Буде здійснювати скорочення серця тривалість життя?

Я чув, що серце, як орган, який має обмежену кількість серцебиття і робити вправи ви зможете зменшити свою тривалість життя.

Я знаю, що, виявляючи себе здоровий для серця, але це краще робити менш інтенсивні вправи?

Скажімо, один БПМ складає 130, а іншого-150. Чи буде друга людина мати менші серце життя?

+297
cao gaojin 27 квіт. 2017 р., 14:13:09
31 відповідей

Поговоріть з вашим стоматологом, вони будуть в змозі вести вас. Моя щелепа замикав, коли я біг і ми з'ясували, що поїдання яблук перед запуском! Хороший, щоб з'їсти їх, але додаткове навантаження на щелепи перед тренуванням був причиною. Щоб розслабити щелепи я промасажую бік моєї щелепи, обережно, по обидві сторони.

Але найкраще ваш стоматолог, вони фахівці і всі різні. Зуби симптоми/щелепу іноді в оману.

+973
ShingBangBang 03 февр. '09 в 4:24

Стійки на руках в основному навички роботи, а не силові тренування (не на початку) -- ви вчитеся балансувати, щоб зробити невеликі коректування для того, щоб залишатися у вертикальному положенні. Тому він не може замінити дошку. Якщо ви шукайте АБ конкретну роботу складніше, ніж дощок, розглянути Ab колесо сувою або Л-сидить.

Крім того, ви будете хотіти зробити сальто, перш ніж силові тренування, так що ви відпочили. Взагалі, можна було б встановити таймер на 5 або 10 хвилин і зробити якомога більше стійки на руках, впирається в час; крім того, розтікаються протягом всього дня. Щоденна робота стійку також дозволить більш прогрес -- навик роботи не повинна бути занадто стомлюючою. Для отримання додаткової інформації про стійки на руках, перевірити цій темі на Reddit.

+970
user533676 7 черв. 2017 р., 04:20:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Програмісти часто загрузнути в невідкладності термінів. Що робить його важко знайти час для тренувань. Що ви збираєтеся вирізати зі свого графіка, щоб зробити час, щоб рухатися?

Я жив в 2 км від роботи, тому накладні витрати автотранспорту (чекати на автобусній зупинці, паркування автомобіля) було суттєвою частиною поїздки. Їзда на велосипеді на роботу тільки взяв трохи довше, і дав мені якусь активність кожен день. Я зазвичай брав опосередкований маршрут, щоб уникнути трафіку, залучення до цілих 3 милі. Це було для мене багато.

Енергійної їзди на велосипеді з подальшим душ був ідеальний спосіб почати свій день. Я знайшов собі стрибає в роботі по-новому. Мій успіх у роботі вдосконалено таким чином, що було більше, ніж час, втрачений на мої тренування.

+964
Mitsosp 28 вер. 2013 р., 05:27:43

Перш ніж ти зробиш що-небудь, ви повинні запитати вашого лікаря, якщо вам що-небудь повинні уникати робити або все, що ви повинні конкретно робити. Я не впевнений, якщо тут є хто-небудь з навчанням поговорити з цією конкретною обставиною.

Як правило, це погана ідея, щоб почати з ходьби, розтяжка і маніпулювання надзвичайно легка вага. Найнадійніший індикатор того, що щось не так, є біль, тому ви хочете почувати себе вільно і не оскаржено, не боляче. Коли щось починає відчувати себе занадто легко замінити його чимось трохи більш складним, і йти звідти.

Удачі на подальше відновлення!

+960
fan 2 січ. 2018 р., 17:49:20

Є 11-річна дитина у футбольній команді, яку я тренував, що має вислизне з його лікаря, який заявляє, що він не в змозі бігати кола. Він дозволяється робити все інше, і навіть може працювати стільки спринтів, як ми хочемо. Мені дуже незручно з цими інструкціями. Я можу запустити малюка 6 х 100 ярдів спринт, але я не можу запустити 400 Ярд коло? Що відбувається зі мною, коли він опуститься на 5-й 100 ярдів спринт? Моя філософія в якості тренера завжди були фізично в змозі зробити 100% або в яких ви берете участь. Я розумію, що якщо дитина вивихнуте плече, він може бігти, але він не може віджиматися. Тим не менш, я хочу, щоб його випустили 100%. Я не збираюся у нього щось reinjure і мені нести відповідальність. Лікар повинен звільнити його, щоб зробити все на практиці. Хто-небудь чув про таке захворювання?

+929
theMobDog 13 лип. 2012 р., 10:45:50

Моя мета-втратити 8-ШПР. В даний час я важу 172-ШПР. З допомогою наступних вправ і білкової дієти, я втратив 10-ПДС досі, починаючи з серпня-1. Зрештою, я хочу зробити біг на довгі дистанції, і тому треба бути легше. у будь-якому випадку...

моя основна робота-вихід (4-рази / тиждень):
(-) вільний стиль з диханням кожен 3-й інсульт.
(-) плавати нон-стоп, дихання раз в 3 ходу, протягом 15 хвилин.
(-) вилазь з басейну, випити напій, решта за 5 хвилин.
(-) плавати нон-стоп, дихання раз в 3 ходу, протягом 15 хвилин.
(-) зробити.
Я дихаю, щоб поставити кисень у моїй крові. Потім моє тіло виробляє енергію шляхом з'єднання кисню з вуглеводнями, що я з'їв і зберігатися у вигляді жиру. Процес окислення викидів вуглекислого газу на дихання і теплової енергії. Вуглеводнів "горіти" є неефективним, в результаті чого деякі "ООН-спалили" за вуглеводні у вигляді твердих відходів. (Я думаю, що це правильно?)

Я можу дихати кожен 3-й хід нескінченно, і я віддаю перевагу цей стиль тільки тому, що це весело виклик. Але я, очевидно, більше кисню у крові моїй якщо я дихаю кожен 2-й інсульт. Більше кисню, безсумнівно, допоможе в процесі окислення. Таким чином, буде дихати частіше дозволяють мені більш ефективно спалювати жир в той час як я плаваю?

(1) буде дихати кожен 2-й інсульт прискорити втрату ваги?
(2) може дихати кожні 2-е зміцнення м'язів інсульту? чому?

+891
Amitkumar solanki 12 жовт. 2010 р., 03:05:42

Основний ризик навчання без кадрів буде важко. Серцево-судинної системи можуть бути пошкоджені, коли постійно штовхає його занадто далеко. Але якщо ви добре знаєте себе і немає ніяких амбіцій, щоб зробити структуроване навчання, але ходимо тільки, коли ви впали, як він, швидше за все, немає. Також знаючи ваш HR не завжди означає, що ви на шафеъзода з персоналом між indiviuals може змінюватись і загальних ключових тез, на яких ЧСС ви повинні бути навчання без персоналізації може викликати пошкодження. HR може допомогти вам отримати трохи більше від вашого навчання, але консистенція більш важливо

+822
PerracoLabs 11 лист. 2013 р., 20:34:20

Я здивований, що немає відповіді відзначити, що Ттут немає такого немає такого поняття, як середина грудей , так як немає внутрішньої або зовнішньої грудей. Я не буду розповідати про це, але перш ніж надавати інформацію про вибір вправ, дозвольте мені пояснити деякі основи грудних м'язів.

Є два м'язи, в те, що ми називаємо груди.

 1. Pectoralis-Майор. Це ділиться на стернальная і ключично головка. Грудинная головка-це те, що ми називаємо нижньої частини грудної клітки і ключиці, що ми називаємо верхньої частини грудей. Дозвольте мені надати джерело тут і тут.
 2. Малої Грудної М'язи. Ця м'яз знаходиться під великим грудним м'язом. Іншими словами, ви не відразу побачите це і, таким чином, я не думаю, що ви дбаєте про нього, але я згадую його, тим не менш. Мабуть, це не середньогрудного.

Так що немає верхньої, середньої і нижньої частини грудної клітки для початку. Тільки верхній і Нижній.

Тепер ви повинні робити для вашої домашньої тренування.

Тим більше далеко один від одного ваші руки знаходяться один від одного в пуш-ап, чим більше ти працюєш грудей , а не трицепси/плечі, за умови, що ви робите повний діапазон руху.

Будьте обережні, хоча. Не переборщити з шириною. Якщо в нижній частині рух в зап'ястях під кутом 90 градусів з землею це, ймовірно, досить широкий. Чим ширше ви йдете, тим більше вас напружувати плечові суглоби , так що будьте обережні з технікою і ширина у вас є, щоб триматися подалі від травм.

Тому для верхньої частини грудей,

 • Ви повинні поставити ваші ноги в піднятому положенні щодо свого тіла і почав віджиматися від туди. Кут 45 градусів повинно бути достатньо. Зверніть увагу, що якщо кут дуже високий, ви почнете пристрілювати свої плечі більше, ніж ваш верхній частині грудей. Аналогія, яка може або не може допомогти вам зрозуміти, як вона працює похилого жиму лежачи. Якщо стенд дійсно схиляються, то ви схильні робити ефективно плечем прес поставивши мінімальний нулю навантаження на ваші грудні м'язи.

Що стосується нижньої частини грудної клітки,

 • Будете робити прості віджимання. Важливо положення рук, як я вже згадував раніше. Крім того, не робіть надто багато повторень, як це буде будувати більше витривалості, ніж розмір м'язів і сила. Я б припустив, що якщо це стає занадто легко, що ви покласти вагу на вас або на мішок, який можна носити для того, щоб зробити його більш складним. Я не можу знайти документ, який говорить, що діапазон повторень є оптимальним для росту м'язової маси, але все, що вище, ніж 15-20 повторень прийнято вважати, будувати більше витривалості, ніж розмір або сила.

Нарешті, я б пораду ви, як млинець, не тільки груди вправи.

+805
Ferenc 15 лип. 2015 р., 23:51:57

Є кілька відповідей тут за травми плеча, ви можете шукати "плече", щоб отримати багато хорошої інформації. Ось кілька.

Тумак Обертача

Справа з травмою

+774
Senzon Gao 17 бер. 2011 р., 23:03:02

Схоже, ці курячі рулети і Chipotle-це те, що заподіює тобі страждання.

Я розробник програмного забезпечення. Я потрапив у спортзал вранці досить сильно, щоб мочити мою сорочку, потім прибирати і сидіти за столом весь день. Я можу контролювати моє споживання калорій протягом багатьох місяців, і я виявив, що мій робочий стіл робота спалює близько 1500 калорій в день. Днями я ходжу в тренажерний зал, я можу додати від 200 до 300 калорій, що.

Буріто Chipotle-це чудово, але ніщо не говорить, що ви не можете взяти ніж і розрізати його навпіл - зберігаючи іншу половину на потім.

Що вам треба зробити, це отримати контроль над калоріями, які ви приймаєте під. Носити з собою маленький блокнот, записуючи свої продукти, і, дивлячись все, що ви їсте-це біль і забирає багато часу. Тримаю парі, у вас є смартфон, хоча. Так? Отримайте додаток. Ось безкоштовний додаток для Android, яке мені подобається:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitnow.loseit

Ви можете використовувати штрих-код для сканування продуктів, якщо у нього є, але він також має багато спільних продуктів (таких як Chipotle і Дункан пончики).

Ви можете покласти в ваших цілей, і подивитися, як вона йде. Якщо ви не втрачаєте вагу, скорегувати свої цілі.

Додаток буде відображати нагадування журналу на сніданок, обід і вечерю, і віднімає з калорій в день з кожним прийомом їжі ви поклали ст.

Я впевнений, що є інші програми, які є великими, занадто. Це тільки один я виявив, що мені подобається найбільше.

+738
AJ Mill 15 лют. 2018 р., 17:23:44

Режим тренування, що цілі нарощування м'язової маси (тобто анаеробної активності, інтенсивного розпаду м'язового білка і відновлення, і важка дієта) є принципово інший, ніж той, що цілі втрата ваги (тобто аеробної активності, легше розпаду м'язового білка і відновлення, і легку їжу). Я розумію, чому взявши тижневу відпустку для нарощування м'язів допоможе колишньої—ви даєте вашим м'язам додатковий час для відновлення. Але втрата ваги рутини не підкреслити м'язи відновлювати—так що особливою користю зменшується. У той же час, ви можете втратити трохи аеробних вправ, що ви збудували.

Однак, якщо ви потребуєте психічної перерву від фізичних вправ, а хто ні?—всіма силами взяти тиждень відпустки і повернутися повторно заряджати та повторно освячено. Просто візьміть його легко на кекси!

+704
dimin 3 жовт. 2014 р., 01:31:18

Якщо ви молоді, ви можете піти з ним.

Якщо ви робили протягом багатьох років, поки ви були молоді (як я зробив), ваші суглоби будуть зношувалися, коли ви досягнете мого віку (44).

Я завжди зігрітися, тепер. Шкода, що у мене більше розігрівається, коли я був молодшим, але я дійсно не бачу ніякого сенсу в цьому.

За день груди, деякі добре тягнеться до грудей допомогти (взяти вудку, твіст ваше тіло, і розім'яти грудні м'язи) і пару наборів 20, використовуючи легкий вага, повинні пройти довгий шлях.

+642
letsplaygames 21 лист. 2013 р., 10:10:52

Краще "вправа" для ваших очей знаходиться в 5-хв. перерви: як часто, як ви можете. Ось простий експеримент, який ви можете зробити, щоб краще зрозуміти, що це означає для ваших очей, щоб зосередитися на екрані протягом тривалого часу.

Так що, поки ви дивитеся фільм, підніміть руки паралельно підлозі і тримайте його так протягом усього фільму. Скільки хвилин ви могли б протистояти? Тепер розумію, що під час перегляду фільму або дивитися на будь-якому іншому екрані, ваші очі роблять аналогічну роботу - м'язи туго і підтримувати 3D-форма і положення очі, щоб змусити їх зосередитися на екрані.

Тепер подумайте про це: є тип вправ, який дозволить вам тримати руку в горизонтальному положенні протягом не менше 1 години безперервно без будь-якої шкоди або біль? Очевидно, немає. Те ж стосується і очей.

+638
Keey Boored 9 вер. 2019 р., 23:45:03

Я б запропонував Phrak за Greyskull ЛВ. Це варіант стартової сили (СС) з великим упором на верхню частину тіла і естетики, ніж СС. Ви можете тренувати все тіло 3 дні в тиждень.

Якщо ви хочете зробити верхній/нижній спліт, ви повинні тренуватися як мінімум 4 дні в тиждень. Шпагат більше для культуристів, які не шкода витрачати багато часу в тренажерному залі.

Ви можете зробити набагато легше гоблет присідання, а не присідання тому в перші місяці.

Будьте обережні з станова тяга. Це не складно, але якщо ви робите це неправильно, ви можете дуже болить спина (грижа міжхребцевого диска). Дивитися відео уважно і фільм вашої власної особистості, щоб переконатися, що ви робите це правильно.

Коли робиш жим лежачи, переконайтеся, що ваші лопатки залишитися притиснули до лавки разом і тягнуть вниз. Не піднімайте з ваших плечей.

+598
SonyaV 12 груд. 2010 р., 02:48:55

Так. Плавання є одним із способів, щоб зберегти або поліпшити свою "землю витривалість" (як ви висловилися). Не починайте робити занадто багато - починаються в зручному обсязі фізичних вправ. Як ви звикнути до нової активності, збільшувати в міру необхідності.

Якщо ви намагаєтеся уникнути або відновлення від травми, плавання-один хороший варіант (еліптичний і велотренажер-також хороші варіанти). Однак, якщо ви намагаєтеся поліпшити свою фізичну форму, біг є кращим способом для вас, щоб отримати придатний для футболу. Не тільки ви будете робити щось ближче до того, що футбол, але ви також нарощує загальну стійкість до травм. Руху, які беруть участь у бігу і плавання дуже різні, і футбол набагато ближче до бігу.

+576
Bejond 9 жовт. 2015 р., 07:27:52

Оскільки силова йога включає в себе багато асан, який передбачає підняття власної маси тіла. Наприклад, 5-ий крок Сур'ї Namskar робить один підшипник всю вагу тіла на руки,плеча і пальців ніг. Є багато таких асан, як Kandrasan, Сарвангасану, Халасану, naukasana і т. д. Кожна з цих асан є пози, в яких центри ваги тіла на певній частині тіла. Так ці ж ефективним, як підняття важких речей в тренажерному залі, тому що тут одна піднімає власний вагу тіла за кілька розтягнутий період часу в одну сесію години? Вони покращують м'язову масу, таким чином, рівень метаболізму (RMR) ?

+542
mlondon 13 жовт. 2018 р., 15:09:37

Під час гри в сквош 4 тижні тому, я зробив невірний крок і відчув оснащення мої ноги. Не було гострого болю, пов'язане з ним. Однак, коли він охолоне, це змусило мене кульгати небагато.

З того що я читав в мережі, це може бути більше, ніж напруга, але не важка сльоза.

Я відпочив протягом останніх 4 тижнів, і я не впевнений, що його зцілив. Коли я розтягнути його, я відчуваю свого роду 'зав'язані' сенсація м'язи прямо над коліном з задньої сторони. Біль від розтягування є трохи більш гострий, ніж те, що я б відчував при розтягуванні моя здорова жижки. Однак, я майже можу досягти нормальної рухливості в ньому.

Як я можу сказати підколінне сухожилля заживе, і біль, який я відчуваю не просто йде від того, що нога була поранена і не активний протягом 4 тижнів і, отже, важче розтягнути ?

+534
Peiran 16 жовт. 2016 р., 04:37:11

Звичайно у вас ще є шанс!

Як наприклад, один з моїх друзів, який в коледжі був 5 футів 4 в 19 років, коли він надійшов у коледж. У віці 23 років, так як він закінчував навчання, я пішов провідати його, і він 5' 11"!!

Не турбуйтеся про Ваш зріст. Я не хочу бути образливими, але якщо ви дійсно націлені на дівчат, і хочу довгих відносин, ви повинні бути з дівчиною, яка піклується про тебе, як людині, а не тільки ваш зріст.

Намагайтеся не бути в депресії. Ви як 17-річний чоловік не перестав рости. Подумайте про це таким чином. Я бачив, як літні чоловіки в 50-х рости 1-3 см вище просто від занять йогою. Якщо ви збільшите свій зростання на 1,5 дюйма, ви будете досягати 5'6", який є гарною висоті! Ви все ще є довгий шлях, щоб піти, і немає необхідності бути небезпечно.

Якщо ви дійсно перебуваєте в украй пригніченому стані, що лікар або терапевт. Самогубство-це точно не шлях.

+425
Patrizio Bertoni 11 квіт. 2010 р., 18:30:38

Це звучить як дуже низьке положення-це право - просто торкаючись твоєї шиї. Я припускаю, що в цьому місці у вас все ще може вислизнути, якщо вам потрібно. (Іншими словами, це просто зворушливо-це не те ж саме, як дроблення.) З так багато по-різному розмірів тіла ви не збираєтеся, щоб знайти "ідеального" фіт - поки бар не 'задавити' твою шию ти в порядку. (І тримати планку на грудях - не шиї - при підйомі.)

+321
cjamesm 5 жовт. 2013 р., 19:05:39

Будь ласка, запропонуйте декілька книг на тему нарощування м'язової маси, що в значній мірі спирається на наукові дослідження.

Я волів, щоб вони були легкими на конкретні навчальні програми, але поради важкі на факти і дослідження.

Я вважаю, що більшість книг на цю тему в більшій мірі засновані на емпіричних даних і загальних знань, що не завжди вірно.

Є оригінальна книга на цю тему?

+298
dmigan 31 жовт. 2016 р., 22:41:14

Нещодавно у мене були болі в шиї і плечі, і мій фізіотерапевт сказав, що це тому, що моя мавпа-подібні пози, створене з допомогою ноутбука занадто довго. Серед іншого він рекомендував кілька вправ для зміцнення нижній частині мого трапецієподібної м'язи. Проблема з його вправ є те, що це жахливо нудно (складається з лежачи на підлозі на животі і піднімаючи руки певним чином). Мені потрібно зробити серію gzillion насправді відчуваю м'язи.

Тому я шукаю

 1. Краща вправа, яке я міг зробити в тренажерному залі для нижньої трапецієподібної (я десь читав, що гребти буде добре - це правильно?)
 2. Загальний комплекс вправ для вирішення проблеми поза мавпи

Мій поточний фітнес-рівень досить низький із-за дуже маленькими дітьми, не залишаючи мені часу на навчання. Я планую все-таки повернутися до нього!

+262
Juanm 25 лют. 2019 р., 19:57:48

Це дуже добре, що ви зробити повну тренування тіла, я роблю це, і це працює добре.

Щоб максимізувати кожне тренування, особливо якщо хтось робив це на деякий час і організм досить звикати до розпорядку, потрібно щодня тренуватися.

Це дасть вам достатньо часу, щоб відновитися, що для цього потрібно, як ви ростете, коли ви відпочиваєте і спите, особливо для людей, які тренують, природно, без додавання хімічних речовин.

Дні ви тренуєтеся, ви повинні збільшити вправи для максимальна вага, що дозволяє робити між 6 і 8 повторень, максимум з 5 сетів у вправі, і ви повинні зробити не більше 2 вправ на частину тіла.

Це означає, що потрібно вибирати вправи, які збільшують зростання, на даному етапі, а не концентраційні вправи, які визначає.

Наприклад, для грудей слід використовувати жим лежачи і діпи або летить, якщо ви знаходитесь на свій власний ніхто не на місці, ви можете використовувати машину Сміта для безпеки і, щоб допомогти зберегти строгу форму.

Т-бар для спини і тягне вгору або лат тягнути вниз добре.

Військова печатка для передніх плечей і спини з машиною Сміта бар, або з гантелями-це добре.

Трицепс пулдаун або розширення з провалами трицепсів на основі суперсет біцепс зі штангою і гантелями гвинт завити локони, утримує кров в тому ж районі і максимально насоса.

Ноги ви не останні, так як вони займають багато енергії на початку, якщо ви можете використовувати жим ногами або Сміт машина для присідання краще, немає необхідності для розгинання ніг в даний момент.

Якщо ви підтримуєте часу відпочинку між підходами близько 30 секунд, ви будете тримати правильну інтенсивність тренувань, які стимулюють ріст і збільшують вироблення гормону росту.

В такому темпі ви повинні вміти робити все тіло за 1 годину, звичайно, у вас не буде часу для бесіди або дивлячись на ваш мобільний телефон!

Щоб піти з цим, важливо, що ви піклуватися про вашому раціоні, але це вже інша тема, яку коментувати, мені потрібно знати, коли ви тренуєтеся і що ви робите на щоденній основі.

Сподіваюся, що це допоможе, але якщо ви покладете це на практиці, вже через 2 тижні ви помітите інший насос та інші маркери.

+256
fazil 21 січ. 2011 р., 06:59:47

Ви ще нічого не пробували? Щось не працює? Для цілей моєї відповіді, я припускаю, що ви неактивні.

ТЛ;ІН

 • Ви не можете втратити жир з певних зон вашого тіла. Будь-яка вправа допоможе вам позбавитися від жиру, включаючи ходьбу і біг. Якщо ви хочете скинути жир з ніг і животика, зосередитися на тонування ті напрямки, випади або присідання
 • Переконайтеся, що у вас є вимірні цілі. Ви знайдете його важко визначити, коли ви втратили ваш живіт жир, тому переконайтеся, що ви вимірюєте, або шляхом вимірювання з рулеткою або складу тіла тест. Намагайтеся уникати зважування

Вправи

Втрати жиру в певних місцях неможливо (насправді: це спростовано). Якщо ви зацікавлені у фіксації цих областях, так і треба б, щоб тон їх м'язи замість! Ймовірно, вправи на ноги вправи і буде шлях до досягнення цієї мети, і ви можете спробувати присідання і випади як спосіб залучення ваших ніг і ABS. Обидва можуть бути виконані без якого-небудь устаткування (ви можете просто використовувати ваш вага тіла) і обидва повинні залишити вас згодом вичерпано! Як приклад програми, що Ти можеш робити те, що навчили мене, як 24-7: 24 присідання, випади, 24 (12 на кожну ногу), а потім 100м спринт. Повторити 7 разів. Спробувати, що 3 рази в тиждень (це повинно зайняти близько 20-30 хвилин, але не турбуйтеся, якщо це займе більше часу).

Однак, оскільки ці вправи не допоможуть вам позбутися від жиру в цих областях більше ніж скажімо жимі лежачи, можна просто робити якісь вправи (ходьба, біг, плавання, жиму лежачи і т. д.). Я рекомендую ці вправи як спосіб тонізувати м'язи в цих областях, а також втрати жиру (від усього тіла).

Не бійтеся терміна м'язи або: вам не доведеться турбуватися про те, величезні, м'язисті ноги після десятка присідань. Культуристи витрачають роки стає їх тіла, щоб виглядати так, як вони.

Вимірні цілі

Моя остання річ, щоб відзначити-мати вимірні цілі. Бажаючи "втрачати жир зі стегон і животика" відмінно підходить для мотивувати себе, щоб зробити щось, але ви повинні мати вимірні цілі, і я рекомендую вимірювати! Хоча ви згадуєте втратити 10кг, в залежності від того, скільки ви важите, що може бути складніше, ніж ви думаєте. Почніть з вимірювань зараз і потім повторювати кожні 2-4 тижні (примітка: не робіть це занадто часто. Втрата ваги не станеться відразу!). Переконайтеся, що ви постійно оцінюєте себе!

Щоб виміряти ваші ноги: візьми рулетку Марк середню частину ноги від стегна до коліна. Потім оберніть рулеткою навколо і запишіть число.
Щоб виміряти ваш живіт: обруч, стрічки міра навколо велика частина вашої талії (де пупок)

Я не раджу зважування, оскільки м'язи важать більше, ніж жир, а якщо ви почнете нарощувати м'язи (знову ж таки: не бійтеся нарощування м'язової маси. Думайте про нього більше як ліпити ваше тіло) ви не обов'язково схуднете. Зняття мірок-це набагато краще для Те, що ви хочете, так як навіть якщо ви і тонізують м'язи вашого вимірювання буде йти вниз від втрати жиру.

Крім того, ви можете отримати тест складу тіла для вимірювання жирової і м'язової відсотків.

Дієта

Зверніть увагу, що коли я використовую слово дієта я кажу про їжу, яку ви зазвичай їсте. Це вимагає тільки короткого згадки, тому що, поки ви не покласти на вагу їжі, яку ви їсте, напевно, добре. Ваше тіло перетворює жири і вуглеводи в енергію для вас, коли ви починаєте мати потребу в ньому (наприклад, вправа), так що це більше про використання цієї енергії, ніж зміни, що ви їсте. Так от: якщо ваш раціон (їжа, яку ви зазвичай їсте) не призводить до набору ваги, немає ніякої необхідності змінювати її.

+184
WordBear 16 трав. 2016 р., 08:15:40

Якщо ви шукайте способи поліпшити свій біцепс м'язи, багато вправ можна робити.

Відмінний спосіб-це стрибки на бар (який можна використовувати для підтягування), стає головою вище воріт, а потім дуже повільно опустіть себе вниз. Повторювати це 5 разів буде залишити вас дуже виснажений, але повторення з плином часу будуть радикально поліпшити свої біцепси.

Якщо ви шукаєте хороший спосіб тренувати інші м'язи, простий спосіб зробити це 15, 12, 10, 8, 6, 4 метод. Ви починаєте на легкий вага для себе, і робити 15 повторень. Рухатися він вагу трохи нижче, й у 12 з них. Продовжуємо знижувати вагу, поки ви не отримаєте до 4. Якщо ви можете зробити це 4 вагу, знизити його ще далі і далі, поки ви більше не може.

+182
Majid Mushtaq 21 вер. 2012 р., 06:01:44

Намагаючись знайти компроміс, як правило, не спрацює. Краще харчуватися роздільно, так що ви не турбувати їх, і вони не отримують на вашому шляху. Ви завжди можете внести свої пропозиції про те, як вони можуть зробити свою їжу більш здоровою, але що б вони не робили, ймовірно, бути світлових років від мінімальних стандартів, які ви хочете дотримуватися. Таким чином, ви будете поважати один одного кордону, які допоможуть зберегти гармонію в родині.

+170
DashaKiss 6 черв. 2014 р., 06:14:23

Найпростіший відповідь полягає в тому, що це безпечно. Є це ефективним, залежить від ваших цілей.

Якщо ви починаєте з непідготовленого стан, то це практично не має значення, що ви робите, і працювати кожен день будуть працювати нормально. Як тільки ви отримаєте достатньо досвідчений, все змінюється. Якщо ви не одужали, ви просто не можете працювати достатньо, щоб підкреслити вашу систему, і без того важка робота, ви не покращиться.

Інакше кажучи, у вихідні дні, де вам краще і решти достатньо, щоб працювати На вашому днів.

+161
Almoina 25 січ. 2017 р., 13:52:30

Я дихаю через рот, тільки і видих через ніс та рот. По більшій частині, будь води, що надходить в фазі вдиху потрапляє в рот і отримує виплюнути на видиху.

Мій вдих починається як я повертаю голову, а моє обличчя, розриває поверхню води. Так як я не вдихаючи через ніс, мій ніс не потрапляє вода йде в неправильному напрямку.

Якщо це здається неприродним, ви можете практикувати дихання просто сидіти, дивитися телевізор або на вашому столі.

Редагувати - вийшло отримати цю посилання по електронній пошті днями....

Блог: Фрістайл Дихання Поради

+100
Tokuhiro Matsuno 23 квіт. 2018 р., 18:25:49

поговорити з хлопцем. хай знає, що є інші люди, які хочуть використовувати простір. показати йому якісь інші вправи, які він може зробити від машини.

+95
user82823 6 лип. 2011 р., 11:27:08

Д-р Баррі Сірс (зона харчування) стверджує, що ніхто не може взяти більше, ніж приблизно 0,75 кг щотижня, у чистий жир, який. Все, що не є здоровим

+93
Jarco 24 квіт. 2016 р., 18:58:29

Широко крокують по скелелазінню

Високі крок, потрібно підняти коліно, але і повертати стегно назовні, а потім, можливо, продовжити ноги від поверненому положенні. Це потребує розвитку динамічної гнучкості / мобільності в сідниці, згиначі стегна і підколінні сухожилля.

Це зображення ілюструє досить просунутий високий крок: високий крок.

Які вправи на розтяжку робити

Стрейч, що ВП згадує (лежачи на землі, підтягнувши коліна до грудей) - це гарний початок, але що простирається лише на сідниці, а не інші м'язи. Що обмежує діапазон руху, ви працюєте в одній площині (а не допомогти з поворотом стегна назовні, або подовжувати ноги).

Я мав успіху виконавши наступні ділянки:

 • жабенят
 • стілець тягнеться
 • "АТГ" присідання - глибокі присідання з власною вагою у вертикальному положенні

У Nicros сайт має хороший ресурс на перші два з них тягнеться: Nicros розтягування.

Я не можу знайти чудову посилання про "АТГ присідання". У мене один з Т-нація, яка сповнена вякать і позерство і світло на типсах, але краще, ніж нічого. Тут.

М'язи ніг і висока степпінг

Я також виявив, що основна сила навпочіпки допоможе повноцінно виконувати високий крок. Коли я почав підніматися, мої ноги були досить слабкими, і коли я високо ноги, мені часто не вистачає сил розкачати на нього і встати. Іноді це відчувається як гнучкість проблемою (мої стегна не "дай мені" перехід до стопі), але (для мене) був насправді сила проблеми (мій організм думав, що моя висока нога була занадто слабка, щоб витримати вагу моєї повної ваги). Я почав робити поєднання ваги і присідання (легкі, за мірками більшості людей) назад, присідання, і так як вага я сидів навпочіпки наблизився мій вага, мій високо задирати ноги стали помітно рівніше. Ваш пробіг може змінюватись.

+23
Vivianne 19 груд. 2018 р., 17:18:21

Постава може сприяти живота, а також. Якщо ваші грудні м'язи більш розвинені у порівнянні з м'язи спини (що цілком можливо, якщо ви робите багато вправ на прес і присідання, та інші популярні основну роботу), то ваші плечі згорблені вперед. Так що рішення твого плеча і верхні м'язи спини, цілком ймовірно, ключем, і, можливо, також ваших нижніх м'язів спини.

+15
sharabesh jayaraman 16 лист. 2014 р., 10:28:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil