Сироватковий протеїн до або після тренування? тип 1 діабетик.

як сказано в пості я ЦД 1 типу, я отримав його випадково, коли мені виповнилося 23, я перебуваю в досить хорошій формі, будівельні роботи кожен день, я 6 футів 165. Я намагаюся поставити на деякий вага і сироватковий протеїн не має вуглеводів, всього калорій і білок, який ідеально підходить, тому що не мій рівень цукру в шип. Я займаюся в тренажерному залі кілька днів на тиждень після роботи, або на вихідних, але не виходить кожен день, відмінний від ручної праці в будівництві. Коли слід приймати протеїн? Вранці перед роботою? або перед тренажерним залом, якщо я не працював у той день? Або я повинен взяти його після роботи або після тренування? будь думка допоможе, спасибі.

+866
Aike Brakel 12 вер. 2012 р., 23:53:19
40 відповідей

Коли я навпочіпки в легкій атлетиці праве коліно болить усередині, і іноді, коли ми Макс або щось коліно буде хворіти весь день. Якщо потрібен вагу і навантаження, я важу 105 кг і присед 185 фунтів. Я прошу моїх наставників, але вони сказали, що я здоровий, але я думаю, вони думають, що я можу просто пройти через це. Чи може бути у мого Макса стрибати від 155 - 185? Макс, я маю на увазі, я був у 155 і протягом двох тижнів я був по 185, я буду мати більше інформації в найближчі 2-3 години.

+987
MrBretten 03 февр. '09 в 4:24

Dynammic Розтяжка

Тому Курц

Я використав це, коли навчання бойовим мистецтвам багато років тому. Донині, якби запитали, я все ще можу надерти над моєю головою від холоду.

+936
Breston nsubuga 13 вер. 2015 р., 01:43:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає.

Швидкість роботи без мішка пошкодження; обгортання забезпечують додаткову підтримку зап'ястя, непотрібні на груші. Ви можете втратити трохи мобільності в залежності від рукавички.

+911
user3264205 14 вер. 2012 р., 15:37:12

Я знову почав бігти кілька тижнів тому, перші три тижні я тримала сувору 30 хвилин (5 км) пробігу. Я бігаю 3 рази в тиждень.

Тепер через 3 тижні мене підвищили від 30 до 40 хвилин, які, здавалося, добре, проте зараз, після того, як мій третій раз працює ця схема, у мене болі в м'язах, що, здається, не піти, пройшло вже 3 дні, що я відчуваю біль.

Я повинен додати, що на моїй роботі я завжди на ногах бігають(мийник вікон) , і що це дуже заважає мені, якщо мої ноги зупинитися болять (ходьба по сходах з важкими предметами).

Я повинен просто продовжувати працювати, навіть якщо я відчуваю біль, або я повинен зупинити, поки біль повністю пройшла?

+908
Aayush Saini 8 лист. 2011 р., 00:41:39

Я просто хочу, щоб просто скопіювати pertinant інформації examine.com з сайту на креатин , який має посилання до hundres досліджень і ламається саме переваги креатину.

Але відповідь:

Креатин є безпечним, але просто купити найдешевше можна знайти.

Будь-які думки про креатин (швидкого випуску капсул 4000 мг) для важкої атлетики?

Я, чесно кажучи, не бачу причин, чому хтось не варто доповнювати креатином, і я не бачу ніяких логічних підстав для уявній "страх" цього з'єднання в суспільстві. Це безпечно, це корисно, це дешево, і для більшості людей, він просто працює. Отримати деякі креатин, приймати по 5 г в день, і ви добре йти. Якщо людина не робив в тілі, ця річ стане вітамін.

-Френк Куртіс

Це oversupplementation потенційну небезпеку?

Креатин є однією з найбільш ретельно досліджених сполук, і ніяких негативних побічних ефектів були відзначені за рахунок добавок.

Від креатин це безпечно?

Побічні ефекти креатину включають спазми шлунка, який може виникнути, якщо креатин доповнено недостатньо води, і пронос, якщо занадто багато креатину доповнюється відразу.

Це капсули швидке звільнення краще, ніж все інше?

Найкраща форма креатину-це основний креатин моногідрат, який є найдешевшим, але нарівні з багатьма іншими формами. Ніяка інша форма має достатньо доказів, щоб стверджувати, що це краще, ніж моногідрат.

З Що це краща форма креатину?

+864
Moses Renegade 29 жовт. 2011 р., 20:55:36

Справжнє питання полягає в тому, що сталося з твоїм братом, чому не в змозі продовжувати виконувати, і що змушує його фізично виснажений.

Його били суглоби, м'язи хворі, зневоднені і вимиканням, або працює за межами своєї оптимальній зоні частоти пульсу і більше з усіх сил і т. д.. Є так багато змінних в цьому.

З мого досвіду, більшість людей досягає критичної точки, тому що вони надають їх самостійно і повинні навчитися тримати себе в руках. Єдиний інструмент, який я знаю, щоб застрахувати осіб, які працюють у їх асортимент на даний вид діяльності і отримати максимальну віддачу від їх тренування серцевого ритму (HRM).

Навчитися використовувати мод дозволить йому дізнатися, коли його тіло просить відпочинку, це дозволить йому тренуватися трохи нижче його межі і дозволяють йому нарощувати своє серце і кондиціонування.

Якщо він не один, я рекомендую знайти якість одна форма місцевому магазині або онлайн. Вважайте, що це необхідний інструмент для роботи, подібно тому, як якісна пара взуття.

+849
Enotana 21 черв. 2012 р., 03:05:49

Довіряти смаку.

Існує причина, чому ви відчуваєте бажання з'їсти шоколад. Це реальна причина, реальна незадоволена потреба, і це важлива необхідність. Не звільняти його. Просто розумію, що шоколад не може бути кращий спосіб для задоволення цієї потреби.

По-перше, їжте стільки уваги, як ви можете. Ти їж цю штуку виключно для задоволення, вірно? Так сподобається це стільки, скільки ви можете!

Чим глибше ви йдете, тим краще. Якщо ви можете насолоджуватися у два рази більше, ви отримаєте те, що вам потрібно з 1/2 як багато.

Якщо ви можете дуже глибоко відчуй свою їжу, ви можете зауважити, що це не справжня потреба, і ви будете в змозі, щоб ще краще піклуватися про себе. Наприклад, я їм сміття, коли я втомився, щоб не відчувати себе втомленим. З трохи більше самосвідомості, я можу замість відпочинку.

Якщо, навпаки, ви їсте, думаючи про те, що ти не на дієті, або ти погана людина для їжі, або ви сподіваюся, що ви не зловлять є це, або ви заслужили нагороду за те, що такий хороший чоловік, коли ви працюєте, або будь-який інший, то ви дійсно не будете відчувати їжу, яку ви обрали.

+841
Penny Mayfield 16 бер. 2016 р., 19:39:38

В даний час, я тренуюся 3 дні в тиждень (через день), кожен день робив по 2-3 групи м'язів. В даний час моєю метою є збільшення м'язової маси. Моє питання, враховуючи мої тренування мета, краще дійсно стрес даної групи м'язів за один день, а потім "пропустити" його до наступного тижня, або опрацювати всі групи кожен день, але в меншій мірі?

+804
zacarias h patena 4 лют. 2018 р., 08:12:28

Ні, є принципова різниця між рядком Pendlay і зігнутому штангою поспіль. Ні чого, якщо виконати правильна форма, плечі, які в змозі впливати.

Рядки Pendlay має тулуб більш або менш паралельно землі і ви потягніть планку до грудей (або трохи нижче) з нуля. Ви можете тягнути штангу до грудини, не маючи плечі перпендикулярно тулубу. Твої руки, як правило, між 45 і 75 градусів залежно від вашої антропометрії і біомеханіки.

Бент-більше рядків, де ваш торс на 45 градусів, плюс або мінус трохи, і ви тягнете штангу до стегон. Крім того, ви продовжуйте утримувати штангу під час вправи на відміну від починати кожен реп від підлоги, як рядки Pendlay.

Стабілізатор м'язи, які беруть участь майже ті ж, різниця може бути ті, які мають на них більше навантаження. Це є результатом відмінностей у тому, як ці вправи виконуються.

+769
user84886 9 серп. 2014 р., 02:23:34

Немає. Немає стандартів, які визначають рівень складності, пов'язані з бігом або будь вправи, просто тому, що рівень складності варіюється від людини до людини в кожному конкретному випадку.І крім того, там не може існувати стандартна спеціально для людини, тому що може бути важко для вас, може бути, просто через деякий час або іноді тому, що наш організм поступово адаптується. Тому він не може бути стандартною. Стандарт повинен бути узагальнені для всіх і не може змінюватися залежно від періоду часу. У вашому випадку, ви повинні почати біг на кілька днів і слід підвищувати інтенсивність. По інтенсивності я хочу збільшити довжину доріжка, щоб бігати по похилій траєкторії або встановити час, щоб заповнити мінімальна відстань згідно вашої витривалості. До того часу ваша витривалість буде збільшуватися, рівень складності буде збільшуватися сама по собі.

+768
Sathis Balasubramaniam 13 жовт. 2012 р., 01:10:45

При налаштуванні звичайної тренування, я вибрав до УДР замість "звичайні", тому що господар спортзалу я повинен воліє не станова тяга (не питайте мене про це...) і я думала, Рфлс стане відмінною альтернативою.

Однак при читанні про цьому заході в інтернеті, багато хто стверджує, м'язи в основному працював попереку під час дуже багато, як багато хто стверджує, це стегна. Я можу зрозуміти, чому багато людей кажуть, що біцепси стегна беруть участь в русі, але вони насправді головні м'язи охоплені Рфлс?

+688
AliMarvels 17 бер. 2014 р., 11:07:09

Я б припустив, що в додаток до регулювання м'язових груп, відповідно, ви переконаєтеся, що ви розігріти і розтягнути теж, дуже важливо, щоб ви не поранитися.

В іншому випадку підняття тягарів добре для вас.

Погляньте на muscleandfitness.com для деяких хороших тренувань і зробити їх акуратно і безпечно.

Удачі

+676
jay a 4 вер. 2014 р., 12:32:58

Це зворотна сила-піраміда навчання тренування. Хоча це, здається, досить низьке число повторень, він використовується для стимулювання м'язів для збільшення їх обсягу.

Я б не радив, хоча наїзд такого роду повторень. Травми розгул, коли ви завантажите на ці ваги.

Більш підходящої міцності і нарощування обсягу рутинних б 10-8-6 або навіть 8-6-4 повторень, кожен з збільшенням ваги.

+661
user3472955 10 лист. 2013 р., 14:46:23

Випади і баланс хороші ідеї, але я особливо хотів би розглянути вправи, спрямовані на основний і ноги. Віджимання і updowns особливо гарні, тому що вони покращують вибухом ногу і займатися ядро досить сильно і в той же час на невеликих м'язів, які збільшують баланс. Віджимання також допоможуть з плечей, щоб прискорити, як гонщик вийшов з воріт.

Якщо ви хочете додати ваги станова тяга також корисні в тому, що вони вступали в спині, а також основна. Насправді всі класичні підйоми ніг допоможе. Я також бачив багато лижних тренувань, які включають в санки вага або перетягніть пагони.

Одна велика річ, щоб розглянути буде будь-яка вправа, що приваблює вашого ядра скинувши Ваш баланс. Жиросжигающая вправи приходять на розум, тому що ви постійно повинні підтримувати свій баланс. Stepovers босу буде особливо хороший в цьому випадку.

+646
Mgn2b 3 бер. 2015 р., 02:33:27

Я розслідую інструменти, які можуть бути використані для аналізу тренувань вага продуктивності. Скажімо, я роблю присед. Крім того, за моїми відчуттями, як я можу знати, наскільки добре я піднімаю? Скільки сил мені звертаєтеся? Я урівноважений в ліфт?

Я хотів би знати, якщо хто має якісь досвід з цими інструментами та їхні думки щодо їх використання?

+645
Sander Smith 23 квіт. 2012 р., 14:48:00

Коротше: я встав на ваги, виявила, що я набрала багато за ці останні 3 місяці після початку нову роботу й ходила на алкоголь-індукованої депресії, що призводить до купівлі багато вкладок, щоб спробувати і допомогу у моєму новому режимі.

У мене весілля через рік і мені потрібно перекласти надлишки будь-якими способами, навіть при контакті з хірургом.

На жаль голос розуму і здорового глузду, будучи незначними порівняно із необхідністю і бажанням позбутися від цього надлишку.

Я проводжу по 12 годин в день сидить, коли я повертаюся додому, мені не вистачає енергії, щоб робити нічого іншого, ніж носити на сидять. Я порушую цю модель, в тренажерному залі під час обідньої перерви і разом з тим стримувати свої звички в їжі, моє питання полягає в наступному:

Я зараз споживають кілька таблеток в день в якості допомоги, сьогодні я помітив, що один з побічних ефектів 'Аллі', коли мова йде про бізнес, це не приємно, але я готовий з цим миритися.

Поєднання вкладок:

Риб'ячий жир Х1 вранці
ПВТ-5 Х1 вранці.
Граната блек ОПС Х2 вранці (http://www.grenade.com/uk/black-ops)
Аллі Х3 в день під час їжі. (http://www.alli.co.uk/)
Garcinea Х3 з їжею (http://www.hecticlifestyles.co.uk/nutra-direct-pure-garcinia-cambogia-wholefruit-vegetarian-capsules-90-capsules/?utm_source=google_shopping&gclid=Cj0KEQjw98mvBRD-_ciSovKhq7gBEiQAEvsBZ0hj-ghPN1iSJf0nz69Y4fGgbcpZWOrNZU4g7FSHwYsaApZm8P8HAQ)
Морські водорості х 3 з їжею (http://www.hollandandbarrett.com/shop/product/natures-garden-sea-kelp-tablets-15mg-60000628)

Крім того, що це коктейль, є які-небудь інші потенційні проблеми, які я повинен турбуватися?

Спасибі за ваш час.

+624
GAME BASE 19 лист. 2016 р., 09:05:39

Чи є докази, що ходьба/біг вгору і вниз по сходах шкідливо для колін? У "народній логіки" в тому, що особливо, коли ви йдете вниз по сходах, кожен раз, коли ви приземляєтеся, є більше впливу на коліна (ніж, коли ти, скажімо, ходьба або біг по рівній поверхні).

+591
dubsauce 7 бер. 2014 р., 21:46:57

По-перше, дякую Вам за урізання достатньо вашої тренування, що біль все ви зіткнулися. Я бачу дуже багато людей, які кажуть, що вони скоротили, але все-таки перестаратися і травмувати себе.

Тут три крапки і персональний анекдот для роздумів:

 1. Ти сам кажеш, що ваші ікри краще виглядає. Те, що ви робили, з якоюсь постійною, легкого до помірного болю, не образить тебе. Однак наші тіла-Нелюбов стрес і біль (навіть не біль), збільшує наше напруження, знижуючи нашу здатність тіла виконувати.

 2. Приймаючи його легко протягом тижня, щоб дозволити біль вщухне, також не зашкодить вам. Біль, мабуть, пішла вниз і ви відчуваєте себе добре і готовий бігти далі.

 3. Ти (повинен був?) покладатися на обмерзання і масаж, принаймні частково, щоб отримати біль, щоб піти.

Коли я переключився на Босоніж мінімалістський взуття біг, я також різко скоротити на кілометри і витрачений час бігу, а також майже постійне невеликий до помірного болю. Насправді я б урізати ще більше, але готувався до Рагнару Уошетч назад реле і відчував, що я дійсно потрібно, щоб тримати мій пробіг.

Після гонки я зайняв майже 2 тижні відпочинку без тренувань, просто помірно більше, ніж нормальної життєдіяльності і розтяжку кожен вечір. Біль пішла повністю, і коли я повернувся на "навчання" (в основному просто працюють для задоволення) я відчував себе набагато краще, ніж до гонки, і зміг додати більше відстань швидше, не несучи при цьому таку ж суму полупостоянная болючість.

Я, очевидно, дуже маленький розмір, але мій досвід, у поєднанні з іншим я знаю, приведе мене порекомендувати ще кілька (2-3) днів легкої діяльності, що дозволяють болі повністю йдуть, потім повільно сповзати назад на свій колишній рівень підготовки. Не турбуйтеся про тимчасових рамках. Після того як ваші гомілки і ноги звикли до своїх нових ролей, і ви можете працювати без втоми, буде достатньо часу, щоб збільшити пробіг, швидкість або тривалість ... просто роблять це грамотно і будьте здорові.

+562
Dillion Ecmark 8 груд. 2010 р., 18:02:38

Я хочу побудувати м'язову масу, для підвищення моєї РМР і корисне/практичні сили і витривалості. Я не хочу, або потрібно, щоб виглядати як культурист, я просто хочу, щоб втратити трохи жиру (я роблю кардіо і звертаючи увагу на вже живлення) і зміцніти. Мені 41 рік, чоловік, якщо це має значення.

У мене є лавка і купа ваги будинку, досить регулярно піднімати близько 10 років тому, але з тих пір він все сидів. Я міг би почати використовувати його знову, але це звучить як-то нудно, тому я подумую змінити її на непередбачені однією з тих веж, які дозволять вам виконувати підтягування, провали, підвищений віджимання, і як ви це називаєте, коли ви візьміть ручки і підніміть ноги від підлоги.

Здається, як хороший спосіб, щоб побудувати корисну силу і м'язи, але зараз я не знаю, скільки повторень з вежі вправ я міг зробити. Я роблю віджимання на пару місяців і можу зробити деякі з вас, але я не знаю, чи я зможу ще одна підтяжка.

Так моє питання таке: чи Можу я зловити вежа і працювати мій шлях до того, звідки я, або мені доведеться витратити якийсь час на лаві перед вежею може бути корисний? Я думаю, я буду набагато більше шансів спрацювати з башти, так що я хотів би знайти спосіб, щоб стрибати прямо в, що.

+547
Kelechi Cletus 17 січ. 2019 р., 13:47:08

Немає нічого особливо поганого в тому, що ви плануєте зробити, але нормальні при роботі на витривалість 3 комплекти 12-20. Потім, коли ви можете виконати 3 підходи, ви збільшуєте ваги і повернутися в 2 сетах. Вам би тільки насправді не так багато наборів, якщо ви тренування на силу/потужність, велику вагу, мало повторень, але багато наборів.

Як на коліна перед Зод каже, Я не можу думати про якихось довгострокових негативних наслідків

+525
Iranna 5 лют. 2017 р., 08:49:34

Неважливо, що я, або хтось ще рекомендує, зрештою, ваше рішення повинно бути засноване на вашій терпимості до болю і ризик подальших серйозних травм. Як мінімум, ви повинні проконсультуватися з професіоналом, щоб встановити правильний діагноз, якщо ви ще цього не зробили. Сказавши Все це, я була у вашій ситуації, беручи участь в різних спортивних. Я вибрав ті ж методи у вас (льодом і болезаспокійливі засоби), і це дозволило мені змагатися. Я також додав розтяжку до і після події(ий) і переконалися, що багато відпочивати між тренуваннями. Крім того, я знайшов до-стрічки корисна, принаймні психологічно, але, що може бути з-за мірою моєї травми і її локалізації. Ви не можете отримати ті ж самі результати.

Зрештою, ви повинні оцінити, що конкуренція в подія означає для вас у контексті потенційно хронічна травма. Зважити проти беручи час, щоб повністю усунути пошкодження, щоб не допустити перетворення в хронічну форму і можливість брати участь в гонках болю в майбутньому. Тільки ви можете зробити цей вибір.

+510
Kennedy Oliveira 3 лист. 2016 р., 00:23:35

Не маючи можливості з тобою особисто, це важко для мене, щоб сказати, що це робить до вашого тіла. Я можу сказати, що через 2 тижні більшість ваших міцності можна віднести приспособления'neural'. Це означає, що ваш мозок став більш ефективним при відправці повідомлення до працюючих м'язів. Після 6 тижнів, більший відсоток своєї міцності в результаті гіпертрофії'. Що збільшення розміру м'язових волокон. Тримати курс, бути послідовним з ваших тренувань, дієти та відновлення і повинен бути задоволений своїми результатами.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+483
Saira 13 груд. 2018 р., 21:43:43

Я не з ожирінням, ні з надмірною вагою, але у мене все ще є жир, що накопичився навколо талії(який дав мені ці потворні ручки закоханості). Крім цього, у мене немає на мені багато жиру. Я пробував тривалих кардіо сесій(вирізаючи на вагах) просто зауважу, що я вам рівномірно "тонше" і талія досі стирчав. Потім, ото, підкреслюючи, на вагах, щоб отримати "великий" насправді нехтує черевної області. Чи є спосіб, щоб отримати "великий" (з м'язами, звичайно) і одночасно позбутися від цього жиру? Я маю на увазі дієти, я б на час нарощування м'язової маси - це обов'язково перешкоджають втраті жиру на талії? Я читав подібне питання , але це не зовсім те, що я говорю, крім того були перевантажені технічними деталями.

Спасибі.

+483
jyoti sakhare 18 січ. 2011 р., 05:16:01

Найкраще, що ви могли б зробити, було б знайти відданого бігуна магазин. У нас є одна, де я живу, і вони дійсно спеціалізується на кросівки.

Хороший бігун магазині повинні бути в змозі зробити кілька речей для вас:

 • Повинні бути навчені співробітники, які самі полози (або спортом, принаймні) і знаю, що вони роблять.
 • Вони можуть оцінити ваш поточний фітнес-статус питання пронація/супінація, призначених бігової поверхні і т. д.
 • У деяких навіть є аналіз на бігову доріжку, де ваш стиль розглядається

Це може бути важко знайти в магазині, але це дійсно того варто, як тільки ви робите.
І не економте на неї лише тому, що туфлі коштують трохи більше, ваші суглоби будуть вам вдячні.

+449
Igor Custodio 14 трав. 2015 р., 11:53:56

Підготовка до марафону-це складно і почуття втоми-це нормально. Однак чим більше ви тренуєтеся, тим краще ви почнете відчувати. Я тренувався для мого першого марафону з 4 показу в тиждень, але я знайшов, що я втомився, і я теж отримав травму. Це відбулося в основному за додавання великої кількості пробіг занадто швидко.

Я припускаю, що ви були на 3 тижні (20к) вашого плану і що ви приймаєте ваші дні відпочинку. Ви також повинні робити свою довго бігати вранці, щоб найкращим чином представити свій марафон початку. Їду ввечері напередодні і навіть за два дні до повинні бути важкими вуглеводами. Ви повинні пити багато води під час бігу.

Цілком можливо, що ви зневоднені і ваші м'язи не зможуть належним чином відновлюватися, це також можливо, що ви додаєте пробіг швидко.

Ваш пробіг ЛСД також повинні бути 35% від загального пробігу за тиждень. Так що якщо ви запустите 20к на ЛСД, то до кінця тижня має бути близько 40к. Це нормально, щоб відпочити і це важливо, так що, можливо, Вам знадобиться два дні після ЛСД працювати, щоб відновитися.

Хороша новина: Ви молоді! Ваше тіло відновлюється набагато швидше, ніж літніх бігунів.

Моя порада: приєднатися до працюючої групи, яка готувалася до марафону. Пийте воду і відпочивайте.

+424
Onmay 26 лют. 2013 р., 13:50:59

Я знайомий із загальною ідеєю адаптації і супер компенсації, і втрата сил, якщо ваш організм не відчуваєте, що ви більше не потрібні, так як збільшення навантаження немає.

У мене були силові тренування, і, як правило, закотила очі штангісти роблять ізоляцію роботу на машинах. Я жартую з друзями, що "кожен день-день біцепс і груди" для цих хлопців.

Але я збираюся сісти на 12-тижневу програму 5х5 Білл Старр і хотіли б поєднати в щось інше, щоб розбити рутину небагато. Я подумував робити складових ліфтів в гіпертрофії реп-діапазоні на відміну від міцність/діапазон потужності. Я не хочу, щоб зробити його основного перебування мого навчання, але я думав, що це буде цікавий спосіб, щоб тренуватися з різними цілями і результатами за кілька місяців.

Якщо я буду тренуватися для гіпертрофії протягом декількох місяців, я втратив, що розмір (в остаточному підсумку) при поверненні до силі влади?

Особистого досвіду було б добре, але якщо є які-небудь дослідження, які б відмінно.

+417
Troy Neubauer 19 квіт. 2017 р., 23:15:52

Я чоловік, мій зріст становить 5,6" і моя вага становить 78 кг. Я вже йду в тренажерний зал на 2 місяці (4 дні на тиждень) , я хочу змінити свою програму, що це краща програма для мене? Це важко для мене, щоб зробити це в поодинці, тому що я не можу дозволити собі заплатити будь-який тренер.

Що я зробив до сих пір :

Понеділок : груди
Вівторок : Спина
Четвер : Плечі
П'ятниця : Груди


До речі, у мене є жир на животі.

+368
BA Naveenkumar 28 лип. 2019 р., 11:16:10

Я б запропонував відповідь цілепокладання. Якщо у вас є мета втратити 8 фунтів до кінця місяця, і на той момент вирішила, що це реалістично. Ви будете зосереджені на своїй цілі, і думаю, що трохи більше, перш ніж потягнувся за пончики.

Є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти собі. Коли ви знаєте, що здорова їжа не доступна, взяти собі трохи здорової їжі, закуски. Подивіться на меню, перш ніж ви будете готові, щоб поїсти, щоб побачити, якщо є здоровий варіант, якщо не спробувати що-небудь інше.

Я особисто не хотів би спробувати, щоб схуднути на відпочинок, але якщо ви будете харчуватися, поки ви знаходитесь далеко, і іноді морозиво і пару келихів вина кожен вечір, ви не повинні ставити себе занадто далеко.

Тому я думаю, що це моє повідомлення. Встановіть мета, щоб зберегти ваш фокус. План, що ви будете їсти, коли і де, і обмеження алкоголь у відрядження, а там повно порожніх caloies. Я не кажу, що це легко, коли ви тренуєтеся, але не прийти до вас, і скільки ви хочете досягти своєї мети

+362
webinista 12 жовт. 2014 р., 13:23:28

По-перше, трохи передісторії: я 5'9" бач 22 років, студент і я вірю, що десь близько 5-10 фунтів за вагу я б хотіла зберегти. Я активно займаюся спортом, особливо довгі дистанції (шкала марафон) працює і добре бути в цілому набагато здоровіше.

Проте через низку нещасних випадків, залишаючи праве коліно і ліве зап'ястя в змозі бути повністю використані. Я також почав проводити набагато більше часу сидячи перед комп'ютером, в основному, тому що я вчуся.

Тепер найцікавіше: моє зап'ястя і відчуваю себе набагато краще і я тільки що отримав ОК від лікаря почати працювати, а моє коліно перебуває у виграшному становищі. Я дуже мотивований в отриманні мою форму назад наверх, де він був, але мені не вистачає правильної організації (моїй хорошій формі приходили природно, як я бігала багато і практикують бойові мистецтва і плавання).

Тому я шукаю інструмент (можливо веб/комп'ютер/основі iOS або методології), які могли б допомогти мені спланувати мій раціон і мої вправи. Декілька ключових речей, які виділяються для мене:

 • Він повинен вміти розповісти мені як можна точніше, що я повинна готувати і їсти. Це найбільш важлива частина для мене, так як у мене немає досвіду в кухні взагалі і в галузі мого здоров'я, я впевнена, що мені потрібна найбільша допомога. Я не можу підкреслити це достатньо (навіть якщо я знаходжу це трохи сумно), я впевнений, як тільки я почав, я буду в змозі підтримувати здорову дієту протягом тривалого часу.

 • Мені б хотілося, щоб він зміг порівняти моє споживання калорій/калорій.

Велике спасибі.

+361
Soon Applying 12 жовт. 2017 р., 07:03:23

У мене є друг, який раніше ходив у тренажерний зал протягом декількох годин кожен день, і у нього було чудове тіло.
Потім він раптом почав відчувати болі в області живота. Так він відвідав лікаря, який сказав йому, що є "кулі" біля нашої області пупка, який був 'зрушених' трохи з підняття важких речей. Ще гірше те, що він не може бути виправлено шляхом хірургічного втручання.

Так що йому довелося витратити місяць на спеціаліста табір, де вони зробили деякі масаж, лікування після чого проблема була вирішена. Але через місяць він втратив всі свої м'язи і був дуже слабкий. Тепер він не ходить в спортзал. Я теж в шрамах трохи і я планую вийти зі спортзалу. Це доведене явище на міжнародному рівні?

ЗИ: він тренується під керівництвом експерта.

+358
Valacuga 25 бер. 2010 р., 01:21:29

Є дуже хороший цикл статей під назвою "Біблія білка" в schwartzeneggar.com

Стаття написана засновниками Examine.com, яка проводить незалежний огляд досліджень про ряд доповнень. Тому добре вивчені й досить легко зрозуміти.

У розділі про терміни білка, вони зробили кілька дуже хороших моментів:

 • Вікна після тренування " напевно застосовується з метою поповнення глікогену (вуглеводів), але не використовується для синтезу м'язового білка.
 • Більшість досліджень після тренування трясе проводився в голодному навчання, а не навчання ФРС (і, як незабаром буде пояснено, навіть якщо у вас поїзд 'голодному' немає кращого варіанту, ніж після тренування).

У ФРС державі, не було ніяких істотних відмінностей не виявлено [1] [2].

Всю статтю варто прочитати, тому що це допомагає розвіяти міфи про те, що виробники доповнюють хочуть йти, так що ви витрачаєте більше грошей (сподіваюся на своїх речах). Це також допоможе вам реально зрозуміти, що ваше тіло потребує.

+227
montooner 24 трав. 2015 р., 00:38:34

Не пряма відповідь на ваше питання, але якщо ви намагаєтеся скинути вагу, кардіо буде працювати протягом перших 6-8 тижнів, а після цього насправді може мати і зворотний ефект. Я бачив це знову і знову з моїми клієнтами (я персональний тренер), який вже робите кардіо протягом тривалого часу, але неминуче збирає вага навколо живота.

Так що ж робити? Ви дійсно повинні зайнятися важкою атлетикою, щоб схуднути. Вам не потрібно потревожиться про набувати вагу в результаті важкої атлетики, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій. Щоб набрати вагу, вам потрібен надлишок калорій, а оскільки ваші калорії будуть досить низькими, щоб схуднути, важка атлетика буде тільки мати ефект тонізуючи і прискорюючи обмін речовин.

Вправи, як присідання (які можна побачити тут: http://www.youtube.com/watch?v=Kp4zZmVc2nQ), лат pulldowns, віджимання, накладні пресів та іншого допоможе вам з вашої мети.

+215
Arpit Jaiswal AJ 23 черв. 2019 р., 13:31:41

Це свого роду дивне питання, але я цікаво, якщо є конкретна назва для цього типу пересування, який я описую (я не впевнений, якщо це "справжня" йога руху або що) - я намагався шукати це, але не можу придумати нічого, так що я вирішив спробувати тут.

Часто, коли на йогу, я буду мати мої ноги за моє тіло (скажімо, у "собака мордою вниз", наприклад), а вчитель буде говорити нам, щоб перемістити їх вперед (наприклад, так ми сиділи на задніх кінцях з ніг перед нами). Я зрозумів, що можу підтримувати себе руками, і підніміть ноги від Землі і переміщати їх, ще з землі) переді мною. Іншими словами, Я в основному обертається так, мої ноги/ноги/талії рухатися через простір між моїх грудей і статі, а тільки частини мого тіла, які доторкаються до підлоги мої руки.

Я сподіваюся, що це досить описовим. Моє питання, якщо є конкретна назва типи рухів, як це, тому що мені дуже подобається баланс та сила, що вони вимагають, і хотів би дізнатися більше подібні рухи і отримати поради по їх. Я думаю, в деяких відносинах вони схожі на інверсій, але тільки результати пошуку, які є актуальними і голові тощо.

Дякую за інформацію, яку ви могли б дати...

+196
Meby Theway 2 серп. 2019 р., 14:51:40

enter image description here

Як я уявляю це:

 • одна штанга, близько$ 1,000 з млинцями до 400кг.
 • дві гантелі, до 80 кг кожен.
 • одна лава.
 • одну стійку для присідань.
 • плюс гумове покриття для підлоги.

Як я бачу, це дуже дороге задоволення. Більше 1000$.

Чи є спосіб здешевлення ?

+169
user1452533 25 квіт. 2011 р., 19:02:06

Для критики того, що я сказав, Ось це реальний документ від справжніх вчених на цю тему:

[http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2465055/][1]

З паперу:

Висновки Литковий м'яз тягнеться забезпечують невелике, але статистично значуще збільшення тильного згинання гомілковостопного суглоба, особливо після 5-30 хвилин розтяжки Неясно, чи є зміна, що відбувається з литкових м'язів розтяжка є клінічно важливим.

Номер

Іншими словами, спроби збільшити дорсального згинання за рахунок розтягування може не багато в Реалі (бути клінічно важливі), хоча вони можуть бути виявлені (статистично значущі).

Ви можете покращити згинанні небагато , але якщо є щось структурні про вашому тілі, яке заважає вам взяти на себе положення, потім розтяжка, пробувати, практикувати, сподіваючись і молячись, не збирається змінювати свій anantomy.

Мій оригінальний коментар:

Спробуйте повну руху присідаючи без ваги. Почніть стоячи і присідання, поки ви більше не можете тримати у формі (хоч би в якій формі ви прагнете, підбори н Підлогу і т. д. як ви описали). У точці відхилення від цільової формі, зупинитися і повернутися трохи до точки, де ця форма ще раз правильно. Потім спускаємося дуже повільно, зупиняючись як раз в той момент, коли форма піде знову погано. Це стан ми називаємо "вправа" утримати цю позицію протягом 30 секунд. Відпочивати одну хвилину, потім знову на розтягування положення протягом 30 секунд. Зупинитися і більше не на повний день. Робіть це раз в день.

Протягом декількох днів або тижнів ви можете помітити, ви зможете йти далі в хорошій формі (погана форма не в рахунок). Продовжуйте цей режим, поки ви не можете пройти весь шлях вниз. Не робіть більше або частіше. Якщо ви можете робити присідання в хорошій формі, це допоможе вам їсти.

Однак, це може бути вірно, що з-за твого особливу анатомічну будову, ви не в змозі зайняти позицію потрібно робити присідання в хорошій формі, і тим більше ти не в змозі зробити їх безпечно в хорошій формі, не сильно травмувавши себе. Це більше спільного, ніж ви могли б зрозуміти, якщо ви бовтатися в тренажерному залі або зі спортсменами. Ті люди, які за визначенням не були виключені з присідаючи з-за їх анатомічні особливості. Так що в цьому випадку, можливо, було б розумним прислухатися до експерта, Якщо експерт ви розумієте відмінним squater або тренер, який працює з великою кількістю squaters.

Взяти цей останній пункт серйозно. Я не можу зробити накладні пресів, тому що шлях мого плеча і лопатки. Якщо я наполягав, коли я отримую сигнал болю, я б людині з проблемою плеча зараз. Нічого страшного, це всього лише один рух і інші рухи, які разом працюють так само м'язи плеча, а також. Те ж саме з присіданнями. Прийняти всерйоз твердження, що не кожен може робити кожен рух. Ніхто не казав тобі, присідання повинні зробити для якоїсь мети або будь-якої мети, що не розуміє, як м'язи рухаються кінцівки. Розширення ніг, приземкуваті машини, згинання стегна машини, в нижній частині спини, машин або станова тяга, теля піднімає і завиває ноги колективно працюють всі м'язи присед робить і більш безпосередньо, ніж сидячи робить. Вам не потрібно робити присідання, щоб мати реальну і вибухова сила ніг.

Одним з найбільших імен в управлінні - це, можливо, був Френк Шортер або Джим теж побіг з дещо дивним ворота, що професійні тренери намагалися відрадити його. Він побіг в ту сторону, природно, з-за його специфічної анатомії. Він намагався змінити за короткий час, потім повернувся до своїх дивним чином, вигравши всі на виду. Я говорю тобі це, тому що ви повинні мати автономію, щоб добре витримувати сенсу тренерів та експертів тверда думка про те, що ви повинні зробити, якщо щось не здається правильним. Ви повинні мати впевненість, щоб бути остаточним арбітром того, що добре для вас і на цьому закінчити.

Удачі.

+154
Reuter 3 вер. 2010 р., 04:20:55

Тому я хочу збільшити кількість підтягувань, віджимань, присідань я можу зробити.

Я залишала довільне 2 хвилин між сетами. Це ідеальне кількість часу?

+143
Aslam Haroon 29 трав. 2018 р., 17:03:06

Не ставте багато працювати на великих руки ! Руки служити, щоб дати вам імпульс і створити необхідний баланс, як тільки ви отримаєте в положенні стрибка. Ви повинні зрозуміти один аспект силових тренувань для доріжки і поле або швидкість спорту в цілому. Якщо ви не центр, так, ви повинні отримати деякий вага на руки, якщо ви вперед те ж саме, але не надто, Якщо ви є ПГ вам не потрібна сильна м'язів рук. Як для стрибків метою просто переконайтеся, що ви мати хорошу еластичність в плечах з повний діапазон руху. Найважливіше при роботі "руками" в баскетболі вправи потрібно робити, імітуючи гру ! - як проходячи тренування з важкими кулями або усвідомлення м'ячем. Для вертикального стрибка, як тільки ви освоїте руху з чистою вікно стрибати руці дізнаєтеся, як створити необхідний імпульс, також ви можете використовувати легкі гумки для імітації стрибків на зброю продовження.

+124
Ravi Ranjan 9 лип. 2013 р., 07:34:27

Добре для спалювання жиру і фітнес. Це не буде Вам "великий", але, безумовно, допоможе з вашої верхньої частини тіла і певними. Просто стежити за своєю поставою, тому що плавання-це не добре для нього. Можливо зробити деякий опір еспандера для постави після того, як ви плавати? Сподіваюся, що це допомагає :)

+39
Conail Stewart 23 квіт. 2018 р., 18:01:15

Часто стверджують, що пошкодження м'язів викликає м'язової сили і гіпертрофії, а якщо це так, то якщо я викликати деякі мікро-розриви м'язових використовуючи, скажімо, деякі крихітні голки, що б викликати м'язову гіпертрофію? Як цей тип пошкодження м'яза відрізняється від тієї, викликаних тренувань?

+29
Sameer Thakur 14 груд. 2013 р., 03:20:19

Не кидайте вашу станову тягу!

Не слухайте рекомендації, або про падати ваш вагу в тязі більш ніж на 50%. Це програма з 5х5 станова тяга на 1х5, тому ви повинні бути скидання ваги трохи, можливо, 20 або 25%, але точно не від 425 до 190. Ви втратите сили або принаймні залишити міцності на стіл.

З вашими номерами, схоже, це станова тяга та присідання відстає трохи позаду лава для преса, і ваш прес повинен наздогнати свій стенд. Це нормально. Те, що я хотів зробити, це почати прогресування 5х5 на щось на зразок 75 або 85% від числа 5RM за всіма напрямами. Для вашого станова тяга, що може бути близько 300 фунтів (не кажучи вже про вашому 5RM за цей ліфт, я так розумію). Це залишає багато місця для поліпшення в той же час виклик собі. Те ж саме стосується ваших лавці-це було б абсурдно відмовитися 275 5RM жим лежачи до 150 5х5.

Майте на увазі, що в той час як ви все ще можете бути новачок в тому сенсі, що у вас є потенціал для поліпшення лінійної прогресії, тому необхідно змінити початківці програм, коли у вас вже є сила.

+11
kirihara 27 лист. 2014 р., 03:38:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil