
 • Ви боретеся, щоб підняти що таке "низький" вага: як і вище, борючись є частиною стає все сильніше.
 • Ти спітнів: погано для вас, якщо ви один з тих людей, хто потіє відра під час тренування. Але за умови, що ви носите з собою рушник, носити чистий одяг кожен раз і протираю машин, які ви використовуєте, ніхто не повинен дійсно піклуватися. Більшість спортивних залів мають паперові рушники для протирання устаткування.
 • Роблячи якийсь шум на максимальних підйомів: якщо я роблю піар або набір з вигорянням-повторень або з дроп-сети, то я особисто вважаю це допомагає зробити невеликий шум, як я молоти через фінальний реп. Я не роблю це часто, але це працює для мене. Люди будуть дивитися на вас, якщо ви почнете шуміти і люди будуть судити шум, який ви робите. Але як це зазвичай 1-вимкнено, більшість це не хвилює.

Ви насправді не такі цікаві, ходжу в тренажерний зал, веселитися, бути сильним.

+629
Jordi D 2 трав. 2015 р., 07:31:39

Я хочу знайти якийсь універсальний комплекс йоги щодня, протягом 30-45 хв. щоб зробити це вдома, щоб зробити його звичкою. Мене дивилися багато відео, читав багато, навіть завантаженої мобільних додатків. з різних сесій, і тепер я відчуваю себе втратив всю інформацію. Чи Можете ви мені допомогти?

+608
eyesfrog 3 лист. 2019 р., 20:19:03

Я вважаю, що оцет працює на мій одяг, яку можна прати при високій температурі. Він нейтралізує бактерії. Спробуйте розвести спрей на вашого взуття, коли ви повернетеся в рамках процесу сухої очистки/і подивитися, якщо це допомагає.

+577
LordRaaa 28 черв. 2012 р., 12:47:39

Ваші м'язи будуть більш визначеними, якщо у вас менше жиру, що покриває їх.

М'язи будуються за рахунок білка і амінокислотних структур, жир має роль у харчуванні але не має можливості (амінокислот) для будівництва та ремонту м'язової тканини.

+530
TAISON 8 січ. 2017 р., 07:48:30

Я думаю будувати деякі м'язи, щоб допомогти спалити зайвий жир на моєму тілі. З кожної частини мого тіла, мій живіт був самий товстий. Я думав, зосередитися на мій прес і косі м'язи живота. Але я чув, що це дисбаланс м'язів може викликати болю схожі на спазм м'язів. Тому я повинен зосередитися на моїй АБС і косі м'язи живота чи ні?

+527
snmaddula 27 жовт. 2011 р., 03:44:27

Я в пошуках безкоштовного доступу до завантаженим тренажерний зал, фітнес-центр, відновлювальний центр і т. д. принаймні кілька пунктів вагового містять завантажувальні і розвантажувальні штанги, гантелі і т. д.

Лише базові речі, але безкоштовно.

Я хочу, щоб доступ до силові тренування без витрат, або вкрай мінімальної суми одноразової виплати в більшості

Я пробував місцеві спортцентру, але вони беруть. Немає тренажерний зал я можу знайти, що дозволяє безкоштовний вхід, і єдина, яка не потребує підтвердження особистості, і я не можу пройти через цей непростий процес.

Чи є якісь особливі способи отримання доступу до гантелі, штанги і т. д. безкоштовно?

+525
user1997820 4 бер. 2018 р., 20:08:32

Назва говорить сама за. Якщо я планую залишив Ваг вранці я повинен з'їсти з високим вмістом білка їжі напередодні ввечері або вночі після?

+505
Frau Marta 6 лют. 2011 р., 18:28:28

Я в основному дивлюся на велоспорт сукню, "Сукня наче на 20 градусів холодніше, ніж фактична температура зовні". Я вважаю, що поєднання вітру генерується від їзди і місцева погода, як правило, добре за додаткові 20 градусів падіння.

+505
Henry Phuong 19 січ. 2012 р., 14:03:29

Чисто сила-мудре, в чому різниця між беручи підступ тиждень (де робота здійснюється в діапазоні близько 40% від 1 ПМ), порівняно з припинити важка атлетика на той самий строк.

Припущення: середній склопідіймача, тренується 4 рази в тиждень, в циклі 3 тижні роботи (60-90% від 1 ПМ), 1 тиждень підступ рутини.

+467
Alvaro De Ramon Murillo 13 січ. 2017 р., 23:00:01

Якщо ви "реально" надмірна вага, означає, що ваше тіло вважає себе, щоб мати зайвий жир, то ви можете обмежити калорії значно як довго, як ви підтримувати здоровий спосіб життя вправи і не втомився або дуже голодний. Деякі люди можуть знизити споживання в кілька сотень (300-500) або навіть повністю зупинити вживання на певний період часу і залишатися активним і здоровим, в той час як інші повинні бути вище 1000-1200 для підтримки активного способу життя.

Особисто я, коли був на план втрати ваги, я був в змозі піти протягом періоду часу їжі 3-4 невеликими порціями (~500 калорій за один прийом їжі) щотижня. Це тривало всього кілька тижнів, і за цей час я втратив в середньому по півкіло кожен день. За цей час я пройшов 4-5 миль щодня і практично так само активний, як звичайний, тільки з дуже незначними змінами.

Ваше тіло досить розумний, щоб почати спалювати речі, які він мав би спочатку, і не почне горіти необхідні б/м'язи, поки ви вниз на свій низький здоровий відсоток жиру в організмі. Якщо ви сидите на дивані і не їж, ваше тіло буде розглядати м'язи чесна гра, оскільки вона не використовується.

Скорочення калорій також викликають зневоднення, а далі ви зменшуєте, тим сильніше зневоднення буде. Будьте впевнені, щоб випити все чисто, звичайна, незмінена вода (я підкреслюю чистої води), що вам потрібно. Пийте воду будь-який раз, коли ви відчуваєте спрагу.

Поговоріть з вашим лікарем, перш ніж ви вирішите робити яких-небудь дієт, особливо будь-якому вигляді екстремального скорочення калорій. Деякі лікарі рекомендують відмовитися від надмірного зменшення калорій для пацієнтів, а інші змирилися з цим, але, принаймні, запитати про ризики, зокрема, наводяться для вашого здоров'я, як ваш лікар знає вашу історію хвороби кращі.

Бути абсолютно впевнені, що вам не продовжити калорій обмежувальна дієта за точку досягненні мінімального здорового ваги, і вам почнуть горіти м'язи. М'язів ви будете спалювати включає в себе внутрішні органи, такі як серце. Беручи м'язи з ваших органів-це вкрай небезпечно для вашого здоров'я і може призвести до тривалого або постійного пошкодження.

+360
Matin Gholami 7 квіт. 2012 р., 22:10:20

Як різкий біль? Якщо мова йде про тупе відчуття тиску в нижніх поперекових тиску, що досить незручно, тоді ми напевно говоримо про задньої насоса. Будь-який м'яз може потрапити в насос, і після 20 повторень множин це досить багато, враховуючи. Однак, якщо біль гостра, то ми могли б дивитися на надрив або розрив.

Мати справу з насосом

Назад насос-це просто таке ж явище, як, коли ваші біцепси прокачаемся, після численних завитків. Єдина різниця полягає в тому, що розташування насоса дуже незручно. Всього в 20 хвилинах їзди від бару проясниться біцепс насоса, це вірно і для задньої частини насоса. Єдина різниця полягає в тому, що м'язи більше, тому він може зайняти трохи більше часу для того, що дискомфорт розсіявся.

Назад насос тільки незручно, але воно пов'язане з втомою. Враховуючи, що 20 присідань дуже утомливо для організму, ви можете хотіти зосередитися на діапазоні повторень 6-12 років і просто зробити кілька наборів.

Справа зі спини

Напруга в м'язах-це дуже гостра біль, яка виникає всякий раз, коли ви призвести до пошкодження м'язів. Ось головне: пошкоджені м'язи потрібен час для відновлення. Це означає, що вам доведеться:

 • Решта-стиск, холодні і гарячі компреси і т. д. допоможе м'язам розслабитися
 • Поїзд навколо постраждалої м'язи (тобто не робити вправи, які посилюють його, але спробувати знайти щось, що ви можете зробити)
 • Почніть світло, щоб перевірити воду, коли ви відчуваєте себе досить впевнено про відновлення

Інші речі ви можете зробити

Я рекомендую працювати з людиною, яка знає руху штанги, щоб побачити, якщо вони можуть знайти нічого поганого з вашою технікою. У всіх нас є речі, які ми можете працювати на. У моєму випадку, мій тренер поставив діагноз деяким переднього нахилу тазу і дав мені вправи на розтяжку, щоб допомогти виправити цю проблему. Я зміг краще присідати після застосування рад. Він також запропонував деякі зміни в моїй присадкуватою формі, яка змусила його працювати з моїм важелі краще.

+330
namishiba 6 лист. 2013 р., 07:01:03

Якщо ви не можете виконувати одне віджимання і після деякого тренування, ви зможете зробити це, ви збільшили свою силу. Це тому, що тепер у вас є можливість зняти більшу частину тіла від Землі.

У силових тренувань в світі, здатний виконати між 5 - 8 повторів одного і того ж вправи (без зниження навантаження/інтенсивність) - це ознака сили для конкретних вправу.

З іншого боку, м'язова витривалість-це здатність здійснювати такий же подвиг, кілька разів практично без відпочинку. Це означає, що ваше тіло адаптується до вправ, і ти стаєш краще.

Якщо ви можете зробити це один раз, ваша сила збільшилася; якщо зробити кілька разів, витривалість ногами. Як правило, м'язова гіпертрофія досягається між 8 - 12 повторень.

Повторень більше, ніж 15, як правило, спрямована на м'язову витривалість (це означає, що один буде в змозі виконувати такі вправи, поки втомилася).

Жодне з цих є хорошим або поганим, все залежить від цілей і передбачуваних вигод.

+316
DeAnna Root 16 черв. 2015 р., 09:48:10

Я роблю віджимання щодня наступним чином:

1: 2 х 14 стандартних віджимань
2: 2 х 10 впав віджимань
3: 2 х 8 віджимань за допомогою кулаків

Я часто чув, як робити віджимання днями наростити м'язи грудей і я маю намір лише в тонус мої м'язи грудей, а не будувати його.

Мій нинішній розпорядок допомогти мені побудувати худий і пружною грудей або я повинен дати денну перерву після кожного віджимання або я повинен припинити робити віджимання і робити тільки кардіо? Як слід підштовхнути вгору рутинну піти на важкий сундук (просто для інформації) і на худий пружною грудей?

Я важу 67 кг при 173 см висота

+314
ColonelFazackerley 30 серп. 2010 р., 13:13:04

Ви не можете вибрати внутрішню груди, це як раз там, де м'язові волокна прикріплюються до грудини. У договорі волокон по всій їх довжині не в одній вибраній області. Ви можете підкреслити, що волокна все-таки активована. Як ви сказали на похилій лаві, як підкреслює ключичний (верхня) керівник найбільшої двк. Ще одне корисне вправу від низьких до високих кабелю літати. Мета торкнутися ліктями вгорі, а не ваші руки і скорочення буде набагато краще.

+310
LucG 8 жовт. 2014 р., 05:58:49

Хоча це трохи не по темі, мені було цікаво і я зробив деякі дослідження. Є кілька наукових статей на цю тему (насправді, це просто невелика кількість -- шукайте самі). Дозвольте мені підсумувати для вас:

Червоного м'яса споживання і смертність: результати 2 проспективних когортних досліджень: (джерело)

Споживання червоного м'яса пов'язано зі збільшенням ризику загальної, серцево-судинних захворювань і смертності від раку. Підміна інші здорові джерела білка для червоного м'яса пов'язано з більш низьким ризиком смертності.

Дієтичне пісне червоне м'ясо і еволюція людини: (джерело)

Пісне м'ясо є здоровим і корисним компонентом будь збалансованої дієти так довго, як це жир обрізається і споживається як частину різноманітної дієти.

Споживання червоного м'яса і ризик раку: Дослідження в Італії: (Джерело)

Ні для одного з розглянутих новоутворень була відзначена сильна зворотна зв'язок з споживанням червоного м'яса. Таким чином, скорочення споживання червоного м'яса можливо зменшити ризик для декількох поширених новоутворень.

Споживання м'яса і причинно-специфічної смертності: об'єднаний аналіз азіатських проспективних когортних досліджень: (джерело)

Екологічні дані свідчать про збільшення споживання м'яса в Азії країн; однак наш аналіз агрегованих даних не надав доказів більш високий ризик смертності для загального споживання м'яса та наданих доказів зворотного зв'язку зі стравами з червоного м'яса, птиці і риби/морепродуктів. Споживання червоного м'яса був негативно пов'язаний зі смертністю від ССЗ у чоловіків і за рівнем смертності від раку у жінок в країнах Азії.

Червоне м'ясо і рак товстого кишечника: критична резюме перспективних епідеміологічних досліджень: (джерело)

Colinearity між споживанням червоного м'яса та інших дієтичних факторів (напр. Західний спосіб життя, високе споживання рафінованого цукру і алкоголю, мінімум споживання фруктів, овочів і клітковини) і поведінкові фактори (наприклад, низька фізична активність, висока поширеність куріння, високий індекс маси тіла) обмежити здатність аналітично виділити незалежні ефекти споживання червоного м'яса. З-за цих чинників, що в даний час наявні епідеміологічні дані не достатні для підтримки незалежна позитивна асоціація між споживанням червоного м'яса і рак прямої кишки.

Мої Висновки

Я думаю, до чого ти хилиш резюмується в останній уривок. На жаль, це дуже важко зробити контрольну групу для дослідження, що б остаточно відповісти на ваше запитання. Докази, представлені в "азійській" і "італійський" дослідження, здається, вказують, що немає кореляції. Я вибрав ці статті з-за їх географічних елементів. Схоже, європейського і азіатського способу життя не корелюють, як сильно пов'язаних з харчуванням, ракові захворювання, такі як американський спосіб життя (як дослідження).

Там, здається, дуже мало доказів, щоб дійсно робити якісь остаточні висновки. Як говориться: кореляція не означає причинність. Схоже, що спосіб життя-це справжній убивця тут.

+310
Grace521 26 лип. 2019 р., 17:01:46

Я шукаю, щоб отримати м'язи, але я не можу здатися, щоб споживати більше калорій, не відчуваючи роздутою. Це почуття масок голоду таким чином, що я повинен пропустити їжу, уникаючи калорійних зайвого, що треба.

Я тренування добре для мого рівня фізичної підготовки. Я знаю це, тому що я сильно потію, я вам біль, так і ваги я піднімаю продовжують рости щотижня.

Моя дієта включає в себе рис і хліб для вуглеводів, м'яса, молока і яєць для білка. Я уникаю жирної їжі і не їсти нездорову їжу. Я не можу собі дозволити/не подобається пити протеїну, а тому, що я їм багато м'яса я думаю, що це буде добре. У мене трохи орієнтований на білковій дієті (50% білків, 40% вуглеводів і інше жир).

Я эндоморфного 26 старий чоловік років за 60 кгс хочете дістатися до 70. Я беру це повільно (це мій п'ятий місяць у програму), але не схоже, щоб отримати повісити його. Я не ущелині кожний прийом їжі, але тим не менш застряг на цьому.

Допоможіть!

+284
Marshall Lin 9 січ. 2015 р., 07:55:20

Нью-Йорк Таймс (та інші ЗМІ) нещодавно повідомив про результати дослідження, яке послідувало за переможців "великими невдахами" втрата ваги реаліті-шоу по 6 років. Більшість з них відновили велику частину своєї ваги, незважаючи на їх перевіреної сили волі і знань, які, безсумнівно, повинні бути набагато вище середнього. (Деякі неврологічні аспекти висвітлені в іншій статті.)

Що мене відберуть для звичайної людини від цих відносно нових висновків:

 • Наші знання про взаємодію між вправи, харчування, вага, обмін речовин, психіку і здоров'я ще не завершений.
 • Не хвилюйся ні про що.
 • Робити вправи стільки, скільки задоволення.
 • Зробити невеликі зміни у вашому раціоні. Орієнтуватися на різноманітність понад усе. Уникнути явною дієти.
 • Не намагайтеся кардинально змінити Ваше тіло. Спроба приречена на провал в довгостроковій перспективі. Замість того, щоб зробити поступові зміни, які просто зупинити повзучу набрати вагу.
+271
Haxiel 29 лют. 2016 р., 16:13:14

Немає його не так ... Дивись карбюратор періоду не поліпшити ваші тренування, карбюратор етапі може тільки стимулює підшлункову залозу на викид інсуліну в. знімати нову глюкозу. В кров так, щоб бути збережені у вигляді глікогену в м'язах, але це не поліпшить тренування, а допомогти відновити деякі м'язи, тому що інсулін-це анаболічний агент. Так чому ми карбюратор не анаболічну перевагу ? Це, щоб підтримувати метаболізм інтактних побачити в ситуації тривалого карбюратора поста щитовидної harmone зрушення Т4 в Т3, який slowers ваш метаболізм, таким чином знижуючи рівень метаболізму і призводить до меншої термогенеза тобто Головна мета в той час як спалювання жиру починається через глюкагону і harmone чутливих ліпази в результаті знижені рівні інсуліну та притуплення цитрат-ліпази АТП ....тому наше завдання-зберегти низький рівень інсуліну, але не настільки менше, що він буде тупити щитовидної залози Т4, який є, де карбюратор необхідна.

+265
Lungi 20 серп. 2018 р., 13:47:03

Ви витлумачуєте занадто багато занадто мало даних.

Ви завжди будете мати щоденний піків без видимої причини, це залежить від того, наскільки добре ви переварюєте, скільки ви п'єте (і відпустити) і т. д. Я взвесилась, за останні рік - іноді більше, ніж один раз в день - і як ви можете побачити тільки в довгостроковій перспективі крива дійсно цікаво.

weight curve

Зверніть увагу на пік під час свят (Різдво і Новий рік).
Зростання в лютому був через проекту довелося працювати, де я провів більшу частину часу в передній частині комп'ютера, харчуючись піцою і закінчуючи ввечері з пивом. (Так що без тренування та не підрахунок калорій)

Звичайно, ви не повинні важити більше, ніж один раз на день, однак постарайтеся зробити це в то же час доби (наприклад, після туалету, перед сніданком).
Я зробив це тільки тому, що це весело, щоб зробити, мені потрібні ці аспекти гейміфікації, щоб тримати мене вмотивованим. І це смішно спостерігати відмінності у вазі до тур з велосипеда і потім.

Якщо ви піднімаєте ви будете нарощувати м'язову масу,. Не занадто великий акцент на зниження ваги, так ви не втручалися в процес формування м'язів.

+239
user292172 3 лют. 2019 р., 21:22:21

Здається спочатку дивним, що розтяжки можуть запропонувати жодної доведеної вигоди.

Якщо щось різко змінилося з ПТ школу, дослідження, які я бачив і те, що професійний консенсус, здається, підтримка змішаний.


 • Одна велика проблема в продуктивності ПТ дослідження завжди був зразок розмір. Так що поодинці зробити це важко узагальнювати які-небудь висновки.

 • Як ми посилань вище, це має сенс, що ПНФ може тимчасово змінити м'язову відносини, однак це навряд чи буде достатньо, щоб мати будь-який реальний вплив на продуктивність.

 • Можливо, хронічний попередньої продуктивності розтяжка може мати якийсь ефект, якщо м'язи подовжує вище оптимальна довжина-напруга відносини (так, очевидно, менше перекриття поперечних містків, зниження потужності).

 • Проте я згоден з вами, Джон, але я міг бачити проблеми більш-так з контактуючих м'язи, а не м'язи натягнуті як дослідження, здавалося, пропозиція.

 • Я пам'ятаю, як утомливо розтяжка ПНФ був з деякими методами (договір-розслабся,-спокійно, як може бути на подив втомлює, як це робиться в набори ~30 сек). Я міг бачити це зміна П-CR або рівні глікогену, який би очевидний зв'язок на продуктивність.

 • Так ось деякі дослідження, пов'язані з:


Дослідження ПНФ


+204
user231506 9 лип. 2010 р., 03:23:39

Я знаю, як це відстійно, тому що це відбувається зі мною теж час від часу.

Я не думаю, що це повністю даремно тренування. Я роблю лінійної прогресії. Кожен раз, коли я не отримаю мінімальна кількість сну, я просто вставляв ще один додатковий день відпочинку. Коли я врешті-решт повернутися в спортзал, я завжди знаходжу, що б було не так страшно адже, тому що мій лінійний прогрес зробив крок вперед, я. тобто Я все ще в стані зробити ще кілька повторень, іноді так багато як я очікував, тільки день або два пізніше. Так що я думаю, що вставка одного або декількох додаткових іншому начебто дні компенсує хоча б частково. Я вважаю, що поганий сон уповільнює мій прогрес, але це не зупиняє його повністю.

Не переймаємося. Просто робіть все можливе, щоб вам вистачало сну: уникайте кофеїну взагалі, прокидатися в один і той же час кожен день, не вийшло коротше перед сном (Google для "гігієни сну" для більш корисних трюків) і вставити інші дні коли це не представляється можливим.

Я хотів би показати тобі дещо, що переконає вас не так хвилює одна єдина безсонна ніч. Так я почала своє навчання п'ять місяців тому я зареєструвати мою раз спати разом з моїм вагою, повторень і так далі. Тепер у мене достатньо даних, щоб почати малювати деякі цікаві висновки:

Перший графік показує, скільки годин я сплю кожен день проти скільки годин я спав напередодні. Цей графік реально бісить мене: як ви бачите, спить більше шести годин, для мене часто погані наслідки на наступну ніч, мені буде не достатньо втомилася і я не сплю. Я прийняв це і перестав намагатися зробити стільки спати якомога кожну ніч. Це покращило якість мого життя. Я не сплю, але принаймні я сплю тепер регулярно.

enter image description here

Але найбільш цікавим графічним чином. На горизонтальній осі показано тут те ж саме: скільки годин я сплю кожен день. Але по осі ординат-середня кількість годин спав кожен день, а також напередодні (наприклад, 3 години і сьогодні 7 годин завтра буде 5 годин на вертикальній осі):

enter image description here

Точки тут мають тенденцію захаращувати в середній смузі. Це показує, що погана ніч-це не так важливо в довгостроковій перспективі, тому що моє тіло буде компенсувати наступного дня (якщо я дозволяю для цього). Вона не ідеальна (смуги не горизонтальні, так що так, відсутня не спав 100% відновився), але це повинно показати вам, що як довго, як ви дозволяєте ваше тіло, щоб компенсувати відсутні годинник, а поганий сон вночі розводять буквально за пару днів.

Ваші м'язи не відновлюються і зростають під час першого після тренування тільки вночі. Це займе пару днів, як хтось тут скаже вам. Якщо ви пара, то з останнього графіка, ви не будете так сильно переживати одна ізольована ніч вистачає.

Звичайно, якщо ви не дозволите для відновлення наступну ніч, і так ви починаєте одну ніч, після інших, не я сказала, це діє, і ви будете губить не тільки тренування, але і все ваше здоров'я. Крім того, важливо підкреслити тут, що я завжди вставка додаткового дня відпочинку в моєму розкладі для кожного поганого сну вночі.

+177
user3565446 21 серп. 2015 р., 07:02:23

Основна відмінність полягає в "чистоті", скільки лактозу і жир йшов з білком після фільтрації. Сироватковий ізолят зазвичай містить близько 90% білка і сироватковий концентрат-це більше схоже на 70-85%.

Якщо у вас є проблеми з переварюванням лактози або намагаються звести до мінімуму вміст вуглеводів, то сироватковий ізолят буде гарним вибором. В іншому випадку, він, ймовірно, не має значення, просто підберіть концентрату, так як це дешевше в перерахунку на білок г/долар.

+150
seagreen 8 вер. 2019 р., 06:51:01

Це залежить від того, як ви маєте на увазі під "правильною". Для мене, як правильно виконати це таким чином, що запобігає травми, так що ви можете насолоджуватися бігом для довшою тривалістю часу і/або безперервного календарного періоду з-за травми. Деякі можуть підписатися на правильний сенс досягнення найбільшої ефективності або ПАРЄ чи інакше найкращий час. Моя відповідь/рада на ваше питання надіслано на профілактику травматизму, який я вважаю, це правильний шлях, щоб бігти.

Я читав багато статей в друкованих та онлайн-консультації тренера, і пройшли через безліч проб і помилок на цю тему за останні 15 місяців. Існують дуже різні думки на цю тему.

Деякі люди рекомендують "босоніж" Біжить стилі або стилі мінімалізму. Інші можуть рекомендувати стопи, середнього відділу стопи працює. І ще інші, як правило, "традиціоналіст" Лікарі і вчені, здається, підтримують лише негативні результати, що, але м'який п'яти.

Мій особистий досвід полягає в тому, що я завжди був хронічним і серйозним нападник п'ятою. І кожен рік, коли мій пробіг і/або інтенсивності підібрали, я в кінцевому підсумку з тієї ж ниття травми (хондромаляция, запалення окістя і т. д.). У березні цього року я перейшла (не на ніч) в передній частині стопи Страйд з допомогою мого тренера. Я перейшла досить швидко за 2 тижні, працює близько 10-15 миль на тиждень і включати деякі працює дрилі. Я був без травм після. Будь ласка, прочитайте це рекомендований підхід для мене і те, що працює для мене.

Моя вам порада: якщо ви вносите зміни, робіть це дуже повільно. Я швидко перейшла, але я також читаю людей, які знадобилося кілька місяців, щоб змінити свій крок.

Крім того, перед запуском більше, будь ласка, будь ласка, зайти на спеціалізований працюючий магазин. Мені теж подобається, але не для бігу кеди. Існує ціла безліч інформації про види взуття і тим, як пронація, що біг ваш магазин зможе допомогти вам. Знайти правий черевик (або хоча б гарною взуття) дуже важливо.

+147
David Keaton 15 груд. 2019 р., 17:20:40

Їдять пізня вечеря не рекомендується через порушення сну, а також для зважування вигоди. Травлення займе приблизно 4 години для їжі, щоб залишити шлунок. Там спить 3-4 години після вечері, щоб шлунок відпочив і таким чином забезпечить гарну якість сну. Було відмічено, що люди, які не сплять схильні набирати вагу (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23319909). Отже, добре спить, має принципове значення для забезпечення ми втрачаємо вагу. Оскільки люди схильні спати тільки після тренування, тому споживаних калорій може привести до збільшення ваги. У випадку з тренування пізно ви могли б використовувати деякі з калорій , однак у залежності від того, що ви з'їли, вам все одно може не добитися хорошої якості сну з-за напруженого живота. Тому, робіть зарядку і просто спати 3-4 години після вечері, щоб максимізувати на підтримання здорового ваги.

+121
Muhammad Fawwaz Orabi 3 лист. 2018 р., 22:34:36

Думаю, з точки зору специфіки здійснення конкретних заходів. Якщо захід щодо підіймання і перенесення меблів, то хорошим вправою буде підйом і перенесення меблів або громіздких Ваг. Одна з головних завдань цього заходу, щоб уникнути травми, так що ви не пропустите будь-який час в тренажерному залі.

Якщо рухати меблі нова для вас практика навпочіпки перед предметом меблів, перевірка кількості ваги, щоб підняти і куди краще схопити, спину і зад позицію, ліфт, дихання АБ-контроль, перенесення, дихання, і присів. Вам може знадобитися більш стійку позицію, ніж ваш звичайний присед, щоб дозволити вам отримати близько до громіздких меблів. У цьому випадку ви хочете, щоб переконатися, що ваше привідних м'язів стегна і підколінні сухожилля згинання. Почати з меншого, світлої меблів, як стілець або стіл і працювати ваш шлях вгору поступово, концентруючись на підйомі форми. Ви можете також розглянути носити пояса ліфтинг.

Отримати допомогу, якщо ви можете. Якщо у вас ліфт з одним, виробити розраховувати на ліфт і присів так, що ви знаходитеся в синхронізації і уникнути несподіваного падіння - часта причина травм. Перш ніж приступити до роботи, перевірте наявність яких-небудь перешкод, ступенів, дверними прорізами, щоб маневрувати через, незакріплені килимки та електричні шнури, домашні тварини і т. д., та планувати відповідно. Пам'ятайте, що ваш огляд утруднений при перевезенні громіздких предметів, тому переконайтеся, що ваш шлях ясний і рівень. Плануйте заздалегідь, потрібно використовувати програму або меблі візок і ручний візок, так що ви можете працювати розумніше і безпечніше. Удачі.

+120
Siddhartha Chepuri 14 груд. 2017 р., 09:49:53

Не турбуйтеся себе з деталі, такі як цей. В залежності від того, ви відчуваєте, як робити їх нормально.

Це зробить ніякої різниці.

+14
user74416 31 жовт. 2013 р., 10:52:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil