Велоспорт це добре чи погано для поперекового гіперлордоз?

З Вікіпедії про поперековий гіперлордоз:

Відома як м'яка, то зазвичай для танцюристів. Диспропорцій у м'язова сила і довжина також причини, такі як слабкі підколінні сухожилля, або щільно згиначі стегна (клубово-поперекового м'яза). Головною особливістю поперекового гіперлордоз це нахил тазу вперед, в результаті чого таз спочиває на верхній частині стегон.

Це означає, що на велосипеді, який використовує стегна мають багато корегуючих ефектів для гіперлордоз. Це правильні міркування, або є інші фактори, які необхідно враховувати?

+302
Mahathi Vempati 24 жовт. 2016 р., 08:29:22
38 відповідей

Я помірно активний 35 років.про'. Три дні на тиждень я ходжу відразу до інтенсивне кардіо тренування відразу після роботи і додому в 10 вечора, голодний, бо не встигли з'їсти раніше.

Я думав про збиття сироватковий протеїн пити правильно, як я покинув офіс, як спосіб поповнити.

Я не повинен дивлячись, що стрибнути вгору, але просто тримати себе в формі і не їжте пізно ввечері.

Це гарна ідея? Який протеїн мені вибрати? В інтернеті є безліч пропозицій, але я довіряю цій спільноті.

Дякую

+987
sagdi 03 февр. '09 в 4:24

Існує велика розбіжність в потовиділення (піт). Деяких людей кидає в піт дуже швидко, деякі люди не так вже й багато.

На далеких кінцях пот-о-метр у вас гіпергідроз, а підвищене-або підвищення , в якому недостатня кількість поту проводиться. Хоча зручно, в соціальних колах, вона може стати дуже небезпечною в умовах, коли ваше тіло потребує , щоб охолонути. Гіпергідроз, а підвищене-або підвищення в екстремальних умовах може призвести до теплового удару і смерті.

Тобто гіпергідроз, а значить, ви будете потіти багато. Це також може викликати проблеми, пов'язані із зневодненням і шкірних інфекцій.

Лікар може діагностувати вас з будь-якої з цих, але швидше за все ви в межах норми, і тоді ваш друг, але ви двоє просто існують у різних сферах "нормального" (тобто: не діагностується стан).

Крім того, як ваш фітнес буде зростати кількість поту, що ви робите. Від Кріса Кармайкла (професійний Олімпійський велоспорт тренер, і сам Олімпієць):

Покращення фізичного стану впливає на спосіб вашого тіла працює в широкому спектрі шляхи, і ваша відповідь попотіти, щоб здійснити зміни, як ви стали більш підходять, тому що ви збільшуєте навантаження, ваш організм має бути здатний ручка. Коли ви станете більш потрібним, ви зможете працювати інтенсивніше. Ви генерувати більше потужність ... і підтримувати більш швидкими темпами ...

Але вміння працювати складніше, також означає, що ви маєте можливість щоб генерувати велику кількість тепла за дуже короткий період часу. Ви також мати витривалість, щоб довше підтримувати вправи, сенс у вас є здатність генерувати тепло протягом тривалого періоду часу. Ваше тіло має щоб адаптуватися до цих вимог для того, щоб тримати вашу температуру стабільний.

+956
IOTAsupporter 24 квіт. 2010 р., 01:58:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я останнім часом намагаються схуднути. Я ходжу по 20 км в день і я, як правило, втрачають більше калорій, ніж я є. Ходьба-це моє хобі і я ходжу близько 3-х годин в день без перерв. Мені було цікаво, тому що я читав деякий час тому, що поки ви ходите чи бігаєте багато при використанні сироваткового протеїну, ви можете схуднути, тому що мабуть сироватковий протеїн може збільшити метаболізм. У мене уповільнений метаболізм і мені складно худнути і я сподівався, що сироватковий білок може допомогти в цьому. Я 5'7" і я важу 170 фунтів. Я хочу впасти до 150. Будь-які корисні поради будуть оцінені і спасибі

+940
bjarkig82 27 лип. 2011 р., 00:55:02

Я роблю 5 підходів віджимань кожен день. Я роблю чергуючи тренування, як в перший день, я роблю віджимання для збільшення повторень, то на наступний день я не обтяжені Віджимання, 2 підходи з додатковою вагою і 3 підходи без ваги.

Коли робиш збільшення повторень тренування, коли я починаю працювати, я роблю близько 28-30 повторень в першому сеті, то я можу зробити тільки 15 повторень і так у другому сеті, і, таким чином, я не можу підійти мій перший набір реп графа в двох. Для збільшення реп, я беру 2 хвилин відпочинку між підходами, але в обтяжені віджимання я беру 3 хвилин.

Чому я можу зробити так багато менше віджимань у другому сеті?

+938
Ali Marandian 15 квіт. 2018 р., 10:44:33

Хм... Ну це звучить як погана ідея.

Коли ви використовуєте ультра ви повинні прислухатися до свого організму і знати, коли, щоб підштовхнути її, як годувати і як поливати. Я не хочу, щоб спробувати розбити маршрут і план його до такої міри. Ви не знаєте, що рельєф місцевості як ви знаєте, якщо він збирається бути гарячою або холод на добу.

+929
Flights Pedia 13 лют. 2013 р., 13:46:41

Ви знайдете в цьому розділі є безліч практичних порад з ремонту присед проблеми. Вірите чи ні, але в статті вони є "Як прибрати стирчить живіт" також має деякі корисні тягнеться, щоб допомогти поліпшити свій присед зчеплення.

Я включив обидва випаду розтяжок і вивихів плеча , щоб зробити його простіше зробити свою форму правильно.

+924
Rich Ike 13 вер. 2015 р., 13:13:47

Коли намагаюся підрахувати, скільки мені повинні з'їсти для зниження ваги, яка повинна бути база калорій на основі? Мій нинішній вага або моя вага? Я 5'8" на 240 фунтів бажаючи опускатися до 180lbs або менше, якщо взагалі можливо.

+920
rickh 4 лип. 2015 р., 22:16:12

Ви не побачите багато в результаті перерахованих рутини і дієту, які ви перерахували.

Ви можете побачити якесь зростання у ваші трицепси, біцепси і дельтовидні. Але в кінцевому підсумку це буде повільний і стоп, Якщо ви не збільшуючи вагу або складності вправ. Враховуючи, що ви вже робите 15reps ви не могли бачити набагато більше зростання на всіх.

Я б сильно подумала, дивлячись на інші вправи ви можете робити з тими, такі як рядки для вашої спини та один або піднята присідання для ніг для ніг просто для підвищення загальної міцності. Ви повинні також розглянути питання про включення деяких кардіо, а не для спалювання жиру, що люди думають, але для хорошого здоров'я серця, тобто серцево-судинної.

+911
user35070 21 квіт. 2015 р., 11:49:28

Якщо у вас є інтенсивні тренування перед вами, це гарна ідея, щоб приймати сироватковий протеїн перед тренуванням. Сироватковий білок містить високу кількість філій амінокислоти, які допомагають зберегти запаси м'язового глікогену, тобто ви можете працювати довше на більш високій інтенсивності, а також збільшує синтез м'язового протягом декількох годин після тренування завершена. Тому даний сироватковий протеїн може допомогти прискорити процес відновлення і зменшити високі рівні болі в м'язах. Якщо ви хочете, щоб споживати білок після тренувань, а також забезпечити, щоб споживати білок з відносно високою кількістю вуглеводів для відновлення м'язів пошкодження і пробою тканини і стимулювати відновлення м'язів і зцілення

+886
Craig Gajeski 20 лют. 2017 р., 12:01:25

Поки ліфти і сталеві балкові конструкції на рубежі 19-го століття, найвищі будівлі були, як правило, п'ять історій. Люди працювали в ті п'ятої історії протягом багатьох років.

Крім того, багато робочих місць, у людей, що йдуть вгору і вниз по пагорбах весь день протягом десятиліть, починаючи, як діти малі.

Це насправді сумно, що люди вважають вісім сходових прольотів в день, щоб бути щось, що виходить за рамки того, що здорове людське тіло може зробити.

Якщо у вас є проблеми, то це, ймовірно, від надмірного використання, як ви пристосуватися до навантаження на ваш організм. Але якщо ви робите це постійно, без будь-яких побічних ефектів, ви можете бути спокійні, знаючи, що це нормально. Якщо що-то починає боліти, урізати і піднімаємося на ліфті. Якщо він відчуває себе добре, продовжувати робити це.

І скажи своїм друзям, щоб перестати давати вам погана порада.

+883
Sayantan Dutta 13 черв. 2016 р., 10:07:02

Більшість джерел на розтяжку я читав всі згодні, що розтягуючи холодні м'язи (тобто попередньої розминки/тренування) не добре.

Я особисто вважаю, що у фокусі (5-10 хвилин) стретчинг найкраще працює в кінці тренування, але якщо ви хочете, щоб розтягнути до тренування я б зробив 5-10 хвилин прогріву (якщо ви йдете просто почати ходити) і потім зробити деяке світло розтягування, перш ніж перейти до основної частини тренування (ваги, залишок ходьби все, що завгодно).

Я хотів зробити більш динамічну розтяжку в кінці розминки (плече, рухливість палицею, розмахуючи ногами вперед і назад, з боку в бік), і чим більше статична розтяжка (ікри, стегна тощо) В кінці тренування.

+867
Kitoye 26 жовт. 2019 р., 17:21:46

Так ви не тільки біг 10-15 км/тиждень і ваша раса знаходиться в 7 тижнів з метою суб 45 хв, це збирається бути жорстким (якщо ви неймовірний спортсмен). Якщо б Ви були після тренувань прохолодний біг на 10 км, розклад матчів, ти б побіг 28+ миль на цьому тижні.

Працювати на швидкості вам потрібно зробити швидкість дрилі і тобі потрібно бігти. Це не дуже реалістична мета... однак...

Розклад тренувань прохолодний біг є дещо консервативним. Що розкладу на 40 хв - 48 хв час фінішу і ви сказали, що ви вже можете це робити в 48:45 хв. Ви можете спробувати тренування на тижні, ви повинні бути і подивитися, як ви відчуваєте. Якщо ви відчуваєте себе добре, продовжуйте працювати з графіком!

+858
speakslow 7 лип. 2018 р., 01:08:28

Якщо ви не знаєте медичних проблем (особливо серцевого), ви можете займатися в першій половині дня. Це також змусить вас спалювати більше калорій протягом дня. Однак, якщо у вас є серцево-судинні проблеми, можна робити вправи у другій половині дня, так як гормон тестостерон секретуються рано вранці, що може викликати деякі аномалії серця і може дати вам важкий час.

+843
HilarieAK 13 бер. 2010 р., 14:18:32

Зробити вигнуті бігові доріжки допомагають при правильному запущена форма*?

В шукаю бігову доріжку, я натрапив на вигнутий бігові доріжки, як Кривий woodway і TrueForm Бігун. Вони стверджують, щоб допомогти з формою, але вони дійсно? Я хотів би з'ясувати, перш ніж впасти $5000+ (або я б краще з іншим біговій доріжці?)

 • Я розумію, що "техніку бігу" може змінюватись в залежності від людини, але я вважаю, що ми всі могли б погодитися, що, безсумнівно, є загальні правила для наслідування (тобто Підтримання короткий, швидкий крок, тримати ваші коліна в лінії і т. д.)
+781
Cp Shamseer 9 бер. 2013 р., 18:17:33

У мене було оману , що робити багато вправи/хрусти допомагає зменшити живота жир. Я хочу набрати вагу на даний момент, за яким я вважаю, що я повинен слідувати за надлишку калорій харчуванні. Але, якщо я не помиляюся, робити кардіо разом з наступними дефіцит калорій у раціоні допомагає зменшити живота жир, а також загальні жирові відкладення швидше. Отже, моє питання полягає в тому, як зменшити живота жир і накачатися одночасно з наступним залишок калорії дієта?

+742
vkg29 17 черв. 2013 р., 02:40:01

Я сам програміст і часто витрачають близько 10-13 годин в день в кріслі і були схожі проблеми.

Моє рішення - всього тіла 20 хвилин тренування кожен день, з упором на більш активні фізичні заняття для спини і ніг. Наприклад - немає лава вправи - робити багато повторень бур-пісяє, мертві підйомників, на верхні віджимання з легкими гантелями та підтягування. Багато основної роботи велосипедів, дощок - все, що робить ваше тіло 'згорнутися'. Не зупиняємося більше ніж на 30 секунд. Погляньте на крос-фіт вправ. Бути більш активними. Йти за 15 хв прогулянки від вашого дослідження діяльності.

Все перераховане вище займе не більше 30 хвилин кожен день, але це допоможе вам позбавитися від болю в спині.

Зацініть https://wodtimecalculator.com/blog/201-crossfit-workouts-can-home-pdf/

+726
Juan Cobos 26 квіт. 2010 р., 02:37:05

Після 6-місячної перерви після закінчення 10 тижнів (5 днів на тиждень) фітнес-програма, я перезапустив її на минулого тижня.

Минулого тижня я пішла в тренажерний зал 2 дні з п'яти (понеділок і п'ятниця) і на цьому тижні весь шлях з понеділка по п'ятницю. Моя рутина-це кардіо (бігова доріжка вівторок і четвер) та інших основних груп м'язів в інші дні.

Після робити груди і спину в середу я відчула трохи болю в грудні м'язи, а нормальний насос в моїх грудях. Після кардіопрограма Thrusday ж (20 хвилин на біговій доріжці - прибл. 1.8 миль, я змусив себе трохи) моя груди стала дуже накачаний (майже в два рази більше за розміром, ніж до середовища).

Я б не турбувався про це, але в грудях не було таким настроєм приблизно на півтора дня зараз, і я ніколи не відчував це раніше.

Насоси у мене був останній раз, коли я зробив цю програму було нормально і тривати не більш дні (день тренування), але почали рости в intesity один день (четвер) і триває до сьогоднішнього дня (все-таки закачали).

Я не впевнений, що це привід для занепокоєння, але я ніколи не відчував нічого як це раніше, і я зробив деякі веб-пошуку, але не знайшли будь-яких відомостей про "розширеної" насоси.

Я також почав робити в 15-16-годинний цикл голодування, я не впевнений, якщо ця інформація корисна або вона має які-небудь наслідки для мого стану.

Хто мав подібний досвід і/або насос повинен тривати так довго?

+721
Floris R 20 вер. 2014 р., 03:24:59

Не впевнений, що це та інформація, яку ви шукаєте, але я часто беру те, що я називаю "сон Кофеїн". Ідеальна довжина Nap для мене це 15-20 хвилин, тому прямо перед мені потрібно відпочити, я вже половину чашки кави. Це потрібно для кофеїну, щоб вдарити мене близько 20-30 хвилин, щоб він не заважав мені дрімати. Як тільки я прокидаюся, я абсолютно готовий йти, тому що я відпочивав від ворсу і мати додаткову енергію від кави.

+687
Johnson15 16 лист. 2010 р., 01:32:19

Є програми, такі як Чи syncmytracks , які намагаються синхронізувати свої тренування з десятком основних постачальників, і більшість додатки додали можливість синхронізації з принаймні одним з агрегаторів, наприклад. Підходить Google, Apple Здоров'я, Як MyFitnessPal.

+657
nvartolomei 15 черв. 2019 р., 10:50:00

enter image description here

Коли потрібно пити протеїнові коктейлі маючи на увазі, я роблю тільки вправи двічі на тиждень? Я повинен також брати його в дні відпочинку?

+656
IEVGEN 21 січ. 2020 р., 08:10:42

NEMS працювати, щоб стимулювати м'язи, які слабкі і які не в змозі досягти повної усадки без додаткового стимулу. Після того, як ви можете досягти повної активної м'язової contracttion, як @Іво каже, Ви хочете активно тренуватися м'язи і додати опір, щоб домогтися подальшого зміцнення.

У NEMS виробляє скорочення м'язів, так що в цьому відношенні ваші черевні м'язи "працюють", коли ви носите пристрій. Якщо ви активно контракту разом з нею, ви отримаєте краще стиснення. Це може нагадати вам контракт ваші АБС. Але згідно УЛХ

У той час як пристрої EMS може бути в змозі тимчасово укріпити, тон і фірми м'язи, немає пристроїв ЕМС були очищені це час для втрати ваги, зниження обхват, або для отримання "жорсткий рок" АБС.

Також, електроустановок стимуляції також може бути протипоказаний для людей із кардіостимуляторами, металевими імплантатами та захворюваннями, такими як рак.

Якщо ваша основна мета-скинути вагу і зменшити об'єм талії, увагу на свій раціон, фізичні вправи (кардіо з HIIT і тренування з обтяженнями), а також уникати тривалого сидіння - вставай і часто переїжджають. Відстежувати відсоток жиру в організмі, в доповнення до вашої талії обхват для оцінки вашого прогресу.

Наступне питання/повинні допомогти вам з вашими цілями, щоб почати втрачати вагу і зменшити обхват талії:

 1. Які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?
 2. Як огрядного інженера повернутися в форму?
 3. Оптимальними вправами для тренування живота
+635
user1373805 26 лип. 2010 р., 03:45:27

Я використовую невеликий верблюд мішок (не занадто повний) для цього. Не підходить для досягнення гелів, але у тебе є рідина так само те, що ви дійсно хочете в довгостроковій перспективі.

enter image description here

+625
Josie Fraser 28 черв. 2016 р., 13:09:28

Природа теніс становить 3-5 секунд сплески швидкості з 3-5 секунд відпочинку протягом приблизно 30 секунд, а потім на 30-60 секунд відпочинку. Це говорить про те, що креатинфосфат і Glycolitic шляху буде називатися на більшість. Якщо ви не в змозі грати з вибухом на годину або більше, перш ніж втомлює, цілком імовірно, що проблема не фітнес, але харчування. Ваші запаси глікогену можуть бути з часом виснажуються, і ваш організм не може виробляти достатньо самостійно під час роботи. Ви можете розглянути перед тренуванням вуглеводний джерело, а також більше вуглеводів під час тренування фізіологія підготовки, змагань і відновлення

Бігу на дистанціях поїздів окислювальний шлях, ігноруючи інші два шляхи. З цієї причини, збільшуючи дистанцію біг фітнес ймовірно, не допоможе вам в пізній час свій теніс. Насправді, це може бути контрпродуктивним, так як це важко мати всі метаболічно стежка на пік форми одночасно.

Так, на поїзді довше, теніс, залізничний правильному шляху. Розглянемо кілька раундів Табата спринти з боковим перемиканням довжини спокою, і переконайтеся, що ви поповнюєте свої запаси глікогену з вуглеводами.

+612
SHAZZAD KHAN 11 груд. 2010 р., 13:37:58

Ви не хочете лягати спати голодною, тому що ваше тіло не буде палива до самовідновлення, але в той же час ви не хочете переїдати, або так як ти не спалює стільки калорій, поки ви спите.

Я рекомендую легку, здорову закуску, щоб забезпечити джерело енергії для організму, без упаковки на фунтів. Вважаю, що коли ви голодуєте, це ставить ваше тіло в режим зберігання, сповільнюючи ваш метаболізм. Сам акт їжі часте, дробове харчування дійсно допомагає збільшити ваш метаболізм.

Оновлення: ось лише один з багатьох ресурсів на тему Їжа більш часто, щоб збільшити ваш метаболізм:

Правильне харчування дозволить збільшити і прискорити ваш метаболізм. Важливо не пропустити прийом їжі або перейти на який-небудь голодній дієті. Ви завжди повинні з'їсти здорові закуски між прийомами їжі. Ідея в тому, щоб часто харчуватися, щоб запобігти муки голоду, і щоб зберегти ваші енергетичні рівні відповідають які, в свою чергу, дозволить збільшити і прискорити ваш метаболізм.

Джерело: Обмін Речовин

Харчуйтеся часто і невеликими порціями. Збільшення проміжків між прийомами їжі змушує ваш організм перейде в режим голодування", який знижує ваш метаболізм в якості засобу для збереження енергії та запобігання голоду. Пропуск харчування не допоможе вам скоротити кількість споживаних калорій і втратити вагу, насправді, люди зазвичай їдять менше, коли вони їдять часто і невеликими порціями. Крім чотирьох до шести невеликих прийомів їжі в день[6], їдять здорові закуски також підвищить метаболізм.[2]

Джерело: Збільшити Ваш Метаболізм

+582
copycat 29 жовт. 2010 р., 17:14:35

Так, це можливо, щоб збільшити силу в м'язах, не обов'язково стає все більше. Це залежить від того, як ви тренуєтеся, методи, які ви використовуєте. Гімнасти, як правило, дуже легкі, але володіють величезними запасами міцності. Тест на міцність гімнастка полягає в тому, щоб подвоїти власну вагу тіла на всіх основних верхніх вправ тіла - віджимання, підтягування, жим лежачи.

Інший приклад можна побачити за цим посиланням. IronMind 1998 тренувального залу: неймовірні Болгар - в кінці відео ви можете побачити Galabin Boevski бути 69kgs(~150 фунтів) навпочіпки 250кгс(~550 фунтів). Більшість хлопців у тренажерних залах тут навпаки 220фунтов і пишаємося, коли вони можуть присідати власної ваги. Але вони тренуються, щоб подивитися великий не набере чинності.

+515
Janel 9 бер. 2013 р., 15:37:27

Цілі книги були написані на тему періодизація для силових тренувань. Суть, здається, працювати в різних діапазонах повторень. 5 або менше для міцності і 8-12 на гіпертрофію.

Проста схема періодизації може бути: перший тиждень робіть підходу 3 х 4 Повторень. Наступного тижня 3 сети х 6 повторень. І так далі до 12 повторень. Потім поверніться до 3 комплекти х 4 Повторень.

Навіть це я вважаю дуже складним. Замість цього я б варіюватися в діапазоні повторень у кожному тренуванні. Одне тренування я можу зробити 3 підходи по 10, 5 і 10 повторень. Ще однією тренування я можу зробити 3 підходи по 5, 5, і 10 повторень.

Чи існують які-небудь недоліки цього підходу порівняно з більш "правильної періодизації"?

Мої цілі є поєднанням сили і гіпертрофії. Я тренувався близько року.

+514
SmOtRa 16 лист. 2013 р., 01:15:44
 1. Їжте більше їжі, особливо білків, так що ви можете збільшити ваш вагу.
 2. Зменшити присяд роботи-приріст ваги від 5 кг до 2,5 кг. Чим сильніше стаєш, тим менше інтервал повинні стати.
 3. Видалити випади, спліт-присідання, і розширення від вашої програми. Ви не потребуєте в них, якщо ти присядеш і тяги. Будь ласка, розгляньте початкову міцність програма, яка може допомогти вам визначити відповідні роботи ваг і частот для цих вправ.

У відповідь на ваше "потрібна допомога в нижній точці робити решту 2 Репс": "не роби цього. Якщо хто-то стосується штанги, то це не ваша репутація, і ви не повинні вважати, інакше ви просто обманюєте себе, і ви будете мати ніяких об'єктивних способів оцінити вашу роботу.

+451
TAxel 26 трав. 2012 р., 10:03:06

Після отримання довідки з цим питанням я почав працювати мою слабкість сідничного м'яза. Дуже швидко я став здатний виконувати вправи без болю або втрати рівноваги, і більше не відчуваю болю під час ходьби тому або повертаючи ногу всередину. Так що... я можу видалити ці вправи з моєї щоденної тренування? Чи є шанс, що моє тіло буде знову припинити використання сідничного м'яза, якщо я не нагадаю це як?

Те ж питання стосується раковин молюсків. Я не маю стільки доказів того, що вправа працює, але я думаю, що майже кожен отримує результати з раковин молюсків, як довго, як вони насправді робити вправи. Так що я можу припинити їх робити і витрачати свій обмежений час тренування на інші частини тіла, а?

+445
Navita 10 квіт. 2011 р., 21:13:08

Самі сертифікати тільки зробить ваші послуги більш затребуваною, вони не роблять вас краще особистого тренера.

Де ви плануєте працювати? Якщо це в спортзалі, запитайте їх, які сертифікати вони поважають найбільше. Деякі організації вимагають конкретного, а інші дійсно не піклуються, і дасть вам більше платити на підставі кількості (не якості) сертифікати. У цьому випадку ви могли б також зробити найдешевший з них ви можете.

Якщо ви збираєтеся собі ринок для широкої публіки, майже ніхто не буде знати різницю між ГЦСІ і Туз. Вони можуть запитати: "А ви сертифіковані?" (а вони повинні), але це про нього. У цьому випадку рішення залежить від вас: як ви думаєте, зробить вас кращим тренером? Ці сертифікати тільки допоможе отримати клієнтів у двері, не зберігають їх.

Якщо ви дійсно, дійсно хочете, тоді відповіла на ваше питання туз і ГЦСІ два я чув, згадували найбільше і, ймовірно, найбільш впізнаваний. Це може відрізнятися тільки моє особисте спостереження і твоє.

+413
Ian Wright 22 лип. 2010 р., 00:07:21

Я зараз записалася в тренажерний зал кругова тренування і просто вирівняна на рівень 3 в минулому місяці (приблизно через пів року бути на рівні 1-2 спорадично). Я був тепер більш послідовно (2-3 рази в тиждень), але зараз я відвідую деякі заняття йогою і баланс тіла, щоб супроводжувати свою дружину.

Поточна тренування складається з 2-х днів тренувань. 1 повний цикл становить 10 хвилин 20 станцій швидкої тренування протягом 30 секунд кожен. кожний парний станції зроблена "активний відпочинок": Стрибки на місці, кроки в бік, стрибки через скакалку, стрибки, коробка, фігуристів і т. д. Непарних станцій зосередитися на різних частинах тіла: рядки, знизує плечима, махи гирі, чистий і ривків, і присідання.

Моя основна мета-скинути животик, і поступово тонус м'язів і ABS. Досі мої м'язи повертають нормально, але животик не йде. Я знаю, це остання частина насправді піти, але я просто хочу переконатися, що я роблю все правильно.

Отже, мій новий план зараз-йога/боді-баланс-клас на Т/Е/З а потім схема поїзда на Ж/Ж або М/Ст. питання в тому, як максимізувати вигоди від цих тренувань через мій раціон харчування?

Їжа контекст для цієї тренування: день тижня Сніданок складається з того, що я можу тримати на(локшина - не здоровий, але все ще шукаю інші варіанти. овес? сандвічі?) обід зазвичай рис з тунцем або куркою. вечеря сендвіч з куркою до тренування(а потім виходячи з коментарів, схоже, я повинен відкласти це до після тренування, хоча...його важко тренування голодний)

Ця дієта досі добре?( крім поганих сніданки). Я теж зазвичай голодувати протягом дня і хотіли б деякі пропозиції про те, як уникнути цього без шкоди для тренувань. Я сподіваюся, що це дає достатньо інформації :)

+347
Dan V 12 лист. 2011 р., 10:26:12

Потіште мене, дозволяючи мені дати вам трохи передісторії. Я втратив багато ваги, більшість з них жир. Я не дуже задоволений кінцевим результатом, так що я працювала над тим, щоб деякі м'язи я втратив. Я починав з програми або 5х5. Мені не доїхати, тому що його творець зробив останнім часом деякі вельми спірні речі і не закликаємо нікого більше не використовувати цю програму. Я тоді почав стартову силу програми. Я знайшов місце, де я досить сильний, і додав неабияку кількість м'язової маси. В процесі я також набрала зайву вагу.

Важлива частина моєї історії, яку я хочу донести, і ту частину, яка відноситься до вашого питання така: поки що я не могла присідати 295lb і станова тяга 335lb по 5 повторень у кожному, що я почав спалювати більше жиру. У той час як великі м'язи насправді спалювати більше калорій в стані спокою, ви повинні отримати досить сильним, перш ніж він почне робити те, що ви говорите.

Такі речі, як біг, пілатес, зумба і т. д. також дуже різні типи вправ. Що ви отримуєте з них дуже скромну суму сил, але купу кондиціонування. Ви зможете спалити багато калорій, але м'язи ви отримуєте роблячи ці види діяльності достатньо буде тільки для підтримки активності (плюс трохи більше). Вам не знадобляться будь-які добавки з цим класом вправ, і, здається, більше у відповідності з вашими фітнес-цілей.

+292
StanS 21 трав. 2010 р., 22:16:50

Багато людей роблять помилку в управлінні, що вони думають, що це ОК, щоб просто вийти на вулицю і бігти, без будь-якої підготовки підстави. Ця помилка призводить до великої кількості травм. Мій довго працювати протягом усього тижня є 10ish миль, і от коли я біжу між 30-40 км/тиждень.

Якщо у вас немає багато бази, 10 км два рази в тиждень-це не те, що я рекомендую. Плюс, якщо ви просто робите це для загальної фізичної підготовки, то це перебір, і, по всій ймовірності, що сприяють вашому загострення коліно. (Особливо якщо ваші черевики не підходять/старий). Якщо б я тренувати когось, що хотів зробити дві 10 км проходить тиждень, як тільки їх навчання, я б чекав їх в районі 50-60 км в тиждень в якості бази перед цим і прийміть до уваги, що ви втратите якісь здібності, опустившись на-всього два рази в тиждень. Інша проблема полягає в тому, що відновлення буде впливати і, можливо, конфліктувати з іншими тренуваннями, обмежуючи себе дві довгі траси.

Наскільки біль в коліні на велосипеді, я підозрюю, що у вас якийсь позиційної установки, що це неправильно, або що ви наближаєтеся до велосипеда, як ви бігати, сідають і довбають по супер високої каденції. Майже всі кардіо діяльності, вам потрібно мати хорошу форму і хорошу базу, інакше можна легко зашкодити собі.

Для загальної фізичної підготовки, я б вас 3-5 км два рази в тиждень, помірному темпі з кількома :30 другий пікапи, де можна збільшити свій темп 20-30% потім назад в помірному темпі. Загальна витривалість-це не так вже й важко досягти, і ви, безумовно, можете зробити це без двох 10 миль пробігу.

+278
Fullu Caplan 4 серп. 2019 р., 19:24:07

Сила плече представляється основним фактором для досягнення людського прапор. Мені було цікаво, якщо є якась кількість відносно маси тіла, що означає, коли один прес сила готова спробувати людський прапор. Е. Р. ви повинні почати підготовку людського прапор на турніку, коли ви можете рухатися у 0,7 разів ваш вагу тіла в положенні стоячи, прес. Або навіть: вам потрібно як мінімум 0.8 зробити людину прапор.

+240
Resanna 30 квіт. 2014 р., 15:20:23

Я працюю з собою суміш силового тренування і серцево-судинні вправи (і розтяжки), і хотів, щоб краще оцінити, якою мірою силові тренування, варто часу і зусиль.

Мої цілі здійснення цілей, в порядку важливості (1-найбільш важливо):

 1. Щоб жити довго і з високим рівнем життя (включаючи когнітивні переваги, вміння ефективно використовувати своє тіло довгостроковій перспективі, уникаючи медичних проблем і т. д.)
 2. Щоб відчувати себе здоровим і мати енергію краще, настрій, мислення, тіло комфорту.
 3. Щоб бути в змозі з'їсти ближче до суми, мені подобається, не набираючи зайвого жиру.
 4. Щоб мати достатньо хорошого чоловічої статури.

Припустимо, що (1) становить понад 50% моєї мотивації-тому я чітко хочу судинної складової. Враховуючи ці пріоритети, є силові тренування (підтягування, жим лежачи, проповідник кучері, трицепсів пуш-Даунс, в основному) дійсно коштує додаткових зусиль і часу, оскільки вони можуть, в основному, внесок в (3) і в основному (4)?

Або б люди стверджують, що силові тренування має важливе значення для (1) і (2), і тому коштують додаткових, можливо, 30-40 хвилин на кожному занятті в тренажерному залі? Або, вони кажуть, що вони в основному націлені на (3) і (4), але насправді, це не так багато часу для посібників (3) і (4) і, отже, воно реально того варто?

+184
Matt Zimmerman 10 жовт. 2018 р., 14:48:13

Якщо це було одноразово, можливо, Вам не потрібно турбуватися про це. Однак, якщо такі ситуації повторюються, це може бути гарною ідеєю, щоб просто спостерігати, якийсь час, ваші звички в їжі і думаєш про те, що могло викликати ці напади голоду.

(Нижче наводяться дві мої спостереження. Вони можуть або не можуть відповідати ваша ситуація, будь ласка, судіть самі.)

 • Може це і скільки ви їсте. Чим більше я їм, тим більше мій організм просить їжі через відчуття голоду... навіть у короткостроковій перспективі. Мабуть, вона не приймає мого тіла час, щоб адаптуватися до більш високого рівня харчування. Особливо це помітно під час різдвяних свят, коли є регулярні можливості для переїдання.

  Могли б щось зробити з животом тимчасово розтягується за межі своїх нормальних розмірів... ви б не відчувати себе голодним в той же вечір, тому що це займає деякий час, поки їжа, яку ви з'їли перетравлюється, а шлунок знову порожній. Але я не впевнений, що взагалі тут, я ніколи не досліджував це, тому що одного разу я повернуся до їсть нормальна кількість їжі, то відчуття голоду зазвичай незабаром зникають (в хід півтора на тиждень або так), теж.

  (Джерело інформації: сам.)

 • Може бути, це те, що ви їсте. Ти сказав, що з'їв найбільший піци, яка змусила мене задуматися вуглеводів, і рівень цукру в крові. Коли мені виповнилося 25 років чи близько того, я помітив, що є макарони ввечері, особливо велика порція це мене дуже сильно зголоднів після. Я знаю, що я був повний, але все-таки дивно, виразне відчуття порожнечі в шлунку і aesophagus. Коли я досліджував це, я дізнався (якщо не помиляюся), що високим вмістом вуглеводів продукти, такі як паста може викликати сильну реакцію інсуліну, що може призвести до низької цукру в крові, що викликає неприємне відчуття голоду. (Якщо ви регулярно відчуваєте це, то це може означати, що ви гіпоглікемічну. Більш багаті білком дієти або їсте вуглеводи з низьким глікемічним індексом (ГІ) може допомогти стабілізувати реакцію інсуліну і цукру в крові.)

 • Ваш звичайний вечеря (риба і горох) і їли піцу ви, здається, досить контраст зі мною про Конституції макроелементів (білків і вуглеводів і жирів) і глікемічний індекс, тому, можливо, ваш організм просто не готовий і відреагував.

  (Джерело інформації: книга, яка називається гіпоглікемією для чайників. Попри страшну назву, це насправді гідний джерело інформації.

+165
Alphonce 13 жовт. 2014 р., 13:52:21

Я виконавши наведені нижче режиму з червня

Верхня частина тіла (а) - жим від плечей гантелей, віджимання нахил, штангою рядків

Нижня частина тіла (Б) - гоблет присідання, станова тяга зі штангою, гантелями випади Інші (Х)

ABXABX, 10 повторень і 3 комплекти на кожен ліфт

Я теж раніше робив ліктьового дошки, бічні дошки і наручний кучерів (для зап'ястя болю болю за рахунок гіпермобільності).

Починаючи з середини липня, я перестав робити дошки і мої тренування-це ABXABXX з зап'ястя завитки на верхній тіла на добу.

Як Новачок, який має гіпермобільних суглобах, я піднімаю менше ваги і йде дуже повільно з прогресіями. Я починаю кожне тренування з подальшим мобільність роботи 3 розігрівочних підходу, потім 3 робочих наборів, з 3-5 хвилин, відповідних тягнеться в кінці.

Не будучи в змозі завершити повторень, я робив жими плече до відмови, поки кілька днів тому, коли я дізнався, що як новачок, я повинен уникати тренувань на провал.

Я сплю по 6-8 годин вночі.

Я вже пожинає плоди ліфтинг як краще болю в суглобах, збільшення маси тіла, підвищений апетит. Однак, у мене є один головний момент. У мене є гормональні порушення, що, мабуть, роздратовані із-за психічного або надмірного фізичного навантаження. І мої симптоми все на місці протягом декількох днів, так як я почав підніматися.

У мене почалося почуття тривоги (і стрибки думок) без особливих причин. Мій імунітет теж місце.

Я також вам бруксизм (скреготіння зубами) з-за надлишку фізичних/розумових навантажень - це також входить в картину.

Озираючись назад, я якимось чином на підняття ваги в якості можливої причини, хоча я не впевнений у цьому. Я пробував приймати 5-7 днів приблизно в 2-3 рази, але безрезультатно.

Перш ніж я завдам візит до лікаря, хочу виключити перетренованість.

Може мій графік тренувань, можливо, занадто багато для новачка в силових тренувань?

+138
DelMab 30 лип. 2017 р., 12:30:34

По-перше, давайте розберемося з термінологією розібралися. Для того, щоб бути гирі, мені потрібен інструмент, щоб бути один суцільний шматок металу. Регульований замінник гирі, судячи з усього, під назвою "T-ручки" замість. Модель на фото вище має фактичне ручкою, в той час як домашні варіанти можуть бути просто створені, щоб залучати до прямої палицею з труби. Вони працюють на гойдалки, але я б не використовувати будь-який з цих "не-гирі гирі" для, скажімо, уривками.

Багато людей роблять ці регульовані гирі Т-ручками самі. Модель на фото вище має фактичне ручкою, в той час як домашні варіанти можуть бути просто створені, щоб залучати до прямої палицею з труби.

Ось короткий демо-ролик t-ручка творчий процес. Дейв Дрейпер має докладну інструкцію, з посиланнями на росс Enamait, демонструючи свою варіацію обладнання (він додає домашню комір і рекомендує гойдається з блоків , щоб уникнути удару об землю з важкими вантажами).

+41
Flipp3rrr 13 бер. 2011 р., 08:35:48

Я намагаюся досягти боку зірки присідання. Я досить вправні в регулярному планка лікоть (5 хвилин) і бічні дошки (1,5 хвилини). Однак, я не можу навіть тримати в стороні зірка планки на 10 секунд. Це фізично майже неможливо, щоб тримати ногу в повітрі. Досить швидко я отримую біль на стороні моєї ноги і нижню частину сідниці (можливо, сідничної або обтуратор interanus), що робить його важко зробити.

У мене є зміцнити ті м'язи, з високим велосипедом опір і присідання.

Що відбувається, що робить його важко для мене, щоб зробити бічний зірка Планк? Це нормально? Як я можу зміцнити мою ногу, так що він може зробити це краще?

+27
Adolfo Nolasco 7 квіт. 2016 р., 12:40:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil