Кращий спосіб підготовки до гонки 200м

Я тільки що виграв гонку моя школа 200 метрів, що означає, що я претендувати на легкої атлетики протягом місяця.

На даний момент мій час на 200м 36.37 сек. Мені 12 років і це моя перша гонка за 200. Що я повинен зробити, щоб практикувати для цього?

+878
schoeffmann 2 січ. 2018 р., 03:56:08
27 відповідей

Ви вже згадували як сила і розвиток лбм, і це не все, що пов'язано, як ви думаєте.

Непідготовлена людина буде мати більший ріст м'язів просто за рахунок того, що вони є нетренованими. Як і в, їх тіла ніколи не були введені, щоб цей стрес і стимул, викликаного тренуванням ваги і як результат, він адаптується до нових умов і росте. Ця ставка звичайно вище ненавчених ліфтерів на відміну від навчених. Ви можете переконати себе в цьому, просто думати, навіть не потрібні ніякі наукові дослідження, хоча я дам посилання в кінці. Просто думаю, якщо темп УШМ розвитку не вище менше натренований, ніж треновані, тоді це стало легше для великих людей, щоб отримати ще більше, ніж вони? Що я маю на увазі це:

Припустимо, що рівень розвитку ЛБМ була такою ж або вище у тренованих осіб, ніж у нетренованого. Тоді, виходить, що як ти тренуєшся і крокувати більше в "підготовлених" категорії, УШМ розвитку буде збільшуватися і ви б тримати набирає м'язи нескінченно! Я впевнений, тепер ви розумієте, наскільки абсурдно це було б... світ був би сповнений Халк. Подивіться на професійних бодібілдерів або будь-сила/тілобудова спортсмена, подивитися на їх розвиток протягом багатьох років...як тільки вони досягають визначеного розміру, вони майже ніколи не можуть збільшити розмір.

Або просто свій власний висновок на основі великих даних! Подивіться навколо у світі, скільки людей ти бачиш, що злегка мускулисте, середньої і великої?

http://www.bodyrecomposition.com/muscle-gain/whats-my-genetic-muscular-potential.html/

Ця стаття може пролити світло на ваші проблеми, а також шукати білок миостатин, щоб зрозуміти, чому речі, які я згадав вище, здається так.

Проте сила, це різні ігри з м'ячем. Так, сила волі-то мати відношення до площі поперечного перетину м'язових волокон (в основному, кілька вашого розміру м'язів), але це в першу чергу дію ЦНС. Це може бути там, де ваше оману виходить від. Набирає чинності в основному ЦНС, а м'язи є в основному внаслідок адаптації і новим стимулом. Я не хочу писати тобі твір, але це основна ідея. Ваше тіло, викликає різні системи, засновані на різних напруг, що його ставлять під. Якщо у вас 6-12 повторень з помірними вагами, вашої м'язової системи Із тип 2 волокна на крок і зробити більшу частину роботи ефективно працюючих гіпертрофія. Якщо у вас 1-3 повторень з дуже важкими вагами, ваші м'язи навіть не мають часу, щоб бути досить умовний, і ваша ЦНС буде взяти з дуже важкими вагами. Що я маю на увазі ЦНС, в основному, коли ви піднімаєте важкі ваги, ваше тіло говорить "Вау, що це якийсь важкий вага, я повинен набирати більше моїх ресурсів". Ну, ви набирати більше "ресурсів" на залучення більшого числа рухових одиниць (частина ЦНС). Більше рухових одиниць = більше м'язів і сухожиль, набраних = сильніше вас. У нетренованих осіб, ваші шляхи дуже "пильна" і неефективними, оскільки вони не робили цю роботу раніше. Це по суті їх перший день на роботі в дорозі. Але як тільки ви починаєте навчання (перші кілька тижнів/місяців), ваш мотор стежка стає більш ефективним і ваші моторні одиниці стають краще на своїх робочих місцях (як і будь-якої людини працювати на будь-якій роботі, вони вам краще з плином часу, вони будуть адаптуватися), ваші моторні одиниці адаптуватися, і в результаті ви стаєте сильнішими.

http://www.simplyshredded.com/muscle-growth-part-1-the-science-behind-why-and-how-does-a-muscle-grow-and-get-stronger.html

Так, просто думаю, що з точки зору сили (ЦНС) і зростання м'язів (гормонів, що стимулюють анаболічні навколишнього середовища через дієти і т. д.) Вони обидва використовують різні м'язові системи, які впливають на вашу репутацію і вага коливається, хоча є деякі збіги, очевидно, (2-6rep асортимент пристойний перекриття).

+1000
bumerok81 03 февр. '09 в 4:24

Щоб відповісти на ваше запитання, ви повинні зрозуміти, чому ви робите накладні преси. Якщо ви робите стартову силу або сильний ліфти, краще залишити її тут і продовжувати працювати на ньому--в цих програмах він використовується як для основної роботи та роботи плечем. Якщо ваша мета просто мати сильні плечі, тоді немає причин, щоб залишитися стояти. Якщо ви представляєте тренування як сильна людина, тоді краще залишити це в собі.

Якщо ваша спина болить під час повітряних штанів, то ви робите щось неправильно:

 • Вашого тазового дна повинен бути в нейтральному положенні. Коли ваші основні м'язи слабкі, він є загальним для Hyper продовжити нижнього положення поперекової, щоб змусити її вагу. Коли ви напружте сідничні м'язи і АБС, це допомагає підтримувати нейтральну позицію.
 • Мінімізувати ліг на спину. Деякі ліг на спину необхідно просто очистити бар в обличчя, однак перебільшено ліг на спину можна покласти ваш поперековий відділ у поганому становищі для того, щоб підтримати вагу.
 • Генерувати швидкість барі наполягають на жорсткій основі. Коли все твоє тіло напружене, ви не грабуєте себе дорогоцінних швидкість бар натисканням на м'якій основі. Що дозволяє помістити більше влади в бар і менше штовхає тіло вниз.

Є деякі речі, що може перешкодити вам бути у вигідному положенні, особливо рухомість плеча. Якщо ви не можете отримати ваші руки вгору над головою, ви не можете тримати планку в такому положенні, ви можете помістити більше енергії в. Якщо у вас є гіперлордоз, є ряд натяжок і зміцнюючі вправи, щоб допомогти вам правильно, що постуральна проблема, яка буде фактично доглядати за першого пункту.

+980
Ashoka K R ashoka k r 28 жовт. 2018 р., 17:05:51

Телячі ніжності-це звичайне явище з босоніж/мінімалістський працює. Ахіллес знаходиться в задній частині ноги від коліна до задньої частини п'ятки. Це не амортизатор, а це стабілізує м'язи і змагальної м'язи. Він працює важче, коли один біжить босоніж.

Біг босоніж-це те, що повинно бути дуже поступово впроваджуються в програму навчання, і є кілька людей, яким він залишиться дуже обмежена частина звичайного тренування.

Сподіваюся, що це допомагає. Для запису, я до ортопеда.

+941
Emily Gaming VietNam 26 лют. 2013 р., 07:48:32

Тренувань у чому допоміг побудувати свою кардіо-тренування в бігу такого, що мої рідкісні поїздки на велосипеді стало більше, ніж коли-небудь - і швидше. Це і штовхає частину ходу педалі, здається, багато сильніше від бігу.

Кажу фанатичний байкер, я дізнався, що це-відомо, що ви можете запустити у формі на велосипеді, але не навпаки.

Оскільки велосипед є упор на різні м'язи, ніж біг, то ці м'язи перетворюються в сильні для бігу?

Я думаю, він може допомогти біг на короткі дистанції, частоти обертання педалей і швидкості. Чи може це бути?

Яку користь для покращення вашого бігу, якщо така поставляється з велосипедом?

Дякую :)

+899
chaoszuki 3 груд. 2012 р., 23:28:14

Я знаю, ви хочете, щоб уникнути біцепс, але я б порадив підтягування/підтягування, особливо широким хватом Арнольд зробив їх.

Я йду, як я можу і дивитися прямо вгору, в стелю, моя спина зігнулась як можна більше. Я роблю стільки, скільки я можу. Я завжди отримую серйозний насос в моїй латів після того, як я це роблю.

Я помітив, що чим ширше я йду, тим менше я використовую мої біцепси і більше я використовую мою спину.

+881
John Mikel 28 лют. 2011 р., 11:52:36

Я думаю, що це буде хороша ідея для фізіо, щоб поглянути на вас, щоб побачити, якщо у вас дійсно є м'язовий дисбаланс. Якщо ви можете собі дозволити заплатити, подивитися, якщо ви можете знайти спортивні фізіо. Якщо ні, йди до лікарів, і пояснити, що було висловлено припущення, що у вас є дисбаланс м'язів і попросити їх направити вас до фізіотерапевта.

Якщо у вас є дисбаланс, то лікар буде в змозі сказати вам робити вправи для зміцнення м'язів, які потребують зміцнення.

+877
Joy Marsden 17 бер. 2011 р., 04:14:34

Протягом останніх двох років я займаюся основної гімнастики(віджимання,підтягування, підтягування, присідання). Я роблю 1500 відтискань в один день і в загальній складності 600 підтягувань і підтягувань і 250 присідань кожен день.. я вирішив, що пора переходити до більш складним маси тіла вправи, такі як горизонтальний упор, м'язи, щогли і т. д.. Я не знаю, де, щоб відповідати їх навчання у моєї звичайної тренування. Я тренування м-субота-неділя вихідний. Після я зробив з моєї тренування я надто втомився, щоб тренуватися на них, і мені потрібна порада, коли робити їх і істотно просунутися в них.

+846
Satyajeet Khare 9 жовт. 2015 р., 08:10:27

"у мене вага на моїй стороні з гантелями, або через мої плечі з штангою?" Ви відповіли на своє питання, є фізіологічна різниця в походженні вагу і тому різниці в тому, де сили / роботи застосовується, щоб зрушити вагу, а конкретно задній ланцюга.

+756
geodez1 3 січ. 2013 р., 20:52:45

Там шведський бігун імені Руне Ларссон (2:18 Бостонському марафоні), були шведський рекорд на 100 км (6:43:36) на протязі 22 років, побіг 374 км в 48 годин, 263 км за 24 години, в основному дуже досвідчені ультра марафонець.

Його беруть на їжу полягає в тому, що більшість бігунів теж бояться пробувати за межами норми, вам не доведеться з'їсти величезну кількість пасти перед гонкою, і ви не повинні їсти види продуктів, які ви згадуєте.

Йому був кинутий виклик, щоб "Smörgåstårta" (щось на зразок шведського бутерброд торт) (http://www.oresundskomiteen.org/wp-content/uploads/2014/03/Sm%C3%B6rg%C3%A5st%C3%A5rta1.jpgзамість попередньо запустити макарони, які він сказав, працював відмінно. Також є регулярні сендвічі, поки працює, мабуть, працює відмінно.

Існує міф, що ваше нетравлення не здатен впоратися із звичайною їжею, бо ваша кров зайнятий з переміщенням свого тіла, яка, здається, не бути правдою, принаймні, не на далекі дистанції.

Існують теоретичні аргументи в їжу фруктози під час бігу, і для коротких дистанцій, звичайно, може бути корисним, якщо воно працює в реальності. Спробувати його?

Білок може бути проблема, це займає багато енергії, щоб переварити білок (щось близько 30% енергії), який є, чому ви могли б відчувати себе тепло після вживання великої кількості білка, тому я б пропустити його відверто.

+754
vegetarian animal crackers 3 трав. 2014 р., 04:45:30

Спробуйте використовувати цей TDEE на трекер зроблений дружніх користувачів Reddit.

Я вважаю, що це краще, ніж будь TDEE калькулятор з двох причин.

 1. Рівні діяльності не є жорстко визначеними
 2. Ви не можете бути точно відслідковувати Ваші калорії

З допомогою цієї таблиці, як довго, як ви відстежувати калорії (не обов'язково точний, як раз відповідає), то знайдете свій TDEE на основі як вам відстежувати Ваші калорії (може бути, ви більше або недолетів)

+734
Jason Gillespie 3 серп. 2017 р., 21:57:40

Герметичність верхній частині спини може бути викликана слабкість і/або погана постава. Я викладач пілатесу і більшість людей я бачу з болю у верхній частині спини найчастіше має слабкі глибокі згиначі шиї і слабкими upperback м'язів (м'язів може бути як слабкі, так і щільні). Розтяг або піни прокатки буде добре, щоб випустити напруженість, але це може бути корисно, щоб знайти основну причину вашої герметичності. Верхні м'язи спини працювати весь день утримувати голову, особливо якщо ваша голова опуклі або у вас є згорбившись від плеча сидячій роботі або використовуючи комп'ютер. Вони договірних поки розширюється, який виявився самим вимогливим типом м'язового скорочення (відцентровому стисканні). Зміцнення цих м'язів допоможе вам тримати правильну поставу, яка, в кінцевому рахунку, призводить до меншої деформації.

Якщо у вас немає гострого болю на даний момент, я хотів би запропонувати вам працювати на зміцнення згиначів шиї і м'язів upperback. Спробуйте 1 або 2 серії з 10 повторень ці вправи кожен день.

Більшість людей мають слабкі верхні м'язи спини, так що немає ніякої шкоди в наданні цих вправ спробувати. Ідіть повільно і зупинитися в межах безболісні рухи. Якщо вправи посилити вашу біль, зупиніться і шукати фізичної консультацію терапевта.

Також, якщо у вас сидяча робота, намагайтеся обертати плечима назад протягом приблизно 30 секунд кожні 30 хвилин. Це викличе приплив крові до області і допомогти позбавитися від "м'язового скорочення відходів", що встреваю у ваші м'язи, коли ви тримаєте статичному положенні протягом тривалого часу.

+726
Syeda Nuzhat Sabrina 11 лют. 2019 р., 23:54:27

І так, і ні.

Припускаючи, що загальна вихідна калорійність буде та ж, то результати будуть схожі, але різні. Є три складові, які необхідно враховувати: силу, м'язову витривалість і клітинному диханні. Побачити цю відповідь для більш детального пояснення цих факторів. Давайте збережемо сили постійної в цьому випадку, щоб зберегти його простим.

Так як опір збільшується, кількість енергії, м'яз сифон з власних особистих газових балонів (енергія запасається в АТФ в саркоплазма м'язи). Це тому, що він не може бути в змозі отримувати необхідну енергію досить швидко, з глікогену в крові. Це може означати, що навчання вище опору на більш короткі терміни може призвести до більш м'язової маси. Ми, напевно, говоримо маленькі відсотки в цьому випадку.

Що сказав, 20 проти 40 хвилин у такій моделі дуже схожі. Я уявляю навчання за 20 хвилин замість 40 може призвести до трохи більше АТФ зберігається в м'язах, але, ймовірно, не так багато.

+704
Daniel Mi 16 бер. 2016 р., 15:04:26

Поїзд розумніше, а не сильніше™.

На серйозній ноті, більшість планів тренувань може бути завершена протягом години. Навіть бодібілдинг тренування, як правило, не займе багато часу. В основному тому, що якщо у вас є достатньо енергії, щоб іти дві години, то ви, ймовірно, не кидаючи виклик собі достатньо в першу годину. Також існує період спадної віддачі, в якому більше працювати не значить більше прибутку.

Сказавши Все це, питання про енергії. Деякі вправи вам просто відчувати себе млявим і потребують підтримки. Енергія може бути кращою, отриманих з жирів і вуглеводів. Вуглеводи дадуть вам швидше, швидше підвищити. Простих вуглеводів (цукру) дасть вам набагато швидше заряд енергії, який іде швидше. Складні вуглеводи (овочі, картопля, зерно, овес, квасоля і т. д.) дадуть вам більш стійку енергію. У той час як жир може дати вам ще більш тривалою і стійкою енергії.

Тому, перед тренуванням, було б корисно мати трохи складних вуглеводів і/або жирів. Я не впевнений, що це легко доступні в Індії або які обмеження в харчуванні у вас. Особисто я люблю яйця і овес. Яйця є дуже хорошим джерелом здорових жирів і білків. Овес дуже волокнистий, складних вуглеводів, який ідеально підходить для підтримки енергії. Під час інтенсивних тренувань, я буду їсти кокоси, які, по суті чистий цукор, який представляє собою простий карбюратор на набагато швидше заряд енергії. Близько 30 грам поширилася по всій тренування цілком достатньо.

Ви можете замінити будь-яку їжу ви любите/маєте доступу, які йдуть аналогічні макро-поживних речовин. Також використовувати цю раду як керівництво, а не суворе правило. Не кожен реагує таким же, тому ви повинні експериментувати з різними варіантами, щоб знати, що працює краще для вас. (Деякі люди краще тренування на абсолютно порожній шлунок, наприклад.)

+698
Thuthukani Dladla 21 квіт. 2013 р., 18:32:22

Нам боляче, наш організм, якщо ми їмо на обід/вечеря після тренування (3-5 хвилин після тренування, щоб бути точним)?

Якщо це буде, як довго ми повинні чекати, перш ніж ми можемо почати обід/вечеря після тренування?

+663
Zander van der Merwe 23 груд. 2014 р., 18:06:20

У мене товсті ноги з Молоді (зараз мені 29) і грати у футбол раз на тиждень. Після моєї футбольної тренування я відчуваю, що мої ноги дуже товсті, принаймні, 2 днів.

Чому це відбувається?

Я сподіваюся, щоб зробити ноги стрункішими, але спорт, схоже, роблять навпаки. Що рекомендується на стрункі ноги і сідниці? І коли справа доходить до дієти, що я повинен позбутися?

Дякую

Примітка: Я 5.10 і вага близько 182 фунтів. Моя комплекція спортивна, майже немає живота і я схильний легко створювати м'язи. Мої ноги м'язисті, а не жирні, але я не працюю кожен день, я просто грати у футбол раз на тиждень.

+649
uluroki 22 серп. 2013 р., 15:37:37

Starting position

Після виконання присідань я часто відчуваю лікоть болю (або, може бути, крайня втома). Я б хотів побачити, якщо хто може запропонувати корекцію форми, які можуть допомогти зменшити навантаження, або якщо моя форма виглядає нормально, то, можливо, деякі додаткові рекомендації вправи для зміцнення коліна.

Я використовую помилкове зчеплення, і я відчуваю, що я штовхаю бар майже прямо вперед на плечі, щоб зберегти його стабільним.

+622
Marwan Safwan 13 вер. 2018 р., 04:13:47
 1. Абсолютно неможливо усунути жирові відкладення в "одне місце".

 2. Підняття тягарів не має ніякого відношення до ліквідації жирових відкладень. Підняття тягарів роблять м'язи більше (що абсолютно фантастично), але не має ніякого відношення до ліквідації жирових відкладень.

 3. Єдиним способом усунення жиру з допомогою дієти. Жирові відкладення-це просто обумовлено вживанням в їжу вуглеводів, які викликає ваша підшлункова залоза , щоб привести гліцериди (завжди присутня в крові) здати в жирові клітини в вашому тілі (стає тригліцериди). Це так просто.

(Якщо ви захопите своїм нутром і відчуваю себе "флаб", що це просто жирові клітини, вибухали, як повітряні кулі, з тригліцеридами всередині них.)

 1. Для ліквідації жирових відкладень тільки Зменшити споживання вуглеводів. Ви можете сказати: "Добре, я буду їсти вуглеводи", але це просто не буде працювати (це просто неможливо мати стільки сили волі). У вас є "Золотоволоска" кількість вуглеводів (близько 70 грам в день) ..... не занадто мало, не надто багато.

  • Зазначимо, що в сучасній дієті (за останні кілька сотень років) люди їдять дуже багато вуглеводів, ніж ця сума кожен день, тому за тиждень ви відчуваєте, що ви їсте, як не дивно, тоді ви будете відчувати себе в повному здоров'ї (і легко позбутися від жиру щотижня).

  • Абсолютно ніякої сили волі не потрібно. Єдина причина по якій люди мають голод, і "хочуть" з'їсти більше, ніж потрібно (чому б вашому тілу, можливо, ви хочете зробити це?) тому що вони їдять неймовірно високою добової кількості вуглеводів.

 2. Що стосується аеробних вправ (біг). (я) якщо у вас величезна кількість бігу (скажімо, дві години в день), який буде використовувати дуже невелику кількість калорій - тобто, ви зможете додатково з'їсти невелику кількість їжі, рівне ", що багато калорій. Однак (II) здійснює змушує вас голодний (далеко, далеко перевищує "кількість калорій ви можете з'їсти"...) так що тренування не мають сенсу, якщо ваша мета, як така, полягає в усуненні жирових відкладень.

Ось одна з багатьох книг , що пояснює лаконічно вище.

+508
nilz3ro 1 черв. 2013 р., 06:29:35

Є дві великі помилки, які більшість бігунів-аматорів прийняти. Вони йдуть дуже важко на їх легкі дні, і не досить важко на свої важкі дні. Це зазвичай означає, що вони не отримують стільки з їх швидкодію, як вони могли, і вони не йдуть досить легко, щоб дійсно отримати гарне відновлення.

Для середнього бігуна орієнтуєтеся на 5к, вони, як правило, з 30ish миль на тиждень. Додати ще 10-15 за 10 тисяч, і 50+ на напівмарафон. Я виступаю за час програми з 3 коротких, 2 середніх і 1 довгий працює раз на тиждень з днем відпочинку. У довгостроковій перспективі для програми марафон повинен бути десь від 1:30 до 2 годин. Ваш середньостроковій перспективі становить 1/2, що і ваші короткі запуски 1/2 середньої.

Так сказати, що у вас є в даний час великий пробіг 80 хвилин. 2 середніх пробігів 40 хвилин, і 3 коротких пробігів 20 хвилин. Свій 5к гоночному темпі до 6 хвилин, тому я не пішов би набагато швидше, ніж 7 на 7:30/миля. Що приносить вам трохи за 30 км за 7 хв темп. Кожні пару тижнів, додайте пару хвилин до вашого коротких накладів (так що якщо ви додаєте 2 хв. в короткостроковій перспективі, він додасть 4 на середніх працює, і 8 в довжину). Тримайте цей рух поки ви дістанетеся до 50иш миль на тиждень.

Після того як ви дістатися до цієї точки, ви можете зберегти пробіг, і почати додавати швидкодію. Є два типи, інтервал і поріг. Інтервал-це коротка відстань, довгий відновлення, зробили швидше, ніж темп гонки. Так що для вашої 5к, поточні гоночному темпі 6 хвилин, або 1:30 за чверть милі. Хорошим інтервалом буде миля або два розминок, і 8-12 х .25 км за 1:15 або 1:10, з 2-3 хвилинами відпочинку між кожного кварталу, а потім в милі або двох warmdown. Якщо ви легко зробити кожен квартал, то в наступний раз зменшіть час (1:05-1:10). Якщо ви робите велику частину з них, а потім почати вистачає на кілька секунд, ти на вірному шляху. Цей тип тренування призначений для збільшення швидкості верхнього кінця (темп гонки).

Другий тип-це поріг роботи. Це великі відстані, робилося повільніше, ніж темп гонки, але і кілька поруч з ним, коротше відновлення. Так раз за 5к, через пару км розминка, потім уздовж ліній 8-12 1/2 миль пробігу на 1:40-1:50, по 20-30 секунд відпочинку (це також називається на 2:00, а час виконання + відпочинок = 2 хвилини). Знову ж таки, якщо ви зробите їх всі, або пропустити рази відповідно. (Хоча, якщо ви могли б вийти зараз, а не 12 1/2 миль на 2:00, ви повинні, ймовірно, мають більше 5к РВ). Поріг тренування призначені для збільшення часу ви можете витратити на або поблизу темп гонки.

Відпочинок, харчування і зволоження-це основні елементи, але ті, варіюються від людини до людини, так що вам доведеться експериментувати з тим, що краще для вас.

І, не бути рабом свого розкладу. Якщо ви підете на тренування і ви дійсно просто мертві, не бійтеся сумку і взяти день відпочинку. Дізнаєтеся, що ваше тіло говорить вам, іноді це просто "я не хочу", іноді вам дійсно потрібно що решта.

Для гонок, особливо на короткі дистанції (5К і до деякої міри 10к), ви повинні бути в змозі прийняти його швидко, і принести його додому швидко. Якщо ви потрапите в квартал спринт милі для установки на 5к і що вбиває ваші ноги, це те, що вам потрібно тренуватися. Для обробки, якщо ви просто не можете отримати ваші ноги рухатися швидше, або темп його просто ідеальним або перестаралася. Але ви повинні бути в змозі (більшу частину часу), щоб викликати останній 2-300 метрів, бігу на фініш.

+448
Christopher Rapcewicz 7 черв. 2018 р., 11:25:06

Так що роки його роботи серйозно підтяглися мої згиначі стегна і квадрицепси, що призводять до переднього нахилу таза. Я роблю розтяжку і робити навчання опору, але подумує про зміну як я сидіти або працювати, щоб мати протилежний ефект стягування цих м'язів.

Я зараз в основному працюю з дому, тому було цікаво, чи є положення, в якому я можу працювати весь день, такі як глибокі присідання, схрестивши ноги, розтягнувся на ліжку і т. д., і мати подібний ефект розтягування мій квадрицепси і згиначі стегна весь день, чи принаймні обмежити подальше пошкодження.

+381
Tawnos 11 бер. 2014 р., 12:52:13

Я спробую відповісти на ваше запитання з мого власного досвіду.

Я раніше курив багато, майже пачку сигарет в день. Я все ще мав достатню кількість сил, і я Тонкий людина природним.

В якийсь момент, я вирішив попрацювати над витривалістю, витривалість. Я вибігла на бігову доріжку поряд з повною жінкою, і не зміг виконати більше п'яти хвилин, не задихаючись. Моє серце так калатало так сильно, що у мене закрутилася голова. Що змусило мене зрозуміти - будучи 24 років, в той час, що настав час кардинально змінити своє життя.

Як мені досягти цього?

Нарощувати поступово, і буде визначатися. Психічний завоювання було для мене - набагато більше, ніж фізичних, так як ви повинні просувати себе далі, навіть якщо вона болить, горить у ваших легенях.

Я почав їздити на велосипеді, як біг був спочатку дуже інтенсивним. Не їздити на ньому щодня, але кожен день, як я хотів, щоб мої повільно відновлюється статурі і м'язам повністю відновитися до наступного тренування.

Через два місяці, я почав займатися бігом на біговій доріжці, роблять інтервали. Таким чином, я міг продовжити свою витривалість і далі, в той час даючи собі час, щоб відновитися. Я слідував цій схемі:

 • 3 хвилини ходьби ( розминка запобігає судоми в литках )
 • 2 хвилини бігу
 • 1 хвилина ходьби
 • 6 хвилин бігу
 • 1 хвилина ходьби
 • 10 хвилин бігу
 • охолонути

Як тижні й місяці, я збільшив швидкість і втік довше, перш ніж сповільнюється темп до швидкості ходьби. Я завжди тримав цей інтервал Основні, як це дозволяли мої відновлення, щоб поліпшити. Я думаю, що це важливо, щоб підштовхнути свої межі, але не перебільшуй, як він буде робити вам більше шкоди, ніж користі.

Я кинула палити за 8 місяців, і я в змозі працювати 45 хвилин в середньому 12км/год Я багато поту, проте я одужав протягом десяти хвилин відпочинку. Це поліпшення я вирішив триматися від сигарет і жити здоровим життям.

+350
Kate Chacon 15 груд. 2018 р., 20:25:14

Список пункту маркірованого списку предметів, які ви просите не в ладах друг з одним, і ви повинні визнати це і або модифікувати ваші цілі і що ви готові взяти на себе для їх досягнення.

Приклад:

Ви хочете продовжити ваш нинішній раціон і втратите достатньо жиру, щоб бути в змозі бачити ваші abdominals і відпрацювати не менше ніж за 90 хвилин/день. Якщо ви зараз 180lbs з кишечника, ви, швидше за все, генетично predispositioned для того щоб знести жир навколо органів черевної порожнини, так що ви повинні вдарити однієї цифри в відсоток жиру в організмі. Це не приходить без серйозних дієт, екстремального кількості часу, або обидва.

+334
leandro moreira 25 вер. 2012 р., 08:24:22

Це ОК, щоб змастити ці речі. Якщо так, то які? Якщо ні, значить моя машина доживає останні дні?

Це кардіо ковзання.

+257
Matthew Sannes 8 груд. 2013 р., 13:07:55

Основні виправлення болючість рису.

 • Р - інше - Якщо ви не в серйозних тренувань, відпочинку запалену область протягом 24-48 годин мінімум
 • Я - Лід - використовувати холодні компреси на хворобливі ділянки. Холод зменшить запалення.
 • З - стиснення - використовуючи спеціальні компресійні рукава-шкарпеткових швидкості відновлення м'язів.
 • Е - підняти - сидячи або лежачи вниз з вашої ноги допоможе зменшити рідину і запалення в ногах.

Перебуваючи на ногах весь день, не допомагає. Ви могли б розглянути хороший протизапальний, такі як ібупрофен, щоб допомогти.

Розтяжка до і після бігу може допомогти.

І нарешті, хороша взуття може допомогти зменшити вплив роботи. Якщо ви не використовуєте

+211
Pieterd 15 лют. 2014 р., 09:51:53

Я не бігун, але у мене була аналогічна проблема, коли займаюся бойовими мистецтвами. Я втратив нігтя на великому пальці ноги на одній нозі. Що сире нігтьове ложе було вбивство, коли він вдарив по верхній частині мого черевика. Я зробив дві речі, щоб впоратися з нею. По-перше, коли я збираюся робити що-небудь інтенсивне, я додав прокладку з марлі на нього, а потім загорнула його щільно для того, щоб тримати марлю рухатися. Що захищали загоєння нігтьового ложа. Потім, найважче, я пішов мій рівень активності.

Як Відповідь JohnP, точно перев'язати її. По-перше, це допоможе запобігти будь-які пошкодження. По-друге, він буде захищати ваші шкарпетки і взуття повинні його почати кровоточити.

+77
prateekhalwe 12 січ. 2014 р., 02:49:35

Ви були б набагато краще підніматися три дні в тиждень (повні тренування тіла через з'єднання піднімає) і ходьбі (напевно шибко) для одного або двох інших днів тижня. Якщо втрата ваги є вашою метою, я також запропонував би, дивлячись на свій раціон.

Від того, що ви описуєте з вами і кроссфіт це звучить, як ваше тіло не може оговтатися від того, що ви робите там.

+65
yairsz 27 лют. 2017 р., 07:05:05

Тому я знайшов швидкість каната, тих, хто дійсно легкі скакалки в моєму гаражі, і мені потрібно працювати, тому я взяв її в мій будинок. Я пішов на YouTube, але здавалося, що там були тільки підручники з допомогою товстою мотузкою, і я не хочу витрачати гроші, тому що я дешево, і я хочу використовувати скакалку для чогось, так як я можу досягти тих же результатів зі швидкістю мотузки. Моя мета зараз-поліпшити витривалість, так як я втомлююся після менш третини милі, а також побудувати сили верхньої частини тіла.

+63
Robb55 2 трав. 2017 р., 04:15:07

Швидкий відповідь: це може бути, якщо підійти до цього правильно.

Це може бути дурне питання, але медхен, СЛ хлопця, в основному говорить, що SL-це достатньо для кардіо-фітнес. Для мене це здається дещо сумнівним і суперечить загальним знанням, тому я подумав попросити просто подивитися. Не те, що загальні знання у фітнесі-це часто правильно...

Базова програма медхен це добре для побудови сили, але він продає його як рекламний ролик. Він обіцяє всім все, так як він краще знає і цілеспрямовано писати команду приманки або він не знає, краще й не хоче вчитися. Це моя найбільша проблема з сайтом-небудь. Я отримав мій старт через, так що я знаю, що це працює, і які обмеження це.

Якщо ви збираєтеся використовувати штангою вправи для тренування cardiovascularly, то вам потрібно змінити свій підхід. Або не буде потрібного інструменту, особливо якщо потрібно тривалий відпочинок, щоб відновити раз достатньо, щоб зробити наступний набір.

 • Використовувати монітор серцевого ритму: ви повинні знати, як важко ваше серце працює, і тримати його в межах певного діапазону більшу частину часу. Коли я тренуюся з кардіо на увазі, я намагаюся тримати пульс від 120 до 150 БПМ більшу частину часу. Під час важкої тренування, він міг би перейти, але я, принаймні, нехай воно прийде вниз на 150 БПМ перш ніж перейти до наступної вправи.
 • Користувач кругова тренування або штангою комплекси: ці два засоби дуже схожі за характером, але трохи змінюватись в мисленні. Обидва мають 2 або більше вправ у повний набір. Ви будете робити один набір кожної вправи, перш ніж відпочиває для наступного супер-набір. Основна відмінність між ними полягає в тому, що штангою комплекс має поняття, що ви піднімаєте штангу вгору і не опускала її, поки ви не закінчите зі всієї розширеним набором. Це означає, що ви використовуєте ту ж вагу, що ти течеш від однієї вправи до наступного. Кругова тренування дозволяє міняти інструменти і ваги, але ви все одно повинні тримати його переміщення.
 • План загальної тренування, щоб збалансувати кардіо і сила: ви можете зробити основний рухах зазвичай, а потім використовувати кругова тренування для вашої допомоги. Або ви можете мати один або два дні, присвячених кардіо тренування і один або два дні присвячена силовій роботі.

Одна з речей, я не сходжу з розуму як-небудь і починаючи сил, що бридинг програм нетерпіння в їх. Ви настільки звикли збільшувати вагу кожен раз, коли ви робите вправи, коли це вже неможливо, що ти в скрутному положенні, не знаючи, що робити. Навіть як Новачок, навчання прогрес раз в тиждень буде тримати вас відбувається довше.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб збалансувати свій підхід трохи і тренуватися щотижнева прогресія на початку. Якщо ви тренуєтеся 3 рази в тиждень, то розумна оболонка програми буде щось на зразок цього:

 • Головний підйомник, а потім використовувати кругового тренування для 2-4 вправи допомогу і тренуватися 3 рази в тиждень. Мета-додати 5 фунтів на тиждень для кожної з основних ліфтів.
 • День 1:
  • Присідання 24-25 повторень (будь-яка схема/реп буде працювати, спробувати довше задає спочатку і скоротити тривалість кожного встановити як вам потрібно)
  • Схема: Румунська станова тяга (3х8), віджимання (3 рази якомога більше [Амар]), хіп-насуви (3х12)
 • День 2:
  • Жим лежачи 24-25 повторень, однаковий набір/реп вимог, як присідання.
  • Схема: фронт присед (3х5), покачати прес (3х5), Підтягування (3 рази АМАП)
 • День 3:
  • Станова тяга: 5-6 повторень, однаковий набір/реп вимог, як присідання.
  • Схема: присідання пауза (3х5), вузьким хватом, Жим лежачи (3х8), прогулянка фермера 3x30 м

Зазначений підхід близький за духом до СЛ і СС, але робота розосередилися і включає в себе кругову тренування після основної ліфт. З кругового тренування, почекайте, поки ваш пульс опускається до 120 БПМ перед початком наступного супер-набір. Якщо вам потрібна перепочинок між кожним вправою (те, що мені потрібно протягом 40 років) потім почекати, поки частота серцевих скорочень знижується до 150 БПМ перед початком наступної вправи.

За допомогою вправ, наведених вище, додаткові вказівки. Не соромтеся змінювати або додавати вправи або два, щоб створити слабкі сторони. Просто зосередитися на більш високих повторень і легкі ваги з допомогою і не збільшити вагу на них, поки що ви використовуєте занадто світло весь час.

У загальних рисах я дав вам більше орієнтований на силу і кардіо, використовуючи штанги/гантелі/машини і т. д. Якщо одна з вправ виявляється занадто складно (як підтягування), не соромтеся замінити на щось, що роблять ті ж групи м'язів або зробити часткові або використати допомогу. Ваш підхід до навчання буде розвиватися з плином часу, особливо, як ви змінити фокус вашого навчання. Контур я дав центрується навколо влади зосередитися піднімаючись, що сл/СС обидва працюють. Якщо ви хочете включити в роботу, яка і надихнула інша сила спорту, не соромтеся. Єдиний нюанс полягає в тому, що основні вправи повинні бути складовою підйомниками, які працюють на весь організм, якщо це можливо. Якщо ви хочете замінити армійський жим, а не жим, немає ніякої шкоди, ні фол. Якщо ви втомилися один день, скоротіть кількість повторень для допомоги, але намагайтеся тримати основній роботі те ж саме. Якщо втома-це дуже погано, кидайте цю роботу.

+49
Zloe Aloe 5 трав. 2012 р., 09:32:04

Показати питання з тегом