План гіпоглікемічної осіб тренажерному залі?

Гіпоглікемія, також відомий як низький рівень цукру в крові, коли цукор крові падає нижче нормального рівня. Це може спричинити за собою ряд симптомів, включаючи незграбність, проблеми з мовою, загальмованість, втрата свідомості, судоми, смерть. Почуття голоду, пітливість, тремтіння і слабкість можуть бути присутніми.

Так що повинен бути план гіпоглікемічної людина тренажерний зал?

Якщо гіпоглікемічну увагу людини на кардіо, важка атлетика і кроссфіт?

+181
0975648525 11 квіт. 2018 р., 00:41:12
29 відповідей

Ви втрачаєте вагу на всіх? Як ви вимірюєте свій відсоток жиру? Ваги, які використовують біоелектричного імпедансу не дуже надійний. Тим не менш, зробити краще і завжди вимірювати вранці, перед сніданком.

Рахувати калорії, зробити скромним підрахунком калорій expediture, адаптувати свій раціон, щоб витрати, і ви будете втрачати вагу і жири.

Щоб знизити відсоток жиру вам доведеться сигнал вашому тілу, щоб підтримувати м'язи, і кардіо не підходить для цієї мети, як кроссфіт, який не входить в діапазон розраховувати реп для підтримки м'язової маси і сили.

Чи Можете ви прояснити цю станова тяга/жим лежачи теж? Ти робиш серйозне підняття тягарів? Як часто, в який час, як довго?

+973
Erik Ekstedt 03 февр. '09 в 4:24

Чому не прив'язати мотузку або щось на човен і себе? Так що якщо щось трапиться з човном ви все одно будете пов'язані.

+960
darkling3100 14 квіт. 2011 р., 17:28:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не можу назвати джерела або дослідження, але я вважаю, що попередження про харчовий холестерин застаріли. Холестерину у вашому раціоні мало впливає на рівень холестерину в крові.

Інші фактори, такі як вуглеводи в ваш раціон, фізичні вправи і ваші гени мають вплив, так що фізично активна людина повинен мати низький рівень холестерину.

+901
roland2018 28 серп. 2019 р., 10:20:09

Так як я почав підніматися кілька місяців тому, я помітив, що мої детективи' (обидва з них) рух постраждав. Це більш помітно відразу після пробудження вранці, і полягає в наступному: якщо я закриваю мій кулак і повільно відкривайте його, а не мій мізинець кісток відкривати поступово, як і інші пальці, він відчуває, як вони застряють проживання зігнута на початку і тільки коли вся моя рука майже відкрив їх відклеїти/unflexed дуже несподівано і жорстко.

Я 5'7/145 і слідувати FBW рутина, що я роблю 3 або 4 рази на тиждень. Такі вправи і все виконано з БД: одна рука поспіль (4х8, 50 фунтів), жим лежачи (4х8, 90 кг), жим на похилій жим лежачи (4х8, 75lbs), груди мухи (3х12, 65lbs), концентрація кучері (3х8, 55lbs), знизує плечима (3х10, 55lbs), плечі жим (4х8, 65lbs), потужність часткових (3х10, 30 фунтів).

Якщо б мені довелося вгадувати, я б сказав, що це викликано тим, що я піднімаю тільки важкі гантелі (тільки обладнання в мене є) і це ставить занадто багато тиску на моїх зап'ястях. Я правий, і це загальна проблема?

+898
Nick Bisby 25 лист. 2018 р., 12:42:57

Я роблю повільно-ексцентриків в кожне тренування, в останньому наборі лише одну вправу. Джон Луки, статті впровадженні методів з високою інтенсивністю у навчанні; і це приклад його. Наприклад, можна реалізувати 3-й негативи в діпи-як рух під час роботи трицепси.

Звичайно, всі люди різні у відділі відновлення. Я думаю, що ви повинні почати повільно і нарощувати поступово.

+863
Mirka S 20 лют. 2014 р., 22:43:15

Маючи вени натискаємо на шар шкіри-це один із способів тіла намагаюся сказати вам потрібно більше кисню.

М'язи відчувати туго, коли не робиш багато, особливо після близько місяця роботи, швидше за все, недостатньо розтяжки. Слід збільшити кількість раз, коли ви розтягнути або збільшити тривалість.

Я звичайно трохи потягнутися вранці після пробудження. Потім перед тренуванням і після тренування.

Ось невеликий блог , який допоможе вам зрозуміти м'язи герметичність трохи краще. І допомогти звузити актуальною проблемою.

Не маючи достатньо енергії, можна купу речей. Спробуйте отримати деякі вітамін B добавки та енергетичні напої. Ви можете також не вистачає калію в організмі. Спробувати банан. Якщо він триває або стає гірше, я б до лікаря, оскільки вони можуть розповісти вам набагато більше. Ви можете подивитися деякі з причин на втому тут. Є багато інших статей, які можуть допомогти вам.

Якщо це просто невеликі м'язові області, яка відчуває себе слабким, то ви можете бути більш-робота цієї групи м'язів.

+861
MrBeliar 9 жовт. 2018 р., 04:48:11

Я на лижах в Австрії та Італії з досить трохи поза трас / чорний бігти. Я взагалі тримати в хорошій формі, але у 6 до 8 тижнів, перш ніж я кататися на лижах, я перекладаю пару моїх тренувань, сприяють присідання, мертві підйомників і коробка стрибає (з вагами щиколотки, коли це можливо).

+832
Shawn Bellerose 6 черв. 2012 р., 09:25:20

Я зацікавлений в покупці порошок білка перший раз в моєму житті. Я читав багато, дізнавшись про те, що різниці між порошками протеїну, і 2 години тому я зважився і вибрав "рекомендації щодо застосування ISO 100". Тим не менш, перш ніж купувати його я читати трохи більше про це і зрозумів, що це ГМО інгредієнти (річ, яку я знаходжу вкрай погано для такої високою ціною), а також не будь-який сертифікат (СОА або FDA). Цей протеїновий порошок є авто-подарунок для мене в це Різдво, тому я і не бентежить ціна (я wiling, щоб платити не більше 100 USD, оскільки я знаю, що ви повинні платити за якість), але я не хочу купувати те, що може бути небезпечним для мене в майбутньому.

Я працюю на один довгий рік, я схудла і домоглася ідеального ІМТ і тепер я хочу потрапити в користі/етапу будівництва м'язів. Я хотів купити "рекомендації щодо застосування ISO 100", оскільки він гідролізується, так що я збираюся отримати високий вміст білка на порцію+порошок BCAA вуглеводи з низьким/натрію.

Що ви порадите мені? Я відкритий для нових ідей :)

(ПС. Я живу в Чехії, тому було б непогано, якщо ви можете порекомендувати мені що-то легко знайти за кордоном) Спасибі і одружитися на Різдво!!!

+784
Uilter Witte 22 жовт. 2012 р., 06:50:18

http://startingstrength.com/article/who_wants_to_be_a_novice_you_do#.Uk2wDmSieLg

Становий тяги використовувати тільки один важкий набір. Один. Дійсно. Набори-по тязі не працюють, тому що чим більше тяга не краще. Повірте мені на це.

Чому його рекомендують робити тільки один набір? Це працює тільки для новачків?

+710
Charles C Wells 26 січ. 2010 р., 14:20:34

Добавки

М'язові ядра х не принесе ніякої користі. Я не знаю, що в ньому, і це не має значення. Це могли бути анаболічні стероїди, змішані з кокаїном, і це не зробить великої різниці для вас, тому що те, що вам потрібно, не можуть бути перероблені в порошок.

Для кого-то тільки починає працювати, ні одна добавка не буде робити багато доброго. Порошки та коктейлі-добре розкручений і досить вигідно для тих, хто їх продає, але нічим не відрізняються від непотрібних для кого-то тільки починає набирати форму. Зберегти ваші гроші.

Припинити сподівається на споживчі товари. Вони не врятують тебе. Єдине, що може отримати вас в формі-це важка праця, виконуються послідовно, без відмовок. Всесвіт не хвилює, що ти працюєш в таборі. Закони біології та фізики будуть різати вас без перерв. Ви повинні подолати ці перешкоди.

Один місяць, щоб набрати форму

Ви можете зробити краще (але не великий) в місяць--якщо ви змінити все ваше життя. Але навіть ідеальний графік тренувань, титанічних зусиль, і оптимальна дієта буде мати тільки позитивні результати. Один місяць просто не так багато часу.

Але ви можете змінити все, що ви робите протягом одного місяця і зробити вм'ятину. Лягайте спати рано кожну ніч, прокидатися рано, щоб пробігти милю щоранку, їж тільки натуральні продукти з великою кількістю тваринного білка і хороших жирів. Почати робити підходи по 20 присідання зі штангою три рази в тиждень, пам'ятаючи про те, що з допомогою недосконалого виду з важким вагою може призвести до травми, але використовуючи тільки малу вагу не буде робити зміни. Зробити п'ятдесят підтягувань на турніку кожен день, розділитися, однак, ви повинні, і молитися, що ти не отримаєш ліктьового запалення. Навчитися станова тяга і жим. Виконати дві спринтерські або високої інтенсивності інтервал підготовки тренування в тиждень. Не пропустіть ні тренувань. Пропустити ніяких вправ. Зробити ідеальний сон, уникати стресів, побільше сонячного світла, але ніяких сонячних опіків, і є ідеальна дієта. (Пам'ятаєте, що існує як мінімум десяток широких визначень ідеальної дієти, і всі вони суперечать один одному, і правильний вибір залежить від тисячі індивідуально відпрацьованому факторів.)

Якщо ви робите все, що чудово, ніяких винятків, ніяких травм, ніяких помилок, тоді ви будете в кілька найкращій формі в місяць. Ви не будете "у формі", вона не буде приголомшливою, повороту голови різницю, але це буде незначне поліпшення. Як Ерл Лейдерман сказав:

Багато чоловіків із зменшенням енергії, або спадної силою, будемо намагатися всіляких вітамінів, будь то через медичних кадрів, або в усній формі, однак, якщо ці люди будуть приймати систематичний режим прогресивної навпочіпки, вони незабаром виявляють, що ці рухи можуть принести більше користі, ніж будь-синтетичний спосіб отримання додаткової життєвої сили.

Цей план, напевно, можливо. Але більш імовірно, що ти не хочеш або не можеш перебудувати своє життя так різко, або щось піде не так. Тому ви повинні визначити свої цілі, досліджувати програми тренування, який відповідає вашим цілям і простоту в неї повільно, так що ви не отримаєте травму. Ви не оглушити своїм колишнім, але це дурна мета в будь-якому випадку. Краще працювати для вас, щоб стати трохи підвисає матова ви можете бути, ніж ганятися за чужий непостійні прихильності. Візьміть довгий погляд.

Росс Enamait використовує приклад людини, яка кардинально змінила його тіло протягом року:

Істотні зміни у складі тіла не відбудеться відразу.... Швидкі виправлення є створення маркетингу. Вони не існують у реальному світі.

Найкращий час, щоб почати, можливо, були десять років тому, а другий-найкращий час, щоб почати сьогодні.

+572
Noson 8 лист. 2014 р., 02:52:05

Цілком імовірно, що у вас є Сін розбиває http://en.m.wikipedia.org/wiki/Shin_splints

Вони підуть у відпустку. Це є спільним з людьми, які є новими для рівня підготовки від.

Моя рекомендація полягає в тому, щоб відпочити протягом 3 днів і почати знову (інші кошти вам не доведеться припинити навчання, просто не робити те, що ви були)

Як ви стали краще привчив вас більше не буде цієї проблеми. Дотримуватися його, ви будете там.

+569
ahd 28 груд. 2016 р., 16:21:07

В минулому році я їздив до Монреальської конвенції Сальса і весело танцювати всі ці 5 ночей. Я купила мюслі барів і цільнозерновий речі і багато нормальної здорової їжі, щоб тримати мене під напругою і т. д.

Я взяв пару днів відгулу, щоб допомогти мені відновитися. Але ще протягом кількох днів після того, як Конвенція була закінчена, я був дуже виснажений. Я не міг зосередитися. Під час уроків танцю у мене не було сил і відправили додому з моїм учителем. І в суботу в наступні вихідні у мене було багато неприємностей, вилазячи з ліжка і це не було до 2 годин. Подумки я був у відмінній формі, але фізично я був зроблений. Мені знадобилося кілька місяців, щоб повністю відновитися.

Які речі я можу зробити, щоб допомогти мені швидше відновитися? Я в даний час приймати BCAA для тренажерного залу. Хлопець в магазині харчування згадується беручи глікогену replenishers, яка має сенс. Але цікаво, якщо виснаження глікогену-це реальна проблема.

+553
Milkyway 20 жовт. 2012 р., 08:25:28

Я не впевнений щодо 10 кг в місяць, але я знаю одну людину, яка додав 11кг в 8 тижнів. Це був галон молока в день (GOMAD) дієти, де на додаток до звичайної їжі, у вас є 1 долар галон незбираного молока в день. Розділили між страв. Крім молока, вам потрібно зробити деякі силові тренування, яке викличе ваше тіло, щоб використовувати більшість, що молоко для ваших м'язів.

Тепер, Нік (хлопець, який набрав 11кг в 8 тижнів) спілкувався з непереносимістю лактози, і я думаю, що його досвід-це досить збалансований погляд на речі.

Підсумок: ваші цілі дуже амбітні. У той час як він дає вам щось схоже, можливо, ви повинні погодитися з більш повільними темпами. Якщо у вас є природно високий метаболізм, вам доведеться з'їсти стільки їжі, ви будете хворіти і приїлися.

+543
JMACPROInVicis 26 квіт. 2015 р., 16:30:09

Це звучить, як ви зробили багато серйозних досліджень.

Ваш вибір вправ і щоденне розклад виглядає звук. Я б особисто перемикача похилій лаві з підтягувань, тому що 1) у мене немає бажання похила лава і 2) підтягування буде баланс витягаючи вперед вправ, що є бажаним з ряду причин, включаючи здоров'я плеча.

Програми Набір/схему і збільшити схему реп ваги, з моїм обмеженим знанням, унікальна в літературі. Це не перспективно. Я б краще перевірені моделі. 5/3/1 приходить на розум в якості гарного кандидата, щоб бути адаптовані до вашої проблеми простору. Він поділяє ваш один-генерал-ліфт-ТБ-система, рахунки в більш перевірені способи для ваших цілей розвитку інтуїції для підйому, а також м'язову витривалість.

Примітка: не думайте, що ви будете виконувати вправи правильно і безпечно без coaching якийсь. Це майже напевно джерело болю в коліні і плечі. Форма перевірки вони доступні в різних Стартова сила і каталізатор легкоатлетичних форумів, а також тут і на кілька сабреддитов. Особисто тренувати когось знають, що роблять влади і Оли правильно підніматися на кілька порядків краще.

Інші дослідники в цій області відзначають проблему вовчий голод. З високим вмістом білка, помірним вмістом жирів, помірне споживання вуглеводів, як правило, показує себе, щоб бути кращою в плані тамувати голод і розвиваючи м'язи, а не жир. Є менше-це стандартний алгоритм для запобігання збільшення ваги при підйомі важких.

+529
Taylor Evanson 22 трав. 2019 р., 08:19:01

Ви можете спробувати тест Купера, а це в основному "працювати у стійкому темпі протягом 12 хвилин і подивися на стіл". Я завжди знаходив його достатньо для моїх цілей (щоб побачити, скільки я поліпшив у певний період часу).

+522
Vicente Maciel Junior 3 трав. 2016 р., 15:34:55

За останні 2 тижні я пішов від 215 до 220 і єдиним істотним зміною зміни у звичках сну, з цільного 8 до 6 годин. Спалося б, що сильно впливають?

+480
zaslon 1 вер. 2014 р., 03:01:38
  • Краще всього, щоб морально підготуватися. Уявіть спорт/ретельно активності.
  • Виконати вправу з меншою інтенсивністю.
+443
ki2ne 28 квіт. 2015 р., 22:22:43

Привіт я дівчина і я важу 61кг і я 160см і мені просто потрібна ваша допомога, щоб побачити, якщо я все правильно робиш все неправильно. Тому кожен ранок у мене є сирим яйцем і молоком на сніданок або салату на обід і м'ясо на вечерю, я роблю 10 хвилин кардіо тренувань, і вага і робота на ногах, я не впевнений, якщо ви знаєте, хто Джен Селтер, але я хочу таке тіло. У будь-якому разі, мій головне питання, що мені робити, щоб отримати тіло, як у неї і навколо того, як довго це займе мене Дуже ціную це!!! Дякую

+442
user6831 3 груд. 2012 р., 16:37:22

Це трохи пізно, але я буду тримати парі, ви відчуваєте запах аміаку. Це дуже поширене, коли ви напружуватися. Бачимо наступне:

http://www.livestrong.com/article/290746-acidic-smell-after-cardio-exercise/

http://www.3fatchicks.com/forum/weight-resistance-training/94703-smelling-like-ammonia-after-good-cardio-workout.html

Сподіваюся, що це допомагає, Майк

+414
Liubomyr 6 груд. 2018 р., 19:06:35

М'язи скорочуються, коли вони працюють.

Якщо ви договір свій біцепс можна виконувати тягнуть руху для трицепсів це штовхає. Для пуншу ви будете натискати, так трицепс.

Однак, грудей/грудних сила грає важливу роль в штовхає рух пуансона.

+363
Rob Harty 6 черв. 2014 р., 13:10:20

Що таке Дексу значення?

Інше питання, "Який лікар/спеціаліст можете оцінити жиру і складу тіла?", відповідь запропонував отримувати Дексу значення.

Моє коротке дослідження показує, що він перевіряє щільність кісткової тканини, але я не розумію, як це дає відсоток жиру в організмі або м'язової маси.

P. S. Поки ми всі тут, включають, що Дексу варто.

+361
TekkSparrow 4 лют. 2017 р., 11:51:45

Я зменшив мій споживання води під час велосипедних гонок до мінімуму, див. моє запитання про це. Я намагаюся нічого не пити протягом першої години роботи, в залежності від температури цей час варіюється, звичайно.
Під час роботи трохи відрізняється від їзди на велосипеді, я думаю, абсолютно необов'язково носити з собою що-небудь випити під час роботи, якщо ви не впевнені, подивіться на мої питання про те, як носити воду при запуску.

Я пив багато різних речей до, під час і після моєї роботи. Я ніколи не відчував великої різниці, тільки в тому, що чиста мінеральна вода протягом більш тривалого туру не вистачає, але це швидше за все недолік вуглеводів, ніж чимось більш складним. Останнім часом я прийняла рідкість, але в моїх очах досить ефективний напій: безалкогольне пиво.
Причина проста, це один з небагатьох ізотонічні напої (в залежності від пива), які легко доступні. Спочатку я просто пожартував, але потім я катався кілька турів з його в мою пляшку, і я дуже радий, як виявилося. (Я змішати його навпіл з мінеральною водою і додати деякі фрукти сиропом)

Після поїздки або працювати я віддаю перевагу напої, які мають хоч якусь цукру в них, я часто змішую сік з водою. Холодне пиво можуть бути великими, занадто. (Слідкуйте за алкоголю, не пити занадто багато або просто безалкогольні)

Я також рекомендував би вам, щоб харчуватися здоровою і прийняти аналогічні дієти, ви не повинні покладатися на свої напої, щоб утримувати всі поживні речовини та електролітів вам потрібно. Цим мабуть і відрізняється від людини до людини, і вам доведеться зробити деякі експерименти самостійно.

+348
Slawomir Demichowicz 8 січ. 2017 р., 09:38:21

Ось посилання на деякі можливі питання при присяд: http://stronglifts.com/7-ways-to-keep-your-heels-on-the-floor-on-squats/

Від того, що я бачу на відео, це, напевно, поєднання активації глют і згиначів стегна. Моя рекомендація буде спробувати гоблет присідання (http://youtu.be/QrVgpDOLlgM) і чайник дзвін гойдалки (http://youtu.be/0_XjJjLc7NE) протягом 2-3 тижнів. Кожна з цих тижнів спробувати вага тіла присідання кожен день і подивитися, якщо є поліпшення.

+303
FlipFloop 1 квіт. 2015 р., 10:09:39

Є багато причин. Деякі поправні (слабкі щиколотки або ядра) деякі не (анатомічні аномалії стегні ретроверсия наприклад). Я настійно рекомендую бачачи працює тренером або фізіотерапевтом, якщо ви маєте намір продовжувати працювати, або якщо ви плануєте бігом.

У мене є проблеми з цим із-за ослаблення зв'язок і множинні розтягнення та напруження в результаті. Також коліно питань від 18 років "біг через біль" . Чим раніше ви оцінювали краще. Повір мені. Це набагато дешевше, ніж операції.

+284
jasonex123 14 жовт. 2012 р., 22:47:14

Ось дослідження, які показують, що фізичні вправи покращують розумову працездатність. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23795769

Користь для здоров'я їзди на велосипеді навіть перевершують шкоду їзди на велосипеді.

Коли я кажу про коротких поїздках, я маю на увазі атракціони, які тривають близько 30 хвилин, так що ходок повинен перевищувати нормативи вправ, які кажуть, що нам буде потрібно не менше 150 хвилин на тиждень. 450 хвилин видаються оптимальними. Короткі поїздки не навіть здатися, що це є overexercising. Зверніть увагу, що плюси часто тренуватися протягом більш ніж 20 годин на тиждень, і вони досі здаються дуже обережні для спорту, які вимагають концентрації, і свіжий.

Люди, яких я знаю, мені сказали, що велосипед-це втомлює і настійно рекомендую брати громадський транспорт для поїздок на роботу. Люди включають мою матір,-це мій колега, мій друг, хто в бізнес, і мій тренер. Їх головна турбота полягає в тому, що втома знижує продуктивність роботи. Це означає, що це досить часто, щоб знайти на велосипеді на роботу втомлює.

+230
ulinika1998 25 груд. 2010 р., 11:28:43

Якщо це шкідливо для хребта, він дасть вам знати у вигляді болю або втоми.

Оскільки ви працюєте з вагою менше 100кг, там взагалі не так багато підстав вважати, що твоя спина не може з цим впоратися. Додавання до 12кг 86кг не різка зміна. Ваш скелет вже перевалив вага на цей порядок вже давно.

Якщо ви зможете зробити повторень, можна з упевненістю сказати, ваша спина з цим завданням.

Тут я припускаю, що ви не збираєтеся від ваги з додаванням ваги у величезних кроком.

+214
Jeff Weinstein 12 серп. 2015 р., 12:34:33

В першу чергу, висоти не те, що ви будете мати більше контролю над. Це в основному зводиться до генетики. Який приносить мені до мого наступного пункту, що ви дуже маленькі і покласти на багато ваги не буде легко. Однак, 35кг-це дуже легкі і на ваш зріст, ваша ідеальна маса тіла повинна бути близько 50 кг (в діапазоні від 43 до 58 КГ).

Як Дейв зазначив, що є кілька інших добре відповів на питання про те, як набирати розмір/вага, такі як відповідь від Дейва Liepmann себе. Якщо ви хочете, щоб спробувати джерело додаткової інформації з інтернету, цей процес зазвичай згадується в бодібілдинг співтоваристві як 'сухий', так що простий пошук в Google цієї повертатиме більш детальної безліч інформації.

+165
badger8007 23 бер. 2014 р., 11:09:03

Підготовка (розробка) і працювати не одне і те ж. Ви повинні тренуватися щодня. Це не означає, працюєте, але ви повинні рухатися ваше тіло. Ходьба є відмінна вправа, і, можливо, це один з кращих. Ви також можете робити деякі прості речі, такі як стрибки.

Однак, біг і марафон-це дещо інше. Хоча є багато людей, які стверджують, щоб працювати кожен день і мати гарне здоров'я; біг може зашкодити вам в довгостроковій перспективі, якщо ви не перестаратися. Будучи сказав, що, я дійсно вважаю, що будь-який здоровий чоловік повинен бути здатний пробігти певну відстань (яке може змінюватися для кожного).

Отже, 1 день серйозною силового тренування може бути достатньо для середнього Джо, але ви (всі) повинні спробувати додати ходьбі в його/її повсякденному житті, наприклад, 8К-10к кроків.

+129
Abdullah Danyal 17 жовт. 2019 р., 10:44:05

Якщо у вас є можливість отримати трохи більше сну, перш ніж робити тренування, то це, очевидно, ідеал. Якщо у вас немає такої можливості, тоді це рішення з вашого боку, щоб побачити погоду ви відчуваєте до нього чи ні, але незалежно від того, чи це повинна бути легка розминка.

+124
Winchester Allpesh 29 квіт. 2015 р., 02:18:06

Показати питання з тегом