Тренажерний зал аксесуари для менше сил для захоплення

Я новачок у вагу вправи і не так багато знаю про різних аксесуарів в тренажерний зал, до того ж у мене є проблема в моїй Пиньки пальцем контролюючи м'язи, так що хочу уникнути більш жорсткі захоплення, я знайшов підйомний гак

в інтернеті, наскільки вони ефективні, вони знижують навантаження на м'язи передпліччя і там немає інших аксесуарів, щоб зменшити зусилля стиснення, але ще здатний сам біцепсів, або потиск плечима ?

+819
Greg Van Gorp 18 трав. 2016 р., 03:22:10
25 відповідей

Як ви можете дізнатися з коментарів, з інформацією, яку ви дали це не легко сказати, чому саме ви на плато.

Є кілька речей, які ви могли б зробити:

 • Інше
  вправа на меншу кількість днів, ваші м'язи потрібно час, щоб оговтатися від стресу і вправи для відновлення або збільшення маси і сили. Якщо ви робите шаблон, який тільки тренує кілька груп м'язів в день, Ви можете змінити цю схему і порядок. Також спробуйте збільшити відпочинок між підходами, або підступ і зменшуватися.

 • Сон
  Вам потрібен хороший кількість сну, щоб отримати кращі результати. Ви не повинні бути занадто втомилися від вашої повсякденному житті, коли ви працюєте. 8 годин-це приблизний орієнтир, але це відрізняється від людини до людини. Деякі люди просто потрібно 6 годин, щоб бути повністю відпочив, іншим потрібно 10.

 • Харчування
  Ваші м'язи запаси глікогену повинні бути повними, щоб принести максимальну продуктивність, дивіться, що ви їсте та коли. Як ви підходите до цього залежить від дієти ви вибрали, наприклад: якщо ви знаходитесь на низьким вмістом вуглеводів, дієти з високим вмістом білка, потрібно з'їсти раніше, так як білків і жирів зайняти більше часу, щоб переварити і зберігається у вигляді глікогену.

 • Варіації Я
  Якщо ви знаходитесь на звичайній 5х5, падіння деякими вагами і робити 3x15 або може AMRAP. Якщо ви знаходитесь на 3x15 рутини, спробувати 5х5.
  Ви не повинні робити це вічно, але намагаються ще що-то, звичайно, варто спробувати, особливо якщо ви все одно застряг.

 • Варіант другий
  Знайти різні вправи для однієї і тієї ж м'язи(групи), роблять це на кілька тижнів замість.

 • Пауза
  Екстремальні вимірювання, нічого не робити на тиждень або дві. Після цього тиждень підступ і намагатися потрапити на свій старий максимум (і вище). Роблю це допомогло мені з моєї ранньої плато, але я не впевнений, якщо він все ще працює, якщо ви не новачок.

Тл;ін: постарайтеся бути творчим, якщо ви застрягли і ваш підхід не працює, змініть його.

+998
8None1 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете зробити щось на зразок поясу присідання. Але насправді ви не знайдете точних альтернатив для цих рухів, оскільки багато з них призначені для того, щоб навантаження на хребет і тренувати спину.

Є кілька рухів ви можете зробити, які готують цих частин тіла, але більшість з них ізольованість рухів, такі як:

 • Розширення ніг/кучері
 • Глют Хем підняти
 • Крок UPS (може бути в змозі завантажити з поясом ПДП)
 • Один присідання ноги/спліт присідання
 • Один ногу гантель станова тяга.

Я також знаходжу Кубок присідати набагато легше на спині, ніж назад в нору.

Ви також можете спробувати робити жим ногами, хоча ви повинні бути дуже обережні, так як це можливо, щоб завантажити хребта Якщо ви йдете занадто глибоко чи стегна починають сидіти на лавці.

В цілому я рекомендую отримати фізіотерапія та отримати конкретні поради від спортивного доктора медицини.

+925
macuser1 6 груд. 2019 р., 17:17:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ваш запит дізнатися різні техніки дихання. Чим я хотів би розповісти вам методику з йоги. Вам потрібно сісти в режим відпочинку ноги хрестом. Вдихати повітря з одного носа, відкриваючи і закриваючи іншого. Тепер випустіть повітря з іншого отвору носа. Повторіть цей процес, крім того. Це дозволить збільшити споживання кисню, змусить вас відчувати себе розслабленим.

+904
Mike Minicki 27 серп. 2019 р., 22:51:57

Крім відповіді від Мойсея, я хотів би додати:

 1. Співвідношення роботи до відпочинку. У 2:1 не характерно для всіх видів ВИИТ. У Вікіпедії стаття в джерелі також йдеться про "методика", де у вас більше 1:1 стосунки. Особисто я піддався впливу "2 хв біг - 2 хв відпочинку"х10 або "запустити 15С-15С інші" протоколи x10x2, в залежності від цілей і де ви знаходитесь у річному тренувальному циклі.
 2. Крім збільшення інакше VO2max, ВИИТ також можуть бути використані на практиці "гра"/"реальної ситуації.
 3. Деякі силові тренування тренування підпрограм, наприклад,"нові правила ліфтингу", для зміни цілей тренування з гирями, де ваги є відносно важкі (станова тяга, присідання, випади) та періоди відпочинку коротше. Якщо ви виконуєте ці та виміряти свій пульс, ви побачите, що ви наблизитеся до HIIT сесії.
 4. Спочатку проконсультуватися з лікарем обов'язково, я також рекомендував би пульс дивитися. Для новачків так, що вони під час роботи, тяжкої роботи вистачало і раніше активний і зараз у віці, так що вони не захопитися і померти від зупинки серця.
+834
laprej 2 груд. 2018 р., 12:19:40

Оскільки ви працюєте 10 годин в день, час не є вашим другом. В результаті, ви хочете досягти максимального результату в найкоротші терміни. Мета полягає в тому, щоб виконати якомога більше вправ для всього тіла, наскільки це можливо. Як результат, зробити щось схоже на це:

 • Отримати підтягнути бар і розмістіть його на вашому домашньому туалеті. Кожен день (бажано перед роботою), виконайте підтягування, chinups, і ноги на них. Роби, як багато, як ви можете спробувати збільшити число часто. Це займе у вас близько 5 хвилин всього.
 • Якщо ви їдете на роботу, паркуватися на значній відстані від офісу і біг підтюпцем/харчування-прогулянки до вашого офісу. (Якщо ви можете спринт, це було б здорово!)
 • Як тільки ви приступити до роботи, (бажано в ізольованому місці), виконати близько 10 віджимань.Знову ж таки, спробуйте збільшити число, як ви стаєте сильнішими.
 • Придбати більшу вагу гантелі (ваша мета-максимальний результат в найкоротші терміни і ваш поточний вагу не буде так робити).Ви не повинні піднімати вагу на роботі; ви можете підняти їх вдома після роботи.
 • Під час перерви або звичайним графіком, виконувати віджимання і будь-які інші вправи, які можна виконувати. Для АБС вправ, я рекомендую зворотні хрусти (близько 40 представників) та/або стоячи хрумтить. Я б угробити 100 підйомників і бічного підйому (всі попередні вправи згадав би працювали ті м'язи зараз).
 • Поки ви сидите, не сутультеся. Сядьте прямо і ваших основних м'язів будуть задіяні. Ви можете відпочити на часі стілець і знову, але намагаємося сидіти прямо на більшу частину часу для зміцнення цих м'язів кора.

Всі ці вправи повинні бути частиною вашого повсякденного життя і ви побачите зміни у вашій грудей, плечей, рук, спини і ніг протягом декількох тижнів. Проте, вам все ще потрібно створити час (ймовірно, 3 рази в тиждень) фізичних вправ. Є багато вправ в інтернеті, щоб вибрати з, Але наступний, здається найбільш популярні, так як дають багато результатів.

Зробіть це, і ви побачите зміни в вашої комплекції і енергетичних рівнів.

Оскільки ви працюєте в офісі, якщо у вас схожа на мою, уникнути, наскільки це можливо.

 • Пончики; ви завжди знайдете якісь валяється
 • Енергетичні напої. Занадто багато поганих речей у ньому для вас
 • П'ю каву, але з невеликим/без цукру і вершків.

Намагайтеся їсти якомога більш здоровим. Якщо ваш раціон хреново, ваше тіло не буде добре.

Відпочивати стільки, скільки дозволяє ваш час.

Включити вправи, як частина вашого образу життя; таким чином, це, здається, не працювати на всіх (і насправді стає весело).

Приєднатися до якої-небудь фітнес-спільноти, щоб допомогти вам досягти цих цілей.


Ніколи не зупиняйте тренування.

+776
Kunbi 27 січ. 2012 р., 02:26:19

Фон:

 • Вік: 23
 • Висота: 180см
 • Вага: 70кг
 • БМР: 1715 ккал/день
 • TDEE на: 1972 калорії в день
 • Я живу малорухливий спосіб життя з досить нерегулярне відвідування спортзалу.
 • У мене є худі-жиру (в основному, худий) статури.
 • У мене слабкість нижній частині спини та деяких пов'язаних з хребтом, у тому числі попереково-крижовому радикуліті, який, на щастя, не турбувало мене вже кілька років.

Цілі:

Моя мета-стати стрункішою і мати плоский живіт, без необхідності активно, свідомо напружувати АБС. Видно АБС-це наступний крок, але це опуклі живота, яка турбує мене найбільше, не відсутність видимих 6-пакет.

+733
Mike Romaine 10 груд. 2019 р., 08:10:30

Як працювати біцепс на нього Макс? Звичайно, я знаю, що я винен, відсутність симетрії, тому що я роблю багато вправ, які будують трицепси. Тому, я думаю, що мої біцепси страждали і я хотів би виправити.

+732
Coleby Conner 28 лист. 2014 р., 16:48:33

Природа цих двох рухів різних. Водій вантажівки виконує безперервні, не змінюючи руху, які зношуються хрящі суглобів і сухожиль і зв'язок. Кожен рух викликає невелике запалення у відповідних структурах. Однією відмінністю є те, що водій вантажівки виконує ті ж рухи кожен день, без можливості відпочити. Під час підйому ваги використовує різні рухи для різних вправ, і вони не повторюються і тривалі, з великими перервами відновлення між тренуваннями.

Те ж саме і для тенісистів наприклад, які виконуєте тренування високої інтенсивності при відтворенні. Вони напружують зв'язки і м'язи руки таким чином, в кожному мазку, та протягом тривалих періодів часу, і це призводить до "тенісний лікоть".

Це трохи медичне пояснення, пояснює, чому безперервний рух викликає травм. Однак, в силу частини можуть бути пояснені у фізіологічних термінах.

В основному, для міцності, щоб збільшити необхідно напружувати м'язи інтенсивно (висока сила), протягом короткого періоду часу (приблизно до 30-х років), при цьому дозволяючи м'язів достатній відпочинок між періодами напружує (принаймні, 30 С), і тривалий відпочинок між тренуваннями (близько доби). Грубо кажучи :) якщо рух виконує хоча б 2-3 з цих параметрів, то сила не буде збільшуватися.

Так що відповідаючи на ваше запитання, водій вантажівки не збільшить міцність (може бути, трохи правда), так як він не випромінює стільки сили в рух, і він буде більш схильний до травм через повторюваного характеру його.

+673
Enhal 15 черв. 2019 р., 15:00:03

Частина того, що робить тренажерний зал страшні для вас те, що ви згадали у своєму запитанні: "...хто точно знав, що робити, в той час як я був безпорадним...". По суті, це допомагає мати план, перш ніж ви увійдете. Коли ви там, виконати план. Іноді обладнання не схоже, що ви очікуєте або звикли, тому попросіть кого-небудь, хто працює там, де на станції "ХХХ" є. Не так давно мені потрібно було дізнатися, де дип станція була. Тренажерний зал тільки допомагав занурення/всмоктування станції, але там хлопець показав мені, як використовувати його без сторонньої допомоги.

Це не займе багато часу, щоб стати регулярною, але він допомагає дізнатися, що потрібно зробити, перш ніж ступити всередину. Якщо ви звикли до вільною вагою, ігнорувати машин і займайся своєю звичною справою, де вільні ваги. Це по суті те, що я роблю.

О, і я також Ехо-поради МЗС Rubhenstein на тренажерний зал етикету.

+669
PassfishSwordword 17 січ. 2013 р., 18:37:29

Я займаюся пілатесом і присідань, а також зворотного опускання вниз від сидячій позиції в повільному контрольованим чином, є основними частинами мого пілатесом. Я в стані зараз робити контрольований відкат, проте сидіти з ногами прямо в боротьбу. Дивно, якщо мій інструктор проводить кінчиками пальців навіть не тягне мене вгору, я не маю ніякої труднощі робити сядьте, ноги прямі і у повільному, контрольованим чином. Я думав, є психологічний момент відбувається. Ну прорив на вчорашній класу, в тому, що інший інструктор покласти невелику попереку що подушку під поперек і, як кажуть тут, у Новій Зеландії, землю, корів та овець. Я міг присідати до тих пір, поки корови приходять додому. Так що я не божевільний, можливо, деяким попереку м'язова сила необхідна, або це може бути занадто фізики з точки зору опори. Я думав, що мої ноги як довго може мій торс довше. Сподіваюся, що це допомагає ви можете знайти для попереку речі тут https://www.thebodyworkshop.co.nz/products.html. Або, може бути, просто згорни рушник і засуньте його під нижню частину спини - це подзвонив за номером 8 провід підходу в НЗ.

+666
zfranciscus 12 січ. 2016 р., 13:40:11

Ваше одужання буде страждати в короткостроковій перспективі. Більшість ваших зміцнення м'язів і коригування станеться, коли ви спите. Проте, діти не навчаться спати всю ніч досить швидко. У більшості ви шукаєте на місяць подібного сну, що спричинить за собою проблеми.

Так що коротка відповідь "так", то ви можете піти в тренажерний зал, піднімати тяжкості і т. д. Більш докладну відповідь полягає в тому, що вам доведеться тримати очей на вашому прогресу. Якщо ви не можете зробити вагу до зазвичай (втрата продуктивності за перетренованості, що в свою чергу є наслідком недостатнього відпочинку), ви, ймовірно, потрібно підступ трохи частіше.

Кращий підхід, якщо ви не можете набрати достатньо інших, щоб будь-які доходи, є підтримка. В основному ваші тренування сесій не буде у вазі під час вашого сну-це страждання, але ви не збираєтеся повністю сидячий небудь.

Повторне додавання контенту:

Ваша дитина не збирається тримати вас у нічний час назавжди. Є речі, які ви можете зробити як батько, щоб допомогти вам поспати стільки, скільки ви можете. У перший місяць, малюк не зможе зробити це всю ніч, не прокидаючись і плачу. Це звичайно, тому що бути голодною, потрібно міняти, або вони незручні. Якщо ви контролюєте графік дитини, а не дозволяти дитині керувати вами, ви можете працювати природний малюнок дитини спати в дзеркало твоє. Не відповідати на прості крики уваги, коли пора спати, але не відповісти на три питання (голодний/зміна підгузника/біль/хвороба).

У сухому залишку ми не повинні спати, так що нові батьки повинні розуміти різницю між тим, що вимагає уваги і те, що може ковзати. Дуже часто молодих батьків стрибати при найменшому звуці з люльки. Дитина навіть не заплакав, але і вони працюють на свій бік. Плач дитини буде різним, і ви дізнаєтеся, які потребують уваги, а які ні. До тих пір, коли дитина плаче, перевірити всі важливі речі, заспокоїти дитину , не піднімаючи їх вгору і повернутися в ліжко. Отримати деякі сну. Вони будуть вчитися, і так буде Вам.

+569
feadora 19 лип. 2013 р., 16:20:31

НАСА зробила м'язове тестування атрофуються, вимагаючи постільний режим водних матраців, як матраци на строк до шести тижнів, щоб побачити вплив низької гравітації і бездіяльності. Дослідження займалося НАСА (нейронних факторів зменшує міцність спостерігається після короткочасного розвантаження м'язів) тести з тестування м'язові волокна і кров після 2 тижнів простою. Результат був "14-денний втручання не вдалося змінити розмір або ліцензія волокна зразків м'язової тканини. Однак, відпочиваючи плазмові рівні кортизолу були значно збільшені після розвантаження м'язів, що свідчить про ендокринної середовища, сприятливого для м'язовою атрофією". Було деяке зниження функції м'язів, які вони записали на свій рахунок для нервової дегенерації, так як м'язи залишилися.

Іншими словами, після двох тижнів повної бездіяльності, ви не втратите м'язи, але твоя кров має маркери, які припускають атрофії м'язів на своєму шляху. Однак, існує нейронна деградація, так що якась сила втрачається. Після одного дня, або декількох, виявляється більш ймовірно, що відновлення відбувається без яких-небудь втрат.

+543
Line 13 бер. 2012 р., 20:51:15

В даний час я роблю 3 тренування в тиждень: понеділок, Wednseday, у п'ятницю. Є два шаблону тренування, а і Б, які просто чергуються. Це в основному або 5х5 і стартову силу підходу. Всі тренування у присідань, і досі тяга на тренування (так що один тиждень буде два сеанси тяга, минулого тижня одна). Тяга робиться тільки для однієї роботи після прогріву. Досі вага на присед збільшився на кожному тренуванні.

План був перетворити середовище в запальничку-з присідань, після відновлення почав отримувати важкі, і в цей момент і зробити тільки один сеанс тяга в тиждень. Оскільки я відчуваю якісь мляві задня жорсткість від тренування до тренування, і прогресує на присідання і станова тяга стає все важче, схоже, зараз саме час.

Тоді питання, який день буде краще поставити на тягу? Я можу поставити його на одну з важких приземкуватих днів (Понеділок/середа) або на світлий день Присідання (середа). Є переваги і недоліки кожного вибору.

 • В понеділок мені доведеться зробити це після важких присідань, за моєю спиною і ноги вже втомилися. Але останні тренування були 3 дні тому і це початок робочого тижня у мене ще будуть свіжими.
 • У середу присідання будуть легше і будуть заважати менше тяга. Але він призначений день для полегшення відновлення і робити тягу в цей день, можливо, перемогти цю мету.
 • У п'ятницю є така ж проблема, як в понеділок: важкий присед + станова тяга. Але я, як правило, ентузіасти, які викликають у вихідні за рогом, станова тяга-це остання вправа я роблю так я, як правило, мають "підемо менталітет" і я вам на всі вихідні, щоб оговтатися від нього, на відміну від понеділок/середа.

Є вибір, що краще? Моя мета-продовжувати лінійної прогресії як можна довше і поступово переходити на метод Техаський стиль програмування (де тяга на добу обсяг, але я відчуваю себе більш схильні, щоб покласти їх на добу інтенсивність).

+481
user312587 24 лип. 2013 р., 10:35:20

Я хочу схуднути. Я помітив, що я набрала більше 20 кіло за останні 2 роки. Я дійсно хочу втратити це як можна швидше. Які Ваші поради?

Зверніть увагу, я не люблю бігати і вправ, єдине, що я можу зробити, може гуляти (я не знаю чому, може я лінивий і не люблю відчувати себе втомленим).

+350
Arnaud Renaud 2 серп. 2017 р., 17:10:47

Я намагаюся знайти деякі різноманітні вправи для вагітних леді, 10 тижнів вагітності. Говорячи лікаря, вона сказала, що кількість вправ повинна бути не більше, ніж те, що ви робили раніше, але це безпечно.

Раніше, дама буде робити 45 хвилин на крос-тренер і що б за це її сесії в тренажерному залі. Це буде зроблено двічі в тиждень. Вона хотіла б втратити трохи ваги (більше часу!) і просто бути більш здоровими.

Я намагаюся знайти деякі інші вправи для неї (адже хрест-тренера став "нудний") і я сподівався отримати відповіді на деякі запитання на цьому форумі. Вага-підшипник буде можливість, легкими гантелями вправи для рук, я думаю. Але й плавання, або просто в гору ходити?

+343
1478963 18 груд. 2012 р., 09:22:03

З 3 місяців я почала бігати 3 рази в тиждень(близько 30 хвилин останні кілька тижнів). Наступне, що я хочу працювати на витривалість і швидкість і думав робити 2 рази на тиждень ВИИТ біг(30 хвилин) і вже запустити будинок до години в 10 тижнів. Це було б гарною ідеєю? Або це може бути рецепт до травм?

Заздалегідь спасибі за ваші ідеї та коментарі.

+319
Marplesoft 9 вер. 2017 р., 05:42:20

Ці вправи безкоштовно:

 • Працює
 • Стрибки
 • Віджимання
 • Підтягування
 • Рубати дрова
 • Лопатою сніг

Платити гроші у фітнес-центр просто означає, що ви віддаєте перевагу простий і зручний спосіб зробити це.

+291
cggos 1 квіт. 2013 р., 08:41:48

Вимірювання прогресу і правильно харчуватися

Це добре, що ви знаєте ваші цілі, і здатні дотримуватися програми тренування-це величезні переваги, які ви отримаєте далеко. Я б запропонував, починаючи з них, справді!

Щоб ви знали, що ви хотіли б мати більш сильний верхньої частини тіла (більше підтягувань і curl вагу, тобто спина і плече сили), і ... я припускаю, що оскільки ви згадали втрати жиру-бути трохи більше обрізати. Це круто. На основі цих цілей, кращих речей, які ви могли б зробити це:

а) правильне харчування-це найкращий спосіб підрізати, період

б) робити вправи, які зміцнять верхню частину тіла, як підтягування і кучері ти робиш, і прагнути збільшити ваші повторень та/або вага поступово; і

З) додати кардіо у вашому повсякденному житті, щоб допомогти вам отримати м'язи в цілому і стати більш потрібним, плюс фірма/обробка трохи далі з-за хорошого м'язового тонусу.

Тепер, P90X (що я і робив деякий час) включає в себе кардіо і верхньої частини тіла роботи. Це не включає в себе правильне харчування, насправді, через ~500 калорій він спалює, він додає білкову добавку, яка може працювати лише приблизно на таку ж суму, в залежності від того, як ви берете його, в результаті чого мало або немає вага-втрати. Крім того, екстра-швидкі набори підтягувань не може бути, що вам потрібно (підтягування, як правило, працюють краще, коли ваші форми дуже уважні і точні, і швидко розвивається характер програми, як Р90 іноді-іноді! не для всіх! -- що відбиває).

Але найголовніше , що допоможе вам побачити прогрес...відстеження прогресу. Якщо ви не пишіть звідки ви почали, перш ніж почав P90X, а де ви були після 30, 60 і 90 днів, тоді можна буде робити купу краще, ніж ви думаєте: поступовий прогрес важко зрозуміти, якщо ви не відстежуєте це. Так що якщо ви вирішите змінити свій раціон чи ні (він міг би, ймовірно, бути трохи простіше і раніше працювати, однак, якщо P90X працює для вас в тому сенсі, що ти дотримуєшся і вам це подобається, тоді мовчи було б краще), почати відстежувати, що ви піднімаєте, скільки віджимань ви робите, і Ваше тіло вимірювань (не вагу! Ти вага-тренування, так що ви не втратите багато ваги), і подивитися, якщо ви не насправді досягли більшого прогресу, ніж ви думаєте.

Кращий!

+225
bimo chen 29 квіт. 2017 р., 12:39:46

Ви могли, мабуть, бачити більше поліпшень шляхом переміщення вашого HIIT тренування перед вашою довгостроковій перспективі, а також за рахунок скорочення інтервалів ВИИТ.

Переміщення HIIT підготовки перед довгостроковій перспективі дозволить вам атакувати його з більшою інтенсивністю, яка працює також, як інтенсивність є ключовим компонентом стратегії ВИИТ. 50 хвилин бігу в 8,5 миль в годину-це утомливо для переважної більшості людей, і потім буде важко повністю присвятити спринти. Переїзд в довгостроковій перспективі до кінця також послужить хорошим охолодження для вашого тіла.

Укорочення інтервалів ВИИТ також дозволить вам збільшити інтенсивність, як ви можете працювати швидше за більш короткий проміжок часу. Почніть з щось подібне 20 секунд, 40 секунд х 10 і прагнути до темпів 15mph або так (якщо ваша бігова доріжка не така висока, ви можете розглянути питання про переїзд на трасі). Якщо це здається легко, спробуйте довести його до 30 секунд, 30 секунд х 10, або спробувати збільшити свою швидкість. Збереження короткого інтервалу дозволить вам зосередитися на кожного зусилля та максимізувати вигоди від ВИИТ.

Якщо ви вирішили зробити перехід на відкритий трек, це буде набагато легше розділити інтервали по відстані, ніж за часом. Замість 30 секунд, можна запустити на 200 метрів, ви також можете знайти його легше штовхати себе, коли запуск на дальність, так як "чим швидше ви біжите, тим швидше закінчиш".

+220
unkU 15 квіт. 2015 р., 09:59:34

Я роблю змішані тренування призначені для нарощування м'язової маси та загальну фізичну активізації і хочу зрозуміти, як страва розмір це впливає на цінність цієї тренування. Тут представлені актуальні факти:

Тренування: привіт повторень Жим лежачи, підтягування, кучері, потрійний пуш-Даунс, капоейра, біговій доріжці. Досить інтенсивний, 2 ч, ~3x/тиждень. Спалити ~1000 калорій, за оцінками.

Їжу час: моя тренування складається з ~5:40вечера--7:40вечера. Я їм без сніданку, крім кави W/ соєве молоко (9 ранку) і потім ще 500 калорій обід (опівдні) і 200-400 калорій снек-пізно (3 вечора). Моя дієта трохи з низьким вмістом білка з-за частково вегетаріанка, тому я порошок добавка, хоча і не строго.

Новий Datapoint: однак, вчора, незважаючи на обід, я взяв участь в день заходу і скоріше обіжрались безкоштовні курячі палички, фрукти з вершками топпінг, сир і крекери і печиво! Я відчув себе трохи повній на 4:30, і очікується, що мої тренування на відставання з-за цього. Але, мої тренування, потім пішли дуже добре- я підняв і побіг щось на зразок особистих рекордів за цей період часу.

Питання: чи є докази або поширена думка, що своєчасним прийомом їжі може підвищити в спортзал і/або вигоди, які виникають в результаті його? Що відомо про це?

+219
subhashmk 21 груд. 2016 р., 14:41:20

Якщо ви будете просто віджиматися, це все про кут. Як ваші руки вище, ви орієнтуєтеся більше на верхню-грудну клітку. Як ваші ноги йдуть вище, ви орієнтуєтеся більше нижній-груди. Заковика в тому, що опускаючи руки (чи піднімаючи ноги) буде складніше, тому що ви підтримуєте менше ваш вага з ваших ніг, збільшуючи обсяг роботи, руки, плечі і груди потрібно робити.

+176
Islandgirl841 26 вер. 2016 р., 13:20:18

Одна головна причина втоми через брак припливу кисню до клітин. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви правильно дихати (тобто. глибокий вдих і видих) і усвідомлене дихання. Є багато дихальних вправ (пранаями) на йозі. Роблячи це регулярно, воно регулює дихання і омолоджує кожної клітини в організмі. Пранаяма дає дуже багато інших фізичних і психічних переваг.

+117
LimboAppsOfficial 5 трав. 2011 р., 05:26:23

Ну, вони вже є. Якщо порівнювати жим ногами з лава для преса, ви, ймовірно, натисніть ногою приблизно в 3 рази більше ваги, як ви лавці. Тому пропорційності розміру м'язи вже є. Додаючи більше повторень або сетів, щоб ваші ноги були б непропорційні.

+95
user243462 2 лют. 2011 р., 09:27:36

Я чув з декількох джерел, що "ніяких вуглеводів ввечері" це повинен бути хороший спосіб зменшити накопичення жиру і сприяють втраті ваги. Тепер, коли я знаю, що ні один з цих джерел-це дієтолог, але вони теж люди, які працюють багато і читайте на здоров'я та навчальні журнали.

Тому я цікаво, якщо є які-небудь здорові міркування позаду цієї заяви, або якщо це просто міф якийсь міський. Я можу собі уявити, що невикористані вуглеводи, ймовірно, оброблені в жирову тканину, коли тіло інертне під час сну, так що це свого роду має сенс, але я хотів би знати більше про це, так як я зазвичай легкий сніданок і іноді легкий обід, потяг тільки до обіду або після обіду і закінчити його з правильне харчування на вечерю. За рахунок правильного харчування я не маю на увазі повних відер їжі, очевидно, але значна частина, яка зазвичай містить якусь вуглеводів і білків, і салат на хороший день.

Чи є сенс перекладати споживання основних вуглеводів вранці, враховуючи, що мої тренування майже виключно під час обіду або в другій половині дня? Якщо так, то які альтернативи є на вечерю, так як макаронні вироби, хліб та багато овочів, а також більшість фруктів і мови?


Ось деяка довідкова інформація:

від наступних стаття - "Як їсти білок ввечері для максимальної втрати ваги"

Споживати всі ваші вуглеводи і моносахариди на початку день. Якщо ви тренуєтеся вранці, ви можете з'їсти половину з них, перш ніж тренування і половину після. Ця стратегія ГРМ поживних речовин, називають карбюратора укладання, рекомендується "х-треме худий" автори Джонатан Лоусон і Стів Холман. Наприклад, ви можете з'їсти всі ваші вуглеводи протягом дня до 3 ч. Чим швидше ви хочете втратити маса і тим повільніше ваш метаболізм, тим раніше ви повинні вирізати вуглеводів, щоб дозволити вашому тілу спалювати збережені жир для отримання енергії.

і ще трохи інфо з Люди- "я повинен вирізати вуглеводів після 6 вечора?"

Не є вуглеводи після 5 вечора-це ідея запатентована в раціоні книга 'крохмаль комендантську годину' Джоанна Хол - спортивного вченого і дієта і фітнес-експерт на цьому ранкова програма ІТВ 1.

і, нарешті, від Bodybuilding.com - "5 забутих втрата ваги поради"

Порада 2: уникайте вуглеводів після 6:00 вечора

Досвід навчив мене, що є вуглеводи після 6:00 вечора буде підвищити свій потенціал для зберігання жиру. Багато людей, у яких я вчився є також випробували подібний ефект. Після нашого останнього прийому їжі в день, що, безсумнівно, буде, або, принаймні, складають близько 45 відсотків складні вуглеводи, особливо якщо ми тренувалися до цього, там особливого сенсу в їжі більше макроелементів поки наступне ранок.

+44
Prasanth Gangadhar 1 серп. 2018 р., 22:32:52

Враховуючи ваш стан, я б порекомендував вам зробити кабель мух, тому що це не потрібно, що більша частина плеча допоможе в русі і з-за слабкого впливу гравітації. Однак, найкращим варіантом на мій погляд буде кілька сеансів терапії та консультації від професіонала в цьому питанні.

+11
Nenita 24 лют. 2019 р., 19:10:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil