Зробити з авокадо і бекону жиру скасувати?

Якщо я їм авокадо і беконом, робить хороші жири з авокадо скасовує жиру від бекону? будь ласка.

+271
Kishan Khakhar 30 трав. 2011 р., 19:36:22
40 відповідей

Я знаю, що ці дві умови не йдуть добре разом, але мені потрібні поради про те, як вибрати здорові продукти, які я можу просто купити і з'їсти. Я ненавиджу готувати і я живу в тимчасовому житлі, де кухня не дуже. Я їм тільки 2 рази на день (сніданок і вечеря), закуски опівдні. Я тренуюся 3 рази в тиждень і моя тренування зазвичай складається з Бар навчання+300abs+30хв кардіо.

+983
Matthias Kirchmann 03 февр. '09 в 4:24
Молоко, сир, йогурт, кеффир і будь-якої іншої їжі, яка надходить від корови, а не м'ясо.
+961
Tonya Ann Ita 8 лист. 2013 р., 23:57:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене моїх особистих досліджень.

Я стежив за моїми втрати жиру з допомогою методів рулеткою в поєднанні з вагою кг протягом 3-х років, половину часу я буду суворої у різні місяці. Чоловік, від 27 до 31 року на 175 см вага високий діапазон між 68 77. Я поклав м'язів на легких, але і набрати вагу легко, але це тому, що я занадто сильно люблю їжу так.

У будь-якому випадку я втрачаю 2 см в тиждень від мого живота окружність з середнім щоденний дефіцит близько 4000kj, це еквівалентно 1 кг жиру тіло в моїх розрахунках на тиждень, зверніть увагу, що жиру на загальну вагу.

Після розрахунку цього ви можете бачити, що я спалити 28000 кДж для того, щоб втратили 1 кг жиру.

Я вважаю, що наука була майже прямо на мене, але моє тіло, здається, загасити екстремального кількості тепла в порівнянні з більшістю людей, я помітив, що все, коли спить. Моє разгоряченное тіло з ковдру, а моїй дівчині холодно і прикрили. Знання цього рівня кДж дійсно допомагає мені, коли мені потрібно схуднути, тому що це легка мета, щоб прагнути.

Зазначу, ця втрата ваги не додалося з кардіо, я спробував половину часу не працювати більше, ніж сидіти і ходити купувати продукти, але кожен день я намагаюся побудувати/зберегти м'язи з натяжкою смуг не менше 15 хвилин в день. інша половина часу, коли у мене був той же рівень щоденного дефіциту кДж я робив тривалі періоди інтенсивного кардіо.

дослідження там, здається, правильний, щоденний дефіцит є найбільш важливим фактором у втраті ваги.

Я також маю зазначити, я не звертала уваги, скільки вуглеводи, проте я з'їв я намагаюся обмежити мою споживання жирів, коли справа дійшла до вуглеводів, але мені наплювати, я люблю макарони і рис теж багато. Я думаю, що низьковуглеводні дієти не ефективні, але споживати білок, коли ви можете.

+926
Michael Connor 23 трав. 2018 р., 11:06:20

Розмір не має великого впливу. Єдина різниця-це висота між долонями і підлогою, який навіть не відноситься до тонізації вашою основною.

Якщо є різниця, можна стверджувати, що з допомогою невеликих коліс складніше. Просто уявіть собі дуже велике колесо : ваша рука високо над підлогою нахилу вашого тіла, що призведе до экзерсисе легше (меншу вагу, як ви можете зіткнутися з віджимання).

Це, як кажуть, різниця дуже мала, і ви не відчуваєте, що краще. Єдине, що може відрізнятися від одного колеса до іншого, як "добре змащений" це. Колесо, що котиться дуже плавно важче втримати на місці. Ви повинні протистояти цьому відсутність опору самостійно, таким чином не зачіпаючи ваші м'язи більше.

+920
Karatekid430 18 черв. 2013 р., 00:00:08

Я завжди був хтось, хто міг би з'їсти стільки, скільки я хотів, але ніколи не отримати ні п'яді м'язів або жиру. Моя витривалість була гідною для людини, який не був спортсменом. Я міг грати в протягом декількох годин і побігати пару кілометрів. Це було коли мені було 22 роки, коли хтось рекомендував мені приєднатися до тренажерний зал, щоб привести себе в форму. Я був щасливий з початкового ваги і нарощування м'язів. Але я впав я на 2/тижня. Мої м'язи пропали. Замість цього у мене весь жир накопичується в животі. Чому це відбувається і що це, ймовірно, хороший спосіб, щоб скасувати це? Я сумую за тими часами, коли я могла що-небудь з'їсти в будь-якій кількості.

+918
bruno077 3 черв. 2016 р., 18:01:03
Як загальну масу нижче. Питання про дієти і навчальних програм, які поліпшення складу тіла.
+884
Pelita Minyak Gah 31 бер. 2014 р., 21:21:44

Ось корисна таблиця, яка допоможе вам отримати уявлення про те, як потрібно тренуватися:

enter image description here

Поставити на стільки м'язової маси, як це можливо, ви повинні прагнути використовувати АТФ-креатин фосфат/гликолитической енергетичної системи. Так, 75-85% від вашого 1ПМ, 8-10 повторень, 3-5 наборів, і 1-3 хвилини часу відпочинку між підходами.

+876
user37267 28 черв. 2013 р., 08:23:27

Спочатку я хочу сказати, що я абсолютно нічого не знаю про їжу і харчування. Тому, будь ласка, пишіть з точки зору я можу зрозуміти.

Мені 18 років і я працюю для того, щоб допомогти в нарощуванні м'язової маси. Моя вага 53 killograms. Я теж вегетаріанка (ну насправді вегетаріанець, так як я їм молоко і яйця, але мало, так що більшу частину мого протеїну я отримую від рослин). Я знаю, що для того, щоб наростити м'язи, у мене є, щоб отримати достатньо білка.

Я в змозі отримати білок з таких продуктів, як боби, сочевиця, горіхи, (я думаю) зерна.

Однак я дійсно не знаю, скільки щодня білка достатньо багато, щоб допомогти побудувати м'язи. Я також не впевнений, як багато веганської їжі потрібно з'їдати щодня, щоб отримати таку кількість білка.

Деякі номери будуть дуже корисні:

 1. Яку кількість білків потрібно з'їдати щодня, щоб допомогти будувати м'язи?

 2. Які веганські продукти я можу їсти те, що є багато білка, і скільки ці продукти я повинен їсти щодня, щоб наростити м'язову масу?

З точки зору суми, я дійсно не знаю, що я роблю. Так що допомогти буде здорово. Дякую

+857
Vilaksis 22 серп. 2019 р., 15:26:17

Я новачок в силових тренувань, і на даний момент, може зробити це тільки 1 раз на тиждень (або, може, через тиждень). Я кілька разів аеробна в тиждень, і, в даний час, не можу відмовитися від нього.

Я повинен слідувати стартову силу і просто космос це? Або щось ще?

+856
dbard 19 черв. 2018 р., 22:40:25

щоб виправити нерівні м'язи просто подивися в дзеркало і з'ясувати, яка частина ваших м'язів більше або менше, ніж інші марки, і вдарив його з високого числа повторень з 4 або 5 комплект з екстремальними squeez...поліпшити вашу слабкість в частині візуалізації Ват вправа, яку я повинен зробити, щоб це право все, що завгодно відчувати м'язи і прокачати його..

+791
merilin1007 19 черв. 2016 р., 01:42:34

Напевно є кореляція. Всякий раз, коли ви берете участь в якій-небудь фізичної активності від 5к в настільний теніс, енергії для вашого тіла. Хоча настільний теніс не самий вимогливий вид спорту, він як і раніше потребує багато енергії для вашого тіла, щоб зберегти свої здібності та спрямованість. Енергії, що отримується з їжі, допоможе вам зберегти свій розум гострим і Ваше тіло живиться, так що там напевно є посилання.

+788
Jakski 21 січ. 2013 р., 13:21:01

Що мені цікаво як моїй ситуації повинно впливати на мої силові тренування?

Ви повинні стати сильніше. Сильні м'язи захищають суглоби краще, ніж більш слабкі м'язи.

Так, швидко скорочуються, м'язові волокна поступово атрофуються більш швидко, ніж повільно-скорочення м'язових волокон. Ефективна силова тренування є кращим способом, щоб зберегти якомога більше всіх видів м'язів, як можна волокон.

Я повинен прагнути до максимальної міцності або вибуховою силою?

Відредаговано:

Я читав "вибуховою силою", а просто влада, яка насильно розділили часу. Збільшує силу:

 • Коли сила збільшується, наприклад, за рахунок збільшення сили і/або нервово-м'язову ефективність, тобто частка відповідних м'язових одиниць, що займатися, коли ви хочете їх зробити це. Це досяжно за допомогою силових тренувань.
 • Коли час зменшується, але це, здається, домінують генетичним спадщиною, і з віком зменшується.

Харчування може допомогти вам уникнути шкодить собі: здатність виробити більше зусилля може допомогти вам уникнути падіння, і допомогти вам керувати ваші тіла під час падіння. Крім того, великі м'язи поглинають прямий вплив краще, ніж менші м'язи.

Що стосується ваги та міцності: м'яз стає сильнішою, якщо і тільки якщо його поперечний переріз збільшується. Ви повинні зробити більше, щоб стати сильнішими. Отже, вам потрібно набирати м'язову масу, яка більш ніж компенсує свій власний вагу.

Розглянемо наступний уривок з "нервово-м'язова ефективність-міцність-ліфтер":

"[Вт]курка максимальна сила збільшується, РФР [темп розвитку сили] збільшується. По мільйону причин (структурних, нейронних, психологічні), тим сильніше стає спортсмен, тим більш вибуховою він, і на початковий рівень, сила = владу. Після точки, передача буде сповільнити або зупинити, але конкретно навчання за владу неефективна в кращому випадку, якщо ви не встигли в той час на розробку основних сил."

+737
asfgarf 16 січ. 2013 р., 23:58:39

Я випробував подібні симптоми у кроссфіт стилі metcon тренування, де я, важко дихаючи, в поєднанні з помірно підйому тягарів. Сенсація не на відміну від заблокованих/глухі вуха ви відчуваєте під час зльоту чи посадки при польоті (але без дискомфорту).

Я говорив з моїм лікуючим лікарем щодо нього, і його оцінка була, що це звучало, як пульсуючий шум у вухах , викликані змінами в моїй кров'яного тиску під час підйому (і, можливо, ускладнюється ще й мене втратити концентрацію і менше звертають увагу на своє дихання під час підйому, ніж треба).

У мене є періоди вище, ніж зазвичай відпочиває кров'яний тиск, тому швидку перевірку кров'яного тиску може бути щось розслідувати. Я до сих пір іноді отримуємо дивний симптом вуха, коли ж мій відпочиває кров'яний тиск є нормальним.

+701
dicharadley 20 серп. 2019 р., 04:40:08

Я буду брати участь до 4 осіб, половина естафети марафону і я зробив кілька тренувальних пробіжки на 5 км, що буде моя участь у марафоні. Зазвичай я, як правило, в цілях прискорення і втомлюються раніше, але я була з подругою і я продовжував свій ритм.

Я зробив добре, тому що я тримав ритм мого друга, оскільки він буде брати участь і до того ж половина реле я буду на мій власний марафон.

Які хитрощі застосувати, щоб зберегти потрібний ритм ?

+656
Jagdisb Handa 17 бер. 2010 р., 01:36:12

Є кілька різних компонентів здорового способу життя, і стає витривалішим і більш худий.

Номер один розгляд буде дієта. Ви не гонщик Формули 1 на 85 октанове число, до того ж, ви будете обмежувати ваш успіх і потенціал, якщо ваша дієта не є оптимальним. Це не означає, що завтра ви повинні є чистий, але я б прагнув до того, щоб як мінімум 80% вашого раціону бути чисте, здорове харчування. Пару раз в тиждень риба, пісне м'ясо, необроблені вуглеводи, багато фруктів, овочів і горіхів. Це допоможе зменшити ваш жир, а також допоможе вам відчувати себе краще в цілому.

Для основного підйому, я рекомендую таку програму, як Стартова сила або або 5х5. Я прихильник того, щоб програма або, як я думаю, це являє собою гарну, рутинного прогресивної навантаження для найбільш поширених ліфтів комплексу (присідання, станова тяга, жим лежачи і т. д.).

Ви також можете, звичайно, почати збільшувати свій велоспорт, але я б або взагалі один, або інший. Не починайте силові тренування і збільшити ваш велоспорт. Що просить занадто багато стресу за один раз.

Наскільки ваш питання про спалювання калорій, так, можна, звичайно, спалити 800-1000 калорій в кардіо цілком здоровим. Є люди, які роблять тренування на витривалість, що проходять в 4 рази, що в сеансі важких їзда на велосипеді/біг. Поки ви їсте на заміну, у тебе все добре. Я хотів би переконатися, що ви їсте достатньо білка (див. Цей питання/відповідь, це не так багато, як можна подумати) для розміщення піднімаючись, спочатку я хотів вести харчовий журнал, щоб відстежувати, що і коли ви їсте, так як це дуже легко споживати зайві калорії, не усвідомлюючи цього. У той час як 3500 калорій-це трохи міф, мета 200-400 дефіцит калорій у середньому за день і ви будете в кінцевому підсумку втратити вагу.

Як тільки ви отримаєте в цілому курс дресирування (від 6 місяців до 2 років), то ви можете почати думати про те, що ви хочете зробити для підготовки для іншої частини вашого життя. Я хотів би спробувати купу різних речей і з'ясувати, що вам дійсно подобається, тому що якщо ти ненавидиш бути в тренажерному залі, ви не будете дотримуватися його.

+656
zikria yousaf 18 груд. 2018 р., 11:38:05

Це помилка, що сила і гіпертрофія як-то взаємовиключні речі. Майте на увазі, що найсильніших пауерліфтерів тренуватися як бодібілдери більшу частину часу, де основна відмінність з'являється, коли виступати на конкурсі, де пауерліфтерів піку до максимальної міцності, а не максимальну худобу.

Сила штангіста залежить від трьох факторів:

 • (1) на площу поперечного перерізу м'язів (як великі)

 • (2) нейронної ефективності їх м'язи (наскільки вони гарні на залучення цих м'язів для підйому важких речей)

 • (3) їх anthropomorphy (тобто їх використовує)

Ви не можете змінити (3), Якщо ви йдете зробити дуже дорогу операцію, так що це виключено. Тільки (1) і (2) як в руки, і ось чому ми розробили те, що називається періодизація, тобто підготовка декількох якостей (тут гіпертрофії, сили) за певний період часу, щоб максимізувати загальну продуктивність спортсмена в кінці циклу ви отримуєте більше, щоб поліпшити (1), яка надає м'язам більш "номер", щоб стати сильнішими, які вам пропонують купити, то навчання (2), що робить вас сильніше і дозволить вам тренуватися (1), з великими вагами і т. д. Вони є двома сторонами однієї і тієї ж речі! Тепер відповім на ваші запитання:

Я зробив деякі дослідження, що гіпертрофія, але я до сих пір залишаються значною мірою нуб, так що якщо я тренуюся для міцності, дозволяє сказати, що додавши більше ваги, ніж я нині роблю по 4-6 повторень, що змусить мене неврологічно сильніше і допомагають принаймні деякі м'язи?

Ви праві, це може бути нейронна адаптація (другий фактор) з якоюсь невеликий ефект на розмір.

Чи, можливо, я повинен піти для них обох? Як ви пропонуєте мені враховувати ці зміни, так що я тренуюся на міцність, а також розмір?

Ви могли чергувати їх (подивитися на щось називають блок періодизації , яка займається цим) або навчати їх одночасно (часто в повсякденному хвилеподібною періодизації, періодизації одночасно і в західному стилі кон'югат навчання по системі à la Вестсайд) і чергувати акценти, в залежності від ваших уподобань. Ця стаття дає хороший огляд різних моделей періодизації, але трохи погугливши можу дати вам набагато більше результатів, якщо вам цікаво.

Крім того, я розумію, що називається прогресивної перевантаженням, але під яким способом його застосовувати? Сила або гіпертрофія? і як ви правильно включити його?

Це насправді так. Прогресивна перевантаження відноситься до стресор, тобто щось, що викликає адаптацію у вашому тілі. Якщо ви поступово перевантаження стрес, що породжує гіпертрофію, ви будете продовжувати прогресує гіпертрофія. Сила, витривалість і т. д.

Визначимо обсяг як абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вага (також званий "тоннаж"). Давайте визначимо інтенсивність як міра відносного ваги: це відсоток від 1 ПМ в ліфті.

Що стосується гіпертрофії, основна гіпотеза на даний момент є те, що обсяг до 40%+ діапазон інтенсивності не впливають на його прогрес. Обсяг-це абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вагу. Застосування прогресивної перевантаження йому тоді буде збільшуватися об'єм: від 4 комплектів 6, робота до 4 наборів 8, і це буде збільшення обсягів від 24xWeight в 32xWeight. Від 3х10 працювати до 5х10 і що буде збільшення з 30 до 50 повторень.

Є альтернативна гіпотеза, яка свідчить, що більш точно виміряти обсяг для гіпертрофії кількість "жорстких" набори (то набори, які у вас є жорсткий час закінчення).

Що стосується міцності, основна гіпотеза полягає в тому, що він регулюється за обсягом 70% до 90% діапазон інтенсивності. Ось де традиційної лінійної прогресії з набору 5 вступають в гру. У цьому випадку ви могли б поступово перевантажують, додаючи трохи ваги на штангу кожен раз, коли ви приходите в тренажерний зал.

Відносно трудових ресурсів (здатність робити великий об'єм в короткий термін), основна гіпотеза полягає в тому, що вона визначається ваша можливість повернутися у свій ЧСС після тренування. Ви могли б поступово перевантажувати його шляхом видалення 10 секунд відпочинку між кожним набором кожен раз, коли ви йдете в тренажерний зал. Або намагається зробити кілька повторень з певною вагою в мінімальну кількість сетів.

Наприклад - я Військово-повітряна Прес з скажемо 5 кг з обох сторін, тепер для прогресивної перевантаження статися, я повинен збільшити наступних повторень від 6 до 8 на 10 в наступному набори чи треба збільшувати вагу від 5 до 7,5 до 10 кг? і представники спуститися з 10 до 8 до 6?

Ви могли б зробити обидва. Збільшення першого тома, додавши кількість повторень до 10, потім збільште опір і повернутися до 6 повторень, прополоскати і повторити (це називається подвійної прогресії).

Що краще і чи є різниця? чи можу я розраховувати реп у той час як збільшення ваги?

Як вже говорилося, вони доповнюють один одного.

Потім знову, дивлячись на моє тіло рама висота 5'10, Вага 115 кг, талія 26 дюймів, 11 дюймів біцепси і просто курячі ніжки, які будуть краще для мене?

Що буде краще для вас, щоб зробити те й інше, і багато спав і їв. Ви все ще 19, коли ваші гормони все ще налаштований на зростання. Скористатися в найближчі 10 років до вашого тестостерону починається, природно, падає і йдуть поїзди.

Я б рекомендував вам прочитати цю статтю-тренер, письменник і світовий рекорд пауерліфтер Грег Nuckols: чому пауерліфтерів повинні більше тренуватися як бодібілдери

+602
user56912 21 лют. 2018 р., 21:36:58

Керівництво охорони здоров'я Великобританії показують, що дорослі повинні прагнути прийняти 10000 "кроків" у день, а це менше, ніж 5000 слід вважати малорухливий спосіб життя.

Я пішки і на велосипеді, а не взяти машину для більшості подорожей і думав, що мене легко цієї цілі. Кілька місяців тому я отримав деякі програми крокомір включений в новий смартфон і був вражений, виявивши мене в середньому лише близько 7000.

З тих пір я робив дефіциту на біг на місці, коли у мене немає нічого продуктивного робити - чекаю, коли чайник закипить, або почистити зуби, наприклад. Я відчуваю себе занадто краще для нього: я схудла, і мої аеробні здібності покращилися.

Однак, друг, який трохи набігалися нещодавно сказав мені, що це був "обман" і "не враховувати". Вона не змогла з'ясувати, чому, коли оскаржується.

Це здається абсурдною: під час бігу на місці не вистачає компонента інерційна фактичних працює і, очевидно, менше вправ, ви все ще піднімаючись на ноги і працює аеробна система в якійсь мірі.

Отже: я правильно розумію, що біг на місці є цінним вправою? Це більше або менше тренування, ніж еквівалентна кількість швидкій ходьбі? І, якщо все це правда, де, можливо, когось взяли, що це "обман"?

+532
Abdulrahman Mostafa 11 черв. 2013 р., 04:16:45

Якщо ви хочете розвинути силу, робити ваги тіла тренування.
Я займаюся підняття тягарів протягом майже 3 років, і коли я перейшов до тіла силові навантаження я можу вам сказати, це те, що дійсно змушує вас є більше витривалості, гнучкості, сильніше м'язове волокно, і навіть хорошій формі!


у спокої підняття тягарів звичайно розвинути силу, але її більш продуманої і цілеспрямованої за формою і насос (виглядає).


Вага тіла тренування дасть вам додаткові сили і заряд енергії, а також змішувати його з деякими ВИИТ як пропустити мотузку і чайник дзвін час від часу.
Я рекомендую використовувати Марк Лорен книги. Він має понад 100 варіацій ваги тіла вправи, і має повну тренувань, один для кожного рівня: початковий, просунутий, елітний...
Його тренування максимум 30 хвилин, але повірте, навіть на рівні новачка досить складно. перевірте це, його досить ефективним.


+528
t9mike 19 трав. 2011 р., 11:09:09

Прямо не відповідає на питання, але, можливо, ці пружні канати можуть бути ефективними аналог для розтяжки і assistend підтягувань.

enter image description here

Я уявляю, що купуючи букет з них дозволить комбінувати з найменш замовлень (одна мотузка) для важких замовлень (10 мотузок) легко і латексу.

Amazon посилання

+510
Jena Hagerup Wittrup 6 лип. 2011 р., 02:22:36

Я боровся за пару років з навушників (які продовжують падати-за якоюсь дивною конфігурації моїх вух).

У мене теж була пара ранніх кліпси Senheiser, подібні наведеним нижче. Знову ж таки з-за моєї форми вуха вони не ідеально підходять, і я повинен був включити звук шлях, щоб бути в змозі почути його.

Sennheiser earclips

Тепер у мене є пара створіть вч2 і вони блін геніально. Я не наважувався, щоб отримати навушники вушного каналу, але мої страхи про які незручно було необґрунтованим. Вони добре підходять і перекрити зовнішній шум просто правильно вміти слухати подкасти і нічого не пропустити. Я регулярно пробігаю повз восьми смугова дорога і я Дон;t навіть повинні відрегулювати гучність, щоб було чутно.

Створіть вч2 http://static.phonesreview.co.uk/wp-content/phoneimages/2008/08/hf2.jpg

+446
puneet1890 25 лип. 2013 р., 09:00:49

Я розумію, що надмірне використання суглоба, ймовірно, носити його швидше, ніж зазвичай, і може викликати остеоартрит. Зловживання колінного суглоба занадто багато працює і в поганій формі-це типовий приклад.

Моє питання навколо можливої перевитрати з-за ваговій категорії. Навчання ваги зазвичай включають в себе набагато менше повторень (10-30 на заняття, 2-3 заняття в тиждень, порівняно з кардіо-вправ, що може мати сотні повторень одних і тих же суглобів). Це на увазі, вага/силові тренування (мінімум повторень, більше вага) кваліфікувати як вид зловживання, які можуть призвести до остеоартрозу? Наприклад, якщо я роблю 3х8 присідання (легка вага), це може викликати остеоартрит? Якщо може, то як би рівень утрати порівняно з бігом? І воно поширюється на інші суглоби, а також, наприклад, роблю 3х8 жими плеча викликають артрит у плечі?

+423
Johnny Video 5 жовт. 2017 р., 07:30:50

Що вас турбує, є гіпонатріємія. По суті, умови для цього, ймовірно, не те, що ви робите. Наприклад:

 • Пити 2 галона води протягом 10-хвилинного періоду часу. Це важко зробити, і, чесно кажучи, навіть не здасться приємним.
 • В ході тренування високої інтенсивності, ви потієте занадто багато і не замінити електроліти перед укладанням на воді.

На жаль, симптоми гіпонатріємії схожі на сильне зневоднення. Найбезпечніший спосіб вирішити обидві ці проблеми після того як ви зробите тренування високої інтенсивності, щоб використовувати спортивний напій, який заповнює рівень електролітів (див. статтю). По суті, додаючи більше води в цьому стані розбавить ваш вже низький запас електролітів. Спортивний напій допоможе в будь-якому випадку.

Припускаючи, що ви не просто робили тренування високої інтенсивності, і ви просто пити воду протягом дня, ви, ймовірно, буде просто чудово. Майте на увазі, що 8 склянок на день-це мінімальна рекомендована денна норма. Особисто Я п'ю приблизно літр в день. За даними статті, посилання вище, я міг би піти до 1,6 літрів і все буде ОК. Я не знаю, як я б підійшла, але я міг.

Мій офіс має водяний фільтр, тому я повторно використовувати пляшки з водою і залийте його фільтрованою водою протягом усього робочого дня. Деякі люди просто не можуть пити холодну воду, і вони потребують кімнатній температурі. Заповнюючи пляшку води дозволяє отримувати воду зручний для вас час і випити протягом дня. Я вранці 1,5 літра, а ще 1,5 л в день (після обіду). У мене є ще багаторазові пляшки з водою, що є .5л і я потягувати, що протягом всієї моєї тренування. Я, як правило, працюють через два між важкої атлетики та кардіо роботи. До того часу, я встановив для своїх повсякденних потреб.

Також майте на увазі, що коли люди рекомендують 8 склянок на день, вони говорять про 8oz скляна (або .25л). Ось тільки 2 л в день.

+408
codr 2 бер. 2011 р., 14:41:28

Насичені жири є хорошими для вас - 50% або більше наших клітинних мембран фосфоліпіди є насиченими. Анти-насичених жирів кампанія була ініційована американським інтересам рослинна бажаючи, щоб ми їли маргарин, Маргарин та транс-жири.

Завдяки їм, ожиріння і діабет стали епідемій вежі-близнюки нашого часу! Це відмінна посилання; правда про насичених жирів.

+405
PaterSiul 24 груд. 2013 р., 17:51:36

Я люблю грати в баскетбол і коли я роблю я зазвичай граю по 2-3 години. Іноді нон-стоп, іноді з перервами. Залежить від того, скільки я виграю, а в баскетболі його про короля суду. Один день, де я багато граю, моє ахіллове сухожилля болить. Я помітив, масажуючи сухожилля допомагає, Але іноді вранці відчуваю скутість, хоча мені всього лише 20 років. Я бачив відео на YouTube про те, як техніка гарнізону працює, але багато досліджень показують, що це не вигідно. В одному дослідженні дійшли висновку, що він бере найгірше від болю і робила з мишами прийшли до висновку, що це може допомогти людині, але потрібно набагато більше випробувань. В одному дослідженні було відзначено, що цей посібник було непомітним і будь-яке благо повинно бути з ефектом плацебо. Є якісь інші речі, які можна було б рекомендувати для Ахіллес тендиніт або, скоріше, я вважаю, що це Ахіллес tendonosis як моє ахіллове сухожилля не розбухає?

Посилання про дослідження:https://www.sciencebasedmedicine.org/the-graston-technique-inducing-microtrauma-with-instruments/

+401
Ixnay66 27 лют. 2010 р., 08:28:40

Як user19362 сказав, вибір одягу дуже важливий, коли ви працюєте.

Надівши куртку, коли температура підвищується, ваше тіло не буде розсіювати тепло так само ефективно, як якщо б ви не носили куртку (потовиділення охолоджує організм через випаровування, і ви будете поглинати вологу під піджаком). Це не є хорошим засобом для схуднення, хоча ви можете в кінцевому підсумку більше потієте, ви втрачаєте лише вага води, який насправді дуже важливо, коли ви біжите - вам потрібно більше пити! Ви могли б у кінцевому підсумку зневоднення, почуття слабкий, або страждати від хвороб із-за спеки.

Якщо ви шукаєте, щоб схуднути за допомогою бігу, враховуючи інші ваші пости з цього питання, переконайтеся, що ви їсте здорову їжу протягом дня (триразове харчування), і переконайтеся, що, бігаючи, ви справляєте щоденний дефіцит калорій (спалювати більше, ніж ви приймаєте в) - це означає, що ваш організм почне спалювати інших джерел палива (збереженої жиру/цукру і т. д.). Однак, це не повідомлення, щоб урізати їжа, яку ви їсте - зробити у вас є хороше щоденне харчування має першорядне значення.

Не лякайтеся, якщо ви не бачите результати відразу - ВТРАТА ВАГИ за допомогою вправ може бути повільним, але ви повинні дотримуватися його, щоб побачити результати! Все краще, я сподіваюся, що це допомогло :)

+393
Jordan Booth Clay 4 січ. 2016 р., 15:24:50

Я завжди зупинявся, коли мої м'язи помірно болить, але я бачив, як деякі люди на цьому сайті кажуть, що біль є не точним показником, наскільки добре вийшло в тебе. Як я можу сказати, коли моє тіло було достатньо?

+369
Jared Malcolm 27 лип. 2013 р., 02:57:24

Зробити багато віджимань :) це виглядає як кульгава рекомендації, але це правда. Будь ласка, подивіться на ГТГ : змастіть ПАЗ.

Я не міг зробити 3 діпи @ 93 кг маси тіла. Після робити багато віджимань, я роблю 30 повторень @ ваги. Але, будь ласка, робити правильні віджимання, що трицепс Віджимання. Ви можете подивитися Мартін Руні, він є експертом в S&С.

Удачі.

ПС: Я використав, щоб зробити багато віджимань, як 200-300 разів. Багато повторень наборів 10-15-20. Я б порекомендував вам спробувати різні варіації, зніманням, в AMRAP це. Отримуйте задоволення робити те, що, в кінцевому рахунку, ваше число буде збільшуватися.

+348
Jahna 30 лист. 2012 р., 18:46:55

Бути дуже обережними. Ключові хімічний склад Jack3d був з DMAA, який зняв ринку, коли він був проданий як назальний деконгестант з-за "головний біль, тремор і підвищення артеріального тиску". За хімічною структурою схожий на амфетамін і. Та ні, вони не витягти його з герані. На рівні з'єднання в геранії, вони повинні знищити кілька тонн герані для кожної дози. Як і багато натуральні добавки, це хімічний елемент, це ухиляння за правилами FDA була створена, щоб тримати людей від збуту наркотиків у якості добавки. FDA має веб-сайт, спеціально попереджаючи про шкоду Jack3d.

Як Берін Loritsch зазначив, Jack3d мікро повинна бути переформульована суміш, яка позбавлена небезпечних хімічних речовин, але я б все-таки обережніше. Якщо я отруїлася в ресторані, їжа може бути прекрасно, в наступний раз піду туди, тому що це було одноразово, але це також може бути, що щось не так систематично, такі, що проблема повернеться в іншому вигляді.

Я згоден з на коліна перед Зодом, що ваші первинні дії будуть повільно збільшуючи свій обсяг тренування і харчування краще харчування. Я з ним не згоден на Екстракт зеленого чаю , які послідовно показали ніякого ефекту в солідних досліджень. Загалом, в будь-який час хтось стверджує, що є одна речовина, яка допомагає вам схуднути, вони зазвичай кажу через свою капелюх, якщо вони обговорюють амфетаміни, які мають звичайні питання (ви знаєте, наркоманії, високий кров'яний тиск, раптова смерть). Дієта та фізичні вправи є тільки перевірені методи короткі радикальної операції.

+318
hendra saputra 11 лист. 2011 р., 01:48:44

Якщо ви хочете пристрелть латів зокрема, спробуйте перейти на pulldowns замість рядків. Рядки є більш здійснювати з'єднання, тоді як pulldowns, особливо широким хватом, націлить латів. Ви також можете спробувати Підтягування широким хватом за той же ефект.

Якщо ти просто для естетики, це повинно бути добре, але розумію, що ви може в кінцевому підсумку викликає м'язовий дисбаланс, що може призвести до постави та інших проблем зі здоров'ям у майбутньому. Це завжди гарна ідея, щоб вибрати комплекси вправ для того, щоб переконатися, що всі м'язи здійснюється, щоб уникнути травм.

Мою пропозицію було б дотримуватися рядків, але додати pulldowns для того щоб пристрелть специфічні м'язи, які ви хочете. Не нехтуйте своєю грудей або вправи як тяга і натиск м'язів, щоб уникнути проблем зі спиною.

+310
Santiago86 26 серп. 2017 р., 05:15:08

Щоб бути тупим, якщо ви практикували протягом 2 років без результату, ви, ймовірно, роблять це неправильно. Є багато хороших програм там, але це тільки півсправи. Ти правильно харчуєшся? ви отримуєте досить постійно спати? Яка ваша програма? Як часто ви тренуєтеся?

Я б сказав, що ви знаходитесь на стадії, коли ви навіть не варто вважати, що X тип кузова х невигідному становищі, тому що ці речі не впливають на новачків стільки. Ці речі ви навчитеся адаптуватися до з досвідом, а не використовувати як виправдання.

+309
amenbo 15 лип. 2012 р., 19:58:07

Ви можете використовувати 1 ПМ калькулятор , щоб допомогти вам з'ясувати, яку вагу вам знадобиться для того, щоб зробити 1 або 2 повторень з 16кг. Так що якщо у вас 1 реп з 16 років, ви повинні робити 10 повторень з 12. Таким чином, ви можете зробити вибір навчання між високим вагою, низьким реп і низька вага, висока репутація.

Пам'ятайте, що форма має вирішальне значення в силовому тренуванні і реп тільки, якщо це робиться з хорошій формі. Кострубато exerices не на користь вам і може стати причиною травми.

+247
Vishal Kotcherlakota 17 вер. 2011 р., 17:10:34

начебто нормально, але як ви заявили, Ви робите це на пару місяців я припускали ви, використовуючи менші ваги перед.

Щоб заспокоїти вашу проблему намагаються робити деякі дихальні вправи, які збільшать ваші можливості дихати більш спокійно в таких ситуаціях.

Плюс також, будь ласка, не за ліфт або за реп все що завгодно, якщо ви відчуваєте, що ви дійсно відчуваєте подих спробуйте зменшити ставить вас вже заявив, Ви не тільки робите це, щоб бути в хорошій формі, або ви можете спробувати збільшити час відпочинку між кожним набором.

Якесь пояснення

При спробі підняти щось важче, особливо в послідовності ваших жилах і ваші м'язи отримують повний тягнути це загальні реакції організму людини при підйомі чогось важкого в легені і розум, як правило, затримувати дихання, щоб дати вашому організму максимальний здатна влада, як якщо б ви дихали, що це призведе до розслаблюючим, що знизилася органу влади.

Для вирішення цієї проблеми, при підйомі ваги, що ваше тіло може легко впоратися, так що ви можете дихати В і з, Але робити це швидко, так що ви можете зберегти владу.

Він такий же, як і розмахування кулаками, коли ви злитеся - спочатку ви берете свій удар знову затримати подих, і потім відпустіть її противнику, щоб зробити максимальний збиток і звільняючи дихання.

Такого роду реакції може змусити ваше серце битися швидше і зробить дихання на кілька пострілів, залишаючи вас знерухомити, щоб думати, що я можу запустити більше 1 - 2 км без жодних труднощів ", але чому я став дихання так швидко з декількох пуншу ?"

Відповідь проста ви запитайте вашого тіла, щоб забезпечити вам максимальну потужність можливо, ваше тіло реагує на ваші команди і почати спалювати навіть один кисню, прийняті в легенях і процес енергії, ваше серце починає качати на максимально можливій швидкості ", надаючи вам максимальну потужність можна жертвувати дихання і серцевого ритму"

Сподіваюсь, що відповів на ваше запитання.

+245
user75730 23 лют. 2015 р., 04:49:59

Я недавно почав підніматися в будинок, у мене є гантелі, лава натисніть кнопку Setup, штангу і дві гантелі.

Я хотів би включити станову тягу в мої тренування, але я відчуваю, що я не роблю це з правильної форми.

Що я можу зробити вдома, щоб дізнатися, як станова тяга та забезпечити мою форма є гарною і правильною і поліпшити його, якщо це не так?

Я розумію, що особистий тренер, ймовірно, буде кращим вибором, але я б хотів платити ні, ні виходити з мого шляху, щоб зробити це. Я хочу навчитися робити це сама вдома.

+239
GPerez 18 груд. 2015 р., 18:51:04

Я думаю, що найкращий вид на корточках на роботу до одного-Ноги Присідання-це допомога одного-Ноги Присідання. Я використовував кільця на стегнах висота, якою я тримався як можна злегка. Спочатку я відпочивала багато ваги (і баланс!) на кільцях. Врешті-решт я був ТІЛЬКИ використовуючи палець або два на кожному кільці для балансу в самий низ, і тільки після цього, мені не потрібна допомога від кілець взагалі.

Що допоможе вам розробити необхідний баланс і мобільність, і трохи допомогти в плані міцності. Тим не менше, я твердо вірю, що штанги короля для розвитку сирцевої міцність (особливо в нижній частині тіла), що це звучить, як ви ще потрібні. Я думаю, що будь присіданнях зі штангою допоможе. Передні присідання є найбільш близькими до руху пістолета, але я б покладатися на спині присідання (низька або висока), щоб забезпечити велике навантаження. (Якщо ви вже робите допомагав пістолети, вони забезпечать "аналогічна задачі" рух, усуваючи необхідність для передніх присідань.)

Єдиним аспектом це, що ви перебільшуєте планування і очікування. Я б почала робити допомогу пістолетами в даний час, поряд з вашою спиною присідати програмування. Я б не став чекати, поки ви дістанетеся до деякої довільної тому в присяд кількість. Від трьох до п'яти один-ноги присідання розганяють протягом дня, і після тренування, не повинна втручатися у ваші сили прогресу.

+152
Tenor 14 січ. 2014 р., 10:07:45

Мені 25 років і я йду в тренажерний зал на 3 дні в тиждень. Коли я вправи для біцепса у важкій вазі, мій партнер усвідомив, що моя ліва рука докладає більше сил, ніж моя права рука. Коли я дивлюся в дзеркало, я бачу різницю в обох руках. Я теж відчуваю різницю, що моя ліва рука ще міцніше і моя права рука слабкіше.

Що я можу зробити, щоб гарантувати, що обидві руки розмір і сила рівні?

+112
Sharon Isaac 13 квіт. 2018 р., 02:30:27

Я відповім по пунктах.

Наукова обґрунтованість - я сумніваюся, що є один ген, який керує однією максимальної фізичної здібності. Коли люди використовують цей термін, вони мають на увазі те, що якщо хтось працював з суми, з ідеальним графіка, ідеальне харчування, і все інше чудово, їх генетичний б ще змусити їх відчувати все меншу віддачу в плані продуктивності і гіпертрофії.

Плато - якщо ви спортсмен або національного рівня культуриста, ви не досягли або наближаються свій генетичний потенціал. Якщо так, то це все-таки справа, що ви будете відчувати меншу віддачу замість цегляної стіни.

Жорсткий ліміт - як ви вже, напевно, здогадалися, це моє розуміння, що поки є фізичні обмеження через фізики і людський вигляд, люди мають на увазі досить аморфну річ тут. Ваш "експоненціально складніше" теорія здається правильною.

+65
ssdc 16 січ. 2011 р., 03:23:12

Ось моя рутина

Пліометріка 20 стрибків 40 привид скакалки (я не використовую реальні мотузку) 60 jogging кроки

Я перемежування 4 комплекти пліометріка між трьома наборами ваги підготовки.

Нижньої частини литки досі трохи болить після двох днів (навіть коли я йду я можу відчувати біль), але я дуже хочу, щоб встати і позайматися!!!!!!!!

Це безпечно для Beginner для того, щоб зробити так Після багато розтяжки, або краще почекати ще день?

+60
GhD 18 груд. 2013 р., 06:03:22

Ви буквально тільки працювати ваш абс на кабель хрумтить, коли ви свідомо затягуючи і стискаючи м'язи живота. Кабель хрусти ще й у потрібній формі" дасть лише невелику суму на користь вашого АБС. Однак, багато верхні вправи назад - але тільки верхня частина латів.

+43
skin1488 24 груд. 2011 р., 06:36:39

Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень. Я зараз роблю 5х5, але я був на 5/3/1 до і планують зробити це знову, як тільки я потягну з 5х5, але, по-моєму, за кілька років пробую різні програми і тренування відрізняються. Я записую всі свої тренування і я хотів би об'єктивно порівнювати сьогоднішню тренування, щоб я зробив рік тому, можливо, в іншій програмі.

Наприклад, сьогодні я міг би зробити 5x5x100, минулого тижня я міг зробити 3x5x100 + 2x5x90. Є об'єктивний спосіб порівняти ці світла?

+26
slo 27 вер. 2014 р., 21:00:27

Припускаючи, що ви працюєте поза, Endomondo є фантастичне додаток. Я використовував його для мого катання на гірських велосипедах і піших прогулянок. просто удар в подробиці, нехай це знайти свою позицію і почати працювати. Після закінчення тренування просто натисніть кнопку Готово, і він показує вам статистику петлю ви тільки що втік, раз за відстані з інтервалом 1 миля. Це також досить добре, як він повідомляє вам, коли ви запустите інтервалами милі і інформує Вас про час за цей розділ. Вона також має зручний вбудований персональний тренер, який говорить обнадійливі речі для вас, поки ви тренуєтеся.

Це тільки один я коли-небудь використав, швидкий результат Google показує досить багато:

Безкоштовно:

 • iMapMyRun
 • Адідас неоч
 • додаток Runtastic Lite-версія: безкоштовно
 • Greattrainer

Сплачені:

 • Додатки Endomondo Pro Версії: $3.99
 • додаток Runtastic Pro версії: $5.99

Пошук в BlackBerry додаток світ повинен показати більше результатів.

+14
Dorr 20 лют. 2012 р., 17:31:25

Показати питання з тегом