100 пуш-ап виклик.

Я недавно почав 100 віджимань в день виклик. В даний час я перебуваю на днів 5 і в мене почалися труднощі виконання сто віджимань. Для того, щоб закінчити свої "квоти" віджимань, я поставив мої коліна на землю і зробити це так.

Я було цікаво, якщо це випадково, це губить ідею на весь виклик? Я не новачок, хоча, я б сказав, Beginner до проміжного.

Досі я не робив ні днів відпочинку, я повинен взяти кожен 5-й/7-й або 10-й день, як день відпочинку?

+815
Olga Philipp 25 трав. 2015 р., 20:54:16
38 відповідей

Мені 11 років, і займаюся гімнастикою близько 2 1/2 років. Я 4 рівня гімнаст, але я не можу перебороти страх, стрибнувши в мою спину Handspring. Так як я тільки ходжу в тренажерний зал один раз в тиждень, і тільки промінь і килимок будинку, хто-небудь знає спосіб, щоб допомогти мені подолати страх перед стрибком у мою спину Handspring?

+987
Bartoshko Lenartosko 03 февр. '09 в 4:24

Тепер я відчуваю себе погано, моя пропозиція щодо формулювання питання був грубуватий і змінила свою спрямованість. Розрахунок ІМТ показує ваш раціон не був мінімальним вмістом калорій-ви не недовага-просто білка. Якщо біль у суглобі-це наслідок вашого організму споживання білків, що зберігаються в синовіальній рідині, він повинен видужати протягом декількох тижнів.

Щоб відповісти на ваш вихідний питання, будь-яку вправу, яке не зашкодить вашій суглобів допомагає їх, тому що сильніше навколишні тканини підтримує суглоби. Якщо лікті болять віджиматися, знайти вправа, рука, яка не. І переконайтеся, що ви не проливаєте свій власний суглобах через Брінк список типових помилок:

 1. рідко зігрітися адекватно
 2. поїзд занадто довго і/або занадто часто
 3. використовуйте надмірно важкі ваги/низький повторень частіше, ніж вони мають,
 4. не отлынивай, щоб їх суглобів, сухожиль, м'язів і ін щоб оговтатися від важких тренувань,
 5. використовувати менш досконалу форму під час важких підйомників
 6. не беріть в достатній кількості поживних речовин, або
 7. все вищесказане!
+967
pudderbud 21 жовт. 2011 р., 14:16:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Насамперед, не хвилюйтеся про "стати Халком". Середній хлопець, який працює 3-4 рази в тиждень і їсть розумна дієта ніколи не пройдуть повз фіт/тоноване етап, який ви шукаєте.

По-друге, ключ до гарної програмі новачка поцілунок: тримайте це простим, дурним. Єдине, що вам потрібно турбуватися про те, 1) послідовно підкреслювати свої м'язи регулярно працювати, і 2) поступово, але постійно збільшувати зусилля ви прикладаєте до тіла (тобто збільшення ваги ви використовуєте трохи кожне тренування). Спіймали ідеальної частини тіла спліт або останній навчальний FAD є контрпродуктивним для новачка.

По-третє, зосередьтеся в першу чергу на форму та вагу прийде. Якщо ви хочете поліпшити свій склад тіла як можна швидше і уникнути травм, ви повинні переконатися, що ви правильно робите вправи, через повний діапазон руху з відповідною навантаження.

Якщо ви новачок шукає, щоб додати розмір і сила, і ти готовий визнати, що немає ніяких ярликів, я не знайшов кращої програми, ніж позначив Марк Rippetoe у своїй книзі стартову силу. Компаньйон веб-сайту: http://startingstrength.com/. Якщо Ви читаєте цю книгу, вивчити вправи за його методикою і прогресії, і слідувати його програмою новачка точнісінько ви будете просто бачити значні поліпшення в свій склад тіла і силу протягом декількох місяців. Це не означає, що немає інших програм, які також будуть працювати для вас, але я ніколи не бачив іншу програму, яка дистилює сутність програми підготовки початківців вага так добре.

+959
jk1 11 трав. 2012 р., 01:43:32

Це допоможе вам втратити жиру в організмі, хоча це сильно залежить від вашої дієти. Якщо ви тримати ваш пульс підвищений і не залишаючи великих пробілів між кожною 20 хвилинної сесії, то ви повинні видалити жирові відкладення. Вам необхідно стратегічно зменшити кількість вуглеводів, які ви споживаєте і вирізати продукти з поганих жирів в них. 1 х 60 хв сесії на тиждень не може бути достатньо для цього. Знову, хоча це сильно залежить від вашого раціону

Ось велика стаття, читати поради для втрати жиру:

http://www.bodybuilding.com/fun/drobson175.htm

+953
Hwangho Kim 16 лип. 2010 р., 08:49:31

Наскільки важливі поживні та час їжі?

У більшості випадків, і у великій схемі речей, це не критично. Набагато більше значення потрапляє калорій, макро - та мікро-поживних речовин повинен протягом дня. Після цього, послідовність і наполегливість повинні бути застосовано відповідний план тренування, який відповідає вашим уявленням і/або цілей тіла. Якщо ви схильні тренуватися в голодному стані, в набивання постів-спортивне харчування в якомога швидше-це хороша ідея, але перші два пункти (щоденній дієті цілей, послідовне навчання) має пріоритет. (reddit.com)

Їду часу не має значний вплив на розвиток м'язів. Однак, ваш травний тракт може бути простіше, якщо ви розподіліть протеїн рівномірно на всі ваші страви.

Редагувати:

Примітка: немає обмеження на кількість білка можна з'їсти в один присід: http://examine.com/faq/how-much-protein-can-i-eat-in-one-sitting/

+902
Lalit Dawra 26 січ. 2017 р., 02:03:21

Сильний сердечник, необхідних для виконання віджимання з хорошій формі. Якщо ваші основні м'язи не досить сильні, і ви наполягаєте на хорошій формі (у цьому випадку, добре для вас!) ваші м'язи будуть природно відчувати біль. Якщо це не надмірна болючість, турбуватися не про що, але в будь-якому випадку при болю в м'язах не завадить взяти додатковий день відпочинку.

+853
Kurt Fenton 14 черв. 2015 р., 20:28:46

Один ключовий момент для всіх тих, хто пропустить його:

Якщо ви любите підніматися, вона перетворюється на хобі, яке ви з нетерпінням чекаю, а не рутиною і величезні накладні витрати

Існує багато розуму роботи в цьому виді спорту, так само, як будь-яке інше.

+825
Marc 12 бер. 2011 р., 12:27:55

Спробуйте розтяжку 5-10 хвилин кожен день перед сном. в кінці дня, ваші м'язи слабкі, тому вона буде легше розтягуватися перед сном, ніж після сніданку.

+799
kdbanman 25 серп. 2016 р., 10:00:04

Іноді, коли я навпочіпки навколо максимальними навантаженнями, я помітив, що міг майже бути описаний як доплерівський зсув в музику, що грає з навушників на мить. Музика (може бути, моє сприйняття часу?) здається, "пригальмувати" трохи, чи все обробляється більш повільно. Це відбувається в моменти крайньої напруги.

Це дивне запитання, я знаю, але хто-небудь стикався з цим? Якщо так, то, що наукове пояснення може бути за це? Будь-який потенційний шкоду?

+787
Alisa Mayer 17 трав. 2017 р., 01:37:43

Ваш тренер-це правильно. При тренуванні на витривалість ви хочете бути в 12-20 діапазоні повторень, так що 15-це цілком розумно реп графа. На відміну від 1-3 повторень поїзда на міцність, 3-5 поїздів краще для влади, і 6-10 поїзда краще для маси. Дивіться зображення нижче Для довідки діаграми, де ви повинні зосередити свою повторень / вага в залежності від бажаного результату (витривалість, сила, потужність, маса тощо).

Знаючи вашу ОРЗ (один ПМ) є важливим, оскільки воно дозволяє встановити відповідні цілі для різних діапазонів повторень. Так як ми не знаємо ваш ОРЗ, ми можемо тільки здогадуватися, судячи з ваших робиш 10 повторень 35кг зручно; за допомогою наведеної нижче таблиці, у 10 діапазоні повторень повинно бути близько 70% ОРЗ, так що ставить вас в 35/0.7 = 50кг ОРЗ. Використовуючи 50кг ОРЗ, ми можемо визначити, що відповідний вагу для витривалості на ваш поточний рівень буде приблизно 40-60% ОРЗ, який у вашому випадку буде 20-30кг.

rep range chart

+769
ChaosKingZ Bruh 21 лют. 2010 р., 01:41:11

Я можу зрозуміти той факт, що ви, ймовірно, ніколи не отримаєте креатин в натуральних продуктах в достатній кількості, як ви будете в комерційному добавки. Хтось приніс "достатньо води в аналогією з морською водою". Проблема трохи складніше, ніж за небажання приймати добавки пов'язаний з тим, що ви ніколи не можете бути впевнені, що ви збираєтеся зробити в додаток до того, що позначено. Більше справа "ви впевнені, що там тільки морська вода в морській воді?"

+766
Nodir 12 серп. 2018 р., 06:17:59

Так як це комутувати, ми схильні також хочемо, щоб наші швидкості повинні бути розумними. Як дістатися за менший час спонукає нас до циклу туди частіше. Навіть якщо ви живете поряд з роботою, туди і назад можна зробити їзду на відновлення досить довго для тренування напередодні. Приміський могли вирішити піти ненадовго за межами зони відновлення коротко, щоб не пропустити зелене світло. Кілька секунд раніше, ви можете заощадити до двох хвилин!

Якщо ми робимо 30 секунд все, було б ВИИТ хоча це коротко. Роблю ВИИТ кожен день може призвести до перетренованості. Цікаво, 100м спринтери вміють робити багато повторень в день і не перетренуватися, тому важливо, щоб намалювати лінію. Натиснувши занадто сильно робить її активному відновленню. http://sftrackandfield.com/track-workouts/

Я знаю, що навіть якщо потрібно час провів в зоні відновлення в інтервалах, робимо кожен день, мабуть, занадто багато.

Які рівні інтенсивності або частоти серцевих скорочень, що ми можемо зробити і як довго і досі вважається Днем відновлення?

Як довго я можу спринту, щоб зробити цей світ? Світло може закінчитися 5 до 10 секунд. Деякі світлофори мають більш короткі цикли, можуть бути активовані пішоходів або велосипедистів, не відображати, скільки часу залишилося, або їх вогні не заважали, роблячи їх менш передбачуваними.

В іншому прикладі, скажімо, є 20 секунд на зелене світло і він може пропустити від 5 до 10 секунд в легкому темпі. Я можу їздити на максимальній зони по2, до 20 секунд, щоб зробити це? Максимальна зона VO2 є більш ніж у два рази потужність цієї зони відновлення. Якщо ні, то я повинен їздити на порозі зони, який є лише приблизно на 20% менше, ніж максимальна зона по2, щоб зробити це замість цього?

+731
user264194 26 лют. 2015 р., 10:27:58

Якщо ви дійсно не можете відійти від екранів, подивіться на Ф. Лакс, яка змінює яскравість і колір екрану в залежності від часу доби, де ви знаходитесь. Це не виправить проблему екрану-час біля ліжка часу, але я виявив, що вона пом'якшує його. Його можна швидко і легко відключити, якщо у вас є колір-чутливої роботи.

+722
P K Saha 1 жовт. 2011 р., 08:36:11

Я вже освоїв підйоми ніг на підлозі і мені порадили, щоб прогресувати в більш важку варіацію ногу піднімає що висячі коліно піднімає.
Проблема в тому, що мої плечі і лат здаватися перед моїми АБС робити. Отже, після 8 повторень висячі коліно піднімає я здаюся з-за болю в плечах і лат, незважаючи тримаючи мої плечі міцніше.

Я не можу робити підтягування, але я працюю над цим. Чи може відсутність сили своїми м'язами і біцепсами викликати цю проблему ? а якщо ні, те, що викликає цю біль і як я можу подолати цю проблему ?

+713
blatinox 19 лют. 2013 р., 04:32:38

Робити "негативні потягування": стрибка/стрибки/крісло/що завгодно, щоб дістатися до верхньої частини бар і зробити його вниз так повільно, як ви можете. Інші на хвилину, повторіть 5 - 8 разів, 3 рази в тиждень. Ви будете готові менш ніж за 10 днів.

+709
user72934 4 груд. 2013 р., 09:42:44

Я струму мають твердий 50 фунтів гирі, які я використовую. Я шукаю, щоб оновити, але ціни на тверді гирі коштують дуже дорого. Я бачив цей регульованою ручкою на Amazon (фото)enter image description here приблизно за $35, і це може зайняти до 70 кг...досі не максимальний вагу я сподівався, але і можливість регулювання вниз для інших вправ гирьового. У кого-небудь є досвід роботи з даною моделлю або аналогічним низькою ціною?

Після Дейва консультації та перевірка необхідних запасних частин через RossTraining, ось моя домашня версія - вартість $15 (мені потрібно вкоротити ручки трохи) enter image description here

+681
westv1387 15 жовт. 2019 р., 20:13:40

Багато людей не розуміють, що ви можете здійснювати тільки штраф через безліч незначних захворювань. Однак, враховуючи, що у вас було важким грипом, ваше тіло, ймовірно, в гіршому стані, ніж це було за день до того, як захворіли. Реальні фізичні причини можуть бути не тільки проблеми відновлення після грипу-такі, як зневоднення, - але і втрати м'язової потужністю від п'яти днів лежання в ліжку.

Я не знайомий з програмою вправ, які ви згадали, але якщо ви працюєте за графіком все важче тренування, ви, ймовірно, слід повернутися до попереднього тижня, а не переходьте на наступний тиждень. Розклад тренувань призначений, щоб отримати все важче, як ваш фітнес-збільшується; ви не встигає за графіком, і якщо що-то ваше тіло, ймовірно, позаду.

+615
Ahmed Obaidi 5 лип. 2017 р., 17:32:45

В залежності від вашого віку, тим біль є двостороннім (обидві ноги) і довгостроковій тривалості, необхідної, щоб викликати симптоми, схоже, що це поєднання факторів (звичайно, я не можу дати вам офіційний діагноз):

 • Калюжа крові, сприяють венозної недостатності.
 • Мінімальний Нижній рух кінцівки, що СНІД венозний повернення до серця, особливо проти сили тяжіння.
 • Також, якщо ви схильні відкинутися назад, коли сидить, що підсилить ефект.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ:

Я рекомендую купувати швейцарський м'яч ($8 в Walmart) https://www.walmart.com/ip/Gold-s-Gym-75-cm-Anti-burst-Body-Ball/39082935

Якщо ви збираєтеся сидіти протягом тривалого часу, це ваш кращий вибір. Це зажадає від вас, щоб постійно стабілізувати себе, і як тільки ви звикнете до нього, ви не повинні свідомо думати про те, поки ви на нього.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skeletal-muscle_pump https://www.bloomberg.com/news/articles/2010-04-29/your-office-chair-is-killing-you https://www.forbes.com/sites/daviddisalvo/2012/06/12/how-to-stop-your-office-chair-from-killing-you/#7edaa24c10a6

+601
Workwork 13 серп. 2013 р., 10:46:29

Велотренажер це здорово, так як це не так складно тіло, як третбан. Ви можете виконувати HIIT або кардіо стійкого стану на цьому. Голі на увазі, втрата ваги досягається за рахунок дефіциту калорій та фізичні вправи-це лише засіб надання допомоги у створенні дефіциту. Якщо ви їсте більше, ніж ви спалюєте, це нічого не змінить, які вправи ви робите, ви не будете втрачати вагу

+557
tomek 1 квіт. 2011 р., 04:25:55

Технічно кажучи, це два питання, і ви повинні розділити їх один від одного, але вони також, ймовірно, досить легко відповісти.

 1. Підтягувань і підтягувань використовувати ті ж м'язи, але в різній інтенсивності. Особисто у мене аналогічні результати. Я можу зробити близько шести підтягувань, але тільки одне або два підтягування. Інші люди мали протилежну картину. Це залежить від того, які м'язи більш іншими.

 2. Тимчасова втрата слуху може мати кілька можливих джерел, але найбільш імовірно, один слухової труби дисфункція , яка може бути фізичним навантаженням. Це не так часто, але трапляється. Якщо він триває більше хвилини або так, хоча б, звернутися до лікаря, так як є більш серйозні умови, які могли передбачати такі як високий кров'яний тиск. Крім того, його пов'язують, щоб не дихати під час тренування, тому переконайтеся, що ви не тримаєте своє дихання під час тренування.

+547
Bchbum6 2 лип. 2014 р., 12:04:41

Тільки я не знаю, щоб збільшити гнучкість, розтяжка. Не дивись на це, як тужно, дивитися на це як спосіб для вас, щоб розслабитися.

Я особисто вважаю, що я, швидше за все, сподобається розтягування якщо навколишнє середовище є правильним. Якщо мені доведеться розтягнути в середині тренажерний зал бо в спортзалі я ні просторі, я вважаю, що він мені не подобається і відчуваю, що я збираюся вам настав.

Якщо це тихий куточок, я знаходжу його більш корисним і розслаблюючим.

+534
Donna Gagante 26 лют. 2016 р., 19:15:00

Мети і фону: я готуюся до 10 км (16к) наприкінці липня. Мій типовий траси 6К і мої щотижневі великим рахунком 8К. Я намагаюся працювати 4 рази в тиждень. Мій темп становить приблизно 6 хв/км — так що я схильний робити 5к близько 30 хвилин. Так що я не швидко, і у мене є шлях менш ніж за два місяці.

Питання: кардионагрузки, здається, робить дуже добре. Але моя загальна сила не. Коли я знайти правильний тон, я взагалі відчуваю себе дуже добре кардіологія до кінця мій працює (навіть довго 8К працює). Але мої ноги завжди відчувають себе дуже втомленими, іноді до такого ступеня, що хитає. Кардіо-мудрий, я думаю, я міг би легко пробігти 10-12км, але мої ноги ніколи не витримає такого.

Питання: у мене є 3 конкуруючих потреб зараз: біг, силові тренування і відпочинок. З менш ніж за два місяці до дня перегонів, як я можу зробити досить для кожного, щоб бути готовим? На даному етапі я повинен працювати і більше відпочивати? Я повинен працювати менше, а робити більше сил працювати? Я думаю, мені ще потрібно 2 дні відпочинку в тиждень, так що залишається тільки 5 днів для біг і силові тренування. Я повинен просто продовжувати працювати і робити стільки присідань, як можна кожен день? Я повинен працювати тільки пагорби?

Які-небудь пропозиції?

Спасибі!

Террі

+524
Hatshera 26 лют. 2016 р., 15:12:04

Так що я просто думав, що у мене є домашній тренажерний зал налаштований, і я не можу підійти до бар під силу-для одягу поки ще...так що я просто очистити його вгору над головою. Мені було цікаво займатися назад в нору.

Але це змусило мене задуматися - Я знаю, що це набагато легше unrack барі з положення стоячи, але була б якась вигода в тому, що твій стартові позиції в самому низу?

Я думаю, це допоможе активізувати ваші сідниці і дійсно змусить вас використовувати ці м'язи і справді "знайшов" свою дірку...

Що ви думаєте? Ніякої вигоди? Ніякого негативу? Інші, ніж проблеми з unracking вага в норі?

Заздалегідь спасибі!

+493
Varga Csaba 16 жовт. 2014 р., 23:57:47

Я думаю, що стандартний підхід до навчання повинен мати набір цілей (поліпшення здоров'я, краще в певний вид спорту, відновлення після деяких травм і т. д.) які ви встановили та передач програма навчання/графік для досягнення цієї мети. Розклад розробляється, щоб направляти вас до вашої мети в даний момент часу, не викликаючи додаткових ушкоджень. Для деяких людей розклад/тренування бере вас за точку хворобливості і для інших це до досягнення цієї точки. Розклад/план міг бути по часу (х хвилинах на велосипеді) або зусилля (х сетів/повторень).

Отже, ви повинні зупинитися, коли ваш набір план диктує. Іншими словами, не лізти в програму тренування з роботою відкритого складу', поки я падіння' типу план, тому що це, швидше за все, привести до травми і дуже короткий термін.

Якщо в ході добре спланованою розклад ви відчуваєте себе погано, не в дусі, слабкість і т. д. - сильно відрізняється від попередніх тренувань - ви також повинні зупинитися.

+484
Abhinav Jha 4 лют. 2018 р., 17:16:40

Біг на довгі дистанції не означає, що ви повинні автоматично перейти в нейтральних (пронація) взуття.

По-перше, дізнайтеся, яка у вас пронація і скільки виберіть свій тип взуття.

Ось посилання на керівництво до вибору кросівок.

+481
Jonathan Roose 11 січ. 2011 р., 14:06:35
 • Плечовий суглоб призначений для гнучкості і руху, а не для стабільності. Його стабільність багато в чому виходить з узгодженого управління м'язи, а не кісткові структури.

  Лопатки або лопатки є основою плечового комплексу. Коли лопатки добре стабілізувався по відношенню до грудної стінки, обертає манжети плеча та інших м'язів плеча мають стійку основу, з якого вони можуть обертатися, згинає/подовжити, викрадати/аддукту і circumduct руку. Однак, коли лопатки не стабілізується, це все одно, що намагатися проаналізувати точність рухів, а на нестійкій поверхні - де помилки (травми) можуть бути зроблені.

  Як @JohnP сказав, що плече не "заблоковано" почуття ліктя, тому що немає кістлява структура в "замок". Коли ви потягніть підборіддя вгору і дозволити собі бовтатися в самому низу, вага тіла підтримується м'язами, і "м'які" сполучної тканини, а не кістковою структурою. Якщо ви мотатися дозволяючи м'язам, які стабілізувати вашу лопатку, щоб розслабитися, то вага вашого тіла тисне на дрібніші, більш ніжні сухожилля, капсулу, зв'язки і т. д. - структури, які ви не хочете рвати.

 • Правильне Підтягнути Форму

  @Hummlas дав вам добру посилання про стабілізацію лопатки при виконанні підтягнути. З допомогою стабілізуючих лопатки, ви зміцнюєте м'язи лопатки, а також інші м'язи плеча під час зупинити. Це більше захисний плеча і тримає манжета ротатора від защемлення. Хоча ця форма вас повністю, простягаючи руки, він робить це зі своїми лопатками в стабільному положенні, вниз від грудної стінки, а не дозволяючи лопатку, щоб подорожувати вгору і/або назовні.

  Або описує початкову позицію:

  Починайте кожен реп з мертвих висіти, спираючись на лікті.

  Але вони також включають в себе:

  Груди Вгору. Не дозволяйте ваші плечі йти вперед: це шкідливо для ваших плечей. Вести з грудей і зберегти ваші плечі назад.

  - Зміцнення і гнучкість

  Бо ти сказав, що хочеш більше діапазон, ви буде безпечніше робити певні вправи на розтяжку, не змушуючи діапазоні з вагою вашого тіла. (Примітка - використовувати динамічні вправи до тренування, а не статичну розтяжку.) Сенс робити підтягування і підборіддя ДБЖ для зміцнення, а не для гнучкості.

Підсумок - Якщо бовтаються або "витісненням" викликає біль, це не для ваших плечей.

+471
Stateful 15 вер. 2018 р., 12:25:56

Я той, хто задав це питання. Я відповідаю на свій власний питання після 4 днів. Що змінилося в ці 4 дні? Я пошкодив плече і спину. Я не в стані сидіти правильно. Моє плече сильно болить. Правильна форма-це далеко не саме важливе, ніж тупе збільшення ваги або повторень. Якщо я не в змозі підтримувати належний вигляд, передбачає, що наше тіло (кістки, м'язи, сухожилля, зв'язки) не має достатньо сил, щоб підтримувати цю форму. Я повинен був послухати мій чортів організм.

Тепер мені, напевно, треба відпочити моє тіло на місяць без тренувань вага :(

Редагувати після 1 року+: оговтавшись від травми вище, через деякий час, я не міг раніше тримати своє его в узді. Я просто хотів зробити більше. Я прийняв Мертва тяга на будь-яку іншу вправу. Використовуючи вагу, який дасть мені один набір тільки 5 повторень, я зробив 3 комплекти. Я нічого не відчувала тоді. На наступний день моя спина було так боляче, я не могла сидіти протягом 2 хвилин безперервно. Болі в спині були настільки сильними, що я відвідав лікаря і брав постільний 15 днів під час прийому ліків. Після пару місяців таких страждань без будь-яких поліпшень, я пішов до тренера з важкої атлетики і він запропонував невагомий програму тренувань на місяць. Біль почалася поступово зменшується. Мене це цілком нормальний стан. Урок знову дізналися.

Швидке перемотування вперед кілька місяців, тепер я знову силові тренування. Мій присед перетнув моя вага і я постійно робити болю прогрес в моїй присідати при подвійну вагу тіла. Тепер, коли я пропущу хоч реп в наборі, я повторюю ту ж вагу в наступному тренувань, поки я не зможу зробити це без особливих зусиль. Мій головний акцент робиться на форму і техніку, а не вагу.

Ще одна важлива причина, чому всі, особливо новачки, повинні орієнтуватися в першу чергу на техніку/форму, тому що вона готує вас до більш важкими вагами. При більш важких ваг, кожна маленька помилка буде дорожче помилкою і може завдати непоправної шкоди організму. Хоча моя вага не так важко, я відчуваю потенційність травми через відсутність форми. Очевидно, що ми хочемо побудувати тіло не ламати. Так?

+426
Sathya Nagarjun 3 січ. 2010 р., 01:35:40

Я розумію, що споживання на кг протеїну і все.

Стосується AFA моє повсякденне життя, я тренування у вечірній час (близько 8 - 9.30 п. м).

Перед тренуванням, я беру 1 мірну ложку протеїну (25gm білка) і після тренування 1 мірну ложку.

Разом з совок протеїну після тренування, я також приймати по 2 варених яйця (Білок 10 мг) і склянка молока (в суміші з білком, близько 8 ГБ білок) + все, що я отримую від моєї вечері.

Так, цей всіма статтями навколо 70gm білка в проміжок часу близько 1,5 - 2 годин.

Я читала, що його не використовувати, щоб взяти більшу кількість протеїну за один раз.

Це правда?

+390
uDude 1 лип. 2013 р., 02:23:43

Тони,

Жалкую про травму плеча. Є незначні альтернативи дощок; однак, всі вони пов'язані з плеча використання.

На мій погляд, якщо ви не можете виконувати планку (вправа, яка не вимагає ніякого руху) з-за плеча питань, ніяке інше вправу існує в якості заміни.

Цей джерело висвітлює деякі вправи, які можна зробити, щоб замінити планки; проте, вони все одно не дають стільки переваг.

+356
Judy Reissmann 13 жовт. 2015 р., 21:16:57
Вправа, де зваженої штангою переміщується до грудей з тяговим руху.
+345
Baynes Crockett 10 черв. 2014 р., 20:46:28

Згідно з назвою, яка мінімальна довгостроковій перспективі дистанційне навчання, щоб просто бути в змозі закінчувати марафон? Я намагався дослідити це в собі і відповіді, здається, всюди, починаючи з 7 миль аж до 14 до 15 , хоча останній може бути більш конкурентоспроможні бігуни. Я шукаю лише для того, щоб мати можливість закінчити напівмарафон-так яка мінімальна довгостроковій перспективі дистанційне навчання я повинен прагнути, щоб бути в змозі закінчити марафон?

+290
olakunle sodiya 4 жовт. 2012 р., 22:03:49

Я просто роблю один набір 5 в діапазоні від 1/3 до 1/2 моя робота набір для розігріву*. Я робив 3 розминок наборів поступово набирає вагу, але я не знайшов, що це краще, ніж просто робити один. Якщо ви хочете перестрахуватися, зробити ще кілька наборів, і коли ви відчуваєте себе комфортно з ним, ви можете почати все заново.

*Я також прийняти гарячу Эпсом-солі ванна, перш ніж відправитися в спортзал, що може допомогти з підігріви, але я знайти її в моєму підйомників, як я зміг підняти значно більшу вагу після цього.

+188
MrMcSwagMuffins 2 бер. 2011 р., 05:57:58

Це не невідомо. Цитуючи Армстронга статті я пов'язаний вище:

Вправа може зробити ваші терпне нога через відсутність кровопостачання ділянки .... кровотік може сповільнюватися в ноги, викликаючи оніміння і поколювання.

....

Під час вправи ви спочатку можете відчути оніміння в певній галузі, такі як стегна, підколінного сухожилля або литкових м'язів.

Зазвичай відносно доброякісний, результат роботи занадто жорсткий поєднанні з ніг згинання потенційно перекривши кровотік (загальна проблема у важкій еліптичні користувачів), але є й більш серйозні ризики через падіння в результаті втрати чутливості до оніміння викликані защемленням нервів або насувається серцевого недуги, тому рекомендується негайно припинити.

Як тільки ви відчуваєте якийсь оніміння і поколювання в ногах, негайно припинити вправу. Лежати або сидіти з ноги якнайвище, щоб поліпшити приплив крові до області. Уникайте переміщати ноги і тримати в нерухомому положенні протягом 10 до 20 хвилин. Застосовувати гарячий компрес зніміть будь тісний одяг або брюки ви можете носити. Зверніться в швидку допомогу негайно, якщо ви відчуваєте себе більш серйозні симптоми, такі як нудота, утруднене дихання, сильні болі в ногах і втрата свідомості.

+175
Karthik Sekar 30 лист. 2015 р., 09:35:43

Не плутайте спалювання калорій за допомогою вправ. Барабани, звичайно, може бути важко працювати, але це не вправу. Ну може бути, якщо ви знаходитесь на початкових стадіях тренування він має деякі корисні елемента але це не вправу, якщо ви використовуєте широке визначення - надто широке для цього сайту.

Барабани знову працювати, і ви можете спалити багато калорій працює. Я носив столи і стільці весь день. Я впевнений, що там були годин я спалив 500-1000 калорій і високий пульс... не було, хоча тренування.

Це діяльність, яка хороша тим, що вона спалює калорії, і це весело. Звичайно, спалювати більше калорій, ніж граючи на флейті. Але ви не отримуєте ніякої користі для здоров'я фізичних вправ, граючи на барабанах. Ви просто отримуєте краще грати на барабані, потовиділення і спалювання калорій.

+175
michel zaragoza 16 січ. 2011 р., 03:20:02

Підняття тягарів класифікується як анаеробні вправи, так так він має аналогічні переваги для вашого метаболізму.

Я думаю, що підняття важких речей ніколи не згадується як спосіб ВИИТ, тому що це не вважається кардіо, зазвичай він позначений окремо в іншу категорію. Однак, якщо ви коли-небудь підняв важке на з'єднання руху з інтенсивністю, ви відчули биття твого серця і може бути задишка, так це форма кардіо насправді - це просто зазвичай не думають як "кардіо", так що не згадується в обговореннях ВИИТ.

+152
Gin Fab 15 лют. 2011 р., 00:11:46

В першу чергу, попиваючи протеїновий коктейль не збільшує ріст м'язів сам по собі. Зростання м'язів більше про підняття тягарів і щоденне споживання білка.

З іншого боку, так протеїнові коктейлі можуть допомогти у втраті жиру. Але пам'ятайте, що це всього лише добавка і не може замінити собою цілісні продукти.

Білка має складну структуру, яка викликає термогенний ефект на організм і призводить до спалювати більше калорій.

Також споживати потрібну кількість білка щодня допоможе вам зберегти м'язову масу і втрачати жир, а не втратити м'язову масу.

Просто невелике нагадування; втрата жиру і втрата ваги абсолютно різні.

+152
user149481 13 лип. 2012 р., 04:35:50

Нарешті, виконайте всі вправи йдуть цій схемі логіка, чи є ті, які мають рівну стиснення протягом усього руху (немає піків на початку, середині або в кінці, але однаково легко або важко протягом ПЗУ)? Так що це буде як плоска горизонтальна лінія на схемі я припускаю.

У вашій схемі відсутній плоскої кривої сила.

Є чотири різних кривих міцності, які мені відомі:

 1. Плоский (кабель опір скручиваемости)
 2. Дзвіночок (штангою завиток)
 3. Висхідний лінійний (завиток, нахил)
 4. Низхідні лінійні (діапазон опір скручиваемости)

**Примітка: вам не обов'язково робити це кожну тренування. Це не обов'язково, але це гарна ідея, щоб додати різноманітність протягом макроциклу програмування. **

Справді, що може бути поганою ідеєю, щоб зробити все це в одному тренуванні, в залежності від того, як ви розділити ваші тренування.

Якщо вам доводилося використовувати всі їх в кожне тренування, вам доведеться витратити зовсім небагато часу на підготовку. Це не є необхідним для всіх з них повинен бути присутнім в будь тренуванні, але це може бути гарною ідеєю, щоб розподілити це між двома тренуваннями, якщо гіпертрофія є метою. Принаймні використовувати їх все протягом тренувального циклу (макроциклу: близько 6-12 місяців).

Те, що ви описуєте про міцності кривих, безумовно, існує, але як вона впливає на навчання трохи складніше. Наприклад, цілком ймовірно, набагато більш актуальні для м'язової гіпертрофії, ніж м'язова сила.

Це, здається, вплив м'язової гіпертрофії в один або всі з наступних чотирьох способів:

 1. Різні вправи, змінити пропорційний внесок активних і пасивних елементів всередині м'язи/сухожилля (так що ви можете отримати брошуру подовження або потовщення наприклад)
 2. Різні вправи вплинути на те, як багато стрейч-опосередкованої гіпертрофія може відбутися протягом заданого руху (довжина-напруга відносини, ви отримуєте більше гіпертрофію м'язів на кінцях роботі на великих м'язових довжини, тому нахил скручування може призвести до ще більшого на кінцях м'язів, а штангу ви можете отримати розтяжки при посередництві гіпертрофія)
 3. Він може визначити, які області м'язів є самим стимулюється вправу, і таким чином, де відбувається гіпертрофія (втім, не так багато досліджень, щоб підтримати це)
 4. М'язи не працюють в ізоляції, так що різні вправи можуть змінити пропорційну участь кожної м'язи, які беруть участь у цьому русі.

Сила є більш конкретним.

Я думаю, важливо відзначити, що сила кривих не повинні бути вашим єдиним міркуванням. Прогресивна навантаження є найбільш важливим фактором, але спільна позиція і діапазон руху також змінює м'язової гіпертрофії.

Це, як кажуть, варіабельність руху не бачив, щоб їх питомої міцності. тобто робиш стійку тягне, якщо вони покращують слабке куточок вашої тязі, ймовірно, поліпшить вашу станову тягу.

З того що я читав у літературі непостійності руху в цілому теж хороша ідея. В основному для здоров'я суглобів і координації/неврологічну функцію. Більшість людей анекдотично буде звітувати краще про тренування з великою мінливістю, як правило. Роблю той самий матеріал знову і знову, як правило, побив на вашому тілі і збільшує потенційний шкоду.

Варіабельність руху визначається як нормальні коливання, які відбуваються в руховій діяльності через численні повторення завдань. Всі ваші приклади є вправи рук, з тонких відмінностей в плече, тому вони забезпечують деяку різноманітність до одного руху.

Я закликаю вас змінювати руху ви використовуєте підлозі-регулярно для здоров'я і різноманітності. Ок. раз в місяць або два. Можливо, підстрахуватися на довше, якщо гіпертрофія є метою.

всі вправи можуть бути модифіковані для зміни свого піку скорочення до іншого фасі сил кривий?

Так, по більшій частині ви просто зміните засіб, який використовується для залізничного руху.

+146
Eaflaf 16 жовт. 2012 р., 23:59:19

Скільки часу буде потрібно, щоб збільшити вагу ?
Ну, це питання не кожен зможе відповісти. Це залежить від різних міркувань, таких як генетика, харчування і інтенсивність тренування.

Скільки разів на тиждень я повинен бути навчання
Для новачка, більшість експертів радить 3 рази в тиждень для кожної групи м'язів. Але це також залежить від інтенсивності тренування і вашого життя.

Побудови плану тренування
Ви можете знайти хорошу розминку плани на інтернет, як - небудь , яке є чи не найефективнішим онлайн план тренування.

Якщо ви хочете розробити свій власний розпорядок, то ви можете перевірити звичайного тренування. Цей сайт є дуже корисно, коли справа доходить до побудови вашого власного рутини. Це буде вести вас крок за кроком, щоб побудувати ідеальний режим, який підходить для ваших цілей і вашого поточного рівня фізичної підготовки. І це допоможе вам вирішити, скільки разів на тиждень ви повинні тренуватися і скільки підходів і повторень ви повинні робити кожну вправу.

+88
Ashley Fowlkes 13 черв. 2012 р., 21:57:48

Показати питання з тегом