Має чистий цукор під час тренування погана ідея?

На мій спортзал майже кожен день, у мене виробилася звичка змішувати близько 70 грам це складний, повільно випускаючи вуглеводна добавка з близько 60 грам буквально чистого цукру, і близько 24 унцій води.

Я вважаю, що ця суміш тримає мене під напругою протягом всього тренування, і я припускаю, що це через цукру високий глікемічний індекс, але це погана ідея чому я не знаю? Хіба це погано для мого здоров'я, беруть стільки цукру цей шлях?

Якщо це має значення, мені 25 років, 5' 10" високий, вага 140 фунтів, споживати близько 2500 калорій в день, і тільки приступили до етапу зсипати після довгого етапі різання.

+959
Jackpotsvr 6 січ. 2019 р., 21:48:43
28 відповідей

Просто на додаток до інших відповіді, які містять деякі хороші технічні інформації. калорій.

Коротка версія: це було дуже корисно для мене, коли почуття "не до цього", "не в настрої", або "занадто хвора", щоб почати тренування поза залежністю: як тільки починаєш розігріватися, пульс йде вгору, і піт тече, все ті почуття зникають, як ранковий туман, людина відчуває себе набагато краще і живий після цього, і дуже радий, що зробив на сесії.

Більше пояснення: існують деякі ендокринніфактори, пов'язані з низькою мотивацією (і, можливо, депресія?), що може бути більш важко оцінити кількісно, але, тим не менш важливо.

 • При певному рівні зусиль (які можуть відрізнятися від людини до людини і від тренування до тренування) ендорфіни вступають в гру. Я не хочу використовувати слово "звикання" :-) але це вигідно, щоб почати користуватися вправи настільки, що це робиться для його ж блага.

 • На мій погляд це може бути поліпшений ще далі для людей з "закритий спосіб життя", якщо фізичні вправи можуть бути зроблений зовні свіже повітря і сонячне світло, бажано під час ланчу/обіду - це підвищує рівень вітаміну D, якщо все зроблено без сонцезахисного крему. (Ультрафіолетове випромінювання необхідно для VitD виробництва холестерину в шкірі, сеанс 20-40 хвилин в день повинно вистачити, але для довгих витримок очевидно, що відповідні захисні заходи повинні бути прийняті. Обмеження по часу прекрасно узгоджується з тривалість адекватної тренування сесії.)

 • Фізичні вправи і сонячне світло також грають доброчинну і не маловажну роль в серотонін рівні, знову ж граючи на відчуття благополуччя. Крім того, триптофан-багатих продуктів може допомогти підвищити рівень серотоніну - триптофан, схоже, засвоюється краще, якщо приймати його з деякими вуглеводів. (В загальному я в користь низьким вмістом вуглеводів (LCHF, Бантінг, Аткінса, кето....) дієти, але схоже, що деякі вуглеводи необхідні в цьому відношенні.)

 • По моєму особистому досвіду недолугої осіб, необхідно буде збільшити відстань/зусиль кожен зараз і потім, щоб утримати виклик. Мій практичний досвід підтверджує 2-річний оцінку, хоча покращення вже можна помітити через кілька місяців або навіть тижнів, кожен раз дистанцію не досить складно більше. Ці поліпшення дуже радують і стимулюють, до того ж, відчуваючи себе більш придатний і добре і бути здатним "робити речі" загалом життя набагато простіше.

 • М'язові болі можуть бути демотивуючим, це може бути зведене трохи добавки магнію (цинку і Селену). Магній є важливим у будь-якому випадку для людей середнього і старшого віку, і ці мінерали пов'язані з цілим VitD/обміну кальцію.

Кілька пунктів, щоб розглянути:

Хороший сон теж дуже важливо і корисно в багатьох відносинах: зняття стресу, нормалізація гормонів, самопочуття, рівень енергії, ясність розуму, відновлення м'язів... людина повинна лягати спати в той же час 7x365 (9 або 10 вечора) і спати, поки не вперлися (прокинувшись без будильника). Немає "блакитних" освітлення 1-2 години перед сном.

Дієта поширюється в ці дні відбувається від періодичне голодування, у тому, що у вас є тільки 2 нормальних прийому їжі в день, пізнім ранком (скажімо, в 9-10 ранку) і пізно ввечері (скажімо 3-4 години). Без перекусів. Люди високим вмістом жирів дієти, які дозволяють зберегти відчуття ситості, можливо, вже відчували щось подібне, просто їдять, тільки коли голодні. На додаток до зниження калорійності, ці перерви між їжею допомагають травній системі правильно і повністю засвоїти всі поживні речовини, в той час як неактивний період використовується для очищення і самовідновлення, яка оптимізує ефективність травлення ще далі. Організм отримує всі необхідні поживні речовини, "дуже добре годують", і відправляє менше тяга (для вуглеводів) сигнали. Сучасні вуглеводів, часто значно перероблено і вишуканим, таким чином, містить багато інших необхідних поживних речовин.

Це корисно, якщо тренування/їди/роботи/відпочинку/сну можуть бути об'єднані в інтегрований спосіб життя, то всі, як правило, робиться без довгих роздумів. На жаль, штучні або конкурентний характер тренажерні зали та клуби іноді можуть протидіяти цьому. Я взяв велосипед після "прогулянки навколо блоку" втратила свій виклик. (Це також легко на суглоби і хребет, але може бути зроблено на відкритому повітрі в холодну погоду.) Щоб заощадити час, що я поєднати свою поїздку з іншими справами, на зразок поїздки, щоб купити продукти в невеликих кількостях свіжі овочі 2-3 рази в тиждень, щоб допомогти з більш здорової дієти) або в бібліотеці, або навіть працювати (як багато людей вміють робити). Недоліком може бути небезпеки і вихлопних газів трафіку, якщо немає виділених шляхів доступні.

+954
hirani89 03 февр. '09 в 4:24

Це важко отримати будь-який вид професійного аналізу, оскільки генеральна угода серед споживачем огляд сайтів полягає в тому, що тіло жиру ваги неточні, як правило.

.... наші результати довели, що це, ймовірно, неточна неважливо, що говорять виробники.

І взагалі, дорогі Ваги, частіше виглядають краще, ніж насправді краще , хоча вони згадують, навскидку, що "пристроями, які також мають рука електроди, як правило, живуть дещо краще."

Одна проблема з тілом-ваги жиру полягає в тому, що вони часто не точні .... Дослідження показали, що різні тіла жиру Ваги створюють найрізноманітніші свідчення, і що вони часто відрізняються від стандартних методів вимірювання жиру. (Пристрої, які також мають ручні електроди, як правило, живуть дещо краще.) У дослідженні, опублікованому в Факти ожиріння в 2008 році, Ваги тільки ножні електроди недооцінювати жиру у людей з великою кількістю жиру і переоцінили його стрункішою людей. Навіть у настановах сказано, що пристрої можуть бути менш точними, для літніх людей, висококваліфікованих спортсменів, дітей і людей з остеопорозом, зокрема. Споживчі звіти не перевіряє вміст жиру, ваги з-за їх неточності.

+931
ashpetik 11 січ. 2012 р., 20:41:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це питання задавали про використання імпульсу як міра фітнес. Відпочиваючи пульс ніби хороший, простий спосіб зробити це. Але я вважаю, що мій спокою пульс коливається у величезній кількості, від значення настільки ж низько як 63 за хвилину до 83. Скільки це зазвичай залежить від часу доби, пози (сидячи або лежачи), або кофеїн? Якщо він має стільки варіацій, що важко усунути чи врахувати, схоже, може бути різною міру тренованості буде більш підходящим, наприклад, час, необхідний для запуску двох миль. Або якщо ви використовуєте частоту серцевих скорочень, що є кращим показником придатності, середня з ряду вимірювань, або низької?

+874
lecz 26 січ. 2011 р., 00:06:11

Для допомоги під час виконання вправ, ви можете отримати групу колінного суглоба: Rehband Коліна Ремінь Насправді лікування симптомів, зробити поролоновий валик і котити його групи. Крен піни простягання, лід і прийняти протизапальну (ібупрофен і омега-3). Ці речі в поєднанні повинні допомогти вам.

+828
alexander james 25 жовт. 2014 р., 07:51:20

якщо б я був дуже худим і хочете мати мускулисте тіло, я повинен вирости спочатку жир, а потім йти в тренажерний зал? або просто почати в тренажерному залі напряму?

+826
Tho Tran Thi 16 серп. 2013 р., 01:10:56

Давайте подивимося на це з точки зору стійкості.

 • Я думаю, ми можемо припустити, що ви дійсно любите піші прогулянки, якщо ви гуляєте в 10 милях. Є не так багато людей, які люблять біг десяти миль.
 • Бігуни часто отримують травми. (1992 листопада;14(5):320-35.Працюють травм. Огляд епідеміологічної літератури.) Ходоки не.
 • Біг вимагає більш великий гардероб, ніж ходьба.
 • Хоча збільшення швидкості збільшує серцево-судинну витривалість, швидкість не впливає на поліпшення ліпідного профілю крові (Джама. 1991;266(23):3295-3299. номер doi: 10.1001/Джама.1991.03470230053030).
 • Якщо ви біжите 10 км, ви, ймовірно, знайдете, що це важко зробити що-небудь ще для решти дня. Пішки 10 миль залишить вас з великою кількістю енергії.

Якщо він не зламався, чому це виправити?

+770
SiNiStEr 14 лют. 2019 р., 04:36:20

Я б запропонував наступне:

 • Коли зволожуючий, робити це в невеликих кількостях протягом тривалого періоду часу, а не випивати весь стакан/склянка/пляшку відразу
 • Їжте їжу через 3-4 години або більше перед запуском
 • Експеримент з тим, що ви їсте
 • Спробуйте з'їсти щось на зразок хліба перед запуском (не багато, див. пункт 2)
+764
Rianne 4 бер. 2012 р., 20:00:39

Будівництво гімнастичного тіла тренер Зоммер-це добре, але я вважаю, що це досить просунуті. Для новачка зразок мене, хто не присвячуючи всі свої сили роботі на гімнастику, це було забагато. Ви могли б отримати багато з нього.

+755
Jignesh Patil 21 лист. 2013 р., 17:48:44

Brofessor пропонує дуже точний insigh. Давайте спиратися на це за умови, що питання задане в припущенні, що чим більше тестостерону, тим краще' -

Тестостерон є гормоном, який вимагає певні речі, щоб бути виробленим в організмі. Він також перетворює інші речі, коли є занадто багато.

Коли молодий і здоровий (спосіб життя і загальний стан здоров'я), його піки в ранкові й краплі через день. Іноді це менш драматично або відповідними пізніше в житті. Так, деякі речі можуть змінити рівні протягом всього дня (в середньому) - дослідження, як правило, передбачає більш високий рівень прибутковості стрункішою тіло. Більш низькі рівні прибутковості вище жиру, а також може сигналізувати про наявність шкідливої звички, погане здоров'я або щось ще, що, можливо, доведеться вирішуватися.

Хлопці з вищих рівнів, як правило, ті, хто не пенсіонери... або тих, кого молоді (та/або) здорові (і/або) фізично. Також в комплекті будуть ті, які приймають штучний тестостерон ... та частина лисіючих хлопців з Гіно або облисіння з-за наявності занадто багато з будь-якого приводу.

Отже, хто має більше соціальних навичок? Політик або ділова людина? Соціальні навички актуальне, якщо ви знаходитесь не в середовищі, з тоннами людей? Що робити, якщо ви не можете спілкуватися, тому що ви не можете говорити чи писати? Що робити, якщо у вас немає соціальних навичок, але у них раніше в житті - так у вас більше друзів і стосунки в будь-якому випадку.

Мій намір полягає не в дискредитації крен тестостерону. Ви ставите хороше питання. Просто свідчить про те, що це найважливіше для досягнення свій потенціал і не збігатися з чужою.

+719
Stepnak 8 квіт. 2019 р., 17:46:10

Я досяг точки, де мої тренування проходять досить довго (2 - 3 години) і досить далеко (15+ миль), що я повинен взяти на борт трохи додаткової енергії у формі гелів та/або спортивні напої, щоб завершити їх.
Є документально і визнаний швидкість або витрата або рекомендації про те, як повинен в ідеалі бути зроблено для того, щоб отримати максимальну вигоду?
Вони повинні бути прийняті на регулярній основі протягом виконання або затримки до другої половині пробігу?
Я ціную, що це буде змінюватись в залежності від зусиль і фітнес; в даний час я використовую пару гелів і пляшка спортивного напою, щоб отримати мене через 19.5 милю і три чверті години бігати хоча останні 3 або 4 милі досі справжня боротьба.


+641
l1zard 15 бер. 2017 р., 21:20:57

Не зовсім той відповідь, що ви сподіваєтеся, але наступний ресурс може виявитися дуже корисним: https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness

Ви можете зробити деякі суттєві міцності використовуючи тільки ваш вагу тіла, і дуже базове оснащення стиль майданчик (бари/бокси).

Якщо ви встановите на використанні гантель ось-це ресурс, який дає вам більше можливостей: http://dumbbell-exercises.com/

+636
Aaron Zou 7 серп. 2013 р., 21:11:23

Я збираюся звернутися тільки добавки, які містять кофеїн.

Представляється, що використання кофеїну в спорті-це спірна тема. Однак, як видається, деякі базові висновки, які починають з'являтися (виділено мною):

 1. Кофеїн не з'являються в інтересах короткостроковій перспективі, високої інтенсивності вправ

 2. Кофеїн може підвищити результативність у видах спорту на витривалість.

Взято з http://www.rice.edu/~jenky/sports/caffeine.html

У кофеїн і спортивні показники, автор приходить до висновку, що його наслідки залежать від виду спорту:

Про:

Це було показано для підвищення витривалості й часу судового розгляду продуктивності велосипедистів, підвищити витривалість у бігунів, і підвищити швидкодію і збільшити потужність в веслярі. Це також було показано, щоб поліпшити продуктивність в велоспорту та бігу тривалістю близько 5 хвилин, а для збільшення пікової вихідний потужності, швидкості, і изокинетической сили в спринті та події харчування тривалістю менше 10 секунд.

Кон:

Зокрема, кофеїн, як було показано, не мають ніякого ефекту, і навіть може стати негативним чинником у спринті та події харчування тривалістю приблизно від 15 секунд до 3 хвилин.


Багато людей клянуться кофеїну, сказавши, що "покращує" свої тренування. Однак я вважаю, що вони просто користуються психічний поштовх вона дає їм, ака більш пильними, а не давати їм реальний фізичний імпульс.

Спеціальна примітка про кофеїн і креатин

Я натрапив на статтю , в якій стверджувалося, що регулярні, високі дози кофеїну споживання заважати креатин поглинання!

+619
finn 25 вер. 2012 р., 09:19:38

Знизу праворуч - я часто верхня болі в спині і здалося цікавим! Stretch

+600
jeffgil prato 6 серп. 2015 р., 04:40:51

Хороший план-це те, що ви будете дотримуватися постійно. Якщо це те, що ви можете керувати, це добре. Якщо у вас є час, однак я б порекомендував деяким нижній частині спини/ стегна/сідниці робіт (хіп напрямків, розширення гіпер, supermans) поряд із мобільністю роботи для постави та профілактики травматизму. Зробити деякі форми кардіотренування для здоров'я.

Зразок шаблону:

10 хв. кардіо

5 хвилин: розминка/мобільності (наприклад, якщо це пуш день, зробити деяку рухливість плеча вправи або що відчуває туго - подивися на роботи Келлі Starett х)

40 хвилин: пройти через ваші ліфти з дуже мало часу для відпочинку. Тримайте його напруженим.

5 хвилин: охолонути, стрейч/крен піни.

Відмова від відповідальності: ви не будете мати великий вплив на ваше тіло, якщо ваш раціон не планується і на точку.

+580
Wunderbread 7 трав. 2010 р., 15:28:21

Деякі люди рекомендують L-глутаміну при безсонні. Інші кажуть навпаки. Він звик бути рекомендований як підсилювач мозку (середина 80-х... мати на увазі, що вони носили, гетри), але я не думаю, що хтось каже що більше.

У будь-якому разі, якщо ви приймаєте його вранці, я був би дуже здивований, що це викликає проблеми сну. Нічого іншого на етикетці інгредієнт вистрибує, навіть трохи.

Не знаючи, що ще ви приймаєте/їсть/п'є/і т. д. неможливо знати. Це також може бути екологічної, емоційної, харчової, хто знає.

+476
ezdine44 17 січ. 2012 р., 08:27:40

Розташування рук під час присідання вага тіла впливає на центр тяжіння. Тому єдина різниця в позиціонуванні рука бере участь у стабілізації м'язів. Однак ця різниця дуже мінімальна і не буде помітно впливати на.

Коли я виконую Bodyweight присідання, я волію, щоб мої руки переді мною. Це особисті переваги, так як я вважаю, що, коли я використовую правильну форму, велика частина мого ваги, сидячи на п'ятах і тому у мене відчуття майже падаючи назад.

Це почуття зазвичай скасовуються, коли у мене вага додається з традиційними виважений стиль присідання бачив з гантелями. З-за цього, деякі люди воліють практики або розминки для зваженого присідання з руками за головою положенні, щоб мати правильні почуття. Руки біля шиї (при утриманні штанги) - це важливий крен у вагових присідання з часів м'язів у спині, такі як пастки, яка створює канавку для бару, щоб сидіти в красиво і зупиняє його від зсуву навколо.

+451
Jason Renaldo 17 лип. 2010 р., 05:12:28

Тому що рефлекси програмуються автоматично, вони не залежать від свідомої або несвідомої активності мозку. Взаємодія між рефлексивної і свідомої реакції можуть бути більш складними. У деяких ситуаціях, мозок-сповільнювачем реакції було б занадто повільним, так що рефлекси вступають в гру. Рефлекси автомат, гаряча-провідний відповідей, зокрема, екстремальні подразники. Наприклад, якщо ви підберете дуже гарячій плиті, ви, ймовірно, миттєво кинути його. Але якщо ви підберете на гарячу плиту, що є цінним, ви можете рефлекторно кинути його і, через секунду, свідомо зловити його. Відповіді могли б змагатися один з одним протягом секунди або два, як ви жонглювати пластини при пошуку на поверхню, щоб помістити його на.

Як вже згадувалося у відповідях, ви зможете навчитися швидко реагувати на певні стимули, але якщо ви взагалі хочете зробити краще час реакції, то я рекомендую працювати від вашої спритності(психічна і фізична) на час реакції.

Ви можете почати з

Покращення фізичної спритності

Самогубств є відмінним способом, щоб поліпшити вашу швидкість і здатність швидко та ефективно змінювати напрямок. [2]

 • Зробити сходи дрилі.

 • Крани лавці.

Основна мета програми спритність сходи є просування широкого діапазон різних форм стопи і руху. На практиці ці рухи стануть вашою другою натурою і тілом зможете швидко реагувати на різні конкретні спортивні руху.[3]

Підвищення розумових здібностей

 • Їжте правильні продукти для сніданку. Зварені круто яйця (Вітамін B), щоб збільшити вербального і візуального виконання. Пластівці з висівками (багаті цинком), тому що цинк відіграє важливу роль у когнітивній стабільності і формування пам'яті. Він також покращує тон шкіри. Багаті антиоксидантами фрукти і овочі, вони допомагають з збільшенням розумових здібностей і пам'яті. Маленька чашка кави (кофеїн) першим ділом з ранку, щоб поліпшити свою розумову працездатність і пам'ять, а також збільшує концентрацію

Харчування правильний сніданок-це один з основних способів, ви можете підвищити свій фокус на початку дня. Доктор Мехмет Оз від Шоу доктора Оз розповів своєї аудиторії, важливо споживати три харчовими продуктами під час сніданку, які були пов'язані із збільшити вашу концентрацію запобігти короткочасної пам'яті. [4]

 • Вправи протягом дня.Короткі тренування в будь-який момент протягом дня, щоб збільшити розумову працездатність. Він також допомагає з психічним здоров'ям і маневреність за рахунок зниження стресу, підвищення настрою, поліпшення хімічних речовин у вашому мозку, зняття тривожності, підвищення релаксації та підвищення креативності

Розробка може мати позитивні наслідки далеко за межі спортзалу (і пляж сезон). Набуття впевненості в собі, вилазячи з фанку, і навіть думав розумніші деяких мотивацій, щоб зайняти час для тренування на регулярній основі. [5]

 • Докладніше. Читання приваблює багатьох частинах мозку, пов'язаних з пам'яттю, пізнання і уяви. Читання також покращує настрій і підвищує релаксацію.

Читання-це великий активності, тому що це може розпалити уяву і запалити стільки різних частинах мозку. [6]

 • Грати в ігри (з друзями). Вибирайте ті ігри, які вимагають майстерності і кілька рівнів пізнання, щоб допомогти поліпшити увагу і пам'ять. Грати в ігри кілька днів в тиждень, щоб займатися ваш розум і збільшити свої пізнання.

Ігри є відмінним способом, щоб побудувати свої м'язи мозку. Навіть стрімко дія відеоігри можуть підвищити вашу здатність дізнаватися нові завдання, за даними дослідження, в журналі поточний біології. Дослідження показало, попередні докази того, що відеоігри можуть призвести до збільшення концентрації уваги, час реакції і перемикання завдань здатність. [6]

 • Дізнатися щось нове. Дізнатися новий спосіб повної рутини і повсякденних завдань. Ці завдання допомагають ваш мозок створювати нові нейронні зв'язки.

За даними Асоціації Альцгеймера, Дослідження показують, що збереження ваш мозок активно збільшує свою життєву силу. Робити нові речі по-новому здається, щоб допомогти зберегти клітин мозку та їх сполук. Він може навіть виробляти нові клітини головного мозку. В сутності, вирватися з рутини може допомогти зберегти ваш мозок здоровим. [6]

+431
Dhaneesh Kochu 11 серп. 2017 р., 09:40:55

Якщо розпатланим ви маєте на увазі:

 • Багато м'язів.
 • <5% жиру.

Так, ви можете зробити це природно, але це рідкість. Це також залежить від того, наскільки вам розширити ваше визначення "незаконних речовин" офф-лейбл використання ефедри або кленбутерол. Більшість людей (природних або інших), які хочуть виглядати розпатланим зробити так, щоб за раз конкуренції і проходять через цикли "наповнювачі" і "різка".

Тим менше жиру в організмі, тим більше інсуліну чутливим ви стаєте, тим швидше ваше тіло, щоб поглинути жир. Підтримка надзвичайно низьким вмістом жиру тіла (<5%) поряд з сильно розвиненою мускулатурою, цілий рік, майже неможливо без заборонених речовин.

~10% жиру і досить "змучений" малюнок? Цілком здійснимо, природно з великою кількістю роботи і технічне обслуговування.

Щоб розглянути деякі коментарі стосовно інсуліну і жиру, я розширю цей відповідь трохи далі. По-перше, в рецензованих наукових великої дослідницької групи:

Висновок: нижній частині тіла жирова маса позитивно пов'язана з оцінка чутливості до інсуліну незалежно від trunkal жирової маси в як сухопарых і брюзглых чоловіків середнього віку і цей ефект може бути частково статистично пояснити відмінності в рівні сироваткового адипонектину.

Одним з інсуліну найбільший Джобс сигналізації в жир (жирової) тканини, щоб відкрити двері і дозволити жиру відбувається. На поверхні здається, що менш стійкі до інсуліну (не накопичувати жир) було б добре, але насправді це далеко не так. Що вільно плаваючого жиру, який погано засвоюється, тепер надійно зберігається навколо органів. Він теж тулиться до шляху крові, змушуючи гладкі м'язи скорочуватися сильніше, що збільшує артеріальний тиск, навантаження серце, тепер, загорнуті в жир.

Області ендокринології значно складніше. Для тих, хто зацікавлений в подальшого читання я рекомендую Sapolsky книга чому зебри не отримати виразки.

+423
Cristy Jose 18 бер. 2014 р., 20:57:26

Припустимо, у вас є можливість зробити цю лінію ( не всі ), ви повинні скинути вагу, як штангісти роблять. Це може спричинити за собою серйозні карбюратора різання, ВИИТ, як для тренувань, так і стратегічно "обдурити їжу".

Дослідження деяких ріжучих програм і спробуйте слідувати одній з них, що не здається "дуже божевільний". Зверніть увагу, що ваша сила буде, напевно, скупатися.

+382
TomCobo 30 вер. 2014 р., 18:36:09

Ласкаво просимо в нудний-але-великий спосіб!

(більш правильно, модифікована версія)

ВВВ-це програма допомоги для традиційного проміжні силові тренування (5/3/1 буття, де це знаходиться). Поняття стало популярним з Джим Вендлер 5/3/1 хоча його версія і ви можете дізнатися більш докладно в своїй книзі.

Однак, прагнучи до 1000 за 10 тренувань ви будете в кінцевому підсумку робить 10х10 замість 5х10 (набори х повторень). Цей спосіб ближче до німецька обсяг навчання, яке фокусується на використанні 10х10 для основних підйомників.

Особисто ви тільки дійсно хочете робити 10 комплектів все що завгодно, якщо ви шукаєте, щоб підштовхнути знизити робочі ваги (60% від 1ПМ) і стимулювати зростання. Джим дає зрозуміти, що він робить тільки 5 комплектів, бо більше було б контрпродуктивно іншими вправами, і ви могли б використовувати другий 5х10 ефективно розвиватися іншої частини ліфтів.

Також варто відзначити різні обсяги стимулює м'язи по-різному. Люди регулярно приймають, що для скорочення литкових м'язів ви повинні прагнути до ~50 повторень всього за один сеанс, але для присідання, 20-30 повторень цілком достатньо.

+376
Sm Raihan 2 квіт. 2015 р., 14:38:42

Якщо ти бачиш зміни у своєму тілі і набирає чинності, ви повинні дотримуватися свого режиму, незважаючи тренери або люди говорять про це, де я тренуюся з гантелями вправи дещо дивним для більшості людей, але дозвольте мені сказати вам, ці вправи є кращими, оскільки вони беруть участь багато м'язів. Але потрібно зберегти гарну форму для того, щоб триматися подалі від травм.

І це гарна ідея, щоб змішати комплексу вправ з машини, але ліфт з'єднань повинні бути вашою головною метою.

Про вашому ЗНМ поспіль і це нормально, все краще ліфти, ніж інші в моєму випадку мій ЗНМ не так сильний, як мій дл або ВР так тримати набирає силу :)

+356
Srebb 30 січ. 2010 р., 07:57:46

Друг і я навчання на дистанцію в 10 км, використовуючи злегка змінену версію C25K (працює трохи довше, робить більше повторень за один прохід і т. д.). Ми робимо приблизно те ж саме, але в ході недавньої дискусії ми виявили, що ми гуляємо по-різному під час кількох перерв за графіком. На даному етапі обговорення це майже академічний, тому що ми вже майже в точці в розклад, яке повністю відмовляється гуляти рветься, але мені все-таки цікаво.

Розбіжності у нас є - в кількох перерв у C25K повинні бути спокійних прогулянок, або влада гуляє. Я займаюся прогулянок (які, насправді, відчуваю себе майже, але не зовсім] як відновлення повноцінного відпочинку після 3-5 хвилин), в той час як мій друг робить прогулянки потужність. Який з них є кращий спосіб (або метод) навчання C25K?

+335
reeeeeny 24 лип. 2017 р., 00:20:48

Норвезька частотний проекту показує, що навчання цих же м'язів 6 разів в тиждень надається подвійної міцності, ніж тренування 3 рази на тиждень.

Тренування 6 разів в тиждень також показали зростання м'язів в рівному обсязі, а 3 рази на тиждень група досвідчених практично немає гіпертрофії під час навчання.

Використовувані ваги були близько 75% їх одне повторення максимум

Дослідження проводилося протягом 15 тижнів на 16 проміжних ліфтерів і не новачки.

Моє питання:

Розумно повторити це і як?

+305
mrDudePerson 3 серп. 2016 р., 15:17:18

Передній важіль прогресії дійсно допомогти мені, щоб дійсно ізолювати своїми м'язами і змусити їх рости.

Мій прогресій спочатку повинна була бути в стані, щоб повісити на турнік, принаймні хвилину, не відчуваючи занадто багато втоми м'язів (яка у мене було багато раніше). Тоді я почну, підібгавши передні важелі, прогрес осідлати передні важелі, тоді один передні важелі ногу і, нарешті, передні важелі.

Прямо pulldowns руки аналогічно робимо передні важелі, але особисто воювати тяжкості, здається, дає кращі результати в моєму латів і зубчастої. Встигнувши заблокувати лікті приймає біцепса з рівняння.

+273
Schiphol 30 лист. 2017 р., 00:34:03

Скажімо, я досить худий хлопець з товстим стегна. Чи можна позбутися від жиру тільки в певній частині тіла? Наприклад, чи можна втратити жиру на стегнах, а не втрачає вагу у верхній частині тіла?

+251
skelliam 8 жовт. 2013 р., 05:48:32

Я думаю причина, ви не бачили його, тому що це може бути важко помітити періодизація інших людей. Але він досить широко використовується, і найбільш поширеної періодизації ми те, що ми називаємо "підступ".

Після декількох місяців важкі тренування, це неминуче, що ви зіткнетеся з плато в плані прогресу, тому давайте вирішувати її, ми не можемо мати лінійну прогресію назавжди. Якби ми це зробили, ми б усі були згинання тонн.

У підступ-це період, коли ми дійсно нехай відновитися організм в плані відпочинку. Ми ще можемо тренуватися в цей період, але це буде легкими вагами, і не дуже втомлює себе все, що багато. Ідея в тому, щоб просто віддати м'язів, а також центральної нервової системи, деякий час. Відпустка, якщо ви будете.

Ми часто відчуваємо приплив енергії відразу після підступ, відчуваю себе сильнішим, ніж коли-небудь. Це досить багато, що дозволяє нам знати, що підступ був хороша ідея, і ми можемо знову повернутися до звичного розпорядку.

Я б не сказав, що вигоди менше, для не-спортсменів. Звичайно, якщо ви змагаєтеся, то вам доведеться трохи більше, щоб отримати з добре час підступ, але не спортсмен відчуває той же ефект.

+143
Jerry C 13 квіт. 2017 р., 14:07:19

Спочатку давайте почнемо з мети. П'ятнадцять кілограмів за три тижні становить п'ять фунтів на тиждень. Один фунт становить близько 3500 калорій. Тому вам знадобиться чистий дефіцит в 17500 в тиждень.

Це не є незначним.

Я все на параметр твердо, але він досягає точки, де він може бути занадто агресивним без належного контролю. Якщо б досить багато активних людей, ви могли б зробити 1000cal вправи/годину протягом 30 хвилин, вам доведеться робити це вправа 35 раз в тиждень або 5 разів на день щодня протягом 3 тижнів, за умови відсутності скорочення споживаних калорій.

Я б поставив, що не дуже ймовірно, без образ. Насправді по мірі збільшення зусиль ви будете збільшити ваш апетит. Додавання 2,5 години в день інтенсивних вправ призведе до одночасно значне збільшення апетиту. Скорочення споживання калорій у подібній ситуації призведе до проблем, якщо тільки під ретельним наглядом лікаря.

Що все сказав, Тепер давайте поговоримо про силових вправах і втрати ваги. Ні, дозвольте нам змінити його для втрати жиру. Не ходіть грунтуючись тільки на вагу, якщо вам необхідна для досягнення конкретних цілей вага бар'єру, таких як знаходиться у боротьбі, боксі і т. д.. В реальності вам слід більше уваги на склад тіла, ваш склад.

Так, скажімо, задля обговорення ти вирішив кинути 9 кг жиру за 3 тижні, агресивні, але досяжні цілі. Спочатку вам потрібно буде виміряти або виміряти ваш поточний відсоток жиру в організмі. По-друге, провести вимірювання. Виміряйте талію, живіт, плечі, ноги, і, можливо, навіть зброю. По-третє, змусити кого-небудь сфотографувати вас в одязі, що так само показово, як ви можете бути задоволені. Тепер позбутися або приховати свої дані, ви не хочете, щоб відповідати ЮВ протягом трьох тижнів. Робити це бажано, як тільки ви встаєте, але не снідала.

Це буде служити в якості базового для вимірювання успіху.

Тепер ви будете хотіти режим, який поєднує кардіо з силовими тренуваннями. Силові тренування, як було показано, знову і знову, щоб бути істотним фактором у втраті жиру. Зрозуміло, так як м'язи-це те, що спалює калорії, чим більше у вас м'язів, тим більше калорій ваш організм потребує і, отже, більш спалювання жиру потенціал у вас є. Я рекомендую піднімати більш важку вагу з меншою кількістю повторень два-три рази в тиждень. Кардіо можуть бути легкими на підйом днів і трохи більш інтенсивним на підйомно днів.

Для кардіотренувань, не витрачайте свій час робив довго і повільно. Перейти на фартлек, або інтервальні тренування. Наприклад, знайти біговій доріжці і зробити 8 секунд так швидко, як ви можете потім 12 секунд запускати його в той час як ваші ноги впираються в бік. Робіть це протягом 20 хвилин, або до тих пір, як ви можете дістатися до цієї точки. В кінці 20 хвилин, ви зробили з ним. Гуляти його і називають це добре. Замість цього для нормальної роботи, але з меншою частотою.

У поєднанні з розумною дієтою (я рекомендую той, який на багату білками, помірним вмістом жирів та низьким вмістом вуглеводів ) і ви поміняєте свій склад у бік більш м'язисті і менш жирну. Важкі ваги з меншою кількістю повторень не зробить вас громіздкою, але він збільшить вашу силу. Програма інтервальних тренувань допоможе вам з вашою швидкістю на полі. Пам'ятайте, люди працюють дуже важко , щоб отримати громіздким - це не відбувається, видаючи деякий Ваг навколо. Він приймає посвячення і дуже конкретних зусиль для отримання об'ємних на м'язи (хоча це легко зробити з жиру ;) ).

І з приводу посади, що кардіо спалює м'язи, я кажу, що це залежить від дієти. Більшість людей робить багато кардіо робити це "світло і довго", і не отримаєте достатньо білка. Ви можете робити кардіо з відповідним споживання білка і зменшити м'язову атрофію.

Ви також можете зробити важкий кардіо. Тяжкі серцево б поставити бігову доріжку на максимальний кут, а потім зробити свій хід. Інший спосіб-це машина, велосипед встановлюється на високий опір. Ви використовуєте ту ж процедуру, але шляхом установки опору дуже високий стрес на м'язи набагато більше, ніж невеликий маховик планової ротації.

Дієти, як ви пов'язати його, як видається, буде дуже високим у вуглеводи. Зрушення в бік білка, і ви побачите кращі переваги. Ви можете вирізати прості вуглеводи, такі як зерно і перейти на овочі і мінімальний фруктами для ваших вуглеводів і краще бачити результати. Крім того, на сніданок спробувати, щоб отримати 20-30г білка в першу годину після пробудження, і ви побачите краще втрата жиру.

Сподіваюся, що допомагає. Це може бути трохи більше, ніж назва вашого питання, я спробував відповісти більш того, що ви написали в самому питанні. Адже правильний і однозначну відповідь на заголовок "ні". :)

+140
Pawan Raj Chauhan 27 лют. 2014 р., 02:40:18

Коли я повинен робити допоміжну роботу? Тут терміни багато в чому залежать від мене, чи є звичайні/переважний час, щоб зробити їх?

Я повинен дотримуватися в кінці день тренування після завершення основних підйомників?

Я можу зробити деякі з них на початку і кінці, а потім зробити основний ліфти в середині?

Я повинен робити їх в окремий день?

Невже це має значення?

+28
user41459 30 жовт. 2013 р., 04:50:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil