Вплив дихання на поставу (не пози на дихання)

Для підтримки гарної постави під час сидячи або стоячи, необхідно використовувати спинний і черевні м'язи (у абсолютно здорової людини це має відбуватися несвідомо) досить багато.

Однак якщо доводиться стояти або сидіти протягом тривалого часу, ці м'язи починають відчувати втому (навіть якщо вони добре навчені). Я вже колись чула від лікаря, що для того, щоб допомогти в цьому, як правило, ці м'язи розслаблюються і контракту, наступний цикл дихання. У моєму випадку, мабуть, це не відбувається автоматично, так що у мене втома м'язів дуже швидко, коли я сидіти або стояти протягом тривалого періоду часу.

Може хто-небудь запропонувати мені деякі посилання на цьому зв'язок між диханням і хребта/м'язи живота розслаблення? Мені не вдалося знайти нічого в інтернеті. Єдине, що мені вдалося знайти, були про те, як важко дихати, якщо у вас погана постава, яка, звичайно, корисна річ, щоб знати, але це не зовсім те, що мене цікавить.

P. S. Я не зовсім впевнений, якщо я повинен розмістити це питання тут або на здоров'я.ЮВ

+532
The Final Cut Cat 1 вер. 2012 р., 12:29:56
40 відповідей

В моєму будинку тренажерний зал отримав новий хіп-машина, яка підтримує чотири типи хіп-вправи - згинання, розгинання, відведення і приведення. Я в першу чергу бігун (я біжу 3.5+ миль три дні в тиждень, низький вплив кардіо на еліптичному тренажері, як правило, по вихідних), але я роблю силові тренування два дні в тиждень (3 підходи по 10 повторень 70% від максимального) і відкалібрувати мою максимум раз на місяць.

З чотирьох хіп-вправи, що ця машина підтримує, який(а) я повинен робити для кращої підтримки я біжу? Кілька швидких пошуків передбачає вправи (розтяжка і зміцнення) згиначів і привідних м'язів частіше, ніж інші, але досить розпливчасто. Я повинен робити всі чотири, чи тільки частину? І буде 3 сети з 10 повторень 70% від максимального підходять для цього типу тренування, а?

+994
JAGAnalyst 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви хочете зробити краще те або інша вправа, ви просто повинні продовжувати практикувати це. Це звичайне просторіччя, коли люди запитують "як я можу поліпшити свій жим лежачи?". Більш просунуті ліфтери скажуть "нари".

Якщо ви хочете збільшити плече сили вам знадобиться, щоб знайти недолік у формі або живлення, щоб допомогти вам подолати її або вам просто потрібно більше практики. Можуть бути й інші фактори, такі як ваше відновлення, сон, ви або не отримуєте, споживання алкоголю та ін.

Коли ви накладні натиснувши ви не хочете, щоб обертати ваші зап'ястя занадто далеко назад. Ви повинні тримати ваші коліна заблоковані, тому що якщо ви не ви знайдете, що у вас є тенденція, щоб проаналізувати, що насправді називається пуш пре, який приймає на роботу далеко від ваших плечей.

Хороший рада для виконання повітряних преса притиснути лопатки і латів разом так складно, як ви можете і привести лікті в барі трохи більше. Це дасть вам більш стабільну платформу, щоб відштовхнутися від. Весь ваш організм повинен бути міцніше. Я не думаю, що ви отримали б велику користь, виконуючи аксесуар вправ на найширші і трицепси (якщо ви не робите їх, тобто), що б перевести на ЗНМ. Це просто те, що ви збираєтеся потрібно працювати.

Майте на увазі ЗНМ має тенденцію бути вибуховим, але не дай імпульс взяти на себе. Ви повинні нести в барі внизу підборіддя до того, що тобі доводиться повертатися головою назад і вперед кожен раз, коли він переміщається вгору і вниз, щоб очистити бар. Район, де бар повертається, як правило, називають свої полки.

Ось хороший приклад відео форми: http://www.youtube.com/watch?v=KWeRuB9uWNE

+979
tectonicfury 13 вер. 2019 р., 04:26:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Використовувати прийом Вальсальви. Коли ви щодо спокій між представників (нижньої частини станова тяга, верхній з присідання, верхній частині жиму лежачи з замкнутими ліктями), видихніть, потім вдихніть і пастка, що повітря в легенях. Зробити наступні рэпх, що повітря у ваших легенях, чинячи тиск проти ваших закритій голосової щілини.

Ти затримуєш дихання так довго, як один респ на раз - безумовно не досить довго, щоб морити свій організм киснем.

+947
theron 25 жовт. 2017 р., 02:24:44

Я почав займатися спортом і харчуватися здоровою їжею 3 місяці тому, і я дуже мотивований і відмінна графіка. Я плаваю по 30 хвилин 2-3 рази на тиждень, похід зі збільшенням висоти 2,2 км 1-2 рази на тиждень (з моєї 24 фунт собака на половину походу), і зробити опору/силові навантаження з особистим тренером 2 рази в тиждень. Мій розпорядок залежить трохи від тижня до тижня, але я завжди тренуюся протягом години 6 днів в тиждень. Я втратив 21 фунтів досі, але більше 50-60 їхати. Я дійсно хочу, щоб залишитися на трасі з моєю програмою вправ для підтримки втрати ваги і підтримки рівня фізичної підготовки у мене працювали так важко досягти.

Я їду в поїздку в Національний парк Глейшер наступного тижня з моїм чоловіком і другом, ні з ким позайматися регулярно. Поїздка буде на 9 днів. 2 дні подорожі. Ми плануємо провести 5 днів в далекі походи, але я не впевнений, скільки походів ми зможемо зробити - це буде залежати від інших на поїздку. Я не готовий робити будь-яку піші прогулянки оскільки існують грізлі в парку і я не хочу зіткнутися віч-на мою власну. І погода дуже непередбачувана в цей час року - вони були грози прямо зараз, але це повинно прояснити протягом декількох днів. Я планую привезти пачку і деякі покриваєш водою пляшки, які можна заповнити з водою, так що можна похід з деяким зайву вагу і зробити краще тренування. Також мій тренер відправляє мене з смуги опору та детальну програму навчання опору. Але моє запитання, як мені переконатися, що я можу зробити деякі серйозні кардіо тренування, навіть якщо йде дощ більшу частину часу? Я дуже добре з моєю дієті, так що єдине, що мені потрібно з'ясувати, що робити на наші номери - піші прогулянки (у нас буде два вихідних дні від походів і я вже буду приймати два дні від занять спортом). Я думав про роботу, але виникли деякі проблеми з колінами яким я працюю мій шлях назад від. Запалення під колінної чашечкою, яке я ходила на фізіотерапію для. І я думаю, що я хочу втратити трохи більше ваги і робити, моє коліно вправи трохи довше, перш ніж я спробуйте запустити. Ах так, його, напевно, вже очевидно, але я не можу відвідувати тренажерний зал або будь-яке обладнання. Але я наведу мій пульсометр. Ми будемо жити в хатині.

Які-небудь пропозиції? Буду дуже вдячний за будь-які поради. Спасибі!

+903
Yaroslav Temchenko 9 лют. 2011 р., 12:02:25

Тепер, через понад 6 місяців я можу поділитися результатами і спосіб мені вдалося досі відновити витривалість.

Нижче наводиться таблиця місячна статистика за останні місяці:

місяць, загальна відстань, середня. темп (хв/км)
12 січня, 61.6 км, 5:38
11 грудня, 86.5 км, 5:45
11 листопада, 43.6 км, 5:47
11 жовтня, 50.7 км, 5:45
11 вересня, 29.4 км, 5:10
11 серпня, 10.0 м, 6:00
11 липня, 35.9 км, 6:11
11 червня, 78.0 км, 6:40
11 травня, у 35,5 км, 7:34

Поруч біг я грав у теніс в літній час, тому відстані в липні, вересні і серпні набагато коротше. У будь-якому разі під час роботи я тримаю пульс між 165 175. Коли він пішов вище 175 я сповільнилося і йшов, поки не дійшло до 165 а потім почав знову працювати. На початку було багато періодів ходьбі, а тепер я можу бігати все тренування без кількох періодів між ними.

Це, як я тренувався і як у мене покращився. Не знаю, чи було це найкращим способом, але тим не менше я задоволений результатами.

+880
you like 12 січ. 2019 р., 07:29:16

Я в даний час читаю книгу під назвою "Тіло ваяя Біблії для чоловіків" Джеймс Villepigue і Уго Рівера. У ньому автор стверджує, що, коли ви починаєте дієти ваш організм отримує шок від негайного зниження калорій, і ви втрачаєте вагу швидко. Приблизно через два тижні спаде шок, ваше тіло звикає до зміни в харчуванні. Він починає сповільнювати метаболізм, щоб заощадити енергію, оскільки споживання калорій нижче. Тому замість того, щоб втрачати жир вам просто стають більш млявими і жир перестає горіти. Він стверджує те ж саме про вправ. Про те, що обидві дієти і режими тренувань потрібно міняти кожні пару тижнів, щоб переконатися, що організм не звикає до них. Наприклад, він говорить про те, що ви поперемінно висока і низька калорійність дієти раз в два тижні. Тільки таким способом можна скинути вагу і набрати м'язову послідовно.

Це правда?

+867
Huna 25 квіт. 2017 р., 18:28:01

Я чув, як люди кажуть, що якщо ти серйозно тренувався і взяти невелику перерву, ви можете втратити силу, але можливість одержати його назад, виходить, що менш підготовлені особистості. Іншими словами, якщо ви берете кілька тижнів, ви можете, ймовірно, повернутися туди, де ви були в один тиждень максимум.

Фітнес теж в цю сторону? Якщо ви були коли-то дуже підходить, простіше стати в рівній мірі як підійде ще раз?

Тому що деякі люди обговорюють, як важко вам підходить з кроку один. Якщо б Ви були і були вельми потрібне все своє життя і взяти назад за кілька місяців, можна знову підтягнути в більш короткі терміни, ніж коли ви, скажімо, вперше став відповідати? Я знаю, тому що я читаю людей, які відновили м'язи швидше.

В принципі, ніби як м'язи здатні швидше адаптуватися, якщо вони використовуються протягом тривалого періоду часу.

Питання, який стверджував, що подібний не впливає на серцево-судинну аспект навчання. Я очікував проникливі відповіді, що стосуються адаптації серцево-судинної системи, а не м'язової адаптації.

+800
user74109 5 лип. 2013 р., 21:40:57

З ногами вийшло під час бігу це, як правило, викликана надмірною пронації. Під час бігу рух ваша арка буде, природно, впаде на старті і потім відскік до своєї нормальної форми зводу, як ви пальця ноги. Цей процес називається пронація. Коли більш-пальцевої ви робите це занадто багато, що призводить до розчепірені ноги.

Взуттєві магазини будуть продавати вам контролювати рухи взуття, щоб допомогти виправити це. Однак, немає жодних доказів, що це справді допомагає. Не існує яких-небудь наукову оцінку розвитку методів, щоб допомогти, що я знаю.

Я біжу досить вивернутими назовні ногами і я знаю з досвіду, що мені потрібна досить жорстка взуттєва або я почну отримувати травми (тендиніту в передній частині гомілки в моєму випадку). Проте, повірте мені, ви можете запустити 100км з розчепіреними ногами просто відмінно. Я не швидко, але я все одно можете отримати роботу.

+792
Gregory Zentkovich 4 квіт. 2015 р., 13:15:09

Ваш ІМТ 20.9, яка вважається оптимальною-на-низький. Тим не менш, ІМТ далекий від ідеального виміру здоров'я, і в основному корисні для діагностики екстремальних умовах або надмірна вага. У вашому випадку, якщо ви помітно товстий/товста, то, можливо відсутність м'язової маси тіла та мають високий відсоток жиру в організмі. Для кого-то нормальним ІМТ, відсоток жиру в організмі, окружність талії і ставлення талії до стегна , ймовірно, будуть більш корисними заходами.

Оскільки ваш живіт товстий, ви, напевно, багато вісцерального жиру, який є абсолютним найгіршим видом жиру, щоб мати. Це один з основних факторів ризику розвитку метаболічного синдрому та цукрового діабету.

Як @informaticker згадувалося в коментарях, поради втрата ваги є в основному той же, що і ожиріння/надлишкову вагу людини, але так як ви (напевно) відсутність м'язової маси, силові тренування особливо важливо. Ви, напевно, не потрібно, щоб схуднути: потрібно м'язової маси/м'язової маси і втрачати жир. Я пропоную дієти з високим вмістом білка

+748
Bitwise 27 лип. 2019 р., 23:28:26

Нещодавно я записалася в тренажерний зал, і я вже зробив два тренування. Тренер в спортзалі сказав мені, які вправи потрібно робити, і я просто виконувала їх. Я сумніваюся, що він буде разом з подарунком для моєї третьої тренування, і я хочу з'ясувати, що мені слід робити з максимальною користю.

Тренер відзначив, що працювати 3 рази в тиждень (це мій план), я повинен зосередитися на окремих частинах верхньої частини тіла, двоє з тих днів, і нижня частина тіла, на третій день завжди закінчую тренування з кардіо. Це робить на 3 окремі тренування, хоча він поставляється тільки мені з двома.

Перший режим: до цих пір, я зробив у нижній частині тіла тренування, які включали жим ногами, розгинання ніг, згинання ніг, присідання куля, прямо станова нога, крок UPS, хрусти, і (дуже скорочено) стіни сидять. Я вважаю, що ці офіційні назви для вправ.

Другий день: тільки зараз, я зробив тренування верхньої частини тіла, включаючи груди, прес, лат тягнути вниз, клюють літати, похилій друку (принаймні, я спробував зробити це), і зворотним хватом ряд.

Які вправи потрібно включити в мій наступний тренування (третє планове), щоб покрити м'язових груп, не охоплених тренування верхньої частини тіла просто виконував? Припустимо, що у мене є доступ до добре обладнаний тренажерний зал з різними автоматами і мені не комфортно користуватися ще вільними вагами.

+730
Leontyai 4 січ. 2015 р., 07:19:50

Я після деяких вправ, які працюють швидко скорочуються волокна м'язів, як ізометричні і вага в тренувальному процесі. Може ви, хлопці, будь ласка, запропонуйте що-небудь?

Я також хотів би знати, коли я завивати гантелей, я тягну його швидше і падіння повільніше, і коли я тисну у мене пуш-ап швидше і спускався повільніше, ніж тип навчання-це? Я намагаюся рухів exposive, але робить це потяг швидких волокон смикатися в будь-якому випадку? або якщо існує спеціальна назва для цього типу тренування, я хотів би знати ім'я.

Буду вдячний, якщо ви запропонуєте ще ізометричні вправи, ніж ті, які вимагають маси просто тому, що изометрию є новими для мене, і я хотів би спробувати цілу купу, спасибі :)

Мета бажаючи ці, якщо вдасться пробити і удар швидше (якщо контекст допомагає зробити більш точний/відповідні пропозиції).

+709
Tanis Kint 25 січ. 2015 р., 15:42:53

Я раніше був великий любитель преси накладні трицепси, однак, я помітив, що зі збільшенням ваги мої суглоби почали хворіти. Іноді я навіть чую поп-звук і після того, що суглоби болять протягом тижня.

Є спеціальні вправи для трицепсів, що не ставити занадто великий тиск на ліктьові суглоби?

+697
Mahmoud Shaeer 7 лист. 2018 р., 18:29:18
Кроссфіт-це базова програма міцність і кондиціонування, що складається з постійно варійованих функціональних рухів, що виконуються з високою інтенсивністю.
+658
Syed Sadat Ali 21 лют. 2013 р., 12:08:17

Здорова втрата ваги-це 90% харчування і 10% тренувань. Багато овочів і protien.

По-перше, вам потрібно розрахувати калорійність має. Якщо у вас є це число, можна відняти 500, щоб бути на невеликий дефіцит, який буде дорівнює 1 фунт на тиждень втрати ваги. До речі, 3500 калорій = 1 фунт жиру. Якщо ви хочете втратити 2 фунти в тиждень, потім перейти на 1000 дефіциту калорій в день.

Якщо у вас є дієта/калорії, то додати хоча б кілька вправ в день. Вправи на опір для створення і підтримки м'язової маси допоможе спалювати калорії протягом всього дня і йшли вперед, і кардіо вправи допомагають спалювати калорії, коли ви тренуєтеся і поліпшити здоров'я серцево.

+642
Lalalalalalal 2 вер. 2014 р., 08:19:18

Дізнатися правила

Це може бути дивно, але не існує універсального набору правил для проведення змагань з пауерліфтингу. Змагання з пауерліфтингу спонсором Федерації повинні відповідати правилам федерації, але кожна федерація може мати різний набір правил. У змаганнях з пауерліфтингу, який пройшов у спортзалі, а не спонсорами можуть мати свої власні набори правил. Більшість буде приблизно такою ж, але краще не робити припущень.

 • Це насправді змагання з пауерліфтингу? Це може здатися дивним, але я піднімаю це питання, бо в місцевому спортзалі відбувся "Пауерліфтинг зустрітися", який був в основному "скільки разів ти можеш підняти на 325" конкуренції. Він не був прийнятий.
 • Які вимоги до одягу? Ви зобов'язані носити синглетного? Якщо так, то які синглетного?
 • Яке обладнання ти використовуєш? Зовсім "сирий" означає відсутність обладнання на всіх? Ви можете використовувати пояс? Рукава коліна? Обхоплює зап'ястя? і т. д.
 • Яке взуття можна носити?
 • Присед:
  • Чи ти ходиш вага чи це для одягу monolift?
  • Ви дозволили крейдою спину?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
 • Лавка:
  • Де ваші ноги пускають? Вони зобов'язані бути плоскими на землі, або ви можете натиснути на кулі ваших ніг?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
  • Ви повинні обернути свої пальці навколо бару?
  • Наскільки широкі твої обійми дозволено?
  • Ви зобов'язані виконувати команди? Якщо так, то які команди?
 • Станова тяга
  • Ви повинні чекати команду, щоб відключити блокування?
  • Можна скинути вагу, або вам необхідно опустити його в керованому режимі?

Це не вичерпний список. Просто про що подумати.

Після цього всі ваші тренування повинні зосередитися на підйомі, як на день змагань.

Якщо ви зобов'язані носити синглет, краще одягати його пару раз перед змаганнями, так що ви отримаєте відчуття для цього.

Якщо ви повинні слідувати команди прес-лава, спробуйте знайти кого-то, хто знає, що вони роблять, щоб дати ці команди, так що ви можете практикувати.

+639
Trumpy 27 вер. 2015 р., 12:17:17

Мені сказали люди, що прогресивна перевантаження є єдиним способом ви можете викликати м'язову гіпертрофію.

Робити більше повторень тільки збільшує витривалість, а не гіпертрофія.

Так робили дошки для 5 хвилин?Що він робить? М'язової гіпертрофії або витривалості? Я не можу використовувати мої руки після цього багато часу планка, тому я думаю, м'язове стомлення є даністю, але я не можу зрозуміти, як це відноситься до концепції прогресивної перевантаження.

+635
Nilesh Sah 25 бер. 2019 р., 01:24:09

Угробити свій раціон і перейти зі стартовою програми Сила. Це буде набагато більш ефективним в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

 1. Купити книгу.
 2. Виконайте програму.
 3. Стати сильним і потужним.

Ви витрачаєте час, роблячи вправи ізоляції, вистачає на гормон ударів, які приходять із складових ліфтів, від м'язового балансу, а не на який-небудь прогнозованого збільшення навантаження, і футеровки себе на травми.

+627
lwbecker2 2 жовт. 2010 р., 16:15:52

Це сильно залежить від поточної Фітнес і, можливо, до бігу. Якщо у вас надлишкову вагу або страждають від ожиріння або мають дуже погані фітнес, біг протягом 30 хвилин не повинно бути проблемою. Якщо ви можете ходити по 30 хвилин, ви можете бігати/біг 30 хвилин. Однак біда в тому, що ви не могли бігти дуже швидко. Єдина "реальна" різниця між ходьбою і біг-це те, що під час бігу, тільки одна нога стикається з землею у всі часи. Так що ви могли б навіть зробити це на декількох швидкостях, але це не дуже зручно.

У будь-якому випадку, беручи 10-хвилинну перерву звучить як дуже погана ідея, якщо ти в такій поганій формі, що ви дійсно не можете продовжувати. В такому випадку, я б рекомендував відвідування лікаря та отримання медичної допомоги. У всіх інших випадках, виберіть програму навчання, яка допоможе вам у форму, щоб пробігти 5 км, наприклад C25K.

Ці програми змусять вас бігати, ходити поперемінно, так, а не роблячи перерву, ви просто почати ходити, щоб спіймати подих. Ви робите ці тренування 3 рази на тиждень, щотижня вони злегка збільшити тривалість бігу інтервал, при цьому скорочуючи інтервал ходьби. Таким чином, ви повинні бути в змозі бігти без зупинки по 5 км приблизно через 10 тижнів.

Найбільш важливим фактором, щоб бути в змозі завершити цю програму вибирає правильний темп, щоб працювати. Якщо ви йдете занадто швидко, ви будете відчувати дискомфорт або навіть може не зробити повний інтервал. Тому намагайтеся працювати в Темпі, де ви все ще можете тримати розмову. Це може бути дуже повільним, але це не суть. Справа в тому, щоб отримати вас в форму, так що ви можете працювати в 10 тижнів, не бігати прямо зараз. Також пам'ятайте, що якщо ви відчуваєте дискомфорт під час роботи, ви завжди можете повернутися до ходьбі. Ніхто не збирається карати тебе, так що не карайте себе.

Удачи з програмою і бачити вас в 10 тижнів!

+597
shorif2000 5 лип. 2013 р., 16:45:40

Я б погляньте на те, що ви їсте крім того, скільки ви їсте. Дієта складається з багатьох граней, і ви намагаєтеся зробити те, що не є природним для вашого тіла, щоб робити: втрачати вагу. Завдання полягає в тому, щоб обдурити ваше тіло на спалення свого жиру, а не просто їжа, яку ви споживаєте. Проблема полягає в тому, що багато людей вирізали занадто багато неправильних речей, і насправді стає контрпродуктивним.

Мої особисті втрати ваги подорож почалося з незбалансованої дієти. Ключ до дієти був контролюючі функції підшлункової залози. Існує ряд дієт, які схожі за своїм характером з тим, що я зробив, але є кілька принципів, щоб підбирати, навіть якщо ви вирішите дотримуватися збалансованої дієти.

 • Якщо ви не їсте достатньо білка , ви втратите м'язи.
 • М'язи спалюють жир.
 • Жиру містить 3500 калорій, і м'язів містить 600 калорій. При нестачі глюкози в крові, ви будете спалювати обидва ці разом ... думаю, що стискається швидше?
 • Вправи дуже мало калорій і мало протеїну прискорює втрату м'язової маси. Не те, що ви очікуєте?

Тепер, ви, можливо, буде потрібно більш високий, ніж звичайний білок під час схуднення і тренувань. Так що ваші зайві калорії повинні звідкись ще.

У ubalanced такі як дієта Аткінса, Південного пляжу, або ідеальний білок (той, який я використовував) призначені для тимчасового. Коротше кажучи, ви втрачаєте вагу, і "фаза" дієта для підтримки-що ваше тіло дійсно добре робити. Вони поклали тіло в стан, який називається "кетоз", який прекрасний на 3-4 місяці тягнеться. По суті, у вас дуже мало вуглеводів (менше 40 г в день) і ваша підшлункова залоза буде переключитися на секретуючі glucogon , який призначений для спалювання жиру і перетворення його на глюкозу крові. По суті ваше тіло, як і раніше отримує повний запас калорій на основі вашого BMR, але баланс приходить від ваших жирових запасів. Однак, якщо ви не маєте достатню кількість білка на одну з цих дієт ви зможете почати спалювати м'язи разом з жиром, який є не те, що ви хочете.

Іронія полягає в тому, що простий дефіцит калорій не вирішити проблему, яку ви хочете. Низький рівень цукру в крові робить вас дуже підло і робить його важко думати. Інший, часто випускають з уваги проблему, яка має той же ефект-зневоднення. Ви повинні пити багато води протягом дня. Це допомагає з втратою ваги, і це допомагає з ясність розуму.

Певні частини вашого раціону є мінімальні вимоги, і нижче мінімуму, необхідного для того, щоб задовольнити Дефіцит калорій буде більше шкоди, ніж користі:

Якщо ви їсте чотири рази на день (сніданок, обід, вечеря, снек) або більше, це допоможе вам отримати через день з більш врівноваженим темпераментом. Я також рекомендую отримати більше калорій з овочів поза свого джерела білка, ніж зерна або що-небудь подібне.

+525
Fersal 7 черв. 2016 р., 23:32:23

Я думаю, що це краще, якщо ви будете дотримуватися деяких перевіреним методом, як німецький обсяг навчання. Це схоже на те, що ваша програма виглядає так, але це набагато більш випробувані й довели свою роботу. Крім того, він має дуже великий обсяг і займає порівняно короткий час. Він також ідеально підходить для гіпертрофії, яка є однією з ваших цілей.

https://www.strengthsensei.com/german-volume-training-introduction/ Ось посилання на статтю ГВт.

+509
Johnystar 20 трав. 2011 р., 23:33:01

Я не піду на тягу відразу. Так, вони гарні, але високі шанси, що ваша поза має проблеми, ваші мобільність знижується і в результаті свого виконання ДЛС буде смоктати.

Акцент на розтяжку і спробувати йогу або інші заходи, що для роботи на цьому поставу і міцність серцевини. Крім цього, будь-які регулярні тренування-це хороша розминка для всіх, ті ж правила застосовуються.

+485
Yoav Aner 15 жовт. 2016 р., 02:45:50

Тяга офігенна

Я вважаю, станова тяга дуже продуктивним. Оскільки вони мульти-спільних, мульти-м'язи вправи, вони сприяють зростанню через всю спину і ноги. Зробив важкий, я знайшов їх дуже ефективними при додаванні м'язи. Це частково, тому що я новачок. Це може бути різним для вашої ситуації.

Я не знаю багато вправ, які могли б повною мірою замінити станову тягу. Присідання? Румунська станова тяга? Штангою стегна впихає? Вони все близько, але не зовсім він.

Ви повинні станову тягу

Оскільки станова тяга є легко вчитися, безпечно, якщо все зроблено правильно, і просто важкі, я думаю, ви хотіли б тяги. Почніть світло і додати часто вагу.

+473
bo7o 28 бер. 2016 р., 08:38:58

Будь ласка, спробуйте тренуватися з вагами, і після цього критий велосипед. Ви можете зробити на велосипеді протягом 40 хвилин? Дивитися свій пульс і тримати його близько 60%-70% від максимального. Ви можете дивитися щось на телефоні, читати книги, слухати музику, подкасти. Просто перетягніть ваші ноги. Якщо чесно 1 годину три рази в тиждень-це не багато. Виглядає як мінімум.

Якщо часу вашого ліміту. Існують різні варіанти навчання - HIIT, Табата - знаходяться на одному кінці шкали. Ідея полягає в тому, що вага може бути втрачений шляхом налаштування обміну речовин. Іншими словами, ви втрачаєте вагу не лише при фізичних навантаженнях. Ходьба протягом тривалого часу знаходиться на іншому кінці. Деякі люди кажуть, що час у спортзалі за день, і, сидячи за Залишок дня-це погана ідея. Тому ми повинні рухатися цілий день, з деякими зусиллями, час від часу. Це більш природний з точки зору нашої еволюції. Натяк - розтяжка перед телевізором-це теж вправу. Перемикач стілець з гімнастичний м'яч.

Зверніть увагу, що жир робить процес набагато складніше. Може бути, це не велика проблема у вашому випадку, але все ж. Жир робить значний вплив на те, як наші тіла реагують на інсулін. М'язи мають свою роль, але вони знаходяться на іншій стороні. З посилання це добре, щоб побудувати м'язи, нормальний розмір м'язів...

Підрахунок калорій це хороша ідея. Я не можу згадати посилання, але я чув, що людей з що звичка має значно менше шансів на йо-йо ефект. Так добре для вас.

Якщо ваша дієта не працює, або ви відчуваєте, що повинні піти набагато краще - я б порадив відвідування лікаря і аналізи крові. Якщо ви не хочете цього робити - думати про діабетичної дієти. Моя перша ставка-це проблеми з рівнем цукру. Але він може бути також нестача вітаміну Д3, або ще щось- кажуть, проблеми з щитовидною залозою.

Загалом, ви повинні втратити, якщо не вистачає їжі. З іншого боку, ми не беремо усіх від їжі, якщо немає необхідності. У нас різні метаболизмы. Отже, є невеликий простір, що робить два люди їдять і поводять себе по-різному. У вашому випадку, на перший погляд, і ваш організм зреагував на початкове зміна, але тепер вона пристосовувалася до нової реальності, або, може бути, це недолік сонця, тому Д3 низькому рівні... просто піти і зробити аналіз крові, ви будете знати, що відбувається.

+468
Baracus 15 жовт. 2018 р., 18:39:31

Це може бути перелом, але швидше за все сухожиль і суглобів. Ви можете зробити рентген, щоб побачити. Спробуйте різні пари кросівки, якщо вони у вас є, і переконайтеся, що вони не зашнурована занадто щільно. Крім того, еластичні шнурки можуть викликати це іноді.

+452
Whitney Martin 17 черв. 2011 р., 22:57:25

Я 6 футів висотою, 20-річна хлопчик. В даний час я важу 60кгс.

Я беру звичайний раціон складається з сніданку, молоко, Обід, вечірні закуски, вечеря і півлітра молока на добу, а також. Незважаючи на все це, я не можу поправитись і набрати вагу.

В чому проблема? Якими повинні бути дієта і що я повинен є/немає. Є проблеми з обміном речовин ? Як я відчуваю себе голодним, навіть після 1-2 годин після щільного обіду/вечері.

+445
Dorival 7 груд. 2016 р., 17:19:23

Я футбол (Футбол) гравець і випадкові туристи. Я теж відносно новим садівником, і деякі роботи вимагають багато сили верхньої частини тіла. Мені здається, що моя верхня частина тіла дуже тонкий порівняно з моїм стегна (практично всю верхню частину тіла, від плеча до талії). У мене досить маленький скелет, на мій погляд. Чи є ефективний спосіб тренувати всю верхню частину тіла, щоб рости більше і сильніше у той же час? Якщо це не можливо, що частина моєї верхньої частини тіла я повинен перший поїзд? (наприклад, груди). Я рідко ходжу в спортзал або зробити вага несучих вправ самостійно.

+434
Didi Miller 2 груд. 2013 р., 09:34:24

Наскільки мені відомо, весь "вправи зростання трюки" ідея-Це міф, так довго, як ви їсте, підняття тягарів не буде заважати вашому зростанню.

Деякі люди для підняття тягарів з фокусом вибухонебезпечність отримати швидше, але це повинно бути зроблено з професійним.

+392
Tidhar Mor 21 трав. 2017 р., 23:00:07

По-перше, мені хочеться аплодувати вашою мужністю за те, що достовірну інформацію про проблему ваги, а не багато людей в цьому хоробрий. Перший крок у зміні себе є те, що ви визнаєте необхідність змін, а це саме те, що ви зробили. Зараз підходимо до частини про те, як схуднути. Це може бути дуже складним для тренування, коли ви не повинні робити кілька фізичних вправ. Але є багато інших забавних речей, які ви можете зробити, який допоможе вам схуднути і не нудно теж. Обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем і запитайте його про альтернативну фізичної діяльності для вас. Ви могли б спробувати аеробіки, гімнастики, йоги, навчання від сертифікованих фахівців. Поряд з цим, ви, ймовірно, хочете, щоб зустрітися з дієтологом. Ви отримаєте відмінні рекомендації щодо продуктів, які ви можете і не повинні їсти. Якщо ви присвятіть себе цього, ви обов'язково отримаєте відмінні результати. Я сподіваюся, що ця відповідь був корисним. Ось бажаю Вам удачі, Емілі!

+374
Hakim Khan 4 лист. 2011 р., 02:43:47

Це залежить, по-перше, про те, як ви вимірюєте ваш пульс - зап'ястя оптичний датчик проти нагрудний ремінь? Датчики наручні славляться inaccurates показань, незважаючи на наявні досягнення в області технології, з-за перешкод від світла, поту і т. д.

По-друге, якщо ви потрапили 170, і може підтримувати його, не відчуваючи, як ти стараєшся, це не вашого максимального серцевого ритму.

Якщо ви не знаєте, що ваш максимальний пульс (через тести, а не Формули), то краще працювати на дотик як зазначив JohnP в коментарях.

Однак, повернемося до питання під рукою, бігти поруч з вашої максимальної частоти серцевих скорочень для виконання етапу тріатлону тільки звучить розумно, якщо ви робите спринтерську дистанцію, в іншому випадку ви, ймовірно, копати собі велику яму. Що стосується втоми, що ваші ноги пройдуть, Ви можете виявити, що "комфортно жорсткий" темп сервіс, щоб витримати відстань. На жаль, є велика частка проб і помилок у перегонах, але я бажаю вам всього найкращого.

Редагувати: що стосується нормальних тренувань, рекомендується виконати більшість ваших миль на розмовному темпі - і так, це буде повільно, і ваш пульс буде низьким. Однак переваги вашої аеробної системи буде набагато вище боретеся через кожен запуск швидше, сильніше темпі.

+339
YYC 5 вер. 2011 р., 04:03:17

Як підкреслив у відповідь Чака, це досить складне питання. Я спробую відповісти на два питання, а не зробити огляд вашого плану на Прикладі.

"Або я повинен працювати АБС, після того, як я закінчу грудях?" Зазвичай ви робити ядра/вправ для преса в самому кінці тренування. Частою причиною, щоб уникнути занадто втомилися основні м'язи, щоб тримати правильну напруга в ядрі, перш ніж ви закінчите вправи, які більш вимогливі. Коли робиш груди тисне, ви в основному повинні тримати напругу в спині/плечі, і представляється розумним змішувати жим від грудей з ABS.

"Яке оптимальне кількість комплектів для навчання?" це дуже широке питання. Це залежить від того, що ви тренуєтеся, чому ви тренуєтеся, ваш поточний рівень, свої амбіції, кількість часу для вправ і т. д.

Простіше кажучи, це кількість повторень, яке вважається. Якщо ви можете закінчити все повторень зменшується, то, звичайно, ви повинні віддати перевагу зробити це для підвищення вашої витривалості, економія часу і т. д. Однак, якщо ви зможете робити все повторень зменшується, то не завантажуйте занадто маленькі?

Багатьох чинників обмежує кількість повторень ви можете зробити без перерви: VO2max с, конфігурації м'язових волокон, здатність зберігати основний напруженість, рівень реституції м'язи з минулого тренування, щоб привести себе в тому числі, ігноруючи біль у м'язах. Ці фактори можуть мінятися від тренування до тренування, і саме тому люди мають особистих тренерів, навчання партнерів і т. д.

Перебування на свій власний, Ви будете мати, щоб підштовхнути себе, як говорити собі: "якщо я можу зробити всіх запланованих повторень в одному сеті, то на 10% менше повторень є o.к.", і вирішити, розподіл повторень при виконанні вправи.

Нарешті, я буду коментувати, що це дуже мудрий питання, як ви змішуєте ваші вправи. Тренування в багатьох стилях, наприклад, кроссфіт, ви навмисно змішуєте вправи і не переробляти під конкретні тренування, якщо для тестування продуктивності.

Можливо, це час для вас, щоб спробувати щось нове. Що про паркур, кроссфіт або художньої гімнастики? Вони будуть мати плани тренувань для вас.

+317
Tyler Cole 25 трав. 2014 р., 17:46:21

Вся справа напружуючи м'язи і відновлення.

Я роблю набори з 25 віджимань, але з трьома тримається близько 20 сек у кожному наборі. Ці мікро-лежить важливі для відновлення м'язів (такі речі, як кисень, глікоген, лактат). В тренування я роблю 100 до 150 віджимань в наборах 25, упереміш з іншими (переважно аеробних) вправ.

Спробувати, що протягом 6 тижнів і ви побачите значне поліпшення.

+303
JDavies 23 вер. 2016 р., 02:12:20

У мене така ж проблема. Причина для будучи не в змозі сісти навпочіпки для мене, не відриваючи п'ятки є відсутність гнучкості в області гомілкової кістки(не впевнений, що це називається по-англійськи). У будь-якому випадку спробуйте наступне, щоб побачити, якщо гнучкість є проблемою для вас.

Йти поруч з письмовим столом/столом або просто що-небудь ви можете тримати як ви, сидячи на корточках(зберегти об'єкт перед вами). Тепер після того як ви захопите, що об'єкт почне присівши поволі схиляється до об'єкта(не відриваючи п'яти). Як ви йдете вниз, коліна повинні йти вперед по відношенню до ваших пальцях ноги(щоб тримати рівновагу). Ви відчуваєте почуття дискомфорту, ніби як розтяжка між верхньою частиною ноги, яка йде вгору по кістки гомілки(на обох ногах)? Мені шкода, я не можу пояснити це краще.

Якщо це ваш випадок, то я можу дати вам кілька вправ для поліпшення гнучкості в цій області.

+285
Jody Burgess 2 жовт. 2011 р., 22:59:56

Коротка відповідь: так, різке скорочення калорій може бути дуже шкідливо, але в вашому випадку я не думаю, що ти стільки ж калорій, як ви могли б подумати ви.

Довгий відповідь: ці калькулятори мають на увазі ваш відпочиваючи метаболічно тариф (РМР). Ваш реальний метаболізм може бути дуже відрізняється від цього. Споживаючи під вашим відпочиваючи метаболічно тариф-це небезпечно , тому що ви будете викликати голод заходів від вашого тіла. Я сумніваюся, що ви були фактично споживав 4000 калорій в день, якщо ваш макроелементів (білків, вуглеводів, жирів) були там, де вони повинні бути. Ми отримуємо єдиний реальний калорій з цих трьох макроелементів. Всі інші мікроелементи, що нам може знадобитися для різних процесів, але не дають жодних реальних калорій. Це підкріплюється інформацією, яка фритюрі вживають їжу заподіяв вам набрати вагу. Глибока смажена їжа-це отрута, але у них є багато реальних макроелементів в них. Навіть коли речовина (наприклад, сода) не багато калорій, однак, вони можуть ще й отруїти ваш метаболізм.

Таке отруєння може перетворитися на нездатність засвоювати основні поживні речовини, що буде означати нездатність набрати вагу, навіть коли їдять більше, ніж ми 'мають'. Це суть буття 'важкої атлетики'. Це викличе багато зайвого мотлоху у вашій крові і, можливо, погано ліквідації (сечовипускання і дефекації) звички, і в кінцевому підсумку призвести до хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, проблеми холестерину, цукровий діабет).

Я в основному кажу це, щоб ти знав, що ти не виродок, це абсолютно відомо, пояснив, і звичайний, його просто, що ви не пішли стереотипно ожирінням так стереотипно онлайн калькулятор не займе вашу ситуацію в рахунку.

Продовжуйте робити те, що ти робиш з позбавлення від не-їжі, і харчуватися більш чистий протеїн і жири з курки, грецький йогурт і незбиране молоко. Це буде дуже приємно, особливо якщо ви перебуваєте на режимі опору, і ви не будете загнані в їжу якомога більше вуглеводів, які, як правило, не задовольняють, грам грам. Менше з'їли грам означає меншу кількість прийнятих калорій, що означає більшу вагу, що відривається!

Також, як завжди: якщо ви можете дозволити собі знайти особистого тренера або дієтолога (або обидва), щоб задовольнити навіть просто раз в місяць на ваш прогрес, що є одним з кращих інвестицій ви можете зробити. Вони допоможуть вам зрозуміти, що відбувається, так що ви можете зробити ці зміни постійними.

У відповідь на коментар нижче, Ось кілька посилань:

Трансформація жиру в смаженій їжі

Прецедент за використання слова "отрута"

+167
Philipp Wendler 16 лип. 2010 р., 13:33:22

Петро, є кілька можливих причин. Тому що ви не страждають ожирінням, і можуть мати медичні умови, щоб розглянути, це щось, щоб перевірити з вашим лікарем. Ви знаєте, що часто повторював фразу: "перед початком програми тренувань, проконсультуйтеся з лікарем або лікарем". Ходити в одній милі в день, значно збільшили свій рівень тренування. (Сподіваюся, ваша нова робота йде з користю для здоров'я.)

У доповнення до можливості вже запропонував, ваш стан може включати кровообігу, нервів та інші проблеми опорно-рухового апарату. Ваш лікар буде кращим варіантом, щоб допомогти вам усунути проблему.

 • Якщо проблема опорно-рухового апарату, тобто як суглоб, м'язи, сухожилля або інші м'які тканини, пара палиці для скандинавської ходьби можуть допомогти, переклавши частину ваги з ніг на руки. Використовуючи поляки можуть бути дуже ефективні по ряду причин, але у вашому випадку, вони будуть функціонувати в ролі підтримки. Тому що ви будете ходити в міських умовах, можна використовувати гумові наконечники ходьба для покриття загостреною верхівкою. Якщо у вас є скутість м'язів або слабкість, терапевт може дати вам деякі теля тягнеться (Гайструк і камбаловідной) та/або деякі зміцнюючі вправи, такі як ноги піднімає, або все, що підходить для вас.

 • Якщо проблема з кровообігом, ваш лікар або терапевт може дати вам комплекс вправ для гомілки для поліпшення циркуляції крові, такі як прості ноги і гомілковостопного суглоба діапазон руху, вправи, які можна робити сидячи в кріслі. Наприклад, вкажіть ваші пальці вгору і вниз, або виписати алфавіт в повітрі, наче великий палець-це ручки. На місці сидячи, піднявши одне коліно і потім інший у напрямку до грудей, так як це також допомагає збільшити циркуляцію крові в ногах.

І так, вважаю хорошу пару зручного взуття і, можливо, навіть підтримати шкарпетки. Також, якщо можливо розбити вашу прогулянку з короткими сидить періодів відпочинку і зробити кілька кіл щиколотки. Добре, що ви почали ходити програми, яка може додати у ваше здоров'я і фітнес. Погано те, що ви повинні піклуватися про печіння, перш ніж він стає гірше і гальмує прогрес. Удачі.

+154
joffrey lefort 14 лип. 2010 р., 19:45:12

працює щодня з ранку-це моя рутина.я хочу знати, кращої поверхнею для бігу, який допомагає мені бути в хорошій формі.

+150
philippe beckrich 22 трав. 2018 р., 01:39:32

Подивіться на останню картинку і помічаємо, що навіть якщо ваші руки утримуються разом правий лікоть спрямований назовні.

Це означає, що ви не використовуєте м'язи рівномірно. В такому разі я хотів би спробувати робити деякі вправи орієнтовані на м'язи, які сприймаються як більш слабкі результати такої компенсації.

Один із інших способів будуть також посилювати ваше почуття тіла. Більшість спортивних залів мають дзеркала не для показухи, що великі м'язи, але саме для виконання досконалою технікою, чому спостерігаючи за тим, як наш організм реагує на подразник дають.

Попросіть кого-небудь записати підтяжки ззаду без сорочки.

Також у мене є сміливе припущення, що це може зіпсувати ваші плечі в майбутньому, так як це триває.

+135
J Woltman 3 січ. 2012 р., 03:50:02

Я 44-річна жінка, стоячи на 4 футів 11 дюймів і вагою 95кг. Як я можу взяти цю вагу, не нашкодивши собі ?

+67
user3772547 12 бер. 2019 р., 07:31:44

Цей рух може бути зрозуміле шляхом її розділення на частини.


Встановлення: бічний-лежачи
Плече: (СТГ суглоба) 0 градусів згинання.
Лікоть: Повністю Продовжений.
Рух: плечовий згинання від 0 до 90 градусів (гравітації зведені до мінімуму)
Для того, щоб тримати вашу руку паралельно підлозі, і модулювати зусилля, необхідне, щоб завершити рух, лопатки стабілізатори (ретракторы).

Лопатки Ретрактора:
1.) Нижня Трапецієвидна
2.) Паралелограми (великі і малі)Що таке велике про цю вправа - згинання плеча забезпечує різну ступінь активації м'язи у всьому діапазоні руху (ROM), також відомий як динамічна стійкість.

+65
edward 7 груд. 2013 р., 23:41:31

За останні чотири місяці я займаюся тренування маразм. За цей час я зменшила кількість їжі я з'їдаю близько 1800-2000 калорій в день. Я пити рекомендована кількість води необхідно (близько 8 чашок в день, і я ніколи не їм нездорову їжу. Я п'ю ізолят сироваткового протеїну після тренування (один 29г совок), я беру АЧГ^3 предтренировочний комплекс до тренування (на одну порцію), я беру 12 цензора (CLA добавки) капсули в день, і я отримую близько 8-8 1/2 годин сну щоночі. За ці чотири місяці я пішов з 195lb до 175 фунтів. Я набагато сильніший і відчуваю себе дуже здоровим, і я, чесно кажучи, тон скрізь, крім живота. Мені АБС щодня, і вони стали багато міцніше, але я не бачу визначення, якщо схоплю зайвого жиру і потягніть його вниз так що я можу бачити, де це прикрити свою АБС. Що відбувається? Я хочу визначення, і я старанно працюю кожен день. АБС точно є, але як я можу отримати його, щоб подивитися, як вони там?

+59
sdgdrg 28 лип. 2018 р., 18:51:50

Я шукаю деякі практичні і смачні рішення для раціону з високим вмістом білка. Мені подобається їжа, яка має інтенсивний смак.

У заявку на це питання не буде закритий, чи можете ви будь ласка, напишіть трохи інформації про значення в харчуванні харчових продуктів.

Наприклад, яєчні білки: 11G білка на 100г

+35
404 Name Not Found 20 жовт. 2012 р., 21:44:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil