очевидні результати

Я людина, яка робить вправи.Моя проблема полягає в тому, що я намагаюся отримати явні м'язи.Тренування, здавалося, мої м'язи, але, коли я зупиняюся після 2год не здавалося очевидним. Крім того,я зробив аналіз крові мій рівень цукру був 94 до 108 мл/гр і мій cholisterol 204 від 200.Тепер,є через 3-4 тижні я не їм солодке, не одне солодке і я не їм багато речей, щоб зробити з cholisterol. Я почати харчуватися здоровою.До тренування я їм банан після того, як я їм деякі з depeneds на мене будуть яйця або молоко з квакерской/ омега-3/зелене яблуко/ йогурт/ мед/курка/м'ясо/овочі та інші продукти харчування або фрази.Я 65кг у мене мало очевидні м'язи, але нічого, правда на відстані я тренування.Хлопці, як я побачу результати quaranteen. Я повинен робити з ранку до ночі тренування, щоб змінити своє харчування. Що я повинен додати ..мої тренування хороші . всі його обміну речовин або продуктів..

+853
IAmTheAg 29 квіт. 2012 р., 08:15:15
30 відповідей

Я повертаюся в тренажерний зал після довгої перерви. Навіть коли я ходила регулярно і працювати з тренером, я отримав м'язи і набираю форму. Але тільки одне для мене неможливо-це підтягування. Мій максимум-це два повторення. Які вправи або техніку можна запропонувати, щоб поліпшити це? Моя вага 79 кг і мій ріст 5 11. Спасибі заздалегідь.

+959
pooky 03 февр. '09 в 4:24

Я не є вся інформація, і необхідно бачити, що ви робите підтягувань ще не знаючи напевно, але це схоже на те, що не правильно (знаючи як) активація м'язів спини під час підтягувань руху.

Ваш лопаткою забирається наприклад? Ви йдете вниз на кожен респ? Ви пробували потягнути свою груди в бік бару, а не просто потягнути вгору по прямій лінії?

Це ключові елементи правильного підтягування, які я б порекомендував вам спробувати, щоб зосередитися на для того, щоб краще знову активації.

У мене помірно простий спосіб дізнатися, як активувати спину, не підтягуюся. Лежати на підлозі, спина злегка вигнута так, щоб голова і груди не торкаються підлоги. Візьміть з собою рушник, як ніби це штанга, і рядки витягніть її до грудей.

Дивіться фотографії нижче Для довідки:

enter image description here

enter image description here

+940
Luckyaman 13 лип. 2013 р., 04:45:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене був коментар в моєму спортзалі вчора, і тренер виміряв моє тіло відсоток жиру, вага, ріст і т. д. і вигукнула, що мій відсоток жиру в організмі потребує поліпшення (це щас на 8%), він ніколи не бачив і не чув про такий низький вісцерального жиру у відсотках, яка в даний час складає 1%. Але він не згадав, що ідеальне кількість, або якщо це навіть добре або погано.

Якщо це важливо, то зараз мені 27, на 180 см і 54 кг. Я дуже, дуже тонкі були завжди, і намагаюся набрати вагу.

зи: я спочатку подумав він сказав "судинні відсоток жиру", але, погугливши на це дає мені ніяких результатів, але передбачає замість вісцерального жиру у відсотках, так що я думаю, я міг би почули.

+906
Van Nguyen 10 січ. 2012 р., 17:33:24

Я 100% впевнений, що починаючи сил, але я думаю, що це те саме що-небудь, і це додаток, який я використовую -> програми тут

Вибачте, якщо це не ті ж вправи, як і стартову силу, але коли ви зробили цю програму, ви повинні поглянути на Яких, як я думаю, це може бути програма продовження на ПС, потім Madcow по 5х5.

+895
bwarren2 8 вер. 2016 р., 16:32:49

Ви, ймовірно, не отримаєте громіздке зброю всього за 15 хвилин підніматися, я б порекомендував як мінімум 25-45 хвилин два рази в тиждень, якщо ви хочете громіздкого зброї.

Деякі хороші вправи для маси: 1) 4 комплекти по 6-8 важкою штангою кучері 2) 3 підходи по 10-12 молоток гантелі кучері 3) 3 підходи по 10-12 розсаджують, чергуючи гантелі кучері

Це імпорт, щоб "вичавити" м'яз у верхній частині руху, і повертаємося повільно. Більшість з вас росте і м'язи рвуть волокна відбувається на мінус реп.

+865
Cameron Verotti 26 бер. 2018 р., 01:04:45

Ви не згадали, що ваш рівень сили, тому я відповім на ваше запитання, якщо ви не є досвідченим або спортсменом.

 1. Номер один ключ для вашої тренування, щоб бути ефективним, щоб поступово збільшити гучність. Якщо ви хочете отримати розмір, який ви повинні підняти більше, ніж ви звикли. Якщо ви не можете додати вагу або робити більше повторень ви можете спробувати додати ще один набір в свої тренування. Ви також повинні бути терплячими. Не чекайте, щоб набратися сил дуже швидко, особливо в невеликій групі, як біцепс. Якщо ви робите великий гучності протягом тривалого періоду часу, не забудьте підступ/взяти тиждень відпустки. Ти повернешся ще більш сильним і не тягне.

 2. Хороший насос не передбачає вигоди. Той факт, що ваші передпліччя ломить і у вас є хороший насос на біцепс не обов'язково означає, що ваші тренування ефективними. Як я вже сказав вище, головне обсяг. Я міг би робити 10 сетів з 10 з мінімальним відпочинком і вам божевільний насос. Але я б ніяких результатів, якщо вага недостатній. Переконайтеся, що ви не дуже мала кількість відпочинку між наборами.Якщо ваш сон занадто короткий, то ви не зможете накопичити достатній обсяг, щоб рости ваші м'язи. Все, що менше, ніж за хвилину-це трата часу, якщо ви не женіться за витривалістю (добре вам буде рости, але це буде довше).

 3. Це начебто очевидно, але не чекайте, щоб набратися сил або м'язи, якщо ви втрачаєте вагу, якщо ви новачок. Я б порадив вам бути на калорійний надлишок в +300-500 калорій. Ви також могли набратися сил об'їдаючи свій ремонт теплороду, але це зайняло б багато часу.

 4. Якщо ваша основна мета-збільшення біцепса сила, ви не повинні робити біцепс першу ізоляції руху суміші. Робити рухів сумішшю як лат pulldowns перший ви як і раніше можете вичерпати свій біцепс, пізніше, навіть якщо ви будете використовувати меншу вагу. Однак, якщо ви почнемо з біцепса кучері біцепса буде вичерпаний за спину і, отже, ваші доходи будуть страждати.

Все, ви повинні бути реалістами і не чекати, що ви поставите на 5 кг кожен місяць на штангу завиток. Можливо, знадобиться 2-3 місяці, щоб додати 2.5 кг, якщо ви вже досягли високого рівня сили, так що просто переконайтеся, що ви послідовні і терплячі. Накопичити більше обсяг з плином часу додавши кілька наборів, якщо ви не в змозі зробити більше повторень і не забувайте їсти і добре спати.

+851
Sam deeb 28 квіт. 2010 р., 13:45:26

Протеїнові коктейлі можна пити, не працюючи, але це, ймовірно, не буде сприяти будь-які м'язи, якщо це те, що ви шукаєте. Це, ймовірно, додадуть у ваш вагу тіла в цілому. Якщо у вас вийде, це зовсім інша історія, де білка буде в значній мірі сприяти вашої м'яз, яка, звичайно, буде залежати від того, скільки стресу ви розміщуєте на саму м'яз. Шукати книгу під назвою "Домашні тренування Біблії" на цю тему, це здорово і дешево.

+851
Carole suffolk 4 серп. 2019 р., 04:27:33

Є деякі дослідження, що низький рівень вітаміну D з різними питаннями, такими, як "зимові депресії", але слід пам'ятати, що це не означає, що вітамін D добавки зробить вас менше в депресію або дасть вам більше енергії. Це так само ймовірно, що брак світла взимку викликає у вас обох депресія і призводить до зниження рівня вітаміну D. Додавання вітаміну D не змусити сонце вийти, так би мовити :)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24632894

Добавки з вітаміном D не загальний вплив на депресивні симптоми (стандартизована середня різниця [Сід], 0.14; 95% довірчий інтервал [Ді], -0.33 до 0,05, п = .16), хоча значна гетерогенність спостерігалася. Подгрупповой аналіз показав, що вітамін D добавки для учасників з клінічно значущим симптомами депресії або депресивного розладу був помірний, статистично значимий ефект...

Існує ряд досліджень, згаданих у цьому посиланню, які повинні переконати вас не витрачати гроші на вітамін D: https://skeptics.stackexchange.com/questions/18322/do-vitamin-d-supplements-help-against-winter-depression

Це ж майже напевно сказати про інших вітамінах, які ви приймаєте, а також, якщо ви їсте дуже погано, ви, ймовірно, не мають яких-небудь недоліків.

Зима-відстій, я знаю, піти на прогулянку протягом світліше годин, якщо це можливо, здоровою і набагато більш імовірно, щоб зробити вас почувати себе краще.

+837
user2500993 18 квіт. 2012 р., 00:29:34

Є деякі вправи у свою тренування, що я не можу виконати без всієї верхньої частини мого тіла, тремтячи, як божевільний. Штовхаючи гантелі тренувати груди або м'язи плеча є одним з прикладів. Я використовую гантелі, що я можу натиснути 3х12 раз. Я можу виконувати рухи повільно і точно - я впевнений, що вага гантелі я використовую підходить вправа добре.

Тим не менше вся моя верхня частина тіла тріпоче при виконанні цієї вправи, прямо від початку до кінця. Люди плямистість мені вперше здається, що я вже на межі і що я на грані провалу, коли в реальності я абсолютно спокійний.

До чого може призвести, що тремтить і що я можу вдіяти? Я повинен ігнорувати його або може бути проблема з тренування?

+813
maiki 19 трав. 2011 р., 17:11:16

По-перше, і перш за все, я рекомендую вам ознайомитися з фізіотерапевтом і працювати з лікарем, щоб повернути хоч якийсь зиск від стегна. Ваш основний акцент повинен бути на реабілітації. 43 занадто молода, щоб мати таких обмежень. Як такої, я рекомендую вам виконати ці пропозиції і будь-які інші ви отримаєте на свій лікар, щоб переконатися, що вони мають сенс у більшому порядку реабілітації.

 • Жим ногами: об'єм стегон участі розрізняється в залежності від вашої ногою розміщення і діапазон руху. Налаштуйте його так, щоб ваш діапазон руху тільки до стегон стало боліти до повного розширення.
 • Кулька тренування скручиваемости ноги: ці зміни темпу, і дуже складною. Вони б'ють і підколінні сухожилля, стегна не стискається зовсім, і додати виклик стабільності на тренування.
 • Часткові присідання: та ж концепція, як жим ногами на діапазон руху, але палицю з Вагами можна контролювати поки не збирається повний диск. При цьому повторень.
 • Фермер/жовток прогулянки: низький удар, і обмежений діапазон руху. Більшість з них все тіло було напруженим, як ізометричні вправи.
 • Станова тяга: Це може зажадати деякого витонченості, щоб знайти варіацію і встановити, що не боляче.

Це може дати вам достатньо варіацій, що ви можете побудувати розмір. Може бути, варто використовувати жим ногами, щоб визначити, якщо ви можете збільшити використовуваний діапазон руху у часі. Як і в будь-який час ви маєте справу з травмою або після операції не поспішайте повертатися в тренажерний зал. Почати набагато легше, ніж зазвичай, і нарощувати вагу ще повільніше, ніж зазвичай.

Повторення: звертайтеся до того, хто дійсно знає свою справу з хіп-пов'язані проблеми. Хороший фізіотерапевт може допомогти вам повернути стільки, використовуйте ваші стегна, наскільки це можливо.

+802
Kyle Erwin 19 жовт. 2018 р., 21:25:20

Це не звучить так, ніби ти маєш поранення як такого, але ви безумовно перестаралися тренування.

Як зазначено у відповідях і коментарях до вашого питання, відступивши на відстань, швидкість, або як небагато. Ваше тіло потребує часу для адаптації.

+765
davidoss 5 січ. 2017 р., 06:33:57

Я згоден з відповіддю @Дейва. Крім того, вправи вам показують підколінного сухожилля завиток. Однак, ваш литкового м'яза (литковий м'яз) також перетинає колінний суглоб, так що ви можете бути перевтоми Гайструк, коли ви робите цю вправу. Спробуйте зменшити кількість ваги (поки ви не можете зробити це без судом), щоб побачити, якщо це полегшує проблему.

Як на м'язові судоми в нічний час, це Клініка Майо посилання каже, що причина зазвичай невідома, Хоча, як правило, нешкідливі, існують деякі умови, які можуть бути пов'язані з ними.

+728
CodeBreakers 17 жовт. 2013 р., 00:21:29

Є багато різних формул для розрахунку одне 1ПМ.

Я перерахую деякі з найбільш простих у використанні. Вони всі будуть використовувати один двох змінних;

Вт = вага, використовувані для тестування, вимірюється в кілограмах (кг)

Р = кількість повторень керованим спортсменом у

Ломбарді

enter image description here

Приклад

Скажімо, я можу зробити 4 повторень в 80кг, мій очікуваному-ПМ буде

enter image description here

Я відчуваю себе комфортно тут з округленням до найближчого цілого числа, з-за загальною неточність будь-яку таку формулу.

Эпли

enter image description here

Приклад

Давайте використаємо той же приклад, з вашого коментаря. З 4 повтореннями в 80кг, мій очікуваному-ПМ буде

enter image description here

Більше формул

Є перелік цих на один повторний максимум стаття у Вікіпедії.

Що краще?

Чесно кажучи, немає ніякого способу сказати, просто із-за різноманітності людей. Одна формула може бути краще для мене, але для вас він може бути іншою. Але я думаю, якщо ви спробуєте їх все, вони повинні всі землі досить близько один до одного.

В цих відносинах завжди будуть неточності. Ви не можете покладатися на будь такої формули, щоб дати вам нічого надто точним, так що весь ", який є більш точним" питання, здається, риторичне.

+710
Tiaml 12 черв. 2013 р., 09:46:46

Мозолі утворюються, коли шкіра затискається між гравітацією і бар. Якщо ви навчитеся захопити бар таким чином, що ваша шкіра більше не прищемили, ви зможете запобігти утворенню мозолів. Крім того, за допомогою крейди допомагає поліпшити зчеплення, а також запобігає мозолі, тому що бар не рухається, як легко в ваших руках (на відміну від, коли вони спітнілі). Рукавички не запобігти защемлення шкіри, і вони завдають свої руки потіти, тому ймовірність мозолів гірше.

Рукавички існують з тієї ж причини, як колодки або вкладення Манта для бару робити присідання. Щоб зробити речі легше і менш лякаючим для відпочинку тренажер. На жаль, ці продукти вводять також їх власні проблеми.

Є ті, які стверджують, що з рукавичками зробить це важче, щоб захопити бар, ви повинні використовувати їх для міцності зчеплення. Я стверджую, що існують набагато більш ефективні способи навчання хватку, такі як використання жиру бар ручки (робить бар 2" в діаметрі), або робиш станову тягу з Бар Аксель (весь бар 2"). Іноді простий метод утримання панелі у верхній частині руху протягом декількох секунд все, що вам потрібно.

Правильно захоплюючи бар:

 • Знайдіть Блокнот вашої руки. Це та частина, де пальці прикріплюються до твоїй руці, і де мозолями, швидше за все, форма.
 • Якщо ви тягнете (підтягування, станова тяга, рядків і т. д.): помістіть подушечку руку на бар і обернути ручку навколо бару. Шкіра повинна бути стислою, але при нанесенні вагу, не прищемити шкіру.
 • Якщо ви натискаєте: місце в барі ближче до долоні. Це запобігає защемлення подушечкою руку в протилежному напрямку.

Коротше, просто подумайте про те, як сила тяжіння буде тягнути вагу потрібно це вам, гантелі, штангу, або гирю. Захопіть бар таким чином, що при застосуванні сили ваги, пускова майданчик руки не рухатися.

+628
Axiom 14 вер. 2014 р., 22:23:58

Причина 1 - у тебе слабкий попереку. Саме тому краще для вас, щоб почати робити вправи для низько-назад окремо. Не роби присідання зі штангою на плечах, перемістити його на груди (Гугл Передні присідання) і робити присідання в Сміта, але не ставте ногу під праву штангу - ваш куприк повинен бути під праву штангу, ставимо ноги вперед, і звичайно, ваша спина повинна бути прямою. Причина 2 - ноги. Може бути, пропорції між стегном і гомілкою особлива, і робить ангел між вашим тілом і ноги занадто маленькі. Ось чому ви відчуваєте напругу в попереку. Є 2 способи вирішити цю проблему - знову ж таки, поставити планку на передній частині, на грудях, або не робити повноцінні присідання, просто зроби це, поки ви не відчуєте напругу в ВИ стегнової кістки. Причина 3 - у вас проблеми з низькою спинкою. Відвідайте вашого лікаря! Причина 4 - вага занадто великий для вас або вашого стегна не досить розтягується. Тому проводите більше часу з розтяжкою. І робити присідання з використанням невеликої ваги у суперсет з гантелями затерплі ноги Deadlift Причина 5 - неправильна техніка. Щоб перевірити його використовувати вправа - присідання з руками на стіні. (YouTube відео з прикладом - https://www.youtube.com/watch?v=XHrnpm0s0I8якщо ви відчуваєте, що занадто сильно напружуватися у вас стегна, що, ймовірно, означає, що ваша техніка не правильна. Вибачте за мій англійська - не мій рідний

+606
MainCarry 29 трав. 2013 р., 20:01:10

Та важка атлетика корисна для дітей. Якщо ви вступите в належному важкої атлетики клубу та отримувати належне навчання у кваліфікованого тренера. Це спорт, який може бути задоволення, якщо середовище та інструкція право. Будь-який вид діяльності краще, ніж малорухливий спосіб життя. Мої дочки (11 і 13) займаюся важкою атлетикою в клубі, і вони дійсно насолоджувалися цим. Вони також займатися гімнастикою і велоспортом і нетбол і т. д. Вони практикують у ривку і поштовху з зручними вагами, а також міцність і вправ кондиціювання, такі як присідання, стрибки, віджиматися і т. д. Я помітив великої різниці у їх впевненості, самоповаги і т. д. Гарна річ про важкої атлетики полягає в тому, що вона не тільки здоровою, покращує ваш зовнішній вигляд, але і робить вас краще в цілому по багатьом видам спорту. Важка атлетика зміцнює м'язи ніг і ядра так зробить дітей краще будь-якого спорту, які вимагають стрибків, бігу і т. д. Я також виявив, що мої дочки дійсно здається, отримувати задоволення від занять і атмосфери і охорони навколишнього середовища з важкої атлетики в клубі. Є літні дівчата в клубі, які підходять і сильним і гарним прикладом для наслідування. Вони бовтатися, спілкуватися та слухати музику в той час як вони практикують. В здоровому тілі-здоровий розум і я виявив, що їх здатність концентруватися і зосереджуватися на домашнє завдання покращився після того, як вони почали з важкої атлетики. Будь коментар просто дозволити дітям бути дітьми-це погано інформовані і можуть бути застосовані для будь-якого виду спорту. Чому діти повинні займатися спортом всі такі, як гімнастика, бойові мистецтва, велоспорт, плавання, важка атлетика? Тому що це добре для них і спорт може бути цікаво.

http://britishweightlifting.org/wp-content/uploads/2015/10/British-Weight-Lifting-Position-Statement-2015-FINAL-VERSION.pdf

+508
Chris Paul Tagalog 21 лют. 2015 р., 00:43:20

Я мав би побачити відео в питання, але я підозрюю, що більшу частину часу вони говорять про розтяжку, щоб збільшити діапазон руху. Для переважної більшості населення, це не буде проблемою, так як "нормальний" день у день гнучкість повинна бути більш ніж достатньо для базових Фітнес і процедури ліфтингу.

Однак, якщо у вас є попередньо існуючі недоліки у свій діапазон руху, або попередні травми, то розтяжка може допомогти вам благополучно завершити вправу. Немає реального способу оцінити це, однак, без візуального огляду хтось (наприклад, тренер), який може діагностувати тощо.

Розтяжка була трохи вчився і далі, і на сьогоднішній день немає остаточних досліджень, які говорять так чи ні, розтяжка запобігає травми.

+484
user2429920 10 лист. 2010 р., 06:46:31

По-перше, ви посилаєтеся на Репс, а планка-це ізометричне вправу. З цієї причини, один Планк, можливо, краще розглядати як набір.

Інша точка зору, я хотів би запропонувати, що фактичний час, ви робите планка може бути більше підходить, щоб бути прирівняне до Репс. Грубий приклад того, що я маю на увазі:

 • 120С ваги дошки, дозволить поліпшити в основному на витривалість -> низької інтенсивності (наприклад, велика кількість повторень, невелика вага)
 • 10С планка з 30кг ваги поліпшить основному сила -> високої інтенсивності (наприклад, низьке число повторень, велику вагу)

Так що якщо ти їдеш за зовнішність/гіпертрофія, ви повинні, ймовірно, бути в змозі тримати планку ~1хв, перш ніж додавати вагу. Інакше ви б більше тренуватися для короткострокового зростання.

+469
Hemaang 24 лют. 2017 р., 18:52:29

Ви не робите будь-яких трицепс вправи, так ні, це не виглядає як хороший план, щоб отримати красиві біцепси. Додайте трохи потягнувши вправи, як підтягування, підтягування або кучері.

Для противоблокировочного пристрою, вам буде потрібно трохи АБ роботу (наприклад, піднімає ноги), але головне ви повинні мінімум жиру з допомогою дієти і кардіо.

Це не частина вашого питання, але оскільки ви програміст, я безумовно рекомендую працювати на поставу, потягнувши вправи, присідання, щоб уникнути "комп'ютерний горб" і тугих стегон.

+384
Omar Le Blanc 17 жовт. 2017 р., 23:47:58

В першу чергу, інформація на ваш поточний відсоток жиру в організмі буде корисна, але я можу дати вам деякі поради навіть без нього.

Ви займаєтеся переважно кардіо/високого числа повторень. Хоча це може бути корисно для втрати ваги, ви кажете, що ви вже худий. Якщо це так, ви повинні робити силові тренування. Якщо вам необхідно скинути більше жиру, це допоможе вам зробити це без втрати м'язової маси.

Велика частина дивиться в тонусі, до того ж низька БФ%, робить м'язи. Сила trainign допоможе в цьому відношенні. Різниця у набувати м'яз/втрачати жир під час силових тренувань закладає у свій раціон. Під час роботи споживання калорій, ви можете досягти різних цілей. Ще, майте на увазі, щоб мати принаймні 1-2 г білка на 1 кг ваги в день.

Не робити те, що ви мали на увазі, що "пристрілювати ABS , руки і груди". Ви повинні зробити все великі групи м'язів (спина, груди, кінцівки) для забезпечення належного складу тіла, і ви повинні робити складних рухів - вони дадуть менше м'язів правильні тренування як побічний ефект (наприклад, зброї або ABS). Перевірити "друзі не дозволяють друзям пропускати день ніг" інтернет-мемів, щоб з'ясувати, чому робиш все тіло-це важливо.

Питання ви задаєте вже багато питав тут. Я сподіваюся, що моя відповідь буде вказувати вам у правильному напрямку в плані того, що шукати. Визначте, що вам необхідно для досягнення бажаного виглядає, можете пошукати на сайті питання на правильному харчуванні і навчальні плани, які допомагають з отриманням там.

+359
Alexei Khlebnikov 17 бер. 2017 р., 23:48:00

На тлі мене:

Мені 28 років. Я важу 205 фунтів (92 кг) і я 6 футів (1,82 м). Не впевнений, що мій ІМТ і % жиру, але я досить мускулисте, але з невеликою кількістю жиру. Більше, ніж хотілося б на мій живіт. В даний час я досить сильний, але й зовсім непридатними.

Я останній раз грав кидати (думаю, щось середнє між лакросс і хокей) близько 7 років тому. Я збираюся знову почати грати в близько 5 місяців. Як ви можете собі уявити, я не так підходить, як я був тоді. Я використовував І геть протягом останніх 7 років, працює і вільними вагами, але не з великою послідовністю, але рівно стільки, щоб залишатися трохи формі.

Тепер, я збираюся почати грати знову кидати я хочу зробити придатним і сильним, як я можу перш, ніж я почала ще в 5 місяців. Я сподівався, що я міг би отримати деякі поради по програмі, яку я міг би наслідувати, щоб побудувати силу і вибуховий фітнес, але не повністю ігнорувати витривалість фітнес.

Я робив наступне за останні кілька тижнів:

Пн: я: Вагами (жим, підтягування, гантелі прес, одна рука поспіль, гантелей, летить, сидять рядами)

Пн: ПМ: спін клас

Вт: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

СР: вага(плеча, прес, біцепс бар кучері, вертикальному ряду, вузьким хватом, Жим лежачи, передні і широта піднімає, трицепсів розширень, гантелі завиток)

ЧГ: я: бігова доріжка (з початку зручними робочих місць і збільшення швидкості кожні 5 хвилин)

Чт: ПМ: спін клас

Пт: Вагами(присідання, жим ногами, розгинання ніг, підколінного сухожилля завиток, теля піднімає)

СБ: Відпочинок

НД: Відпочинок

За вагами я роблю 3 підходи по 8 повторень. Піднімаючи важкий, як я можу для цих повторень.

Робить цю програму дуже добре виглядаєш для людини, яка хоче наростити м'язову масу і силу, і щоб створити хороший рівень фізичної підготовки? Кидати вимагає хороший рівень загальної фізичної підготовки, тому я не хочу, щоб ігнорувати це.

Є хороші програми для спорту, як ці?

+321
ErkkiS 11 лют. 2014 р., 21:59:27

Як ти уявляєш його там, здається, принаймні великий дисбаланс у вашій програмі.

Якщо ви тренуєте велику групу м'язів, як у тому ж обсязі, як маленькій м'язи, як біцепс, вона є незбалансованою.

Також я не бачу жодної згадки про тренування ніг. Знову ж таки, баланс.

Якщо ви хочете зробити спліт рутини, я рекомендую робити три спліт: ноги, задня і передня.

+288
AnnushkaGlushchenko 6 вер. 2011 р., 18:44:44

У Accumeasure дає хороші інструкції на сайті інструкція по експлуатації і як виміряти відео. Вони заявляють, щоб почати:

 • пальцями близько 2-3 сантиметрів один від одного

але він продовжує говорити,що

 • Якщо сайт містить велику кількість жиру, вам потрібно збільшити відстань між великим пальцем і вказівний палець для того, щоб хапатися і тягнути рази

В залежності від того, наскільки великий ви, супорти шкіри не може бути кращий спосіб почати відстежувати відсоток жиру в організмі, тому що супорти шкіри є більш точними, ніж тонше шкірної складки. У цьому випадку з допомогою кола вимірювань може бути більш точним. Відео Accumeasure з написом "Усі сайти" включає в себе вимірювання окружності, які можуть виявитися корисними. Талії вимірювання та співвідношення є хорошим способом для відстеження прогресу найближчим часом.

Ви також можете бути зацікавлені в інших способів виміряти відсоток жиру в організмі.

+284
Jan ATAC 8 лют. 2010 р., 13:12:34

Мені 51 рік, 6', 205 фунтів і тренуватися 4-5 днів в тиждень (програма 5/3/1). Я в даний час: мульти (ДЖИЭНСИ для людей похилого віку), D3, кальцій/Magnisum/цинк і риб'ячий жир і волокна. Я теж спробую зробити приблизно 130-150 грам білка в день. Я відчуваю себе добре, гарне відновлення, але хочу побачити, якщо є які-небудь зміни я можу зробити, щоб поліпшити загальну витривалість/сила.

+250
user54738 15 черв. 2019 р., 06:56:25

Слід зазначити, що це дуже важко зробити хороші дослідження, що показують погоду вправа допомагає чи ні. Все, що ви можете зробити, це запитати старих людей, про їхню історію фізичних вправ та співвіднести його зі своїм здоров'ям (або запитайте у своїх родичів, якщо вони мертві.), але ця кореляція буде містити небажані компоненти. Наприклад, люди, які часто вправа їмо різну їжу, ніж люди, які не так, як ви знаєте, що викликало вплив на здоров'я? Ви можете включити переваги в їжі у дослідженні також, але ви ніколи не вичерпують список можливих інших факторів, що забруднює ваші результати.

Наприклад, може бути запущена сама по собі шкідлива, але, будучи тонким Здоровий. Потім не працює + мало калорій > біг + нормальний калорії > не працює + нормальна калорій > не працює + максимум калорій

+203
Rohan Grover 11 лип. 2016 р., 10:48:12

Критий Веслування (велоергометр) може бути інший варіант, щоб познайомитися з медичним консультантом.

+121
Lori Dale 29 бер. 2014 р., 05:21:47

Що є ідеальною основою вправ, які підготують мене до muscleups? Деякі ідеї, які я розглядаю, є:

 • Худну поки мій ІМТ 25
 • Зважений діпи
 • Зважені підтягування
 • Негативи
 • Накладні прес
 • Підтягування стрибки
 • Мертво зависає

Нічого мені не вистачає? Що є найбільш важливим? Мій ІМТ близько 26 прямо зараз і я можу завершити близько 12 ДБЖ поспіль тягне в даний момент. Яке зчеплення(и) я повинен бути з використанням?

Я не слюсар, так що моя мета-не "Киппинг muscleup". Я можу зробити це вже без підготовки.

+118
Eric Ningabiye 25 квіт. 2019 р., 19:59:42

Я можу відповісти на це. В один прекрасний день, коли ти мій вік, ви повернете голову на роботу, щоб поговорити з колегою, і ви відчуєте поп в шию. Ви будете німіють на лівій стороні обличчя, плече, груди і біль в руці, і страждати з обмеженими фізичними можливостями протягом декількох місяців.

Тільки після місяців і місяців фізичної терапії ви зможете знову повернути голову. Все це тому, що стабілізатор м'язів в моїй шиї довелося підтримати мою хрень постави за допомогою телефонів, комп'ютерів і інших поганих позицій все моє життя.

Ваша голова знаходиться десь між 12-20 фунтів. Це робота ваших м'язів, щоб підтримувати і тримати голову. Якщо у вас погана постава, як і 99% сучасних людей, ви повільно почнете носити ці м'язи. Не ставай схожим на мене. Лікувати шию, ну і робити вправи для їх зміцнення!!

+71
Kai Heine 10 лют. 2016 р., 08:20:24

Мені здається, це хороший початок, але я б також працювати в деяких білка. Ваше тіло не було годин, весь цей час ти спала.

Сироватковий протеїн, яйця, сир, трохи пісного м'яса і т. д.

Зберегти те, що ви сказали досі, хоча, схоже, деякі хороші вуглеводи на ранок.

+56
Igorka Olijar 8 лип. 2014 р., 18:30:58

Якщо знайшли літератури вантажі з паперу складні концепції ( анаеробний поріг ). Більшість з них пояснюють, як це тільки конструкт і як і чому попередні експертів були привести в оману, що є точка, де зрушення метаболізму.

Хто може пояснити мені краще цю тему і, можливо, уточнити, якщо в наукових колах, нарешті хтось намалював кінцеву точку для цього?

+48
Till Hoffmann 30 груд. 2011 р., 03:21:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil